Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HPP w ujeżdżeniu 2019
KJK Szary Michałowice, 21 - 24 marca2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
149 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:54:26
2019-03-15 17:09:23
Oliwia Krzewińska HANNIBAL
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
147 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 06:51:21
2019-03-15 14:21:47
Mateusz Cichoń CASABLANCA
  • 1x 4/CC-1 ZO/
  • 1x 22a/CC-2 ZO/
145 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:18:40
2019-03-15 08:28:06
Hanna Suchan HAITI
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
144 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 06:49:42
2019-03-14 23:23:00
Aleksandra Ordon DON GLORY
  • 1x 3/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 25/CC-7 ZO/
142 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 06:48:23
2019-03-14 20:21:24
Oliwia Kubiak DRUH HROBY HRON
  • 1x 11/N-1 HPP Jun. kuc/I półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 18/N-2 HPP Jun. kuc/II półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 28/N-7 HPP Jun. kuc./Finał HPP-A Juniorów na kucach
140 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:51:30
2019-03-14 16:34:27
Zuzanna Sławecka KORA
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
139 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:52:20
2019-03-14 16:29:06
Zuzanna Sławecka ATUT
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
138 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 13:19:30
2019-03-14 15:43:42
Alicja Pachulska BENTAMO 2
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
137 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:19:50
2019-03-14 15:26:33
Hanna Suchan STERNIK
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
136 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:52:36
2019-03-14 08:44:17
Wiktor Wojtarowicz FELIETON GT
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
135 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 06:53:37
2019-03-13 22:23:17
Inga Bartosz JOKER
  • 1x t1/koń treningowy/
134 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 06:53:44
2019-03-13 22:19:29
Kamil Puliński FRODO G
  • 1x t1/koń treningowy/
133 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:21:46
2019-03-13 15:05:17
Ilona Janas ARRIBA Z
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
132 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 18:01:22
2019-03-13 14:08:51
Oliwia Gogolińska DEMOSFEN
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
131 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 06:46:57
2019-03-13 12:55:33
Michalina Maria Terlecka SULEYKEN
  • 1x 8/CC-1 HPP YR/I półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 22/CC-2 HPP YR/II półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 32/CC-6 HPP YR/Finał HPP-A Młodych Jeźdźców
130 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 18:09:44
2019-03-13 11:45:10
Piotr Rachwał GOUDELOUP
  • 1x 1/N-4 ZO/
  • 1x 9/N-5 ZO/
  • 1x 24/N-6 ZO/
129 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 18:09:53
2019-03-13 11:44:15
Piotr Rachwał MY FUNNY VALENTINE
  • 1x 1/N-4 ZO/
  • 1x 9/N-5 ZO/
  • 1x 24/N-6 ZO/
127 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 19:24:15
2019-03-13 08:59:06
Marcelina Wojsz I'MARA
  • 1x 1/N-4 ZO/
126 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:08:27
2019-03-13 08:31:14
Maria Stelmaszyk LONDANO
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
121 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:09:03
2019-03-12 21:52:50
Natalia Kubacka WESTA
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
120 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:05:20
2019-03-12 19:56:47
Marianna Pupiałło CARMANA'S NEPTUN
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
119 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:05:28
2019-03-12 19:53:20
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
118 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:53:25
2019-03-12 17:17:44
Taja Zoll BLACKY
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
117 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 18:09:22
2019-03-12 14:29:11
Wioletta Złocka SILVITA
  • 1x 2/C-3 ZO/
  • 1x 10/C-2 ZO/
116 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 18:09:10
2019-03-12 10:37:36
Katarzyna Klein-Fryc BERTOLLI GOLD
  • 1x 2/C-3 ZO/
  • 1x 10/C-2 ZO/
  • 1x 31a/C-4 ZO/
115 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 18:08:15
2019-03-12 10:36:22
Marek Szczur FURST AVALON
  • 1x 4/CC-1 ZO/
  • 1x 22a/CC-2 ZO/
  • 1x 32a/CC-6 ZO/
114 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 14:49:11
2019-03-12 10:10:27
Justyna Wojsz JAMAL'S TWINKELING
  • 1x 4/CC-1 ZO/
  • 1x 22a/CC-2 ZO/
112 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:09:24
2019-03-12 09:06:56
Julia Rogowska LE BATON ROUGE M
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
111 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:09:45
2019-03-12 09:05:45
Julia Rogowska DA CAPO 163
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
110 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:57:13
2019-03-12 08:55:58
Małgorzata Kowalska SIR HAYFIELD
  • 1x 8/CC-1 HPP YR/I półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 22/CC-2 HPP YR/II półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 32/CC-6 HPP YR/Finał HPP-A Młodych Jeźdźców
109 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 06:54:21
2019-03-12 07:38:06
Magdalena Tomków-Bednarska QUIRIN 9
  • 1x 2/C-3 ZO/
  • 1x 10/C-2 ZO/
  • 1x 31a/C-4 ZO/
107 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:57:27
2019-03-11 22:36:47
Zuzanna Haber DON CRUSOE
  • 1x 8/CC-1 HPP YR/I półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 22/CC-2 HPP YR/II półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 32/CC-6 HPP YR/Finał HPP-A Młodych Jeźdźców
106 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:53:35
2019-03-11 21:57:21
Laura Mazurek HOPE
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
105 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:53:43
2019-03-11 21:54:44
Magdalena Doniec GONZO
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
104 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:22:58
2019-03-11 21:05:42
Izabela Kowalska BEL FLEUR S
  • 1x 2/C-3 ZO/
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
103 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:23:16
2019-03-11 21:03:08
Izabela Kowalska EXPRESSO
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
102 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:57:48
2019-03-11 21:01:38
Julia Szymańska SYLVESTER
  • 1x 4/CC-1 ZO/
  • 1x 8/CC-1 HPP YR/I półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 22/CC-2 HPP YR/II półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 32/CC-6 HPP YR/Finał HPP-A Młodych Jeźdźców
101 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:57:55
2019-03-11 21:00:51
Małgorzata Kowalska RAIKANO'S SON
  • 1x 8/CC-1 HPP YR/I półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 22/CC-2 HPP YR/II półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 32/CC-6 HPP YR/Finał HPP-A Młodych Jeźdźców
98 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:07:07
2019-03-11 18:10:51
Maria Kulawiak BUTTINI
  • 1x 6/P-6 HPP Dz/I półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 17/P-3 HPP Dz./II półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 27/P-4 HPP Dz./Finał HPP-A Dzieci na kucach
97 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:54:01
2019-03-11 16:55:41
Oliwia Kula REES LOXLEY
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
96 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:54:12
2019-03-11 14:49:21
Weronika Wiącek FINEZJA
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
95 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 06:46:51
2019-03-11 14:34:35
Dominika Klimek BAST
  • 1x 1/N-4 ZO/
  • 1x 6/P-6 HPP Dz/I półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 17/P-3 HPP Dz./II półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 27/P-4 HPP Dz./Finał HPP-A Dzieci na kucach
94 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 13:24:45
2019-03-11 14:09:02
Julia Kaczorowska MIDTJYDENS ORION
  • 1x 11/N-1 HPP Jun. kuc/I półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 18/N-2 HPP Jun. kuc/II półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 28/N-7 HPP Jun. kuc./Finał HPP-A Juniorów na kucach
93 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 13:23:04
2019-03-11 14:03:25
Maja Kucharska MORENGO
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
92 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:06:11
2019-03-11 13:56:36
Maja Kucharska GLAMOUR PP
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
91 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:01:56
2019-03-11 13:55:33
Natalia Garbowska LUNA
  • 1x 11/N-1 HPP Jun. kuc/I półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 18/N-2 HPP Jun. kuc/II półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 28/N-7 HPP Jun. kuc./Finał HPP-A Juniorów na kucach
89 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:09:57
2019-03-11 13:52:08
Kaja Koszowska MORNING SUN
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
88 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:24:20
2019-03-11 13:50:22
Katarzyna Popiołek GALAPAGOS
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
87 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:24:30
2019-03-11 13:49:40
Żaneta Skowrońska-Kozubik VICTORY
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
86 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:28:26
2019-03-11 13:48:29
Żaneta Skowrońska-Kozubik DUISO
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
85 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:58:37
2019-03-11 12:29:24
Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON
  • 1x 11/N-1 HPP Jun. kuc/I półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 18/N-2 HPP Jun. kuc/II półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 28/N-7 HPP Jun. kuc./Finał HPP-A Juniorów na kucach
84 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:06:30
2019-03-11 12:28:18
Kalina Kopczewska DON SULTAN
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
83 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:54:22
2019-03-11 12:26:34
Natalia Bujalska LEGERETE 2
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
81 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:28:50
2019-03-11 08:47:49
Marta Ginda RESULTON SG II
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
80 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:29:20
2019-03-11 06:15:56
Piotr Wierzchowski CORIANDER
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
79 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:29:38
2019-03-11 06:14:53
Justyna Turek-Wierzchowska KALARUS
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
78 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 06:54:27
2019-03-11 06:12:51
Magdalena Żuk DON CORRIDO P
  • 1x 2/C-3 ZO/
  • 1x 10/C-2 ZO/
  • 1x 24/N-6 ZO/
  • 1x 31a/C-4 ZO/
77 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:33:48
2019-03-11 04:25:14
Anna-Maria Gawłowska CARDAMON
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
76 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:54:31
2019-03-10 22:46:14
Martyna Olszyńska STORCZYK
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
75 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 06:51:38
2019-03-10 22:25:59
Honorata Frukacz GIN BEAN
  • 1x 4/CC-1 ZO/
  • 1x 22a/CC-2 ZO/
  • 1x 32a/CC-6 ZO/
74 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 07:15:49
2019-03-10 22:11:48
Oliwia Grochowska NORWEGIA
  • 1x 1/N-4 ZO/
  • 1x 9/N-5 ZO/
  • 1x 24/N-6 ZO/
73 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:34:57
2019-03-10 20:51:14
Karina Uszyńska ARES
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
72 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:06:40
2019-03-10 20:40:20
Marta Matwijów BOND
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
71 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:06:49
2019-03-10 20:37:33
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
68 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 06:49:44
2019-03-10 17:50:56
Ilona Janas LORD DJANGO
  • 1x t1/koń treningowy/
66 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:10:05
2019-03-10 17:47:22
Aurelia Von Mauberg DIAMO DREAM
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
65 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 07:13:57
2019-03-10 17:45:34
Aurelia Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI
  • 1x 1/N-4 ZO/
  • 1x 9/N-5 ZO/
  • 1x 24/N-6 ZO/
64 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:54:42
2019-03-10 17:41:53
Natalia Plata DOLCETTO
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
63 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:54:54
2019-03-10 17:37:41
Natalia Plata HORALEK
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
62 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:07:57
2019-03-10 17:36:31
Natalia Plata HOT CHOCOLATE
  • 1x 6/P-6 HPP Dz/I półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 17/P-3 HPP Dz./II półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 27/P-4 HPP Dz./Finał HPP-A Dzieci na kucach
61 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:58:02
2019-03-10 15:15:39
Jagoda Dąbrowska ATTACK WITH ME
  • 1x 8/CC-1 HPP YR/I półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 22/CC-2 HPP YR/II półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 32/CC-6 HPP YR/Finał HPP-A Młodych Jeźdźców
60 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:13:09
2019-03-10 14:31:07
Małgorzata Malkusch KEISER RUBIN
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
59 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 11:44:12
2019-03-10 14:25:14
Katarzyna Konarska LARGO
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
58 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 18:05:46
2019-03-10 13:06:48
Natalia Pióro BREITLEY
  • 1x 1/N-4 ZO/
  • 1x 9/N-5 ZO/
  • 1x 24/N-6 ZO/
57 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:19:40
2019-03-10 13:00:17
Agata Rosak WIKTORIA
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
56 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:11:10
2019-03-10 10:05:51
Honorata Stromska CASIO ROYAL
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
55 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 11:44:04
2019-03-10 09:27:59
Eliza Zawadzka CHONZ'O ROSE
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
54 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:07:13
2019-03-10 06:04:41
Urszula Ślusarczyk DOLLY
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:36:17
2019-03-09 22:36:19
Aleksandra Krywult SIMSALABIM 55
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
50 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 17:57:05
2019-03-09 21:04:26
Emilia Rupka WAĆPAN-O
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
49 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 07:12:38
2019-03-09 20:20:34
Aleksandra Sobkiewicz NOBODY IS PERFEKT
  • 1x 2/C-3 ZO/
  • 1x 10/C-2 ZO/
  • 1x 31a/C-4 ZO/
48 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 17:55:26
2019-03-09 19:20:01
Weronika Frąckowiak DREAMCAT
  • 1x 8/CC-1 HPP YR/I półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 22/CC-2 HPP YR/II półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 32/CC-6 HPP YR/Finał HPP-A Młodych Jeźdźców
47 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:37:22
2019-03-09 19:01:34
Magdalena Strąk SILVANO
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
46 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:58:50
2019-03-09 18:32:49
Katarzyna Kuriata DOMINGUEZ
  • 1x 8/CC-1 HPP YR/I półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 22/CC-2 HPP YR/II półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 32/CC-6 HPP YR/Finał HPP-A Młodych Jeźdźców
45 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:03:05
2019-03-09 17:50:28
Nadia Cinal KADR PONY SPORT
  • 1x 11/N-1 HPP Jun. kuc/I półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 18/N-2 HPP Jun. kuc/II półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 28/N-7 HPP Jun. kuc./Finał HPP-A Juniorów na kucach
44 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:55:16
2019-03-09 16:35:59
Aleksandra Wołkowycka HELIOS
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
43 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:37:34
2019-03-09 12:54:17
Agnieszka Wiśniewska TARA
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
42 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:00:06
2019-03-09 09:37:43
Alicja Trawińska DIEGO RAMIREZ
  • 1x 8/CC-1 HPP YR/I półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 22/CC-2 HPP YR/II półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 32/CC-6 HPP YR/Finał HPP-A Młodych Jeźdźców
41 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:00:15
2019-03-08 22:40:01
Klara Woźnicka GO GO BORNEO
  • 1x 8/CC-1 HPP YR/I półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 22/CC-2 HPP YR/II półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 32/CC-6 HPP YR/Finał HPP-A Młodych Jeźdźców
40 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 17:54:50
2019-03-08 22:03:13
Alicja Kistowska PYRUS
  • 1x 1/N-4 ZO/
  • 1x 9/N-5 ZO/
  • 1x 24/N-6 ZO/
39 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:03:15
2019-03-08 21:24:41
Maria Walczyńska-Graczyk MAMBA
  • 1x 11/N-1 HPP Jun. kuc/I półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 18/N-2 HPP Jun. kuc/II półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 28/N-7 HPP Jun. kuc./Finał HPP-A Juniorów na kucach
38 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:03:42
2019-03-08 21:22:39
Maria Walczyńska-Graczyk MERCI
  • 1x 11/N-1 HPP Jun. kuc/I półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 18/N-2 HPP Jun. kuc/II półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 28/N-7 HPP Jun. kuc./Finał HPP-A Juniorów na kucach
37 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 16:59:55
2019-03-08 21:14:58
Anna Dobrowolska CAMARO
  • 1x 8/CC-1 HPP YR/I półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 22/CC-2 HPP YR/II półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 32/CC-6 HPP YR/Finał HPP-A Młodych Jeźdźców
36 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 14:47:00
2019-03-08 20:37:28
Zuzanna Gradowska TIGRA
  • 1x 11/N-1 HPP Jun. kuc/I półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 18/N-2 HPP Jun. kuc/II półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 28/N-7 HPP Jun. kuc./Finał HPP-A Juniorów na kucach
35 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:55:27
2019-03-08 20:22:10
Julia Rozesłańska SATURN
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
33 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 15:25:09
2019-03-08 18:54:22
Zuzanna Kunkel GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
32 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 15:25:11
2019-03-08 18:53:42
Zuzanna Kunkel WICEK
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
31 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 15:25:03
2019-03-08 18:52:57
Matylda Cybula BESSIE
  • 1x 1/N-4 ZO/
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
30 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 15:24:43
2019-03-08 18:51:31
Matylda Cybula HAPPY FEET
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
28 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 15:24:35
2019-03-08 18:49:45
Nadia Paszylk WINTERKONING
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:37:45
2019-03-08 18:37:28
Marta Błażko DEVINETTE
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
26 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:08:08
2019-03-08 18:26:28
Ivette Czok ELDOM
  • 1x 6/P-6 HPP Dz/I półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 17/P-3 HPP Dz./II półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 27/P-4 HPP Dz./Finał HPP-A Dzieci na kucach
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:22:38
2019-03-08 18:22:01
Julia Maksajda VENTUS
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
24 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:25:10
2019-03-08 18:21:06
Natalia Głębowska KORRIDA P
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:15:50
2019-03-08 18:20:09
Liliane Van Luijken DIE JACKSON
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 12:25:32
2019-03-08 18:18:40
Nadia Peruga BALOU W
  • 1x 12/L-6RK HPP Mł. kuc/I półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 19/L-1RK HPP Mł. kuc/II półfinał HPP-A Młodzików na kucach
  • 1x 29/L-2RK HPP Mł. kuc./Finał HPP-A Młodzików na kucach
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:08:19
2019-03-08 18:14:40
Julia Janecka MUPPET
  • 1x 6/P-6 HPP Dz/I półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 17/P-3 HPP Dz./II półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 27/P-4 HPP Dz./Finał HPP-A Dzieci na kucach
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:17:11
2019-03-08 18:12:20
Maja Jankowska CANDY BOY 25
  • 1x 13/C-1 HPP Jun/I półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 20/C-2 HPP Jun./II półfinał HPP-A Juniorów
  • 1x 31/C-4 HPP Jun./Finał HPP-A Juniorów
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:06:11
2019-03-08 18:11:30
Urszula Krzewicka CHERRY COLA
  • 1x 8/CC-1 HPP YR/I półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 22/CC-2 HPP YR/II półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 32/CC-6 HPP YR/Finał HPP-A Młodych Jeźdźców
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:00:25
2019-03-08 17:49:23
Alicja Trawińska ABYDOS JUNIOR
  • 1x 8/CC-1 HPP YR/I półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 22/CC-2 HPP YR/II półfinał HPP-A Młodych Jeźdźców
  • 1x 32/CC-6 HPP YR/Finał HPP-A Młodych Jeźdźców
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:04:39
2019-03-08 17:31:29
Tatiana Bierieżnow GLUCKSPILZ 17
  • 1x 11/N-1 HPP Jun. kuc/I półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 18/N-2 HPP Jun. kuc/II półfinał HPP-A Juniorów na kucach
  • 1x 28/N-7 HPP Jun. kuc./Finał HPP-A Juniorów na kucach
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:37:57
2019-03-08 17:26:38
Anna Mierzwińska DEAN MARTIN
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:39:15
2019-03-08 17:02:50
Agata Kamionka - Flak DESERT ROSE
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:55:57
2019-03-08 16:44:44
Aleksandra Błachno DEISI
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:56:04
2019-03-08 16:41:04
Marta Gąsienica Roj APARADŻITA
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:08:24
2019-03-08 16:35:44
Marta Gąsienica Roj DENARO PP
  • 1x 6/P-6 HPP Dz/I półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 17/P-3 HPP Dz./II półfinał HPP-A Dzieci na kucach
  • 1x 27/P-4 HPP Dz./Finał HPP-A Dzieci na kucach
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 19:20:19
2019-03-08 16:28:53
Magdalena Zalewska QUINTESSENZ SAS
  • 1x t1/koń treningowy/
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:56:14
2019-03-08 16:25:28
Dobrosława Wysokińska WOHLKLANG U
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:40:26
2019-03-08 16:24:14
Paulina Martynuska LUSTIG
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:41:29
2019-03-08 16:23:23
Aleksandra Lesner FORCE
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 10:56:21
2019-03-08 16:21:45
Maja Baranowska SAMURAJ
  • 1x 7/D-1 HPP Jun. Mł/I półfinał HPP-A Jun. Mł
  • 1x 21/D-2 HPP Jun. Mł./II półfinał HPP-A Juniorów Młodszych
  • 1x 30/D-3 HPP Jun. Mł/Finał HPP-A Juniorów Młodszych
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 17:47:27
2019-03-08 16:06:03
Magdalena Zalewska JACK NICHOLSON HS
  • 1x 2/C-3 ZO/
  • 1x 10/C-2 ZO/
  • 1x 31a/C-4 ZO/
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 17:47:23
2019-03-08 16:04:53
Sylwia Ruta DON CORLEONE 29
  • 1x 2/C-3 ZO/
  • 1x 10/C-2 ZO/
  • 1x 31a/C-4 ZO/
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 11:41:40
2019-03-08 16:03:39
Magdalena Zalewska DIORA SOL
  • 1x 14/CC-4 HPP Sen/I półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 23/CC-5 HPP Sen./II półfinał HPP-A Seniorów
  • 1x 33/CC-7 HPP Sen./Finał HPP-A Seniorów
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl