Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO-B i ZT-B ROŚCISŁAWICE Stadnina Koni Kruszyńscy
Rościsławice k/Obornik Śl, 01-03/09/2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
140 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 12:19:03
2017-08-31 12:13:42
Damian Ostręga AHMAR SAPHIR
  • 1x 6/140/Duża Runda, konkurs zwykły, art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 23:20:07
2017-08-28 23:05:38
Emilia Chmielowska FERLINA
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 23:19:42
2017-08-28 23:05:21
Emilia Chmielowska CORIWAY
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 22:37:12
2017-08-28 22:34:48
Justyna Maciejewska CASH
  • 2x 8 T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 14 T/L/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 22:02:44
2017-08-28 21:41:55
Natalia Kuźma GRACJA
  • 1x 8 T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/110/Mała Runda 1, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
135 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 22:02:25
2017-08-28 21:41:33
Róża Szeląg MALBRON
  • 1x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 17:42:00
2017-08-28 17:16:49
Paula Kościołek WARKA-A
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
133 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 13:11:41
2017-08-28 12:48:25
Bartosz Grosz ABRAXIS IV REX Z PLUS S
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 13:11:25
2017-08-28 12:04:46
Jan Nieścior-Kreische CHELLISA M
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/120/Mała Runda 2, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 11/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/120/Finał Małej Rundy 2, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 13:11:56
2017-08-28 11:55:29
Maciej Gołąbek BLACK JACK
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 13:12:09
2017-08-28 11:34:51
Maciej Gołąbek ZANZIBAR T.
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/140/Duża Runda, konkurs zwykły, art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 13:12:23
2017-08-28 11:33:24
Maciej Gołąbek CHELLO Z
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:14:01
2017-08-28 09:18:49
Grzegorz Kosowski PONTINO
  • 2x 8 T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 18:17:51
2017-08-27 16:53:13
Agnieszka Środecka HARFA
  • 2x 13 T/LL/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 23:43:03
2017-08-27 15:02:32
Maja Sukiennik GENARO
  • 2x 8 T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 14 T/L/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 23:42:48
2017-08-27 15:02:13
Agata Kasprzak DE VOLTAIRE
  • 2x 8 T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 14 T/L/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 18:16:48
2017-08-27 14:35:23
Joanna Pociecha-Ochab WALENCJA
  • 1x 9/110/Mała Runda 1, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 10/120/Mała Runda 2, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 13:57:07
2017-08-27 13:40:40
Joanna Zawada JULIETTA
  • 2x 7 T/LL/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 12:07:48
2017-08-27 11:28:26
Maja Piasecka MEHEN
  • 2x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 12:07:21
2017-08-27 11:27:19
Sandy Kulejewska GRAIS
  • 1x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8 T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/110/Mała Runda 1, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 12:06:45
2017-08-27 10:43:14
Julia Zagdańska L-KARAT LINETTE
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/110/Mała Runda 1, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 10/120/Mała Runda 2, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 15/120/Finał Małej Rundy 2, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 12:06:22
2017-08-27 10:42:15
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 10/120/Mała Runda 2, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 11/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/130/Finał Średniej Rundy, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 12:06:00
2017-08-27 10:40:51
Patryk Modelewski WALKOVER
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/140/Duża Runda, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 17/140/Grand Prix, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3.1
117 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 10:34:40
2017-08-27 09:22:09
Jagoda Wszędybył GALON
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 10:33:13
2017-08-27 09:19:10
Beata Szuber PEDRO
  • 1x 1 T/LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 10:32:35
2017-08-27 09:18:34
Piotr Jacek Tokarski CHARMANTE Z
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 10:31:27
2017-08-27 09:17:58
Iga Tokarska DAMAR
  • 2x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 12:02:06
2017-08-27 08:14:49
Jan Chrzanowski ENDURO M
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 10/120/Mała Runda 2, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 11/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/130/Finał Średniej Rundy, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 10:30:19
2017-08-27 08:10:47
Karol Chrzanowski BRANKA
  • 2x 1 T/LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 2x 7 T/LL/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 13 T/LL/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 14 T/L/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 10:29:33
2017-08-27 08:09:08
Jan Chrzanowski NOUGATINO V.G.Z.
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 11/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/130/Finał Średniej Rundy, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 10:29:16
2017-08-27 08:08:03
Jan Chrzanowski SAGA
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/140/Duża Runda, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 17/140/Grand Prix, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3.1
109 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 10:28:59
2017-08-27 08:06:59
Jan Chrzanowski CAVARELLI
  • 1x 6/140/Duża Runda, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 17/140/Grand Prix, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3.1
107 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 22:32:09
2017-08-26 21:58:22
Jarosław Kaczmarczyk ARTEA
  • 1x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
106 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 22:31:56
2017-08-26 21:57:53
Paulina Burdyka PIPPI
  • 1x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
105 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 20:31:04
2017-08-26 18:18:50
Zuzanna Januszewska IRONIA
  • 1x 6/140/Duża Runda, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 17/140/Grand Prix, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3.1
104 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 20:30:50
2017-08-26 14:00:53
Piotr Morsztyn QUEEN
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 20:30:37
2017-08-26 13:42:02
Piotr Morsztyn STOCK
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 20:30:02
2017-08-26 13:41:19
Piotr Morsztyn QUIDAM'S DUKE
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 20:29:42
2017-08-26 13:40:22
Piotr Morsztyn JURANDA
  • 1x 6/140/Duża Runda, konkurs zwykły, art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 20:29:20
2017-08-26 13:39:37
Kaja Nikolas KOLIBER
  • 1x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 20:29:00
2017-08-26 13:38:53
Martyna Wawrzyniak WITO
  • 1x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 20:28:42
2017-08-26 13:38:14
Natalia Morsztyn BALOUSSINI II
  • 2x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 20:28:24
2017-08-26 13:37:10
Laura Forysiak EMISJA M
  • 1x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 20:27:59
2017-08-26 13:36:25
Piotr Morsztyn ARA
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 22:55:02
2017-08-25 22:00:10
Tomasz Gałczyński CALICOR
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/120/Mała Runda 2, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 15/120/Finał Małej Rundy 2, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 22:54:51
2017-08-25 21:58:43
Tomasz Gałczyński LORD LUDGER
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/110/Mała Runda 1, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 15/120/Finał Małej Rundy 2, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 22:54:40
2017-08-25 21:57:58
Tomasz Gałczyński LANA MAYAMI
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/120/Mała Runda 2, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 15/120/Finał Małej Rundy 2, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 22:52:05
2017-08-25 21:57:09
Tomasz Gałczyński ALL NIGHT
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 11/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/130/Finał Średniej Rundy, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 22:51:48
2017-08-25 20:32:05
Żaneta Jerzyk TOPAZ
  • 1x 9/110/Mała Runda 1, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 18/110/Finał Małej Rundy 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 22:51:19
2017-08-25 16:01:31
Klaudia Kurpaska FARO
  • 1x 7 T/LL/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8 T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 22:51:00
2017-08-25 14:53:38
Julka Charkowska ROQUER DU MAURY
  • 2x 7 T/LL/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 13 T/LL/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 22:50:47
2017-08-25 14:52:48
Julka Charkowska GIAUR
  • 2x 7 T/LL/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13 T/LL/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 13:32:05
2017-08-25 12:44:14
Adrianna Ostrowska ARKADA
  • 1x 1 T/LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 13:31:47
2017-08-25 12:30:38
Adrianna Ostrowska SIR LURON
  • 1x 11/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 13:31:34
2017-08-25 12:29:39
Adrianna Ostrowska SECRETTO
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 13:31:16
2017-08-25 12:29:01
Adrianna Ostrowska ENDLESS LOVE
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 13:30:36
2017-08-25 12:28:22
Adrianna Ostrowska ELBERO H
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 13:23:40
2017-08-25 11:05:21
Julia Szmuc CITIZEN
  • 1x 14 T/L/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 18/110/Finał Małej Rundy 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 13:23:13
2017-08-25 11:04:55
Michalina Szmuc CITIZEN
  • 1x 8 T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/110/Mała Runda 1, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 13:22:44
2017-08-25 09:45:43
Maria Adamietz CHELSEA-BLUE
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 13:19:41
2017-08-25 09:45:18
Maria Adamietz BAGIER III
  • 1x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 13:17:00
2017-08-25 09:44:46
Barbara Adamietz FLY AWAY VAN HET HAVERHOF
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 13:16:21
2017-08-25 09:43:18
Barbara Adamietz FIGARO
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 13:15:30
2017-08-25 07:35:39
Beata Biczysko SAGA
  • 1x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8 T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/110/Mała Runda 1, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 13:15:09
2017-08-24 22:03:46
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:29:36
2017-08-24 10:58:52
Jagoda Wszędybył QUICKLY RC
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:31:00
2017-08-24 10:58:07
Beata Szuber UNIQUE
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:30:15
2017-08-24 10:57:37
Iga Tokarska URODA
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:29:55
2017-08-24 10:57:04
Beata Szuber FORT
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:34:08
2017-08-24 09:37:04
Wojciech Kiersztan COR DE LA SAINT VALENTIN
  • 2x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:32:29
2017-08-23 19:09:14
Wiktoria Stasiulewicz EMS
  • 1x 13 T/LL/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 14 T/L/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:33:32
2017-08-23 16:25:19
Aleksander Januchowski CONTESSA II
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/110/Mała Runda 1, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 10/120/Mała Runda 2, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 15/120/Finał Małej Rundy 2, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2017-09-01 11:47:50
2017-08-23 09:46:54
Aleksander Kadłubowski GERRY GREY
  • 1x 1 T/LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 8 T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:19:55
2017-08-23 09:08:34
Sonia Lewandowska CYRKON
  • 2x 7 T/LL/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 13 T/LL/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:20:07
2017-08-23 08:38:13
Klaudia Jesion LATINA
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:28:53
2017-08-23 08:37:29
Konrad Stefanski KASTOR
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:20:52
2017-08-23 03:15:45
Wojciech Kiersztan QUICK STAR"S LORD
  • 2x 1 T/LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:28:36
2017-08-23 03:07:59
Wojciech Kiersztan DONAU
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:29:06
2017-08-23 03:07:05
Wojciech Kiersztan CONSTANTIA
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:29:19
2017-08-23 03:06:04
Wojciech Kiersztan BISCAYA
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:19:23
2017-08-22 21:21:51
Aleksandra Malińska G'ZEUS
  • 2x 8 T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 14 T/L/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 09:21:56
2017-08-22 09:21:07
Dominika Luty KARDO VAN'T STEENPUTJE
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 11/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 09:22:13
2017-08-22 09:20:37
Dominika Luty EMMA
  • 1x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8 T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/110/Mała Runda 1, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 09:22:28
2017-08-22 09:19:40
Dominika Luty CRAZY RAY
  • 1x 6/140/Duża Runda, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 09:22:52
2017-08-22 09:19:10
Dominika Luty CLINTELLA
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 08:45:09
2017-08-22 01:28:56
Zuzanna Pisarska CARETANA
  • 1x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8 T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/110/Mała Runda 1, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 18/110/Finał Małej Rundy 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 08:45:56
2017-08-22 00:10:48
Magdalena Kras CHARIVARI FEBRO Z
  • 1x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:24:27
2017-08-21 18:56:22
Filip Laskowski PLEJADA
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 08:45:36
2017-08-21 17:48:19
Katarzyna Kazmierczak GREAT PLEASURE
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:25:26
2017-08-21 17:33:51
Mariusz Kąkol SAVOY 51
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/140/Duża Runda, konkurs zwykły, art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:25:39
2017-08-21 17:33:01
Mariusz Kąkol ASHFORD 4
  • 1x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:25:49
2017-08-21 17:32:22
Michał Rynowiecki UPENDO
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:26:00
2017-08-21 17:31:33
Michał Rynowiecki CONTENDER BOY
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:26:11
2017-08-21 13:05:56
Marta Mszyca MAXIMA
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:26:22
2017-08-21 13:05:10
Marta Mszyca CHACCO PERFECT S
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2017-09-01 11:47:05
2017-08-19 12:00:08
Tomasz Kuczerawy URACA II
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 11/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/130/Finał Średniej Rundy, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 16:00:56
2017-08-19 11:58:34
Tomasz Kuczerawy OLIMPIC STAR
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 11/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/130/Finał Średniej Rundy, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 16:01:16
2017-08-19 11:57:36
Tomasz Kuczerawy DING DONG
  • 2x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 2x 8 T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14 T/L/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 16:01:46
2017-08-19 11:54:38
Tomasz Kuczerawy CAVANI G
  • 2x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 2x 8 T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14 T/L/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 16:02:05
2017-08-19 11:53:46
Tomasz Kuczerawy CAMPARI
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/120/Mała Runda 2, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 15/120/Finał Małej Rundy 2, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 08:34:05
2017-08-19 00:16:20
Olimpia Bembenik NARCOTIN
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/140/Duża Runda, konkurs zwykły, art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 08:34:18
2017-08-19 00:15:53
Olimpia Bembenik CHUCK NORRIS
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 22:49:13
2017-08-18 21:48:00
Natalia Till G-ARIE
  • 2x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 13:39:21
2017-08-18 13:18:09
Dominika Luty ALFRED
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 10/120/Mała Runda 2, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 11/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/130/Finał Średniej Rundy, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 12:37:04
2017-08-18 10:55:08
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 8 T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/110/Mała Runda 1, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 12:37:21
2017-08-18 10:54:27
Weronika Kosińska CZEKOLADA
  • 1x 8 T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/110/Mała Runda 1, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 12:36:50
2017-08-18 10:53:41
Michał Jóskowiak WENECJA
  • 1x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 12:37:36
2017-08-18 10:53:08
Michał Jóskowiak BOCARDIA
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 08:55:37
2017-08-17 22:07:02
Aleksandra Malicka-Nowacka ZIG ZAC
  • 1x 1 T/LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 08:55:53
2017-08-17 22:05:55
Michał Nowacki CHEROKEE
  • 2x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 08:56:05
2017-08-17 22:03:31
Aleksandra Malicka-Nowacka D'EMILION
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 08:56:20
2017-08-17 22:03:00
Michał Nowacki ELEGANT
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 08:56:34
2017-08-17 22:02:32
Michał Nowacki ARMANII
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/140/Duża Runda, konkurs zwykły, art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 18:30:17
2017-08-16 21:26:43
Zuzanna Zagórska AWANTI
  • 1x 7 T/LL/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8 T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 18:30:35
2017-08-16 16:59:15
Matylda Olga Wrzosek WILIANA
  • 1x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 11:15:36
2017-08-14 17:34:04
Maja Dudek IBERIA
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/120/Mała Runda 2, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 11:15:20
2017-08-14 15:39:13
Marta Gryglak ALMA ATA
  • 1x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8 T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/110/Mała Runda 1, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 14 T/L/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:35:32
2017-08-13 19:10:09
Jasmina Dmyszewicz CASH S.
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/130/Średnia Runda, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/130/Finał Średniej Rundy, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:35:19
2017-08-13 19:08:51
Jasmina Dmyszewicz DOLORES M
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 12/140/Duża Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 17/140/Grand Prix, konkurs dwunawrotowy, art. 273.3.3.1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-01 11:45:35
2017-08-13 10:33:09
Kacper Moksiewicz URBANE
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 21:19:25
2017-08-13 10:31:27
Kacper Moksiewicz QUICKY DU VERGER
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 08:04:06
2017-08-12 19:06:32
Agnieszka Olszewska ZERO Z
  • 2x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 08:04:22
2017-08-12 19:03:54
Agnieszka Olszewska WASUAN
  • 2x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 08:04:46
2017-08-12 19:02:24
Agnieszka Olszewska OSADKOWSKI SATINO
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 08:05:16
2017-08-12 19:00:45
Agnieszka Olszewska OSADKOWSKI DARPOL
  • 1x 5/130/Średnia Runda, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 08:05:29
2017-08-12 19:00:07
Agnieszka Olszewska KEYRA
  • 2x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 08:03:55
2017-08-12 18:59:27
Agnieszka Olszewska INNOCENCE
  • 2x 2 T/L/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 08:03:42
2017-08-12 18:58:44
Agnieszka Olszewska CELEBRITY
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/120/Mała Runda 2, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 15/120/Finał Małej Rundy 2, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 20:22:43
2017-08-11 16:00:37
Julita Popławska CUMA
  • 1x 3/110/Mała Runda 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/120/Mała Runda 2, konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/120/Mała Runda 2, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 15/120/Finał Małej Rundy 2, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 20:23:18
2017-08-11 15:38:49
Anna Szklarska CENTUCKY 2
  • 1x 8 T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/110/Mała Runda 1, konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 14 T/L/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 18/110/Finał Małej Rundy 1, konkurs zwykły, art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Ostręga Damian OSK Michalscy
O020977
2. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O036880
3. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (JM.)
O036795
4. Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
1998 (MJ.)
O012805
5. Biczysko Beata OSK Michalscy Trzebnica
S
O009909
6. Charkowska Julka KS Small Cherry
2005 (JM.)
brak
7. Chmielowska Emilia KS Small Cherry
2003 (JM.)
O026802
8. Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
9. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (JM.)
O040158
10. Dmyszewicz Jasmina KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2000 (J.)
O030844
11. Dudek Maja OSK Michalscy
1998 (MJ.)
O020414
12. Forysiak Laura bpk
2002 (JM.)
O040007
13. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
14. Gołąbek Maciej UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
S
O009486
15. Grosz Bartosz LKJ Moszna
S
O003608
16. Gryglak Marta OSK Michalscy Trzebnica
S
O014144
17. Januchowski Aleksander KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O040001
18. Januszewska Zuzanna SK Kruszyńscy
2000 (J.)
O013113
19. Jesion Klaudia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O023514
20. Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
21. Kadłubowski Aleksander Klub Jeździecki Strzała
S
O003700
10077888
22. Kasprzak Agata PICADOR
1998 (MJ.)
brak
23. Kazmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
........
24. Kiersztan Wojciech KJ Jan Kosicki
S
O045667
25. Kościołek Paula bpk
S
brak
10103522
26. Kosińska Weronika Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
2005 (JM.)
O034411
27. Kosowski Grzegorz KJ Ozorowice
S
O023579
28. Kowalczyk Wiktoria
29. Kras Magdalena OSK Michalscy Trzebnica
S
O003162
30. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
31. Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier
S
O001835
32. Kulejewska Sandy bpk
S
O021864
33. Kurpaska Klaudia KJ Stajnia Ozorowice
S
O039257
34. Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
S
O007105
35. Lewandowska Sonia Stadnina Koni Kruszyńscy
S
brak
36. Luty Dominika SK Kruszyńscy
S
O003979
37. Malicka-Nowacka Aleksandra Racocki KJ
S
O008624
38. Malińska Aleksandra St. Sportowe Vidavia
2001 (J.)
O037742
39. Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
1999 (J.)
O009529
40. Moksiewicz Kacper LUKS Nysa Gubin
2002 (JM.)
O025162
41. Morsztyn Natalia bpk
2001 (J.)
O035846
42. Morsztyn Piotr bpk
S
O000431
43. Mszyca Marta JKS Hanna
1997 (MJ.)
O022647
44. Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka
1997 (MJ.)
O012528
45. Nikolas Kaja bpk
2003 (JM.)
O043483
46. Nowacki Michał Racocki KJ
S
O006357
47. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
48. Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
1996 (MJ.)
O009229
49. Pociecha-Ochab Joanna OSK Michalscy Trzebnica
111111112
50. Popławska Julita KJ Partynice
1996 (MJ.)
O030787
51. Rynowiecki Michał KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003112
52. Środecka Agnieszka LKJ Ostroga Opole
S
O032260
53. Stasiulewicz Wiktoria bpk
2001 (J.)
O038702
54. Sukiennik Maja PICADOR
2003 (JM.)
brak
55. Szeląg Róża KS Small Cherry
2004 (JM.)
O041894
56. Szewczyk Maja KJ Avanti Sp. z o. o. Opole
2002 (JM.)
O028301
57. Szklarska Anna SK Kruszyńscy
S
O021318
58. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
59. Till Natalia bpk
1997 (MJ.)
O024623
60. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
61. Tokarski Piotr Jacek KJ Bachmat Pruszowice
S
O000654
62. Wawrzyniak Martyna bpk
2001 (J.)
O027539
63. Wrzosek Matylda Olga KJ Miralex Jakubowo
2003 (JM.)
O028074
10154391
64. Wszędybył Jagoda KJ Bachmat Pruszowice
2000 (J.)
O019285
65. Zagdańska Julia KJ Stajnia Modelewscy
2001 (J.)
O026751
66. Zagórska Zuzanna bpk
2002 (JM.)
O038730
67. Zawada Joanna KJ Stajnia Ozorowice
S
O012840
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

8

ABRAXIS IV REX Z PLUS S SP POL 2005 Wałach gniada F: Rex Z / Rebel II Z
M: Abraxa Lady - Plus / Elvis
O: Zygfryd Grosz
B: A. Szumlakowska
K009447 POL009670084405
2.

1

AHMAR SAPHIR SP POL 2010 Ogier gniada F: Tornado II
M: Alyscha H
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K017828
3.

107

ALFRED KWPN POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Larino / Concorde
M: Miranda / Ekstein
O: Dominika Luty
B: Willem Greve
K015749 5280030507315
4.

50

ALL NIGHT SP POL 2011 Wałach gniada F: Nightcarry / Carry
M: Aida HL / Pink Floyd HL
O: Agnieszka OLszewska
B: Agnieszka Olszewska
K021361 616009670013711 105OG30
5.

120

ALMA ATA Słow. Gorąco. POL 2006 Klacz kasztanowata F: Aleksander Der Grosse /
M: Antilopa R. / Ascot S.V.R.
O:
B: Agrospol Kosice S. R. O.
K021768 703001210790665
6.

46

ARA SP POL 2010 Klacz siwa F: Liberado / Libertino
M: Arkadia / nn
O: Andrzej Biernaczyk
B: GR Michałków Sp. z o. o.
K018209 616009610159410
7.

55

ARKADA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Pauillac De Meia Lua / Qulester
M: Arkadia / Czad
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
K022772 616007592000413
8.

116

ARMANII OLD GER 2004 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Gragentina / Argentinus
O: Danuta Nowacka
B:
K009306 DE433330581004
9.

133

ATIQUA HOL POL 2008 Klacz siwa F: Quantum / Quidam De Revel
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Wojciech Kasperski
B: Wojciech Kasperski
K014899 104OT00
10.

117

AWANTI SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Pikap /
M: Ambrozja / Correro
O: Magdalena Zagórska
B: Marek Skąpski
K023086 616009610123109
11.

62

BAGIER III SP POL 2002 Wałach siwa F: Graf Quidam / Quidam De Revel
M: Baja / Jarabub
O: Rajmund Adamietz
B:
K008568 POL009540039802
12.

44

BALOUSSINI II OLD POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Baloussini /
M: Sawannah / Landjonker S
O: Stanisław Procajło
B: Stanisław Procajło
K023604 DE418182502811
13.

83

BISCAYA Holsztynska POL 2009 Klacz siwa F: Calido I
M: Sidney
O: Wioletta Kosicka
B: Wioletta Kosicka
K019799 DE421000407209
14.

111

BOCARDIA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: CORDIAL
M: BOJANA DE GUIDAM
O: J. Bułkowska
B: Stadnina Koni Nowa Wioska Ewa Janiak
K012896
15.

31

BRANKA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:149 F: Bard / Pluto
M: Bajka / Sylvester
O: Krystyna Popkowska
B:
K016842 POL013670070405
16.

47

CALICOR HOL POL 2011 Wałach siwa F: Calido I / Cantus
M: Jasmina I / Cor De La Bryere
O: Krzyżosiak/Kasperski
B:
K020476 DE421000691811
17.

103

CAMPARI BAW GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K022935 DE481810068010
18.

73

CASH S. REN GER 2001 Wałach gniada F: Charisma / Calido
M: Prestige / Pageno
O: Michal Rynowiecki
B: Rheinisches Pferdestammbuch E.V.
K020658 DE443430499101
19.

99

CAVANI G Niem. Sport. GER 2013 Ogier gniada F: Chacco Me Biolley
M: Cara / Cascari
O: Ludwig Gillmaier
B: S & H Heinrich
K022846 DE456370260313
20.

34

CAVARELLI OLD GER 2007 Wałach siwa F: Coupe De Coeur / Calido
M: Lavarell / Contender
O: Andrzej Błażejewski i Jan Chrzanowski
B: Sprehe
K018712 DE433331527007 104EQ07
21.

127

CELEBRITY OLD POL 2011 Wałach siwa F: Cosido / Cosimo
M: Bawaria / Castilio
O: ATTIS P.P.ROL. Sp. z o. o.
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K018561 DE418180906211 105PX75
22.

129

CENTUCKY 2 Oldenburska GER 2002 Klacz gniada F: Captain Paul
M: Landgirl
O: Iwona Kruszyńska
B: Niemcy
Brak DE433331113002
23.

98

CHACCO PERFECT S Niem. Sport. POL 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Georgina Plus-S / Louis
O: Mirosława Mszyca
B: Zbigniew Szumlakowski
K019273 DE455879011009
24.

91

CHARIVARI FEBRO Z ZANG POL 2011 Klacz gniada F: Chicago I Z /
M: Colett / Contendro I
O: Magdalena Kras
B: Mateusz Michalski
K021802 056015Z55875311
25.

28

CHARMANTE Z ZANG BEL 2005 Klacz siwa/174 F: Chippendale / Cento
M: Ugini / Orame
O: Beata Szuber
B:
K014955 Z620305 104OZ24
26.

9

CHELLISA M HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Chello I / Contender
M: Kathleen IV / Locato
O: Krzysztof Tarka
B: Mellberg Ole
K023052 DE421000324304
27.

12

CHELLO Z ZANG NLD 2007 Wałach siwa F: Calvino Z / Calvin Z
M: Chella Chiquez / Chellano Z
O: Maciej Gołąbek
B: Domein Zangersheide
K015285 Z531007
28.

61

CHELSEA-BLUE OLD. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue
M: Cobette / Baloubet Du Rouet
O: Rajmund Adamietz
B: -
K010510
29.

113

CHEROKEE HAN GER 2012 Klacz gniada F: Lamberk / Lordanos
M: Cendra / Contendro I
O: Agata Kaczmarek
B:
K023614 DE431315400912
30.

105

CHUCK NORRIS HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Carrico / Catoki
M: Gerona / Gloster
O: Olimpia Bembenik
B:
K021321 DE431316780311 105IK30
31.

88

CLINTELLA WESTF GER 2009 Klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: Marena / Jaguar
O: Iwona Kruszyńska
B: MONTIS Sp. z o. o.
K018034 DE441411196509
32.

82

CONSTANTIA HOL POL 2010 Klacz gniada F: Casini I / Capitol I
M: Pilotin / Esteban
O: Wioletta Kosicka
B: Ryszard Kosicki
K023637 DE421000151810
33.

96

CONTENDER BOY HOL GER 2004 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Paola T / Narew
O: Michal Rynowiecki
B:
K008364 DE421000202204
34.

75

CONTESSA II HAN GER 2008 Klacz gniada/166 F: Contendro I / Contendor
M: Azalee / Azarro
O: Aleksandra Sus
B: SK Ciekocinko
K013736 DE431310211708
35.

71

COR DE LA SAINT VALENTIN HOL POL 2012 Ogier kasztanowata F: Cor De La Bryere / Rantzau
M: Shacira / Carolus I
O: Wioletta Kosicka
B: Anderas Kosicki
K023639 DE421000581912
36.

3

CORIWAY HOL POL 2011 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Ulana G / Clearway
O: Emilia Chmielowska
B: Genicke Hans-Hermann
K020444 DE421000201911
37.

87

CRAZY RAY OS GER 2004 Wałach gniada F: Gesmaray / Jalisco B
M: Capella / Captain Paul I
O: Mateusz Michalski
B:
K008443 DE418180102704 104OP27
38.

128

CUMA SP POL 2008 Klacz siwa F: Chellanos's Boy D Z / Chellano Z
M: Czanda / Lavendel
O: Cezary Popławski
B: Mieczysław Chomiak
K018430 POL009530066108
39.

77

CYRKON SP POL 2010 Wałach inna F: Colox Cup
M: Cybina
O: Przemysław Filar
B: SK Rzeczna
brak
40.

109

CZEKOLADA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Ludger
M: Czejenka
O: Sylwester Kosiński
B: Sylwester Kosiński
K022336
41.

114

D'EMILION KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Emilion / Wellington
M: Zasina / Silverstone
O: Danuta Nowacka
B:
K016591 528003000801870
42.

14

DE VOLTAIRE SP POL 2004 Wałach gniada F: Le Voltaire
M: De Vita
O: CZUCHRYTA MARIA
B: CZUCHRYTA MARIA
BRAK
43.

100

DING DONG BAW POL 2013 Wałach gniada F: Diarado /
M: Roxy / Stalypso
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K022843 DE481810293613
44.

74

DOLORES M SP POL 2009 Klacz gniada/180 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Darda / Rosey
O: Jasmina Dmyszewicz
B: Adam Maras
K018256 616009690010209
45.

81

DONAU HOL POL 2011 Klacz siwa F: Cassini I / Capitol I
M: U-Nora A / Quite Capitol
O: Wioletta Kosicka
B: Anderas Kosicki
K020063 DE421000407011
46.

59

ELBERO H KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Odermus R / Calido
M: Niporto / Libero H
O: SO Bogusławice
B:
K020078 528003200908142 104SQ56
47.

115

ELEGANT ISH IRL 2004 Klacz gniada F: Errigal Flight / King Of Diamonds
M: Cailin Clover / Clover Brigade
O: Agnieszka Jasińska
B:
K011833 4307658
48.

45

EMISJA M SP POL 2009 Klacz gniada F: So In Love / Calvados
M: Eneida / Fanimo
O: Daniel Forysiak
B: SK Moszna Sp. z o. o.
K018820 POL009690066609
49.

86

EMMA SP POL 2011 Klacz siwa F: Bajou Du Riuet / Baloubet Du Rouet
M: Emilly / Embassy I
O: Iwona Kruszyńska
B: Mateusz Michalski
K023433 616009670098511
50.

72

EMS SP POL 2009 Wałach siwa/168 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Enira / Czempion
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Marek Duszkiewicz
K019863 616009550061109
51.

58

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Ajelsinaa / Burggraaf
O: Adrianna Ostrowska
B:
K018683 528003200905392 104TO53
52.

30

ENDURO M SP POL 2009 Klacz gniada F: So In Love / Calvados
M: Entropia M / In Camera
O: Anna Białek
B: SK Moszna
K016857 POL009690067009
53.

52

FARO MŁP POL 2005 Wałach kara F: Mors /
M: Freja / Ottimo
O: Piotr Kurpaska
B:
K022269 POL006670074705
54.

2

FERLINA KWPN POL 2010 Klacz gniada F: Applaus
M: Aberlina
O: Barbara Chmielowska
B: brak
K018797 528003201003241 105MP96
55.

64

FIGARO Westfalska GER 2001 Wałach kara F: Ferragamo
M: Desire
O: Rajmund Adamietz
B: Rajmund Adamietz
brak POL40539
56.

63

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Wałach gniada F: Cardento
M: Anouk Van Het Pangaardenhof
O: Adamietz Sp. z o.o.
B: Gysbrechts Philip
K016311
57.

70

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
O: Beata Szuber
B:
K020185 528003201002934
58.

24

FREYA KWPN NED 2010 Klacz gniada/168 F: Boss / Indoctro
M: Bon-Bon / Up To Date
O: Andrzej Zagdański
B:
K020835 528003201003309
59.

106

G-ARIE Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach gniada F: Atylla ex.Atylla
M: Gaffa
O: Anna Cisło-Pakuluk
B: Różecki Jerzy
K015935
60.

84

G'ZEUS SP POL 2007 Wałach siwa/168 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Gaja / Austin
O: Aleksandra Malińska
B: Krzysztof Zwierz
K015486 POL009610020407
61.

26

GALON SP POL 2002 Wałach kara F: Ewerest / Garantie
M: Gaja / Orly T
O: Joanna Niewiadomska
B: Adam Stecki
K007563 POL009570021702
62.

15

GENARO SP POL 2007 Wałach gniada F: CHICAGO I Z
M: GOLANDA
O: CZUCHRYTA MARIA
B: CZUCHRYTA MARIA
brak
63.

76

GERRY GREY Hanowerska DEU 2012 Wałach siwa F: Grey Top
M: Stella
O: Aleksander Kadłubowski
B: Horst Seide
K024212
64.

54

GIAUR SP POL 2002 Wałach gniada/168 F: Correro /
M: Grenada /
O: Anna Lipiec
B: SK Racot
brak
65.

22

GRAIS SP POL 2009 Klacz siwa/172 F: Bajou Du Rouet / Balou Du Rouet
M: Grafia / Grand Amour
O: Sandy Kulejewska
B: Robert Stasiuk
K023138 616009580715709
66.

89

GREAT PLEASURE KWPN NED 2011 Wałach gniada/173 F: Dynamite Vt Hazelarenhoekje
M: Pearl Jam
O: Katarzyna Kazmierczak
B: ...
K023134 528003201111016
67.

18

HARFA SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Hita / Talent
O: Agnieszka Środecka
B: Józef Parzonka
K024161 616009610020411
68.

119

IBERIA WLKP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet
M: Izolda
O: Maja Dudek
B: Damian Wechta
K016299
69.

126

INNOCENCE KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Zirocco Blue VDL
M: Ersina
O: ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
B: J.F.Abbring
9999
70.

37

IRONIA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Inpiration / Incolor
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata Siergiej
K017976 DE418181686210 105RM16
71.

20

JULIETTA SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Joker /
M: Melisa / nn
O: Piotr Olejarz
B: Piotr Olejarz
K023603 616009670071613
72.

41

JURANDA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Endos / Elvis
M: Jurata / Grin
O: ATTIS PRP Sp. zo. o.
B: Stanisław Procajło
K015375 POL009630051908 104LK02
73.

85

KARDO VAN'T STEENPUTJE BWP BEL 2010 Wałach ciemnogniada F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
O: Iwona Kruszyńska
B:
K023507 056002W00295062
74.

125

KEYRA SP POL 2011 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Korsika / Kolibri
O: ATTIS PPR Sp. z o. o.
B: ATTIS PPR Sp. z o. o.
K022678 616009670095411
75.

42

KOLIBER SP POL 2003 Wałach kasztanowata/163 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Kolonia / Le Bon
O: Marek Nikolas
B: Jacek Bobik
K008522 POL009640033603
76.

23

L-KARAT LINETTE HAN GER 1997 Klacz kasztanowata/165 F: Lincolm L / Landadel
M: Wiener Stern / Wienerwald
O: Andrzej Zagdański
B:
K007901 POL014681011397
77.

49

LANA MAYAMI WESTF POL 2010 Klacz gniada F: Lancer III
M: Calibutas
O: Magdalena Kowalska
B: Montis
Brak
78.

78

LATINA SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoon / Colman
M: Lozanna L / Cruzeiro L
O: Magdalena Wygrała
B: Magdalena Wygrała
K022255 616009610092111
79.

108

LEDA Czes.gorac. CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton / Emilion
M: Lukava / Lopez
O: Kosiński SYlwester
B: Czechy
K011082
80.

48

LORD LUDGER SP POL 2010 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Leda / Edminton
O: Tomasz Gałczyński
B: Sylwester Kosiński
K016644 616009680086710
81.

6

MALBRON WLKP POL 2002 Ogier gniada F: luron
M: mantyla
O: B.Szeląg
B: -
K010703
82.

97

MAXIMA NRPS NED 2007 Klacz siwa F: Massimo / Cassini
M: Nicorinne S / Burggraaf
O: Mirosława Mszyca
B: Johann Bergs
K014071 528008070325307
83.

104

NARCOTIN HOL GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Nekton / Nimmerdor
M: V-Arcadia / Askari
O: Wiktoria Bembenik
B:
K018051 DE421000354009 104XW24
84.

130

NEMO F:
M:
O:
B:
85.

32

NOUGATINO V.G.Z. BWP BEL 2004 Wałach gniada F: NELSON Z
M: ULENA V.G.
O: JAN CHRZANOWSKI
B: BELGIA
K010235 102YX74
86.

102

OLIMPIC STAR Niem. Sportowa GER 2011 Ogier siwa/172 F: Olympic Fire / Odermus R
M: Landra / Levisto
O: Ludwig Gillmaier
B: Hans-Adolf Lembke
K020040 DE456370140711
87.

124

OSADKOWSKI DARPOL SP POL 2005 Wałach gniada F: Caprioland / Caprisio
M: Damy Sobie Radę / Danish Fort
O: ATTIS PPR Sp. z o. o.
B:
K011693 POL009580324505 104EZ03
88.

123

OSADKOWSKI SATINO OLD POL 2009 Wałach kasztanowata F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Balista / Balou du Rouet
O: ATTIS P.P.ROL. Sp. z o. o.
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019252 DE418180685209 105OG32
89.

92

PLEJADA WLKP POL 2008 Klacz siwa F: Mistar / Mazzel
M: Pasja / Inblanco
O: Wiesław Laskowski
B: Marcin Grzeszczyk
K020967 616007610262808
90.

13

PONTINO SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Pisanka
O: w
B: h
K017978
91.

38

QUEEN Holsztyńska POL 2006 Klacz gniada F: Quidamderevel
M: Jasmin VI
O: Monika Morsztyn
B: Krohn Hans Otto
DE421000140206
92.

80

QUICK STAR S LORD Holsztynska POL 2012 Ogier gniada F: Quick Stra
M: Uganda A
O: Wioletta Kosicka
B: Dr Anderas Kosicki
brak
93.

67

QUICKLY RC KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Quinto HBC / Quidam De Revel
M: Uitrolien C / Nabuur
O: Jagoda Wszędybył
B:
K020945 528008110068111
94.

17

QUICKY DU VERGER SF FRA 2004 Wałach gniada F: Kannan / Voltaire
M: Vicky / Olvic
O: Mikołaj Moksiewicz
B: S.A.R.L. Equidis
K018415 04387803Y 103FO92
95.

40

QUIDAM'S DUKE HOL POL 2011 Wałach siwa F: Quidams Rubin / Quidam de Revel
M: Zarin Calica / Calico
O: Piotr Michalski
B: Willi & Kerstin Graf
K020318 DE421000533311
96.

53

ROQUER DU MAURY SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Quercus Du Maury /
M: Rosita /
O: Grażyna Charkowska
B: SK Prudnik
brak 616009690100408
97.

131

SAFARI F:
M:
O:
B:
98.

65

SAGA SP POL 2011 Klacz gniada F: Contendor /
M: Skawa / Bajou Du Rouet
O: Beata Biczysko
B: Karol Gmyrek
K022417 616009670097911
99.

33

SAGA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Fly High / For Pleasure
M: Salwa / Lexus
O: Jan Chrzanowski
B: Hubert Kierznowski
K011708 POL009610025205 104DJ09
100.

57

SECRETTO SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua /
M: Serbia / Empik
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
K021438 616009590117611
101.

39

STOCK OLD GER 2011 Ogier ciemnogniada F: Stalypso / Stakkato
M: Mandy / Lanciano
O: Wojciech Coeślarczyk
B: Heinrich Hoeffer
K021092 DE433330627911
102.

68

UNIQUE SP POL 2007 Ogier gniada F: Guffi / Grandeur
M: Uroda / Qumball
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K016797 POL009670130607 104XD70
103.

95

UPENDO AES POL 2001 Wałach gniada F: Tolano 'T Riethof / Chin Chin
M: Nashville / Concorde
O: Michal Rynowiecki
B:
K018273 01007129
104.

101

URACA II SP POL 2010 Klacz siwa F: Baloussini / Baloubet Du Rouet
M: Uptown Girl / Quamiro
O: Bolesław Kuczerawy
B: Bolesław Kuczerawy
K018503 DE418181719610
105.

16

URBANE KWPN NED 2001 Klacz gniada F: Landeur / Grandeur
M: Demesis / Winckenburgh
O: Mikołaj Moksiewicz
B:
K006492 0100261 POL40333
106.

69

URODA SP POL 2001 Klacz izabelowata/162 F: Qumball / Kimball
M: Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K011011 POL009670011301 104VM46
107.

132

VAN HALEN KWPN NED 2002 wałach kasztanowata F: Hors La Loi II / Papillon Roug
M: Horetta / Cavalier
O: Monika Morsztyn
B: R. Tewis
K008153
108.

19

WALENCJA XX POL 2010 Klacz kara F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Xx
109.

25

WALKOVER MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Rashim / Milczan
M: Walkiria / El Donald
O: Anna i Marek Modelewscy
B: SK Prudnik
K011513 616006690025706
110.

7

WARKA-A SP POL 2008 Klacz siwa F: Helanis / Cantanis
M: Warna / Wagram
O: Agata Adrianowska
B: Agata Adrianowska
K018634 POL009600310808
111.

122

WASUAN SP POL 2009 Wałach gniada F: Guffi / Grandeur
M: Winett / Weinberg
O: ATTIS PPR Sp. z o. o.
B: Mateusz Michalski
K018363 616009670088009
112.

66

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/170 F: Walim sp
M: Werka sp
O: Monika Szewczyk
B: Józef Polnik
K009989 POL009540023003
113.

118

WILIANA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Wizja / Cedrus
O: Karolina Polasik-Wrzosek
B: Agnieszka Janus
K018887 616007520000310
114.

43

WITO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Rytm /
M: Wilga / Agar
O: Teresa Wawrzyniak
B: Czesław Kubaja
K015798 616007530335409
115.

11

ZANZIBAR T. KWPN NED 2004 Wałach kasztanowata F: Chin Chin / Constant
M: Jaretty / Rex Magna
O: Maciej Gołąbek
B: G. Talsma
K010192 5280030409379
116.

56

ZARIM SP 2012 Wałach siwa F: Imequyl/
M: Zara/
O:
B:
K022770
117.

121

ZERO Z Zangersheide NLD 2013 Ogier siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Cakilly V Z
O: ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
B: J.TH. Veltmans
999999
118.

112

ZIG ZAC HAN POL 2012 Wałach gniada F: Urico /
M:
O:
B:
brak
Rider Club
Competition
Prize
Ostręga Damian OSK Michalscy
700
SUM:
700.00
Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
75
100
SUM:
175.00
Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
300
SUM:
300.00
Dmyszewicz Jasmina KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
200
300
SUM:
500.00
Dudek Maja OSK Michalscy
150
SUM:
150.00
Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
100
230
75
180
SUM:
585.00
Gołąbek Maciej UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
200
200
SUM:
400.00
Januchowski Aleksander KJ Metpol Grodziec
100
100
SUM:
200.00
Januszewska Zuzanna SK Kruszyńscy
900
400
SUM:
1300.00
Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
225
SUM:
225.00
Kiersztan Wojciech KJ Jan Kosicki
150
150
200
130
SUM:
630.00
Kosińska Weronika Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
225
SUM:
225.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
1300
SUM:
1300.00
Luty Dominika SK Kruszyńscy
550
300
SUM:
850.00
Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
500
550
SUM:
1050.00
Moksiewicz Kacper LUKS Nysa Gubin
150
75
SUM:
225.00
Morsztyn Piotr bpk
300
150
850
375
750
2600
SUM:
5025.00
Mszyca Marta JKS Hanna
100
75
250
420
450
SUM:
1295.00
Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka
350
SUM:
350.00
Nowacki Michał Racocki KJ
250
300
1800
SUM:
2350.00
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
75
550
350
SUM:
975.00
Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
188
220
150
700
SUM:
1258.00
Popławska Julita KJ Partynice
100
220
SUM:
320.00
Szewczyk Maja KJ Avanti Sp. z o. o. Opole
188
300
SUM:
488.00
Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
350
400
450
263
100
150
250
SUM:
1963.00
Wszędybył Jagoda KJ Bachmat Pruszowice
263
SUM:
263.00
Zagdańska Julia KJ Stajnia Modelewscy
300
350
SUM:
650.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ostręga Damian
OSK Michalscy
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
5
700
2017-09-03
Adamietz Barbara
KJ Metpol Grodziec
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
9
75
2017-09-02
25
2017-09-03
13
FIGARO (64)
2017-09-01
2017-09-02
22
2017-09-03
8
100
Adamietz Maria
KJ Metpol Grodziec
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
31
2017-09-02
4
300
2017-09-03
10
2017-09-01
Bembenik Olimpia
JKS Przybyszewo
NARCOTIN (104)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-01
Biczysko Beata
OSK Michalscy Trzebnica
SAGA (65)
2017-09-01
2017-09-02
15
2017-09-02
31
2017-09-03
16
2017-09-03
22
CYRKON (77)
2017-09-02
6
Charkowska Julka
KS Small Cherry
2017-09-03
6
GIAUR (54)
2017-09-03
5
Chmielowska Emilia
KS Small Cherry
2017-09-01
2017-09-01
Chrzanowski Jan
KJ Ślęża Wrocław
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
28
2017-09-01
2017-09-01
SAGA (33)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-01
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża Wrocław
BRANKA (31)
2017-09-01
1
2017-09-01
1
2017-09-02
2017-09-02
4
Dmyszewicz Jasmina
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2017-09-03
24
CASH S. (73)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
18
2017-09-02
18
2017-09-03
6
200
2017-09-01
2017-09-02
12
2017-09-02
10
2017-09-03
8
300
Dudek Maja
OSK Michalscy
IBERIA (119)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
20
2017-09-02
16
2017-09-03
9
2017-09-03
6
150
Forysiak Laura
bpk
2017-09-01
1
2017-09-01
2017-09-02
7
2017-09-02
23
2017-09-03
1
2017-09-03
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
CALICOR (47)
2017-09-01
2017-09-02
11
2017-09-02
14
2017-09-03
8
100
2017-09-01
2017-09-02
5
230
2017-09-02
12
2017-09-03
11
2017-09-01
2017-09-02
8
75
2017-09-02
19
2017-09-03
15
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
17
2017-09-03
6
180
Gołąbek Maciej
UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
6
200
2017-09-02
7
200
2017-09-03
9
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
24
2017-09-02
39
2017-09-03
11
2017-09-03
13
Grosz Bartosz
LKJ Moszna
2017-09-01
2017-09-01
Gryglak Marta
OSK Michalscy Trzebnica
ALMA ATA (120)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
9
Januchowski Aleksander
KJ Metpol Grodziec
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
7
100
2017-09-02
27
2017-09-03
8
100
2017-09-03
9
Januszewska Zuzanna
SK Kruszyńscy
IRONIA (37)
2017-09-01
2017-09-02
2
900
2017-09-03
7
400
Jesion Klaudia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
LATINA (78)
2017-09-01
2017-09-01
Jóskowiak Michał
KJ Tradycja Siedlnica
BOCARDIA (111)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
18
2017-09-02
4
225
2017-09-03
16
2017-09-03
12
SAFARI (131)
2017-09-01
1
2017-09-01
1
2017-09-02
2
2017-09-02
5
2017-09-03
5
Kadłubowski Aleksander
Klub Jeździecki Strzała
2017-09-01
7
2017-09-01
11
2017-09-02
16
Kasprzak Agata
PICADOR
2017-09-02
2017-09-02
24
Kazmierczak Katarzyna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2017-09-01
2017-09-01
NEMO (130)
2017-09-01
1
2017-09-01
Kiersztan Wojciech
KJ Jan Kosicki
2017-09-01
1
2017-09-02
2017-09-02
17
2017-09-03
10
2017-09-01
8
2017-09-01
10
2017-09-02
2017-09-02
8
2017-09-03
3
DONAU (81)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
5
150
2017-09-02
6
150
2017-09-03
26
2017-09-03
5
200
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
25
2017-09-02
24
2017-09-03
12
2017-09-03
18
BISCAYA (83)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
10
2017-09-02
23
2017-09-03
10
2017-09-03
7
130
Kościołek Paula
bpk
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
19
2017-09-02
30
2017-09-03
Kosińska Weronika
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
LEDA (108)
2017-09-02
3
225
2017-09-02
36
CZEKOLADA (109)
2017-09-02
4
2017-09-02
17
Kosowski Grzegorz
KJ Ozorowice
PONTINO (13)
2017-09-02
6
2017-09-02
Kowalczyk Wiktoria
ARKADA (55)
2017-09-01
1
2017-09-02
28
2017-09-03
12
Kras Magdalena
OSK Michalscy Trzebnica
2017-09-01
2017-09-02
20
2017-09-02
26
2017-09-03
12
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
ATIQUA (133)
2017-09-03
3
1300
Kuczerawy Tomasz
Konie Sportowe Gillmaier
2017-09-02
2017-09-02
10
DING DONG (100)
2017-09-02
2017-09-02
1
URACA II (101)
2017-09-01
2017-09-02
2017-09-01
CAMPARI (103)
2017-09-01
Kulejewska Sandy
bpk
GRAIS (22)
2017-09-01
Kurpaska Klaudia
KJ Stajnia Ozorowice
FARO (52)
2017-09-02
7
2017-09-02
29
Laskowski Filip
LKJ Abaria Iwno
PLEJADA (92)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
21
2017-09-02
20
2017-09-03
19
2017-09-03
15
Lewandowska Sonia
Stadnina Koni Kruszyńscy
CYRKON (77)
2017-09-02
2017-09-03
4
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
2017-09-01
2017-09-02
4
550
2017-09-03
11
EMMA (86)
2017-09-01
1
2017-09-01
12
2017-09-02
12
2017-09-02
27
2017-09-03
10
2017-09-01
2017-09-02
2017-09-03
10
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
13
2017-09-02
33
2017-09-03
18
2017-09-03
14
ALFRED (107)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
13
2017-09-02
15
2017-09-03
3
300
2017-09-03
13
Malicka-Nowacka Aleksandra
Racocki KJ
ZIG ZAC (112)
2017-09-01
9
2017-09-01
1
2017-09-02
5
2017-09-02
22
2017-09-03
7
D'EMILION (114)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
16
2017-09-02
35
2017-09-03
22
2017-09-03
24
Malińska Aleksandra
St. Sportowe Vidavia
G'ZEUS (84)
2017-09-02
2017-09-02
26
2017-09-03
11
Modelewski Patryk
KJ Stajnia Modelewscy
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
1
500
2017-09-02
9
2017-09-03
6
550
Moksiewicz Kacper
LUKS Nysa Gubin
URBANE (16)
2017-09-01
2017-09-02
19
2017-09-02
11
2017-09-03
7
150
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
10
75
2017-09-02
2017-09-03
28
2017-09-03
23
Morsztyn Natalia
bpk
2017-09-01
17
2017-09-01
12
2017-09-02
13
2017-09-02
2017-09-03
Morsztyn Piotr
bpk
QUEEN (38)
2017-09-01
STOCK (39)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
2
300
2017-09-03
14
2017-09-01
2017-09-01
JURANDA (41)
2017-09-01
2017-09-02
8
150
2017-09-03
4
850
ARA (46)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
14
2017-09-02
1
375
2017-09-03
25
VAN HALEN (132)
2017-09-02
3
750
2017-09-03
1
2600
Mszyca Marta
JKS Hanna
MAXIMA (97)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
8
100
2017-09-02
7
75
2017-09-03
4
250
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
15
2017-09-02
2
420
2017-09-03
3
450
Nieścior-Kreische Jan
MUKJ Kosówka
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
12
2017-09-02
34
2017-09-03
1
350
Nikolas Kaja
bpk
KOLIBER (42)
2017-09-01
12
2017-09-01
12
2017-09-01
2017-09-02
3
2017-09-02
33
2017-09-03
6
Nowacki Michał
Racocki KJ
CHEROKEE (113)
2017-09-01
1
2017-09-01
18
2017-09-02
2017-09-02
25
2017-09-03
15
ELEGANT (115)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
26
2017-09-02
2017-09-03
17
2017-09-03
3
250
ARMANII (116)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
10
2017-09-02
6
300
2017-09-03
2
1800
WILIANA (118)
2017-09-01
1
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
ZERO Z (121)
2017-09-02
2017-09-02
21
2017-09-03
14
WASUAN (122)
2017-09-01
2017-09-02
23
2017-09-02
30
2017-09-03
19
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
9
75
2017-09-02
13
2017-09-03
2
550
2017-09-01
2017-09-02
16
2017-09-03
4
350
KEYRA (125)
2017-09-01
2017-09-02
27
2017-09-02
32
2017-09-03
8
2017-09-03
25
INNOCENCE (126)
2017-09-02
14
2017-09-02
2017-09-03
13
CELEBRITY (127)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
29
2017-09-02
12
2017-09-03
2017-09-03
11
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleońska Zagroda
2017-09-01
2017-09-02
38
2017-09-03
27
2017-09-01
2017-09-02
5
188
2017-09-03
5
220
2017-09-01
2017-09-02
7
150
2017-09-03
1
700
ZARIM (56)
2017-09-02
2
2017-09-03
4
Pociecha-Ochab Joanna
OSK Michalscy Trzebnica
2017-09-02
11
2017-09-02
29
2017-09-03
15
Popławska Julita
KJ Partynice
CUMA (128)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
6
100
2017-09-02
40
2017-09-03
20
2017-09-03
4
220
Rynowiecki Michał
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
UPENDO (95)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-01
Środecka Agnieszka
LKJ Ostroga Opole
HARFA (18)
2017-09-03
2
Stasiulewicz Wiktoria
bpk
EMS (72)
2017-09-03
1
Sukiennik Maja
PICADOR
GENARO (15)
2017-09-02
2017-09-02
11
Szeląg Róża
KS Small Cherry
2017-09-01
18
2017-09-01
1
2017-09-01
2017-09-03
21
Szewczyk Maja
KJ Avanti Sp. z o. o. Opole
WERBEL (66)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
4
188
2017-09-02
14
2017-09-03
21
2017-09-03
2
300
Szklarska Anna
SK Kruszyńscy
2017-09-02
19
2017-09-02
2017-09-03
3
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
UNIQUE (68)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
3
350
2017-09-02
5
400
2017-09-03
URODA (69)
2017-09-02
22
2017-09-02
17
2017-09-03
1
450
2017-09-03
14
FORT (70)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
3
263
2017-09-02
8
100
2017-09-03
7
150
2017-09-03
5
250
Till Natalia
bpk
G-ARIE (106)
2017-09-01
2017-09-01
1
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
URODA (69)
2017-09-01
2017-09-01
Tokarski Piotr Jacek
KJ Bachmat Pruszowice
2017-09-01
2017-09-01
Wawrzyniak Martyna
bpk
WITO (43)
2017-09-01
1
2017-09-01
12
2017-09-01
2017-09-02
9
2017-09-02
28
2017-09-03
Wrzosek Matylda Olga
KJ Miralex Jakubowo
WILIANA (118)
2017-09-01
1
2017-09-01
2017-09-02
18
2017-09-02
2017-09-03
2
Wszędybył Jagoda
KJ Bachmat Pruszowice
GALON (26)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
15
2017-09-02
21
2017-09-03
23
2017-09-03
16
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
2
263
2017-09-02
37
2017-09-03
29
2017-09-03
20
Zagdańska Julia
KJ Stajnia Modelewscy
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
1
300
2017-09-02
32
2017-09-03
17
FREYA (24)
2017-09-01
2017-09-01
2017-09-02
9
2017-09-02
11
2017-09-03
2
350
2017-09-03
9
Zagórska Zuzanna
bpk
AWANTI (117)
2017-09-02
1
2017-09-02
8
Zawada Joanna
KJ Stajnia Ozorowice
2017-09-02
2017-09-02
3

Number of Riders: 67

Number of Horses: 118

The sum of prizes: 23 752.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-1, Stadnina Koni Kruszyńscy)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl