Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 16:15:11
2019-11-06 20:47:05
Oliwia Kaszubowska HUNTER
  • 1x 11/L-2 ZR/
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 22:10:40
2019-11-06 17:47:53
Inka Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 21/L-2 RK/
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 22:10:44
2019-11-06 17:47:24
Tola Wawrzkiewicz TOPAZ
  • 1x 3/L-6 RK/
  • 1x 12/L-1RK/
  • 1x 21/L-2 RK/
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 22:10:46
2019-11-06 17:46:55
Tola Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 1x 3/L-6 RK/
  • 1x 12/L-1RK/
  • 1x 21/L-2 RK/
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 14:39:16
2019-11-05 14:21:05
Aurelia Zdanowska CYNA
  • 1x 5/P-1 ZT/
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 10:01:06
2019-11-05 08:44:50
Justyna Motyl ORA
  • 1x 6/P-1 ZR/
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 10:01:08
2019-11-04 21:44:05
Natalia Czech NEW GEORGIA
  • 1x 3/L-6 RK/
  • 1x 12/L-1RK/
  • 1x 21/L-2 RK/
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 10:01:12
2019-11-04 19:53:38
Karolina Sochacka PANTEON
  • 1x 10/L-2 ZT/
  • 1x 20/L-3/
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 10:01:13
2019-11-04 19:52:09
Julia Dobraniecka DOX
  • 1x 3/L-6 RK/
  • 1x 12/L-1RK/
  • 1x 21/L-2 RK/
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 13:03:24
2019-11-04 12:42:13
Maja Szukalska G'MEDYK
  • 1x 3/L-6 RK/
  • 1x 12/L-1RK/
  • 1x 21/L-2 RK/
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 13:03:27
2019-11-04 12:41:16
Pola Cichla DOX
  • 1x 3/L-6 RK/
  • 1x 12/L-1RK/
  • 1x 21/L-2 RK/
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 13:03:28
2019-11-04 12:40:44
Gaja Skorowska G'MEDYK
  • 1x 3/L-6 RK/
  • 1x 12/L-1RK/
  • 1x 21/L-2 RK/
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 13:03:30
2019-11-04 12:39:16
Alicja Kalinka-Kozłowska COTTON
  • 1x 6/P-1 ZR/
  • 1x 15/P-2 ZR/
  • 1x 24/P-3/
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 13:03:32
2019-11-04 12:37:15
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 2/L-1 ZR/
  • 1x 11/L-2 ZR/
  • 1x 20/L-3/
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:59:08
2019-11-04 09:17:33
Zuzanna Mazur H-SHANTI
  • 1x 1/L-1 ZT/
  • 1x 10/L-2 ZT/
  • 1x 19/L-3 Towarzyski/
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:59:09
2019-11-03 16:40:13
Alicja Morawska OKTAWA
  • 1x 1/L-1 ZT/
  • 1x 10/L-2 ZT/
  • 1x 19/L-3 Towarzyski/
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 10:20:03
2019-11-02 21:51:44
Oliwia Miotke DOLCE VITA
  • 1x 8/C-1/
  • 1x 17/C-2/
  • 1x 26/C-3/
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 10:20:05
2019-11-02 20:24:41
Bartosz Kabaciński ALIANS
  • 2x MP I/I półfinał poziom I/
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 16:36:41
2019-11-02 16:13:27
Dominika Pączek QUANTI
  • 2x MP I/I półfinał poziom I/
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 16:36:43
2019-11-01 10:33:18
Anita Parzyńska AVANTI
  • 1x 16/N-5/
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 16:36:46
2019-10-31 19:12:17
Karol Jędrzejczyk LUK
  • 1x MP I/I półfinał poziom I/
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 16:36:51
2019-10-31 18:27:03
Natalia Zwiefka OMENA
  • 2x 10/L-2 ZT/
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 16:36:54
2019-10-31 18:16:50
Natalia Zwiefka LAGUNA
  • 2x 10/L-2 ZT/
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 16:36:56
2019-10-31 12:54:06
Anna Butrymowicz ARLON
  • 2x 5/P-1 ZT/
  • 2x 14/P-2 Towarzyski/
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 16:36:58
2019-10-31 11:53:01
Aleksandra Twardowska MOHORT
  • 2x MP I/I półfinał poziom I/
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 10:47:52
2019-10-31 08:31:53
Dominik Ast V DALLY
  • 2x MP I/I półfinał poziom I/
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 14:07:44
2019-10-29 22:01:41
Aleksandra Wołkowicz-Śliwka ARKAN
  • 1x MP I/I półfinał poziom I/
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 14:07:46
2019-10-29 16:08:55
Magdalena Kozińska DILAYLA
  • 1x 2/L-1 ZR/
  • 1x 11/L-2 ZR/
  • 1x 20/L-3/
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 20:28:04
2019-10-28 19:24:19
Joanna Bernatowicz VALENTINO
  • 1x 7/N-4/
  • 1x 16/N-5/
  • 1x 25/N-6/
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 20:28:08
2019-10-28 15:52:52
Katarzyna Wojtyniak LATHANDER N
  • 1x 8/C-1/
  • 1x 17/C-2/
  • 1x 26/C-3/
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 20:28:11
2019-10-25 22:54:47
Dominika Żygowska SUMMER HIT
  • 1x 8/C-1/
  • 1x 16/N-5/
  • 1x 25/N-6/
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 20:28:13
2019-10-25 22:53:32
Dominika Żygowska BALLANTINES
  • 1x 8/C-1/
  • 1x 17/C-2/
  • 1x 26/C-3/
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 20:28:14
2019-10-25 21:44:44
Weronika Wyszałkowska GANDAWA
  • 1x 6/P-1 ZR/
  • 1x 15/P-2 ZR/
  • 1x 24/P-3/
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 20:28:19
2019-10-24 19:50:37
Paulina Klawikowska WOJ
  • 1x 6/P-1 ZR/
  • 1x 15/P-2 ZR/
  • 1x 24/P-3/
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 20:28:21
2019-10-24 19:49:18
Paulina Klawikowska NAŚWIT
  • 1x 6/P-1 ZR/
  • 1x 15/P-2 ZR/
  • 1x 24/P-3/
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 20:28:45
2019-10-23 22:52:40
Łukasz Kuzawiński JAMAJKA
  • 1x 2/L-1 ZR/
  • 1x 6/P-1 ZR/
  • 1x 11/L-2 ZR/
  • 1x 15/P-2 ZR/
  • 1x 20/L-3/
  • 1x 24/P-3/
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 20:28:48
2019-10-23 20:32:43
Paulina Koszewska WALENTINO
  • 1x 8/C-1/
  • 1x 17/C-2/
  • 1x 26/C-3/
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 20:28:50
2019-10-23 20:32:23
Paulina Koszewska FILANO H
  • 1x 9/CC-1/
  • 1x 18/CC-2/
  • 1x 27/CC-3/
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 20:28:51
2019-10-23 16:50:56
Magdalena Cycak SYBILLA
  • 2x MP I/I półfinał poziom I/
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 10:20:12
2019-10-23 10:34:19
Anna Podpora CALISTO
  • 1x 6/P-1 ZR/
  • 1x 7/N-4/
  • 1x 15/P-2 ZR/
  • 1x 16/N-5/
  • 1x 24/P-3/
  • 1x 25/N-6/
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 20:28:53
2019-10-20 12:00:08
Dominika Cirocka TERA QUICK
  • 2x MP I/I półfinał poziom I/
2 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 16:37:00
2019-10-19 22:42:53
Monika Bartyś CASPAR
  • 2x MP I/I półfinał poziom I/
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 09:26:27
2019-10-19 21:38:15
Alicja Wieczorek AKERMAN
  • 1x 2/L-1 ZR/
  • 1x 6/P-1 ZR/
  • 1x 11/L-2 ZR/
  • 1x 15/P-2 ZR/
  • 1x 20/L-3/
  • 1x 24/P-3/
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O009826
2. Bartyś Monika Klub Jeździecki Golden Dream
S
O022661
3. Bernatowicz Joanna Sopocki Klub Jeździecki
S
O039790
4. Butrymowicz Anna Brak
S
Brak
5. Cichla Pola bpk
2009 (Mł.)
brak
6. Cirocka Dominika Bez Przynależności Klubowej
S
O056173
7. Cycak Magdalena PICADOR
S
BRAK
8. Czech Natalia Brak
2008 (Mł.)
O052440
9. Czupreta Adam prow. Justyna Buczkowska i Dorota Spyra
10. Dobraniecka Julia bpk
2010 (Mł.)
brak
11. Formella Wiktor prow. Katarzyna Pachowska
12. Grybek Borys prow. Justyna Buczkowska i Dorota Spyra
13. Jędrzejczyk Karol Kielecki Klub Jeździecki MAAG
S
O025749
14. Kabaciński Bartosz Bez Przynależności Klubowej
S
0033184
15. Kalinka-Kozłowska Alicja BPK
S
BRAK
16. Kamińska Wiktoria SKJ Sopot
17. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (JM.)
O044754
18. Klawikowska Paulina Sopocki Klub Jeździecki
S
Brak
19. Koszewska Paulina Sopocki Klub Jeździecki
S
O013435
20. Kozińska Magdalena GTH Gdynia
S
O013963
21. Kozlowski Jakub prow. Agnieszka Jaszewska
22. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
23. Kuzawiński Łukasz WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O029342
24. Mazur Zuzanna BPK
S
brak
25. Miotke Oliwia Kj Pegaz Reda
2002 (J.)
O034998
26. Morawska Alicja Bkp
2006 (JM.)
Brak
27. Motyl Justyna Pomorska Liga Jeździecka
2000 (MJ.)
O030561
28. Pączek Dominika LKJ LEWADA ZAKRZÓW
2003 (J.)
LZPZJ/1952/19, LZPAR/13/19
29. Pałucka Marta
30. Parzyńska Anita Klub Jeździecki Golden Dream
S
O026528
31. Podpora (Głuszkiewicz) Anna Pomorska Liga Jeździecka
S
O024236
32. Skorowska Gaja Brak
2008 (Mł.)
Brak
33. Suchocka Karolina Bpk
S
Brak
34. Synowiecki Gustaw prow. Katarzyna Pachowska i Dorota Spyra
35. Szukalska Maja bpk
2008 (Mł.)
O054381
36. Twardowska Aleksandra bez przynależności
2001 (J.)
brak
37. Wawrzkiewicz Inka Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O048954
38. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
39. Wieczorek Alicja skj-sopot
S
O007255
40. Wojtyniak Katarzyna JKS Tornado Szczecin
S
O011289
41. Wołkowicz-Śliwka Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O054596
42. Wyszałkowska Weronika LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O022588
43. Zdanowska Aurelia Pomorska Liga Jeździecka
2004 (JM.)
O042652
44. Zwiefka Natalia bpk
S
O006783
45. Żygowska Dominika KJ Arpav
S
O015053
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

5

AKERMAN Fryzyjska POL 2014 Ogier kara/168 F: MURK FAN'E HEARRESYL
M: ANKE SIETSK
O: Alicja Wieczorek
B: Roman Gmurowski
K024776 616014610156214
2.

47

Al Arisz F:
M:
O:
B:
3.

28

ALIANS SP POL 2003 Wałach gniada/156 F: Kanion
M: Afryka
O: Michał Stogniew
B: Michał Stogniew
12265 12265
4.

17

ARKAN SP POL 2002 Wałach gniada/162 F: Loxley
M: Atena
O: Agnieszka Jaszewska
B: Jolanta Sosnowska
K016395 POL009600017102
5.

45

Arkan F:
M:
O:
B:
6.

25

ARLON Małopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Efekt
M: Aruba
O: Anna Butrymowicz
B: Agnieszka Bestry
Brak 616006660760908
7.

21

AVANTI SP POL 2007 Wałach gniada/180 F: Denar
M: Adaptacja
O: Anita Parzyńska
B: Janusz Klimek
K025841 616009610185007
8.

9

BALLANTINES Oldenburska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Burberry
M: Homologia
O: Sławomir Żygowski
B: -
K014727 DE 433331046809
9.

3

CALISTO SP POL 2011 Wałach siwa/178 F: Empire
M: Callie Z
O: Anna Głuszkiewicz
B: Roman Barlik
K021977 616009610139011
10.

2

CASPAR SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Landos II
M: Clasica L
O: Monika Bartyś
B: Tomasz Lepper
K012390 105MN08
11.

33

COTTON WLKP POL 2009 Wałach gniada/160 F: COTTON CLUB
M: WIKARTA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: KERNER GRZEGORZ
K023529 616007640083909
12.

39

CYNA Trakeńska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Machandel
M: Cypia
O: Dorota Zdanowska
B: Agnieszka Rąbca
K014733
13.

42

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
O: Target Tomasz Wawrzkiewicz
B: .
K024200
14.

18

DILAYLA OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/164 F: Diamond Hit
M: Weltina/Weltmeyer
O: Magdalena Kozińska
B: W.V. Pietrzyk
K028613 DE43333089615
15.

27

DOLCE VITA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lou Reed
M: donnerfee
O: Agnieszka Miotke
B: Piotr mazurek
K018161 616009670108410
16.

32

DOX KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:135 F: KYDROS
M: DISKRA
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Rafał Paszyński
brak 616013520078713
17.

15

FILANO H Holsteiner Warmblut POL 12.06.2002 Wałach gniada/178 F: Fleming
M: Entziana
O: Paula Mańczak
B: Hardorp Karl-Heinz
brak DE421000283102 103HC08
18.

31

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: KORDULASIŃSKI ANDRZEJ
K020548 616013661480610
19.

10

GANDAWA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Le Voltaire
M: Gurami
O: Rafał Wyszałkowski
B: SK Rzeczna
K015795
20.

46

Gimzo F:
M:
O:
B:
21.

34

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Renata Wójcik
K011175 POL007520060806
22.

29

H-SHANTI Fryzyjska POL 2013 Klacz kara F: Solir
M: H-Sonata
O: Zuzanna Mazur
B: Robert Krampa
brak 616014530177813
23.

4

HUNTER Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach skarogniada/173 F: Weltstein
M: Hagia Anna
O: Adam Adamowicz
B: Michał Szadkowski
Brak 10449
24.

40

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
O: Jolanta Koczurowska
B:
K016211 103MX80
25.

13

JAMAJKA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Hindus
M: Joklahoma
O: Marcin Podpora
B: -
K024433
26.

7

LATHANDER N Holsztyn POL 2004 Wałach gniada/172 F: Landos
M: Nationale
O: Hubert Wojtyniak
B: Stahr Christiane
K008547 DE421000204904
27.

44

Lord Phoenix K os WAL c.gn F: Lordanos
M: Lozanna L / Cruzeiro L
O:
B:
28.

22

LUK ŚL. POL 2005 Wałach gniada F: Nomen
M: Liwia
O: Magdalena Uracz
B: -
K013335
29.

26

MOHORT Mały Koń POL 2008 Wałach gniada/mk:156cm F: Harpun
M: Malina
O: Szpital Wojewódzki w Łomży
B: Ośrodek Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci w Kisielnicy
brak 12721
30.

12

NAŚWIT Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach siwa F: Złocień
M: Natasza
O: Oświata Lingwista
B: Oświata Lingwista
Brak
31.

36

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: ANNA KARCZMARCZUK
K024742 616013640055613
32.

30

OKTAWA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/166 F: Madison
M: Oriola
O: Łukasz Klebba
B: SK Nowielice
K018337 616009640024910
33.

23

OMENA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/- F: Karbon
M: Oksana
O: Tomasz Czerniewicz
B: Tomasz Czerniewicz
brak POL 009 53 00685 08
34.

35

ORA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Sorbie Tower
M: Oaza
O: Wojciech Motyl
B: SK Nowielice
K021538
35.

38

PANTEON Małopolska POL 2012 Wałach siwa F: AUDYTOR
M: PROMOCJA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: JERZY ORŁOWSKI
brak 616006580309012
36.

20

QUANTI NN GER 2006 Klacz gniada/174 F: NN
M: NN
O: HENRYK PĄCZEK
B: SUSANE I AXEL SIEBALD
K027058
37.

43

Scada F:
M:
O:
B:
38.

8

SUMMER HIT Hanowerska GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Sandro Hit
M: Wenni
O: Sławomir Żygowski
B: Erich Hinrichs
K019407 DE 431316843009
39.

16

SYBILLA SP POL 2008 Klacz gniada/170CM F: SHERLOCK HOLMES
M: SHAKIRA
O: MAGDALENA CYCAK
B: MAGDALENA CYCAK
BRAK POL 009610247408 105MN99
40.

1

TERA QUICK Kłusak Francuski POL 2007 Klacz ciemnogniada/158 F: Jasmin de Flore
M: Kienne / And Arifant
O: Dominika Cirocka
B: --
K028327 07318337K
41.

41

TOPAZ Kuc Walijski POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Rosenhof Massino
M: Thalia Von Uda
O: Arkadiusz Szóstak
B: Romuald Benz
K025107 POL013530189108
42.

19

V DALLY KWPN POL 2008 Klacz gniada/170 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Zally / Casall
O: Jarosław Poręba
B: A J. Verstegen
K022251 528003000804410
43.

6

VALENTINO SP POL 2010 Wałach gniada/176 F: Lancer III
M: Voruta
O: Joanna Bernatowicz
B: Nikodem Regliński
Brak 616009600326910
44.

14

WALENTINO SP POL 18.05.2009 Wałach kasztanowata/165 F: Rytm
M: Warena
O: Paula Mańczak
B: Lesner Anna i Marek
brak 009530044309
45.

11

WOJ Hucuł POL brak Wałach gniada/kuc: F: brak
M: brak
O: szkoła Jazdy Konnej oświata-lingwista
B: brak
brak
Rider Club
Competition
Prize
Bernatowicz Joanna Sopocki Klub Jeździecki
320
SUM:
320.00
Kalinka-Kozłowska Alicja BPK
200
SUM:
200.00
Koszewska Paulina Sopocki Klub Jeździecki
180
SUM:
180.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
70
SUM:
70.00
Mazur Zuzanna BPK
80
SUM:
80.00
Miotke Oliwia Kj Pegaz Reda
300
SUM:
300.00
Morawska Alicja Bkp
180
SUM:
180.00
Podpora (Głuszkiewicz) Anna Pomorska Liga Jeździecka
300
SUM:
300.00
Skorowska Gaja Brak
130
SUM:
130.00
Szukalska Maja bpk
130
SUM:
130.00
Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
130
SUM:
130.00
Wieczorek Alicja skj-sopot
170
SUM:
170.00
Wojtyniak Katarzyna JKS Tornado Szczecin
100
SUM:
100.00
Wyszałkowska Weronika LKS Nadwiślanin Kwidzyn
100
SUM:
100.00
Żygowska Dominika KJ Arpav
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ast Dominik
St. KJ Tradycja Siedlnica
V DALLY (19)
2019-11-09
2
2019-11-08
2019-11-10
2
2019-11-11
6
2019-11-11
2
Bartyś Monika
Klub Jeździecki Golden Dream
CASPAR (2)
2019-11-09
1
2019-11-08
2019-11-10
1
2019-11-11
1
2019-11-11
1
Bernatowicz Joanna
Sopocki Klub Jeździecki
2019-11-09
1
2019-11-10
2
2019-11-11
1
2019-11-11
1
320
Butrymowicz Anna
Brak
ARLON (25)
2019-11-09
1
2019-11-09
2019-11-10
1
2019-11-10
2019-11-11
1
Cichla Pola
bpk
DOX (32)
2019-11-10
5
2019-11-11
7
2019-11-09
4
2019-11-11
5
Cirocka Dominika
Bez Przynależności Klubowej
2019-11-09
1
2019-11-08
2019-11-10
1
2019-11-11
7
2019-11-11
1
Cycak Magdalena
PICADOR
SYBILLA (16)
2019-11-09
1
2019-11-08
2019-11-10
1
2019-11-11
2
2019-11-11
1
Czech Natalia
Brak
2019-11-10
3
2019-11-11
5
2019-11-09
5
2019-11-11
4
Dobraniecka Julia
bpk
DOX (32)
2019-11-10
3
Jędrzejczyk Karol
Kielecki Klub Jeździecki MAAG
LUK (22)
2019-11-09
1
2019-11-08
2019-11-10
1
2019-11-11
3
2019-11-11
1
Kabaciński Bartosz
Bez Przynależności Klubowej
ALIANS (28)
2019-11-09
2
2019-11-08
2019-11-10
2
2019-11-11
4
2019-11-11
2
Kalinka-Kozłowska Alicja
BPK
COTTON (33)
2019-11-09
2
2019-11-10
4
2019-11-11
1
2019-11-11
2
200
Kamińska Wiktoria
SKJ Sopot
Scada (43)
2019-11-10
6
Kaszubowska Oliwia
Sopocki KJ
HUNTER (4)
2019-11-10
2
Klawikowska Paulina
Sopocki Klub Jeździecki
WOJ (11)
2019-11-09
1
2019-11-11
1
2019-11-10
1
2019-11-11
1
NAŚWIT (12)
2019-11-10
7
2019-11-11
5
2019-11-09
8
2019-11-11
6
Koszewska Paulina
Sopocki Klub Jeździecki
2019-11-09
5
2019-11-10
4
2019-11-11
4
2019-11-10
1
2019-11-11
1
2019-11-09
1
2019-11-11
1
180
Kozińska Magdalena
GTH Gdynia
DILAYLA (18)
2019-11-09
4
2019-11-10
2019-11-10
4
2019-11-11
4
2019-11-11
2019-11-11
4
Kozłowska Aleksandra
Sopocki KJ
GRAFFA (34)
2019-11-09
2
2019-11-10
3
2019-11-11
2
2019-11-11
2
70
Kuzawiński Łukasz
WKJ Lublin
JAMAJKA (13)
2019-11-09
3
2019-11-09
7
2019-11-10
2
2019-11-10
6
2019-11-11
6
2019-11-11
3
2019-11-11
3
2019-11-11
5
Mazur Zuzanna
BPK
2019-11-09
2
2019-11-10
4
2019-11-11
3
2019-11-11
2
80
Miotke Oliwia
Kj Pegaz Reda
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-11
1
2019-11-11
1
300
Morawska Alicja
Bkp
OKTAWA (30)
2019-11-09
1
2019-11-10
3
2019-11-11
1
2019-11-11
1
180
Motyl Justyna
Pomorska Liga Jeździecka
ORA (35)
2019-11-09
4
Pączek Dominika
LKJ LEWADA ZAKRZÓW
QUANTI (20)
2019-11-09
1
2019-11-08
2019-11-10
1
2019-11-11
1
2019-11-11
1
Pałucka Marta
2019-11-10
5
Parzyńska Anita
Klub Jeździecki Golden Dream
AVANTI (21)
2019-11-10
3
Podpora (Głuszkiewicz) Anna
Pomorska Liga Jeździecka
2019-11-09
1
2019-11-09
2
2019-11-10
1
2019-11-11
4
2019-11-11
1
300
2019-11-10
4
Skorowska Gaja
Brak
G'MEDYK (31)
2019-11-10
5
2019-11-11
1
2019-11-09
1
2019-11-11
1
130
Suchocka Karolina
Bpk
PANTEON (38)
2019-11-10
5
2019-11-11
2
Szukalska Maja
bpk
G'MEDYK (31)
2019-11-10
1
2019-11-11
3
2019-11-09
2
2019-11-11
1
130
Twardowska Aleksandra
bez przynależności
MOHORT (26)
2019-11-09
2
2019-11-08
2019-11-10
2
2019-11-11
2
2019-11-11
2
Wawrzkiewicz Inka
Sopocki Klub Jeździecki
ISGAAR (40)
2019-11-11
4
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki Klub Jeździecki
TOPAZ (41)
2019-11-10
2
2019-11-11
2
2019-11-09
2
2019-11-11
1
130
2019-11-10
7
2019-11-11
5
2019-11-09
6
2019-11-11
6
Wieczorek Alicja
skj-sopot
2019-11-09
1
2019-11-09
2
2019-11-10
1
2019-11-10
3
2019-11-11
3
2019-11-11
1
2019-11-11
1
170
2019-11-11
4
Wojtyniak Katarzyna
JKS Tornado Szczecin
2019-11-09
2
2019-11-10
3
2019-11-11
3
2019-11-11
3
100
Wołkowicz-Śliwka Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
ARKAN (17)
2019-11-09
2
2019-11-08
2019-11-10
2
2019-11-11
5
2019-11-11
2
Wyszałkowska Weronika
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
GANDAWA (10)
2019-11-09
5
2019-11-10
2
2019-11-11
2
2019-11-11
3
100
Zdanowska Aurelia
Pomorska Liga Jeździecka
CYNA (39)
2019-11-09
6
Zwiefka Natalia
bpk
OMENA (23)
2019-11-10
1
2019-11-10
Żygowska Dominika
KJ Arpav
2019-11-09
3
2019-11-10
1
2019-11-11
2
2019-11-09
4
2019-11-10
2
2019-11-11
2
2019-11-11
2
200

Number of Riders: 45

Number of Horses: 45

The sum of prizes: 2 590.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl