Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
238 ACCEPTED 2020-12-02 07:15:23
2020-12-01 23:28:08
Hubert Aniołek TROFARTH JIM
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
237 ACCEPTED 2020-12-01 22:20:38
2020-12-01 22:06:09
Maja Kaźmierczak MALINA
  • 1x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
236 ACCEPTED 2020-12-01 15:26:30
2020-12-01 15:25:09
Gloria Ciba QUAMAR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
235 ACCEPTED 2020-12-01 09:25:30
2020-12-01 08:44:25
Sonia Czerwińska-Ośka DAUGUST
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
234 ACCEPTED 2020-12-01 07:59:19
2020-12-01 07:53:12
Jagna Grabowska MALTA
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
233 ACCEPTED 2020-12-01 07:59:24
2020-12-01 07:52:20
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
232 ACCEPTED 2020-12-01 07:23:33
2020-12-01 03:25:53
Sandra Daszkiewicz BRYLANT
  • 1x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
231 ACCEPTED 2020-11-30 22:05:17
2020-11-30 22:04:29
Julia Jasińska PREZES
  • 1x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
230 ACCEPTED 2020-11-30 21:48:41
2020-11-30 21:35:03
Monika Święcka DEBATA II
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
229 ACCEPTED 2020-11-30 21:01:34
2020-11-30 21:00:06
Mateusz Karczemny ZAGORKA DREAM
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
228 ACCEPTED 2020-11-30 20:48:06
2020-11-30 20:41:25
Dominika Niziałek MOCART
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
227 ACCEPTED 2020-11-30 18:22:20
2020-11-30 17:49:53
Hanna Ślązak WOJTEK
  • 2x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
226 ACCEPTED 2020-11-30 18:22:16
2020-11-30 16:58:35
Bianka Jasińska F-CLIF
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
225 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-11-30 19:35:31
2020-11-30 16:32:38
Zuzanna Prymek KARAT
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
224 ACCEPTED 2020-11-30 18:22:09
2020-11-30 16:23:32
Hanna Rewieńska DOREMI
  • 1x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
223 ACCEPTED 2020-11-30 18:22:03
2020-11-30 16:04:31
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
222 ACCEPTED 2020-11-30 18:22:00
2020-11-30 15:56:17
Nina Dubowska BURZAN
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
221 ACCEPTED 2020-11-30 18:21:54
2020-11-30 15:37:01
Martyna Reszka FOR CANTO
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
220 ACCEPTED 2020-12-01 07:52:11
2020-11-30 15:30:44
Anna Replin HILTON MK
  • 1x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
219 ACCEPTED 2020-11-30 15:45:00
2020-11-30 15:29:52
Michał Bazyl PUŁASKI
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 16/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
218 ACCEPTED 2020-11-30 15:44:56
2020-11-30 15:29:23
Michał Bazyl ABISINIA I
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
217 ACCEPTED 2020-11-30 15:00:12
2020-11-30 14:23:50
Wiktoria Pawlik J'02 DARFUR
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
216 ACCEPTED 2020-11-30 12:14:58
2020-11-30 11:59:05
Natalia Dragan NESKO
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
215 ACCEPTED 2020-11-30 12:15:01
2020-11-30 11:56:14
Magda Kociszewska BASTIN
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
214 ACCEPTED 2020-11-30 11:35:39
2020-11-30 11:25:21
Maria Magdalena Przybysz MIKI
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
213 ACCEPTED 2020-11-30 15:18:24
2020-11-30 10:47:36
Wojciech Piasecki SIEMOWIT
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
212 ACCEPTED 2020-11-30 15:18:26
2020-11-30 10:46:10
Zofia Złotnicka BARONESS 374
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
211 ACCEPTED 2020-11-30 10:44:49
2020-11-30 10:40:10
Irena Berezovskaja SAKRAMENTO J
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
210 ACCEPTED 2020-11-30 15:18:28
2020-11-30 10:39:28
Zofia Złotnicka MALIVIA
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
209 ACCEPTED 2020-11-30 15:18:30
2020-11-30 10:38:57
Weronika Rozbiewska SZENILA
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
208 ACCEPTED 2020-11-30 15:18:35
2020-11-30 10:38:26
Amelia Kupczyk ORIESKA
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
207 ACCEPTED 2020-11-30 10:44:58
2020-11-30 10:30:27
Aleksandra Sypuła Mj'99 SZAFIR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
206 ACCEPTED 2020-11-30 06:56:32
2020-11-30 00:56:08
Julianna Fabijaniak J'02 GOUDELOUP
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
205 ACCEPTED 2020-11-30 06:56:38
2020-11-29 23:33:36
Zuzanna Łapkiewicz M'08 SZTORM
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
204 ACCEPTED 2020-11-30 06:56:42
2020-11-29 22:44:43
Michał Odzioba EL SOVSKI
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
203 ACCEPTED 2020-11-30 06:56:45
2020-11-29 22:03:09
Roksana Naumiuk AL AWAR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 16/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
202 ACCEPTED 2020-11-30 06:56:49
2020-11-29 21:59:58
Agnieszka Terlecka - Ludwiniak DAFER
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
201 ACCEPTED 2020-11-30 06:56:54
2020-11-29 21:58:50
Natalia Stevnert EMIEL S
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
200 ACCEPTED 2020-11-30 06:56:58
2020-11-29 21:57:55
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
199 ACCEPTED 2020-11-30 06:57:03
2020-11-29 21:57:00
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
198 ACCEPTED 2020-11-30 06:57:07
2020-11-29 21:27:33
Natalia Wolnomiejska Jm'07 ANILA
  • 1x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
197 ACCEPTED 2020-11-30 06:57:13
2020-11-29 21:26:48
Katarzyna Kowalska LEXUS
  • 1x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
196 ACCEPTED 2020-11-30 12:28:45
2020-11-29 21:00:57
Magdalena Ziajkowska CASANOVA
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
195 ACCEPTED 2020-11-30 15:00:15
2020-11-29 19:34:00
Robert Wilczewski CORFU
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 8/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 16/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
194 ACCEPTED 2020-11-29 20:48:54
2020-11-29 19:05:19
Zofia Zielińska KLUSEK
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
193 ACCEPTED 2020-11-29 18:05:38
2020-11-29 17:49:07
Olga Myziak BARBORKA
  • 2x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
192 ACCEPTED 2020-11-29 18:05:43
2020-11-29 17:43:42
Wiktoria Krawczyk LAZANIA
  • 1x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
191 ACCEPTED 2020-11-29 17:12:43
2020-11-29 15:16:24
Tadeusz Chmielik CARSANVARO
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
190 ACCEPTED 2020-12-01 16:47:31
2020-11-29 11:48:41
Natalia Sysiak DIAMANT BOY
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
189 ACCEPTED 2020-11-29 11:37:34
2020-11-29 11:23:14
Zofia Okuła CENTO BOY
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
188 ACCEPTED 2020-11-29 06:24:02
2020-11-29 02:04:45
Mikołaj Glasser VELYS
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
187 ACCEPTED 2020-11-29 06:24:10
2020-11-29 02:02:17
Mikołaj Glasser JEGOCIN
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
186 ACCEPTED 2020-11-30 15:00:24
2020-11-28 21:34:32
Anastazja Bąk JACK
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
185 ACCEPTED 2020-11-28 20:52:27
2020-11-28 20:29:36
Maria Wydra WOJTEK
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
184 ACCEPTED 2020-11-28 20:29:15
2020-11-28 20:28:51
Lena Laskowska C.SIOUX
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
183 ACCEPTED 2020-11-30 15:00:30
2020-11-28 17:43:33
Ewa Kesler M'07 ALFI ZAGORKA GR. D
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
182 ACCEPTED 2020-11-30 20:11:44
2020-11-28 15:14:28
Anna Siwicka HASTA LA VISTA T
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
181 ACCEPTED 2020-11-30 20:11:48
2020-11-28 15:13:43
Maria Noga NESTOR
  • 2x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
180 ACCEPTED 2020-11-30 20:11:52
2020-11-28 15:13:21
Natasza Kryszeń FUNNY KG
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
179 ACCEPTED 2020-11-30 20:11:57
2020-11-28 15:13:08
Barbara Kozińska CALL ME PRETTY
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
178 ACCEPTED 2020-11-28 14:22:54
2020-11-28 14:22:20
Gabija Siwak M'08 VANCOUVER
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
177 ACCEPTED 2020-11-28 14:23:05
2020-11-28 13:58:03
Tomasz Mielcarek STAKKATOLIN
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
176 ACCEPTED 2020-11-28 14:23:08
2020-11-28 13:56:55
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
175 ACCEPTED 2020-11-28 14:22:37
2020-11-28 13:05:22
Nikolina Czuchaj J'03 TRIK
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
174 ACCEPTED 2020-11-28 14:22:29
2020-11-28 11:57:50
Martyna Kowalska E- SYLWIA
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
173 ACCEPTED 2020-11-28 08:46:45
2020-11-28 08:21:35
Julia Wieczorek HOTREX
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
172 ACCEPTED 2020-11-28 06:14:28
2020-11-27 23:43:17
Katarzyna Kozerawska DOBROCHNA BH
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
171 ACCEPTED 2020-11-28 06:15:10
2020-11-27 23:03:04
Klara Rekuć PALERMO
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
170 ACCEPTED 2020-11-27 20:39:28
2020-11-27 19:16:54
Zofia Pogodzińska Mj'99 NAOMI
  • 2x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
169 ACCEPTED 2020-11-27 20:39:31
2020-11-27 19:15:57
Hanna Pogodzińska Mj'01 SENEGAL M
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
168 ACCEPTED 2020-11-27 18:33:55
2020-11-27 17:43:43
Emila Cavalco WERBENA MISS NANDO
  • 1x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
167 ACCEPTED 2020-11-27 15:33:34
2020-11-27 15:32:23
Oliwia Wiśniewska BERGAMO
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
166 ACCEPTED 2020-11-27 15:17:34
2020-11-27 15:05:58
Dorota Duda AMERICANOS
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
165 ACCEPTED 2020-11-27 14:31:54
2020-11-27 14:12:55
Elina Dzmitruk HARLEM
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
164 ACCEPTED 2020-11-27 14:31:59
2020-11-27 14:12:29
Aleksandra Demiańczuk Jm'06 ZŁOTY
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
163 ACCEPTED 2020-11-27 12:09:22
2020-11-27 11:47:26
Julia Grudzińska CESJA GR. D
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
162 ACCEPTED 2020-11-27 12:09:26
2020-11-27 10:50:51
Amelia Brudnicka RASCALINO WELT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
161 ACCEPTED 2020-11-27 12:09:31
2020-11-27 10:14:49
Katarzyna Żuchowicka AWANGARDA
  • 1x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
160 ACCEPTED 2020-11-27 08:41:58
2020-11-27 08:38:59
Amelia Szczupakowska CORMINTTA
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
159 ACCEPTED 2020-11-27 08:39:21
2020-11-27 08:27:25
Julia Regucka ANATEWKA
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
158 ACCEPTED 2020-11-27 08:39:27
2020-11-27 08:26:58
Julia Regucka COLE PORTER
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
157 ACCEPTED 2020-11-27 08:39:31
2020-11-27 08:26:20
Julia Regucka CARISSIMA
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
156 ACCEPTED 2020-11-26 23:23:25
2020-11-26 23:23:13
Marta Puławska LISTITIA BH
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
155 ACCEPTED 2020-11-26 23:22:56
2020-11-26 23:22:50
Marta Puławska HANIKA
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
154 ACCEPTED 2020-11-26 23:22:48
2020-11-26 23:22:33
Marta Puławska BONITA VAN DE HAAKSWOLD
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
153 ACCEPTED 2020-11-26 23:23:20
2020-11-26 23:22:14
Nina Cabaj ERO
  • 1x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
152 ACCEPTED 2020-11-27 23:18:05
2020-11-26 23:20:08
Laura Węgorowska MYSIA
  • 2x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
151 ACCEPTED 2020-11-26 22:42:35
2020-11-26 22:21:23
Zuzanna Kuś C'EST PETITE ANNI
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
150 ACCEPTED 2020-11-26 21:34:14
2020-11-26 21:20:23
Alicja Mętrak DRUID
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
149 ACCEPTED 2020-11-26 20:33:50
2020-11-26 18:45:04
Joanna Dąbek LUKSO
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
148 ACCEPTED 2020-12-01 16:42:11
2020-11-26 18:42:35
Natalia Stawiarska GIBRALTAR
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
147 ACCEPTED 2020-11-26 17:49:57
2020-11-26 17:48:09
Ugne Knyvaite PASCAL
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
146 ACCEPTED 2020-11-26 17:25:33
2020-11-26 17:22:24
Gintarė Malinauskaitė STOLZ VAN DE HELLE
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
145 ACCEPTED 2020-11-26 17:25:36
2020-11-26 16:27:58
Katarzyna Steczowicz INDI DU MESNIL
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
144 ACCEPTED 2020-11-26 15:51:32
2020-11-26 15:50:26
Katarzyna Ludwiniak DODA
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
143 ACCEPTED 2020-11-26 15:51:37
2020-11-26 15:43:03
Aneta Chojnowska DIARADA DE SEMILLY
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
142 ACCEPTED 2020-11-26 15:02:53
2020-11-26 12:57:46
Zuzanna Linke MIDNIGHT MAGIC
  • 1x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
141 ACCEPTED 2020-11-26 15:02:55
2020-11-26 12:57:21
Zofia Janusz TURIA
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
140 ACCEPTED 2020-11-26 15:03:32
2020-11-26 12:56:15
Anna Bajtała CHELSEA L
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
139 ACCEPTED 2020-11-30 09:27:00
2020-11-26 12:54:42
Emilia Dąbrowska EMMA
  • 1x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
138 ACCEPTED 2020-11-30 22:33:17
2020-11-26 12:53:20
Karolina Szaniawska HIMENA
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
137 ACCEPTED 2020-11-26 15:03:50
2020-11-26 12:52:46
Maja Wiaderny BALSA
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
136 ACCEPTED 2020-11-30 18:21:43
2020-11-26 12:52:04
Iga Sekuła PRAGA
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
135 ACCEPTED 2020-11-26 15:03:56
2020-11-26 12:49:42
Zuzanna Poznańska EL - VIS
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
134 ACCEPTED 2020-11-26 15:04:02
2020-11-26 12:48:52
Ida Bogusz KAMINA D
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
133 ACCEPTED 2020-11-26 15:04:07
2020-11-26 12:48:25
Mika Wnuk BANDA
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
132 ACCEPTED 2020-11-26 15:04:12
2020-11-26 12:47:58
Natasza Miłoszewska PRAGA
  • 2x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
131 ACCEPTED 2020-11-26 15:04:17
2020-11-26 12:47:04
Nikola Miłoszewska ISKRA
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
130 ACCEPTED 2020-11-26 12:23:42
2020-11-26 12:10:18
Iwona Wanat FRASZKA
  • 1x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
129 ACCEPTED 2020-11-26 11:02:59
2020-11-26 10:49:50
Weronika Zegar GRACJA W
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
128 ACCEPTED 2020-11-26 11:03:01
2020-11-26 10:47:00
Natalia Dzięgałło KATIUSZA DI
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
127 ACCEPTED 2020-11-26 08:48:53
2020-11-26 08:48:47
Wiktoria Śmietańska NOUBA DES DAMES Z
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
126 ACCEPTED 2020-11-26 08:48:17
2020-11-26 08:46:42
Igor Liwski BŁENA
  • 1x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
125 ACCEPTED 2020-11-26 08:48:21
2020-11-26 08:45:45
Anastazja Iwanow HELLO
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
124 ACCEPTED 2020-11-25 22:51:03
2020-11-25 21:49:37
Maria Konert FRANEK
  • 2x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
123 ACCEPTED 2020-11-25 22:51:10
2020-11-25 21:43:00
Nadia Murfin MARENGO
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
122 ACCEPTED 2020-11-25 22:51:16
2020-11-25 21:32:03
Wiktoria Skłodowska CYRKA
  • 2x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
121 ACCEPTED 2020-11-30 09:25:57
2020-11-25 21:30:31
Aleksandra Zawiska JOY
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
120 ACCEPTED 2020-11-25 22:51:33
2020-11-25 21:29:57
Patrycja Strus DETROIT CL
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
119 ACCEPTED 2020-11-25 22:51:39
2020-11-25 21:29:19
Alicja Potocka COCO
  • 2x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
118 ACCEPTED 2020-11-30 22:10:10
2020-11-25 21:28:16
Maria Kozłowska ASTERIA
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
117 ACCEPTED 2020-11-25 22:51:50
2020-11-25 21:27:03
Hanna Puta BARBIE
  • 2x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
116 ACCEPTED 2020-11-25 22:51:56
2020-11-25 21:25:45
Natalia Charubin FIRST LADY
  • 2x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
115 ACCEPTED 2020-11-29 20:49:09
2020-11-25 21:23:55
Maja Roszczyk Jm'07 DUCH
  • 1x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
114 ACCEPTED 2020-11-25 22:52:08
2020-11-25 21:22:26
Maja Roszczyk Jm'07 DIKELEDI
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
113 ACCEPTED 2020-11-25 20:50:33
2020-11-25 20:37:37
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 8/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 16/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
112 ACCEPTED 2020-11-25 20:01:51
2020-11-25 19:57:35
Wiktoria Gawrych Jm'07 ANDA
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
111 ACCEPTED 2020-11-25 20:01:53
2020-11-25 19:36:49
Aleksandra Kilian PANICZ
  • 2x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
110 ACCEPTED 2020-11-25 20:01:56
2020-11-25 19:33:02
Agata Madej PRADA-TROHANIEC
  • 1x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
109 ACCEPTED 2020-11-25 17:24:35
2020-11-25 17:03:52
Jakub Grzymała ARNOLD
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
108 ACCEPTED 2020-11-25 13:03:12
2020-11-25 12:10:12
Weronika Winkler SAN-SZAJ
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
107 ACCEPTED 2020-11-25 10:29:30
2020-11-25 08:55:30
Kamila Suliga SYCYLIA
  • 2x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
106 ACCEPTED 2020-11-24 22:56:58
2020-11-24 22:47:35
Karolina Kolanowska GALEON
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
105 ACCEPTED 2020-11-24 22:57:05
2020-11-24 22:25:45
Aleksandra Majewska JAFRA
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
104 ACCEPTED 2020-11-24 22:57:09
2020-11-24 22:01:24
Paulina Gąbka OLIMPIADA-J
  • 1x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
103 ACCEPTED 2020-11-24 22:00:54
2020-11-24 21:01:08
Hanna Błażejewska CELT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
102 ACCEPTED 2020-11-29 06:24:26
2020-11-24 18:30:04
Kornelia Pawłowska BIG STAR O Z
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
101 ACCEPTED 2020-11-24 18:29:50
2020-11-24 17:54:49
Anna Pawłowska SOLOIST
  • 2x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
100 ACCEPTED 2020-11-24 18:28:24
2020-11-24 17:51:12
Ewa Szewczyk EUFORIA PW
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
99 ACCEPTED 2020-11-24 18:29:42
2020-11-24 17:49:23
Julia Lewinson CHANTALL VAN DE CALIDRIO
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
98 PRE-APPROVED 2020-11-24 18:28:35
2020-11-24 17:48:18
Leszek Nieużyła DOMINO
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 8/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 16/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
97 ACCEPTED 2020-11-24 18:28:40
2020-11-24 17:46:48
Leszek Nieużyła INFERNO
  • 1x 8/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 16/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
96 ACCEPTED 2020-11-24 18:28:45
2020-11-24 17:46:12
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 8/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 16/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
95 PRE-APPROVED 2020-11-24 18:28:51
2020-11-24 17:45:41
Leszek Nieużyła CORDESSO
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 8/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 16/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
94 PRE-APPROVED 2020-11-24 18:28:55
2020-11-24 17:16:23
Maria Gierejkiewicz HERA
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
93 ACCEPTED 2020-11-24 18:29:09
2020-11-24 16:57:38
Lena Jasnowska PESTKA
  • 1x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
92 ACCEPTED 2020-11-28 19:24:34
2020-11-24 16:57:02
Agata Jasnowska JUNE
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
91 ACCEPTED 2020-11-24 18:29:21
2020-11-24 16:54:17
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 8/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 16/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
90 ACCEPTED 2020-11-24 18:29:30
2020-11-24 16:53:31
Julia Bilewicz CARIA
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
89 ACCEPTED 2020-11-24 14:49:27
2020-11-24 14:47:21
Oliwia Zych WENDY
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
88 ACCEPTED 2020-11-24 14:49:30
2020-11-24 13:05:36
Basia Rostek MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
87 ACCEPTED 2020-11-24 14:49:34
2020-11-24 12:34:02
Agnieszka Paszkowska AJGOR
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
86 ACCEPTED 2020-11-24 14:49:37
2020-11-24 12:32:38
Zofia Ciszek ZUCCHERO A VELO
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
85 ACCEPTED 2020-11-24 14:49:38
2020-11-24 12:30:55
Zofia Ciszek BEŁT
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
84 ACCEPTED 2020-11-24 14:49:40
2020-11-24 11:10:44
Aleksandra Tatula SHANTI
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
83 ACCEPTED 2020-11-24 14:49:42
2020-11-24 09:06:51
Dominika Czyż CANTER BS
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
82 ACCEPTED 2020-11-24 14:49:46
2020-11-24 09:06:20
Łukasz Wysocki TOLEDO
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 8/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
81 ACCEPTED 2020-11-24 03:11:47
2020-11-23 23:46:07
Michał Ćwikła LADY DI CALCIO
  • 1x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
80 ACCEPTED 2020-11-24 03:11:51
2020-11-23 23:18:51
Katarzyna Jałosińska WAVE MK
  • 1x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
79 ACCEPTED 2020-11-24 03:12:14
2020-11-23 23:10:44
Kornelia Łupińska AURA N
  • 2x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
78 ACCEPTED 2020-11-24 03:12:18
2020-11-23 23:02:32
Michalina Czyżewicz M'08 JOY MK
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
77 ACCEPTED 2020-11-24 03:12:21
2020-11-23 23:01:33
Lena Kazana JUNGLE GEORGE
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
76 ACCEPTED 2020-11-24 03:12:27
2020-11-23 23:00:43
Anna Lewandowska HOLLAND MK
  • 2x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
75 ACCEPTED 2020-11-23 21:51:00
2020-11-23 21:35:44
Katarzyna Piątkowska SARA SL
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
74 ACCEPTED 2020-11-23 19:08:49
2020-11-23 18:41:33
Julia Szypiło LARISA
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
73 ACCEPTED 2020-11-23 19:08:53
2020-11-23 16:25:56
Oliwia Apolinarska Jm'05 SONIA GR. C
  • 2x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
72 ACCEPTED 2020-11-23 16:14:43
2020-11-23 16:12:23
Urszula Toeplitz M'08 WAGA
  • 2x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
71 ACCEPTED 2020-11-23 16:14:45
2020-11-23 16:11:16
Aleksandra Kilian BLANKA
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
70 ACCEPTED 2020-11-23 14:31:43
2020-11-23 14:25:20
Julia Kobiałka ALANYA
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
69 ACCEPTED 2020-11-23 14:07:48
2020-11-23 14:03:00
Natalia Skonieczna J'05 GRACIA
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
68 ACCEPTED 2020-11-23 14:07:50
2020-11-23 13:42:10
Aleksandra Walczak TREZOR
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
67 ACCEPTED 2020-11-23 14:07:52
2020-11-23 13:34:57
Tamara Ferenc PUERTO RICO
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
66 ACCEPTED 2020-11-23 13:31:33
2020-11-23 12:49:31
Dominika Bogdan ANDALUZJA
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
65 ACCEPTED 2020-11-23 12:21:49
2020-11-23 12:08:16
Hanna Bzowska ESTERA
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
64 ACCEPTED 2020-11-23 12:22:24
2020-11-23 11:41:59
Zuzanna Łodyga CARTIER DE SEMILLY
  • 2x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
63 ACCEPTED 2020-11-23 08:06:11
2020-11-22 20:54:04
Monika Marczyk WERONA
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
62 ACCEPTED 2020-11-23 08:06:15
2020-11-22 20:31:03
Gabriela Sterczyńska RASPBERRY
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
61 ACCEPTED 2020-11-22 20:14:56
2020-11-22 20:02:27
Ines Bisaga CORTAZAR
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
60 ACCEPTED 2020-11-22 20:15:01
2020-11-22 19:30:12
Helena Pałosz AJSZA
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
59 ACCEPTED 2020-11-22 17:52:45
2020-11-22 17:28:07
Kamil Ciesielczuk POWER IS BACK
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
58 ACCEPTED 2020-11-22 17:52:50
2020-11-22 17:26:21
Magdalena Ryszkowska CSILLAG
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
57 ACCEPTED 2020-11-22 17:22:37
2020-11-22 14:03:45
Gabriela Wawerek HUMMER
  • 1x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
56 ACCEPTED 2020-11-22 17:22:41
2020-11-22 13:57:06
Emilia Matysiewicz JOY FSTF
  • 1x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
55 ACCEPTED 2020-11-22 17:22:43
2020-11-22 13:45:49
Magda Burcon PRINCESSA II W
  • 1x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
54 ACCEPTED 2020-11-21 20:30:22
2020-11-21 17:51:14
Amelia Rosa LAMIR
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
53 ACCEPTED 2020-11-21 16:49:28
2020-11-21 16:08:34
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
52 ACCEPTED 2020-11-21 16:49:30
2020-11-21 16:07:37
Kamila Górecka AMETYST M
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
51 ACCEPTED 2020-11-21 16:49:32
2020-11-21 13:12:01
Marta Wajda WERGO
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
50 ACCEPTED 2020-11-21 16:49:35
2020-11-21 13:09:53
Marek Wajda WERGO
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
49 ACCEPTED 2020-11-21 16:49:37
2020-11-21 13:09:32
Marek Wajda ZIMMAN MESNIL
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
48 ACCEPTED 2020-11-21 16:49:38
2020-11-21 13:08:39
Marta Wajda ZIMMAN MESNIL
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
47 ACCEPTED 2020-11-21 06:01:57
2020-11-20 22:25:55
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
46 ACCEPTED 2020-11-21 06:02:13
2020-11-20 22:25:30
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 8/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 16/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
45 ACCEPTED 2020-11-20 21:20:24
2020-11-20 15:28:44
Iga Bartoszek NELSON
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
44 ACCEPTED 2020-12-01 15:19:23
2020-11-19 22:52:20
Ewelina Polska-Fijałek KEEN ON PLEASURE
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 8/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 16/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
43 ACCEPTED 2020-12-01 15:19:29
2020-11-19 22:47:52
Ewelina Polska-Fijałek CZAR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
42 ACCEPTED 2020-11-24 18:29:35
2020-11-19 19:03:46
Weronika Kruze GWIAZDKA
  • 2x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
41 ACCEPTED 2020-11-19 20:31:50
2020-11-19 16:06:06
Karolina Noceń SARACEN
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
40 ACCEPTED 2020-11-19 14:46:52
2020-11-19 13:58:55
Katarzyna Brandys LEONIDAS
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
39 ACCEPTED 2020-11-19 14:47:02
2020-11-19 13:56:46
Katarzyna Brandys VAN-GOG
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
38 ACCEPTED 2020-11-18 22:50:25
2020-11-18 22:11:05
Maria Kaźmierczak DONNA STAR
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
37 ACCEPTED 2020-11-18 22:50:29
2020-11-18 21:37:34
Marta Polkowska MARKO
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
36 ACCEPTED 2020-11-18 22:50:34
2020-11-18 21:08:33
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
35 ACCEPTED 2020-11-18 17:44:35
2020-11-18 17:43:29
Malwina Ślazińska LOVELY GIRL
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
34 ACCEPTED 2020-11-18 11:53:43
2020-11-18 11:51:24
Zofia Mądra IRON
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
33 ACCEPTED 2020-11-18 09:23:31
2020-11-18 08:49:29
Mateusz Owczarz J'04 HARRY
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
32 ACCEPTED 2020-11-17 22:13:25
2020-11-17 22:12:45
Krystyna Gantner DOLLAR GYM
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
31 ACCEPTED 2020-11-17 21:09:23
2020-11-17 20:58:06
Stanisław Przedpełski ESKOBAR
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 8/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
30 ACCEPTED 2020-11-17 21:09:27
2020-11-17 20:57:30
Stanisław Przedpełski LA PETITE GUERRIERE
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
29 ACCEPTED 2020-11-17 21:09:43
2020-11-17 20:56:54
Stanisław Przedpełski WERONA
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
28 ACCEPTED 2020-11-17 21:09:45
2020-11-17 20:55:52
Stanisław Przedpełski RITA
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
27 ACCEPTED 2020-11-17 21:09:47
2020-11-17 20:33:25
Marta Zadrożna STAMFORD
  • 1x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
26 ACCEPTED 2020-11-17 21:09:54
2020-11-17 18:37:00
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 16/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
25 ACCEPTED 2020-11-17 21:09:56
2020-11-17 18:36:13
Olga Celska EVITA
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
24 ACCEPTED 2020-11-17 07:27:35
2020-11-16 20:11:18
Agnieszka Duszyńska TIGER
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 8/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
23 ACCEPTED 2020-12-01 22:08:03
2020-11-16 19:23:52
Marcelina Lasota PABLO I
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
22 ACCEPTED 2020-11-17 07:27:47
2020-11-16 10:11:13
Weronika Wierzbicka MAŁOMIR
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
21 ACCEPTED 2020-11-23 12:22:16
2020-11-16 08:39:10
Dominika Uchman LAKRO
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
20 ACCEPTED 2020-11-29 06:24:34
2020-11-16 08:24:10
Kornelia Pawłowska ORCHID’S RADJAH
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
19 ACCEPTED 2020-11-15 21:37:31
2020-11-15 20:42:16
Antonina Odzioba LIVELLO
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
18 ACCEPTED 2020-11-15 21:37:34
2020-11-15 17:34:29
Natalia Dragan LAPITA
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
17 ACCEPTED 2020-12-01 11:30:26
2020-11-15 17:34:10
Zuzanna Grzegorczyk JULIANA
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
16 ACCEPTED 2020-11-15 15:22:04
2020-11-15 14:14:27
Magdalena Ziajkowska CHARDONNAY
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
15 ACCEPTED 2020-11-15 15:22:10
2020-11-15 13:43:38
Amelia Abramczyk DELTA
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
14 ACCEPTED 2020-11-24 15:58:57
2020-11-15 12:55:45
Olga Szuran SYCYLIA
  • 2x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
13 ACCEPTED 2020-11-15 15:22:16
2020-11-14 20:56:18
Magdalena Kudła EBEN HAEZER
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
12 ACCEPTED 2020-11-15 15:22:19
2020-11-14 19:14:17
Karolina Kicińska ERYSTYKA
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
11 ACCEPTED 2020-11-15 15:22:22
2020-11-14 19:13:30
Karolina Kicińska NOTA
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
10 ACCEPTED 2020-11-15 15:22:25
2020-11-14 18:22:04
Julia Sopińska MACLAREN
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
9 ACCEPTED 2020-11-15 15:22:28
2020-11-14 18:21:44
Julia Sopińska ONEDINE DS
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
8 ACCEPTED 2020-11-15 15:22:30
2020-11-14 16:25:25
Julia Pawłowska ARA
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
7 ACCEPTED 2020-11-18 11:15:24
2020-11-13 21:27:07
Inga Ozimkiewicz CAPRICE
  • 1x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
6 ACCEPTED 2020-11-18 11:15:28
2020-11-13 21:26:21
Klaudia Dubil SONATA
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
5 ACCEPTED 2020-11-22 17:22:46
2020-11-13 17:04:32
Michalina Jarosz VABIO
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
4 ACCEPTED 2020-11-23 14:52:28
2020-11-13 17:03:14
Weronika Szymańska ARAGONIT GR. E
  • 2x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
3 ACCEPTED 2020-11-22 17:22:52
2020-11-13 17:02:08
Maja Gutaker COCO HEAVENLY ENIGMA
  • 2x 1/LL/Debiuty (60/70cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (60/70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
2 ACCEPTED 2020-11-13 14:20:20
2020-11-13 13:45:13
Katarzyna Burdzanowska RANCOUR
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
1 ACCEPTED 2020-11-18 11:52:25
2020-11-13 12:28:41
Marcela Skowron SENTIDO
  • 2x 2/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Abramczyk Amelia Bpk
2003 (J.)
brak
2. Aniołek Hubert SKJ Pony Power Nowy Janków
2007 (JM.)
O045368
3. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
4. Bajtała Anna KJ Akademia Kucania
2004 (J.)
brak
5. Bąk Anastazja WKJ Lublin
2002 (MJ.)
O039506
6. Bartoszek Iga WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O022266
7. Bazyl Michał JKS Karolina
S
O003631
8. Berezovskaja Irena Klub Jeździecki Aromer
S
None
9. Bilewicz Julia Bpk
2020 (Mł.)
Brak
10. Bisaga Ines Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (J.)
0039145
11. Błażejewska Hanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O055571
12. Bogdan Dominika KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (J.)
Brak
13. Bogusz Ida KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (J.)
O050764
14. Brandys Katarzyna UKS Vacat Eventing Sulbiny
2004 (J.)
O046446
15. Brudnicka Amelia Polski Polo Klub
2006 (JM.)
brak
16. Burcon Magda BPK
2003 (J.)
brak
17. Burdzanowska Katarzyna Sj Aleksander Elizówka
S
brak
18. Bzowska Hanna KJ Aromer
2006 (JM.)
O046009
19. Cabaj Nina Uczniowski Klub Sportowy Primo
2009 (JM.)
Brak
20. Cavalco Emila UKS Primo
2008 (JM.)
Brak
21. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
S
O026797
22. Charubin Natalia SKJ OLIMPIA
2004 (J.)
Brak
23. Chmielik J'03 Tadeusz KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2003 (J.)
O034168
24. Chojnowska Aneta Klub Jeździecki Equireno
S
O041501
25. Chrzanowska Mj'01 Zofia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O026640
26. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
27. Ciba Gloria KJ Aromer Józefin
S
O032308
10115300
28. Ciesielczuk Kamil WKJ Lublin
S
O024642
29. Ćwikła Michał BPK
2007 (JM.)
O047234
30. Cwynar Monika
31. Czerwińska-Ośka Sonia KJ Skarb przy SK Kozienic
S
O042193
32. Czuchaj J'03 Nikolina Klub Jeździecki Aromer
2003 (J.)
O043868
33. Czyż Dominika WKJ Lublin
2002 (MJ.)
O036160
34. Czyżewicz M'08 Michalina brak
2008 (JM.)
brak
35. Dąbek Joanna bpk
2007 (JM.)
brak
36. Dąbrowska Emilia KJ Akademia Kucania
2008 (JM.)
brak
37. Daszkiewicz Sandra KJ Dworek Okuniew
2009 (JM.)
O053651
38. Demiańczuk Jm'06 Aleksandra nz (KJ Grand Horses)
2006 (JM.)
brak
39. Dragan Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O048865
40. Dubil Klaudia WKJ Lublin
S
O007838
10206459
41. Dubowska Nina UKS Vacat Eventing Sulbiny
2005 (J.)
O045589
42. Duda Dorota Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O039407
43. Dzięgałło Natalia Stajnia Pod Zegarem
2005 (J.)
Brak
44. Dzmitruk Elina nz (KJ Grand Horses)
S
Brak
45. Fabijaniak J'02 Julianna KJ Aromer Józefin
2002 (MJ.)
O032393
46. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (J.)
O036586
47. Gąbka Paulina Klub Jeździecki Equireno
2007 (JM.)
36746/18
48. Gantner Krystyna KS Garo
2003 (J.)
O047140
49. Gawrych Jm'07 Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
50. Gierejkiewicz Maria KJ Akademia Kucania
2008 (JM.)
Brak
51. Glasser Mikołaj KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O024169
52. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
53. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O037891
54. Grudzińska Julia KJ Aromer
2007 (JM.)
O058629
55. Grzegorczyk Zuzanna WKJ Lublin
S
O023808
56. Grzymała Jakub Stowarzyszenie J Szarża Popówek
S
O010163
57. Gutaker Maja BPK
2011 (Mł.)
Brak
58. Hipsz Kaja KJ Garo
2005 (J.)
O039853
59. Inguenaud Sophia KJ Aromer
S
O025610
60. Iwanow Anastazja Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
61. Jałosińska Katarzyna brak
S
brak
62. Jarosz Michalina BPK
2007 (JM.)
Brak
63. Jasińska Bianka Bpk
2004 (J.)
brak
64. Jasińska Julia Klub Jeździecki Aromer
2008 (JM.)
brak
65. Jasnowska Agata BPK
S
Brak
66. Jasnowska Lena BPK
2010 (Mł.)
Brak
67. Karczemny Mateusz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O046675
68. Kazana Lena brak
2008 (JM.)
brak
69. Kaźmierczak Maria Łódzki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O045565
70. Kaźmierczak Jm'08 Maja brak
2008 (JM.)
brak
71. Kesler M'07 Ewa KJ Aromer Józefin
2007 (JM.)
O051161
72. Kicińska Karolina St. SKJ Bobrowy Staw
S
O043139
73. Kłos Karolina Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2003 (J.)
O041683
74. Knyvaite Ugne A. Petrovas team
2002 (MJ.)
ne
75. Kobiałka Julia None
2005 (J.)
None
76. Kociszewska Magda UKS Military
S
O013008
77. Kolanowska Karolina brak
2000 (MJ.)
brak
78. Kondzioła Elżbieta bpk MAZ
S
O002129
79. Konert Maria SKJ OLIMPIA
2006 (JM.)
Brak
80. Kopka Sikorska Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
81. Kowalska Katarzyna brak
S
brak
82. Kowalska Martyna Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
S
O003534
83. Kozerawska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O021485
84. Kozińska Barbara bpk
2001 (MJ.)
O030953
85. Kozłowska Mj'01 Maria St. KJ Olimpia Warszawa
2001 (MJ.)
O043870
86. Krawczyk Wiktoria nz
2006 (JM.)
Brak
87. Kruze Weronika UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2006 (JM.)
O053631
88. Kryszeń Natasza BPK (MAZ)
2004 (J.)
O050244
89. Kudła Magdalena BPK - MAZ
S
O013898
90. Kupczyk Amelia SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2004 (J.)
O036435
91. Kuś Zuzanna Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2008 (JM.)
Brak
92. Laskowska Lena BPK (MAZ)
2010 (Mł.)
O057203
93. Lasota Marcelina KJ infernal team
2006 (JM.)
B
94. Lewandowska Anna -
2003 (J.)
Brak
95. Lewinson Julia St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2004 (J.)
O056047
96. Linke Zuzanna KJ Akademia Kucania
2020 (Mł.)
brak
97. Liwski Igor Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
98. Ludwiniak Jm'05 Katarzyna JKS Karolina
2005 (J.)
O038345
99. Łapkiewicz M'08 Zuzanna bpk
2008 (JM.)
Brak
100. Łodyga Zuzanna brak
2004 (J.)
brak
101. Łupińska Kornelia brak
2004 (J.)
brak
102. Madej Agata Brak
2006 (JM.)
Brak
103. Mądra Zofia KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O032056
104. Majewska Aleksandra Stajnia Wilanów
2003 (J.)
brak
105. Malinauskaite Gintare Hobby Horse
2020 (Mł.)
15054
106. Marczyk Monika Klub Jeździecki Aromer
2003 (J.)
O035587
107. Matysiewicz Emilia B p k
2003 (J.)
O058283
108. Mętrak Alicja KJ Aromer
2020 (Mł.)
brak
109. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
110. Miłoszewska Natasza KJ Akademia Kucania
2010 (Mł.)
brak
111. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O053404
112. Murfin Nadia Bpk maz
2005 (J.)
Brak
113. Myziak Olga nz
2006 (JM.)
brak
114. Naumiuk Roksana BPK - MAZ
2006 (JM.)
O032062
115. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
116. Niziałek Dominika Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
117. Noceń Karolina Klub Jeździecki Aromer
2008 (JM.)
brak
118. Noga Marysia BPK
2009 (JM.)
brak
119. Odzioba Antonina KJ Aromer
2007 (JM.)
O052186
Brak
120. Odzioba Michał Kj Aromer
2005 (J.)
O045078
Brak
121. Okuła Zofia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (MJ.)
O032987
122. Owczarz J'04 Mateusz UKS Primo Kozery
2004 (J.)
O043514
123. Ozimkiewicz Inga WKJ Lublin / SJ Gershwin
S
O035822
124. Pałosz Hela Bpk
2010 (Mł.)
Brak
125. Paszkowska Agnieszka Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O010171
126. Pawlik J'02 Wiktoria KJ Szwadron Jazdy RP
2002 (MJ.)
O031617
127. Pawłowska Anna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (MJ.)
O049653
128. Pawłowska Julia BPK PKA
2000 (MJ.)
O050858
129. Pawłowska Kornelia KJ Aromer Józefin
2007 (JM.)
O048610
130. Piasecki Wojciech SKJ WJ Piaseccy Equestrian Warszawa
S
O002135
131. Piątkowska Katarzyna INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
S
O021100
132. Piechnik Sylwia SKJ Beckersport
S
O038621
133. Pogodzińska Mj'01 Hanna UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2001 (MJ.)
O013515
134. Pogodzińska Mj'99 Zofia UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
S
O013514
135. Polkowska Marta UKS Military Kąck
S
O033633
136. Polska-Fijałek Ewelina Soymax Horse Team Lublin
S
O023459
137. Poznańska Zuzanna KJ Akademia Kucania
2008 (JM.)
brak
138. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
139. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2019 (Mł.)
0001821
140. Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
S
O001821
10025825
141. Przybysz Maria Magdalena Horseland
2001 (MJ.)
Brak
142. Puławska Marta Primo Horse Club
S
Brak
143. Puta Hanna SKJ OLIMPIA
2007 (JM.)
Brak
144. Regucka Julia KS Nad Wigrami Mikołajewo
2001 (MJ.)
O028040
145. Rekuć Klara Klub Jeździecki Żarnowo
2004 (J.)
O035620
146. Replin Anna JKS Karolina
2003 (J.)
brak
147. Rewieńska Hanna KJ Aromer
2007 (JM.)
Brak
148. Rosa Amelia KJ Aromer
2006 (JM.)
Brak
Brak
149. Rostek Basia Klub Jeździecki Akademia Kucania
2003 (J.)
O039516
150. Roszczyk Jm'07 Maja nz
2007 (JM.)
O047408
151. Rozbiewska Weronika SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2003 (J.)
O035120
152. Ryszkowska Magdalena WKJ Lublin
S
brak
153. Sekuła Iga KJ Akademia Kucania
2010 (Mł.)
brak
154. Siwak M'08 Gabija KJ Aromer Józefin
2008 (JM.)
O053630
155. Siwicka Anna bpk
2006 (JM.)
O055841
156. Skłodowska Wiktoria Stow. KJ Olimpia Warszawa
2009 (JM.)
O054030
157. Skonieczna J'05 Natalia bpk MAZ
2005 (J.)
O051984
158. Skowron Marcela Kj Aromer
2006 (JM.)
brak
159. Ślazińska Malwina Klub Sportowy Garo
2007 (JM.)
brak
160. Śmietańska Wiktoria Brak
2000 (MJ.)
Brak
161. Sopińska Julia KJ Dziecinów
S
O013680
162. Stawiarska Natalia BPK
S
brak
163. Steczowicz Katarzyna Stow. SKJ Grobice
2004 (J.)
O050679
164. Sterczyńska Jm'06 Gabriela KJ Rock Horses
2006 (JM.)
O051982
165. Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
S
O003937
166. Strus Patrycja SKJ OLIMPIA
2003 (J.)
Brak
167. Suliga Kamila BZK mazowieckie
S
Brak
168. Sypuła Mj'99 Aleksandra SKJ Podkowa Leśna
S
O026300
169. Sysiak Natalia Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
2004 (J.)
o038607
170. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2006 (JM.)
O035615
171. Szewczyk Ewa Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
S
brak
172. Szuran Olga UKS Military Kąck
2003 (J.)
0035710
173. Szymańska Weronika BPK
2005 (J.)
Brak
174. Szypiło Julia Klub Jeździecki Equireno
2002 (MJ.)
O049555
175. Terlecka - Ludwiniak Agnieszka Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
S
brak
176. Uchman Dominika TKKF Hubert Warszawa
2004 (J.)
O039590
177. Wajda Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
178. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
179. Wajda Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
180. Walczak Aleksandra KJ Akademia Kucania Dawidy
2003 (J.)
O039315
181. Wanat Iwona Stajnia Alabama
S
O031557
182. Wawerek Gabriela WKJ Lublin
2004 (J.)
O047198
183. Węgorowska Laura Brak
2008 (JM.)
Brak
184. Wesołowska Aniela KJ Wiktorowo
2002 (MJ.)
O043883
185. Wiaderny Maja KJ Akademia Kucania
2020 (Mł.)
brak
186. Wierzbicka Weronika Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy Kucyk Serock
2007 (JM.)
O060099
187. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
188. Winkler Weronika Klub Jeździecki Żarnowo
2005 (J.)
O031481
189. Wiśniewska Oliwia bpk
2005 (J.)
O048986
190. Wnuk Mika BPK
2006 (JM.)
brak
191. Wolnomiejska Jm'07 Natalia Uks Impuls-Łoś
2007 (JM.)
brak
192. Wydra Maria Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2008 (JM.)
brak
193. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
194. Zawiska Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
2005 (J.)
brak
195. Zegar Weronika Stajnia pod Zegarem
S
brak
196. Ziajkowska Magdalena St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003437
197. Zielińska Zofia Horseland
2009 (JM.)
brak
198. Złotnicka Zofia SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2005 (J.)
O035457
199. Żuchowicka Katarzyna St.SKJ Grobice
2007 (JM.)
O039387
200. Zych Oliwia Kj Aromer
2003 (J.)
O047932
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

252

ABISINIA I OS GER 2014 Klacz gniada/- F: Armitage / Argentinus
M: Antonia / Landstreicher
brak
2.

139

AJGOR SP POL 2011 wałach kasztanowata/166 F: Candiavolo
M: Akka
K023403 616009690076311
3.

115

AJSZA KUC NIEMIECKI POL 2009 klacz gniada/kuc:118 F: Nn
M: Nn
Brak 528210002404833
4.

235

AL AWAR HANN GER 2007 ogier skarogniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Fair Lady / For Pleasure
K012340 DE431310052007 104OJ51
5.

124

ALANYA SP POL 2010 mare bay/165 F: Sword
M: Ashley
None .
6.

51

ALFI ZAGORKA GR. D KOŃ MAŁY POL 2014 wałach siwa/kuc:147 F: Zachodni Wiatr
M: My Lady
K027865 616013530056914
7.

103

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja
K024969
8.

209

AMERICANOS SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Stakkato Top
M: American Beauty
K030383 Brak
9.

106

AMETYST M SP POL 2013 wałach gniada/Brak F: Vulkan L
M: Amfora M
K025840 616009690054913 61600960054913
10.

201

ANATEWKA SP POL 2014 Klacz siwa/169 F: Wizzered
M: Antiqua
K026925 616009510237914
11.

160

ANDA MALOPOLSKA POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Emaks
M: Arenda
Brak Brak
12.

120

ANDALUZJA SP POL 2015 klacz gniada/163 F: Guinness
M: Aluzja
K030195 616999600254015
13.

240

ANILA WLKP POL 2002 Klacz siwa F: Tenor
M: Anika
brak 616007611072602
14.

75

ARA SP POL 2010 klacz siwa/173 F: LIBERADO
M: ARKADIA
K018209 616009610159410
15.

6

ARAGONIT GR. E MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach kasztanowata/mk:156 F: Regiel
M: Argentyna/Ros
K010464 11128
16.

93

ARIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
K021654 616009690190709
17.

159

ARNOLD SP POL 2012 wałach kasztanowata/167 F: Candiavolo
M: Anabell
K024224 616009690062112
18.

125

ASFURA MŁP POL 2009 klacz siwa/167 F: Audytor
M: Aspirantka
K021885 616006580660909
19.

38

ASTERIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Palermo
M: Aschley
brak
20.

133

AURA N SP POL 2011 klacz gniada/175 F: Turbut Alino
M: Andaluzja
brak 616009660569211
21.

206

AWANGARDA SP POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Cassilio / Cassini I
M: Alegoria / Love Affair
K024767 616009660177712
22.

272

BAKALIA J SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/- F: Karbon
M: Bagnica / Dinard
K018988
23.

181

BALSA SP POL 2005 Klacz siwa F: winston
M: bakara
K020629 pol009530128305
24.

184

BANDA KUC POL 2009 klacz skarogniada/kuc:145 F: nn
M: nn
brak 616013580385409
25.

169

BARBIE KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:136 F: Z
M: Z
Z Z
26.

229

BARBORKA NN POL 2009 klacz siwa/mk:150 F: nn
M: nn
brak 703002006185709
27.

62

BARONESS 374 OLDBG POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/170 F: Duke Of Hearts
M: Balisa
X X
28.

249

BASTIN MAŁOPOLSKA POL 2002 wałach kasztanowata/161cm F: Tin Tin
M: Balsamina
K007941 09603
29.

274

BAZYLIA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Nobody
M: Bretania
K020076
30.

141

BEŁT KUC POL 2006 ogier gniada/kuc:119 F: Wulkan
M: Beauty 455
K018400 POL013610022506
31.

210

BERGAMO XX POL 2006 wałach kasztanowata/165 F: Alywar
M: Barbie
K022759 POL060000004249
32.

32

BIG STAR O Z ZANG BEL 2012 wałach kara/- F: Big Star jr
M: Papilion
K025682 703955
33.

127

BLANKA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz izabelowata/160 F: nn
M: nn
brak 616 999 61 0064312
34.

172

BŁENA SP POL 2015 klacz kara/175 F: Lombard
M: Boliwia
616009610067315 616009610067315
35.

194

BONITA VAN DE HAAKSWOLD WELSH NED 2009 klacz siwa/kuc:148 F: De Goede Ree's Metall
M: Elsje
Brak 528017200900468
36.

264

BRYLANT MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach siwa/kuc:148 F: Palmer
M: Bessica
K030104 616-006-66-11498-11
37.

56

BURZAN XX POL 2006 gelding bay/159 cm F: All Hands On Deck
M: Błyskawica / Diatmar
K010700 POL060000004331
38.

223

C.SIOUX KUC POL 2009 wałach srokata/kuc:121 F: Apasjonata Sas / Bolster Goldleaf
M: Coelenhage's Sally / Castellau Vip
K019726 616013520142809
39.

193

C'EST PETITE ANNI WESTFALSKA POL 2011 klacz ciemnogniada/167 F: Coco Jambo
M: Anatevka
K024204 DE441411274011
40.

48

CALL ME PRETTY HAN GER 2011 wałach gniada/170 F: Contendro I / Contender
M: Geraldine / Gluckspliz
K026200 DE431310518311
41.

143

CANTER BS OLD POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendor I
M: H-Lord Like / Lord
K022518 DE418185824611
42.

2

CAPRICE SP POL 2008 klacz gniada/162 F: Love affair
M: Cher
K028484 POL009580656408
43.

153

CARIA SP POL 2013 klacz siwa/174 F: Talent Charboniere
M: Całka
Brak -
44.

203

CARISSIMA SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: Arezzo VDL KWPN / Chin Chin
M: C Foegandra KWPN/ Carambole KWPN
K026924 616009510134714
45.

228

CARSANVARO Oldenburg Springpferd GER 2012 wałach gniada/184 F: Cartoon
M: Santinara
K023352 DE 418185004012
46.

119

CARTIER DE SEMILLY HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach gniada/180 cm F: Diamant de Revel / Diamant de Semilly
M: Pretty II / Newton
brak DE421007901009
47.

58

CASANOVA HOLSTEINER POL 2016 wałach siwa/164 F: Casall
M: Undercover po Cassini I
brak DE421000533716
48.

277

CASVELLE HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Casall
M: Karett I
K019774 DE421000213711
49.

154

CELT SP POL 2006 Wałach gniada/- F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Casablanca / Roland
K011429
50.

227

CENTO BOY Oldenburg Springpferd POL 2011 gelding grey/176 F: Centadel
M: Windoria
K024634 DE418184043511
51.

205

CESJA GR. D MAŁY KOŃ POL 2012 klacz gniada/kuc:148 F: Ludger
M: Czykita
K029085 616013682003812 Brak
52.

276

CHACORNETO F:
M:
53.

30

CHANTALL VAN DE CALIDRIO MEKL. POL 2014 wałach siwa/- F: Calido / Cantus
M: H-Escada / Exorbitant
K025006 DE427270209514
54.

68

CHARDONNAY NIEM. SPORT. GER 2014 Wałach gniada F: Chetlag / Cellestial
M: Classic Cera / Camarque
K021922 DE456560008014
55.

180

CHELSEA L SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Candy Girl II PG /
K011364
56.

275

CINZANO MK SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Bolero de Revel
M: Cher
K026401 616009600172814
57.

168

COCO SP POL 2014 klacz gniada/164 F: R
M: C
Brak .
58.

7

COCO HEAVENLY ENIGMA COB IRL 2011 Klacz kara/mk:140 F: NN
M: Sander Dolny Daydreamer
Brak 826073001209468
59.

202

COLE PORTER SP POL 2015 wałach gniada/163 F: F-One USA Ex Faro / Toulon
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K026913 616009510293715
60.

149

CORDESSO WESTFALSKA GER 2012 Wałach ciemnogniada/- F: /
M: /
K022638 -
61.

57

CORFU HOL POL 2008 wałach gniada/170 F: Corland
M: Roxana
K017144 DE421000404908
62.

200

CORMINTTA HOL. POL 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Cormint
M: Katonka VI
K023021 DE421000343410
63.

222

CORNAT HAN GER 2010 Wałach gniada F: Edgar
M: Flora
K023218
64.

114

CORTAZAR SP POL 2013 wałach kasztanowata/169 F: Quality Time
M: Contessa
K022581 616009510253313
65.

215

CRAZY CLASSIC Oldenburger Spring Pferd POL 2006 wałach gniada/177 F: CONAIR
M: RISTONA
K017579 DE 418181419007
66.

113

CSILLAG KISBERI FELVER HUN 2010 klacz kasztanowata/163 F: 3221 Dhahran
M: 2749 Ramzes Sziszi
brak HUN K KB101140000
67.

166

CYRKA HUCULSKA POL 2012 klacz gniada/kuc:136 F: Roy
M: Ciżemka
Bra 616012510391512
68.

24

CZAR WLKP POL 2007 wałach siwa F: Fason/ Folio
M: Czestera/ Grosz
K012881
69.

236

DAFER KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:146 cm F: V.I.P.
M: Dafra
K027068 POL013661811207
70.

163

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa/170 F: Empire / Embassy I
M: Diamantina / Rhytmus S
K020906 616009661132009
71.

251

DARFUR WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Banita
M: Dalarna
K013283
72.

267

DAUGUST SP POL 2001 Ogier siwa/173 cm F: Carbano
M: Daglezja
K023874
73.

261

DEBATA II WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Campari M / Carprilli
M: Demeter / Czarownik
K016115 POL007540009908
74.

69

DELTA TRAKEŃSKA POL 2015 klacz skarogniada/166 F: Emis
M: Delicja
brak POL 732 01 00795 15
75.

263

DENDY KWPN POL 2008 wałach kasztanowata/170 F: Wallenberg / Stakkato
M: Zinca / Silverstar
K022196 528003000802888
76.

167

DETROIT CL KWPN NED 2008 wałach gniada/168 F: Douglas/Darco
M: Lantessa/Cantus
. .
77.

55

DIAMANT BOY WESTFALE POL 2013 Wałach skarogniada/180 F: Diarado s boy
M: Loreana
0000 DE 441410969013
78.

187

DIARADA DE SEMILLY Deutsches Sportpferd POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Diego de Semilly
M: Lavera
K028685 brak
79.

171

DIKELEDI PKSP POL 2009 klacz siwa/165 F: Lampart
M: Delaware
. .
80.

214

DOBROCHNA BH WLKP POL 2012 klacz kasztanowata/157 F: Elf
M: Dromanusa
K025604 616007661404212
81.

186

DODA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/168 F: Barnaba
M: Dąbrówka
K024812 616006580454413
82.

90

DOLLAR GYM HOL POL 2011 wałach gniada/168 F: Dollar D.L.PI / Quidam de Revel
M: Jeliza / Cascavelle
K021243 DE421000530911
83.

146

DOMINO SP POL 2007 wałach ciemnogniada// F: Cantanis / Cantus
M: Dekada / Dejmos
K015387 616009640108907
84.

95

DONNA STAR Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada/168 cm F: Lord Star
M: Darola
K021674 616009530053912
85.

255

DOREMI SP POL 2012 wałach skarogniada/165 F: Cassilio
M: Dekadencja
K023845 616009661163012
86.

192

DRUID SP POL 2004 wałach siwa/167 F: Armani
M: Diana V
KO13457 POL009611054904
87.

39

DUCH SP POL 2009 wałach skarogniada/. F: .
M: .
. .
88.

218

E- SYLWIA TYP KUC POL 2013 Klacz gniada/mk:- F: England Rules
M: Missy
K028339 616999580417713
89.

70

EBEN HAEZER KWPN NED 2009 wałach skarogniada/170 F: Veron / Quite Easy
M: Saniki / Ahorn
K020619 528003200901067
90.

182

EL - VIS MŁP POL 2002 wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
K014545 pol00650009402
91.

234

EL SOVSKI SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Swarovski
M: El Dżaha
K022730 Brak
92.

237

EMIEL S KWPN GER 2009 wałach siwa/175 F: Victory HBC / Manno
M: Odinette / Jonker
K018697 528003200905003
93.

273

EMMA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Etolia / Burgund
K023844 616007600308510
94.

43

EMMA KUC FELIŃSKI POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
K020362 POL013580665307
95.

197

ERO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:120 F: Lollypop
M: Elwira / Amor
K027538 616013590107609
96.

71

ERYSTYKA SP POL 2012 klacz gniada/176 F: Quality Time / Quantum
M: Erotyka / Pelegro
K024612 616009510342312
97.

83

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach skarogniada/170 F: Messenger / Montender
M: Espina / Vis Versa
K027665 616009580271214
98.

118

ESTERA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz izabelowata/160 F: Brandon
M: Estoria
K023509 Nn
99.

145

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
K024453 616009661360410
100.

89

EVITA HAN GER 2013 klacz skarogniada/172 F: El Bundy / Escudo I
M: Silence / Stolzenberg
K029672 DE431319626813
101.

256

F-CLIF SP POL 2004 wałach ciemnogniada/168 F: Cantanis
M: Fantazja
brak 09857
102.

170

FIRST LADY SP POL 2001 Klacz gniada F: -
M: -
brak
103.

65

FOR CANTO Szlachetna Półkrew POL 2014 wałach gniada/164 F: Cantolar
M: For Fun
K024920 616009610128614
104.

164

FRANEK SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Zbyszek
M: Florka
.
105.

177

FRASZKA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz tarantowata/160 F: Drink
M: Fryga
brak 616006580444214
106.

258

FUNNY KG SP POL 2011 wałach ciemnogniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: Finezja KG / Kastet
K020664 616009610148011
107.

155

GALEON SP POL 2007 Wałach gniada/164 F: Celt
M: Greta
brak POL009580781907
108.

46

GIBRALTAR Pełna Krew Angielska POL 2014 wałach gniada/165 F: Tempelwachter
M: Garda
brak 616POL14008305T
109.

148

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 klacz kasztanowata/- F: Casanova
M: Rosita W / Kennedy
K019692 -
110.

232

GOUDELOUP KWPN POL 2011 Wałach skarogniada/175 F: Riant
M: Ornate
K021281 528003201101721
111.

121

GRACIA SP HUN 2010 Klacz gniada/168 F: Disco d'Or
M: Hizelgo
K016473 HUN K MF101780000
112.

175

GRACJA W NN POL 2006 Klacz gniada/kuc:128 F: Top-ewita
M: Garda
Brak
113.

18

GWIAZDKA MALOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/169 F: Minaret
M: Gejza
K030309 616006570087612
114.

195

HANIKA KUC POL 2014 klacz gniada/kuc:130 F: Germanio
M: Hawana
Brak 616013610144014
115.

207

HARLEM WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/170 F: Landino
M: Hipnoza
brak 616007660798612
116.

91

HARRY KUC CONNEMARA POL 2012 wałach siwa/kuc:144 F: nn
M: nn
Brak 826048000064586
117.

50

HASTA LA VISTA T KWPN NED 2012 wałach siwa/167 F: Avantos / Mermus R
M: Pamina T / Come On
K029704 528003201205270
118.

173

HELLO SP POL 1999 wałach biała/155 F: Egzamin
M: Hestia
Brak 009660183099
119.

150

HERA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz siwa/mk:- F: Herkules
M: Arabella
Brak 616006510349212
120.

66

HIAWATHA KWPN NED 2012 Wałach gniada/165 F: Crespo VDL
M: Doutzenminka
K024552 .
121.

64

HILTON MK WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa/170 F: Landos II
M: Huanita
brak 616007600195112
122.

44

HIMENA WLKP POL 2009 klacz skarogniada/170 F: Himen / Oder
M: Hida / Golem
K028746 616007520110709
123.

88

HIP HOP SP POL 2006 wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
K010615 POL009600061006
124.

136

HOLLAND MK WLKP POL 2014 Wałach gniada/- F: Marino
M: Huanita
K025005 616007600086514
125.

217

HOTREX NN POL 2006 wałach gniada/mk: F: Nn
M: Nn
K020660
126.

109

HUMMER MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kara/169 F: Efekt
M: Hatta ||
K021497 616006580418112
127.

271

IMPERATOR F: ORIENT
M: IMPREZA
128.

189

INDI DU MESNIL OLDENBURSKA POL 2016 ogier skarogniada/164 F: It's Me du Mesnil
M: Casablanca
KO24399 DE 418188080116
129.

147

INFERNO WLKP POL 2014 Wałach gniada/. F: Sokrates
M: Insygnia / Barbuz
K025040 -
130.

92

IRON WIELKOPOLSKA POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Chef Supreme
M: Izana
K017185 POL007610099506
131.

185

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
K021838 POL009680059507
132.

80

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa/- F: B-H Voltaire / Furioso II
M: Carthaga Z / Carthago
K025818 528003201306579
133.

52

JACK WLKP POL 2010 gelding grey/182 F: Carlo Grande
M: Jenny / Cooper
None 616007600077310
134.

156

JAFRA MAŁOPOLSKA POL 2003 klacz siwa/mk:160 F: First des termes
M: Jarka
brak 006550005603
135.

226

JEGOCIN SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Carlo Grande
M: Jemioła
K019110
136.

242

JOY SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: -
M: -
Brak .
137.

110

JOY FSTF SP POL 2009 klacz siwa/172 F: Rdest
M: Wiskra
K014028 POL009610062709
138.

134

JOY MK SP POL 2012 wałach gniada/175 F: Landos II
M: Juta
Brak 6160096002237
139.

9

JULIANA SP POL 2009 klacz kasztanowata/. F: Lord Z
M: Julia Mariner / Julio Mariner
K014004 616009510414909
140.

31

JUNE TINKER POL 2005 Klacz ciemnogniada/165 F: Z
M: Z
Brak Z
141.

135

JUNGLE GEORGE Pełna Krew Angielska POL 2014 wałach gniada/170 F: Kheleyf
M: Amouage-royale
brak 8260GB45212109t
142.

183

KAMINA D TRAK POL 2007 Klacz gniada/171 F: Gluosnis / Gerodot
M: Kamelia / Aragonit
K019940 POL732010026007
143.

257

KARAT SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Empire
M: Krypta
- 616009610206010
144.

176

KATIUSZA DI TRAKEŃSKA POL 2006 Klacz kara F: Dinar
M: Krutynia
brak
145.

246

KAZIK GR. B TYP KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:124 F: nn
M: nn
PZJ K028357 616999661768810
146.

22

KEEN ON PLEASURE PKSP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Kamasutra / Lubań
K013937 616009580441609
147.

102

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara/168 F: Elf / Fanimo
M: Kaliopea BH / Arlan
K024132 616009661444411
148.

231

KLUSEK NN POL 2004 wałach siwa/mk:140 F: NN
M: NN
brak POL00000000000000
149.

84

LA PETITE GUERRIERE WESTF GER 2013 Klacz gniada/167 F: Legendario Listo / Lord Pezi
M: Alina / Arpeggio
K026862 DE441410658713
150.

131

LADY DI CALCIO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Calcio
M: Lira II
K030223 616009640077315
151.

12

LAKRO SP POL 2011 wałach siwa/174 F: HBC LAKE BID
M: Lakrima
K019769 616009610226811
152.

108

LAMIR SP POL 2010 wałach ciemnogniada/161 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
153.

77

LAPITA SP POL 2014 klacz gniada/166 F: Ludger
M: Lady Lena
K025042 616009610173614
154.

128

LARISA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/172 F: Empire
M: Laureatka L
K025404 616009661273813
155.

230

LAZANIA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/170 F: Qulester
M: Lerka
Brak POL 009 59 00476 07
156.

98

LEONIDAS OLDENBURG POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Lyjanero
M: Eida
K028722 DE 433330558214
157.

241

LEXUS SP POL 2008 Wałach gniada F: nn
M: nn
brak
158.

152

LISA BONA L WESTF POL 2005 Klacz gniada/164 F: Lissabon
M: Anneliese / Avocado
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
159.

198

LISTITIA BH WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz kara/165 F: Elf
M: La Rochelle BH
Brak 616007661542409
160.

76

LIVELLO HAFLINGER POL 2003 Wałach izabelowata/kuc:145 F: NN
M: NN
K019025 NN
161.

94

LOVELY GIRL SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Long Star
M: Long Star
LKRWZJ/24/20 616009630060014
162.

191

LUKSO Litewski Koń Sportowy POL 2011 wałach gniada/170 F: Lengli
M: Regale
brak 0000022065
163.

73

MACLAREN SP POL 2014 wałach gniada/162 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Matrica 34 / Antares
K026229 616009660461614
164.

269

MALINA KOŃ MAŁY POL 2010 klacz myszata/mk:153 F: Dragon
M: Mała
brak 616 999 59 01988 10
165.

59

MALIVIA XX POL 2006 Klacz gniada/168 F: Stato King
M: Marana
K011849 POL060000004399
166.

265

MALTA TYP SZLACHETY POL 2011 klacz gniada/167 F: Nn
M: Nn
- 616999610254111
167.

82

MAŁOMIR Czysta Krew Arabska POL 2015 wałach gniada/kuc:145 F: Wiek
M: Minorka
K030353 616POL15011066A
168.

165

MARENGO ARABOKONIK POL 2008 Wałach gniada/kuc:147 F: Top Ewita
M: Magda
brak
169.

96

MARKO SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Liberado / Libertino
M: Macciavella / Profit
K021611 616009610167112
170.

178

MIDNIGHT MAGIC KUC CONNEMARA POL 2008 ogier siwa/kuc:146 F: Atlantic Magic
M: Muffic
K018584 013610172008
171.

247

MIKI SP POL 2013 wałach skarogniada/170 F: NN
M: NN
Brak POL00000000000000
172.

138

MITHRAS VAN DE TOMBEELE BWP POL 2012 wałach gniada/170 F: Toulon
M: Raina
K026990 056002W00303189
173.

259

MOCART WLKP POL 2008 wałach srokata/169 F: Pengo
M: Mozaika
brak 616007610276508
174.

250

MY LITTLE GIRL GH Deutsches Reitpony POL 2012 klacz gniada/kuc:139 F: Polydor
M: Loopzicht’s Emilly
K027633 DE441410442212
175.

196

MYSIA TYP PRYMITYWNY POL Brak klacz myszata/kuc:132 F: NN
M: NN
Brak A0002846S
176.

212

NAOMI WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/- F: Baldini II / Bachus
M: Niniwa / Izan
K014717 616007600458208
177.

101

NELSON SP POL 2012 wałach gniada/170 F: Corrado Boy
M: Nacordia / Cordial
K027677 616009610140712
178.

248

NESKO SP POL 2014 wałach kara/169 F: Salomon / Darco
M: Neska / Taunus
K025403 616009640018614
179.

199

NESSINO XX POL 2006 Ogier gniada F: Dzielżan
M: Nieglinka
K016580 12197
180.

49

NESTOR ARABOKONIK POL 2000 Wałach gniada/mk:- F: Nestor
M: Basia
brak
181.

254

NOMINACJA SP POL 2004 klacz siwa/162 F: Hartland
M: Naomi
K014127 616009661641004
182.

72

NOTA SP POL 2006 klacz gniada/168 F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
K018105 K018105 104TY80
183.

174

NOUBA DES DAMES Z ZANGERSHEIDE POL 2012 klacz gniada/170 F: Numero Uno
M: Rumba des dames
K028182 056015Z55747112
184.

105

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
K020837 Pol/61600961014212
185.

157

OLIMPIADA-J Polski Koń Szlachetny Pół Krwi POL 2011 klacz siwa/159 F: CANCOON
M: OLIMPIA
brak 616 009 61 11050
186.

74

ONEDINE DS SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/brak F: Zinedine
M: Ofelia
K023215 616009660246613
187.

13

ORCHID’S RADJAH NPRS NED 2006 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Kanshebber / Krimh
M: Orchid's Simia / Rusty
K029118 528008060138206
188.

61

ORIESKA SP POL 2007 Klacz gniada/166 F: König Sobieski
M: Oriola
K010942 POL009640033807
189.

79

PABLO I OLD GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
K008687 DE433330321904
190.

216

PALERMO Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 wałach kasztanowata/164 F: Czeremosz
M: Palerma Ex Puma
K022528 POL 009 51 04963 08
191.

161

PANICZ ARABOKONIK POL 2014 wałach bułana/mk:150 F: macho
M: polonia
brak 616013630062114
192.

190

PASCAL LTJ LTU 2010 Gelding bay/175 F: Shandor 34
M: Palet?
None 026888
193.

266

PASJA KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:140 F: NN (Carmen s Neptun)
M: NN (Prima)
K023409 616999600472608
194.

151

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
Brak
195.

112

POWER IS BACK MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/173 F: Jasny Poranek
M: Perełka
K019122 616006580257110
196.

162

PRADA-TROHANIEC HUCULSKA POL 17.08.2013 klacz jasnogniada/kuc:142 F: Wermut
M: Pawana
Brak 616 012 63 01667 13
197.

45

PRAGA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
K024380 616999590205205
198.

262

PREZES BRAK POL BRAK wałach siwa/mk:BRAK F: BRAK
M: BRAK
BRAK POL007600090506
199.

111

PRINCESSA II W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz gniada/168 F: Desant
M: Prunelka
K020939 616009540094711
200.

123

PUERTO RICO WLKP POL 2013 wałach siwa/170 cm F: Czumen K / Ariados
M: Perła / Dinar
K024110 616007610123113
201.

253

PUŁASKI SP POL 2012 wałach kasztanowata/164 F: Kalaska dr Semilly
M: Pumara
K026640 -
202.

81

QUALITY QUEEN SF POL 2011 Klacz gniada/170 F: Ol Metta / Flipper D'Elle
M: Lausann 2 (ex Nanette K) / Hamlet
K024616 145728
203.

268

QUAMAR HANOWERSKI POL 2011 klacz gniada/168 F: Quaid/Quidam's Rubin
M: Luzy/Landor S
K019698 DE431314313611
204.

67

RANCOUR SP POL . Wałach ciemnogniada/177 F: .
M: .
brak
205.

204

RASCALINO WELT HANNOVER GER 2007 wałach kara/162 F: Rascalino
M: Heuptstutbuch Wildblume
brak DE 4313192000307
206.

117

RASPBERRY SP POL 2009 klacz gniada/166 F: Aravel II
M: Rowa
K017788 616009590268009
207.

86

RITA SP POL 2015 klacz gniada/175 F: nn
M: nn
K029117 616999580448115
208.

243

SAKRAMENTO J Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 gelding dark bay/175 F: Karbon
M: Sankcja
none 616 009 60 02821 11
209.

158

SAN-SZAJ SP POL 2011 wałach inna F: Nippon / Ogar
M: Sweet Lady PG / Roland
K022529 616009510268911
210.

130

SARA SL SP POL 2014 Klacz gniada/160 F: Zinedine
M: Sabena
K029241 616009661393814
211.

100

SARACEN NIEZNANA POL nieznane wałach kasztanowata/kuc:145 F: nieznany
M: nieznana
brak POL999600077304
212.

213

SENEGAL M SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Montbard
M: Sofia
K015869 616009690066909
213.

1

SENTIDO MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach ciemnogniada/175 F: Huzar
M: Sorbona
Brak 616
214.

142

SHANTI TRAKEŃSKA POL 2006 klacz gniada/160 F: Kaliniec
M: Shella
brak 732010025006
215.

63

SIEMOWIT SP POL 2016 wałach kasztanowata/167 F: Aravel Waro sp
M: Shangi-La sp/Love Affair han
K029932 616009590018016
216.

29

SOLOIST SP POL 2016 wałach gniada/- F: Otill
M: Sasanka
- -
217.

4

SONATA SP POL 2007 klacz gniada/169 F: Aravel II
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
K013394 12747
218.

129

SONIA GR. C NN POL 2011 klacz myszata/kuc:140 F: Step
M: Gwida
brak 616013540029811
219.

221

STAKKATOLIN OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Stakkatol
M: Caretina / Caretano Z
K025737 DE 418185020312
220.

87

STAMFORD Pełna Krew Anglielska POL 2010 wałach ciemnogniada/NN F: NN
M: NN
Brak brak
221.

238

STARLIGHT OLD GER 2009 klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
K021904 DE418180155209
222.

188

STOLZ VAN DE HELLE HANN GER 2014 gelding dark bay//// F: Stolzenberg
M: Casandra
/// ////
223.

8

SYCYLIA SP POL 2013 klacz gniada/172 F: Farmer
M: Selena
K024056 Brak
224.

244

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada/160 F: Cwał
M: Sekwana
K021643 POL013680021806
225.

60

SZENILA SP POL 2006 Klacz skarogniada/172 F: Carry Son
M: Soja
K012058 11713
226.

233

SZTORM NN POL NN wałach gniada/kuc:125 F: NN
M: NN
brak POL 999 53 04584 04
227.

78

TIGER PKSP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Dakar
M: Tawerna
K012879
228.

144

TOLEDO SP POL 2013 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Tessa / Oltkamp
K025557 616009580523313
229.

239

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa/149 F: Ludger
M: Tajga
K015553 616013680110509
230.

122

TREZOR SP POL 2010 wałach gniada/- F: Colox Cup / Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
K017470 616009600108710
231.

219

TRIK Czeska Gorącokrw. POL 2012 wałach gniada/170 F: Tiznit
M: Veronika
K028700 203009224928112 106BT71
232.

270

TROFARTH JIM WELSH COB GBR 2011 wałach gniada/kuc:148 F: Powysvalley Monteray
M: Trofarth Betsan
K030242 826046010092123
233.

179

TURIA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:141 F: Platon
M: Tanzania
K023137 616013580385409
234.

97

TUTSI SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Undine X / Cassini I
M: Tesmiran / Creool
K018661 616009590267809
235.

5

VABIO SP POL 2000 Ogier ciemnogniada/160 F: Le Voltaire
M: Verna/Corde
K005067 07143
236.

99

VAN-GOG HANOWERSKA POL 2009 wałach gniada/165 F: Grand
M: Verf
K030184 B0138824S BLR01114
237.

220

VANCOUVER SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Domel / Lagrain
M: Venita / Etos
K020534 616009540098810
238.

225

VELYS TRAKEŃSKA LTU 2014 wałach gniada/170 F: Viskis
M: Vorkuta
K030143 LTU002520273014
239.

126

WAGA HUCULSKA POL 2015 klacz skarogniada/kuc:145 F: Promień
M: Wicka
Brak 616012610151715
240.

132

WAVE MK SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Gluosnis
M: W.Charon
brak 616 009 01362 11
241.

137

WENDY SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/173 F: Karbit
M: Wenus
K027222 616009520056812
242.

211

WERBENA MISS NANDO DRP POL 2009 klacz gniada/kuc:146 F: Nando Super
M: Willoway Miss Minx
Brak Brak
243.

104

WERGO SP POL 2016 Ogier gniada/167 F: Durano W
M: Wega
K028737 616 009 66 05380 16
244.

116

WERONA SP POL 2010 klacz gniada/mk:. F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
K023738 616009640052010
245.

85

WERONA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/173 F: Lissaro / Colox Cup
M: W-Quenee Top / Cantanis
K029283 616009520056416
246.

224

WOJTEK KUC POL 16.03.2010 wałach kara/kuc:130 F: brak
M: brak
K022377 616013610268210
247.

245

WUWU TRAKEŃSKA POL 2007 wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
PZJ K024855 POL 732010025607
248.

260

ZAGORKA DREAM TYP SZLACHETNY POL 2014 wałach siwa/168 F: DOBRY
M: DOMENA
brak 616999530206614
249.

107

ZIMMAN MESNIL WLKP. POL 2016 Ogier ciemnogniada/170 F: It's Me Du Mesnil
M: Zeklara
K028738 616 007 68 00413 16
250.

208

ZŁOTY NN POL 2006 Wałach tarantowata/156 F: NN
M: NN
Brak 616999661512006
251.

140

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 ogier gniada/kuc:140 F: Malbrom/ Luron
M: Lhs’s Zanadiqua/ Krimh
K023354 616013661439611
Rider Club
Competition
Prize
Badowska Karolina Polski Polo Klub
150
90
200
200
200
SUM:
840.00
Bazyl Michał JKS Karolina
250
SUM:
250.00
Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
80
SUM:
80.00
Hipsz Kaja KJ Garo
180
SUM:
180.00
Inguenaud Sophia KJ Aromer
250
240
SUM:
490.00
Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
90
SUM:
90.00
Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
80
180
160
SUM:
420.00
Pogodzińska Mj'99 Zofia UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
60
SUM:
60.00
Polska-Fijałek Ewelina Soymax Horse Team Lublin
200
120
SUM:
320.00
Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
160
300
SUM:
460.00
Regucka Julia KS Nad Wigrami Mikołajewo
120
120
150
120
SUM:
510.00
Uchman Dominika TKKF Hubert Warszawa
60
SUM:
60.00
Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
240
300
SUM:
540.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramczyk Amelia
Bpk
DELTA (69)
2020-12-05
1
2020-12-05
50
2020-12-06
2020-12-06
44
Aniołek Hubert
SKJ Pony Power Nowy Janków
2020-12-06
36
2020-12-06
28
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2020-12-05
12
2020-12-06
8
2020-12-05
2
150
2020-12-06
4
90
AMBROZJA (103)
2020-12-06
2
200
2020-12-06
3
200
2020-12-05
2
200
2020-12-05
6
Bajtała Anna
KJ Akademia Kucania
CHELSEA L (180)
2020-12-05
36
2020-12-05
1
Bąk Anastazja
WKJ Lublin
JACK (52)
2020-12-05
16
2020-12-05
39
2020-12-06
2020-12-06
35
Bartoszek Iga
WKJ Lublin
NELSON (101)
2020-12-05
9
2020-12-05
31
2020-12-06
7
2020-12-06
30
Bazyl Michał
JKS Karolina
2020-12-05
14
2020-12-05
2020-12-06
25
2020-12-06
PUŁASKI (253)
2020-12-05
12
2020-12-05
7
2020-12-06
12
2020-12-06
2
250
Berezovskaja Irena
Klub Jeździecki Aromer
2020-12-06
Bilewicz Julia
Bpk
CARIA (153)
2020-12-05
12
2020-12-05
11
2020-12-06
23
2020-12-06
5
Bisaga Ines
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
CORTAZAR (114)
2020-12-05
12
2020-12-05
17
2020-12-06
14
2020-12-06
3
Błażejewska Hanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
CELT (154)
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
41
Bogdan Dominika
KJ Akademia Kucania Dawidy
ANDALUZJA (120)
2020-12-05
14
2020-12-05
42
Bogusz Ida
KJ Akademia Kucania Dawidy
KAMINA D (183)
2020-12-06
26
2020-12-05
23
2020-12-05
2
2020-12-06
Brandys Katarzyna
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2020-12-05
27
2020-12-05
21
2020-12-06
29
2020-12-06
VAN-GOG (99)
2020-12-05
24
2020-12-05
7
2020-12-06
11
2020-12-06
1
Brudnicka Amelia
Polski Polo Klub
2020-12-06
30
2020-12-06
Burcon Magda
BPK
2020-12-05
1
2020-12-05
6
2020-12-06
31
2020-12-06
Burdzanowska Katarzyna
Sj Aleksander Elizówka
RANCOUR (67)
2020-12-05
43
2020-12-05
35
Bzowska Hanna
KJ Aromer
ESTERA (118)
2020-12-05
31
2020-12-05
46
2020-12-06
30
2020-12-06
Cabaj Nina
Uczniowski Klub Sportowy Primo
ERO (197)
2020-12-05
1
2020-12-05
31
Cavalco Emila
UKS Primo
2020-12-05
1
2020-12-05
Celska Olga
SKJ Beckersport Raszyn
HIP HOP (88)
2020-12-05
30
2020-12-05
19
2020-12-06
5
80
2020-12-06
24
EVITA (89)
2020-12-05
15
2020-12-05
10
2020-12-06
8
2020-12-06
7
Charubin Natalia
SKJ OLIMPIA
2020-12-06
33
2020-12-06
33
Chmielik J'03 Tadeusz
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-12-05
16
2020-12-05
34
Chojnowska Aneta
Klub Jeździecki Equireno
2020-12-05
29
2020-12-05
12
2020-12-06
3
Chrzanowska Mj'01 Zofia
KJ Wiktorowo
2020-12-05
23
2020-12-05
16
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
TREZOR (122)
2020-12-06
2020-12-06
Ciba Gloria
KJ Aromer Józefin
QUAMAR (268)
2020-12-05
2020-12-05
25
2020-12-06
35
2020-12-06
Ciesielczuk Kamil
WKJ Lublin
2020-12-05
16
2020-12-05
33
2020-12-06
2020-12-06
1
Ćwikła Michał
BPK
2020-12-05
1
2020-12-05
2020-12-06
46
2020-12-06
1
Cwynar Monika
IMPERATOR (271)
2020-12-06
16
2020-12-06
Czerwińska-Ośka Sonia
KJ Skarb przy SK Kozienic
DAUGUST (267)
2020-12-05
29
2020-12-05
2020-12-06
24
Czuchaj J'03 Nikolina
Klub Jeździecki Aromer
TRIK (219)
2020-12-05
24
2020-12-05
11
2020-12-06
33
2020-12-06
25
Czyż Dominika
WKJ Lublin
CANTER BS (143)
2020-12-05
39
2020-12-05
Czyżewicz M'08 Michalina
brak
JOY MK (134)
2020-12-05
2020-12-06
1
2020-12-05
2020-12-06
42
Dąbek Joanna
bpk
LUKSO (191)
2020-12-06
2020-12-06
25
Dąbrowska Emilia
KJ Akademia Kucania
EMMA (43)
2020-12-05
1
2020-12-05
20
2020-12-06
9
Daszkiewicz Sandra
KJ Dworek Okuniew
BRYLANT (264)
2020-12-05
36
2020-12-05
35
Demiańczuk Jm'06 Aleksandra
nz (KJ Grand Horses)
ZŁOTY (208)
2020-12-05
2020-12-05
Dragan Natalia
BPK (MAZ)
LAPITA (77)
2020-12-05
8
2020-12-05
29
2020-12-06
4
2020-12-06
19
NESKO (248)
2020-12-05
16
2020-12-05
40
2020-12-06
37
2020-12-06
39
Dubil Klaudia
WKJ Lublin
SONATA (4)
2020-12-05
9
2020-12-05
9
Dubowska Nina
UKS Vacat Eventing Sulbiny
BURZAN (56)
2020-12-05
14
2020-12-05
19
Duda Dorota
Klub Jeździecki Wiktorowo
2020-12-05
9
2020-12-05
10
Dzięgałło Natalia
Stajnia Pod Zegarem
2020-12-06
2020-12-06
Dzmitruk Elina
nz (KJ Grand Horses)
HARLEM (207)
2020-12-06
41
2020-12-06
Fabijaniak J'02 Julianna
KJ Aromer Józefin
GOUDELOUP (232)
2020-12-05
25
2020-12-05
7
2020-12-06
26
2020-12-06
8
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-12-05
23
2020-12-05
2020-12-06
22
2020-12-06
24
Gąbka Paulina
Klub Jeździecki Equireno
2020-12-05
1
2020-12-05
14
2020-12-06
1
2020-12-06
31
Gantner Krystyna
KS Garo
2020-12-05
6
2020-12-05
9
2020-12-06
10
Gawrych Jm'07 Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
ANDA (160)
2020-12-05
2
2020-12-05
31
Gierejkiewicz Maria
KJ Akademia Kucania
HERA (150)
2020-12-05
36
2020-12-05
1
2020-12-06
1
2020-12-06
1
Glasser Mikołaj
KJ Akademia Kucania Dawidy
VELYS (225)
2020-12-05
20
2020-12-05
2020-12-06
18
2020-12-06
JEGOCIN (226)
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (105)
2020-12-06
40
AMETYST M (106)
2020-12-05
30
2020-12-05
2
2020-12-06
2
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MALTA (265)
2020-12-05
16
2020-12-05
36
PASJA (266)
2020-12-05
1
2020-12-05
30
Grudzińska Julia
KJ Aromer
2020-12-05
16
2020-12-05
16
2020-12-06
18
2020-12-06
9
Grzegorczyk Zuzanna
WKJ Lublin
2020-12-05
18
2020-12-05
2020-12-06
34
2020-12-06
12
Grzymała Jakub
Stowarzyszenie J Szarża Popówek
ARNOLD (159)
2020-12-05
19
2020-12-06
19
2020-12-05
2020-12-06
5
Gutaker Maja
BPK
2020-12-05
1
2020-12-05
52
2020-12-06
1
2020-12-06
1
Hipsz Kaja
KJ Garo
DANZA II (163)
2020-12-05
6
2020-12-06
11
2020-12-05
1
180
Inguenaud Sophia
KJ Aromer
2020-12-05
14
2020-12-05
2
250
2020-12-06
1
240
2020-12-06
6
Iwanow Anastazja
Bez Przynależności Klubowej
HELLO (173)
2020-12-06
19
2020-12-06
4
Jałosińska Katarzyna
brak
WAVE MK (132)
2020-12-05
1
2020-12-05
2020-12-06
33
2020-12-06
43
Jarosz Michalina
BPK
VABIO (5)
2020-12-05
12
2020-12-05
2020-12-06
12
Jasińska Bianka
Bpk
F-CLIF (256)
2020-12-05
18
2020-12-05
6
Jasińska Julia
Klub Jeździecki Aromer
PREZES (262)
2020-12-05
1
2020-12-05
2020-12-06
10
2020-12-06
Jasnowska Agata
BPK
JUNE (31)
2020-12-05
1
2020-12-05
31
2020-12-06
31
2020-12-06
13
Jasnowska Lena
BPK
PESTKA (151)
2020-12-05
46
2020-12-06
2020-12-05
1
2020-12-06
1
Karczemny Mateusz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2020-12-05
2020-12-05
35
Kazana Lena
brak
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-05
2020-12-06
43
Kaźmierczak Maria
Łódzki Klub Jeździecki
2020-12-05
10
2020-12-05
2
2020-12-06
16
2020-12-06
Kaźmierczak Jm'08 Maja
brak
MALINA (269)
2020-12-05
45
2020-12-05
15
Kesler M'07 Ewa
KJ Aromer Józefin
2020-12-06
6
2020-12-06
10
Kicińska Karolina
St. SKJ Bobrowy Staw
2020-12-05
15
2020-12-05
2020-12-06
33
2020-12-06
Kłos Karolina
Stowarzyszenie WKJ Warszawa
RITA (86)
2020-12-06
31
Knyvaite Ugne
A. Petrovas team
PASCAL (190)
2020-12-05
26
2020-12-06
13
2020-12-05
38
2020-12-06
Kobiałka Julia
None
ALANYA (124)
2020-12-06
13
2020-12-06
30
Kociszewska Magda
UKS Military
BASTIN (249)
2020-12-05
32
2020-12-05
2020-12-06
3
Kolanowska Karolina
brak
GALEON (155)
2020-12-05
7
2020-12-05
2020-12-06
27
2020-12-06
39
Kondzioła Elżbieta
bpk MAZ
NOMINACJA (254)
2020-12-06
14
2020-12-06
Konert Maria
SKJ OLIMPIA
FRANEK (164)
2020-12-06
1
2020-12-06
33
Kopka Sikorska Agnieszka
KJ Aromer Józefin
EMMA (273)
2020-12-05
13
2020-12-05
2020-12-06
26
BAZYLIA (274)
2020-12-05
18
2020-12-06
27
Kowalska Katarzyna
brak
LEXUS (241)
2020-12-05
2020-12-05
11
Kowalska Martyna
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
E- SYLWIA (218)
2020-12-06
3
2020-12-06
6
Kozerawska Katarzyna
BPK (MAZ)
2020-12-05
15
2020-12-05
20
Kozińska Barbara
bpk
2020-12-05
25
2020-12-05
2020-12-06
8
2020-12-06
Kozłowska Mj'01 Maria
St. KJ Olimpia Warszawa
ASTERIA (38)
2020-12-05
2020-12-05
45
2020-12-06
43
2020-12-06
Krawczyk Wiktoria
nz
LAZANIA (230)
2020-12-06
1
2020-12-06
31
Kruze Weronika
UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2020-12-05
17
2020-12-05
42
2020-12-06
2
2020-12-06
27
Kryszeń Natasza
BPK (MAZ)
FUNNY KG (258)
2020-12-05
6
2020-12-06
6
Kudła Magdalena
BPK - MAZ
2020-12-05
40
2020-12-05
2020-12-06
38
Kupczyk Amelia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
ORIESKA (61)
2020-12-06
12
2020-12-06
18
Kuś Zuzanna
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-06
Laskowska Lena
BPK (MAZ)
C.SIOUX (223)
2020-12-05
1
2020-12-05
1
2020-12-06
1
2020-12-06
1
Lasota Marcelina
KJ infernal team
PABLO I (79)
2020-12-06
16
2020-12-06
1
Lewandowska Anna
-
2020-12-05
2020-12-06
14
2020-12-05
2020-12-06
23
Lewinson Julia
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2020-12-05
16
2020-12-05
4
2020-12-06
12
2020-12-06
1
Linke Zuzanna
KJ Akademia Kucania
2020-12-06
1
2020-12-06
28
Liwski Igor
Bez Przynależności Klubowej
BŁENA (172)
2020-12-06
1
2020-12-06
31
Ludwiniak Jm'05 Katarzyna
JKS Karolina
DODA (186)
2020-12-05
5
2020-12-06
37
2020-12-05
2020-12-06
Łapkiewicz M'08 Zuzanna
bpk
SZTORM (233)
2020-12-05
1
2020-12-05
1
Łodyga Zuzanna
brak
2020-12-05
29
2020-12-05
2020-12-06
8
2020-12-06
30
Łupińska Kornelia
brak
AURA N (133)
2020-12-05
37
2020-12-06
17
2020-12-05
41
2020-12-06
28
Madej Agata
Brak
2020-12-05
36
2020-12-05
21
2020-12-06
20
2020-12-06
38
Mądra Zofia
KJ Aromer Józefin
IRON (92)
2020-12-05
2020-12-05
21
2020-12-06
24
2020-12-06
Majewska Aleksandra
Stajnia Wilanów
JAFRA (156)
2020-12-06
28
2020-12-06
Malinauskaite Gintare
Hobby Horse
2020-12-05
37
2020-12-05
14
2020-12-06
2020-12-06
17
Marczyk Monika
Klub Jeździecki Aromer
WERONA (116)
2020-12-05
4
2020-12-05
2020-12-06
10
2020-12-06
Matysiewicz Emilia
B p k
JOY FSTF (110)
2020-12-05
36
2020-12-05
27
2020-12-06
7
2020-12-06
Mętrak Alicja
KJ Aromer
DRUID (192)
2020-12-05
36
2020-12-05
1
Mielcarek Tomasz
JKS Sokóle
2020-12-05
28
2020-12-05
17
2020-12-06
29
CORNAT (222)
2020-12-05
4
90
2020-12-05
23
2020-12-06
28
2020-12-06
17
Miłoszewska Natasza
KJ Akademia Kucania
PRAGA (45)
2020-12-06
1
2020-12-06
1
Miłoszewska Nikola
KJ Akademia Kucania Dawidy
ISKRA (185)
2020-12-06
10
2020-12-06
3
Murfin Nadia
Bpk maz
MARENGO (165)
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
1
2020-12-06
33
Myziak Olga
nz
BARBORKA (229)
2020-12-06
1
2020-12-06
1
Naumiuk Roksana
BPK - MAZ
AL AWAR (235)
2020-12-06
14
2020-12-06
7
STARLIGHT (238)
2020-12-06
7
2020-12-06
9
TOPAZ (239)
2020-12-06
11
2020-12-06
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
2020-12-06
1
DOMINO (146)
2020-12-05
13
2020-12-05
7
2020-12-06
9
CORDESSO (149)
2020-12-05
5
80
2020-12-05
8
2020-12-06
20
2020-12-06
5
2020-12-05
27
2020-12-06
1
180
CASVELLE (277)
2020-12-05
18
2020-12-06
3
160
Niziałek Dominika
Bez Przynależności Klubowej
MOCART (259)
2020-12-05
8
2020-12-05
16
2020-12-06
4
2020-12-06
30
Noceń Karolina
Klub Jeździecki Aromer
SARACEN (100)
2020-12-05
1
2020-12-05
50
2020-12-06
45
2020-12-06
1
Noga Marysia
BPK
NESTOR (49)
2020-12-05
2020-12-05
13
2020-12-06
21
2020-12-06
Odzioba Antonina
KJ Aromer
LIVELLO (76)
2020-12-05
7
2020-12-05
4
2020-12-06
3
Odzioba Michał
Kj Aromer
EL SOVSKI (234)
2020-12-05
2020-12-05
41
2020-12-06
32
2020-12-06
Okuła Zofia
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
CENTO BOY (227)
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-05
11
2020-12-06
11
Owczarz J'04 Mateusz
UKS Primo Kozery
HARRY (91)
2020-12-05
19
2020-12-05
40
Ozimkiewicz Inga
WKJ Lublin / SJ Gershwin
2020-12-05
4
2020-12-05
3
Pałosz Hela
Bpk
AJSZA (115)
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
47
2020-12-06
1
Paszkowska Agnieszka
Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
AJGOR (139)
2020-12-05
7
2020-12-06
23
2020-12-06
16
2020-12-05
3
Pawlik J'02 Wiktoria
KJ Szwadron Jazdy RP
DARFUR (251)
2020-12-05
2020-12-06
2020-12-05
4
2020-12-06
2
Pawłowska Anna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
SOLOIST (29)
2020-12-05
35
2020-12-05
45
2020-12-06
15
2020-12-06
30
Pawłowska Julia
BPK PKA
ARA (75)
2020-12-05
31
2020-12-05
2020-12-06
5
2020-12-06
Pawłowska Kornelia
KJ Aromer Józefin
2020-12-05
33
2020-12-05
2
2020-12-06
32
2020-12-05
7
2020-12-05
21
2020-12-06
21
2020-12-06
20
Piasecki Wojciech
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Warszawa
2020-12-06
34
2020-12-06
2020-12-06
11
2020-12-06
Piątkowska Katarzyna
INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
SARA SL (130)
2020-12-05
38
2020-12-05
Piechnik Sylwia
SKJ Beckersport
BAKALIA J (272)
2020-12-05
12
2020-12-05
Pogodzińska Mj'01 Hanna
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
SENEGAL M (213)
2020-12-05
2020-12-05
36
Pogodzińska Mj'99 Zofia
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
NAOMI (212)
2020-12-05
5
60
Polkowska Marta
UKS Military Kąck
MARKO (96)
2020-12-05
34
2020-12-05
22
2020-12-06
31
2020-12-06
19
Polska-Fijałek Ewelina
Soymax Horse Team Lublin
2020-12-05
20
2020-12-05
3
200
2020-12-06
8
CZAR (24)
2020-12-05
3
120
2020-12-05
21
2020-12-06
HUMMER (109)
2020-12-05
5
2020-12-05
10
Poznańska Zuzanna
KJ Akademia Kucania
EL - VIS (182)
2020-12-06
5
2020-12-06
7
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
KARAT (257)
2020-12-05
2020-12-06
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
NOTA (72)
2020-12-05
10
2020-12-05
38
2020-12-06
20
Przedpełski Stanisław
St. Warszawski KJ
ESKOBAR (83)
2020-12-05
3
160
2020-12-05
4
2020-12-06
1
300
2020-12-05
16
2020-12-05
16
2020-12-06
10
WERONA (85)
2020-12-05
5
2020-12-05
17
2020-12-06
22
RITA (86)
2020-12-05
28
2020-12-05
23
2020-12-06
16
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2020-12-05
1
2020-12-06
1
Przybysz Maria Magdalena
Horseland
MIKI (247)
2020-12-05
47
2020-12-05
1
Puławska Marta
Primo Horse Club
2020-12-05
36
2020-12-05
1
HANIKA (195)
2020-12-05
1
2020-12-05
1
2020-12-05
48
2020-12-05
36
Puta Hanna
SKJ OLIMPIA
BARBIE (169)
2020-12-06
2020-12-06
33
Regucka Julia
KS Nad Wigrami Mikołajewo
ANATEWKA (201)
2020-12-05
8
2020-12-05
26
2020-12-06
15
2020-12-06
9
2020-12-05
35
2020-12-05
25
2020-12-06
3
120
2020-12-06
6
CARISSIMA (203)
2020-12-05
32
2020-12-05
4
120
2020-12-06
2
150
2020-12-06
4
120
Rekuć Klara
Klub Jeździecki Żarnowo
PALERMO (216)
2020-12-05
31
2020-12-06
14
2020-12-05
41
2020-12-06
3
Replin Anna
JKS Karolina
2020-12-05
53
2020-12-06
1
2020-12-05
1
2020-12-06
33
Rewieńska Hanna
KJ Aromer
DOREMI (255)
2020-12-05
1
2020-12-05
24
2020-12-06
33
2020-12-06
12
Rosa Amelia
KJ Aromer
LAMIR (108)
2020-12-05
1
2020-12-05
1
2020-12-06
1
2020-12-06
33
Rostek Basia
Klub Jeździecki Akademia Kucania
2020-12-06
25
2020-12-06
13
Roszczyk Jm'07 Maja
nz
DUCH (39)
2020-12-05
2020-12-06
11
2020-12-05
44
DIKELEDI (171)
2020-12-05
1
2020-12-06
31
2020-12-05
22
2020-12-06
Rozbiewska Weronika
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
SZENILA (60)
2020-12-06
Ryszkowska Magdalena
WKJ Lublin
CSILLAG (113)
2020-12-05
29
2020-12-05
13
2020-12-06
19
2020-12-06
Sekuła Iga
KJ Akademia Kucania
PRAGA (45)
2020-12-05
1
2020-12-05
1
Siwak M'08 Gabija
KJ Aromer Józefin
VANCOUVER (220)
2020-12-05
16
2020-12-05
21
2020-12-06
29
2020-12-06
36
Siwicka Anna
bpk
2020-12-05
2020-12-05
22
2020-12-06
46
2020-12-06
Skłodowska Wiktoria
Stow. KJ Olimpia Warszawa
CYRKA (166)
2020-12-05
47
2020-12-05
31
2020-12-06
40
2020-12-06
Skonieczna J'05 Natalia
bpk MAZ
GRACIA (121)
2020-12-05
4
2020-12-05
1
Skowron Marcela
Kj Aromer
2020-12-05
31
2020-12-05
43
2020-12-06
31
2020-12-06
17
Ślazińska Malwina
Klub Sportowy Garo
2020-12-05
2020-12-06
1
Śmietańska Wiktoria
Brak
2020-12-06
31
2020-12-06
40
Sopińska Julia
KJ Dziecinów
2020-12-05
1
2020-12-05
19
2020-12-06
23
2020-12-06
18
2020-12-05
37
2020-12-06
14
2020-12-05
4
2020-12-06
3
Stawiarska Natalia
BPK
2020-12-06
22
2020-12-06
Steczowicz Katarzyna
Stow. SKJ Grobice
2020-12-05
4
2020-12-05
38
2020-12-06
8
2020-12-06
9
Sterczyńska Jm'06 Gabriela
KJ Rock Horses
RASPBERRY (117)
2020-12-05
26
2020-12-06
25
2020-12-05
1
2020-12-06
1
Stevnert Natalia
KJ Wiktorowo
EMIEL S (237)
2020-12-06
21
2020-12-06
Strus Patrycja
SKJ OLIMPIA
2020-12-05
27
2020-12-05
8
2020-12-06
18
2020-12-06
Suliga Kamila
BZK mazowieckie
2020-12-06
2020-12-06
Sypuła Mj'99 Aleksandra
SKJ Podkowa Leśna
SZAFIR (244)
2020-12-06
2
2020-12-06
27
Sysiak Natalia
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
2020-12-05
15
2020-12-05
17
Szczupakowska Amelia
KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
CORMINTTA (200)
2020-12-05
14
2020-12-05
13
2020-12-06
6
2020-12-06
21
Szewczyk Ewa
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
1
Szuran Olga
UKS Military Kąck
2020-12-05
46
2020-12-05
31
Szymańska Weronika
BPK
2020-12-05
39
2020-12-05
2020-12-06
28
2020-12-06
Szypiło Julia
Klub Jeździecki Equireno
LARISA (128)
2020-12-05
16
2020-12-05
44
2020-12-06
26
2020-12-06
9
Terlecka - Ludwiniak Agnieszka
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
DAFER (236)
2020-12-05
10
2020-12-05
16
2020-12-06
2020-12-06
22
Uchman Dominika
TKKF Hubert Warszawa
LAKRO (12)
2020-12-05
3
2020-12-05
39
2020-12-06
42
2020-12-06
5
60
Wajda Marta
KJ Dworek Okuniew
WERGO (104)
2020-12-05
16
2020-12-05
37
Wajda Marek
KJ Dworek Okuniew
WERGO (104)
2020-12-06
20
2020-12-06
44
Wajda Marek
KJ Dworek Okuniew
2020-12-06
2020-12-06
45
Wajda Marta
KJ Dworek Okuniew
2020-12-05
16
2020-12-05
Walczak Aleksandra
KJ Akademia Kucania Dawidy
TREZOR (122)
2020-12-05
Wanat Iwona
Stajnia Alabama
FRASZKA (177)
2020-12-05
36
2020-12-05
2020-12-06
1
2020-12-06
41
Wawerek Gabriela
WKJ Lublin
HUMMER (109)
2020-12-06
42
2020-12-06
Węgorowska Laura
Brak
MYSIA (196)
2020-12-06
2020-12-06
Wesołowska Aniela
KJ Wiktorowo
TUTSI (97)
2020-12-05
20
2020-12-05
15
2020-12-06
22
Wiaderny Maja
KJ Akademia Kucania
BALSA (181)
2020-12-05
1
2020-12-05
Wierzbicka Weronika
Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy Kucyk Serock
2020-12-05
2020-12-05
54
Wilczewski Robert
SKJ Beckersport Raszyn
CORFU (57)
2020-12-05
1
240
2020-12-05
1
300
2020-12-06
15
2020-12-06
4
Winkler Weronika
Klub Jeździecki Żarnowo
SAN-SZAJ (158)
2020-12-05
22
2020-12-05
17
2020-12-06
2020-12-06
23
Wiśniewska Oliwia
bpk
BERGAMO (210)
2020-12-06
15
2020-12-06
30
Wnuk Mika
BPK
BANDA (184)
2020-12-05
26
2020-12-05
2
2020-12-06
1
2020-12-06
3
Wolnomiejska Jm'07 Natalia
Uks Impuls-Łoś
ANILA (240)
2020-12-05
1
2020-12-05
9
Wydra Maria
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
WOJTEK (224)
2020-12-05
1
2020-12-05
1
2020-12-06
1
2020-12-06
1
Wysocki Łukasz
WKJ Lublin
TOLEDO (144)
2020-12-05
8
2020-12-05
5
Zawiska Aleksandra
Stow. KJ Olimpia Warszawa
JOY (242)
2020-12-05
3
2020-12-05
9
2020-12-06
24
2020-12-06
21
Zegar Weronika
Stajnia pod Zegarem
GRACJA W (175)
2020-12-06
2020-12-06
31
Ziajkowska Magdalena
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
2020-12-05
49
2020-12-05
2020-12-06
1
2020-12-06
1
2020-12-05
11
2020-12-05
24
Zielińska Zofia
Horseland
KLUSEK (231)
2020-12-05
Złotnicka Zofia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
MALIVIA (59)
2020-12-06
15
2020-12-06
26
2020-12-06
27
2020-12-06
13
Żuchowicka Katarzyna
St.SKJ Grobice
AWANGARDA (206)
2020-12-06
17
2020-12-06
4
Zych Oliwia
Kj Aromer
WENDY (137)
2020-12-05
36
2020-12-05
2020-12-06
14
2020-12-06
13

Number of Riders: 200

Number of Horses: 251

The sum of prizes: 4 300.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl