Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
75 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 06:46:09
2017-05-26 23:31:47
Dagmara Waroch GROT
  • 1x 9/50/50 cm krzyżaki
74 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 22:28:34
2017-05-26 22:16:29
Oliwia Rapa CHILI PEPPER
  • 1x 10/70/60/70 dokładności
  • 1x 11/80 cm/80 cm z trafieniem w normę czasu
73 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 21:31:25
2017-05-26 21:12:43
Diego Acosta KORSARZ
  • 1x 15/P/P 110 cm zwykły - parkur otwarty
  • 1x 16/N/N 120 cm zwykły - parkur otwarty
72 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 21:31:40
2017-05-26 19:37:01
Julia Słomkowska TANGENS
  • 1x 2/70 cm/60/70 cm dokładności
  • 1x 3/80 cm/80 cm dokładności
71 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 18:03:38
2017-05-26 15:59:07
Mariusz Olesiński VHS ENTWEDER ODER
  • 1x 6/L1/L1 105 cm zwykły
  • 1x 7/P/P 110 cm zwykły - parkur otwarty
70 ENTRY CANCELED 2017-05-26 21:00:53
2017-05-26 15:55:39
Natalia Górecka DANIA EWITA
69 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 18:04:08
2017-05-26 15:54:34
Mariusz Olesiński COMO CUP
  • 1x 2/70 cm/60/70 cm dokładności
  • 2x 3/80 cm/80 cm dokładności
68 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 18:04:22
2017-05-26 15:33:38
Olga Garlińska WIWA
  • 1x 2/70 cm/60/70 cm dokładności
  • 1x 3/80 cm/80 cm dokładności
  • 1x 4/90 cm/LL 90 cm zwykły
67 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 15:06:26
2017-05-26 13:11:35
Melania Orłoś KANTUS
  • 1x 10/70/60/70 dokładności
  • 2x 11/80 cm/80 cm z trafieniem w normę czasu
66 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 18:03:26
2017-05-26 12:14:32
Diego Acosta ESCORIAL
  • 1x 7/P/P 110 cm zwykły - parkur otwarty
  • 1x 8/N/N 120 cm zwykły - parkur otwarty
  • 1x 15/P/P 110 cm zwykły - parkur otwarty
  • 1x 16/N/N 120 cm zwykły - parkur otwarty
65 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 15:06:58
2017-05-26 11:55:00
Kaja Pruszkowska JAREMA
  • 2x 13/L/L 100 cm zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 15:07:12
2017-05-26 11:35:47
Zofia Okoń BUENO FUEGO
  • 2x 10/70/60/70 dokładności
  • 1x 11/80 cm/80 cm z trafieniem w normę czasu
63 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 15:07:25
2017-05-26 10:20:37
Alicja Lipkowska RESZKA
  • 1x 3/80 cm/80 cm dokładności
  • 1x 4/90 cm/LL 90 cm zwykły
  • 1x 11/80 cm/80 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/90 cm/LL 90 cm zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 15:07:56
2017-05-26 10:18:40
Julia Malinowska TEKSAS
  • 1x 3/80 cm/80 cm dokładności
  • 1x 4/90 cm/LL 90 cm zwykły
61 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 15:08:13
2017-05-26 10:02:32
Joanna Kott VOLVO
  • 1x 11/80 cm/80 cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/90 cm/LL 90 cm zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 15:08:27
2017-05-26 08:50:55
Elżbieta Borowska MISTER CANTERO
  • 1x 12/90 cm/LL 90 cm zwykły
  • 1x 13/L/L 100 cm zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 07:52:23
2017-05-26 00:09:55
Karol Turowski LENOX
  • 2x 13/L/L 100 cm zwykły
58 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 07:52:42
2017-05-25 23:50:00
Pola Skarżyńska PASJA
  • 2x 9/50/50 cm krzyżaki
57 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 07:53:28
2017-05-25 23:09:47
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 2x 6/L1/L1 105 cm zwykły
56 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 07:53:45
2017-05-25 23:02:03
Anna Królikowska PANTONINA
  • 1x 15/P/P 110 cm zwykły - parkur otwarty
  • 1x 16/N/N 120 cm zwykły - parkur otwarty
55 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 07:54:02
2017-05-25 23:01:34
Anna Królikowska MENTOR AMORE
  • 2x 12/90 cm/LL 90 cm zwykły
  • 1x 13/L/L 100 cm zwykły
54 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 07:54:21
2017-05-25 23:00:53
Piotr Piasecki AWANGARDA
  • 1x 11/80 cm/80 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/90 cm/LL 90 cm zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 07:54:37
2017-05-25 22:25:59
Natalia Grądzka DEKO
  • 1x 4/90 cm/LL 90 cm zwykły
  • 1x 5/L/L 100 cm zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 07:54:54
2017-05-25 22:25:00
Zofia Palczewska GRACIA
  • 1x 3/80 cm/80 cm dokładności
  • 2x 4/90 cm/LL 90 cm zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 07:55:43
2017-05-25 22:23:54
Karolina Kordas DEDAL
  • 2x 3/80 cm/80 cm dokładności
  • 1x 4/90 cm/LL 90 cm zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 21:31:57
2017-05-25 22:21:37
Milena Czaplińska GALEON
  • 2x 2/70 cm/60/70 cm dokładności
  • 2x 10/70/60/70 dokładności
49 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 07:56:18
2017-05-25 21:21:36
Anna Więcek PROTEUS
  • 2x 2/70 cm/60/70 cm dokładności
48 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 18:55:09
2017-05-25 15:25:54
Agnieszka Kopka BAZYLIA
  • 1x 7/P/P 110 cm zwykły - parkur otwarty
  • 1x 15/P/P 110 cm zwykły - parkur otwarty
47 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 18:55:37
2017-05-25 15:25:27
Ewelina Falkowska KASZMIR
  • 1x 2/70 cm/60/70 cm dokładności
  • 1x 3/80 cm/80 cm dokładności
  • 1x 10/70/60/70 dokładności
  • 1x 11/80 cm/80 cm z trafieniem w normę czasu
46 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 15:21:11
2017-05-25 15:20:03
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 3/80 cm/80 cm dokładności
  • 1x 4/90 cm/LL 90 cm zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 14:02:51
2017-05-25 12:43:37
Julia Hamerska MEFISTO
  • 1x 15/P/P 110 cm zwykły - parkur otwarty
  • 1x 16/N/N 120 cm zwykły - parkur otwarty
44 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 11:24:43
2017-05-25 10:23:26
Natalia Rapacka-Zimny FOXI
  • 1x 4/90 cm/LL 90 cm zwykły
  • 1x 5/L/L 100 cm zwykły
43 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 11:24:59
2017-05-25 10:23:15
Waleria Branicka GRAFIK
  • 1x 9/50/50 cm krzyżaki
  • 2x 10/70/60/70 dokładności
42 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 11:25:15
2017-05-25 10:17:42
Zuzanna Rudziejewska EMINOR
  • 2x 5/L/L 100 cm zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 11:25:32
2017-05-25 09:25:07
Joanna Tomaszewska HALA
  • 2x 14/L/L 100 cm z oceną stylu jeźdźca
40 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 22:29:45
2017-05-24 21:45:32
Julia Witkowska KSENA
  • 1x 14/L/L 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/L 100 cm zwykły
  • 1x 15/P/P 110 cm zwykły - parkur otwarty
39 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 22:30:11
2017-05-24 21:43:48
Martyna Szwarc NATAN
  • 1x 12/90 cm/LL 90 cm zwykły
  • 2x 13/L/L 100 cm zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:50:15
2017-05-24 20:09:53
Beata Jarmalaviciute ORYIX
  • 1x 9/50/50 cm krzyżaki
  • 1x 10/70/60/70 dokładności
37 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:50:29
2017-05-24 18:24:42
Maja Wołkow IZIS KL
  • 1x 10/70/60/70 dokładności
  • 1x 11/80 cm/80 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/90 cm/LL 90 cm zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:50:55
2017-05-24 18:19:01
Maja Trojanowicz SUDARUSHKA
  • 1x 4/90 cm/LL 90 cm zwykły
  • 1x 5/L/L 100 cm zwykły
35 ENTRY CANCELED 2017-05-26 12:48:13
2017-05-24 18:18:27
Jakub Sosnowski DANIA EWITA
34 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:51:50
2017-05-24 18:17:45
Wiktoria Leszek-Karwańska IVY CANCAN
  • 1x 10/70/60/70 dokładności
  • 1x 11/80 cm/80 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/90 cm/LL 90 cm zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:52:06
2017-05-24 15:24:54
Anna Tomczak KANTOR
  • 1x 12/90 cm/LL 90 cm zwykły
  • 1x 13/L/L 100 cm zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:53:12
2017-05-24 15:01:01
Marta Kotlarska CASTIEL
  • 1x 12/90 cm/LL 90 cm zwykły
  • 1x 13/L/L 100 cm zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:52:56
2017-05-24 14:58:22
Marta Kotlarska WINNETOU
  • 1x 11/80 cm/80 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/90 cm/LL 90 cm zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:52:33
2017-05-24 14:55:40
Dominika Rak BENEFIS
  • 1x 4/90 cm/LL 90 cm zwykły
  • 1x 5/L/L 100 cm zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 11:25:57
2017-05-24 12:07:10
Pamela Wolska EUFORIA PW
  • 1x 10/70/60/70 dokładności
  • 2x 11/80 cm/80 cm z trafieniem w normę czasu
28 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 13:53:07
2017-05-24 10:46:16
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 13/L/L 100 cm zwykły
  • 1x 15/P/P 110 cm zwykły - parkur otwarty
27 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 15:07:40
2017-05-24 09:16:23
Melania Słopecka KURHAN
  • 2x 2/70 cm/60/70 cm dokładności
  • 2x 3/80 cm/80 cm dokładności
  • 2x 10/70/60/70 dokładności
  • 2x 11/80 cm/80 cm z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 06:32:19
2017-05-23 22:21:07
Kinga Bajkowska KUBUŚ
  • 2x 9/50/50 cm krzyżaki
25 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 06:32:32
2017-05-23 22:15:41
Agata Śrembowska MAKOWIEC
  • 1x 3/80 cm/80 cm dokładności
  • 2x 4/90 cm/LL 90 cm zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 06:33:18
2017-05-23 22:10:24
Paula Broniszewska FENIX
  • 1x 4/90 cm/LL 90 cm zwykły
  • 1x 5/L/L 100 cm zwykły
  • 1x 14/L/L 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/L 100 cm zwykły
23 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 06:33:04
2017-05-23 22:07:53
Paula Broniszewska DARCO VAN OVERIS Z
  • 2x 5/L/L 100 cm zwykły
  • 1x 14/L/L 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/L 100 cm zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 06:32:48
2017-05-23 21:26:03
Gabriela Jóźwiak ETNA W
  • 1x 2/70 cm/60/70 cm dokładności
  • 1x 3/80 cm/80 cm dokładności
21 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 20:14:16
2017-05-23 19:19:54
Aleksandra Kowalska JAFRA
  • 1x 9/50/50 cm krzyżaki
  • 1x 10/70/60/70 dokładności
20 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 17:13:01
2017-05-23 16:41:51
Zofia Marx AMAR
  • 1x 4/90 cm/LL 90 cm zwykły
  • 2x 5/L/L 100 cm zwykły
  • 1x 12/90 cm/LL 90 cm zwykły
  • 2x 14/L/L 100 cm z oceną stylu jeźdźca
19 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 17:13:28
2017-05-23 16:39:42
Marcelina Suchecka HIPOLIT
  • 1x 1/40 cm/40 cm krzyżaki
  • 2x 2/70 cm/60/70 cm dokładności
  • 1x 9/50/50 cm krzyżaki
  • 2x 10/70/60/70 dokładności
18 ENTRY CANCELED 2017-05-23 21:16:39
2017-05-23 11:53:51
Olga Blusiewicz ARNOLD
17 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 11:53:03
2017-05-23 11:10:59
Marek Skoczek DARFUR
  • 2x 5/L/L 100 cm zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 10:27:50
2017-05-22 20:53:23
Barbara Biedrzycka ARROW
  • 2x 5/L/L 100 cm zwykły
  • 1x 7/P/P 110 cm zwykły - parkur otwarty
15 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 20:49:40
2017-05-22 19:32:01
Aleksandra Majewska HIMENA
  • 2x 9/50/50 cm krzyżaki
14 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 15:08:42
2017-05-22 17:54:27
Wiktoria Pawlik DANCER
  • 1x 5/L/L 100 cm zwykły
  • 1x 6/L1/L1 105 cm zwykły
  • 1x 7/P/P 110 cm zwykły - parkur otwarty
  • 1x 13/L/L 100 cm zwykły
  • 1x 15/P/P 110 cm zwykły - parkur otwarty
13 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 20:50:10
2017-05-22 17:53:17
Dominika Bogdan GROT
  • 1x 10/70/60/70 dokładności
12 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 20:50:24
2017-05-22 17:25:32
Patrycja Zielińska NEXUS
  • 2x 10/70/60/70 dokładności
11 ENTRY CANCELED 2017-05-26 23:32:55
2017-05-22 17:10:46
Dominika Bogdan NEXUS
10 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 13:53:31
2017-05-22 17:02:27
Anna Urbańczyk PRIMROSE
  • 1x 2/70 cm/60/70 cm dokładności
  • 1x 3/80 cm/80 cm dokładności
  • 1x 10/70/60/70 dokładności
  • 1x 11/80 cm/80 cm z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 13:52:54
2017-05-22 17:01:04
Gabriela Rozalska BOGUN
  • 1x 3/80 cm/80 cm dokładności
  • 1x 4/90 cm/LL 90 cm zwykły
  • 1x 11/80 cm/80 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/90 cm/LL 90 cm zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 20:51:17
2017-05-22 16:49:05
Julia Kuszewska KANTIK
  • 2x 9/50/50 cm krzyżaki
7 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 20:51:30
2017-05-22 16:43:50
Oliwia Wiśniewska KUBUŚ
  • 2x 10/70/60/70 dokładności
6 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 20:51:46
2017-05-22 16:36:02
Zofia Tutak ALTAR
  • 1x 1/40 cm/40 cm krzyżaki
  • 1x 2/70 cm/60/70 cm dokładności
5 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 20:49:26
2017-05-22 16:31:09
Klaudia Fedorowska DRAGON
  • 2x 12/90 cm/LL 90 cm zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 13:49:13
2017-05-22 12:49:05
Hubert Suchta KORA
  • 1x 3/80 cm/80 cm dokładności
  • 1x 4/90 cm/LL 90 cm zwykły
3 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 13:48:51
2017-05-22 12:40:37
Marta Dmochowska JUST DO IT
  • 1x 3/80 cm/80 cm dokładności
  • 1x 4/90 cm/LL 90 cm zwykły
  • 1x 11/80 cm/80 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/90 cm/LL 90 cm zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 07:55:25
2017-05-22 11:56:56
Inga Kloze WIRTUO S
  • 2x 6/L1/L1 105 cm zwykły
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 12:19:01
2017-05-22 10:05:20
Paulina Sypuła QUICKSTEP
  • 1x 4/90 cm/LL 90 cm zwykły
  • 2x 5/L/L 100 cm zwykły
  • 2x 14/L/L 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/L 100 cm zwykły
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Dominika Bogdan
2. Acosta Diego BPK
S
O041737
3. Bajkowska Kinga niezrzeszona
2007 (Mł.)
brak
4. Biedrzycka Barbara Klub Sportów Konnych Stare Babice
1996 (MJ.)
O011455
5. Borowska Elżbieta KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O031609
6. Branicka Waleria nz
2003 (JM.)
brak
7. Broniszewska Paula BNK
2001 (J.)
O035521
8. Czaplińska Milena KJ Aromer
S
brak
9. Dmochowska Marta KJ Szwadron Jazdy RP
2004 (JM.)
O037558
10. Falkowska Ewelina KJ Aromer
2005 (JM.)
brak
11. Fedorowska Klaudia Stajnia Wilanów
2002 (JM.)
brak
12. Garlińska Olga Bez przynależności
S
Brak
13. Gawdzik Klaudia KJ Szwadron Jazdy RP
2006 (Mł.)
O044546
14. Grądzka Natalia SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2001 (J.)
O039139
15. Hamerska Julia BPK (MAZ)
1997 (MJ.)
O019606
16. Jarmalaviciute Beata Stajnia Wilanów
2003 (JM.)
brak
17. Jóźwiak Gabriela KJ Aromer
2002 (JM.)
brak
18. Kopka Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
19. Kordas Karolina SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2004 (JM.)
O037952
20. Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O026072
21. Kott Joanna Brak
S
Brak
22. Kowalska Aleksandra KJ Stajnia Wilanów
2003 (JM.)
Brak
23. Kozon Martyna BPK (MAZ)
2002 (JM.)
O036555
24. Królikowska Anna SKJ Beckersport
S
O003192
25. Kuszewska Julia Stajnia Wilanów
2008 (Mł.)
brak
26. Leszek-Karwańska Wiktoria bpk
2001 (J.)
O018344
27. Lipkowska Alicja KJ Aldragho Piaseczno
2004 (JM.)
brak
28. Majewska Aleksandra Stajnia Wilanów
2003 (JM.)
Brak
29. Malinowska Julia KJ Aldragho
2003 (JM.)
O039229
30. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
31. Marx Zofia bpk
2001 (J.)
O037224
32. Okoń Zofia Polski Polo Klub
2003 (JM.)
Brak
33. Olesiński Mariusz bpk
34. Orłoś Melania bpk
2003 (JM.)
brak
35. Palczewska Zofia SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2003 (JM.)
O037690
36. Pawlik Wiktoria KJ Szwadron Jazdy RP
2002 (JM.)
O031617
37. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
38. Pruszkowska Kaja polski polo klub
2001 (J.)
O032895
39. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
40. Rak Dominika KJ Aromer Józefin
1999 (J.)
Brak
41. Rapa Oliwia KJ Aromer
2003 (JM.)
27816/16
42. Rapacka-Zimny Natalia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2002 (JM.)
O031630
43. Rozalska Gabriela niezrzeszona
2001 (J.)
brak
44. Rudziejewska Zuzanna Brak
1998 (MJ.)
Brak
45. Skarżyńska Pola nz
2006 (Mł.)
brak
46. Skoczek Marek KJ Aromer Józefin
S
Z000576
47. Słomkowska Julia bpk
48. Słopecka Melania KJ Aromer
2003 (JM.)
O042500
49. Śrembowska Agata bez przynależności klubowej
2002 (JM.)
brak
50. Strzeszewski Andrzej
51. Suchecka Marcelina KJ Aldragho
2007 (Mł.)
LZPZJ/1351/17
52. Suchta Hubert KJ Aromer Józefin
2002 (JM.)
brak
53. Sypuła Paulina JKS Wyręba Świętochów
2001 (J.)
O034385
54. Szwarc Martyna nz
S
brak
55. Tomczak Anna SKJ Potęga
S
O034885
56. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O038032
57. Turowski Karol KJ Aromer
1996 (MJ.)
brak
58. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
1996 (MJ.)
O013524
59. Tutak Zofia Aromer
1997 (MJ.)
brak
60. Urbańczyk Anna niezrzeszona
2003 (JM.)
brak
61. Więcek Anna KJ Aromer Józefin
S
O003694
62. Wiśniewska Oliwia Stajnia Wilanów
2005 (JM.)
brak
63. Witkowska Julia SKJ Beckersport Raszyn
2005 (JM.)
O032986
64. Wolska Pamela nz
S
brak
65. Wołkow Maja Bpk
2003 (JM.)
O033575
66. Zielińska Patrycja Stajnia Wilanów
2004 (JM.)
brak
67. Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
2002 (JM.)
O026435
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

32

ALTAR SP POL 2003 Wałach kara F: Mustafa
M: Almeria
O: Zofia Kacprzyk
B: Włodzimierz Kosiński
brak
2.

22

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
3.

25

ARROW SP POL 2001 Ogier siwa F: Rubin
M: Akita
O: Katarzyna Sutkowska
B: Piotr Rębelski
K006047 08094
4.

38

AWANGARDA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Cassilio
M: Alegoria
O: Joanna Perzyna
B: -
brak
5.

58

BAZYLIA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Nobody
M: Bretania
O: Agnieszka Kopka
B: brak
K020076
6.

73

Beatrice NN Kasztanowata F:
M:
O:
B:
7.

11

BENEFIS WLKP POL 2002 Wałach gniada F: Czumak
M: Bengalia
O: Łukasz Sikorski
B: Łukasz Sikorski
Brak
8.

14

BOGUN Budionowska UKR 2002 Wałach gniada/162 F: Beleck
M: Birja
O: Bogdan Staszak
B: Leonid Lochakov
brak
9.

44

BUENO FUEGO Lusitano POL 2006 Wałach kara/mk: F: Flamenco
M: Fiesta
O: Anna Gromnicka
B: Anna Gromnicka
Brak POL 009661464806
10.

39

Cardalco F:
M:
O:
B:
11.

78

CASTEL-L F:
M:
O:
B:
12.

9

CASTIEL OLD POL 2008 Wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Zenia / Zeus
O: Katarzyna Wiśniewska
B: Jarosław Sekuła
K021162
13.

77

CHILLI PEPPER F:
M:
O:
B:
14.

70

Como Cup NN Kasztanowata F:
M:
O:
B:
15.

27

DANCER SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Le Duc / Lord Alexander
M: Dyna / Nirkan
O: Tomasz Pawlik
B:
K009015 POL009660913004
16.

19

DARCO VAN OVERIS Z ZANG BEL 2010 Ogier ciemnogniada F: DARCO
M: FERLINE/ROMINO
O: MICHAŁ BRONISZEWSKI
B: G LENAERTS
K019460 056015Z55708210 105HS47
17.

24

DARFUR WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Banita
M: Dalarna / Arak
O: Batalion Reprezentacyjny WP
B: SK Liski
K013283
18.

55

DEDAL Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Nowogródek
M: Daghara
O: WJ Piaseccy Equestrian s.c.
B: SK
K023276
19.

53

DEKO WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Contendus/
M: Doba/
O: Irmina Grądzka
B:
K020363
20.

33

DRAGON MŁP POL 1998 Wałach siwa F: unknown
M: unknown
O: Marek Janas
B: unknown
brak
21.

51

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
O: Dorota Radzikowska
B: J. Knaap
K011639
22.

65

EMINOR Małopolska POL 2007 Wałach kasztanowata F: Devin du Maury
M: Emina
O: Agnieszka Rudziejewska
B: Janów Podlaski
Brak
23.

42

ESCORIAL SP POL 2009 Klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: Espoir / Espri
O: Agata Florkiewicz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K013985 616009510414809
24.

20

ETNA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada/mk: F: CHE GUEVARA L
M: ENIGMA W
O: Tomasz Jóźwiak
B: Rinaldo Kiecoń
brak
25.

64

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
brak
26.

18

FENIX DRP GER 2004 Wałach gniada/kuc:149 F: DESPERADO K
M: SORAYA
O: MICHAŁ BRONISZEWSKI
B: -
K009419 435350297804
27.

62

FOXI Wielkopolska POL 2002 Klacz siwa F: Agar
M: Fakira
O: Aleksandra Lesner
B: prywatny
K014126
28.

56

GALEON - POL 1997 Wałach siwa F: -
M: -
O: -
B: -
brak
29.

67

GARU DU ECLAT KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:144 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Monika Gawdzik
B: Zuchora Janusz
K022063 616999590274011
30.

54

GRACIA - HUN 2011 Klacz gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
31.

63

GRAFIK Kuc Feliński POL 1999 Wałach gniada/kuc: F: King Size
M: Grafologia
O: Marcin Kamiński
B: GD Felin
brak
32.

74

Grot F:
M:
O:
B:
33.

26

HIMENA SP POL 2012 Klacz gniada F: Comandor
M: Hawana
O: Sławomir Lutek
B: NN
brak
34.

23

HIPOLIT KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:135 F: Szaman
M: Hortyna
O: Grzegorz Suchecki
B: Dudkowiak Roman
12510 POL013610117005
35.

7

IVY CANCAN SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Honey CanCan
M: Izis KL
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
Brak
36.

4

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baldini II
M: Ikaria
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
Brak
37.

21

JAFRA Małopolska POL 2003 Klacz siwa F: First Des Termes
M: Jarka
O: Iwona Kuszewska
B: Edward Starsiak
Brak
38.

43

JAREMA SP POL 2008 Wałach gniada F: MARAM
M: JARMILA
O: Beata Brandebura-Pruszkowska
B: -
K012350 11845
39.

35

JUST DO IT Niemiecka Klacz Sportowa GER 2005 Klacz gniada/mk:156 F: Collini/
M: Jil Sun/
O: Karolina Dmochowska
B: Marion und Hanjo Menck
K011102 DE457570017805
40.

30

KANTIK Kuc Szetlandzki POL 2003 Wałach srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Marek Janas
B: .
brak
41.

8

KANTOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/164 cm F: Armani
M: Kalina
O: Anna Tomczak
B: Iwona Wawrzyniak
K018414 POL013640055708
42.

41

KANTUS SP POL 2006 Wałach siwa F: Bolero de Ravel
M: Kanasta
O: Marta Witos
B: -
K010747 POL009640036406
43.

59

KASZMIR SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: W Cuglach s.c.
B: Ewa Trąbczyńska
brak
44.

34

KORA - POL 2003 Klacz gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
45.

80

KORSARZ F:
M:
O:
B:
46.

1

KSENA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Fred
M: Karotka
O: Robert Witkowski
B: Rafał Putz
K020974 616009520045612
47.

16

KUBUŚ KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Marek Janas
B: NN
brak
48.

31

KUBUŚ KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Marek Janas
B: .
brak
49.

13

KURHAN SP POL 2001 Wałach kasztanowata F: x
M: x
O: Kaja Krasnodebska
B: x
brak
50.

79

LADY F:
M:
O:
B:
51.

49

LENOX Niem. Sport. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Lapateado / Landor S
M: Nordlicht / Nitendo
O: Tomasz Matysiak
B:
K011440 DE457000247505
52.

17

MAKOWIEC Szlachetna Półkrew POL 2003 Wałach gniada F: Vector
M: Malezja
O: Agnieszka Śrembowska
B: Tyszko
brak
53.

61

MEFISTO SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Angelheart
M: Milena
O: Rafał Hamerski
B: Janusz Łaszkiewicz
K015290
54.

40

MENTOR AMORE KWPN POL 2011 Wałach gniada F: Placido
M: Miss Amor
O: Joanna Perzyna
B: Anna Stachowiak
brak
55.

48

MISTER CANTERO HOL POL 2007 Wałach kasztanowata F: Cantero
M: Mirian
O: Józef Borowski
B: -
K011426
56.

2

NATAN Typ Szlachetny POL 1999 Ogier inna F: Denis
M: Neska
O: Martyna Szwarc
B: nn
brak
57.

29

NEXUS Mały Koń POL 2007 Wałach bułana/mk: F: Nn
M: Nn
O: Michał Kaczor
B: Nn
Brak
58.

3

ORYIX Huculska POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Otello
M: Oliwia
O: Marek Janas
B: Mazurek Jarosław
616012580482912
59.

50

PASJA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/mk: F: nn
M: nn
O: Katarzyna Skarżyńska
B: nn
brak
60.

15

PRIMROSE Wielkopolska POL 2008 Klacz kasztanowata/148 F: Festiwal
M: Palca
O: Tomasz Pawlik
B: Jagodzińska Anna
brak POL 007 68 00385 08
61.

57

PROTEUS SP POL 2013 Wałach gniada/mk: F: Brentino
M: Perfecta
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
brak
62.

37

QUICKSTEP OLD POL 2009 Klacz gniada F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Lotte / Levantos I
O: Paulina Sypuła
B: Adam Sosnowski
K019085 DE433331687309
63.

45

RESZKA KUC POL 2002 Klacz kasztanowata/kuc: F: Berberys
M: Rosa
O: Stowarzyszenie Rozwoju sportu i Rekreacji Aldragho
B: Pasturski Piotr
brak
64.

68

Saracen F:
M:
O:
B:
65.

5

SUDARUSHKA Typ Szlachetny POL 2000 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: Olszewski Tomasz
B: NN
K021113
66.

69

Tangens NN Kasztanowata F:
M:
O:
B:
67.

46

TEKSAS KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:148 F: Wersal
M: Tasmania
O: Anna Malinowska
B: x
POL / K016041
68.

12

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
O: Agnieszka Kozon
B: Adam Krysiak
K019369 POL732010049410
69.

72

VHS Entwender Oder NN Kasztanowata F:
M:
O:
B:
70.

47

VOLVO SP POL 2004 Ogier ciemnogniada/169 F: Caretino K
M: Vincenza
O: Joanna Kott
B: Kowalczyk Zbigniew
Brak
71.

60

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada F: CORIANO'S ASS
M: WYGODA
O: Anna Dymek
B: Mariusz Grabowski
brak
72.

10

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Goldstern / Ahorn
O: Marta Kotlarska
B:
K009862 5280030305238 102XR45
73.

71

Wiwa NN Kasztanowata F:
M:
O:
B:
74.

75

WRÓŻBITA II KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:146 F: Cyklon Texass / Nando
M: Wróżka / Gregory
O: Piotr Zwierzyński
B: SK Nowielice
K010264 POL013640079904 103FX31
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Dominika Bogdan
Grot (74)
2017-05-28
16
2017-05-28
1
Acosta Diego
BPK
2017-05-27
1
2017-05-27
2017-05-28
2017-05-28
KORSARZ (80)
2017-05-28
2017-05-28
Bajkowska Kinga
niezrzeszona
KUBUŚ (16)
2017-05-28
Biedrzycka Barbara
Klub Sportów Konnych Stare Babice
ARROW (25)
2017-05-27
1
2017-05-27
3
Borowska Elżbieta
KJ Aldragho Piaseczno
2017-05-28
3
2017-05-28
Branicka Waleria
nz
GRAFIK (63)
2017-05-28
1
2017-05-28
21
2017-05-28
1
Broniszewska Paula
BNK
FENIX (18)
2017-05-27
7
2017-05-27
6
2017-05-28
15
2017-05-28
2
2017-05-27
2
2017-05-27
2017-05-28
Czaplińska Milena
KJ Aromer
GALEON (56)
2017-05-27
3
2017-05-27
2
2017-05-28
1
2017-05-28
1
Dmochowska Marta
KJ Szwadron Jazdy RP
2017-05-27
1
2017-05-27
3
2017-05-28
5
2017-05-28
4
Falkowska Ewelina
KJ Aromer
KASZMIR (59)
2017-05-27
4
2017-05-27
1
2017-05-28
1
2017-05-28
8
Fedorowska Klaudia
Stajnia Wilanów
DRAGON (33)
2017-05-28
14
2017-05-28
Garlińska Olga
Bez przynależności
Wiwa (71)
2017-05-27
11
2017-05-27
1
Gawdzik Klaudia
KJ Szwadron Jazdy RP
2017-05-27
2017-05-27
12
2017-05-28
1
2017-05-28
12
Saracen (68)
2017-05-27
1
2017-05-27
10
Grądzka Natalia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
DEKO (53)
2017-05-27
11
2017-05-27
12
Hamerska Julia
BPK (MAZ)
MEFISTO (61)
2017-05-28
2017-05-28
Jarmalaviciute Beata
Stajnia Wilanów
ORYIX (3)
2017-05-28
2017-05-28
21
Jóźwiak Gabriela
KJ Aromer
ETNA W (20)
2017-05-27
13
2017-05-27
1
Kopka Agnieszka
KJ Aromer Józefin
BAZYLIA (58)
2017-05-28
Kordas Karolina
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
DEDAL (55)
2017-05-27
1
2017-05-27
1
2017-05-27
10
Kotlarska Marta
KJ Aromer Józefin
2017-05-28
1
2017-05-28
16
2017-05-28
Kott Joanna
Brak
VOLVO (47)
2017-05-28
9
2017-05-28
13
2017-05-28
Kowalska Aleksandra
KJ Stajnia Wilanów
JAFRA (21)
2017-05-28
1
2017-05-28
17
2017-05-28
1
Kozon Martyna
BPK (MAZ)
TOLEDO (12)
2017-05-28
2
2017-05-28
2017-05-28
Królikowska Anna
SKJ Beckersport
2017-05-28
6
2017-05-28
7
Kuszewska Julia
Stajnia Wilanów
KANTIK (30)
2017-05-28
2017-05-28
Leszek-Karwańska Wiktoria
bpk
2017-05-28
17
2017-05-28
10
2017-05-28
17
Lipkowska Alicja
KJ Aldragho Piaseczno
RESZKA (45)
2017-05-27
1
2017-05-27
2
2017-05-28
3
2017-05-28
11
Majewska Aleksandra
Stajnia Wilanów
HIMENA (26)
2017-05-28
6
2017-05-28
4
Malinowska Julia
KJ Aldragho
TEKSAS (46)
2017-05-27
1
2017-05-27
16
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (60)
2017-05-27
1
2017-05-27
4
Marx Zofia
bpk
AMAR (22)
2017-05-27
14
2017-05-27
3
2017-05-27
2017-05-28
2017-05-28
2017-05-28
Okoń Zofia
Polski Polo Klub
2017-05-28
1
2017-05-28
15
2017-05-28
Olesiński Mariusz
bpk
2017-05-27
17
2017-05-27
7
2017-05-27
17
2017-05-27
2
2017-05-27
1
Orłoś Melania
bpk
KANTUS (41)
2017-05-28
1
2017-05-28
14
2017-05-28
Palczewska Zofia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
GRACIA (54)
2017-05-27
1
2017-05-27
6
2017-05-27
Pawlik Wiktoria
KJ Szwadron Jazdy RP
DANCER (27)
2017-05-27
4
2017-05-27
2017-05-27
3
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
2017-05-28
10
2017-05-28
2017-05-28
1
2017-05-28
3
Pruszkowska Kaja
polski polo klub
JAREMA (43)
2017-05-28
8
2017-05-28
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
2017-05-27
2
2017-05-27
Rak Dominika
KJ Aromer Józefin
BENEFIS (11)
2017-05-27
8
2017-05-27
10
Rapa Oliwia
KJ Aromer
2017-05-28
1
2017-05-28
6
Rapacka-Zimny Natalia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
FOXI (62)
2017-05-27
13
2017-05-27
11
Rozalska Gabriela
niezrzeszona
BOGUN (14)
2017-05-27
1
2017-05-27
1
2017-05-28
11
2017-05-28
1
Rudziejewska Zuzanna
Brak
EMINOR (65)
2017-05-27
2017-05-27
7
Skarżyńska Pola
nz
PASJA (50)
2017-05-28
2017-05-28
Skoczek Marek
KJ Aromer Józefin
DARFUR (24)
2017-05-27
8
2017-05-27
Słomkowska Julia
bpk
Tangens (69)
2017-05-27
5
2017-05-27
1
Słopecka Melania
KJ Aromer
KURHAN (13)
2017-05-27
8
2017-05-27
1
2017-05-28
1
2017-05-28
1
Śrembowska Agata
bez przynależności klubowej
2017-05-27
1
2017-05-27
15
2017-05-27
Strzeszewski Andrzej
LADY (79)
2017-05-28
2017-05-28
Suchecka Marcelina
KJ Aldragho
HIPOLIT (23)
2017-05-27
3
2017-05-27
6
2017-05-27
9
2017-05-28
5
2017-05-28
17
2017-05-28
23
Suchta Hubert
KJ Aromer Józefin
KORA (34)
2017-05-27
1
2017-05-27
5
Sypuła Paulina
JKS Wyręba Świętochów
2017-05-27
12
2017-05-27
5
2017-05-27
2017-05-28
4
2017-05-28
5
2017-05-28
Szwarc Martyna
nz
NATAN (2)
2017-05-28
12
2017-05-28
9
2017-05-28
Tomczak Anna
SKJ Potęga
KANTOR (8)
2017-05-28
9
2017-05-28
4
Trojanowicz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017-05-27
9
2017-05-27
9
Turowski Karol
KJ Aromer
LENOX (49)
2017-05-28
6
Turowski Karol
KJ Aromer Józefin
2017-05-28
7
Tutak Zofia
Aromer
ALTAR (32)
2017-05-27
1
2017-05-27
14
Urbańczyk Anna
niezrzeszona
2017-05-27
1
2017-05-27
1
2017-05-28
4
2017-05-28
5
Więcek Anna
KJ Aromer Józefin
PROTEUS (57)
2017-05-27
16
2017-05-27
15
2017-05-28
17
2017-05-28
23
Wiśniewska Oliwia
Stajnia Wilanów
KUBUŚ (31)
2017-05-28
2017-05-28
25
Witkowska Julia
SKJ Beckersport Raszyn
KSENA (1)
2017-05-28
3
2017-05-28
5
2017-05-28
Wolska Pamela
nz
2017-05-28
1
2017-05-28
13
2017-05-28
Wołkow Maja
Bpk
2017-05-28
1
2017-05-28
7
2017-05-28
8
Zielińska Patrycja
Stajnia Wilanów
NEXUS (29)
2017-05-28
2017-05-28
1
Zwierzyńska Żaneta
KJ Aromer Józefin
2017-05-28
1
2017-05-28
1
2017-05-28
2
2017-05-28
2

Number of Riders: 67

Number of Horses: 74

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl