Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 08:20:11
2017-06-16 22:10:15
Alexandra Czop WATSON
  • 1x 3//P2 ZT
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 08:20:23
2017-06-16 22:09:19
Alexandra Czop GWIAZDKA
  • 1x 1//L1 ZT
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 18:14:55
2017-06-16 11:02:47
Weronika Rowińska CROSS
  • 2x 1//L1 ZT
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 07:16:49
2017-06-15 20:38:05
Jan Woźniewski HOLENDER
  • 1x 4//N4
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 07:16:36
2017-06-15 20:37:17
Alicja Bełdowska AMANDA
  • 1x 4//N4
  • 1x 5//C1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 09:48:31
2017-06-15 08:44:25
Natalia Barylak NONSENS 10
  • 2x 1//L1 ZT
  • 2x 9//L3 ZT
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 05:55:22
2017-06-14 22:58:25
Anna Tyburska PATI BH
  • 1x 1//L1 ZT
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 05:55:05
2017-06-14 22:56:23
Julia Jokiel PATI BH
  • 1x 1//L1 ZT
  • 1x 9//L3 ZT
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 20:39:27
2017-06-14 20:11:49
Anna Więcek PROTEUS
  • 1x 7//Konie 4-letnie - eliminacje do MPMK 2017 (ZR)
  • 1x 15//Konie 4-letnie - eliminacje do MPMK 2017 (ZR)
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 20:39:45
2017-06-14 16:45:20
Krystyna Dawid ELECTRO BLACK
  • 1x 1//L1 ZT
  • 1x 9//L3 ZT
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 20:39:58
2017-06-14 16:17:58
Marta Kwaśniewska HICKORY DICKORY DOCK
  • 1x 3//P2 ZT
  • 1x 11//P3 ZT
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 20:40:13
2017-06-14 15:45:16
Karolina Badowska KING BH
  • 2x 7//Konie 4-letnie - eliminacje do MPMK 2017 (ZR)
  • 2x 15//Konie 4-letnie - eliminacje do MPMK 2017 (ZR)
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 15:14:49
2017-06-14 14:35:56
Aleksandra Nowicka KARINA
  • 2x 3//P2 ZR
  • 2x 11//P3 ZR
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 10:17:18
2017-06-14 09:00:29
Agnieszka Szuszkiewicz-Jastrzębska ŁADNA
  • 1x 9//L3 ZR
  • 1x 11//P3 ZR
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 10:17:35
2017-06-14 08:58:09
Paulina Tomczak DUX
  • 1x 4//N4
  • 1x 12//N5
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 10:16:57
2017-06-14 08:57:09
Anna Blusiewicz RAKIJA
  • 1x 3//P2 ZR
  • 1x 11//P3 ZR
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 18:15:31
2017-06-14 08:02:59
Justyna Lenart WASCARDO'S
  • 1x 6//CC2
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:36:02
2017-06-13 22:00:34
Jagoda Szwalska MOSAD
  • 1x 1//L1 ZT
  • 1x 9//L3 ZT
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 20:47:10
2017-06-13 20:27:12
Agata Dylewska ARAGORN
  • 1x 3//P2 ZR
  • 1x 11//P3 ZR
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 20:46:56
2017-06-13 09:50:08
Agnieszka Kolek-Kowieska EMARK
  • 1x 8//Konie 5-letnie - eliminacje do MPMK 2017 (ZR)
  • 1x 16//Konie 5-letnie - eliminacje do MPMK 2017 (ZR)
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 18:15:16
2017-06-13 03:44:17
Aleksandra Tatak TOTEM
  • 1x 4//N4
  • 1x 5//C1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:31:47
2017-06-12 23:20:09
Paulina Kosecka-Andziak PUTIN
  • 1x 5//C1
  • 1x 13//C3
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:32:08
2017-06-12 22:51:17
Larysa Sadłos CYPRYS
  • 1x 2//D1 ZR
  • 1x 3//P2 ZR
  • 1x 9//L3 ZR
  • 1x 11//P3 ZR
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:32:47
2017-06-12 19:53:03
Gloria Grudziąż ARPACO
  • 1x 3//P2 ZT
  • 1x 11//P3 ZT
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:32:29
2017-06-12 19:52:28
Gloria Grudziąż FIRO
  • 1x 2//D1 ZT
  • 1x 10//D2 ZT
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 14:05:49
2017-06-12 11:51:49
Karolina Gałkowska RARA AVIS FSTF
  • 1x 3//P2 ZT
  • 1x 11//P3 ZT
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 14:05:35
2017-06-12 11:51:09
Karolina Gałkowska ALGO
  • 1x 5//C1
  • 1x 13//C3
11 ENTRY CANCELED 2017-06-16 12:19:27
2017-06-11 23:01:13
Małgorzata Kołkowicz ELURIDA
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 09:28:25
2017-06-11 22:56:08
Ewa Szwed WELT CONTENDOR
  • 1x 5//C1
  • 1x 13//C3
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 09:28:37
2017-06-11 16:21:00
Magda Franjo CALL ME 0004
  • 1x 3//P2 ZR
  • 1x 11//P3 ZR
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 09:28:49
2017-06-11 14:56:44
Aleksandra Chmielak E'CLIPPERTON
  • 1x 3//P2 ZR
  • 1x 11//P3 ZR
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 09:29:05
2017-06-11 14:34:52
Anna Witka SAMSON-A
  • 1x 3//P2 ZR
  • 1x 4//N4
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 09:29:18
2017-06-11 13:56:33
Karolina Dziełak WOSANA
  • 1x 1//L1 ZT
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 09:29:31
2017-06-11 08:12:35
Natalia Wojtaszek DAGON
  • 1x 6//CC2
  • 1x 14//CC3
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 09:29:45
2017-06-11 00:30:37
Sylwia Kolebska HERO'S
  • 1x 1//L1 ZT
  • 1x 2//D1 ZR
  • 1x 9//L3 ZT
  • 1x 10//D2 ZR
3 ENTRY CANCELED 2017-06-15 20:15:11
2017-06-10 22:20:42
Ewa Sikora OSKAR
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 09:27:44
2017-06-10 20:19:12
Anna Przybylska FEROXX
  • 1x 1//L1 ZT
  • 1x 7//Konie 4-letnie - eliminacje do MPMK 2017 (ZR)
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 09:27:30
2017-06-10 20:10:54
Agnieszka Gąsowska CYJON
  • 2x 7//Konie 4-letnie - eliminacje do MPMK 2017 (ZR)
  • 2x 15//Konie 4-letnie - eliminacje do MPMK 2017 (ZR)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badowska Karolina Polski Klub Polo Brochów
1996 (MJ.)
O011458
2. Barylak Natalia KS AZS AWF WARSZAWA
2002 (JM.)
O043884
3. Bełdowska Alicja TKKF Podkowa
S
brak
4. Blusiewicz Anna Klub Jeździecki Welt Opypy
S
Brak
5. Chmielak Aleksandra Bpk
2000 (J.)
Brak
6. Czop Alexandra
7. Czop Alexandra -
2002 (JM.)
brak
8. Dawid Krystyna brak
S
brak
9. Dylewska Agata Bogusławicki KJ
S
O007010
10. Dziełak Karolina Brak
2002 (JM.)
Brak
11. Franjo Magda KJ Aromer
1999 (J.)
O026434
12. Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA
S
O019149
13. Gąsowska Agnieszka Klub Jeździecki Bracia Romanowscy
S
O011125
14. Grudziąż Gloria bpk
brak
15. Jokiel Julia brak
2005 (JM.)
brak
16. Kolebska Sylwia KU AZS Politechnika Warszawska
S
O012682
17. Kolek-Kowieska Agnieszka Klub Jeździecki Janów
S
-
18. Kołkowicz Małgorzata KJ Gabon Walewice
S
O020947
19. Kosecka-Andziak Paulina ks chojnów
S
brak
20. Kwaśniewska Marta Bpk
S
Brak
21. Lenart Justyna TKKF PODKOWA LEŚNA
S
O003367
22. Nowicka Aleksandra KS AZS AWF WARSZAWA
1999 (J.)
Brak
23. Przybylska Anna KS Centurion
S
O002476
24. Rowińska Weronika KJ Dobrzyniec
brak
25. Sadłos Larysa KJ Huzar Józefów
2001 (J.)
O035201
26. Szuszkiewicz-Jastrzębska Agnieszka JKS OXER
S
O000625
27. Szwalska Jagoda KJ Aromer
2001 (J.)
brak
28. Szwed Ewa Olmet ost-sped
S
0002450
29. Tatak Aleksandra bpk
S
O025281
30. Tomczak Paulina Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O003849
31. Tyburska Anna brak
S
brak
32. Więcek Anna KJ Aromer Józefin
S
O003694
33. Witka Anna bez przynależności
S
O002449
34. Wojtaszek Natalia AZS PW
1998 (MJ.)
brak
35. Woźniewski Jan SKJ Bajardo
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

21

ALGO SP POL 2006 Wałach gniada/165 F: Himen / Oder
M: Agawa / Pergamon
O: Karolina Gałkowska
B: SK Plękity
K013305
2.

34

AMANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Malachit
M: Aronia
O: Marta Petryk
B: -
brak
3.

13

ARAGORN SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl
M: Azalia
O: Agata Dylewska
B: Krzysztof Kluzowski
K019485
4.

18

ARPACO 00 POL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Ps Pacos
M: Armenia
O: Gloria Grudziąż Klaudia Domżała
B: Krzysztof Grudziąż
brak
5.

24

CALL ME 0004 OLD. DEU 2000 Wałach gniada F: Conterno Grande
M: Lajelle
O: Magda Franjo
B: Magda Franjo
K007608
6.

32

CROSS SP POL 2007 Wałach gniada F: Pllado
M: Chrapka
O: Weronika Rowińska
B: Ania Wójcik
K012933
7.

31

CYJON Westfalska POL 2013 Wałach kasztanowata/171 F: Imequyl/Luron
M: Cherry / Helanis
O: Tomasz Gąsowski
B: Marek Romanowski
K023571 DE441411039813
8.

17

CYPRYS Wlkp/poch.trk. POL 2010 Wałach kara F: Cedrus
M: Cerezyna
O: Magdalena Sadłos
B: -
K017504 POL732010062610
9.

28

DAGON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1998 Wałach kasztanowata F: Renier
M: Doreen
O: Maciej Wojtaszek
B: Niewiadomski Marek
brak 616009660551898
10.

9

DUX SP POL 2010 Wałach gniada F: Love Affair
M: Dolores
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K022459
11.

25

E'CLIPPERTON Małopolska POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Boston
M: Emisja
O: Ireneusz Chmielak
B: Gabriela Wojtaszewska
Brak
12.

4

ELECTRO BLACK Wielkopolska POL 2010 Wałach kara/171 F: Elf
M: LA ROCHELLE BH
O: KRYSTYNA DAWID
B: brak
BRAK 616007661402610
13.

22

ELURIDA SP POL 2006 Klacz gniada/164 F: Day Dream II S
M: Ethel
O: Małgorzata Kołkowicz
B: Justyna Jończyk
K010749 616009530061706
14.

14

EMARK Małopolska POL 2012 Ogier ciemnogniada F: All That Jazz
M: Emeralda
O: Stadnina Koni Janów Podlaski
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
-
15.

30

FEROXX Oldenburg DEU 2013 Ogier kasztanowata/171 F: For Romance
M: Senorita / De Niro
O: Anna Przybylska
B: Niemcy
K022532 DE433330191813
16.

19

FIRO 00 POL 2008 Ogier siwa/160 F: Armani
M: Fira
O: Klaudia Domżąła Gloria Grudziąż
B: Krzysztof Grudziąż
brak
17.

35

GWIAZDKA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Maciuś
M: Hadora
O: Anna Sobańska
B: nn
brak 999540183107
18.

38

GWIAZDKA SP POL 2009 Klacz kara F: Dixan
M: Gracja
O: Katarzyna Marczyk
B: Piotr Majewski
Brak
19.

29

HERO'S KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada F: Dayano
M: Wilana S
O: Sylwia Kolebska
B: P. M. Spetgens
K022009 528003201206727
20.

5

HICKORY DICKORY DOCK SP POL 2005 Klacz kara F: Golden Boy
M: Hipiska
O: Marta Kwaśniewska
B: SK Rzeczna
Brak
21.

33

HOLENDER Typ Szlachetny POL 2007 Wałach kara F: NN
M: NN
O: Jan Woźniewski
B: NN
brak 616999661958007
22.

7

KARINA SP POL 1998 Klacz gniada/179 F: Cordial / Colorad
M: Kalifornia / Cyrano
O: Karolina Gałkowska
B: SK Mała Wieś
K009515 10607
23.

6

KING BH WLKP POL 2013 Ogier kasztanowata/166 F: Elf
M: Księżniczka BH
O: Bogna Hupa
B: Bogna Hupa
3734/17 ABC
24.

8

ŁADNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz siwa/162 F: Corde
M: Ładoga
O: Agnieszka Szuszkiewicz-Jastrzębska
B: Stadnina Koni Walewice
K023675 009590415804
25.

12

MOSAD SP POL 2010 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: NN
B: NN
brak
26.

1

NONSENS 10 DRP GER 2003 Wałach gniada/kuc: F: Neckar
M: Maish
O: .
B: .
K010463
27.

2

PATI BH DRP POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Dacapo 154
M: Pippi
O: Katarzyna Żórawska
B: brak
brak
28.

3

PROTEUS SP POL 2013 Wałach gniada/mk: F: Brentino
M: Perfecta
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
brak
29.

16

PUTIN Małopolska POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Agrest
M: Patyna
O: Anna Mendak
B: Andzrzej Piwowarski
11600
30.

10

RAKIJA SP POL 2006 Klacz gniada F: Love Affair
M: Reda
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K013686
31.

20

RARA AVIS FSTF SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Irwing Shaw L
M: Rosilla
O: Karolina Gałkowska
B: Maciej Katanowski
Brak
32.

26

SAMSON-A SP POL 2004 Wałach gniada F: Ignam
M: Setka-A
O: Anna Witka
B: Adrianowska Agata
1981/17
33.

15

TOTEM SP POL 2008 Wałach kara/163 F: Le Duc
M: Taka Pani
O: Aleksandra Tatak
B: Paweł Mazurek
K012126
34.

11

WASCARDO'S SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Love Affair
M: Walerii
O: Justyna Lenart
B: Joanna Szulc
K014605 POL009590195508
35.

37

WATSON Hanowerska GER 2001 Ogier gniada F: Wilawander
M: Shergranda
O: Katarzyna Marczyk
B: Rainer Dubbels
brak
36.

23

WELT CONTENDOR SP POL 2000 Wałach gniada/168 F: Contendor
M: Wiktoria
O: Ewa szwed
B: Małgorzata Morsztyn
37.

27

WOSANA Wielkopolska POL 2006 Klacz kasztanowata F: Veracruz
M: Witka
O: Karolina Witoń
B: Wojciech Trębicki
Brak Pol 007 66 04912 06
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badowska Karolina
Polski Klub Polo Brochów
2017-06-17
2
2017-06-17
1
2017-06-18
1
2017-06-18
2
Barylak Natalia
KS AZS AWF WARSZAWA
2017-06-17
3
2017-06-17
2017-06-18
5
2017-06-18
Bełdowska Alicja
TKKF Podkowa
AMANDA (34)
2017-06-17
3
2017-06-17
5
Blusiewicz Anna
Klub Jeździecki Welt Opypy
RAKIJA (10)
2017-06-17
4
2017-06-18
4
Chmielak Aleksandra
Bpk
2017-06-17
8
2017-06-18
6
Czop Alexandra
2017-06-17
10
Czop Alexandra
-
WATSON (37)
2017-06-17
2017-06-17
Dawid Krystyna
brak
2017-06-17
5
2017-06-18
3
Dylewska Agata
Bogusławicki KJ
ARAGORN (13)
2017-06-17
6
2017-06-18
2
Dziełak Karolina
Brak
WOSANA (27)
2017-06-17
8
Franjo Magda
KJ Aromer
2017-06-17
5
2017-06-18
7
Gałkowska Karolina
KS AZS AWF WARSZAWA
2017-06-17
1
2017-06-18
1
ALGO (21)
2017-06-17
2
2017-06-18
2
Gąsowska Agnieszka
Klub Jeździecki Bracia Romanowscy
CYJON (31)
2017-06-17
4
2017-06-17
3
2017-06-18
4
2017-06-18
3
Grudziąż Gloria
bpk
ARPACO (18)
2017-06-17
2
2017-06-18
1
FIRO (19)
2017-06-17
2
2017-06-18
1
Jokiel Julia
brak
2017-06-17
6
2017-06-18
2
Kolebska Sylwia
KU AZS Politechnika Warszawska
HERO'S (29)
2017-06-17
2
2017-06-18
4
2017-06-17
1
2017-06-18
2
Kolek-Kowieska Agnieszka
Klub Jeździecki Janów
EMARK (14)
2017-06-18
2
2017-06-18
1
Kołkowicz Małgorzata
KJ Gabon Walewice
ELURIDA (22)
2017-06-18
Kosecka-Andziak Paulina
ks chojnów
PUTIN (16)
2017-06-17
1
2017-06-18
1
Kwaśniewska Marta
Bpk
2017-06-17
2
2017-06-18
Lenart Justyna
TKKF PODKOWA LEŚNA
2017-06-17
2
Nowicka Aleksandra
KS AZS AWF WARSZAWA
KARINA (7)
2017-06-17
1
2017-06-17
2017-06-18
5
2017-06-18
Przybylska Anna
KS Centurion
FEROXX (30)
2017-06-17
1
Rowińska Weronika
KJ Dobrzyniec
CROSS (32)
2017-06-17
7
2017-06-17
Sadłos Larysa
KJ Huzar Józefów
CYPRYS (17)
2017-06-17
3
2017-06-18
1
2017-06-18
1
2017-06-17
3
Szuszkiewicz-Jastrzębska Agnieszka
JKS OXER
ŁADNA (8)
2017-06-18
2
2017-06-18
3
Szwalska Jagoda
KJ Aromer
MOSAD (12)
2017-06-17
9
2017-06-18
6
Szwed Ewa
Olmet ost-sped
2017-06-17
3
2017-06-18
3
Tatak Aleksandra
bpk
TOTEM (15)
2017-06-17
1
2017-06-17
4
Tomczak Paulina
Klub Jeździecki Welt Opypy
DUX (9)
2017-06-17
2
2017-06-18
Tyburska Anna
brak
2017-06-17
4
2017-06-18
1
Więcek Anna
KJ Aromer Józefin
2017-06-17
6
2017-06-17
5
2017-06-18
6
2017-06-18
5
Witka Anna
bez przynależności
2017-06-17
7
2017-06-17
5
Wojtaszek Natalia
AZS PW
DAGON (28)
2017-06-17
1
2017-06-18
1
Woźniewski Jan
SKJ Bajardo
2017-06-17
4

Number of Riders: 35

Number of Horses: 37

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl