Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

CDI*** Sopot Winter 2018
Sopot Dressage Winter 2018
Hipodrom Sopot, 8-11.02.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
35 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:55
2018-02-05 20:04:55
Patricia Arroyo Baudet BACARDI KROGSAGERGAARD
  • 1x 2/YR/Konkurs Zespołowy
34 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:55
2018-02-05 20:04:55
Viktorija Kundrotaite HEFAISTAS
  • 1x 2/YR/Konkurs Zespołowy
33 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:55
2018-02-05 20:04:55
Alicja Trawinska DIEGO RAMIREZ
  • 1x 2/YR/Konkurs Zespołowy
32 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:55
2018-02-05 20:04:55
Urszula Krzewicka CHERRY COLA
  • 1x 2/YR/Konkurs Zespołowy
31 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:55
2018-02-05 20:04:55
Magda Kowaluk ALL YOU NEED
  • 1x 2/YR/Konkurs Zespołowy
30 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:55
2018-02-05 20:04:55
Aleksandra Lesner FORCE
  • 1x 2/YR/Konkurs Zespołowy
29 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:55
2018-02-05 20:04:55
Elin Gustafsson SPORTLIFE
  • 1x 2/YR/Konkurs Zespołowy
28 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:55
2018-02-05 20:04:55
Camilla Aarnio-Wihuri BEAUTIFUL SAMORA
  • 1x 1/Junior/Konkurs Zespołowy
27 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:55
2018-02-05 20:04:55
Camilla Aarnio-Wihuri ZERO TOLERANCE
  • 1x 1/Junior/Konkurs Zespołowy
26 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:55
2018-02-05 20:04:55
Maja Jankowska CANDY BOY 25
  • 1x 1/Junior/Konkurs Zespołowy
25 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:55
2018-02-05 20:04:55
Anna Wojtkowska PASCAL
  • 1x 1/Junior/Konkurs Zespołowy
24 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:55
2018-02-05 20:04:55
Julia Szymanska ALLYOUNEEDLZ FIRFOD
  • 1x 1/Junior/Konkurs Zespołowy
23 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:55
2018-02-05 20:04:55
Malgorzata Kowalska RAIKANO'S SON
  • 1x 1/Junior/Konkurs Zespołowy
22 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:55
2018-02-05 20:04:55
Lucie-Anouk Baumgürtel CORIANDER FH
  • 1x 4/Pony/Konkurs Zespołowy
21 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:55
2018-02-05 20:04:55
Lucie-Anouk Baumgürtel ZINQ MASSIMILIANO FH
  • 1x 4/Pony/Konkurs Zespołowy
20 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:55
2018-02-05 20:04:55
Lana-Pinou Baumgürtel NICE BLUE EYES
  • 1x 4/Pony/Konkurs Zespołowy
19 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:55
2018-02-05 20:04:55
Barbora Jakilaite ROHLSDORFS HAVANNA
  • 1x 4/Pony/Konkurs Zespołowy
18 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:55
2018-02-05 20:04:55
Julija Arbaciauskaite TITUS KASTONAS
  • 1x 4/Pony/Konkurs Zespołowy
17 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:55
2018-02-05 20:04:55
Julia Bilicka DONEVAN
  • 1x 4/Pony/Konkurs Zespołowy
16 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:55
2018-02-05 20:04:55
Barbora Jakilaite QUO VADIS G
  • 1x 3/Children/Konkurs Wstępny
15 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:55
2018-02-05 20:04:55
Laura Lumbyte CAPUCCINO
  • 1x 3/Children/Konkurs Wstępny
14 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:55
2018-02-05 20:04:55
Matylda Cybula BESSIE
  • 1x 3/Children/Konkurs Wstępny
13 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:54
2018-02-05 20:04:54
Lotte Skjaerbaek SKOVENS RAFAEL
  • 1x 7/CDI3*/Konkurs Grand Prix
12 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:54
2018-02-05 20:04:54
Sandra Sysojeva M AND M'S
  • 1x 7/CDI3*/Konkurs Grand Prix
11 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:54
2018-02-05 20:04:54
Alexandra Hidien DON WILLIAM 2
  • 1x 7/CDI3*/Konkurs Grand Prix
10 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:54
2018-02-05 20:04:54
Anna Gawlowska CARDAMON
  • 1x 7/CDI3*/Konkurs Grand Prix
9 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:54
2018-02-05 20:04:54
Przemyslaw Kozanowski BELCANTO 34
  • 1x 7/CDI3*/Konkurs Grand Prix
8 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:54
2018-02-05 20:04:54
Katarzyna Lukasik E.SMARAGD
  • 1x 7/CDI3*/Konkurs Grand Prix
7 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:54
2018-02-05 20:04:54
Rishat Sabitov AZZARO
  • 1x 7/CDI3*/Konkurs Grand Prix
6 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:54
2018-02-05 20:04:54
Paula Manczak WILLIAMS JUNIOR
  • 1x 7/CDI3*/Konkurs Grand Prix
5 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:54
2018-02-05 20:04:54
Caroline Carlstedt CHACK CC
  • 1x 7/CDI3*/Konkurs Grand Prix
4 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:54
2018-02-05 20:04:54
Märit Olofsson Nääs STROLCHI
  • 1x 7/CDI3*/Konkurs Grand Prix
3 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:54
2018-02-05 20:04:54
Per Duvefelt EDVIN
  • 1x 7/CDI3*/Konkurs Grand Prix
2 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:54
2018-02-05 20:04:54
Per Duvefelt GARNIER
  • 1x 7/CDI3*/Konkurs Grand Prix
1 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 20:04:54
2018-02-05 20:04:54
Clara Espinosa GORDON
  • 1x 7/CDI3*/Konkurs Grand Prix
No. Rider Country
Year of birth
FEI ID
1. Aarnio-Wihuri Camilla FIN
2001 (J.)
10088751
2. Arbaciauskaite Julija LTU
2002 (J.)
10164356
3. Arroyo Baudet Patricia ESP
1997 (MJ.)
10084842
4. Baumgürtel Lana-Pinou GER
2005 (JM.)
10147930
5. Baumgürtel Lucie-Anouk GER
2004 (JM.)
10139927
6. Bilicka Julia POL
2002 (J.)
10128297
7. Carlstedt Caroline SWE
S
10163889
8. Cybula Matylda POL
2004 (JM.)
10163901
9. Duvefelt Per SWE
S
10108097
10. Espinosa Clara SWE
S
10078283
11. Gawlowska Anna POL
S
10038816
12. Gustafsson Elin SWE
1997 (MJ.)
10119961
13. Hidien Alexandra LUX
S
10058776
14. Jakilaite Barbora LTU
2004 (JM.)
10136894
15. Jankowska Maja POL
2001 (J.)
10164319
16. Kowalska Malgorzata POL
2001 (J.)
10145448
17. Kowaluk Magda POL
1997 (MJ.)
10153035
18. Kozanowski Przemyslaw POL
S
10036994
19. Krzewicka Urszula POL
1998 (MJ.)
10106069
20. Kundrotaite Viktorija LTU
1997 (MJ.)
10115011
21. Lesner Aleksandra POL
1997 (MJ.)
10118009
22. Lukasik Katarzyna POL
S
10112881
23. Lumbyte Laura LTU
2005 (JM.)
10163855
24. Manczak Paula POL
S
10076436
25. Olofsson Nääs Märit SWE
S
10119900
26. Sabitov Rishat POL
S
10056808
27. Skjaerbaek Lotte DEN
S
10060624
28. Sysojeva Sandra LTU
S
10087086
29. Szymanska Julia POL
2001 (J.)
10151850
30. Trawinska Alicja POL
1999 (MJ.)
10102403
31. Wojtkowska Anna POL
2000 (J.)
10111972
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder FEI Passport
1.

111

AKERMAN Fryzyjska POL 2014 Ogier kara/165 F: MURK FAN'E HEARRESYL
M: ANKE SIETSK
O: Alicja Wieczorek
B: Roman Gmurowski
2.

5

ALL YOU NEED PZHK 2010 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Renata Kowaluk
B: Przemyslaw Marczak
105QM61
3.

12

ALLYOUNEEDLZ FIRFOD DSP DEN 2009 Stallion Bay F:
M: /
O: PHU Maga Elzbieta Osinska
B: Morten Plenborg
105XN43
4.

114

AMADEUS WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Barbur
M: Atlanta
O: Marek Lesner
B: -
5.

66

ARENTO KWPN NLD 2005 Wałach gniada F: Trento B
M: Galucianne
O: Iwona Kaczmarz
B: Holandia
6.

57

ARES SWB SWE 2011 Wałach ciemnogniada F: COHIBA
M: PANDORA
O: DOMINIKA KRAŚKO BIAŁEK I OLGA JACEK
B: SZWECJA
7.

103

ARIANA M POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: x
B: x
8.

29

AZZARO PZHK POL 2005 Gelding Chestnut F: RUBIN HANN
M: AZA/MONTEVIDEO HANN
O: Galina Sabitova
B: MARIAN ORLOWSKI, DZIERZBIETOW MALY (POL)
103YK65
9.

1

BACARDI KROGSAGERGAARD DWB DEN 2003 Gelding Bay F: MILTON SKYTTEGARD
M: BLACKIE/RINALDO
O: Arroyo Baudet, Patricia
B: Stougaard, Hans
104UY39
10.

64

BALLANTINES Oldenburska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Burberry
M: Homologia
O: Sławomir Żygowski
B: -
11.

120

BALOU W NRPS POL 2005 Wałach ciemnogniada F: G. Basgier
M: Angelique W
O: JOWITA CZARNECKA VAN LUIJKEN
B: HOL
12.

8

BEAUTIFUL SAMORA KWPN NED 2006 Mare Bay F: SAMBA HIT
M: AQUILINO'S ANGEL/AQUILINO
O: Camilla Aarnio-Wihuri
B: Comb. J. De Joode & D. van Schalm
105GR80
13.

27

BELCANTO 34 HANN GER 2007 Gelding Chestnut F: BREITLING W
M: DONNA FAYE/DONNERHALL
O: Ratynski, Edward
B: HEINRICH, CHRISTIAN (GER)
104LC34
14.

22

BESSIE PZHK POL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Natalia SZPULECKA
B: Agnieszka i Cezary Mattusch
105WZ90
15.

10

CANDY BOY 25 HANN GER 2010 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Michal JANKOWSKI
B: Hubert Knigge
105XD31
16.

21

CAPUCCINO LTU 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Aiste ALBERTAVICIUTE KAIRE, Loreta AUGAITYTE, Daiva STREPETKAITE
B: Audrius Smulkstys
105XA25
17.

26

CARDAMON PZHK 2009 Male Bay F:
M: /
O: Anna Gawlowska
B: Anna Maria Gawlowska
105JN33
18.

31

CHACK CC HOLST GER 2005 Gelding Grey F:
M: /
O: CC Holsteiner Breeding
B: Jessen Frank
105WZ71
19.

100

CHANTRE' NOIR Deutches Reitpony GER 2010 Ogier kara/kuc:149 F: Calido-G
M: Sara
O: Anna Tyrkiel-Baranowska
B: Josef Wernke
20.

113

CHARMING Hanower POL 2014 Ogier kara F: Charmeur
M: Warena
O: Łukasz Lesner
B: Marek Lesner
21.

4

CHERRY COLA WESTF POL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Urszula Krzewicka
B: Montis Sp. z o.o.
105KF55
22.

108

COLLARIO Oldenburska GER 2013 Wałach gniada/174 F: Collado/Cassini I
M: Osaria/Argentinus
O: Anna Górska
B: Hubert Rump
23.

14

CORIANDER FH GER 2009 Gelding Chestnut F: FS CHAMBERTIN
M: DEBBY/DONNERTRAUM 2
O: Gestüt Freiberger Hof / Baumgürtel
B: Böge, Peter
105UP83
24.

70

DIE JACKSON Württemberger GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Dr. Jackson D
M: Fortuna
O: Hans van Luijken
B: Niemcy
25.

3

DIEGO RAMIREZ HANN GER 2008 Gelding Bay F: DON FREDERICO
M: ROSENROT/ROSENTAU
O: Alicja Trawinska
B: Dieter Burbrink
105DT90
26.

81

DIORA SOL Oldenburska GER 2009 Klacz gniada F: Dayano
M: Willpower
O: Sylwia Ruta
B: Niemcy
27.

74

DON ALONSO ZAP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Damon Hill
M: Willibald's Fantaghiro po Friedenfurst
O: GR Kowalski SP.J.
B: Austria
28.

58

DON CORLEONE 29 Hanoweska POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Antonio-Star
M: Physalie
O: Anna Tyrkiel-Baranowska
B: -
29.

25

DON WILLIAM 2 HANN GER 2002 Gelding Bay F: DON FREDERICO
M: LADY/LAURIES CRUSADOR XX
O: Hidien Berthold
B: Lochte, Walter
GER41359
30.

19

DONEVAN 2009 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Grzeslaw Bilicki
B: Joachim Glienke
105RF04
31.

67

DONNA KARAN13 Hanoverska POL 2008 Klacz kara F: Don Crusador
M: Rieke
O: Paula Mańczak
B: niemcy
32.

28

E.SMARAGD KWPN 2009 Mare Chestnut F:
M: /
O: Adam NOWAK
B: H J. Nijhof
105VB10
33.

33

EDVIN SWB 1999 Gelding Bay F: TIP-TOP
M: ELIZA/AMIRAL 764
O: PD Ridsport Per Duvefeldt
B: MARGARETA LARSSON, KRISTINEHAMN (SWE)
SWE05164
34.

54

FASHION M KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Wynton
M: Tomathika M
O: Wiktoria Trzebniak
B: van Mook
35.

53

FELIETON GT OLD GER 2009 Ogier ciemnogniada/170 F: Fidertanz
M: Aronja
O: Anna-Maria Gawłowska
B: Josef u Marlies Muenzenbrock
36.

56

FLYNN KWPN NED 2010 Wałach kara F: VIVALDI
M: AMYANDER/DE NIRO
O: DOMINIKA KRAŚKO BIAŁEK
B: HOLANDIA
37.

6

FORCE KWPN 2010 Male Bay F:
M: /
O: Aleksandra LESNER
B: J.W.T. Temmink
105UM99
38.

55

FRIEDRICH K Oldenburg GER 2010 Wałach gniada/176 F: Furst Romancier
M: wienna / Weltmeyer
O: Dominika Kraśko-Białek
B: niemcy
39.

59

G-SHOCK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
O: D. Bednarska
B: E. Nikołajuk
40.

34

GARNIER SWB SWE 2001 Gelding Chestnut F: BLUE HORS DON SCHUFRO
M: STINA/STANFORD
O: Carina Fredriksson
B: Inger & Sune Blom
105IZ73
41.

106

GIOTTO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa F: Caliro
M: Groteska
O: szkoła Jazdy Konnej oświata-lingwista
B: brak
42.

71

GLUCKSPILZ 17 DRP GER 2012 Wałach izabelowata/kuc: F: Golden Dream
M: Lucky Lao
O: Ludmiła Strypikowska
B: Gerald Meyerhoff
43.

77

GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE Kuc Walijski POL 2006 Wałach kara/kuc: F: Orchard Boginov
M: Goldwind Empire's First Lady
O: Jolanta Hałasowska
B: Anton ter Bogt
44.

35

GORDON SWB SWE 2003 Gelding Bay F: GUINNESS
M: IBI GARDENIA/ANGARD
O: Louise Nathhorst
B: Per-Owe Saleryd
105FI39
45.

62

GRYF SP POL 2009 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Agnieszka Eliks
B: Jan Kowalski
46.

2

HEFAISTAS LTU 2007 Gelding Bay F: FORSAITAS
M: HERARCHIJA/CHVALIONIJ
O: Viktorija Kundrotaite
B: Petras Bockus
104RB27
47.

115

HELIOS 155 OLD GER 2002 Wałach ciemnogniada F: Heraldik xx
M: Reni II
O: Małgorzata Goetel
B: Rieke Lemberg
48.

78

JACK NICHOLSON HS DV DEN 2012 Wałach ciemnogniada F: Jazz Time 2
M: Sinai HS
O: Sylwia Ruta
B: Dania
49.

101

LA' MARCEL KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: Harley
M: Lawa
O: Łukasz Lesner
B: Lukasz Lesner
50.

102

LAS VEGAS SP POL 2014 Wałach gniada/173 F: LOU REED
M: LAGUNA
O: Ruta Marcin
B: Lipiński Piotr
51.

105

LEGION Trakeńska POL 2013 Ogier gniada/168 F: CONNERY
M: LEDA
O: Michał Liberadzki
B: Monika Przeczewska
52.

24

M AND M'S UKR 2008 Stallion Bay F:
M: /
O: Sandra SYSOJEVA
B:
105XU79
53.

119

MUPPET KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Atlantic Magic
M: Muffin
O: Anna Janecka
B: Polska
54.

16

NICE BLUE EYES WESTF GER 2004 Mare Black F: NOTRE BEAU
M: PAMINA/PRINCIPAL BOY
O: Mag. Josef & Mag. Tamara Ahorner
B: Beckhoff Leonhard
102US33
55.

117

NIKODEM KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Jambo /
M: Nimfa / Egzamin
O: Katarzyna Sroka
B:
56.

11

PASCAL PZHK POL 2004 Gelding Bay F: WOLAND (HANN)
M: PANDORA (SP)/NIRKAN (SP)
O: Zofia Wojtkowska
B: WALDEMAR ZIENTEK, SOKOLE (POL)
104NN68
57.

68

PRISCO Łotewska LVA 2006 Wałach ciemnogniada/166 F: Calano II
M: Halva / Vintas
O: Agata Chromik
B: Łotwa
58.

80

QUINTESSENZ SAS Westfalska GER 2009 Wałach kasztanowata F: Quaterback
M: Escada
O: Sylwia Ruta
B: Niemcy
DE441410896909
59.

61

QUO VADIS Hanower GER 2009 Ogier gniada F: Quaterback
M: Hepburn
O: Remigiusz Makowski
B: Niemcy
60.

20

QUO VADIS G LTU 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Barbora Jakilaite
B: Gediminas Gutkauskas
105SB82
61.

13

RAIKANO'S SON RHEIN GER 2005 Gelding Bay F: RAIKANO
M: WOLKENSPIEL/WERTHER
O: Tomasz Kowalski
B: Yzermann, Gerd
103XV52
62.

17

ROHLSDORFS HAVANNA GER 2010 Mare Black F: HOLSTEINS WOODSTOCK
M: HIPPIE/TREFOILLOLD NELSON
O: Barbora Jakilaite
B: Galow Ingeborg
105BY80
63.

72

ROMANTICA SP POL 2010 Klacz kara F: Swarovski
M: Rowa
O: Ludmiła Strypikowska
B: Piotr Wiese
64.

50

SAMURAJ OLD POL 2009 Wałach kara F: SAN AMOUR
M: WOELCKCHEN po REVAN
O: KATARZYNA MILCZAREK
B: XX
65.

51

SAN FIORI OLD POL 2011 Wałach gniada F: SO WHAT A FEELING
M: AMORE'S GIRL po ARCHIPEL
O: KATARZYNA MILCZAREK
B: XX
66.

65

SAN SECRET Hanowerska GER 2011 Klacz ciemnogniada F: San Amour / Sandro Hit
M: Bella Donna / Brentano II
O: Daniel Konera
B: GER
67.

76

SCYPION SP POL 2007 Ogier gniada F: BALOUBET DU ROUET
M: S - LANDDIVA
O: Anna Chabotar
B: Zbigniew Wilski
68.

109

SINA WH Trakeńska GER 2013 Klacz ciemnogniada F: All Inclusive
M: Syntje WH / Herzruf
O: Krempeć Magdalena
B: Niemcy
69.

23

SKOVENS RAFAEL DWB DEN 2004 Stallion Chestnut F: ROMANOV
M: TAZORBA/DON SCHUFRO
O: LOTTE LINDGREN & PER SKJAERBAEK
B: JENS LUND PEDERSEN OG KIRSTEN B. HANSEN, LUNDERSKOV (DEN)
102RE60
70.

7

SPORTLIFE KWPN NED 1999 Gelding Other F: MONTECRISTO
M: NOELLA/APOLLONIOS XX
O: Karin Bernhardsson
B: G.W. VAN NOREL, WAPENVELD (NED)
103ED75
71.

112

STENVAENGE CHARLES SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: -
M: -
O: Łukasz Lesner
B: -
72.

32

STROLCHI OLDBG GER 2006 Gelding Chestnut F: SANCISCO
M: DOLCETTA/DAVIGNON II
O: Jessica Andersson
B: Gestüt Kempke Hof
104PO97
73.

52

SUMMER HIT Hanowerska GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Sandro Hit
M: Wenni
O: Sławomir Żygowski
B: Erich Hinrichs
74.

18

TITUS KASTONAS GER 2010 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Loreta AUGAITYTE
B: Siegfried Wetter
105XB06
75.

116

UNLIMITED SP POL 2007 Wałach kara F: Karbon
M: Uptown girl
O: Malgorzata Ziolkowska
B: Sk rzeczna
76.

75

UNLIMITED SP POL 2007 Wałach kara F: Karbon
M: Uptown girl
O: Malgorzata Ziolkowska
B: Sk rzeczna
77.

63

VALENTINO SP POL 2010 Wałach gniada F: Lancer III
M: Voruta
O: Joanna Bernatowicz
B: Nikodem Regliński
78.

30

WILLIAMS JUNIOR HANN GER 2002 Stallion Black F: WHITE STAR (HANN)
M: LAURA (HANN)/LANTHAN (HANN)
O: Artur Manczak
B: Arend Garrn
103IR88
79.

73

WINTERKONING KWPN POL 2003 Wałach gniada F: .
M: .
O: Magdalena Paszylk Lewandowska
B: .
80.

9

ZERO TOLERANCE KWPN NED 2004 Gelding Bay F: SOLITAIR
M: OLYMPIC STM/
O: Camilla Aarnio-Wihuri
B: J. Melis
105OX42
81.

15

ZINQ MASSIMILIANO FH HOLST GER 2005 Gelding Other F: MONSUN N
M: MINIWINI/CAP CENNEDY N
O: Gestüt Freiberger Hof/Baumgürtel
B: ZG Bahrenfuss & Kless
103MP01
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aarnio-Wihuri Camilla
2018-02-09
5
2018-02-10
5
2018-02-08
2018-02-09
3
2018-02-10
2
2018-02-11
2
2018-02-08
Arbaciauskaite Julija
2018-02-09
6
2018-02-10
6
2018-02-08
Arroyo Baudet Patricia
2018-02-09
1
2018-02-10
1
2018-02-11
1
2018-02-08
Baumgürtel Lana-Pinou
2018-02-09
4
2018-02-10
3
2018-02-11
2
2018-02-08
Baumgürtel Lucie-Anouk
2018-02-09
2
2018-02-10
1
2018-02-11
1
2018-02-08
2018-02-09
1
2018-02-10
2
2018-02-08
Bilicka Julia
DONEVAN (19)
2018-02-09
5
2018-02-10
5
2018-02-11
4
2018-02-08
Carlstedt Caroline
2018-02-09
2
140
2018-02-10
3
120
2018-02-08
Cybula Matylda
BESSIE (22)
2018-02-09
2
2018-02-10
2
2018-02-11
1
2018-02-08
Duvefelt Per
EDVIN (33)
2018-02-09
6
2018-02-10
5
80
2018-02-08
GARNIER (34)
2018-02-09
8
2018-02-11
2
300
2018-02-08
Espinosa Clara
GORDON (35)
2018-02-09
3
120
2018-02-11
1
396
2018-02-08
Gawlowska Anna
2018-02-09
3
60
2018-02-10
2
75
2018-02-11
3
80
2018-02-08
Gustafsson Elin
2018-02-09
2
2018-02-10
2
2018-02-11
2
2018-02-08
Hidien Alexandra
2018-02-09
10
2018-02-10
6
2018-02-08
Jakilaite Barbora
2018-02-09
3
2018-02-10
4
2018-02-11
3
2018-02-08
2018-02-09
1
2018-02-10
1
2018-02-11
2
2018-02-08
Jankowska Maja
2018-02-09
6
2018-02-10
4
2018-02-11
5
2018-02-08
Kowalska Malgorzata
2018-02-09
2
2018-02-10
3
2018-02-11
4
2018-02-08
Kowaluk Magda
2018-02-09
5
2018-02-10
6
2018-02-11
6
2018-02-08
Kozanowski Przemyslaw
2018-02-09
1
160
2018-02-10
2
140
2018-02-08
Krzewicka Urszula
2018-02-09
7
2018-02-10
5
2018-02-11
5
2018-02-08
Kundrotaite Viktorija
2018-02-09
4
2018-02-10
4
2018-02-11
4
2018-02-08
Lesner Aleksandra
FORCE (6)
2018-02-09
3
2018-02-10
3
2018-02-11
3
2018-02-08
Lukasik Katarzyna
2018-02-09
2
75
2018-02-10
3
60
2018-02-11
2
100
2018-02-08
Lumbyte Laura
2018-02-09
3
2018-02-10
3
2018-02-11
3
2018-02-08
Manczak Paula
2018-02-09
9
2018-02-11
4
180
2018-02-08
Olofsson Nääs Märit
2018-02-09
4
100
2018-02-10
4
100
2018-02-08
Sabitov Rishat
AZZARO (29)
2018-02-09
7
2018-02-11
3
240
2018-02-08
Skjaerbaek Lotte
2018-02-09
5
80
2018-02-10
1
160
2018-02-08
Sysojeva Sandra
2018-02-09
1
99
2018-02-10
1
99
2018-02-11
1
132
2018-02-08
Szymanska Julia
2018-02-09
4
2018-02-10
6
2018-02-11
3
2018-02-08
Trawinska Alicja
2018-02-09
6
2018-02-10
7
2018-02-11
7
2018-02-08
Wojtkowska Anna
PASCAL (11)
2018-02-09
1
2018-02-10
1
2018-02-11
1
2018-02-08

Number of Riders: 31

Number of Horses: 81

The sum of prizes: 3 096.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl