Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Abramek Zuzanna WKJ Lublin /SJ Karo
2009 (JM.)
O058795
2. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
3. Bąk Anastazja WKJ Lublin
2002 (MJ.)
O039506
4. Bartoszek Iga WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O022266
5. Basińska Olga Stow. SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O056249
6. Beczak Gabriela nz (SSKS Stare Babice)
2006 (JM.)
Brak
7. Białowąs M'10 Lena WKJ Lublin
2010 (Mł.)
O060057
8. Biedrzycka Barbara Stow. SSK Stare Babice
S
O011455
9. Biedrzycka Julia Stow. SKJ Grobice
2005 (J.)
O048340
10. Bilewicz Julia Bpk
2020 (Mł.)
Brak
11. Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O056635
12. Boćkowska Olivia BPK kuj-pom
2006 (JM.)
O056635
13. Bogumił Agata UKS Impuls -Łoś
2004 (J.)
brak
14. Bot Kornelia WKJ Lublin
2002 (MJ.)
O043540
15. Brauła Karolina KU AZS AWF Warszawa
S
O003906
16. Brudnicka Amelia Polski Polo Klub
2018 (Mł.)
Brak
17. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O013688
18. Burcon Magda BPK
2003 (J.)
brak
19. Burdzanowska Katarzyna Sj Aleksander Elizówka
S
brak
20. Bylicki Przemysław BPK
S
brak
21. Bzowska Hanna KJ Aromer
2006 (JM.)
O046009
22. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
S
O026797
23. Choińska Hanna KJ Dworek Okuniew
S
O031299
24. Chołody Paula WKJ Lublin
2005 (J.)
O048064
25. Chrzanowska Mj'01 Zofia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O026640
26. Cias Hanna
27. Czerwińska-Ośka Sonia KJ Skarb przy SK Kozienic
S
O042193
28. Czyżewska Ewa nz (SKJ Legia Kozielska)
S
Brak
29. Dąbek Joanna bpk
2007 (JM.)
brak
30. Daniłowska Karina Klub Jeździecki J.J. Darboven
2003 (J.)
0043383
31. Daszkiewicz Sandra KJ Dworek Okuniew
2009 (JM.)
O053651
32. Demiańczuk Jm'06 Aleksandra nz (KJ Grand Horses)
2006 (JM.)
brak
33. Dmowska Paulina BPK
S
O033103
34. Domaradzka Natalia LKJ Klaudyn Kampinos
2003 (J.)
O052178
35. Dragan Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O048865
36. Dulińska Martyna BPK
S
99022104241
37. Duszyńska Agnieszka WKJ Lublin / SJ Fidelius
S
O013555
38. Dzmitruk Elina nz (KJ Grand Horses)
S
Brak
39. Dźwigalska Sonia Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2009 (JM.)
O057372
40. Fiks Zuzanna nz (SKSK Stare Babice)
2002 (MJ.)
O037565
41. Foremny Paweł JKS Umiastów
S
O038901
42. Glasser Mikołaj KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O024169
43. Glasser Mikołaj KJ Akademia Kucania
S
O024169
44. Gołębiewski Grzegorz KJ PLEJADA
S
none
45. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
46. Górecka J'03 Natalia Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2003 (J.)
O040147
47. Grabowska Oliwia Largo Sp. z.o.o
S
O006099
48. Grudzińska M'07 Julia KJ Aromer Józefin
2007 (JM.)
O058629
49. Grzymała Jakub Stowarzyszenie J Szarża Popówek
S
O010163
50. Gwóźdź Julia St. SKJ Bobrowy Staw
2000 (MJ.)
O032977
51. Hamera Helena BPK (MAZ)
2004 (J.)
O035566
52. Hart Dyke Zofia UKS Impuls Łoś
2009 (JM.)
brak
53. Inguenaud Sophia KJ Aromer
S
O025610
54. Iwanow Anastazja Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
55. Jamorska Dominika Kielecki KJ
S
O010043
56. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (J.)
O038818
57. Janowska Marta Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
brak
58. Januszkiewicz Kaja Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O049107
59. Jaroszewska Małgorzata KJ Aromer
2009 (JM.)
brak
60. Jasiniak Matylda nz (SKSK Stare Babice)
2006 (JM.)
Brak
61. Jasnowska Agata BPK
S
Brak
62. Jasnowska Lena BPK
2010 (Mł.)
Brak
63. Jaworski M'08 Wiktor Bałałajka
2008 (JM.)
Brak
64. Jazurek Mj'00 Nikola LKJ Klaudyn-Kampinos
2000 (MJ.)
O052399
65. Jeruć Karolina JKS Karolina
S
O019460
66. Jocz Maja Stajnia Ulmag
2003 (J.)
brak
67. Juźwin Iga Stajnia Złoty Koń
S
brak
68. Kalita Hanna WKJ Lublin
2003 (J.)
O043927
69. Kierska Jm'05 Weronika KJ Aromer Józefin
2005 (J.)
O054707
70. Kilian Aleksandra Ostoja Kończynka
S
Brak
71. Kitlitz Aneta Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O041206
72. Klimczak Martyna St. Warszawski KJ
2004 (J.)
O039324
73. Klimowicz Mj'01 Kaja BPK Maz
2001 (MJ.)
O033941
74. Kłosowska Nina Brak
2009 (JM.)
Brak
75. Knap Lilianna brak
2008 (JM.)
brak
brak
76. Kolano Anna Stow. Prawo i Konie Dys
S
O022171
77. Kolanowska Karolina brak
2000 (MJ.)
brak
78. Kołacz J'03 Maja Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2003 (J.)
O040144
79. Komsta Alicja Equiclub Zamłyniec
2003 (J.)
O031494
80. Kondzioła Elżbieta bpk MAZ
S
O002129
81. Kosowska Amelia BPK
2006 (JM.)
Brak
82. Kotlarska Marta Largo Sp. z o.o. Warszawa
2000 (MJ.)
O026072
83. Kotyra Natalia Stow. SKJ Grobice
2003 (J.)
O027148
84. Kowalska Paulina BPK MAZ
2003 (J.)
O041577
85. Kowalski Piotr Equiclub Zamłyniec
S
O008557
86. Koziarewicz Aleksandra Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O009874
87. Kozłowska Mj'01 Kinga Bałałajka
2001 (MJ.)
O039312
88. Kozon J'02 Martyna BPK (MAZ)
2002 (MJ.)
O036555
89. Krauz Maja SK Drwal
2005 (J.)
Br
90. Kruszewska M'07 Urszula KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
rak
91. Kruze Weronika UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2006 (JM.)
O053631
92. Krystosiak Zuzanna LKJ Klaudyn-Kampinos
2004 (J.)
brak
93. Kryszeń Natasza BPK (MAZ)
2004 (J.)
O050244
94. Krzyżanowska Jm'05 Hanna KJ Aromer
2005 (J.)
Brak
95. Kulczycka Zofia Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O051178
96. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
97. Kuran Weronika KJ Wiktorowo
2000 (MJ.)
O031808
98. Kurek Agnieszka K J Bałałajka
2006 (JM.)
Brak
99. Kuszewska M'08 Julia Stajnia Siekierki
2008 (JM.)
Brak
100. Kwiecińska Nina WKJ Lublin
2020 (Mł.)
O007825
101. Laskowska Paulina BPK (MAZ)
S
O021487
102. Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O041486
103. Madej Agata Brak
2006 (JM.)
Brak
104. Mądra Zofia KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O032056
105. Majcherek Patrycja UKS Impuls Łoś
2005 (J.)
brak
106. Majewska Aleksandra BPK
2003 (J.)
brak
107. Matysiewicz Emilia B p k
2003 (J.)
O058283
108. Matyszczak Marcelina Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O021115
109. Mazurek Aleksandra WKJ Lublin
2006 (JM.)
O043826
110. Mejsner M'08 Aleksandra nz (LKS Wolta Żółwin)
2008 (JM.)
brak
111. Michalska Emilia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2007 (JM.)
O046006
112. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (J.)
O027475
113. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
114. Mirosław Ewa WKJ Lublin
S
O002836
115. Mont-Jovet Natacha bpk
2004 (J.)
O036944
116. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
117. Mroczek Julia brak
S
brak
118. Mroczkowska Julia Brak
2004 (J.)
O052993
119. Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O030887
120. Nieuzyla Leszek POL
S
10063766
121. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
122. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
123. Niewińska Jagoda Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2008 (JM.)
BRAK
124. Niziałek Dominika Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
125. Noga Marysia BPK
2009 (JM.)
brak
126. Nowak Mj'00 Michalina KJ Podkowa Leśna
2000 (MJ.)
O031653
127. Nucia Aleksandra WKJ Lublin SJ Zawieprzyce
S
O007837
128. Odzioba Antonina KJ Aromer
2007 (JM.)
O052186
Brak
129. Odzioba Michał Kj Aromer
2005 (J.)
O045078
Brak
130. Oleksiuk Judyta Klub Jeździecki Żarnowo
S
O013347
131. Ostrowska Weronika BPK
2004 (J.)
O051648
132. Pachuta Michalina SJ Dakar
2002 (MJ.)
O039675
133. Pakuła J'03 Barbara LKS Wolta
2003 (J.)
O033586
134. Paszkowska Agnieszka Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O010171
135. Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
2004 (J.)
O031618
136. Patynowska Jm'07 Edyta WKJ Lublin
2007 (JM.)
O056547
137. Pawłowska Irena bpk (MAZ)
2007 (JM.)
O039852
138. Pawłowska Julia BPK PKA
2000 (MJ.)
O050858
139. Pawłowska Kornelia KJ Aromer Józefin
2007 (JM.)
O048610
140. Pawłowska Kornelia KJ Aromer Józefin
2007 (JM.)
O048610
141. Pawłowska Olga KJ Equireno
2006 (JM.)
O055510
142. Piątkowska Katarzyna INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
S
O021100
143. Piechnik Sylwia SKJ Beckersport
S
O038621
144. Pierzchlewicz Katarzyna N
2002 (MJ.)
brak
145. Płuska Hanna Kj Bałałajka
2010 (Mł.)
Brak
146. Płuska Jaromir Kj Bałałajka
2007 (JM.)
Brak
147. Polska-Fijałek Ewelina Soymax Horse Team Lublin
S
O023459
148. Ponińska Helena Polski Polo Klub
2008 (JM.)
brak
149. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
150. Raszewska Gaja KJ Rock Horses
2005 (J.)
O046522
151. Reaud Oliwia BPK(MAZ)
2007 (JM.)
O055548
152. Rewieńska Hanna KJ Aromer
2007 (JM.)
Brak
153. Rogala Alicja KJ Legia Kozielska
2005 (J.)
Brak
154. Rozum Malwina Stajnia Ulmag
2005 (J.)
brak
155. Rychter Karolina bpk
2004 (J.)
O054889
156. Rytel Maria Ostoja kończynka
2006 (JM.)
Brak
157. Saulewicz Barbara KU AZS Uniwersytet Warszawski
S
O006515
158. Serafin Zuzanna Indywidualnie
2005 (J.)
Brak
159. Sikorska Alicja Brak
2006 (JM.)
Brak
160. Sinczak J'04 Maria nz
2004 (J.)
brak
161. Siwak M'08 Gabija KJ Aromer Józefin
2008 (JM.)
O053630
162. Siwicka Anna bpk
2006 (JM.)
O055841
163. Skolimowska Lena WKJ Lublin SJ Wieża Dominów
2007 (JM.)
brak
164. Skonieczna J'05 Natalia bpk MAZ
2005 (J.)
O051984
165. Skowron Marcela Kj Aromer
2006 (JM.)
brak
166. Smaga Aneta KJ Plejada Tarczyn
S
O028984
167. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (MJ.)
O027454
168. Sobańska Zofia Polski Polo Klub
2007 (JM.)
brak
169. Soczewska Oliwia Kj Aromer
2005 (J.)
brak
170. Sopińska Julia KJ Dziecinów
S
O013680
171. Śrembowska Agata Stajnia Ulmag
2002 (MJ.)
brak
172. Staniak Idalia WKJ Lublin
2004 (J.)
O049870
173. Stankiewicz Oliwia Aleksandra WKJ Lublin
2005 (J.)
O043841
174. Stawiarska Natalia BPK
S
brak
175. Stefańska Jm'06 Katarzyna Stajnia Wilanów
2006 (JM.)
Brak
176. Sterczyńska Jm'06 Gabriela KJ Rock Horses
2006 (JM.)
O051982
177. Sumińska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O026068
178. Święcka Monika LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O004390
179. Sypuła Mj'99 Aleksandra SKJ Podkowa Leśna
S
O026300
180. Szewczyk Marek SKJ Legia-Kozielska Warszawa
S
O001473
181. Szlachcic Karolina KJ Galop Kozienice
S
O058542
182. Sztencel Zuzanna SKJ Legia Kozielska
2004 (J.)
Brak
183. Szychulska Karolina KJ Młyńska Struga
S
O012293
184. Szymańska Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2008 (JM.)
brak
185. Szysz J'02 Katarzyna JKS UMIASTÓW
2002 (MJ.)
O035711
186. Tatula Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
Brak
187. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
188. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
189. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
190. Uchman Dominika TKKF Hubert Warszawa
2004 (J.)
O039590
191. Urbaniak Marek BPK (MAZ)
S
O012763
192. Urbańska Małgorzata Kj Aldragho
2004 (J.)
PZJ O054650
193. Wajda Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
194. Walis Zofia
195. Walis Zofia stajnia prywatna
2006 (JM.)
brak
196. Wanat Iwona Stajnia Alabama
197. Wawerek Gabriela WKJ Lublin
2004 (J.)
O047198
198. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
2003 (J.)
O042191
199. Werelich Zuzanna Jm'05 KJ Wiktorowo
2005 (J.)
O046544
10185946
200. Wieczorek Julia KJ Sawanka
2006 (JM.)
O050813
201. Wierzbicka Karolina KJ Bałałajka
S
brak
202. Winkler Weronika KJ Żarnowo
2005 (J.)
O031481
203. Włodarczyk J'03 Zuzanna brak
2003 (J.)
Brak
204. Wodyk Martyna WKJ Lublin / SJ Aleksander
2005 (J.)
O048327
205. Wójcik Magdalena SJ Gershwin
2001 (MJ.)
brak
206. Wrzosek Wiktoria BPK
S
brak
207. Wykrytowicz Krzysztof Bpk
2004 (J.)
Brak
208. Wyżykowski Maurycy SSKJ Grobice
2003 (J.)
O028338
209. Zadrożna Marta KJ Aromer
2007 (JM.)
NN
210. Zaręba Diana BPK (LUL)
S
O025958
211. Zaremba Lidia KJ Bałałajka
2006 (JM.)
Brak
212. Zawada Julia BPK (MAZ)
S
O001955
213. Zegar Weronika Stajnia pod Zegarem
S
brak
214. Zwolińska Patrycja Kj Bałałajka
2008 (JM.)
Brak
215. Zych Oliwia Kj Aromer
2003 (J.)
O047932
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

245

ADANERO Angielski Koń Gorącokrwisty IRL 2012 Wałach gniada/166 F: Dylan Thomas
M: Aiming Upwards
Brak 372IRE45186286T
2.

190

AILLIE CLOONEY KUC CANNAMERA POL 2014 Wałach siwa/kuc:144 F: Nn
M: Nn
Brak -
3.

193

AILLIE CLOONEY KUC CANNAMERA POL 2014 Wałach siwa/kuc:144 F: Nn
M: Nn
Brak -
4.

127

AJGOR SP POL 2011 wałach kasztanowata/166 F: Candiavolo
M: Akka
K023403 616009690076311
5.

131

AJGOR SP POL 2011 wałach kasztanowata/166 F: Candiavolo
M: Akka
K023403 616009690076311
6.

196

AKITA R WLKP POL 2004 klacz siwa/161 F: Rubin
M: Anastazja
Brak 007660006904
7.

199

AKITA R WLKP POL 2004 klacz siwa/161 F: Rubin
M: Anastazja
Brak 007660006904
8.

117

ALABAMA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz ciemnogniada/- F: Barnaba
M: Astra
K027728 616006580439513
9.

121

ALABAMA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz ciemnogniada/- F: Barnaba
M: Astra
K027728 616006580439513
10.

181

AMADEJ TYP SZLACHETNY POL Brak wałach skarogniada/168 F: NN
M: NN
Brak 616999661113603
11.

184

AMADEJ TYP SZLACHETNY POL Brak wałach skarogniada/168 F: NN
M: NN
Brak 616999661113603
12.

162

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja
K024969
13.

165

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja
K024969
14.

83

ANONIEM KWPN POL 2005 Wałach gniada/173 F: Kojak
M: Madonna
K010129 528003 05.04791
15.

53

AQA SHERRY-LA WLKP. POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry hol./ Contendro
M: Aqa wlkp/ Quaterback DSP
K023917 616007610036813
16.

61

AQA SHERRY-LA WLKP. POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry hol./ Contendro
M: Aqa wlkp/ Quaterback DSP
K023917 616007610036813
17.

81

ARA SP POL 2010 klacz siwa/173 F: LIBERADO
M: ARKADIA
K018209 616009610159410
18.

89

ARA SP POL 2010 klacz siwa/173 F: LIBERADO
M: ARKADIA
K018209 616009610159410
19.

136

ARNOLD SP POL 2012 wałach kasztanowata/167 F: Candiavolo
M: Anabell
K024224 616009690062112
20.

139

ARNOLD SP POL 2012 wałach kasztanowata/167 F: Candiavolo
M: Anabell
K024224 616009690062112
21.

238

ASSANI MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach siwa/172 F: Efekt / Veritas 6
M: Azalia/ Askar
K026310 POL006580529506
22.

63

AUGUSTIN SP POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Imequyl / Luron
M: Aluzja / Aquedukt
K013710 POL009590185008
23.

71

AUGUSTIN SP POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Imequyl / Luron
M: Aluzja / Aquedukt
K013710 POL009590185008
24.

261

BACARDI MK SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Nabucho du Serein
M: Bonita V (ex. Bonita)
K023668 616009600378809
25.

116

BAKALIA J SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/- F: Karbon
M: Bagnica / Dinard
K018988
26.

21

BAKALIA J SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/- F: Karbon
M: Bagnica / Dinard
K018988
27.

252

BALLINCLOUGH MOVE ON KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:145 F: Fairyhill Tomboy
M: Omey Schueracher
brak M3-372004000030549
28.

266

Ballinclough Move On KLACZ siwa F:
M:
29.

143

BALLYERK COCCONUT SP POL 2012 wałach siwa/kuc:144 F: nd
M: nd
nd nd
30.

146

BALLYERK COCCONUT SP POL 2012 wałach siwa/kuc:144 F: nd
M: nd
nd nd
31.

43

BALLYQUIRKE TIPP TOP Irish Sport Horse POL 2006 wałach siwa/172 F: COURAGE II
M: BALLYQUIRKE BRIGADE
K029930 372414003229113
32.

48

BALLYQUIRKE TIPP TOP Irish Sport Horse POL 2006 wałach siwa/172 F: COURAGE II
M: BALLYQUIRKE BRIGADE
K029930 372414003229113
33.

70

BASHIRA-K SP POL 2009 klacz ciemnogniada/168 F: Placido
M: Bychawa
K019531 616009610264009
34.

78

BASHIRA-K SP POL 2009 klacz ciemnogniada/168 F: Placido
M: Bychawa
K019531 616009610264009
35.

74

BASSARA SP POL 2014 klacz gniada/164 F: Le Mistral
M: Barcarola
K024887 616009610078914
36.

82

BASSARA SP POL 2014 klacz gniada/164 F: Le Mistral
M: Barcarola
K024887 616009610078914
37.

230

BELLA HAN UKR 2013 klacz kasztanowata/166 F: Ballybo/Balou du Rouet
M: Ella/Embassy I
K028085 DE431319625813
38.

231

BELLA HAN UKR 2013 klacz kasztanowata/166 F: Ballybo/Balou du Rouet
M: Ella/Embassy I
K028085 DE431319625813
39.

176

BEREK WIELKOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/167 F: Liberatto P
M: Breda
brak 616007610289508
40.

179

BEREK WIELKOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/167 F: Liberatto P
M: Breda
brak 616007610289508
41.

120

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:148 F: x
M: x
K026677 826073007355911
42.

124

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:148 F: x
M: x
K026677 826073007355911
43.

205

BLANKA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz izabelowata/160 F: nn
M: nn
brak 616 999 61 0064312
44.

208

BLANKA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz izabelowata/160 F: nn
M: nn
brak 616 999 61 0064312
45.

220

BLEKJE GR. C TINKER POL 2013 klacz siwa/mk:135 F: NN
M: NN
Brak 528023201721123
46.

222

BLEKJE GR. C TINKER POL 2013 klacz siwa/mk:135 F: NN
M: NN
Brak 528023201721123
47.

207

BŁENA SP POL 2015 klacz kara/175 F: Lombard
M: Boliwia
616009610067315 616009610067315
48.

210

BŁENA SP POL 2015 klacz kara/175 F: Lombard
M: Boliwia
616009610067315 616009610067315
49.

37

BOLEK KUC POL 2010 klacz bułana/kuc:140 F: NN
M: NN
NN NN
50.

42

BOLEK KUC POL 2010 klacz bułana/kuc:140 F: NN
M: NN
NN NN
51.

73

BRANDO SP POL 2005 wałach kasztanowata/167 F: Halogen
M: Brzoza
brak POL 009 59 01793 05
52.

81

BRANDO SP POL 2005 wałach kasztanowata/167 F: Halogen
M: Brzoza
brak POL 009 59 01793 05
53.

5

BRASIL SP POL 2005 klacz gniada/170 F: Clayton
M: Buchara
brak POL009530088205
54.

243

BRYLANT MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach siwa/kuc:148 F: Palmer
M: Bessica
K030104 616-006-66-11498-11
55.

158

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
K022472 DE441411499709
56.

161

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
K022472 DE441411499709
57.

123

CALGARY PJ HANOWERSKA POL 2008 klacz siwa/180 F: Gardefee
M: Calme
K019409 DE431316575308
58.

127

CALGARY PJ HANOWERSKA POL 2008 klacz siwa/180 F: Gardefee
M: Calme
K019409 DE431316575308
59.

214

CALIDRIA MEKLEMBURSKA POL 2015 klacz siwa/165 F: Calidrio
M: Charline
Brak DE427270251615
60.

216

CALIDRIA MEKLEMBURSKA POL 2015 klacz siwa/165 F: Calidrio
M: Charline
Brak DE427270251615
61.

157

CALIPSO DU MESNIL SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/174 F: Galisco Du Mesnil
M: Caramba
K009666 POL009670094704
62.

160

CALIPSO DU MESNIL SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/174 F: Galisco Du Mesnil
M: Caramba
K009666 POL009670094704
63.

254

CAPRIOLE PZHK (SP) POL 2009 Mare Bay F: CANDIAVOLO
M: GAZELLE/UNKNOWN DAM'S SIRE
616009690171209 106RG46
64.

192

CARIA SP POL 2013 klacz siwa/174 F: Talent Charboniere
M: Całka
Brak -
65.

195

CARIA SP POL 2013 klacz siwa/174 F: Talent Charboniere
M: Całka
Brak -
66.

11

CARTOGRAN BLUE OLDENBURSKA POL 2010 wałach siwa/173 F: Cartogran/ Carthago Z
M: Chaccina/ Chacco-Blue
K021180 DE41814013110
67.

12

CARTOGRAN BLUE OLDENBURSKA POL 2010 wałach siwa/173 F: Cartogran/ Carthago Z
M: Chaccina/ Chacco-Blue
K021180 DE41814013110
68.

237

CARYCA - POL - klacz gniada/- F: -
M: -
- -
69.

201

CASALLINA HOLSZTYŃSKA POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: CASALL
M: ZINNA
K025110 DE 421000567813
70.

204

CASALLINA HOLSZTYŃSKA POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: CASALL
M: ZINNA
K025110 DE 421000567813
71.

104

CESJA GR. D MAŁY KOŃ POL 2012 klacz gniada/kuc:148 F: Ludger
M: Czykita
K029085 616013682003812 Brak
72.

109

CESJA GR. D MAŁY KOŃ POL 2012 klacz gniada/kuc:148 F: Ludger
M: Czykita
K029085 616013682003812 Brak
73.

104

CHACCLANDO OLD POL 2006 wałach gniada/182 F: Chacco Blue
M: Petina
K012732 1234567
74.

97

CHACCLANDO OLD POL 2006 wałach gniada/182 F: Chacco Blue
M: Petina
K012732 1234567
75.

215

CHACCO CHOCCO - POL 2012 wałach kasztanowata/- F: -
M: -
- -
76.

217

CHACCO CHOCCO - POL 2012 wałach kasztanowata/- F: -
M: -
- -
77.

233

CHOCOLATTI REINISCHES POL 2013 Wałach siwa/167 F: Cadmo
M: Chokettie
K028479 DE443430709513 DE443430709513
78.

234

CHOCOLATTI REINISCHES POL 2013 Wałach siwa/167 F: Cadmo
M: Chokettie
K028479 DE443430709513 DE443430709513
79.

180

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
K013689
80.

183

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
K013689
81.

174

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
82.

177

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
83.

100

COENTRAO A HOL. POL 2010 wałach gniada/168 F: Carentan
M: Walanda / Landos
K019565 DE421000089710
84.

93

COENTRAO A HOL. POL 2010 wałach gniada/168 F: Carentan
M: Walanda / Landos
K019565 DE421000089710
85.

236

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
K023581 DE421000600613
86.

126

COMPANERO HOL GER 2010 wałach siwa/165 F: Colmander
M: Martha III
K022047 DE421000091710
87.

130

COMPANERO HOL GER 2010 wałach siwa/165 F: Colmander
M: Martha III
K022047 DE421000091710
88.

232

CON AMORE KWPN NED 2007 wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
K021892 528003000703162
89.

233

CON AMORE KWPN NED 2007 wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
K021892 528003000703162
90.

51

CONSTANTIN HOL POL 2009 Wałach gniada/172 F: cento
M: idylle1
BRAK DE421000401509
91.

59

CONSTANTIN HOL POL 2009 Wałach gniada/172 F: cento
M: idylle1
BRAK DE421000401509
92.

122

COOL DOLLAR WESTFALSKA POL 2015 Wałach gniada/162 F: Cottonclub
M: Stutbuch 1 Florance
brak DE441411214715
93.

126

COOL DOLLAR WESTFALSKA POL 2015 Wałach gniada/162 F: Cottonclub
M: Stutbuch 1 Florance
brak DE441411214715
94.

88

COOL WHISKEY IREE FOLBLUT IRL 2009 wałach kara/164 F: ONE COOL CAT
M: SANGLAMORE
Brak Hodowlany
95.

95

COOL WHISKEY IREE FOLBLUT IRL 2009 wałach kara/164 F: ONE COOL CAT
M: SANGLAMORE
Brak Hodowlany
96.

218

CORDESSO WESTFALSKA GER 2012 Wałach ciemnogniada/- F: /
M: /
K022638 -
97.

220

CORDESSO WESTFALSKA GER 2012 Wałach ciemnogniada/- F: /
M: /
K022638 -
98.

171

CORNAT HAN GER 2010 Wałach gniada F: Edgar
M: Flora
K023218
99.

174

CORNAT HAN GER 2010 Wałach gniada F: Edgar
M: Flora
K023218
100.

273

CRICOVA L HOL GER 2013 klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
K025023 DE421000048113 106Q014
101.

168

CRISTAL B Szlachetna Półkrew POL 2013 wałach gniada/170 F: Canabis Z
M: Zandorella K Z
K025098 616999680051713
102.

171

CRISTAL B Szlachetna Półkrew POL 2013 wałach gniada/170 F: Canabis Z
M: Zandorella K Z
K025098 616999680051713
103.

52

CYMA 1 WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Druh
M: Cyma
brak brak
104.

60

CYMA 1 WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Druh
M: Cyma
brak brak
105.

208

CYRANECZKA SP POL 2016 klacz siwa/163 F: Emir Z /
M: Cyrkonia /
brak 616009510153216
106.

211

CYRANECZKA SP POL 2016 klacz siwa/163 F: Emir Z /
M: Cyrkonia /
brak 616009510153216
107.

2

CYTRUS TYP SZLACHETNY POL 2002 Wałach siwa/167 F: Junior
M: Citma
brak POL999670066002
108.

41

CZAR WLKP POL 2007 wałach siwa F: Fason/ Folio
M: Czestera/ Grosz
K012881
109.

46

CZAR WLKP POL 2007 wałach siwa F: Fason/ Folio
M: Czestera/ Grosz
K012881
110.

240

DAME KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Nabab de Reve
M: Jennifer/Capitol
K021889 528003000809047 105AY42
111.

91

DAUGUST SP POL 2001 Ogier siwa/173 cm F: Carbano
M: Daglezja
K023874
112.

98

DAUGUST SP POL 2001 Ogier siwa/173 cm F: Carbano
M: Daglezja
K023874
113.

134

DETALISTKA FOLBLUT POL 2008 Klacz gniada/165 F: Aramus
M: Daraga
brak POL080000005873
114.

138

DETALISTKA FOLBLUT POL 2008 Klacz gniada/165 F: Aramus
M: Daraga
brak POL080000005873
115.

47

DEWOCJA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Landor
M: Dedykacja
K027929 616009610111915
116.

55

DEWOCJA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Landor
M: Dedykacja
K027929 616009610111915
117.

72

DEXTER KWPN POL 2008 wałach gniada/167 F: Warrant
M: Z Ulisina 8
K020126 528003000813547
118.

80

DEXTER KWPN POL 2008 wałach gniada/167 F: Warrant
M: Z Ulisina 8
K020126 528003000813547
119.

262

DIMROY 2010 wałach F: Nimroy B
M: Drawelta
120.

170

DINA WESTF POL 2009 klacz gniada F: Bumerang / Loxley
M: Doni Consor / Consor
K018987 DE441411193509
121.

173

DINA WESTF POL 2009 klacz gniada F: Bumerang / Loxley
M: Doni Consor / Consor
K018987 DE441411193509
122.

58

DOREMI SP POL 2012 wałach skarogniada/165 F: Cassilio
M: Dekadencja
K023845 brak
123.

66

DOREMI SP POL 2012 wałach skarogniada/165 F: Cassilio
M: Dekadencja
K023845 brak
124.

246

DRAGON MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/163 F: Nort
M: Diamena
Brak 616006580375415
125.

264

DRAGON MŁP POL 1999 Wałach siwa F: nn
M: nn
brak
126.

84

DRUID SP POL 2004 wałach siwa/167 F: Armani
M: Diana V
KO13457 POL009611054904
127.

91

DRUID SP POL 2004 wałach siwa/167 F: Armani
M: Diana V
KO13457 POL009611054904
128.

69

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 ogier gniada/170 F: Carosso VDL
M: Sinilana
K011639 528003000803429
129.

77

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 ogier gniada/170 F: Carosso VDL
M: Sinilana
K011639 528003000803429
130.

186

EL SOVSKI SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Swarovski
M: El Dżaha
K022730 Brak
131.

189

EL SOVSKI SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Swarovski
M: El Dżaha
K022730 Brak
132.

49

EMIRATES HAN. POL 2011 Wałach gniada F: El Bundy
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
K023472
133.

57

EMIRATES HAN. POL 2011 Wałach gniada F: El Bundy
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
K023472
134.

124

ENDEMIT SP POL 2005 wałach gniada/170 F: Nurjev
M: Egida
K014249 POL 009640045505
135.

128

ENDEMIT SP POL 2005 wałach gniada/170 F: Nurjev
M: Egida
K014249 POL 009640045505
136.

36

EQUIPO BRYN FLEET NRA POL 2013 wałach gniada/165 F: Bright Speed / Bergerac
M: Bodiel / Rockefeller
K030192 528008130014213
137.

41

EQUIPO BRYN FLEET NRA POL 2013 wałach gniada/165 F: Bright Speed / Bergerac
M: Bodiel / Rockefeller
K030192 528008130014213
138.

140

ESTERA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz izabelowata/160 F: Brandon
M: Estoria
K023509 Nn
139.

143

ESTERA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz izabelowata/160 F: Brandon
M: Estoria
K023509 Nn
140.

258

Estra F:
M:
141.

259

ESTRA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/mk:158 F: Europ
M: Estyma
Brak 006630100207
142.

90

ETI QUEEN SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: New World
M: Ethel
K020844 616009530142408
143.

97

ETI QUEEN SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: New World
M: Ethel
K020844 616009530142408
144.

150

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada/170 F: Namelus R
M: Lory
K021584 528003200902273 104MZ26
145.

153

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada/170 F: Namelus R
M: Lory
K021584 528003200902273 104MZ26
146.

102

EVITA HAN GER 2013 klacz skarogniada/172 F: El Bundy / Escudo I
M: Silence / Stolzenberg
K029672 DE431319626813
147.

18

EVITA HAN GER 2013 klacz skarogniada/172 F: El Bundy / Escudo I
M: Silence / Stolzenberg
K029672 DE431319626813
148.

106

FALSTAFF L SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170 F: Chardonnay L / Contender
M: Fiona L / Favory
K011108 POL009580187606
149.

99

FALSTAFF L SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170 F: Chardonnay L / Contender
M: Fiona L / Favory
K011108 POL009580187606
150.

212

FARAON KUC POL 2015 wałach srokata/kuc:139 F: NN
M: NN
brak 616999510352415
151.

214

FARAON KUC POL 2015 wałach srokata/kuc:139 F: NN
M: NN
brak 616999510352415
152.

77

FARAON MAŁOPOLSKA POL 2011 ogier kara/170 F: Jurand
M: Fryga
K020973 616006580516211
153.

85

FARAON MAŁOPOLSKA POL 2011 ogier kara/170 F: Jurand
M: Fryga
K020973 616006580516211
154.

76

FARO MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/165 F: Berlin Bej
M: Fryga
K029146 616006580448212
155.

84

FARO MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/165 F: Berlin Bej
M: Fryga
K029146 616006580448212
156.

61

FARYS P SP POL 2016 ogier gniada/172 F: MJT Nevados S sp / Calvados
M: Fonica S sp/ Concert old.
K029270 616009520038716
157.

69

FARYS P SP POL 2016 ogier gniada/172 F: MJT Nevados S sp / Calvados
M: Fonica S sp/ Concert old.
K029270 616009520038716
158.

255

FAUNA KUC FELIŃSKI POL 2000 Klacz bułana/kuc:136 F: Krokiet /
M: Figraszka /
K019789 616013540001600
159.

231

FERRARI S SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Cassilio
M: First Baby
K028829 616009690082115
160.

232

FERRARI S SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Cassilio
M: First Baby
K028829 616009690082115
161.

235

FRANCIS MACLENBURG GER 2013 gelding bay/175 F: Colfosco
M: Tiamo I
K027233 DE427270218913
162.

166

FUNNY KG SP POL 2011 wałach ciemnogniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: Finezja KG / Kastet
K020664 616009610148011
163.

169

FUNNY KG SP POL 2011 wałach ciemnogniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: Finezja KG / Kastet
K020664 616009610148011
164.

148

GAJA SP POL 2011 klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
K020695 616009660703011
165.

151

GAJA SP POL 2011 klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
K020695 616009660703011
166.

85

GALANT KWPN POL 2011-05-14 gelding other/177 F: querly-elvis
M: rosette c
none 528003201105068
167.

92

GALANT KWPN POL 2011-05-14 gelding other/177 F: querly-elvis
M: rosette c
none 528003201105068
168.

197

GALEON SP POL 2007 Wałach gniada/164 F: Celt
M: Greta
brak POL009580781907
169.

200

GALEON SP POL 2007 Wałach gniada/164 F: Celt
M: Greta
brak POL009580781907
170.

268

GERWAZY F:
M:
171.

133

GIBRALTAR Pełna Krew Angielska POL 2014 wałach gniada/165 F: Tempelwachter
M: Garda
brak 616POL14008305T
172.

137

GIBRALTAR Pełna Krew Angielska POL 2014 wałach gniada/165 F: Tempelwachter
M: Garda
brak 616POL14008305T
173.

257

GIJSBERTHA KWPN NED 2011 Mare Chestnut F: CASANOVA
M: ROSITA W/KENNEDY
528003201111872 106FL60
174.

164

GOLDEN BOY SP POL 2015 wałach skarogniada/167 F: Farmer / Rovetto
M: Goldmarie / Carry Gold
K027687 616009640025414
175.

167

GOLDEN BOY SP POL 2015 wałach skarogniada/167 F: Farmer / Rovetto
M: Goldmarie / Carry Gold
K027687 616009640025414
176.

271

GOMBIT F:
M:
177.

38

GRACIA SP HUN 2010 Klacz gniada/168 F: Disco d'Or
M: Hizelgo
K016473 HUN K MF101780000
178.

43

GRACIA SP HUN 2010 Klacz gniada/168 F: Disco d'Or
M: Hizelgo
K016473 HUN K MF101780000
179.

87

GRACJA W NN POL 2006 Klacz gniada/kuc:128 F: Top-ewita
M: Garda
Brak
180.

94

GRACJA W NN POL 2006 Klacz gniada/kuc:128 F: Top-ewita
M: Garda
Brak
181.

144

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Talent Charboniere
M: Gracenta
K023351 616009520098612
182.

147

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Talent Charboniere
M: Gracenta
K023351 616009520098612
183.

106

GWIAZDKA MALOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/169 F: Minaret
M: Gejza
K030309 616006570087612
184.

111

GWIAZDKA MALOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/169 F: Minaret
M: Gejza
K030309 616006570087612
185.

3

HANS MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach ciemnogniada/160 cm F: Big
M: Hostessa
brak 616006580542812
186.

137

HARLEM WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/170 F: Landino
M: Hipnoza
brak 616007660798612
187.

140

HARLEM WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/170 F: Landino
M: Hipnoza
brak 616007660798612
188.

272

HASSLING-KETLING F:
M:
189.

163

HASTA LA VISTA T KWPN NED 2012 wałach siwa/167 F: Avantos / Mermus R
M: Pamina T / Come On
K029704 528003201205270
190.

166

HASTA LA VISTA T KWPN NED 2012 wałach siwa/167 F: Avantos / Mermus R
M: Pamina T / Come On
K029704 528003201205270
191.

221

HELLO SP POL 1999 wałach biała/155 F: Egzamin
M: Hestia
Brak 009660183099
192.

223

HELLO SP POL 1999 wałach biała/155 F: Egzamin
M: Hestia
Brak 009660183099
193.

185

HIAWATHA KWPN NED 2012 Wałach gniada/165 F: Crespo VDL
M: Doutzenminka
K024552 .
194.

188

HIAWATHA KWPN NED 2012 Wałach gniada/165 F: Crespo VDL
M: Doutzenminka
K024552 .
195.

71

HIGHT-PLEASURE PKSP POL 2011 wałach gniada/168 F: Ever For Pleasure
M: Hurghanda / Barnaba
K020337 .
196.

79

HIGHT-PLEASURE PKSP POL 2011 wałach gniada/168 F: Ever For Pleasure
M: Hurghanda / Barnaba
K020337 .
197.

179

HILDA MŁP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Dzingis
M: Henna
K022849
198.

182

HILDA MŁP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Dzingis
M: Henna
K022849
199.

64

HIMENA SP POL 2012 Klacz gniada/mk:158 F: Comandor
M: Hawana
Brak 616 009 57 01844 12
200.

72

HIMENA SP POL 2012 Klacz gniada/mk:158 F: Comandor
M: Hawana
Brak 616 009 57 01844 12
201.

101

HIP HOP SP POL 2006 wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
K010615 POL009600061006
202.

17

HIP HOP SP POL 2006 wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
K010615 POL009600061006
203.

241

HOTREX NN POL 2006 wałach gniada/mk: F: Nn
M: Nn
K020660
204.

260

HULTAJ KP KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc: F: nn
M: nn
brak
205.

149

HUMBAK TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach tarantowata/169 F: nn
M: nn
brak 616999660408713
206.

152

HUMBAK TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach tarantowata/169 F: nn
M: nn
brak 616999660408713
207.

10

HUMMER MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kara/169 F: Efekt
M: Hatta ||
K021497 616006580418112
208.

9

HUMMER MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kara/169 F: Efekt
M: Hatta ||
K021497 616006580418112
209.

89

IKANA SP POL 2012 klacz gniada/175 F: Vandamme/Guidam
M: Ikea/Turbud Quirinus
K029734 616009640025512
210.

96

IKANA SP POL 2012 klacz gniada/175 F: Vandamme/Guidam
M: Ikea/Turbud Quirinus
K029734 616009640025512
211.

131

IMITACJA KUC WAL. POL 2009 klacz gniada/kuc:118 F: Benny
M: Isabel
brak POL 013640023409
212.

135

IMITACJA KUC WAL. POL 2009 klacz gniada/kuc:118 F: Benny
M: Isabel
brak POL 013640023409
213.

217

INFERNO WLKP POL 2014 Wałach gniada/. F: Sokrates
M: Insygnia / Barbuz
K025040 -
214.

219

INFERNO WLKP POL 2014 Wałach gniada/. F: Sokrates
M: Insygnia / Barbuz
K025040 -
215.

211

IROCCO BROWN O KWPN NED 2013 wałach gniada/175 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: ARIANE
K029142 528003201305104
216.

213

IROCCO BROWN O KWPN NED 2013 wałach gniada/175 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: ARIANE
K029142 528003201305104
217.

55

IRON WIELKOPOLSKA POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Chef Supreme
M: Izana
K017185 POL007610099506
218.

63

IRON WIELKOPOLSKA POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Chef Supreme
M: Izana
K017185 POL007610099506
219.

247

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L / Contender
M: Ida L / Lux Z
K007335 POL009580085303
220.

147

JAFRA MAŁOPOLSKA POL 2003 klacz siwa/mk:160 F: First des termes
M: Jarka
brak 006550005603
221.

150

JAFRA MAŁOPOLSKA POL 2003 klacz siwa/mk:160 F: First des termes
M: Jarka
brak 006550005603
222.

78

JIHAD MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/165cm F: Harpun
M: Janda
brak 616 006 66 03584 12
223.

86

JIHAD MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/165cm F: Harpun
M: Janda
brak 616 006 66 03584 12
224.

267

JOIE D'AMOUR JAGEDAR F:
M:
225.

102

JOY FSTF SP POL 2009 klacz siwa/172 F: Rdest
M: Wiskra
K014028 POL009610062709
226.

95

JOY FSTF SP POL 2009 klacz siwa/172 F: Rdest
M: Wiskra
K014028 POL009610062709
227.

118

JUBEA SP POL 2011 klacz kasztanowata/160 F: Markies V
M: Jerzyca
K020285 616009600174611
228.

122

JUBEA SP POL 2011 klacz kasztanowata/160 F: Markies V
M: Jerzyca
K020285 616009600174611
229.

79

JULIA KWPN POL 2014 klacz kara/164 F: Opan
M: Graciella
K028481 brak
230.

87

JULIA KWPN POL 2014 klacz kara/164 F: Opan
M: Graciella
K028481 brak
231.

195

JUNE TINKER POL 2005 Klacz ciemnogniada/165 F: Z
M: Z
Brak Z
232.

198

JUNE TINKER POL 2005 Klacz ciemnogniada/165 F: Z
M: Z
Brak Z
233.

226

JURAND C SP POL 2016 wałach kasztanowata/168 F: Lotos
M: Juma
K030130 616999660365916
234.

184

K-CERBERUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 wałach gniada/167 F: Cerber
M: Kaskada
Brak 616009661503606
235.

187

K-CERBERUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 wałach gniada/167 F: Cerber
M: Kaskada
Brak 616009661503606
236.

108

K-PARIS WLKP POL 2006 klacz gniada/162 F: Parys
M: Kalina
K016423 007660979406
237.

113

K-PARIS WLKP POL 2006 klacz gniada/162 F: Parys
M: Kalina
K016423 007660979406
238.

251

KADI BRAND GER 2014 Wałach siwa/170 F: Korano B
M: Annabel / Askari
K027033 DE456560112114
239.

139

KAMEA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/165 F: Agrest
M: Kadarka
K029860 616 006 58 04476 12
240.

142

KAMEA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/165 F: Agrest
M: Kadarka
K029860 616 006 58 04476 12
241.

216

KARTOUCH VAN DE PLATAANHOEVE BWP POL 2010 Wałach siwa// F: Heartbreaker
M: Hip hop van de plataanhoeve
/ /
242.

218

KARTOUCH VAN DE PLATAANHOEVE BWP POL 2010 Wałach siwa// F: Heartbreaker
M: Hip hop van de plataanhoeve
/ /
243.

114

KASSARI SP POL 2006 Klacz kasztanowata/163cm F: Rhytmus s
M: Kahalari
Brak
244.

119

KASSARI SP POL 2006 Klacz kasztanowata/163cm F: Rhytmus s
M: Kahalari
Brak
245.

224

KAZIK GR. B TYP KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:124 F: nn
M: nn
PZJ K028357 616999661768810
246.

226

KAZIK GR. B TYP KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:124 F: nn
M: nn
PZJ K028357 616999661768810
247.

187

KEEN ON PLEASURE PKSP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Kamasutra / Lubań
K013937 616009580441609
248.

190

KEEN ON PLEASURE PKSP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Kamasutra / Lubań
K013937 616009580441609
249.

161

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara/168 F: Elf / Fanimo
M: Kaliopea BH / Arlan
K024132 616009661444411
250.

164

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara/168 F: Elf / Fanimo
M: Kaliopea BH / Arlan
K024132 616009661444411
251.

219

KIRA KUC POL 2015 Klacz gniada/mk:127 F: NN
M: NN
K029194 616999580453615
252.

221

KIRA KUC POL 2015 Klacz gniada/mk:127 F: NN
M: NN
K029194 616999580453615
253.

228

KORNELIA GR. C KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:139 F: nn
M: nn
K021973 616999580713709
254.

229

KORNELIA GR. C KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:139 F: nn
M: nn
K021973 616999580713709
255.

225

KUBA NN POL 0000 Wałach kara/kuc: F: nn
M: nn
brak
256.

227

KUBA NN POL 0000 Wałach kara/kuc: F: nn
M: nn
brak
257.

169

LA GRAN SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Granilli S
M: La Scala L
K027867 616009530164813
258.

172

LA GRAN SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Granilli S
M: La Scala L
K027867 616009530164813
259.

103

LAKRO SP POL 2011 wałach siwa/174 F: HBC LAKE BID
M: Lakrima
K019769 616009610226811
260.

96

LAKRO SP POL 2011 wałach siwa/174 F: HBC LAKE BID
M: Lakrima
K019769 616009610226811
261.

130

LALUNIA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: nn
M: nn
brak 616098200282753
262.

134

LALUNIA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: nn
M: nn
brak 616098200282753
263.

115

LAPITA SP POL 2014 klacz gniada/166 F: Ludger
M: Lady Lena
K025042 616009610173614
264.

120

LAPITA SP POL 2014 klacz gniada/166 F: Ludger
M: Lady Lena
K025042 616009610173614
265.

200

LEMA WM Niemiecki Koń Sportowy POL 2007 klacz ciemnogniada/173 F: Wanderfurst
M: Lemańska WM
K017756 DE-455-8770023-07
266.

203

LEMA WM Niemiecki Koń Sportowy POL 2007 klacz ciemnogniada/173 F: Wanderfurst
M: Lemańska WM
K017756 DE-455-8770023-07
267.

274

LIMBO OS 2009 Wałach siwy F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I/
DE418184070109
268.

125

LIRYKA SP POL 2014 klacz gniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Liberia / Livello
K025944 616009510237714
269.

129

LIRYKA SP POL 2014 klacz gniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Liberia / Livello
K025944 616009510237714
270.

193

LISA BONA L WESTF POL 2005 Klacz gniada/164 F: Lissabon
M: Anneliese / Avocado
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
271.

196

LISA BONA L WESTF POL 2005 Klacz gniada/164 F: Lissabon
M: Anneliese / Avocado
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
272.

159

LIVELLO HAFLINGER POL 2003 Wałach izabelowata/kuc:145 F: NN
M: NN
K019025 NN
273.

162

LIVELLO HAFLINGER POL 2003 Wałach izabelowata/kuc:145 F: NN
M: NN
K019025 NN
274.

209

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/167 F: LIDER
M: LARISSA
ko17212
275.

151

LOPEZ SP POL 2013 gelding bay/168 F: Chacco fly
M: Lama
K028324 k028324
276.

154

LOPEZ SP POL 2013 gelding bay/168 F: Chacco fly
M: Lama
K028324 k028324
277.

107

LUIGI HOLSZTYN POL 2013 wałach gniada/178 F: Lyjanero
M: High light 3
K027840 DE421000546313
278.

112

LUIGI HOLSZTYN POL 2013 wałach gniada/178 F: Lyjanero
M: High light 3
K027840 DE421000546313
279.

132

LUKSO Litewski Koń Sportowy POL 2011 wałach gniada/170 F: Lengli
M: Regale
brak 0000022065
280.

136

LUKSO Litewski Koń Sportowy POL 2011 wałach gniada/170 F: Lengli
M: Regale
brak 0000022065
281.

242

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach kara F: Huzar
M: Łysica
K017722
282.

20

MACLAREN SP POL 2014 wałach gniada/162 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Matrica 34 / Antares
K026229 616009660461614
283.

24

MACLAREN SP POL 2014 wałach gniada/162 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Matrica 34 / Antares
K026229 616009660461614
284.

153

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
K019638 616009660558309
285.

156

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
K019638 616009660558309
286.

269

MAJERAN F:
M:
287.

239

MAKOWIEC Szlachetna Półkrew POL 2003 Wałach gniada/173 F: Vector
M: Malezja
brak
288.

86

MARYLAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: Bankiet
M: Miss Cottonland
K029306 616009610020616
289.

93

MARYLAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: Bankiet
M: Miss Cottonland
K029306 616009610020616
290.

270

MELLECHOWICZ F:
M:
291.

141

MESKALINA SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / / Mariensztat
K014928 616009670128709
292.

144

MESKALINA SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / / Mariensztat
K014928 616009670128709
293.

50

MILTON KUC POL 2005 wałach siwa/kuc:138 F: NN
M: NN
K026563 616999660914805
294.

58

MILTON KUC POL 2005 wałach siwa/kuc:138 F: NN
M: NN
K026563 616999660914805
295.

206

MIŚKA KUC POL 2014 klacz siwa/kuc:129 F: nn
M: nn
brak 616999661393014
296.

209

MIŚKA KUC POL 2014 klacz siwa/kuc:129 F: nn
M: nn
brak 616999661393014
297.

263

MISTRESS 2010 wałach F: Nimroy B
M: Drawelta
K029885
298.

66

MOCART WLKP POL 2008 wałach srokata/169 F: Pengo
M: Mozaika
brak 616007610276508
299.

74

MOCART WLKP POL 2008 wałach srokata/169 F: Pengo
M: Mozaika
brak 616007610276508
300.

92

N-CONNIE OF HERITAGE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 klacz siwa/. F: Caspar 232
M: Azalea
K025202 056002W00306165
301.

99

N-CONNIE OF HERITAGE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 klacz siwa/. F: Caspar 232
M: Azalea
K025202 056002W00306165
302.

213

NADIOŻA TRAKEŃSKA POL 2013 Klacz gniada/163 F: Ioan Grosnij
M: Burka
Brak Brak
303.

215

NADIOŻA TRAKEŃSKA POL 2013 Klacz gniada/163 F: Ioan Grosnij
M: Burka
Brak Brak
304.

175

NAOMI Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz skarogniada/165 F: GOLDEN BOY
M: NANSZA
K 025153 POL 009 60 00555 06
305.

178

NAOMI Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz skarogniada/165 F: GOLDEN BOY
M: NANSZA
K 025153 POL 009 60 00555 06
306.

105

NASTER M POL 2009 wałach gniada/164 F: Awans / Vis Versa
M: Nastka / Askar
K018672 616006580778409
307.

98

NASTER M POL 2009 wałach gniada/164 F: Awans / Vis Versa
M: Nastka / Askar
K018672 616006580778409
308.

223

NELSON SP POL 2012 wałach gniada/170 F: Corrado Boy
M: Nacordia / Cordial
K027677 616009610140712
309.

225

NELSON SP POL 2012 wałach gniada/170 F: Corrado Boy
M: Nacordia / Cordial
K027677 616009610140712
310.

250

NESSINO XX POL 2006 Ogier gniada F: Dzielżan
M: Nieglinka
K016580 12197
311.

165

NESTOR ARABOKONIK POL 2000 Wałach gniada/mk:- F: Nestor
M: Basia
brak
312.

168

NESTOR ARABOKONIK POL 2000 Wałach gniada/mk:- F: Nestor
M: Basia
brak
313.

234

NOMINACJA SP POL 2004 klacz siwa/162 F: Hartland
M: Naomi
K014127 616009661641004
314.

235

NOMINACJA SP POL 2004 klacz siwa/162 F: Hartland
M: Naomi
K014127 616009661641004
315.

155

NOREK SP POL 2008 Wałach siwa/172 F: NN
M: NN
K014846 brak
316.

158

NOREK SP POL 2008 Wałach siwa/172 F: NN
M: NN
K014846 brak
317.

111

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
K020837 Pol/61600961014212
318.

116

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
K020837 Pol/61600961014212
319.

145

OBLADA SP POL 2008 Klacz siwa F: CLARIMO
M: LANTAAN
K010787
320.

148

OBLADA SP POL 2008 Klacz siwa F: CLARIMO
M: LANTAAN
K010787
321.

244

OLIFANTA PKSP POL 2011 klacz kasztanowata/172 F: Tabasco
M: Ochara / Turbud Quirinius
brak 616009660446811
322.

119

ONEDINE DS SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/brak F: Zinedine
M: Ofelia
K023215 616009660246613
323.

123

ONEDINE DS SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/brak F: Zinedine
M: Ofelia
K023215 616009660246613
324.

56

ORCHID'S RILEY RJT NEW FOREST PONY POL 2011 wałach bułana/kuc:148 F: ORCHID'S CESTANII
M: ORCHID'S ANGELICA
K024424 -
325.

64

ORCHID'S RILEY RJT NEW FOREST PONY POL 2011 wałach bułana/kuc:148 F: ORCHID'S CESTANII
M: ORCHID'S ANGELICA
K024424 -
326.

101

ORCHID’S RADJAH NPRS NED 2006 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Kanshebber / Krimh
M: Orchid's Simia / Rusty
K029118 528008060138206
327.

94

ORCHID’S RADJAH NPRS NED 2006 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Kanshebber / Krimh
M: Orchid's Simia / Rusty
K029118 528008060138206
328.

129

PASCAL D NARBON PRE POL 2014 wałach siwa/155 F: Ivern Aran
M: Delicia XIV
brak 724015140308981
329.

133

PASCAL D NARBON PRE POL 2014 wałach siwa/155 F: Ivern Aran
M: Delicia XIV
brak 724015140308981
330.

275

PASJA F:
M:
331.

113

PASSO SP POL 2011 wałach kasztanowata/166 F: Palermo
M: Miranda
K019480 6160095801788
332.

118

PASSO SP POL 2011 wałach kasztanowata/166 F: Palermo
M: Miranda
K019480 6160095801788
333.

146

PEGAS UKR. WIERZCH. UKR 2001 Wałach kasztanowata F: Glamur /
M: Professia /
K008709 616014630196401
334.

149

PEGAS UKR. WIERZCH. UKR 2001 Wałach kasztanowata F: Glamur /
M: Professia /
K008709 616014630196401
335.

182

PEREŁKA HUCULSKA POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:129,5 F: Sokół
M: Peluszka
Brak 616012550051409
336.

185

PEREŁKA HUCULSKA POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:129,5 F: Sokół
M: Peluszka
Brak 616012550051409
337.

194

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
Brak
338.

197

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
Brak
339.

173

PHENIX WESTF POL 2003 Wałach gniada/185 F: Pilgrim
M: Holsatia X/Landgraf I
K007202 09159
340.

176

PHENIX WESTF POL 2003 Wałach gniada/185 F: Pilgrim
M: Holsatia X/Landgraf I
K007202 09159
341.

227

PLACIDO GR. C KUC FEL. POL 2013 wałach siwa/kuc:132 F: PL Nitro
M: Łatka
K028483 616013610077113
342.

228

PLACIDO GR. C KUC FEL. POL 2013 wałach siwa/kuc:132 F: PL Nitro
M: Łatka
K028483 616013610077113
343.

249

POLONEZ SP POL 2012 Ogier gniada F: Ulco
M: Poliksena
K021943
344.

189

PRADA-TROHANIEC HUCULSKA POL 17.08.2013 klacz jasnogniada/kuc:142 F: Wermut
M: Pawana
Brak 616 012 63 01667 13
345.

192

PRADA-TROHANIEC HUCULSKA POL 17.08.2013 klacz jasnogniada/kuc:142 F: Wermut
M: Pawana
Brak 616 012 63 01667 13
346.

202

PRESTIGE D’AVANCON WELSH PONY POL 2003 Wałach izabelowata/kuc:129 F: Imperatore
M: Flamina
Brak 03100744A
347.

205

PRESTIGE D’AVANCON WELSH PONY POL 2003 Wałach izabelowata/kuc:129 F: Imperatore
M: Flamina
Brak 03100744A
348.

60

PREZES BRAK POL Brak Wałach siwa/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
349.

68

PREZES SP POL 2006 wałach siwa/170 F: Pink Floyd
M: Watra
K016022 POL007600090506
350.

178

PRIMADONNA L SP POL 2016 klacz skarogniada/160 F: Lansjer L
M: Pornpgrafia
Brak 616009660583416
351.

181

PRIMADONNA L SP POL 2016 klacz skarogniada/160 F: Lansjer L
M: Pornpgrafia
Brak 616009660583416
352.

204

PRINCESSA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz siwa/170 F: Nn
M: NN
Brak 616 999 64 00835 14
353.

207

PRINCESSA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz siwa/170 F: Nn
M: NN
Brak 616 999 64 00835 14
354.

112

PRINCESSA II W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 mare bay/168 F: Desant
M: Prunelka
K020939 616009540094711
355.

117

PRINCESSA II W SP POL 2011 klacz gniada/168 F: Desant
M: Prunelka
K020939 616009540094711
356.

103

PUMBA HUCULSKA POL 2014 Klacz skarogniada/mk:143 F: Lamon
M: Patra
246 G Lb 616012570069114
357.

108

PUMBA HUCULSKA POL 2014 Klacz skarogniada/mk:143 F: Lamon
M: Patra
246 G Lb 616012570069114
358.

198

QASILLA TB BWP BEL 2016 klacz siwa/176 F: Kannan / Voltaire
M: Zoe / Cassini II
K029173 056002W00312231
359.

201

QASILLA TB BWP BEL 2016 klacz siwa/176 F: Kannan / Voltaire
M: Zoe / Cassini II
K029173 056002W00312231
360.

82

QUICKSILVER VAN DE BROUWERSHOEVE BWP POL 2016 wałach siwa/172 F: Pommeau du Heup
M: Kristal Blue V.H. Velpedal
K029765 UELN056-002-W00317622
361.

90

QUICKSILVER VAN DE BROUWERSHOEVE BWP POL 2016 wałach siwa/172 F: Pommeau du Heup
M: Kristal Blue V.H. Velpedal
K029765 UELN056-002-W00317622
362.

199

QUIDAM’S DUKE HOL POL 2011 wałach siwa/165 F: Quidam’s Rubin/Quidam de Revel
M: Zarin Calica/Calico
K020318 DE421000533311
363.

202

QUIDAM’S DUKE HOL POL 2011 wałach siwa/165 F: Quidam’s Rubin/Quidam de Revel
M: Zarin Calica/Calico
K020318 DE421000533311
364.

160

RAMONA-CONSOR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 klacz gniada/170 F: Consor
M: Roxy
brak POL009600010702
365.

163

RAMONA-CONSOR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 klacz gniada/170 F: Consor
M: Roxy
brak POL009600010702
366.

229

RAMONA-CONSOR SP POL 2002 klacz gniada/170 F: Consor
M: Roxy
brak 009600010702
367.

230

RAMONA-CONSOR SP POL 2002 klacz gniada/170 F: Consor
M: Roxy
brak 009600010702
368.

67

RANCOUR SP POL . Wałach ciemnogniada/177 F: .
M: .
brak
369.

75

RANCOUR SP POL . Wałach ciemnogniada/177 F: .
M: .
brak
370.

253

RASCALINO WELT HANNOVER GER 2007 Wałach kara/162 F: Rascalino
M: Heuptstutbuch Wildblume
Brak DE 4313192000307
371.

22

RASPADO SP POL 2012 wałach gniada/169 F: Lascado
M: Rewia
K025811 616009580194512
372.

26

RASPADO SP POL 2012 wałach gniada/169 F: Lascado
M: Rewia
K025811 616009580194512
373.

80

RASPBERRY SP POL 2009 klacz gniada/166 F: Aravel II
M: Rowa
K017788 616009590268009
374.

88

RASPBERRY SP POL 2009 klacz gniada/166 F: Aravel II
M: Rowa
K017788 616009590268009
375.

135

RAUL SP POL 2006 wałach gniada F: Quelester
M: Raketta / Rakett
K016410 POL009690083206
376.

121

RAVEL SP POL 2008 Wałach gniada/166 F: aravel ll
M: rosalia
-
377.

125

RAVEL SP POL 2008 Wałach gniada/166 F: aravel ll
M: rosalia
-
378.

154

REWERS GR. E MŁP POL 2011 wałach gniada/154 F: Masini
M: Roksana
K022861 616006660368311
379.

157

REWERS GR. E MŁP POL 2011 wałach gniada/154 F: Masini
M: Roksana
K022861 616006660368311
380.

48

RONDENO HISP POL 2008 Wałach siwa/160 F: Unico
M: Reina
brak
381.

56

RONDENO HISP POL 2008 Wałach siwa/160 F: Unico
M: Reina
brak
382.

65

ROSATO SPRIZZ FP HOLSZTYŃSKA POL 2013 wałach gniada/171 F: Riscal
M: Baroness XIII
Brak DE421000555813
383.

73

ROSATO SPRIZZ FP HOLSZTYŃSKA POL 2013 wałach gniada/171 F: Riscal
M: Baroness XIII
Brak DE421000555813
384.

42

SAN-SZAJ SP POL 2011 wałach inna F: Nippon / Ogar
M: Sweet Lady PG / Roland
K022529 616009510268911
385.

47

SAN-SZAJ SP POL 2011 wałach inna F: Nippon / Ogar
M: Sweet Lady PG / Roland
K022529 616009510268911
386.

248

SARA SL SP POL 2014 Klacz gniada/160 F: Zinedine
M: Sabena
brak 616009661393814
387.

59

SENTIDO MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach ciemnogniada/175 F: Huzar
M: Sorbona
Brak 616
388.

67

SENTIDO MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach ciemnogniada/175 F: Huzar
M: Sorbona
Brak 616
389.

152

SERGIO M SP POL 2014 wałach gniada/169 F: Rhodesian Winner
M: Sylwia
K027930 616009690068014
390.

155

SERGIO M SP POL 2014 wałach gniada/169 F: Rhodesian Winner
M: Sylwia
K027930 616009690068014
391.

100

SHANTI TRAKEŃSKA POL 2006 klacz gniada/160 F: Kaliniec
M: Shella
brak 732010025006
392.

107

SHANTI TRAKEŃSKA POL 2006 klacz gniada/160 F: Kaliniec
M: Shella
brak 732010025006
393.

128

SHINJUKU HANOVERIAN POL 2015 Wałach ciemnogniada/169 F: Stolzenberg
M: Calinda PJ
K028704 None
394.

132

SHINJUKU HANOVERIAN POL 2015 Wałach ciemnogniada/169 F: Stolzenberg
M: Calinda PJ
K028704 None
395.

177

SOKRATES TYP KUC POL 2011 wałach srokata/kuc:136 F: NN
M: NN
Brak 616999661594811
396.

180

SOKRATES TYP KUC POL 2011 wałach srokata/kuc:136 F: NN
M: NN
Brak 616999661594811
397.

54

SREBRNA XX POL 2002 klacz kasztanowata/160 F: Purist
M: Seniora
K026197 POL020000001869
398.

62

SREBRNA XX POL 2002 klacz kasztanowata/160 F: Purist
M: Seniora
K026197 POL020000001869
399.

105

STAMFORD Pełna Krew Anglielska POL 2010 wałach ciemnogniada/NN F: NN
M: NN
Brak brak
400.

110

STAMFORD Pełna Krew Anglielska POL 2010 wałach ciemnogniada/NN F: NN
M: NN
Brak brak
401.

12

SZAFIR SP POL 2016 wałach kasztanowata/167 F: Faust Z
M: Sedonia
Brak Brak
402.

13

SZAFIR SP POL 2016 wałach kasztanowata/167 F: Faust Z
M: Sedonia
Brak Brak
403.

222

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada/160 F: Cwał
M: Sekwana
K021643 POL013680021806
404.

224

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada/160 F: Cwał
M: Sekwana
K021643 POL013680021806
405.

210

SZAMAN HIPICCA OLDENBURG POL 2008 Wałach skarogniada/165 F: STAKATTO
M: METAXA
BRAK BRAK
406.

212

SZAMAN HIPICCA OLDENBURG POL 2008 Wałach skarogniada/165 F: STAKATTO
M: METAXA
BRAK BRAK
407.

75

TALENT SP POL 2005 Wałach gniada/mk:156 F: brak
M: brak
brak
408.

83

TALENT SP POL 2005 Wałach gniada/mk:156 F: brak
M: brak
brak
409.

156

TAMARYSZEK MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach kasztanowata/162 F: DEVIN DU MAURY
M: TABARBY
K023949 616006580537710
410.

159

TAMARYSZEK MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach kasztanowata/162 F: DEVIN DU MAURY
M: TABARBY
K023949 616006580537710
411.

256

TARNINA SP POL 2005 Klacz siwa/- F: Bolero De Revel/Bachus
M: Taczanka/ Miami Prince
K011737 POL009670045405
412.

68

TIGER PKSP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Dakar
M: Tawerna
K012879
413.

76

TIGER PKSP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Dakar
M: Tawerna
K012879
414.

45

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
K019369 POL732010049410
415.

51

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
K019369 POL732010049410
416.

188

TOP ALADIN PKSP POL 2014 Ogier gniada/170 F: Aladin 601 / Acord II
M: Tamona / Candiavolo
K024655 616009580408614
417.

191

TOP ALADIN PKSP POL 2014 Ogier gniada/170 F: Aladin 601 / Acord II
M: Tamona / Candiavolo
K024655 616009580408614
418.

167

TULLAMORE DEW OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Foria
K019496
419.

170

TULLAMORE DEW OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Foria
K019496
420.

203

VANCOUVER SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Domel / Lagrain
M: Venita / Etos
K020534 616009540098810
421.

206

VANCOUVER SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Domel / Lagrain
M: Venita / Etos
K020534 616009540098810
422.

57

VENTURA SP POL 2005 klacz gniada/mk:156 F: ARACONIT
M: VENUS
K009816 POL009610141505
423.

65

VENTURA SP POL 2005 klacz gniada/mk:156 F: ARACONIT
M: VENUS
K009816 POL009610141505
424.

265

VERDINALE 2014 ogier F:
M:
425.

183

WALKIRIA NN POL 2014 Klacz gniada/mk:145 F: NN
M: NN
Brak
426.

186

WALKIRIA NN POL 2014 Klacz gniada/mk:145 F: NN
M: NN
Brak
427.

191

WENDY SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/173 F: Karbit
M: Wenus
K027222 616009520056812
428.

194

WENDY SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/173 F: Karbit
M: Wenus
K027222 616009520056812
429.

110

WERGO SP POL 2016 Ogier gniada/167 F: Durano W
M: Wega
K028737 616 009 66 05380 16
430.

115

WERGO SP POL 2016 Ogier gniada/167 F: Durano W
M: Wega
K028737 616 009 66 05380 16
431.

172

WHITE SHOT KWPN GER 2012 Klacz siwa/168 F: Singapore
M: Zahna
K027920 NLD003201203084 106HA79
432.

175

WHITE SHOT KWPN GER 2012 Klacz siwa/168 F: Singapore
M: Zahna
K027920 NLD003201203084 106HA79
433.

46

WUWU TRAKEŃSKA POL 2007 wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
PZJ K024855 POL 732010025607
434.

52

WUWU TRAKEŃSKA POL 2007 wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
PZJ K024855 POL 732010025607
435.

62

ZAMĘT PKSP POL 2008 wałach gniada/170 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Zaduma / Autokrata
K015089 POL009580395108
436.

70

ZAMĘT PKSP POL 2008 wałach gniada/170 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Zaduma / Autokrata
K015089 POL009580395108
437.

109

ZIMMAN MESNIL WLKP. POL 2016 Ogier ciemnogniada/170 F: It's Me Du Mesnil
M: Zeklara
K028738 616 007 68 00413 16
438.

114

ZIMMAN MESNIL WLKP. POL 2016 Ogier ciemnogniada/170 F: It's Me Du Mesnil
M: Zeklara
K028738 616 007 68 00413 16
439.

138

ZŁOTY NN POL 2006 Wałach tarantowata/156 F: NN
M: NN
Brak 616999661512006
440.

141

ZŁOTY NN POL 2006 Wałach tarantowata/156 F: NN
M: NN
Brak 616999661512006
441.

142

ZUMBA ZAGORKA SP POL 2011 klacz siwa/mk:153 F: nd
M: nd
nd nd
442.

145

ZUMBA ZAGORKA SP POL 2011 klacz siwa/mk:153 F: nd
M: nd
nd nd
Rider Club
Competition
Prize
Badowska Karolina Polski Polo Klub
180 zł
120 zł
200 zł
240 zł
Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
120 zł
80 zł
Inguenaud Sophia KJ Aromer
300 zł
240 zł
Nieuzyla Leszek POL
150 zł
200 zł
Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
120 zł
120 zł
300 zł
250 zł
Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
150 zł
Polska-Fijałek Ewelina Soymax Horse Team Lublin
90 zł
Stankiewicz Oliwia Aleksandra WKJ Lublin
60 zł
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
150 zł
180 zł
80 zł
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
100 zł
200 zł
250 zł
Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
90 zł
60 zł
160 zł
Werelich Zuzanna Jm'05 KJ Wiktorowo
160 zł
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramek Zuzanna
WKJ Lublin /SJ Karo
KIRA (219)
2020-11-07
1
2020-11-07
1
2020-11-08
1
2020-11-08
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2020-11-07
1
180 zł
2020-11-07
12
2020-11-08
3
120 zł
2020-11-08
24
AMBROZJA (162)
2020-11-07
3
200 zł
2020-11-07
13
2020-11-08
1
240 zł
2020-11-08
4
Bąk Anastazja
WKJ Lublin
2020-11-07
58
2020-11-08
27
2020-11-07
27
2020-11-08
64
Bartoszek Iga
WKJ Lublin
NELSON (223)
2020-11-07
19
2020-11-07
35
2020-11-08
15
2020-11-08
40
Basińska Olga
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2020-11-08
8
2020-11-08
47
Beczak Gabriela
nz (SSKS Stare Babice)
CRISTAL B (168)
2020-11-08
8
2020-11-08
5
Białowąs M'10 Lena
WKJ Lublin
2020-11-08
31
2020-11-08
49
2020-11-08
1
2020-11-08
1
Biedrzycka Julia
Stow. SKJ Grobice
NOREK (155)
2020-11-07
16
2020-11-07
2020-11-08
43
2020-11-08
Bilewicz Julia
Bpk
CARIA (192)
2020-11-07
1
2020-11-07
31
2020-11-08
19
2020-11-08
56
Boćkowska Nadia
BPK (MAZ)
2020-11-07
37
2020-11-07
9
2020-11-08
25
2020-11-08
LEMA WM (200)
2020-11-07
5
2020-11-07
47
2020-11-08
15
2020-11-08
18
Boćkowska Olivia
BPK kuj-pom
CASALLINA (201)
2020-11-07
22
2020-11-07
31
2020-11-08
24
2020-11-08
2020-11-07
4
2020-11-07
46
2020-11-08
6
2020-11-08
38
Bot Kornelia
WKJ Lublin
2020-11-07
13
2020-11-07
1
2020-11-08
2
2020-11-08
9
Brauła Karolina
KU AZS AWF Warszawa
SZAFIR (12)
2020-11-07
10
2020-11-07
55
Brudnicka Amelia
Polski Polo Klub
2020-11-08
6
2020-11-08
4
Buchcar Weronika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
IKANA (89)
2020-11-07
15
2020-11-07
24
2020-11-08
30
2020-11-08
Burcon Magda
BPK
2020-11-07
1
2020-11-07
28
2020-11-08
31
2020-11-08
9
Burdzanowska Katarzyna
Sj Aleksander Elizówka
RANCOUR (67)
2020-11-07
38
2020-11-07
16
Bylicki Przemysław
BPK
POLONEZ (249)
2020-11-07
18
Bzowska Hanna
KJ Aromer
ESTERA (140)
2020-11-07
26
2020-11-07
48
2020-11-08
36
2020-11-08
32
Celska Olga
SKJ Beckersport Raszyn
HIP HOP (101)
2020-11-07
3
120 zł
2020-11-07
21
2020-11-08
18
2020-11-08
6
EVITA (102)
2020-11-07
13
2020-11-07
5
80 zł
2020-11-08
8
2020-11-08
13
Choińska Hanna
KJ Dworek Okuniew
NESSINO (250)
2020-11-08
42
2020-11-08
1
Chołody Paula
WKJ Lublin
2020-11-07
17
2020-11-07
2020-11-08
2020-11-08
Chrzanowska Mj'01 Zofia
KJ Wiktorowo
PASJA (275)
2020-11-08
31
2020-11-08
20
Cias Hanna
HULTAJ KP (260)
2020-11-08
42
2020-11-08
23
Czyżewska Ewa
nz (SKJ Legia Kozielska)
ADANERO (245)
2020-11-07
32
2020-11-07
15
Dąbek Joanna
bpk
LUKSO (132)
2020-11-08
31
2020-11-08
34
Daniłowska Karina
Klub Jeździecki J.J. Darboven
NAOMI (175)
2020-11-07
1
2020-11-07
26
Daszkiewicz Sandra
KJ Dworek Okuniew
BRYLANT (243)
2020-11-08
1
2020-11-08
34
Demiańczuk Jm'06 Aleksandra
nz (KJ Grand Horses)
ZŁOTY (138)
2020-11-07
2020-11-07
43
2020-11-08
34
2020-11-08
23
Dmowska Paulina
BPK
HILDA (179)
2020-11-07
6
2020-11-07
42
Domaradzka Natalia
LKJ Klaudyn Kampinos
CYTRUS (2)
2020-11-07
1
2020-11-07
31
2020-11-08
21
2020-11-08
1
Dragan Natalia
BPK (MAZ)
LAPITA (115)
2020-11-07
23
2020-11-07
18
2020-11-08
3
2020-11-08
26
Dulińska Martyna
BPK
BRANDO (73)
2020-11-07
2020-11-07
26
Duszyńska Agnieszka
WKJ Lublin / SJ Fidelius
TIGER (68)
2020-11-07
11
2020-11-07
9
Dzmitruk Elina
nz (KJ Grand Horses)
HARLEM (137)
2020-11-07
11
2020-11-07
44
2020-11-08
48
Dźwigalska Sonia
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
FARAON (212)
2020-11-07
1
2020-11-07
3
2020-11-08
1
2020-11-08
4
Fiks Zuzanna
nz (SKSK Stare Babice)
DINA (170)
2020-11-08
1
Foremny Paweł
JKS Umiastów
2020-11-07
2020-11-07
36
2020-11-08
38
2020-11-08
28
Glasser Mikołaj
KJ Akademia Kucania Dawidy
2020-11-07
24
2020-11-07
34
Gołębiewski Grzegorz
KJ PLEJADA
GALANT (85)
2020-11-07
22
2020-11-07
3
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (111)
2020-11-07
31
Górecka J'03 Natalia
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2020-11-07
40
2020-11-07
2020-11-08
37
2020-11-08
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z.o.o
ŁAWNIK (242)
2020-11-08
22
2020-11-08
14
Grudzińska M'07 Julia
KJ Aromer Józefin
2020-11-07
13
2020-11-07
1
2020-11-08
20
2020-11-08
40
Grzymała Jakub
Stowarzyszenie J Szarża Popówek
ARNOLD (136)
2020-11-07
27
2020-11-07
2020-11-08
2020-11-08
Gwóźdź Julia
St. SKJ Bobrowy Staw
2020-11-07
17
2020-11-07
2020-11-08
32
2020-11-08
18
Hamera Helena
BPK (MAZ)
VERDINALE (265)
2020-11-07
26
2020-11-07
19
2020-11-08
28
2020-11-08
31
Hart Dyke Zofia
UKS Impuls Łoś
IMITACJA (131)
2020-11-07
2020-11-07
Inguenaud Sophia
KJ Aromer
2020-11-07
1
300 zł
2020-11-07
1
240 zł
2020-11-08
20
2020-11-08
5
Jamorska Dominika
Kielecki KJ
BASSARA (74)
2020-11-07
12
2020-11-07
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2020-11-08
7
PHENIX (173)
2020-11-08
10
CLICQUOT (174)
2020-11-08
9
Janowska Marta
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2020-11-07
31
2020-11-08
13
2020-11-07
49
2020-11-08
Januszkiewicz Kaja
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
MIŚKA (206)
2020-11-08
31
2020-11-08
31
Jaroszewska Małgorzata
KJ Aromer
DRUID (84)
2020-11-07
2020-11-07
1
2020-11-08
1
2020-11-08
28
Jasiniak Matylda
nz (SKSK Stare Babice)
LA GRAN (169)
2020-11-08
13
2020-11-08
19
Jasnowska Agata
BPK
PESTKA (194)
2020-11-08
1
JUNE (195)
2020-11-07
23
2020-11-08
5
Jasnowska Lena
BPK
PESTKA (194)
2020-11-07
2020-11-07
2020-11-08
1
JUNE (195)
2020-11-07
31
2020-11-08
11
Jaworski M'08 Wiktor
Bałałajka
WALKIRIA (183)
2020-11-08
1
2020-11-08
5
Jazurek Mj'00 Nikola
LKJ Klaudyn-Kampinos
SREBRNA (54)
2020-11-07
26
2020-11-07
33
2020-11-08
24
2020-11-08
39
Jeruć Karolina
JKS Karolina
2020-11-07
2020-11-07
26
Jocz Maja
Stajnia Ulmag
RONDENO (48)
2020-11-07
26
2020-11-07
48
Kalita Hanna
WKJ Lublin
2020-11-07
8
2020-11-07
6
2020-11-08
15
2020-11-08
17
Kierska Jm'05 Weronika
KJ Aromer Józefin
2020-11-07
17
2020-11-07
2020-11-08
54
2020-11-08
24
Kilian Aleksandra
Ostoja Kończynka
BLANKA (205)
2020-11-07
21
2020-11-07
57
Kitlitz Aneta
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
JUBEA (118)
2020-11-07
18
2020-11-07
4
2020-11-08
7
2020-11-08
Klimczak Martyna
St. Warszawski KJ
LIRYKA (125)
2020-11-07
11
2020-11-07
12
2020-11-08
17
2020-11-08
26
Klimowicz Mj'01 Kaja
BPK Maz
JIHAD (78)
2020-11-08
46
2020-11-08
36
Kłosowska Nina
Brak
2020-11-08
1
Knap Lilianna
brak
2020-11-08
1
Kolano Anna
Stow. Prawo i Konie Dys
JULIA (79)
2020-11-07
29
2020-11-07
39
2020-11-08
35
2020-11-08
34
Kolanowska Karolina
brak
GALEON (197)
2020-11-07
27
2020-11-07
31
2020-11-08
14
2020-11-08
Kołacz J'03 Maja
Stowarzyszenie SSK Stare Babice
CON AMORE (232)
2020-11-08
22
2020-11-08
Komsta Alicja
Equiclub Zamłyniec
2020-11-07
12
2020-11-07
10
2020-11-08
37
2020-11-08
8
Kondzioła Elżbieta
bpk MAZ
NOMINACJA (234)
2020-11-07
24
2020-11-07
8
Kosowska Amelia
BPK
NADIOŻA (213)
2020-11-07
26
Kotlarska Marta
Largo Sp. z o.o. Warszawa
COFERTINO (236)
2020-11-08
13
Kotyra Natalia
Stow. SKJ Grobice
MADRYT (153)
2020-11-07
9
2020-11-07
30
2020-11-08
10
2020-11-08
15
2020-11-07
3
2020-11-07
10
2020-11-08
16
2020-11-08
11
Kowalska Paulina
BPK MAZ
2020-11-07
23
2020-11-07
19
2020-11-08
11
2020-11-08
3
Kowalski Piotr
Equiclub Zamłyniec
CALIDRIA (214)
2020-11-08
12
2020-11-08
24
Koziarewicz Aleksandra
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
PASSO (113)
2020-11-07
13
2020-11-07
7
2020-11-08
2020-11-08
Kozłowska Mj'01 Kinga
Bałałajka
2020-11-08
2020-11-08
29
SOKRATES (177)
2020-11-08
45
2020-11-08
47
Kozon J'02 Martyna
BPK (MAZ)
TOLEDO (45)
2020-11-07
26
2020-11-08
29
2020-11-07
2020-11-08
25
Kruszewska M'07 Urszula
KJ Podkowa Leśna
2020-11-08
1
2020-11-08
1
Kruze Weronika
UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
GWIAZDKA (106)
2020-11-07
6
2020-11-07
50
2020-11-08
34
2020-11-08
19
Krystosiak Zuzanna
LKJ Klaudyn-Kampinos
HANS (3)
2020-11-07
32
2020-11-07
9
2020-11-08
24
2020-11-08
1
Kryszeń Natasza
BPK (MAZ)
FUNNY KG (166)
2020-11-07
6
2020-11-07
23
2020-11-08
33
2020-11-08
4
Krzyżanowska Jm'05 Hanna
KJ Aromer
DEWOCJA (47)
2020-11-07
22
2020-11-07
14
2020-11-08
26
2020-11-08
10
Kulczycka Zofia
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
RAVEL (121)
2020-11-07
7
2020-11-07
2020-11-08
2020-11-08
Kułakowska Agnieszka
JKS Equita Świętochów
HIAWATHA (185)
2020-11-07
25
2020-11-07
2020-11-08
27
2020-11-08
Kuran Weronika
KJ Wiktorowo
DEXTER (72)
2020-11-07
35
2020-11-07
16
2020-11-08
16
2020-11-08
12
Kurek Agnieszka
K J Bałałajka
2020-11-08
1
2020-11-08
2
Kuszewska M'08 Julia
Stajnia Siekierki
HIMENA (64)
2020-11-08
24
2020-11-08
12
2020-11-08
26
2020-11-08
Kwiecińska Nina
WKJ Lublin
2020-11-07
43
2020-11-07
41
2020-11-08
45
2020-11-08
19
Laskowska Paulina
BPK (MAZ)
CHORĄŻY (180)
2020-11-08
Lipińska Aniela
KJ Młyńska Struga
2020-11-07
14
2020-11-07
7
2020-11-08
7
2020-11-08
27
Madej Agata
Brak
2020-11-07
1
2020-11-07
31
2020-11-08
46
2020-11-08
31
Mądra Zofia
KJ Aromer Józefin
IRON (55)
2020-11-07
16
2020-11-07
14
2020-11-08
10
2020-11-08
5
Majcherek Patrycja
UKS Impuls Łoś
2020-11-07
31
2020-11-07
Majewska Aleksandra
BPK
JAFRA (147)
2020-11-08
28
2020-11-08
61
Matysiewicz Emilia
B p k
2020-11-07
30
2020-11-07
42
2020-11-08
31
2020-11-08
29
Matyszczak Marcelina
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
PEGAS (146)
2020-11-07
32
2020-11-07
14
2020-11-08
22
Mazurek Aleksandra
WKJ Lublin
2020-11-07
25
2020-11-07
7
2020-11-08
14
2020-11-08
39
Mejsner M'08 Aleksandra
nz (LKS Wolta Żółwin)
CYMA 1 (52)
2020-11-07
47
2020-11-07
21
2020-11-08
34
2020-11-08
24
Michalska Emilia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
MILTON (50)
2020-11-07
2020-11-07
2020-11-08
2020-11-08
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
2020-11-07
37
2020-11-07
16
2020-11-08
24
2020-11-08
28
Mirosław Ewa
WKJ Lublin
FARYS P (61)
2020-11-07
15
2020-11-07
20
2020-11-08
30
2020-11-08
14
Mont-Jovet Natacha
bpk
FAUNA (255)
2020-11-08
1
TARNINA (256)
2020-11-08
7
2020-11-08
6
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
DIMROY (262)
2020-11-08
21
2020-11-08
MISTRESS (263)
2020-11-08
20
2020-11-08
29
Mroczek Julia
brak
2020-11-07
11
2020-11-07
48
Mroczkowska Julia
Brak
K-PARIS (108)
2020-11-07
26
2020-11-07
28
Naruszewicz - Stroińska Julia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
DAME (240)
2020-11-08
25
2020-11-08
19
Nieuzyla Leszek
POL
2020-11-07
4
150 zł
2020-11-07
10
2020-11-08
2
200 zł
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
2020-11-07
33
2020-11-07
15
2020-11-08
30
2020-11-08
2020-11-07
7
2020-11-07
4
120 zł
2020-11-08
4
120 zł
2020-11-08
6
INFERNO (217)
2020-11-07
22
2020-11-08
11
2020-11-07
6
2020-11-08
1
300 zł
CORDESSO (218)
2020-11-07
29
2020-11-07
18
2020-11-08
8
2020-11-08
2
250 zł
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
2020-11-08
31
2020-11-08
Niziałek Dominika
Bez Przynależności Klubowej
MOCART (66)
2020-11-07
7
2020-11-07
10
2020-11-08
34
2020-11-08
31
Noga Marysia
BPK
NESTOR (165)
2020-11-07
1
2020-11-07
1
2020-11-08
34
2020-11-08
62
Nowak Mj'00 Michalina
KJ Podkowa Leśna
WUWU (46)
2020-11-08
31
2020-11-08
Nucia Aleksandra
WKJ Lublin SJ Zawieprzyce
ALABAMA (117)
2020-11-07
22
2020-11-07
2020-11-08
Odzioba Antonina
KJ Aromer
LIVELLO (159)
2020-11-07
31
2020-11-07
14
2020-11-08
9
2020-11-08
3
Odzioba Michał
Kj Aromer
EL SOVSKI (186)
2020-11-07
2020-11-07
4
2020-11-08
2020-11-08
Oleksiuk Judyta
Klub Jeździecki Żarnowo
2020-11-07
22
2020-11-07
31
2020-11-08
48
2020-11-08
49
Ostrowska Weronika
BPK
GAJA (148)
2020-11-07
11
2020-11-07
2
2020-11-08
2020-11-08
Pachuta Michalina
SJ Dakar
KAMEA (139)
2020-11-07
16
2020-11-07
4
Pakuła J'03 Barbara
LKS Wolta
2020-11-07
5
2020-11-07
8
2020-11-08
3
2020-11-08
2
Paszkowska Agnieszka
Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
AJGOR (127)
2020-11-07
7
2020-11-08
6
2020-11-07
2020-11-08
Patejko Sara
Largo Sp. z o.o. Warszawa
IRYDION L (247)
2020-11-08
2
150 zł
2020-11-08
Pawłowska Irena
bpk (MAZ)
MESKALINA (141)
2020-11-07
40
2020-11-07
Pawłowska Julia
BPK PKA
ARA (81)
2020-11-07
7
2020-11-07
2020-11-08
13
2020-11-08
Pawłowska Kornelia
KJ Aromer Józefin
BOLEK (37)
2020-11-07
1
2020-11-07
2
2020-11-08
48
2020-11-08
8
Pawłowska Kornelia
KJ Aromer Józefin
2020-11-07
17
2020-11-07
24
2020-11-08
11
2020-11-08
Pawłowska Kornelia
KJ Aromer Józefin
2020-11-07
1
2020-11-07
4
2020-11-08
22
2020-11-08
Pawłowska Olga
KJ Equireno
2020-11-07
2
2020-11-07
4
2020-11-08
18
2020-11-08
9
VENTURA (57)
2020-11-07
1
2020-11-07
45
2020-11-08
17
Piątkowska Katarzyna
INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
SARA SL (248)
2020-11-07
1
2020-11-07
16
2020-11-08
53
2020-11-08
Piechnik Sylwia
SKJ Beckersport
BAKALIA J (116)
2020-11-07
47
2020-11-07
42
Pierzchlewicz Katarzyna
N
2020-11-08
10
2020-11-08
9
Płuska Hanna
Kj Bałałajka
AMADEJ (181)
2020-11-08
28
2020-11-08
1
Płuska Jaromir
Kj Bałałajka
2020-11-08
2020-11-08
1
Polska-Fijałek Ewelina
Soymax Horse Team Lublin
CZAR (41)
2020-11-08
1
2020-11-08
4
90 zł
2020-11-07
3
2020-11-07
22
2020-11-07
41
2020-11-08
36
2020-11-07
2020-11-08
46
Ponińska Helena
Polski Polo Klub
ENDEMIT (124)
2020-11-07
31
2020-11-07
53
2020-11-08
15
2020-11-08
58
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
2020-11-07
Raszewska Gaja
KJ Rock Horses
DRAGON (264)
2020-11-08
34
2020-11-08
Reaud Oliwia
BPK(MAZ)
LUIGI (107)
2020-11-07
7
2020-11-07
36
Rewieńska Hanna
KJ Aromer
PREZES (60)
2020-11-07
18
2020-11-07
56
2020-11-08
2020-11-08
60
Rogala Alicja
KJ Legia Kozielska
DRAGON (246)
2020-11-07
1
2020-11-07
31
2020-11-08
24
2020-11-08
34
Rozum Malwina
Stajnia Ulmag
ASSANI (238)
2020-11-07
12
2020-11-07
54
Rychter Karolina
bpk
2020-11-07
7
2020-11-07
2020-11-08
36
2020-11-08
Rytel Maria
Ostoja kończynka
PRINCESSA (204)
2020-11-07
1
2020-11-07
1
Saulewicz Barbara
KU AZS Uniwersytet Warszawski
RASPADO (22)
2020-11-07
15
2020-11-07
2020-11-08
10
2020-11-08
35
Serafin Zuzanna
Indywidualnie
PUMBA (103)
2020-11-07
1
2020-11-07
43
2020-11-08
31
2020-11-08
30
Sinczak J'04 Maria
nz
2020-11-07
2020-11-07
Siwak M'08 Gabija
KJ Aromer Józefin
VANCOUVER (203)
2020-11-07
19
2020-11-07
39
2020-11-08
34
2020-11-08
12
Siwicka Anna
bpk
2020-11-07
21
2020-11-07
11
2020-11-08
7
2020-11-08
2
Skolimowska Lena
WKJ Lublin SJ Wieża Dominów
OLIFANTA (244)
2020-11-07
1
2020-11-07
23
2020-11-08
1
2020-11-08
32
Skonieczna J'05 Natalia
bpk MAZ
GRACIA (38)
2020-11-07
9
2020-11-07
2
Skowron Marcela
Kj Aromer
SENTIDO (59)
2020-11-07
23
2020-11-07
43
2020-11-08
1
2020-11-08
34
Smaga Aneta
KJ Plejada Tarczyn
2020-11-07
16
2020-11-07
14
2020-11-08
33
2020-11-08
Śmietanka Aleksandra
KJ Galop Kozienice
2020-11-07
19
2020-11-08
Sobańska Zofia
Polski Polo Klub
COMPANERO (126)
2020-11-07
30
2020-11-07
52
Soczewska Oliwia
Kj Aromer
DOREMI (58)
2020-11-07
23
2020-11-07
29
2020-11-08
57
2020-11-08
16
Sopińska Julia
KJ Dziecinów
2020-11-07
27
2020-11-07
21
2020-11-08
5
2020-11-08
2020-11-07
19
2020-11-07
28
2020-11-08
2020-11-08
38
Śrembowska Agata
Stajnia Ulmag
MAKOWIEC (239)
2020-11-07
14
2020-11-07
51
Staniak Idalia
WKJ Lublin
NASTER (98)
2020-11-07
19
2020-11-07
5
2020-11-08
3
2020-11-08
34
Stankiewicz Oliwia Aleksandra
WKJ Lublin
2020-11-07
5
60 zł
2020-11-07
17
2020-11-08
27
2020-11-08
12
Stawiarska Natalia
BPK
GIBRALTAR (133)
2020-11-07
23
2020-11-07
26
2020-11-08
31
2020-11-08
34
Stefańska Jm'06 Katarzyna
Stajnia Wilanów
2020-11-08
31
2020-11-08
51
Sterczyńska Jm'06 Gabriela
KJ Rock Horses
2020-11-07
13
2020-11-07
2020-11-08
16
2020-11-08
17
Sumińska Ewa
KJ Młyńska Struga
CAFISSIMO (158)
2020-11-07
2020-11-07
2020-11-08
2020-11-08
Święcka Monika
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2020-11-07
26
2020-11-07
2020-11-07
29
2020-11-07
43
2020-11-08
49
2020-11-08
Sypuła Mj'99 Aleksandra
SKJ Podkowa Leśna
SZAFIR (222)
2020-11-08
1
2020-11-08
42
Szewczyk Marek
SKJ Legia-Kozielska Warszawa
2020-11-07
38
2020-11-07
49
2020-11-08
18
2020-11-08
31
Sztencel Zuzanna
SKJ Legia Kozielska
ADANERO (245)
2020-11-08
42
2020-11-08
31
Szychulska Karolina
KJ Młyńska Struga
2020-11-07
20
2020-11-07
20
Szymańska Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2020-11-07
32
2020-11-08
1
2020-11-07
1
2020-11-08
26
Szysz J'02 Katarzyna
JKS UMIASTÓW
2020-11-07
32
2020-11-07
2020-11-08
20
2020-11-08
Tatula Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
SHANTI (100)
2020-11-08
22
2020-11-08
59
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
LOPEZ (151)
2020-11-07
2
150 zł
2020-11-07
11
2020-11-08
1
180 zł
2020-11-08
5
80 zł
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
GERWAZY (268)
2020-11-07
6
2020-11-07
39
MAJERAN (269)
2020-11-07
2020-11-07
2020-11-07
20
2020-11-07
20
GOMBIT (271)
2020-11-07
23
2020-11-07
5
100 zł
2020-11-07
2
200 zł
2020-11-07
2
250 zł
Turowska Ilona
Equiclub Zamłyniec
SHINJUKU (128)
2020-11-07
21
2020-11-07
2020-11-08
23
2020-11-08
Uchman Dominika
TKKF Hubert Warszawa
LAKRO (96)
2020-11-07
2020-11-07
34
2020-11-08
40
2020-11-08
Urbaniak Marek
BPK (MAZ)
2020-11-08
23
2020-11-08
16
Wajda Marta
KJ Dworek Okuniew
2020-11-07
24
2020-11-07
39
2020-11-08
21
2020-11-08
41
WERGO (110)
2020-11-07
8
2020-11-07
26
2020-11-08
31
2020-11-08
39
Walis Zofia
Estra (258)
2020-11-08
2020-11-08
Wanat Iwona
Stajnia Alabama
2020-11-07
28
2020-11-07
25
2020-11-08
1
2020-11-08
49
Wawerek Gabriela
WKJ Lublin
HUMMER (9)
2020-11-07
1
2020-11-07
46
2020-11-08
1
2020-11-08
17
Wawryniuk Nela
KJ Sielanka Warka
CAPRIOLE (254)
2020-11-07
4
90 zł
2020-11-08
5
60 zł
2020-11-07
3
160 zł
2020-11-08
21
Werelich Zuzanna Jm'05
KJ Wiktorowo
BELLA (230)
2020-11-07
30
2020-11-07
38
CRICOVA L (273)
2020-11-08
3
160 zł
2020-11-08
3
Wierzbicka Karolina
KJ Bałałajka
BRASIL (5)
2020-11-08
48
2020-11-08
Winkler Weronika
KJ Żarnowo
2020-11-07
25
2020-11-07
8
2020-11-08
14
2020-11-08
23
Włodarczyk J'03 Zuzanna
brak
BEREK (176)
2020-11-07
31
2020-11-07
44
Wodyk Martyna
WKJ Lublin / SJ Aleksander
ZAMĘT (62)
2020-11-07
26
2020-11-07
45
2020-11-08
2020-11-08
Wójcik Magdalena
SJ Gershwin
HUMBAK (149)
2020-11-07
39
2020-11-07
2020-11-08
11
2020-11-08
41
Wrzosek Wiktoria
BPK
BŁENA (207)
2020-11-08
7
2020-11-08
63
Wykrytowicz Krzysztof
Bpk
KUBA (225)
2020-11-08
2020-11-08
50
Wyżykowski Maurycy
SSKJ Grobice
SERGIO M (152)
2020-11-07
26
2020-11-07
46
2020-11-08
24
2020-11-08
49
Zadrożna Marta
KJ Aromer
STAMFORD (105)
2020-11-07
1
2020-11-07
23
2020-11-08
1
2020-11-08
25
Zaremba Lidia
KJ Bałałajka
AKITA R (196)
2020-11-08
28
2020-11-08
Zawada Julia
BPK (MAZ)
KADI (251)
2020-11-08
21
Zegar Weronika
Stajnia pod Zegarem
2020-11-08
55
2020-11-08
32
Zwolińska Patrycja
Kj Bałałajka
PEREŁKA (182)
2020-11-08
26
2020-11-08
46
Zych Oliwia
Kj Aromer
WENDY (191)
2020-11-07
39
2020-11-07
2020-11-08
31
2020-11-08
44

Number of Riders: 215

Number of Horses: 442

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl