Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Golden Dressage Cup 2019 - I eliminacje
Golden Horse - Koryta, 11 - 12 maja 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
102 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 05:43:20
2019-05-08 22:31:02
Kinga Leszek-Karwańska SANTANO
  • 1x 13t/L-2 ZT/
  • 1x 14t/L-4 ZT/
101 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 05:43:07
2019-05-08 21:48:21
Oliwia Kubiak CELESTIAL CHRIST
  • 1x 13/L-2 ZR/
100 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 05:43:03
2019-05-08 21:45:40
Oliwia Kubiak ANGEL QUEEN
  • 1x 3/P-1 ZR/
  • 1x 15/P-2 ZR/
99 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:25:03
2019-05-08 20:56:55
Anna Królikowska LAURENTIO
  • 1x 14/L-4 ZR/
  • 1x 15/P-2 ZR/
98 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:24:59
2019-05-08 20:32:06
Kalina Kopczewska M'08 DON SULTAN
  • 1x 1a/L-1R/
  • 1x 13a/L-2R/
97 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:03:57
2019-05-08 19:02:58
Zofia Kaczorowska MY LITTLE PONY GH
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 13/L-2 ZR/
96 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 16:43:19
2019-05-08 16:37:36
Adrianna Drozd LANCEVILLE G
  • 2x 1/L-1 ZR/
95 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 16:43:23
2019-05-08 14:53:59
Oliwia Laferi-Sapiej DONNA AGATHA
  • 1x 7/C-1/
  • 1x 19/C-3/
94 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 16:43:26
2019-05-08 14:53:02
Oliwia Laferi-Sapiej CARTE BLANCHE
  • 2x 12/el. MPMK-A 6 latki/
93 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 14:44:33
2019-05-08 14:38:46
Natalia Wojtaszek SAYARA
  • 1x 14/L-4 ZR/
  • 1x 16/P-4 ZR/
92 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 09:29:16
2019-05-08 14:37:36
Pola Guerquin-Koryzma DRUH HROBY HRON K020960
  • 2x 13t/L-2 ZT/
  • 1x 14/L-4 ZR/
91 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 14:44:24
2019-05-08 12:59:33
Alicja Jasiak KONKRET
  • 1x 3/P-1 ZR/
  • 1x 4/P-3 ZR/
90 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-08 14:44:18
2019-05-08 10:37:09
Łucja Mielcarz TESSA
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 2/L-3 ZR/
89 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 14:44:14
2019-05-08 10:35:09
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 3/P-1 ZR/
  • 1x 4/P-3 ZR/
88 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 14:44:43
2019-05-08 09:45:55
Jagoda Kozik M'08 PINOKIO PIPI MAGESTIC
  • 2x 2t/L-3 ZT/
  • 2x 14t/L-4 ZT/
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 14:44:40
2019-05-08 09:29:00
Aleksandra Gruszka Mj'98 M-KAS-AS
  • 1x 2t/L-3 ZT/
  • 1x 4t/P-3 ZT/
  • 1x 14t/L-4 ZT/
  • 1x 16t/P-4 ZT/
86 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:03:37
2019-05-08 08:46:42
Nina Hermanowska DELTA-GR
  • 1x 1t/L-1 ZT/
  • 1x 2t/L-3 ZT/
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 06:26:32
2019-05-07 23:17:08
Martyna Baściuk KELPIE
  • 1x 4/P-3 ZR/
  • 1x 6/N-4/
  • 1x 16/P-4 ZR/
84 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 06:26:28
2019-05-07 23:07:36
Jarosław Wierzchowski RAMBLER
  • 2x 11/el. MPMK-A 5 latki/
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 06:26:23
2019-05-07 23:06:18
Jarosław Wierzchowski FIRST LADY M
  • 2x 11/el. MPMK-A 5 latki/
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 06:26:00
2019-05-07 22:19:34
Gabriela Jaworska CELESTIAL CHRIST
  • 1x 3/P-1 ZR/
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 21:20:58
2019-05-07 21:10:22
Alicja Skarżyńska CAMELOT
  • 1x 4/P-3 ZR/
  • 1x 16/P-4 ZR/
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 21:21:33
2019-05-07 20:13:26
Maja Tomaszewska NOTT K
  • 1x 5/N-1/
  • 1x 6/N-4/
  • 1x 17/N-2/
  • 1x 18/N-5/
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 21:21:07
2019-05-07 19:09:02
Maja Świątek WIKTORIA
  • 1x 1t/L-1 ZT/
  • 1x 13t/L-2 ZT/
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 21:21:21
2019-05-07 17:49:49
Natalia Wojtaszek GOLDEN TOUCH
  • 1x 16/P-4 ZR/
  • 1x 18/N-5/
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 17:25:09
2019-05-07 17:21:55
Aleksandra Szczotkowska TALIZMAN
  • 1x 2t/L-3 ZT/
  • 1x 4t/P-3 ZT/
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 16:00:45
2019-05-07 11:35:06
Pola Czerwińska BIRBANT
  • 2x 3/P-1 ZR/
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 16:00:21
2019-05-07 11:23:28
Agnieszka Krochmalska ETHER
  • 2x 2t/L-3 ZT/
  • 2x 14t/L-4 ZT/
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 11:18:58
2019-05-07 11:14:39
Marzena Chentkowska QUO VADIS
  • 1x 8/CC-4/
  • 1x 20/CC-5/
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 23:55:17
2019-05-06 20:33:12
Karolina Czyż JEEFREY
  • 1x 4/P-3 ZR/
  • 1x 15/P-2 ZR/
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 23:55:13
2019-05-06 19:24:24
Zofia Brońka GALLANT
  • 1x 2t/L-3 ZT/
  • 1x 4t/P-3 ZT/
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 23:55:09
2019-05-06 18:15:46
Klaudyna Pisarska DRAWELTINO
  • 1x 6/N-4/
  • 1x 18/N-5/
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 17:12:08
2019-05-06 15:21:53
Anna Bylica FENIKS
  • 1x 3/P-1 ZR/
  • 1x 4/P-3 ZR/
  • 1x 15/P-2 ZR/
  • 1x 16/P-4 ZR/
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:03:14
2019-05-06 12:37:45
Paulina Górecka MEDYNA
  • 1x 2t/L-3 ZT/
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 12:51:17
2019-05-06 11:58:30
Patrycja Łazarewicz MEDYNA
  • 1x 2t/L-3 ZT/
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 10:03:16
2019-05-05 23:19:00
Paulina Juszczak DAMA KIER
  • 1x 1t/L-1 ZT/
  • 1x 2t/L-3 ZT/
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 10:03:12
2019-05-05 22:19:04
Nadia Plichta ROCKY
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 2/L-3 ZR/
  • 1x 13/L-2 ZR/
  • 1x 14/L-4 ZR/
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 17:09:40
2019-05-05 14:53:09
Klaudyna Pisarska FANTASIE
  • 2x 6/N-4/
  • 1x 18/N-5/
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 05:46:35
2019-05-04 22:06:19
Łucja Darska ALEGOR
  • 1x 3/P-1 ZR/
  • 1x 15/P-2 ZR/
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 20:24:31
2019-05-04 18:08:57
Aleksandra Wołkowycka HELIOS
  • 2x 4/P-3 ZR/
  • 1x 15/P-2 ZR/
  • 1x 16/P-4 ZR/
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 20:24:15
2019-05-04 15:37:07
Julia Kaczorowska MIDTJYDENS ORION
  • 1x 5/N-1/
  • 1x 17/N-2/
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 18:10:59
2019-05-03 14:51:14
Tatiana Najdiuk MORTENIS
  • 1x 6/N-4/
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 14:49:49
2019-05-03 14:28:54
Monika Michońska HARRY
  • 1x 2t/L-3 ZT/
  • 1x 3t/P-1 ZT/
  • 1x 14t/L-4 ZT/
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 20:40:46
2019-05-02 14:11:54
Oliwia Jacniacka KALINKA
  • 1x 2/L-3 ZR/
  • 1x 4/P-3 ZR/
  • 1x 14/L-4 ZR/
  • 1x 16/P-4 ZR/
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 20:40:42
2019-05-02 14:10:14
Anna Rejak-Wójtowicz KARAT
  • 1x 7/C-1/
  • 1x 19/C-3/
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 14:18:01
2019-05-02 12:46:05
Gloria Grudziąż ARPACO
  • 1x 5/N-1/
  • 1x 17/N-2/
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 14:43:52
2019-05-02 11:13:21
Nina Makowska AVILON
  • 1x 6/N-4/
  • 1x 15/P-2 ZR/
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 20:40:24
2019-05-02 11:12:04
Marta Matwijów BOND
  • 1x 2/L-3 ZR/
  • 1x 4/P-3 ZR/
  • 1x 13/L-2 ZR/
  • 1x 14t/L-4 ZT/
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 20:40:18
2019-05-02 11:10:53
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 1x 2/L-3 ZR/
  • 1x 4/P-3 ZR/
  • 1x 13/L-2 ZR/
  • 1x 14/L-4 ZR/
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 20:40:07
2019-05-02 09:53:08
Joanna Bobowska EVERGREEN
  • 1x 6/N-4/
  • 1x 18/N-5/
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 21:28:15
2019-05-01 21:26:29
Julia Rozesłańska POTER
  • 1x 1t/L-1 ZT/
  • 1x 13t/L-2 ZT/
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 09:07:45
2019-05-01 21:25:54
Julia Rozesłańska SATURN
  • 1x 4/P-3 ZR/
  • 1x 16/P-4 ZR/
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 21:24:25
2019-05-01 18:14:55
Agnieszka Kolek-Kowieska EMARK
  • 1x 7/C-1/
  • 1x 19/C-3/
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 21:24:18
2019-05-01 16:55:27
Agnieszka Gutkowska HAZARD
  • 1x 7/C-1/
  • 1x 19/C-3/
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 11:08:18
2019-04-30 11:21:35
Aleksandra Tatak TOTEM
  • 1x 8/CC-4/
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 21:24:15
2019-04-29 19:49:36
Natalia Kotyra J'03 MADRYT
  • 1x 19/C-3/
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 23:40:44
2019-04-29 19:47:11
Aleksandra Chołuj J'03 ROKSANA
  • 1x 13/L-2 ZR/
  • 1x 15/P-2 ZR/
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 23:40:42
2019-04-29 13:28:50
Maja Szkuta M'09 ERMA
  • 1x 1t/L-1 ZT/
  • 1x 13t/L-2 ZT/
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 23:40:36
2019-04-29 13:27:42
Monika Szkuta TOFFI
  • 1x 8/CC-4/
  • 1x 20/CC-5/
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 23:40:30
2019-04-29 10:58:06
Dorota Stelmach KOLT
  • 1x 13/L-2 ZR/
  • 1x 14/L-4 ZR/
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 18:20:08
2019-04-28 14:09:58
Justyna Jarosz DAILY DEAL JUNIOR
  • 1x 2t/L-3 ZT/
  • 1x 14/L-4 ZR/
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 18:23:10
2019-04-28 12:16:24
Agnieszka Jasińska DYNAMIC
  • 2x 3/P-1 ZR/
  • 2x 16/P-4 ZR/
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 07:10:57
2019-04-28 11:13:51
Gabriela Jaworska DREAM BOY
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 2x 10/el. MPMK-A 4 latki/
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 12:03:28
2019-04-27 21:33:08
Pola Skarżyńska EINSTAIN
  • 1x 1t/L-1 ZT/
  • 1x 13t/L-2 ZT/
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 21:31:49
2019-04-27 08:32:19
Klaudia Gasiecka CZANTORIA
  • 1x 1t/L-1 ZT/
  • 1x 2t/L-3 ZT/
  • 1x 13t/L-2 ZT/
  • 1x 14t/L-4 ZT/
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 21:31:53
2019-04-27 08:31:04
Alicja Piechal CALVADOS
  • 1x 6/N-4/
  • 1x 18/N-5/
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 21:31:57
2019-04-26 15:14:47
Zofia Mordzelewska GREGORY PECK
  • 2x 2/L-3 ZR/
  • 2x 10/el. MPMK-A 4 latki/
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 21:32:03
2019-04-26 15:10:06
Zofia Mordzelewska BARNADO
  • 1x 3/P-1 ZR/
  • 2x 11/el. MPMK-A 5 latki/
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 21:32:15
2019-04-26 14:53:03
Weronika Madej CHANTAL M
  • 1x 2/L-3 ZR/
  • 1x 10/el. MPMK-A 4 latki/
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 21:32:19
2019-04-26 14:49:35
Weronika Madej DIAMOND DREAM
  • 1x 2/L-3 ZR/
  • 1x 10/el. MPMK-A 4 latki/
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 14:43:56
2019-04-24 23:25:52
Karolina Gałkowska CALMARO
  • 2x 3/P-1 ZR/
  • 2x 15/P-2 ZR/
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 08:25:41
2019-04-24 23:24:43
Karolina Gałkowska FRANS N
  • 2x 7/C-1/
  • 2x 19/C-3/
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 08:25:32
2019-04-24 12:16:43
Karina Uszyńska ARES
  • 1x 8/CC-4/
  • 1x 20/CC-5/
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 09:34:16
2019-04-24 09:12:21
Urszula Ślusarczyk DOLLY
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 2/L-3 ZR/
  • 2x 13/L-2 ZR/
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 09:34:19
2019-04-24 07:54:53
Małgorzata Urbańska FRANCIS
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 2/L-3 ZR/
  • 1x 13/L-2 ZR/
  • 1x 14/L-4 ZR/
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 09:34:23
2019-04-24 07:53:38
Zuzanna Wawrzyniak LIWIA
  • 1x 1t/L-1 ZT/
  • 1x 2t/L-3 ZT/
  • 1x 13t/L-2 ZT/
  • 1x 14/L-4 ZR/
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 09:34:27
2019-04-24 07:52:18
Natalia Kamińska TYMIANEK
  • 1x 1t/L-1 ZT/
  • 1x 13t/L-2 ZT/
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 09:34:28
2019-04-24 07:51:06
Monika Sitarska MERCEDES
  • 1x 3/P-1 ZR/
  • 1x 6/N-4/
  • 1x 15/P-2 ZR/
  • 1x 18/N-5/
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 09:34:30
2019-04-24 07:48:24
Monika Sitarska SHADES OF GREY
  • 1x 6/N-4/
  • 1x 7/C-1/
  • 1x 18/N-5/
  • 1x 19/C-3/
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 11:08:08
2019-04-23 16:02:34
Joanna Mosingiewicz MARTHIN
  • 1x 4/P-3 ZR/
  • 1x 6/N-4/
  • 2x 15/P-2 ZR/
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 13:57:09
2019-04-23 11:00:03
Monika Kowalik LITTLE BOY
  • 1x 6/N-4/
  • 1x 18/N-5/
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 09:39:20
2019-04-19 21:23:44
Magdalena Zalewska DIORA SOL
  • 1x 8/CC-4/
  • 1x 20/CC-5/
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 09:39:22
2019-04-19 21:22:58
Magdalena Zalewska QUINTESSENZ SAS
  • 1x 8/CC-4/
  • 1x 20/CC-5/
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 09:39:25
2019-04-19 21:22:19
Magdalena Zalewska JACK NICHOLSON HS
  • 1x 7/C-1/
  • 1x 19/C-3/
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 09:39:28
2019-04-19 21:21:12
Sylwia Ruta DON CORLEONE 29
  • 1x 7/C-1/
  • 1x 19/C-3/
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 20:24:09
2019-04-19 18:00:25
Klaudia Kostrzębska DOUBLE AFFAIR G
  • 1x 6/N-4/
  • 1x 7/C-1/
  • 1x 19/C-3/
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 09:39:55
2019-04-18 22:56:39
Paulina Kosecka JACKPOT
  • 1x 4/P-3 ZR/
  • 1x 16/P-4 ZR/
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 09:50:10
2019-04-18 21:42:45
Sonia Górzyńska RED SUNSET SUNSATION
  • 1x 2/L-3 ZR/
  • 1x 4/P-3 ZR/
  • 1x 14/L-4 ZR/
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 09:50:15
2019-04-18 09:57:21
Krystyna Szlassa BERBERYS
  • 1x 1t/L-1 ZT/
  • 1x 2t/L-3 ZT/
  • 1x 14t/L-4 ZT/
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 09:50:19
2019-04-18 09:51:31
Monika Machera- Zahorowska GERRIT
  • 1x 2t/L-3 ZT/
  • 1x 14t/L-4 ZT/
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 09:50:21
2019-04-18 09:37:01
Justyna Lenart RAFAELLO
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 13/L-2 ZR/
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:17:17
2019-04-16 13:37:29
Aleksandra Bielska AMBROZJA "M"
  • 1x 3/P-1 ZR/
  • 1x 4/P-3 ZR/
  • 1x 15/P-2 ZR/
  • 1x 16/P-4 ZR/
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bielska Aleksandra bpk MAZ
S
o054316
2. Bobowska Joanna KS Chojnów
S
O006177
3. Brońka Zofia KJ Szwadron Jazdy RP
2001 (J.)
O028348
4. Bylica Anna KJ Szumawa Bobrowiec
1998 (MJ.)
O035832
5. Chentkowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O001334
6. Chołuj Aleksandra Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (J.)
O050681
7. Czerwińska Pola bpk MAZ
2007 (JM.)
O045767
8. Czyż Karolina Stowarzyszenie J. Poster Piaseczno
2002 (J.)
O039868
9. Darska Łucja Klub Jeździecki Sielanka
2004 (JM.)
LZPZJ/1214/19
10. Drozd Adrianna SS Golden Horse
2001 (J.)
O033073
11. Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA
S
O019149
12. Gasiecka Klaudia JKS Equita
Brak
13. Górecka Paulina None
2004 (JM.)
None
14. Górzyńska Sonia bpk MAZ
2005 (JM.)
brak
15. Grudziąż Gloria KJ Aromer
2004 (JM.)
O026631
16. Gruszka Aleksandra SKJ SEWAN
1998 (MJ.)
brak
17. Guerquin-Koryzma Pola BPK
2008 (Mł.)
Brak
18. Gutkowska Agnieszka SKJ Bobrowy Staw
S
Brak
19. Hermanowska Nina None
2004 (JM.)
brak
20. Jacniacka Oliwia SJDakar
2004 (JM.)
Brak
21. Jarosz Justyna bpk
S
brak
22. Jasiak Alicja bpk MAZ
2003 (J.)
brak
23. Jasińska Agnieszka bkp MAZ
S
O048099
24. Jaworska Gabriela KJ Lider Radzionków
S
O001467
25. Jaworska Gabriela Klub Jeździecki Lider Radzionków
S
Brak
26. Juszczak Paulina None
2006 (JM.)
None
27. Kaczorowska Julia SSKJ Golden Horse Koryta
2004 (JM.)
O046547
28. Kolek-Kowieska Agnieszka Klub Jeździecki Janów Podlaski
S
O006175
29. Kopczewska Kalina KJ Plejda
2008 (Mł.)
O048171
30. Kosecka-Andziak Paulina ks chojnów
S
O002536
31. Kostrzębska Klaudia Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
1998 (MJ.)
O022153
32. Kotyra Natalia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (J.)
O027148
33. Kowalik Monika bpk MAZ
S
O006525
34. Kozik Jagoda SKJ SEWAN
2008 (Mł.)
brak
35. Krochmalska Agnieszka nz
S
brak
36. Kubiak Oliwia SSKJ Golden Horse Koryta
2003 (J.)
O037902
-
37. Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
1999 (MJ.)
O040391
38. Lenart Justyna TKKF PODKOWA LEŚNA
S
O003367
39. Leszek-Karwańska Kinga SKJ Hawajka
S
brak
40. Łazarewicz Patrycja None
2015 (Mł.)
brak
41. Machera- Zahorowska Monika brak
S
brak
42. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
43. Madej Weronika bpk maz
S
O008899
44. Makowska Nina KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O036761
45. Matwijów Marta KJ Aldragho Piaseczno
2008 (Mł.)
O048444
46. Michońska Monika JKS Equita
S
brak
47. Mielcarz Łucja SKJ Hawajka Majdan
2010 (Mł.)
xxxx
48. Mordzelewska Zofia St. J Poster Warszawa
S
O001628
49. Mosingiewicz Joanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
S
brak
50. Najdiuk Tatiana none
S
O041228
51. Piechal Alicja BPK
2002 (J.)
O033581
52. Pisarska Klaudyna SS Golden Horse Koryta
S
O001129
53. Pisarska Klaudyna SS Golden Horse
S
O001129
54. Plichta Nadia KJ Aldragho Piaseczno
2003 (J.)
brak
55. Rejak-Wójtowicz Anna SJDakar
S
Brak
56. Rozesłańska Julia SKJ Bajardo
2004 (JM.)
O047830
57. Ruta Sylwia Equesta
S
O032315
58. Skarżyńska Pola Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2006 (JM.)
O032070
59. Ślusarczyk Urszula SKJ BAJARDO
2007 (JM.)
O050766
60. Stelmach Dorota Stowarzyszenie KS Chojnów
S
PZJ o046320): 6039/19 A(w)
61. Świątek Maja NZ
2005 (JM.)
brak
brak
62. Szczotkowska Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
S
O021371
63. Szkuta Maja bpk
2009 (Mł.)
brak
64. Szkuta Monika Klub Sportowy Centurion
S
O011404
65. Szlassa Krystyna brak
S
brak
66. Tatak Aleksandra bpk MAZ
S
O025281
67. Tomaszewska Maja KJ Welt Opypy
S
LZPZJ/1420/19
68. Urbańska Małgorzata KJ Aldragho
2004 (JM.)
Brak
69. Uszyńska Karina SKJ Legia Kozielska
S
O002848
70. Wawrzyniak Zuzanna KJ Aldragho
2007 (JM.)
Brak
71. Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin
S
T000828/18
72. Wojtaszek Natalia AZS PW
1998 (MJ.)
LZPZJ/1151/18
73. Wołkowycka Aleksandra SKJ Bajardo
2004 (JM.)
O045770
74. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
75. Zalewska Magdalena Equesta
S
O001044
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

66

ALEGOR SP POL 2007 Gleiding chestnut/162 F: Horror
M: Artemida
O: Paulina K.Darska
B: Rakowska Edyta
K027241 POL009600185807
2.

30

AMBROZJA M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/180 F: So In Love
M: Amhara
O: Aleksandra Bielska
B: SK Moszna
k017730 009690066009
3.

101

ANGEL QUEEN DRP GER 2009 Klacz bułana/kuc:148 F: Argentino / Aester El Nino
M: Reitlands Flying Angel / Stukhuster Ricardo go for Gold
O: Juszczuk-Kubiak Edyta
B: Lenert Busch
K021533 DE434340333409
4.

57

APASJONATA AUREUS Kuc Walijski POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
O: Aleksandra Ossowska
B: Alina Kujawa-Kroll
K012069
5.

38

ARES SP POL 2003 Wałach gniada F: Loxley / Lesotho
M: Atena
O: Karina Uszyńska
B: NN
K009741
6.

59

ARPACO 00 POL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Ps Pacos
M: Armenia
O: Gloria Grudziąż Klaudia Domżała
B: Krzysztof Grudziąż
brak
7.

14

AVILON HAFL. POL 2003 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pr Alegro
M: Hauptstutbuch Halina
O: Monika Karpińska
B: x
K022998
8.

43

BARNADO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Arriba Z
M: Bakara / Love Affair
O: Michał Mordzelewski
B: Krzysztof Strąk
K025879 616009580398114
9.

27

BERBERYS Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/164 F: Toast
M: Biafra
O: Krystyna Szlassa
B: SK Pępowo
brak 616007610073713
10.

77

BIRBANT Mały Koń POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Denis
M: Balihara/Folio
O: Jakub Czerwiński
B: Grams Izabela
K022641 616013600119912
11.

58

BOND Kuc.wal POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Duinveldt's Lewa
M: Uiterwaarden's Bo
O: Monika Karpińska
B: x
K019241
12.

88

CALMARO DSP GER 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Odette / Pesus
O: Karolina Gałkowska
B:
K021498 DE455870266210
13.

41

CALVADOS Oldenburg GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Cantus
M: JNjk,
O: Piechal
B: Niemcy
brak
14.

79

CAMELOT Arabska POL 2012 Wałach siwa/kuc:148 F: vatican
M: cezura
O: katarzyna skarzynska
B: katarzyna skarzynska
K026022 616POL12009104A
15.

89

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
O: Grażyna Zajkowska
B: nn
K018656
16.

97

CARTE BLANCHE SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Stilios/Sandro Hit
M: Cornella/Lord Sinclair
O: Pisarska Klaudyna
B: Sosnowski Adam
K025842 616009670105311
17.

83

CELESTIAL CHRIST Oldenburg POL 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Christ
M: Haupptstutbuch Finesse
O: Edyta Juszczuk-Kubiak
B: Gestut Sprehe GmbH
K025121 DE433332131712
18.

44

CHANTAL M OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/171 F: CHARMEUR
M: Crazy Girl / Crazy Classic
O: Janusz Majkowski
B: Janusz Majkowski
K026800 DE433330490215
19.

40

CZANTORIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada/165 F: Roland
M: Cedra
O: Teresa Tomaszewska
B: Teresa Tomaszewska
Brak
20.

3

DAILY DEAL JUNIOR Oldenburska GER 2014 Ogier gniada F: Daily Deal
M: Rascala
O: Justyna Jarosz
B: Wioletta i Witold Pietrzyk
brak
21.

69

DAMA KIER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/167 F: Palermo
M: Damy Sobie Radę
O: Iwona Pallasek
B: Procajło Stanisław
brak
22.

87

DELTA-GR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Emiter
M: Dehefina-GR
O: Kuncewicz Anna
B: Szpatkowski Wacław
Brak
23.

45

DIAMOND DREAM KWPN NED 2015 Ogier skarogniada/167 F: DESPERADO
M: Worldcadanza C / Diamond Hit
O: Janusz Majkowski
B: NED
K026808 528003201502862
24.

21

DIORA SOL Oldenburska GER 2009 Klacz gniada F: Dayano
M: Willpower
O: Sylwia Ruta
B: Niemcy
K021812 DE433331029209
25.

32

DOLLY Kuc Walijski GER 2004 Klacz kasztanowata/134 F: PR Ducat
M: NN
O: Urszula Ślusarczyk
B: Helmut Eickhorst
K026268 DE 434 340372304
26.

24

DON CORLEONE 29 Hanoverska GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Antonio-Star
M: Physalie
O: Sylwia Ruta
B: Niemcy
LKPZJ/1306/18
27.

99

DON SULTAN DRP POL 2006 Wałach kara/kuc: F: x
M: x
O: Anna Świątkowska
B: x
K020851
28.

96

DONNA AGATHA Holsztyńska GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Nicoretta
O: Olimpia Laferi-Sapiej
B:
K018558
29.

5

DOUBLE AFFAIR G SP POL 2005 Klacz gniada/167 F: Love Affair
M: Double D
O: Klaudia Kostrzębska
B: Paweł Gąsiński
K010188 10973
30.

72

DRAWELTINO Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Weltino
M: Drama
O: Ewa Cherek-Drozd
B: Pinkowska Anna
K023535 616007610201811
31.

11

DREAM BOY Westfalsks POL 2015 Ogier kasztanowata/165 F: Destano
M: Fleury's Girl / Fleury
O: Jaworska Gabriela
B: Stud Sprehe GmbH
DE441410538715 DE441410538715
32.

103

DRUH HROBY HRON KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: NN
M: Hurka
O: Edyta Juszczuk-Kubiak
B: Krzysztof Chomicz
K020960 616999610165210
33.

47

DYNAMIC KWPN POL 2008 Wałach kasztanowata/178 F: VIVALDI
M: SUMMER TIME
O: Agnieszka Jasińska
B: J. VAN HAAREN & S.P. VERHOEVEN
K017543 528003000800185
34.

46

EINSTAIN Polski Koń Szlachetny POL 2008 Wałach kasztanowata/171 F: PALERMO
M: ESCADA
O: katarzyna skarzynska
B: Janusz Majkowski
K018452 009661261408 105DW35
35.

53

EMARK Małopolska POL 2012 Ogier ciemnogniada F: All That Jazz
M: Emeralda
O: Stadnina Koni Janów Podlaski
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K022482
36.

50

ERMA KUC POL 2002 Klacz siwa/kuc:124 F: Ewrim
M: Majka
O: Maja Szkuta
B: Andrzej Strzykała
brak 013611127102
37.

76

ETHER Małopolska POL 2009 Wałach gniada/173 F: Berberys
M: Eureka
O: Slawomir Warchoł
B: Sławomir Warchoł
brak 616006660903009
38.

56

EVERGREEN SP POL 2009 Wałach gniada F: Ekwador
M: Lavinia
O: Maciej Kaliński
B: Katarzyna Milczarek
K017529 616009640106109
39.

67

FANTASIE Westfalski POL 2011 Mare black/170 F: Sir Donnerhall I
M: Fantasie
O: Małgorzata Dudczak
B: Marion Sasse
3326/19 k024046
40.

71

FENIKS SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: La Voltaire
M: Foppa
O: Jerzy Bylica
B: Bogusław Tyszka
K020107 616009530084310
41.

84

FIRST LADY M Oldenburg POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Bon Bravour
M: Fürst Classic M
O: Radosław Bujalski
B: Janusz Majkowski
brak DE 433330890414
42.

33

FRANCIS Mecklenburger POL 2013 Wałach gniada/170 F: Colfoco
M: F
O: Małgorzata Urbanska
B: Niemcy
Xxx
43.

39

FRANS N KWPN NED 2010 Wałach gniada/165 F: Ampere / Rousseau
M: Aterpenta C / Watermill Scandic
O: Karolina Gałkowska
B: Holandia
K020905
44.

73

GALLANT SP POL 2010 Gleiding bay/- F: Castiglione L
M: Gazelle L
O: Ewelina Faber
B: -
KO19980 616009580640410
45.

28

GERRIT KWPN POL 2007 Wałach gniada/164 F: Nourejev
M: DE 410100063204
O: Monika Machera- Zahorowska
B: .
brak 528003201100796
46.

81

GOLDEN TOUCH KWPN POL 2011 Wałach siwa/168 F: Vingino
M: Unonosa
O: Natalia Wojtaszek
B: Alie Wekema
brak -
47.

42

GREGORY PECK SP POL 2015 Wałach kasztanowata/167 F: De Niro
M: Guidama / Cancoon
O: Michał Mordzelewski
B: Krzysztof Byczkowski
brak 616098200185423
48.

62

HARRY Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2002 Wałach gniada/170 F: West
M: Hadyna
O: Monika Michońska
B: Stadnina Koni Walewice
brak POL009590035302
49.

52

HAZARD SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Landor
M: Huba
O: Katarzyna Toruń
B: -
LKPZ5474/19 POL 009520006907
50.

65

HELIOS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach siwa F: Corde
M: Hera
O: Marek Wołkowycki
B: SK Walewice Spółka z o.o.
K009529
51.

23

JACK NICHOLSON HS DV DEN 2012 Wałach ciemnogniada F: Jazz Time 2
M: Sinai HS
O: Sylwia Ruta
B: Dania
K022814
52.

25

JACKPOT KWPN NED 24,05,2014 Wałach ciemnogniada/175 F: HARLEY VDL
M: ANDANTE VERA
O: KAMILA MROŻEK
B: M.M. VAN GOGH
brak brak
53.

74

JEEFREY SP POL 2006 Wałach gniada/- F: DAY DREAM II “S”
M: JENNIFER
O: Anna Czyż
B: -
K012535 11791
54.

61

KALINKA KF POL 09.05.2007 Klacz gniada/kuc: F: Rubin
M: Kamelia
O: Anna Rejak
B: Anna Rejak
Brak
55.

60

KARAT SP POL 12.05.2007 Wałach gniada F: Panicz
M: Kaja
O: Anna Rejak
B: Anna Rejak
Brak
56.

48

KOLT SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/177 F: Faust Z
M: Kofia
O: Dorota Stelmach
B: Karol Krępa
k021618): 3314/19 A 009660325805
57.

91

KONKRET SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Armani
M: Kaldera
O: Danuta Kononczuk
B: Danuta Kononczuk
Brak
58.

95

LANCEVILLE G Oldenburska POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Livaldon
M: Wiviola
O: Ewa Cherek-Drozd
B: Pawel Gasinski
k027689 DE 433330621715
59.

31

LITTLE BOY Małopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada/163 F: Halogen
M: Liliogłówka
O: Monika Kowalik
B: Henryk Gębura
K020230
60.

34

LIWIA Kuc Walijski POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Wolling's Dante
M: Wolling's Lucy
O: Magdalena Wawrzyniak
B: Rudnicki Jakub
616 013 66 17556 10
61.

93

M-KAS-AS SP. POL 2011 Wałach inna/162 F: Corofino
M: xx
O: Małgorzata Gorczyca
B: Barbara Kalinowska
brak brak
62.

12

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K019638 616009660558309
63.

7

MARTHIN Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada/176 F: SWORD
M: MOONLIGHT II
O: Joanna Mosingiewicz
B: Stasiuk Robert
k027516 616007580137712
64.

70

MEDYNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Klacz siwa/165 F: Good Luck
M: Mekka
O: Wanda Adamczyk
B: Wiśniewski Damian
brak
65.

64

MIDTJYDENS ORION SP DNK 2010 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pour Amour
M: Alanya
O: Patrycja Kaczorowska
B: Heidi i Brian Petersen
K025310
66.

63

MORTENIS SP POL 2008 Wałach gniada F: Cantanis
M: Morgenrot
O: Tatiana Najdiuk
B: Robert Stasiuk
K022038
67.

98

MY LITTLE PONY GH KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc: F: 0
M: 0
O: Patrycja Kaczorowska
B: 0
brak
68.

82

NOTT K WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata/166 F: Rubin
M: Niecna
O: Małgorzata Hansen
B: Krystian Kliś
LKPZJ/5670/19 POL 007520171607
69.

94

PINOKIO PIPI MAGESTIC Szetland - POL 2009 Wałach tarantowata/kuc:115 F: nn
M: nn
O: SKJ SEWAN
B: NN
brak brak
70.

54

POTER Kuc Walijski POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: Apasjonata Saganek
M: Gemestone Philadelphia
O: Sylwia Rozesłańska
B: Janusz Gajdzica
brak 616013540040510
71.

22

QUINTESSENZ SAS Westfalska GER 2009 Wałach kasztanowata F: Quaterback
M: Escada
O: Sylwia Ruta
B: Niemcy
K021814 DE441410896909
72.

75

QUO VADIS Hanower GER 2009 Ogier gniada F: Quaterback
M: Hepburn
O: Remigiusz Makowski
B: Niemcy
K017412
73.

29

RAFAELLO Wielkopolska POL 2013 Wałach ciemnogniada/164 F: Maaik
M: Rewia
O: Adrianna Jakóbczak
B: Niestrawska Ewa
k022712 616007610122013
74.

85

RAMBLER SP POL 2014 Wałach gniada F: Rammstein
M: Roma
O: Julita Wierzchowska
B: Julita Wierzchowska
brak 616 009 58 03788 14
75.

26

RED SUNSET SUNSATION NN POL 2011 Wałach gniada/kuc:147 cm F: NN
M: NN
O: Luiza Waszczuk
B: Marcin Ćwik
brak
76.

68

ROCKY Koń Niemiecki POL 1997 Wałach gniada/166 F: xx
M: xx
O: Monika Karpińska
B: xx
brak 12345
77.

51

ROKSANA Małopolska POL 2001 Klacz gniada/163 F: All Hands On Deck
M: Róża
O: Iwona Kotyra
B: SK Krasne
brak POL 006 66 00746 01
78.

102

SANTANA Hanowerska POL 2007 Wałach kara/165 F: Sinatra-Song
M: Weltina
O: Sylwia Mielcarz
B: Franz Buermann
brak brak
79.

55

SATURN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lampart
M: Sauna
O: Sylwia Rozesłańska
B: Ryszard Szczęśniak
K021150
80.

92

SAYARA Koń Hanowerski POL 2010 Klacz kara/173 cm F: Stedinger
M: Dijala
O: Weronika Guerquin
B: Hannoveraner Verband e. V.
brak brak
81.

78

TALIZMAN Wielkopolska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Iloczyn
M: Tabaka
O: Aleksandra Szczotkowska
B: Aleksandra Szczotkowska
brak
82.

90

TESSA Kuc Wali. POL 1993 Klacz gniada/kuc:127 F: NN
M: NN
O: Kinga Leszek-Karwńska
B: Holandia
K002319 POL013520018693
83.

49

TOFFI SP. POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Faust Z.
M: Topless
O: Monika Szkuta
B: Artur Włosiński
K017249 6160096602953
84.

13

TOTEM SP POL 2008 Wałach kara/163 F: Le Duc
M: Taka Pani
O: Aleksandra Tatak
B: Paweł Mazurek
K012126
85.

80

WIKTORIA KUC POL 2003 Klacz siwa/kuc:140 cm F: alf
M: waza
O: Klaudia Domżała
B: Zbigniew Skorupski
brak brak
Rider Club
Competition
Prize
Bobowska Joanna KS Chojnów
50
150
SUM:
200.00
Chentkowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy
150
SUM:
150.00
Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA
50
50
SUM:
100.00
Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
150
150
SUM:
300.00
Pisarska Klaudyna SS Golden Horse Koryta
150
SUM:
150.00
Pisarska Klaudyna SS Golden Horse
250
250
SUM:
500.00
Szkuta Monika Klub Sportowy Centurion
50
SUM:
50.00
Wojtaszek Natalia AZS PW
50
SUM:
50.00
Zalewska Magdalena Equesta
50
150
250
250
250
250
SUM:
1200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bielska Aleksandra
bpk MAZ
2019-05-11
9
2019-05-11
7
2019-05-12
11
2019-05-12
8
Bobowska Joanna
KS Chojnów
2019-05-11
3
50
2019-05-12
2
150
Brońka Zofia
KJ Szwadron Jazdy RP
GALLANT (73)
2019-05-11
Bylica Anna
KJ Szumawa Bobrowiec
FENIKS (71)
2019-05-11
5
2019-05-11
2
2019-05-12
4
2019-05-12
5
Chentkowska Marzena
Klub Jeździecki Welt Opypy
2019-05-11
2
150
2019-05-12
5
Chołuj Aleksandra
Stowarzyszenie SKJ Grobice
ROKSANA (51)
2019-05-12
4
2019-05-12
10
Czerwińska Pola
bpk MAZ
BIRBANT (77)
2019-05-11
3
2019-05-11
Czyż Karolina
Stowarzyszenie J. Poster Piaseczno
JEEFREY (74)
2019-05-11
4
2019-05-12
9
Darska Łucja
Klub Jeździecki Sielanka
ALEGOR (66)
2019-05-11
4
2019-05-12
3
Drozd Adrianna
SS Golden Horse
2019-05-11
3
2019-05-11
Gałkowska Karolina
KS AZS AWF WARSZAWA
FRANS N (39)
2019-05-11
3
50
2019-05-11
2019-05-12
3
50
CALMARO (88)
2019-05-11
7
2019-05-12
2
Gasiecka Klaudia
JKS Equita
2019-05-11
1
2019-05-11
8
2019-05-12
3
2019-05-12
8
Górecka Paulina
None
MEDYNA (70)
2019-05-11
4
Górzyńska Sonia
bpk MAZ
2019-05-11
4
2019-05-11
5
2019-05-12
1
Grudziąż Gloria
KJ Aromer
ARPACO (59)
2019-05-12
2
2019-05-11
2
Gruszka Aleksandra
SKJ SEWAN
2019-05-11
7
2019-05-11
2
2019-05-12
5
2019-05-12
1
Guerquin-Koryzma Pola
BPK
2019-05-12
4
2019-05-12
Gutkowska Agnieszka
SKJ Bobrowy Staw
HAZARD (52)
2019-05-11
8
2019-05-12
5
Hermanowska Nina
None
2019-05-11
8
2019-05-11
12
Jacniacka Oliwia
SJDakar
KALINKA (61)
2019-05-11
6
2019-05-11
4
2019-05-12
2019-05-12
2
Jarosz Justyna
bpk
2019-05-11
3
2019-05-12
1
Jasiak Alicja
bpk MAZ
KONKRET (91)
2019-05-11
6
2019-05-11
6
2019-05-12
8
2019-05-12
6
Jasińska Agnieszka
bkp MAZ
DYNAMIC (47)
2019-05-11
8
2019-05-11
2019-05-12
7
2019-05-12
Jaworska Gabriela
KJ Lider Radzionków
2019-05-11
1
2019-05-12
6
2019-05-12
5
CAMELOT (79)
2019-05-11
1
2019-05-12
1
Jaworska Gabriela
Klub Jeździecki Lider Radzionków
2019-05-11
2
Juszczak Paulina
None
2019-05-11
9
2019-05-11
14
Kaczorowska Julia
SSKJ Golden Horse Koryta
2019-05-12
1
2019-05-11
1
2019-05-11
1
2019-05-12
3
Kolek-Kowieska Agnieszka
Klub Jeździecki Janów Podlaski
EMARK (53)
2019-05-11
4
2019-05-12
6
Kopczewska Kalina
KJ Plejda
2019-05-11
2
2019-05-12
3
Kosecka-Andziak Paulina
ks chojnów
JACKPOT (25)
2019-05-11
1
2019-05-12
1
Kostrzębska Klaudia
Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
2019-05-11
9
2019-05-11
6
2019-05-12
7
Kotyra Natalia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MADRYT (12)
2019-05-12
8
Kowalik Monika
bpk MAZ
2019-05-11
4
2019-05-12
5
Kozik Jagoda
SKJ SEWAN
2019-05-11
13
2019-05-11
2019-05-12
10
2019-05-12
Krochmalska Agnieszka
nz
ETHER (76)
2019-05-11
1
2019-05-12
2
Kubiak Oliwia
SSKJ Golden Horse Koryta
2019-05-12
1
2019-05-11
1
2019-05-12
1
Laferi-Sapiej Oliwia
SKJ Legia-Kozielska
2019-05-11
2
150
2019-05-12
2
150
2019-05-12
1
2019-05-12
2
Lenart Justyna
TKKF PODKOWA LEŚNA
2019-05-11
2
2019-05-12
2
Leszek-Karwańska Kinga
SKJ Hawajka
SANTANA (102)
2019-05-12
7
2019-05-12
4
Łazarewicz Patrycja
None
MEDYNA (70)
2019-05-11
10
Machera- Zahorowska Monika
brak
GERRIT (28)
2019-05-11
4
2019-05-12
9
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
2019-05-11
3
2019-05-11
3
2019-05-12
2
2019-05-12
3
Madej Weronika
bpk maz
2019-05-11
3
2019-05-12
3
2019-05-11
1
2019-05-12
2
Makowska Nina
KJ Aldragho Piaseczno
AVILON (14)
2019-05-11
1
2019-05-12
2
2019-05-12
1
Matwijów Marta
KJ Aldragho Piaseczno
BOND (58)
2019-05-11
2
2019-05-11
1
2019-05-12
4
2019-05-12
2
Michońska Monika
JKS Equita
HARRY (62)
2019-05-11
9
2019-05-11
1
2019-05-12
6
Mielcarz Łucja
SKJ Hawajka Majdan
TESSA (90)
2019-05-11
3
2019-05-11
5
Mordzelewska Zofia
St. J Poster Warszawa
2019-05-11
2
2019-05-12
1
2019-05-12
4
BARNADO (43)
2019-05-11
3
2019-05-12
1
2019-05-12
2
Mosingiewicz Joanna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
2019-05-11
5
2019-05-11
8
2019-05-12
5
Najdiuk Tatiana
none
2019-05-11
5
Piechal Alicja
BPK
2019-05-11
6
2019-05-12
7
Pisarska Klaudyna
SS Golden Horse Koryta
2019-05-11
2
150
2019-05-12
4
Pisarska Klaudyna
SS Golden Horse
2019-05-11
1
250
2019-05-12
1
250
Plichta Nadia
KJ Aldragho Piaseczno
ROCKY (68)
2019-05-11
4
2019-05-11
4
2019-05-12
3
2019-05-12
2
Rejak-Wójtowicz Anna
SJDakar
KARAT (60)
2019-05-12
8
2019-05-11
5
2019-05-11
Rozesłańska Julia
SKJ Bajardo
POTER (54)
2019-05-11
2
2019-05-12
1
SATURN (55)
2019-05-11
1
2019-05-12
2
Ruta Sylwia
Equesta
2019-05-11
7
2019-05-12
4
Skarżyńska Pola
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2019-05-11
6
2019-05-12
5
Ślusarczyk Urszula
SKJ BAJARDO
DOLLY (32)
2019-05-11
2
2019-05-12
1
2019-05-11
1
2019-05-12
5
Stelmach Dorota
Stowarzyszenie KS Chojnów
KOLT (48)
2019-05-11
2019-05-12
7
Świątek Maja
NZ
2019-05-11
4
2019-05-12
6
Szczotkowska Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
2019-05-11
2
2019-05-11
1
Szkuta Maja
bpk
ERMA (50)
2019-05-11
7
2019-05-12
7
Szkuta Monika
Klub Sportowy Centurion
TOFFI (49)
2019-05-11
4
2019-05-12
3
50
Szlassa Krystyna
brak
2019-05-11
5
2019-05-11
6
2019-05-12
7
Tatak Aleksandra
bpk MAZ
TOTEM (13)
2019-05-11
6
2019-05-12
1
Tomaszewska Maja
KJ Welt Opypy
NOTT K (82)
2019-05-11
1
2019-05-11
7
2019-05-12
6
2019-05-12
1
Urbańska Małgorzata
KJ Aldragho
FRANCIS (33)
2019-05-11
3
2019-05-11
11
2019-05-12
2
2019-05-12
3
Uszyńska Karina
SKJ Legia Kozielska
ARES (38)
2019-05-11
4
2019-05-12
4
Wawrzyniak Zuzanna
KJ Aldragho
LIWIA (34)
2019-05-11
1
2019-05-11
2019-05-12
2
2019-05-12
1
Wierzchowski Jarosław
WKJ Lublin
2019-05-12
6
2019-05-12
5
RAMBLER (85)
2019-05-12
3
2019-05-12
4
Wojtaszek Natalia
AZS PW
2019-05-12
1
2019-05-12
3
50
SAYARA (92)
2019-05-12
1
2019-05-12
3
Wołkowycka Aleksandra
SKJ Bajardo
HELIOS (65)
2019-05-11
3
2019-05-11
2019-05-12
6
2019-05-12
4
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
CANDY (89)
2019-05-11
2
2019-05-11
2
Zalewska Magdalena
Equesta
2019-05-11
3
50
2019-05-12
2
150
2019-05-11
1
250
2019-05-12
1
250
2019-05-11
1
250
2019-05-12
1
250

Number of Riders: 75

Number of Horses: 85

The sum of prizes: 2 700.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl