Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
90 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 07:00:30
2019-08-28 17:18:53
Maria Mackiewicz DAY DREAMER 9
  • 1x 1M/D1 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 6M/D-2 MWiM Jun Mł/II Półfinał MWiM Juniorzy Młodsi
89 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:12:32
2019-08-27 16:55:21
Gabriela Jaworska CELESTIAL CHRIST
  • 1x 1M/D1 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 7/D-3 ZO/
  • 1x 13/D-4 ZO/
88 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:12:14
2019-08-27 16:52:19
Oliwia Kubiak CELESTIAL CHRIST
  • 1x 6M/D-2 MWiM Jun Mł/II Półfinał MWiM Juniorzy Młodsi
  • 1x 11M/D-3 Jun Mł/Finał MWiM Juniorzy Młodsi/ ZR
87 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 21:55:24
2019-08-27 13:23:31
Daniela Kuczkowska SALIERI
  • 1x 1M/D1 ZR/Zawody Regionalne
86 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 21:55:29
2019-08-27 13:19:41
Maja Baranowska SALIERI
  • 1x 1/D-2 ZO Konie/
  • 1x 7/D-3 ZO/
  • 1x 13/D-4 ZO/
85 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 11:16:34
2019-08-27 11:08:51
Weronika Lewandowska HOJVEJS CASMIR
  • 1x 2/N-2 ZO/
  • 1x 8/N-3 ZO/
84 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 10:40:26
2019-08-27 09:50:05
Anna-Maria Wojtkowska PASCAL
  • 1x 5a/CC-3 ZO/
  • 1x 11a/CC-2 ZO/
83 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 05:54:49
2019-08-26 22:24:04
Maja Baranowska SAMURAJ
  • 1x 1/D-2 ZO Konie/
  • 1x 7/D-3 ZO/
  • 1x 13/D-4 ZO/
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 15:12:32
2019-08-26 07:26:12
Oliwia Laferi-Sapiej CARTE BLANCHE
  • 1x 4M/C-1 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 9M/C-2 MWiM Seniorzy/II Półfinał MWiM Seniorzy
  • 1x 14M/C-4/Finał MWiM Seniorzy
81 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 15:12:36
2019-08-24 22:13:32
Anna Sieńko J'04 BONITA-LOXLEY
  • 1x 1M/D1 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 6M/D-2 MWiM Jun Mł/II Półfinał MWiM Juniorzy Młodsi
  • 1x 11M/D-3 Jun Mł/Finał MWiM Juniorzy Młodsi/ ZR
77 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 15:12:53
2019-08-24 21:51:00
Karolina Leszko AXOR
  • 1x 14M/C-4/Finał MWiM Seniorzy
76 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 15:12:57
2019-08-24 21:46:57
Aurelia Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI
  • 1x 2/N-2 ZO/
  • 1x 8/N-3 ZO/
75 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 15:13:01
2019-08-24 21:45:48
Aurelia Von Mauberg DIAMO DREAM
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 10/C-3 ZO/
74 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 15:13:06
2019-08-24 21:45:05
Aleksandra Tatak TOTEM
  • 1x 5M/CC-4/I Półfinał PWiM CC
  • 1x 10M/CC-5 PWiM CC/II Półfinał PWiM CC
  • 1x 15M/CC-7 PWiM CC/Finał PWiM CC
73 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 15:13:11
2019-08-24 21:43:48
Zofia Baran QUO VADIS
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 10/C-3 ZO/
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 15:13:15
2019-08-24 21:43:02
Ilona Janas EDAM
  • 1x 1/D-2 ZO Konie/
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 15:13:18
2019-08-24 21:36:32
Ilona Janas HOT CHOCOLATE
  • 1x 2/N-2 ZO/
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 15:13:25
2019-08-24 21:35:17
Natalia Plata HORALEK
  • 1x 1/D-2 ZO Konie/
  • 1x 7/D-3 ZO/
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 15:13:37
2019-08-24 21:34:06
Natalia Plata DOLCETTO
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 7/D-3 ZO/
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 15:13:46
2019-08-24 18:03:43
Zuzanna Haber DON CRUSOE
  • 1x 5/CC-4 ZO/
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 15:13:51
2019-08-24 16:08:25
Karina Uszyńska FRANZISKUS BOY
  • 1x 1M/D1 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 6M/D-2 MWiM Jun Mł/II Półfinał MWiM Juniorzy Młodsi
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 15:13:56
2019-08-24 15:53:34
Marta Matysik INNER
  • 1x 4M/C-1 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 9M/C-2 MWiM Seniorzy/II Półfinał MWiM Seniorzy
  • 1x 14M/C-4/Finał MWiM Seniorzy
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 12:41:56
2019-08-23 23:20:08
Katarzyna Grzanka-Krasnodebska CRISTIANO
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 10/C-3 ZO/
  • 1x 16/C-4 ZO/
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 12:42:03
2019-08-23 22:49:00
Marta Ginda FINEST 0003
  • 1x 6/CS-1 ZO/
  • 1x 12/CS-2/
  • 1x 18/CS-5 ZO/
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 12:26:33
2019-08-23 09:47:06
Konrad Wożniak CORRLANDO CATANII
  • 1x 4M/C-1 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 9M/C-2 MWiM Seniorzy/II Półfinał MWiM Seniorzy
  • 1x 14M/C-4/Finał MWiM Seniorzy
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 12:26:31
2019-08-23 09:46:11
Aleksandra Gruszka Mj'98 M-KAS-AS
  • 1x 3M/N-5 MWiM MJ/I Półfinał MWiM Młodzi Jeźdźcy
  • 1x 8M/N-6 MWiM MJ/II Półfinał MWiM Młodzi Jeźdźcy
  • 1x 13M/N-7 MWiM MJ/Finał MWiM Młodzi Jeźdźcy
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 12:26:29
2019-08-22 23:09:11
Piotr Szakacz FASCINATION
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 10/C-3 ZO/
  • 1x 16/C-4 ZO/
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 08:00:46
2019-08-21 21:15:26
Marcin Woldański FRIZZEL B
  • 1x 4M/C-1 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 9M/C-2 MWiM Seniorzy/II Półfinał MWiM Seniorzy
  • 1x 14M/C-4/Finał MWiM Seniorzy
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 08:00:49
2019-08-21 20:53:47
Alicja Piechal CALVADOS
  • 1x 2M/N-4 MWiM Jun/I Półfinał MWiM Juniorzy
  • 1x 7M/D-4 MWiM Juniorzy/II Półfinał MWiM Juniorzy
  • 1x 12M/N-5 MWiM Jun/Finał MWiM Juniorzy
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 08:00:51
2019-08-21 20:52:58
Teresa Tomaszewska AURELIA
  • 1x 5M/CC-4/I Półfinał PWiM CC
  • 1x 10M/CC-5 PWiM CC/II Półfinał PWiM CC
  • 1x 15M/CC-7 PWiM CC/Finał PWiM CC
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 08:00:53
2019-08-21 19:17:01
Alicja Skarżyńska CAMELOT
  • 1x 1/D-2 ZO Konie/
  • 1x 7/D-3 ZO/
  • 1x 13/D-4 ZO/
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 08:00:55
2019-08-21 18:32:44
Kaja Tarłowska GRETKA
  • 1x 4M/C-1 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 9M/C-2 MWiM Seniorzy/II Półfinał MWiM Seniorzy
  • 1x 14M/C-4/Finał MWiM Seniorzy
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 12:14:23
2019-08-21 00:09:42
Hanna Meder CALIFORNIA
  • 1x 2M/N-4 MWiM Jun/I Półfinał MWiM Juniorzy
  • 1x 7M/D-4 MWiM Juniorzy/II Półfinał MWiM Juniorzy
  • 1x 12M/N-5 MWiM Jun/Finał MWiM Juniorzy
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 12:14:26
2019-08-20 21:31:38
Martyna Baściuk PRZEDŚWIT BARAŻ
  • 1x 1M/D1 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 6M/D-2 MWiM Jun Mł/II Półfinał MWiM Juniorzy Młodsi
  • 1x 11M/D-3 Jun Mł/Finał MWiM Juniorzy Młodsi/ ZR
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 12:14:28
2019-08-20 19:47:00
Oliwia Kubiak ANGEL QUEEN
  • 1x 2/N-2 ZO/
  • 1x 8/N-3 ZO/
  • 1x 14/N-7 kuce ZO/
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 12:14:31
2019-08-20 18:14:22
Natalia Leshchiy FRIEDRICH K
  • 1x 4M/C-1 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 9M/C-2 MWiM Seniorzy/II Półfinał MWiM Seniorzy
  • 1x 14M/C-4/Finał MWiM Seniorzy
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 12:14:34
2019-08-20 18:07:18
Tatiana Bierieżnow ROMANTICA
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 10/C-3 ZO/
  • 1x 16/C-4 ZO/
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 12:14:42
2019-08-20 18:05:49
Katarzyna Łukasik ESTELLE
  • 1x 1/D-2 ZO Konie/
  • 1x 6M/D-2 MWiM Jun Mł/II Półfinał MWiM Juniorzy Młodsi
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 12:14:47
2019-08-20 16:18:51
Anna Zamrowska INTRUZ
  • 1x 4M/C-1 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 9M/C-2 MWiM Seniorzy/II Półfinał MWiM Seniorzy
  • 1x 14M/C-4/Finał MWiM Seniorzy
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 15:15:46
2019-08-20 11:52:24
Weronika Solarz MAFIA
  • 1x 2M/N-4 MWiM Jun/I Półfinał MWiM Juniorzy
  • 1x 7M/D-4 MWiM Juniorzy/II Półfinał MWiM Juniorzy
  • 1x 12M/N-5 MWiM Jun/Finał MWiM Juniorzy
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 15:15:42
2019-08-20 11:45:11
Zuzanna Olszewska LESLEY
  • 1x 5a/CC-3 ZO/
  • 1x 11a/CC-2 ZO/
  • 1x 17a/CC-6 ZO/
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 15:15:38
2019-08-20 10:46:20
Larysa Sadłos NABOKOV L
  • 1x 2M/N-4 MWiM Jun/I Półfinał MWiM Juniorzy
  • 1x 7M/D-4 MWiM Juniorzy/II Półfinał MWiM Juniorzy
  • 1x 12M/N-5 MWiM Jun/Finał MWiM Juniorzy
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 15:15:34
2019-08-19 23:56:49
Aleksandra Wołkowycka HELIOS
  • 1x 1M/D1 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 6M/D-2 MWiM Jun Mł/II Półfinał MWiM Juniorzy Młodsi
  • 1x 11M/D-3 Jun Mł/Finał MWiM Juniorzy Młodsi/ ZR
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 15:15:31
2019-08-19 23:33:11
Justyna Turek-Wierzchowska MALIBOU
  • 1x 1M/D1 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 6M/D-2 MWiM Jun Mł/II Półfinał MWiM Juniorzy Młodsi
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 15:15:28
2019-08-19 23:22:39
Dorota Urbańska TOTALIS
  • 1x 4M/C-1 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 9M/C-2 MWiM Seniorzy/II Półfinał MWiM Seniorzy
  • 1x 14M/C-4/Finał MWiM Seniorzy
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 15:15:25
2019-08-19 20:07:22
Magdalena Zalewska QUINTESSENZ SAS
  • 1x 6/CS-1 ZO/
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 15:15:20
2019-08-19 20:05:39
Magdalena Zalewska JACK NICHOLSON HS
  • 1x 4/C-2 ZO/
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 15:15:18
2019-08-19 17:43:04
Alicja Trawińska DIEGO RAMIREZ
  • 1x 5a/CC-3 ZO/
  • 1x 11a/CC-2 ZO/
  • 1x 17a/CC-6 ZO/
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 15:15:15
2019-08-19 11:15:18
Julia Praga J'02 POLAŃCZYK
  • 1x 2M/N-4 MWiM Jun/I Półfinał MWiM Juniorzy
  • 1x 7M/D-4 MWiM Juniorzy/II Półfinał MWiM Juniorzy
  • 1x 12M/N-5 MWiM Jun/Finał MWiM Juniorzy
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 15:15:11
2019-08-19 10:18:31
Natalia Bujalska LEGERETE 2
  • 1x 1M/D1 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 6M/D-2 MWiM Jun Mł/II Półfinał MWiM Juniorzy Młodsi
  • 1x 11M/D-3 Jun Mł/Finał MWiM Juniorzy Młodsi/ ZR
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:04:51
2019-08-18 21:29:03
Weronika Znosko LARISSA
  • 1x 2M/N-4 MWiM Jun/I Półfinał MWiM Juniorzy
  • 1x 7M/D-4 MWiM Juniorzy/II Półfinał MWiM Juniorzy
  • 1x 12M/N-5 MWiM Jun/Finał MWiM Juniorzy
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:35:57
2019-08-17 21:06:45
Teresa Tomaszewska ANIMA
  • 1x 5M/CC-4/I Półfinał PWiM CC
  • 1x 10M/CC-5 PWiM CC/II Półfinał PWiM CC
  • 1x 15M/CC-7 PWiM CC/Finał PWiM CC
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:35:54
2019-08-17 21:06:19
Teresa Tomaszewska AMBROZJO
  • 1x 4M/C-1 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 9M/C-2 MWiM Seniorzy/II Półfinał MWiM Seniorzy
  • 1x 14M/C-4/Finał MWiM Seniorzy
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 22:05:11
2019-08-17 16:17:41
Maria Badzio ROZALINDA WOOD
  • 1x 3/N-4 ZO/
  • 1x 6M/D-2 MWiM Jun Mł/II Półfinał MWiM Juniorzy Młodsi
  • 1x 11M/D-3 Jun Mł/Finał MWiM Juniorzy Młodsi/ ZR
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:35:36
2019-08-17 14:38:16
Julia Kopyszko KASZMIR
  • 1x 1M/D1 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 6M/D-2 MWiM Jun Mł/II Półfinał MWiM Juniorzy Młodsi
  • 1x 11M/D-3 Jun Mł/Finał MWiM Juniorzy Młodsi/ ZR
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 22:38:35
2019-08-16 20:21:14
Sylwia Kolebska HERO'S
  • 1x 4M/C-1 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 9M/C-2 MWiM Seniorzy/II Półfinał MWiM Seniorzy
  • 1x 14M/C-4/Finał MWiM Seniorzy
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 13:09:30
2019-08-16 13:05:16
Nikola Stankiewicz EMIS
  • 1x 1M/D1 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 6M/D-2 MWiM Jun Mł/II Półfinał MWiM Juniorzy Młodsi
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 06:30:03
2019-08-14 08:40:03
Karolina Czyż JEEFREY
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 10/C-3 ZO/
  • 1x 16/C-4 ZO/
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 06:30:05
2019-08-14 07:50:16
Kaja Karwacka ASSAMIRA
  • 1x 4M/C-1 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 9M/C-2 MWiM Seniorzy/II Półfinał MWiM Seniorzy
  • 1x 14M/C-4/Finał MWiM Seniorzy
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 06:30:14
2019-08-14 07:49:15
Magdalena Żuk DON CORRIDO P
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 10/C-3 ZO/
  • 1x 16/C-4 ZO/
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 12:21:32
2019-08-13 08:55:14
Maria Mackiewicz SUNNY BOY
  • 1x 3M/N-5 MWiM MJ/I Półfinał MWiM Młodzi Jeźdźcy
  • 1x 8M/N-6 MWiM MJ/II Półfinał MWiM Młodzi Jeźdźcy
  • 1x 13M/N-7 MWiM MJ/Finał MWiM Młodzi Jeźdźcy
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 12:21:36
2019-08-13 08:52:20
Ewa Apanas FANTASTIC SURPRISE
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 4M/C-1 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 9M/C-2 MWiM Seniorzy/II Półfinał MWiM Seniorzy
  • 1x 14M/C-4/Finał MWiM Seniorzy
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 06:30:19
2019-08-13 08:51:49
Marcin Woldański DOUGLAS S
  • 1x 5/CC-4 ZO/
  • 1x 5M/CC-4/I Półfinał PWiM CC
  • 1x 11/CC-5 ZO/
  • 1x 10M/CC-5 PWiM CC/II Półfinał PWiM CC
  • 1x 17/CC-7 ZO/
  • 1x 15M/CC-7 PWiM CC/Finał PWiM CC
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 12:21:46
2019-08-13 08:50:37
Marcin Woldański ALLYOUNEEDLZ FIRFOD
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 4M/C-1 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 10/C-3 ZO/
  • 1x 9M/C-2 MWiM Seniorzy/II Półfinał MWiM Seniorzy
  • 1x 14M/C-4/Finał MWiM Seniorzy
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 12:21:50
2019-08-13 07:57:16
Karina Uszyńska ARES
  • 1x 5M/CC-4/I Półfinał PWiM CC
  • 1x 10M/CC-5 PWiM CC/II Półfinał PWiM CC
  • 1x 15M/CC-7 PWiM CC/Finał PWiM CC
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 12:22:02
2019-08-12 22:12:45
Piotr Wierzchowski CORIANDER
  • 1x 5/CC-4 ZO/
  • 1x 11/CC-5 ZO/
  • 1x 17/CC-7 ZO/
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 12:22:05
2019-08-12 22:03:59
Jarosław Wierzchowski FAROLEO XLVI
  • 1x 6/CS-1 ZO/
  • 1x 12/CS-2/
  • 1x 18/CS-5 ZO/
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 12:22:20
2019-08-12 22:01:51
Justyna Turek-Wierzchowska KALARUS
  • 1x 5/CC-4 ZO/
  • 1x 11/CC-5 ZO/
  • 1x 17/CC-7 ZO/
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 12:22:25
2019-08-12 18:37:21
Julia Rozesłańska SATURN
  • 1x 1M/D1 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 6M/D-2 MWiM Jun Mł/II Półfinał MWiM Juniorzy Młodsi
  • 1x 11M/D-3 Jun Mł/Finał MWiM Juniorzy Młodsi/ ZR
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 12:22:33
2019-08-12 18:16:10
Agata Kamionka - Flak DESERT ROSE
  • 1x 5M/CC-4/I Półfinał PWiM CC
  • 1x 10M/CC-5 PWiM CC/II Półfinał PWiM CC
  • 1x 15M/CC-7 PWiM CC/Finał PWiM CC
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 06:45:35
2019-08-09 16:03:05
Grzegorz Cichoń DREAMER
  • 1x 6/CS-1 ZO/
  • 1x 12/CS-2/
  • 1x 18/CS-5 ZO/
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 15:15:06
2019-08-09 09:21:33
Klaudia Kostrzębska DOUBLE AFFAIR G
  • 1x 3M/N-5 MWiM MJ/I Półfinał MWiM Młodzi Jeźdźcy
  • 1x 8M/N-6 MWiM MJ/II Półfinał MWiM Młodzi Jeźdźcy
  • 1x 13M/N-7 MWiM MJ/Finał MWiM Młodzi Jeźdźcy
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 06:30:22
2019-08-08 11:49:58
Joanna Tragarz HARLEY ZOF
  • 1x 4M/C-1 ZR/Zawody Regionalne
  • 1x 9M/C-2 MWiM Seniorzy/II Półfinał MWiM Seniorzy
  • 1x 14M/C-4/Finał MWiM Seniorzy
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 15:14:02
2019-07-26 11:11:30
Dominika Jędrzejowska RAHIM BH
  • 1x 3M/N-5 MWiM MJ/I Półfinał MWiM Młodzi Jeźdźcy
  • 1x 8M/N-6 MWiM MJ/II Półfinał MWiM Młodzi Jeźdźcy
  • 1x 13M/N-7 MWiM MJ/Finał MWiM Młodzi Jeźdźcy
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 16:02:11
2019-07-25 23:04:06
Agnieszka Wiśniewska TARA
  • 1x 5/CC-4 ZO/
  • 1x 11/CC-5 ZO/
  • 1x 17/CC-7 ZO/
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Apanas Ewa Varsovia Dressage Club
S
O043071
2. Badzio Maria bpk maz
S
O018987
3. Baran Zofia bpk MAZ
2002 (J.)
O021790
4. Baranowska Maja BM HORSE
2005 (JM.)
O038219
5. Baściuk Martyna Stowarzyszenie KS Chojnów
2005 (JM.)
O046348
6. Bierieżnow Tatiana KS Centurion
2004 (JM.)
O036896
7. Bujalska Natalia KJ Plejada
2004 (JM.)
brak
8. Cichoń Grzegorz bez przynależności klubowej
S
O004293
9. Czaderna Ewa Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
Brak
10. Czyż Karolina Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2002 (J.)
O039868
11. Ginda Marta WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O005762
12. Gruszka Mj'98 Aleksandra SKJ Sewan Konstancin-Jeziorna
1998 (MJ.)
brak
13. Grzanka-Krasnodebska Katarzyna Ks Centurion
S
O001538
14. Haber Zuzanna KS Centurion
1998 (MJ.)
O013455
15. Janas Ilona KJ. Lider Radzionków
S
O000184
16. Jaworska Gabriela Klub Jeździecki Lider Radzionków
S
Brak
17. Jędrzejowska Dominika bpk MAZ
2001 (J.)
O042742
18. Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
S
O001225
19. Karwacka Kaja WKJ Lublin
2000 (MJ.)
brak
20. Kolebska Sylwia Varsovia Dressage Club
S
O012682
21. Kopyszko Julia KJ Sawanka
2006 (JM.)
brak
22. Kostrzębska Klaudia Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
1998 (MJ.)
O022153
23. Kubiak Oliwia SSKJ Golden Horse Koryta
2003 (J.)
O037902
-
24. Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
1999 (MJ.)
O040391
25. Leshchiy Natalia KS Centurion
S
Goscinna
26. Lewandowska Weronika KS Centurion
2006 (JM.)
000
27. Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice
S
O002402
10112881
28. Mackiewicz Maria Varsovia Dressage Club
1998 (MJ.)
O025311
29. Matysik Marta brak
S
brak
30. Meder Hanna BPK
2002 (J.)
O038918
31. Olszewska Zuzanna Klub Sportowy Centurion
2000 (MJ.)
O026480
32. Piechal Alicja BPK
2002 (J.)
O033581
33. Plata Natalia bpk POM
2005 (JM.)
O038133
34. Praga Julia JKS Equita Świętochów
2002 (J.)
O035142
35. Rozesłańska Julia SKJ Bajardo
2004 (JM.)
O047830
36. Sadłos Larysa KJ Huzar Józefów
2001 (J.)
O035201
37. Sieńko Anna SSKJ Grobice
2004 (JM.)
O032718
38. Skarżyńska Alicja Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2004 (JM.)
O032068
39. Solarz Weronika Klub Jeździecki Plejada
2003 (J.)
O050235
40. Stankiewicz Nikola Klub Jeździecki ''Equistro'' Wierzawice
2002 (J.)
O043687
41. Szakacz Piotr JKS Umiastów
S
O014120
42. Tarłowska Kaja St. KJ Legia Kozielska
S
O011994
43. Tatak Aleksandra bpk MAZ
S
pzj O025281
44. Tomaszewska Teresa JKS Equita
S
O001498
45. Tragarz Joanna Klub Sportowy Centurion
S
O003687
10041909
46. Trawińska Alicja Klub Sportowy Centurion
1999 (MJ.)
O013980
10102403
47. Turek-Wierzchowska Justyna WKJ Lublin
S
O018462
48. Urbańska Dorota St. KS Chojnów
S
O001052
49. Uszyńska Karina SKJ Legia Kozielska
S
O002848
50. Von Mauberg Aurelia Kj Aromer
2002 (J.)
O024680
10147209
51. Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin
S
brak
52. Wierzchowski Piotr WKJ Lublin
S
O002320
53. Wiśniewska Agnieszka SKJ GoldenDream
S
Brak
54. Wojtkowska Anna-Maria KS Centurion
2000 (MJ.)
O020949
10111972
55. Woldański Marcin Varsovia Dressage Club
S
O003642
10156442
56. Wołkowycka Aleksandra SKJ Bajardo
2004 (JM.)
O045770
57. Wożniak Konrad SKJ SEWAN
2000 (MJ.)
brak
58. Zalewska Magdalena Equesta
S
O001044
59. Zamrowska Anna KJ Milord
S
O021782
60. Znosko Weronika Polski Polo Klub
2001 (J.)
O028774
61. Żuk Magdalena WKJ Lublin
S
O049525
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

22

ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Deutsches Sportpferd DNK 2009 Wałach gniada/167 F: Zardin Firfod
M: Annalindh Firfod
O: PHU Maga Elzbieta Osinska
B: Firfod
K024758 DE410100902209 DE410100902209
2.

36

AMBROZJO SP POL 2012 Wałach siwa/163 F: Furst Fugger
M: Arriva
O: Tomaszewska Iwona
B: Makowski R.
Brak
3.

52

ANGEL QUEEN DRP GER 2009 Klacz bułana/kuc:148 F: Argentino / Aester El Nino
M: Reitlands Flying Angel / Stukhuster Ricardo go for Gold
O: Juszczuk-Kubiak Edyta
B: Lenert Busch
K021533 DE434340333409
4.

37

ANIMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Empire
M: Asuana
O: R.Makowski
B: R.Makowski
K022707 616009661131009
5.

23

ARES SP POL 2003 Wałach gniada F: Loxley / Lesotho
M: Atena
O: Karina Uszyńska
B: NN
K009741
6.

31

ASSAMIRA Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Pentagram
M: Assaka
O: Izabela Karwacka
B: SK Janów Podlaski
K019380
7.

59

AURELIA Oldenburg GER 2009 Klacz kasztanowata F: Sancisco
M: Angel/Del Piero
O: Kappella Spółka z o o
B: Brehmer
K023072
8.

69

BONITA-LOXLEY SP POL 2001 Klacz gniada/171 F: Loxley
M: Blanka
O: P. Martynuska
B: H. Soboń
K0080901
9.

50

CALIFORNIA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Faust Z
M: Citta
O: Anna Karczmarczuk
B: Janusz Majkowski
K012363
10.

58

CALVADOS Oldenburg GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Cantus
M: JNjk,
O: Piechal
B: Niemcy
brak
11.

60

CAMELOT Arabska POL 2012 Wałach siwa/kuc:148 F: vatican
M: cezura
O: katarzyna skarzynska
B: katarzyna skarzynska
K026022 616POL12009104A
12.

68

CARTE BLANCHE SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Stilios/Sandro Hit
M: Cornella/Lord Sinclair
O: Olimpia Laferi-Sapiej
B: Sosnowski Adam
K025842
13.

16

CELESTIAL CHRIST Oldenburg GER 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Christ
M: Haupptstutbuch Finesse
O: Edyta Juszczuk-Kubiak
B: Gestut Sprehe GmbH
K025121 DE433332131712
14.

73

COEDNEWYDD PEPSI Welsh Cob SWE 2010 Ogier kara/kuc: F: Coednewydd express
M: Coednewydd Felicia
O: Marta von Mauberg
B: D I Evans
K022590
15.

19

CORIANDER SP POL 2007 Wałach gniada F: Graf Majus Polonus / Graf Grannus
M: Corsatyna / Saturn
O: Dariusz Madeja
B: Beniamin Tomaszewski
K016289 POL009530146707
16.

64

CORRLANDO CATANII Hanowerska GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chequille
M: Donata von Asslersand
O: Konrad Wożniak
B: Robert Eylmann
brak De 431310017509
17.

66

CRISTIANO KWPN POL 2007 Wałach gniada/172 F: Cristo
M: Ronja
O: Katarzyna Krasnodebska
B: ...
K011415 DE421000257407
18.

88

DAY DREAMER 9 Deutsche Sport Pferd GER 2014 Wałach kasztanowata/173 F: Diamo Gold
M: Devita
O: Maria Mackiewicz
B: niemcy
brak DE 473730240614
19.

27

DESERT ROSE OLD POL 2011 Klacz kara F: De Niro
M: Quadriga
O: Agata Kamionka - Flak
B: Niemcy
K019288
20.

74

DIAMO DREAM OLD POL 2011 Wałach kara/167 F: diamo gold
M: weissenas fuerstin
O: marta von mauberg
B: niemiec
jakis jakis
21.

41

DIEGO RAMIREZ HANN GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Frederico
M: Rosenrot
O: Alicja Trawińska
B: Dieter Burbrink
K0137118 DE431318301808 DE431318301808
22.

80

DOLCETTO Hanower POL 2007 Wałach kasztanowata/170 F: Don frederico
M: Weldon E
O: marta madej
B: ludwig eiken
KO24383 tak
23.

32

DON CORRIDO P SP POL 2002 Wałach gniada F: Corofini / Corofino
M: Dunka / Davidoff
O: Artur Bubeła
B: HOD.ZW.ZAR.-Witold Polowczyk
K025176 POL009580130602
24.

81

DON CRUSOE Hanowerska GER 2009 Wałach gniada F: Don Crusador
M: Franziska
O: Zuzanna Haber
B: Niemcy
K016247
25.

5

DOUBLE AFFAIR G SP POL 2005 Klacz gniada/167 F: Love Affair
M: Double D
O: Klaudia Kostrzębska
B: Paweł Gąsiński
K010188 10973
26.

6

DOUGLAS S KWPN NED 2008 Wałach skarogniada/172 F: Vivaldi
M: Zhaisa S
O: Ewa Apanas
B: Holender
K024398 528003000801150 106LN47
27.

18

DREAMER Hanowerska GER 2008 Wałach gniada/175 F: Don Henrico
M: Hauptstutbuch Lena
O: Grzegorz Cichoń
B: Adelheid Ropers-Witt
K021704 DE431314419908
28.

77

EDAM Małopolska POL 2013 Ogier gniada/170 F: CHESTNUT PARK ALLHAT JAZZ
M: EMINA
O: KAMIL KAMIL
B: STADNINA KONI JANOW PODLASKI
brak brak
29.

33

EMIS Czysta Krew Arabska POL 2013 Wałach siwa/160 F: Haytham Albadeia
M: Emrida
O: Małgorzata Stankiewicz
B: SK Białka
brak K025429
30.

55

ESTELLE Oldenburska GER 2014 Klacz skarogniada/166 F: Grey Flanell
M: Esprit
O: Justyna Zakrzewska
B: Peter Behrens
Brak
31.

21

FANTASTIC SURPRISE Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Florencio I
M: Wordly Grace
O: Michał Pałaszewski
B: Niemcy
K022762 DE455879000112
32.

24

FAROLEO XLVI Andaluzyjska POL 2005 Ogier gniada/172 F: Violin II
M: Bolera XXXI
O: Agnieszka Wiśniewska
B: Hiszpania
brak 12685 105RD43
33.

62

FASCINATION Hanowerska POL 2010 Wałach gniada/173 F: Furst Nymphenburg
M: Louise Victoria
O: Piotr Szakacz
B: Heike Janssen
K018173 DE431312519210
34.

67

FINEST 0003 Westf. GER 1998 Wałach kasztanowata F: Florestan I / Fidelio
M: Ricarda / Ramiroff
O: Łukasz Wituchowski
B: Paul Vatheuer
K007638 DE411071198 POL 40463
35.

82

FRANZISKUS BOY HAN POL 2014 Wałach gniada/166 F: Franziskus / Fidertanz
M: Lorena B / Lafitte
O: Karina Uszynska
B: Eckhard Kordes
K028141 DE431316597414
36.

53

FRIEDRICH K Oldenburg GER 2010 Wałach gniada/176 F: Furst Romancier
M: wienna / Weltmeyer
O: Dominika Kraśko-Białek
B: niemcy
000 DE 4333330051510
37.

57

FRIZZEL B KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata/173 F: Bernini
M: Kendy
O: Stanisław Chmielewski
B: Holandia
K018941
38.

89

FRIZZEL B /ALLYOUNEEDLZ FIRFOD F:
M:
O:
B:
39.

61

GRETKA KM POL 2005 Klacz kara/mk:149 F: Pepino
M: Gina
O: Igor Tarłowski
B: Romuald Benz
K017971 POL013530121405
40.

4

HARLEY ZOF Małopolska POL 2007 Wałach kara/167 F: Chester
M: Helka
O: Jolanta Hordyj
B: Brak
KO12777 POL006590115107
41.

46

HELIOS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach siwa F: Corde
M: Hera
O: Marek Wołkowycki
B: SK Walewice Spółka z o.o.
K009529
42.

34

HERO'S KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada F: Dayano
M: Wilana S
O: Sylwia Kolebska
B: P. M. Spetgens
K022009 528003201206727
43.

86

HOJVEJS CASMIR KUC DEN 2013 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Eiluns Spartan / Beka's Spartacus
M: Calina / De Noir
O: Edyta Lewandowska
B: Dania
K025195 208333201302234
44.

79

HORALEK WLKP POL 2012 Wałach gniada/164 F: larron
M: hawana
O: joanna plata
B: polak
KO23435 jest
45.

78

HOT CHOCOLATE DRP POL 2012 Ogier gniada/kuc: F: Hugo Boss
M: Sina
O: Joanna Plata
B: Johann Maatmann
K022705
46.

83

INNER OO POL 2007 Wałach siwa/mk: F: Gorec
M: Indonesia
O: Magdalena Rosochacka-Matysik
B: Damis BT
brak
47.

56

INTRUZ Szlachetna Półkrew POL 1997 Wałach siwa F: Nidar
M: Intencja
O: Krzysztof Idzikowski
B:
K004297
48.

42

JACK NICHOLSON HS DV DEN 2012 Wałach ciemnogniada F: Jazz Time 2
M: Sinai HS
O: Sylwia Ruta
B: Dania
K022814
49.

30

JEEFREY SP POL 2006 Wałach gniada/- F: DAY DREAM II “S”
M: JENNIFER
O: Anna Czyż
B: -
K012535 11791
50.

25

KALARUS SP POL 2003 Wałach gniada/168 F: Pegasus HB
M: Kalahari
O: Marcjanna
B: Mazurek
K008136
51.

35

KASZMIR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/mk: F: Tramal
M: Kastra
O: Sylwia Koch - Kopyszko
B: nn
brak
52.

12

LARISSA WLKP POL 2011 Mare darkbay/177 F: Harpun/Askar
M: Lakota/Dżahil
O: Filip Znosko
B: Mariusz Groszkiewicx
K021607 616007660719011
53.

39

LEGERETE 2 OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/172 F: Licotus
M: Flame of love
O: Radoslaw Bujalski
B: Niemcy
brak
54.

48

LESLEY RHLD GER 2008 Wałach gniada/168 F: Lord Loxley
M: Goldquelle
O: Anna Wach-Olszewska
B: xxx
K025316 DE443430634708
55.

63

M-KAS-AS SP. POL 2011 Wałach inna/162 F: Corofino
M: xx
O: Małgorzata Gorczyca
B: Barbara Kalinowska
brak brak
56.

49

MAFIA MŁP POL 2004 Klacz kasztanowata/mk:151 F: Oregon
M: Maska
O: Wiesław Solarz
B: Ryszard Szpatuśko
K026057
57.

47

NABOKOV L SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/170 F: Cruzeiro L
M: Nadin L
O: Magda Sadłos
B: Kj alexander
K008890 Pol009580060604
58.

85

PASCAL SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/175 F: Woland
M: Pandora
O: Zofia Wojtkowska
B: Waldemar Ziętek
K015597 12150 104NN68
59.

40

POLAŃCZYK SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Praga / Dolus
O: Barbara Praga
B: Barbara Praga
K022368 616009661639209
60.

51

PRZEDŚWIT BARAŻ SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Dresk / Przedświt XII-4
M: Beta / Leandro
O: Mirosław Baściuk
B: Stadnina Koni Kalników
K019179 616009630079610
61.

43

QUINTESSENZ SAS Westfalska GER 2009 Wałach kasztanowata F: Quaterback
M: Escada
O: Sylwia Ruta
B: Niemcy
K021814 DE441410896909
62.

76

QUO VADIS Hanower POL 2008 Klacz kasztanowata/165 F: quaterback
M: louisa
O: narcyz baran
B: hrebcin albertovec
ko27098 tak
63.

2

RAHIM BH SP POL 2010 Wałach gniada F: Elf
M: Roxy HL
O: Magdalena Kowalska-Jędrzejowska
B: BH
K021960
64.

54

ROMANTICA SP POL 2010 Klacz kara F: Swarovski
M: Rowa
O: Ludmiła Strypikowska
B: Piotr Wiese
K017986 616009590204710
65.

8

ROZALINDA WOOD Polski Koń Szlachetnej Pół Krw POL 2013 Klacz kara/168 F: Bretton Woods
M: Romanza
O: Maria Badzio
B: Justyna Wiese
brak 616009610158013
66.

87

SALIERI Hanowerska POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: Scolari
M: Walhalla
O: Aleksandra Czaderna
B: Sandra und Ulrich Schoppe
Brak Brak
67.

84

SAMURAJ Oldenburg DEU 2009 Wałach kara F: San Amour
M: Woelckchen
O: Anna Tyrkiel-Baranowska
B: Janine Christin Koepken
brak
68.

26

SATURN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lampart
M: Sauna
O: Sylwia Rozesłańska
B: Ryszard Szczęśniak
K021150
69.

20

SUNNY BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/168 F: Palermo
M: Synteza
O: Oktawia Kurkowska
B: Polska
K021598 616009580543212
70.

17

TARA SP POL 2008 Klacz kara F: De Niro
M: Tallisto M.H.
O: Agnieszka Wiśniewska
B: Lucjan Kornak
K015483 616009580861708
71.

44

TOTALIS HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Totilas
M: Lady Diamont
O: Katarzyna Czapska
B: ger
DE431319606412
72.

75

TOTEM SP POL 2008 Wałach kara F: LeLUC
M: Taka Pani
O: Ola Tatak
B: Paweł Mazurek
KO12126
Rider Club
Competition
Prize
Apanas Ewa Varsovia Dressage Club
300
SUM:
300.00
Badzio Maria bpk maz
200
SUM:
200.00
Baranowska Maja BM HORSE
100
200
SUM:
300.00
Baściuk Martyna Stowarzyszenie KS Chojnów
500
SUM:
500.00
Bierieżnow Tatiana KS Centurion
100
150
300
SUM:
550.00
Bujalska Natalia KJ Plejada
300
SUM:
300.00
Cichoń Grzegorz bez przynależności klubowej
300
300
SUM:
600.00
Ginda Marta WLKS Krakus Kr. Swoszowice
500
500
SUM:
1000.00
Gruszka Mj'98 Aleksandra SKJ Sewan Konstancin-Jeziorna
300
SUM:
300.00
Haber Zuzanna KS Centurion
250
SUM:
250.00
Janas Ilona KJ. Lider Radzionków
50
SUM:
50.00
Jędrzejowska Dominika bpk MAZ
500
SUM:
500.00
Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
300
SUM:
300.00
Kubiak Oliwia SSKJ Golden Horse Koryta
80
100
SUM:
180.00
Lewandowska Weronika KS Centurion
100
150
SUM:
250.00
Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice
150
SUM:
150.00
Mackiewicz Maria Varsovia Dressage Club
1000
SUM:
1000.00
Meder Hanna BPK
1000
SUM:
1000.00
Piechal Alicja BPK
300
SUM:
300.00
Rozesłańska Julia SKJ Bajardo
1000
SUM:
1000.00
Sadłos Larysa KJ Huzar Józefów
500
SUM:
500.00
Szakacz Piotr JKS Umiastów
100
SUM:
100.00
Tomaszewska Teresa JKS Equita
1000
250
SUM:
1250.00
Tragarz Joanna Klub Sportowy Centurion
500
SUM:
500.00
Trawińska Alicja Klub Sportowy Centurion
100
150
SUM:
250.00
Von Mauberg Aurelia Kj Aromer
200
SUM:
200.00
Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin
400
SUM:
400.00
Wiśniewska Agnieszka SKJ GoldenDream
350
300
SUM:
650.00
Wojtkowska Anna-Maria KS Centurion
50
SUM:
50.00
Woldański Marcin Varsovia Dressage Club
200
400
500
150
300
1000
SUM:
2550.00
Zalewska Magdalena Equesta
250
SUM:
250.00
Żuk Magdalena WKJ Lublin
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Apanas Ewa
Varsovia Dressage Club
2019-08-30
4
2019-08-30
3
2019-08-31
3
2019-09-01
4
2019-09-01
3
300
2019-08-30
3
Badzio Maria
bpk maz
2019-08-30
1
200
2019-08-31
6
Baran Zofia
bpk MAZ
2019-08-30
6
2019-08-31
4
Baranowska Maja
BM HORSE
SAMURAJ (84)
2019-08-30
2
100
2019-08-31
1
200
SALIERI (87)
2019-08-30
5
Baściuk Martyna
Stowarzyszenie KS Chojnów
2019-08-30
7
2019-08-31
2
2019-09-01
4
2019-08-30
5
2019-09-01
2
500
2019-08-31
2
Bierieżnow Tatiana
KS Centurion
2019-08-30
3
100
2019-08-31
3
150
2019-09-01
1
300
Bujalska Natalia
KJ Plejada
2019-08-30
5
2019-08-31
4
2019-09-01
2
2019-08-30
3
2019-09-01
3
300
2019-08-31
8
Cichoń Grzegorz
bez przynależności klubowej
DREAMER (18)
2019-08-31
2
300
2019-09-01
2
300
2019-08-30
1
Czaderna Ewa
Pomorska Liga Jeździecka
SALIERI (87)
2019-08-31
5
Czyż Karolina
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
JEEFREY (30)
2019-08-30
11
2019-08-31
7
Ginda Marta
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2019-08-31
1
500
2019-09-01
1
500
2019-08-30
2
Gruszka Mj'98 Aleksandra
SKJ Sewan Konstancin-Jeziorna
2019-08-30
3
2019-08-31
3
2019-09-01
3
2019-09-01
3
300
Grzanka-Krasnodebska Katarzyna
Ks Centurion
2019-08-30
9
Haber Zuzanna
KS Centurion
2019-08-30
2
250
Janas Ilona
KJ. Lider Radzionków
EDAM (77)
2019-08-30
3
50
2019-08-30
1
Jaworska Gabriela
Klub Jeździecki Lider Radzionków
2019-08-30
1
Jędrzejowska Dominika
bpk MAZ
2019-08-30
2
2019-08-31
2
2019-09-01
2
2019-09-01
2
500
Kamionka - Flak Agata
K.S. Centurion
2019-08-30
4
2019-08-31
2
2019-09-01
3
2019-09-01
3
300
Karwacka Kaja
WKJ Lublin
2019-08-30
10
2019-08-31
13
2019-09-01
2
Kolebska Sylwia
Varsovia Dressage Club
HERO'S (34)
2019-08-30
12
2019-08-31
9
2019-09-01
7
2019-09-01
8
2019-08-30
11
Kopyszko Julia
KJ Sawanka
KASZMIR (35)
2019-08-30
10
2019-08-31
6
2019-09-01
6
2019-08-30
6
2019-09-01
6
2019-08-31
12
Kostrzębska Klaudia
Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
2019-08-30
4
2019-08-31
4
2019-09-01
4
2019-09-01
4
Kubiak Oliwia
SSKJ Golden Horse Koryta
2019-08-31
4
2019-08-30
2
80
2019-08-31
2
100
2019-09-01
Laferi-Sapiej Oliwia
SKJ Legia-Kozielska
2019-08-30
5
2019-08-31
6
2019-09-01
3
2019-09-01
4
2019-08-30
5
Leshchiy Natalia
KS Centurion
2019-08-30
7
2019-08-31
4
2019-09-01
11
2019-08-30
7
Lewandowska Weronika
KS Centurion
2019-08-30
1
100
2019-08-31
1
150
Łukasik Katarzyna
KJ Pegaz Chwałowice
ESTELLE (55)
2019-08-30
1
150
Mackiewicz Maria
Varsovia Dressage Club
2019-08-30
1
2019-08-31
1
2019-09-01
1
2019-09-01
1
1000
2019-08-30
2
2019-08-31
3
Matysik Marta
brak
INNER (83)
2019-08-30
11
2019-08-31
12
2019-09-01
8
2019-09-01
10
2019-08-30
10
Meder Hanna
BPK
2019-08-30
1
2019-08-31
1
2019-09-01
1
2019-09-01
1
1000
Olszewska Zuzanna
Klub Sportowy Centurion
LESLEY (48)
2019-08-30
2
2019-08-31
3
Piechal Alicja
BPK
2019-08-30
4
2019-08-31
5
2019-09-01
3
2019-09-01
3
300
Plata Natalia
bpk POM
HORALEK (79)
2019-08-30
4
2019-08-30
7
Praga Julia
JKS Equita Świętochów
2019-08-30
3
2019-08-31
6
2019-09-01
6
2019-09-01
5
Rozesłańska Julia
SKJ Bajardo
SATURN (26)
2019-08-30
2
2019-08-31
1
2019-09-01
1
2019-08-30
1
2019-09-01
1
1000
2019-08-31
1
Sadłos Larysa
KJ Huzar Józefów
2019-08-30
2
2019-08-31
2
2019-09-01
2
2019-09-01
2
500
Sieńko Anna
SSKJ Grobice
2019-08-30
4
2019-08-31
3
2019-09-01
3
2019-08-30
2
2019-09-01
4
2019-08-31
7
Skarżyńska Alicja
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
CAMELOT (60)
2019-08-30
1
2019-08-31
1
Solarz Weronika
Klub Jeździecki Plejada
MAFIA (49)
2019-08-30
5
2019-08-31
4
2019-09-01
5
2019-09-01
6
Stankiewicz Nikola
Klub Jeździecki ''Equistro'' Wierzawice
EMIS (33)
2019-08-30
9
2019-08-31
11
2019-09-01
1
Szakacz Piotr
JKS Umiastów
2019-08-30
8
2019-08-31
6
2019-09-01
3
100
Tarłowska Kaja
St. KJ Legia Kozielska
GRETKA (61)
2019-08-30
9
2019-08-31
11
2019-09-01
10
2019-08-30
9
2019-09-01
9
Tatak Aleksandra
bpk MAZ
TOTEM (75)
2019-08-30
6
2019-08-31
4
2019-09-01
5
Tomaszewska Teresa
JKS Equita
2019-08-30
4
2019-08-31
7
2019-09-01
5
2019-09-01
5
2019-08-30
4
ANIMA (37)
2019-08-30
1
2019-08-31
3
2019-09-01
1
2019-09-01
1
1000
AURELIA (59)
2019-08-30
2
2019-08-31
3
250
2019-09-01
2
Tragarz Joanna
Klub Sportowy Centurion
2019-08-30
2
2019-08-31
2
2019-09-01
1
2019-09-01
2
500
2019-08-30
2
Trawińska Alicja
Klub Sportowy Centurion
2019-08-30
1
2019-08-31
1
100
2019-09-01
1
150
Turek-Wierzchowska Justyna
WKJ Lublin
KALARUS (25)
2019-08-30
5
2019-08-31
5
2019-09-01
5
Urbańska Dorota
St. KS Chojnów
TOTALIS (44)
2019-08-30
6
2019-08-31
8
2019-09-01
6
2019-09-01
6
2019-08-30
6
Uszyńska Karina
SKJ Legia Kozielska
ARES (23)
2019-08-30
5
2019-08-31
5
2019-09-01
4
2019-09-01
4
2019-08-30
8
2019-08-31
9
Von Mauberg Aurelia
Kj Aromer
2019-08-30
2
2019-08-31
1
2019-08-30
5
2019-08-31
2
200
Wierzchowski Jarosław
WKJ Lublin
2019-08-30
1
400
2019-08-31
3
Wierzchowski Piotr
WKJ Lublin
2019-08-30
4
2019-08-31
4
2019-09-01
4
Wiśniewska Agnieszka
SKJ GoldenDream
TARA (17)
2019-08-30
1
350
2019-08-31
2
300
2019-09-01
1
Wojtkowska Anna-Maria
KS Centurion
PASCAL (85)
2019-08-31
2
50
Woldański Marcin
Varsovia Dressage Club
2019-08-30
3
200
2019-08-31
1
400
2019-09-01
3
2019-08-30
2
2019-09-01
2
500
2019-08-31
1
2019-09-01
2
2019-08-30
2
150
2019-08-30
1
2019-08-31
1
300
2019-08-31
1
2019-09-01
2
2019-08-30
1
2019-08-30
2019-08-31
5
2019-08-30
2019-09-01
1
2019-09-01
1
1000
Wołkowycka Aleksandra
SKJ Bajardo
HELIOS (46)
2019-08-30
6
2019-08-31
5
2019-09-01
5
2019-08-30
4
2019-09-01
5
2019-08-31
10
Wożniak Konrad
SKJ SEWAN
2019-08-30
13
2019-08-31
2019-09-01
11
2019-09-01
12
2019-08-30
12
Zalewska Magdalena
Equesta
2019-08-30
1
250
2019-08-30
1
Zamrowska Anna
KJ Milord
INTRUZ (56)
2019-08-30
8
2019-08-31
10
2019-09-01
9
2019-09-01
7
2019-08-30
8
Znosko Weronika
Polski Polo Klub
LARISSA (12)
2019-08-30
6
2019-08-31
3
2019-09-01
4
2019-09-01
4
Żuk Magdalena
WKJ Lublin
2019-08-30
10
2019-08-31
5
2019-09-01
2
200

Number of Riders: 61

Number of Horses: 72

The sum of prizes: 15 930.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl