Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Ptak Machnice Dressage Spring Show
Machnice, 25-27.05.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
100 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 09:14:24
2018-05-21 21:28:50
Aleksandra Łazowska ROSA
  • 1x 14/P-2 ZR/
  • 1x 26/P-3 ZR/
99 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 09:14:12
2018-05-21 21:27:59
Aleksandra Łazowska MADRYT
  • 1x 14/P-2 ZR/
  • 1x 26/P-3 ZR/
98 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 21:53:07
2018-05-18 21:50:39
Zofia Koszewicz ACHILLES
  • 1x 4/C-1 ZR/
  • 1x 16/C-2 ZR/O NAGRODĘ SKLEPU JEŹDZIECKIEGO EQUISHOP
  • 1x 28/C-3 ZR/
97 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 21:47:37
2018-05-18 21:46:14
Malwina Słowikowska LAMIA W
  • 1x 4/C-1 ZR/
  • 1x 16/C-2 ZR/O NAGRODĘ SKLEPU JEŹDZIECKIEGO EQUISHOP
  • 1x 28/C-3 ZR/
96 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 21:46:47
2018-05-18 21:44:34
Alicja Skrzypczak LAGUNA
  • 1x 4/C-1 ZR/
  • 1x 16/C-2 ZR/O NAGRODĘ SKLEPU JEŹDZIECKIEGO EQUISHOP
  • 1x 28/C-3 ZR/
95 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 21:47:07
2018-05-18 21:41:27
Małgorzata Brodziak GARTON
  • 1x 3/N-4 ZR/
  • 1x 15/N-5 ZR/
  • 1x 27/N-6 ZR/
93 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 18:51:34
2018-05-18 08:30:33
Dorota Taras PREDAZZO
  • 1x 3a/N-5 ZR/
92 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 12:03:01
2018-05-17 20:29:22
Weronika Frąckowiak NOBIUS
  • 1x 8/C-2 ZO/
  • 1x 20/C-3 ZO/
  • 1x 32/C-4 ZO/
91 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 11:32:14
2018-05-17 11:24:13
Maria Stelmaszyk SARUMAN GT
  • 1x 8/C-2 ZO/
  • 1x 20/C-3 ZO/
  • 1x 32/C-4 ZO/
90 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 11:32:00
2018-05-17 11:23:15
Maria Stelmaszyk LONDANO
  • 1x 8/C-2 ZO/
  • 1x 20/C-3 ZO/
  • 1x 32/C-4 ZO/
89 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 21:41:22
2018-05-17 09:57:34
Dominika Mucha LEXUS
  • 1x 3a/N-5 ZR/
88 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 19:51:31
2018-05-16 17:19:50
Joanna Sławska DINGI
  • 1x 4/C-1 ZR/
  • 1x 16/C-2 ZR/O NAGRODĘ SKLEPU JEŹDZIECKIEGO EQUISHOP
  • 1x 28/C-3 ZR/
87 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 19:51:52
2018-05-16 17:11:02
Joanna Sławska DAISY
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 14/P-2 ZR/
  • 1x 26/P-3 ZR/
86 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 11:48:31
2018-05-16 08:07:48
Paulina Werner BAKIER
  • 1x 26/P-3 ZR/
  • 1x 26za/P-6 ZR (20x40)/
85 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 11:47:02
2018-05-15 20:49:55
Olga Mieszczak BACARDI
  • 1x 28/C-3 ZR/
84 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 19:52:31
2018-05-15 19:28:56
Aleksandra Tatak TOTEM
  • 1x 8/C-2 ZO/
  • 1x 20/C-3 ZO/
  • 1x 32/C-4 ZO/
82 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 19:51:56
2018-05-15 19:16:15
Ilona Janas LORD DJANGO
  • 1x 10/CC-4 ZO/
  • 1x 22/CC-5 ZO/
  • 1x 34/CC-7 ZO/O NAGRODĘ SLEPU JEŹDZIECKIEGO EQUISHOP
81 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 19:51:37
2018-05-15 19:15:06
Natalia Plata HOT CHOCOLATE
  • 1x 2a/P-3 ZR (20x40)/
  • 1x 14a/P-4 ZR (20x40)/
  • 1x 26za/P-6 ZR (20x40)/
80 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 19:51:16
2018-05-15 19:13:44
Aurelia Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI
  • 1x 5/N-2 ZO/O NAGRODĘ WYTWÓRNI PASZ LIRA
  • 1x 17/N-3 ZO/O NAGRODĘ WYTWÓRNI PASZ LIRA
  • 1x 29/N-7 ZO/O NAGRODĘ WYTWÓRNI PASZ LIRA
79 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 19:50:57
2018-05-15 19:09:44
Zofia Baran SUMMERSBY
  • 1x 5/N-2 ZO/O NAGRODĘ WYTWÓRNI PASZ LIRA
  • 1x 17/N-3 ZO/O NAGRODĘ WYTWÓRNI PASZ LIRA
  • 1x 30/N-6 ZO/O NAGRODĘ SKLEPU JEŹDZIECKIEGO TWÓJ KOŃ
78 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 19:50:41
2018-05-15 14:39:07
Oliwia Wolak PIRELLA
  • 1x 2a/P-3 ZR (20x40)/
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 19:50:11
2018-05-15 09:53:26
Jadwiga Ptaszyńska VULCANO HIPPICA
  • 1x 9/CC-2 ZO/
  • 1x 21/CC-3 ZO/
  • 1x 33/CC-6 ZO/
76 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 19:49:53
2018-05-15 09:37:35
Natasza Komorowska LAGUNA
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 13/L-2 ZR/
  • 1x 14/P-2 ZR/
  • 1x 25/L-3 ZR/
  • 1x 26/P-3 ZR/
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 19:49:22
2018-05-15 09:35:34
Justyna Kroc LUKSUS
  • 1x 4/C-1 ZR/
  • 1x 16/C-2 ZR/O NAGRODĘ SKLEPU JEŹDZIECKIEGO EQUISHOP
  • 1x 28/C-3 ZR/
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 12:34:17
2018-05-14 23:28:43
Magdalena Pachołek GENIE KN
  • 1x 16/C-2 ZR/O NAGRODĘ SKLEPU JEŹDZIECKIEGO EQUISHOP
  • 1x 28/C-3 ZR/
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 19:48:42
2018-05-14 22:30:09
Olga Mieszczak REVLON
  • 1x 27/N-6 ZR/
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 19:48:24
2018-05-14 22:28:50
Natalia Kołsut JEGRA
  • 1x 26/P-3 ZR/
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 19:47:59
2018-05-14 12:02:26
Ewa Leibfarth FLORETINO
  • 1x 10/CC-4 ZO/
  • 1x 22/CC-5 ZO/
  • 1x 34/CC-7 ZO/O NAGRODĘ SLEPU JEŹDZIECKIEGO EQUISHOP
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 19:47:30
2018-05-14 09:17:34
Hanna Matusiakiewicz QUALITY FANTASTIC
  • 1x 2/P-1 ZR/
69 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 19:45:38
2018-05-14 07:34:09
Marcelina Woźny LANZELOT
  • 1x 9/CC-2 ZO/
  • 1x 21/CC-3 ZO/
  • 1x 33/CC-6 ZO/
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 19:45:22
2018-05-13 22:44:17
Zuzanna Gwiazda DOWN BOY
  • 1x 2/P-1 ZR/
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 19:44:58
2018-05-13 10:57:14
Aleksandra Popławska SHAMROCK
  • 1x 10/CC-4 ZO/
  • 1x 22/CC-5 ZO/
  • 1x 34/CC-7 ZO/O NAGRODĘ SLEPU JEŹDZIECKIEGO EQUISHOP
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 19:44:33
2018-05-12 09:01:03
Anna Łukasik DEAN MARTIN
  • 1x 10/CC-4 ZO/
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 19:43:52
2018-05-11 20:42:45
Eliza Mucha WIDZEW
  • 1x 1/L-1 ZR/
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 19:40:10
2018-05-10 20:07:02
Aleksandra Tomala MOZART-P
  • 1x 10/CC-4 ZO/
  • 1x 22/CC-5 ZO/
  • 1x 34/CC-7 ZO/O NAGRODĘ SLEPU JEŹDZIECKIEGO EQUISHOP
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 19:39:06
2018-05-10 20:06:20
Aleksandra Tomala KONSTANTINO-P
  • 1x m1/Młode konie/Konkurs ZR na podstawie konkursu el. MPMK 5 Letnich
  • 1x m2/Młode konie/Konkurs ZR na podstawie konkursu el. MPMK
  • 1x 28/C-3 ZR/
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 19:38:52
2018-05-10 20:05:19
Aleksandra Tomala IOWA C
  • 1x m1/Młode konie/Konkurs ZR na podstawie konkursu el. MPMK 5 Letnich
  • 1x m2/Młode konie/Konkurs ZR na podstawie konkursu el. MPMK
  • 1x 26/P-3 ZR/
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 16:39:10
2018-05-10 13:19:33
Agnieszka Wiśniewska FAROLERO XIVI
  • 1x 10/CC-4 ZO/
  • 1x 22/CC-5 ZO/
  • 1x 34/CC-7 ZO/O NAGRODĘ SLEPU JEŹDZIECKIEGO EQUISHOP
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 16:38:32
2018-05-10 13:18:24
Agnieszka Wiśniewska TARA
  • 1x 10/CC-4 ZO/
  • 1x 22/CC-5 ZO/
  • 1x 34/CC-7 ZO/O NAGRODĘ SLEPU JEŹDZIECKIEGO EQUISHOP
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 16:37:54
2018-05-10 13:17:14
Maria Mackiewicz HANNIBAL
  • 1x 8/C-2 ZO/
  • 1x 20/C-3 ZO/
  • 1x 32/C-4 ZO/
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 16:36:49
2018-05-10 13:16:14
Marcin Woldański FANTASTIC SURPRISE
  • 1x 6/N-4 ZO/O NAGRODĘ SKLEPU JEŹDZIECKIEGO TWÓJ KOŃ
  • 1x 18/N-5 ZO/O NAGRODĘ SKLEPU JEŹDZIECKIEGO TWÓJ KOŃ
  • 1x 30/N-6 ZO/O NAGRODĘ SKLEPU JEŹDZIECKIEGO TWÓJ KOŃ
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 09:14:00
2018-05-09 23:31:38
Anna Magierska CALITICO
  • 1x 25/L-3 ZR/
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 23:28:22
2018-05-09 11:41:32
Dorota Jerczyńska GWIAZDA
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 3/N-4 ZR/
  • 1x 14/P-2 ZR/
  • 1x 26/P-3 ZR/
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 23:25:15
2018-05-09 09:09:19
Sandra Rogacka HUBERTIN
  • 1x 10/CC-4 ZO/
  • 1x 22/CC-5 ZO/
  • 1x 34/CC-7 ZO/O NAGRODĘ SLEPU JEŹDZIECKIEGO EQUISHOP
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 23:19:55
2018-05-08 22:12:40
Martyna Mikiewicz TOSCANIA
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 13/L-2 ZR/
  • 1x 25/L-3 ZR/
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 23:19:11
2018-05-08 22:10:22
Sara Lewkowicz EQUILE'S FREDERIK
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 13/L-2 ZR/
  • 1x 25/L-3 ZR/
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 14:00:36
2018-05-08 22:09:44
Ewelina Gos GRETTON WOODS
  • 1x m1/Młode konie/Konkurs ZR na podstawie konkursu el. MPMK 5 Letnich
  • 1x 13/L-2 ZR/
  • 1x 25/L-3 ZR/
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 23:17:52
2018-05-08 22:00:35
Ewelina Gos GOLD QUATERBACK
  • 1x 4/C-1 ZR/
  • 1x 28/C-3 ZR/
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 23:13:34
2018-05-08 21:55:13
Natalia Głębowska DRIFTER
  • 1x 7/D-2 ZO/O NAGRODĘ HORSE BIJU
  • 1x 19/D-3 ZO/O NAGRODĘ HORSE BIJU
  • 1x 31/D-4 ZO/O NAGRODĘ HORSE BIJU
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:36:09
2018-05-08 17:29:42
Aleksandra Gryczyńska BZDURA
  • 1x 10/CC-4 ZO/
  • 1x 22/CC-5 ZO/
  • 1x 34/CC-7 ZO/O NAGRODĘ SLEPU JEŹDZIECKIEGO EQUISHOP
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 23:12:53
2018-05-08 11:08:30
Oliwia Grochowska NORWEGIA
  • 1x 3/N-4 ZR/
  • 1x 14/P-2 ZR/
  • 1x 27/N-6 ZR/
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 18:18:54
2018-05-07 14:59:19
Michalina Maria Terlecka SULEYKEN
  • 1x 9/CC-2 ZO/
  • 1x 21/CC-3 ZO/
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 23:11:43
2018-05-07 14:27:07
Klara Woźnicka ROGER
  • 1x 6/N-4 ZO/O NAGRODĘ SKLEPU JEŹDZIECKIEGO TWÓJ KOŃ
  • 1x 18/N-5 ZO/O NAGRODĘ SKLEPU JEŹDZIECKIEGO TWÓJ KOŃ
  • 1x 30/N-6 ZO/O NAGRODĘ SKLEPU JEŹDZIECKIEGO TWÓJ KOŃ
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 23:11:13
2018-05-07 14:20:29
Aleksandra Całek EQUADOR
  • 1x 13/L-2 ZR/
  • 1x 14/P-2 ZR/
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 23:10:21
2018-05-07 12:09:27
Katarzyna Kuriata DOMINGUEZ
  • 1x 8/C-2 ZO/
  • 1x 20/C-3 ZO/
  • 1x 32/C-4 ZO/
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 15:00:14
2018-05-06 12:19:38
Aleksandra Matkiewicz GOLD MEDAL
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 13/L-2 ZR/
  • 1x 25/L-3 ZR/
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 15:13:02
2018-05-06 12:16:35
Aleksandra Matkiewicz CAESAR
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 13/L-2 ZR/
  • 1x 25/L-3 ZR/
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 15:13:19
2018-05-06 12:10:25
Aleksandra Matkiewicz LILOU
  • 1x 4/C-1 ZR/
  • 1x 16/C-2 ZR/O NAGRODĘ SKLEPU JEŹDZIECKIEGO EQUISHOP
  • 1x 28/C-3 ZR/
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 15:13:33
2018-05-06 12:09:51
Aleksandra Matkiewicz WORLD MAGIC GB
  • 1x 12/CS-2 ZO/
  • 1x 24/CS-4 ZO/
  • 1x 36/CS-5/O NAGRODĘ MERCEDES DUDA-CARS Weekend z Mercedesem
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 19:38:21
2018-05-05 19:32:54
Julia Bilicka DONEVAN
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 5/N-2 ZO/O NAGRODĘ WYTWÓRNI PASZ LIRA
  • 1x 14/P-2 ZR/
  • 1x 17/N-3 ZO/O NAGRODĘ WYTWÓRNI PASZ LIRA
  • 1x 29/N-7 ZO/O NAGRODĘ WYTWÓRNI PASZ LIRA
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 14:26:34
2018-05-04 22:47:38
Zofia Czwojdrak GENGHIS KHAN
  • 1x 9/CC-2 ZO/
  • 1x 21/CC-3 ZO/
  • 1x 33/CC-6 ZO/
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 17:51:15
2018-05-04 22:10:12
Iwona Bohdanowicz LILA
  • 1x 16/C-2 ZR/O NAGRODĘ SKLEPU JEŹDZIECKIEGO EQUISHOP
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 14:58:10
2018-05-04 21:08:31
Aleksandra Owsiany FUEGA DE PRELET
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 13/L-2 ZR/
  • 1x 25/L-3 ZR/
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 23:08:51
2018-05-04 21:06:33
Izabela Jędryczek-Bobowiec ROSA
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 13/L-2 ZR/
  • 1x 25/L-3 ZR/
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 23:05:20
2018-05-04 20:58:34
Wiktoria Bobowiec VITUS
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 14/P-2 ZR/
  • 1x 26/P-3 ZR/
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 23:02:02
2018-05-04 20:08:29
Patrycja Gągała FÜRSTIN FLORENCJA S
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 14/P-2 ZR/
  • 1x 26/P-3 ZR/
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 12:02:42
2018-05-04 18:34:19
Ivette Czok SONJAHOF'S UNITAS
  • 1x 2a/P-3 ZR (20x40)/
  • 1x 14a/P-4 ZR (20x40)/
  • 1x 26za/P-6 ZR (20x40)/
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:59:49
2018-05-04 18:33:25
Nadia Peruga BALOU W
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 13/L-2 ZR/
  • 1x 25/L-3 ZR/
  • 1x 26/P-3 ZR/
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 12:02:31
2018-05-04 18:32:50
Weronika Zieleśkiewicz VENTUS
  • 1x 2a/P-3 ZR (20x40)/
  • 1x 14a/P-4 ZR (20x40)/
  • 1x 26za/P-6 ZR (20x40)/
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 12:02:16
2018-05-04 18:31:41
Julia Janecka MUPPET
  • 1x 2a/P-3 ZR (20x40)/
  • 1x 14a/P-4 ZR (20x40)/
  • 1x 26za/P-6 ZR (20x40)/
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:58:48
2018-05-04 13:37:23
Magdalena Soyta MARKUS
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 14/P-2 ZR/
  • 1x 26/P-3 ZR/
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:57:10
2018-05-04 12:32:20
Katarzyna Sicinska TIFANY
  • 1x 3a/N-5 ZR/
  • 1x 18/N-5 ZO/O NAGRODĘ SKLEPU JEŹDZIECKIEGO TWÓJ KOŃ
  • 1x 30/N-6 ZO/O NAGRODĘ SKLEPU JEŹDZIECKIEGO TWÓJ KOŃ
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 19:06:28
2018-05-04 12:08:49
Magdalena Fonfara HANNAH
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 2/P-1 ZR/
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 14:47:38
2018-05-04 11:57:48
Maria Szmidt ROMEO G
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 14/P-2 ZR/
  • 1x 26/P-3 ZR/
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 14:47:53
2018-05-04 11:57:11
Maria Szmidt FIRST SHINE
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 14/P-2 ZR/
  • 1x 26/P-3 ZR/
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 14:25:10
2018-05-04 11:56:24
Maria Szmidt DON CASPAL
  • 1x 10/CC-4 ZO/
  • 1x 22/CC-5 ZO/
  • 1x 34/CC-7 ZO/O NAGRODĘ SLEPU JEŹDZIECKIEGO EQUISHOP
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:54:40
2018-05-04 11:12:12
Marta Błażko DEVINETTE
  • 1x 10/CC-4 ZO/
  • 1x 22/CC-5 ZO/
  • 1x 34/CC-7 ZO/O NAGRODĘ SLEPU JEŹDZIECKIEGO EQUISHOP
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:52:47
2018-05-04 10:45:45
Anastasiia Pozdniakova HORH
  • 1x 3/N-4 ZR/
  • 1x 15/N-5 ZR/
  • 1x 27/N-6 ZR/
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:51:42
2018-05-03 22:30:52
Klara Woźnicka GO GO BORNEO
  • 1x 8/C-2 ZO/
  • 1x 20/C-3 ZO/
  • 1x 32/C-4 ZO/
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:51:01
2018-05-03 19:14:42
Marek Pawłowicz FJORDVANGENS MICHIGAN
  • 1x 4/C-1 ZR/
  • 1x 16/C-2 ZR/O NAGRODĘ SKLEPU JEŹDZIECKIEGO EQUISHOP
  • 1x 28/C-3 ZR/
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:50:48
2018-05-03 19:13:41
Natalia Zabagło-Pawłowicz AZALIA
  • 1x 3/N-4 ZR/
  • 1x 4/C-1 ZR/
  • 1x 15/N-5 ZR/
  • 1x 16/C-2 ZR/O NAGRODĘ SKLEPU JEŹDZIECKIEGO EQUISHOP
  • 1x 27/N-6 ZR/
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:47:39
2018-05-02 21:08:04
Aleksandra Szulc MONTE CASSINO
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 14/P-2 ZR/
  • 1x 26/P-3 ZR/
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 12:01:00
2018-05-02 21:06:54
Aleksandra Szulc SUNNY BOY CM
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 14/P-2 ZR/
  • 1x 26/P-3 ZR/
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:46:04
2018-05-02 21:05:19
Aleksandra Szulc ALL IN ONE
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 13/L-2 ZR/
  • 1x 25/L-3 ZR/
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:50:06
2018-05-02 21:03:56
Urszula Krzewicka CHERRY COLA
  • 1x 9/CC-2 ZO/
  • 1x 21/CC-3 ZO/
  • 1x 33/CC-6 ZO/
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:48:25
2018-05-02 21:03:12
Maja Jankowska CANDY BOY 25
  • 1x 8/C-2 ZO/
  • 1x 20/C-3 ZO/
  • 1x 32/C-4 ZO/
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 14:20:27
2018-05-02 19:00:43
Agata Kaczmarek KRAFTER
  • 1x 3/N-4 ZR/
  • 1x 15/N-5 ZR/
  • 1x 27/N-6 ZR/
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 14:20:10
2018-05-02 18:59:05
Natalia Organista KING RON P
  • 1x 10/CC-4 ZO/
  • 1x 22/CC-5 ZO/
  • 1x 34/CC-7 ZO/O NAGRODĘ SLEPU JEŹDZIECKIEGO EQUISHOP
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Baran Zofia bpk MAZ
2002 (J.)
O021790
2. Bilicka Julia KLUB JEŹDZIECKI ARPAV
2002 (J.)
O026989
3. Błażko Marta KJ Golden Dream
S
O013182
4. Bobowiec Wiktoria OSK VIDAVIA
1999 (MJ.)
O040562
5. Bohdanowicz Iwona Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
S
O011381
6. Brodziak Małgorzata KJ Picador Dziuplina
S
O000959
7. Całek Aleksandra Klub Jeździecki Stajnia Krzyżanowice
1997 (MJ.)
O034740
8. Czok Ivette KJ Golden Dream
2006 (JM.)
O040263
9. Czwojdrak Zofia Idmar Krajkowo
S
O003996
10. Frąckowiak Weronika JKS Hanna
2000 (J.)
O035366
11. Gągała Patrycja OSK Michalscy Trzebnica
S
O013748
12. Głębowska Natalia Klub Jezdziecki Gołębin Stary
2003 (JM.)
O037035
13. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
14. Grochowska Oliwia Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
1999 (MJ.)
O028841
15. Gryczyńska Aleksandra LKS Cwał Poznań
S
O003389
16. Gwiazda Zuzanna KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2002 (J.)
O049470
17. Janas Ilona KJ. Lider Radzionków
S
O000184
18. Janecka Julia KJ Golden Dream
2005 (JM.)
O044306
19. Jankowska Maja KJ Golden Dream
2001 (J.)
brak
20. Jędryczek-Bobowiec Izabela Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O050276
21. Jerczyńska Dorota LKJ Platan Wrocław
S
O007393
22. Kaczmarek Agata Klub Jeździecki Michałówka
S
O025431
23. Kołsut Natalia Jeździecki Klub Michałów
2002 (J.)
O040632
24. Komorowska Natasza CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
2004 (JM.)
Brak
25. Koszewicz Zofia KJ PICADOR
S
O007403
26. Kroc Justyna CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
S
O023047
27. Krzewicka Urszula KJ Golden Dream
1998 (MJ.)
O012224
28. Kuriata Katarzyna KS ARKADIA
1999 (MJ.)
O023921
29. Leibfarth Ewa Konie Sportowe Gillmaier
S
O013530
30. Lewkowicz Sara Stadnina Koni Dębno
2004 (JM.)
O038916
31. Łazowska Aleksandra bpk DOS
S
O019651
32. Łukasik Anna KS Pegaz
S
O002401
10042939
33. Mackiewicz Maria KS Garo
1998 (MJ.)
O025311
34. Magierska Anna KJ Victor
S
O032333
35. Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O008270
36. Matusiakiewicz Hanna KJ Stajnia Ozorowice
2001 (J.)
O037765
37. Mieszczak Olga KJ Michałów
S
O014233
38. Mikiewicz Martyna Stadnina Koni Dębno
2002 (J.)
O043262
39. Mucha Dominika KJ Stajnia Ozorowice
S
O012881
40. Mucha Eliza KJ Stajnia Ozorowice
S
brak
41. Organista Natalia SJ Baborówko
S
O006644
42. Pachołek Magdalena Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice
S
O005410
43. Pawłowicz Marek KJ Podkówka Team
S
O000484
44. Peruga Nadia KJ Golden Dream
2007 (Mł.)
O042239
45. Plata Natalia bpk POM
2005 (JM.)
O038133
46. Popławska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O004272
10158562
47. Pozdniakova Anastasiia bpk DOS
1997 (MJ.)
O047437
48. Ptaszyńska Jadwiga Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
1997 (MJ.)
O024550
49. Rogacka Sandra Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O003303
50. Sicinska Katarzyna Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O037210
51. Skrzypczak Alicja KJ PICADOR
S
O020934
52. Sławska Joanna LKJ Lewada Zakrzów
S
Brak
53. Słowikowska Malwina KJ Picador
S
O003610
54. Soyta Magdalena SS Vidavia
S
O019696
55. Stelmaszyk Maria Gołębin Stary
2002 (J.)
O026744
56. Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica
S
O007573
57. Szulc Aleksandra KJ Golden Dream
S
O003378
58. Tatak Aleksandra bpk MAZ
S
pzj O025281
59. Terlecka Michalina Maria Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
1998 (MJ.)
O019382
60. Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków
S
O009463
61. Von Mauberg Aurelia Kj Aromer
2002 (J.)
O024680
10147209
62. Werner Paulina Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice
S
O013413
63. Wiśniewska Agnieszka SKJ Bajardo
S
O006540
64. Woldański Marcin KS Garo
S
O003642
10156442
65. Woźnicka Klara KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o.
2000 (J.)
O034091
66. Woźny Marcelina KJ Partynice
1997 (MJ.)
O024344
67. Zabagło-Pawłowicz Natalia KJ Podkówka Team
2002 (J.)
O040829
68. Zieleśkiewicz Weronika KJ Golden Dream
2006 (JM.)
O046853
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

10

CANDY BOY 25 Hannover GER 2010 Wałach kasztanowata F: Chequille
M: Concetta
O: Michał Jankowski
B: Hubert Knigge
K023829
2.

96

ACHILLES SP POL 2003 Wałach siwa F: Rubin / Rabino
M: Amela / Malachit
O: Paweł Koszewicz
B: Konrad Jaskulski
K009725 POL009611185103
3.

12

ALL IN ONE Traken POL 2013 Ogier kara F: All inclusive
M: Alana
O: Marzanna Walden
B: Monika Machlowicz-Wojsiat
K023927
4.

42

AZALIA MŁP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Posejdon /
M: Allegra / Statut
O: Eżbieta Zabagło-Pawłowicz
B: Jędrejek Gustaw
K022476 616006580068911
5.

84

BACARDI Śląska POL 2007 Wałach gniada/168 F: Butanol
M: Karmela
O: Marek Łyczko
B: Elżbieta Łyczko
K016825
6.

85

BAKIER KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/mk:147 F: Garnizon
M: Bajka
O: Paulina Werner
B: Anna Komoń
K025533 POL 013 60 01485 07
7.

26

BALOU W KUC POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc: F: G. Basgier
M: Angelique
O: Joanna Szulc
B: Polska
Brak
8.

44

BZDURA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Pro Savage / Pilox
M: Bajka / Marcus
O: Aleksandra Gryczyńska
B: Artur Kiempa
K012250 616009530017606 104SP00
9.

34

CAESAR Westf. GER 2013 Wałach gniada F: Cezaro holst. /Cantus
M: Carbella westf. /Caratello B
O: Mateusz Michalski
B: Armin Stockem
DE 441411383212
10.

53

CALITICO Hannoveraner DEU 2009 Wałach inna/170 F: Calido
M: Alexa
O: Anna Weisert-Magierska
B: Jurgen Husmann
3342/18 2764313149003098
11.

11

CHERRY COLA WESTF POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Canturo
M: Coca Cola
O: Urszula Krzrwicka
B: Montis Sp.zo.o
K020649
12.

76

COEDNEWYDD PEPSI Welsh Cob SWE 2010 Ogier kara/kuc: F: Coednewydd express
M: Coednewydd Felicia
O: Marta von Mauberg
B: D I Evans
K022590
13.

87

DAISY Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada F: Liberdo
M: Dafne
O: Przemysław Niezgódka
B: Przemysław Niezgódka
K019719 616007610001510
14.

62

DEAN MARTIN Westfalska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Diarado
M: Pia/ Polydor
O: Anna Łukasik i Jacek Kuźma
B: August Poppe
brak
15.

18

DEVINETTE Hanowerska DEU 2008 Klacz kara F: Dancier
M: Wanja
O: Marta Błażko
B: Erwin von Dehsen
K017570
16.

37

DOMINGUEZ HANN POL 2008 Wałach kasztanowata F: Don Frederico
M: Nane
O: Replika spółka z o.o.
B: Hermann Thumann
K017947 DE431318328508
17.

21

DON CASPAL WURTT DEU 2003 Wałach gniada F: Donnerprinz / Donnerhall
M: Kobra / Korporal
O: Maria Szmidt
B: -
K014770 DE473730214303
18.

7

DONEVAN DRP GER 2009 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: ERFTTAL DUNCAN
M: PALOMA
O: GRZESŁAW BILICKI
B: JOACHIM GLIENKE
K022079 DE434340275509
19.

64

DOWN BOY SP POL 2001 Wałach kasztanowata/mk:159 F: Power Prince
M: Dawn Hill
O: Joanna Pawlak
B: Artur Besz
K008198 616009681921501
20.

45

DRIFTER KWPN NLD 2008 Wałach siwa F: Special D
M: Tristanna
O: Bruge Małgorzata Maruszczak
B: Van-Asck-Bikker
K019149
21.

38

EQUADOR SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Caprioland
M: Escada
O: Andrzej Całek
B: Przybylski Krzysztof
K009827
22.

48

EQUILE'S FREDERIK New Forest Pony NED 1997 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Offem Adonis
M: Heuvingshof Bonita
O: Paweł Lewkowicz
B: Holandia
K007147
23.

54

FANTASTIC SURPRISE Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Florencio I
M: Wordly Grace
O: Michał Pałaszewski
B: Niemcy
K022762 DE455879000112
24.

57

FAROLERO XIVI PRE ESP 2005 Ogier gniada F: Violin II
M: Bolera XXXI
O: Agnieszka Wiśniewska
B: Hiszpania
K013556
25.

15

FJORDVANGENS MICHIGAN DWB POL 2005 Wałach gniada/176 F: Milan /
M: Dodo / Dunphy
O: Marek Pawłowicz
B: Stutteri Fjordvang Tine and Henrik Bidstrup
K019674 208333DW0505368
26.

66

FLORETINO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Insider / Inschallah
M: Fiona / Lord Alexander
O: Karl Leibfarth
B: Pawel Mazurek
K009919 POL009670053105
27.

31

FÜRSTIN FLORENCJA S Deutsche Sportpferd POL 2011 Klacz gniada F: Florencio I
M: Worldly Grace
O: Patrycja Gągała
B: Zbigniew Szumlakowski
2495/18
28.

93

GARTON SP POL 2010 Ogier siwa/172 F: Voltaire /
M: Golanda / Able Albert
O: Maria Czuchryta
B: Maria Czuchryta
K018276 616009670088610
29.

30

GENGHIS KHAN HANN POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Dancier
M: World Dream
O: Zofia Czwojdrak
B: DE
K019044
30.

69

GENIE KN KWPN POL 2011 Wałach gniada F: Charmeur
M: Wiana's Sjaan KN / Krack C
O: Magdalena Pachołek
B: M.A.G Van Der Knaap
K024488
31.

16

GO GO BORNEO Oldenburg NED 2011 Wałach gniada/172 cm F: Belstaff
M: Feiner Gold
O: Sylwia Woźnicka
B: Stijn Renders
K025010 DE433331691911
32.

35

GOLD MEDAL SP POL 2013 Ogier siwa F: Larron holst.
M: Gaja/ Carry Son holst.
O: Urszula Farysej
B: Monika Tadych
None 616007610069613
33.

47

GOLD QUATERBACK WLKP POL 2011 Ogier kasztanowata F: Quaterback
M: Gracja
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K020435
34.

50

GRETTON WOODS SP POL 2014 Ogier gniada F: Bretton Woods
M: Gwiazda Hit
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K025659
35.

52

GWIAZDA Fryzyjska POL 2010 Klacz kara/164 F: Hinke Fan De Ketting
M: Joukte T.
O: Lex Perfecta Sp.z o.o.
B: Leszek Wieczorek
2565/18 616004201005295
36.

55

HANNIBAL Trakeńska DEU 2003 Wałach gniada F: Gypsy King
M: Hekate III
O: Maria Mackiewicz
B: GER
K011926
37.

17

HORH Ukraiński Wierzch. UKR 2009 Wałach kasztanowata F: Orihinal /
M: Orihinal /
O: Oksana Pozdniakova
B: Oksana Pozdniakova
K024410 80409800072830
38.

77

HOT CHOCOLATE DRP POL 2012 Ogier gniada/kuc: F: Hugo Boss
M: Sina
O: Joanna Plata
B: Johann Maatmann
K022705
39.

51

HUBERTIN Oldenburg DEU 2005 Wałach gniada F: Hudson
M: Puissance
O: Sandra Rogacka
B: Niemcy
K011818
40.

59

IOWA C KWPN NLD 2013 Ogier kara/175 F: Johnson
M: Zatilda
O: Sylwester Tomkowicz
B: Cerina Burgmeijer
K023795
41.

67

JEGRA XX POL 2004 Klacz gniada F: Ray Of Light /
M: Jegrznia / Royal Court
O: Olga Mieszczak
B: SK Jaroszówka
K011451 POL040000003121
42.

8

KING RON P SP POL 2010 Wałach kara F: Ron William
M: Karenina P
O: Natalia Organista
B: Parkitny
K019151 616009670064110
43.

60

KONSTANTINO-P SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/169 F: Ron William
M: Kamara
O: Maria Tomala
B: Bogdan Parkitny
K021360
44.

9

KRAFTER Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach gniada F: Mars
M: Karafka
O: Agata Kaczmarek
B: Roman Knaflewski
K023613
45.

71

LAGUNA SP POL 2001 Klacz kasztanowata F: Cakiel
M: Lawa
O: Justyna Kroc
B: Pol
Brak
46.

94

LAGUNA SP POL 2004 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Adam Skrzypczak
B: NN
K013908
47.

95

LAMIA W SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Alvarez 17 /
M: Lotty / Limes
O: Malgorzata Brodziak
B: Marek Rosiak
K018555 616005670028111
48.

65

LANZELOT Wurttemberger POL 2006 Wałach inna/170 F: Lord Lancer
M: Sanibel Island
O: Joanna Woźny
B: Jarosław Poręba
K015997
49.

90

LEXUS SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Iterb /
M: Leidi / Seigon
O: Dominika Mucha
B: Marian Żmuda
K024008 616009670107811
50.

4

LILA SP POL 2003 Klacz gniada/175 F: Lampas
M: NN
O: Iwona Bohdanowicz
B: Kazimierz Troska
K020620 POL009611025003
51.

33

LILOU Holsztyńska GER 2011 Ogier gniada F: Landos hol.
M: Fabiolis hol./Calypso I
O: Aleksandra Matkiewicz
B: Niemcy
Brak
52.

88

LONDANO Hanover GER 2008 Wałach kasztanowata/170 F: LONDONDERRY
M: MYDAM
O: KAROLINA STELMASZYK
B: WITOLD PIETRZYK
K013118 DE431318810108
53.

78

LORD DJANGO HAN GER 2010 Ogier gniada F: Stalypso/
M: Lona/
O: Ilona Janas
B:
K017862
54.

70

LUKSUS WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Tabun
M: Landrynka
O: Justyna Kroc
B: Pol
K012357
55.

98

MADRYT Wlkp. / Poch. Trak. POL 2000 Wałach gniada F: Czynel /
M: Mera / Anapolis
O: Dariusz Niewadzi
B: SK Racot
K023770 POL007611006600
56.

20

MARKUS SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Qumball
M: Mona Lisa
O: S.Soyta
B: Konie Gozdawa
brak
57.

14

MONTE CASSINO Deutsche Sportpferd POL 2010 Wałach kara F: Caruso
M: Cassandra
O: Anna Polera
B: Niemcy
brak
58.

80

MOZART-P SP POL 2005 Ogier bułana F: Corleone Z
M: Mojra
O: Jadwiga Pawłowicz
B: Bogdan Parkitny
K009806 POL009670010505
59.

24

MUPPET KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Atlantic Magic
M: Muffin
O: Anna Janecka
B: Polska
K019486
60.

91

NOBIUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wieland / Werenfels
M: Nescafe / Spartakus
O: Katarzyna Frąckowiak
B: Remigiusz Makowski
K016666 616009660213008
61.

43

NORWEGIA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Bienis /
M: Nekla / Belenus
O: Oliwia Grochowska
B: Marta Posyniak
K021323 POL007670088407
62.

83

QUALITY FANTASTIC Westfal POL 2007 Klacz inna/163 F: Quality / Quinar
M: Chiara / Calido
O: Monika Kertyńska
B: Werner Gehring
K020984 441410993007
63.

39

ROGER SP POL 2005 Wałach gniada F: Dżentelmen
M: Rozeda
O: Woźnicka Sylwia
B: Andrzejewska Milena
K016493 009520132305
64.

22

ROMEO G OLD POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Queen Of Poland / Quaterback
O: Maria Szmidt
B: Paweł Gąsiński
K022137 DE433331709812
65.

36

ROSA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada/160 F: Rio Bravo
M: Rota
O: PP JUMPE spółka z o.o. spółka komandytowa
B: SZYMCZAKOWSKA MAŁGORZATA UL. GAŁOWSKA 90, 54-430 WROCŁAW
Nr PZJ: K021924 POL009670111402
66.

99

ROSA Śląska POL 2013 Klacz kara F: Expo
M: Róża
O: Dariusz Niewadzi
B: Andrzej Pop
K025700 616008670051413
67.

89

SARUMAN GT Oldenburg GER 2008 Wałach kara/173 F: SWAROVSKI
M: DE431311612403
O: KAROLINA STELMASZYK
B: RAMONA ROHLMANN
K020901 DE 433331577308
68.

63

SHAMROCK Oldenburska DEU 2005 Wałach kara F: Stedinger
M: Rodiana
O: Patricia Popławska
B: Gerd Sosath
K018074
69.

27

SONJAHOF'S UNITAS KUC NED 2011 Ogier gniada/kuc: F: Heitrak's Marvin
M: Voorwijk's Unique
O: Edyta Jaroszkiewicz
B: Holandia
brak
70.

40

SULEYKEN Hanowerska DEU 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: San Amour
M: Della Casa W
O: Michalina Terlecka
B: Niemcy
K018334 DE431310570710
71.

75

SUMMERSBY DRP GER 2004 Wałach gniada/kuc: F: Sterling
M: Autal Carina / Lleinau Tywysog
O: Narcyz Baran
B: NN
K007720 DE422220011503
72.

13

SUNNY BOY CM SP POL 2012 Wałach gniada F: Czuwaj
M: Silana
O: Celina Maciaś
B: Polska
Brak
73.

56

TARA SP POL 2008 Klacz kara F: De Niro
M: TALISTO MH
O: Agnieszka Wiśniewska
B: Polska
K015483
74.

5

TIFANY FRYZ POL 2006 Klacz kara/168 F: Sander/Oltman
M: Elke V/Feitse293
O: katarzyna sicinska
B: katarzyna sicinska
K019842 NL616004200600073
75.

49

TOSCANIA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Abke
M: Tekila
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K025718
76.

79

TOTEM SP POL 2008 Wałach kara F: LeLUC
M: Taka Pani
O: Ola Tatak
B: Paweł Mazurek
KO12126
77.

25

VENTUS KUC POL 2004 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Agata Majecka
B: Polska
K009245
78.

28

VITUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: EGZOTYK
M: VEGA
O: MAGDALENA LISZKA
B: ANNA GÓRNA
K023119 POL 009 67 00626 08
79.

72

VULCANO HIPPICA Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach gniada F: Quidam's Rubin
M: Vis a Vis
O: Bernard Ptaszyński
B: Kostrzewski Zbigniew
K009842
80.

73

WIDZEW Konik Polski POL 2011 Wałach inna/kuc: F: Duo /
M: Wika /
O: Dominika Mucha
B: Monika Kowalska-Góralska
brak
81.

32

WORLD MAGIC GB OLD GER 2006 Klacz kasztanowata F: World Of Dreams / World Cup I
M: Wienerin / White Magic
O: Aleksandra Matkiewicz
B:
K011299 DE433330311506
Rider Club
Competition
Prize
Janas Ilona KJ. Lider Radzionków
120
500
SUM:
620.00
Jankowska Maja KJ Golden Dream
60
SUM:
60.00
Krzewicka Urszula KJ Golden Dream
100
350
100
SUM:
550.00
Kuriata Katarzyna KS ARKADIA
90
120
350
SUM:
560.00
Mackiewicz Maria KS Garo
80
500
SUM:
580.00
Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
250
250
1800
SUM:
2300.00
Organista Natalia SJ Baborówko
100
450
SUM:
550.00
Stelmaszyk Maria Gołębin Stary
50
SUM:
50.00
Tatak Aleksandra bpk MAZ
100
SUM:
100.00
Terlecka Michalina Maria Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
120
SUM:
120.00
Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków
300
SUM:
300.00
Wiśniewska Agnieszka SKJ Bajardo
80
SUM:
80.00
Woźny Marcelina KJ Partynice
120
500
SUM:
620.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baran Zofia
bpk MAZ
2018-05-25
1
2018-05-26
1
2018-05-27
1
Bilicka Julia
KLUB JEŹDZIECKI ARPAV
2018-05-25
2
2018-05-26
2
2018-05-27
2
2018-05-26
2
2018-05-25
1
Błażko Marta
KJ Golden Dream
2018-05-25
8
2018-05-26
8
2018-05-27
6
Bobowiec Wiktoria
OSK VIDAVIA
VITUS (28)
2018-05-25
6
2018-05-26
8
2018-05-27
9
Bohdanowicz Iwona
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
LILA (4)
2018-05-26
1
Brodziak Małgorzata
KJ Picador Dziuplina
GARTON (93)
2018-05-25
1
2018-05-26
1
2018-05-27
2
Całek Aleksandra
Klub Jeździecki Stajnia Krzyżanowice
EQUADOR (38)
2018-05-26
5
2018-05-26
9
Czok Ivette
KJ Golden Dream
2018-05-25
3
2018-05-26
5
2018-05-27
3
Czwojdrak Zofia
Idmar Krajkowo
2018-05-25
3
2018-05-27
4
2018-05-26
5
Frąckowiak Weronika
JKS Hanna
NOBIUS (91)
2018-05-25
4
2018-05-26
4
2018-05-27
5
Gągała Patrycja
OSK Michalscy Trzebnica
2018-05-25
3
2018-05-26
3
2018-05-27
6
Głębowska Natalia
Klub Jezdziecki Gołębin Stary
DRIFTER (45)
2018-05-25
1
2018-05-26
1
2018-05-27
1
Gos Ewelina
Stadnina Koni Dębno
2018-05-25
2
2018-05-27
1
2018-05-26
2
2018-05-27
3
2018-05-25
Grochowska Oliwia
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2018-05-25
3
2018-05-26
4
2018-05-27
4
Gryczyńska Aleksandra
LKS Cwał Poznań
BZDURA (44)
2018-05-25
10
2018-05-26
9
2018-05-27
7
Gwiazda Zuzanna
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2018-05-25
10
Janas Ilona
KJ. Lider Radzionków
2018-05-25
1
2018-05-26
1
120
2018-05-27
1
500
Janecka Julia
KJ Golden Dream
MUPPET (24)
2018-05-25
2
2018-05-26
3
2018-05-27
2
Jankowska Maja
KJ Golden Dream
2018-05-25
2
60
2018-05-26
8
Jędryczek-Bobowiec Izabela
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
ROSA (36)
2018-05-25
6
2018-05-26
7
2018-05-27
6
Jerczyńska Dorota
LKJ Platan Wrocław
GWIAZDA (52)
2018-05-25
5
2018-05-25
5
2018-05-26
7
2018-05-27
7
Kaczmarek Agata
Klub Jeździecki Michałówka
2018-05-25
2
2018-05-26
3
2018-05-27
1
Kołsut Natalia
Jeździecki Klub Michałów
JEGRA (67)
2018-05-27
11
Komorowska Natasza
CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
LAGUNA (71)
2018-05-25
5
2018-05-25
8
Koszewicz Zofia
KJ PICADOR
2018-05-26
4
2018-05-27
7
Kroc Justyna
CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
LUKSUS (70)
2018-05-25
5
2018-05-26
2
2018-05-27
3
Krzewicka Urszula
KJ Golden Dream
2018-05-25
2
100
2018-05-27
2
350
2018-05-26
2
100
Kuriata Katarzyna
KS ARKADIA
2018-05-25
1
90
2018-05-26
1
120
2018-05-27
2
350
Leibfarth Ewa
Konie Sportowe Gillmaier
2018-05-25
7
2018-05-26
6
Lewkowicz Sara
Stadnina Koni Dębno
2018-05-25
3
2018-05-26
2
2018-05-27
2
Łazowska Aleksandra
bpk DOS
MADRYT (98)
2018-05-26
5
2018-05-27
8
ROSA (99)
2018-05-26
10
2018-05-27
10
Łukasik Anna
KS Pegaz
2018-05-25
2
Mackiewicz Maria
KS Garo
2018-05-25
7
2018-05-26
3
80
2018-05-27
1
500
Magierska Anna
KJ Victor
2018-05-27
7
Matkiewicz Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
2018-05-25
1
250
2018-05-26
1
250
2018-05-27
1
1800
LILOU (33)
2018-05-25
4
2018-05-26
3
2018-05-27
2
CAESAR (34)
2018-05-25
2
2018-05-26
4
2018-05-27
2
2018-05-25
3
2018-05-26
3
2018-05-27
5
Matusiakiewicz Hanna
KJ Stajnia Ozorowice
2018-05-25
7
Mieszczak Olga
KJ Michałów
BACARDI (84)
2018-05-27
4
Mikiewicz Martyna
Stadnina Koni Dębno
2018-05-25
4
2018-05-26
6
2018-05-27
4
Mucha Dominika
KJ Stajnia Ozorowice
LEXUS (90)
2018-05-25
1
Mucha Eliza
KJ Stajnia Ozorowice
WIDZEW (73)
2018-05-25
2
Organista Natalia
SJ Baborówko
2018-05-25
5
2018-05-26
2
100
2018-05-27
2
450
Pachołek Magdalena
Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice
2018-05-26
2018-05-27
5
Pawłowicz Marek
KJ Podkówka Team
2018-05-25
7
2018-05-27
6
Peruga Nadia
KJ Golden Dream
BALOU W (26)
2018-05-25
1
2018-05-26
1
2018-05-27
1
2018-05-27
2
Plata Natalia
bpk POM
2018-05-25
1
2018-05-26
1
2018-05-27
1
Popławska Aleksandra
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2018-05-25
6
2018-05-26
4
2018-05-27
5
Pozdniakova Anastasiia
bpk DOS
HORH (17)
2018-05-25
4
2018-05-26
Ptaszyńska Jadwiga
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
2018-05-25
4
2018-05-27
3
2018-05-26
4
Rogacka Sandra
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2018-05-25
11
2018-05-26
11
Sicinska Katarzyna
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
TIFANY (5)
2018-05-25
2
2018-05-26
2
2018-05-27
2
Skrzypczak Alicja
KJ PICADOR
LAGUNA (94)
2018-05-26
6
2018-05-27
9
Sławska Joanna
LKJ Lewada Zakrzów
DAISY (87)
2018-05-25
7
2018-05-25
9
2018-05-26
2018-05-27
12
Słowikowska Malwina
KJ Picador
LAMIA W (95)
2018-05-25
6
2018-05-26
5
2018-05-27
8
Soyta Magdalena
SS Vidavia
MARKUS (20)
2018-05-25
4
2018-05-26
6
2018-05-27
5
Stelmaszyk Maria
Gołębin Stary
LONDANO (88)
2018-05-25
3
50
2018-05-26
5
2018-05-27
3
2018-05-25
8
2018-05-26
7
Szmidt Maria
OSK Michalscy Trzebnica
2018-05-25
2018-05-26
7
2018-05-27
ROMEO G (22)
2018-05-25
2018-05-26
2018-05-27
4
Szulc Aleksandra
KJ Golden Dream
2018-05-25
1
2018-05-26
1
2018-05-27
1
2018-05-25
2
2018-05-26
2
2018-05-27
2
2018-05-25
1
2018-05-26
1
2018-05-27
1
Tatak Aleksandra
bpk MAZ
TOTEM (79)
2018-05-25
6
2018-05-26
2
100
2018-05-27
6
Terlecka Michalina Maria
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2018-05-25
2018-05-26
1
120
Tomala Aleksandra
KJ Lider Radzionków
IOWA C (59)
2018-05-27
3
2018-05-26
2018-05-25
2018-05-25
1
2018-05-25
4
2018-05-26
5
2018-05-27
3
300
Von Mauberg Aurelia
Kj Aromer
2018-05-25
3
2018-05-26
3
2018-05-27
3
Werner Paulina
Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice
BAKIER (85)
2018-05-27
5
2018-05-27
1
Wiśniewska Agnieszka
SKJ Bajardo
TARA (56)
2018-05-25
3
2018-05-26
2
80
2018-05-27
4
2018-05-25
9
2018-05-26
10
Woldański Marcin
KS Garo
2018-05-25
1
2018-05-26
1
2018-05-27
1
Woźnicka Klara
KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o.
2018-05-25
5
2018-05-26
6
2018-05-27
4
ROGER (39)
2018-05-25
2
2018-05-26
3
Woźny Marcelina
KJ Partynice
2018-05-25
1
120
2018-05-27
1
500
2018-05-26
3
Zabagło-Pawłowicz Natalia
KJ Podkówka Team
AZALIA (42)
2018-05-25
3
2018-05-26
2
2018-05-27
3
Zieleśkiewicz Weronika
KJ Golden Dream
VENTUS (25)
2018-05-25
4
2018-05-26
4
2018-05-27
4

Number of Riders: 68

Number of Horses: 81

The sum of prizes: 6 490.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl