Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

CDN Ochaby 2019
Ochaby, 24 - 26 maja 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 13:51:05
2019-05-20 13:50:19
Anna Woźnica GOLDEN DREAM G
  • 1x 14aR/L-3/
  • 1x 26R/L-4 ZR/
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 13:51:03
2019-05-20 13:40:28
Tomasz Kowalski DOMINATOR-P
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 5/CC-2 ZO/
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 13:51:01
2019-05-20 13:39:10
Tomasz Kowalski EXPRESSO
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 5/CC-2 ZO/
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 13:50:59
2019-05-20 13:36:46
Filip Kowalski BEL FLEUR S
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 5/CC-2 ZO/
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 13:24:33
2019-05-20 13:24:20
Izabela Kowalska DESIDERIO
  • 1x 13 MPMK/el. MPMK 6 latki/
  • 1x 25 MPMK/el. 6 latki/
52 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-20 13:24:28
2019-05-20 13:18:09
Izabela Kowalska ABELARD
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 5/CC-2 ZO/
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 11:16:59
2019-05-20 10:13:18
Tomasz Stachowiak SALIA
  • 1x 12 MPMK/el. MPMK 5 latki/
  • 1x 24 MPMK/el. 5 latki/
50 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-20 10:03:30
2019-05-20 09:58:25
Małgorzata Malkusch KEISER RUBIN
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 11/C-3 ZO/
  • 1x 17/C-4 ZO/
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 10:03:28
2019-05-20 09:07:56
Magdalena Hasek PREZYDENT
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 11/C-3 ZO/
  • 1x 17/C-4 ZO/
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 10:03:26
2019-05-20 09:05:38
Magdalena Hasek CRAZY DREAM
  • 1x 2R/P-2 ZR/
  • 1x 14R/P-3 ZR/
  • 1x 27R/P-4 ZR/
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 10:03:24
2019-05-20 08:57:50
Marta Czachor HARNAŚ
  • 1x 28R/D-3 ZR/
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 10:03:21
2019-05-20 07:53:14
Anna Woźnica UNITED FADO
  • 1x 5/CC-2 ZO/
  • 1x 12/CC-3 ZO/
  • 1x 18/CC-6 ZO/
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 10:03:13
2019-05-20 07:35:48
Antonina Wieczorek BOLS
  • 2x 2R/P-2 ZR/
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 07:59:13
2019-05-18 22:47:13
Agnieszka Żokowska IDA
  • 1x 1R/L-2 ZR/
  • 1x 2R/P-2 ZR/
  • 1x 14R/P-3 ZR/
  • 1x 27R/P-4 ZR/
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 07:59:09
2019-05-18 22:46:00
Agnieszka Żokowska MOLIA L
  • 1x 1R/L-2 ZR/
  • 1x 2R/P-2 ZR/
  • 1x 14R/P-3 ZR/
  • 1x 27R/P-4 ZR/
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 07:59:05
2019-05-18 21:13:24
Patrycja Kamińska BOECKMANN’S LOOPING
  • 1x 1R/L-2 ZR/
  • 1x 14aR/L-3/
  • 1x 26R/L-4 ZR/
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 07:59:02
2019-05-18 21:06:02
Patrycja Kamińska MALIBU
  • 1x 1R/L-2 ZR/
  • 1x 14aR/L-3/
  • 1x 26R/L-4 ZR/
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 16:43:09
2019-05-17 16:32:15
Tomasz Kowalski SOUNDTRACK
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 11/C-3 ZO/
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 16:43:06
2019-05-17 16:23:50
Tomasz Kowalski FUERTE
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 13/CC-5 ZO/
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 16:42:58
2019-05-17 16:19:42
Małgorzata Kowalska RAIKANO'S SON
  • 1x 5/CC-2 ZO/
  • 1x 12/CC-3 ZO/
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 16:42:55
2019-05-17 16:17:35
Małgorzata Kowalska SIR HAYFIELD
  • 1x 5/CC-2 ZO/
  • 1x 12/CC-3 ZO/
  • 1x 18/CC-6 ZO/
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 16:42:50
2019-05-17 16:15:02
Celina Maciaś SUNNY BOY CM
  • 1x 3/N-4 ZO/
  • 1x 10/N-5 ZO/
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 16:42:46
2019-05-17 16:13:03
Maciej Wiórek NIXON
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 11/C-3 ZO/
  • 1x 17/C-4 ZO/
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 16:42:42
2019-05-17 16:07:35
Emilia Danysz HEIDI HAPPYNES
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 11/C-3 ZO/
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 16:42:35
2019-05-17 15:40:17
Aleksanadra Mędrzak-Lempart JACINTA
  • 2x 2R/P-2 ZR/
  • 2x 3R/D-1 ZR/
  • 2x 14R/P-3 ZR/
  • 2x 15R/D-2 ZR/
  • 2x 27R/P-4 ZR/
  • 2x 28R/D-3 ZR/
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 16:42:30
2019-05-17 15:19:46
Katarzyna Popiołek GALAPAGOS
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 13/CC-5 ZO/
  • 1x 19/CC-7 ZO/
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 16:42:25
2019-05-17 15:17:35
Lena Czakańska HUN I
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 11/C-3 ZO/
  • 1x 17/C-4 ZO/
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 16:42:17
2019-05-17 15:12:41
Lena Czakańska VICTORY
  • 1x 2R/P-2 ZR/
  • 1x 14R/P-3 ZR/
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 16:42:07
2019-05-17 14:58:15
Żaneta Skowrońska-Kozubik DUISO
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 13/CC-5 ZO/
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 11:17:05
2019-05-17 10:06:20
Natalia Templin LUDWIK XIV
  • 1x 6R/C-1 ZR/
  • 1x 18R/C-2 ZR/
  • 1x 31R/C-3 ZR/
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 09:40:58
2019-05-16 22:07:15
Marta Starzec LEVISIONN CONTANGA E.W.P.
  • 1x 2R/P-2 ZR/
  • 1x 3R/D-1 ZR/
  • 1x 14R/P-3 ZR/
  • 1x 15R/D-2 ZR/
  • 1x 27R/P-4 ZR/
  • 1x 28R/D-3 ZR/
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 22:14:35
2019-05-16 21:31:56
Michaela Schwarzova PICADORA
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 13/CC-5 ZO/
  • 1x 19/CC-7 ZO/
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 22:14:32
2019-05-16 21:30:49
Michaela Schwarzova HARM
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 13/CC-5 ZO/
  • 1x 19/CC-7 ZO/
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 16:52:25
2019-05-16 12:03:26
Wiktoria Wajda GINO-GOMEZ G
  • 1x 1R/L-2 ZR/
  • 1x 2R/P-2 ZR/
  • 1x 14aR/L-3/
  • 1x 14R/P-3 ZR/
  • 1x 26R/L-4 ZR/
  • 1x 27R/P-4 ZR/
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 22:36:28
2019-05-15 13:40:33
Olivia Ribol TSUNAMI
  • 2x 1R/L-2 ZR/
  • 2x 14aR/L-3/
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:33:22
2019-05-14 23:26:33
Julia Wieczorek BELVEDER
  • 1x 14aR/L-3/
  • 1x 14R/P-3 ZR/
  • 1x 26R/L-4 ZR/
  • 1x 27R/P-4 ZR/
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 17:41:55
2019-05-14 17:26:17
Aleksandra Krywult LARI FARI
  • 1x 11 MPMK/el. MPMK 4 latki/
  • 1x 23 MPMK/el. 4 latki/
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 14:16:42
2019-05-14 09:11:41
Marta Sitek MAGICAL MEMORY
  • 1x 2R/P-2 ZR/
  • 1x 14R/P-3 ZR/
  • 1x 27R/P-4 ZR/
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 22:36:23
2019-05-13 20:39:13
Monika Rzepka HARNAŚ
  • 1x 6R/C-1 ZR/
  • 1x 17R/N-6 ZR/
  • 1x 29R/N-5 ZR/
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 22:36:20
2019-05-13 16:21:19
Natalia Stodoła DRAKAR
  • 1x 7R/CC-1 ZR/
  • 1x 19R/CC-2 ZR/
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 07:24:04
2019-05-12 18:37:06
Weronika Janowska KORDYLINA
  • 2x 1R/L-2 ZR/
  • 1x 14aR/L-3/
  • 1x 22 ZR/L-1 RK (20x40) ZR/
  • 1x 26R/L-4 ZR/
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 21:28:03
2019-05-11 18:17:37
Aleksandra Krywult SIMSALABIM 55
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 13/CC-5 ZO/
  • 1x 19/CC-7 ZO/
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 12:54:20
2019-05-11 11:01:53
Martyna Witoszek HAVANA
  • 1x 1R/L-2 ZR/
  • 1x 14aR/L-3/
  • 1x 26R/L-4 ZR/
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 09:17:16
2019-05-09 21:49:35
Martyna Mikiewicz GAMA HIT
  • 1x 2R/P-2 ZR/
  • 1x 4R/N-4 ZR/
  • 1x 14R/P-3 ZR/
  • 1x 15R/D-2 ZR/
11 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-10 09:17:07
2019-05-09 21:45:08
Ewelina Gos GOLD QUATERBACK
  • 1x 13a/MPMK 7 - 9 lat/
  • 1x 25a/MPMK 7-9 lat/
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 14:04:01
2019-05-09 09:16:50
Klaudia Jasnos ŁOSZAK
  • 1x 26R/L-4 ZR/
  • 1x 36 ZR/L-2RK (20x40) ZR/
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 14:03:57
2019-05-09 09:15:56
Klaudia Jasnos DAKOTA II
  • 1x 26R/L-4 ZR/
  • 1x 36 ZR/L-2RK (20x40) ZR/
8 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-17 12:04:50
2019-05-08 03:05:16
Zuzanna Sztangret IRIANE
  • 2x 27R/P-4 ZR/
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 14:50:57
2019-05-07 21:12:06
Dr Dorota Opyd SANDRO HERO
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 13/CC-5 ZO/
  • 1x 19/CC-7 ZO/
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 17:14:13
2019-05-05 10:32:45
Weronika Frąckowiak DREAMCAT
  • 1x 5/CC-2 ZO/
  • 1x 12/CC-3 ZO/
  • 1x 18/CC-6 ZO/
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 09:17:03
2019-04-29 22:49:25
Magdalena Tomków-Bednarska DIARO
  • 1x 1R/L-2 ZR/
  • 1x 14aR/L-3/
  • 1x 26R/L-4 ZR/
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 21:34:07
2019-04-29 22:47:40
Magdalena Tomków-Bednarska QUIRIN 9
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 11/C-3 ZO/
  • 1x 17/C-4 ZO/
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 09:46:32
2019-04-13 23:57:57
Anna Dobrowolska CAMARO
  • 1x 5/CC-2 ZO/
  • 1x 12/CC-3 ZO/
  • 1x 18/CC-6 ZO/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Czachor Marta Bez Przynależności Klubowej
S
O026904
2. Czakańska Lena Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2003 (J.)
O046208
3. Danysz Emilia SILESIA DRESSAGE CLUB
2000 (MJ.)
O034023
4. Dobrowolska Anna KJ Picador
1998 (MJ.)
O026206
5. Frąckowiak Weronika LKJ Lewada
2000 (MJ.)
O035366
6. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
7. Hasek Magdalena Klub Jeździecki Zbrosławice
2000 (MJ.)
O026598
8. Janowska Weronika Bpk
2004 (JM.)
O049088
9. Jasnos Klaudia bpk
S
Brak
10. Kamińska Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O039948
11. Kowalska Izabela Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O000927
12. Kowalska Małgorzata Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2001 (J.)
O036911
13. Kowalski Filip Silesia Dressage Club
1998 (MJ.)
brak
14. Kowalski Tomasz Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O000796
15. Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream
S
O021702
16. Maciaś Celina Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O008339
17. Malkusch Małgorzata LKJ Lewada
2001 (J.)
O050117
18. Mędrzak-Lempart Aleksanadra KJK „Solka” Międzyrzecze
S
O007579
19. Mikiewicz Martyna Stadnina Koni Dębno
2002 (J.)
O043262
20. Opyd Dr Dorota KJ Facimiech
S
O041789
10167513
21. Popiołek Katarzyna LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
S
O003103
10100046
22. Ribol Olivia Klub Jeździecki DERA
1999 (MJ.)
brak
23. Rzepka Monika bpk SLA
S
O019490
24. Schwarzova Michaela CZE
S
H2128
25. Sitek Marta LKJ Lewada Zakrzów
2001 (J.)
O029061
26. Skowrońska-Kozubik Żaneta LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
S
O001035
10003455
27. Stachowiak Tomasz Ludowy Klub Jeździecki Moszna
S
Regionalna:A(III) B(I) C(w) -
28. Starzec Marta bpk SLA
2001 (J.)
O036062
29. Stodoła Natalia Klub Jeździecki DERA
S
O011336
30. Sztangret Zuzanna LKJ Ochaby
2002 (J.)
2648/18 B
31. Templin Natalia Lkj Lewada
S
Brak
32. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O005642
33. Wajda Wiktoria KJK Szary Michałowice
2002 (J.)
brak
34. Wieczorek Antonina PLKJ
S
LZRWZJ/1246/18
35. Wieczorek Julia KJK SZARY MICHAŁOWICE
2003 (J.)
O036778
36. Wiórek Maciej Silesia Dressage Club
2003 (J.)
O032598
37. Witoszek Martyna Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2005 (JM.)
O049455
38. Woźnica Anna TS Kuźnia Rybnik
S
O001632
39. Żokowska Agnieszka Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
2003 (J.)
O031725
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

53

ABELARD Westf.. POL 2010 Wałach ciemnogniada/170 F: Ampere
M: Sancerre
O: GR Kowalski S.J.
B: Niemcy
K026024 DE441411515010
2.

12

BEL FLEUR S Bayer. POL 2011 Klacz kasztanowata/175 F: Boston
M: Die Queen
O: GR Kowalski SP.J.
B: Niemcy
K023674 DE481810024111
3.

9

BELVEDER SP POL 2011 Wałach gniada/160 F: Vector
M: Baluna
O: Bernadetta Wieczorek
B: Martyna Kasprzak
K019299 616 009 54 00094 11
4.

43

BOECKMANN’S LOOPING Holsztyn POL 1996 Ogier ciemnogniada/169 F: Lasino
M: Elena
O: Krystian Krakowczyk
B: Boeckmann Anton
brak
5.

46

BOLS WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Lord Star
M: Białynia
O: Anna Wieczorek
B: Robert Potasiak
LKRWZJ/1858/18 POL007610131806
6.

14

CAMARO WLKP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Helanis / Cantanis
M: Cedra / Cedros
O: Dorota Dobrowolska
B: Teresa Tomaszewska
K014514 POL007660011906
7.

49

CRAZY DREAM Wielkopolska POL 2013 Klacz gniada/163 F: Czuwaj
M: Atlantic Magic
O: Rafał Wójcik
B: Daria Wachnowska
K027438 616 007 68 00273 13
8.

18

DAKOTA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Hetman
M: Dubeltówka
O: Klaudia Jasnos
B: Jerzy Hławiczka
brak
9.

54

DESIDERIO HAN. POL 2013 Wałach kara/165 F: Don Index
M: Rosi
O: GR Kowalski S.J.
B: Niemcy
K026025 DE431311317413
10.

2

DIARO OLD GER 2010 Wałach gniada/170 F: Diarado
M: Dociaccia
O: Magdalena Tomków-Bednarska
B: Gestuet Lewitz
K027096 DE 418184086110
11.

56

DOMINATOR-P SP POL 2012 Ogier kara F: Ron William / Rohdiamant
M: Madera-P / Saracen
O: Krystian Pola
B: Bogdan Parkitny
K023031 616009670007212
12.

6

DRAKAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/171 F: Landjunker S
M: Dextera
O: Stodoła Natalia
B: Stodoła Witold
brak 11973
13.

16

DREAMCAT KWPN NED 2010 Wałach kara F: Dreamcatcher
M: Zacharel
O: Weronika Frąckowiak
B: -
brak
14.

31

DUISO Oldenburg GER 2007 Wałach ciemnogniada/165 F: Duino
M: Rakete
O: Tomasz Modrzejewski
B: Heinrich Ramsbrock
K019018 DE433332513407
15.

55

EXPRESSO SWB SWE 2009 Wałach ciemnogniada F: Blacka Coffee / Bellini
M: Afrodite / Akribori
O: GR Kowalski S.J.
B: Szwecja
K026026 752004040903867
16.

40

FUERTE OLD. POL 2007 Wałach gniada/165 F: Florencio I
M: Copa Cabana
O: Julia Świętochłowska
B: Niemcy
K012753 DE433330560207
17.

34

GALAPAGOS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Quaterback / Quaterman
M: Gracja / Agar
O: SK Dębno
B: SK Dębno
K017344 616007610019110
18.

21

GAMA HIT WLKP POL 2012 Klacz gniada/164 F: Quaterback
M: Gwiazda Hit
O: Stadnina Koni Dębno Adam Lachera
B: Stadnina Koni Dębno Adam Lachera
K022087
19.

26

GINO-GOMEZ G SP POL 2010 Wałach gniada/174 F: Ever For Pleasure
M: Galla G
O: Izabella Wajda
B: Jerzy Gaszka
brak
20.

20

GOLD QUATERBACK WLKP POL 2011 Ogier kasztanowata F: Quaterback
M: Gracja
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K020435
21.

57

GOLDEN DREAM G SP POL 2013 Wałach gniada/178 F: Love Affair
M: Galla G
O: Jerzy Gaszka
B: Jerzy Gaszka
brak brak
22.

27

HARM ČT CZE 2001 Wałach kasztanowata F: Harlow
M: Zorka
O: Bohdan Schwarz, Karviná
B: Lukášová Ilona,Nedakonice, UH, ZLN
203001226028801 000004969
23.

48

HARNAŚ Śląska POL 10.03.2006 Wałach ciemnogniada/162 F: Apis
M: Hajerka
O: Marta Czachor
B: .
K025644 008690109406
24.

7

HARNAŚ SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Kreol
M: Harmonia
O: Monika Rzepka
B: SK Kierzbuń
K017644
25.

22

HAVANA SP POL 2010 Klacz gniada/170 cm F: Califax
M: Hrabina
O: Grażyna Witoszek
B: D.Staniek
K025768 616009540098110
26.

36

HEIDI HAPPYNES Hanowerska POL 2010 Klacz kara F: Hohenstein
M: Walina
O: Grzegorz Danysz
B: Niemcy
K023602
27.

33

HUN I Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Wałach gniada F: Niels
M: Hura I
O: Roman Pośpiech
B: Stanisław Wąsiakowski
K005580 POL009670007800
28.

45

IDA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Arsenał
M: Inka II
O: Dariusz Kozielski
B: Dariusz Kozielski
Brak
29.

4

IRIANE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata/158 F: Vittorio
M: Tessa
O: Izabela Sztangret
B: H.P.E.M Titulaer
3687/18 AB 528003201308180
30.

35

JACINTA Andaluz POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Descarado XVII / Cerezo III
M: Juanita / Andaluz XIII
O: Aleksandra Mędrzak-Lempart
B: Aleksandra Whitfield
K026219 616009580081904
31.

51

KEISER RUBIN Oldenburg POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Kaiser Franz
M: Hauptstuttbuch Rosaria
O: Małgorzata Malkusch
B: Witold Pietrzyk
K023934
32.

5

KORDYLINA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/174 F: FAUST Z
M: KURKUMA
O: Iwona Janowska
B: Staszczak Małgorzata
K015358 616009610235809
33.

25

LARI FARI Deutsches Sportpferd GER 2015 Ogier kasztanowata/170 F: LUIS FIGO
M: PINK FLOYD
O: Dariusz Krywult
B: Niemcy
brak DE 481 810159315
34.

11

LEVISIONN CONTANGA E.W.P. OLD POL 2011 Klacz siwa F: -
M: -
O: -
B: -
K020860
35.

29

LUDWIK XIV OLD GER 2008 Wałach kasztanowata/166 F: Ludwig As
M: Russula
O: Inferno Sp zo o
B: R. Jacobs
Brak De418182626607
36.

19

ŁOSZAK SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/165 F: Hetman
M: Łownia
O: Klaudia Jasnos
B: Jerzy Hławiczka
Brak 616009540143909
37.

24

MAGICAL MEMORY SP POL 2012 Klacz gniada F: Rock And Roll
M: Margot
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
K023033 6160096900785
38.

42

MALIBU SP POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boeckmann’s Looping
M: Korys Meduza
O: Martina Krakowczyk
B: Martina Krakowczyk
K021658 Brak
39.

44

MOLIA L Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada F: Bockman's Looping
M: Mika
O: Monika Graczyk - Żokowska
B: Janota Dariusz
K021556 616007540046511
40.

37

NIXON SP POL 1001 Wałach gniada/167 F: Heliopolis
M: Nordica
O: Joanna Wiórek
B: PL
K018655 POL732010064911
41.

28

PICADORA Oldenburg DEU 2008 Klacz kasztanowata F: Swarowski
M: Perdella
O: JK S Team
B: Sprehe Albert,49632 Essen,Německo
DE433333032008
42.

50

PREZYDENT Małopolska POL 2006 Wałach gniada/172 F: Wareg
M: Plejada
O: Beata Hasek
B: Andrzej Frądczaj
K023595 POL 006 54 00818 06
43.

15

QUIRIN 9 BAVAR GER 2000 Ogier ciemnogniada F: Quartier Latin / Quattro B
M: Phantasie / Rolando
O: Barbara Guniewicz
B: Anton Willkommer
K009982 PZJ:K009982 DE481100923400
44.

30

RAIKANO'S SON REN. POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Raikano / Rabino
M: Wolkenspiel / Werther
O: GR Kowalski SP.J.
B: Gerd Yzermann
K020091 DE443430403605
45.

52

SALIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz skarogniada/175 F: Le Duc
M: Samsara
O: Katarzyna Łyda
B: SK Udórz
K027805 616009540044114
46.

17

SANDRO HERO OLDBG GER 2004 Wałach gniada F: Sandro Hit / Sandro Song
M: Sandblume / Padarco
O: Dr Dorota Opyd
B: Gestut Lewitz
K021910 DE433331570204 105YT37
47.

23

SIMSALABIM 55 REN. GER 2008 Wałach kasztanowata F: Sir Donnerhall
M: Federeweisse RH
O: Dariusz Krywult
B: Niemcy
K026575
48.

39

SIR HAYFIELD HAN. POL 2007 Ogier gniada F: Sir Donnerhall / Sandro Hit
M: Davigna / Davignon
O: GR Kowalski S.J.
B: Niemcy
K026023 DE431310441707
49.

41

SOUNDTRACK Westf. POL 2010 Wałach ciemnogniada/172 F: Son of Cologne
M: Rocking Lady
O: Celina Maciaś
B: Niemcy
K025384 DE441410932210
50.

38

SUNNY BOY CM SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Czuwaj
M: Sidney
O: Celina Maciaś
B: PL
K021602 616009540061412
51.

10

TSUNAMI SP POL 2009 Klacz kara/164 F: Campari M
M: Takoma
O: Ribol Piotr
B: Michał Cygan
brak
52.

47

UNITED FADO Hanowerska GER 2012 Wałach gniada/173 F: United
M: Wera
O: Anna Woźnica
B: Anne-D, DR. Fritz Winzer
brak
53.

32

VICTORY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz skarogniada/167 F: ROCK AND ROLL
M: WHISKEY GIRL
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
K019785 616009690080812
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Czachor Marta
Bez Przynależności Klubowej
HARNAŚ (48)
2019-05-26
Czakańska Lena
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
VICTORY (32)
2019-05-24
2019-05-25
HUN I (33)
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-26
Danysz Emilia
SILESIA DRESSAGE CLUB
2019-05-24
2019-05-25
Dobrowolska Anna
KJ Picador
CAMARO (14)
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-26
Frąckowiak Weronika
LKJ Lewada
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-26
Gos Ewelina
Stadnina Koni Dębno
2019-05-24
2019-05-25
Hasek Magdalena
Klub Jeździecki Zbrosławice
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-26
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-26
Janowska Weronika
Bpk
2019-05-24
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-25
2019-05-26
Jasnos Klaudia
bpk
2019-05-26
2019-05-26
ŁOSZAK (19)
2019-05-26
2019-05-26
Kamińska Patrycja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
MALIBU (42)
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-26
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-26
Kowalska Izabela
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
ABELARD (53)
2019-05-25
2019-05-24
2019-05-24
2019-05-25
Kowalska Małgorzata
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-26
Kowalski Filip
Silesia Dressage Club
2019-05-24
2019-05-25
Kowalski Tomasz
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
FUERTE (40)
2019-05-25
2019-05-24
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-25
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-24
Krywult Aleksandra
SKJ Golden Dream
2019-05-25
2019-05-26
2019-05-24
2019-05-24
2019-05-25
Maciaś Celina
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2019-05-24
2019-05-25
Malkusch Małgorzata
LKJ Lewada
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-26
Mędrzak-Lempart Aleksanadra
KJK „Solka” Międzyrzecze
JACINTA (35)
2019-05-24
2019-05-24
2019-05-24
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-25
2019-05-25
2019-05-25
2019-05-26
2019-05-26
2019-05-26
2019-05-26
Mikiewicz Martyna
Stadnina Koni Dębno
2019-05-24
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-25
Opyd Dr Dorota
KJ Facimiech
2019-05-25
2019-05-26
2019-05-24
Popiołek Katarzyna
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2019-05-25
2019-05-26
2019-05-24
Ribol Olivia
Klub Jeździecki DERA
TSUNAMI (10)
2019-05-24
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-25
Rzepka Monika
bpk SLA
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-26
Schwarzova Michaela
CZE
HARM (27)
2019-05-25
2019-05-26
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-26
2019-05-24
Sitek Marta
LKJ Lewada Zakrzów
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-26
Skowrońska-Kozubik Żaneta
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
DUISO (31)
2019-05-25
2019-05-24
Stachowiak Tomasz
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
SALIA (52)
2019-05-24
2019-05-25
Starzec Marta
bpk SLA
2019-05-24
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-25
2019-05-26
2019-05-26
Stodoła Natalia
Klub Jeździecki DERA
DRAKAR (6)
2019-05-24
2019-05-25
Sztangret Zuzanna
LKJ Ochaby
IRIANE (4)
2019-05-26
2019-05-26
Templin Natalia
Lkj Lewada
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-26
Tomków-Bednarska Magdalena
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
DIARO (2)
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-26
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-26
Wajda Wiktoria
KJK Szary Michałowice
2019-05-24
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-25
2019-05-26
2019-05-26
Wieczorek Antonina
PLKJ
BOLS (46)
2019-05-24
2019-05-24
Wieczorek Julia
KJK SZARY MICHAŁOWICE
2019-05-25
2019-05-25
2019-05-26
2019-05-26
Wiórek Maciej
Silesia Dressage Club
NIXON (37)
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-26
Witoszek Martyna
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
HAVANA (22)
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-26
Woźnica Anna
TS Kuźnia Rybnik
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-26
2019-05-25
2019-05-26
Żokowska Agnieszka
Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
MOLIA L (44)
2019-05-24
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-26
IDA (45)
2019-05-24
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-26

Number of Riders: 39

Number of Horses: 53

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl