Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowy Puchar Polski w ujeżdżeniu 2018
Michałowice, 22-25.03.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
139 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 11:20:30
2018-03-13 23:32:23
Maria Wiórek NIXON
  • 1x 2R/P-1/HZR-A
  • 1x 4R/P-2/HZR-A
138 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 23:04:33
2018-03-13 21:41:23
Mikołaj Kownacki CARYCA KATARZYNA
  • 1x 7/CC-1/I półfinał HPP Młodych Jeźdźców
  • 1x 20/CC-2/II półfinał HPP Młodych Jeźdźców
  • 1x 29/CC-6/Finał HPP Młodych Jeźdźców
137 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:54:58
2018-03-13 20:03:48
Ilona Janas LORD DJANGO
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 13/CC-4/I półfinał HPP Seniorów
  • 1x 21/CC-5/II półfinał HPP Seniorów
  • 1x 30/CC-7/Finał HPP Seniorów
136 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:12:53
2018-03-13 20:02:34
Natalia Plata GLADSTONE MUSTERD
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 6/D-1/I półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 19/D-2/II półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 27/D-3/Finał HPP Dzieci
135 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:55:12
2018-03-13 20:01:21
Aurelia Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI
  • 1x 10/N-1/I półfinał HPP Juniorów na Kucach
  • 1x 16/N-2/II półfinał HPP Juniorów na Kucach
  • 1x 25/N-7/Finał HPP Juniorów na Kucach
134 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 21:25:08
2018-03-13 20:00:13
Zofia Baran SUMMERSBY
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 10/N-1/I półfinał HPP Juniorów na Kucach
  • 1x 16/N-2/II półfinał HPP Juniorów na Kucach
  • 1x 25/N-7/Finał HPP Juniorów na Kucach
132 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 21:41:40
2018-03-13 19:55:01
Elżbieta Liberda ATYLLA L
  • 1x 2/C-3/HZO-A
  • 1x 9/C-2/HZO-A
  • 1x 28a/C-4/HZO-A
130 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 21:42:21
2018-03-13 17:51:42
Daniela Kuczkowska CHANTRE' NOIR
  • 1x 1/N-4/HZO-A
129 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 21:25:37
2018-03-13 17:50:19
Maja Baranowska DON CORLEONE 29
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 6/D-1/I półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 19/D-2/II półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 27/D-3/Finał HPP Dzieci
128 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 21:43:01
2018-03-13 12:34:05
Natalia Kubacka WESTA
  • 1x 1/N-4/HZO-A
  • 1x 8/N-5/HZO-A
  • 1x 22/N-6/HZO-A
127 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:05:23
2018-03-13 07:22:11
Piotr Wierzchowski CORIANDER
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 13/CC-4/I półfinał HPP Seniorów
  • 1x 21/CC-5/II półfinał HPP Seniorów
  • 1x 30/CC-7/Finał HPP Seniorów
126 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 20:57:37
2018-03-13 07:21:00
Dominika Zdunek METEOR
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 6/D-1/I półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 19/D-2/II półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 27/D-3/Finał HPP Dzieci
125 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 23:16:03
2018-03-12 23:45:39
Emilia Jach AQSEL
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 13/CC-4/I półfinał HPP Seniorów
  • 1x 21/CC-5/II półfinał HPP Seniorów
  • 1x 30/CC-7/Finał HPP Seniorów
124 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:06:45
2018-03-12 23:29:21
Natalia Głębowska KORIDA-P
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 6/D-1/I półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 19/D-2/II półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 27/D-3/Finał HPP Dzieci
123 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:30:55
2018-03-12 22:38:29
Mateusz Cichoń DON GLORY
  • 1x 13/CC-4/I półfinał HPP Seniorów
  • 1x 21/CC-5/II półfinał HPP Seniorów
  • 1x 30/CC-7/Finał HPP Seniorów
122 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:31:07
2018-03-12 22:33:46
Michał Cichoń FURSTENTRAUM
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 7/CC-1/I półfinał HPP Młodych Jeźdźców
  • 1x 20/CC-2/II półfinał HPP Młodych Jeźdźców
  • 1x 29/CC-6/Finał HPP Młodych Jeźdźców
121 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 21:44:54
2018-03-12 22:32:48
Mateusz Cichoń HERTZREGENT
  • 1x 5/CS-1/HZO-A
  • 1x 15/CS-2/HZO-A
  • 1x 24/CS-5/HZO-A
120 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 11:18:35
2018-03-12 22:31:51
Mateusz Cichoń CASSIDY
  • 1x 2R/P-1/HZR-A
  • 1x 4R/P-2/HZR-A
  • 1x 6R/P-3/HZR-A
118 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 23:12:39
2018-03-12 21:38:21
Alicja Pachulska BENTAMO 2
  • 1x 12/C-1/I półfinał HPP Juniorów
  • 1x 18/C-2/II półfinał HPP Juniorów
  • 1x 28/C-4/Finał HPP Juniorów
117 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 23:12:25
2018-03-12 21:36:58
Małgorzata Kowalska RAIKANO'S SON
  • 1x 7/CC-1/I półfinał HPP Młodych Jeźdźców
  • 1x 20/CC-2/II półfinał HPP Młodych Jeźdźców
  • 1x 29/CC-6/Finał HPP Młodych Jeźdźców
116 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 21:45:22
2018-03-12 18:20:43
Justyna Wojsz JAMAL'S TWINKELING
  • 1x 2/C-3/HZO-A
  • 1x 9/C-2/HZO-A
  • 1x 28a/C-4/HZO-A
114 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:05:55
2018-03-12 17:28:38
Oliwia Gogolińska BLUE BERRY
  • 1x 6/D-1/I półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 19/D-2/II półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 27/D-3/Finał HPP Dzieci
113 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:06:09
2018-03-12 17:20:38
Oliwia Gogolińska SHERIDAN
  • 1x 12/C-1/I półfinał HPP Juniorów
  • 1x 18/C-2/II półfinał HPP Juniorów
  • 1x 28/C-4/Finał HPP Juniorów
112 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:05:39
2018-03-12 15:33:52
Kinga Juśko BARYT
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 12/C-1/I półfinał HPP Juniorów
  • 1x 18/C-2/II półfinał HPP Juniorów
  • 1x 28/C-4/Finał HPP Juniorów
111 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:11:25
2018-03-12 15:26:14
Maciej Wiórek HELIOPOLIS
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 6/D-1/I półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 19/D-2/II półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 27/D-3/Finał HPP Dzieci
110 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 23:05:07
2018-03-12 11:48:30
Natalia Organista KING RON P
  • 1x 13/CC-4/I półfinał HPP Seniorów
  • 1x 21/CC-5/II półfinał HPP Seniorów
  • 1x 30/CC-7/Finał HPP Seniorów
109 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 21:47:55
2018-03-12 11:46:16
Hanna Suchan HAITI
  • 1x 2/C-3/HZO-A
  • 1x 9/C-2/HZO-A
  • 1x 28a/C-4/HZO-A
108 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:07:31
2018-03-12 11:43:03
Hanna Suchan STERNIK
  • 1x 13/CC-4/I półfinał HPP Seniorów
  • 1x 21/CC-5/II półfinał HPP Seniorów
  • 1x 30/CC-7/Finał HPP Seniorów
106 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:06:59
2018-03-11 22:17:13
Natalia Głębowska DRIFTER
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 6/D-1/I półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 19/D-2/II półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 27/D-3/Finał HPP Dzieci
105 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 21:48:21
2018-03-11 20:38:48
Klara Woźnicka ROGER
  • 1x 1/N-4/HZO-A
  • 1x 8/N-5/HZO-A
  • 1x 22/N-6/HZO-A
104 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:01:37
2018-03-11 20:35:56
Klara Woźnicka GO GO BORNEO
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 12/C-1/I półfinał HPP Juniorów
  • 1x 18/C-2/II półfinał HPP Juniorów
  • 1x 28/C-4/Finał HPP Juniorów
102 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 11:26:35
2018-03-11 19:25:13
Angelika Zapała ATUT
  • 1x 2R/P-1/HZR-A
  • 1x 4R/P-2/HZR-A
  • 1x 6R/P-3/HZR-A
101 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 11:17:49
2018-03-11 19:24:13
Zuzanna Sławecka DANNY FOX B
  • 1x 2aR/P-3 kuce/HZR-A
  • 1x 4aR/P-4 kuce/HZR-A
  • 1x 6aR/P-6 kuce/HZR-A
100 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 11:25:32
2018-03-11 19:12:52
Natalia Garbowska LUNA
  • 1x 2aR/P-3 kuce/HZR-A
  • 1x 4aR/P-4 kuce/HZR-A
  • 1x 6aR/P-6 kuce/HZR-A
99 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 23:11:00
2018-03-11 15:27:00
Tatiana Bierieżnow ROMANTICA
  • 1x 6/D-1/I półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 19/D-2/II półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 27/D-3/Finał HPP Dzieci
98 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 21:48:44
2018-03-11 15:25:17
Katarzyna Łukasik FASHION M
  • 1x 4/CC-1/HZO-A
  • 1x 20a/CC-2/HZO-A
  • 1x 29a/CC-6/HZO-A
97 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 21:26:22
2018-03-11 15:21:50
Katarzyna Łukasik E. SMARAGD
  • 1x 13/CC-4/I półfinał HPP Seniorów
  • 1x 21/CC-5/II półfinał HPP Seniorów
  • 1x 30/CC-7/Finał HPP Seniorów
96 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 23:11:15
2018-03-11 15:20:00
Tatiana Bierieżnow GLUCKSPILZ 17
  • 1x 10/N-1/I półfinał HPP Juniorów na Kucach
  • 1x 16/N-2/II półfinał HPP Juniorów na Kucach
  • 1x 25/N-7/Finał HPP Juniorów na Kucach
95 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:00:36
2018-03-11 13:27:06
Karolina Worotnik BENTLEY 0019
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 12/C-1/I półfinał HPP Juniorów
  • 1x 18/C-2/II półfinał HPP Juniorów
  • 1x 28/C-4/Finał HPP Juniorów
94 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:00:21
2018-03-11 13:25:36
Karolina Worotnik METRES I - P
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 12/C-1/I półfinał HPP Juniorów
  • 1x 18/C-2/II półfinał HPP Juniorów
  • 1x 28/C-4/Finał HPP Juniorów
92 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:04:11
2018-03-11 00:01:31
Pola Zagórska EHRENSTEIN
  • 1x 6/D-1/I półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 19/D-2/II półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 27/D-3/Finał HPP Dzieci
91 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:04:37
2018-03-11 00:00:58
Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON
  • 1x 10/N-1/I półfinał HPP Juniorów na Kucach
  • 1x 16/N-2/II półfinał HPP Juniorów na Kucach
  • 1x 25/N-7/Finał HPP Juniorów na Kucach
90 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:04:23
2018-03-11 00:00:31
Ewa Golubińska DELICIOUS PP
  • 1x 10/N-1/I półfinał HPP Juniorów na Kucach
  • 1x 16/N-2/II półfinał HPP Juniorów na Kucach
  • 1x 25/N-7/Finał HPP Juniorów na Kucach
89 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 11:15:50
2018-03-10 20:10:04
Magdalena Tomków-Bednarska QUIRIN 9
  • 1x 2R/P-1/HZR-A
  • 1x 4R/P-2/HZR-A
  • 1x 6R/P-3/HZR-A
88 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 20:59:33
2018-03-10 20:05:56
Marta Wiśniewska SALVATORE
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 13/CC-4/I półfinał HPP Seniorów
  • 1x 21/CC-5/II półfinał HPP Seniorów
  • 1x 30/CC-7/Finał HPP Seniorów
87 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:05:08
2018-03-10 19:31:55
Anna Grygier Wójtowicz RAMMSTEIN
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 13/CC-4/I półfinał HPP Seniorów
  • 1x 21/CC-5/II półfinał HPP Seniorów
  • 1x 30/CC-7/Finał HPP Seniorów
86 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 14:55:05
2018-03-10 19:21:31
Marta Gąsienica Roj DENARO PP
  • 1x 2aR/P-3 kuce/HZR-A
  • 1x 4aR/P-4 kuce/HZR-A
  • 1x 6aR/P-6 kuce/HZR-A
82 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 11:14:02
2018-03-10 12:25:26
Piotr Rachwał GOUDELOUP
  • 1x 2R/P-1/HZR-A
  • 1x 4R/P-2/HZR-A
  • 1x 6R/P-3/HZR-A
81 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 21:50:09
2018-03-10 12:19:30
Piotr Rachwał LIMIT 57
  • 1x 2/C-3/HZO-A
  • 1x 9/C-2/HZO-A
  • 1x 28a/C-4/HZO-A
79 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 11:13:26
2018-03-09 10:55:20
Małgorzata Bryła SAILOR MOON
  • 1x 2R/P-1/HZR-A
  • 1x 4R/P-2/HZR-A
  • 1x 6R/P-3/HZR-A
77 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 20:56:05
2018-03-07 20:02:33
Jarosław Wierzchowski TARA
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 13/CC-4/I półfinał HPP Seniorów
  • 1x 21/CC-5/II półfinał HPP Seniorów
  • 1x 30/CC-7/Finał HPP Seniorów
76 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 21:27:04
2018-03-06 23:35:01
Marta Ginda RESULTON SG II
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 13/CC-4/I półfinał HPP Seniorów
  • 1x 21/CC-5/II półfinał HPP Seniorów
  • 1x 30/CC-7/Finał HPP Seniorów
71 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 11:11:42
2018-03-05 18:16:30
Natalia Ruszkowska DEINHARD S
  • 1x 2aR/P-3 kuce/HZR-A
  • 1x 4aR/P-4 kuce/HZR-A
  • 1x 6aR/P-6 kuce/HZR-A
70 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 20:54:32
2018-03-05 17:27:22
Natalia Wojtaszek DAGON
  • 1x 7/CC-1/I półfinał HPP Młodych Jeźdźców
  • 1x 20/CC-2/II półfinał HPP Młodych Jeźdźców
  • 1x 29/CC-6/Finał HPP Młodych Jeźdźców
69 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 20:53:02
2018-03-05 16:08:47
Alicja Trawińska DIEGO RAMIREZ
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 7/CC-1/I półfinał HPP Młodych Jeźdźców
  • 1x 20/CC-2/II półfinał HPP Młodych Jeźdźców
  • 1x 29/CC-6/Finał HPP Młodych Jeźdźców
68 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 20:54:05
2018-03-05 14:37:52
Julia Jabłonka THOSWIN VELDHOEK
  • 1x 6/D-1/I półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 19/D-2/II półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 27/D-3/Finał HPP Dzieci
66 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 11:10:34
2018-03-05 14:27:48
Julia Janecka MUPPET
  • 1x 2aR/P-3 kuce/HZR-A
  • 1x 4aR/P-4 kuce/HZR-A
  • 1x 6aR/P-6 kuce/HZR-A
65 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 21:27:44
2018-03-05 14:26:47
Julia Moczak RUBINA 395
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 7/CC-1/I półfinał HPP Młodych Jeźdźców
  • 1x 20/CC-2/II półfinał HPP Młodych Jeźdźców
  • 1x 29/CC-6/Finał HPP Młodych Jeźdźców
64 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 11:09:56
2018-03-05 14:25:44
Bianka Wicher BALOU W
  • 1x 2aR/P-3 kuce/HZR-A
  • 1x 4aR/P-4 kuce/HZR-A
  • 1x 6aR/P-6 kuce/HZR-A
63 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 20:54:53
2018-03-05 14:24:17
Nadia Peruga WIKTORIA
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 11/L-6RK/I półfinał HPP Młodzików na Kucach
  • 1x 17/L-1RK/II półfinał HPP Młodzików na Kucach
  • 1x 26/L-2RK/Finał HPP Młodzików na Kucach
62 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 20:58:41
2018-03-05 14:22:52
Liliane Van Luijken PORTELLAHOEVE'S POKORELLA
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 6/D-1/I półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 19/D-2/II półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 27/D-3/Finał HPP Dzieci
61 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 20:58:06
2018-03-05 14:22:05
Liliane Van Luijken DIE JACKSON
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 6/D-1/I półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 19/D-2/II półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 27/D-3/Finał HPP Dzieci
60 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:06:26
2018-03-05 14:20:49
Maja Jankowska CANDY BOY 25
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 12/C-1/I półfinał HPP Juniorów
  • 1x 18/C-2/II półfinał HPP Juniorów
  • 1x 28/C-4/Finał HPP Juniorów
59 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 20:56:34
2018-03-05 14:20:16
Agnieszka Żokowska MOLIA L
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 6/D-1/I półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 19/D-2/II półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 27/D-3/Finał HPP Dzieci
58 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:28:05
2018-03-05 14:19:12
Urszula Krzewicka CHERRY COLA
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 7/CC-1/I półfinał HPP Młodych Jeźdźców
  • 1x 20/CC-2/II półfinał HPP Młodych Jeźdźców
  • 1x 29/CC-6/Finał HPP Młodych Jeźdźców
57 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 20:56:49
2018-03-05 10:19:52
Maria Stelmaszyk LONDANO
  • 1x 12/C-1/I półfinał HPP Juniorów
  • 1x 18/C-2/II półfinał HPP Juniorów
  • 1x 28/C-4/Finał HPP Juniorów
56 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:03:08
2018-03-05 09:07:44
Kaja Koszowska HORMON PONYSPORT
  • 1x 10/N-1/I półfinał HPP Juniorów na Kucach
  • 1x 16/N-2/II półfinał HPP Juniorów na Kucach
  • 1x 25/N-7/Finał HPP Juniorów na Kucach
55 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:02:48
2018-03-05 09:03:59
Katarzyna Popiołek GALAPAGOS
  • 1x 4/CC-1/HZO-A
  • 1x 13/CC-4/I półfinał HPP Seniorów
  • 1x 21/CC-5/II półfinał HPP Seniorów
  • 1x 30/CC-7/Finał HPP Seniorów
54 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:10:25
2018-03-05 09:03:57
Natalia Sznigier DISCOVERY
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 12/C-1/I półfinał HPP Juniorów
  • 1x 18/C-2/II półfinał HPP Juniorów
  • 1x 28/C-4/Finał HPP Juniorów
53 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 21:52:34
2018-03-05 09:03:09
Żaneta Skowrońska-Kozubik ROMANTIC P
  • 1x 15/CS-2/HZO-A
  • 1x 24/CS-5/HZO-A
52 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:09:40
2018-03-05 09:02:44
Nadia Paszylk WINTERKONING
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 6/D-1/I półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 19/D-2/II półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 27/D-3/Finał HPP Dzieci
51 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:10:08
2018-03-05 09:01:54
Nadia Paszylk HAVANNA
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 6/D-1/I półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 19/D-2/II półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 27/D-3/Finał HPP Dzieci
50 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 21:54:27
2018-03-05 09:01:10
Emilia Jackowska DONNA LARRA P
  • 1x 1/N-4/HZO-A
  • 1x 8/N-5/HZO-A
  • 1x 22/N-6/HZO-A
49 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:09:27
2018-03-05 09:00:27
Valeriia Chebotar SCYPION
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 6/D-1/I półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 19/D-2/II półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 27/D-3/Finał HPP Dzieci
48 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:08:03
2018-03-05 08:59:42
Matylda Cybula TASSILO I
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 6/D-1/I półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 19/D-2/II półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 27/D-3/Finał HPP Dzieci
47 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:09:10
2018-03-05 08:58:58
Matylda Cybula BESSIE
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 6/D-1/I półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 19/D-2/II półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 27/D-3/Finał HPP Dzieci
45 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 23:14:30
2018-03-04 19:58:22
Katarzyna Konarska LARGO
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 13/CC-4/I półfinał HPP Seniorów
  • 1x 21/CC-5/II półfinał HPP Seniorów
  • 1x 30/CC-7/Finał HPP Seniorów
43 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 21:56:49
2018-03-03 14:01:17
Maria Mackiewicz HANNIBAL
  • 1x 2/C-3/HZO-A
  • 1x 9/C-2/HZO-A
  • 1x 28a/C-4/HZO-A
42 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:26:14
2018-03-03 13:46:57
Julia Szymańska SYLVESTER
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 2/C-3/HZO-A
  • 1x 12/C-1/I półfinał HPP Juniorów
  • 1x 18/C-2/II półfinał HPP Juniorów
  • 1x 28/C-4/Finał HPP Juniorów
41 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:25:58
2018-03-03 13:45:15
Julia Szymańska ALLYOUNEEDLZ FIRFOD
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 2/C-3/HZO-A
  • 1x 12/C-1/I półfinał HPP Juniorów
  • 1x 18/C-2/II półfinał HPP Juniorów
  • 1x 28/C-4/Finał HPP Juniorów
39 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 21:57:32
2018-03-02 22:15:02
Liwia Misztal TEJSI
  • 1x 1/N-4/HZO-A
  • 1x 8/N-5/HZO-A
  • 1x 22/N-6/HZO-A
38 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 20:53:31
2018-03-02 22:11:34
Maja Gugała SAFIRA
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 6/D-1/I półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 19/D-2/II półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 27/D-3/Finał HPP Dzieci
37 ENTRY ACCEPTED 2018-03-03 18:53:14
2018-03-02 20:59:52
Marek Szczur APARADŻITA
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 13/CC-4/I półfinał HPP Seniorów
  • 1x 21/CC-5/II półfinał HPP Seniorów
  • 1x 30/CC-7/Finał HPP Seniorów
36 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 16:04:16
2018-03-02 20:19:48
Katarzyna Klein-Fryc FURST AVALON
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 13/CC-4/I półfinał HPP Seniorów
  • 1x 21/CC-5/II półfinał HPP Seniorów
  • 1x 30/CC-7/Finał HPP Seniorów
35 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 20:59:48
2018-03-02 10:55:38
Magdalena Strąk SILVANO
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 13/CC-4/I półfinał HPP Seniorów
  • 1x 21/CC-5/II półfinał HPP Seniorów
  • 1x 30/CC-7/Finał HPP Seniorów
33 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 20:57:19
2018-03-01 16:54:28
Anna Dobrowolska CAMARO
  • 1x 7/CC-1/I półfinał HPP Młodych Jeźdźców
  • 1x 20/CC-2/II półfinał HPP Młodych Jeźdźców
  • 1x 29/CC-6/Finał HPP Młodych Jeźdźców
32 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:04:54
2018-03-01 14:24:54
Julia Bilicka DONEVAN
  • 1x 1/N-4/HZO-A
  • 1x 10/N-1/I półfinał HPP Juniorów na Kucach
  • 1x 16/N-2/II półfinał HPP Juniorów na Kucach
  • 1x 25/N-7/Finał HPP Juniorów na Kucach
31 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:11:40
2018-03-01 11:54:01
Marcelina Woźny LANZELOT
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 7/CC-1/I półfinał HPP Młodych Jeźdźców
  • 1x 20/CC-2/II półfinał HPP Młodych Jeźdźców
  • 1x 29/CC-6/Finał HPP Młodych Jeźdźców
30 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 21:57:12
2018-03-01 11:51:08
Alicja Kistowska PYRUS
  • 1x 1/N-4/HZO-A
  • 1x 8/N-5/HZO-A
  • 1x 22/N-6/HZO-A
29 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:02:08
2018-03-01 07:59:07
Weronika Frąckowiak NOBIUS
  • 1x 12/C-1/I półfinał HPP Juniorów
  • 1x 18/C-2/II półfinał HPP Juniorów
  • 1x 28/C-4/Finał HPP Juniorów
28 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 21:58:22
2018-03-01 05:14:17
Katarzyna Kuriata DOMINGUEZ
  • 1x 2/C-3/HZO-A
  • 1x 9/C-2/HZO-A
  • 1x 28a/C-4/HZO-A
27 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 20:52:15
2018-02-28 23:25:50
Anna Hałasowska GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 10/N-1/I półfinał HPP Juniorów na Kucach
  • 1x 16/N-2/II półfinał HPP Juniorów na Kucach
  • 1x 25/N-7/Finał HPP Juniorów na Kucach
25 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 20:51:43
2018-02-28 17:11:20
Marzena Makowska QUO VADIS
  • 1x 13/CC-4/I półfinał HPP Seniorów
  • 1x 21/CC-5/II półfinał HPP Seniorów
  • 1x 30/CC-7/Finał HPP Seniorów
24 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 21:57:56
2018-02-28 17:03:22
Magdalena Zalewska JACK NICHOLSON HS
  • 1x 1/N-4/HZO-A
  • 1x 8/N-5/HZO-A
  • 1x 22/N-6/HZO-A
23 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 20:57:05
2018-02-28 17:02:35
Magdalena Zalewska QUINTESSENZ SAS
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 13/CC-4/I półfinał HPP Seniorów
  • 1x 21/CC-5/II półfinał HPP Seniorów
  • 1x 30/CC-7/Finał HPP Seniorów
22 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 21:59:03
2018-02-28 17:01:32
Sylwia Ruta DIORA SOL
  • 1x 2/C-3/HZO-A
  • 1x 9/C-2/HZO-A
  • 1x 28a/C-4/HZO-A
21 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 20:58:56
2018-02-28 16:52:34
Aleksandra Gurnacz BOLIVIA
  • 1x 6/D-1/I półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 19/D-2/II półfinał HPP Jun. Mł.
  • 1x 27/D-3/Finał HPP Dzieci
18 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 20:55:30
2018-02-28 14:49:14
Karolina Łękawa HOT CHOCOLATE
  • 1x 7/CC-1/I półfinał HPP Młodych Jeźdźców
  • 1x 20/CC-2/II półfinał HPP Młodych Jeźdźców
  • 1x 29/CC-6/Finał HPP Młodych Jeźdźców
17 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 20:51:28
2018-02-28 14:42:58
Pola Zdybicka NEIGEL PP
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 10/N-1/I półfinał HPP Juniorów na Kucach
  • 1x 16/N-2/II półfinał HPP Juniorów na Kucach
  • 1x 25/N-7/Finał HPP Juniorów na Kucach
16 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 20:51:57
2018-02-28 14:34:02
Aleksandra Popławska SHAMROCK
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 13/CC-4/I półfinał HPP Seniorów
  • 1x 21/CC-5/II półfinał HPP Seniorów
  • 1x 30/CC-7/Finał HPP Seniorów
15 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 20:50:31
2018-02-28 14:31:22
Julia Rogowska DA CAPO 163
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 12/C-1/I półfinał HPP Juniorów
  • 1x 18/C-2/II półfinał HPP Juniorów
  • 1x 28/C-4/Finał HPP Juniorów
14 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 20:50:51
2018-02-28 14:27:34
Pola Zdybicka WICEK
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 10/N-1/I półfinał HPP Juniorów na Kucach
  • 1x 16/N-2/II półfinał HPP Juniorów na Kucach
  • 1x 25/N-7/Finał HPP Juniorów na Kucach
13 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 21:33:04
2018-02-28 14:22:52
Maria Walczyńska-Graczyk MERCI
  • 1x 10/N-1/I półfinał HPP Juniorów na Kucach
  • 1x 16/N-2/II półfinał HPP Juniorów na Kucach
  • 1x 25/N-7/Finał HPP Juniorów na Kucach
11 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 21:33:37
2018-02-28 13:30:42
Aleksandra Tomala MOZART-P
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 13/CC-4/I półfinał HPP Seniorów
  • 1x 21/CC-5/II półfinał HPP Seniorów
  • 1x 30/CC-7/Finał HPP Seniorów
9 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 10:38:08
2018-02-28 13:20:24
Katarzyna Łakomik SHY BOY
  • 1x 1/N-4/HZO-A
  • 1x 8/N-5/HZO-A
  • 1x 22/N-6/HZO-A
8 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 21:46:36
2018-02-28 13:16:59
Anna-Maria Gawłowska FELIETON GT
  • 1x 4/CC-1/HZO-A
  • 1x 20a/CC-2/HZO-A
  • 1x 29a/CC-6/HZO-A
7 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 20:53:49
2018-02-28 13:14:25
Oliwia Kubiak DRUH HROBY HRON
  • 1x 10/N-1/I półfinał HPP Juniorów na Kucach
  • 1x 16/N-2/II półfinał HPP Juniorów na Kucach
  • 1x 25/N-7/Finał HPP Juniorów na Kucach
6 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:03:32
2018-02-28 13:12:52
Anna-Maria Gawłowska CARDAMON
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 13/CC-4/I półfinał HPP Seniorów
  • 1x 21/CC-5/II półfinał HPP Seniorów
  • 1x 30/CC-7/Finał HPP Seniorów
5 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 21:07:16
2018-02-28 13:00:19
Aleksandra Lesner FORCE
  • 1x 00/VET Check/Przegląd Weterynaryjny
  • 1x 7/CC-1/I półfinał HPP Młodych Jeźdźców
  • 1x 20/CC-2/II półfinał HPP Młodych Jeźdźców
  • 1x 29/CC-6/Finał HPP Młodych Jeźdźców
1 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 21:46:08
2018-02-28 12:21:52
Katarzyna Sicinska TIFANY
  • 1x 1/N-4/HZO-A
  • 1x 8/N-5/HZO-A
  • 1x 22/N-6/HZO-A
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Baran Zofia bpk MAZ
2002 (J.)
2. Baranowska Maja BM HORSE
2005 (JM.)
O038219
3. Bierieżnow Tatiana KS Centurion
2004 (JM.)
O036896
4. Bilicka Julia KLUB JEŹDZIECKI ARPAV
2002 (J.)
O026989
5. Bryła Małgorzata KJK SZARY MICHAŁOWICE
S
O006799
6. Chebotar Valeriia KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039773
7. Cichoń Mateusz KJ Lider
S
O003587
8. Cichoń Michał KJ Lider
1998 (MJ.)
O013370
9. Cybula Matylda KJ AS Dream
2004 (JM.)
O031264
10. Cybula Matylda KJ AS Dream
2004 (JM.)
.
.
11. Dobrowolska Anna KJ Picador
1998 (MJ.)
O026206
12. Frąckowiak Weronika JKS Hanna
2000 (J.)
O035366
13. Garbowska Natalia LKJ LEWADA
2004 (JM.)
O035363
14. Gąsinica Roj Marta KJK Szary Michałowice
2005 (JM.)
O038246
15. Gawłowska Anna-Maria Sopocki KJ
S
O001177
16. Ginda Marta WLKS Krakus Swoszowice
S
O005762
17. Gitlar Natalia SILESIA DRESSAGE CLUB
S
O003852
18. Głębowska Natalia Klub Jezdziecki Gołębin Stary
2003 (JM.)
O037035
19. Gogolińska Oliwia ŁKJ
2004 (JM.)
O032674
20. Golubińska Ewa KJ Plejada
2004 (JM.)
O032073
21. Golubińska Ewa KJ Plejada
2004 (JM.)
O032073
22. Grygier Wójtowicz Anna WKJ Lublin
S
O006954
23. Gugała Maja SLKS Książ
2003 (JM.)
O036882
24. Gurnacz Aleksandra Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2003 (JM.)
Nr PZJ: O028928
25. Hałasowska Anna KJ Grodno-Dwór
2003 (JM.)
O038944
26. Jabłonka Julia KJ Dilmar
2004 (JM.)
brak
27. Jach Emilia KJ Lider Radzionków
S
O003696
28. Jackowska Emilia KJ AS Dream
2002 (J.)
O033660
29. Janas Ilona KJ. Lider Radzionków
S
O000184
30. Janecka Julia KJ Golden Dream
2005 (JM.)
O044306
31. Jankowska Maja KJ Golden Dream
2001 (J.)
brak
32. Juśko Kinga Sekcja Jeździecka Fidelius
2000 (J.)
O036067
33. Kistowska Alicja Klub Jeździecki LANDO
1998 (MJ.)
O026590
34. Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice
S
O003365
35. Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O001317
36. Koszowska Kaja LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2002 (J.)
O032698
37. Kowalska Małgorzata Silesia Dressage Club
2001 (J.)
O036911
38. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O023859
39. Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream
1997 (MJ.)
O021702
40. Krzewicka Urszula KJ Golden Dream
1998 (MJ.)
brak
41. Kubacka Natalia Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2001 (J.)
O043975
42. Kubiak Oliwia MAZ/bpk
2003 (JM.)
O037902
-
43. Kuczkowska Daniela BM HORSE
S
O006233
44. Kuriata Katarzyna KS ARKADIA
1999 (MJ.)
O023921
45. Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda
1997 (MJ.)
O021141
46. Liberda Elżbieta Eqiu Club Zamłyniec
S
O001400
47. Łakomik Katarzyna KJ Golden Dream
O037928
48. Łękawa Karolina Klub Jeździecki Jaroszówka
1997 (MJ.)
O012362
49. Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice
S
O002402
10112881
50. Mackiewicz Maria KS Garo
1998 (MJ.)
O025311
51. Makowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O001334
52. Misztal Liwia SLKS Książ
2001 (J.)
O028053
53. Moczak Julia KJ Golden Dream
1997 (MJ.)
Brak
54. Organista Natalia SJ Baborówko
S
O006644
55. Pachulska Alicja Silesia Dressage Club
2002 (J.)
Z031435
56. Paszylk Nadia KJ AS Dream
2000 (J.)
O043716
57. Peruga Nadia KJ Golden Dream
2007 (Mł.)
O042239
58. Plata Natalia bpk POM
2005 (JM.)
O038133
59. Popiołek Katarzyna LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
S
O003103
10100046
60. Popławska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O004272
10158562
61. Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce
S
O025098
62. Rogowska Julia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2002 (J.)
O025413
63. Ruszkowska Natalia Niezrzeszona
2004 (JM.)
O037588
64. Ruta Sylwia Equesta
S
O032315
65. Sicinska Katarzyna Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O037210
66. Skowrońska-Kozubik Żaneta LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
S
O001035
10003455
67. Sławecka Zuzanna KJ Apacz Mszana Górna
2004 (JM.)
O040345
68. Stelmaszyk Maria Gołębin Stary
2002 (J.)
O026744
69. Strąk Magdalena WKJ Lublin
S
O003246
70. Suchan Hanna JKS Cwał
S
O006124
71. Szczur Marek KJK Szary Michałowice
S
O028124
72. Sznigier Natalia KJ AS Dream
2000 (J.)
O031518
73. Szymańska Julia KS Garo
2001 (J.)
O039144
74. Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków
S
brak
75. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus
S
O005642
76. Trawińska Alicja bpk POM
1999 (MJ.)
O013980
10102403
77. Van Luijken Liliane KJ Golden Dream
2003 (JM.)
Brak
78. Von Mauberg Aurelia Polski Polo Klub
2002 (J.)
O024680
79. Walczyńska-Graczyk Maria KS Centurion
2006 (JM.)
O038706
80. Wicher Bianka KJ Golden Dream
2000 (J.)
Brak
81. Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin
S
brak
82. Wierzchowski Piotr WKJ Lublin
S
brak
83. Wiórek Maciej Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2003 (JM.)
O032598
84. Wiórek Maria Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O031664
85. Wiśniewska Marta Klub Jeździecki Złoty Rubin Sp. z o.o
S
O003866
86. Wojsz Justyna bpk LOD
1997 (MJ.)
O020678
87. Wojtaszek Natalia AZS PW
1998 (MJ.)
1723/17
88. Worotnik Karolina Karkonoski KJ
2002 (J.)
O030595
89. Worotnik Karolina Karkonoski Klub Jeździecki
2002 (J.)
90. Woźnicka Klara KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o.
2000 (J.)
O034091
91. Woźny Marcelina KJ Partynice
1997 (MJ.)
O024344
92. Zagórska Pola KJ Plejada
2004 (JM.)
O037626
93. Zalewska Magdalena Equesta
S
O001044
94. Zapała Angelika KJ Apacz Mszana Górna
S
O022515
95. Zdunek Dominika bpk LUL
2003 (JM.)
O035335
96. Zdybicka Pola Stow. KS Chojnów
2002 (J.)
O041589
97. Zdybicka Pola
98. Żokowska Agnieszka Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
2003 (JM.)
O031725
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

47

CANDY BOY 25 Hannover GER 2010 Wałach kasztanowata F: Chequille
M: Concetta
O: Michał Jankowski
B: Hubert Knigge
K023829
2.

29

ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Deutsches Sportpferd DNK 2009 Ogier gniada/167 F: Zardin Firfod
M: Annalindh Firfod
O: PHU Maga Elzbieta Osinska
B: Firfod
K024758 DE410100902209 DE410100902209
3.

129

ALLYOUNEEDLZ FIRIOD/SYLVESTER F:
M:
O:
B:
4.

26

APARADŻITA Hanowerska POL 2001 Klacz kasztanowata F: A Jungle Price
M: Whitney
O: Karolina Skleniarz
B: Martin Otten-Willers
K009420 DE431316773101
5.

94

AQSEL SWB SWE 2004 Wałach gniada F: Quite Easy / Quidam De Revel
M: Aromona (42) / Romano
O: Emilia Jach
B: K. Krause, J. Antonsson
K010175 752004040403466 104ZN01
6.

117

ATUT M. POL 2009 Wałach gniada F: Bonaparte / Pick Wick
M: Aura Dahomanka / Blank Schagya
O: Robert Sławecki
B: Andrzej Tyka
K016412 POL006570002009
7.

102

ATYLLA L SP POL 2007 Wałach gniada F: Cruzeiro L
M: Andaluzja
O: Ireneusz Kołodziejak
B: Ireneusz Kołodziejak
K023487 POL009580430507
8.

108

BALOU W KUC POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Bałwan
M: Botwinka
O: Joanna Szulc
B: Polska
Brak
9.

82

BARYT Małopolska POL 2001 Wałach kara/164 F: DECORATION
M: BAWEŁNA
O: Kinga Juśko
B: SK Janów Podlaski
K006152 08193 POL40251
10.

87

BENTAMO 2 OLD. POL 2009 Wałach kasztanowata F: Belissimo M
M: po Florestan I
O: GR Kowalski SP.J.
B: Niemcy
brak
11.

69

BENTLEY 0019 HAN GER 1998 Wałach kasztanowata/175 F: Bon Bonaparte
M: Berolina
O: Anna Piotrowicz
B: GER
K010356 DE316835998 103TI41
12.

130

BENTLEY 0019/ METRES I - P F:
M:
O:
B:
13.

35

BESSIE WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Cancoon
M: Barbara / Dżamir
O: Natalia Szpulecka
B: .
K021172 616007550143411
14.

131

BESSIE / TASSILO I F:
M:
O:
B:
15.

83

BLUE BERRY MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Liwiec
M: Baszara
O: Adrianna Wieczorek
B: Nina Bielecka
K014812 616006590178508
16.

14

BOLIVIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: WANDERKONIG
M: BUTTERFLY
O: Robert Zawodniak
B: OZHK Wrocław
K022948 616009670143009
17.

23

CAMARO WLKP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Helanis / Cantanis
M: Cedra / Cedros
O: Dorota Dobrowolska
B: Teresa Tomaszewska
K014514 POL007660011906
18.

3

CARDAMON SP POL 2009 Ogier gniada/170 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Chanel / Compliment
O: Anna-Maria Gawłowska
B: Anna-Maria Gawłowska
K016060 616009610110309
19.

107

CARYCA KATARZYNA Oldenburg POL 2005 Klacz gniada F: Curacao
M: New Wave
O: Jarosław Poręba
B:
K011077
20.

121

CASSIDY Holsztyńska POL 2013 Wałach gniada F: Casskeni II
M: Veltin
O: Marta Madej
B: SK Bielin
K023819
21.

100

CHANTRE' NOIR Deutches Reitpony GER 2010 Ogier kara/kuc:149 F: Calido-G
M: Sara
O: Anna Tyrkiel-Baranowska
B: Josef Wernke
K024093 DE 435350178710
22.

45

CHERRY COLA WESTF POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Canturo
M: Coca Cola
O: Urszula Krzrwicka
B: Montis Sp.zo.o
K020649
23.

104

COEDNEWYDD PEPSI Welsh Cob SWE 2010 Ogier kara/kuc: F: Coednewydd express
M: Coednewydd Felicia
O: Marta von Mauberg
B: D I Evans
K022590
24.

96

CORIANDER SP POL 2007 Wałach gniada F: Graf Majus Polonus
M: Corsatyna
O: Dariusz Madeja
B: Tomaszewski Beniamin
K016289 POL009530146707
25.

98

DA CAPO 163 Hanowerska DEU 2004 Wałach kara F: De Niro
M: Caprice
O: Piotr Rogowski
B: Niemcy
K020921
26.

54

DAGON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1998 Wałach kasztanowata F: Renier
M: Doreen
O: Maciej Wojtaszek
B: Niewiadomski Marek
K003935 616009660551898
27.

116

DANNY FOX B DRP GER 2005 Wałach kasztanowata/kuc:146 cm F: Danny Gold
M: Minigi
O: Agnieszka Stopa
B: Hubert Hemmelgarn
K016541
28.

126

DEINHARD S DRP POL 2001 Wałach gniada/kuc:141 cm F: Diskus
M: Ninka
O: Natalia Wojtaszek
B: Schulte- Althoff, Wilhelm
K010190 DE 441 410468501 103FB90
29.

65

DELICIOUS PP KUC POL 2006 Klacz kasztanowata/mk:141 F: Dacapo 154
M: Deborah B
O: Jarosław Golubiński
B: Procima sp zoo
K010730 104ZI48
30.

62

DENARO PP Deutsches Reitpony POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc: F: KELTS DE ANGELO
M: DAISY
O: IRENA GĄSIENICA ROJ
B: MANUELA STRIGLMAIR
K014326 DE4101100631107
31.

48

DIE JACKSON Württemberger GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Dr. Jackson D
M: Fortuna
O: Hans van Luijken
B: Niemcy
K024065
32.

134

DIE JACKSON/POKORELLA F:
M:
O:
B:
33.

53

DIEGO RAMIREZ HANN GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Frederico
M: Rosenrot
O: Alicja Trawińska
B: Dieter Burbrink
K0137118 DE431318301808 DE431318301808
34.

58

DIORA SOL Oldenburska GER 2009 Klacz gniada F: Dayano
M: Willpower
O: Sylwia Ruta
B: Niemcy
K021812 DE433331029209
35.

42

DISCOVERY Hanower POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Henrico / Don Frederico
M: Allice / Argentan
O: Barbara Sznigier
B: .
K012337
36.

19

DOMINGUEZ HANN POL 2008 Wałach kasztanowata F: Don Frederico
M: Nane
O: Replika spółka z o.o.
B: Hermann Thumann
K017947 DE431318328508
37.

99

DON CORLEONE 29 Hanoweska POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Antonio-Star
M: Physalie
O: Anna Tyrkiel-Baranowska
B: -
K020273
38.

92

DON GLORY Oldenburg GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Don Primero
M: Rienna
O: Edyta Ordon
B: von Merveldt
K019555
39.

101

DON JOAQUIN SP POL 2003 Wałach gniada F: Descarado XVII / Cerezo III
M: Juanita / Andaluz XIII
O: Elżbieta Liberda
B: Aleksandra Witfild
K012536 POL009580026303
40.

22

DONEVAN DRP GER 2009 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: ERFTTAL DUNCAN
M: PALOMA
O: GRZESŁAW BILICKI
B: JOACHIM GLIENKE
K022079 DE434340275509
41.

38

DONNA LARRA P SP POL 2006 Klacz gniada F: Larron
M: Dunka
O: Monika Jackowska
B: Witold Polowczyk
K014490 POL009610152606
42.

76

DRIFTER KWPN NLD 2008 Wałach siwa F: Special D
M: Tristanna
O: Bruge Małgorzata Maruszczak
B: Van-Asck-Bikker
K019149
43.

133

DRIFTER/KORIDA-P F:
M:
O:
B:
44.

4

DRUH HROBY HRON KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: NN
M: Hurka
O: Edyta Juszczuk-Kubiak
B: Krzysztof Chomicz
K020960 616999610165210
45.

71

E. SMARAGD KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Johnson
M: Smaragd R
O: Adam Nowak
B: holandia
K018742
46.

67

EHRENSTEIN TRAK POL 2006 Wałach kara F: hohenstein
M: Eureka
O: K. Zagórska
B: PL
K012593 POL732010025306
47.

72

FASHION M KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Wynton
M: Tomathika M
O: Wiktoria Trzebniak
B: van Mook
K020296
48.

7

FELIETON GT OLD GER 2009 Ogier ciemnogniada/170 F: Fidertanz
M: Aronja
O: Anna-Maria Gawłowska
B: Josef u Marlies Muenzenbrock
K020182 DE 433330398309
49.

2

FORCE KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Johnson
M: Volmie
O: Aleksandra Lesner
B: .
K017769
50.

25

FURST AVALON Westfalska GER 2005 Wałach kasztanowata/178 F: Furst Heinrich
M: Grafin
O: Marek Szczur
B: Werner Tacke
K016665 DE441411906205
51.

91

FURSTENTRAUM Bawarska GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Furst Heinrich
M: Maikiki
O: Andrzej Cichoń
B: Niemcy
K021794
52.

77

GALAPAGOS Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Quaterback
M: Gracja
O: Stadnina Koni Dębno Spółka Jawna
B: Stadnina Koni Dębno Spółka Jawna
K017344 616007610019110
53.

89

GARDES M SP POL 2004 Wałach gniada F: Sokrates
M: Garda
O: Natalia Gitlar
B: PL
K008661 POL009690013204
54.

105

GLADSTONE MUSTERD KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Ustinov
M: Uvola
O: Joanna Plata
B: NED
K018866
55.

70

GLUCKSPILZ 17 DRP GER 2012 Wałach izabelowata/kuc: F: Golden Dream
M: Lucky Lao
O: Ludmiła Strypikowska
B: Gerald Meyerhoff
KO22569
56.

74

GO GO BORNEO Oldenburg NED 2011 Wałach gniada/172 cm F: Belstaff
M: Feiner Gold
O: Sylwia Woźnicka
B: Stijn Renders
K025010 DE433331691911
57.

18

GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE Kuc Walijski POL 2006 Wałach kara/kuc: F: Orchard Boginov
M: Goldwind Empire's First Lady
O: Jolanta Hałasowska
B: Anton ter Bogt
K022603 5280170600581
58.

110

GOUDELOUP KWPN NED 2011 Wałach kara/170 F: Riant / Jazz
M: Ornate / Haarlem
O: Piotr Rachwał
B: J.Gloudemans
K021281 528003201101721
59.

79

HAITI SP POL 2008 Klacz gniada F: Aron
M: Hańcza
O: Bogusław lis
B: SK Udórz
K012187 POL009540059608
60.

31

HANNIBAL Trakeńska DEU 2003 Wałach gniada F: Gypsy King
M: Hekate III
O: Maria Mackiewicz
B: GER
K011926
61.

39

HAVANNA Nederlanden Pferde POL 2010 Klacz kara F: Haarlem/ Ferro
M: .
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B: Holandia
K022279
62.

132

HAVANNA/WINTERKONINH F:
M:
O:
B:
63.

81

HELIOPOLIS Trakeńska LTU 2003 Wałach kara F: HELERIS / ELEKTRONAS
M: Hidraulika / Hapun
O: JOANNA WIÓREK
B: SK NEMUNAS
K022942 POL73201003960312788
64.

90

HERTZREGENT Hanowerska GER 2007 Wałach gniada F: Hotline
M: Alikantje
O: Andrzej Cichoń
B: Niemcy
K020490
65.

43

HORMON PONYSPORT KUC POL 1999 Wałach tarantowata/kuc: F: Waron
M: Hurta
O: Krystyna Borkowska-Niemojewska
B: Mariusz Stański
K006172 POL013570024499
66.

12

HOT CHOCOLATE Hanowerska POL 2006 Klacz kasztanowata/172 F: Hochadel
M: Diva
O: Jan Łękawa
B: Holger van Vlyeten
K021234 DE 431319105206
67.

57

JACK NICHOLSON HS DV DEN 2012 Wałach ciemnogniada F: Jazz Time 2
M: Sinai HS
O: Sylwia Ruta
B: Dania
K022814
68.

85

JAMAL'S TWINKELING BWP BEL 2009 Wałach gniada F: Rousseau
M: Dusinda
O: JMS Sports sp. z o.o.
B: Twinkeling, Lichtaart
K022901
69.

80

KING RON P SP POL 2010 Wałach kara F: Ron William
M: Karenina P
O: Natalia Organista
B: Parkitny
K019151 616009670064110
70.

93

KORIDA-P SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Corleone-Z
M: Kaljope-P
O: Agata Głębowska
B: Parkitny Bogdan
K011208 POL009670026206
71.

21

LANZELOT Wurttemberger POL 2006 Wałach inna/170 F: Lord Lancer
M: Sanibel Island
O: Joanna Woźny
B: Jarosław Poręba
K015997
72.

34

LARGO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Lena / Bas
O: Katarzyna Konarska
B: Krzysztof Leszczyński
K014532 POL007520037509
73.

128

LEUNS VELD'S / DELICIOUS PP F:
M:
O:
B:
74.

66

LEUNS VELD'S WINSTON WELSH NLD 2007 Wałach inna/kuc:147 F: Bodo
M: Leuns Veld's Heidi
O: jarosław Golubiński
B: A. Peeters
K022553 5280170700825
75.

61

LIMIT 57 WESTF GER 2003 Wałach gniada F: Lissabon
M: Picola
O: Paweł Piątkowski
B: Paweł Piątkowski
K008351
76.

44

LONDANO Hanover GER 2008 Wałach kasztanowata/170 F: LONDONDERRY
M: MYDAM
O: KAROLINA STELMASZYK
B: WITOLD PIETRZYK
K013118 DE431318810108
77.

13

LONTHANO SP POL 2005 Wałach gniada F: Gironino
M: Limba
O: Dariusz Krywult
B: Maciej Pokusa
K017905 POL009540094705
78.

106

LORD DJANGO HAN GER 2010 Ogier gniada F: Stalypso/
M: Lona/
O: Ilona Janas
B:
K017862
79.

115

LUNA KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:147 F: Nico-K
M: LUKKA-PONYSPORT
O: Wioletta Garbowska
B: Stajnia Niwki Bizoń-Zalewska Anna
K016146 POL 013 69 01149 06
80.

8

MERCI KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:146 F: Domingo
M: Marionetka
O: Maria Pietrusinska
B: Dominik Gronet
K016071 12317
81.

95

METEOR SP POL 2004 Wałach gniada F: Balisko II / Quidam De Revel
M: Milady / Mig
O: Aneta Zdunek
B: -
K024357 POL009570049604
82.

68

METRES I - P SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: Corleone Z/Coriall Z
M: Madera-P/Saracen
O: Marcin Worotnik
B: Bogdan Parkitny
K019203 POL009670052609
83.

46

MOLIA L Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada F: Bockman's Looping
M: Mika
O: Monika Graczyk - Żokowska
B: Janota Dariusz
K021556 616007540046511
84.

6

MOZART-P SP POL 2005 Ogier bułana F: Corleone Z
M: Mojra
O: Jadwiga Pawłowicz
B: Bogdan Parkitny
K009806 POL009670010505
85.

109

MUPPET KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Atlantic Magic
M: Muffin
O: Anna Janecka
B: Polska
K019486
86.

11

NEIGEL PP DRP POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Nemax
M: Diuna PP
O: Anna Zdybicka
B: Procima sp. z o.o.
K020699 DE434340719111
87.

127

NEIGEL PP/ WICEK F:
M:
O:
B:
88.

122

NIXON Trakeńska POL 2011 Wałach gniada F: Heliopolis/Heleris
M: Nordica/Gluosnis
O: Joanna Wiórek
B: Tomasz Gąsowski
K018655 POL732010064911
89.

20

NOBIUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wieland / Werenfels
M: Nescafe / Spartakus
O: Katarzyna Frąckowiak
B: Remigiusz Makowski
K016666 616009660213008
90.

49

Portellahoeve's Pokorella KWPN POL 1997 Klacz kara F: Karandasj
M: Hocorella / Caritas
O: Hans van Luijken
B: Niemcy
K005480 19705930
91.

59

PYRUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Duran Duran
M: Pola
O: Alicja Kistowska
B: Adam Mazur
K018602 616009540138510
92.

15

QUINTESSENZ SAS Westfalska GER 2009 Wałach kasztanowata F: Quaterback
M: Escada
O: Sylwia Ruta
B: Niemcy
K021814 DE441410896909
93.

113

QUIRIN9 BAVAR GER 2000 Ogier ciemnogniada F: Quartier Latin/Quattro B
M: Phantasie
O: Barbara Guniewicz
B: Willkommer Anton
K009982 PZJ:K009982 GER 43804
94.

16

QUO VADIS Hanower GER 2009 Ogier gniada F: Quaterback
M: Hepburn
O: Remigiusz Makowski
B: Niemcy
K017412
95.

88

RAIKANO'S SON Rheinisches Reitpferd POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Raikano
M: Wolkenspiel
O: GR Kowalski SP.J.
B: Yzermann, Gerd
brak
96.

63

RAMMSTEIN Holsztyn POL 2001 Ogier ciemnogniada F: Reinsberg
M: Keylin
O: Tomasz Wójtowicz
B: GER
07998
97.

55

RESULTON SG II PRE ESP 2009 Wałach gniada F: Naviero SG
M: Resultona
O: Katarzyna Lach
B: Yaguada Soto Gil
K022877 724015090248647
98.

75

ROGER SP POL 2005 Wałach gniada F: Dżentelmen
M: Rozeda
O: Woźnicka Sylwia
B: Andrzejewska Milena
K016493 009520132305
99.

41

ROMANTIC P Niem.sport. GER 2009 Wałach kasztanowata F: Rosenstein
M: Galice
O: Małgorzata Brodziak
B: Ludwig Ebermann
K013717 DE455870050309
100.

73

ROMANTICA SP POL 2010 Klacz kara F: Swarovski
M: Rowa
O: Ludmiła Strypikowska
B: Piotr Wiese
K017986 616009590204710
101.

51

RUBINA 395 Oldenburg GER 2008 Klacz kara F: Hoftanz
M: Romana
O: Sylwia Moczak
B: Niemcy
K022766
102.

33

SAFIRA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz kara F: BERTIL FAN D'ALD LOOP
M: SZADA
O: Robert Gugała
B: Robert Gugała
K021283 616999610139112
103.

125

SAILOR MOON Hanowerska GER 2013 Wałach kara F: San Amour I
M: Wanja
O: Małgorzata Bryła
B: Mathias Schulze
Brak DE 431310773413
104.

64

SALVATORE OLD GER 2008 Ogier ciemnogniada F: Swarovski / Sandro Hit
M: Fryda / Figaro
O: Iwona Wiśniewska
B: Gerd Danneman
K014195 DE433331063908
105.

37

SCYPION SP POL 2007 Ogier gniada F: BALOUBET DU ROUET
M: S - LANDDIVA
O: Anna Chabotar
B: Zbigniew Wilski
K012421
106.

10

SHAMROCK Oldenburska DEU 2005 Wałach kara F: Stedinger
M: Rodiana
O: Patricia Popławska
B: Gerd Sosath
K018074
107.

84

SHERIDAN WLKP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Romantiker
M: Synsarna
O: Ewa Iwaszkiewicz
B: Agrofood S.A.
K006842 POL00752007080208828
108.

86

SHY BOY BAW DEU 2010 Wałach kasztanowata/171 F: Swarovski
M: Ravena
O: Łakomik Jarosław
B: Guenter Koller
K020181 DE 48181080110
109.

24

SILVANO HAN GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Sandro Hit / Sandro Song
M: Lady Champ / Longchamp
O: Magdalena Strąk
B:
K010660 DE431310643006
110.

78

STERNIK SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Contendor
M: Stella
O: Krzysztof Suchan
B: SK Racot
K015385 616009610218709
111.

103

SUMMERSBY DRP GER 2004 Wałach gniada/kuc: F: Sterling
M: Autal Carina / Lleinau Tywysog
O: Narcyz Baran
B: NN
K007720 DE422220011503
112.

30

SYLVESTER KWPN POL 1999 Wałach kasztanowata F: Balzflug
M: Iquita
O: Anna Paprocka
B: brak
K023323
113.

56

TARA SP POL 2008 Klacz kara F: De Niro
M: Tallisto M.H.
O: Agnieszka Wiśniewska
B: Lucjan Kornak
K015483 616009580861708
114.

36

TASSILO I Holsztyn POL 2009 Wałach gniada/172 F: Talkative
M: Nalena
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B: Niemcy
K014321 DE421000051909
115.

27

TEJSI Śląska POL 2010 Klacz gniada F: Boneto / Evento
M: Taisa / Nomen
O: Jolanta Styrna
B: Jarosław Święcicki
K020158 616008670011510
116.

52

THOSWIN VELDHOEK BWP BEL 2003 Wałach ciemnogniada F: Oswin
M: Datania
O: Andrzej Ostrowski/Agata Gietka
B: Belgia
K009388
117.

1

TIFANY FRYZ POL 2006 Klacz kara/168 F: Sander/Oltman
M: Elke V/Feitse293
O: katarzyna sicinska
B: katarzyna sicinska
K019842 NL616004200600073
118.

97

WESTA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Pegasus HB
M: Wendy po Westrich
O: Cezary Kubacki
B: Paweł Mazurek
K021090 POL009670057308
119.

9

WICEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc: F: Wiatr Ponysport
M: Veris Ponysport
O: Anna Zdybicka
B: Baraniok Stanisław
K021884 POL999610136008
120.

50

WIKTORIA KUC POL 2003 Klacz srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Joanna Szulc
B: Polska
K015661 616999590248903
121.

40

WINTERKONING KWPN POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Burggraaf / Landgraf I
M: Nelly / Dutchboy
O: Magdalena Paszylk Lewandowska
B: .
K020714 5280030302378
Rider Club
Competition
Prize
Baranowska Maja BM HORSE
200
SUM:
200.00
Bierieżnow Tatiana KS Centurion
450
SUM:
450.00
Cichoń Mateusz KJ Lider
150zł
150
100
700
SUM:
950.00
Cichoń Michał KJ Lider
700
SUM:
700.00
Gawłowska Anna-Maria Sopocki KJ
50zł
Jach Emilia KJ Lider Radzionków
1400
SUM:
1400.00
Janas Ilona KJ. Lider Radzionków
1800
SUM:
1800.00
Kowalska Małgorzata Silesia Dressage Club
500
SUM:
500.00
Kubacka Natalia Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
50zł
150zł
100
SUM:
100.00
Kuriata Katarzyna KS ARKADIA
50zł
Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda
900
SUM:
900.00
Liberda Elżbieta Eqiu Club Zamłyniec
100zł
150zł
Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice
900
100zł
150
150
SUM:
1200.00
Misztal Liwia SLKS Książ
150zł
Pachulska Alicja Silesia Dressage Club
600
SUM:
600.00
Popiołek Katarzyna LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
150zł
Rogowska Julia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
500
SUM:
500.00
Skowrońska-Kozubik Żaneta LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
100
150
SUM:
250.00
Suchan Hanna JKS Cwał
50zł
100zł
Szymańska Julia KS Garo
150zł
400
SUM:
400.00
Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin
500
SUM:
500.00
Wiórek Maciej Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
350
SUM:
350.00
Woźnicka Klara KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o.
100zł
50zł
50
SUM:
50.00
Zalewska Magdalena Equesta
1100
100zł
150
SUM:
1250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baran Zofia
bpk MAZ
SUMMERSBY (103)
2018-03-23
1
2018-03-24
1
2018-03-25
1
2018-03-25
Baranowska Maja
BM HORSE
2018-03-23
5
2018-03-24
3
2018-03-25
2
2018-03-25
200
Bierieżnow Tatiana
KS Centurion
2018-03-23
2
2018-03-24
3
2018-03-25
2
2018-03-25
2018-03-23
1
2018-03-24
1
2018-03-25
1
2018-03-25
450
Bilicka Julia
KLUB JEŹDZIECKI ARPAV
DONEVAN (22)
2018-03-23
6
2018-03-24
5
2018-03-25
7
2018-03-22
1
2018-03-25
Bryła Małgorzata
KJK SZARY MICHAŁOWICE
2018-03-22
2
2018-03-24
1
2018-03-25
1
2018-03-25
Chebotar Valeriia
KJ AS Dream
SCYPION (37)
2018-03-23
8
2018-03-24
6
2018-03-25
11
2018-03-25
Cichoń Mateusz
KJ Lider
2018-03-22
1
150zł
2018-03-23
1
150
2018-03-25
2
100
2018-03-23
5
2018-03-24
3
2018-03-25
5
2018-03-25
700
CASSIDY (121)
2018-03-22
1
2018-03-24
3
Cichoń Michał
KJ Lider
2018-03-23
2
2018-03-24
4
2018-03-25
2
2018-03-25
700
Cybula Matylda
KJ AS Dream
BESSIE (35)
2018-03-23
4
2018-03-24
4
2018-03-25
6
2018-03-23
10
2018-03-24
15
Cybula Matylda
KJ AS Dream
2018-03-25
Dobrowolska Anna
KJ Picador
CAMARO (23)
2018-03-23
10
2018-03-24
8
2018-03-25
10
2018-03-25
Frąckowiak Weronika
JKS Hanna
NOBIUS (20)
2018-03-23
11
2018-03-24
8
2018-03-25
9
2018-03-25
Garbowska Natalia
LKJ LEWADA
LUNA (115)
2018-03-22
1
2018-03-23
1
2018-03-25
2
2018-03-25
Gąsinica Roj Marta
KJK Szary Michałowice
2018-03-22
4
2018-03-23
3
2018-03-25
3
2018-03-25
Gawłowska Anna-Maria
Sopocki KJ
2018-03-23
2018-03-22
3
50zł
Ginda Marta
WLKS Krakus Swoszowice
2018-03-23
14
2018-03-24
11
2018-03-25
12
2018-03-25
Głębowska Natalia
Klub Jezdziecki Gołębin Stary
DRIFTER (76)
2018-03-23
17
2018-03-24
12
2018-03-25
5
2018-03-23
12
2018-03-24
11
2018-03-25
Gogolińska Oliwia
ŁKJ
2018-03-23
19
2018-03-24
18
2018-03-25
2018-03-23
13
2018-03-24
13
2018-03-25
Golubińska Ewa
KJ Plejada
2018-03-23
4
2018-03-24
4
2018-03-23
3
2018-03-24
2
2018-03-25
3
Golubińska Ewa
KJ Plejada
2018-03-25
Grygier Wójtowicz Anna
WKJ Lublin
2018-03-23
10
2018-03-24
20
2018-03-25
14
2018-03-25
Gugała Maja
SLKS Książ
SAFIRA (33)
2018-03-23
6
2018-03-24
10
2018-03-25
3
2018-03-25
Gurnacz Aleksandra
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
BOLIVIA (14)
2018-03-23
11
2018-03-24
13
2018-03-25
10
2018-03-25
Hałasowska Anna
KJ Grodno-Dwór
2018-03-23
8
2018-03-24
7
2018-03-25
4
2018-03-25
Jabłonka Julia
KJ Dilmar
2018-03-23
2018-03-24
16
2018-03-25
Jach Emilia
KJ Lider Radzionków
AQSEL (94)
2018-03-23
3
2018-03-24
2
2018-03-25
3
2018-03-25
1400
Jackowska Emilia
KJ AS Dream
2018-03-22
6
2018-03-23
5
2018-03-24
4
Janas Ilona
KJ. Lider Radzionków
2018-03-23
1
2018-03-24
1
2018-03-25
1
2018-03-25
1800
Janecka Julia
KJ Golden Dream
MUPPET (109)
2018-03-22
5
2018-03-23
2
2018-03-25
4
2018-03-25
Jankowska Maja
KJ Golden Dream
2018-03-23
8
2018-03-24
9
2018-03-25
7
2018-03-25
Juśko Kinga
Sekcja Jeździecka Fidelius
BARYT (82)
2018-03-23
9
2018-03-24
12
2018-03-25
Kistowska Alicja
Klub Jeździecki LANDO
PYRUS (59)
2018-03-22
8
2018-03-23
7
2018-03-24
7
Klein-Fryc Katarzyna
KJK Szary Michałowice
2018-03-23
6
2018-03-24
9
2018-03-25
7
2018-03-25
Konarska Katarzyna
LKS Stragona Strzegom
LARGO (34)
2018-03-23
11
2018-03-24
10
2018-03-25
9
2018-03-25
Koszowska Kaja
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2018-03-23
10
2018-03-24
10
2018-03-25
5
2018-03-25
Kowalska Małgorzata
Silesia Dressage Club
2018-03-23
4
2018-03-24
5
2018-03-25
3
2018-03-25
500
Kownacki Mikołaj
Karkonoski KJ
2018-03-23
7
2018-03-24
3
2018-03-25
5
2018-03-25
Krzewicka Urszula
KJ Golden Dream
2018-03-23
6
2018-03-24
9
2018-03-25
8
2018-03-25
Kubacka Natalia
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
WESTA (97)
2018-03-22
3
50zł
2018-03-23
1
150zł
2018-03-24
2
100
Kubiak Oliwia
MAZ/bpk
2018-03-23
11
2018-03-24
8
2018-03-25
9
2018-03-25
Kuczkowska Daniela
BM HORSE
2018-03-22
1
Kuriata Katarzyna
KS ARKADIA
2018-03-22
8
2018-03-23
3
50zł
2018-03-25
2
Lesner Aleksandra
KJ Pegaz Reda
FORCE (2)
2018-03-23
1
2018-03-24
1
2018-03-25
1
2018-03-25
900
Liberda Elżbieta
Eqiu Club Zamłyniec
ATYLLA L (102)
2018-03-22
2
100zł
2018-03-23
1
150zł
Łakomik Katarzyna
KJ Golden Dream
SHY BOY (86)
2018-03-22
7
2018-03-23
8
Łękawa Karolina
Klub Jeździecki Jaroszówka
2018-03-23
2018-03-24
11
2018-03-25
Łukasik Katarzyna
KJ Pegaz Chwałowice
2018-03-23
2
2018-03-24
4
2018-03-25
4
2018-03-25
900
2018-03-22
2
100zł
2018-03-24
1
150
2018-03-25
1
150
Mackiewicz Maria
KS Garo
2018-03-22
4
2018-03-23
6
2018-03-25
3
Makowska Marzena
Klub Jeździecki Welt Opypy
2018-03-23
9
2018-03-24
12
2018-03-25
11
2018-03-25
Misztal Liwia
SLKS Książ
TEJSI (27)
2018-03-22
1
150zł
2018-03-23
4
2018-03-24
6
Moczak Julia
KJ Golden Dream
2018-03-23
3
2018-03-24
7
2018-03-25
6
2018-03-25
Organista Natalia
SJ Baborówko
2018-03-23
17
2018-03-24
12
2018-03-25
16
2018-03-25
Pachulska Alicja
Silesia Dressage Club
2018-03-23
1
2018-03-24
2
2018-03-25
2
2018-03-25
600
Paszylk Nadia
KJ AS Dream
HAVANNA (39)
2018-03-23
16
2018-03-24
19
2018-03-23
13
2018-03-24
14
2018-03-25
9
2018-03-25
Peruga Nadia
KJ Golden Dream
2018-03-23
2018-03-24
2018-03-25
2018-03-25
Plata Natalia
bpk POM
2018-03-23
18
2018-03-24
2018-03-25
Popiołek Katarzyna
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2018-03-22
1
150zł
2018-03-23
7
2018-03-24
7
2018-03-25
10
2018-03-25
Popławska Aleksandra
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2018-03-23
19
2018-03-24
18
2018-03-25
14
2018-03-25
Rachwał Piotr
KJ Equus Węgrzce
2018-03-22
9
2018-03-23
7
GOUDELOUP (110)
2018-03-22
4
2018-03-24
4
2018-03-25
3
2018-03-25
Rogowska Julia
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2018-03-23
4
2018-03-24
1
2018-03-25
1
2018-03-25
500
Ruszkowska Natalia
Niezrzeszona
2018-03-22
2
2018-03-23
5
2018-03-25
1
2018-03-25
Ruta Sylwia
Equesta
2018-03-22
7
2018-03-23
5
Sicinska Katarzyna
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
TIFANY (1)
2018-03-22
5
2018-03-23
6
2018-03-24
5
Skowrońska-Kozubik Żaneta
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2018-03-23
2
100
2018-03-25
1
150
Sławecka Zuzanna
KJ Apacz Mszana Górna
2018-03-22
3
2018-03-23
4
2018-03-25
6
2018-03-25
Stelmaszyk Maria
Gołębin Stary
LONDANO (44)
2018-03-23
6
2018-03-24
11
2018-03-25
8
2018-03-25
Strąk Magdalena
WKJ Lublin
SILVANO (24)
2018-03-23
13
2018-03-24
16
2018-03-25
20
2018-03-25
Suchan Hanna
JKS Cwał
STERNIK (78)
2018-03-23
15
2018-03-24
15
2018-03-25
13
2018-03-25
HAITI (79)
2018-03-22
3
50zł
2018-03-23
2
100zł
2018-03-25
1
Szczur Marek
KJK Szary Michałowice
2018-03-23
18
2018-03-24
19
2018-03-25
18
2018-03-25
Sznigier Natalia
KJ AS Dream
2018-03-23
12
2018-03-24
10
2018-03-25
5
2018-03-25
Szymańska Julia
KS Garo
2018-03-22
1
150zł
2018-03-23
2
2018-03-24
3
2018-03-25
6
2018-03-22
5
2018-03-23
3
2018-03-24
4
2018-03-25
400
Tomala Aleksandra
KJ Lider Radzionków
2018-03-23
15
2018-03-24
8
2018-03-25
8
2018-03-25
Tomków-Bednarska Magdalena
WLKS Krakus
QUIRIN9 (113)
2018-03-22
5
2018-03-24
2
2018-03-25
2
2018-03-25
Trawińska Alicja
bpk POM
2018-03-23
5
2018-03-24
2
2018-03-25
4
2018-03-25
Van Luijken Liliane
KJ Golden Dream
2018-03-23
3
2018-03-24
7
2018-03-25
7
2018-03-23
9
2018-03-24
8
2018-03-25
Von Mauberg Aurelia
Polski Polo Klub
2018-03-23
5
2018-03-24
6
2018-03-25
6
2018-03-25
Walczyńska-Graczyk Maria
KS Centurion
MERCI (8)
2018-03-23
9
2018-03-24
9
2018-03-25
8
2018-03-25
Wicher Bianka
KJ Golden Dream
BALOU W (108)
2018-03-22
6
2018-03-23
6
2018-03-25
5
2018-03-25
Wierzchowski Jarosław
WKJ Lublin
TARA (56)
2018-03-23
8
2018-03-24
6
2018-03-25
6
2018-03-25
500
Wierzchowski Piotr
WKJ Lublin
2018-03-23
12
2018-03-24
16
2018-03-25
17
2018-03-25
Wiórek Maciej
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2018-03-23
2
2018-03-24
2
2018-03-25
4
2018-03-25
350
Wiórek Maria
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
NIXON (122)
2018-03-24
6
Wiśniewska Marta
Klub Jeździecki Złoty Rubin Sp. z o.o
2018-03-23
20
2018-03-24
14
2018-03-25
18
2018-03-25
Wojsz Justyna
bpk LOD
2018-03-22
6
2018-03-23
4
Wojtaszek Natalia
AZS PW
DAGON (54)
2018-03-23
8
2018-03-24
6
2018-03-25
8
2018-03-25
Worotnik Karolina
Karkonoski KJ
2018-03-23
7
2018-03-24
5
2018-03-25
3
2018-03-23
5
2018-03-24
7
Worotnik Karolina
Karkonoski Klub Jeździecki
2018-03-25
Woźnicka Klara
KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o.
2018-03-23
10
2018-03-24
6
2018-03-25
4
2018-03-25
ROGER (75)
2018-03-22
2
100zł
2018-03-23
3
50zł
2018-03-24
3
50
Woźny Marcelina
KJ Partynice
2018-03-23
9
2018-03-24
10
2018-03-25
6
2018-03-25
Zagórska Pola
KJ Plejada
2018-03-23
13
2018-03-24
9
2018-03-25
8
2018-03-25
Zalewska Magdalena
Equesta
2018-03-23
4
2018-03-24
4
2018-03-25
2
2018-03-25
1100
2018-03-22
4
2018-03-23
2
100zł
2018-03-24
1
150
Zapała Angelika
KJ Apacz Mszana Górna
ATUT (117)
2018-03-22
3
2018-03-24
5
2018-03-25
3
2018-03-25
Zdunek Dominika
bpk LUL
METEOR (95)
2018-03-23
6
2018-03-24
5
2018-03-25
12
2018-03-25
Zdybicka Pola
Stow. KS Chojnów
WICEK (9)
2018-03-23
7
2018-03-24
12
2018-03-23
12
2018-03-24
11
Zdybicka Pola
2018-03-25
Żokowska Agnieszka
Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
MOLIA L (46)
2018-03-23
15
2018-03-24
17
2018-03-25

Number of Riders: 98

Number of Horses: 121

The sum of prizes: 12 100.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl