Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 07:26:41
2017-08-04 23:07:54
Ewelina Gapa MIA S
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 17:59:47
2017-08-04 15:28:15
Zofia Marx AMAR
  • 1x 3/LL/90 zwykły
  • 2x 5/L/L licencyjny
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 09:15:42
2017-08-03 22:42:25
Karol Turowski ETNA W
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 09:16:12
2017-08-03 21:09:22
Katarzyna Ludwiniak DODA
  • 1x 1/LL/60/70 dokładności
  • 1x 2/LL/80 z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 21:00:30
2017-08-03 20:26:36
Amelia Zubczyńska THREE-B-TWEET
  • 1x 2/LL/80 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/90 zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 21:00:48
2017-08-03 20:25:46
Amelia Zubczyńska D'ACORD
  • 1x 1/LL/60/70 dokładności
  • 1x 2/LL/80 z trafieniem w normę czasu
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 21:01:05
2017-08-03 19:44:44
Agata Szulkowska WERDI
  • 2x 1/LL/60/70 dokładności
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 07:26:25
2017-08-03 18:34:43
Olga Ołdak JAMAJKA
  • 2x 1/LL/60/70 dokładności
  • 1x 2/LL/80 z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 19:29:08
2017-08-03 17:32:34
Barbara Betlej ASUNA
  • 1x 1/LL/60/70 dokładności
  • 1x 2/LL/80 z trafieniem w normę czasu
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 19:29:20
2017-08-03 14:59:34
Marta Kotlarska WINNETOU
  • 1x 3/LL/90 zwykły
  • 1x 4/L/L zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 19:29:47
2017-08-03 14:19:58
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 5/L/L licencyjny
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 19:29:36
2017-08-03 14:19:36
Kornelia Naumiuk DOMINO
  • 2x 1/LL/60/70 dokładności
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 19:28:45
2017-08-03 14:19:14
Roksana Naumiuk P-DALILA
  • 1x 3/LL/90 zwykły
  • 1x 5/L/L licencyjny
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 19:28:32
2017-08-03 14:05:20
Agnieszka Terlecka - Ludwiniak DAFER
  • 2x 1/LL/60/70 dokładności
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 12:25:38
2017-08-03 11:59:04
Martyna Ufnal MACBETH
  • 1x 2/LL/80 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/90 zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 08:52:12
2017-08-02 22:50:33
Milena Czaplińska GALEON
  • 2x 2/LL/80 z trafieniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 08:51:58
2017-08-02 21:22:56
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 3/LL/90 zwykły
  • 1x 4/L/L zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 20:45:57
2017-08-02 17:25:21
Aleksandra Gawrońska ZUMI
  • 1x 2/LL/80 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/90 zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 14:50:47
2017-08-02 13:57:55
Natalia Łazowska MITHRYL
  • 2x 1/LL/60/70 dokładności
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 14:50:32
2017-08-02 13:41:22
Melania Słopecka DRUID
  • 2x 2/LL/80 z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 12:33:00
2017-08-02 11:50:16
Sara Sawicka BACCARDI MK
  • 1x 2/LL/80 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/90 zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 11:35:22
2017-08-02 11:26:33
Wiktoria Zaleńska GIZELA
  • 2x 1/LL/60/70 dokładności
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 11:35:41
2017-08-02 11:22:29
Oliwia Gałus MILANO
  • 1x 1/LL/60/70 dokładności
  • 1x 2/LL/80 z trafieniem w normę czasu
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 10:35:20
2017-08-02 10:05:15
Natalia Domagała CHILI PEPPER 9
  • 2x 5/L/L licencyjny
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 08:02:27
2017-08-01 22:20:48
Natalia Czarnak CZANDRA
  • 1x 2/LL/80 z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/90 zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 08:02:44
2017-08-01 22:15:45
Aleksandra Ząbek OZZI
  • 1x 1/LL/60/70 dokładności
  • 2x 2/LL/80 z trafieniem w normę czasu
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 08:03:02
2017-08-01 19:55:47
Anna Tyburska JABŁONKA
  • 2x 1/LL/60/70 dokładności
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 08:03:18
2017-08-01 19:55:09
Inga Olejarz INWOOD
  • 2x 1/LL/60/70 dokładności
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 08:03:36
2017-08-01 19:52:27
Angelika Głasek BAMBI
  • 2x 1/LL/60/70 dokładności
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 18:16:38
2017-08-01 12:31:13
Aleksandra Gierz LIVELLO
  • 2x 5/L/L licencyjny
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 18:17:07
2017-08-01 10:56:14
Zofia Tutak ALTAR
  • 2x 1/LL/60/70 dokładności
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 18:17:26
2017-08-01 09:50:58
Paulina Kowalska KOLORADO W
  • 2x 3/LL/90 zwykły
  • 1x 4/L/L zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 18:17:44
2017-08-01 09:49:54
Weronika Buchcar ASPEN
  • 2x 1/LL/60/70 dokładności
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 09:02:05
2017-08-01 08:04:50
Ewelina Kluska AMADEUSZ
  • 1x 4/L/L zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 21:24:16
2017-07-31 19:28:49
Agnieszka Kopka EMMA
  • 1x 3/LL/90 zwykły
  • 1x 4/L/L zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 21:24:30
2017-07-31 19:28:29
Agnieszka Kopka BAZYLIA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
3 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 18:07:02
2017-07-31 12:41:48
Gabriela Kaźmirowska CAMPETOT II
  • 2x 1/LL/60/70 dokładności
2 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 18:07:20
2017-07-31 12:23:53
Izabela Koc BLACK ROSE
  • 2x 1/LL/60/70 dokładności
1 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 18:06:43
2017-07-31 12:08:26
Karolina Kłos GREGORY
  • 1x 1/LL/60/70 dokładności
  • 2x 2/LL/80 z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Ząbek Aleksandra OJ Heartland
2004 (JM.)
brak
2. Betlej Barbara -
2002 (JM.)
brak
3. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
1996 (MJ.)
O013688
4. Czaplińska Milena KJ Aromer
S
brak
5. Czarnak Natalia KJ Dworek
2006 (Mł.)
O037685
6. Domagała Natalia KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
brak
7. Gałus Oliwia Uczniowski Klub Sportowy Kucyk Serock
2004 (JM.)
4871/17
8. Gawrońska Aleksandra nz
1996 (MJ.)
brak
9. Gierz Aleksandra Kj Aromer
2002 (JM.)
24188
10. Głasek Angelika Niezrzeszony
2002 (JM.)
brak
11. Kaźmirowska Gabriela nie zrzeszony
2003 (JM.)
brak
12. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty
S
O044917
13. Kłos Karolina KJ Aromer Józefin
1996 (MJ.)
brak
14. Koc Izabela brak
1997 (MJ.)
brak
15. Kopka Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
16. Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O026072
17. Kowalska Paulina BPK
2003 (JM.)
brak
18. Ludwiniak Katarzyna BPK
2005 (JM.)
O038345
19. Łazowska Natalia KJ Dworek Okuniew
2007 (Mł.)
O043384
20. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
21. Marx Zofia BPK (MAZ)
2001 (J.)
O037224
22. Naumiuk Kornelia bez przynależności klubowej
2009 (Mł.)
brak
23. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (Mł.)
O032062
24. Olejarz Inga brak
2004 (JM.)
brak
25. Ołdak Olga Stajnia Goplana
2006 (Mł.)
Brak
26. Sawicka Sara Aromer
2001 (J.)
Brak
27. Słopecka Melania KJ Aromer
2003 (JM.)
O042500
28. Szulkowska Agata Aromer
1998 (MJ.)
brak
29. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
1996 (MJ.)
O013524
30. Tutak Zofia Aromer
1997 (MJ.)
brak
31. Tyburska Anna Niezrzeszony
S
brak
32. Ufnal Martyna KJ Hippica Polonia
2007 (Mł.)
O036152
33. Zaleńska Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Kucyk Serock
2006 (Mł.)
5062/17
34. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (Mł.)
O044214
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

31

ALTAR SP POL 2003 Wałach kara F: Mustafa
M: Almeria
O: Zofia Kacprzyk
B: Włodzimierz Kosiński
brak
2.

34

AMADEUSZ SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Burgund
M: Arella
O: Ewelina Kluska
B: Bogumiła Metz
K008002 POL 009 60 00046 01
3.

3

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
4.

33

ASPEN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/180 F: Konkret 2
M: Aspena
O: Rafał Buchcar
B: Rafał Putz
brak
5.

9

ASUNA SP POL 2006 Klacz kara F: Hamlet Go
M: Aria
O: Agnieszka Betlej
B: -
brak
6.

21

BACCARDI MK Selle Français POL 2009 Klacz kasztanowata F: Nabucho du Serein
M: Bonita V
O: Łukasz Sikorski
B: nn
brak
7.

29

BAMBI NN POL 2004 Klacz bułana/kuc: F: NN
M: NN
O: Beata Głasek
B: NN
brak
8.

36

BAZYLIA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Nobody
M: Bretania
O: Agnieszka Kopka
B: brak
K020076
9.

38

BLACK ROSE Typ Szlachetny POL 2006 Klacz kara F: NN
M: NN
O: Izabela Koc
B: NN
brak
10.

37

CAMPETOT II SP POL 2002 Wałach kara/163 F: Roland
M: Capri
O: Maria Sieklucka-Kaźmirowska
B: Maria Sieklucka-Kaźmirowska
brak POL009590021902
11.

24

CHILI PEPPER 9 Czeska Gorącokrwista CZE 2003 Wałach kasztanowata F: Cassilius
M: Fontána
O: Agnieszka Kopka
B: Brak
Brak
12.

25

CZANDRA TS POL 2007 Klacz siwa/kuc:148 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sylwia Szczęsna
B: Sylwia Szczęsna
K018722 616999690192507
13.

7

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo
M: Rose
O: Dariusz Zubczyński
B: Horst Schilling
K024145 DE 467-0007406-01
14.

5

DODA Małopolska POL 2013 Klacz siwa F: Barnaba
M: Dąbrówka
O: Edyta Ludwiniak
B: Gabriel Górski
brak
15.

12

DOMINO MK POL 2004 Wałach srokata/kuc: F: Arkan
M: Dora
O: Agnieszka Kopacz
B: Jerzy Wysoczański
K018242 POL013530410304
16.

20

DRUID SP POL 2003 Wałach siwa F: brak
M: brak
O: Aromer
B: brak
O042500
17.

4

ETNA W SP POL 2010 Klacz gniada F: Che Guevara L
M: Enigma W
O: Tomasz Jóźwiak
B: Rinaldo Kiecoń
K018592
18.

16

GALEON - POL 1997 Wałach siwa F: -
M: -
O: -
B: -
brak
19.

22

GIZELA KUC POL 2010 Klacz srokata/kuc:134 F: NN
M: GABI AS
O: Anna Nagórka
B: Dziechciarz Marian
3893/17 616999580284510
20.

39

GREGORY SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Maram
M: Galilea
O: Karolina Kłos
B: Krzysztof Byczkowski
11466 11466
21.

28

INWOOD Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Royal Court
M: Italia
O: Małgorzata Persona-Olejarz
B: Bogdan Marek Tomaszewski
Brak
22.

27

JABŁONKA NN POL 2006 Klacz gniada/kuc: F: Ganges
M: Jamajka
O: Katarzyna Żórawska
B: NN
brak
23.

2

JAMAJKA Kuc Walijski POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's samson
M: Koekoekshof jannique
O: Zuzanna lach
B: Jaroszówka
Brak
24.

32

KOLORADO W SP POL 2003 Wałach gniada/167 F: Landino
M: Kanea
O: Rafał Buchcar
B: Stanisław Weresiński
brak
25.

30

LIVELLO Haflinger CZE 2003 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Stony SV
M: Lora
O: Katarzyna Gierz
B: Jan Bittala
Brak
26.

15

MACBETH KUC POL 2007 Ogier siwa/kuc:139 F: NOWOGRÓDEK / WHO KNOWS
M: MUFFIN / SPINWAY COMET
O: E. Ufnal
B: Dziewolska
K014100 616013610168707
27.

23

MILANO Typ Szlachetny POL 2010 Wałach gniada/mk:153 F: Ekier
M: Mazuria
O: Anna Nagórka
B: Kowalik Janusz
3895/17 616999580603510
28.

19

MITHRYL DRP POL 2003 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Piorun
M: Moorlands Ailleen
O: Agata Śmietanka-Nowak
B: Marzena Skowron
K016100 616-013-66-00752-03
29.

26

OZZI Hucuł POL 2005 Wałach srokata/mk:133 F: Birat
M: ORKA II
O: Anna Ząbek
B: Sadłos
brak
30.

13

P-DALILA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:136 F: Di Caprio PP / Da Capo
M: Pabi /
O: Emilia Naumiuk
B: Agnieszka Pawłowska
K020920 POL013661155006
31.

6

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:135 F: Camillo
M: THREE-STAR'S ORCHID
O: Dariusz Zubczyński
B: Ludwik Sander
K022625
32.

11

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa F: Ludger
M: Tajga
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
K015553 616013680110509
33.

8

WERDI Szlachetna Półkrew POL 2001 Wałach ciemnogniada F: brak
M: brak
O: Aromer
B: brak
brak
34.

17

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada F: Coriano's Ass
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738
35.

10

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Goldstern / Ahorn
O: Marta Kotlarska
B:
K009862 5280030305238 102XR45
36.

18

ZUMI SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Nobody
M: Zina
O: Aleksandra Gawrońska
B: Strzechowski Paweł
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ząbek Aleksandra
OJ Heartland
OZZI (26)
2017-08-06
20
2017-08-06
13
2017-08-06
Betlej Barbara
-
ASUNA (9)
2017-08-06
20
2017-08-06
1
Buchcar Weronika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
ASPEN (33)
2017-08-06
20
2017-08-06
1
Czaplińska Milena
KJ Aromer
GALEON (16)
2017-08-06
1
2017-08-06
Czarnak Natalia
KJ Dworek
CZANDRA (25)
2017-08-06
1
2017-08-06
10
2017-08-06
Domagała Natalia
KJ Aromer Józefin
2017-08-06
2
Gałus Oliwia
Uczniowski Klub Sportowy Kucyk Serock
MILANO (23)
2017-08-06
20
2017-08-06
1
Gawrońska Aleksandra
nz
ZUMI (18)
2017-08-06
1
2017-08-06
9
Gierz Aleksandra
Kj Aromer
LIVELLO (30)
2017-08-06
6
2017-08-06
5
Głasek Angelika
Niezrzeszony
BAMBI (29)
2017-08-06
1
2017-08-06
1
Kaźmirowska Gabriela
nie zrzeszony
2017-08-06
20
2017-08-06
1
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty
2017-08-06
4
Kłos Karolina
KJ Aromer Józefin
GREGORY (39)
2017-08-06
1
2017-08-06
1
2017-08-06
1
Koc Izabela
brak
2017-08-06
1
2017-08-06
20
Kopka Agnieszka
KJ Aromer Józefin
BAZYLIA (36)
2017-08-06
1
2017-08-06
Kotlarska Marta
KJ Aromer Józefin
2017-08-06
2
2017-08-06
3
Kowalska Paulina
BPK
2017-08-06
7
2017-08-06
2
Ludwiniak Katarzyna
BPK
DODA (5)
2017-08-06
1
2017-08-06
1
Łazowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
MITHRYL (19)
2017-08-06
1
2017-08-06
20
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (17)
2017-08-06
5
2017-08-06
1
Marx Zofia
BPK (MAZ)
AMAR (3)
2017-08-06
3
2017-08-06
5
2017-08-06
1
Naumiuk Kornelia
bez przynależności klubowej
DOMINO (12)
2017-08-06
1
2017-08-06
1
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
TOPAZ (11)
2017-08-06
7
2017-08-06
4
2017-08-06
4
2017-08-06
3
Olejarz Inga
brak
INWOOD (28)
2017-08-06
1
2017-08-06
20
Ołdak Olga
Stajnia Goplana
2017-08-06
1
2017-08-06
1
2017-08-06
14
Sawicka Sara
Aromer
2017-08-06
1
2017-08-06
8
Słopecka Melania
KJ Aromer
DRUID (20)
2017-08-06
1
2017-08-06
Szulkowska Agata
Aromer
WERDI (8)
2017-08-06
1
2017-08-06
1
Turowski Karol
KJ Aromer Józefin
ETNA W (4)
2017-08-06
6
2017-08-06
2
Tutak Zofia
Aromer
ALTAR (31)
2017-08-06
1
2017-08-06
1
Tyburska Anna
Niezrzeszony
2017-08-06
30
2017-08-06
20
Ufnal Martyna
KJ Hippica Polonia
MACBETH (15)
2017-08-06
1
2017-08-06
6
Zaleńska Wiktoria
Uczniowski Klub Sportowy Kucyk Serock
GIZELA (22)
2017-08-06
30
2017-08-06
20
2017-08-06
14
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
2017-08-06
1
2017-08-06
1
2017-08-06
1
2017-08-06
1

Number of Riders: 34

Number of Horses: 36

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl