Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
56 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 13:16:28
2017-09-26 13:07:47
Katarzyna Milczarek DAVE S
  • 1x 4c/CS-2/I półfinał Mistrzostw Polski Seniorów
  • 1x 8/CS-4/II półfinał Mistrzostw Polski Seniorów
54 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 13:04:44
2017-09-19 12:52:49
Emma Skov CRACKER JACK
  • 1x 2/CC-2/Young Riders Team CDI
  • 1x 6/CC-3/II półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 10/CC-6/Freestyle Young Riders
53 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 13:05:17
2017-09-19 12:21:09
Ausrine Butrimaite RUDOLF
  • 1x 1c/C-2/I półfinał Mistrzostw Polski
  • 1x 5c/C-3/II półfinał MP konkurs Indywidualny Juniorów
  • 1x 9c/C-4/Finał MP Juniorów
52 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 13:05:30
2017-09-19 12:09:23
Sudipti Hajela ZODIAC DOS DIAMANTES
  • 1x 1c/C-2/I półfinał Mistrzostw Polski
  • 1x 5c/C-3/II półfinał MP konkurs Indywidualny Juniorów
49 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 13:06:10
2017-09-19 11:31:42
Volha Maniaty DREIG
  • 1x 4c/CS-2/I półfinał Mistrzostw Polski Seniorów
  • 1x 8/CS-4/II półfinał Mistrzostw Polski Seniorów
48 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 09:49:13
2017-09-18 23:24:03
Katarzyna Milczarek DZEKO
  • 1x 4c/CS-2/I półfinał Mistrzostw Polski Seniorów
  • 1x 8/CS-4/II półfinał Mistrzostw Polski Seniorów
  • 1x 12c/CS-5/Finał MP Seniorów
47 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 17:39:43
2017-09-18 17:02:12
Katarzyna Kuriata DOMINGUEZ
  • 1x 1c/C-2/I półfinał Mistrzostw Polski
  • 1x 5c/C-3/II półfinał MP konkurs Indywidualny Juniorów
  • 1x 9c/C-4/Finał MP Juniorów
46 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 14:40:47
2017-09-18 13:58:08
Katarzyna Popiołek ADRENALIN
  • 1x 4c/CS-2/I półfinał Mistrzostw Polski Seniorów
  • 1x 8/CS-4/II półfinał Mistrzostw Polski Seniorów
  • 1x 12c/CS-5/Finał MP Seniorów
45 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 14:40:22
2017-09-18 13:55:38
Jagoda Dąbrowska ATTACK WITH ME
  • 1x 2/CC-2/Young Riders Team CDI
  • 1x 6/CC-3/II półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 10/CC-6/Freestyle Young Riders
44 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 14:39:42
2017-09-17 22:52:21
Aleksandra Lesner WOHLKLANG U
  • 1x 2/CC-2/Young Riders Team CDI
  • 1x 6/CC-3/II półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 10/CC-6/Freestyle Young Riders
43 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 14:39:20
2017-09-14 18:01:49
Maciej Wiórek HELIOPOLIS
  • 1x 1A/D-2/
  • 1x 5A/D-3/
  • 1x 9A/D-4/
42 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 14:38:50
2017-09-13 19:12:39
Alicja Trawińska DIEGO RAMIREZ
  • 1x 1c/C-2/I półfinał Mistrzostw Polski
  • 1x 5c/C-3/II półfinał MP konkurs Indywidualny Juniorów
  • 1x 9c/C-4/Finał MP Juniorów
41 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-09-18 14:38:13
2017-09-13 13:33:46
Olivia Ribol DRAKAR
  • 1x 1c/C-2/I półfinał Mistrzostw Polski
  • 1x 5c/C-3/II półfinał MP konkurs Indywidualny Juniorów
  • 1x 9c/C-4/Finał MP Juniorów
40 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 14:37:34
2017-09-13 12:19:31
Aleksandra Ordon DON GLORY
  • 1x 2/CC-2/Young Riders Team CDI
  • 1x 6/CC-3/II półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 10/CC-6/Freestyle Young Riders
39 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 14:37:09
2017-09-12 18:57:10
Liliane Van Luijken POCORELLA
  • 1x 1A/D-2/
  • 1x 5A/D-3/
  • 1x 9A/D-4/
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 14:36:48
2017-09-12 18:56:22
Karolina Chojnacka ARENTO
  • 1x 1c/C-2/I półfinał Mistrzostw Polski
  • 1x 5c/C-3/II półfinał MP konkurs Indywidualny Juniorów
  • 1x 9c/C-4/Finał MP Juniorów
37 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 14:36:24
2017-09-12 18:55:08
Maja Jankowska CANDY BOY 25
  • 1x 1c/C-2/I półfinał Mistrzostw Polski
  • 1x 5c/C-3/II półfinał MP konkurs Indywidualny Juniorów
  • 1x 9c/C-4/Finał MP Juniorów
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 14:36:02
2017-09-12 18:53:20
Anna Sztokinier ABELARD
  • 1x 2/CC-2/Young Riders Team CDI
  • 1x 6/CC-3/II półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 10/CC-6/Freestyle Young Riders
35 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 14:35:36
2017-09-12 18:51:54
Urszula Krzewicka CHERRY COLA
  • 1x 2/CC-2/Young Riders Team CDI
  • 1x 6/CC-3/II półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 10/CC-6/Freestyle Young Riders
34 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 16:16:04
2017-09-11 14:43:07
Julia Brodziak FLOIYD
  • 1x 2/CC-2/Young Riders Team CDI
  • 1x 6/CC-3/II półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 10/CC-6/Freestyle Young Riders
33 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-09-11 16:26:27
2017-09-11 14:02:13
Zuzanna Haber DON CRUSOE
  • 1x 2/CC-2/Young Riders Team CDI
  • 1x 6/CC-3/II półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 10/CC-6/Freestyle Young Riders
32 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 12:42:47
2017-09-11 12:44:08
Alicja Pachulska BENTAMO 2
  • 1x 1c/C-2/I półfinał Mistrzostw Polski
  • 1x 5c/C-3/II półfinał MP konkurs Indywidualny Juniorów
  • 1x 9c/C-4/Finał MP Juniorów
31 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 14:25:16
2017-09-11 12:43:16
Tomasz Kowalski IGLESIAS VAN HET BEVRIJDTHOF
  • 1x 4c/CS-2/I półfinał Mistrzostw Polski Seniorów
  • 1x 8/CS-4/II półfinał Mistrzostw Polski Seniorów
  • 1x 12c/CS-5/Finał MP Seniorów
30 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 12:43:41
2017-09-11 12:40:42
Małgorzata Kowalska RAIKANO'S SON
  • 1x 1c/C-2/I półfinał Mistrzostw Polski
  • 1x 5c/C-3/II półfinał MP konkurs Indywidualny Juniorów
  • 1x 9c/C-4/Finał MP Juniorów
29 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 12:44:08
2017-09-11 12:38:48
Filip Kowalski ROYAL DIAMOND
  • 1x 2/CC-2/Young Riders Team CDI
  • 1x 6/CC-3/II półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 10/CC-6/Freestyle Young Riders
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 12:44:30
2017-09-11 12:37:28
Julia Brodziak FLOIYD
  • 1x 2/CC-2/Young Riders Team CDI
  • 1x 6/CC-3/II półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 10/CC-6/Freestyle Young Riders
27 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 13:45:57
2017-09-09 21:51:07
Wiktoria Hanczewska DA CAPO 163
  • 1x 1c/C-2/I półfinał Mistrzostw Polski
  • 1x 5c/C-3/II półfinał MP konkurs Indywidualny Juniorów
  • 1x 9c/C-4/Finał MP Juniorów
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 16:20:32
2017-09-09 21:48:25
Natalia Plata GLADSTONE MUSTERD
  • 1x 1A/D-2/
  • 1x 5A/D-3/
  • 1x 9A/D-4/
25 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-09-11 16:19:58
2017-09-07 14:15:29
Klaudia Parys AFRODITE VAN DE WORFTHOEVE
  • 1x 2/CC-2/Young Riders Team CDI
  • 1x 6/CC-3/II półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 10/CC-6/Freestyle Young Riders
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 12:06:30
2017-09-07 11:01:11
Katarzyna Sawicka FIRST CLASS
  • 1x 1c/C-2/I półfinał Mistrzostw Polski
  • 1x 5c/C-3/II półfinał MP konkurs Indywidualny Juniorów
  • 1x 9c/C-4/Finał MP Juniorów
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 12:08:05
2017-09-06 14:04:43
Wojciech Andrzejewski FALSTERBEAU
  • 1x 2/CC-2/Young Riders Team CDI
  • 1x 6/CC-3/II półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 10/CC-6/Freestyle Young Riders
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 12:08:39
2017-09-06 10:01:54
Zuzanna Koprowska SALVATORE
  • 1x 1c/C-2/I półfinał Mistrzostw Polski
  • 1x 5c/C-3/II półfinał MP konkurs Indywidualny Juniorów
  • 1x 9c/C-4/Finał MP Juniorów
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 12:09:08
2017-09-06 09:24:14
Przemysław Kozanowski BELCANTO 34
  • 1x 4c/CS-2/I półfinał Mistrzostw Polski Seniorów
  • 1x 8/CS-4/II półfinał Mistrzostw Polski Seniorów
  • 1x 12c/CS-5/Finał MP Seniorów
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 12:44:54
2017-09-05 16:37:14
Natalia Głębowska KORIDA-P
  • 1x 1A/D-2/
  • 1x 5A/D-3/
  • 1x 9A/D-4/
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 12:45:20
2017-09-05 16:36:20
Natalia Głębowska CORLEO
  • 1x 1A/D-2/
  • 1x 5A/D-3/
  • 1x 9A/D-4/
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 14:43:21
2017-09-05 10:29:26
Anna- Maria Wojtkowska PASCAL
  • 1x 1c/C-2/I półfinał Mistrzostw Polski
  • 1x 5c/C-3/II półfinał MP konkurs Indywidualny Juniorów
  • 1x 9c/C-4/Finał MP Juniorów
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 14:44:04
2017-09-04 08:55:20
Agnieszka Domagała DON KENNEDY
  • 1x 4c/CS-2/I półfinał Mistrzostw Polski Seniorów
  • 1x 8/CS-4/II półfinał Mistrzostw Polski Seniorów
  • 1x 12c/CS-5/Finał MP Seniorów
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 14:44:41
2017-09-01 11:08:25
Anna Dobrowolska CAMARO
  • 1x 2/CC-2/Young Riders Team CDI
  • 1x 6/CC-3/II półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 10/CC-6/Freestyle Young Riders
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 13:27:53
2017-08-31 13:22:30
Paula Mańczak WILLIAMS JUNIOR
  • 1x 4c/CS-2/I półfinał Mistrzostw Polski Seniorów
  • 1x 8/CS-4/II półfinał Mistrzostw Polski Seniorów
  • 1x 12c/CS-5/Finał MP Seniorów
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 14:45:14
2017-08-30 19:08:49
Natalia Wojtaszek DAGON
  • 1x 2/CC-2/Young Riders Team CDI
  • 1x 6/CC-3/II półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 10/CC-6/Freestyle Young Riders
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 14:49:07
2017-08-30 16:30:50
Aleksandra Lesner FORCE
  • 1x 2/CC-2/Young Riders Team CDI
  • 1x 6/CC-3/II półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 10/CC-6/Freestyle Young Riders
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 14:49:23
2017-08-30 15:05:34
Aleksandra Konera PRISCO
  • 1x 1c/C-2/I półfinał Mistrzostw Polski
  • 1x 5c/C-3/II półfinał MP konkurs Indywidualny Juniorów
  • 1x 9c/C-4/Finał MP Juniorów
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 16:18:06
2017-08-30 12:25:57
Gabriela Jaworska ZIMBA
  • 1x 4c/CS-2/I półfinał Mistrzostw Polski Seniorów
  • 1x 8/CS-4/II półfinał Mistrzostw Polski Seniorów
  • 1x 12c/CS-5/Finał MP Seniorów
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 14:50:02
2017-08-29 23:03:55
Weronika Frąckowiak NOBIUS
  • 1x 1c/C-2/I półfinał Mistrzostw Polski
  • 1x 5c/C-3/II półfinał MP konkurs Indywidualny Juniorów
  • 1x 9c/C-4/Finał MP Juniorów
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 14:50:20
2017-08-29 00:02:57
Tatiana Bierieżnow ROMANTICA
  • 1x 1A/D-2/
  • 1x 5A/D-3/
  • 1x 9A/D-4/
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 14:50:35
2017-08-28 11:34:37
Julia Szymańska WINTERKONING
  • 1x 1c/C-2/I półfinał Mistrzostw Polski
  • 1x 5c/C-3/II półfinał MP konkurs Indywidualny Juniorów
  • 1x 9c/C-4/Finał MP Juniorów
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 14:50:53
2017-08-28 11:31:46
Julia Szymańska SYLVESTER
  • 1x 1c/C-2/I półfinał Mistrzostw Polski
  • 1x 5c/C-3/II półfinał MP konkurs Indywidualny Juniorów
  • 1x 9c/C-4/Finał MP Juniorów
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 14:51:07
2017-08-28 11:29:10
Magda Kowaluk ALL YOU NEED
  • 1x 2/CC-2/Young Riders Team CDI
  • 1x 6/CC-3/II półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 10/CC-6/Freestyle Young Riders
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 09:49:34
2017-08-28 11:27:24
Marcin Woldański AJANOS STAR
  • 1x 4c/CS-2/I półfinał Mistrzostw Polski Seniorów
  • 1x 8/CS-4/II półfinał Mistrzostw Polski Seniorów
  • 1x 12c/CS-5/Finał MP Seniorów
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 14:51:42
2017-08-28 10:07:33
Natalia Sznigier DISCOVERY
  • 1x 1c/C-2/I półfinał Mistrzostw Polski
  • 1x 5c/C-3/II półfinał MP konkurs Indywidualny Juniorów
  • 1x 9c/C-4/Finał MP Juniorów
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 14:52:00
2017-08-28 10:05:17
Matylda Cybula BESSIE
  • 1x 1A/D-2/
  • 1x 5A/D-3/
  • 1x 9A/D-4/
No. Rider Country
Year of birth
FEI ID
1. Andrzejewski Wojciech POL
1996 (MJ.)
10157150
2. Brodziak Julia POL
1997 (MJ.)
3. Butrimaite Ausrine LTU
2001 (J.)
10157032
4. Chojnacka Karolina POL
2000 (J.)
5. Cybula Matylda POL
2004 (JM.)
6. Dąbrowska Jagoda POL
1999 (J.)
10118684
7. Dobrowolska Anna POL
1998 (MJ.)
8. Domagała Agnieszka POL
S
9. Frąckowiak Weronika POL
2000 (J.)
10. Głębowska Natalia POL
2003 (JM.)
11. Gogolińska Oliwia
2004 (JM.)
12. Haber Zuzanna POL
1998 (MJ.)
10084016
13. Hanczewska Wiktoria POL
1999 (J.)
10141412
14. Jankowska Maja POL
2001 (J.)
15. Jaworska Gabriela POL
S
16. Konera Aleksandra POL
2001 (J.)
17. Koprowska Zuzanna POL
1999 (J.)
18. Kowalska Małgorzata POL
2001 (J.)
10145448
19. Kowalski Filip POL
1998 (MJ.)
20. Kowalski Tomasz POL
S
21. Kowaluk Magda POL
1997 (MJ.)
10153035
22. Kozanowski Przemysław POL
S
10034994
23. Krzewicka Urszula POL
1998 (MJ.)
24. Kuriata Katarzyna POL
1999 (J.)
25. Lesner Aleksandra POL
1997 (MJ.)
10118009
26. Mańczak Paula POL
S
10076436
27. Maniaty Volha BLR
10078634
28. Milczarek Katarzyna POL
S
10003275
29. Ordon Aleksandra POL
1997 (MJ.)
30. Pachulska Alicja POL
2002 (JM.)
31. Parys Klaudia POL
1996 (MJ.)
32. Plata Natalia POL
2005 (JM.)
33. Popiołek Katarzyna POL
S
10100046
34. Ribol Olivia POL
35. Sawicka Katarzyna POL
1999 (J.)
36. Skov Emma DNK
1996 (MJ.)
10157552
37. Sznigier Natalia POL
2000 (J.)
38. Sztokinier Anna POL
1996 (MJ.)
39. Szymańska Julia POL
2001 (J.)
10151850
40. Trawińska Alicja POL
1999 (J.)
10102403
41. Van Luijken Liliane POL
2003 (JM.)
42. Wiórek Maciej POL
2003 (JM.)
43. Wojtaszek Natalia POL
1998 (MJ.)
44. Wojtkowska Anna- Maria POL
2000 (J.)
10111972
45. Woldański Marcin POL
S
10156442
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder FEI Passport
1.

15

CANDY BOY 25 Hannover GER 2010 Wałach kasztanowata F: Chequille
M: Concetta
O: Michał Jankowski
B: Hubert Knigge
2.

3

CRACKER JACK DWB DNK 2008 Ogier gniada F: -
M: -
O: EMMA SKOV
B: HELLE & J?RGEN K. HANSEN
105UD27
3.

18

ABELARD WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Wawer
M: Arwena
O: Anna Sztokinier
B: Marcin Neska
4.

12

ADRENALIN Hanowerska GER 2005 Klacz kasztanowata F: Weltregent H
M: Akita
O: CANTER Anetta Sałacka
B: Baumgart GbR
5.

35

AFRODITE VAN DE WORFTHOEVE Belgijska Gorącokrwista - Belg BEL 2000 Klacz gniada F: V. SAROS VANT GESTELHOF
M: M. ELVIRA
O: Agata Parys
B: Klaudia Parys
W-191696-BWP
6.

10

AJANOS STAR Holsztyńska DEU 2007 Wałach siwa F: Aljano
M: Joyride
O: Maria Sotek
B: Niemcy
105UB10
7.

52

ALL YOU NEED SP POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: Love Affair
M: ASCONA
O: Renata Kowaluk
B: Polska
105QM61
8.

16

ARENTO KWPN NLD 2005 Wałach gniada F: Trento B
M: Galucianne
O: Iwona Kaczmarz
B: Holandia
9.

13

ATTACK WITH ME Hanowerska GER 2003 Klacz kasztanowata F: Weltregent H
M: Dorothee
O: PH Attack Roman Dąbrowski
B: Gretus Buss
104TX53
10.

40

BELCANTO 34 Hannover GER 2007 Klacz kasztanowata F: Breitling
M: Donna Faye
O: Edward Ratyński
B: niemcy
104LC34
11.

28

BENTAMO 2 OLD. POL 2009 Wałach kasztanowata F: Belissimo M
M: po Florestan I
O: GR Kowalski SP.J.
B: Niemcy
12.

54

BESSIE WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoon
M: Barbara / Dżamir
O: Natalia Szpulecka
B: .
13.

46

CAMARO WLKP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Helanis / Cantanis
M: Cedra / Cedros
O: Dorota Dobrowolska
B: Teresa Tomaszewska
14.

19

CHERRY COLA WESTF POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Canturo
M: Coca Cola
O: Urszula Krzrwicka
B: Montis Sp.zo.o
15.

30

CORLEO HOL. POL 2002 Wałach kara F: Capone II
M: Calroda
O: Adrianna Menes
B: Adrianna Menes
16.

33

DA CAPO 163 Oldenburg GER 2004 Wałach kara F: De Niro
M: Caprice
O: jacek hanczewski
B: Pan Niemiec
105GE03
17.

41

DAGON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1998 Wałach kasztanowata F: Renier
M: Doreen
O: Maciej Wojtaszek
B: Niewiadomski Marek
18.

55

DAVE S HAN NLD 2001 Wałach kara F: Davignon I
M: -
O: -
B: -
103OY05
19.

22

DIEGO RAMIREZ HANN GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Frederico
M: Rosenrot
O: Alicja Trawińska
B: Dieter Burbrink
105DT90
20.

53

DISCOVERY Hanower POL 2008 Wałach ciemnogniada F: .
M: .
O: Barbara Sznigier
B: .
21.

11

DOMINGUEZ HANN POL 2008 Wałach kasztanowata F: Don Frederico
M: Nane
O: Replika spółka z o.o.
B: Hermann Thumann
DE431318328508
22.

32

DON CRUSOE Hanowerska GER 2009 Wałach gniada F: Don Crusador
M: Franziska
O: Zuzanna Haber
B: Niemcy
104ZC01
23.

24

DON GLORY Oldenburg DEU 2005 Wałach ciemnogniada F: DON PRIMERO
M: RIENNA
O: Edyta Ordon
B: Clemens August Graf von Merveldt
24.

43

DON KENNEDY SP POL 2009 Wałach siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Dolina / Caletto`s Son
O: Agnieszka Domagała
B: Diter Staniek
25.

23

DRAKAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/171 F: Landjunker S
M: Dextera
O: Stodoła Natalia
B: Stodoła Witold
26.

8

DREIG TRAK BLR 2000 Wałach kasztanowata F: GRIF
M: DZHUNA
O: MANYATI Olga
B: RCOPKS
103HC77
27.

9

DZEKO Oldenburg POL 2006 Wałach kasztanowata F: Dimaggio
M: Chita
O: KATARZYNA MILCZAREK
B: J. Hannoever
103JX25
28.

38

FALSTERBEAU Westfal DEU 2000 Wałach ciemnogniada F: Ferragamo
M: Nancy
O: Michalina Terlecka
B: Klockenkemper, Josef
104VQ30
29.

37

FIRST CLASS Oldenburg DEU 2010 Wałach ciemnogniada F: Furst Fugger
M: Donna Gracia
O: Radosława Sawicka
B: Heinz Staggenborg
30.

26

FLOIYD SP POL 1999 Wałach siwa F: Florestan I
M: Mirage
O: Julia Brodziak
B: Latała
31.

47

FORCE KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Johnson
M: Volmie
O: Aleksandra Lesner
B: .
105UM99
32.

34

GLADSTONE MUSTERD KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Ustinov
M: Uvola
O: Joanna Plata
B: NED
33.

20

HELIOPOLIS TRAK. POL 2003 Wałach kara F: Heleris
M: Larisa
O: Joanna Wiórek
B: SK Nemuna
34.

21

IGLESIAS VAN HET BEVRIJDTHOF BWP BEL 2008 Wałach kara F: Douglas
M: Fanny van de Leeuwerk
O: Andrzej Kucharski
B: Belgia
35.

29

KORIDA-P SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Corleone-Z
M: Kaljope-P
O: Agata Głębowska
B: Parkitny Bogdan
36.

45

NOBIUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wieland / Werenfels
M: Nescafe / Spartakus
O: Katarzyna Frąckowiak
B: Remigiusz Makowski
37.

42

PASCAL SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Woland
M: Pandora
O: Zofia Wojtkowska
B: Sławomir Zietek
104NN68
38.

17

POCORELLA KWPN POL 1997 Klacz ciemnogniada F: Poco
M: Ponico
O: Hans van Luijken
B: Niemcy
39.

48

PRISCO Łotewska LVA 2006 Wałach ciemnogniada/166 F: Calano II
M: Halva / Vintas
O: Agata Chromik
B: Łotwa
40.

27

RAIKANO'S SON Rheinisches Reitpferd POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Raikano
M: Wolkenspiel
O: GR Kowalski SP.J.
B: Yzermann, Gerd
103XV52
41.

25

ROYAL DIAMOND Hanoverian POL 2009 Wałach kasztanowata F: Royal Blend
M: po Diamond Hit
O: GR Kowalski SP.J.
B: brak
42.

4

RUDOLF Lithuanian Rh LTU 2003 Wałach gniada F: -
M: -
O: Darius Grinbergas
B: AB Žagares žirgynas
105UC99
43.

39

SALVATORE OLD GER 2008 Ogier ciemnogniada F: Swarovski / Sandro Hit
M: Fryda / Figaro
O: Iwona Wiśniewska
B: Gerd Danneman
44.

56

Sheridan Wlkp. 2002 Wał. kaszt. F: Romantiker
M: Symsarna / Sudan
O:
B:
45.

51

SYLVESTER KWPN POL 1999 Wałach kasztanowata F: Balzflug
M: Iquita
O: Anna Paprocka
B: brak
102QK49
46.

1

WILLIAMS JUNIOR Hanoverska DEU 2002 Wałach kara F: White Star
M: Laura
O: Paula Mańczak
B: niemcy
103IR88
47.

50

WINTERKONING KWPN POL 2003 Wałach gniada F: Burggraff
M: Nelly
O: Piotr Szymański
B: Holandia
105UB98
48.

14

WOHLKLANG U Hanowerska GER 2002 Wałach kasztanowata F: Wolkentanz
M: Wally
O: Anna Lesner
B: .
104VM36
49.

36

ZIMBA KWPN NED 2004 Wałach gniada/165 F: sheraton
M: Laura
O: Jaworska Mazur
B: Hol
123456
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewski Wojciech
2017-09-29
6
2017-09-30
5
2017-10-01
6
2017-09-29
7
2017-09-30
5
2017-10-01
2017-10-01
6
Brodziak Julia
FLOIYD (26)
2017-09-30
12
2017-09-29
10
2017-10-01
Butrimaite Ausrine
RUDOLF (4)
2017-09-29
7
2017-09-30
6
2017-09-30
2017-10-01
6
Chojnacka Karolina
ARENTO (16)
2017-09-29
Cybula Matylda
BESSIE (54)
2017-09-29
1
2017-09-30
1
2017-10-01
1
2017-10-01
Dąbrowska Jagoda
2017-09-29
3
2017-09-30
2
2017-10-01
4
2017-09-29
3
2017-09-30
2
2017-10-01
2017-10-01
4
Dobrowolska Anna
CAMARO (46)
2017-09-30
13
2017-09-29
11
2017-10-01
Domagała Agnieszka
2017-09-29
8
2017-09-30
6
2017-10-01
Frąckowiak Weronika
NOBIUS (45)
2017-09-29
10
2017-09-30
10
2017-10-01
12
2017-10-01
Głębowska Natalia
2017-09-29
3
2017-09-30
4
2017-10-01
4
2017-10-01
CORLEO (30)
2017-09-29
6
2017-09-30
5
2017-10-01
Gogolińska Oliwia
2017-09-29
4
2017-09-30
6
2017-10-01
3
2017-10-01
Haber Zuzanna
2017-09-29
2
2017-09-30
6
2017-10-01
2
2017-09-29
1
2017-09-30
6
2017-10-01
2017-10-01
1
Hanczewska Wiktoria
2017-09-29
2
2017-09-30
3
2017-10-01
4
2017-09-29
2
2017-09-30
3
2017-10-01
2017-09-30
2017-10-01
4
Jankowska Maja
2017-09-29
15
2017-09-30
14
2017-10-01
Jaworska Gabriela
ZIMBA (36)
2017-09-29
3
2017-09-30
3
2017-10-01
3
2017-10-01
Konera Aleksandra
PRISCO (48)
2017-09-29
12
2017-09-30
15
2017-10-01
Koprowska Zuzanna
2017-09-29
11
2017-09-30
11
2017-10-01
10
2017-10-01
Kowalska Małgorzata
2017-09-29
1
2017-09-30
2
2017-10-01
1
2017-09-29
1
2017-09-30
2
2017-10-01
2017-09-30
2017-10-01
1
Kowalski Filip
2017-09-30
10
2017-09-29
9
2017-10-01
2017-10-01
7
Kowalski Tomasz
2017-09-29
5
2017-09-30
2017-10-01
Kowaluk Magda
2017-09-29
4
2017-09-30
3
2017-10-01
5
2017-09-29
5
2017-09-30
3
2017-10-01
2017-10-01
5
Kozanowski Przemysław
2017-09-29
2
2017-09-30
1
2017-10-01
2
2017-09-29
2
250
2017-09-30
1
297
2017-10-01
Krzewicka Urszula
2017-09-30
11
2017-09-29
14
2017-10-01
Kuriata Katarzyna
2017-09-29
13
2017-09-30
12
2017-10-01
8
2017-10-01
Lesner Aleksandra
2017-09-29
5
2017-09-30
4
2017-09-29
6
2017-09-30
4
2017-10-01
2017-10-01
2
FORCE (47)
2017-09-29
7
2017-09-30
9
2017-10-01
3
2017-09-29
8
2017-09-30
7
Mańczak Paula
2017-09-29
7
2017-09-30
5
2017-10-01
5
2017-09-29
6
2017-10-01
2017-10-01
3
240
Maniaty Volha
DREIG (8)
2017-09-29
4
100
2017-09-30
3
180
Milczarek Katarzyna
DZEKO (9)
2017-09-29
1
2017-09-30
2
2017-10-01
1
2017-09-29
1
300
2017-10-01
2017-10-01
1
396
DAVE S (55)
2017-09-29
3
150
2017-09-30
2
225
Ordon Aleksandra
2017-09-30
14
2017-09-29
12
2017-10-01
Pachulska Alicja
2017-09-29
14
2017-09-30
5
2017-10-01
7
2017-10-01
Parys Klaudia
2017-09-30
1
2017-09-29
4
2017-10-01
2017-10-01
3
Plata Natalia
2017-09-29
7
2017-09-30
2017-10-01
Popiołek Katarzyna
2017-09-29
4
2017-09-30
4
2017-10-01
4
2017-10-01
Ribol Olivia
DRAKAR (23)
2017-09-29
9
2017-09-30
13
2017-10-01
6
2017-10-01
Sawicka Katarzyna
2017-09-29
8
2017-09-30
8
2017-10-01
11
2017-10-01
Skov Emma
2017-09-29
1
2017-10-01
1
2017-09-30
1
Sznigier Natalia
2017-09-29
7
2017-09-30
7
2017-10-01
5
2017-10-01
Sztokinier Anna
ABELARD (18)
2017-09-30
8
2017-09-29
13
2017-10-01
2017-10-01
9
Szymańska Julia
2017-09-29
4
2017-09-30
6
2017-09-29
4
2017-09-30
5
2017-10-01
2017-09-30
2017-10-01
5
2017-09-29
6
2017-09-30
9
2017-10-01
9
2017-09-29
6
2017-09-30
7
2017-09-30
Trawińska Alicja
2017-09-29
3
2017-09-30
4
2017-10-01
2
2017-09-29
3
2017-09-30
4
2017-10-01
2017-09-30
2017-10-01
2
Van Luijken Liliane
2017-09-29
2
2017-09-30
2
2017-10-01
2
2017-10-01
Wiórek Maciej
2017-09-29
5
2017-09-29
2017-09-30
3
2017-10-01
5
2017-09-29
2017-10-01
Wojtaszek Natalia
DAGON (41)
2017-09-30
7
2017-09-29
2
2017-10-01
2017-10-01
8
Wojtkowska Anna- Maria
PASCAL (42)
2017-09-29
5
2017-09-30
1
2017-10-01
3
2017-09-29
5
2017-09-30
1
2017-10-01
2017-09-30
2017-10-01
3
Woldański Marcin
2017-09-29
6
2017-09-30
7
2017-09-29
5
100
2017-10-01
2017-10-01
2
300

Number of Riders: 45

Number of Horses: 49

The sum of prizes: 2 538.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl