Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 15:15:53
2020-07-16 15:11:36
Alicja Jasiak STAKKATINO
  • 1x 16/P4/P4 ZR
  • 1x 18/N4/N4 ZR kuce
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 15:17:32
2020-07-16 14:34:55
Natalia Bujalska LEGERETE 2
  • 1x 9/C2/C2 ZR
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 15:17:17
2020-07-16 14:34:25
Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON
  • 1x 8/N3/N3 ZR kuce
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 15:16:40
2020-07-16 12:47:36
Maria Dąbrowska-Bigoszewska SO BLACK I.P.S. Z
  • 1x 10/CC4/CC4 ZR
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 09:09:55
2020-07-16 08:59:59
Adrianna Bartoszewska QUENTIN
  • 2x 7/D2/D2 ZR
  • 1x 17/D3/D3 ZR
  • 1x 18/N4/N4 ZR kuce
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 09:09:57
2020-07-16 08:20:36
Magdalena Kośmider ATAMAN
  • 2x 1/L1/L1R ZT
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 09:09:59
2020-07-16 08:13:32
Gabriela Owczarek ETERNITY
  • 2x 15/L4/L4 ZT
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 09:10:00
2020-07-16 08:04:08
Monika Jocz RONDENO
  • 2x 15/L4/L4 ZT
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 09:10:01
2020-07-16 08:03:25
Malwina Rozum N-JOY
  • 2x 15/L4/L4 ZT
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 09:10:03
2020-07-16 08:02:42
Agata Śrembowska MAKOWIEC
  • 2x 15/L4/L4 ZT
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 09:10:04
2020-07-16 04:18:15
Helena Kozłowska EMOL
  • 1x 9/C2/C2 ZR
  • 1x 19/C3/C3 ZR
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 09:10:08
2020-07-15 22:56:12
Natalia Chuderewicz ARKADIO
  • 1x 6/P3/P3 ZR
  • 1x 7/D2/D2 ZR
  • 2x 16/P4/P4 ZR
54 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-15 17:42:52
2020-07-15 14:23:13
Gabriela Jaworska ORIGON
  • 1x 10/CC4/CC4 ZR
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 17:42:55
2020-07-15 13:19:46
Teresa Tomaszewska AMBROZJO
  • 1x 10/CC4/CC4 ZR
  • 1x 20/CC5/CC5 ZR
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 17:42:59
2020-07-15 12:06:30
Karolina Piechowska RAKIJA
  • 1x 10/CC4/CC4 ZR
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 09:03:15
2020-07-14 23:22:48
Weronika Bobotek QULA
  • 2x 2/MPMK 4/El. MPMK 4 latki (2 starty)
  • 2x 12/MPMK 4/El. MPMK 4 latki (2 starty)
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 09:03:18
2020-07-14 21:37:13
Klaudyna Pisarska FREDERIQUS G
  • 1x 3/MPMK 5/El. MPMK 5 latki (2 starty)
  • 1x 13/MPMK 5/El. MPMK 5 latki ( 2 starty)
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 09:03:20
2020-07-14 21:32:02
Zofia Kiser PECTUS
  • 2x 5/L3/L3 ZT
  • 2x 15/L4/L4 ZT
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 09:03:22
2020-07-14 14:47:38
Paulina Tomczak DONATAN
  • 2x 2/MPMK 4/El. MPMK 4 latki (2 starty)
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 09:03:24
2020-07-14 14:46:58
Marzena Chentkowska LINDT
  • 2x 4/MPMK 6/El. MPMK 6 latki (2 starty)
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 09:03:27
2020-07-14 14:25:40
Weronika Madej DIAMOND DREAM
  • 1x 3/MPMK 5/El. MPMK 5 latki (2 starty)
  • 1x 6/P3/P3 ZR
  • 1x 13/MPMK 5/El. MPMK 5 latki ( 2 starty)
  • 1x 16/P4/P4 ZR
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 09:03:29
2020-07-14 13:33:27
Hanna Jarocka RAFI
  • 2x 1/L1/L1R ZT
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 21:20:57
2020-07-14 10:17:13
Justyna Lenart BERBERYS
  • 1x 18/N4/N4 ZR kuce
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 09:38:46
2020-07-14 09:02:48
Anna Szczepańska PACYFIK
  • 2x 2/MPMK 4/El. MPMK 4 latki (2 starty)
  • 1x 12/MPMK 4/El. MPMK 4 latki (2 starty)
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 09:38:49
2020-07-14 08:46:25
Urszula Toeplitz LUCEK GR. A
  • 1x 11/L6R/L6R ZT
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 20:50:31
2020-07-14 08:45:57
Zofia Tutak KANTAT JAGODNE
  • 1x 5/L3/L3 ZR
  • 1x 15/L4/L4 ZR
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 21:13:34
2020-07-13 21:15:30
Aleksandra Błach DAMA KIER
  • 1x 6/P3/P3 ZR
  • 1x 7/D2/D2 ZR
  • 1x 16/P4/P4 ZR
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 09:38:55
2020-07-13 20:46:43
Adrianna Jakóbczak RAFAELLO
  • 1x 16/P4/P4 ZR
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 00:31:55
2020-07-13 18:03:33
Adrianna Drozd ESPLANADA
  • 1x 10/CC4/CC4 ZR
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 16:02:46
2020-07-13 14:47:49
Aleksandra Tatak TOTEM
  • 1x 10/CC4/CC4 ZR
  • 1x 20/CC5/CC5 ZR
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 12:20:34
2020-07-13 11:28:36
Karolina Molik CHABLIS M
  • 2x 2/MPMK 4/El. MPMK 4 latki (2 starty)
  • 2x 12/MPMK 4/El. MPMK 4 latki (2 starty)
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 12:20:40
2020-07-12 23:34:57
Gabriela Wójcicka GNL MIRA P
  • 1x 9/C2/C2 ZR
  • 1x 19/C3/C3 ZR
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 12:20:42
2020-07-12 19:47:00
Adrianna Drozd LANCEVILLE G
  • 1x 6/P3/P3 ZR
  • 1x 16/P4/P4 ZR
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 12:20:43
2020-07-12 19:28:43
Natalia Goś J'02 GIOVVANI II KG
  • 2x 7/D2/D2 ZR
  • 1x 18/N4/N4 ZR kuce
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 12:20:45
2020-07-12 19:01:16
Agata Kamionka - Flak DESERT ROSE
  • 1x 10/CC4/CC4 ZR
  • 1x 20/CC5/CC5 ZR
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 16:26:40
2020-07-12 09:27:53
Aleksandra Kilian ASLAN
  • 2x 5/L3/L3 ZT
  • 2x 15/L4/L4 ZT
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 16:02:50
2020-07-11 21:47:36
Kinga Chrzanowska J'02 BAZYL
  • 2x 5/L3/L3 ZT
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 16:26:44
2020-07-11 20:24:56
Klaudia Gasiecka AURELIA
  • 1x 6/P3/P3 ZR
  • 1x 16/P4/P4 ZR
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 16:26:48
2020-07-11 20:24:27
Alicja Piechal CALVADOS M
  • 1x 9/C2/C2 ZR
  • 1x 19/C3/C3 ZR
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 16:26:50
2020-07-11 16:42:41
Maria Malicka DREAMER
  • 1x 5/L3/L3 ZR
  • 1x 6/P3/P3 ZR
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 16:26:52
2020-07-11 15:52:24
Elina Dmitruk S-KRYSZTAŁ
  • 2x 2/MPMK 4/El. MPMK 4 latki (2 starty)
  • 2x 12/MPMK 4/El. MPMK 4 latki (2 starty)
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 16:26:54
2020-07-11 14:49:50
Zofia Mordzelewska BARNADO
  • 2x 4/MPMK 6/El. MPMK 6 latki (2 starty)
  • 2x 14/MPMK 6/El. MPMK 6 latki (2 starty)
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 16:26:56
2020-07-11 12:17:52
Aleksandra Syliwoniuk EDEON
  • 1x 6/P3/P3 ZR
  • 1x 7/D2/D2 ZR
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 16:26:58
2020-07-11 09:36:13
Paulina Greniewska TINKA
  • 1x 6/P3/P3 ZR
  • 1x 16/P4/P4 ZR
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 16:27:00
2020-07-11 09:18:23
Adrianna Czorniej EMPIR
  • 1x 5/L3/L3 ZR
  • 1x 6/P3/P3 ZR
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 16:27:03
2020-07-11 08:27:17
Martyna Kmiecińska - Wasiak PREGO VERY
  • 1x 5/L3/L3 ZT
  • 1x 5/L3/L3 ZR
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 08:00:51
2020-07-10 23:09:39
Katarzyna Łukasik TANZGOLD
  • 1x 5/L3/L3 ZT
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 08:00:55
2020-07-10 22:24:36
Justyna Jarosz DAILY DEAL JUNIOR
  • 1x 15/L4/L4 ZT
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 08:00:57
2020-07-10 22:22:14
Laura Piwek KISS&GO
  • 1x 5/L3/L3 ZR
  • 1x 15/L4/L4 ZR
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 08:01:03
2020-07-10 22:20:40
Halina Gackowska LAMARCK
  • 1x 9/C2/C2 ZR
  • 1x 19/C3/C3 ZR
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 08:01:06
2020-07-10 22:20:02
Gabriela Jaworska LOVID-20
  • 1x 2/MPMK 4/El. MPMK 4 latki (2 starty)
  • 1x 12/MPMK 4/El. MPMK 4 latki (2 starty)
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 08:01:08
2020-07-10 22:19:31
Gabriela Jaworska LORD OF HOLLAND
  • 1x 2/MPMK 4/El. MPMK 4 latki (2 starty)
  • 1x 12/MPMK 4/El. MPMK 4 latki (2 starty)
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 08:01:11
2020-07-10 22:19:02
Gabriela Jaworska KENIA
  • 1x 3/MPMK 5/El. MPMK 5 latki (2 starty)
  • 1x 13/MPMK 5/El. MPMK 5 latki ( 2 starty)
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 08:01:15
2020-07-10 22:18:35
Gabriela Jaworska JACKSON
  • 2x 4/MPMK 6/El. MPMK 6 latki (2 starty)
  • 2x 14/MPMK 6/El. MPMK 6 latki (2 starty)
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 08:01:18
2020-07-10 22:18:03
Gabriela Jaworska DREAM BOY
  • 1x 3/MPMK 5/El. MPMK 5 latki (2 starty)
  • 1x 13/MPMK 5/El. MPMK 5 latki ( 2 starty)
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 08:01:20
2020-07-10 22:17:27
Gabriela Jaworska DAILY DEAL JUNIOR
  • 2x 4/MPMK 6/El. MPMK 6 latki (2 starty)
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 08:01:24
2020-07-10 21:23:35
Alicja Rempińska DIALOG
  • 1x 5/L3/L3 ZR
  • 1x 6/P3/P3 ZR
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 09:03:34
2020-07-10 21:19:08
Agnieszka Wiśniewska ZALGARII ROYAL
  • 1x 6/P3/P3 ZR
  • 2x 13/MPMK 5/El. MPMK 5 latki ( 2 starty)
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 09:03:37
2020-07-10 21:18:37
Agnieszka Wiśniewska CHANTAL M
  • 2x 3/MPMK 5/El. MPMK 5 latki (2 starty)
  • 1x 17/D3/D3 ZR
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 08:01:32
2020-07-10 21:08:31
Tamara Kotowicz RAFAELL BH
  • 1x 9/C2/C2 ZR
  • 1x 19/C3/C3 ZR
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 08:01:34
2020-07-10 21:03:54
Julia Kokot NIKIFOR TK
  • 1x 5/L3/L3 ZR
  • 1x 6/P3/P3 ZR
  • 1x 15/L4/L4 ZR
  • 1x 16/P4/P4 ZR
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 08:01:37
2020-07-10 20:54:49
Natalia Doraczyńska WERBENA KG
  • 1x 9/C2/C2 ZR
  • 1x 19/C3/C3 ZR
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 08:01:40
2020-07-10 20:54:11
Anna Bylica FENIKS
  • 1x 7/D2/D2 ZR
  • 1x 17/D3/D3 ZR
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 16:27:05
2020-07-10 20:37:43
Aleksandra Rozesłańska POTER
  • 2x 1/L1/L1R ZT
  • 2x 11/L6R/L6R ZT
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 08:01:47
2020-07-10 20:37:16
Julia Rozesłańska SATURN
  • 1x 9/C2/C2 ZR
  • 1x 19/C3/C3 ZR
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 08:01:49
2020-07-10 20:37:08
Małgorzata Dmochowska HILARIANTE
  • 2x 5/L3/L3 ZR
  • 2x 15/L4/L4 ZR
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bartoszewska Adrianna Klub Jeździecki Equistars
S
O021069
2. Błach Aleksandra KJ Lider Radzionków
1999 (MJ.)
O027301
3. Bobotek Weronika KJ Endurance Team
S
O026794
4. Bylica Anna BPK (MAZ)
S
O035832
5. Chentkowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O001334
6. Chrzanowska Kinga Ostoja Kończynka
2002 (J.)
brak
7. Chuderewicz Natalia Klub Jeździecki Equistars
S
Brak
8. Czorniej Adrianna Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O034645
9. Dmitruk Elina nz (KJ Grand Horses)
S
Brak
10. Dmochowska Małgorzata SKJ Bajardo
S
O006542
11. Doraczyńska Natalia SJ Poster Piaseczno
S
brak
12. Drozd Adrianna SS Golden Horse
2001 (MJ.)
O033073
13. Gackowska Halina Bpk maz
111111
14. Gasiecka Klaudia JKS Equita
2019 (Mł.)
Brak
15. Golubińska Ewa KJ Plejada
2004 (J.)
O032073
16. Goś Natalia BPK
2002 (J.)
O040071
17. Greniewska Paulina KJ Corleando-Land
S
O003241
18. Jarocka Hanna SJ MUSTANG
2008 (JM.)
Brak
19. Jarosz Justyna BPK maz
111111
20. Jasiak Alicja Bpk maz
2003 (J.)
Brak
21. Jaworska Gabriela KJ Lider Radzionków
S
O001467
22. Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
S
O001225
23. Kilian Aleksandra nz (Ostoja Kończynka)
S
Brak
24. Kiser Zofia BPK
2002 (J.)
brak
25. Kmiecińska - Wasiak Martyna BPK
S
Brak
26. Kokot Julia SKJ Bajardo
2002 (J.)
O032693
27. Kośmider Magdalena Stajnia Ulmag
S
brak
28. Kotowicz Tamara Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
S
O021349
29. Kozłowska Helena JKS Jagodne
2004 (J.)
brak
30. Lenart Justyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
S
O003367
31. Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice
S
O002402
10112881
32. Madej Weronika bpk maz
S
O008899
33. Malicka Maria Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
S
0025251
34. Molik Karolina brak
S
brak
35. Mordzelewska Zofia SJ Stajnia Podolszyn
S
A(II) LZPZJ/184/20
36. Owczarek Gabriela Stajna Ulmag
2003 (J.)
brak
37. Piechal Alicja BPK
2002 (J.)
O033581
38. Piechowska Karolina Bpk maz
S
O013057
39. Pisarska Klaudyna SS Golden Horse Koryta
S
O001129
40. Piwek Laura Sewan Konstancin
Wwww
41. Rempińska Alicja KJ Janowice
2004 (J.)
O052285
42. Rozesłańska Aleksandra SKJ Bajardo
2010 (Mł.)
brak
43. Rozesłańska Julia SKJ Bajardo
2004 (J.)
O047830
44. Rozum Malwina Stajnia Ulmag
2005 (JM.)
brak
45. Śrembowska Agata Stajnia Ulmag
2002 (J.)
brak
46. Syliwoniuk Aleksandra SJ Mustang Rakowiska
2002 (J.)
brak
47. Szczepańska Anna Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
S
13171/2012
48. Tatak Aleksandra bpk MAZ
S
O025281
49. Toeplitz Urszula nz (Ostoja Kończynka)
2008 (JM.)
brak
50. Tomaszewska Teresa JKS Equita
S
O001498
51. Tomczak Paulina Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O003849
52. Tutak Zofia JKS Jagodne
S
O045503
53. Wiśniewska Agnieszka SKJ GoldenDream
S
Brak
54. Wójcicka Gabriela SKJ HORSEPROFI ŁÓDŹ
S
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

53

AMBROZJO SP POL 2012 Wałach siwa/163 F: Furst Fugger
M: Arriva
Brak
2.

62

ARKADIO Szlachetna Pólkrew POL 2009 Wałach gniada/172 F: HIMEN
M: Arkadią
Brak 616009520165609
3.

24

ASLAN MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/170 F: Barnaba
M: Astra
Brak 616006580149913
4.

57

ATAMAN Szlachetna Półkrew POL 2010 wałach kara/mk:155 F: Moravia
M: Azalia
brak brak
5.

25

AURELIA OLDENBURG GER 2009 Klacz kasztanowata F: Sancisco
M: Angel/Del Piero
K023072
6.

29

BARNADO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/* F: Arriba Z Zangersheide
M: Bakara sp./ Love Affair Han.
K025879 616009580398114
7.

5

BAZYL MAŁOPOLSKA POL 2008 Gelding grey/170 F: Brodway
M: Bella
none 006580334508
8.

6

BERBERYS WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/165 F: Toast
M: Biafra
K029846 616007610073713
9.

26

CALVADOS M OLDENBURG GER 2012 Wałach ciemnogniada/182 F: Cantus
M: JNjk,
K022949
10.

34

CHABLIS M OLDENBURG POL 2016 ogier kasztanowata/170 F: Charmeur
M: Roswitha
brak DE 433330439216
11.

3

CHANTAL M OLDENBURSKA POL 2015 klacz kasztanowata/173 F: Charmeur
M: Crazy Girl
Brak 2764333304902158
12.

9

DAILY DEAL JUNIOR OLD POL 2014 Ogier gniada F: Daily Deal
M: Aaaaa
12345
13.

43

DAMA KIER SP POL 2007 Klacz gniada/167 F: Nabucho du Serein
M: Dama Pik
K021351 12663
14.

67

DANTE NRPS GER 2009 Wałach kara/172 F: Don Jovi/Negro
M: Wyomingh/Flemmingh/Jazz
K026406 528008090080909
15.

38

DESERT ROSE OLD POL 2011 Klacz kara F: De Niro
M: Quadriga
K019288
16.

17

DIALOG Niemiecki Koń Sportowy GER 2006 wałach gniada/168 F: Laurentio
M: Deila
K018007 DE 437-0001721-06
17.

51

DIAMOND DREAM KWPN NED 2015 Ogier skarogniada/167 F: DESPERADO, kwpn.
M: WORLDCADANZA C, kwpn. / Diamond Hit, old.
K026808 528003201502862
18.

49

DONATAN SP POL 2016 ogier kara/164 F: Bon Coeur
M: Dream Girl
Brak Brak
19.

16

DREAM BOY WESTFALSKA POL 2015 Ogier kasztanowata/165 F: Destano han
M: Fleury’s Girl westf/ Fleury westf
K027686 DE441410538715
20.

27

DREAMER SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Quaterback
M: Dream girl
K022456 616009660473611
21.

30

EDEON MAŁOPOLSKA POL 2015 Ogier kara/175 F: Huzar
M: Edycja
Brak BRAK
22.

61

EMOL SP POL 2001 Wałach gniada/173 F: Denar
M: Etiuda
brak 08941
23.

32

EMPIR TYP SZLACHETNY POL nn Wałach gniada/170 F: nn
M: nn
K028492 POL 999 67 00681 00
24.

45

ESPLANADA HOL. POL 2012 Klacz siwa/176 F: Cormint
M: Veltin
K022008 DE421000509112
25.

58

ETERNITY WESTFALSKA POL 2016 wałach gniada/172 F: Corleolord L
M: Eleara
brak brak
26.

21

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Le Voltaire
M: Foppa/ Polonus
K020107
27.

47

FREDERIQUS G OLDENBURG POL 2015 Ogier ciemnogniada/168 F: Furstenball, old.
M: Queen of Poland, han./Quaterback, DSP.
K028214 De 433330713015
28.

37

GIOVVANI II KG SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/170 F: Landor S
M: Genewa KG
K021971 616009610116010
29.

35

GNL MIRA P SP POL 2007 klacz gniada/168 F: LE DUC
M: MAXSIMA-P
12710 POL009670042507
30.

23

HILARIANTE LUSITANO POR 2012 wałach kara/156 F: Latino
M: Zima
K026912 620001002548586
31.

15

JACKSON KWPN POL 2014 wałach ciemnokasztanowata/174 F: Firestone
M: Fleur/Freegraf
Wwww wWsw
32.

42

KANTAT JAGODNE TYP SZLACHETNY POL 2013 Wałach gniada/172 F: Kałkan
M: Draka
brak 616999580516613
33.

14

KENIA KWPN NED 2015 Klacz gniada/164 F: Jazz KWPN
M: Denia / Ufo KWPN
K027652 528003201503636
34.

10

KISS&GO KWPN POL 2015 wałach kara/174 F: Wwwwww
M: Xxxxx
Zzzzz Zzzzzz
35.

11

LAMARCK WESTF POL 2008 wałach gniada/168 F: Xxxx
M: Xxxxx
11111 Qqqq
36.

36

LANCEVILLE G OLDENBURSKA POL 2015 Gelding chestnut/170 F: Livaldon
M: Wiviola
K027689 DE 433330621715
37.

66

LEGERETE 2 OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/172 F: Licotus
M: Flame of love
K027100
38.

65

LEUNS VELD'S WINSTON WELSH NLD 2007 Wałach inna/kuc:147 F: Bodo
M: Leuns Veld's Heidi
K022553 5280170700825
39.

50

LINDT HANOWER POL 2014 ogier gniada/170 F: Livaldon han
M: Wanda han
K027996 Brak
40.

13

LORD OF HOLLAND KWPN POL 2016 ogier kara/175 F: Hero of Holland / Apache
M: Canoeska / Lord Loxley
1223 1224
41.

12

LOVID-20 OLD GER 2016 ogier gniada/168 F: Vivaldi / Krack C
M: Welinda / Don Schufro
1234 1234
42.

41

LUCEK TYP KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:120 F: nn
M: nn
brak 616999610235711
43.

60

MAKOWIEC Szlachetna Półkrew POL 2003 Wałach gniada/173 F: Vector
M: Malezja
brak
44.

59

N-JOY Pełna Krew Angielska (Xx) POL 2008 Klacz gniada/161 F: Enjoy Plan
M: Nawarona
brak brak
45.

19

NIKIFOR TK SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/166 F: LADYKRACHER 8
M: NITOLOMA
K025205 616 009 54 00469 13
46.

1

ORIGON HANN POL 2006 wałach gniada/168 F: Wew
M: Ewew
Dfbbb Ffff
47.

40

PACYFIK MAŁOPOLSKA POL 27.04.2016 ogier siwa/- F: Dżihad
M: Parada
Brak 616006580247016
48.

48

PECTUS SP POL 2009 Wałach gniada F: Vamdamme
M: Polinezja
K014509 616009610172009
49.

4

POTER KUC WALIJSKI POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:127 F: Apasjonata Saganek
M: Gemestone Philadelphia
brak 616013540040510
50.

33

PREGO VERY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 Wałach kara/169 F: Talent Charboniere
M: Primavera
K029478 Brak
51.

56

QUENTIN OLDENBURSKA GER 2013 Wałach kasztanowata F: Quaterback
M: Delphi
K024085
52.

46

QULA HANOWERSKA GER 2016 klacz kara/165 F: Quindale
M: Dany
K029151 DE431310237316
53.

18

RAFAELL BH SP POL 2011 Wałach gniada/174 F: Elf
M: Roxy HL
K022946
54.

44

RAFAELLO WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach ciemnogniada/164 F: Maaik
M: Rewia
k022712 616007610122013
55.

52

RAFI ŚLĄSKA POL 2011 Klacz kara/156 F: Milord
M: Ruma
brak 616008661365811
56.

54

RAKIJA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Love Affair
M: Reda
K013686
57.

55

RONDENO PRE POL 2008 Wałach siwa/160 F: Unico
M: Reina
brak brak
58.

28

S-KRYSZTAŁ SLĄSKA POL 2016 wałach kara/162 F: BAS
M: Sandra
Brak 616008590175916
59.

22

SATURN SP POL 2006 wałach gniada/166 F: Lampart
M: Sauna
K021150 POL 009580658306
60.

64

SO BLACK I.P.S. Z Z NED 2007 Wałach gniada F: Samba Hit II
M: Magnolia
K020087 056015Z55704807
61.

63

STAKKATINO HANOWERSKA GER 2007 wałach gniada/172 F: Stalypso
M: Denada
Brak DE 431316728207
62.

8

TANZGOLD TRAKEŃSKA POL 2015 wałach kara/166 F: Schwarzgold
M: Tacana
Brak POL 732 01 00785 15
63.

31

TINKA WLKP POL 2013 Klacz izabelowata F: Brandon
M: Tina
K025915
64.

39

TOTEM SP POL 2008 Wałach kara/163 F: Le Duc
M: Taka Pani
K012126
65.

20

WERBENA KG SP POL 2007 Klacz gniada F: Bareshnikov/
M: Wiktoria KG/Campari M
K019258
66.

2

ZALGARII ROYAL OLDEBURSKA POL 2015 wałach kara/180 F: Zalando
M: Picadilly
Brak 616098200221731
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bartoszewska Adrianna
Klub Jeździecki Equistars
QUENTIN (56)
2020-07-18
2
2020-07-18
2020-07-19
1
2020-07-19
1
Błach Aleksandra
KJ Lider Radzionków
2020-07-18
9
2020-07-18
5
2020-07-19
8
Bobotek Weronika
KJ Endurance Team
QULA (46)
2020-07-18
5
2020-07-18
6
2020-07-19
5
2020-07-19
3
Bylica Anna
BPK (MAZ)
FENIKS (21)
2020-07-18
1
2020-07-19
2
Chentkowska Marzena
Klub Jeździecki Welt Opypy
LINDT (50)
2020-07-18
3
2020-07-18
4
Chrzanowska Kinga
Ostoja Kończynka
BAZYL (5)
2020-07-18
5
2020-07-18
Chuderewicz Natalia
Klub Jeździecki Equistars
ARKADIO (62)
2020-07-18
10
2020-07-18
3
2020-07-19
7
2020-07-19
Czorniej Adrianna
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EMPIR (32)
2020-07-18
5
2020-07-18
8
Dmitruk Elina
nz (KJ Grand Horses)
2020-07-18
10
2020-07-18
11
2020-07-19
6
Dmochowska Małgorzata
SKJ Bajardo
2020-07-18
2020-07-18
2020-07-19
3
2020-07-19
Doraczyńska Natalia
SJ Poster Piaseczno
2020-07-18
4
Drozd Adrianna
SS Golden Horse
2020-07-18
2
2020-07-19
5
2020-07-18
4
Gackowska Halina
Bpk maz
LAMARCK (11)
2020-07-18
7
2020-07-19
5
Gasiecka Klaudia
JKS Equita
AURELIA (25)
2020-07-18
5
2020-07-19
2
Golubińska Ewa
KJ Plejada
2020-07-18
1
Goś Natalia
BPK
2020-07-18
4
2020-07-19
Greniewska Paulina
KJ Corleando-Land
TINKA (31)
2020-07-18
3
2020-07-19
3
Jarocka Hanna
SJ MUSTANG
RAFI (52)
2020-07-18
3
2020-07-18
Jarosz Justyna
BPK maz
2020-07-19
1
Jasiak Alicja
Bpk maz
2020-07-19
4
2020-07-19
3
Jaworska Gabriela
KJ Lider Radzionków
ORIGON (1)
2020-07-18
3
2020-07-19
2020-07-18
1
2020-07-19
1
2020-07-18
7
2020-07-18
2
2020-07-19
2
KENIA (14)
2020-07-18
3
2020-07-19
3
JACKSON (15)
2020-07-18
6
2020-07-19
1
2020-07-18
2
2020-07-19
Kamionka - Flak Agata
K.S. Centurion
2020-07-18
2
2020-07-19
2
Kilian Aleksandra
nz (Ostoja Kończynka)
ASLAN (24)
2020-07-18
4
2020-07-18
2020-07-19
2
2020-07-19
Kiser Zofia
BPK
PECTUS (48)
2020-07-18
3
2020-07-18
2020-07-19
2
2020-07-19
Kmiecińska - Wasiak Martyna
BPK
2020-07-18
1
2020-07-18
1
Kokot Julia
SKJ Bajardo
2020-07-18
2
2020-07-18
7
2020-07-19
6
2020-07-19
Kośmider Magdalena
Stajnia Ulmag
ATAMAN (57)
2020-07-18
2
2020-07-18
Kotowicz Tamara
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2020-07-18
5
2020-07-19
4
Kozłowska Helena
JKS Jagodne
EMOL (61)
2020-07-18
1
2020-07-19
1
Lenart Justyna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
2020-07-19
2
Łukasik Katarzyna
KJ Pegaz Chwałowice
2020-07-18
2
Madej Weronika
bpk maz
2020-07-19
1
2020-07-19
1
2020-07-18
1
2020-07-18
4
Malicka Maria
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
DREAMER (27)
2020-07-18
4
2020-07-18
6
Molik Karolina
brak
2020-07-18
4
2020-07-18
3
Mordzelewska Zofia
SJ Stajnia Podolszyn
BARNADO (29)
2020-07-18
5
2020-07-18
2
Owczarek Gabriela
Stajna Ulmag
2020-07-19
6
2020-07-19
Piechal Alicja
BPK
2020-07-18
6
2020-07-19
6
Piechowska Karolina
Bpk maz
RAKIJA (54)
2020-07-18
6
Pisarska Klaudyna
SS Golden Horse Koryta
2020-07-18
5
2020-07-19
5
Piwek Laura
Sewan Konstancin
KISS&GO (10)
2020-07-18
6
2020-07-19
2
Rempińska Alicja
KJ Janowice
DIALOG (17)
2020-07-18
7
2020-07-18
11
Rozesłańska Aleksandra
SKJ Bajardo
POTER (4)
2020-07-18
1
2020-07-18
2020-07-19
1
2020-07-19
Rozesłańska Julia
SKJ Bajardo
SATURN (22)
2020-07-18
3
2020-07-19
3
Rozum Malwina
Stajnia Ulmag
N-JOY (59)
2020-07-19
4
2020-07-19
Śrembowska Agata
Stajnia Ulmag
2020-07-19
5
2020-07-19
Syliwoniuk Aleksandra
SJ Mustang Rakowiska
EDEON (30)
2020-07-18
12
2020-07-18
Szczepańska Anna
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
PACYFIK (40)
2020-07-18
9
2020-07-18
8
2020-07-19
4
Tatak Aleksandra
bpk MAZ
TOTEM (39)
2020-07-18
5
2020-07-19
3
Toeplitz Urszula
nz (Ostoja Kończynka)
LUCEK (41)
2020-07-19
2
Tomaszewska Teresa
JKS Equita
2020-07-18
1
2020-07-19
1
Tomczak Paulina
Klub Jeździecki Welt Opypy
DONATAN (49)
2020-07-18
1
Tutak Zofia
JKS Jagodne
2020-07-18
3
2020-07-19
1
Wiśniewska Agnieszka
SKJ GoldenDream
2020-07-18
1
2020-07-19
2
2020-07-18
4
2020-07-18
2020-07-19
4
Wójcicka Gabriela
SKJ HORSEPROFI ŁÓDŹ
2020-07-18
2
2020-07-19
2

Number of Riders: 54

Number of Horses: 66

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl