Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Sportowy Championat Koni Ujeżdżeniowych, ZOiR-A
Solec Kujawski, 2-4 sierpnia 2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
92 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 12:10:35
2019-07-29 12:19:03
Rafał Krajewski LINDIR B
  • 1x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 1x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
91 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 16:52:12
2019-07-28 10:53:49
Klaudyna Pisarska LANCEVILLE G
  • 1x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 1x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
90 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 16:52:14
2019-07-27 08:56:54
Justyna Turek-Wierzchowska MALIBOU
  • 2x 1R/P-2 ZR/
  • 2x 2R/P-3/
  • 2x 3R/P-4 ZR/
89 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 16:52:15
2019-07-26 20:07:14
Karolina Borys-Piotrkowska DARTAGO Z
  • 1x 7R/N-4 ZR/
  • 1x 8R/N-5 ZR/
  • 1x 9R/N-6 ZR/
88 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 12:18:48
2019-07-26 12:15:23
Honorata Stromska CASIO ROYAL
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 13/C-3 ZO/
  • 1x 21/C-4 ZO/
87 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 12:18:51
2019-07-26 12:13:05
Arkadiusz Ignasiak CONSYLIARE
  • 2x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 2x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
86 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 09:47:08
2019-07-26 08:43:43
Jakub Walewski LANDEL DE LA CURE
  • 1x 1R/P-2 ZR/
  • 1x 2R/P-3/
85 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 22:44:59
2019-07-25 20:15:10
Agata Włodarczyk DRUMLA
  • 1x ch3/Championat/ el. MPMK 5latki/
  • 1x ch7/el. MPMK/Championat 5 latki/
  • 1x ch12/Championat 5 latki finał/
84 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 22:45:01
2019-07-25 20:06:08
Wiktoria Biegała BLACK PEARL R
  • 1x 1R/P-2 ZR/
  • 1x 2R/P-3/
  • 1x 3R/P-4 ZR/
83 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 07:56:40
2019-07-24 23:24:05
Magdalena Szablewska GOLDERINE
  • 1x 1R/P-2 ZR/
  • 1x 2R/P-3/
  • 1x 3R/P-4 ZR/
82 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 23:15:34
2019-07-24 22:25:14
Tatiana Bierieżnow ROMANTICA
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 13/C-3 ZO/
81 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 23:15:41
2019-07-24 20:22:02
Irena Matysiak LEONARD
  • 1x ch2/Championat 3/Półfinał koni 3 letnich
  • 1x ch5/Championat 3 latki/Finał koni 3 letnich
80 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 12:51:03
2019-07-24 08:27:37
Klaudyna Pisarska FREDERIQUS G
  • 2x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 2x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
79 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 07:32:51
2019-07-23 23:34:54
Joanna Sienkiewicz ARES
  • 1x 10R/C-1 ZR/
  • 1x 11R/C-3 ZR/
  • 1x 12R/C-4 ZR/
78 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 19:49:47
2019-07-23 19:46:37
Oliwia Laferi-Sapiej DONNA AGATHA
  • 1x 8/CC-1 ZO/
  • 1x 14/CC-3 ZO/
77 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 19:49:51
2019-07-23 19:44:44
Oliwia Laferi-Sapiej CARTE BLANCHE
  • 1x ch4/Championat/ el. MPMK 6latki/
  • 1x ch8/el. MPMK/Championat 6 latki/
  • 1x ch13/Championat 6 latki finał/
76 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 19:38:25
2019-07-23 19:33:08
Kamil Puliński JACKSON
  • 1x ch3/Championat/ el. MPMK 5latki/
  • 1x ch7/el. MPMK/Championat 5 latki/
  • 1x ch12/Championat 5 latki finał/
75 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 19:38:28
2019-07-23 19:31:29
Kamil Puliński LEO G
  • 1x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 1x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
74 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 19:38:30
2019-07-23 19:29:45
Kamil Puliński FRODO G
  • 1x ch4/Championat/ el. MPMK 6latki/
  • 1x ch8/el. MPMK/Championat 6 latki/
  • 1x ch13/Championat 6 latki finał/
73 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 19:38:32
2019-07-23 19:28:38
Kamil Puliński JOKER
  • 1x ch3/Championat/ el. MPMK 5latki/
  • 1x ch7/el. MPMK/Championat 5 latki/
  • 1x ch12/Championat 5 latki finał/
72 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 19:38:36
2019-07-23 19:21:58
Hanna Swiątkowska-Starawoitowa SCHANEL
  • 1x 10R/C-1 ZR/
  • 1x 11R/C-3 ZR/
  • 1x 12R/C-4 ZR/
71 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 19:38:37
2019-07-23 19:18:46
Hanna Swiątkowska-Starawoitowa KOSTARYKA
  • 1x 4R/D-1 ZR/
  • 1x 5R/D-2 ZR/
  • 1x 6R/D-3 ZR/
70 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 19:38:40
2019-07-23 17:51:13
Agata Borowczak FELIETON GT
  • 1x 1/D-2ZO/
  • 1x 10/D-3 ZO/
  • 1x 18/D-4 ZO/
69 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 19:38:42
2019-07-23 14:15:19
Julia Naumovich-Shabovskaya HADES
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
68 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 12:51:02
2019-07-22 10:51:28
Agata Gietka FOLLOW ME
  • 2x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 2x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
67 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 08:05:21
2019-07-21 16:54:04
Inga Bretes ITASCA
  • 1x 8/CC-1 ZO/
  • 1x 14/CC-3 ZO/
66 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 08:57:18
2019-07-20 16:52:31
Oliwia Kubiak CELESTIAL CHRIST
  • 1x 4R/D-1 ZR/
  • 1x 5R/D-2 ZR/
  • 1x 6R/D-3 ZR/
65 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 08:57:27
2019-07-20 16:49:31
Gabriela Jaworska CELESTIAL CHRIST
  • 1x 3/N-4 ZO/
  • 1x 12/N-5 ZO/
64 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 12:51:08
2019-07-20 16:00:09
Agata Chromik L COGITO
  • 2x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 2x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
63 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 12:51:12
2019-07-20 15:57:52
Agata Chromik A CHARMING BOY
  • 2x ch3/Championat/ el. MPMK 5latki/
  • 2x ch7/el. MPMK/Championat 5 latki/
  • 1x ch12/Championat 5 latki finał/
  • 1x 3R/P-4 ZR/
62 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 08:57:51
2019-07-20 12:25:38
Magdalena Zgórska-Dąbrowska GENIUS J
  • 1x 10R/C-1 ZR/
  • 1x 11R/C-3 ZR/
61 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 10:45:40
2019-07-20 10:33:13
Aleksandra Tatak TOTEM
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
60 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 08:58:03
2019-07-19 15:25:14
Aleksandra Chorąży RAMMSTEIN
  • 1x 5/CC-2 ZO/
  • 1x 14/CC-3 ZO/
  • 1x 22/CC-6 ZO/
59 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 08:58:10
2019-07-19 08:25:27
Inga Bretes BUENOS AIRES
  • 1x ch3/Championat/ el. MPMK 5latki/
  • 1x ch7/el. MPMK/Championat 5 latki/
  • 1x ch12/Championat 5 latki finał/
58 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 13:31:16
2019-07-19 06:06:05
Monika Sitarska EROS
  • 2x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 2x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
57 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 08:58:29
2019-07-18 21:06:21
Oliwia Kubiak ANGEL QUEEN
  • 1x 2/N-2 ZO kuce/
  • 1x 11/N-3 ZO kuce/
  • 1x 19/N-7 ZO kuce/
56 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 19:41:53
2019-07-18 19:24:57
Katarzyna Klein-Fryc BERTOLLI GOLD
  • 1x ch9/Championat 7 latki/I półfinał koni 7 letnich
  • 1x ch14/Championat 7 latki finał/finał koni 7 letnich
55 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 19:41:58
2019-07-18 19:23:18
Marek Szczur FURST AVALON
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
54 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 11:12:13
2019-07-17 23:29:38
Karolina Gałkowska CALMARO
  • 1x 7R/N-4 ZR/
  • 1x 8R/N-5 ZR/
  • 1x 9R/N-6 ZR/
53 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 09:51:32
2019-07-17 23:28:50
Karolina Gałkowska FRANS N
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 13/C-3 ZO/
  • 1x 21/C-4 ZO/
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 11:44:51
2019-07-17 18:41:53
Teresa Tomaszewska AMBROZJO
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 13/C-3 ZO/
  • 1x 12R/C-4 ZR/
51 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:39:47
2019-07-17 18:39:23
Teresa Tomaszewska ANIMA
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
50 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:39:49
2019-07-17 18:38:02
Teresa Tomaszewska AURELIA
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
49 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 11:12:19
2019-07-17 13:45:07
Wiktoria Znaczko KODEINKA
  • 1x 10R/C-1 ZR/
  • 1x 11R/C-3 ZR/
  • 1x 12R/C-4 ZR/
48 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 11:23:51
2019-07-16 23:09:42
Hubert Jankowski FIRST CLASS
  • 1x 10R/C-1 ZR/
  • 1x 8R/N-5 ZR/
  • 1x 9R/N-6 ZR/
47 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 07:05:39
2019-07-16 23:08:47
Katarzyna Milczarek AMERICA
  • 1x ch3/Championat/ el. MPMK 5latki/
  • 1x ch7/el. MPMK/Championat 5 latki/
  • 1x ch12/Championat 5 latki finał/
46 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 07:05:43
2019-07-16 23:07:19
Katarzyna Milczarek EVA'S VOICE
  • 1x ch10/Championat 8-10 latki/I półfinał koni 8-10 letnich
  • 1x ch15/Championat 8-10 latki finał/Konkurs finałowy 8-10 latki
45 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 07:05:48
2019-07-16 23:04:17
Alicja Czapska TURMALIN
  • 1x ch9/Championat 7 latki/I półfinał koni 7 letnich
  • 1x ch14/Championat 7 latki finał/finał koni 7 letnich
44 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 07:05:52
2019-07-16 23:03:41
Hubert Jankowski CARLOS
  • 1x ch2/Championat 3/Półfinał koni 3 letnich
  • 1x ch5/Championat 3 latki/Finał koni 3 letnich
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 18:05:31
2019-07-16 23:01:36
Hubert Jankowski IDWINARETTO
  • 1x ch4/Championat/ el. MPMK 6latki/
  • 1x ch8/el. MPMK/Championat 6 latki/
  • 1x ch13/Championat 6 latki finał/
42 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 11:23:53
2019-07-16 14:30:57
Sara Tęcza IDEAL GIRL
  • 2x 1R/P-2 ZR/
  • 2x 2R/P-3/
41 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 11:29:47
2019-07-16 09:08:59
Konrad Hołodiuk DANCING QUEEN
  • 1x ch2/Championat 3/Półfinał koni 3 letnich
  • 1x ch5/Championat 3 latki/Finał koni 3 letnich
40 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 09:36:09
2019-07-16 08:42:22
Justyna Stasiulewicz FANTASTIC BOY
  • 1x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 1x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
39 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 09:36:22
2019-07-16 08:32:17
Justyna Stasiulewicz KARATINO
  • 1x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 1x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 11:23:57
2019-07-16 08:28:58
Justyna Stasiulewicz ARTEMOR
  • 1x 10R/C-1 ZR/
  • 1x 11R/C-3 ZR/
  • 1x 12R/C-4 ZR/
37 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 07:54:45
2019-07-15 23:19:25
Zofia Mordzelewska GREGORY PECK
  • 1x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 1x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
36 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 07:54:48
2019-07-15 23:18:38
Zofia Mordzelewska BARNADO
  • 1x ch3/Championat/ el. MPMK 5latki/
  • 1x ch7/el. MPMK/Championat 5 latki/
  • 1x ch12/Championat 5 latki finał/
35 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 21:15:26
2019-07-15 15:41:35
Tomasz Jasiński SHOSHOLOZA
  • 1x 9/CS-1A ZO/
  • 1x 16/CS-2 ZO/
  • 1x 24/CS-5 ZO/
34 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 13:58:51
2019-07-15 13:54:20
Aleksandra Szulc BREAKDANCE
  • 1x ch10/Championat 8-10 latki/I półfinał koni 8-10 letnich
  • 1x ch15/Championat 8-10 latki finał/Konkurs finałowy 8-10 latki
33 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 13:20:17
2019-07-15 13:16:36
Aleksandra Krywult SIMSALABIM 55
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 13:20:18
2019-07-15 13:13:40
Aleksandra Krywult LARI FARI
  • 1x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 1x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 09:47:11
2019-07-14 16:27:57
Karolina Leszko AXOR
  • 1x ch4/Championat/ el. MPMK 6latki/
  • 1x ch8/el. MPMK/Championat 6 latki/
  • 1x ch13/Championat 6 latki finał/
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 22:51:17
2019-07-14 05:28:45
Monika Sitarska MERCEDES
  • 2x ch4/Championat/ el. MPMK 6latki/
  • 2x ch8/el. MPMK/Championat 6 latki/
  • 1x ch13/Championat 6 latki finał/
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 13:32:34
2019-07-14 05:27:48
Monika Sitarska SHADES OF GREY
  • 2x 10R/C-1 ZR/
  • 1x ch9/Championat 7 latki/I półfinał koni 7 letnich
  • 1x ch14/Championat 7 latki finał/finał koni 7 letnich
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 10:31:23
2019-07-12 22:16:55
Halina Kosakowska BABILON
  • 1x 1R/P-2 ZR/
  • 1x 2R/P-3/
  • 1x 3R/P-4 ZR/
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 10:31:26
2019-07-12 22:14:58
Halina Kosakowska MEFISTO
  • 1x 1R/P-2 ZR/
  • 1x 2R/P-3/
  • 1x 3R/P-4 ZR/
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 09:38:14
2019-07-12 07:14:54
Paulina Tomczak BALDESSARINI
  • 1x ch2/Championat 3/Półfinał koni 3 letnich
  • 1x ch5/Championat 3 latki/Finał koni 3 letnich
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 09:38:18
2019-07-11 20:53:27
Magdalena Żuk DON CORRIDO P
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 13/C-3 ZO/
  • 1x 21/C-4 ZO/
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 09:38:20
2019-07-11 20:52:17
Katarzyna Ziemińska-Milanowska NEVERLAND
  • 1x 10R/C-1 ZR/
  • 1x 11R/C-3 ZR/
  • 1x 12R/C-4 ZR/
23 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 09:38:21
2019-07-11 20:50:48
Justyna Turek-Wierzchowska KALARUS
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 09:38:23
2019-07-11 20:49:23
Piotr Wierzchowski CORIANDER
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 09:38:25
2019-07-11 09:50:32
Nikola Stankiewicz EMIS
  • 1x 1R/P-2 ZR/
  • 1x 2R/P-3/
  • 1x 3R/P-4 ZR/
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 09:31:00
2019-07-11 06:23:11
Marta Błażko DEVINETTE
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 12:36:40
2019-07-09 23:33:52
Daria Kobiernik CHODÓW
  • 1x 1R/P-2 ZR/
  • 1x 2R/P-3/
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 12:36:44
2019-07-09 23:32:13
Daria Kobiernik GIN BEAN
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 13/C-3 ZO/
  • 1x 21/C-4 ZO/
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 12:36:55
2019-07-09 23:27:28
Daria Kobiernik RAVEL
  • 1x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 1x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 12:36:59
2019-07-09 22:28:01
Ewelina Gos GOLD QUATERBACK
  • 1x 8/CC-1 ZO/
  • 1x 14/CC-3 ZO/
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 12:37:02
2019-07-09 18:30:04
Ewelina Gos GOLD Q-1
  • 1x ch2/Championat 3/Półfinał koni 3 letnich
  • 1x ch5/Championat 3 latki/Finał koni 3 letnich
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 12:37:05
2019-07-09 18:29:28
Ewelina Gos GOLD
  • 1x ch2/Championat 3/Półfinał koni 3 letnich
  • 1x ch5/Championat 3 latki/Finał koni 3 letnich
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 22:54:52
2019-07-08 23:41:36
Anna Beyger SABIO
  • 2x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 2x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 09:56:20
2019-07-07 11:46:25
Anna Grygier Wójtowicz SHADOW
  • 1x ch4/Championat/ el. MPMK 6latki/
  • 1x ch8/el. MPMK/Championat 6 latki/
  • 1x ch13/Championat 6 latki finał/
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 16:50:42
2019-07-04 16:46:12
Zuzanna Gradowska TIGRA
  • 1x 2/N-2 ZO kuce/
  • 1x 11/N-3 ZO kuce/
  • 1x 19/N-7 ZO kuce/
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 16:06:15
2019-07-04 16:04:06
Anna-Maria Gawłowska FELIETON GT
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 13/C-3 ZO/
  • 1x 21/C-4 ZO/
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 14:26:03
2019-07-04 14:21:53
Paulina Kosecka JACKPOT
  • 1x ch3/Championat/ el. MPMK 5latki/
  • 1x ch7/el. MPMK/Championat 5 latki/
  • 1x ch12/Championat 5 latki finał/
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 12:51:47
2019-07-04 13:01:20
Dagna Mikołajczak REQUIEM
  • 2x ch3/Championat/ el. MPMK 5latki/
  • 2x ch7/el. MPMK/Championat 5 latki/
  • 1x ch12/Championat 5 latki finał/
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 11:30:31
2019-07-04 11:23:56
Anna-Maria Gawłowska CARDAMON
  • 1x ch10/Championat 8-10 latki/I półfinał koni 8-10 letnich
  • 1x ch15/Championat 8-10 latki finał/Konkurs finałowy 8-10 latki
6 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 12:51:51
2019-07-04 10:30:37
Karolina Badora WEREDUS
  • 2x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 2x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 12:51:53
2019-07-04 10:22:18
Weronika Madej DIAMOND DREAM
  • 1x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 1x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 13:31:39
2019-07-04 09:47:44
Katarzyna Porożyńska-Pankau CANDELA
  • 2x ch3/Championat/ el. MPMK 5latki/
  • 2x ch7/el. MPMK/Championat 5 latki/
  • 1x ch12/Championat 5 latki finał/
3 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 10:45:40
2019-07-04 09:33:14
Kordian Zieliński P-QUEN
  • 1x ch2/Championat 3/Półfinał koni 3 letnich
  • 1x ch5/Championat 3 latki/Finał koni 3 letnich
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 10:45:42
2019-07-04 09:32:31
Dominika Siudzińska KNOXVILLE
  • 1x ch2/Championat/ el. MPMK 4latki/
  • 1x ch6/el. MPMK/Championat 4 latki/
  • 1x ch11/Championat 4 latki finał/
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 10:45:44
2019-07-04 09:12:08
Aleksandra Matyszczyk ESPAGINA
  • 1x ch4/Championat/ el. MPMK 6latki/
  • 1x ch8/el. MPMK/Championat 6 latki/
  • 1x ch13/Championat 6 latki finał/
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Badora Karolina WKJ Lublin
S
O003952
2. Beyger Anna SJ Zawieprzyce
S
O018476
3. Biegała Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
2002 (J.)
O031885
4. Bierieżnow Tatiana KS Centurion
2004 (JM.)
O036896
5. Błażko Marta KJ Golden Dream
S
O013182
6. Borowczak Agata KJ Zbrosławice
2005 (JM.)
O039208
7. Borys-Piotrkowska Karolina Rywal
S
O003245
8. Bretes Inga Aromer
S
O001055
9. Chorąży Aleksandra sj zawieprzyce
S
Brak
10. Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
S
O002195
11. Czapska Alicja KSJ Zagozd
S
O002228
12. Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA
S
O019149
13. Gawłowska Anna-Maria Klub Jeździecki Golden Dream
S
O001177
14. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
S
O027614
15. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
16. Gradowska Zuzanna JKS,, Rywal'' Grudziądz
2005 (JM.)
O037622
10196259
17. Grygier Wójtowicz Anna WKJ Lublin
S
O006954
18. Hołodiuk Konrad KS AZS UWM Olsztyn
S
O012238
19. Ignasiak Arkadiusz KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
brak
20. Jankowski Hubert KSJ Zagozd
S
O013624
21. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
brak
22. Jaworska Gabriela Klub Jeździecki Lider Radzionków
S
Brak
23. Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice
S
O003365
24. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
25. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
26. Kosecka Paulina ks chojnów
S
O002536
27. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
28. Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream
S
O021702
29. Kubiak Oliwia SSKJ Golden Horse Koryta
2003 (J.)
O037902
-
30. Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
1999 (MJ.)
O040391
31. Leszko Karolina KJ Strzała Krubiczew
S
O003038
32. Madej Weronika bpk maz
S
O008899
33. Matysiak Irena KJ Pegaz Reda
S
O003434
34. Matyszczyk Aleksandra Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O018758
35. Mikołajczak Dagna KJ Agro -Handel Śrem
S
O012264
36. Milczarek Katarzyna KSJ Zagozd
S
O000423
37. Mordzelewska Zofia SJ Stajnia Podolszyn
S
O001628
38. Naumovich-Shabovskaya Julia STAJNIA JARUŻYN
S
O014082
39. Pisarska Klaudyna SS Golden Horse Koryta
S
O001129
40. Pisarska Klaudyna SS Golden Horse
S
O001129
41. Porożyńska-Pankau Katarzyna Klub Jeździecki Grodno-Dwór
S
O002749
42. Puliński Kamil KJ Lider Radzionków
S
O003896
43. Sienkiewicz Joanna KJ Classic Solec Kujawski
S
brak
44. Sitarska Monika Kj aldragho
S
O000503
45. Siudzińska Dominika JUKS Abakus Kaczyna
2003 (J.)
O032998
46. Stankiewicz Nikola Klub Jeździecki ''Equistro'' Wierzawice
2002 (J.)
O043687
47. Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O011480
48. Stromska Honorata KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2001 (J.)
O026677
49. Swiątkowska-Starawoitowa Hanna Jeździecki Klub Sportowy Rywal
S
Brak
50. Szablewska Magdalena KJ Cavalier Włocławek
S
O005866
51. Szczur Marek KJK Szary Michałowice
S
O028124
52. Szulc Aleksandra KJ Golden Dream
S
O003378
53. Tatak Aleksandra bpk MAZ
S
O025281
54. Tęcza Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2001 (J.)
O034407
55. Tomaszewska Teresa JKS Equita
S
O001498
56. Tomczak Paulina KJ Welt
S
89082306763
57. Turek-Wierzchowska Justyna WKJ Lublin
S
O018462
58. Walewski Jakub Kj.Grodno Dwór
2000 (MJ.)
Brak
59. Wierzchowski Piotr WKJ Lublin
S
O002320
60. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
61. Zgórska-Dąbrowska Magdalena KJ CLASSIC
S
brak
62. Zieliński Kordian JUKS Abakus
S
O013201
63. Ziemińska-Milanowska Katarzyna WKJ Lublin
S
brak
64. Znaczko Wiktoria Stowarzyszenie Kujawsko- Pomorski Klub Jeździecki
2015 (Mł.)
O028974
65. Żuk Magdalena WKJ Lublin
S
O049525
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

17

A CHARMING BOY OLD GER 2014 Wałach ciemnogniada/178 F: All At Once kwpn
M: Dimona / Dimaggio
brak
2.

64

AMBROZJO SP POL 2012 Wałach siwa/163 F: Furst Fugger
M: Arriva
Brak
3.

55

AMERICA KWPN POL 2014 Wałach gniada/172 F: Ampere
M: Diarada II
K028170 431316878014
4.

76

ANGEL QUEEN DRP GER 2009 Klacz bułana/kuc:148 F: Argentino / Aester El Nino
M: Reitlands Flying Angel / Stukhuster Ricardo go for Gold
K021533 DE434340333409
5.

61

ANIMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Empire
M: Asuana
K022707 616009661131009
6.

87

ARES WLKP POL 2010 Wałach F: Adiutant
M: Astra
K020331
7.

12

ARTEMOR TRAK POL 2011 Ogier kara F: Emis
M: Artika
K022756
8.

62

AURELIA Oldenburg GER 2009 Klacz kasztanowata F: Sancisco
M: Angel/Del Piero
K023072
9.

46

AXOR SP POL 2013 Wałach siwa/164 F: Con Calma
M: Arkadia
K024006 616009670060713
10.

44

BABILON SP POL 2001 Wałach kasztanowata/163 F: Dragon / Davidoff
M: Bylina / Burgos
K021443 POL009611165901
11.

38

BALDESSARINI HAN GER 2016 Gleiding bay/168 F: Buckingham
M: Rosaly
DE431312303416
12.

52

BARNADO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Arriba Z
M: Bakara / Love Affair
K025879 616009580398114
13.

69

BERTOLLI GOLD Oldenburska GER 2012 Wałach kara F: Bretton Woods
M: Edwina
K025703 DE 433330230712
14.

93

BLACK PEARL R Hanowerska GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Beluga
M: Euterpe
K025486
15.

49

BREAKDANCE Wielkopolski POL 2011 Wałach siwa F: Fred
M: Bossa Nova
K019716 105FK24
16.

75

BUENOS AIRES OLD POL 2014 Klacz kara/172 F: Bordeaux
M: Day’s Light
K026426 K026426
17.

63

CALMARO DSP GER 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Odette / Pesus
K021498 DE455870266210
18.

24

CANDELA WLKP POL 2014 Klacz ciemnogniada/165 F: ELOQUENT
M: Casona / Agar
K025858 616007600219914
19.

25

CARDAMON SP POL 2009 Ogier gniada/170 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Chanel / Compliment
K016060 616009610110309
20.

58

CARLOS Deutsches Reitpferd POL 2016 Ogier kasztanowata/170 F: Santana
M: Carla
- -
21.

86

CARTE BLANCHE SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Stilios/Sandro Hit
M: Cornella/Lord Sinclair
K025842 616009661411213
22.

96

CASIO ROYAL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: World star 4
M: Corencja
. .
23.

71

CELESTIAL CHRIST Oldenburg GER 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Christ
M: Haupptstutbuch Finesse
K025121 DE433332131712
24.

31

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
K019848 616POL110071581
25.

97

CONSYLIARE SP POL 2015 Wałach siwa/172 F: Samba Boy
M: Casablanca
brak 616999670067015
26.

42

CORIANDER SP POL 2007 Wałach gniada F: Graf Majus Polonus / Graf Grannus
M: Corsatyna / Saturn
K016289 POL009530146707
27.

10

DANCING QUEEN Hanowerska POL 2016 Klacz ciemnogniada/163 F: Diamond Hit
M: St. Pr. Hauptstutbuch Fujairah S.F.
Brak Brak
28.

100

DARTAGO Z Zangersheide POL 2010 Wałach gniada/168 F: Diamant Z
M: Fabrina Z
K017199 056015Z55795310
29.

37

DEVINETTE Hanowerska DEU 2008 Klacz kara F: Dancier
M: Wanja
K017570
30.

1

DIAMOND DREAM KWPN NED 2015 Ogier skarogniada/167 F: DESPERADO
M: Worldcadanza C / Diamond Hit
K026808 528003201502862
31.

39

DON CORRIDO P SP POL 2002 Wałach gniada F: Corofini / Corofino
M: Dunka / Davidoff
K025176 POL009580130602
32.

85

DONNA AGATHA Holsztyńska GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Nicoretta
K018558
33.

92

DRUMLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz kara/172 F: Konkret 2
M: Danina
Brak 616 009 52 00255 14
34.

105

DZEKO OLD POL 2006 Wałach kasztanowata F: Dimaggio
M: Chita
K011349
35.

43

EMIS Czysta Krew Arabska POL 2013 Wałach siwa/160 F: Haytham Albadeia
M: Emrida
brak K025429
36.

18

EROS SP POL 2015 Wałach kasztanowata/168 F: Fergar Mail / Laudanum
M: Erotyka / Palegro
- 616009510236315
37.

23

ESPAGINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/166 F: Brentino
M: Espania18
K023309 616009670028113
38.

56

EVA'S VOICE KWPN NLD 2010 Klacz gniada F: Glock's Voice
M: Eva
brak
39.

53

FANTASTIC BOY Oldenburska POL 2015 Wałach kasztanowata/165 F: Fursten - Look
M: Darling / Dancier
KO248441
40.

27

FELIETON GT OLD GER 2009 Ogier ciemnogniada/170 F: Fidertanz
M: Aronja
K020182 DE 433330398309
41.

83

FELIETON GT OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada/170 F: Fidertanz
M: Aronja
K020182 DE433330398309
42.

67

FIRST CLASS Oldenburg DEU 2012 Klacz gniada/169 F: Foundation
M: Samantha/ Sandro Hit
brak
43.

13

FOLLOW ME OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/166 F: Farbenspiel
M: Well Done
K027001 433330899415
44.

20

FREDERIQUS G Oldenburg POL 2015 Stalion darkbay/168 F: Furstenball
M: Queen of Poland
None De 433330713015
45.

79

FRODO G OLD. POL 2013 Ogier gniada F: Furst Romancier
M: Rising Sun
K023856
46.

70

FURST AVALON Westf. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Furst Heinrich / Florestan I
M: Grafin / General I
K016665 DE441411906205
47.

72

GENIUS J WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Folio
M: Good Girl
brak
48.

32

GIN BEAN SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Sancisco
M: Grappa
pzj -
49.

36

GOLD SP POL 2016 Ogier gniada/165 F: Gold Quaterback
M: Gwiazda Hit
brak brak
50.

35

GOLD Q-1 SP POL 2016 Wałach ciemnogniada/168 F: Gold Quaterback
M: Grenada
brak brak
51.

34

GOLD QUATERBACK WLKP POL 2011 Ogier kasztanowata F: Quaterback
M: Gracja
K020435
52.

91

GOLDERINE Mecklenburg POL 2012 Klacz kasztanowata/159 F: Reiter-Traum
M: Gitana
K021163 brak
53.

51

GREGORY PECK SP POL 2015 Wałach kasztanowata/167 F: De Niro
M: Guidama / Cancoon
Regionalna LKRWZJ/3561/19 616098200185423
54.

84

HADES Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: LANDOR
M: HIACYNTA
K019561 616009520037611
55.

68

IDEAL GIRL WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contender
M: Iluzja / Cisoń
K016482 616007680108809
56.

59

IDWINARETTO KWPN POL 2013 Klacz gniada/175 F: Everdale
M: ALISKA K / JOHNSON
K027660 528003201306387
57.

14

ITASCA SP POL 2008 Klacz kara F: Asyż
M: Iga
K016852
58.

26

JACKPOT KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada/175 F: HARLEY VDL
M: ANDANTE VERA
K026674 528003201407268
59.

77

JACKSON KWPN POL 2014 Wałach kasztanowata/76 F: Firestone
M: Fleur
528003201400516
60.

80

JOKER KWPN POL 2014 Wałach kara/167 F: Desperado
M: Ebony
K026416 528003201406779
61.

41

KALARUS SP POL 2003 Wałach gniada/168 F: Pegasus HB
M: Kalahari
K008136
62.

54

KARATINO Trakenska POL 2015 Ogier kara/167 F: Emis
M: Kaskaja
brak brak
63.

22

KNOXVILLE KWPN POL 2015 Wałach ciemnogniada/166 F: Dreamboy
M: Arina / Paganini
K027431 528003201504339
64.

66

KODEINKA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Maram
M: Kanada
K015727
65.

82

KOSTARYKA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Candy cap
M: Koła
Brak 616007610181509
66.

16

L COGITO SP POL 2015 Wałach gniada/1 F: Caraoki hol
M: Le Carola old / Le Carolus
brak 616009530227015
67.

98

LANCEVILLE G Oldenburska POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Livaldon
M: Wiviola
k027689 DE 433330621715
68.

95

LANDEL DE LA CURE Oldenburski POL 2012 Wałach kasztanowata/180 F: Coupé d’Or
M: Levinsky
Brak
69.

48

LARI FARI Deutsches Sportpferd GER 2015 Ogier kasztanowata/170 F: LUIS FIGO
M: Pink Floyd / Don Diamond
brak DE 481 810159315
70.

78

LEO G OLD POL 2015 Ogier kasztanowata/168 F: livaldon
M: x
brak xyz
71.

90

LEONARD KWPN POL 2016 Wałach gniada/165 F: FERDEAUX
M: KARONA
Brak 528003201604534
72.

101

LINDIR B SP POL 2015 Ogier KASZT/- F: Vis A Vis / Vitalis
M: Lima / Limal
- 616009610032015
73.

99

MALIBOU MŁP POL 2009 Wałach gniada/160 F: Bekas
M: Melba
brak brak
74.

45

MEFISTO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Faust Z/
M: Madea/
K022062
75.

7

MERCEDES SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Corrado Boy
M: Mariotta
616009610191313
76.

104

NEVERLEN L SP POL 2011 Wałach kara F: Lansjer L
M: Nadin L
K023346 616009580269811
77.

21

P-QUEN WLKP POL 2016 Klacz siwa/168 F: Rumianek
M: Poli
brak 616007610125516
78.

74

RAMMSTEIN Holsztyńska GER 2001 Ogier ciemnogniada F: rheinsberg
M: Keylin
Brak
79.

102

RARA AVIS FSTF SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Irwing Shaw L
M: Rosilla
K024395
80.

33

RAVEL OLD POL 2015 Ogier gniada/167 F: Sandro Hit
M: Ravival
reg DE 433330900215
81.

3

REQUIEM SP POL 2014 Wałach kara/169 F: CLAVIUS
M: RAMONA KG
K026388
82.

89

ROMANTICA SP POL 2010 Klacz kara F: Swarovski
M: Rowa
K017986 616009590204710
83.

5

SABIO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/165 F: Rammstein
M: Skaja
106NA16 616 009 58 03079 15 616009580307915
84.

81

SCHANEL SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/167 F: Rammstein
M: Skaja
616 009 58 01 690 12 616009580169012
85.

8

SHADES OF GREY SP POL 2012 Wałach siwa F: Aaa
M: Bbb
K021927
86.

29

SHADOW SP POL 2013 Wałach gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Skaja / Danone
K023050 616009580256113
87.

47

SIMSALABIM 55 REN. GER 2008 Wałach kasztanowata F: Sir Donnerhall
M: Federeweisse RH
K026575
88.

28

TIGRA Polski Kuc Wierzchowy POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:146 F: Da Capo 154 DRP
M: Tritti po Dethmer
K025247 106MN81
89.

73

TOTEM SP POL 2008 Wałach kara/163 F: Le Duc
M: Taka Pani
K012126
90.

57

TURMALIN HAN POL 2012 Wałach kara/165 F: Totilas
M: Satessa
K025044 -
91.

2

WEREDUS TRAK POL 2015 Ogier kasztanowata/164 F: Cargo
M: Wamba/Ignac
K027508 616003010089715
Rider Club
Competition
Prize
Biegała Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
50
SUM:
50.00
Bierieżnow Tatiana KS Centurion
150
SUM:
150.00
Borowczak Agata KJ Zbrosławice
100
150
SUM:
250.00
Bretes Inga Aromer
500
SUM:
500.00
Chorąży Aleksandra sj zawieprzyce
150
200
SUM:
350.00
Czapska Alicja KSJ Zagozd
1000
SUM:
1000.00
Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA
200
SUM:
200.00
Gawłowska Anna-Maria Klub Jeździecki Golden Dream
700
SUM:
700.00
Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
150
200
SUM:
350.00
Grygier Wójtowicz Anna WKJ Lublin
1000
SUM:
1000.00
Hołodiuk Konrad KS AZS UWM Olsztyn
500
SUM:
500.00
Jankowski Hubert KSJ Zagozd
700
700
SUM:
1400.00
Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
500
SUM:
500.00
Jaworska Gabriela Klub Jeździecki Lider Radzionków
100
SUM:
100.00
Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice
700
SUM:
700.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
200
100
200
SUM:
500.00
Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream
50
SUM:
50.00
Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
100
500
SUM:
600.00
Milczarek Katarzyna KSJ Zagozd
300
SUM:
300.00
Mordzelewska Zofia SJ Stajnia Podolszyn
700
SUM:
700.00
Porożyńska-Pankau Katarzyna Klub Jeździecki Grodno-Dwór
1000
SUM:
1000.00
Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
150
SUM:
150.00
Swiątkowska-Starawoitowa Hanna Jeździecki Klub Sportowy Rywal
200
SUM:
200.00
Szablewska Magdalena KJ Cavalier Włocławek
100
SUM:
100.00
Szczur Marek KJK Szary Michałowice
100
100
SUM:
200.00
Szulc Aleksandra KJ Golden Dream
1000
SUM:
1000.00
Tomaszewska Teresa JKS Equita
150
200
200
50
100
100
200
SUM:
1000.00
Tomczak Paulina KJ Welt
1000
SUM:
1000.00
Wierzchowski Piotr WKJ Lublin
50
SUM:
50.00
Ziemińska-Milanowska Katarzyna WKJ Lublin
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badora Karolina
WKJ Lublin
2019-08-02
19
2019-08-02
14
2019-08-03
19
2019-08-03
19
2019-08-04
14
2019-08-04
7
Beyger Anna
SJ Zawieprzyce
SABIO (5)
2019-08-02
12
2019-08-02
12
2019-08-03
13
2019-08-03
10
2019-08-04
3
2019-08-04
6
Biegała Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
2019-08-02
3
2019-08-03
4
2019-08-04
3
2019-08-04
3
50
Bierieżnow Tatiana
KS Centurion
2019-08-02
1
150
Błażko Marta
KJ Golden Dream
2019-08-02
4
2019-08-03
8
2019-08-04
9
Borowczak Agata
KJ Zbrosławice
2019-08-02
2019-08-03
1
100
2019-08-04
1
150
Borys-Piotrkowska Karolina
Rywal
DARTAGO Z (100)
2019-08-02
3
2019-08-03
2
2019-08-04
3
2019-08-04
2
Bretes Inga
Aromer
ITASCA (14)
2019-08-02
3
2019-08-03
4
2019-08-02
7
2019-08-03
8
2019-08-04
1
2019-08-04
3
500
Chorąży Aleksandra
sj zawieprzyce
2019-08-02
1
150
2019-08-03
3
2019-08-04
1
200
Chromik Agata
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2019-08-02
22
2019-08-02
20
2019-08-03
21
2019-08-04
15
2019-08-02
12
2019-08-02
10
2019-08-03
7
2019-08-04
2019-08-04
7
Czapska Alicja
KSJ Zagozd
2019-08-03
1
2019-08-04
1
2019-08-04
1
1000
Gałkowska Karolina
KS AZS AWF WARSZAWA
CALMARO (63)
2019-08-02
2
2019-08-03
1
2019-08-04
2
2019-08-04
1
200
2019-08-02
8
2019-08-03
5
Gawłowska Anna-Maria
Klub Jeździecki Golden Dream
2019-08-03
2
2019-08-04
2
2019-08-04
2
700
2019-08-02
4
2019-08-03
4
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
2019-08-02
21
2019-08-02
16
2019-08-03
3
2019-08-03
8
2019-08-04
6
2019-08-04
5
Gos Ewelina
Stadnina Koni Dębno
2019-08-02
1
150
2019-08-03
1
200
2019-08-02
4
2019-08-03
6
2019-08-04
6
GOLD (36)
2019-08-02
6
2019-08-03
3
2019-08-04
5
Gradowska Zuzanna
JKS,, Rywal'' Grudziądz
TIGRA (28)
2019-08-02
2
2019-08-03
1
2019-08-04
2
Grygier Wójtowicz Anna
WKJ Lublin
SHADOW (29)
2019-08-02
2
2019-08-03
1
2019-08-04
1
2019-08-04
1
1000
Hołodiuk Konrad
KS AZS UWM Olsztyn
2019-08-02
3
2019-08-03
5
2019-08-04
3
500
Ignasiak Arkadiusz
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2019-08-02
5
2019-08-04
9
2019-08-03
14
2019-08-04
8
Jankowski Hubert
KSJ Zagozd
CARLOS (58)
2019-08-02
1
2019-08-03
2
2019-08-04
2
700
2019-08-02
1
2019-08-03
2
2019-08-04
2
2019-08-04
2
700
2019-08-02
2
2019-08-04
1
2019-08-03
1
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2019-08-02
1
2019-08-03
3
2019-08-04
3
2019-08-04
3
500
Jaworska Gabriela
Klub Jeździecki Lider Radzionków
2019-08-02
1
100
2019-08-03
Klein-Fryc Katarzyna
KJK Szary Michałowice
2019-08-03
2
2019-08-04
2
2019-08-04
2
700
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
CHODÓW (31)
2019-08-02
1
2019-08-03
1
2019-08-04
1
2019-08-04
1
200
2019-08-02
2
100
2019-08-03
1
200
2019-08-04
2
RAVEL (33)
2019-08-02
7
2019-08-03
10
2019-08-04
8
2019-08-04
7
Kosakowska Halina
KJ Raduszyn
BABILON (44)
2019-08-02
7
2019-08-03
5
2019-08-04
2
2019-08-04
4
MEFISTO (45)
2019-08-02
4
2019-08-03
6
2019-08-04
5
2019-08-04
5
Kosecka Paulina
ks chojnów
JACKPOT (26)
2019-08-02
2
2019-08-04
5
2019-08-03
5
2019-08-03
4
2019-08-04
4
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team
LINDIR B (101)
2019-08-02
7
Krywult Aleksandra
SKJ Golden Dream
2019-08-02
7
2019-08-03
6
2019-08-04
3
50
2019-08-02
9
2019-08-04
6
2019-08-03
2
2019-08-03
3
2019-08-04
3
Kubiak Oliwia
SSKJ Golden Horse Koryta
2019-08-02
1
2019-08-03
2
2019-08-04
1
Laferi-Sapiej Oliwia
SKJ Legia-Kozielska
2019-08-02
2
2019-08-03
2
100
2019-08-02
3
2019-08-03
3
2019-08-04
3
2019-08-04
3
500
Leszko Karolina
KJ Strzała Krubiczew
AXOR (46)
2019-08-04
4
2019-08-02
5
2019-08-02
4
2019-08-03
4
2019-08-03
5
2019-08-04
4
Madej Weronika
bpk maz
2019-08-02
2
2019-08-04
1
2019-08-04
2
2019-08-03
7
2019-08-03
3
Matysiak Irena
KJ Pegaz Reda
LEONARD (90)
2019-08-02
5
2019-08-03
4
2019-08-04
4
Matyszczyk Aleksandra
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2019-08-02
6
2019-08-03
6
2019-08-04
5
2019-08-04
5
Mikołajczak Dagna
KJ Agro -Handel Śrem
2019-08-02
10
2019-08-02
13
2019-08-03
9
2019-08-03
10
2019-08-04
4
2019-08-04
5
Milczarek Katarzyna
KSJ Zagozd
AMERICA (55)
2019-08-02
13
2019-08-03
6
2019-08-04
6
2019-08-04
6
DZEKO (105)
2019-08-03
1
300
2019-08-04
Mordzelewska Zofia
SJ Stajnia Podolszyn
2019-08-04
4
2019-08-02
4
2019-08-02
2
2019-08-03
3
2019-08-04
4
BARNADO (52)
2019-08-04
3
2019-08-02
3
2019-08-02
1
2019-08-03
3
2019-08-04
2
700
Naumovich-Shabovskaya Julia
STAJNIA JARUŻYN
HADES (84)
2019-08-02
9
2019-08-03
5
2019-08-04
6
Pisarska Klaudyna
SS Golden Horse Koryta
2019-08-02
5
2019-08-03
9
2019-08-04
12
Pisarska Klaudyna
SS Golden Horse
2019-08-02
10
2019-08-03
10
2019-08-04
11
2019-08-04
10
Porożyńska-Pankau Katarzyna
Klub Jeździecki Grodno-Dwór
CANDELA (24)
2019-08-02
4
2019-08-03
1
2019-08-03
2
2019-08-04
2
2019-08-04
1
1000
Puliński Kamil
KJ Lider Radzionków
JACKSON (77)
2019-08-02
8
2019-08-02
8
2019-08-04
9
LEO G (78)
2019-08-02
2019-08-04
FRODO G (79)
2019-08-02
1
JOKER (80)
2019-08-02
5
2019-08-02
6
2019-08-04
8
Sienkiewicz Joanna
KJ Classic Solec Kujawski
ARES (87)
2019-08-02
8
2019-08-03
4
2019-08-04
4
2019-08-04
4
Sitarska Monika
Kj aldragho
2019-08-02
2019-08-04
2019-08-02
7
2019-08-02
2019-08-03
2019-08-04
EROS (18)
2019-08-02
10
2019-08-02
14
2019-08-03
15
2019-08-03
15
2019-08-04
13
Siudzińska Dominika
JUKS Abakus Kaczyna
2019-08-02
16
2019-08-03
15
2019-08-04
10
2019-08-04
11
Stankiewicz Nikola
Klub Jeździecki ''Equistro'' Wierzawice
EMIS (43)
2019-08-02
8
2019-08-03
3
2019-08-04
4
2019-08-04
6
Stasiulewicz Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
ARTEMOR (12)
2019-08-02
5
2019-08-03
2
2019-08-04
3
2019-08-04
2
150
2019-08-02
1
2019-08-03
1
2019-08-04
2
2019-08-04
1
2019-08-02
16
2019-08-03
15
2019-08-04
4
2019-08-04
9
Stromska Honorata
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2019-08-02
5
2019-08-03
5
2019-08-04
3
Swiątkowska-Starawoitowa Hanna
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
SCHANEL (81)
2019-08-02
2019-08-03
5
2019-08-04
5
2019-08-02
1
2019-08-03
1
2019-08-04
2019-08-04
1
200
Szablewska Magdalena
KJ Cavalier Włocławek
2019-08-02
2
2019-08-03
2
2019-08-04
5
2019-08-04
2
100
Szczur Marek
KJK Szary Michałowice
2019-08-02
2
100
2019-08-03
4
2019-08-04
2
100
Szulc Aleksandra
KJ Golden Dream
2019-08-03
1
2019-08-04
1
2019-08-04
1
1000
Tatak Aleksandra
bpk MAZ
TOTEM (73)
2019-08-02
10
2019-08-03
7
2019-08-04
8
Tęcza Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2019-08-02
6
2019-08-02
2019-08-03
8
2019-08-03
9
2019-08-04
8
2019-08-04
7
Tomaszewska Teresa
JKS Equita
ANIMA (61)
2019-08-02
1
150
2019-08-03
1
200
2019-08-04
1
200
AURELIA (62)
2019-08-02
3
50
2019-08-03
2
100
2019-08-04
4
2019-08-02
6
2019-08-03
2
100
2019-08-04
1
200
Tomczak Paulina
KJ Welt
2019-08-02
2
2019-08-03
1
2019-08-04
1
1000
Turek-Wierzchowska Justyna
WKJ Lublin
KALARUS (41)
2019-08-02
4
2019-08-03
9
2019-08-04
7
MALIBOU (99)
2019-08-02
9
2019-08-03
7
2019-08-04
9
2019-08-04
9
Walewski Jakub
Kj.Grodno Dwór
2019-08-02
5
2019-08-03
9
2019-08-04
10
2019-08-04
8
Wierzchowski Piotr
WKJ Lublin
2019-08-02
6
2019-08-03
3
50
2019-08-04
5
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
DRUMLA (92)
2019-08-02
15
2019-08-04
2019-08-03
11
2019-08-04
10
Zgórska-Dąbrowska Magdalena
KJ CLASSIC
2019-08-02
3
2019-08-03
2
Zieliński Kordian
JUKS Abakus
P-QUEN (21)
2019-08-02
7
2019-08-03
7
2019-08-04
7
Ziemińska-Milanowska Katarzyna
WKJ Lublin
2019-08-02
4
2019-08-03
1
2019-08-04
1
2019-08-04
1
200
Znaczko Wiktoria
Stowarzyszenie Kujawsko- Pomorski Klub Jeździecki
2019-08-02
6
2019-08-03
3
2019-08-04
2
2019-08-04
3
Żuk Magdalena
WKJ Lublin
2019-08-02
3
2019-08-03
3
2019-08-04
4

Number of Riders: 65

Number of Horses: 91

The sum of prizes: 14 800.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl