Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
104 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 10:09:30
2018-06-07 10:03:27
Alicja Skarżyńska CAMELOT
  • 1x 5A/L-1 ZT/
103 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 09:28:39
2018-06-07 09:28:29
Anna Awrejcewicz-Budzińska KONKLAWA-P
  • 1x 22/C-2/o Puchara Warszawsko Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
102 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 09:28:47
2018-06-07 09:27:55
Anna Awrejcewicz-Budzińska GIGUE
  • 1x 21/N-5/
101 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 09:28:57
2018-06-07 09:09:37
Paulina Tomczak SAROTTI KAKAO
  • 1x 5/L-1 ZR/
  • 1x 6/L-2 ZR/
  • 1x 17/L-2 ZR/
  • 1x 18/L-4 ZR kuce/
100 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 09:29:08
2018-06-07 09:06:14
Karolina Badora ETI QUEEN
  • 1x 16/D-3/
  • 1x 21/N-5/
99 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 12:33:49
2018-06-06 12:33:40
Dorota Urbańska TOTALIS
  • 1x 3/el. MPMK 6 latki/
  • 1x 15/el. MPMK 6 latki/
98 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 12:34:50
2018-06-06 12:32:52
Martyna Baściuk KELPIE
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 8/P-6 kuce/
  • 1x 19/P-3/
  • 1x 20/P-4 kuce/
97 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:16:21
2018-06-06 11:16:12
Rafał Kryszkiewicz MARS
  • 1x 17/L-2 ZR/
  • 1x 18/L-4 ZR kuce/
96 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 09:07:19
2018-06-06 09:07:05
Oliwia Laferi-Sapiej DONNA AGATHA
  • 1x 21/N-5/
95 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 09:07:27
2018-06-06 09:02:51
Oliwia Laferi-Sapiej CARTE BLANCHE
  • 1x 6/L-2 ZR/
  • 1x 17/L-2 ZR/
94 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 07:22:29
2018-06-03 23:44:42
Aleksandra Szczotkowska TALIZMAN
  • 1x 6/L-2 ZR/
  • 1x 7/P-1/
93 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 10:47:08
2018-06-03 21:10:08
Weronika Rozbicka SNIEŻKA
  • 1x 17a/L-2 ZT/
  • 1x 18a/L-4 ZT/
92 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 07:22:49
2018-06-03 19:45:35
Monika Żakiewicz AGAT
  • 1x 7/P-1/
91 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 10:50:07
2018-06-03 18:04:46
Katarzyna Sawicka FIRST CLASS
  • 1x 11/CC-4/
89 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 10:58:55
2018-06-03 11:15:40
Bogusław Miarecki BOGORIA
  • 1x 10/C-1/o Puchara Warszawsko Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 22/C-2/o Puchara Warszawsko Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
88 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 07:23:11
2018-06-03 08:54:49
Marta Matysik INNER
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 9/N-4/
87 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 07:23:26
2018-06-03 08:54:22
Maria Wojciechowska EDINET
  • 1x 5A/L-1 ZT/
  • 1x 6A/L-2 ZT/
86 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 07:24:09
2018-06-03 08:52:56
Ida Kunert ARETINO
  • 1x 5A/L-1 ZT/
  • 1x 6A/L-2 ZT/
85 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 06:24:16
2018-06-02 21:37:39
Monika Szkuta TOFFI
  • 1x 10/C-1/o Puchara Warszawsko Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 22/C-2/o Puchara Warszawsko Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
84 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 10:59:16
2018-06-02 21:07:11
Estera Kuban DEKABRYSTA
  • 1x 1/el. MPMK 4 latki/
  • 1x 13/el. MPMK 4 latki/
83 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 06:24:30
2018-06-02 19:43:28
Aneta Sierocińska MASERATI
  • 1x 17/L-2 ZR/
  • 1x 18/L-4 ZR kuce/
82 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 11:02:02
2018-06-02 19:35:16
Larysa Sadłos BŁYSK
  • 1x 5/L-1 ZR/
  • 1x 6/L-2 ZR/
  • 1x 17/L-2 ZR/
  • 1x 18/L-4 ZR kuce/
81 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 16:41:49
2018-06-02 15:50:11
Maja Tomaszewska NOTT K
  • 1x 4/D-1/
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 16/D-3/
  • 1x 19/P-3/
78 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 11:02:58
2018-06-02 12:50:14
Ilona Janas CHOPIN
  • 1x 11/CC-4/
  • 1x 23/CC-5/
75 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 16:56:44
2018-06-02 11:32:35
Anna Stępińska ONUFRY
  • 1x 5/L-1 ZR/
74 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 11:08:01
2018-06-02 11:32:34
Agnieszka Gutkowska DARK DIAMOND
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 9/N-4/
  • 1x 19/P-3/
  • 1x 21/N-5/
73 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 11:08:12
2018-06-02 11:17:37
Marika Tymińska ONUFRY
  • 1x 6/L-2 ZR/
  • 1x 17/L-2 ZR/
  • 1x 18/L-4 ZR kuce/
72 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 08:25:15
2018-06-01 20:18:06
Monika Kolwas WONDERFUL VANILLA
  • 1x 8/P-6 kuce/
  • 1x 20/P-4 kuce/
71 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 08:25:27
2018-06-01 20:09:17
Michał Kopczewski RICI-G
  • 1x 4/D-1/
  • 1x 9/N-4/
  • 1x 16/D-3/
70 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 19:26:06
2018-06-01 17:01:40
Pola Zagórska EHRENSTEIN
  • 1x 16/D-3/
69 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 19:25:53
2018-06-01 17:00:49
Zuzanna Zagórska EHRENSTEIN
  • 1x 9/N-4/
68 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 19:25:38
2018-06-01 16:56:34
Michał Kopczewski DON BELLAGIO
  • 1x 4/D-1/
  • 1x 9/N-4/
  • 1x 16/D-3/
67 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 19:25:21
2018-06-01 16:55:34
Kalina Kopczewska DON SULTAN
  • 1x 5/L-1 ZR/
  • 1x 6/L-2 ZR/
  • 1x 17/L-2 ZR/
  • 1x 18/L-4 ZR kuce/
65 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 11:08:23
2018-06-01 16:25:55
Agnieszka Krochmalska JUKON
  • 1x 5A/L-1 ZT/
  • 1x 6A/L-2 ZT/
64 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 19:24:34
2018-06-01 14:45:18
Paulina Greniewska TINKA
  • 1x 6/L-2 ZR/
  • 1x 18/L-4 ZR kuce/
63 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 11:38:21
2018-05-31 14:16:46
Adrianna Drozd DRAWELTINO
  • 1x 4/D-1/
  • 1x 19/P-3/
62 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 19:24:14
2018-05-31 13:02:17
Justyna Brzozowska SANTIEGO T
  • 1x 9/N-4/
  • 1x 19/P-3/
61 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 12:31:30
2018-05-31 12:37:19
Justyna Brzozowska LORD DRACO
  • 1x 2/el. MPMK 5 latki/
  • 1x 14/el. MPMK 5 latki/
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 08:03:40
2018-05-31 06:29:23
Julia Kaczorowska MIDTJYDENS ORION
  • 1x 8/P-6 kuce/
  • 1x 19/P-3/
  • 1x 20/P-4 kuce/
59 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:53:34
2018-05-30 23:03:22
Marta Matwijów BOND
  • 1x 17/L-2 ZR/
  • 1x 18/L-4 ZR kuce/
58 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:51:48
2018-05-30 23:00:50
Barbara Dzierżyńska EMPIRYK
  • 1x 17a/L-2 ZT/
  • 1x 18a/L-4 ZT/
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 08:02:59
2018-05-30 22:11:29
Weronika Noji BOHEMA
  • 1x 5A/L-1 ZT/
  • 1x 6A/L-2 ZT/
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 22:08:05
2018-05-30 20:01:32
Magdalena Zalewska JACK NICHOLSON HS
  • 1x 9/N-4/
  • 1x 21/N-5/
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 22:08:21
2018-05-30 19:51:17
Magdalena Zalewska QUINTESSENZ SAS
  • 1x 11/CC-4/
  • 1x 23/CC-5/
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 22:09:41
2018-05-30 19:48:24
Sylwia Ruta DIORA SOL
  • 1x 10/C-1/o Puchara Warszawsko Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 22/C-2/o Puchara Warszawsko Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 22:10:05
2018-05-30 14:55:24
Joanna Stefańska MORELIOM AMERICUM DINGO
  • 1x 5A/L-1 ZT/
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 10:57:32
2018-05-30 09:09:38
Barbara Szwarc MISJONARZ
  • 1x 5A/L-1 ZT/
  • 1x 17a/L-2 ZT/
51 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 12:04:31
2018-05-29 18:35:07
Katarzyna Łukasik FASHION M
  • 1x 11/CC-4/
  • 1x 22/C-2/o Puchara Warszawsko Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 21:22:52
2018-05-29 18:33:34
Katarzyna Łukasik E. SMARAGD
  • 1x 11/CC-4/
  • 1x 23/CC-5/
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 21:22:37
2018-05-29 18:32:50
Tatiana Bierieżnow GLUCKSPILZ 17
  • 1x 25/N-1/
  • 1x 26/N-2/
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 21:21:24
2018-05-29 15:56:35
Jarosław Wierzchowski FIRST LADY M
  • 1x 1/el. MPMK 4 latki/
  • 1x 13/el. MPMK 4 latki/
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 21:21:08
2018-05-29 15:54:29
Jarosław Wierzchowski RAMBLER
  • 1x 1/el. MPMK 4 latki/
  • 1x 13/el. MPMK 4 latki/
46 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 11:08:33
2018-05-29 14:57:03
Dominika Jawulska-Bruzda GIORGIO ARMANI
  • 1x 1/el. MPMK 4 latki/
  • 1x 7/P-1/
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 21:20:30
2018-05-29 12:51:55
Dominika Kraśko Białek ARES
  • 1x 23/CC-5/
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 21:20:15
2018-05-29 12:23:48
Małgorzata Ostalak DI CAPRIO S
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 9/N-4/
  • 1x 19/P-3/
  • 1x 21/N-5/
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 21:19:54
2018-05-29 10:56:57
Alicja Hadryś-Nowak HAPPY DANCER
  • 1x 10/C-1/o Puchara Warszawsko Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 22/C-2/o Puchara Warszawsko Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 08:58:42
2018-05-29 00:08:46
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 1x 17/L-2 ZR/
  • 1x 18/L-4 ZR kuce/
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 09:02:36
2018-05-29 00:08:09
Nina Makowska AVILON
  • 1x 19/P-3/
  • 1x 20/P-4 kuce/
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 09:02:45
2018-05-28 23:16:48
Joanna Olko FANTAZJA
  • 1x 5A/L-1 ZT/
  • 1x 6A/L-2 ZT/
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 09:02:56
2018-05-28 23:15:55
Angelika Machej LUNA
  • 1x 6A/L-2 ZT/
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 09:03:37
2018-05-28 23:13:50
Nina Hermanowska LUNA
  • 1x 5A/L-1 ZT/
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 21:21:56
2018-05-27 17:36:21
Amelia Borowiecka TERMAR
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 8/P-6 kuce/
  • 1x 19/P-3/
  • 1x 20/P-4 kuce/
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 08:25:40
2018-05-26 23:11:07
Julia Kokot WIKING
  • 1x 19/P-3/
  • 1x 20/P-4 kuce/
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 20:25:07
2018-05-26 18:53:11
Natalia Bujalska BETOVEN
  • 1x 8/P-6 kuce/
  • 1x 20/P-4 kuce/
33 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 11:08:43
2018-05-26 16:08:18
Nicole Husakowska-Hudzik LUCY
  • 1x 6A/L-2 ZT/
  • 1x 18a/L-4 ZT/
32 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 11:02:31
2018-05-26 16:07:42
Nicole Husakowska-Hudzik LOLA
  • 1x 5A/L-1 ZT/
  • 1x 6A/L-2 ZT/
  • 1x 17a/L-2 ZT/
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 20:24:12
2018-05-26 11:04:42
Aleksandra Kowalik HOJRAK
  • 1x 9/N-4/
  • 1x 21/N-5/
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 14:27:02
2018-05-23 15:57:42
Michał Mordzelewski BARNADO
  • 1x 1/el. MPMK 4 latki/
  • 1x 13/el. MPMK 4 latki/
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 11:13:56
2018-05-22 21:31:04
Dominika Jędrzejowska OSKAR
  • 1x 9/N-4/
  • 1x 10/C-1/o Puchara Warszawsko Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 21/N-5/
  • 1x 22/C-2/o Puchara Warszawsko Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 21:11:37
2018-05-22 21:09:08
Monika Kowalik LITTLE BOY
  • 1x 9/N-4/
  • 1x 21/N-5/
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 08:57:01
2018-05-22 20:26:26
Julia Jokiel PATI BH
  • 1x 6/L-2 ZR/
  • 1x 8/P-6 kuce/
  • 1x 18/L-4 ZR kuce/
  • 1x 20/P-4 kuce/
26 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 11:02:11
2018-05-22 11:54:35
Klaudia Kostrzębska DOUBLE AFFAIR G
  • 1x 10/C-1/o Puchara Warszawsko Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 21/N-5/
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 14:43:01
2018-05-22 11:53:26
Klaudia Kostrzębska A-DAME DE PIQUE
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 9/N-4/
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 09:32:58
2018-05-22 08:46:45
Aleksandra Nowicka ALGO
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 9/N-4/
  • 1x 19/P-3/
  • 1x 21/N-5/
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 11:15:19
2018-05-22 08:45:53
Zuzanna Dzidek TERRA EUROPA
  • 1x 5A/L-1 ZT/
  • 1x 6A/L-2 ZT/
  • 1x 17a/L-2 ZT/
  • 1x 18a/L-4 ZT/
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 11:15:56
2018-05-21 11:59:26
Maria Walczyńska-Graczyk MERCI
  • 1x 8/P-6 kuce/
  • 1x 25/N-1/
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 11:15:35
2018-05-21 11:58:58
Maria Walczyńska-Graczyk MAMBA
  • 1x 19/P-3/
  • 1x 20/P-4 kuce/
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 12:01:42
2018-05-21 09:12:22
Natalia Kozłowska ŁASUCH
  • 1x 1/el. MPMK 4 latki/
  • 1x 13/el. MPMK 4 latki/
19 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 12:58:23
2018-05-21 09:11:01
Helena Kozłowska ELTON
  • 1x 4/D-1/
  • 1x 5/L-1 ZR/
  • 1x 17/L-2 ZR/
  • 1x 18/L-4 ZR kuce/
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 09:07:50
2018-05-18 19:57:22
Maria Malicka CABALLERO
  • 1x 5A/L-1 ZT/
  • 1x 17a/L-2 ZT/
  • 1x 18a/L-4 ZT/
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 09:37:00
2018-05-17 22:21:36
Aneta Kotarska DON PEDRO
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 19/P-3/
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 09:08:09
2018-05-16 23:44:16
Karolina Gałkowska RARA AVIS FSTF
  • 1x 10/C-1/o Puchara Warszawsko Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 22/C-2/o Puchara Warszawsko Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 09:09:52
2018-05-16 23:43:39
Karolina Gałkowska FRANS N
  • 1x 10/C-1/o Puchara Warszawsko Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 22/C-2/o Puchara Warszawsko Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 11:15:02
2018-05-16 23:41:22
Lea Zatońska NONSENS 10
  • 1x 5A/L-1 ZT/
  • 1x 6A/L-2 ZT/
  • 2x 17a/L-2 ZT/
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 08:26:05
2018-05-16 12:48:03
Oliwia Kubiak DRUH HROBY HRON
  • 1x 8/P-6 kuce/
  • 1x 25/N-1/
  • 1x 20/P-4 kuce/
  • 1x 26/N-2/
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 08:58:20
2018-05-16 08:24:23
Oliwia Kula LUSTIG
  • 1x 4/D-1/
  • 1x 16/D-3/
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 09:13:50
2018-05-16 06:50:55
Joanna Cybulska FANTOCHE
  • 1x 5A/L-1 ZT/
  • 1x 17a/L-2 ZT/
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 09:14:38
2018-05-16 06:48:46
Justyna Kozlowska BIGREY
  • 1x 5A/L-1 ZT/
  • 1x 17a/L-2 ZT/
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 09:16:13
2018-05-16 06:45:19
Gabriela Jaworska JASMIM
  • 1x 1/el. MPMK 4 latki/
  • 1x 13/el. MPMK 4 latki/
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 09:17:30
2018-05-16 06:44:43
Gabriela Jaworska CRISTIANO
  • 1x 2/el. MPMK 5 latki/
  • 1x 14/el. MPMK 5 latki/
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 09:17:56
2018-05-16 06:44:09
Gabriela Jaworska HERMES
  • 1x 10/C-1/o Puchara Warszawsko Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 22/C-2/o Puchara Warszawsko Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 09:18:06
2018-05-16 06:21:42
Aleksandra Matyszczyk ESPAGINA
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 19/P-3/
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 14:39:28
2018-05-15 21:08:36
Aleksandra Wołkowycka HELIOS
  • 1x 5/L-1 ZR/
  • 1x 6/L-2 ZR/
  • 1x 17/L-2 ZR/
  • 1x 18/L-4 ZR kuce/
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 15:11:35
2018-05-15 19:47:41
Tamara Kotowicz RAFAELL BH
  • 1x 7/P-1/
  • 1x 9/N-4/
  • 1x 21/N-5/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Awrejcewicz-Budzińska Anna TKJ Grabówek
S
O020736
2. Badora Karolina WKJ Lublin
S
O003952
3. Baściuk Martyna KS Chojnów
2005 (JM.)
O046348
4. Borowiecka Amelia Stowarzyszenie Jeździeckie POSTER
2003 (JM.)
brak
5. Brzeczkowska Zuzanna SKJ Piaseccy WJ
6. Brzozowska Justyna Bpk MAZ
S
O024381
7. Bujalska Natalia Kj Aldragho
2004 (JM.)
O041040
8. Cybulska Joanna Lewada
S
12355
9. Drozd Adrianna SS Golden Horse
2001 (J.)
O033073
10. Dzidek Zuzanna KS AZS AWF WARSZAWA
2002 (J.)
BRAK
11. Dzierżyńska Barbara KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O045999
12. Falczewska Zafia SKJ Piaseccy WJ
13. Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA
S
O019149
14. Greniewska Paulina KJ Corleando-Land
S
O003241
15. Gutkowska Agnieszka Skj Bobrowy Staw
S
O000172
16. Hadryś-Nowak Alicja K.S Centurion
S
O003652
17. Hermanowska Nina stajnia Czadira
2003 (JM.)
brak
18. Husakowska-Hudzik Nicole Brak
1999 (MJ.)
Brak
19. Jabłońska Karolina SKJ Piaseccy WJ
20. Jaworska Gabriela LKJ Lewada Zakrzów
S
O001467
21. Jawulska-Bruzda Dominika Klub Jeździecki Milord
S
1362/18
22. Jędrzejowska Dominika bpk MAZ
2001 (J.)
O042742
23. Jokiel Julia KJ Aromer
2005 (JM.)
brak
24. Kaczorowska Julia GoldenHorse
2004 (JM.)
O046547
25. Kokot Julia KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O032693
26. Kolwas Monika KJ Plejada
2004 (JM.)
O047214
27. Kopczewska Kalina KJ Plejda
2008 (Mł.)
O048171
28. Kopczewski Michał KJ Plejada
S
O000270
29. Kordas Karolina SKJ Piaseccy WJ
30. Kostrzębska Klaudia Klub Jeździecki Truskaw
1998 (MJ.)
O022153
31. Kotarska Aneta bpk MAZ
S
O014569
32. Kotowicz Tamara KJ Leśna Wola
S
O021349
33. Kowalik Aleksandra KS Centurion
S
O026485
34. Kowalik Monika bpk MAZ
S
O006525
35. Kozłowska Helena JKS Jagodne
2004 (JM.)
O050517
36. Kozłowska Natalia JKS Jagodne
S
brak
37. Kraśko Białek Dominika KS Centurion
S
O000091
38. Krasnodębska Klara SKJ Piaseccy WJ
39. Kryszkiewicz Rafał KJ Aldragho Piaseczno
S
brak
40. Kuban Estera KJ Plejada
S
41. Kubiak Oliwia MAZ/bpk
2003 (JM.)
O037902
-
42. Kula Oliwia bpk MAZ
2005 (JM.)
brak
43. Kunert Ida BPK
2002 (J.)
brak
44. Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia Kozielska
1999 (MJ.)
O040391
45. Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice
S
O002402
10112881
46. Machej Angelika brak
S
brak
47. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (Mł.)
O048443
48. Makowska Nina KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O036761
49. Matwijów Marta KJ Aldragho Piaseczno
2004 (JM.)
brak
50. Matysik Marta brak
1997 (MJ.)
brak
51. Matyszczyk Aleksandra Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O018758
52. Miarecki Bogusław KJ „Bractwo konne św. Marcina”
S
LZPZJ/410/17
53. Mordzelewska Zofia St. J Poster Warszawa
S
O001628
54. Mordzelewski Michał SJ Poster
S
O001972
55. Noji Weronika niezrzeszony
2001 (J.)
Brak
56. Nowicka Aleksandra KS AZS AWF WARSZAWA
1999 (MJ.)
O041587
57. Olko Joanna stajnia Czadira
2000 (J.)
brak
58. Ostalak Małgorzata Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
O002362
59. Praga Julia JKS Equita
60. Rozbicka Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2004 (JM.)
Brak
61. Rozbiewska Weronika SKJ Piaseccy WJ
62. Ruta Sylwia Equesta
S
O032315
63. Sadłos Larysa KJ Huzar Józefów
2001 (J.)
O035201
64. Sawicka Katarzyna KU AZS PW
1999 (MJ.)
O024138
65. Sierocińska Aneta Klub Jeździecki Huzar
S
O021483
66. Skarżyńska Alicja amator
S
brak
67. Stefańska Joanna K.S. Centurion
2007 (Mł.)
brak
68. Stępińska Anna bpk MAZ
S
O028294
69. Szczotkowska Aleksandra bpk MAZ
S
brak
70. Szkuta Monika Klub Sportowy Centurion
S
O011404
71. Szwarc Barbara Klub sportowy AZS AWF Warszawa
brak
72. Tomaszewska Maja KJ Welt Opypy
S
2211/18 A
73. Tomaszewska Teresa JKS Equita
S
O001498
74. Tomczak Paulina KJ Welt Opypy
S
O003849
75. Tymińska Marika Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
2005 (JM.)
O044195
76. Urbańska Dorota KS Chojnów
S
O001052
77. Walczyńska-Graczyk Maria KS Centurion
2006 (JM.)
O038706
78. Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin
S
T000828/18
79. Wojciechowska Maria BPK
2003 (JM.)
brak
80. Wołkowycka Aleksandra SKJ Bajardo
2004 (JM.)
O045770
81. Zagała Helena SKJ Piaseccy WJ
82. Zagórska Pola KJ Plejada
2004 (JM.)
O037626
83. Zagórska Zuzanna KJ Plejada
2000 (J.)
O030892
84. Żakiewicz Monika KJ Żarnowo
S
O013349
85. Zalewska Magdalena Equesta
S
O001044
86. Zatońska Lea KS AZS AWF WARSZAWA
2008 (Mł.)
BRAK
87. Zawada Marta SKJ Piaseccy WJ
88. Złotnicka Zofia SKJ Piaseccy WJ
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

36

A-DAME DE PIQUE Oldenburg GER 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Dimaggio
M: Achiclarissa
O: Klaudia Kostrzębska
B: Josef Boeckmann
K017984 DE 433330225209
2.

89

AGAT WLKP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Bakalar
M: Agata
O: Monika Żakiewicz
B: brak
K024735 616007610116808
3.

35

ALGO SP POL 2006 Wałach gniada/165 F: Himen / Oder
M: Agawa / Pergamon
O: Karolina Gałkowska
B: SK Plękity
K013305
4.

47

APASJONATA AUREUS Kuc Walijski POL 2006 Ogier jelena/kuc: F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
O: Aleksandra Ossowska
B: Alina Kujawa-Kroll
K012069
5.

50

ARES SWB SWE 2011 Wałach ciemnogniada F: COHIBA
M: PANDORA
O: DOMINIKA KRAŚKO BIAŁEK I OLGA JACEK
B: SZWECJA
BRAK
6.

82

ARETINO ŚL POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Evento
M: Aretuza
O: Ewa Swoboda-Kopeć
B: Beata Kapicka
brak
7.

114

AURELIA Oldenburg GER 2009 Klacz kasztanowata F: Sancisco
M: Angel/Del Piero
O: Kappella Spółka z o o
B: Brehmer
K023072
8.

46

AVILON HAFL. POL 2003 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pr Alegro
M: Hauptstutbuch Halina
O: Monika Karpińska
B: x
K022998
9.

39

BARNADO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Arriba Z
M: Bakara
O: Michał Mordzelewski
B: Krzysztof Strąk
616009580398114
10.

110

Ben Hur F:
M:
O:
B:
11.

41

BETOVEN Polski Kuc Wierzchowy POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:136 F: Rob roy
M: Belle Lady
O: Radosław Bujalski
B: Maria Pietrusinska
K023045
12.

77

BŁYSK Wielkopolski POL 2013 Wałach izabelowata F: Can-can s
M: Bossa
O: Magdalena Sadłos
B: Nn
K023892
13.

85

BOGORIA SP POL 2006 Klacz gniada/172 F: Akcent
M: Bataria
O: Bogusław Miarecki
B: Stadnina Koni Pępowo
K016351 616009610106406
14.

60

BOHEMA Śląska POL 2006 Klacz gniada F: Szalom
M: Brenda
O: Agata Nela Borkowska
B: Mandla Michał
POL008540012806
15.

22

BOND Kuc.wal POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Duinveldt's Lewa
M: Uiterwaarden's Bo
O: Monika Karpińska
B: x
K019241
16.

101

CAMELOT - POL 2000 Wałach inna F: -
M: -
O: -
B: -
brak
17.

92

CARTE BLANCHE SP POL 2013 Klacz gniada F: Stilios
M: Cornella
O: ...
B: ...
K025842
18.

105

Cialdini F:
M:
O:
B:
19.

102

Comtendro Lady F:
M:
O:
B:
20.

109

Contina F:
M:
O:
B:
21.

33

CRISTIANO TOP wlkp POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Stakatto Top
M: Carena Stakkato
O: Johanna Salovara
B: M. Lisińska
616007520009613
22.

70

DARK DIAMOND Westwalska POL 2013 Wałach kara F: Duisenberg
M: Welfenfee
O: Agnieszka Cent
B: Niemcy
K025088
23.

80

DEKABRYSTA Małopolska POL 2014 Wałach kasztanowata F: Justus
M: Delia/Bajt
O: Estera Kuban
B: S.K. Żabno
616006630026514
24.

104

Demara F:
M:
O:
B:
25.

49

DI CAPRIO S Niemiecki Sportowy POL 2010 Wałach kasztanowata F: Don Schufro
M: Giornata
O: Marcin Wolski
B: Zbigniew Szumlakowski
K020899 DE455879004610
26.

57

DIORA SOL Oldenburska GER 2009 Klacz gniada F: Dayano
M: Willpower
O: Sylwia Ruta
B: Niemcy
K021812 DE433331029209
27.

66

DON BELLAGIO Westfalska GER 2011 Wałach kasztanowata F: Balesteros
M: Davina
O: Anna Świątkowska
B: Frantz Josef Ottmann
brk
28.

6

DON PEDRO Hanower DEU 2013 Wałach kara/168 F: Don Frederico
M: Romanze
O: Aneta Kotarska
B: Heinz-Horst Kaufel
K024738 DE 431316102113
29.

65

DON SULTAN DRP POL 2006 Wałach kara/kuc: F: x
M: x
O: Anna Świątkowska
B: x
K020851
30.

93

DONNA AGATHA HOL POL 2011 Klacz kara F: Diarado
M: V-Nicoretta / Newton
O: -
B: -
K018558
31.

14

DOUBLE AFFAIR G SP POL 2005 Klacz gniada/167 F: Love Affair
M: Double D
O: Klaudia Kostrzębska
B: Paweł Gąsiński
K010188 10973
32.

63

DRAWELTINO Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Weltino
M: Drama
O: Ewa Cherek-Drozd
B: Pinkowska Anna
K023535 616007610201811
33.

4

DRUH HROBY HRON KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: NN
M: Hurka
O: Edyta Juszczuk-Kubiak
B: Krzysztof Chomicz
K020960 616999610165210
34.

54

E. SMARAGD KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Johnson
M: Smaragd R
O: Adam Nowak
B: holandia
K018742
35.

83

EDINET OO POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Włodarz
M: Ellila
O: Agnieszka Romszycka
B: Damis BT
brak
36.

67

EHRENSTEIN TRAK POL 2006 Wałach kara F: hohenstein
M: Eureka
O: K. Zagórska
B: PL
K012593 POL732010025306
37.

10

ELTON SP POL 2012 Wałach siwa F: Kałkan
M: Etiuda
O: Natalia Kozłowska
B: Scholastyka Jerzak
brak
38.

21

EMPIRYK KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: x
M: x
O: Monika Karpińska
B: x
brak
39.

25

ESPAGINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada F: Brentino
M: Espania18
O: Aleksandra Sałacińska
B: Paweł Mazurek
K023309
40.

97

ETI QUEEN SP POL 2008 Klacz inna F: -
M: -
O: -
B: -
brak
41.

45

FANTAZJA SP POL 2005 Klacz siwa F: jantar
M: Fregata
O: Joanna Olko
B: Iwanowski Hubert
brak
42.

30

FANTOCHE PRE POR 2010 Wałach siwa/168 F: NN
M: NN
O: Cybulska
B: Por
12
43.

20

FASHION M KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Wynton
M: Tomathika M
O: Wiktoria Trzebniak
B: van Mook
K020296
44.

88

FIRST CLASS Oldenburg DEU 2010 Wałach ciemnogniada F: Furst Fugger
M: Donna Gracia
O: Radosława Sawicka
B: Heinz Staggenborg
K020226
45.

52

FIRST LADY M Oldenburg POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Bon Bravour
M: Fürst Classic M
O: Radosław Bujalski
B: Janusz Majkowski
DE 433330890414
46.

112

GEORG SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Karbit / Rubin
M: Georgia B / Weltino
O: Michał Mordzelewski
B: Anna Więckowska
K019929
47.

99

GIGUE KWPN POL 2011 Wałach gniada F: Voice
M: Lady Coctail / Coctail
O: -
B: -
K022261
48.

19

GIORGIO ARMANI SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Stakkato Top
M: Gloria V / Roland
O: Dominika Jawulska-Bruzda
B: Adamuszewski Marek
K025109 616009660658814
49.

113

Gracja F:
M:
O:
B:
50.

48

HAPPY DANCER HAN DEU 2011 Wałach ciemnogniada F: Heinrich Heine / Hochadel
M: Siri / Sugunas
O: Alicja Hadryś-Nowak
B: Wilhelm Hayer
K021610 DE431311210811
51.

9

HELIOS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach siwa F: Corde
M: Hera
O: Marek Wołkowycki
B: SK Walewice Spółka z o.o.
K009529
52.

26

HERMES Lusitano PRT 2012 Klacz bułana/166 F: Casanova
M: Zita R-Kazan Coussoul FR
O: Ewa Retka
B: POR
620001002879255
53.

40

HOJRAK SP POL 2004 Wałach kasztanowata/178 F: Horror
M: Hegira
O: Beata Kowalik
B: Paradowska Beata
K017545 12696
54.

84

INNER OO POL 2007 Wałach siwa/mk: F: Gorec
M: Indonesia
O: Magdalena Rosochacka-Matysik
B: Damis BT
brak
55.

59

JACK NICHOLSON HS DV DEN 2012 Wałach ciemnogniada F: Jazz Time 2
M: Sinai HS
O: Sylwia Ruta
B: Dania
K022814
56.

32

JASMIM Lusitano POL 2014 Ogier gniada F: Samagaio
M: Tilia / Macareno
O: Retka Ewa
B: Portugalia
620001002647445
57.

95

KELPIE KM POL 2010 Klacz gniada/kuc: F: Asumpt
M: Kyniska / Top Ewita
O: -
B: -
K023088
58.

100

KONKLAWA-P SP POL 1999 Klacz inna F: -
M: -
O: -
B: -
brak
59.

107

Las Vegas F:
M:
O:
B:
60.

37

LITTLE BOY Małopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Halogen
M: Liliogłówka
O: Monika Dudzińska
B: Henryk Gębura
K020230
61.

16

LOLA NN POL 01.05.2011 Klacz srokata/1.55 F: Nn
M: Nn
O: Nicole Husakowska Hudzik
B: Brak
Brak
62.

62

LORD DRACO Zweibrucker GER 2013 Ogier ciemnogniada F: Lord Leopold
M: Darling / Don Gregory
O: J. Brzozowska
B: GER
K024264 DE451510214013
63.

17

LUCY NN POL 21.04.2006 Klacz kasztanowata/1.55 F: Nie znane
M: Nie znane
O: Nicole Husakowska Hudzik
B: Brak
Brak
64.

44

LUNA Ślaska POL 2006 Klacz kasztanowata/172 F: Bond
M: Lewada
O: Angelika Machej
B: Gajdzica
brak
65.

3

LUSTIG SP POL 2002 Wałach gniada F: Loxley
M: Lambada
O: Paulina Martynuska
B: Paulina Martynuska
K006901
66.

34

ŁASUCH SP POL 2014 Wałach srokata F: Hort
M: Łazanka / Łubian
O: Dariusz Michalski
B: Jarosław Gielec
616009590037914
67.

11

MAMBA KUC POL 2005 Klacz kara F: Top Evita
M: Makata
O: Anna Walczynska
B: Krzysztof Starosciec
K012725 11841
68.

94

MARS Typ Szl. POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: -
B: -
K019521
69.

78

MASERATI Małopolska POL 2014 Wałach siwa F: Top Gun
M: Motorola
O: Aneta Sierocińska
B: Mirosław Janik
K025619
70.

12

MERCI KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:146 F: Domingo
M: Marionetka
O: Maria Pietrusinska
B: Dominik Gronet
K016071 12317
71.

61

MIDTJYDENS ORION SP DNK 2010 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pour Amour
M: Alanya
O: Patrycja Kaczorowska
B: Heidi i Brian Petersen
K025310
72.

55

MISJONARZ SP POL 2002 Wałach siwa F: .
M: .
O: .
B: .
brak
73.

56

MORELIOM AMERICUM DINGO New Forest Pony NED 2005 Wałach gniada/kuc: F: Vivienne's Version of Freedom
M: Marloes
O: Zofia Wojtkowska
B: Zofia Wojtkowska
brak
74.

7

NONSENS 10 DRP GER 2003 Wałach gniada/kuc: F: Neckar
M: Maish
O: .
B: .
K010463
75.

103

Norma F:
M:
O:
B:
76.

76

NOTT K WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Rubin
M: Niecna
O: Małgorzata Hansen
B: Krystian Kliś
2953/18 A POL 007520171607
77.

79

ONUFRY SP POL 2007 Wałach gniada F: PINK FLOYD HL
M: ONKA
O: Rafał Tymiński
B: Karolina Ferenstein - Kraśko
K023186 POL009600206907
78.

71

ONUFRY SP POL 2007 Wałach gniada F: Pink Floyd HL
M: Onka
O: Rafał Tymiński
B: Karolina Ferenstein-Kraśko
K023186
79.

38

OSKAR Szlachetna UKR 2005 Wałach kara/157 F: Pejsis
M: Fergana
O: Magdalena Kowalska-Jędrzejowska
B: N
K013687 POL999530235905
80.

106

Pasjonata Alwaro F:
M:
O:
B:
81.

15

PATI BH Deutsche Reit Pony POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: Da capo 154
M: Pippi
O: Katarzyna Żórawska
B: Bogna Hupa
brak
82.

108

Pielgrzym F:
M:
O:
B:
83.

58

QUINTESSENZ SAS Westfalska GER 2009 Wałach kasztanowata F: Quaterback
M: Escada
O: Sylwia Ruta
B: Niemcy
K021814 DE441410896909
84.

1

RAFAELL BH SP POL 2011 Wałach gniada F: Elf
M: Roxy HL
O: Grażyna Barć
B: Bogna Hupa
K022946
85.

51

RAMBLER SP POL 2014 Wałach gniada F: Rammstein
M: Roma / Lancino Del
O: Julita Wierzchowska
B: Julita Wierzchowska
616 009 58 03788 14
86.

28

RARA AVIS FSTF SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Irwing Shaw L
M: Rosilla
O: Karolina Gałkowska
B: Maciej Katanowski
K024395
87.

68

RICI-G SP POL 2011 Wałach srokata F: Evento
M: Phanton Relative
O: Michał Kopczewski
B: Arkadiusz Górski
K024514
88.

23

SANTIEGO sp GER 2011 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Justyna Brzozowska
B: NN
Brak
89.

98

SAROTTI KAKAO Hanower GER 2014 Ogier gniada F: Sarotti Mocca Sahne
M: Helena
O: Marzena Makowska
B: Niemcy
Brak
90.

90

SNIEŻKA KUC POL 2006 Klacz srokata/kuc: F: X
M: X
O: Monika Karpińska
B: X
Brak
91.

91

TALIZMAN Wielkopolska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Iloczyn
M: Tabaka
O: Aleksandra Szczotkowska
B: Aleksandra Szczotkowska
brak
92.

42

TERMAR KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:139 F: Martel
M: Terka
O: Artur Ćwiek
B: Artur Ćwiek
brak POL013661456004
93.

13

TERRA EUROPA SP POL 2004 Klacz gniada F: Carry Wind
M: Torella
O: .
B: .
K015713
94.

64

TINKA WLKP POL 2013 Klacz izabelowata F: Brandon
M: Tina
O: KJ Corleando-Land
B: Ireneusz Wojtkowiak
K025915
95.

81

TOFFI SP. POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Faust Z.
M: Topless
O: Monika Szkuta
B: Artur Włosiński
K017249 6160096602953
96.

96

TOTALIS HAN POL 2012 Ogier kasztanowata F: Totilas/ Gribaldi
M: Lady Diamond / Londonderry
O: J. Czapska
B: GER
K025935 DE431319606412
97.

18

WIKING Kuc Gr.d POL 2002 Wałach gniada/kuc:147 F: Dybicz
M: Wenus
O: Agnieszka Żarnowiecka
B: Paweł Wysocki
K022831 POL 013 55 00948 02
98.

69

WONDERFUL VANILLA MAL POL 2006 Klacz gniada/mk:148 F: harpun
M: watra
O: Inga Łąpieś-Kolwas
B: Barbara Sułowska - Calak
K016979
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Awrejcewicz-Budzińska Anna
TKJ Grabówek
GIGUE (99)
2018-06-10
3
2018-06-10
5
Badora Karolina
WKJ Lublin
2018-06-10
2
2018-06-10
4
Baściuk Martyna
KS Chojnów
KELPIE (95)
2018-06-09
4
2018-06-10
2
2018-06-09
1
2018-06-10
5
Borowiecka Amelia
Stowarzyszenie Jeździeckie POSTER
TERMAR (42)
2018-06-09
5
2018-06-10
9
2018-06-09
2
2018-06-10
7
Brzeczkowska Zuzanna
SKJ Piaseccy WJ
Pielgrzym (108)
2018-06-09
Brzozowska Justyna
Bpk MAZ
2018-06-09
8
2018-06-10
1
2018-06-09
2018-06-10
Bujalska Natalia
Kj Aldragho
BETOVEN (41)
2018-06-09
7
2018-06-10
6
Cybulska Joanna
Lewada
2018-06-09
6
2018-06-10
2
Drozd Adrianna
SS Golden Horse
2018-06-09
2
2018-06-10
2
Dzidek Zuzanna
KS AZS AWF WARSZAWA
2018-06-09
4
2018-06-09
3
2018-06-10
1
2018-06-10
2
Dzierżyńska Barbara
KJ Aldragho Piaseczno
EMPIRYK (21)
2018-06-10
7
2018-06-10
4
Falczewska Zafia
SKJ Piaseccy WJ
Gracja (113)
2018-06-09
Gałkowska Karolina
KS AZS AWF WARSZAWA
2018-06-09
3
Greniewska Paulina
KJ Corleando-Land
TINKA (64)
2018-06-09
6
2018-06-10
6
Gutkowska Agnieszka
Skj Bobrowy Staw
2018-06-09
1
2018-06-09
5
2018-06-10
1
Hadryś-Nowak Alicja
K.S Centurion
2018-06-10
1
2018-06-09
4
Hermanowska Nina
stajnia Czadira
LUNA (44)
2018-06-09
9
2018-06-10
8
Husakowska-Hudzik Nicole
Brak
LOLA (16)
2018-06-09
1
2018-06-10
3
LUCY (17)
2018-06-09
2
2018-06-10
1
Jabłońska Karolina
SKJ Piaseccy WJ
Pielgrzym (108)
2018-06-09
2
Jaworska Gabriela
LKJ Lewada Zakrzów
HERMES (26)
2018-06-09
1
2018-06-10
4
JASMIM (32)
2018-06-09
2018-06-10
2018-06-09
2018-06-10
Jawulska-Bruzda Dominika
Klub Jeździecki Milord
2018-06-09
2018-06-09
10
Jędrzejowska Dominika
bpk MAZ
OSKAR (38)
2018-06-09
7
2018-06-09
8
Jokiel Julia
KJ Aromer
PATI BH (15)
2018-06-09
8
2018-06-10
1
2018-06-10
8
2018-06-09
2
Kaczorowska Julia
GoldenHorse
2018-06-09
2
2018-06-10
4
2018-06-10
4
Kokot Julia
KJ Akademia Kucania Dawidy
WIKING (18)
2018-06-10
5
2018-06-10
3
Kolwas Monika
KJ Plejada
2018-06-09
6
2018-06-10
10
Kopczewska Kalina
KJ Plejda
2018-06-10
3
2018-06-09
1
2018-06-09
1
2018-06-10
2
Kopczewski Michał
KJ Plejada
2018-06-09
3
2018-06-09
2
2018-06-10
4
RICI-G (68)
2018-06-09
4
2018-06-09
3
2018-06-10
1
Kordas Karolina
SKJ Piaseccy WJ
Las Vegas (107)
2018-06-09
Kostrzębska Klaudia
Klub Jeździecki Truskaw
2018-06-09
5
2018-06-10
4
2018-06-09
11
2018-06-09
13
Kotarska Aneta
bpk MAZ
2018-06-09
7
2018-06-10
6
Kotowicz Tamara
KJ Leśna Wola
2018-06-09
5
2018-06-09
6
2018-06-10
6
Kowalik Aleksandra
KS Centurion
HOJRAK (40)
2018-06-09
9
2018-06-10
8
Kowalik Monika
bpk MAZ
2018-06-09
11
2018-06-10
9
Kozłowska Helena
JKS Jagodne
ELTON (10)
2018-06-09
7
2018-06-09
2
2018-06-10
4
2018-06-10
2
Kozłowska Natalia
JKS Jagodne
ŁASUCH (34)
2018-06-09
2018-06-10
Kraśko Białek Dominika
KS Centurion
ARES (50)
2018-06-10
2
Krasnodębska Klara
SKJ Piaseccy WJ
Contina (109)
2018-06-09
3
Kryszkiewicz Rafał
KJ Aldragho Piaseczno
MARS (94)
2018-06-10
4
2018-06-10
5
Kuban Estera
KJ Plejada
2018-06-09
2018-06-10
Kubiak Oliwia
MAZ/bpk
2018-06-09
1
2018-06-09
2
2018-06-10
1
2018-06-10
2
Kula Oliwia
bpk MAZ
LUSTIG (3)
2018-06-09
6
2018-06-10
6
Kunert Ida
BPK
ARETINO (82)
2018-06-09
2
2018-06-09
5
Laferi-Sapiej Oliwia
SKJ Legia Kozielska
2018-06-09
2018-06-10
3
2018-06-10
2
Łukasik Katarzyna
KJ Pegaz Chwałowice
2018-06-09
3
2018-06-09
2
2018-06-10
3
Machej Angelika
brak
LUNA (44)
2018-06-09
1
2018-06-10
5
2018-06-10
9
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
2018-06-10
2
2018-06-10
3
Makowska Nina
KJ Aldragho Piaseczno
AVILON (46)
2018-06-10
7
2018-06-10
6
Matwijów Marta
KJ Aldragho Piaseczno
BOND (22)
2018-06-10
1
Matysik Marta
brak
INNER (84)
2018-06-09
2
2018-06-09
10
Matyszczyk Aleksandra
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2018-06-09
4
2018-06-10
Miarecki Bogusław
KJ „Bractwo konne św. Marcina”
BOGORIA (85)
2018-06-09
6
2018-06-10
6
Mordzelewska Zofia
St. J Poster Warszawa
GEORG (112)
2018-06-09
1
Mordzelewski Michał
SJ Poster
BARNADO (39)
2018-06-09
2018-06-10
Noji Weronika
niezrzeszony
BOHEMA (60)
2018-06-09
10
2018-06-09
Nowicka Aleksandra
KS AZS AWF WARSZAWA
ALGO (35)
2018-06-09
8
2018-06-09
12
2018-06-10
4
2018-06-10
10
Olko Joanna
stajnia Czadira
2018-06-09
5
2018-06-09
6
Ostalak Małgorzata
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2018-06-09
3
2018-06-09
4
2018-06-10
3
2018-06-10
7
Praga Julia
JKS Equita
Ben Hur (110)
2018-06-09
3
Rozbicka Weronika
KJ Aldragho Piaseczno
2018-06-10
5
2018-06-10
3
Rozbiewska Weronika
SKJ Piaseccy WJ
Cialdini (105)
2018-06-09
1
2018-06-09
4
Ruta Sylwia
Equesta
2018-06-09
7
2018-06-10
3
Sadłos Larysa
KJ Huzar Józefów
BŁYSK (77)
2018-06-09
4
2018-06-09
4
2018-06-10
5
2018-06-10
3
Sawicka Katarzyna
KU AZS PW
2018-06-09
Sierocińska Aneta
Klub Jeździecki Huzar
2018-06-10
8
2018-06-10
7
Skarżyńska Alicja
amator
CAMELOT (101)
2018-06-10
5
Stefańska Joanna
K.S. Centurion
2018-06-09
7
Stępińska Anna
bpk MAZ
ONUFRY (71)
2018-06-09
1
Szczotkowska Aleksandra
bpk MAZ
2018-06-09
2
2018-06-09
12
Szkuta Monika
Klub Sportowy Centurion
TOFFI (81)
2018-06-09
2
2018-06-10
2
Szwarc Barbara
Klub sportowy AZS AWF Warszawa
2018-06-09
8
2018-06-10
4
Tomaszewska Maja
KJ Welt Opypy
NOTT K (76)
2018-06-09
5
2018-06-09
6
2018-06-10
5
2018-06-10
4
Tomaszewska Teresa
JKS Equita
AURELIA (114)
2018-06-10
Tomczak Paulina
KJ Welt Opypy
2018-06-09
5
2018-06-09
3
2018-06-10
6
2018-06-10
4
Tymińska Marika
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
ONUFRY (79)
2018-06-09
5
2018-06-10
7
2018-06-10
5
Urbańska Dorota
KS Chojnów
TOTALIS (96)
2018-06-09
2018-06-10
Walczyńska-Graczyk Maria
KS Centurion
MAMBA (11)
2018-06-10
3
2018-06-10
1
MERCI (12)
2018-06-09
3
2018-06-09
1
Wierzchowski Jarosław
WKJ Lublin
RAMBLER (51)
2018-06-09
2018-06-10
2018-06-09
2018-06-10
Wojciechowska Maria
BPK
EDINET (83)
2018-06-09
3
2018-06-09
4
Wołkowycka Aleksandra
SKJ Bajardo
HELIOS (9)
2018-06-09
3
2018-06-09
1
2018-06-10
2
2018-06-10
1
Zagała Helena
SKJ Piaseccy WJ
2018-06-09
1
Zagórska Pola
KJ Plejada
2018-06-10
3
Zagórska Zuzanna
KJ Plejada
2018-06-09
14
Żakiewicz Monika
KJ Żarnowo
AGAT (89)
2018-06-09
9
Zalewska Magdalena
Equesta
2018-06-09
1
2018-06-10
1
2018-06-09
1
2018-06-10
1
Zatońska Lea
KS AZS AWF WARSZAWA
2018-06-09
2
2018-06-10
4
Zawada Marta
SKJ Piaseccy WJ
Norma (103)
2018-06-09
2
Demara (104)
2018-06-09
1
Złotnicka Zofia
SKJ Piaseccy WJ
2018-06-09

Number of Riders: 88

Number of Horses: 98

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl