Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
77 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 12:43:31
2017-06-26 12:41:28
Yvette Dronigke-Dietze REMEMBER GENUA
  • 1x 9/CC-2/
  • 1x 21/CC-3/
76 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 12:02:54
2017-06-26 11:56:47
Yvette Dronigke-Dietze WERAMON
  • 1x 7/N-4/ZO
  • 1x 8/C-2/ZO
  • 1x 20/C-3/ZO
  • 1x 19/N-5/ZO
  • 1x 28/N-6/ZO
  • 1x 29/C-4/ZO
75 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:40:55
2017-06-25 22:19:09
Jarosław Poręba MIRA-P
  • 1x 12/CS-1/
  • 1x 23/CS-1/
  • 1x 33/CS-5/
74 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:20:12
2017-06-25 21:29:35
Małgorzata Kowalska GLAMOUR PP
  • 1x 7/N-4/ZO
  • 1x 19/N-5/ZO
73 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 20:40:50
2017-06-25 19:54:29
Klaudyna Pisarska RAFAELLO PG
  • 1x 10/CC-4/
  • 1x 22/CC-5/
  • 1x 31/CC-7/
72 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 20:41:32
2017-06-25 17:56:49
Adrianna Drozd DRAWELTINO
  • 1x 4/L-1/
  • 1x 16/L-2/
  • 1x 25/L-3/
71 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 20:42:53
2017-06-25 14:50:30
Milena Paleń KORYNT
  • 1x 5/P-1/
  • 1x 17/P-2/
  • 1x 26/P-4/
70 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 20:43:25
2017-06-25 14:43:58
Adela Chodyla URAN
  • 1x 6a/D-1/ZR
  • 1x 18a/D-2/ZR
  • 1x 27a/D-3/ZR
69 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 20:43:55
2017-06-25 14:39:45
Martyna Kołodyńska MATROS - P
  • 1x 7a/N-4/ZR
  • 1x 19a/N-5/ZR
  • 1x 28a/N-6/ZR
68 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 22:54:11
2017-06-24 22:53:27
Karolina Worotnik METRES I - P
  • 1x 8/C-2/ZO
  • 1x 20/C-3/ZO
  • 1x 29/C-4/ZO
66 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 22:51:14
2017-06-24 22:41:07
Karolina Worotnik BENTLEY 0019
  • 1x 8/C-2/ZO
  • 1x 20/C-3/ZO
  • 1x 29/C-4/ZO
65 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 22:50:51
2017-06-24 22:39:39
Martyna Bańska IXION
  • 1x 16/L-2/
  • 1x 25/L-3/
64 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 22:08:29
2017-06-24 22:06:40
Martyna Bańska TEQUILA-P
  • 1x 9/CC-2/
  • 1x 21/CC-3/
  • 1x 30/CC-6/
63 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 22:08:09
2017-06-24 22:06:02
Martyna Bańska GARACZIKO PLUS-S
  • 1x 10/CC-4/
  • 1x 22/CC-5/
  • 1x 31/CC-7/
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 21:57:02
2017-06-24 15:43:55
Paulina Lenkiewicz ZIDAN
  • 1x 4/L-1/
  • 1x 5/P-1/
  • 1x 16/L-2/
  • 1x 17/P-2/
  • 1x 25/L-3/
  • 1x 26/P-4/
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 21:57:20
2017-06-24 12:55:59
Jarosław Kłak DORI CANTE
  • 1x 4/L-1/
  • 1x 16/L-2/
  • 1x 25/L-3/
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 21:56:41
2017-06-24 12:53:45
Hanna Kłak EGON VON WANDERFÜRST
  • 1x 4/L-1/
  • 1x 16/L-2/
  • 1x 25/L-3/
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 00:16:58
2017-06-23 22:43:29
Zofia Basińska SAN SIRO
  • 1x 2/5 latki/El. MPMK 5 latki
  • 1x 14/5 latki/El. MPMK 5 latki
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 21:58:08
2017-06-22 21:29:12
Aleksandra Gąsior CZUSZKA
  • 1x 8a/C-2/ZR
  • 1x 20a/C-3/ZR
  • 1x 29a/C-4/ZR
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 21:57:42
2017-06-22 21:27:24
Ewa Leibfarth RLG RIVANA
  • 1x 1/4 latki/El. MPMK 4 latki
  • 1x 13/4 latki/El. MPMK 4 latki
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 21:57:07
2017-06-22 17:57:44
Natalia Badura MARCO
  • 1x 10/CC-4/
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 21:56:05
2017-06-22 13:37:48
Klara Woźnicka ROGER
  • 1x 7/N-4/ZO
  • 1x 19/N-5/ZO
  • 1x 28/N-6/ZO
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 21:54:58
2017-06-22 10:29:31
Jagoda Dąbrowska ATTACK WITH ME
  • 1x 8/C-2/ZO
  • 1x 20/C-3/ZO
  • 1x 29/C-4/ZO
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 09:14:52
2017-06-22 08:35:03
Mateusz Pola GALAPAGOS
  • 1x 8/C-2/ZO
  • 1x 20/C-3/ZO
  • 1x 29/C-4/ZO
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 23:41:09
2017-06-22 00:49:50
Alicja Pachulska BENTAMO 2
  • 1x 8/C-2/ZO
  • 1x 20/C-3/ZO
  • 1x 29/C-4/ZO
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 00:47:35
2017-06-22 00:45:40
Izabela Kowalska BEL FLEUR S
  • 1x 3/6 latki/El. MPMK 6 latkii
  • 1x 15/6 latki/El. MPMK 6 latki
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 00:46:13
2017-06-22 00:42:51
Filip Kowalski ROYAL DIAMOND
  • 1x 9/CC-2/
  • 1x 21/CC-3/
  • 1x 30/CC-6/
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 00:44:41
2017-06-21 09:23:54
Jarosław Poręba MIRA P
  • 1x 12/CS-1/
  • 1x 24/CS-2/
  • 1x 33/CS-5/
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 00:45:26
2017-06-21 09:10:36
Mikołaj Kownacki CARYCA KATARZYNA
  • 1x 9/CC-2/
  • 1x 21/CC-3/
  • 1x 30/CC-6/
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 20:47:59
2017-06-20 16:11:20
Katarzyna Wosik LILITH
  • 1x 8/C-2/ZO
  • 1x 20/C-3/ZO
  • 1x 29/C-4/ZO
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 20:48:24
2017-06-20 15:45:05
Aleksandra Matkiewicz CRISTABELL
  • 1x 5/P-1/
  • 1x 17/P-2/
  • 1x 26/P-4/
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 20:48:48
2017-06-20 15:44:06
Aleksandra Matkiewicz CASANOVA
  • 1x 1/4 latki/El. MPMK 4 latki
  • 1x 13/4 latki/El. MPMK 4 latki
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 20:49:47
2017-06-20 15:42:26
Aleksandra Matkiewicz WORLD MAGIC GB
  • 1x 12/CS-1/
  • 1x 24/CS-2/
  • 1x 33/CS-5/
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 15:18:38
2017-06-20 14:05:35
Zuzanna Haber DON CRUSOE
  • 1x 9/CC-2/
  • 1x 21/CC-3/
  • 1x 30/CC-6/
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 15:18:59
2017-06-20 13:04:29
Mateusz Pola DOMINATOR-P
  • 1x 2/5 latki/El. MPMK 5 latki
  • 1x 14/5 latki/El. MPMK 5 latki
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 20:50:02
2017-06-20 13:03:26
Żaneta Skowrońska VICTORY
  • 1x 2/5 latki/El. MPMK 5 latki
  • 1x 14/5 latki/El. MPMK 5 latki
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 15:19:16
2017-06-20 12:50:23
Aleksandra Pośpiech HUN I
  • 1x 9/CC-2/
  • 1x 21/CC-3/
  • 1x 30/CC-6/
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 15:20:04
2017-06-20 12:49:10
Katarzyna Popiołek ADRENALIN
  • 1x 12/CS-1/
  • 1x 24/CS-2/
  • 1x 33/CS-5/
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 15:19:32
2017-06-19 22:45:39
Paulina Salwińska DIAMENT
  • 1x 7a/N-4/ZR
  • 1x 19a/N-5/ZR
  • 1x 28a/N-6/ZR
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 15:19:45
2017-06-19 20:56:38
Wojciech Andrzejewski FALSTERBEAU
  • 1x 9/CC-2/
  • 1x 21/CC-3/
  • 1x 30/CC-6/
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 20:30:49
2017-06-19 17:16:11
Michalina Maria Terlecka SULEYKEN
  • 1x 9/CC-2/
  • 1x 21/CC-3/
  • 1x 30/CC-6/
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 20:30:35
2017-06-19 11:56:40
Aleksandra Babicka ROYAL RED
  • 1x 7/N-4/ZO
  • 1x 19/N-5/ZO
  • 1x 28/N-6/ZO
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 10:20:36
2017-06-19 08:54:59
Aneta Kalwara DOMENA K
  • 1x 7a/N-4/ZR
  • 1x 19a/N-5/ZR
  • 1x 28a/N-6/ZR
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 10:19:32
2017-06-19 08:30:34
Doreen Lange FIRST LIGHT
  • 1x 21/CC-3/
  • 1x 30/CC-6/
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 00:22:25
2017-06-18 08:44:39
Aleksandra Tomala IOWA C
  • 1x 1/4 latki/El. MPMK 4 latki
  • 1x 13/4 latki/El. MPMK 4 latki
  • 1x 25/L-3/
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 00:22:36
2017-06-18 08:40:13
Aleksandra Tomala MOZART-P
  • 1x 9/CC-2/
  • 1x 21/CC-3/
  • 1x 30/CC-6/
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 00:15:26
2017-06-17 22:54:30
Aleksandra Masłowska BLASK ARON
  • 1x 4/L-1/
  • 1x 5/P-1/
  • 1x 16/L-2/
  • 1x 17/P-2/
  • 1x 25/L-3/
  • 1x 26/P-4/
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 00:16:17
2017-06-17 21:24:29
Karolina Mazurek PROWOKATOR
  • 1x 3/6 latki/El. MPMK 6 latkii
  • 1x 15/6 latki/El. MPMK 6 latki
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 00:16:30
2017-06-17 21:22:55
Karolina Mazurek CASSIDY
  • 1x 1/4 latki/El. MPMK 4 latki
  • 1x 13/4 latki/El. MPMK 4 latki
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 00:16:45
2017-06-17 21:22:19
Karolina Mazurek LIDER
  • 1x 3/6 latki/El. MPMK 6 latkii
  • 1x 15/6 latki/El. MPMK 6 latki
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 00:16:59
2017-06-17 16:48:22
Natalia Ferenc BRYZA
  • 1x 5/P-1/
  • 1x 17/P-2/
  • 1x 26/P-4/
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 00:17:18
2017-06-17 15:42:28
Julia Brodziak FLOIYD
  • 1x 8a/C-2/ZR
  • 1x 20a/C-3/ZR
  • 1x 29a/C-4/ZR
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 00:17:50
2017-06-17 13:41:22
Natalia Ferenc BOGUŚ
  • 1x 7a/N-4/ZR
  • 1x 19a/N-5/ZR
  • 1x 28a/N-6/ZR
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 00:18:23
2017-06-17 13:28:55
Alicja Dec BRANKA
  • 1x 9/CC-2/
  • 1x 21/CC-3/
  • 1x 30/CC-6/
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 00:18:07
2017-06-17 13:19:48
Alicja Dec BATUMI
  • 1x 5/P-1/
  • 1x 17/P-2/
  • 1x 26/P-4/
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 00:18:34
2017-06-17 12:54:48
Zuzanna Niebieszczańska SPARTA
  • 1x 7a/N-4/ZR
  • 1x 19a/N-5/ZR
  • 1x 28a/N-6/ZR
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 23:15:50
2017-06-16 20:52:28
Martyna Sara Górska BACARDI
  • 1x 5/P-1/
  • 1x 17/P-2/
  • 1x 26/P-4/
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 16:11:39
2017-06-14 19:21:29
Izabela Dyrek- Matuszewska TAILORMADE LOBSTER
  • 1x 8a/C-2/ZR
  • 1x 20a/C-3/ZR
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 01:19:20
2017-06-13 22:06:11
Aleksandra Gryczyńska BZDURA
  • 1x 10/CC-4/
  • 1x 22/CC-5/
  • 1x 31/CC-7/
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 01:20:38
2017-06-13 21:07:56
Sara Untenzu RETINO 2
  • 1x 10/CC-4/
  • 1x 22/CC-5/
  • 1x 31/CC-7/
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 01:20:53
2017-06-13 21:01:33
Sara Untenzu WILLI-WARELL
  • 1x 12/CS-1/
  • 1x 24/CS-2/
  • 1x 33/CS-5/
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 01:21:21
2017-06-13 20:03:04
Natalia Gitlar GARDES M
  • 1x 9/CC-2/
  • 1x 21/CC-3/
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 01:21:38
2017-06-13 13:02:20
Izabela Dyrek- Matuszewska SAMIRO 35
  • 1x 10/CC-4/
  • 1x 22/CC-5/
  • 1x 31/CC-7/
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 22:35:08
2017-06-11 20:57:13
Olga Mieszczak DAISY
  • 1x 8a/C-2/ZR
  • 1x 20a/C-3/ZR
  • 1x 29a/C-4/ZR
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 22:36:42
2017-06-11 20:53:11
Olga Mieszczak BACARDI
  • 1x 7a/N-4/ZR
  • 1x 19a/N-5/ZR
  • 1x 28a/N-6/ZR
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 22:37:32
2017-06-11 10:32:47
Iwona Prajs BUTTERFLY
  • 1x 5/P-1/
  • 1x 17/P-2/
  • 1x 26/P-4/
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 22:37:50
2017-06-11 10:31:43
Dorota Pietrowska RUKOLA
  • 1x 5/P-1/
  • 1x 17/P-2/
  • 1x 26/P-4/
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 00:16:36
2017-06-09 16:08:40
Maria Szmidt FIRST SHINE
  • 1x 1/4 latki/El. MPMK 4 latki
  • 1x 13/4 latki/El. MPMK 4 latki
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 00:17:26
2017-06-09 16:07:33
Maria Szmidt DON CASPAL
  • 1x 9/CC-2/
  • 1x 21/CC-3/
  • 1x 30/CC-6/
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 20:24:58
2017-06-08 09:18:21
Agnieszka Sobczak VERBENA
  • 1x 1/4 latki/El. MPMK 4 latki
  • 1x 13/4 latki/El. MPMK 4 latki
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 20:25:29
2017-06-07 12:14:43
Aleksandra Ordon DON GLORY
  • 1x 9/CC-2/
  • 1x 21/CC-3/
  • 1x 30/CC-6/
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 20:25:47
2017-06-06 12:07:29
Aleksandra Popławska SHAMROCK
  • 1x 10/CC-4/
  • 1x 22/CC-5/
  • 1x 31/CC-7/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejewski Wojciech Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
1996 (MJ.)
O022006
2. Babicka Aleksandra Sudecki Ludowy Klub sportowy KSIĄŻ
2001 (J.)
O026834
3. Badura Natalia LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA ZAKRZÓW
S
O004448
10091407
4. Bańska Martyna Karkonoski KJ
S
O003829
5. Basińska Zofia KKJ
S
O009408
6. Brodziak Julia Silesia Dressage Klub
1997 (MJ.)
brak
7. Chodyla Adela BPK
S
brak
8. Dąbrowska Jagoda LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
1999 (J.)
O024546
9. Dec Alicja Karkonoski Klub Jezdziecki
S
0033569
10. Dronigke-Dietze Yvette GER
S
o00000
11. Drozd Adrianna SS Golden Horse
2001 (J.)
O033073
12. Drozd Adrianna SS Golden Horse
13. Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ
S
O003374
14. Ferenc Natalia Karkonoski Klub Jeździecki
S
O040561
15. Gitlar Natalia KJ Turbud Brzeg
S
O003852
16. Górska Martyna Sara Karkonoski Klub Jeździecki
1999 (J.)
Brak
17. Gryczyńska Aleksandra LKS Cwał Poznań
S
O003389
18. Haber Zuzanna KS Centurion
1998 (MJ.)
O013455
19. Kalwara Aneta OSKIH SOBIN
S
O002692
20. Kłak Hanna Karkonoski Klub Jeździecki
2000 (J.)
O043316
21. Kołodyńska Martyna Karkonoski Klub Jeździecki
S
brak
22. Kowalska Izabela Silesia Dressage Club
S
Z000927
23. Kowalska Małgorzata Silesia Dressage Club
2004 (JM.)
brak
24. Kowalski Filip Silesia Dressage Club
1998 (MJ.)
brak
25. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O023859
26. Lange Doreen RFV Wehrkirch Horka e.V.
S
960180
27. Leibfarth Ewa Konie Sportowe Gillmaier
S
O013530
28. Lenkiewicz Paulina KJ Bialy Las Przybylscy
2001 (J.)
O033284
29. Masłowska Aleksandra KKJ
1996 (MJ.)
O014301
30. Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O008270
31. Mazurek Karola SLKS
S
O003129
32. Mieszczak Olga KJ Michałów
S
O014233
33. Niebieszczańska Zuzanna Karkonoski Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
O040560
34. Ordon Aleksandra LKJ LEWADA
1997 (MJ.)
O037868
35. Pachulska Alicja Silesia Dressage Club
2002 (JM.)
Z031435
36. Paleń Milena BPK
2002 (JM.)
brak
37. Pisarska Klaudyna SS Golden Horse
S
None
38. Pola Mateusz LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
S
O037867
39. Popiołek Katarzyna LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
S
O003103
10100046
40. Popławska Aleksandra KJ Hubert
S
O004272
41. Pośpiech Aleksandra LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
1998 (MJ.)
O024926
42. Prajs Iwona BPK
S
O028611
43. Salwińska Paulina Brak
S
Brak
44. Skowrońska Żaneta LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
S
O001035
10003455
45. Sobczak Agnieszka Karkonoski Klub Jeździecki
S
O007351
46. Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica
S
O007573
47. Terlecka Michalina Maria Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
1998 (MJ.)
O019382
48. Tomala Aleksandra Karkonoski KJ
S
O009463
49. Untenzu Sara Reitgemeinschaft Grünberghof e.V.
S
none
10023806
50. Worotnik Karolina Karkonoski KJ
2002 (JM.)
O030595
51. Wosik Katarzyna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O019313
52. Woźnicka Klara KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o.
2000 (J.)
O034091
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

10

ADRENALIN Hanowerska GER 2005 Klacz kasztanowata F: Weltregent H
M: Akita
O: CANTER Anetta Sałacka
B: Baumgart GbR
K009578 DE431316630305
2.

70

ATTACK WITH ME Hanowerska GER 2003 Klacz kasztanowata F: Weltregent H
M: Dorothee
O: PH Attack Roman Dąbrowski
B: Gretus Buss
K008159 DE431316774603 104TX53
3.

30

BACARDI SP POL 2004 Wałach siwa/170cm F: Lord
M: Bakalia
O: Marta Weraksa
B: Natalia Poniatowska
Brak
4.

38

BACARDI Śląska POL 2007 Wałach gniada/168 F: Butanol
M: Karmela
O: Marek Łyczko
B: Elżbieta Łyczko
K016825
5.

27

BATUMI SP POL 2012 Klacz gniada F: Corleone Z
M: Bakara
O: Malgorzata Choma
B: Malgorzata Choma
Brak
6.

72

BEL FLEUR S Bayer. DEU 2011 Klacz kasztanowata F: Boston
M: Die Queen
O: GR Kowalski SP.J.
B: Niemcy
brak
7.

50

BENTAMO 2 OLD. POL 2009 Wałach kasztanowata F: Belissimo M
M: po Florestan I
O: GR Kowalski SP.J.
B: Niemcy
brak
8.

58

BENTLEY 0019 HAN GER 1998 Wałach kasztanowata/175 F: Bon Bonaparte
M: Berolina
O: Anna Piotrowicz
B: GER
K010356 DE316835998 103TI41
9.

19

BLASK ARON Wielkopolska POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Meteoryt
M: Bonita
O: Andrzej Masłowski
B: Krzysztof Szczepaniak
K022512
10.

25

BOGUŚ Mały Koń POL 01.06.2008 Wałach bułana/mk: F: Samuraj
M: Bakara
O: Roman Choma
B: Maciej Zięba
K021557
11.

26

BRANKA Śląska POL 2006 Klacz inna F: Szach
M: Beta
O: Alicja Dec
B: Alicja Dec
K017836 POL008670027306
12.

23

BRYZA Śląska POL 17.03.2012 Klacz kara F: Nefryt śl
M: Bonita sl po Arabetto
O: Michał Jabłoński
B: Michał Jabłoński
K021592
13.

40

BUTTERFLY Koń Polski Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Klacz kara F: DENAR
M: BIG STAR
O: Iwona Prajs
B: RAFAŁ SZAFIR
K016271
14.

32

BZDURA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Pro Savage / Pilox
M: Bajka / Marcus
O: Aleksandra Gryczyńska
B: Artur Kiempa
K012250 616009530017606 104SP00
15.

74

CARYCA KATARZYNA Oldenburg POL 2005 Klacz gniada F: Curacao
M: New Wave
O: Jarosław Poręba
B:
K011077
16.

3

CASANOVA Westfalska POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Cotton Club
M: Florance/Florestan I
O: Damian Ostręga
B: Damian Ostręga
Brak
17.

21

CASSIDY Holsztyńska POL 2013 Wałach gniada/171 F: Casskeni II
M: Veltin
O: SK Bielin
B: SK Bielin
K023819 DE421000525813
18.

37

DAISY Szlachetna Półkrew POL 2005 Klacz kasztanowata F: Veracruz
M: Dafne
O: Elżbieta Łyczko
B: brak
K011758
19.

11

DIAMENT Małopolska POL 2004 Wałach F: Ekoton
M: Dolores
O: Paulina Salwińska
B: Karolina Nowicka
Brak
20.

15

DOMENA K SP POL 2011 Klacz siwa/181 F: Limit sp
M: DOLATA SP
O: ANETA KALWARA
B: ANETA KALWARA
K018494 616009670053411
21.

8

DOMINATOR-P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Ogier kara F: Ron William
M: Madera P
O: Krystian Pola
B: Bogdan Parkitny
K023031 61600967000721
22.

43

DON CASPAL WURTT DEU 2003 Wałach gniada F: Donnerprinz / Donnerhall
M: Kobra / Korporal
O: Maria Szmidt
B: -
K014770 DE473730214303
23.

7

DON CRUSOE Hanowerska GER 2009 Wałach gniada F: Don Crusador
M: Franziska
O: Zuzanna Haber
B: Niemcy
Brak
24.

45

DON GLORY Oldenburg DEU 2005 Wałach ciemnogniada F: DON PRIMERO
M: RIENNA
O: Edyta Ordon
B: Clemens von Merveldt
K019555
25.

53

DRAWELTINO Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Weltino
M: Drama
O: Marcin Drozd
B: Pinkowska Anna
brak
26.

64

EGON VON WANDERFÜRST NN DEU 2011 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: Pracownia Architektury DOM
B: Pferdezuchtverband Sachsen-Thüringen e.V
brak
27.

12

FALSTERBEAU Westfal DEU 2000 Wałach ciemnogniada F: Ferragamo
M: Nancy
O: Michalina Terlecka
B: Klockenkemper, Josef
brak 104VQ30
28.

16

FIRST LIGHT Deutsches Sportpferd GER 2005 Klacz kasztanowata F: Ra
M: Feldlerche
O: Doreen Lange
B: Frank Zeibig
DE 487000348905
29.

42

FIRST SHINE OLD POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Furst Wilhelm
M: Sunshine Of Justice
O: Maria Szmidt
B: Tomasz Kowalski
K022621 DE433332245113
30.

24

FLOIYD Hanowerska NLD 1999 Wałach siwa F: Florestan I
M: Mirage
O: Zuzanna Chmiel
B: Zuzanna Chmiel
DE411559299
31.

71

GALAPAGOS Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Quaterback
M: Gracja
O: Stadnina Koni Dębno Spółka Jawna
B: Stadnina Koni Dębno Spółka Jawna
K017344 616007610019110
32.

61

GARACZIKO PLUS-S SP POL 2006 Wałach kasztanowata/183 F: Atylla
M: Giornata
O: Anna Piotrowicz
B: Wiesława Szumlakowska
K013671 12114
33.

35

GARDES M SP POL 2004 Wałach gniada F: Sokrates
M: Garda
O: Natalia Gitlar
B: SK Moszna
K008661
34.

51

GLAMOUR PP DRP POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc: F: Hemingway B
M: Ginger PP
O: Andrzej Kucharski
B: Niemcy
brak
35.

9

HUN I Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Wałach gniada F: Niels
M: Hura I
O: Roman Pośpiech
B: Stanisław Wąsiakowski
K005580 POL009670007800
36.

17

IOWA C KWPN NLD 2014 Ogier kara/175 F: Johnson
M: Zatilda
O: Sylwester Tomkowicz
B: Cerina Burgmeijer
brak
37.

59

IXION KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Arlando
M: Azalia
O: Anna Świerczyńska
B: Holandia
Brak
38.

99

KONSTANTINO-P SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Ron William
M: Kamara-P
O: Maria Tomala
B: Rafal Parkitny
brak
39.

54

KORYNT Trakeńska POL 2008 Wałach gniada F: Ajbek
M: Koryntia
O: Marta Kościelniak-Paleń
B: Marek Przeczewski
brak POL 732010043008
40.

22

LIDER SP POL 2011 Wałach gniada/167 F: Pastisz
M: Lusi / Pegasus HB
O: Karola Mazurek
B: Piotr Lipiński
K019596 616009670044011
41.

1

LILITH Deutsches Pferd GER 2009 Klacz kasztanowata/162 F: Larioso
M: Alraune
O: Beata Trawczyńska
B: Barbara Ott
K017542 DE 410103005209
42.

100

LILOU Holsztyńska GER 2011 Ogier gniada F: Landos hol.
M: Fabiolis hol./Calypso I
O: Aleksandra Matkiewicz
B: Niemcy
Brak
43.

68

MARCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Nameless baw. / Nimrod B
M: Marka wlkp / Gordon I trak
O: Natalia Badura
B: Dariusz Niewadzi
brak
44.

56

MATROS - P SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Corleone Z
M: Malezja
O: Martyna Kołodyńska
B: Parkitny Bogdan
brak POL 009 67 00423 07
45.

57

METRES I - P SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: Corleone Z/Coriall Z
M: Madera-P/Saracen
O: Marcin Worotnik
B: Bogdan Parkitny
K019203
46.

18

MOZART-P SP POL 2005 Ogier bułana F: Corleone Z
M: Mojra
O: Jadwiga Pawłowicz
B: Bogdan Parkitny
00000000
47.

20

PROWOKATOR SP POL 2011 Ogier ciemnogniada/177 F: BELEVE IN ME
M: POKUSA
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
K019983 616009670038911
48.

52

RAFAELLO PG SP POL 2007 Wałach kasztanowata/179 F: For Leo
M: Rosanta
O: klaudyna pisarska
B: Stanisław Pałczyński
11993
49.

47

REMEMBER GENUA NN POL 1970 Klacz inna F: NN
M: NN
O: NN
B: NN
BRAK
50.

33

RETINO 2 Deutsches Sportpferd DEU 2003 Wałach kasztanowata F: Regazzoni
M: Latina
O: Arnhold, Regina
B: Arnhold, Regina
DE487878085003
51.

67

RLG RIVANA BAYER GER 2013 Klacz kasztanowata F: Chambretto GT
M: Rivalina
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
brak
52.

69

ROGER SP POL 2005 Wałach gniada F: Dżentelmen
M: Rozeda
O: Woźnicka Sylwia
B: Andrzejewska Milena
K016493 009520132305
53.

73

ROYAL DIAMOND Hanoverian POL 2009 Wałach kasztanowata F: Royal Blend
M: po Diamond Hit
O: GR Kowalski SP.J.
B: brak
brak
54.

14

ROYAL RED Szwajcar Gorącokrwisty SUI 2008 Wałach kasztanowata F: Rubin Royal
M: Siena
O: Aurelia Szturc
B: Frau , Juditch Ruegg ,Platte
K021252 12660 52AA164
55.

36

SAMIRO 35 HAN GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Samarant / Sandro Hit
M: Donna Eleska / De Niro
O: Jarosław Skrzyczyński
B:
K017965 DE431310653406
56.

65

SAN SIRO Oldemburska POL 2012 Ogier kasztanowata/173 F: Swarovski
M: Royal Dahony
O: Zofia Basińska
B: Andrzej Malasiewicz
LKPZJ/2500/17 DE433330222512
57.

46

SHAMROCK Oldenburska DEU 2005 Wałach kara F: Stedinger
M: Rodiana
O: SKS Absolut
B: Gerd Sosath
K018074
58.

98

SHREK NN POL 0000 Wałach siwa/kuc:147 F: NN
M: NN
O: Marcin Drozd
B: -
K019135 POL999660134890
59.

28

SPARTA Koń Mały POL 2010 Klacz inna/mk: F: Rotmistrz
M: Sanna
O: Choma Małgorzata
B: Choma Małgorzata
K019809 616013670053210
60.

13

SULEYKEN Hanowerska DEU 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: San Amour
M: Della Casa W
O: Michalina Terlecka
B: Niemcy
K018334 DE431310570710
61.

60

TEQUILA-P SP POL 2010 Klacz kara F: Ron William
M: Tajka-P
O: Martyna Bańska
B: Bogdan Parkitny
K017837
62.

31

TM LOBSTER OLD GER 2008 Wałach kasztanowata F: Landor S
M: Sandra
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Niemcy
Brak
63.

55

URAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Himen
M: Ulana
O: Karolina Tabędzka
B: Staniek Diter
brak POL 009540030207
64.

44

VERBENA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Lou Reed
M: Vanessa
O: Monika Augustyniak
B: Mirosław Górny
K022564 616009670022013
65.

6

VICTORY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz kara/167 F: ROCK AND ROLL
M: WHISKEY GIRL
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
K019785 616009690080812
66.

48

WERAMON NN GER 2000 Wałach inna F: NN
M: NN
O: NN
B: NN
brak
67.

34

WILLI-WARELL Sachse GER 2001 Wałach dereszowata F: Weltstern
M: Pioshana H 6695
O: Baake, Beate
B: Lange, Annegret
DE 487870950801
68.

4

WORLD MAGIC GB OLD GER 2006 Klacz kasztanowata F: World Of Dreams / World Cup I
M: Wienerin / White Magic
O: Mateusz Michalski
B:
K011299 DE433330311506
69.

62

ZIDAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Zhin Zhin
M: CASERTA
O: LENKIEWICZ MARIUSZ
B: Maciej Bukowiec
K016746 616999570332608
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewski Wojciech
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2017-06-30
11
2017-07-01
5
2017-07-02
5
Babicka Aleksandra
Sudecki Ludowy Klub sportowy KSIĄŻ
2017-06-30
2
2017-07-01
1
2017-07-02
1
Badura Natalia
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA ZAKRZÓW
MARCO (68)
2017-06-30
4
2017-07-01
4
Bańska Martyna
Karkonoski KJ
IXION (59)
2017-07-01
1
2017-07-02
2
2017-06-30
5
2017-07-01
9
2017-07-02
4
2017-06-30
5
2017-07-01
3
2017-07-02
3
Basińska Zofia
KKJ
2017-06-30
2017-07-01
Brodziak Julia
Silesia Dressage Klub
FLOIYD (24)
2017-06-30
2
2017-07-01
3
2017-07-02
1
Chodyla Adela
BPK
URAN (55)
2017-06-30
1
2017-07-01
1
2017-07-02
Dąbrowska Jagoda
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2017-06-30
2
2017-07-02
1
2017-07-01
2
Dec Alicja
Karkonoski Klub Jezdziecki
BRANKA (26)
2017-06-30
12
2017-07-01
11
2017-07-02
8
BATUMI (27)
2017-06-30
2
2017-07-01
2
2017-07-02
2
Dronigke-Dietze Yvette
GER
2017-06-30
3
2017-07-01
3
WERAMON (48)
2017-06-30
1
2017-06-30
1
2017-07-01
1
2017-07-01
1
2017-07-02
2017-07-02
Drozd Adrianna
SS Golden Horse
2017-06-30
2
2017-07-01
4
2017-07-02
4
Drozd Adrianna
SS Golden Horse
SHREK (98)
2017-06-30
2
2017-07-01
2
Dyrek- Matuszewska Izabela
Karkonoski KJ
2017-06-30
3
2017-07-01
2
2017-07-02
2
2017-06-30
6
2017-07-01
5
2017-07-02
4
Ferenc Natalia
Karkonoski Klub Jeździecki
BRYZA (23)
2017-06-30
3
2017-07-01
4
2017-07-02
5
BOGUŚ (25)
2017-06-30
2017-07-01
2
2017-07-02
3
Gitlar Natalia
KJ Turbud Brzeg
2017-06-30
9
2017-07-01
6
Górska Martyna Sara
Karkonoski Klub Jeździecki
BACARDI (30)
2017-06-30
5
2017-07-01
6
2017-07-02
6
Gryczyńska Aleksandra
LKS Cwał Poznań
BZDURA (32)
2017-06-30
7
2017-07-01
6
Haber Zuzanna
KS Centurion
2017-06-30
1
2017-07-01
1
2017-07-02
1
Kalwara Aneta
OSKIH SOBIN
2017-06-30
1
2017-07-01
4
2017-07-02
1
Kłak Hanna
Karkonoski Klub Jeździecki
2017-06-30
3
2017-07-01
3
2017-07-02
5
Kołodyńska Martyna
Karkonoski Klub Jeździecki
2017-06-30
4
2017-07-01
5
2017-07-02
4
Kowalska Izabela
Silesia Dressage Club
2017-06-30
2017-07-01
Kowalska Małgorzata
Silesia Dressage Club
2017-06-30
1
2017-07-01
1
Kowalski Filip
Silesia Dressage Club
2017-06-30
6
2017-07-01
14
Kownacki Mikołaj
Karkonoski KJ
2017-06-30
8
2017-07-01
8
2017-07-02
Lange Doreen
RFV Wehrkirch Horka e.V.
2017-07-01
2
2017-07-02
3
Leibfarth Ewa
Konie Sportowe Gillmaier
2017-06-30
2017-07-01
Lenkiewicz Paulina
KJ Bialy Las Przybylscy
ZIDAN (62)
2017-06-30
2017-06-30
Masłowska Aleksandra
KKJ
2017-06-30
1
2017-06-30
4
2017-07-01
2
2017-07-01
3
2017-07-02
1
2017-07-02
3
Matkiewicz Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
2017-06-30
2017-07-01
2017-07-02
2017-06-30
3
2017-07-01
3
LILOU (100)
2017-06-30
1
2017-07-01
1
2017-07-02
1
Mazurek Karola
SLKS
2017-06-30
2017-07-01
CASSIDY (21)
2017-06-30
2017-07-01
LIDER (22)
2017-06-30
2017-07-01
Mieszczak Olga
KJ Michałów
DAISY (37)
2017-06-30
4
2017-07-01
4
2017-07-02
3
BACARDI (38)
2017-06-30
2
2017-07-01
3
2017-07-02
5
Niebieszczańska Zuzanna
Karkonoski Klub Jeździecki
SPARTA (28)
2017-06-30
2
2017-07-01
2017-07-02
7
Ordon Aleksandra
LKJ LEWADA
2017-06-30
13
2017-07-01
13
2017-07-02
9
Pachulska Alicja
Silesia Dressage Club
2017-06-30
3
2017-07-01
5
Paleń Milena
BPK
KORYNT (54)
2017-06-30
6
2017-07-01
5
2017-07-02
4
Pisarska Klaudyna
SS Golden Horse
2017-06-30
2
2017-07-01
2017-07-02
2
Pola Mateusz
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2017-06-30
2017-07-01
2017-06-30
1
2017-07-02
4
2017-07-01
1
Popiołek Katarzyna
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2017-06-30
2
2017-07-01
1
2017-07-02
2
Popławska Aleksandra
KJ Hubert
2017-06-30
3
2017-07-01
2
2017-07-02
5
Pośpiech Aleksandra
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
HUN I (9)
2017-06-30
10
2017-07-01
10
2017-07-02
7
Prajs Iwona
BPK
2017-06-30
7
2017-07-01
7
2017-07-02
7
Salwińska Paulina
Brak
DIAMENT (11)
2017-06-30
5
2017-07-01
6
2017-07-02
6
Skowrońska Żaneta
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2017-06-30
2017-07-01
Sobczak Agnieszka
Karkonoski Klub Jeździecki
VERBENA (44)
2017-06-30
2017-07-01
Szmidt Maria
OSK Michalscy Trzebnica
2017-06-30
2017-07-01
2017-07-02
3
2017-06-30
2
2017-07-01
12
2017-07-02
2
Terlecka Michalina Maria
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2017-06-30
7
2017-07-01
7
2017-07-02
Tomala Aleksandra
Karkonoski KJ
IOWA C (17)
2017-06-30
2017-07-01
2017-06-30
4
2017-07-01
4
2017-07-02
6
2017-06-30
2017-07-01
2017-07-02
2
Untenzu Sara
Reitgemeinschaft Grünberghof e.V.
2017-06-30
1
2017-07-01
1
2017-07-02
1
2017-06-30
1
2017-07-01
2
2017-07-02
1
Worotnik Karolina
Karkonoski KJ
2017-06-30
4
2017-07-02
2
2017-07-01
3
2017-06-30
5
2017-07-02
3
2017-07-01
3
Wosik Katarzyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
LILITH (1)
2017-06-30
Woźnicka Klara
KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o.
ROGER (69)
2017-06-30

Number of Riders: 52

Number of Horses: 69

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl