Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

CDN TAŃCZĄCE KONIE, Jakubowice 2019
Jakubowice, 6 - 9.06.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
95 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 16:08:42
2019-05-31 09:16:52
Zuzanna Frydrych BELLE FLEUR
  • 2x 1 ZO/D1/
  • 1x 6 ZO/D2/
  • 1x ZR1/L-2/
  • 1x ZR3/L-3/
94 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 10:39:26
2019-05-30 09:27:51
Weronika Wiącek GRAVIOLA
  • 1x 1 ZO/D1/
  • 1x 6 ZO/D2/
  • 1x 11 ZO/D3/
93 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 13:24:02
2019-05-27 12:59:46
Nadia Cinal KADR PONY SPORT
  • 1x 8 ZO/N2 KUCE/
  • 1x 13 ZO/N3 KUCE/
  • 1x 18 ZO/N7 KUCE/
92 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 16:04:13
2019-05-26 22:40:25
Filip Poszumski GRETTON WOODS
  • 1x 1 ZO/D1/
  • 1x 7 ZO/N4/
  • 1x ZR2/P-1/
  • 1x 17 ZO/N6/
91 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:30:10
2019-05-26 22:37:47
Anna Hudzik BELA
  • 1x ZR4/P-2/
90 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:35:06
2019-05-26 22:30:44
Maria Stelmaszyk LONDANO
  • 1x 2 ZO/C2/
  • 1x 11 ZO/D3/
  • 1x 14 ZO/C3/
  • 1x 19 ZO/C4/
89 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 16:11:00
2019-05-26 21:05:42
Maria Stelmaszyk DESPACITO 18
  • 1x 1 ZO/D1/
  • 1x 7 ZO/N4/
  • 1x ZR2/P-1/
  • 1x 17 ZO/N6/
88 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 09:04:17
2019-05-26 19:37:21
Ewa Szwed GALLARDO
  • 2x MK2 ZR/el. MPMK 5-letnie/
  • 2x MK2 ZR/el. MPMK 5-letnie/
86 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 17:24:05
2019-05-26 16:04:02
Miroslaw Betka FOLLOW ME
  • 1x 5 ZO/CS1 (Intermediate II)/
  • 1x 16 ZO/CS2 (Grand Prix)/
  • 1x 21 ZO/CS5 (Grand Prix Freestyle)/
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 17:24:09
2019-05-26 16:01:17
Miroslaw Betka ADRENALIN
  • 1x 5 ZO/CS1 (Intermediate II)/
  • 1x 16 ZO/CS2 (Grand Prix)/
  • 1x 21 ZO/CS5 (Grand Prix Freestyle)/
84 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 16:10:27
2019-05-25 22:31:51
Marta Sitek MAGICAL MEMORY
  • 1x 1 ZO/D1/
  • 1x 6 ZO/D2/
  • 1x ZR2/P-1/
  • 1x ZR4/P-2/
83 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:31:01
2019-05-25 21:20:51
Ewa Burnecka LAMIA W
  • 1x ZR1/L-2/
  • 1x ZR3/L-3/
82 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:31:58
2019-05-25 21:19:35
Malwina Słowikowska MARK R.
  • 1x ZR1/L-2/
  • 1x ZR2/P-1/
  • 1x ZR3/L-3/
  • 1x ZR4/P-2/
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 10:00:49
2019-05-25 17:19:07
Anna Dobrowolska CAMARO
  • 1x 3 ZO/CC2/
  • 1x 9 ZO/CC3/
  • 1x 15 ZO/CC6/
80 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:32:48
2019-05-25 16:09:01
Magdalena Konieczna OSADKOWSKI KEY LEENA
  • 1x ZR1/L-2/
  • 1x ZR2/P-1/
  • 1x ZR3/L-3/
  • 1x ZR4/P-2/
79 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 16:09:59
2019-05-25 15:55:48
Iga Szwedo CALDERON
  • 1x 1 ZO/D1/
  • 1x 6 ZO/D2/
  • 1x ZR1/L-2/
  • 1x ZR3/L-3/
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 16:06:24
2019-05-25 15:51:05
Katarzyna Popiołek GALAPAGOS
  • 1x 4 ZO/CC4/
  • 1x 10 ZO/CC5/
  • 1x 20 ZO/CC7/
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 12:36:37
2019-05-25 12:12:52
Liwia Misztal TEJSI
  • 1x 14 ZO/C3/
  • 1x 19 ZO/C4/
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 12:36:40
2019-05-25 12:10:05
Maja Gugała SAFIRA
  • 1x 7 ZO/N4/
  • 1x 12 ZO/N5/
  • 1x 17 ZO/N6/
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 12:36:43
2019-05-24 23:58:40
Piotr Szakacz FASCINATION
  • 1x 7 ZO/N4/
  • 1x 12 ZO/N5/
  • 1x 17 ZO/N6/
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 08:06:04
2019-05-24 03:30:45
Aleksandra Tomala IOWA C
  • 1x MK3 ZR/el. MPMK 6-letnie/
  • 1x MK3 ZR/el. MPMK 6-letnie/
  • 1x 12 ZO/N5/
  • 1x 17 ZO/N6/
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 19:57:13
2019-05-22 16:17:39
Karolina Mazurek BURSZTYNOWA DAMA
  • 1x MK1 ZR/el. MPMK 4-letnie/
  • 1x MK1 ZR/el. MPMK 4-letnie/
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 19:57:09
2019-05-22 16:14:02
Karolina Mazurek CHOCO LADY II
  • 1x 3 ZO/CC2/
  • 1x 9 ZO/CC3/
  • 1x 15 ZO/CC6/
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 19:57:04
2019-05-22 16:13:11
Karolina Mazurek BIAŁY KRUK
  • 1x MK1 ZR/el. MPMK 4-letnie/
  • 1x MK1 ZR/el. MPMK 4-letnie/
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 13:05:14
2019-05-22 11:44:55
Mateusz Cichoń DON ROYAL 9
  • 1x 2 ZO/C2/
  • 1x 14 ZO/C3/
  • 1x 19 ZO/C4/
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 09:46:43
2019-05-22 08:56:39
Justyna Maciejewska CASH JM
  • 1x 1 ZO/D1/
  • 1x 6 ZO/D2/
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 07:27:24
2019-05-21 22:41:43
Ada Bryszewska WIERA
  • 1x 2 ZO/C2/
  • 1x 14 ZO/C3/
65 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:33:32
2019-05-21 10:56:13
Iwona Szafir FIGO
  • 1x ZR1/L-2/
  • 1x ZR3/L-3/
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 16:26:54
2019-05-21 10:54:16
Krystyna Konarska SAMSON
  • 1x 1 ZO/D1/
  • 1x 6 ZO/D2/
  • 1x 11 ZO/D3/
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 16:26:58
2019-05-21 10:51:16
Katarzyna Konarska LUCYFER
  • 1x 7 ZO/N4/
  • 1x 12 ZO/N5/
  • 1x 17 ZO/N6/
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 16:27:01
2019-05-21 10:49:22
Katarzyna Konarska LARGO
  • 1x 4 ZO/CC4/
  • 1x 10 ZO/CC5/
  • 1x 20 ZO/CC7/
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 05:47:13
2019-05-19 22:21:29
Weronika Frąckowiak DREAMCAT
  • 1x 3 ZO/CC2/
  • 1x 9 ZO/CC3/
  • 1x 15 ZO/CC6/
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 05:47:17
2019-05-19 21:33:19
Olga Mieszczak BACARDI
  • 1x 2 ZO/C2/
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 05:47:22
2019-05-19 21:31:51
Olga Mieszczak OXFORD
  • 1x MK1 ZR/el. MPMK 4-letnie/
  • 1x MK1 ZR/el. MPMK 4-letnie/
55 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-03 10:33:58
2019-05-19 16:12:53
Weronika Janowska KORDYLINA
  • 1x ZR1/L-2/
  • 1x ZR3/L-3/
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:27:14
2019-05-18 10:49:56
Natalia Zabagło-Pawłowicz NOMEY
  • 1x 2 ZO/C2/
  • 1x 14 ZO/C3/
  • 1x 19 ZO/C4/
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 17:38:00
2019-05-17 13:08:10
Dagna Mikołajczak REQUIEM
  • 1x MK2 ZR/el. MPMK 5-letnie/
  • 1x MK2 ZR/el. MPMK 5-letnie/
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 19:31:27
2019-05-16 22:57:23
Luiza Rutkowska FURST APACHINO
  • 1x MK3 ZR/el. MPMK 6-letnie/
  • 1x MK3 ZR/el. MPMK 6-letnie/
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 06:02:18
2019-05-16 22:54:50
Luiza Rutkowska SUPRA
  • 1x 5 ZO/CS1 (Intermediate II)/
  • 1x 16 ZO/CS2 (Grand Prix)/
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 16:26:15
2019-05-16 19:08:08
Wiktor Wojtarowicz ZADAR
  • 1x 1 ZO/D1/
  • 1x 6 ZO/D2/
  • 1x 11 ZO/D3/
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 17:45:41
2019-05-16 14:02:50
Joanna Jawor CORTINA
  • 1x 3 ZO/CC2/
  • 1x 9 ZO/CC3/
  • 1x 15 ZO/CC6/
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 17:45:38
2019-05-16 14:01:16
Joanna Jawor CINNAMON
  • 1x 4 ZO/CC4/
  • 1x 10 ZO/CC5/
  • 1x 20 ZO/CC7/
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 06:47:27
2019-05-15 23:13:01
Roxana Slomiany MASUMI
  • 1x 4 ZO/CC4/
  • 1x 10 ZO/CC5/
  • 1x 20 ZO/CC7/
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 06:47:23
2019-05-15 20:37:46
Karolina Jatkowska SARUMAN GT
  • 1x 2 ZO/C2/
  • 1x 14 ZO/C3/
  • 1x 19 ZO/C4/
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 06:47:15
2019-05-15 20:12:32
Karolina Czyż JEEFREY
  • 1x 2 ZO/C2/
  • 1x 14 ZO/C3/
  • 1x 19 ZO/C4/
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 06:47:10
2019-05-15 20:03:40
Sylwia Ruta DON CORLEONE 29
  • 1x 2 ZO/C2/
  • 1x 14 ZO/C3/
  • 1x 19 ZO/C4/
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 06:47:05
2019-05-15 20:02:59
Magdalena Zalewska JACK NICHOLSON HS
  • 1x 2 ZO/C2/
  • 1x 14 ZO/C3/
  • 1x 19 ZO/C4/
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 06:46:59
2019-05-15 20:02:20
Magdalena Zalewska QUINTESSENZ SAS
  • 1x 4 ZO/CC4/
  • 1x 10 ZO/CC5/
  • 1x 20 ZO/CC7/
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 06:46:53
2019-05-15 20:00:58
Magdalena Zalewska DIORA SOL
  • 1x 4 ZO/CC4/
  • 1x 10 ZO/CC5/
  • 1x 20 ZO/CC7/
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 19:19:34
2019-05-15 18:57:11
Marzena Chentkowska DILMAH
  • 1x 7 ZO/N4/
  • 1x 12 ZO/N5/
  • 1x 17 ZO/N6/
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 09:04:25
2019-05-15 17:40:11
Natalia Badura VERBENA
  • 1x 2 ZO/C2/
  • 1x 7 ZO/N4/
  • 1x 14 ZO/C3/
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 09:04:31
2019-05-15 17:39:26
Natalia Badura SOLARIS VENTUS
  • 1x MK3 ZR/el. MPMK 6-letnie/
  • 1x MK3 ZR/el. MPMK 6-letnie/
  • 1x 12 ZO/N5/
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 16:03:47
2019-05-15 14:42:25
Małgorzata Brodziak KOSTO
  • 2x MK1 ZR/el. MPMK 4-letnie/
  • 2x MK1 ZR/el. MPMK 4-letnie/
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 16:03:49
2019-05-15 14:38:32
Małgorzata Brodziak KENZI
  • 2x MK1 ZR/el. MPMK 4-letnie/
  • 2x MK1 ZR/el. MPMK 4-letnie/
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 16:02:58
2019-05-15 13:35:35
Anna-Maria Gawłowska LAS VEGAS
  • 1x MK2 ZR/el. MPMK 5-letnie/
  • 1x MK2 ZR/el. MPMK 5-letnie/
  • 1x ZR3/L-3/
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 14:41:22
2019-05-15 13:34:30
Anna-Maria Gawłowska FELIETON GT
  • 1x 2 ZO/C2/
  • 1x 14 ZO/C3/
  • 1x 19 ZO/C4/
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 16:27:13
2019-05-15 13:33:37
Anna-Maria Gawłowska CARDAMON
  • 1x 5 ZO/CS1 (Intermediate II)/
  • 1x 16A ZO/CS1A/
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 16:06:32
2019-05-15 13:01:44
Agata Kamionka - Flak DESERT ROSE
  • 1x MK4 ZR/7-9 lat I półfinał/
  • 1x 9 ZO/CC3/
  • 1x 15 ZO/CC6/
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 16:03:57
2019-05-15 11:55:24
Agata Sorel SOMMELIER
  • 2x MK2 ZR/el. MPMK 5-letnie/
  • 2x MK2 ZR/el. MPMK 5-letnie/
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 16:03:59
2019-05-15 11:54:20
Justyna Maciejewska IMBRYK
  • 2x MK1 ZR/el. MPMK 4-letnie/
  • 2x MK1 ZR/el. MPMK 4-letnie/
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 16:04:00
2019-05-15 11:53:20
Justyna Maciejewska ISOLA
  • 2x MK1 ZR/el. MPMK 4-letnie/
  • 2x MK1 ZR/el. MPMK 4-letnie/
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 16:04:02
2019-05-15 11:30:59
Anna Woźnica UNITED FADO
  • 1x 2 ZO/C2/
  • 1x 14 ZO/C3/
  • 1x 19 ZO/C4/
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 10:00:34
2019-05-15 10:00:23
Alicja Kistowska PYRUS
  • 1x 7 ZO/N4/
  • 1x 12 ZO/N5/
  • 1x 17 ZO/N6/
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 13:05:20
2019-05-15 09:50:35
Aleksandra Ordon DON GLORY
  • 1x 4 ZO/CC4/
  • 1x 10 ZO/CC5/
  • 1x 20 ZO/CC7/
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 09:59:17
2019-05-15 09:50:20
Alicja Pachulska SHAKESPEARE FLY
  • 1x MK2 ZR/el. MPMK 5-letnie/
  • 1x MK2 ZR/el. MPMK 5-letnie/
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 09:59:19
2019-05-15 09:40:49
Alicja Pachulska BENTAMO 2
  • 1x 2 ZO/C2/
  • 1x 14 ZO/C3/
  • 1x 19 ZO/C4/
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 09:59:22
2019-05-15 09:35:55
Mateusz Cichoń GOLDFINGER V.D.T.
  • 1x 2 ZO/C2/
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 09:59:24
2019-05-15 09:32:40
Mateusz Cichoń HEILINE'S ZANZIER
  • 1x MK3 ZR/el. MPMK 6-letnie/
  • 1x MK3 ZR/el. MPMK 6-letnie/
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 09:59:27
2019-05-15 09:31:53
Michał Cichoń FUERST SAV
  • 1x MK3 ZR/el. MPMK 6-letnie/
  • 1x MK3 ZR/el. MPMK 6-letnie/
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 09:59:30
2019-05-15 09:31:09
Mateusz Cichoń HERTZREGENT
  • 1x 5 ZO/CS1 (Intermediate II)/
  • 1x 16 ZO/CS2 (Grand Prix)/
  • 1x 21 ZO/CS5 (Grand Prix Freestyle)/
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 09:59:34
2019-05-15 09:29:54
Mateusz Cichoń CASABLANCA
  • 1x MK4 ZR/7-9 lat I półfinał/
  • 1x MK4 ZR/CC-1/
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 09:59:47
2019-05-15 09:26:18
Marta Lis WELT CONTENDOR
  • 1x 2 ZO/C2/
  • 1x 14 ZO/C3/
  • 1x 19 ZO/C4/
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 09:59:54
2019-05-15 09:02:56
Ewelina Gos GOLD QUATERBACK
  • 1x MK4 ZR/7-9 lat I półfinał/
  • 1x MK4 ZR/CC-1/
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 16:03:40
2019-05-14 16:21:04
Agnieszka Borkowska DIAMOND W
  • 2x MK1 ZR/el. MPMK 4-letnie/
  • 2x MK1 ZR/el. MPMK 4-letnie/
  • 1x ZR1/L-2/
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 08:50:34
2019-05-14 15:53:15
Katarzyna Kuriata DOMINGUEZ
  • 1x 3 ZO/CC2/
  • 1x 9 ZO/CC3/
  • 1x 15 ZO/CC6/
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 08:50:36
2019-05-14 15:12:15
Justyna Wojsz JAMAL'S TWINKELING
  • 1x 3 ZO/CC2/
  • 1x 9 ZO/CC3/
  • 1x 15 ZO/CC6/
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 08:50:37
2019-05-14 15:10:26
Marcelina Wojsz I'MARA
  • 2x MK3 ZR/el. MPMK 6-letnie/
  • 1x MK3 ZR/el. MPMK 6-letnie/
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 08:50:39
2019-05-14 13:03:33
Paulina Martynuska LUSTIG
  • 1x 4 ZO/CC4/
  • 1x 10 ZO/CC5/
  • 1x 20 ZO/CC7/
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 08:50:42
2019-05-14 13:01:48
Paulina Martynuska CARDALCO
  • 1x 2 ZO/C2/
  • 1x 14 ZO/C3/
  • 1x 19 ZO/C4/
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 08:50:43
2019-05-14 12:50:54
Karina Uszyńska ARES
  • 1x 4 ZO/CC4/
  • 1x 10 ZO/CC5/
  • 1x 20 ZO/CC7/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów
S
O004448
10091407
2. Betka Miroslaw LKJ Lewada
S
879/18
10031673
3. Borkowska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice
S
O009374
4. Brodziak Małgorzata Klub Jeździecki PICADOR
S
O000959
5. Bryszewska Ada Kj Lider Radzionków
S
O012513
6. Burnecka Ewa KJ PICADOR
S
O035210
7. Chentkowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O001334
8. Cichoń Mateusz KJ Lider
S
O003587
9. Cichon Mateusz POL
S
10039672
10. Cinal Nadia Klub Jeździecki Lider Radzionków
2005 (JM.)
O035798
11. Czyż Karolina Stowarzyszenie J. Poster Piaseczno
2002 (J.)
O039868
12. Dobrowolska Anna KJ Picador
1998 (MJ.)
O026206
13. Frąckowiak Weronika LKJ Lewada
2000 (MJ.)
O035366
14. Frydrych Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2001 (J.)
O042882
15. Gawłowska Anna-Maria Klub Jeździecki Golden Dream
S
O001177
16. Gugała Maja Sudecki LKS Książ
2003 (J.)
O036882
17. Hudzik Anna KJ Atena Ostrzeszów
S
O039361
18. Janowska Weronika Bpk
2004 (JM.)
O049088
19. Jawor Joanna KJ OKOŁY
S
O002106
20. Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
S
O001225
21. Kistowska Alicja Klub Jeździecki LANDO
1998 (MJ.)
O026590
22. Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O001317
23. Konarska Krystyna LKS Stragona Strzegom
2008 (Mł.)
brak
24. Konieczna Magdalena Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
S
O041566
25. Kuriata Katarzyna KS ARKADIA
1999 (MJ.)
O023921
26. Lis Marta Olmet-OstSped
S
O001795
27. Maciejewska Justyna JKS GOGOLEWO
S
O012118
28. Malkusch Małgorzata LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2001 (J.)
O050117
29. Martynuska Paulina KJ Milord Falenty Nowe
S
O004067
30. Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ
S
O003129
31. Mieszczak Olga KJ Michałów
S
O014233
32. Mikołajczak Dagna KJ Agro -Handel Śrem
S
O012264
33. Misztal Liwia Sudecki LKS Książ
2001 (J.)
O028053
34. Ordon Aleksandra KJ Lider
S
O037868
35. Pachulska Alicja KJ Lider
2002 (J.)
Brak
36. Popiołek Katarzyna Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O003103
37. Poszumski Filip KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
S
Brak
38. Ruta Sylwia Equesta
S
O032315
39. Rutkowska Luiza Varsovia Dressage Club
S
O001344
40. Sitek Marta LKJ Lewada Zakrzów
2001 (J.)
O029061
41. Slomiany Roxana SKF KJ Lider Radzionków
S
O005776
42. Słowikowska Malwina KJ Picador
S
O003610
43. Sorel Agata JKS Gogolewo
1999 (MJ.)
O019097
44. Stelmaszyk Maria KJ LEWADA
2002 (J.)
O026744
45. Szakacz Piotr JKS Umiastów
S
O014120
46. Szwed Ewa Olmet ost-sped
S
0002450
47. Szwedo Iga Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2002 (J.)
O052826
48. Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków
S
O009463
49. Uszyńska Karina SKJ Legia Kozielska
S
O002848
50. Wojsz Justyna bpk LOD
S
O020678
51. Wojsz Marcelina bpk LOD
S
O020489
52. Wojtarowicz Wiktor Stowarzyszenie Kultury Fizycznej KJ Lider Radzionków
2004 (JM.)
0047275
53. Woźnica Anna TS Kuźnia Rybnik
S
O001632
54. Zabagło-Pawłowicz Natalia KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2002 (J.)
O040829
55. Zalewska Magdalena Equesta
S
O001044
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

82

ADRENALIN Hanowerska GER 2005 Klacz kasztanowata/170 F: Weltregent
M: Akita
O: Miroslaw Betka
B: BaumgartGbR
K009578
2.

26

ARES SP POL 2003 Wałach gniada F: Loxley / Lesotho
M: Atena
O: Karina Uszyńska
B: NN
K009741
3.

60

BACARDI Śląska POL 2007 Wałach gniada/168 F: Butanol
M: Karmela
O: Marek Łyczko
B: Elżbieta Łyczko
K016825
4.

89

BELA SP POL 2005 Klacz gniada/175 F: Czeladnik /
M: Boliwia /
O: Anna Hudzik
B: Anna Hudzik
K024610
5.

88

BELLE FLEUR KWPN POL 2006 Klacz kasztanowata/163cm F: Tolando
M: Kasjmira
O: Frydrych Artur
B: M. Van Den Broek
K024407 5280030609401
6.

28

BENTAMO 2 Oldenburski POL 2009 Wałach kasztanowata/168 F: Belissimo M
M: Faberge
O: Lesław Pachulski
B: Brak
Brak
7.

70

BIAŁY KRUK SP POL 2015 Ogier tarantowata/170 F: Lenon L
M: Biała Dama / Lord Alexander
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
brak 616 009 67 00672 15
8.

72

BURSZTYNOWA DAMA SP POL 2015 Klacz gniada/166 F: Czaedasz
M: Barsa / Castiglione L
O: Karola Mazurek
B: Stadnina Koni Pępowo
brak 616 009 61 00890 15
9.

77

CALDERON SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Lintas Boy R
M: Casablanca
O: P. Mazurek
B: P. Mazurek
K016969 12249
10.

79

CAMARO WLKP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Helanis / Cantanis
M: Cedra / Cedros
O: Dorota Dobrowolska
B: Teresa Tomaszewska
K014514 POL007660011906
11.

25

CARDALCO HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio
M: Hekla II / Carthago
O: Henryk Soboń
B: Eggers Ernst
K009028 DE421000007804
12.

8

CARDAMON SP POL 2009 Ogier gniada/170 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Chanel / Compliment
O: Anna-Maria Gawłowska
B: Anna-Maria Gawłowska
K016060 616009610110309
13.

33

CASABLANCA Hanowerska POL 2012 Klacz gniada/182 F: Conen
M: Flair
O: MM Brothers sp. z o.o.
B: Niemcy
K024291 DE431310681312
14.

68

CASH JM HOL GER 2012 Wałach gniada/170 F: Cash and Carry
M: Luna VIII / Bachus
O: Justyna Maciejewska
B: Niemcy
K024391 DE421000192302
15.

71

CHOCO LADY II Niem. Sport. POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
O: Karola Mazurek
B: SK Bielin
K021046 DE456570300211
16.

52

CINNAMON Oldenburger GER 2011 Klacz kasztanowata/171 F: Cecotto's As
M: Tiamo I
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: Dajana Nicodem
BRAK brak brak
17.

53

CORTINA WB POL 2012 Klacz gniada F: Gold fiver
M: C
O: Herbert Rudiger wassibauer
B: Herbert Rudiger wassibauer
Brak
18.

9

DESERT ROSE OLD POL 2011 Klacz kara F: De Niro
M: Quadriga
O: Agata Kamionka - Flak
B: Niemcy
K019288
19.

84

DESPACITO Hannover POL 11-02-2013 Wałach gniada/170 F: DESPERADOS
M: BELLA CARA PO BELISSIMO M
O: KAROLINA STELMASZYK
B: HEINRICH GIESSELMANN
K027738 DE431310144613
20.

2

DIAMOND W SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Hippica Koh-I-Noor old./Kannan kwpn
M: Dykcja sp/Cordial sp
O: Marek Rosiak
B: Marek Rosiak
K027197 616009670043415
21.

44

DILMAH Hanower GER 2012 Wałach gniada F: Decurio
M: Die Tanzerin
O: Remigiusz Makowski
B: Elizabeth Kapp
K024067
22.

45

DIORA SOL Oldenburska GER 2009 Klacz gniada F: Dayano
M: Willpower
O: Sylwia Ruta
B: Niemcy
K021812 DE433331029209
23.

21

DOMINGUEZ HANN POL 2008 Wałach kasztanowata F: Don Frederico
M: Nane
O: Replika spółka z o.o.
B: Hermann Thumann
K017947 DE431318328508
24.

48

DON CORLEONE 29 Hanoverska GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Antonio-Star
M: Physalie
O: Sylwia Ruta
B: Niemcy
LKPZJ/1306/18
25.

3

DON GLORY OLDBG GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Don Primero / Donnerhall
M: Rienna / Glorieux
O: Edyta Ordon
B: Clemens August Graf von Merveldt
K019555 DE433330463205
26.

69

DON ROYAL 9 Oldenburska GER 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Don Schufro
M: Facette Royal / Rubin Royal
O: Edyta Ordon
B: Clemens August Graf von Merveldt
K027931 DE 433 33 05 92812
27.

59

DREAMCAT KWPN NED 2010 Wałach kara F: Dreamcatcher
M: Zacharel
O: Weronika Frąckowiak
B: -
brak
28.

76

FASCINATION Hanowerska POL 2014 Wałach gniada/173 F: Furst Nymphenburg
M: Louise Victoria
O: Piotr Szakacz
B: Heike Janssen
K018173 DE431312519210
29.

39

FELIETON GT OLD GER 2009 Ogier ciemnogniada/170 F: Fidertanz
M: Aronja
O: Anna-Maria Gawłowska
B: Josef u Marlies Muenzenbrock
K020182 DE 433330398309
30.

81

FOLLOW ME Westfälisches GER 2002 Klacz kara/175 F: florestan 1
M: wolke sieben
O: betka miroslaw
B: hellmann rudolf
k024890 de 441410088602 105xn32
31.

54

FURST APACHINO Oldenburg POL 2013 Ogier kasztanowata/170cm F: Apache
M: Fame / Fabriano
O: Luiza Rutkowska
B: Niemcy
K023716 DE433335051613
32.

78

GALAPAGOS Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Quaterback
M: Gracja
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K017344 616007610019110
33.

85

GALLARDO Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/168 F: Quaterback
M: Gawęda / Samba Hit I
O: Ewa Szwed
B: SK Dębno
K026318 616007610061314
34.

29

GOLDFINGER V.D.T. KWPN NED 2011 Ogier kasztanowata/175 F: Jazz
M: Velvet
O: MM Brothers sp.z o.o.
B: Holandia
brak brak
35.

83

GRETTON WOODS Szlachetna Półkrew POL 2014 Ogier gniada/171 F: Bretton Woods
M: Gwiazda Hit
O: Natalia Poszumska
B: Stadnina Koni Dębno
Brak Brak
36.

32

HERTZREGENT Hanowerska GER 2007 Wałach gniada F: Hotline
M: Alikantje
O: Andrzej Cichoń
B: Niemcy
K020490
37.

23

I'MARA KWPN NED 2013 Klacz kasztanowata F: Desperado
M: Ulricka E. / OO Seven
O: JMS Sports sp. z o.o.
B: Holandia
K025152 528003201307573
38.

41

IMBRYK WLKP POL 2015 Ogier gniada/169 F: Czardasz
M: Intara / Lasko
O: SK Pępowo z/s w Gogolewie
B: SK Pępowo z/s w Gogolewie
K027571 616007610088415
39.

73

IOWA C KWPN NLD 2013 Ogier kara/175 F: Johnson
M: Zatilda
O: Sylwester Tomkowicz
B: Cerina Burgmeijer
K023795
40.

42

ISOLA WLKP POL 2015 Klacz gniada/171 F: Czardasz
M: Intyna / Barbur
O: SK Pępowo z/s w Gogolewie
B: SK Pępowo z/s w Gogolewie
K027572 616007610083815
41.

47

JACK NICHOLSON HS DV DEN 2012 Wałach ciemnogniada F: Jazz Time 2
M: Sinai HS
O: Sylwia Ruta
B: Dania
K022814
42.

22

JAMAL'S TWINKELING BWP BEL 2009 Wałach gniada F: Rousseau
M: Dusinda
O: JMS Sports sp. z o.o.
B: Belgia
K022901
43.

49

JEEFREY SP POL 2006 Wałach gniada/- F: DAY DREAM II “S”
M: JENNIFER
O: Anna Czyż
B: -
K012535 11791
44.

86

KADR PONY SPORT KUC POL 2007 Wałach kara/kuc:145 F: NICO-K
M: KLISZA
O: Nadia Cinal
B: NIEZNANY
K015101 POL013560316307
45.

38

KENZI KWPN POL 2015 Klacz kara/172 F: Enzo
M: Avalanche / Sandro Hit
O: Aleksandra Lampka-Skowrońska
B: Egbert Schep
KO27625 528003201504011
46.

17

KORDYLINA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/174 F: FAUST Z
M: KURKUMA
O: Iwona Janowska
B: Staszczak Małgorzata
K015358 616009610235809
47.

37

KOSTO KWPN POL 2015 Wałach gniada/165 F: Apache
M: Virginia / Flemmingh
O: Mariola Penno-Szypowska
B: D. Van Norel Prins
KO27624 52821000427953
48.

90

LAMIA W SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Alvarez 17 /
M: Lotty / Limes
O: Ewa Burnecka
B: Marek Rosiak
K018555 616005670028111
49.

94

LANZELOT Hannover GER 2006 Wałach gniada/170 F: Lord Lancer
M: Sanibel Island
O: Joanna Woźny
B: Jarosław Poręba
K015997
50.

66

LARGO WLKP POL 2009 Wałach gniada/167 F: Landor / Lacatraz
M: Lena / Bas
O: Katarzyna Konarska
B: Krzysztof Leszczyński
K014532 POL007520037509
51.

7

LAS VEGAS SP POL 2014 Wałach gniada/173 F: LOU REED
M: LAGUNA
O: Ruta Marcin
B: Lipiński Piotr
Brak
52.

19

LONDANO Hanover GER 2008 Wałach kasztanowata/170 F: LONDONDERRY
M: MYDAM
O: KAROLINA STELMASZYK
B: WITOLD PIETRZYK
K013118 DE431318810108
53.

65

LUCYFER Trakeńska POL 2013 Wałach gniada F: Ajbek
M: Lukka
O: Katarzyna Konarska
B: Bartosz Iwański
K025568
54.

24

LUSTIG SP POL 2002 Wałach gniada F: Loxley
M: Lambada
O: Paulina Martynuska
B: Paulina Martynuska
K006901
55.

80

MAGICAL MEMORY SP POL 2012 Klacz gniada F: Rock And Roll
M: Margot
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
K023033 6160096900785
56.

91

MARK R. Fryzyjska POL 2012 Wałach kara/168 F: JERKE 434
M: NIENKE BIANCA H.
O: Ryszard Kohut
B: Marzena Rudnik
K026880 616004201204260
57.

51

MASUMI SP POL 2009 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Mersi / Iterb
O: Grzegorz Dreszer
B: Konrad Jaskulski
K020134 616009610236109
58.

58

NOMEY SP POL 2005 Wałach siwa/166 F: Correro / Claudio
M: Niagara / Eufrat
O: Natalia Zabagło Pawłowicz
B: Anna Modelewska
LKPZJ/6155/19 A0022765S
59.

92

OSADKOWSKI KEY LEENA PZHK POL 2007 Mare Chestnut F: LASKO (HOLST)
M: KOLONIA (WLKP)/LE BON (KWPN)
O: ATTIS Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp. z o.o.
B: AGRO-JET SP. Z O.O., UJEZDZIEC WIELKI (POL)
11625 103YP56
60.

61

OXFORD Szlachetna Półkrew POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Olympic Star
M: Olimpia
O: Elżbieta Łyczko
B: Elżbieta Łyczko
K027365 Brak
61.

36

PYRUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Duran Duran
M: Pola
O: Alicja Kistowska
B: Adam Mazur
K024516 616009540138510
62.

46

QUINTESSENZ SAS Westfalska GER 2009 Wałach kasztanowata F: Quaterback
M: Escada
O: Sylwia Ruta
B: Niemcy
K021814 DE441410896909
63.

57

REQUIEM SP POL 2014 Wałach kara/169 F: CLAVIUS
M: Ramona KG / Campari M
O: Dagna Mikołajczak
B: Magdalena Jeżewska
K026388 616009610165114
64.

75

SAFIRA TS POL 2012 Klacz kara F: Bertil Fan D'Ald Loop / Jerke 434
M: Szada / nn
O: Robert Gugała
B: Robert Gugała
K021283 616999610139112
65.

64

SAMSON SP POL 2010 Wałach skarogniada/160 F: Le Duc
M: Saluta I
O: Aleksandra Konarska
B: Tomasz Kret
K021263 616009670106710
66.

27

SHAKESPEARE FLY SP POL 2014 Ogier gniada/173 F: Santiago
M: Romanov
O: Lesław Pachulski
B: Ida Naja Mitchel Brieghel
Brak
67.

12

SOLARIS VENTUS SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Solaris / Stalypso
M: Mejsi V / Welt Gang
O: Natalia Badura
B: Marek Adamuszewski
K023629 616009661000213
68.

40

SOMMELIER WLKP POL 2014 Ogier kasztanowata/176 F: Sokrates
M: Santini / Santos
O: SK Pepowo z/s w Gogolewie
B: SK Pepowo z/s w Gogolewie
K026944 616009610062214
69.

55

SUPRA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rhytmus S
M: Sue
O: Luiza Rutkowska
B: Remigiusz Makowski
K017422 POL009660362008
70.

74

TEJSI Śląska POL 2010 Klacz gniada F: Boneto / Evento
M: Taisa / Nomen
O: Jolanta Styrna
B: Jarosław Święcicki
K020158 616008670011510
71.

43

UNITED FADO Hanowerska GER 2012 Wałach gniada/173 F: United
M: Wera
O: Anna Woźnica
B: Anne-D, DR. Fritz Winzer
brak
72.

11

VERBENA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: Lou Reed han / Lauries Crusador xx
M: Vanessa SP / Peres wlkp
O: Monika Augustyniak
B: Mirosław Górny
K022564
73.

34

WELT CONTENDOR SP POL 2010 Wałach skarogniada/168 F: Contendor
M: Wiktoria
O: Marta Lis
B: Małgorzata Morsztyn
K017454 616098200064478
74.

67

WIERA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada/178 F: West
M: Wilena
O: Ada Bryszewska
B: Muzeum wsi mazowieckiej
K021459 616007660888210
75.

56

ZADAR SP POL 2009 Wałach siwa/175 F: LARRON
M: ZAMIRA
O: Monika Wojtarowicz
B: Monika Tadych
K026503 616009610291809
Rider Club
Competition
Prize
Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów
100
SUM:
100.00
Betka Miroslaw LKJ Lewada
200
300
400
100
100
200
SUM:
1300.00
Cichoń Mateusz KJ Lider
50
500
SUM:
550.00
Dobrowolska Anna KJ Picador
50
SUM:
50.00
Frąckowiak Weronika LKJ Lewada
50
SUM:
50.00
Gawłowska Anna-Maria Klub Jeździecki Golden Dream
50
SUM:
50.00
Gugała Maja Sudecki LKS Książ
50
50
SUM:
100.00
Jawor Joanna KJ OKOŁY
50
50
50
150
50
SUM:
350.00
Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
50
150
SUM:
200.00
Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom
50
50
150
150
150
SUM:
550.00
Malkusch Małgorzata LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
50
SUM:
50.00
Martynuska Paulina KJ Milord Falenty Nowe
50
50
100
SUM:
200.00
Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ
200
200
200
SUM:
600.00
Misztal Liwia Sudecki LKS Książ
50
SUM:
50.00
Ordon Aleksandra KJ Lider
150
50
SUM:
200.00
Pachulska Alicja KJ Lider
100
150
SUM:
250.00
Popiołek Katarzyna Ludowy Klub Jeździecki Lewada
50
SUM:
50.00
Poszumski Filip KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
100
100
50
SUM:
250.00
Rutkowska Luiza Varsovia Dressage Club
300
200
SUM:
500.00
Stelmaszyk Maria KJ LEWADA
50
50
50
SUM:
150.00
Szakacz Piotr JKS Umiastów
80
80
80
SUM:
240.00
Wojsz Justyna bpk LOD
50
SUM:
50.00
Zalewska Magdalena Equesta
50
50
200
200
200
150
100
150
SUM:
1100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badura Natalia
LKJ Lewada Zakrzów
VERBENA (11)
2019-06-06
6
2019-06-07
6
2019-06-08
9
2019-06-07
2019-06-08
1
100
2019-06-06
2019-06-06
Betka Miroslaw
LKJ Lewada
2019-06-06
2
200
2019-06-08
1
300
2019-06-09
2
400
2019-06-06
3
100
2019-06-08
3
100
2019-06-09
3
200
Borkowska Agnieszka
KS Pegaz Chwałowice
2019-06-06
2019-06-06
Brodziak Małgorzata
Klub Jeździecki PICADOR
KOSTO (37)
2019-06-06
2019-06-06
2019-06-07
2019-06-07
KENZI (38)
2019-06-06
2019-06-06
2019-06-07
2019-06-07
Bryszewska Ada
Kj Lider Radzionków
WIERA (67)
2019-06-06
6
2019-06-08
4
Burnecka Ewa
KJ PICADOR
LAMIA W (90)
2019-06-08
5
2019-06-09
4
Chentkowska Marzena
Klub Jeździecki Welt Opypy
DILMAH (44)
2019-06-07
Cichoń Mateusz
KJ Lider
2019-06-08
4
50
2019-06-09
1
500
2019-06-07
1
Cichon Mateusz
POL
2019-06-07
2
2019-06-08
3
2019-06-09
2
Cinal Nadia
Klub Jeździecki Lider Radzionków
2019-06-07
1
2019-06-08
1
2019-06-09
1
Czyż Karolina
Stowarzyszenie J. Poster Piaseczno
JEEFREY (49)
2019-06-06
13
2019-06-08
12
2019-06-09
Dobrowolska Anna
KJ Picador
CAMARO (79)
2019-06-06
5
2019-06-07
4
50
2019-06-08
5
Frąckowiak Weronika
LKJ Lewada
2019-06-06
4
50
2019-06-07
6
Frydrych Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2019-06-06
5
2019-06-07
5
2019-06-08
3
2019-06-09
2
Gawłowska Anna-Maria
Klub Jeździecki Golden Dream
2019-06-07
2019-06-07
2019-06-06
2019-06-06
4
50
2019-06-08
1
2019-06-06
12
2019-06-08
6
Gugała Maja
Sudecki LKS Książ
SAFIRA (75)
2019-06-07
5
2019-06-08
4
50
2019-06-09
3
50
Hudzik Anna
KJ Atena Ostrzeszów
BELA (89)
2019-06-09
Janowska Weronika
Bpk
2019-06-08
4
2019-06-09
5
Jawor Joanna
KJ OKOŁY
2019-06-06
4
50
2019-06-07
3
50
2019-06-09
4
50
CORTINA (53)
2019-06-06
2019-06-07
2
150
2019-06-08
3
50
Kamionka - Flak Agata
K.S. Centurion
2019-06-06
1
2019-06-07
3
50
2019-06-08
2
150
Kistowska Alicja
Klub Jeździecki LANDO
PYRUS (36)
2019-06-07
7
2019-06-08
6
2019-06-09
5
Konarska Katarzyna
LKS Stragona Strzegom
LUCYFER (65)
2019-06-07
4
50
2019-06-08
5
2019-06-09
4
50
LARGO (66)
2019-06-06
2
150
2019-06-07
2
150
2019-06-09
2
150
Konarska Krystyna
LKS Stragona Strzegom
SAMSON (64)
2019-06-06
8
2019-06-07
4
2019-06-08
4
Konieczna Magdalena
Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
2019-06-08
3
2019-06-09
4
Kuriata Katarzyna
KS ARKADIA
2019-06-06
6
2019-06-07
5
2019-06-08
6
Lis Marta
Olmet-OstSped
2019-06-06
14
2019-06-08
10
2019-06-09
6
Maciejewska Justyna
JKS GOGOLEWO
IMBRYK (41)
2019-06-06
2019-06-06
2019-06-07
2019-06-07
ISOLA (42)
2019-06-06
2019-06-06
2019-06-07
2019-06-07
CASH JM (68)
2019-06-06
4
2019-06-07
6
Malkusch Małgorzata
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2019-06-06
4
50
Martynuska Paulina
KJ Milord Falenty Nowe
LUSTIG (24)
2019-06-06
7
2019-06-07
8
2019-06-09
7
2019-06-06
3
50
2019-06-08
3
50
2019-06-09
2
100
Mazurek Karolina
Sudecki LKS Książ
2019-06-06
2019-06-07
2019-06-06
1
200
2019-06-07
1
200
2019-06-08
1
200
2019-06-06
2019-06-07
Mieszczak Olga
KJ Michałów
BACARDI (60)
2019-06-06
10
OXFORD (61)
2019-06-06
2019-06-07
2019-06-07
Mikołajczak Dagna
KJ Agro -Handel Śrem
REQUIEM (57)
2019-06-06
2019-06-06
2019-06-07
2019-06-07
Misztal Liwia
Sudecki LKS Książ
TEJSI (74)
2019-06-08
8
2019-06-09
3
50
Ordon Aleksandra
KJ Lider
2019-06-06
2
150
2019-06-07
7
2019-06-08
4
50
Pachulska Alicja
KJ Lider
2019-06-08
2019-06-09
2019-06-06
2
100
2019-06-08
1
150
Popiołek Katarzyna
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2019-06-06
3
50
2019-06-07
5
2019-06-09
5
Poszumski Filip
KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
2019-06-06
1
2019-06-07
1
100
2019-06-09
1
100
2019-06-08
3
50
Ruta Sylwia
Equesta
2019-06-06
8
2019-06-08
2019-06-09
1
Rutkowska Luiza
Varsovia Dressage Club
2019-06-06
2019-06-07
SUPRA (55)
2019-06-06
1
300
2019-06-08
2
200
Sitek Marta
LKJ Lewada Zakrzów
2019-06-06
7
2019-06-07
3
2019-06-08
1
2019-06-09
3
Slomiany Roxana
SKF KJ Lider Radzionków
MASUMI (51)
2019-06-06
8
2019-06-07
7
2019-06-09
8
Słowikowska Malwina
KJ Picador
MARK R. (91)
2019-06-08
1
2019-06-08
2
2019-06-09
3
2019-06-09
5
Sorel Agata
JKS Gogolewo
2019-06-06
2019-06-06
2019-06-07
Stelmaszyk Maria
KJ LEWADA
LONDANO (19)
2019-06-06
5
2019-06-08
4
50
2019-06-09
4
50
2019-06-06
2
2019-06-07
3
50
2019-06-08
2
2019-06-09
1
Szakacz Piotr
JKS Umiastów
2019-06-07
2
80
2019-06-08
2
80
2019-06-09
2
80
Szwed Ewa
Olmet ost-sped
2019-06-06
2019-06-06
2019-06-07
2019-06-07
Szwedo Iga
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2019-06-06
6
2019-06-07
7
2019-06-08
2
2019-06-09
1
Tomala Aleksandra
KJ Lider Radzionków
IOWA C (73)
2019-06-06
2019-06-07
2019-06-08
7
Uszyńska Karina
SKJ Legia Kozielska
ARES (26)
2019-06-06
6
2019-06-07
6
2019-06-09
6
Wojsz Justyna
bpk LOD
2019-06-06
3
50
2019-06-07
Wojsz Marcelina
bpk LOD
I'MARA (23)
2019-06-06
2019-06-06
2019-06-07
Wojtarowicz Wiktor
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej KJ Lider Radzionków
ZADAR (56)
2019-06-06
3
2019-06-07
1
2019-06-08
1
Woźnica Anna
TS Kuźnia Rybnik
2019-06-06
9
2019-06-08
13
2019-06-09
2
Zabagło-Pawłowicz Natalia
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
NOMEY (58)
2019-06-06
10
2019-06-08
11
2019-06-09
5
Zalewska Magdalena
Equesta
2019-06-06
5
2019-06-07
4
50
2019-06-09
3
50
2019-06-06
1
200
2019-06-07
1
200
2019-06-09
1
200
2019-06-06
1
150
2019-06-08
2
100
2019-06-09
1
150

Number of Riders: 55

Number of Horses: 75

The sum of prizes: 6 990.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl