Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZOiR-A Solec Kujaski 2018
Solec Kujawski, 3-5.08.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
82 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 08:19:13
2018-07-27 21:56:32
Natalia Głębowska DRIFTER
  • 1x 7/N-4 ZO/
  • 1x 23/N-5 ZO/
  • 1x 39/N-7 ZO/
80 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 08:19:28
2018-07-27 20:30:33
Julia Naumovich-Shabovskaya HADES
  • 1x 10/CC-2 ZO/
  • 1x 26/CC-3/
  • 1x 42/CC-6 ZO/
79 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 08:19:40
2018-07-27 17:16:29
Agata Włodarczyk BLACK PEARL R
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 6/N-4 ZR/
  • 1x 18/P-3 ZR/
  • 1x 22/N-5 ZR/
  • 1x 34/P-4 ZR/
  • 1x 38/N-6 ZR/
78 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 12:20:49
2018-07-27 11:31:09
Karolina Borys-Piotrkowska CZEKOLADA
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 1/L-2/
  • 1x 17/L-3 ZR/
  • 1x 18/P-3 ZR/
  • 1x 33/L-4 ZR/
  • 1x 34/P-4 ZR/
77 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 10:39:56
2018-07-27 10:24:08
Klaudyna Pisarska RAFAELLO PG
  • 1x 12/CS-1 ZO/
  • 1x 29/CS-2/
  • 1x 45/CS-5/
76 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 10:39:31
2018-07-26 21:23:03
Dominika Jędrzejowska OSKAR
  • 1x 7/N-4 ZO/
  • 1x 23/N-5 ZO/
75 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 10:40:07
2018-07-26 18:18:51
Anna Starowoitowa-Swiątkowska SCHANEL
  • 1x 3/D-1 ZR/
  • 1x 19/D-2 ZR/
  • 1x 35/D-3 ZR/
74 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 10:53:24
2018-07-26 18:17:23
Anna Starowoitowa-Swiątkowska KOSTARYKA
  • 1x 1/L-2/
  • 1x 17/L-3 ZR/
  • 1x 33/L-4 ZR/
73 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 10:47:52
2018-07-26 17:03:18
Olga Masłowska JUST LOVE
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 1/L-2/
  • 1x 17/L-3 ZR/
  • 1x 18/P-3 ZR/
  • 1x 33/L-4 ZR/
  • 1x 34/P-4 ZR/
72 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 15:32:24
2018-07-25 23:14:53
Jakub Karczewski CESARZ
  • 1x 17/L-3 ZR/
  • 1x 33/L-4 ZR/
71 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 10:49:26
2018-07-25 15:31:15
Maryana Mishlanava YANKO VI
  • 1x 12/CS-1 ZO/
  • 1x 27/CC-5/
  • 1x 43/CC-7 ZO/
70 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 10:51:35
2018-07-25 13:27:56
Magdalena Zgórska-Dąbrowska GLADIATOR J
  • 1x 8/C-1 ZR/
  • 1x 24/C-2 ZR/
  • 1x 40/C-4 ZR/
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 12:41:50
2018-07-25 10:11:48
Aleksandra Szulc MIRA-P
  • 1x 13/CS-2 ZO/
  • 1x 29/CS-2/
68 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 12:42:01
2018-07-25 08:35:55
Kornelia Drewing FIRST WAIOWA
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 18/P-3 ZR/
  • 1x 34/P-4 ZR/
67 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 12:42:15
2018-07-25 08:34:53
Aniela Ziółkowska NIKODEM
  • 1x 1/L-2/
  • 1x 17/L-3 ZR/
  • 1x 33/L-4 ZR/
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 12:42:25
2018-07-25 08:34:07
Anna Skrzeszewska-Walter FLAGGED BY DARK
  • 1x 6/N-4 ZR/
  • 1x 22/N-5 ZR/
  • 1x 38/N-6 ZR/
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 12:42:42
2018-07-25 08:33:01
Anna Skrzeszewska-Walter VALENTIJIN
  • 1x 11/CC-4 ZO/
  • 1x 27/CC-5/
  • 1x 43/CC-7 ZO/
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 12:42:51
2018-07-25 08:32:00
Natalia Sznigier DISCOVERY
  • 1x 8/C-1 ZR/
  • 1x 24/C-2 ZR/
  • 1x 40/C-4 ZR/
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 12:43:02
2018-07-25 08:31:05
Łukasz Walter UNLIMITED
  • 1x 8/C-1 ZR/
  • 1x 24/C-2 ZR/
  • 1x 40/C-4 ZR/
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 13:25:28
2018-07-25 08:30:05
Łukasz Walter DON SANDRIO
  • 2x 16/el. MPMK 6 latki/
  • 2x 32/el. MPMK 6 latki/
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 12:43:16
2018-07-25 08:28:55
Nadia Paszylk WINTERKONING
  • 1x 1/L-2/
  • 1x 17/L-3 ZR/
  • 1x 20/D-3 ZO/
  • 1x 33/L-4 ZR/
  • 1x 36/D-4 ZO/
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 12:43:37
2018-07-24 13:50:01
Daniela Kuczkowska CHANTRE' NOIR
  • 1x 6/N-4 ZR/
  • 1x 19/D-2 ZR/
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 12:43:46
2018-07-24 13:48:24
Anna Tyrkiel-Baranowska DON CORLEONE 29
  • 1x 10/CC-2 ZO/
  • 1x 26/CC-3/
  • 1x 42/CC-6 ZO/
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 12:43:57
2018-07-24 13:34:17
Klara Woźnicka ROGER
  • 1x 7/N-4 ZO/
  • 1x 23/N-5 ZO/
  • 1x 39/N-7 ZO/
56 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 12:44:09
2018-07-24 13:33:21
Klara Woźnicka GO GO BORNEO
  • 1x 9/C-2 ZO/
  • 1x 25/C-3 ZO/
  • 1x 41/C-4 ZO/
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 12:44:23
2018-07-23 15:12:41
Iga Zawiślak EVEREST VDL
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 18/P-3 ZR/
  • 1x 34/P-4 ZR/
54 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 13:17:08
2018-07-23 15:05:17
Oliwia Miotke DOLCE VITA
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 18/P-3 ZR/
  • 1x 34/P-4 ZR/
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 13:17:18
2018-07-23 15:03:57
Martyna Ossowska CHESTER
  • 1x 5/N-2 ZO kuce/
  • 1x 21/N-3 ZO kuce/
  • 1x 37/N-7 ZO kuce/
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:18:35
2018-07-23 12:33:44
Agnieszka Domagała DON KENNEDY
  • 1x 13/CS-2 ZO/
  • 1x 29/CS-2/
  • 1x 45/CS-5/
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 11:20:20
2018-07-23 11:15:27
Natalia Mila SAHARA
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 18/P-3 ZR/
  • 1x 34/P-4 ZR/
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 09:34:56
2018-07-22 22:24:44
Anita Parzyńska AVANTI
  • 1x 18/P-3 ZR/
  • 1x 34/P-4 ZR/
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 11:20:30
2018-07-22 22:23:44
Amelia Gajewska STENVAENGE CHARLES
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 1/L-2/
  • 1x 17/L-3 ZR/
  • 1x 18/P-3 ZR/
  • 1x 33/L-4 ZR/
  • 1x 34/P-4 ZR/
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 11:20:39
2018-07-22 22:09:55
Beata Gruba DOLCE CABANA
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 1/L-2/
  • 1x 17/L-3 ZR/
  • 1x 18/P-3 ZR/
  • 1x 33/L-4 ZR/
  • 1x 34/P-4 ZR/
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 11:20:53
2018-07-22 21:55:42
Katarzyna Porożyńska-Pankau CANDELA
  • 1x 14/el. MPMK 4 latki/
  • 1x 1/L-2/
  • 1x 17/L-3 ZR/
  • 1x 30/el. MPMK 4 latki/
  • 1x 33/L-4 ZR/
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 11:21:03
2018-07-22 14:05:34
Anna Pilarska OKSER
  • 1x 6/N-4 ZR/
  • 1x 22/N-5 ZR/
  • 1x 38/N-6 ZR/
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 10:13:26
2018-07-22 09:00:04
Weronika Racinowska ARES
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 18/P-3 ZR/
  • 1x 34/P-4 ZR/
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 10:13:45
2018-07-21 21:28:25
Aleksandra Krywult GOOGLE
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 9/C-2 ZO/
  • 1x 25/C-3 ZO/
  • 1x 41/C-4 ZO/
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 10:14:03
2018-07-21 14:50:45
Zuzanna Frydrych PUMPKIN SPICY
  • 1x 4/D-2 ZO/
  • 1x 20/D-3 ZO/
  • 1x 36/D-4 ZO/
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 10:14:14
2018-07-21 12:11:23
Marta Biniek NERRADO
  • 1x 8/C-1 ZR/
  • 1x 24/C-2 ZR/
  • 1x 40/C-4 ZR/
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 10:14:26
2018-07-20 23:37:16
Ada Bryszewska WIERA
  • 1x 8/C-1 ZR/
  • 1x 24/C-2 ZR/
  • 1x 40/C-4 ZR/
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 10:14:35
2018-07-20 20:05:41
Alicja Hadryś-Nowak HAPPY DANCER
  • 1x 9/C-2 ZO/
  • 1x 25/C-3 ZO/
  • 1x 41/C-4 ZO/
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 10:41:03
2018-07-20 17:38:58
Angelika Kolarz WERBENA MISS NANDO
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 1/L-2/
  • 1x 17/L-3 ZR/
  • 1x 18/P-3 ZR/
  • 1x 33/L-4 ZR/
  • 1x 34/P-4 ZR/
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 10:41:15
2018-07-20 15:33:15
Hanna Bagniewska DONNA PRIMA
  • 1x 6/N-4 ZR/
  • 1x 22/N-5 ZR/
  • 1x 38/N-6 ZR/
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 10:05:37
2018-07-19 16:29:56
Wiktoria Znaczko KODEINKA
  • 1x 6/N-4 ZR/
  • 1x 22/N-5 ZR/
  • 1x 38/N-6 ZR/
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 09:45:06
2018-07-17 21:55:00
Karolina Zawada LAUDANI
  • 1x 10/CC-2 ZO/
  • 1x 26/CC-3/
  • 1x 42/CC-6 ZO/
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 11:24:42
2018-07-17 16:45:11
Joanna Sawczyńska NELKA
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 1/L-2/
  • 1x 17/L-3 ZR/
  • 1x 18/P-3 ZR/
  • 1x 33/L-4 ZR/
  • 1x 34/P-4 ZR/
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 14:58:23
2018-07-17 11:47:40
Julia Rogucka CASANOVA
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 18/P-3 ZR/
  • 1x 34/P-4 ZR/
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 14:58:32
2018-07-17 11:30:32
Julia Wójcik KASJO
  • 1x 1/L-2/
  • 1x 17/L-3 ZR/
  • 1x 33/L-4 ZR/
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 10:17:46
2018-07-16 22:14:41
Agata Chromik PRISCO
  • 1x 11/CC-4 ZO/
  • 1x 27/CC-5/
  • 1x 43/CC-7 ZO/
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 10:18:28
2018-07-16 17:52:23
Oliwia Marcinkowska MARIJKE TIALDA
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 18/P-3 ZR/
  • 1x 34/P-4 ZR/
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 10:52:27
2018-07-16 17:06:37
Zuzanna Gradowska TIGRA
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 18/P-3 ZR/
  • 1x 34/P-4 ZR/
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 10:53:00
2018-07-15 21:29:14
Dominika Żygowska SUMMER HIT
  • 1x 4/D-2 ZO/
  • 1x 7/N-4 ZO/
  • 1x 20/D-3 ZO/
  • 1x 23/N-5 ZO/
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 10:53:12
2018-07-15 21:28:22
Dominika Żygowska BALLANTINES
  • 1x 8/C-1 ZR/
  • 1x 24/C-2 ZR/
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 11:00:11
2018-07-13 20:52:45
Karolina Badora ETI QUEEN
  • 1x 6/N-4 ZR/
  • 1x 22/N-5 ZR/
  • 1x 38/N-6 ZR/
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 11:00:22
2018-07-13 20:49:25
Grażyna Ścisło PERYKLES
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 1/L-2/
  • 1x 17/L-3 ZR/
  • 1x 18/P-3 ZR/
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 11:39:30
2018-07-13 20:48:45
Urszula Pietrzycka DONNA SOLE
  • 1x 1/L-2/
  • 1x 17/L-3 ZR/
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 11:00:41
2018-07-13 20:46:23
Urszula Pietrzycka HUMOR
  • 1x 7/N-4 ZO/
  • 1x 23/N-5 ZO/
  • 1x 39/N-7 ZO/
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 16:30:12
2018-07-13 20:45:53
Urszula Pietrzycka ZOMIKO
  • 1x 33/L-4 ZR/
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 11:11:52
2018-07-13 20:45:17
Urszula Pietrzycka LEYLA
  • 1x 11/CC-4 ZO/
  • 1x 27/CC-5/
  • 1x 43/CC-7 ZO/
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 11:18:50
2018-07-13 11:10:28
Ewelina Orłowska DIOR
  • 1x 33/L-4 ZR/
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 11:19:10
2018-07-13 10:40:22
Amelia Orłowska KASJO
  • 1x 18/P-3 ZR/
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 11:23:04
2018-07-13 10:34:18
Amelia Orłowska DIOR
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 18/P-3 ZR/
  • 1x 33/L-4 ZR/
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 20:45:12
2018-07-12 13:10:48
Anna Wolna BRETTON PRINCE
  • 1x 9/C-2 ZO/
  • 1x 25/C-3 ZO/
  • 1x 41/C-4 ZO/
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 20:45:44
2018-07-11 16:01:59
Ivette Czok TICET
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 17/L-3 ZR/
  • 1x 18/P-3 ZR/
  • 1x 33/L-4 ZR/
  • 1x 34/P-4 ZR/
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 20:45:58
2018-07-11 15:52:49
Julia Moczak RUBINA 395
  • 1x 10/CC-2 ZO/
  • 1x 26/CC-3/
  • 1x 42/CC-6 ZO/
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 10:19:50
2018-07-11 15:51:28
Anna Doczekalska GOLDEN DREAM
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 18/P-3 ZR/
  • 1x 34/P-4 ZR/
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 20:46:13
2018-07-11 15:50:22
Urszula Krzewicka ELDOM
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 18/P-3 ZR/
  • 1x 34/P-4 ZR/
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 20:46:45
2018-07-11 15:48:04
Urszula Krzewicka CHERRY COLA
  • 1x 10/CC-2 ZO/
  • 1x 26/CC-3/
  • 1x 42/CC-6 ZO/
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 13:25:18
2018-07-11 15:46:20
Aleksandra Szulc MONTE CASSINO
  • 1x 3/D-1 ZR/
  • 1x 8/C-1 ZR/
  • 1x 19/D-2 ZR/
  • 1x 35/D-3 ZR/
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 11:31:13
2018-07-09 14:06:22
Aleksandra Felska ATENA
  • 1x 2/P-2 ZR/
  • 1x 9/C-2 ZO/
  • 1x 18/P-3 ZR/
  • 1x 25/C-3 ZO/
  • 1x 34/P-4 ZR/
  • 1x 41/C-4 ZO/
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 15:45:41
2018-07-02 13:35:20
Marta Błażko DEVINETTE
  • 1x 11/CC-4 ZO/
  • 1x 27/CC-5/
  • 1x 43/CC-7 ZO/
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 15:45:55
2018-06-29 13:24:26
Marcelina Wojsz I'MARA
  • 1x 15/el. MPMK 5 latki/
  • 1x 31/el. MPMK 5 latki/
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 11:42:41
2018-06-29 13:20:58
Justyna Wojsz JAMAL'S TWINKELING
  • 1x 9/C-2 ZO/
  • 1x 25/C-3 ZO/
  • 1x 41/C-4 ZO/
1 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 14:49:51
2018-06-22 12:18:37
Aleksandra Konera SAN SECRET
  • 1x 9/C-2 ZO/
  • 1x 25/C-3 ZO/
  • 1x 41/C-4 ZO/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badora Karolina WKJ Lublin
S
brak
2. Biniek Marta Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
1998 (MJ.)
O024066
3. Błażko Marta KJ Golden Dream
S
O013182
4. Borys-Piotrkowska Karolina Rywal
S
O003245
5. Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
S
O002195
6. Czapska Alicja KSJ Zagozd
S
O002228
7. Czok Ivette KJ Golden Dream
2006 (JM.)
O040263
8. Doczekalska Anna KJ Golden Dream
S
O031257
9. Domagała Agnieszka Pomorska Liga Jeździecka
S
O003304
10. Drewing Kornelia KJ AS Dream
2002 (J.)
brak
11. Felska Aleksandra St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
2001 (J.)
O035160
12. Frydrych Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2001 (J.)
O042882
13. Gradowska Zuzanna JKS,, Rywal'' Grudziądz
2005 (JM.)
O037622
14. Hadryś-Nowak Alicja K.S Centurion
S
O003652
15. Jankowski Hubert KSJ Zagozd
S
brak
16. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
17. Jędrzejowska Dominika bpk MAZ
2001 (J.)
O042742
18. Karczewski Jakub brak
S
brak
19. Kolarz Angelika Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2004 (JM.)
O034083
20. Konera Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O035204
21. Kosecka Danuta LKS Nadwiślanin
22. Kosecka Danuta LKS Nadwiślanin
23. Kryszak Marta KJ Oxer
24. Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream
1997 (MJ.)
O021702
25. Krzewicka Urszula KJ Golden Dream
1998 (MJ.)
O012224
26. Marcinkowska Oliwia Klub Jeździecki Młyńska Struga
2000 (J.)
brak
27. Miotke Oliwia Kj Pegaz Reda
2002 (J.)
O034998
28. Mishlanava Maryana PLJ Dziemiany
S
932/15
29. Moczak Julia KJ Golden Dream
1997 (MJ.)
Brak
30. Naumovich-Shabovskaya Julia STAJNIA JARUŻYN
S
O014082
31. Orłowska Amelia JKS U ROBSONÓW
2005 (JM.)
0040567
32. Ossowska Martyna KJ Pegaz Reda
2005 (JM.)
O034379
33. Parzyńska Anita Klub Jeździecki Golden Dream
S
Beak
34. Pietrzycka Urszula LKJ Nadwiślanin Kwidzyn
1998 (MJ.)
O030981
35. Pilarska Anna Klub Jeździecki Młyńska Struga
S
O033729
36. Porożyńska-Pankau Katarzyna Klub Jeździecki Grodno-Dwór
S
O002749
37. Racinowska Weronika KJ Classic Solec Kujawski
1999 (MJ.)
brak
38. Rogucka Julia Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
Brak
39. Sawczyńska Joanna BLG Consulting
2000 (J.)
O033011
40. Ścisło Grażyna KJ Dobrzyniec
S
brak
41. Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream
S
O003152
42. Starowoitowa-Swiątkowska Anna JKS Grudziadz
S
Brak
43. Sznigier Natalia KJ AS Dream
2000 (J.)
O031518
44. Szulc Aleksandra KJ Golden Dream
S
O003378
45. Walter Łukasz KJ AS Dream
S
O015025
46. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (J.)
O021223
47. Wójcik Julia Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O045048
48. Wolna Anna Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
S
O023868
49. Zawada Karolina KJ PEGAZ Reda
1997 (MJ.)
O023628
50. Zawiślak Iga KJ Pegaz Reda
2000 (J.)
O033293
51. Zgórska-Dąbrowska Magdalena KJ CLASSIC
S
brak
52. Ziółkowska Aniela KJ AS Dream
2005 (JM.)
O034978
53. Ziółkowska Oliwia KJ AS Dream
1998 (MJ.)
O026108
54. Znaczko Wiktoria Kujawsko-Pomorski KJ
1998 (MJ.)
O028974
55. Żygowska Dominika KJ Arpav
S
O015053
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

44

ARES WLKP POL 2010 Wałach F: Adiutant
M: Astra
O: Bartosz Michałek
B: Sawomir Matz
K020331
2.

2

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
O: Maciej Felski
B: Waldemar Świątkiewicz
K019651 616009520025811
3.

49

AVANTI SP POL 2007 Wałach gniada F: Denar
M: Adaptacja
O: Anita Parzyńska
B: Janusz Klimek
Brak
4.

28

BALLANTINES Oldenburska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Burberry
M: Homologia
O: Sławomir Żygowski
B: -
K014727 DE 433331046809
5.

78

BLACK PEARL R Hanowerska GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Beluga
M: Euterpe
O: Dorota Włodarczyk
B: Albert Roskamm
K025486
6.

19

BRETTON PRINCE OLD GER 2012 Ogier gniada F: Bretton Woods
M: Cileste IV
O: Anna Wolna
B: Margarete Strohm
K022084
7.

46

CANDELA WLKP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: ELOQUENT
M: Casona / Agar
O: Katarzyna Porożyńska-Pankau
B: Katarzyna Porożyńska-Pankau
K025858 616007600219914
8.

34

CASANOVA Wielkopolska POL 2013 Wałach kasztanowata/164 F: Meteoryt
M: Cayenne
O: Beata Rogucka
B: Waleńska Izabela
brak
9.

71

CESARZ Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Cypis
M: Czanta
O: Jakub Karczewski
B: Wietrzak Jerzy
brak
10.

82

Chantal hol 2014 kl gn F: Cassilano
M: ZE ROBERTA / QVITE CAPITOL
O: Hubert Jankowski
B: Thamling Soenke Wilhelm
421000177514
11.

15

CHERRY COLA WESTF POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Canturo
M: Coca Cola
O: Urszula Krzrwicka
B: Montis Sp.zo.o
K020649
12.

52

CHESTER Deutsches Reitpony GER 2007 Wałach ciemnogniada/kuc:148 cm F: Maritim 2
M: Star Power Cindarella
O: Joanna Ossowska
B: Anja Bock
K020590 DE422220108307
13.

77

CZEKOLADA Arabska POL 2013 Klacz inna/kuc:144 F: Elpacino
M: Cytra
O: Kamil Iwicki
B: Danuta Konończuk
brak 616POL13009481A
14.

85

DAHA SP POL 2007 Klacz gniada F: Grand Amour
M: Danina
O: Dorota Włodarczyk
B: Dorota Włodarczyk
brak
15.

14

DEVINETTE Hanowerska DEU 2008 Klacz kara F: Dancier
M: Wanja
O: Marta Błażko
B: Erwin von Dehsen
K017570
16.

20

DIOR Trakeńska POL 2007 Wałach kara/170 F: GLUOSNIS
M: DELTA
O: EWELINA ORŁOWSKA
B: MAREK PRZECZEWSKI
K015709 POL 732010031907
17.

63

DISCOVERY Hanower POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Henrico / Don Frederico
M: Allice / Argentan
O: Barbara Sznigier
B: .
K012337
18.

53

DOLCE VITA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lou Reed
M: donnerfee
O: Agnieszka Miotke
B: Piotr mazurek
K018161 616009670108410
19.

51

DON KENNEDY SP POL 2009 Wałach siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Dolina / Caletto`s Son
O: Agnieszka Domagała
B: Diter Staniek
K014293 616009540179709
20.

6

DONNA SOLE OLD POL 2013 Klacz kasztanowata F: Don Gigolo
M: Sunrise
O: U. Pietrzycka
B: D. Kosecka
brak
21.

16

ELDOM KUC NED 2011 Wałach gniada/kuc: F: Empire
M: Mireille
O: Ewa Czok
B: C.J. op 't Hoog
K023924
22.

25

ETI QUEEN SP POL 2008 Klacz gniada F: New World
M: Ethel
O: K. Badora
B: J. Jończyk
brak
23.

54

EVEREST VDL . GER 2009 Ogier gniada F: Indoctro
M: .
O: Zawiślak Bogdan
B: .
Brak
24.

67

FIRST WAIOWA Oldenburska POL 2010 Klacz kasztanowata F: Furst Fugger
M: Way o Way
O: .
B: .
brak
25.

65

FLAGGED BY DARK Westfalska POL 2012 Wałach inna F: Furst Fugger /Furst Heinrich
M: Sandro Hit
O: Gospodrastwo Rolne AS Dream Anna Skrzeszewska-Walter i Łukasz Walter
B: .
brak
26.

81

Genius J wlkp F: Folio
M: Good Girl / Sofix
O:
B:
27.

69

GLADIATOR J WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Folio
M: Good Girl
O: Magdalena Zgórska-Dąbrowska
B: Krzysztof Jędrzejewski
brak
28.

32

GOLDEN DREAM SP POL 1999 Wałach kasztanowata F: lais
M: Gama
O: Aleksandra Szulc
B: Walewice
K004861
29.

43

GOOGLE KWPN POL 2011 Wałach ciemnogniada F: APACHE
M: CHIWANDA
O: Dariusz Krywult
B: Holandia
LKPZJ/2200/18
30.

79

HADES Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: LANDOR
M: HIACYNTA
O: Głogowski Tomasz
B: Siębor Piotr
K019561 616009520037611
31.

39

HAPPY DANCER HAN DEU 2011 Wałach ciemnogniada F: Heinrich Heine / Hochadel
M: Siri / Sugunas
O: Alicja Hadryś-Nowak
B: Wilhelm Hayer
K021610 DE431311210811
32.

24

HUMOR SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Weltino
M: Hiponoza
O: Danuta Kosecka
B: Wiesław Kosecki
brak
33.

21

KASJO Trakeńska POL 2009 Wałach kara/175 F: EMIS
M: KOTLINA
O: EWELINA ORŁOWSKA
B: MIROSŁAW KULPIŃSKI
K026159 POL 732010057409
34.

33

KASJO Trakeńska POL 2009 Wałach kara F: Emis
M: Kotlina
O: Ewelina Orłowska
B: Mirosław Kulpiński
K026159
35.

36

KODEINKA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Maram
M: Kanada
O: Robert Znaczko
B: Tomasz Bagniewski
K015727
36.

76

KOSTARYKA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Candy cap
M: Koła
O: Justyna Fryc
B: St.koni Dobrzyniewo
Brak 616007610181509
37.

35

LAUDANI Hanower POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Laudabilis
M: Angel Princess
O: Katarzyna Zawada
B: -
K015427
38.

22

LEYLA Oldenburska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Veronika
O: Danuta Kosecka
B: Pietrzyk
K013117
39.

30

MARIJKE TIALDA Frisian NLD 2004 Klacz kara F: Jasper 366
M: Tialda P
O: Mirosław Paliwoda
B: De Wilgen NETHERLANDS
K018546
40.

68

MIRA-P SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: LE DUC
M: MAXSIMA-P
O: Jarosław Poręba
B: Bogdan Parkitny
K021919
41.

5

MONTE CASSINO Deutsche Sportpferd POL 2010 Wałach kara F: Caruso
M: Cassandra
O: Anna Polera
B: Niemcy
brak
42.

8

NELKA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Karbon
M: Nikol
O: Dorota Paśko-Sawczyńska
B: Dorota Paśko-Sawczyńska
none
43.

42

NERRADO Holsztyńska GER 2006 Wałach inna/167 F: Nekton
M: Patrizia II
O: Marta Biniek
B: Ramundt Klaus-Dietrich
K010094 DE421000132506
44.

66

NIKODEM KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Jambo /
M: Nimfa / Egzamin
O: Katarzyna Sroka
B:
K020336 POL013610083006
45.

45

OKSER WLKP. POL 2005 Wałach gniada F: Makker
M: Orawa
O: Anna Pilarska
B: Paweł Gromowski
K017604
46.

74

OSKAR Szlachetna UKR 2005 Wałach kara/157 F: Pejsis
M: Fergana
O: Magdalena Kowalska-Jędrzejowska
B: N
K013687 POL999530235905
47.

27

PERYKLES Traken POL 2012 Ogier kara F: Easy Game
M: Pompeja
O: Grażyna Ścisło
B: Stanisław Pranczk
K021633
48.

31

PRISCO Łotewska LVA 2006 Wałach ciemnogniada/166 F: Calano II
M: Halva / Vintas
O: Agata Chromik
B: Łotwa
K019474 LV022319650054
49.

41

PUMPKIN SPICY Wielkopolska POL 2010 Wałach kasztanowata/160 F: Galapagos
M: Porta
O: Artur FRYDRYCH
B: Fedorczyk Paweł
K023382 616098200079731
50.

17

RUBINA 395 Oldenburg GER 2008 Klacz kara F: Hoftanz
M: Romana
O: Sylwia Moczak
B: Niemcy
K022766
51.

12

SAN SECRET Hanowerska GER 2011 Klacz ciemnogniada F: San Amour / Sandro Hit
M: Bella Donna / Brentano II
O: Daniel Konera
B: GER
K020217
52.

73

SCHANEL SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/167 F: Rammstein
M: Skaja
O: Jakub Świątkowski / Anna Świątkowska
B: Kołpak Beata
616 009 58 01 690 12 616009580169012
53.

84

Shosholoza old 2007 kl kaszt. F: Sir Donerhall
M: Fine Langelunfe
O:
B:
54.

18

TICET KUC POL 2011 Wałach kasztanowata F: Bolero
M: Totu
O: Ewa Czok
B: Teodor Gronet
Brak
55.

7

TIGRA Polski Kuc Wierzchowy POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:146 F: Da Capo 154 DRP
M: Tritti po Dethmer
O: Anna Tomaszewska
B: Anna Tomaszewska
K025247
56.

83

TURMALIN HAN. GER 2012 Wałach kara F: Totilas
M: Satessa
O: Alicja Czapska
B: Gestut Lewitz
K025044
57.

62

UNLIMITED SP POL 2007 Wałach kara F: Karbon
M: Uptown girl
O: Malgorzata Ziolkowska
B: Sk rzeczna
K015610
58.

64

VALENTIJIN KWPN NED 2002 Ogier ciemnogniada F: Flemmingh / Lacapo
M: Roelinde / Rohdiaman
O: Gospodrastwo Rolne AS Dream Anna Skrzeszewska-Walter i Łukasz Walter
B:
K006502 0201382 104NL54
59.

38

WERBENA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:140cm F: Nando Super
M: Willoway Miss Minx
O: BEATA KOLARZ
B: EWA GOTOWSKA
Brak POL013520034809
60.

70

YANKO VI Andaluzyjska ESP 2008 Ogier siwa F: Impaciente II
M: Laida
O: Maryana Mishlanava
B: Yeguada Senorio de Bariain
brak
Rider Club
Competition
Prize
Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
150
SUM:
150.00
Czapska Alicja KSJ Zagozd
1500
SUM:
1500.00
Domagała Agnieszka Pomorska Liga Jeździecka
150
200
200
SUM:
550.00
Drewing Kornelia KJ AS Dream
400
SUM:
400.00
Hadryś-Nowak Alicja K.S Centurion
120
120
100
SUM:
340.00
Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
150
300
SUM:
450.00
Jędrzejowska Dominika bpk MAZ
50
50
SUM:
100.00
Kolarz Angelika Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
300 bon
Kosecka Danuta LKS Nadwiślanin
100
200
SUM:
300.00
Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream
80
80
150
SUM:
310.00
Krzewicka Urszula KJ Golden Dream
150
150
150
SUM:
450.00
Miotke Oliwia Kj Pegaz Reda
800
SUM:
800.00
Mishlanava Maryana PLJ Dziemiany
100
SUM:
100.00
Moczak Julia KJ Golden Dream
100
200
100
SUM:
400.00
Naumovich-Shabovskaya Julia STAJNIA JARUŻYN
50
100
50
SUM:
200.00
Pietrzycka Urszula LKJ Nadwiślanin Kwidzyn
100
100
SUM:
200.00
Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream
50
150
200
SUM:
400.00
Sznigier Natalia KJ AS Dream
1000
SUM:
1000.00
Szulc Aleksandra KJ Golden Dream
100
150
SUM:
250.00
Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
500
SUM:
500.00
Wójcik Julia Bez przynależności klubowej
300 bon
Wolna Anna Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
50
50
50
SUM:
150.00
Zgórska-Dąbrowska Magdalena KJ CLASSIC
2000
SUM:
2000.00
Ziółkowska Aniela KJ AS Dream
500 bon
Ziółkowska Oliwia KJ AS Dream
80
80
100
SUM:
260.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badora Karolina
WKJ Lublin
2018-08-03
3
2018-08-04
1
2018-08-05
2
2018-08-05
Biniek Marta
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
NERRADO (42)
2018-08-03
7
2018-08-04
5
2018-08-05
5
Błażko Marta
KJ Golden Dream
2018-08-03
5
2018-08-04
6
Borys-Piotrkowska Karolina
Rywal
2018-08-03
1
2018-08-03
2
2018-08-04
1
2018-08-04
2
2018-08-05
1
2018-08-05
2
Chromik Agata
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
PRISCO (31)
2018-08-03
4
2018-08-04
4
2018-08-05
2
150
Czapska Alicja
KSJ Zagozd
2018-08-03
2
2018-08-04
4
2018-08-05
1
2018-08-05
1500
Czok Ivette
KJ Golden Dream
TICET (18)
2018-08-03
3
2018-08-04
2
2018-08-05
2
2018-08-05
Doczekalska Anna
KJ Golden Dream
2018-08-03
11
2018-08-04
11
2018-08-05
5
2018-08-05
Domagała Agnieszka
Pomorska Liga Jeździecka
2018-08-03
1
150
2018-08-04
1
200
2018-08-05
1
200
Drewing Kornelia
KJ AS Dream
2018-08-03
1
2018-08-04
4
2018-08-05
8
2018-08-05
400
2018-08-05
Felska Aleksandra
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
ATENA (2)
2018-08-03
6
2018-08-03
4
2018-08-04
6
2018-08-04
5
2018-08-05
6
2018-08-05
4
2018-08-05
2018-08-05
Frydrych Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2018-08-03
12
2018-08-04
16
2018-08-05
14
2018-08-05
Gradowska Zuzanna
JKS,, Rywal'' Grudziądz
TIGRA (7)
2018-08-03
1
2018-08-04
1
2018-08-05
1
2018-08-05
Hadryś-Nowak Alicja
K.S Centurion
2018-08-03
1
120
2018-08-04
1
120
2018-08-05
2
100
Jankowski Hubert
KSJ Zagozd
Chantal (82)
2018-08-03
2018-08-03
2018-08-04
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2018-08-03
1
150
2018-08-04
1
300
Jędrzejowska Dominika
bpk MAZ
OSKAR (74)
2018-08-03
3
50
2018-08-04
3
50
Karczewski Jakub
brak
CESARZ (71)
2018-08-04
6
2018-08-05
5
Kolarz Angelika
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2018-08-03
2
2018-08-03
2
2018-08-05
300 bon
2018-08-04
1
2018-08-04
2
2018-08-05
3
2018-08-05
2
2018-08-05
2018-08-05
Konera Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
2018-08-03
2018-08-04
4
Kosecka Danuta
LKS Nadwiślanin
2018-08-03
1
2018-08-04
2
Kosecka Danuta
LKS Nadwiślanin
LEYLA (22)
2018-08-03
2
100
2018-08-04
2
200
Kryszak Marta
KJ Oxer
DAHA (85)
2018-08-03
10
2018-08-04
10
2018-08-05
13
2018-08-05
2018-08-05
Krywult Aleksandra
SKJ Golden Dream
GOOGLE (43)
2018-08-03
2
80
2018-08-04
2
80
2018-08-05
1
150
Krzewicka Urszula
KJ Golden Dream
2018-08-03
1
150
2018-08-04
2
150
2018-08-05
1
150
ELDOM (16)
2018-08-03
1
2018-08-04
1
2018-08-05
1
Marcinkowska Oliwia
Klub Jeździecki Młyńska Struga
2018-08-03
7
2018-08-04
8
2018-08-05
4
2018-08-05
2018-08-05
Miotke Oliwia
Kj Pegaz Reda
2018-08-03
5
2018-08-04
2
2018-08-05
2
2018-08-05
800
2018-08-05
Mishlanava Maryana
PLJ Dziemiany
2018-08-03
1
2018-08-04
5
2018-08-05
3
100
Moczak Julia
KJ Golden Dream
2018-08-03
2
100
2018-08-04
1
200
2018-08-05
2
100
Naumovich-Shabovskaya Julia
STAJNIA JARUŻYN
HADES (79)
2018-08-03
3
50
2018-08-04
3
100
2018-08-05
3
50
Orłowska Amelia
JKS U ROBSONÓW
DIOR (20)
2018-08-03
2018-08-04
13
2018-08-05
3
2018-08-05
2018-08-05
KASJO (21)
2018-08-04
14
Ossowska Martyna
KJ Pegaz Reda
CHESTER (52)
2018-08-03
1
Parzyńska Anita
Klub Jeździecki Golden Dream
AVANTI (49)
2018-08-04
12
2018-08-05
10
2018-08-05
Pietrzycka Urszula
LKJ Nadwiślanin Kwidzyn
HUMOR (24)
2018-08-03
1
100
2018-08-04
1
100
Pilarska Anna
Klub Jeździecki Młyńska Struga
OKSER (45)
2018-08-03
4
2018-08-04
4
2018-08-05
3
2018-08-05
Porożyńska-Pankau Katarzyna
Klub Jeździecki Grodno-Dwór
CANDELA (46)
2018-08-03
2
2018-08-03
2018-08-04
1
2018-08-05
1
2018-08-05
Racinowska Weronika
KJ Classic Solec Kujawski
ARES (44)
2018-08-03
13
2018-08-04
15
2018-08-05
12
2018-08-05
Rogucka Julia
Bez przynależności klubowej
2018-08-03
14
2018-08-04
17
2018-08-05
11
2018-08-05
2018-08-05
Sawczyńska Joanna
BLG Consulting
NELKA (8)
2018-08-03
8
2018-08-04
9
2018-08-05
8
2018-08-05
2018-08-05
Ścisło Grażyna
KJ Dobrzyniec
2018-08-03
3
2018-08-03
4
2018-08-04
4
2018-08-04
7
2018-08-05
2018-08-05
Skrzeszewska-Walter Anna
KJ AS Dream
2018-08-03
3
50
2018-08-04
3
150
2018-08-05
1
200
2018-08-03
3
2018-08-04
1
2018-08-05
1
2018-08-05
Starowoitowa-Swiątkowska Anna
JKS Grudziadz
SCHANEL (73)
2018-08-03
3
2018-08-04
3
2018-08-05
2
2018-08-05
2018-08-03
4
2018-08-04
3
2018-08-05
2
2018-08-05
Sznigier Natalia
KJ AS Dream
2018-08-03
5
2018-08-04
2
2018-08-05
4
2018-08-05
1000
Szulc Aleksandra
KJ Golden Dream
2018-08-03
1
2018-08-03
1
2018-08-04
1
2018-08-05
1
2018-08-05
MIRA-P (68)
2018-08-03
2
100
2018-08-04
2
150
Walter Łukasz
KJ AS Dream
2018-08-03
6
2018-08-04
3
2018-08-05
3
2018-08-05
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
2018-08-03
2
2018-08-03
1
2018-08-04
2
2018-08-04
2
2018-08-05
3
2018-08-05
4
2018-08-05
500
2018-08-05
2018-08-05
Wójcik Julia
Bez przynależności klubowej
KASJO (33)
2018-08-03
5
2018-08-04
5
2018-08-05
4
2018-08-05
300 bon
2018-08-05
Wolna Anna
Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
2018-08-03
3
50
2018-08-04
3
50
2018-08-05
3
50
Zawada Karolina
KJ PEGAZ Reda
LAUDANI (35)
2018-08-03
4
2018-08-04
4
Zawiślak Iga
KJ Pegaz Reda
2018-08-03
9
2018-08-04
5
2018-08-05
7
2018-08-05
2018-08-05
Zgórska-Dąbrowska Magdalena
KJ CLASSIC
2018-08-03
3
2018-08-04
1
2018-08-05
2
2018-08-05
2000
2018-08-03
2
2018-08-04
2
2018-08-05
3
2018-08-05
Ziółkowska Aniela
KJ AS Dream
NIKODEM (66)
2018-08-03
1
2018-08-05
500 bon
2018-08-04
3
2018-08-05
1
2018-08-05
Ziółkowska Oliwia
KJ AS Dream
2018-08-03
2
80
2018-08-04
2
80
2018-08-05
1
100
Znaczko Wiktoria
Kujawsko-Pomorski KJ
2018-08-03
2
2018-08-04
3
2018-08-05
1
2018-08-05
Żygowska Dominika
KJ Arpav
2018-08-03
4

Number of Riders: 55

Number of Horses: 60

The sum of prizes: 10 810.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl