Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-A, el. MPMK-A, finał GDC 2018
Koryta, 8-9 września 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
100 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 15:26:40
2018-09-06 15:25:36
Dorota Stelmach KOLT
  • 1x 18a/L-2 ZT/
99 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 15:26:24
2018-09-06 15:24:45
Julia Gawlikowska MILORD
  • 1x 5a/L-1 ZT/
  • 1x 18a/L-2 ZT/
98 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 15:23:58
2018-09-06 15:23:48
Dorota Urbańska TOTALIS
  • 2x 3/el. MPMK 6 latki/
97 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 15:20:38
2018-09-06 15:20:28
Joanna Bobowska ANGEL QIEEN
  • 1x 7/P-1/
96 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 21:25:12
2018-09-04 21:05:58
Paulina Tomczak SAROTTI KAKAO
  • 1x 5/L-1 ZR/
  • 1x 6/L-2 ZR/
  • 1x 18/L-2 ZR/
  • 1x 19/L-4 ZR/
95 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 13:32:01
2018-09-04 20:14:06
Julia Jokiel PATI BH
  • 1x 8/P-6/
  • 1x 21/P-4/
94 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 21:24:42
2018-09-04 19:08:31
Julia Vetter BATOR
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 20/P-3/
93 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 21:23:34
2018-09-04 18:09:22
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 9/N-4/
  • 1x 10/C-1/
92 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 21:23:48
2018-09-04 18:08:51
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 2x 2/el. MPMK 5 latki/
91 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 16:07:59
2018-09-04 15:23:09
Natalia Kozłowska ŁASUCH
  • 1x 5/L-1 ZR/
  • 1x 6/L-2 ZR/
90 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 13:53:34
2018-09-04 11:40:38
Katarzyna Cygler IRAQUE
  • 1x 6/L-2 ZR/
89 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 06:21:42
2018-09-03 23:16:17
Ewa Szwed GALLARDO
  • 2x 1/el. MPMK 4 latki/
88 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 23:09:29
2018-09-03 22:39:40
Kamila Górecka EXODUS
  • 1x 5a/L-1 ZT/
  • 1x 6a/L-2 ZT/
87 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 22:59:51
2018-09-03 21:53:46
Kalina Kopczewska DON SULTAN
  • 1x 5/L-1 ZR/
  • 1x 6/L-2 ZR/
  • 1x 18/L-2 ZR/
  • 1x 19/L-4 ZR/
86 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 22:53:58
2018-09-03 21:52:46
Monika Kolwas WONDERFUL VANILLA
  • 1x 8/P-6/
  • 1x 21/P-4/
85 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 21:52:27
2018-09-03 21:51:45
Ewa Golubińska DELICIOUS PP
  • 1x 13/N-1/
  • 1x 26/N-2/
84 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 14:28:16
2018-09-03 21:04:40
Karolina Węglińska WERSAL
  • 1x 7/P-1/
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 21:07:14
2018-09-03 20:24:36
Anna Powierza CIOS
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 8/P-6/
  • 1x 20/P-3/
  • 1x 21/P-4/
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 21:06:58
2018-09-03 19:54:38
Gabriela Węglińska ANDRUS
  • 1x 9/N-4/
81 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 21:06:26
2018-09-03 19:52:26
Oliwia Laferi-Sapiej CARTE BLANCHE
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 20/P-3/
80 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 21:06:08
2018-09-03 19:48:56
Oliwia Laferi-Sapiej DONNA AGATHA
  • 1x 10/C-1/
  • 1x 23/C-2/
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 16:55:55
2018-09-03 19:32:14
Monika Michońska HARRY
  • 1x 5a/L-1 ZT/
  • 1x 6a/L-2 ZT/
  • 1x 18a/L-2 ZT/
  • 1x 19a/L-4 ZT/
78 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:44:41
2018-09-03 18:24:29
Natalia Ruszkowska NUGAT PP
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 8/P-6/
77 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 14:29:09
2018-09-03 18:16:42
Patrycja Kwiatkowska PERFECT
  • 1x 20/P-3/
76 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:44:15
2018-09-03 17:48:02
Natalia Kozaczka MY FUNNY VALENTINE
  • 1x 3/el. MPMK 6 latki/
  • 1x 16/el. MPMK 6-latki/
75 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:44:00
2018-09-03 17:46:42
Piotr Rachwał LIMIT 57
  • 1x 10/C-1/
  • 1x 23/C-2/
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 15:16:01
2018-09-03 14:54:27
Agnieszka Romszycka JAMUGO CALDERO III
  • 1x 20/P-3/
  • 1x 22/N-5/
73 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 17:05:50
2018-09-03 14:41:32
Marta Matysik INNER
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 9/N-4/
72 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 17:05:37
2018-09-03 14:35:56
Maria Wojciechowska EDINET
  • 1x 5a/L-1 ZT/
  • 1x 6a/L-2 ZT/
71 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 17:05:25
2018-09-03 14:35:31
Ida Kunert ARETINO
  • 1x 5a/L-1 ZT/
  • 1x 6a/L-2 ZT/
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 17:05:07
2018-09-03 11:59:17
Alicja Trawińska DIEGO RAMIREZ
  • 1x 11/CC-4/
  • 1x 24/CC-5/
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 17:04:53
2018-09-03 11:17:36
Iwona Sprycha NEW LOVE II
  • 1x 23/C-2/
68 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 06:21:26
2018-09-03 11:04:34
Nina Makowska AVILON
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 8/P-6/
  • 1x 20/P-3/
  • 1x 21/P-4/
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 06:21:09
2018-09-03 11:03:51
Marta Matwijów BOND
  • 1x 5/L-1 ZR/
  • 1x 6/L-2 ZR/
  • 1x 18/L-2 ZR/
  • 1x 19/L-4 ZR/
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 06:20:53
2018-09-03 11:03:10
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 1x 5/L-1 ZR/
  • 1x 6/L-2 ZR/
  • 1x 18/L-2 ZR/
  • 1x 19/L-4 ZR/
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 17:03:25
2018-09-02 22:26:55
Martyna Kmiecińska - Wasiak GAUS
  • 1x 20/P-3/
  • 1x 22/N-5/
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 06:41:53
2018-09-02 22:14:36
Kaja Tarłowska GRETKA
  • 1x 9/N-4/
  • 1x 10/C-1/
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 06:41:49
2018-09-02 20:25:11
Oliwia Kubiak ANGEL QUEEN
  • 1x 8/P-6/
  • 1x 20/P-3/
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 06:41:46
2018-09-02 20:21:23
Oliwia Kubiak DRUH HROBY HRON
  • 1x 8/P-6/
  • 1x 21/P-4/
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 06:41:39
2018-09-02 19:18:03
Anna Zamrowska INTRUZ
  • 1x 10/C-1/
  • 1x 23/C-2/
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 06:41:36
2018-09-02 12:37:58
Adrianna Drozd DRAWELTINO
  • 1x 4/D-1/
  • 1x 17/D-3/
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 06:41:33
2018-09-02 11:45:11
Karolina Piechowska NESQUICK M
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 20/P-3/
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 06:41:26
2018-09-02 11:44:26
Karolina Piechowska RAKIJA
  • 1x 10/C-1/
  • 1x 23/C-2/
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 06:41:23
2018-09-02 11:43:11
Iwona Piechowska H'ORDA
  • 1x 10/C-1/
  • 1x 23/C-2/
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 14:29:28
2018-09-02 08:58:49
Anna Kossek WATSON
  • 1x 10/C-1/
  • 1x 23/C-2/
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 06:41:13
2018-09-01 22:17:57
Katarzyna Krasnodebska CRISTIANO
  • 1x 23/C-2/
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 19:50:02
2018-09-01 19:12:05
Paulina Górecka LIMONKA
  • 1x 5a/L-1 ZT/
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 19:49:59
2018-09-01 18:46:25
Paulina Juszczak LIMONKA
  • 1x 5a/L-1 ZT/
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 19:49:57
2018-09-01 18:25:29
Iga Kwiatkowska MORTENIS
  • 1x 5a/L-1 ZT/
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 19:49:54
2018-09-01 18:20:52
Tatiana Najdiuk MORTENIS
  • 1x 13/N-1/
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 19:49:51
2018-09-01 17:56:36
Julia Praga POLAŃCZYK
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 21/P-4/
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 09:26:54
2018-08-31 21:32:35
Joanna Olko FANTAZJA
  • 1x 6a/L-2 ZT/
  • 1x 19a/L-4 ZT/
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 10:13:14
2018-08-31 20:49:22
Katarzyna Kubis FLESZ
  • 1x 6/L-2 ZR/
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 18/L-2 ZR/
  • 1x 19/L-4 ZR/
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 14:36:15
2018-08-31 15:23:18
Monika Sitarska SHADES OF GREY
  • 2x 3/el. MPMK 6 latki/
  • 1x 16/el. MPMK 6-latki/
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 14:36:39
2018-08-31 15:21:57
Monika Sitarska MERCEDES
  • 2x 2/el. MPMK 5 latki/
  • 1x 15/el. MPMK 5-latki/
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 15:13:51
2018-08-31 13:57:32
Alicja Piechal CALVADOS
  • 1x 4/D-1/
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 17/D-3/
  • 1x 20/P-3/
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 14:37:00
2018-08-31 13:53:05
Agnieszka Przybylska DJANGO AA
  • 1x 5a/L-1 ZT/
  • 1x 6a/L-2 ZT/
  • 1x 18a/L-2 ZT/
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 15:13:43
2018-08-31 12:03:15
Anna-Maria Wojtkowska DAMON'S DELIGHT
  • 1x 11/CC-4/
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 07:47:39
2018-08-30 21:14:51
Katarzyna Sabitov FÜRST DAVIDOFF
  • 1x 10/C-1/
  • 1x 23/C-2/
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 07:47:37
2018-08-30 19:00:04
Paulina Kosecka-Andziak LEONIDAS
  • 1x 10/C-1/
  • 1x 23/C-2/
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 07:47:34
2018-08-30 18:04:24
Jarosław Wierzchowski FIRST LADY M
  • 2x 1/el. MPMK 4 latki/
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 07:47:32
2018-08-30 18:03:41
Jarosław Wierzchowski RAMBLER
  • 2x 1/el. MPMK 4 latki/
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 07:47:31
2018-08-30 14:15:22
Zofia Mordzelewska BARNADO
  • 1x 1/el. MPMK 4 latki/
  • 1x 14/el. MPMK 4-latki/
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:39:14
2018-08-30 11:08:18
Joanna Szwast STROK
  • 1x 4/D-1/
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 17/D-3/
  • 1x 20/P-3/
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:39:12
2018-08-30 11:01:39
Dominika Jawulska-Bruzda GIORGIO ARMANI
  • 1x 1/el. MPMK 4 latki/
  • 1x 6/L-2 ZR/
  • 1x 14/el. MPMK 4-latki/
  • 1x 19/L-4 ZR/
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 08:00:32
2018-08-29 23:41:58
Monika Szkuta TOFFI
  • 1x 10/C-1/
  • 1x 11/CC-4/
  • 1x 23/C-2/
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 10:18:37
2018-08-29 09:55:55
Paula Jedra POKER FACE
  • 1x 5a/L-1 ZT/
  • 1x 6a/L-2 ZT/
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 10:18:34
2018-08-29 09:52:39
Joanna Cybulska FANTOCHE
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 20/P-3/
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 06:33:14
2018-08-28 22:35:19
Anna Sieńko MIDNIGHT MAGIC
  • 1x 20/P-3/
  • 1x 21/P-4/
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 06:33:12
2018-08-28 22:33:29
Michał Sieńko KARINO
  • 1x 5/L-1 ZR/
  • 1x 6/L-2 ZR/
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 22:20:06
2018-08-28 19:48:40
Teresa Tomaszewska FRANS N
  • 1x 10/C-1/
  • 1x 23/C-2/
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 22:20:04
2018-08-28 13:37:43
Monika Kowalik LITTLE BOY
  • 1x 9/N-4/
  • 1x 22/N-5/
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 22:20:02
2018-08-28 10:31:47
Dagmara Kanar JASPER
  • 1x 9/N-4/
  • 1x 22/N-5/
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 15:16:43
2018-08-27 11:06:56
Urszula Ślusarczyk DOLLY
  • 1x 5/L-1 ZR/
  • 1x 6/L-2 ZR/
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 15:16:40
2018-08-26 23:26:45
Lea Zatońska NONSENS 10
  • 1x 5/L-1 ZR/
  • 1x 18/L-2 ZR/
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 16:55:26
2018-08-26 12:26:45
Zuzanna Kozłowska FELLINISCOUNT
  • 1x 6a/L-2 ZT/
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 15:16:31
2018-08-26 12:24:22
Tatiana Bierieżnow ROMANTICA
  • 1x 10/C-1/
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-25 10:05:33
2018-08-25 09:47:59
Kinga Różyc NIEZAPOMINAJKA
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 20/P-3/
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-25 10:05:05
2018-08-25 09:45:41
Aneta Kotarska DON PEDRO
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 20/P-3/
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 07:56:35
2018-08-23 20:00:33
Nicole Husakowska-Hudzik LUCY
  • 1x 5a/L-1 ZT/
  • 1x 6a/L-2 ZT/
  • 1x 18a/L-2 ZT/
  • 1x 19a/L-4 ZT/
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:52:49
2018-08-22 23:45:56
Aleksandra Mroczek ALGO
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 8/P-6/
  • 1x 20/P-3/
  • 1x 21/P-4/
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 20:39:35
2018-08-22 20:03:10
Klaudia Kostrzębska A-DAME DE PIQUE
  • 1x 9/N-4/
  • 1x 22/N-5/
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 20:39:33
2018-08-22 20:02:52
Klaudia Kostrzębska DOUBLE AFFAIR G
  • 1x 9/N-4/
  • 1x 10/C-1/
  • 1x 22/N-5/
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 14:27:08
2018-08-22 18:55:41
Dominika Stańczak SAGART
  • 1x 5/L-1 ZR/
  • 1x 19/L-4 ZR/
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:52:28
2018-08-22 11:40:08
Aleksandra Szymańska DIAMENT
  • 1x 5a/L-1 ZT/
  • 1x 6a/L-2 ZT/
  • 1x 18a/L-2 ZT/
  • 1x 19a/L-4 ZT/
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:52:24
2018-08-21 22:10:21
Julia Kokot WIKING
  • 1x 4/D-1/
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 20/P-3/
  • 1x 21/P-4/
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:52:15
2018-08-20 21:05:31
Paulina Martynuska CARDALCO
  • 1x 10/C-1/
  • 1x 23/C-2/
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 14:27:31
2018-08-20 16:51:18
Agnieszka Kolek-Kowieska EMARK
  • 2x 3/el. MPMK 6 latki/
  • 1x 16/el. MPMK 6-latki/
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:52:02
2018-08-20 13:47:37
Aleksandra Wołkowycka HELIOS
  • 1x 4/D-1/
  • 1x 6/L-2 ZR/
  • 1x 17/D-3/
  • 1x 19/L-4 ZR/
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 14:26:47
2018-08-20 12:28:46
Agata Chromik SINA WH
  • 2x 2/el. MPMK 5 latki/
  • 1x 15/el. MPMK 5-latki/
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:51:55
2018-08-20 12:20:44
Tamara Kotowicz RAFAELL BH
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 9/N-4/
  • 1x 22/N-5/
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:51:52
2018-08-20 11:58:05
Barbara Szwarc MISJONARZ
  • 1x 6a/L-2 ZT/
  • 1x 19a/L-4 ZT/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
2. Bierieżnow Tatiana KS Centurion
2004 (JM.)
O036896
3. Bobowska Joanna KS Chojnów
S
O006177
4. Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
S
O002195
5. Cybulska Joanna LKJ Lewada
S
12355
6. Cygler Katarzyna bpk MAZ
S
brak
7. Drozd Adrianna SS Golden Horse
2001 (J.)
O033073
8. Gawlikowska Julia bez przynależności
brak
9. Głuszko Kamila bpk
S
Brak
10. Golubińska Ewa KJ Plejada
2004 (JM.)
O032073
11. Górecka Paulina None
2004 (JM.)
None
12. Husakowska-Hudzik Nicole Brak
1999 (MJ.)
Brak
13. Jawulska-Bruzda Dominika Klub Jeździecki Milord
S
1362/18
14. Jedra Paula Lewada Zakrzow
22345
15. Jokiel Julia KJ Aromer
2005 (JM.)
O048620
16. Juszczak Paulina None
2006 (JM.)
None
17. Kaczorowska Julia SS Golden Horse
18. Kokot Julia KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O032693
19. Kolek-Kowieska Agnieszka Klub Jeździecki Janów Podlaski
S
O006175
20. Kolwas Monika KJ Plejada
2004 (JM.)
O047214
21. Kopczewska Kalina KJ Plejda
2008 (Mł.)
O048171
22. Kosecka-Andziak Paulina ks chojnów
S
O002536
23. Kostrzębska Klaudia Klub Jeździecki Truskaw
1998 (MJ.)
O022153
24. Kotarska Aneta bpk MAZ
S
O014569
25. Kotowicz Tamara KJ Leśna Wola
S
O021349
26. Kowalik Monika bpk MAZ
S
O006525
27. Kozaczka Natalia KJ Equus Węgrzce
S
054322
28. Kozłowska Natalia JKS Jagodne
S
O004374
29. Kozłowska Zuzanna KS Centurion
1997 (MJ.)
brak
30. Krasnodebska Katarzyna Ks Centurion
S
O001538
31. Kubiak Oliwia MAZ/bpk
2003 (JM.)
O037902
-
32. Kubis Katarzyna SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI VIRAKO-OLIPMIA
S
O052008
33. Kunert Ida BPK
2002 (J.)
brak
34. Kwiatkowska Iga None
2003 (JM.)
None
35. Kwiatkowska Patrycja bpk
S
Asd 909474
36. Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
1999 (MJ.)
O040391
37. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (Mł.)
O048443
38. Makowska Nina KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O036761
39. Martynuska Paulina KJ Milord Falenty Nowe
S
O004067
40. Matysik Marta brak MAZ
1997 (MJ.)
brak
41. Michońska Monika JKS Equita
S
brak
42. Mordzelewska Zofia St. J Poster Warszawa
S
O001628
43. Mroczek Aleksandra KS AZS AWF WARSZAWA
2005 (JM.)
O035411
44. Najdiuk Tatiana none
S
O041228
45. Olko Joanna stajnia Czadira
2000 (J.)
brak
46. Piechal Alicja bpk MAZ
2002 (J.)
O033581
47. Piechowska Iwona bpk MAZ
S
O025514
48. Piechowska Karolina Klub Sportowy Stajnia Łbiska
S
O013057
49. Pisarska Klaudyna SS Golden Horse
S
None
50. Powierza Anna bpk MAZ
S
Brak
51. Praga Julia JKS Equita Świętochów
2002 (J.)
O035142
52. Przybylska Agnieszka niezrzeszony
S
brak
53. Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce
S
O025098
54. Romszycka Agnieszka KJ Dobrzyniec
S
brak
55. Różyc Kinga bpk MAZ
2001 (J.)
brak
56. Ruszkowska Natalia BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O037588
57. Sabitov Katarzyna SKJ Virako-Olimpia
S
O024583
58. Sieńko Anna Grobice
2004 (JM.)
O032718
59. Sieńko Michał St. SKJ Grobice
2007 (Mł.)
O036736
60. Sitarska Monika Kj Aldragho
S
Brak
Brak
61. Sitarska Monika Kj aldragho
S
O000503
62. Ślusarczyk Urszula SKJ BAJARDO
2007 (Mł.)
O050766
63. Sprycha Iwona KJ Golden Dream
S
O019263
64. Stańczak Dominika SKJ VIRAKO-Olimpia
2002 (J.)
brak
65. Stelmach Dorota bez przynależności
brak
66. Szkuta Monika Klub Sportowy Centurion
S
O011404
67. Szwarc Barbara Klub sportowy AZS AWF Warszawa
brak
68. Szwast Joanna bpk MAZ
S
brak
69. Szwed Ewa Olmet ost-sped
S
0002450
70. Szymańska Aleksandra bpk
1997 (MJ.)
O041715
71. Tarłowska Kaja SKJ Legia Kozielska
S
O011994
72. Tomaszewska Teresa JKS Equita
.
73. Tomczak Paulina Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O003849
74. Trawińska Alicja Klub Sportowy Centurion
1999 (MJ.)
O013980
10102403
75. Tyborska Anna KJ Aromer
76. Urbańska Dorota KS Chojnów
S
brak
77. Vetter Julia KJ Milord
2006 (JM.)
O045409
78. Węglińska Gabriela BPK
2001 (J.)
brak
79. Węglińska Karolina BPK - MAZ
2003 (JM.)
O039386
80. Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin
S
T000828/18
81. Wojciechowska Maria BPK
2003 (JM.)
brak
82. Wojtkowska Anna-Maria KS Centurion
2000 (J.)
O020949
10111972
83. Wołkowycka Aleksandra SKJ Bajardo
2004 (JM.)
O045770
84. Zamrowska Anna bpk
S
O021782
85. Zatońska Lea KS AZS AWF WARSZAWA
2008 (Mł.)
BRAK
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

6

A-DAME DE PIQUE Oldenburg GER 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Dimaggio
M: Achiclarissa
O: Klaudia Kostrzębska
B: Josef Boeckmann
K017984 DE 433330225209
2.

36

ALGO SP POL 2006 Wałach gniada/165 F: Himen / Oder
M: Agawa / Pergamon
O: Karolina Gałkowska
B: SK Plękity
K013305
3.

92

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja Love Affair
O: Karolina Badowska
B: Aneta Ostrowska
K024969 616009592000613
4.

84

ANDRUS Fryzyjska POL 2008 Wałach kara/168 F: Sandor
M: Senne Deli
O: Tomasz Węgliński
B: Brak
Brak
5.

96

ANGEL QIEEN KUC POL 2009 Klacz bułana/kuc:142 F: Argentino
M: Reitlands Flying Angel / Stukhuster Ricardo go for Gold
O: -
B: -
K021533
6.

73

ANGEL QUEEN DRP GER 2009 Klacz bułana/kuc:148 F: Argentino / Aester El Nino
M: Reitlands Flying Angel / Stukhuster Ricardo go for Gold
O: Juszczuk-Kubiak Edyta
B: Lenert Busch
K021533 DE434340333409
7.

20

APASJONATA AUREUS Kuc Walijski POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
O: Aleksandra Ossowska
B: Alina Kujawa-Kroll
K012069
8.

77

ARETINO ŚL POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Evento
M: Aretuza
O: Ewa Swoboda-Kopeć
B: Beata Kapicka
brak
9.

22

AVILON HAFL. POL 2003 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pr Alegro
M: Hauptstutbuch Halina
O: Monika Karpińska
B: x
K022998
10.

54

BARNADO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Arriba Z
M: Bakara
O: Michał Mordzelewski
B: Krzysztof Strąk
K025879 616009580398114
11.

94

BATOR Kuc Walijski POL 2008 Wałach siwa/kuc: F: Little Ear
M: Barbie
O: Beata Vetter
B: Beata Vetter
K023859
12.

60

CALVADOS Oldenburg GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Cantus
M: JNjk,
O: Piechal
B: Niemcy
brak
13.

33

CARDALCO HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio
M: Hekla II / Carthago
O: Henryk Soboń
B: Eggers Ernst
K009028 DE421000007804
14.

83

CARTE BLANCHE SP POL 2013 Klacz gniada F: Stilios/Sandro Hit
M: Cornella/Lord Sinclair
O: ...
B: ...
K025842
15.

85

CIOS SP POL 2005 Wałach gniada F: Le duc
M: Cyganka
O: Anna Piwierza
B: Brak
Brak
16.

65

CRISTIANO KWPN POL 2006 Wałach gniada F: ...
M: ...
O: Katarzyna Krasnodebska
B: ...
99999
17.

59

DAMON'S DELIGHT Westfalska GER 2008 Klacz kasztanowata F: Damon Hill
M: Attika
O: Zofia Wojtkowska
B: Heinke von Menges
Brak
18.

86

DELICIOUS PP KUC POL 2006 Klacz kasztanowata/mk:141 F: Dacapo 154
M: Deborah B
O: Jarosław Golubiński
B: Procima sp zoo
K010730 104ZI48
19.

35

DIAMENT Małopolska POL 2004 Wałach gniada F: Emetyt
M: Dafia
O: Anna Żarnotal
B: Jan Głowacki
brak
20.

76

DIEGO RAMIREZ HANN GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Frederico
M: Rosenrot
O: Alicja Trawińska
B: Dieter Burbrink
K0137118 DE431318301808 DE431318301808
21.

10

DJANGO AA Małopolska POL 2014 Wałach gniada F: Jaśmin
M: Duma
O: Agnieszka Przybylska
B: Tomasz Drażba
brak
22.

43

DOLLY Kuc Walijski GER 2004 Klacz kasztanowata/132 F: PR Ducat
M: NN
O: Urszula Ślusarczyk
B: Helmut Eickhorst
4440/18 A B C DE 434 340372304
23.

38

DON PEDRO Hanower DEU 2013 Wałach kara/168 F: Don Frederico
M: Romanze
O: Aneta Kotarska
B: Heinz-Horst Kaufel
K024738 DE 431316102113
24.

88

DON SULTAN DRP POL 2006 Wałach kara/kuc: F: x
M: x
O: Anna Świątkowska
B: x
K020851
25.

82

DONNA AGATHA Holsztyńska GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Nicoretta
O: Olimpia Laferi-Sapiej
B:
K018558
26.

5

DOUBLE AFFAIR G SP POL 2005 Klacz gniada/167 F: Love Affair
M: Double D
O: Klaudia Kostrzębska
B: Paweł Gąsiński
K010188 10973
27.

69

DRAWELTINO Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Weltino
M: Drama
O: Ewa Cherek-Drozd
B: Pinkowska Anna
K023535 616007610201811
28.

72

DRUH HROBY HRON KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: NN
M: Hurka
O: Edyta Juszczuk-Kubiak
B: Krzysztof Chomicz
K020960 616999610165210
29.

78

EDINET OO POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Włodarz
M: Ellila
O: Agnieszka Romszycka
B: Damis BT
brak
30.

2

EMARK Małopolska POL 2012 Ogier ciemnogniada F: All That Jazz
M: Emeralda Divisor
O: Stadnina Koni Janów Podlaski
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K022482 616006580249812
31.

100

Famme Fatale F:
M:
O:
B:
32.

15

FANTAZJA SP POL 2005 Klacz siwa F: jantar
M: Fregata
O: Joanna Olko
B: Iwanowski Hubert
brak
33.

49

FANTOCHE PRE POR 2010 Wałach siwa/168 F: NN
M: NN
O: Cybulska
B: Por
12
34.

8

FELLINISCOUNT Hannowerska POL 2012 Wałach kara F: Floriscount
M: Dakota
O: Karolina Tomaszewska
B: Fauerbach Jan
brak
35.

56

FIRST LADY M Oldenburg POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Bon Bravour
M: Fürst Classic M Sir Donnerhall
O: Radosław Bujalski
B: Janusz Majkowski
brak DE 433330890414
36.

13

FLESZ Małopolska POL 2006 Wałach gniada F: ŁYK SZAMPANA
M: FOKA
O: KATARZYNA KUBIS
B: RYSZARD DZIURKOWSKI
K026470
37.

46

FRANS N KWPN NED 2010 Wałach gniada/165 F: Ampere / Rousseau
M: Aterpenta C / Watermill Scandic
O: Karolina Gałkowska
B: Holandia
K020905
38.

58

FÜRST DAVIDOFF Oldenburg POL 2011 Wałach gniada/175 F: Fürst Romancier
M: Don Sarina
O: Katarzyna Sabitov
B: Gestuet Lewitz
K018770 DE 433330887711
39.

90

GALLARDO Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/168 F: Quaterback
M: Gawęda Samba Hit I
O: Ewa Szwed
B: SK Dębno
K026318 616007610061314
40.

52

GIORGIO ARMANI SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Stakkato Top
M: Gloria V Roland
O: Dominika Jawulska-Bruzda
B: Adamuszewski Marek
K025109 616009660658814
41.

74

GRETKA KM POL 2005 Klacz kara/mk: F: Pepino
M: Gina
O: Igor Tarłowski
B: Romuald Benz
K017971 POL013530121405
42.

66

H'ORDA SP POL 2007 Klacz gniada F: Ofal
M: Hipologia
O: Przychodnia Weterynaryjna Iwona Piechowska
B: Andrzej Piechowski
K010901
43.

25

HARRY Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2002 Wałach gniada/170 F: West
M: Hadyna
O: Monika Michońska
B: Stadnina Koni Walewice
brak POL009590035302
44.

32

HELIOS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach siwa F: Corde
M: Hera
O: Marek Wołkowycki
B: SK Walewice Spółka z o.o.
K009529
45.

79

INNER OO POL 2007 Wałach siwa/mk: F: Gorec
M: Indonesia
O: Magdalena Rosochacka-Matysik
B: Damis BT
brak
46.

70

INTRUZ Szlachetna Półkrew POL 1997 Wałach siwa F: Nidar
M: Intencja
O: Krzysztof Idzikowski
B:
K004297
47.

27

IRAQUE Lusitano POR 2013 Wałach siwa/156 F: Adido Interagro
M: Ursula
O: Urszula Szczęch
B: Manuel Mendes Da Assuncao Coimbra
brak 620001002575734
48.

101

Jabłonka kuc 2006 kl F: Ganges
M: Janajka
O:
B:
49.

23

JAMUGO CALDERO III PRE ESP 2009 Ogier siwa F: Nazareno XXXII
M: Jamuga II
O: Piotr Romanowski
B: Ganaderia el caldero
brak
50.

47

KARINO NN POL 1998 Wałach /kuc:120 F: NN
M: NN
O: NN
B: NN
brak
51.

93

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara F: Elf / Fanimo
M: Kaliopea BH / Arlan
O: Bogna Hupa
B: Bogna Hupa
K024132 616009661444411
52.

98

KOLT SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Faust Z
M: Kofia
O: Dorota Stelmach
B: pol
616009660325805
53.

57

LEONIDAS Małopolak POL 07.03.2009 Wałach gniada F: Aspan
M: Lusia
O: Kamila Mrożek
B: Andrzej Piwowarski
K015584
54.

80

LIMIT 57 WESTF GER 2003 Wałach gniada F: Lissabon / Lordanos
M: Picola / Phantom
O: Paweł Piątkowski
B: Michaela Bockenhoff
K008351 DE441410019503
55.

64

LIMONKA Koń Mały POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Alek
M: Leyla
O: Patrycja Barcicka
B: Klimek Marek
None
56.

45

LITTLE BOY Małopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Halogen
M: Liliogłówka
O: Monika Dudzińska
B: Henryk Gębura
K020230
57.

37

LUCY NN POL 21.04.2006 Klacz kasztanowata/1.55 F: Nie znane
M: Nie znane
O: Nicole Husakowska Hudzik
B: Brak
Brak
58.

91

ŁASUCH SP POL 2014 Wałach srokata F: Hort
M: Łazanka / Łubian
O: Dariusz Michalski
B: Jarosław Gielec
K025822
59.

12

MERCEDES SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Corrado Boy
M: Mariotta Aviano
O: Monika Sitarska
B: Kopras Sp. z o.o.
616 009 61 01913 13
60.

48

MIDNIGHT MAGIC Kuc Conemara POL 2008 Ogier siwa/kuc: F: Atlantic Magic
M: Muffin
O: Krupiński
B: Krupiński
K018584
61.

103

MIDTJYDENS ORION SP DNK 2010 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pour Amour
M: Alanya
O: Patrycja Kaczorowska
B: Heidi i Brian Petersen
K025310
62.

29

MILORD SP POL 2007 Wałach gniada/166 F: Love Affaire
M: Milagros
O: Julia Gawlikowska
B: pol
brak 616009661490207
63.

30

MISJONARZ SP POL 2002 Wałach siwa F: .
M: .
O: .
B: .
brak
64.

63

MORTENIS SP POL 2008 Wałach gniada F: Cantanis
M: Morgenrot
O: Tatiana Najdiuk
B: Robert Stasiuk
K022038
65.

81

MY FUNNY VALENTINE WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Dilmar / Maram
M: Carmen / Karbit
O: Piotr Rachwał
B: Józef Charyton
K021285 616007520056712
66.

68

NESQUICK M KUC POL 2012 Wałach bułana F: Nugat
M: Niwka
O: Karolina Piechowska
B: Leon Gawroński
K024097
67.

75

NEW LOVE II SP POL 2006 Klacz gniada F: Love Affair
M: Novizin
O: Rafał Alwasiak
B: Remigiusz Makowski
K018991
68.

39

NIEZAPOMINAJKA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz siwa/165 F: Wieland
M: Nadzieja
O: Adelajda Różyc
B: Marczak Przemysław
K022289 616 009 60 03485 09
69.

41

NONSENS 10 DRP GER 2003 Wałach gniada/kuc: F: Neckar
M: Maish
O: .
B: .
K010463
70.

9

NUGAT PP DRP POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: Nemax
M: Nanouk PP
O: Procima sp. Z o.o.
B: Procima sp. Z o.o.
Brak
71.

28

PATI BH Deutsche Reit Pony POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: Da capo 154
M: Pippi
O: Katarzyna Żórawska
B: Bogna Hupa
K025359
72.

24

PERFECT Wielkopolski POL 1999 Wałach gniada/167 F: Tak
M: Tak
O: Patrycja
B: None
None
73.

50

POKER FACE Traken GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Xxxxx
M: Yyyy
O: Paula Jedra
B: Nnnn
12345 1234 Asfg
74.

62

POLAŃCZYK SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Praga / Dolus
O: Barbara Praga
B: Barbara Praga
K022368 616009661639209
75.

31

RAFAELL BH SP POL 2011 Wałach gniada F: Elf
M: Roxy HL
O: Grażyna Barć
B: Bogna Hupa
K022946
76.

102

RAFAELLO PG SP POL 2007 Wałach kasztanowata/179 F: For Leo
M: Rosanta
O: Klaudyna Pisarska
B: Stanisław Pałczyński
K11993 POL009520058707
77.

67

RAKIJA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Love Affair
M: Reda
O: Iwona Piechowska
B: Remigiusz Makowski
K013686
78.

55

RAMBLER SP POL 2014 Wałach gniada F: Rammstein
M: Roma Lancino De L
O: Julita Wierzchowska
B: Julita Wierzchowska
brak 616 009 58 03788 14
79.

40

ROMANTICA SP POL 2010 Klacz kara F: Swarovski
M: Rowa
O: Ludmiła Strypikowska
B: Piotr Wiese
K017986 616009590204710
80.

4

SAGART Fryzyjska POL 2013 Wałach kara F: Bertil Fan D'Ald Loop
M: Tulina
O: Marzena Rogalska
B: Świtalska Agnieszka
brak
81.

95

SAROTTI KAKAO Hanower GER 2014 Ogier gniada F: Sarotti Mocca Sahne
M: Helena
O: Marzena Makowska
B: Niemcy
K025994
82.

11

SHADES OF GREY ex New Carlos SP POL 2012 Wałach siwa F: Carlos DZ
M: Nokia Turbud Quirinus
O: Monika Sitarska
B: --
K021927 616009580138112
83.

1

SINA WH TRAK GER 2013 Klacz ciemnogniada F: All Inclusive
M: Syntje WH / Herzruf
O: Krempeć Magdalena
B: Niemcy
K023450 DE409090188013
84.

53

STROK Pełna Krew Angielska POL 1999 Wałach gniada F: All Hands On Deck
M: Secada
O: Joanna Szwast
B: Stadnina Koni Kozienice
brak
85.

51

TOFFI SP. POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Faust Z.
M: Topless
O: Monika Szkuta
B: Artur Włosiński
K017249 6160096602953
86.

97

TOTALIS HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Totilas
M: Lady Diamond / Londonderry
O: Katarzyna Czapska
B: GER
DE431319606412
87.

26

WERSAL TRK. POL 2011 Wałach kasztanowata F: Emis
M: Wamba / Ignac
O: Tomasz Węgliński
B: Mirosław Kulpiński
K024373 POL732010074711 -
88.

34

WIKING Kuc Gr.d POL 2002 Wałach gniada/kuc:147 F: Dybicz
M: Wenus
O: Agnieszka Żarnowiecka
B: Paweł Wysocki
K022831 POL 013 55 00948 02
89.

87

WONDERFUL VANILLA MAL POL 2006 Klacz gniada/mk:148 F: harpun
M: watra
O: Inga Łąpieś-Kolwas
B: Barbara Sułowska - Calak
K016979
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2018-09-08
2018-09-08
2018-09-08
4
2018-09-08
12
Bierieżnow Tatiana
KS Centurion
2018-09-08
2
Bobowska Joanna
KS Chojnów
2018-09-08
2
Chromik Agata
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2018-09-08
2018-09-08
Cybulska Joanna
LKJ Lewada
2018-09-08
13
2018-09-09
4
Cygler Katarzyna
bpk MAZ
IRAQUE (27)
2018-09-08
10
2018-09-09
7
Drozd Adrianna
SS Golden Horse
2018-09-08
1
2018-09-09
1
Gawlikowska Julia
bez przynależności
MILORD (29)
2018-09-08
8
2018-09-09
4
2018-09-08
7
2018-09-09
2
Głuszko Kamila
bpk
2018-09-08
2
2018-09-08
2
2018-09-09
1
2018-09-09
1
Golubińska Ewa
KJ Plejada
2018-09-09
1
2018-09-08
1
Górecka Paulina
None
LIMONKA (64)
2018-09-08
5
Husakowska-Hudzik Nicole
Brak
LUCY (37)
2018-09-08
3
2018-09-08
5
2018-09-09
2
2018-09-09
3
Jawulska-Bruzda Dominika
Klub Jeździecki Milord
2018-09-08
2018-09-08
5
2018-09-09
Jedra Paula
Lewada Zakrzow
2018-09-08
1
2018-09-09
3
Jokiel Julia
KJ Aromer
PATI BH (28)
2018-09-08
7
2018-09-09
6
Juszczak Paulina
None
LIMONKA (64)
2018-09-08
10
Kaczorowska Julia
SS Golden Horse
2018-09-08
3
2018-09-09
2
Kokot Julia
KJ Akademia Kucania Dawidy
WIKING (34)
2018-09-08
3
2018-09-08
2
2018-09-08
3
2018-09-09
1
2018-09-09
3
Kolek-Kowieska Agnieszka
Klub Jeździecki Janów Podlaski
EMARK (2)
2018-09-08
2018-09-08
2018-09-09
Kolwas Monika
KJ Plejada
2018-09-08
4
2018-09-09
7
Kopczewska Kalina
KJ Plejda
2018-09-08
4
2018-09-08
4
2018-09-09
3
2018-09-09
2
Kosecka-Andziak Paulina
ks chojnów
2018-09-08
3
2018-09-09
5
Kostrzębska Klaudia
Klub Jeździecki Truskaw
2018-09-08
8
2018-09-08
11
2018-09-09
3
2018-09-08
3
2018-09-09
2
Kotarska Aneta
bpk MAZ
2018-09-08
8
2018-09-09
7
Kotowicz Tamara
KJ Leśna Wola
2018-09-08
2
2018-09-08
7
2018-09-09
1
Kowalik Monika
bpk MAZ
2018-09-08
2
2018-09-09
4
Kozaczka Natalia
KJ Equus Węgrzce
2018-09-08
2018-09-09
2018-09-08
Kozłowska Natalia
JKS Jagodne
ŁASUCH (91)
2018-09-08
1
2018-09-08
2
Kozłowska Zuzanna
KS Centurion
2018-09-08
1
Krasnodebska Katarzyna
Ks Centurion
2018-09-09
7
Kubiak Oliwia
MAZ/bpk
2018-09-08
1
2018-09-09
1
2018-09-09
5
Kubis Katarzyna
SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI VIRAKO-OLIPMIA
FLESZ (13)
2018-09-08
4
2018-09-08
14
2018-09-09
2
2018-09-09
2
Kunert Ida
BPK
ARETINO (77)
2018-09-08
4
2018-09-08
3
Kwiatkowska Iga
None
2018-09-08
11
Kwiatkowska Patrycja
bpk
PERFECT (24)
2018-09-09
8
Laferi-Sapiej Oliwia
SKJ Legia-Kozielska
2018-09-08
8
2018-09-09
9
2018-09-08
1
2018-09-09
1
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
2018-09-08
2
2018-09-08
1
2018-09-09
1
2018-09-09
1
Makowska Nina
KJ Aldragho Piaseczno
AVILON (22)
2018-09-08
3
2018-09-08
4
2018-09-08
5
Martynuska Paulina
KJ Milord Falenty Nowe
2018-09-08
7
2018-09-09
1
Matysik Marta
brak MAZ
INNER (79)
2018-09-08
3
2018-09-08
1
Michońska Monika
JKS Equita
HARRY (25)
2018-09-08
7
2018-09-08
11
2018-09-09
6
2018-09-09
7
Mordzelewska Zofia
St. J Poster Warszawa
BARNADO (54)
2018-09-08
Mroczek Aleksandra
KS AZS AWF WARSZAWA
ALGO (36)
2018-09-08
7
2018-09-08
2
2018-09-09
3
2018-09-09
2
Najdiuk Tatiana
none
2018-09-08
1
Olko Joanna
stajnia Czadira
2018-09-09
5
Piechal Alicja
bpk MAZ
2018-09-08
2
2018-09-08
4
2018-09-09
3
2018-09-09
2
Piechowska Iwona
bpk MAZ
H'ORDA (66)
2018-09-08
13
2018-09-09
12
Piechowska Karolina
Klub Sportowy Stajnia Łbiska
RAKIJA (67)
2018-09-08
5
2018-09-09
3
2018-09-08
5
2018-09-09
3
Pisarska Klaudyna
SS Golden Horse
2018-09-09
1
Powierza Anna
bpk MAZ
CIOS (85)
2018-09-08
10
2018-09-08
1
Praga Julia
JKS Equita Świętochów
2018-09-08
12
2018-09-09
3
Przybylska Agnieszka
niezrzeszony
2018-09-08
2018-09-08
9
2018-09-09
8
Rachwał Piotr
KJ Equus Węgrzce
2018-09-08
10
2018-09-09
10
Romszycka Agnieszka
KJ Dobrzyniec
2018-09-09
1
2018-09-09
13
Różyc Kinga
bpk MAZ
2018-09-08
11
2018-09-09
6
Ruszkowska Natalia
BPK (MAZ)
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-08
2
Sabitov Katarzyna
SKJ Virako-Olimpia
2018-09-08
1
2018-09-09
6
Sieńko Anna
Grobice
2018-09-09
2
2018-09-09
5
Sieńko Michał
St. SKJ Grobice
KARINO (47)
2018-09-08
2
2018-09-08
3
Sitarska Monika
Kj Aldragho
2018-09-08
2018-09-08
2018-09-09
Sitarska Monika
Kj aldragho
2018-09-08
2018-09-08
2018-09-09
Ślusarczyk Urszula
SKJ BAJARDO
DOLLY (43)
2018-09-08
1
2018-09-08
2
Sprycha Iwona
KJ Golden Dream
2018-09-09
11
Stańczak Dominika
SKJ VIRAKO-Olimpia
SAGART (4)
2018-09-08
3
2018-09-09
3
Stelmach Dorota
bez przynależności
KOLT (98)
2018-09-09
9
Szkuta Monika
Klub Sportowy Centurion
TOFFI (51)
2018-09-08
4
2018-09-09
2
Szwarc Barbara
Klub sportowy AZS AWF Warszawa
2018-09-08
6
2018-09-09
6
Szwast Joanna
bpk MAZ
STROK (53)
2018-09-08
4
2018-09-08
9
2018-09-09
5
Szwed Ewa
Olmet ost-sped
2018-09-08
2018-09-08
Szymańska Aleksandra
bpk
DIAMENT (35)
2018-09-08
9
2018-09-08
8
2018-09-09
5
2018-09-09
4
Tarłowska Kaja
SKJ Legia Kozielska
GRETKA (74)
2018-09-08
4
2018-09-08
14
Tomaszewska Teresa
JKS Equita
FRANS N (46)
2018-09-08
6
2018-09-09
4
Tomczak Paulina
Klub Jeździecki Welt Opypy
2018-09-08
2
2018-09-08
1
2018-09-09
1
Trawińska Alicja
Klub Sportowy Centurion
2018-09-08
2
2018-09-09
1
Tyborska Anna
KJ Aromer
Jabłonka (101)
2018-09-08
6
2018-09-09
4
Urbańska Dorota
KS Chojnów
TOTALIS (97)
2018-09-08
Vetter Julia
KJ Milord
BATOR (94)
2018-09-08
4
2018-09-08
5
2018-09-09
3
Węglińska Gabriela
BPK
ANDRUS (84)
2018-09-08
6
Węglińska Karolina
BPK - MAZ
WERSAL (26)
2018-09-08
6
Wierzchowski Jarosław
WKJ Lublin
RAMBLER (55)
2018-09-08
2018-09-08
2018-09-08
2018-09-08
Wojciechowska Maria
BPK
EDINET (78)
2018-09-08
6
2018-09-08
4
Wojtkowska Anna-Maria
KS Centurion
2018-09-08
1
Wołkowycka Aleksandra
SKJ Bajardo
HELIOS (32)
2018-09-08
5
2018-09-08
3
2018-09-09
2
2018-09-09
1
Zamrowska Anna
bpk
INTRUZ (70)
2018-09-08
9
2018-09-09
8
Zatońska Lea
KS AZS AWF WARSZAWA
2018-09-08
5
2018-09-09
2

Number of Riders: 85

Number of Horses: 89

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl