Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 19:39:07
2019-09-18 10:49:32
Karolina Markowska WIZJONER
  • 1x /MPMK-A 5 latki/
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 14:30:16
2019-09-17 14:30:16
Marzena Chentkowska LINDT
  • 1x /MPMK-A 5 latki/
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 15:07:58
2019-09-16 15:07:58
Izabela Kowalska BEL FLEUR S
  • 1x /PP-A 7-9 latki/
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:13:43
2019-09-15 19:47:59
Mateusz Cichoń HEILINE'S ZANZIER
  • 1x /MPMK-A 6 latki/
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:13:36
2019-09-13 20:35:52
Karolina Mazurek BURSZTYNOWA DAMA
  • 1x /MPMK-A 4 latki/I półfinał - próba wr ręku dla koni 4-letnich
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:13:28
2019-09-13 20:34:54
Karolina Mazurek BIAŁY KRUK
  • 1x /MPMK-A 4 latki/I półfinał - próba wr ręku dla koni 4-letnich
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:13:00
2019-09-13 15:47:50
Kamil Puliński FRODO G
  • 1x /MPMK-A 6 latki/
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 10:21:00
2019-09-13 15:40:38
Kamil Puliński LEO G
  • 1x /MPMK-A 4 latki/I półfinał - próba wr ręku dla koni 4-letnich
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 12:41:48
2019-09-13 11:29:31
Ilona Janas EDAM
  • 1x /MPMK-A 6 latki/
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 12:02:55
2019-09-13 11:25:57
Ilona Janas JULIETTA
  • 1x /MPMK-A 5 latki/
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 10:27:01
2019-09-13 11:25:18
Ilona Janas JOSEFIEN
  • 1x /MPMK-A 5 latki/
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 10:23:39
2019-09-13 11:24:15
Gabriela Kozłowska EMPORA
  • 1x /MPMK-A 4 latki/I półfinał - próba wr ręku dla koni 4-letnich
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:09:55
2019-09-13 11:08:46
Danuta Kosecka DRAGONFLY
  • 1x /MPMK-A 5 latki/
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 15:26:57
2019-09-12 23:34:09
Kamila Głuszko FEMME FATALE M
  • 1x /MPMK-A 5 latki/
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 12:05:10
2019-09-12 22:06:48
Filip Poszumski GRETTON WOODS
  • 1x /MPMK-A 5 latki/
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 12:07:25
2019-09-12 14:20:28
Katarzyna Skrzypczak FEANOR MAGIC
  • 1x /MPMK-A 5 latki/
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 10:45:37
2019-09-11 22:55:29
Klaudia Smaza ODWAR
  • 1x /MPMK-A 5 latki/
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 10:28:40
2019-09-11 22:42:46
Aleksandra Owsiany INEZ WILLIAM H
  • 1x /MPMK-A 4 latki/I półfinał - próba wr ręku dla koni 4-letnich
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 12:44:11
2019-09-11 21:17:06
Oliwia Laferi-Sapiej CARTE BLANCHE
  • 1x /MPMK-A 6 latki/
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 10:31:40
2019-09-11 18:27:43
Rafał Krajewski LINDIR B
  • 1x /MPMK-A 4 latki/I półfinał - próba wr ręku dla koni 4-letnich
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 16:10:30
2019-09-11 15:22:27
Katarzyna Popiołek GALAPAGOS
  • 1x /PP-A 7-9 latki/
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 10:33:16
2019-09-11 13:49:23
Aneta Kalwara TOP PLEASURE K
  • 1x /MPMK-A 4 latki/I półfinał - próba wr ręku dla koni 4-letnich
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 12:10:26
2019-09-11 10:06:22
Agnieszka Sobczak PARTITA
  • 1x /MPMK-A 5 latki/
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 10:35:06
2019-09-10 22:13:43
Agata Gietka FOLLOW ME
  • 1x /MPMK-A 4 latki/I półfinał - próba wr ręku dla koni 4-letnich
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 15:12:29
2019-09-10 11:24:53
Izabela Kowalska ABELARD
  • 1x /PP-A 7-9 latki/
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 15:11:44
2019-09-10 11:24:29
Tomasz Kowalski SOUNDTRACK 4
  • 1x /PP-A 7-9 latki/
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 12:11:54
2019-09-10 10:26:44
Martyna Bańska MONSOON P
  • 1x /MPMK-A 5 latki/
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 10:40:35
2019-09-09 17:34:36
Weronika Guszpil AVENTADOR-L
  • 1x /MPMK-A 4 latki/I półfinał - próba wr ręku dla koni 4-letnich
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 10:43:17
2019-09-09 15:26:08
Gabriela Jaworska KENIA
  • 1x /MPMK-A 4 latki/I półfinał - próba wr ręku dla koni 4-letnich
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 10:45:41
2019-09-09 15:24:02
Gabriela Jaworska DREAM BOY
  • 1x /MPMK-A 4 latki/I półfinał - próba wr ręku dla koni 4-letnich
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 10:47:41
2019-09-09 01:03:40
Justyna Stasiulewicz PIKASO
  • 1x /MPMK-A 4 latki/I półfinał - próba wr ręku dla koni 4-letnich
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 10:49:42
2019-09-09 01:02:07
Justyna Stasiulewicz KARATINO
  • 1x /MPMK-A 4 latki/I półfinał - próba wr ręku dla koni 4-letnich
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 10:51:22
2019-09-08 21:11:38
Tomasz Gałczyński DIAMOND W
  • 1x /MPMK-A 4 latki/I półfinał - próba wr ręku dla koni 4-letnich
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 12:13:27
2019-09-07 15:01:56
Katarzyna Łukasik ESTELLE
  • 1x /MPMK-A 5 latki/
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 10:53:10
2019-09-07 10:23:34
Natalia Kozłowska EMANOS
  • 1x /MPMK-A 4 latki/I półfinał - próba wr ręku dla koni 4-letnich
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 12:16:05
2019-09-06 16:33:47
Inga Bretes BUENOS AIRES
  • 1x /MPMK-A 5 latki/
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 12:19:01
2019-09-06 08:49:00
Jarosław Wierzchowski FIRST LADY M
  • 1x /MPMK-A 5 latki/
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 12:28:59
2019-09-05 22:15:25
Ewa Szwed GALLARDO
  • 1x /MPMK-A 5 latki/
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 10:55:28
2019-09-05 12:53:29
Justyna Maciejewska ISOLA
  • 1x /MPMK-A 4 latki/I półfinał - próba wr ręku dla koni 4-letnich
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 10:57:34
2019-09-05 12:53:10
Justyna Maciejewska IMBRYK
  • 1x /MPMK-A 4 latki/I półfinał - próba wr ręku dla koni 4-letnich
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 10:59:47
2019-09-05 12:19:21
Daria Kobiernik RAVEL
  • 1x /MPMK-A 4 latki/I półfinał - próba wr ręku dla koni 4-letnich
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 12:47:19
2019-09-05 06:58:03
Natalia Badura SOLARIS VENTUS
  • 1x /MPMK-A 6 latki/
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 08:35:00
2019-09-04 21:58:53
Alicja Hadryś-Nowak HAPPY DANCER
  • 1x /PP-A 7-9 latki/
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 12:32:21
2019-09-04 20:44:34
Katarzyna Porożyńska-Pankau CANDELA
  • 1x /MPMK-A 5 latki/
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 12:49:27
2019-09-04 19:46:47
Marcelina Wojsz I'MARA
  • 1x /MPMK-A 6 latki/
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 12:34:42
2019-09-04 06:55:09
Gloria Grudziąż POEZJA-P
  • 1x /MPMK-A 5 latki/
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 12:50:58
2019-09-03 21:37:48
Anna Grygier Wójtowicz SHADOW
  • 1x /MPMK-A 6 latki/
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 11:24:45
2019-09-03 00:30:00
Anna Beyger SABIO
  • 1x /MPMK-A 4 latki/I półfinał - próba wr ręku dla koni 4-letnich
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 15:06:31
2019-08-31 12:40:59
Aleksandra Krywult GOOGLE
  • 1x /PP-A 7-9 latki/
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 11:26:50
2019-08-31 12:40:09
Aleksandra Krywult LARI FARI
  • 1x /MPMK-A 4 latki/I półfinał - próba wr ręku dla koni 4-letnich
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 11:29:06
2019-08-28 16:02:37
Weronika Madej DIAMOND DREAM
  • 2x /MPMK-A 4 latki/I półfinał - próba wr ręku dla koni 4-letnich
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 11:31:20
2019-08-27 13:35:59
Małgorzata Brodziak KENZI
  • 1x /MPMK-A 4 latki/I półfinał - próba wr ręku dla koni 4-letnich
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 11:34:14
2019-08-26 12:45:43
Olga Mieszczak OXFORD
  • 1x /MPMK-A 4 latki/I półfinał - próba wr ręku dla koni 4-letnich
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 11:35:33
2019-08-26 07:52:20
Zofia Mordzelewska GREGORY PECK
  • 1x /MPMK-A 4 latki/I półfinał - próba wr ręku dla koni 4-letnich
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 12:36:33
2019-08-26 07:51:43
Zofia Mordzelewska BARNADO
  • 1x /MPMK-A 5 latki/
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 12:38:00
2019-08-23 16:45:35
Dagna Mikołajczak REQUIEM
  • 2x /MPMK-A 5 latki/
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 14:53:56
2019-08-23 09:59:08
Karolina Leszko AXOR
  • 1x /MPMK-A 6 latki/
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów
S
O004448
10091407
2. Bańska Martyna Karkonoski KJ
S
O003829
3. Beyger Anna SJ Zawieprzyce
S
O018476
4. Bretes Inga Aromer
S
O001055
5. Brodziak Małgorzata Klub Jeździecki PICADOR
S
O000959
6. Chentkowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O001334
7. Cichoń Mateusz KJ Lider
S
O003587
8. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy
S
O003778
9. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
S
O027614
10. Głuszko Kamila bpk
S
O020959
11. Grygier Wójtowicz Anna WKJ Lublin
S
O006954
12. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
S
O024189
13. Hadryś-Nowak Alicja SKJ Golden Dream
S
O003652
14. Janas Ilona Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
S
1111
15. Janas Ilona KJ Lider Radzionków
S
16. Jaworska Gabriela KJ Lider Radzionków
S
O001467
17. Kalwara Aneta BPK
S
O002692
18. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
19. Kosecka Danuta LKS Nadwislanin Kwidzyn
S
Brak
20. Kowalska Izabela Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O000927
21. Kowalski Tomasz Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O000796
22. Kozłowska Gabriela SJ Baborówko
2004 (J.)
O 027413
23. Kozłowska Natalia JKS Jagodne
S
O004374
24. Krajewski Rafał Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O002980
25. Krajewski/Mazurek Rafał/Karolina
26. Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream
S
O021702
27. Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
1999 (MJ.)
O040391
28. Leszko Karolina KJ Strzała Krubiczew
S
O003038
29. Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice
S
O002402
10112881
30. Maciejewska Justyna JKS GOGOLEWO
S
O012118
31. Madej Weronika bpk maz
S
O008899
32. Markowska Karolina KJ Lider
S
021656
33. Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ
S
O003129
34. Mieszczak Olga KJ Michałów
S
O014233
35. Mikołajczak Dagna KJ Agro -Handel Śrem
S
O012264
36. Mordzelewska Zofia SJ Stajnia Podolszyn
S
O001628
37. Owsiany Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O009375
38. Popiołek Katarzyna LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
S
O003103
10100046
39. Porożyńska-Pankau Katarzyna Klub Jeździecki Grodno-Dwór
S
O002749
40. Poszumski Filip KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
S
Brak
41. Puliński Kamil KJ Lider Radzionków
S
O003896
42. Rutkowska Luiza Varsovia Dressage Club
S
O001344
43. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
44. Smaza Klaudia JKS Jaroszówka
S
Brak
45. Sobczak Agnieszka Karkonoski Klub Jeździecki
S
O007351
46. Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O011480
47. Szwed Ewa Olmet ost-sped
S
0002450
48. Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin
S
T000828/18
49. Wojsz Marcelina bpk LOD
S
O020489
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

32

ABELARD WESTF.. POL 2010 Wałach ciemnogniada/170 F: Ampere
M: Sancerre
K026024 DE441411515010
2.

1

AVENTADOR-L WIELKOPOLSKA POL 2015 Ogier kara/166 F: Ron William, old.
M: Alpina, wlkp./ Ulco, kwpn.
K027409 616007670053415
3.

18

AXOR SP POL 2013 Wałach siwa/164 F: Con Calma hol
M: Arkadia sp Tik Tak wlkp
K024006 616009670060713
4.

20

BARNADO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/* F: Arriba Z Zangersheide
M: Bakara sp./ Love Affair Han.
K025879 616009580398114
5.

63

BEL FLEUR S BAYER. POL 2011 Klacz kasztanowata/175 F: Boston
M: Die Queen
K023674 DE481810024111
6.

60

BIAŁY KRUK SP POL 2015 Ogier tarantowata/170 F: Lenon L westf.
M: Biała Dama, sp. / Lord Alexander, old.
K027594 616 009 67 00672 15
7.

37

BUENOS AIRES OLD POL 2014 Klacz kara/172 F: Bordeaux KWPN
M: Day’s Light, wurt. / Donnerschlag old.
K026426 DE433330590214
8.

61

BURSZTYNOWA DAMA SP POL 2015 Klacz gniada/166 F: Czardasz, sp.
M: Barsa, sp. / Castiglione L, old.
K027860 616 009 61 00890 15
9.

4

CANDELA WLKP/POCH.TRK POL 2014 Klacz ciemnogniada/165 F: ELOQUENT trk
M: Casona wlkp/p.tr./ Agar wplkp/p.trk
K025858 616007600219914
10.

50

CARTE BLANCHE SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Stilios han.
M: Cornella old. /Lord Sinclair baw.
K025842 616009661411213
11.

24

DIAMOND DREAM KWPN NED 2015 Ogier skarogniada/167 F: DESPERADO, kwpn.
M: WORLDCADANZA C, kwpn. / Diamond Hit, old.
K026808 528003201502862
12.

40

DIAMOND W SP POL 2015 Wałach gniada/164 F: Hippica Koh-I-Noor old.
M: Dykcja sp/Cordial sp
K027197 616009670043415
13.

58

DRAGONFLY SP POL 2014 Wałach gniada/173 F: Lyjanero hol
M: Desdemona sp Sofix sp
K028463 616009530109614
14.

8

DREAM BOY WESTFALSKA POL 2015 Ogier kasztanowata/165 F: Destano han
M: Fleury’s Girl westf/ Fleury westf
K027686 DE441410538715
15.

15

EDAM MALOPOLSKA POL 2013 Ogier ciemnogniada/173 F: Cheasnut Park AllThat Jazz xxo
M: Emina m (AC)/ Divisor xx
K026661 616006580450913
16.

38

EMANOS MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach kasztanowata/161 F: Huzar m (AA)
M: Emarilla sp/ Decoration xo
K028117 616006580254515
17.

55

EMPORA WLKP/TRAK POL 2015 Klacz kara/164 F: Etos wlkp/p. trk
M: Eria wlkp / Cedrus wlkp/p.trk
K028371 616007600197715
18.

39

ESTELLE OLDENBURSKA GER 2014 Klacz skarogniada/166 F: Grey Flanell KWPN
M: Esprit old/ San Amour I old
K026502 DE433330501114
19.

53

FEANOR MAGIC MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach ciemnogniada/mk:* F: Mighty Magic hol
M: Fabia m/ Judym m
K025876 616006570117914
20.

64

FEMME FATALE M OLD POL 2014 Klacz kara/178 F: Fürst Függer old
M: Roswitha westf Ron William old
K026649
21.

6

FIRST LADY M OLDENBURG POL 2014 Klacz ciemnogniada/* F: Bon Bravour KWPN
M: Fürst Classic M old Sir Donnerhall old
K025907 DE 433330890414
22.

45

FOLLOW ME OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/166 F: Farbenspiel, westf.
M: Well Done, han./ Weltmeyer, han.
K027001 DE433330899415
23.

29

FREDERIQUS G OLDENBURG POL 2015 Ogier ciemnogniada/168 F: Furstenball, old.
M: Queen of Poland, han./Quaterback, DSP.
K028214 De 433330713015
24.

59

FRODO G OLD. POL 2013 Ogier gniada/* F: Furst Romancier old
M: Rising Star han/ Rotspon han
K023856 DE433331016013
25.

23

FURST APACHINO OLDENBURG POL 2013 Ogier kasztanowata/170cm F: Apache KWPN
M: Fame han. / Fabriano han.
K023716 DE433335051613
26.

48

GALAPAGOS WLKP POL 2010 Wałach gniada/173 F: Quaterback / Quaterman
M: Gracja / Agar
K017344 616007610019110
27.

36

GALLARDO WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/168 F: Quaterback dsp
M: Gawęda wlkp./ Samba Hit I brdbg.
K026318 616007610061314
28.

26

GOOGLE KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: APACHE
M: CHIWANDA
LKPZJ/2200/18
29.

21

GREGORY PECK SP POL 2015 Wałach kasztanowata/167 F: De Niro, han.
M: Guidama, sp. / Cancoon, hol.
K027727 616098200185423
30.

54

GRETTON WOODS SP POL 2014 Ogier gniada/171 F: Bretton Woods KWPN
M: Gwiazda Hit SP/ Samba Hit I, brdbg.
K025659 616009610060914
31.

5

HAPPY DANCER HAN DEU 2011 Wałach ciemnogniada F: Heinrich Heine / Hochadel
M: Siri / Sugunas
K021610 DE431311210811
32.

62

HEILINE'S ZANZIER DWB DEN 2013 Ogier kasztanowata F: Blue Hors Zack DWB
M: Danceline TS han. De Niro han.
K024290 208333DW1301043
33.

30

I'MARA KWPN NED 2013 Klacz kasztanowata/* F: Desperado KWPN
M: Ulricka E. KWPN / OO Seven KWPN
K025152 528003201307573
34.

34

IMBRYK WLKP POL 2015 Ogier gniada/169 F: Czardasz, sp.
M: Intara, wlkp. / Lasko, hol.
K027571 616007610088415
35.

51

INEZ WILLIAM H SP POL 2015 Klacz kara/165 F: Ron William, old.
M: Irlandia, sp./ Graf Stepp, han.
K027579 616009670012515
36.

35

ISOLA WLKP POL 2015 Klacz gniada/171 F: Czardasz, sp.
M: Intyna, wlkp. / Barbur, sp.
K027572 616007610083815
37.

65

Josefien KWPN NED 2014 kl gn F: Riverman
M: Spring Lady/Haarlem
528003201405956
38.

67

JOSEFIEN KWPN NED 2014 Klacz skarogniada/171 F: Ferdeaux KWPN
M: Winter-Lady KWPN / Riverman KWPN
K028431 528003201405956
39.

14

JULIETTA KWPN NED 2014 Klacz ciemnogniada/172 F: Lord Leatherdale reń
M: Unetta KWPN/ Negro KWPN
K025927 528003201406417
40.

41

KARATINO TRAKENSKA POL 2015 Ogier kara/168 F: Emis
M: Kaskaja / Cugnot
K028372 POL73201007931
41.

9

KENIA KWPN NED 2015 Klacz gniada/164 F: Jazz KWPN
M: Denia / Ufo KWPN
K027652 528003201503636
42.

2

KENZI KWPN POL 2015 Klacz kara/172 F: Enzo Ferrari, KWPN
M: Avalanche, kwpn. / Sandro Hit, old.
KO27625 528003201504011
43.

25

LARI FARI Deutsches Sportpferd GER 2015 Ogier kasztanowata/170 F: LUIS FIGO, baw.
M: PINK FLOYD, baw. / Don Diamond, wur.
K027804 DE 481 810159315
44.

16

LEO G OLD POL 2015 Ogier kasztanowata/168 F: Livaldon han
M: Wey han/ Weltregent H han
K028204 DE433330713115
45.

49

LINDIR B SP. POL 2015 Ogier kasztanowata/170 F: Vis A Vis, west.
M: Lima, sp. / Limal, sp.
K028251 616009610032015
46.

70

LINDIR B SP POL 2015 Ogier KASZT/- F: Vis A Vis / Vitalis
M: Lima / Limal
- 616009610032015
47.

66

Lindt HAN GER 2014 Ogier gn F: Livaldon
M: Wanda/Wordly
48.

68

LINDT HANOWER POL 2014 Ogier gniada/170 F: Livaldon han
M: Wanda han World L
Brak Brak
49.

43

MONSOON P SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Ron William old
M: Magnolia-P sp/ Corleone Z
K028272 616009670024614
50.

52

ODWAR WLKP POL 2014 Wałach ciemnogniada/174 F: Eloquent trk
M: Odkówka wlkp/ Darnin wlkp/poch trk
K025655 616007600218414
51.

22

OXFORD Szlachetna Półkrew POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Olympic Star DSP.
M: Olimpia, sp. / Pastisz, m.
K027365 616009670030415
52.

46

PARTITA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/167 F: Cardamon sp
M: Parisa sp/ Insider old
K027641 616009670013714
53.

42

PIKASO TRAKEŃSKA LTU 2015 Ogier kara/168 F: Ice Age trk
M: Plasta trk/ Fetisas trk
K028373 LTU00252028751
54.

28

POEZJA-P SP POL 2014 Klacz gniada/180 F: Arriba Z
M: Patyna m/ Vis Versa xo
K028060 616 009 55 01000 14
55.

44

RAVEL OLD POL 2015 Ogier gniada/167 F: Sandro Hit old
M: Ravival KWPN/ Coctail KWPN
K028223 DE 433330900215
56.

19

REQUIEM SP POL 2014 Wałach kara/169 F: CLAVIUS hol.
M: RAMONA KG sp./ Campari M old.
K026388 616009610165114
57.

3

SABIO SP POL 2015 Wałach gniada/165 F: Rammstein, hol.
M: Skaja, old. / Danone, han.
K027610 616 009 58 03079 15 616009580307915
58.

27

SHADOW SP POL 2013 Wałach gniada/* F: Rammstein hol.
M: Skaja old. / Danone han.
K023050 616009580256113
59.

33

SOLARIS VENTUS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/167 F: Solaris han.
M: Mejsi V sp. / Welt Gang han.
K023629 616009661000213
60.

31

SOUNDTRACK 4 WESTF. POL 2010 Wałach ciemnogniada/172 F: Son of Cologne
M: Rocking Lady
K025384 DE441410932210
61.

47

TOP PLEASURE K SP POL 2015 Wałach gniada/179 F: LANVESTER HOL.
M: T-NORMANDIA SP / WILIAM, HAN.
K026788 616009670054515
62.

69

WIZJONER SP POL 2014 Wałach gniada/163 F: Bankiet wlkp
M: Wieszczk sp Robinn han
brak 616009610138314
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badura Natalia
LKJ Lewada Zakrzów
2019-09-19
3
2019-09-22
3
2019-09-21
3
2019-09-22
3
Bańska Martyna
Karkonoski KJ
2019-09-22
4
2019-09-20
4
2019-09-21
1
2019-09-22
5
Beyger Anna
SJ Zawieprzyce
SABIO (3)
2019-09-19
7
2019-09-22
5
2019-09-20
5
2019-09-22
5
Bretes Inga
Aromer
2019-09-22
5
2019-09-20
3
2019-09-21
5
2019-09-22
5
Brodziak Małgorzata
Klub Jeździecki PICADOR
KENZI (2)
2019-09-19
5
2019-09-22
7
2019-09-20
7
2019-09-22
8
Chentkowska Marzena
Klub Jeździecki Welt Opypy
LINDT (68)
2019-09-22
3
2019-09-20
4
2019-09-21
3
2019-09-22
4
Cichoń Mateusz
KJ Lider
2019-09-19
1
2019-09-22
1
2019-09-21
1
2019-09-22
2
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy
2019-09-19
10
2019-09-22
9
2019-09-20
9
2019-09-21
1
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
2019-09-19
3
2019-09-22
6
2019-09-20
6
2019-09-22
6
Głuszko Kamila
bpk
2019-09-22
6
2019-09-20
6
2019-09-21
6
Grygier Wójtowicz Anna
WKJ Lublin
SHADOW (27)
2019-09-19
1
2019-09-22
1
2019-09-21
1
2019-09-22
1
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
2019-09-19
5
2019-09-22
6
2019-09-20
7
2019-09-22
7
Janas Ilona
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
2019-09-22
2
2019-09-20
1
2019-09-21
2
2019-09-22
2
EDAM (15)
2019-09-19
2
2019-09-21
2
2019-09-22
2
2019-09-22
2
2019-09-22
2019-09-20
2019-09-21
Jaworska Gabriela
KJ Lider Radzionków
2019-09-19
8
2019-09-22
3
2019-09-20
4
2019-09-22
3
KENIA (9)
2019-09-19
4
2019-09-22
4
2019-09-20
3
2019-09-22
7
2019-09-22
7
2019-09-20
7
2019-09-21
7
2019-09-22
6
Kalwara Aneta
BPK
2019-09-19
15
2019-09-22
13
2019-09-20
12
2019-09-21
4
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
RAVEL (44)
2019-09-19
9
2019-09-22
8
2019-09-20
7
2019-09-22
9
Kosecka Danuta
LKS Nadwislanin Kwidzyn
2019-09-22
5
2019-09-20
8
2019-09-21
5
2019-09-22
3
Kozłowska Gabriela
SJ Baborówko
EMPORA (55)
2019-09-19
14
2019-09-22
8
2019-09-20
6
2019-09-22
8
Kozłowska Natalia
JKS Jagodne
EMANOS (38)
2019-09-19
12
2019-09-22
15
2019-09-20
15
Krajewski Rafał
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-09-22
6
Krajewski/Mazurek Rafał/Karolina
2019-09-22
7
Krywult Aleksandra
SKJ Golden Dream
2019-09-19
1
2019-09-22
1
2019-09-20
1
2019-09-22
1
GOOGLE (26)
2019-09-20
2019-09-21
2
2019-09-22
2
2019-09-22
2
Laferi-Sapiej Oliwia
SKJ Legia-Kozielska
2019-09-19
5
2019-09-22
4
2019-09-21
4
2019-09-22
4
Leszko Karolina
KJ Strzała Krubiczew
AXOR (18)
2019-09-19
4
2019-09-22
5
2019-09-21
5
2019-09-22
5
Łukasik Katarzyna
KJ Pegaz Chwałowice
ESTELLE (39)
2019-09-22
1
2019-09-20
2
2019-09-21
1
2019-09-22
1
Maciejewska Justyna
JKS GOGOLEWO
IMBRYK (34)
2019-09-19
3
2019-09-22
12
2019-09-20
14
2019-09-21
6
ISOLA (35)
2019-09-19
4
2019-09-22
11
2019-09-20
11
2019-09-21
2
Madej Weronika
bpk maz
2019-09-19
6
2019-09-22
2
2019-09-20
2
2019-09-22
2
Markowska Karolina
KJ Lider
2019-09-22
3
2019-09-20
2
2019-09-21
2
2019-09-22
4
Mazurek Karolina
Sudecki LKS Książ
2019-09-19
2
2019-09-20
10
2019-09-19
8
2019-09-22
3
2019-09-20
3
2019-09-22
2
2019-09-19
1
2019-09-22
2
2019-09-20
2
2019-09-22
4
Mieszczak Olga
KJ Michałów
OXFORD (22)
2019-09-19
13
2019-09-22
14
2019-09-20
12
2019-09-21
5
Mikołajczak Dagna
KJ Agro -Handel Śrem
REQUIEM (19)
2019-09-22
6
2019-09-20
5
2019-09-21
6
2019-09-22
7
Mordzelewska Zofia
SJ Stajnia Podolszyn
BARNADO (20)
2019-09-22
10
2019-09-20
2019-09-21
10
2019-09-19
6
2019-09-22
1
2019-09-20
1
2019-09-22
1
Owsiany Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
2019-09-19
10
2019-09-22
10
2019-09-20
8
2019-09-21
3
Popiołek Katarzyna
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2019-09-20
1
2019-09-21
1
2019-09-22
1
2019-09-22
1
Porożyńska-Pankau Katarzyna
Klub Jeździecki Grodno-Dwór
2019-09-22
8
2019-09-20
6
2019-09-21
8
2019-09-22
8
Poszumski Filip
KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
2019-09-22
1
2019-09-20
1
2019-09-21
4
2019-09-22
1
Puliński Kamil
KJ Lider Radzionków
LEO G (16)
2019-09-19
2
2019-09-22
9
2019-09-20
2019-09-21
1
2019-09-22
4
FRODO G (59)
2019-09-19
2
2019-09-22
2
2019-09-21
2
2019-09-22
1
Skrzypczak Katarzyna
KJ Facimiech
2019-09-22
11
2019-09-20
2019-09-21
11
Smaza Klaudia
JKS Jaroszówka
ODWAR (52)
2019-09-21
Sobczak Agnieszka
Karkonoski Klub Jeździecki
PARTITA (46)
2019-09-22
9
2019-09-20
9
2019-09-21
9
2019-09-22
9
Stasiulewicz Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
2019-09-19
9
2019-09-22
4
2019-09-20
4
2019-09-22
3
PIKASO (42)
2019-09-19
7
2019-09-22
5
2019-09-20
5
2019-09-22
5
Szwed Ewa
Olmet ost-sped
2019-09-22
2
2019-09-20
3
2019-09-21
3
2019-09-22
2
Wierzchowski Jarosław
WKJ Lublin
2019-09-22
4
2019-09-20
5
2019-09-21
4
2019-09-22
3
Wojsz Marcelina
bpk LOD
I'MARA (30)
2019-09-19
3
2019-09-22
3
2019-09-21
3
2019-09-22
3

Number of Riders: 49

Number of Horses: 62

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl