Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
79 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 16:38:40
2020-10-13 16:23:29
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 8/P6/Kuce P-6 I półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 10/P3/Kuce P-3 II półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 17/P4/Kuce P-4 Finał (Juniorzy Młodsi)
78 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 16:38:42
2020-10-13 16:22:54
Konstancja Przybylska BAD BOY
  • 1x 4/D1/Konie D-1 I półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 12/D2/Konie D-2 II półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 20/D3/Konie D-3 Finał (Juniorzy Młodsi)
77 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 14:45:10
2020-10-13 14:27:16
Magda Kowaluk ALL YOU NEED
  • 1x 3/CC4/CC4 I Półfinał Pucharu Mazowsza
  • 1x 16/CC5/CC5 II Półfinał Pucharu Mazowsza
  • 1x 25/CC7/CC7 Finał Pucharu Mazowsza
76 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 14:43:16
2020-10-13 13:56:29
Dominika Zdunek CAPRIO
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
75 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 13:51:36
2020-10-13 13:50:47
Elżbieta Liberda LUDOVIK
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
74 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 13:48:07
2020-10-13 13:47:05
Elżbieta Liberda HAJDUK
  • 1x 5/N4/Konie N-4 I półfinał (Juniorzy)
  • 1x 10/P3/Kuce P-3 II półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 17/P4/Kuce P-4 Finał (Juniorzy Młodsi)
73 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 13:49:33
2020-10-13 13:46:41
Monika Szkuta TOFFI
  • 1x 3/CC4/CC4 I Półfinał Pucharu Mazowsza
  • 1x 16/CC5/CC5 II Półfinał Pucharu Mazowsza
  • 1x 25/CC7/CC7 Finał Pucharu Mazowsza
72 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 13:48:13
2020-10-13 13:46:26
Elżbieta Liberda ATYLLA L
  • 1x 3/CC4/CC4 I Półfinał Pucharu Mazowsza
  • 1x 16/CC5/CC5 II Półfinał Pucharu Mazowsza
  • 1x 25/CC7/CC7 Finał Pucharu Mazowsza
71 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 20:31:09
2020-10-10 16:16:15
Alicja Skarżyńska CAMELOT
  • 1x 6/N1/Kuce N-1 I półfinał (Juniorzy)
  • 1x 11/N2/Kuce N-2 II półfinał (Juniorzy)
  • 1x 19/N7K/Kuce N7-K Finał (Juniorzy)
70 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 07:17:05
2020-10-09 17:18:12
Ewa Hamkało BANANA SPLIT GERALDINO
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
69 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 07:17:20
2020-10-09 13:44:46
Helena Kozłowska EMOL
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
68 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 07:17:24
2020-10-09 12:40:11
Pola Guerquin-Koryzma DRUH HROBY HRON
  • 1x 7/L6RK/Kuce L6-RK I półfinał (Młodzicy)
  • 1x 9/L1RK/Kuce L1RK II półfinał (Młodzicy)
  • 1x 19/L2RK/Kuce L2-RK Finał (Młodzicy)
67 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 09:26:14
2020-10-08 22:45:25
Ewa Apanas FANTASTIC SURPRISE
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
66 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 09:26:22
2020-10-08 21:15:02
Agata Mikołajczyk WELCOME
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
65 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 20:16:41
2020-10-08 20:07:06
Ttatiana Dworacka RASHMI
  • 1x 7/L6RK/Kuce L6-RK I półfinał (Młodzicy)
  • 1x 9/L1RK/Kuce L1RK II półfinał (Młodzicy)
  • 1x 19/L2RK/Kuce L2-RK Finał (Młodzicy)
64 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 19:26:06
2020-10-08 15:38:28
Gloria Grudziąż POEZJA-P
  • 1x 5/N4/Konie N-4 I półfinał (Juniorzy)
  • 1x 13/D4/Konie D-4 II półfinał (Juniorzy)
  • 1x 22/N5/Konie N-5 Finał (Juniorzy)
63 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 19:26:09
2020-10-08 12:46:45
Sonia Górzyńska RED SUNSET SUNSATION
  • 1x 8/P6/Kuce P-6 I półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 10/P3/Kuce P-3 II półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 17/P4/Kuce P-4 Finał (Juniorzy Młodsi)
62 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 12:22:49
2020-10-08 10:10:24
Sonia Dźwigalska AILLE CLOONEY
  • 1x 7/L6RK/Kuce L6-RK I półfinał (Młodzicy)
  • 1x 9/L1RK/Kuce L1RK II półfinał (Młodzicy)
  • 1x 19/L2RK/Kuce L2-RK Finał (Młodzicy)
61 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 07:23:29
2020-10-07 21:20:20
Larysa Sadłos NABOKOV L
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
60 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 07:23:32
2020-10-07 21:13:39
Karolina Piechowska RAKIJA
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
59 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 13:24:25
2020-10-07 12:28:44
Konrad Wożniak CORRLANDO-CATANI
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
58 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 13:25:26
2020-10-07 12:27:08
Aleksandra Gruszka M-CAS-AS
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
57 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 12:11:02
2020-10-07 11:39:01
Marzena Chentkowska DILMAH
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
56 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 11:13:13
2020-10-07 10:52:27
Zofia Dąbrowska PICOLO
  • 1x 7/L6RK/Kuce L6-RK I półfinał (Młodzicy)
  • 1x 9/L1RK/Kuce L1RK II półfinał (Młodzicy)
  • 1x 19/L2RK/Kuce L2-RK Finał (Młodzicy)
55 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 10:17:47
2020-10-07 10:00:39
Kalina Kopczewska M'08 DON SULTAN
  • 1x 7/L6RK/Kuce L6-RK I półfinał (Młodzicy)
  • 1x 9/L1RK/Kuce L1RK II półfinał (Młodzicy)
  • 1x 19/L2RK/Kuce L2-RK Finał (Młodzicy)
54 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 10:17:57
2020-10-07 09:54:29
Piotr Sujecki LOVE ME BMF
  • 1x 7/L6RK/Kuce L6-RK I półfinał (Młodzicy)
  • 1x 9/L1RK/Kuce L1RK II półfinał (Młodzicy)
  • 1x 19/L2RK/Kuce L2-RK Finał (Młodzicy)
53 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 10:18:04
2020-10-07 09:47:56
Małgorzata Urbańska FRANCIS
  • 1x 5/N4/Konie N-4 I półfinał (Juniorzy)
  • 1x 13/D4/Konie D-4 II półfinał (Juniorzy)
  • 1x 22/N5/Konie N-5 Finał (Juniorzy)
52 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 10:18:11
2020-10-07 09:41:04
Paweł Łyżwiński DESPERADO
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
51 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 10:18:19
2020-10-07 09:28:17
Barbara Ciszek DARK DIAMENT
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
50 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 09:23:30
2020-10-07 09:11:57
Zofia Puławska GALIA
  • 1x 1/N5/Konie N-5 I półfinał (Młodzi Jeźdźcy)
  • 1x 14/N6/Konie N-6 II półfinał (Młodzi Jeźdźcy)
  • 1x 23/N7/Konie N-7 Finał (Młodzi Jeźdźcy)
49 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 09:23:38
2020-10-07 09:10:38
Amelia Milczarek LAS PALMAS
  • 1x 5/N4/Konie N-4 I półfinał (Juniorzy)
  • 1x 13/D4/Konie D-4 II półfinał (Juniorzy)
  • 1x 22/N5/Konie N-5 Finał (Juniorzy)
48 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 21:43:39
2020-10-06 21:28:25
Monika Bartyś CASPAR
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
47 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 14:42:52
2020-10-06 20:51:19
Sylwia Kolebska HERO'S
  • 1x 3/CC4/CC4 I Półfinał Pucharu Mazowsza
  • 1x 16/CC5/CC5 II Półfinał Pucharu Mazowsza
  • 1x 25/CC7/CC7 Finał Pucharu Mazowsza
46 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 20:43:09
2020-10-06 20:31:48
Maria Mackiewicz DAY DREAMER 9
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
45 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 20:43:12
2020-10-06 20:31:03
Julia Jokiel WU-WEI
  • 1x 4/D1/Konie D-1 I półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 12/D2/Konie D-2 II półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 20/D3/Konie D-3 Finał (Juniorzy Młodsi)
44 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 19:22:19
2020-10-06 19:08:32
Dominika Jędrzejowska Mj'01 RAHIM BH
  • 1x 1/N5/Konie N-5 I półfinał (Młodzi Jeźdźcy)
  • 1x 14/N6/Konie N-6 II półfinał (Młodzi Jeźdźcy)
  • 1x 23/N7/Konie N-7 Finał (Młodzi Jeźdźcy)
43 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 10:03:04
2020-10-06 16:43:30
Renata Bąk FRIVOOL
  • 1x 6/N1/Kuce N-1 I półfinał (Juniorzy)
  • 1x 9/P1/P-1 I półfinał Amatorów
  • 1x 11/N2/Kuce N-2 II półfinał (Juniorzy)
  • 1x 18/P2/P-2 II półfinał Amatorów
  • 1x 22/N5/Konie N-5 Finał (Juniorzy)
42 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 16:52:01
2020-10-06 16:40:54
Marta Żurek HALMA
  • 1x 4/D1/Konie D-1 I półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 5/N4/Konie N-4 I półfinał (Juniorzy)
  • 1x 12/D2/Konie D-2 II półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 13/D4/Konie D-4 II półfinał (Juniorzy)
  • 1x 20/D3/Konie D-3 Finał (Juniorzy Młodsi)
41 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 09:22:07
2020-10-06 08:29:57
Luiza Rutkowska FURST APACHINO
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
40 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 22:01:21
2020-10-05 20:50:28
Barbara Rynkowska KELPIE
  • 1x 7/L6RK/Kuce L6-RK I półfinał (Młodzicy)
  • 1x 9/L1RK/Kuce L1RK II półfinał (Młodzicy)
  • 1x 19/L2RK/Kuce L2-RK Finał (Młodzicy)
39 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 22:01:24
2020-10-05 20:45:06
Martyna Baściuk PRZEDŚWIT BARAŻ
  • 1x 4/D1/Konie D-1 I półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 12/D2/Konie D-2 II półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 20/D3/Konie D-3 Finał (Juniorzy Młodsi)
38 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 22:01:27
2020-10-05 20:42:37
Martyna Baściuk ORCHARD SPIRIT OF TESIO
  • 1x 8/P6/Kuce P-6 I półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 10/P3/Kuce P-3 II półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 17/P4/Kuce P-4 Finał (Juniorzy Młodsi)
37 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 22:01:30
2020-10-05 20:25:13
Gabriela Jaworska JACKSON
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
36 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 22:01:33
2020-10-05 20:24:32
Gabriela Jaworska GINGER
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
35 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 19:43:49
2020-10-05 18:54:11
Agata Dylewska SUNDAY MORNING
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
34 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 18:18:32
2020-10-05 18:15:52
Agnieszka Przybylska EVENTING DREAM
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
33 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 16:41:12
2020-10-05 16:15:04
Lea Zatońska JUBILER
  • 1x 4/D1/Konie D-1 I półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 12/D2/Konie D-2 II półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 20/D3/Konie D-3 Finał (Juniorzy Młodsi)
32 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 04:02:35
2020-10-05 16:14:34
Lea Zatońska POPPINGS ANNABELL
  • 1x 7/L6RK/Kuce L6-RK I półfinał (Młodzicy)
  • 1x 9/L1RK/Kuce L1RK II półfinał (Młodzicy)
  • 1x 19/L2RK/Kuce L2-RK Finał (Młodzicy)
31 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 11:44:04
2020-10-05 10:38:40
Alicja Jasiak STAKKATINO
  • 1x 5/N4/Konie N-4 I półfinał (Juniorzy)
  • 1x 13/D4/Konie D-4 II półfinał (Juniorzy)
  • 1x 22/N5/Konie N-5 Finał (Juniorzy)
30 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 11:44:11
2020-10-05 05:55:27
Natalia Doraczyńska WERBENA KG
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
29 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 11:44:13
2020-10-05 05:54:35
Anna Bylica FENIKS
  • 1x 4/D1/Konie D-1 I półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 12/D2/Konie D-2 II półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 20/D3/Konie D-3 Finał (Juniorzy Młodsi)
28 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 11:44:17
2020-10-04 23:58:48
Bogna Jedziniak SONJAHOFS UNITAS
  • 1x 8/P6/Kuce P-6 I półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 10/P3/Kuce P-3 II półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 17/P4/Kuce P-4 Finał (Juniorzy Młodsi)
27 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 11:13:16
2020-10-04 21:23:21
Karolina Duda ROTHSCHILD
  • 1x 4/D1/Konie D-1 I półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 12/D2/Konie D-2 II półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 20/D3/Konie D-3 Finał (Juniorzy Młodsi)
26 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 11:44:22
2020-10-04 20:14:38
Ewa Golubińska DELICIOUS PP
  • 1x 6/N1/Kuce N-1 I półfinał (Juniorzy)
  • 1x 11/N2/Kuce N-2 II półfinał (Juniorzy)
  • 1x 19/N7K/Kuce N7-K Finał (Juniorzy)
25 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 11:44:24
2020-10-04 20:12:24
Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON
  • 1x 6/N1/Kuce N-1 I półfinał (Juniorzy)
  • 1x 11/N2/Kuce N-2 II półfinał (Juniorzy)
  • 1x 19/N7K/Kuce N7-K Finał (Juniorzy)
24 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 11:44:27
2020-10-04 19:46:32
Tatiana Bierieżnow ROMANTICA
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
23 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 11:44:30
2020-10-04 19:33:26
Kornelia Redek CLEVER BOY
  • 1x 5/N4/Konie N-4 I półfinał (Juniorzy)
  • 1x 13/D4/Konie D-4 II półfinał (Juniorzy)
  • 1x 22/N5/Konie N-5 Finał (Juniorzy)
22 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 19:21:59
2020-10-04 19:07:52
Zofia Mordzelewska BARNADO
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
21 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 19:21:56
2020-10-04 17:39:07
Justyna Brzozowska LORD DRACO
  • 1x 1/N5/Konie N-5 I półfinał (Młodzi Jeźdźcy)
  • 1x 14/N6/Konie N-6 II półfinał (Młodzi Jeźdźcy)
20 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 19:21:53
2020-10-04 17:37:30
Justyna Brzozowska SANTIEGO T
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
19 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 19:21:41
2020-10-04 13:34:46
Klaudia Gawdzik Jm'06 NIKE
  • 1x 4/D1/Konie D-1 I półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 12/D2/Konie D-2 II półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 20/D3/Konie D-3 Finał (Juniorzy Młodsi)
18 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 12:21:53
2020-10-03 22:30:53
Alicja Gałkowska MISJONARZ
  • 1x 1/N5/Konie N-5 I półfinał (Młodzi Jeźdźcy)
  • 1x 14/N6/Konie N-6 II półfinał (Młodzi Jeźdźcy)
  • 1x 23/N7/Konie N-7 Finał (Młodzi Jeźdźcy)
17 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 19:21:33
2020-10-03 22:30:21
Marta Waszka ALGO
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
16 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 12:22:05
2020-10-03 21:40:20
Adrianna Drozd LANCEVILLE G
  • 1x 1/N5/Konie N-5 I półfinał (Młodzi Jeźdźcy)
  • 1x 14/N6/Konie N-6 II półfinał (Młodzi Jeźdźcy)
  • 1x 23/N7/Konie N-7 Finał (Młodzi Jeźdźcy)
15 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 12:22:09
2020-10-03 21:38:33
Pola Czerwińska BIRBANT
  • 1x 8/P6/Kuce P-6 I półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 10/P3/Kuce P-3 II półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 17/P4/Kuce P-4 Finał (Juniorzy Młodsi)
14 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 12:22:28
2020-10-03 19:22:30
Mateusz Pabijanek IMIRO VDH
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
13 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 12:22:34
2020-10-03 15:48:06
Martyna Mitrowska BORYS
  • 1x 5/N4/Konie N-4 I półfinał (Juniorzy)
  • 1x 13/D4/Konie D-4 II półfinał (Juniorzy)
  • 1x 22/N5/Konie N-5 Finał (Juniorzy)
12 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 12:22:39
2020-10-03 15:14:04
Aleksandra Matyszczyk ESPAGINA
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
11 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 12:22:44
2020-10-03 15:05:07
Tamara Kotowicz RAFAELL BH
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
10 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 15:00:54
2020-10-03 13:40:18
Ludwika Kozak ASZLI
  • 1x 5/N4/Konie N-4 I półfinał (Juniorzy)
  • 1x 13/D4/Konie D-4 II półfinał (Juniorzy)
  • 1x 22/N5/Konie N-5 Finał (Juniorzy)
9 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 15:00:59
2020-10-03 12:45:37
Malina Chodźko TORNADO
  • 1x 7/L6RK/Kuce L6-RK I półfinał (Młodzicy)
  • 1x 9/L1RK/Kuce L1RK II półfinał (Młodzicy)
  • 1x 19/L2RK/Kuce L2-RK Finał (Młodzicy)
8 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 15:01:02
2020-10-03 10:54:52
Aleksandra Rozesłańska POTER
  • 1x 7/L6RK/Kuce L6-RK I półfinał (Młodzicy)
  • 1x 9/L1RK/Kuce L1RK II półfinał (Młodzicy)
  • 1x 19/L2RK/Kuce L2-RK Finał (Młodzicy)
7 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 15:01:08
2020-10-03 10:54:13
Julia Rozesłańska SATURN
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
6 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 09:17:43
2020-10-03 07:57:29
Dominika Kraśko TIGER WOODS P
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
  • 1x 24/C4/Konie C-4 Finał (Seniorzy)
5 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 09:17:47
2020-10-03 07:56:43
Ewa Łobocka-Łobos TOULOUSE LAUTREC
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
4 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 09:17:50
2020-10-03 07:48:16
Katarzyna Mościbroda DENIRO
  • 1x 2/C1/Konie C-1 I półfinał (Seniorzy)
  • 1x 15/C2/Konie C-2 II półfinał (Seniorzy)
3 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 09:17:52
2020-10-03 07:46:53
Weronika Usiądek HARNAŚ
  • 1x 6/N1/Kuce N-1 I półfinał (Juniorzy)
  • 1x 11/N2/Kuce N-2 II półfinał (Juniorzy)
  • 1x 19/N7K/Kuce N7-K Finał (Juniorzy)
2 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 09:17:55
2020-10-03 07:46:17
Weronika Lewandowska HOJVEJS CASMIR
  • 1x 6/N1/Kuce N-1 I półfinał (Juniorzy)
  • 1x 11/N2/Kuce N-2 II półfinał (Juniorzy)
  • 1x 19/N7K/Kuce N7-K Finał (Juniorzy)
1 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 09:17:58
2020-10-03 07:45:38
Ivette Czok ELDOM
  • 1x 8/P6/Kuce P-6 I półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 10/P3/Kuce P-3 II półfinał (Juniorzy Młodsi)
  • 1x 17/P4/Kuce P-4 Finał (Juniorzy Młodsi)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Apanas Ewa Varsovia Dressage Club
S
LZPZJ/1256/19
2. Bąba Martyna Klub Sportowy Equiright
1999 (MJ.)
brak
3. Bąk Renata Stowarzyszenie R&S Stables
S
O006022
4. Bartyś Monika Klub Sportowy Centurion
S
O022661
105MN08
5. Baściuk Martyna Stowarzyszenie KS Chojnów
2005 (JM.)
O046348
6. Bierieżnow Tatiana Equesta
2004 (J.)
O036896
7. Brzozowska Justyna Bpk MAZ
S
O024381
8. Bylica Anna BPK (MAZ)
S
O035832
9. Chentkowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O001334
10. Chodźko Malina -
2009 (Mł.)
O059844
11. Ciszek Barbara Sekcja Jeździecka Mar-Rom
S
O002525
12. Ciurzyńska Ewa SJ Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
O049790
13. Czerwińska Pola KS Centurion
2007 (JM.)
O045767
14. Czok Ivette KS Centurion
2006 (JM.)
O040263
15. Dąbrowska Weronika brak
2006 (JM.)
brak
16. Dąbrowska Zofia Stow. SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O048304
17. Doraczyńska Natalia SJ Poster Piaseczno
S
O012986
18. Drozd Adrianna SS Golden Horse
2001 (MJ.)
O033073
19. Duda Karolina BPK
2005 (JM.)
O006468
20. Dworacka Ttatiana Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2009 (Mł.)
O058594
A(w)B(w)LPZJ/1089
21. Dylewska Agata Varsovia Dressage Club
S
O007010
22. Dźwigalska Sonia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2009 (Mł.)
O057372
23. Gałkowska Alicja KS AZS AWF Warszawa
2000 (MJ.)
O037010
24. Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA
S
O019149
25. Gawdzik Jm'06 Klaudia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2006 (JM.)
O044546
26. Golubińska Ewa KJ Plejada
2004 (J.)
O032073
27. Górzyńska Sonia BPK
2005 (JM.)
O041576
28. Grudziąż Gloria bpk
2019 (Mł.)
O026631
29. Gruszka Aleksandra Skj Sewan
S
O023452
30. Guerquin-Koryzma Pola BPK
2008 (JM.)
o055764
31. Gumowska Anna brak
S
brak
32. Guz Zofia Bpk
2007 (JM.)
Brak
33. Hamkało Ewa St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003494
34. Jakubik Joanna -
S
O031513
35. Jasiak Alicja SKJ Hawajka Majdan
2003 (J.)
0037686
36. Jaworska Gabriela KS Tusin Dressage
S
O001467
37. Jędrzejowska Mj'01 Dominika KJ Kapitan
2001 (MJ.)
O042742
38. Jedziniak Bogna Stowarzyszenie KS Chojnów
2005 (JM.)
O058190
39. Jokiel Julia Varsovia Dressage Club
2005 (JM.)
O048620
40. Karczewski Michał Varsovia Dressage Club
S
O058673
41. Kesler M'07 Ewa KJ Aromer Józefin
2007 (JM.)
O051161
42. Kolebska Sylwia Varsovia Dressage Club
S
O012682
43. Kopczewska M'08 Kalina KJ Plejada Stefanówka
2008 (JM.)
O048171
44. Kotowicz Tamara Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
S
O021349
45. Kowaluk Magda KJ Garo
S
O024858
46. Kozak Ludwika bpk MAZ
2002 (J.)
O043334
47. Kozłowska Helena JKS Jagodne
2004 (J.)
brak
48. Kraśko Dominika KS Centurion
S
O000091
49. Leszczyńska Julia brak
2005 (JM.)
brak
50. Lewandowska Weronika KS Centurion
2005 (JM.)
000
51. Liberda Elżbieta Eqiu Club Zamłyniec
S
O001400
52. Łapacz Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
Brak
53. Łyżwiński Paweł KJ Sawanka
S
O011026
54. Malicka Maria Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
S
O025251
55. Michońska Monika JKS Equita
S
brak
56. Mikołajczyk Agata KS EQUIRIGHT
S
O004606
57. Milczarek Amelia KJ Sawanka
2003 (J.)
brak
58. Mitrowska Martyna St. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
59. Mordzelewska Zofia SJ Stajnia Podolszyn
S
O001628
60. Mościbroda Katarzyna Klub Sportowy Centurion
S
brak
61. Nowak Julia KS AZS AWF WARSZAWA
2003 (J.)
Brak
62. Nowakowski Jacek niezrzeszony
2006 (JM.)
brak
63. Pabijanek Mateusz Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
S
O006023
10218000
64. Paryska Izabela Varsovia Dressage Club
2004 (J.)
Brak
65. Piątkowska Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O002381
66. Piechowska Karolina Bpk maz
S
O013057
67. Piotrowska Maria Stajnia Sawanka
2005 (JM.)
brak
68. Przybylska Agnieszka niezrzeszony
S
O018600
69. Przybylska Konstancja SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O039639
70. Puławska Zofia KJ Sawanka
2000 (MJ.)
O039403
71. Redek Kornelia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2002 (J.)
O031763
72. Rozesłańska Aleksandra SKJ Bajardo
2010 (Mł.)
brak
73. Rozesłańska Julia SKJ Bajardo
2004 (J.)
O047830
74. Rutkowska Luiza Varsovia Dressage Club
S
O001344
75. Rynkowska Barbara Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
2008 (JM.)
O051060
76. Sadłos Larysa KJ Huzar Józefów
2001 (MJ.)
O035201
77. Sencio M'07 Julia nz
2007 (JM.)
Brak
78. Siwak M'08 Gabija KJ Aromer Józefin
2008 (JM.)
O053630
79. Skarżyńska Alicja brak
2004 (J.)
O032068
80. Sujecki Piotr bpk
2008 (JM.)
brak
81. Szczepańska Anna Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
S
O026568
82. Szkuta Monika Klub Sportowy Centurion
S
O011404
83. Szymaniak Karolina Stajnia Wilanów
Brak
84. Tutak Zofia JKS Jagodne
S
O045503
85. Urbańska Małgorzata Kj Aldragho
2004 (J.)
PZJ O054650
86. Usiądek Weronika KS Centurion
2006 (JM.)
000
87. Waszka Marta KS AZS AWF Warszawa
S
Brak
88. Woldański Marcin Varsovia Dressage Club
S
O003642
10156442
89. Wożniak Konrad skj sewan
2000 (MJ.)
O031811
90. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
91. Zatońska Lea Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O049671
92. Zdunek Dominika Stowarzyszenie Prawo i Konie
2003 (J.)
O035335
93. Żurek Marta Stowarzyszenie R&S Stables
S
O043221
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

97

AILLE CLOONEY KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:144 F: NN
M: NN
brak 372003006844433
2.

2

ALFI ZAGORKA GR. D KOŃ MAŁY POL 2014 wałach siwa/147 F: Zachodni Wiatr
M: My Lady
K027865 616013530056914
3.

33

ALGO SP POL 2006 wałach gniada/165 F: Himen / Oder
M: Agawa / Pergamon
K013305 616999600322206
4.

99

ALL YOU NEED SP POL 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Love affair
M: Ascona
KO17304 616009600203610
5.

106

ALLL MY LOVE G SP POL 2009 klacz gniada/157 F: Love Affai
M: Analuzja
brak POL 009660044209
6.

73

ARAGORN SP POL 2009 gelding bay/170 F: Imequyl
M: Azalia
- -
7.

35

ASLAN MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/170 F: Barnaba
M: Astra
Brak 616006580149913
8.

19

ASZLI Wlkp (Poch. Trk.) POL 2009 Klacz kasztanowata/170 cm F: Essaul
M: Aksa
K015185 616007600288709
9.

124

ATYLLA L SP POL 2007 Wałach gniada F: Cruzeiro L
M: Andaluzja
K023487 POL009580430507
10.

65

AURELIA OLDENBURG GER 2009 Klacz kasztanowata F: Sancisco
M: Angel/Del Piero
K023072
11.

129

BAD BOY SP POL 2007 Ogier siwa F: Maram / Aram
M: Bornea / Tioman Island
K012150 POL009590088207
12.

8

BAILEYS AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/1 F: Dżihad
M: Bruma
Brak 616006580246716
13.

108

BANANA SPLIT GERALDINO KWPN NLD 2011 Wałach ciemnogniada F: Bon Bravour
M: Beraldine
K019287
14.

38

BARNADO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/* F: Arriba Z Zangersheide
M: Bakara sp./ Love Affair Han.
K025879 616009580398114
15.

87

BETOVEN KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:136 F: Rób Roy
M: Belle Lady
K023045
16.

28

BIRBANT MAŁY KOŃ POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Denis
M: Balihara/Folio
K022641 616013600119912
17.

121

BLACK CASINO OLDENBURG POL 10.04.2010 wałach kara/175 F: Christ
M: Fiona
Brak DE 433330725910
18.

30

BORYS Pełna Krew Angielska (Xx) POL 2003 wałach kasztanowata/162 F: Glimmerman
M: Brunilde / Forest Wind
K020947 POL030000002032
19.

98

BREGO SP POL 2015 Wałach kasztanowata/165 F: Tabasko
M: Brena
brak brak
20.

68

CALVADOS M OLDENBURG GER 2012 Wałach ciemnogniada/182 F: Cantus
M: JNjk,
K022949
21.

113

CAMELOT ARABSKA POL 2012 Wałach siwa/kuc:148 F: vatican
M: cezura
K026022 616POL12009104A
22.

128

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
K018656
23.

127

CAPRIO HANOWER POL 2005 Wałach kasztanowata F: Calido
M: Silvetta
Nr PZJ: K015340
24.

72

CASPAR SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Landos II
M: Clasica L
K012390
25.

114

CLANET HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach ciemnogniada/175 F: Clinton
M: New Origin
Brak DE421000402909
26.

47

CLEVER BOY PKSP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Landor
M: Cytia
K016637 POL009520039409
27.

92

CORRLANDO-CATANI HAN. GER 2009 wałach gniada/174 F: NN
M: NN
brak DE 005468
28.

59

DAMA KIER SP POL 2007 Klacz gniada/167 F: Nabucho du Serein
M: Dama Pik
K021351 12663
29.

88

DARK DIAMENT WESTF POL 2013 Wałach kara/167 F: Duisrnberg
M: Welenfee
K025088 DE 441411364513
30.

70

DAY DREAMER 9 Deutsche Sport Pferd GER 2014 Wałach kasztanowata/173 F: Diamo Gold
M: Divita II / Don Frederico
K027303 DE 473730240614
31.

44

DELICIOUS PP KUC POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Dacapo 154
M: Deborah B
K010730 11258, POL 013 67 01119 06 104ZI48
32.

134

DELICIOUS PP/ LEUNS VELDS'S WI F:
M:
33.

15

DENIRO SP POL 2008 wałach tarantowata/169 F: Baksik
M: Dessa
brak POL009540068908
34.

86

DESPERADO HANOWERSKA GER 2011 Wałach gniada/172 F: Danone I / DeNiro
M: Laurissa / Lauries Crusador
K021434 DE431310600511
35.

90

DILMAH HANOWER GER 2012 Wałach gniada F: Decurio
M: Die Tanzerin
K024067
36.

50

DJANGO AA MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/164 F: Jaśmin
M: Duma
K026642
37.

81

DON SULTAN DRP POL 2006 Wałach kara/kuc: F: x
M: x
K020851
38.

24

DONNA OLDENBURG POL 2010 klacz kara/175 F: Detroit
M: Vartheja
Brak DE433330120510
39.

10

DOPING TYP SZLACHETNY POL 1998 Wałach kasztanowata/163 F: NN
M: NN
brak POL 999 51 11 547 01
40.

12

DREAMER SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Quaterback
M: Dream girl
K022456 616009660473611
41.

111

DRUH HROBY HRON KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:138 F: NN
M: Hurka
K020960 616999610165210
42.

25

DULCAMERO PONY POL 2014 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Dimension AT
M: Baroness
Brak DE441411142214
43.

63

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Wnning Girl / Indorado
K023908 528003200912983 105GB16
44.

18

ELDOM PONY POL 2007 wałach gniada/kuc:146 F: Thorneyside Gemini
M: Miranda
brak 528008110032611
45.

110

EMOL SP POL 2001 Wałach gniada/173 F: Denar
M: Etiuda
brak 08941
46.

31

ESPAGINA SP POL 2013 Klacz gniada/166 F: Brentino
M: Espania 18
K023309 616009670028113
47.

51

EVENTING DREAM SP POL 2010 Gelding bay/172 F: Ekwador
M: Ratina A
K017754 616009640098510
48.

103

FANTASTIC SURPRISE NIEM.SPORT. POL 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Florencio I
M: Worldly Grace
K022762 DE455879000112
49.

42

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Le Voltaire
M: Foppa/ Polonus
K020107
50.

84

FRANCIS MACLENBURG POL 2013 Wałach gniada/175 F: Colfosco
M: Tiamo I
K027233 DE427270218913
51.

131

FRANS N KWPN NED 2010 Wałach gniada/165 F: Ampere / Rousseau
M: Aterpenta C / Watermill Scandic
K020905
52.

133

FRANS N/RARA AVIS FSTF F:
M:
53.

6

FRIVOOL KWPN POL 2010 wałach izabelowata/172 F: Sandero
M: -
brak -
54.

60

FURST APACHINO OLDENBURG POL 2013 Ogier kasztanowata/170cm F: Apache KWPN
M: Fame han. / Fabriano han.
K023716 DE433335051613
55.

77

GALIA SP POL 2010 klacz siwa/172 F: Kingsten
M: Galilea/ Aviano
K024518 616009610065110
56.

58

GINGER KWPN NED 2011 wałach kasztanowata/172 F: Vivaldi
M: Sarina v.d Klumpert
1234 528003201101172
57.

132

GINGER/JACKSON F:
M:
58.

120

GIVENCHY OLDENBURG POL 2010 wałach siwa/163 F: Gingerino
M: Evita
brak DE 433331043110
59.

62

H-ZHIVARA HOLSZTYŃSKA POL 2015 klacz skarogniada/175 F: Zhivago
M: Wavinja
Brak DE421000164915
60.

123

HAJDUK MAŁOPOLSKA POL 2015 Ogier kara/171 F: Huzar
M: Hala
K028092 616006580252815
61.

64

HALMA SP POL 2009 Klacz gniada/168 F: Pilet
M: Halfa
K013512 POL
62.

16

HARNAŚ KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
K028709 616999661768610
63.

109

HARRY Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2002 Wałach gniada/166 F: West
M: Hadyna
brak POL009590035302
64.

67

HARRY HOLE MALOPOLSKA POL 2014 wałach ciemnogniada/167 F: Huzar m(AA)
M: Huba m/ Top Gun xo
K029413 616006590035114
65.

75

HERO'S KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada F: Dayano
M: Wilana S
K022009 528003201206727
66.

17

HOJVEJS CASMIR KUC DEN 2013 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Eiluns Spartan / Beka's Spartacus
M: Calina / De Noir
K025195 208333201302234
67.

29

IMIRO VDH KWPN POL 2013 wałach gniada/171 F: G.Ramiro Z
M: Paccalonie K
K022646 528003201303065
68.

104

ISTER GR WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Alamos
M: Ibiza
brak
69.

57

JACKSON KWPN POL 2014 wałach ciemnokasztanowata/174 F: Firestone
M: Fleur/Freegraf
Wwww wWsw
70.

94

JANOSIK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 wałach siwa/175 F: Chester
M: Jagoda
K029989 POL 009 59 01356 06
71.

48

JUBILER MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach kasztanowata/164 F: Nabucho du Serein
M: Julka
K020865 616006590314407
72.

112

JUST DO IT TRAKEŃSKA POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Waitaki
M: Jastarnia
K015457
73.

11

KANTAT JAGODNE TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach gniada/172 F: Kałkan
M: Draka
K027324 616999580516613
74.

79

KASZMIR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Tramal
M: Kastra
brak
75.

117

KAZIK GR. B TYP KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:124 F: nn
M: nn
PZJ K028357 616999661768810
76.

54

KELPIE KOŃ MAŁY POL 2010 Klacz skarogniada/mk:141 F: Asumpt / Veritas 6
M: Kyniska / Top Ewita
K023088 616013580177810
77.

27

LANCEVILLE G OLDENBURSKA POL 2015 Gelding chestnut/170 F: Livaldon
M: Wiviola
K027689 DE 433330621715
78.

85

LANDSCAPE SUNRISE OS POL 2014 wałach gniada/174 F: Lyjanero
M: Escada
brak 276098104858930
79.

7

LARIANT WLKP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Nn
M: Nn
Brak
80.

78

LAS PALMAS SP POL 2007 Wałach gniada F: Pluspunkt
M: Lansada
K024286
81.

45

LEUNS VELD'S WINSTON KUC WAL. POL 2007 wałach izabelowata/kuc:147 F: Bodo
M: Leuns Velds Heidi
K022553 528017 07.00825
82.

37

LORD DRACO ZWEIBRUCKER GER 1.07.2013 Ogier ciemnogniada F: Lord Leopold
M: Darling / Don Gregory
K024264
83.

82

LOVE ME BMF MAŁY KOŃ POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn
M: nn
K027498
84.

126

LUDOVIK Litewski Koń Sportowy POL 2012 wałach gniada/178 F: .
M: .
. .
85.

93

M-CAS-AS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 wałach kasztanowata/163 F: Corofini
M: Monellina
K028405 616009680079211
86.

91

MAFIA P SP POL 2011 klacz kara/179 F: Ron Wiliam / Rohdiamant
M: Madera - P / Saracen
K020100 616009670019311
87.

61

MERKURY MAŁOPOLSKA POL 2002 Wałach skarogniada/160 F: Safian
M: Murcja
006660932402 006660932402
88.

122

MILORD MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/165 F: Love Addair
M: Milagros
brak 12529
89.

26

MISJONARZ SP POL 2002 Wałach siwa F: .
M: .
brak
90.

76

MONACO SP POL 2012 wałach gniada/172 F: Nn
M: Nn
Brak 616009600114012
91.

53

N'LUSI KUC POL 2012 klacz bułana/kuc:127 F: TIJD VLIJT'S VICTOR
M: NELLY
K026694 616013600252912
92.

95

NABOKOV L SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/170 F: Cruzeiro L
M: Nadin L
K008890 Pol009580060604
93.

119

NABUCCO GR. D HAFLINGER POL 2003 wałach jasnokasztanowata/145 F: Novum
M: Heidi
Brak Brak
94.

116

NEGRITA PP HANOWERSKA POL 2015 klacz kara/167 F: Negro
M: Rubin Fleur
Brak DE431316983215
95.

115

NEWTON PP HANOWERSKA POL 2016 wałach ciemnogniada/160 F: Negro
M: Brendy o
Brak DE431316896916
96.

34

NIKE SP POL 2006 Klacz kasztanowata/- F: Sprint / Trawant
M: Nel / Hipovit
K017149 POL009540098606
97.

56

ORCHARD SPIRIT OF TESIO NWPCS NED 2015 wałach gniada/kuc:149 cm F: King William
M: Orchard JR Anna Palowna
K030076 528017201500355
98.

80

PACYFIK MAŁOPOLSKA POL 27.04.2016 ogier siwa/- F: Dżihad
M: Parada
Brak 616006580247016
99.

89

PICOLO KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: SANWAN
M: VIVIERROLAND PECHE
K028839 616013520039210
100.

100

POEZJA-P SP POL 2014 Klacz gniada/180 F: Arriba Z
M: Patyna m/ Vis Versa xo
K028060 616 009 55 01000 14
101.

49

POPPINGS ANNABELL NEW FOREST PONY POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:146 F: Hoppenhof’s Jasper
M: Poppings Mariëlle
K028733 528018020112098
102.

21

POTER KUC WALIJSKI POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:127 F: Apasjonata Saganek
M: Gemestone Philadelphia
K030092 616013540040510
103.

55

PRZEDŚWIT BARAŻ SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Dresk / Przedświt XII-4
M: Beta / Leandro
K019179 616009630079610
104.

32

RAFAELL BH SP POL 2011 Wałach gniada/174 F: Elf
M: Roxy HL
K022946
105.

66

RAHIM BH SP POL 2010 wałach gniada/175 F: Elf
M: Roxy HL
K021960 616009661403410
106.

96

RAKIJA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Love Affair
M: Reda
K013686
107.

40

RAPSODIA FSTF SP POL 2009 klacz gniada/174 F: IRWING SHAW L
M: ROSILLA
Brak 616009600388509
108.

130

RARA AVIS FSTF SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Irwing Shaw L
M: Rosilla
K024395
109.

102

RASHMI KUC NIEMIECKI POL 10..03 200 Klacz gniada/kuc:140 F: Messino
M: Romi
K028301 DE 467-0001642-06
110.

101

RED SUNSET SUNSATION NN POL 2011 Wałach gniada/kuc:147 cm F: NN
M: NN
K026812
111.

46

ROMANTICA SP POL 2010 Klacz kara F: Swarovski
M: Rowa
K017986 616009590204710
112.

3

ROTHSCHILD HANN POL 2008 gelding chestnut/175 F: Love Affair
M: Rafanta
K015493 12519
113.

69

SALADYN SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/168 F: Wieland
M: Samira
K025362 616009592092213
114.

74

SALSA J SP POL 2016 mare bay/168 F: Karbon
M: Serwantka / Leone
K029851 616009600072516
115.

23

SALWADOR WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach kasztanowata/165 F: Sługa
M: Sonorita
K020964 POL007660457205
116.

36

SANTIEGO T Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 Wałach gniada F: Skyflight
M: Gentane
K025928
117.

22

SATURN SP POL 2006 wałach gniada/166 F: Lampart
M: Sauna
K021150 POL 009580658306
118.

107

SHAQUILLE OLDENBURSKA POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Sezuan
M: Florence M
brak brak
119.

118

SIR NANDO HAFLINGER POL 2012 wałach jasnokasztanowata/146 F: Nero
M: Semi
brak 616013610079712
120.

43

SONJAHOFS UNITAS KUC POL 2011 gelding bay/kuc:145 F: Heitrak's Marvin
M: Voorwijk's Unique
K024087 528017201100174
121.

39

STAKKATINO HANOWERSKA GER 2007 wałach ciemnogniada/172 F: Stalypso
M: Denada
K014455 DE 431316728207
122.

52

SUNDAY MORNING HANN. GER 2006 Wałach gniada/171 F: Sir Donnerhal
M: Londondery
K029232
123.

83

TANGA WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/160 F: Eloquent
M: Tama
brak 616007600197615
124.

13

TIGER WOODS P SP POL 2004 Wałach skarogniada/170 F: RON WILLIAM
M: TOSCANIA P
B 616009670024814
125.

125

TOFFI SP. POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Faust Z.
M: Topless
K017249 6160096602953
126.

20

TORNADO KUC WALIJSKI POL 1998 wałach kara/kuc:110 F: Nn
M: Nn
K0O4730 616999660018298
127.

14

TOULOUSE LAUTREC WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata/173 F: Love Affair
M: Tosca
k024652
128.

9

VANCOUVER SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Domel / Lagrain
M: Venita / Etos
K020534 616009540098810
129.

105

WELCOME CZEWB POL 2009 Wałach gniada/168 F: Werbespot
M: Sorbonna
Bral Brak
130.

41

WERBENA KG SP POL 2007 Klacz gniada F: Bareshnikov/
M: Wiktoria KG/Campari M
K019258
131.

71

WU-WEI SP POL 2013 wałach siwa/168 F: Qulester
M: Wodna Lilia
K025367 616009592092113
Rider Club
Competition
Prize
Apanas Ewa Varsovia Dressage Club
550
SUM:
550.00
Bierieżnow Tatiana Equesta
1650
SUM:
1650.00
Gałkowska Alicja KS AZS AWF Warszawa
700
SUM:
700.00
Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA
500
SUM:
500.00
Grudziąż Gloria bpk
600
SUM:
600.00
Jasiak Alicja SKJ Hawajka Majdan
500
SUM:
500.00
Jaworska Gabriela KS Tusin Dressage
1370
SUM:
1370.00
Jędrzejowska Mj'01 Dominika KJ Kapitan
1050
SUM:
1050.00
Kolebska Sylwia Varsovia Dressage Club
400
SUM:
400.00
Kowaluk Magda KJ Garo
600
SUM:
600.00
Kozłowska Helena JKS Jagodne
1100
SUM:
1100.00
Milczarek Amelia KJ Sawanka
300
SUM:
300.00
Puławska Zofia KJ Sawanka
870
SUM:
870.00
Redek Kornelia UKS Vacat Eventing Sulbiny
400
SUM:
400.00
Rutkowska Luiza Varsovia Dressage Club
820
SUM:
820.00
Szkuta Monika Klub Sportowy Centurion
300
SUM:
300.00
Urbańska Małgorzata Kj Aldragho
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Apanas Ewa
Varsovia Dressage Club
2020-10-16
3
2020-10-17
7
2020-10-18
3
2020-10-18
5
550
Bąk Renata
Stowarzyszenie R&S Stables
2020-10-16
10
2020-10-16
8
2020-10-17
1
2020-10-17
2020-10-18
1
2020-10-16
2020-10-16
5
2020-10-17
1
2020-10-17
2020-10-18
1
Bartyś Monika
Klub Sportowy Centurion
CASPAR (72)
2020-10-16
9
2020-10-17
11
2020-10-18
10
2020-10-18
10
Baściuk Martyna
Stowarzyszenie KS Chojnów
2020-10-16
1
2020-10-17
1
2020-10-18
1
2020-10-18
1
2020-10-16
4
2020-10-17
2
2020-10-18
3
2020-10-18
3
Bierieżnow Tatiana
Equesta
2020-10-16
1
2020-10-17
4
2020-10-18
1
2020-10-18
1
1650
Brzozowska Justyna
Bpk MAZ
2020-10-16
17
2020-10-17
10
2020-10-18
11
2020-10-18
11
2020-10-16
1
2020-10-17
1
Bylica Anna
BPK (MAZ)
FENIKS (42)
2020-10-16
3
2020-10-17
2
2020-10-18
4
Chentkowska Marzena
Klub Jeździecki Welt Opypy
DILMAH (90)
2020-10-16
20
2020-10-17
18
2020-10-18
19
2020-10-18
18
Chodźko Malina
-
TORNADO (20)
2020-10-17
7
2020-10-18
4
2020-10-18
6
2020-10-16
5
Ciszek Barbara
Sekcja Jeździecka Mar-Rom
2020-10-16
18
2020-10-17
22
2020-10-18
24
Czerwińska Pola
KS Centurion
BIRBANT (28)
2020-10-16
1
2020-10-17
3
2020-10-18
2
2020-10-18
2
Czok Ivette
KS Centurion
ELDOM (18)
2020-10-16
2
2020-10-17
5
2020-10-18
1
2020-10-18
4
Dąbrowska Zofia
Stow. SKJ Bobrowy Staw
PICOLO (89)
2020-10-16
3
2020-10-17
3
2020-10-18
3
2020-10-18
2
Doraczyńska Natalia
SJ Poster Piaseczno
2020-10-16
16
2020-10-17
16
2020-10-18
18
2020-10-18
17
Drozd Adrianna
SS Golden Horse
2020-10-16
4
Duda Karolina
BPK
2020-10-16
6
2020-10-17
4
2020-10-18
2
2020-10-18
2
Dworacka Ttatiana
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
RASHMI (102)
2020-10-16
6
2020-10-17
10
2020-10-18
9
2020-10-18
8
Dylewska Agata
Varsovia Dressage Club
2020-10-16
10
2020-10-17
14
2020-10-18
12
2020-10-18
12
Dźwigalska Sonia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2020-10-16
10
2020-10-17
5
2020-10-18
8
2020-10-18
4
Gałkowska Alicja
KS AZS AWF Warszawa
2020-10-16
2
2020-10-17
3
2020-10-18
3
2020-10-18
3
700
Gałkowska Karolina
KS AZS AWF WARSZAWA
2020-10-16
4
2020-10-17
4
2020-10-18
3
FRANS N (131)
2020-10-16
3
2020-10-17
6
2020-10-18
2
500
Gawdzik Jm'06 Klaudia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
NIKE (34)
2020-10-16
2
2020-10-17
2020-10-18
5
2020-10-18
5
Golubińska Ewa
KJ Plejada
2020-10-16
2
2020-10-17
3
2020-10-16
3
2020-10-17
1
2020-10-18
1
2020-10-18
1
Górzyńska Sonia
BPK
2020-10-16
6
2020-10-17
6
2020-10-18
6
2020-10-18
6
Grudziąż Gloria
bpk
POEZJA-P (100)
2020-10-16
1
2020-10-17
1
2020-10-18
1
2020-10-18
1
600
Gruszka Aleksandra
Skj Sewan
2020-10-16
20
2020-10-17
23
2020-10-18
17
2020-10-18
19
Guerquin-Koryzma Pola
BPK
2020-10-16
1
2020-10-17
1
2020-10-18
1
2020-10-18
1
Hamkało Ewa
St. SKJ Bobrowy Staw
2020-10-16
24
2020-10-17
27
2020-10-18
26
Jasiak Alicja
SKJ Hawajka Majdan
2020-10-16
5
2020-10-17
5
2020-10-18
2
2020-10-18
2
500
Jaworska Gabriela
KS Tusin Dressage
JACKSON (57)
2020-10-16
12
2020-10-17
12
GINGER (58)
2020-10-16
2
2020-10-17
1
2020-10-18
4
2020-10-18
2
1370
Jędrzejowska Mj'01 Dominika
KJ Kapitan
2020-10-16
3
2020-10-17
2
2020-10-18
1
2020-10-18
1
1050
Jedziniak Bogna
Stowarzyszenie KS Chojnów
2020-10-16
5
2020-10-17
1
2020-10-18
3
2020-10-18
1
Jokiel Julia
Varsovia Dressage Club
WU-WEI (71)
2020-10-16
8
2020-10-17
3
2020-10-18
3
2020-10-18
3
Kolebska Sylwia
Varsovia Dressage Club
HERO'S (75)
2020-10-16
5
2020-10-17
2
2020-10-18
4
2020-10-18
3
400
Kopczewska M'08 Kalina
KJ Plejada Stefanówka
2020-10-16
7
2020-10-17
9
2020-10-18
9
2020-10-18
8
Kotowicz Tamara
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2020-10-16
14
2020-10-17
17
2020-10-18
13
2020-10-18
14
Kowaluk Magda
KJ Garo
2020-10-16
2
2020-10-17
3
2020-10-18
2
2020-10-18
1
600
Kozak Ludwika
bpk MAZ
ASZLI (19)
2020-10-16
10
2020-10-17
8
2020-10-18
5
2020-10-18
6
Kozłowska Helena
JKS Jagodne
EMOL (110)
2020-10-16
5
2020-10-17
2
2020-10-18
2
2020-10-18
3
1100
Kraśko Dominika
KS Centurion
2020-10-16
7
2020-10-17
9
2020-10-18
9
2020-10-18
8
Lewandowska Weronika
KS Centurion
2020-10-16
1
2020-10-17
2
2020-10-18
4
2020-10-18
2
Liberda Elżbieta
Eqiu Club Zamłyniec
HAJDUK (123)
2020-10-16
2
2020-10-18
1
ATYLLA L (124)
2020-10-16
1
2020-10-17
1
2020-10-18
1
Łyżwiński Paweł
KJ Sawanka
2020-10-16
13
2020-10-17
20
2020-10-18
16
2020-10-18
16
Mikołajczyk Agata
KS EQUIRIGHT
WELCOME (105)
2020-10-16
19
2020-10-17
13
2020-10-18
15
2020-10-18
15
Milczarek Amelia
KJ Sawanka
2020-10-16
7
2020-10-17
2
2020-10-18
4
2020-10-18
4
300
Mitrowska Martyna
St. SKJ Bobrowy Staw
BORYS (30)
2020-10-16
9
Mordzelewska Zofia
SJ Stajnia Podolszyn
BARNADO (38)
2020-10-16
4
2020-10-17
5
2020-10-18
5
2020-10-18
6
Mościbroda Katarzyna
Klub Sportowy Centurion
DENIRO (15)
2020-10-16
22
2020-10-17
21
2020-10-18
25
Pabijanek Mateusz
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2020-10-16
26
2020-10-17
19
2020-10-18
21
2020-10-18
20
Piechowska Karolina
Bpk maz
RAKIJA (96)
2020-10-16
15
2020-10-17
14
2020-10-18
8
2020-10-18
13
Przybylska Agnieszka
niezrzeszony
2020-10-16
23
2020-10-17
26
2020-10-18
22
2020-10-18
21
Przybylska Konstancja
SKJ Hawajka Majdan
BAD BOY (129)
2020-10-16
8
2020-10-17
5
2020-10-18
8
2020-10-18
4
Puławska Zofia
KJ Sawanka
GALIA (77)
2020-10-16
5
2020-10-17
4
2020-10-18
2
2020-10-18
2
870
Redek Kornelia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2020-10-16
3
2020-10-17
6
2020-10-18
3
2020-10-18
3
400
Rozesłańska Aleksandra
SKJ Bajardo
POTER (21)
2020-10-16
8
2020-10-17
5
2020-10-18
6
2020-10-18
5
Rozesłańska Julia
SKJ Bajardo
SATURN (22)
2020-10-16
8
2020-10-17
8
2020-10-18
7
2020-10-18
7
Rutkowska Luiza
Varsovia Dressage Club
2020-10-16
6
2020-10-17
3
2020-10-18
6
2020-10-18
4
820
Rynkowska Barbara
Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
KELPIE (54)
2020-10-16
4
2020-10-17
2
2020-10-18
2
2020-10-18
3
Sadłos Larysa
KJ Huzar Józefów
2020-10-16
25
2020-10-17
25
2020-10-18
20
2020-10-18
22
Skarżyńska Alicja
brak
CAMELOT (113)
2020-10-16
5
2020-10-17
4
2020-10-18
3
2020-10-18
4
Sujecki Piotr
bpk
2020-10-16
9
2020-10-17
4
2020-10-18
6
2020-10-18
7
Szkuta Monika
Klub Sportowy Centurion
TOFFI (125)
2020-10-16
6
2020-10-17
5
2020-10-18
5
2020-10-18
4
300
Urbańska Małgorzata
Kj Aldragho
FRANCIS (84)
2020-10-16
4
2020-10-17
4
2020-10-18
6
2020-10-18
5
200
Usiądek Weronika
KS Centurion
HARNAŚ (16)
2020-10-16
3
2020-10-17
5
2020-10-18
2
2020-10-18
3
Waszka Marta
KS AZS AWF Warszawa
ALGO (33)
2020-10-16
27
2020-10-17
28
2020-10-18
23
2020-10-18
23
Woldański Marcin
Varsovia Dressage Club
2020-10-16
10
2020-10-17
6
2020-10-18
14
2020-10-18
9
Wożniak Konrad
skj sewan
2020-10-16
28
2020-10-17
24
2020-10-18
27
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
CANDY (128)
2020-10-16
3
2020-10-17
4
2020-10-18
5
2020-10-18
5
Zatońska Lea
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
JUBILER (48)
2020-10-16
7
2020-10-17
2020-10-18
7
2020-10-18
6
2020-10-16
2
2020-10-17
8
2020-10-18
5
2020-10-18
10
Zdunek Dominika
Stowarzyszenie Prawo i Konie
CAPRIO (127)
2020-10-16
4
2020-10-17
2020-10-18
6
2020-10-16
1
2020-10-17
3
2020-10-18
2
Żurek Marta
Stowarzyszenie R&S Stables
HALMA (64)
2020-10-16
2020-10-17
6
2020-10-17
7
2020-10-18
9
2020-10-16
6

Number of Riders: 93

Number of Horses: 131

The sum of prizes: 11 910.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl