Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
132 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 05:09:56
2020-09-19 21:31:06
Karolina Szaniawska Jm'06 HALOGEN
  • 1x 1/LL/Dzieci II (90 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
131 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 05:10:04
2020-09-19 19:37:10
Oliwia Wiśniewska BERGAMO
  • 1x 3/L/Junior Młodszy (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 10/L1/Junior Młodszy (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 17/P/Junior Młodszy (105/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
130 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 18:26:39
2020-09-19 17:39:28
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 7/N1/Senior (125 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
129 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 15:11:37
2020-09-19 14:57:21
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 1x 5/P/Junior (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 12/P1/Junior (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 19/N/Junior (120/120 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
128 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 11:16:57
2020-09-19 07:31:48
Julia Ptaszyńska DIACONTINA
  • 1x 3/L/Junior Młodszy (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 10/L1/Junior Młodszy (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 17/P/Junior Młodszy (105/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
127 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 07:29:03
2020-09-18 21:41:35
Tomasz Patron GALEON
  • 1x 7/N1/Senior (125 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 14/C/Senior (130 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 21/C/Senior (130/130 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
126 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 07:29:10
2020-09-18 21:40:57
Tomasz Patron CABALLO
  • 1x 7/N1/Senior (125 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 14/C/Senior (130 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 21/C/Senior (130/130 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
125 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 21:13:34
2020-09-18 16:55:52
Katarzyna Maciejewska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 7/N1/Senior (125 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 14/C/Senior (130 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 21/C/Senior (130/130 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
124 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 15:27:53
2020-09-18 15:04:14
Rita Rogalska LATISSIMUS
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
123 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 11:17:17
2020-09-18 09:12:48
Nina Oleszkiewicz DERBY DE BREKKA
  • 1x 5/P/Junior (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 12/P1/Junior (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 19/N/Junior (120/120 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
122 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 07:00:24
2020-09-17 23:22:44
Wiktoria Leszek-Karwańska DIARETTO
  • 1x 6/P1/Młody Jeździec (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 13/N/Młody Jeździec (120 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
121 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 07:00:27
2020-09-17 22:36:08
Julia Ptaszyńska NIKOZJA
  • 1x 5/P/Junior (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 12/P1/Junior (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 19/N/Junior (120/120 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
120 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:10:34
2020-09-17 19:28:58
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 5/P/Junior (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 12/P1/Junior (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 19/N/Junior (120/120 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
119 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:10:37
2020-09-17 19:25:31
Ewa Macieszczak ARAGOR
  • 1x 4/L1/Dzieci I (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 11/P/Dzieci I (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 18/P/Dzieci I (110/115 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
118 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 18:10:16
2020-09-17 18:07:27
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
117 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 18:10:21
2020-09-17 16:42:08
Gaja Raszewska CORELLA
  • 2x 3/L/Junior Młodszy (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 2x 10/L1/Junior Młodszy (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 2x 17/P/Junior Młodszy (105/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
116 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 12:27:18
2020-09-17 11:48:08
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x 5/P/Junior (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 12/P1/Junior (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 19/N/Junior (120/120 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
115 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 12:27:19
2020-09-17 11:36:52
Anna Hercog M'07 DEBRA
  • 1x 1/LL/Dzieci II (90 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 8/LL/Dzieci II (95 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 15/LL/Dzieci II (95/100 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
114 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 12:27:21
2020-09-17 11:14:48
Olga Celska EVITA
  • 1x 6/P1/Młody Jeździec (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 13/N/Młody Jeździec (120 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 20/N1/Młody Jeździec (125/125 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
113 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 12:27:22
2020-09-17 11:14:28
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 7/N1/Senior (125 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 14/C/Senior (130 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 21/C/Senior (130/130 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
112 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 09:22:24
2020-09-17 09:21:45
Tamara Ferenc Jm'05 PUERTO RICO
  • 1x 3/L/Junior Młodszy (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 10/L1/Junior Młodszy (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 17/P/Junior Młodszy (105/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
111 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 09:14:55
2020-09-17 09:04:24
Dominika Jędrzejowska Mj'01 PEP TALK
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
110 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 09:04:23
2020-09-17 08:14:31
Natasza Kryszeń FUNNY KG
  • 1x 3/L/Junior Młodszy (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 10/L1/Junior Młodszy (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 17/P/Junior Młodszy (105/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
109 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 09:04:28
2020-09-17 07:56:28
Aleksandra Wytrykowska EMI MK
  • 1x 1/LL/Dzieci II (90 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 8/LL/Dzieci II (95 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 15/LL/Dzieci II (95/100 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
108 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 07:48:04
2020-09-17 07:25:12
Pola Skarżyńska EINSTAIN
  • 1x 3/L/Junior Młodszy (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 10/L1/Junior Młodszy (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 17/P/Junior Młodszy (105/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
107 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 02:36:24
2020-09-16 22:32:37
Marianna Pracel DENDY
  • 1x 3/L/Junior Młodszy (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 10/L1/Junior Młodszy (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 17/P/Junior Młodszy (105/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
106 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:02:12
2020-09-16 21:19:52
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 5/P/Junior (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 12/P1/Junior (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 19/N/Junior (120/120 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
105 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:02:26
2020-09-16 20:34:41
Paweł Kaliciński SUN PAULA
  • 1x 7/N1/Senior (125 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 14/C/Senior (130 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 21/C/Senior (130/130 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
104 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 20:28:23
2020-09-16 19:48:32
Krystyna Gantner DOLLAR GYM
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
103 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 18:02:31
2020-09-16 17:53:04
Olga Gieracz JADE MK
  • 1x 1/LL/Dzieci II (90 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 8/LL/Dzieci II (95 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 15/LL/Dzieci II (95/100 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
102 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:58:30
2020-09-16 16:56:40
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
101 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 13:50:24
2020-09-16 13:44:49
Dagmara Seredyn SAMARA
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
100 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 13:50:27
2020-09-16 13:10:47
Nadia Boćkowska BALLYQUIRKE TIPP TOP
  • 1x 1/LL/Dzieci II (90 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 8/LL/Dzieci II (95 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 15/LL/Dzieci II (95/100 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
99 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 12:36:49
2020-09-16 12:22:53
Wiktoria Pawlik J'02 DARFUR
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
98 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 11:32:50
2020-09-16 11:16:36
Natalia Pondo HALLOUMI
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
97 ENTRY PRE-APPROVED 2020-09-16 11:32:57
2020-09-16 11:16:16
Stanisław Tomaszewski LACOMME
  • 1x 1/LL/Dzieci II (90 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 8/LL/Dzieci II (95 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 15/LL/Dzieci II (95/100 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
96 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 10:10:54
2020-09-16 09:59:47
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 6/P1/Młody Jeździec (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 13/N/Młody Jeździec (120 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 20/N1/Młody Jeździec (125/125 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
95 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 20:45:06
2020-09-15 20:08:47
Maja Smolarczyk MITUVA
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
94 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:02:31
2020-09-15 19:38:28
Gabriela Sterczyńska Jm'06 RASPBERRY
  • 1x 3/L/Junior Młodszy (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 10/L1/Junior Młodszy (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 17/P/Junior Młodszy (105/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
93 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 20:45:17
2020-09-15 19:31:12
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
92 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 20:45:21
2020-09-15 19:03:40
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 5/P/Junior (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 12/P1/Junior (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 19/N/Junior (120/120 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
91 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 18:42:02
2020-09-15 18:16:10
Patrycja Matyjasik KALILA J
  • 1x 3/L/Junior Młodszy (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 10/L1/Junior Młodszy (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 17/P/Junior Młodszy (105/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
90 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 16:43:29
2020-09-15 15:56:53
Wiktoria Leszek-Karwańska LADYKRACHER 8
  • 1x 6/P1/Młody Jeździec (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 13/N/Młody Jeździec (120 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 20/N1/Młody Jeździec (125/125 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
89 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 12:26:21
2020-09-15 11:17:51
Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH
  • 1x 3/L/Junior Młodszy (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 10/L1/Junior Młodszy (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 17/P/Junior Młodszy (105/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
88 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 11:15:48
2020-09-15 11:09:10
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 5/P/Junior (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 12/P1/Junior (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 19/N/Junior (120/120 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 11:15:52
2020-09-15 11:08:59
Michalina Łącka DREAM'S NUMBER ONE
  • 1x 1/LL/Dzieci II (90 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 8/LL/Dzieci II (95 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 15/LL/Dzieci II (95/100 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 11:15:54
2020-09-15 11:08:17
Zofia Karpińska COLORADO
  • 1x 1/LL/Dzieci II (90 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 8/LL/Dzieci II (95 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 15/LL/Dzieci II (95/100 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 15:46:48
2020-09-15 11:07:49
Michalina Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 1/LL/Dzieci II (90 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 8/LL/Dzieci II (95 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 15/LL/Dzieci II (95/100 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 11:15:58
2020-09-15 11:07:32
Olga Cebula CAMARO
  • 1x 3/L/Junior Młodszy (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 10/L1/Junior Młodszy (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 17/P/Junior Młodszy (105/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 19:44:06
2020-09-14 18:46:24
Jakub Malinowski PEARL OF THE OCEAN
  • 1x 3/L/Junior Młodszy (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 10/L1/Junior Młodszy (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 17/P/Junior Młodszy (105/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 19:44:10
2020-09-14 18:44:58
Jakub Malinowski ILONUS
  • 1x 4/L1/Dzieci I (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 11/P/Dzieci I (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 18/P/Dzieci I (110/115 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 16:14:10
2020-09-14 13:56:44
Aleksandra Wernerowicz GENIUS
  • 1x 1/LL/Dzieci II (90 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 8/LL/Dzieci II (95 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 15/LL/Dzieci II (95/100 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 13:18:30
2020-09-14 11:36:45
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 13:18:36
2020-09-14 11:22:24
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 7/N1/Senior (125 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 14/C/Senior (130 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 21/C/Senior (130/130 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 16:14:06
2020-09-14 11:21:43
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 7/N1/Senior (125 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 14/C/Senior (130 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 21/C/Senior (130/130 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 11:17:02
2020-09-14 11:12:45
Paulina Sypuła QUICKSTEP
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 05:10:41
2020-09-14 10:38:26
Zofia Steczowicz CHARLIE REGENT
  • 1x 5/P/Junior (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 12/P1/Junior (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 19/N/Junior (120/120 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 20:01:32
2020-09-13 19:29:47
Janina Burchard LIBRETTO
  • 2x 1/LL/Dzieci II (90 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 2x 8/LL/Dzieci II (95 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 2x 15/LL/Dzieci II (95/100 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 20:01:37
2020-09-13 18:13:07
Hanna Błażejewska CELT
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 20:01:44
2020-09-13 18:12:51
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 7/N1/Senior (125 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 14/C/Senior (130 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 21/C/Senior (130/130 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 20:01:49
2020-09-13 18:12:31
Leszek Nieużyła KARTOUCH VAN DE PLATAANHOEVE
  • 1x 7/N1/Senior (125 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 14/C/Senior (130 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 21/C/Senior (130/130 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 20:01:54
2020-09-13 18:11:34
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 6/P1/Młody Jeździec (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 13/N/Młody Jeździec (120 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 20/N1/Młody Jeździec (125/125 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 20:02:00
2020-09-13 18:11:12
Zuzanna Chwalińska CORAZON 58
  • 1x 7/N1/Senior (125 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 14/C/Senior (130 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 21/C/Senior (130/130 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 20:02:04
2020-09-13 18:10:54
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 5/P/Junior (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 12/P1/Junior (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 19/N/Junior (120/120 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 20:02:11
2020-09-13 14:48:58
Basia Rostek MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 12:15:09
2020-09-13 11:41:50
Marianna Wawrzynowicz GAROU DU ECLAT
  • 1x 1/LL/Dzieci II (90 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 8/LL/Dzieci II (95 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 15/LL/Dzieci II (95/100 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 12:15:14
2020-09-12 21:50:39
Aleksandra Kaszyńska CUIDAM DE VRENDT
  • 1x 3/L/Junior Młodszy (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 10/L1/Junior Młodszy (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 17/P/Junior Młodszy (105/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 05:10:46
2020-09-12 20:11:58
Wiktoria Okupny J'04 DIELEILA
  • 1x 5/P/Junior (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 12/P1/Junior (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 19/N/Junior (120/120 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 12:15:25
2020-09-12 18:00:38
Weronika Sobczak J'02 BOLIVAR
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 12:15:29
2020-09-12 17:16:48
Małgorzata Olbryś FESTINA
  • 1x 1/LL/Dzieci II (90 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 8/LL/Dzieci II (95 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 15/LL/Dzieci II (95/100 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 12:15:34
2020-09-12 17:14:14
Magdalena Piskorska J'03 SOUL
  • 1x 5/P/Junior (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 12/P1/Junior (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 19/N/Junior (120/120 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 12:15:38
2020-09-12 17:13:21
Klaudia Przybysz CORBETT ZAGORKA
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 12:15:42
2020-09-12 17:12:03
Wiktoria Świrska J'03 COR DE LA ROSA
  • 1x 5/P/Junior (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 12/P1/Junior (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 19/N/Junior (120/120 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 12:15:50
2020-09-12 17:05:09
Helena Szmalc QUIESTUS
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 12:15:55
2020-09-12 16:54:38
Julia Smuk J'04 ZOJA
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 11:17:19
2020-09-12 16:26:47
Laura Tomann J'03 EXPRESSO EH Z
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 12:16:05
2020-09-12 16:03:30
Julia Kuszewska M'08 ROSATO SPRIZZ FP
  • 1x 1/LL/Dzieci II (90 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 8/LL/Dzieci II (95 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 15/LL/Dzieci II (95/100 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 12:16:08
2020-09-12 16:02:24
Julia Kuszewska M'08 HIMENA
  • 1x 1/LL/Dzieci II (90 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 8/LL/Dzieci II (95 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 15/LL/Dzieci II (95/100 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 12:16:13
2020-09-12 14:40:11
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 5/P/Junior (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 12/P1/Junior (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 19/N/Junior (120/120 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 13:03:55
2020-09-12 07:52:27
Karolina Bar PIPIN
  • 1x 5/P/Junior (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 12/P1/Junior (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 19/N/Junior (120/120 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 13:03:58
2020-09-12 06:54:51
Kornelia Pawłowska ORCHID’S RADJAH
  • 1x 1/LL/Dzieci II (90 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 8/LL/Dzieci II (95 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 15/LL/Dzieci II (95/100 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 13:04:03
2020-09-11 22:36:24
Karolina Pogorzelska EVO
  • 1x 1/LL/Dzieci II (90 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 8/LL/Dzieci II (95 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 15/LL/Dzieci II (95/100 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 13:04:05
2020-09-11 22:35:26
Karolina Pogorzelska ALABASTER
  • 1x 3/L/Junior Młodszy (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 10/L1/Junior Młodszy (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 17/P/Junior Młodszy (105/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 13:04:08
2020-09-11 21:12:23
Bartosz Janiszek LUNATIC
  • 1x 6/P1/Młody Jeździec (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 13/N/Młody Jeździec (120 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 20/N1/Młody Jeździec (125/125 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 13:04:10
2020-09-11 17:36:58
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 13:04:13
2020-09-11 13:13:40
Martyna Kozon J'02 TOLEDO
  • 1x 5/P/Junior (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 12/P1/Junior (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 19/N/Junior (120/120 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 13:04:15
2020-09-11 10:06:50
Kaja Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 4/L1/Dzieci I (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 11/P/Dzieci I (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 18/P/Dzieci I (110/115 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 07:56:04
2020-09-11 01:41:14
Alicja Lipkowska ENIGMA
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 21:35:39
2020-09-10 21:09:06
Natalia Dragan CALLIA-L
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 19:33:25
2020-09-10 19:08:03
Żaneta Zwierzyńska CASTEL-L
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 19:33:29
2020-09-10 17:50:26
Zuzanna Piasecka LANDGRAF II
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 16:34:15
2020-09-10 16:29:28
Agata Koroluk NOLLY DOLLY K
  • 1x 1/LL/Dzieci II (90 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 8/LL/Dzieci II (95 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 15/LL/Dzieci II (95/100 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 16:19:46
2020-09-10 15:24:41
Maria Kozłowska Mj'01 ASTERIA
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 17:56:06
2020-09-10 09:53:10
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 11:41:57
2020-09-10 08:25:28
Zofia Michalak PRINCESSA I G
  • 1x 5/P/Junior (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 12/P1/Junior (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 19/N/Junior (120/120 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 11:42:00
2020-09-10 08:24:25
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 3/L/Junior Młodszy (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 10/L1/Junior Młodszy (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 17/P/Junior Młodszy (105/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 11:42:03
2020-09-10 08:18:25
Antoni Michalak EKSPLOZJA
  • 1x 1/LL/Dzieci II (90 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 8/LL/Dzieci II (95 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 15/LL/Dzieci II (95/100 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 11:42:08
2020-09-10 07:42:02
Franciszek Jurzak CRESCENDO Z
  • 1x 7/N1/Senior (125 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 14/C/Senior (130 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 21/C/Senior (130/130 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 20:42:22
2020-09-09 20:39:24
Klaudia Skłodowska ZENDER
  • 1x 3/L/Junior Młodszy (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 10/L1/Junior Młodszy (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 17/P/Junior Młodszy (105/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 20:42:24
2020-09-09 20:13:25
Dorota Czajkowska KUROSAWA
  • 1x 5/P/Junior (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 12/P1/Junior (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 19/N/Junior (120/120 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:52:11
2020-09-09 15:45:19
Agnieszka Kułakowska HIAWATHA
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 13:57:26
2020-09-09 13:55:01
Anna Zielińska N-COMPOSTELLA MVH Z
  • 1x 6/P1/Młody Jeździec (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 13/N/Młody Jeździec (120 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 20/N1/Młody Jeździec (125/125 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 13:57:20
2020-09-09 13:39:55
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 2x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 2x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 11:43:35
2020-09-09 11:26:19
Katarzyna Dobrowolska DOLAR
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 11:43:32
2020-09-09 11:25:53
Katarzyna Dobrowolska LASKANA
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 10:51:09
2020-09-09 10:33:07
Agnieszka Matejuk CORDIANA
  • 2x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 2x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 2x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 10:51:13
2020-09-09 10:27:20
Weronika Krzyśpiak ENIGMA
  • 1x 7/N1/Senior (125 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 14/C/Senior (130 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 21/C/Senior (130/130 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 20:02:34
2020-09-09 07:14:25
Helena Kraś OSADKOWSKI KEY LEENA
  • 1x 3/L/Junior Młodszy (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 10/L1/Junior Młodszy (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 17/P/Junior Młodszy (105/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 10:07:26
2020-09-08 22:45:00
Zuzanna Jm'05 Werelich BELLA
  • 1x 3/L/Junior Młodszy (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 10/L1/Junior Młodszy (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 17/P/Junior Młodszy (105/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 10:07:30
2020-09-08 22:44:15
Zuzanna Jm'05 Werelich CRICOVA L
  • 1x 6/P1/Młody Jeździec (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 13/N/Młody Jeździec (120 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 20/N1/Młody Jeździec (125/125 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 10:07:33
2020-09-08 22:22:42
Karina Dzięgielewska J'04 PLOTER
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 10:07:36
2020-09-08 22:21:45
Karina Dzięgielewska J'04 OLSTER
  • 1x 5/P/Junior (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 12/P1/Junior (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 19/N/Junior (120/120 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 10:07:39
2020-09-08 21:31:25
Zofia Chrzanowska Mj'01 GAJA
  • 1x 6/P1/Młody Jeździec (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 13/N/Młody Jeździec (120 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 20/N1/Młody Jeździec (125/125 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 10:07:48
2020-09-08 21:29:52
Zofia Chrzanowska Mj'01 CINZANO MK
  • 1x 6/P1/Młody Jeździec (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 13/N/Młody Jeździec (120 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 20/N1/Młody Jeździec (125/125 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 10:07:54
2020-09-08 21:27:23
Zofia Chrzanowska Mj'01 MŁODY JAPE
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 21:10:07
2020-09-08 20:58:48
Zuzanna Dębowska MIX
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 13:04:24
2020-09-08 20:11:53
Wiktoria Kabala DIOMEDES
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 21:10:13
2020-09-08 20:05:50
Wiktoria Bulska DAVIDOFF BH
  • 2x 6/P1/Młody Jeździec (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 2x 13/N/Młody Jeździec (120 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 20/N1/Młody Jeździec (125/125 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 21:10:16
2020-09-08 19:51:36
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 1x 6/P1/Młody Jeździec (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 13/N/Młody Jeździec (120 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 20/N1/Młody Jeździec (125/125 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 21:10:19
2020-09-08 19:49:10
Karolina Klusek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 3/L/Junior Młodszy (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 10/L1/Junior Młodszy (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 17/P/Junior Młodszy (105/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 18:46:54
2020-09-08 18:40:26
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 5/P/Junior (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 12/P1/Junior (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 19/N/Junior (120/120 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 17:28:35
2020-09-08 16:36:07
Maja Wałach GOTHA MK
  • 1x 1/LL/Dzieci II (90 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 8/LL/Dzieci II (95 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 15/LL/Dzieci II (95/100 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 17:28:43
2020-09-08 15:14:09
Bianka Kwiatkowska NEVIO 17
  • 1x 3/L/Junior Młodszy (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 10/L1/Junior Młodszy (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 17/P/Junior Młodszy (105/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 17:28:47
2020-09-08 12:44:12
Karolina Szaniawska Jm'06 GOLDIKA
  • 1x 1/LL/Dzieci II (90 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 17:28:52
2020-09-08 12:43:51
Karolina Szaniawska Jm'06 HIMENA
  • 1x 4/L1/Dzieci I (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 17:28:59
2020-09-08 12:43:27
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 7/N1/Senior (125 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 14/C/Senior (130 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 21/C/Senior (130/130 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 17:29:03
2020-09-08 11:58:59
Jakub Grzymała ARNOLD
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 17:29:07
2020-09-08 11:58:31
Sławomir Paszkowski RAUL
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 17:29:13
2020-09-08 11:58:01
Agnieszka Paszkowska AJGOR
  • 1x 2/L/Zawodnik z III licencją (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 9/L1/Zawodnik z III licencją (105 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 16/P/Zawodnik z III licencją (110/110 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 17:29:18
2020-09-08 11:11:00
Oliwia Reaud LUIGI
  • 1x 1/LL/Dzieci II (90 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 8/LL/Dzieci II (95 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 15/LL/Dzieci II (95/100 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 17:29:30
2020-09-08 11:10:39
Oliwia Reaud K-PARIS
  • 1x 1/LL/Dzieci II (90 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 8/LL/Dzieci II (95 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 15/LL/Dzieci II (95/100 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 13:57:13
2020-09-08 09:57:48
Alicja Łącka ODIGO VAN HET KAPELHOF
  • 1x 5/P/Junior (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - I półfinał
  • 1x 12/P1/Junior (115 cm) zwykły (art.238.2.1) - II półfinał
  • 1x 19/N/Junior (120/120 cm) dwunawrotowy zwykły/zwykły (art 273.3.4.1) - finał
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl