Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO-A Michałowice czerwiec 2018
Michałowice, 22-24 czerwiec 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
71 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 14:02:35
2018-06-18 14:02:27
Agnieszka Żokowska MOLIA L
  • 1x 1/D1/
  • 1x 10/D2/
  • 1x 19/D3/
70 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 11:47:13
2018-06-14 23:00:55
Elżbieta Liberda ATYLLA L
  • 1x 4/C2/
  • 1x 13/C3/
  • 1x 22/C4- kur/
69 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 10:19:05
2018-06-14 21:58:24
Natalia Kozaczka ARANYKE
  • 1x 5/CC3/
  • 1x 14/CC2 CDN/
  • 1x 23/CC6- kur/
68 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 10:19:15
2018-06-14 21:56:47
Natalia Kozaczka MY FUNNY VALENTINE
  • 1x 2/N4/
  • 1x 11/N5/
  • 1x 20/N6/
67 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 10:18:55
2018-06-14 21:53:06
Piotr Rachwał LIMIT 57
  • 1x 4/C2/
  • 1x 13/C3/
  • 1x 22/C4- kur/
66 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 10:17:56
2018-06-14 21:51:45
Piotr Rachwał GOUDELOUP
  • 1x 1/D1/
  • 1x 10/D2/
  • 1x 19/D3/
65 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:31:09
2018-06-14 21:10:07
Iwona Osiecka DON FEDERICO
  • 1x 6/CC4 CDN/
  • 1x 14/CC2 CDN/
64 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:35:08
2018-06-14 21:05:19
Magdalena Luchetta Łodzińska DIAMOND STAR
  • 1x 6/CC4 CDN/
  • 1x 14/CC2 CDN/
63 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:35:22
2018-06-14 14:19:43
Żaneta Skowrońska-Kozubik VICTORY
  • 1x 6R/el. MPMK 6-latki/
  • 1x 12R/el. MPMK 6-latki/
62 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:35:37
2018-06-14 14:04:33
Lena Czakańska GRAVIOLA
  • 1x 2R/P1 ZR/
  • 1x 8R/P2 ZR/
  • 1x 14R/P3 ZR/
61 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:23:42
2018-06-14 00:56:41
Maja Kucharska GLAMOUR PP
  • 1x 1aR/L6RK ZR/
  • 1x 7aR/L-1RK ZR/
  • 1x 13aR/L-2RK ZR/
60 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:34:33
2018-06-13 21:32:32
Izabela Dyrek- Matuszewska SAMIRO 35
  • 1x 6/CC4 CDN/
  • 1x 15/CC5 CDN/
  • 1x 24/CC7- kur/
59 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:34:45
2018-06-13 21:30:59
Izabela Dyrek- Matuszewska TAILORMADE LOBSTER
  • 1x 4/C2/
  • 1x 13/C3/
  • 1x 22/C4- kur/
58 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:37:23
2018-06-13 19:41:31
Michaela Schwarzova PICADORA
  • 1x 5/CC3/
  • 1x 14/CC2 CDN/
57 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:37:41
2018-06-13 19:40:17
Michaela Schwarzova HARM
  • 1x 6/CC4 CDN/
  • 1x 15/CC5 CDN/
56 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:20:01
2018-06-13 18:29:35
Katarzyna Legierska GOFFE OAN DE ALDE TRAMDYK
  • 1x 1R/L1 ZR/
  • 1x 7R/L2 ZR/
  • 1x 13R/L3 ZR/
55 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:32:51
2018-06-13 18:27:02
Dominika Klimek BAST
  • 1x 3R/P3 ZR kuce/
  • 1x 9R/P4 Kuce ZR/
  • 1x 15R/P6 Kuce ZR/
54 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:16:01
2018-06-13 17:59:27
Maria Kulawiak BUTTINI
  • 1x 3R/P3 ZR kuce/
  • 1x 9R/P4 Kuce ZR/
  • 1x 15R/P6 Kuce ZR/
53 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:20:13
2018-06-13 16:40:28
Marek Szczur FURST AVALON
  • 1x 4/C2/
  • 1x 13/C3/
  • 1x 22/C4- kur/
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:20:22
2018-06-13 16:39:36
Katarzyna Klein-Fryc BERTOLLI GOLD
  • 1x 2R/P1 ZR/
  • 1x 8R/P2 ZR/
  • 1x 14R/P3 ZR/
51 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:27:19
2018-06-13 16:15:00
Małgorzata Malkusch KEISER RUBIN
  • 1x 2R/P1 ZR/
  • 1x 8R/P2 ZR/
  • 1x 14R/P3 ZR/
50 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:25:23
2018-06-12 16:02:06
Katarzyna Łakomik SHY BOY
  • 1x 8R/P2 ZR/
  • 1x 14R/P3 ZR/
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:24:45
2018-06-12 14:56:04
Anna-Maria Gawłowska SHY BOY
  • 1x 2/N4/
48 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:23:24
2018-06-12 14:31:23
Maria Stochmal LEW BH
  • 1x 2R/P1 ZR/
  • 1x 8R/P2 ZR/
  • 1x 14R/P3 ZR/
47 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 13:55:00
2018-06-12 12:36:51
Małgorzata - Kinga Wandzel MEFISTO
  • 1x 2R/P1 ZR/
  • 1x 1/D1/
  • 1x 8R/P2 ZR/
  • 1x 10/D2/
  • 1x 14R/P3 ZR/
  • 1x 19/D3/
46 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 13:55:11
2018-06-12 11:56:32
Roxana Slomiany MASUMI
  • 1x 5/CC3/
  • 1x 14/CC2 CDN/
  • 1x 23/CC6- kur/
45 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:15:24
2018-06-12 10:58:41
Agnieszka Szpila WAGNER
  • 1x 2R/P1 ZR/
  • 1x 1/D1/
42 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:16:23
2018-06-11 19:54:51
Agnieszka Zdunek FIGO G
  • 1x 1R/L1 ZR/
  • 1x 7R/L2 ZR/
  • 1x 13R/L3 ZR/
41 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:18:29
2018-06-11 18:09:12
Karolina Mysłek HAPPY END LARON
  • 1x 2R/P1 ZR/
  • 1x 8R/P2 ZR/
  • 1x 14R/P3 ZR/
40 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:30:28
2018-06-11 12:35:31
Aleksandra Krywult FOR LOVE 7
  • 1x 4/C2/
  • 1x 13/C3/
  • 1x 22/C4- kur/
38 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:40:31
2018-06-09 20:42:22
Małgorzata Bryła SAILOR MOON
  • 1x 2R/P1 ZR/
  • 1x 5R/el. MPMK 5-latki/
  • 1x 8R/P2 ZR/
  • 1x 11R/el. MPMK 5-latki/
  • 1x 14R/P3 ZR/
37 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:40:46
2018-06-09 13:10:44
Weronika Frąckowiak NOBIUS
  • 1x 4/C2/
  • 1x 13/C3/
  • 1x 22/C4- kur/
36 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:22:01
2018-06-09 13:00:58
Wiktor Wojtarowicz ABANDONADO CCA
  • 1x 1R/L1 ZR/
  • 1x 2R/P1 ZR/
  • 1x 7R/L2 ZR/
  • 1x 8R/P2 ZR/
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:42:09
2018-06-08 13:59:30
Mateusz Cichoń HERTZREGENT
  • 1x 7/CS1/
  • 1x 16/CS2/
  • 1x 25/CS5- kur/
34 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 10:18:45
2018-06-08 09:48:13
Jan Gawecki FUERST SAV
  • 1x 5R/el. MPMK 5-latki/
  • 1x 11R/el. MPMK 5-latki/
33 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 10:19:27
2018-06-08 09:47:32
Jan Gawecki HEILINE'S ZANZIER
  • 1x 5R/el. MPMK 5-latki/
  • 1x 11R/el. MPMK 5-latki/
32 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:42:49
2018-06-08 09:46:58
Mateusz Cichoń SIR EUROPE
  • 1x 5R/el. MPMK 5-latki/
  • 1x 11R/el. MPMK 5-latki/
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:43:09
2018-06-08 09:46:20
Mateusz Cichoń DOLCETTO
  • 1x 6/CC4 CDN/
  • 1x 15/CC5 CDN/
  • 1x 24/CC7- kur/
30 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:43:22
2018-06-08 09:44:56
Mateusz Cichoń CASABLANCA
  • 1x 6R/el. MPMK 6-latki/
  • 1x 12R/el. MPMK 6-latki/
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:26:45
2018-06-08 07:11:23
Agnieszka Ruta LAS VEGAS
  • 1x 13R/L3 ZR/
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:28:00
2018-06-07 14:43:37
Kaja Koszowska HORMON PONYSPORT
  • 1x 3/N2/
  • 1x 12/N3/
  • 1x 21/N7/
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:15:43
2018-06-07 14:42:48
Jagoda Dąbrowska ATTACK WITH ME
  • 1x 5/CC3/
  • 1x 14/CC2 CDN/
  • 1x 23/CC6- kur/
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:18:43
2018-06-07 14:24:05
Katarzyna Popiołek GALAPAGOS
  • 1x 6/CC4 CDN/
  • 1x 15/CC5 CDN/
  • 1x 24/CC7- kur/
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:44:23
2018-06-07 13:49:05
Kamil Puliński FRODO G
  • 1x 14R/P3 ZR/
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:24:10
2018-06-07 11:45:42
Anna-Maria Gawłowska CARDAMON
  • 1x 6/CC4 CDN/
  • 1x 15/CC5 CDN/
  • 1x 24/CC7- kur/
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:26:30
2018-06-07 11:44:27
Anna-Maria Gawłowska LAS VEGAS
  • 2x 4R/el. MPMK 4-latki/
  • 2x 10R/el. MPMK 4-latki/
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:26:06
2018-06-07 11:42:27
Anna-Maria Gawłowska FELIETON GT
  • 1x 6/CC4 CDN/
  • 1x 15/CC5 CDN/
  • 1x 24/CC7- kur/
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 08:15:56
2018-06-07 08:05:51
Agata Dylewska SALADYN
  • 1x 1R/L1 ZR/
  • 1x 7R/L2 ZR/
  • 1x 13R/L3 ZR/
19 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:18:07
2018-06-06 21:33:14
Agnieszka Wiśniewska TARA
  • 1x 6/CC4 CDN/
  • 1x 15/CC5 CDN/
  • 1x 24/CC7- kur/
18 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 08:16:23
2018-06-06 20:15:18
Agata Dylewska WU-WEI
  • 1x 1R/L1 ZR/
  • 1x 7R/L2 ZR/
  • 1x 13R/L3 ZR/
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:33:58
2018-06-06 10:56:16
Marta Ginda RESULTON SG II
  • 1x 6/CC4 CDN/
  • 1x 15/CC5 CDN/
  • 1x 24/CC7- kur/
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:33:40
2018-06-06 10:54:57
Marta Ginda FINEST 0003
  • 1x 7/CS1/
  • 1x 16/CS2/
  • 1x 25/CS5- kur/
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:45:16
2018-06-05 21:27:50
Anna Dobrowolska CAMARO
  • 1x 5/CC3/
  • 1x 14/CC2 CDN/
  • 1x 23/CC6- kur/
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:17:03
2018-06-05 09:35:50
Agata Gałęziowska-Kalukin ŁOSKOT
  • 1x 2R/P1 ZR/
  • 1x 8R/P2 ZR/
  • 1x 14R/P3 ZR/
10 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:32:00
2018-06-05 00:30:14
Aleksandra Ordon DON GLORY
  • 1x 4/C2/
  • 1x 13/C3/
  • 1x 22/C4- kur/
9 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:14:44
2018-06-04 09:51:28
Alicja Kistowska PYRUS
  • 1x 2/N4/
  • 1x 11/N5/
  • 1x 20/N6/
5 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:45:47
2018-06-02 15:22:30
Marta Gąsienica Roj DENARO PP
  • 1x 3R/P3 ZR kuce/
  • 1x 9R/P4 Kuce ZR/
  • 1x 15R/P6 Kuce ZR/
4 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 14:45:36
2018-06-02 08:43:39
Maja Klich AMARETTO
  • 1x 4/C2/
  • 1x 13/C3/
  • 1x 22/C4- kur/
3 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:26:37
2018-06-01 21:55:28
Anna Pacut PHOENIX
  • 1x 1R/L1 ZR/
  • 1x 7R/L2 ZR/
  • 1x 13R/L3 ZR/
2 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:27:11
2018-06-01 21:15:44
Ewelina Gos GOLD QUATERBACK
  • 1x 4/C2/
  • 1x 13/C3/
1 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:27:23
2018-06-01 21:09:35
Ewelina Gos GRETTON WOODS
  • 1x 4R/el. MPMK 4-latki/
  • 1x 10R/el. MPMK 4-latki/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bryła Małgorzata KJK SZARY MICHAŁOWICE
S
O006799
2. Cichoń Mateusz KJ Lider
S
O003587
3. Cichoń Michał KJ Lider
1998 (MJ.)
O013370
4. Czakańska Lena LKJ Ochaby
2003 (JM.)
O046208
5. Dąbrowska Jagoda LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
1999 (MJ.)
O024546
6. Dobrowolska Anna KJ Picador
1998 (MJ.)
O026206
7. Dylewska Agata Golden Dream
S
O007010
8. Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ
S
O003374
9. Frąckowiak Weronika JKS Hanna
2000 (J.)
O035366
10. Gałęziowska-Kalukin Agata Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
S
brak
11. Gąsinica Roj Marta KJK Szary Michałowice
2005 (JM.)
O038246
12. Gawecki Jan KJ Lider
S
O011548
13. Gawłowska Anna-Maria Sopocki KJ
S
O001177
14. Ginda Marta WLKS Krakus Swoszowice
S
O005762
15. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
16. Kistowska Alicja Klub Jeździecki LANDO
1998 (MJ.)
O026590
17. Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice
S
O003365
18. Klich Maja KJ Lider Radzionków
2001 (J.)
O026644
19. Klimek Dominika WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2006 (JM.)
O043783
20. Koszowska Kaja LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2002 (J.)
O032698
21. Kozaczka Natalia KJ Equus Węgrzce
S
054322
22. Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream
1997 (MJ.)
O021702
23. Kucharska Maja LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2008 (Mł.)
PZJ: O041005
24. Kulawiak Maria bpk MAL
2006 (JM.)
044400
25. Legierska Katarzyna KJK Szary
1997 (MJ.)
O050178
26. Liberda Elżbieta Eqiu Club Zamłyniec
S
O001400
27. Łakomik Katarzyna KJ Golden Dream
S
O037928
28. Malkusch Małgorzata LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2001 (J.)
O050117
29. Mysłek Karolina Bez przynależności klubowej
S
2666/18 AB
30. Ordon Aleksandra LKJ LEWADA
1997 (MJ.)
O037868
31. Osiecka Iwona SILESIA DRESSAGE CLUB
S
O026728
32. Pacut Anna SKJ Golden Dream
S
O006876
33. Popiołek Katarzyna LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
S
O003103
10100046
34. Puliński Kamil KJ Lider Radzionków
S
O003896
35. Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce
S
O025098
36. Ruta Agnieszka SKJ Golden Dream
2001 (J.)
O035252
37. Schwarzova Michaela CZE
S
H2128
38. Skowrońska-Kozubik Żaneta LKJ Lewada
S
O001035
10003455
39. Slomiany Roxana Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
S
O005776
40. Stochmal Maria KJ Facimiech
1999 (MJ.)
O032756
41. Szczur Marek KJK Szary Michałowice
S
O028124
42. Szpila Agnieszka bpk SLA
1999 (MJ.)
O043280
43. Wandzel Małgorzata - Kinga St. KS KJK Szary Michałowice
S
O007609
44. Wiśniewska Agnieszka SKJ Bajardo
S
Brak
45. Wojtarowicz Wiktor Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
0047275 nr Lic. LZRWZJ/2643/18
46. Zdunek Agnieszka bpk SLA
S
O049041
47. Żokowska Agnieszka LZJ Drama Zbrosławice
2000 (J.)
O031725
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

9

ABANDONADO CCA PRE ESP 2012 Wałach siwa F: NUBOSO II
M: GALAXIA III
O: Monika Wojtarowicz
B: CASA CAPILLAS
K025849 nr lic.LKRWZJ/3654/18
2.

19

AMARETTO Deutchland Sport POL 04.03.2009 Wałach gniada F: Levistano
M: Arnika
O: Klich Magdalena
B: Roman Kaczmarek
Brak
3.

61

ARANYKE KWPN POL 2005 Klacz gniada F: Jazz
M: Oranyke
O: Natalia Kozaczka
B: Holandia
K021774
4.

8

ATTACK WITH ME Hanowerska GER 2003 Klacz kasztanowata F: Weltregent H
M: Dorothee
O: PH Attack Roman Dąbrowski
B: Gretus Buss
K008159 DE431316774603 104TX53
5.

67

ATYLLA L SP POL 2007 Wałach gniada F: Cruzeiro L
M: Andaluzja
O: Ireneusz Kołodziejak
B: Ireneusz Kołodziejak
K023487 POL009580430507
6.

47

BAST Mały Koń POL 1998 Wałach gniada/mk:140 F: nn
M: nn
O: Joanna Bilińska-Klimek
B: Joanna Bilińska-Klimek
K024000 POL999660432098
7.

14

BERTOLLI GOLD Oldenburska GER 2012 Wałach kara F: Bretton Woods
M: Edwina
O: Marek Szczur
B: Silvia Gering
K025703 DE 433330230712
8.

16

BUTTINI Danish Sports Pony POL 2002 Wałach kara/kuc:144 F: Broadway
M: Bouquet
O: Grażyna Karlak
B: Egon Kragh
KO18190 208333200202313
9.

22

CAMARO WLKP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Helanis / Cantanis
M: Cedra / Cedros
O: Dorota Dobrowolska
B: Teresa Tomaszewska
K014514 POL007660011906
10.

30

CARDAMON SP POL 2009 Ogier gniada/170 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Chanel / Compliment
O: Anna-Maria Gawłowska
B: Anna-Maria Gawłowska
K016060 616009610110309
11.

34

CASABLANCA Hanowerska POL 2012 Klacz gniada/182 F: Conen
M: Flair/Fidertanz
O: MM Brothers sp. z o.o.
B: Niemcy
K024291 DE431310681312
12.

66

DARLING'S DREAM Hanowerska 2002 Wałach Kasztan F: Day Dream
M: Anna/
O:
B: Szwajcaria
25AA176
13.

20

DENARO PP Deutsches Reitpony POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc: F: KELTS DE ANGELO
M: DAISY
O: IRENA GĄSIENICA ROJ
B: MANUELA STRIGLMAIR
K014326 DE4101100631107
14.

35

DOLCETTO Hanowerska POL 2007 Wałach kasztanowata F: Don Frederico
M: Weldon
O: Marta Madej
B: Niemcy
brak
15.

62

DON FEDERICO Westf. DEU 2007 Wałach ciemnogniada/175 F: Desperados
M: Fortuna
O: Iwona Osiecka
B: Niemcy
K012930
16.

21

DON GLORY Oldenburg DEU 2005 Wałach ciemnogniada F: DON PRIMERO
M: RIENNA
O: Edyta Ordon
B: Clemens August Graf von Merveldt
K019555
17.

68

FARUK Lusitano POL 2012 Wałach kara F: -
M: -
O: Jarosław Ligaj
B: Jarosław Ligaj
K022548
18.

28

FELIETON GT OLD GER 2009 Ogier ciemnogniada/170 F: Fidertanz
M: Aronja
O: Anna-Maria Gawłowska
B: Josef u Marlies Muenzenbrock
K020182 DE 433330398309
19.

11

FIGO G Oldenburska POL 2013 Wałach gniada/170 F: Furst Romancier
M: Lakritz
O: Agnieszka Zdunek
B: Paweł Gąsiński
K023544 DE433330801713
20.

24

FINEST 0003 Westfalska GER 1998 Wałach kasztanowata/168 F: Florestan I
M: Ricarda
O: Łukasz Wituchowski
B: Paul Vatheuer
brak 411071198 POL 40463
21.

41

FOR LOVE 7 HAN. POL 2011 Wałach kasztanowata F: FOR COMPLIMENT
M: LETOYA
O: Dariusz Krywult
B: NIEMCY
K025136
22.

31

FRODO G OLD. POL 2013 Ogier gniada F: Furst Romancier
M: Rising Sun / Rotspon
O: Paweł Gąsiński
B: Paweł Gąsiński
K023856 DE433331016013
23.

38

FUERST SAV Hanowerska GER 2013 Ogier ciemnogniada F: Foundation
M: Furstin / Furst Heinrich
O: MM Brothers sp. z o.o., Helgstrand Dressage
B: Niemcy
K023813 DE431310763313
24.

15

FURST AVALON Westfalska POL 2005 Wałach kasztanowata F: Furst Heinrich
M: Grafin
O: Marek Szczur
B: Werner Tacke
K016665 DE441411906205
25.

7

GALAPAGOS Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Quaterback
M: Gracja
O: Stadnina Koni Dębno Spółka Jawna
B: Stadnina Koni Dębno Spółka Jawna
K017344 616007610019110
26.

18

GLAMOUR PP DRP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Hemingway B
M: Ginger PP
O: Maja Kucharska
B: Monika Kania- Piątkowska
K019556 DE434340606010
27.

17

GOFFE OAN DE ALDE TRAMDYK Koń Fryzyjski POL 2010 Wałach kara F: Mewes 438
M: Teatske Wijpkje
O: Zdzisław Legierski
B: S. Zonderland
Brak
28.

2

GOLD QUATERBACK WLKP POL 2011 Ogier kasztanowata F: Quaterback
M: Gracja
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K020435
29.

58

GOUDELOUP KWPN NED 2011 Wałach kara/170 F: Riant / Jazz
M: Ornate / Haarlem
O: Piotr Rachwał
B: J.Gloudemans
K021281 528003201101721
30.

54

GRAVIOLA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Vulkan
M: Gruzinka
O: Piotr Czakański
B: SK Ochaby
brak
31.

1

GRETTON WOODS SP POL 2014 Ogier gniada F: Bretton Woods
M: Gwiazda Hit / Samba Hit I
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K025659 616009610060914
32.

10

HAPPY END LARON Typ Szlachetny POL 2008 Wałach gniada/167 F: Larron
M: Herezja
O: Karolina Mysłek
B: Magdalena Łomzik-Borowik
3660/18 AB 616999540181508
33.

49

HARM ČT CZE 2001 Wałach kasztanowata F: Harlow
M: Zorka
O: Bohdan Schwarz, Karviná
B: Lukášová Ilona,Nedakonice, UH, ZLN
203001226028801 000004969
34.

37

HEILINE'S ZANZIER DWB DEN 2013 Ogier kasztanowata F: Blue Hors Zack
M: Danceline TS / De Niro
O: MM Brothers sp. z o.o.
B: Dania
K024290 208333DW1301043
35.

64

HERTZREGENT Hanowerska GER 2007 Wałach gniada F: Hotline
M: Alikantje
O: Andrzej Cichoń
B: Niemcy
K020490
36.

32

HORMON PONYSPORT KUC POL 1999 Wałach tarantowata/kuc: F: Waron
M: Hurta
O: Krystyna Borkowska-Niemojewska
B: Mariusz Stański
K006172 POL013570024499
37.

56

KEISER RUBIN Koń Oldenburski POL 2011 Ogier kasztanowata F: Kaiser Karl
M: Rosaria
O: Wiktoria Siergiej
B: Witold Pietrzyk
brak DE433330587911
38.

29

LAS VEGAS SP POL 2014 Wałach gniada/173 F: LOU REED
M: Laguna / Pegasus HB
O: Ruta Marcin
B: Lipiński Piotr
Brak 616009670099314
39.

33

LAS VEGAS SP POL 2014 Wałach gniada/175 F: Lou Reed
M: Laguna
O: Marcin Ruta
B: Piotr Lipiński
K024841
40.

13

LEW BH WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Arlan
M: Libora
O: Paweł Stochmal
B: Bogna Hupa
K018283
41.

59

LIMIT 57 WESTF GER 2003 Wałach gniada F: Lissabon
M: Picola
O: Paweł Piątkowski
B: Paweł Piątkowski
K008351
42.

4

ŁOSKOT Małopolska POL 1998 Wałach ciemnogniada F: Judym
M: Łania
O: Agata Gałęziowska-Kalukin
B: Katarzyna Barańska-Hrynczuk
brak
43.

44

MASUMI SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Landjonker S
M: Mersi
O: Grzegorz Dreszer
B: Konrad Jaskulski
K020134 616 009 61 02361 09
44.

45

MEFISTO SP POL 2008 Wałach gniada F: CZORT R
M: MATNIA
O: MICHAŁ OLEŚ
B: KATARZYNA RADEK
BRAK
45.

65

MOLIA L wlkp POL 2010 Klacz gniada F: Bockman'S Looping
M: Mika / Loxley
O:
B:
616007540046511
46.

60

MY FUNNY VALENTINE Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada/174 F: Dilmar
M: Carmen
O: Piotr Rachwał
B: J. Charyton
K021285 616007520056712
47.

69

Nanette old POL 2011 kl c.gn F: Decamerona
M: Hauptsutbuch Navir / Sandro Hi
O:
B:
48.

39

NOBIUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wieland / Werenfels
M: Nescafe / Spartakus
O: Katarzyna Frąckowiak
B: Remigiusz Makowski
K016666 616009660213008
49.

6

PHOENIX Fryzyjska POL 2013 Wałach kara/166 cm F: Wigle Vb Ster/ Piter 312
M: Evelien H / Loadewyk 431 Stb Sport Elite
O: Anna Pacut
B: Anna Wojciechowska
K024861 616004201302687
50.

50

PICADORA Oldenburg DEU 2008 Klacz kasztanowata F: Swarowski
M: Perdella
O: JK S Team
B: Sprehe Albert,49632 Essen,Německo
DE433333032008
51.

3

PYRUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Duran Duran
M: Pola
O: Alicja Kistowska
B: Adam Mazur
K018602 616009540138510
52.

25

RESULTON SG II PRE ESP 2009 Wałach gniada F: Naviero SG
M: Resultona
O: Katarzyna Lach
B: Yaguada Soto Gil
K022877 724015090248647
53.

57

SAILOR MOON Hanowerska GER 2013 Wałach kara F: San Amour I
M: Wanja / Warkant
O: Małgorzata Bryła
B: Mathias Schulze
K025491 DE 431310773413
54.

27

SALADYN PKSP POL 2003 Wałach gniada F: Wieland
M: Samira
O: Agata Dylewska
B: Agata Dylewska
brak
55.

52

SAMIRO 35 HAN GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Samarant / Sandro Hit
M: Donna Eleska / De Niro
O: Jarosław Skrzyczyński
B:
K017965 DE431310653406
56.

46

SHY BOY BAW DEU 2010 Wałach kasztanowata/171 F: Swarovski
M: Ravena
O: Łakomik Jarosław
B: Guenter Koller
K020181 DE 48181080110
57.

48

SHY BOY BAYER DEU 2010 Wałach kasztanowata/170 F: SWAROVSKI
M: RAVENNA
O: KATARZYNA ŁAKOMIK
B: KOLLER GUNTER
K020181 DE 481810180110
58.

36

SIR EUROPE Oldenburg DEU 2013 Ogier ciemnogniada F: Sir Donnerhall
M: Genoveva / Welt Hit II
O: MM Brothers sp. z o.o., Helgstrand Dressage
B: Niemcy
K023812 DE433330574713
59.

51

TAILORMADE LOBSTER OLD GER 2008 Wałach kasztanowata F: Landor S / Landadel
M: Sandra / Silvio I
O: Jarosław Skrzyczyński
B:
K023981 DE418180060708
60.

5

TARA SP POL 2008 Klacz kara F: De Niro
M: Tallisto M.H.
O: Agnieszka Wiśniewska
B: Lucjan Kornak
K015483 616009580861708
61.

55

VICTORY SP POL 2012 Klacz kara/167 F: ROCK AND ROLL
M: Whiskey Girl / Worldly
O: A. Sałacki
B: A. Sałacki
K019785 616009690080812
62.

12

WAGNER Koń Wielkopolski POL 2001 Wałach gniada/162 F: Wiec
M: Wena
O: Małgorzata Szpila
B: Marta Baczewska
brak
Rider Club
Competition
Prize
Cichoń Mateusz KJ Lider
200
250
250
250
SUM:
950.00
Cichoń Michał KJ Lider
200
SUM:
200.00
Dąbrowska Jagoda LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
250
200
250
SUM:
700.00
Dobrowolska Anna KJ Picador
200
250
200
SUM:
650.00
Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ
150
150
SUM:
300.00
Frąckowiak Weronika JKS Hanna
200
SUM:
200.00
Gawłowska Anna-Maria Sopocki KJ
200
250
250
150
150
SUM:
1000.00
Ginda Marta WLKS Krakus Swoszowice
150
200
200
SUM:
550.00
Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
200
SUM:
200.00
Kistowska Alicja Klub Jeździecki LANDO
50
100
150
SUM:
300.00
Kozaczka Natalia KJ Equus Węgrzce
100
150
SUM:
250.00
Liberda Elżbieta Eqiu Club Zamłyniec
200
SUM:
200.00
Popiołek Katarzyna LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
150
150
SUM:
300.00
Slomiany Roxana Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
150
150
150
SUM:
450.00
Szczur Marek KJK Szary Michałowice
250
250
250
SUM:
750.00
Wiśniewska Agnieszka SKJ Bajardo
250
150
200
SUM:
600.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bryła Małgorzata
KJK SZARY MICHAŁOWICE
2018-06-22
3
2018-06-22
2018-06-23
2018-06-24
4
Cichoń Mateusz
KJ Lider
2018-06-22
2018-06-23
2018-06-22
7
2018-06-23
2
200
2018-06-22
2018-06-23
2018-06-22
1
250
2018-06-23
1
250
2018-06-24
1
250
2018-06-24
Cichoń Michał
KJ Lider
2018-06-22
2
200
Czakańska Lena
LKJ Ochaby
2018-06-22
6
2018-06-23
6
2018-06-24
11
2018-06-24
Dąbrowska Jagoda
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2018-06-22
1
250
2018-06-23
2
200
2018-06-24
1
250
2018-06-24
Dobrowolska Anna
KJ Picador
CAMARO (22)
2018-06-22
2
200
2018-06-23
1
250
2018-06-24
2
200
2018-06-24
Dylewska Agata
Golden Dream
SALADYN (27)
2018-06-22
5
2018-06-23
5
2018-06-24
6
2018-06-24
Dyrek- Matuszewska Izabela
Karkonoski KJ
2018-06-22
7
2018-06-23
3
150
2018-06-24
3
150
2018-06-24
2018-06-22
6
2018-06-23
Frąckowiak Weronika
JKS Hanna
NOBIUS (39)
2018-06-22
4
2018-06-23
2
200
2018-06-24
4
2018-06-24
Gałęziowska-Kalukin Agata
Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
2018-06-22
11
2018-06-23
9
2018-06-24
10
2018-06-22
1
2018-06-24
Gąsinica Roj Marta
KJK Szary Michałowice
2018-06-22
1
2018-06-23
1
2018-06-24
1
2018-06-24
Gawecki Jan
KJ Lider
2018-06-22
2018-06-23
2018-06-22
2018-06-23
Gawłowska Anna-Maria
Sopocki KJ
2018-06-22
5
2018-06-23
6
2018-06-24
5
2018-06-24
2018-06-22
2018-06-23
2018-06-22
2
200
2018-06-23
1
250
2018-06-24
1
250
2018-06-24
SHY BOY (46)
2018-06-22
1
150
2018-06-23
1
150
Ginda Marta
WLKS Krakus Swoszowice
2018-06-22
3
150
2018-06-23
2
200
2018-06-24
2
200
2018-06-24
2018-06-22
4
2018-06-23
4
2018-06-24
4
2018-06-24
Gos Ewelina
Stadnina Koni Dębno
2018-06-22
2018-06-23
2018-06-22
2
200
2018-06-23
7
Kistowska Alicja
Klub Jeździecki LANDO
PYRUS (3)
2018-06-22
3
50
2018-06-23
2
100
2018-06-24
1
150
2018-06-24
Klein-Fryc Katarzyna
KJK Szary Michałowice
2018-06-22
1
2018-06-23
1
2018-06-24
1
2018-06-24
Klich Maja
KJ Lider Radzionków
2018-06-22
8
2018-06-23
8
Klimek Dominika
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
BAST (47)
2018-06-22
2
2018-06-23
3
2018-06-24
3
2018-06-24
Koszowska Kaja
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2018-06-22
1
2018-06-23
1
2018-06-24
1
2018-06-24
Kozaczka Natalia
KJ Equus Węgrzce
2018-06-22
2
100
2018-06-23
1
ARANYKE (61)
2018-06-22
3
150
2018-06-23
5
Krywult Aleksandra
SKJ Golden Dream
2018-06-22
5
2018-06-23
10
Kucharska Maja
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2018-06-22
1
2018-06-23
1
2018-06-24
1
2018-06-24
Kulawiak Maria
bpk MAL
BUTTINI (16)
2018-06-22
3
2018-06-23
2
2018-06-24
2
2018-06-24
Legierska Katarzyna
KJK Szary
2018-06-22
2
2018-06-23
2
2018-06-24
2
2018-06-24
Liberda Elżbieta
Eqiu Club Zamłyniec
2018-06-22
6
2018-06-23
4
2018-06-24
2
200
2018-06-24
FARUK (68)
2018-06-22
2
2018-06-23
2018-06-24
3
2018-06-24
Nanette (69)
2018-06-22
5
2018-06-23
2
2018-06-24
2
2018-06-24
Łakomik Katarzyna
KJ Golden Dream
SHY BOY (48)
2018-06-24
Malkusch Małgorzata
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2018-06-22
4
2018-06-23
3
2018-06-24
6
2018-06-22
1
2018-06-23
2
2018-06-24
1
2018-06-24
2018-06-24
Mysłek Karolina
Bez przynależności klubowej
2018-06-22
6
2018-06-23
8
2018-06-24
7
2018-06-24
Ordon Aleksandra
LKJ LEWADA
2018-06-22
9
2018-06-23
6
2018-06-24
5
2018-06-24
Osiecka Iwona
SILESIA DRESSAGE CLUB
2018-06-23
5
2018-06-22
4
Pacut Anna
SKJ Golden Dream
2018-06-22
4
2018-06-23
4
2018-06-24
4
2018-06-24
Popiołek Katarzyna
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2018-06-22
3
150
2018-06-23
5
2018-06-24
3
150
2018-06-24
Puliński Kamil
KJ Lider Radzionków
FRODO G (31)
2018-06-22
2018-06-23
Rachwał Piotr
KJ Equus Węgrzce
2018-06-22
4
2018-06-23
2018-06-22
10
2018-06-23
9
Ruta Agnieszka
SKJ Golden Dream
2018-06-24
5
Schwarzova Michaela
CZE
HARM (49)
2018-06-22
8
2018-06-23
7
2018-06-23
4
2018-06-22
9
Skowrońska-Kozubik Żaneta
LKJ Lewada
VICTORY (55)
2018-06-22
2018-06-23
Slomiany Roxana
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
MASUMI (44)
2018-06-22
3
150
2018-06-23
3
150
2018-06-24
3
150
2018-06-24
Stochmal Maria
KJ Facimiech
LEW BH (13)
2018-06-22
8
2018-06-23
7
2018-06-24
5
2018-06-24
Szczur Marek
KJK Szary Michałowice
2018-06-22
1
250
2018-06-23
1
250
2018-06-24
1
250
2018-06-24
Szpila Agnieszka
bpk SLA
WAGNER (12)
2018-06-22
12
Wandzel Małgorzata - Kinga
St. KS KJK Szary Michałowice
MEFISTO (45)
2018-06-22
10
2018-06-22
2
2018-06-23
4
2018-06-23
3
2018-06-24
8
2018-06-24
2
2018-06-24
2018-06-24
Wiśniewska Agnieszka
SKJ Bajardo
TARA (5)
2018-06-22
1
250
2018-06-23
3
150
2018-06-24
2
200
2018-06-24
Wojtarowicz Wiktor
Bez przynależności klubowej
2018-06-22
3
2018-06-22
9
2018-06-23
3
2018-06-23
5
2018-06-24
3
2018-06-24
9
2018-06-24
2018-06-24
Zdunek Agnieszka
bpk SLA
FIGO G (11)
2018-06-22
1
2018-06-23
1
2018-06-24
1
2018-06-24
Żokowska Agnieszka
LZJ Drama Zbrosławice
MOLIA L (65)
2018-06-22
3
2018-06-23
4
2018-06-24
3
2018-06-24

Number of Riders: 47

Number of Horses: 62

The sum of prizes: 7 600.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl