Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Czworoboki treningowe
Becker Sport, 21/01/2023

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
25 ACCEPTED 2023-01-19 12:48:28
2023-01-18 22:42:59
Michalina Nowak KOZAK
  • 1x 10/Program Dowolny/ prosimy w komentarzu o podanie jaki program
24 ACCEPTED 2023-01-19 12:48:32
2023-01-18 21:14:21
Hara Sophia Gudzowaty CONTRA
  • 2x 5/P-3/
23 ACCEPTED 2023-01-18 16:03:23
2023-01-18 11:45:17
Karolina Markowska BUENOS AIRES
  • 1x 1/BOJ/
  • 1x 10/Program Dowolny/ prosimy w komentarzu o podanie jaki program
22 ACCEPTED 2023-01-18 11:36:38
2023-01-18 09:11:08
Aleksandra Oczachowska WINTER QUEEN
  • 1x 3/L-1/
  • 1x 4/L-3/
21 ACCEPTED 2023-01-18 11:36:40
2023-01-18 09:10:42
Aleksandra Oczachowska WANILIA
  • 1x 3/L-1/
  • 1x 4/L-3/
20 ACCEPTED 2023-01-18 11:36:43
2023-01-17 22:59:04
Julia Masłosz ARES
  • 1x 8/C-2/
19 ACCEPTED 2023-01-18 11:36:47
2023-01-17 21:26:17
Maria Milewska Galas LAST MINUTE
  • 1x 10/Program Dowolny/ prosimy w komentarzu o podanie jaki program
18 ACCEPTED 2023-01-17 21:01:52
2023-01-17 17:47:46
Karina Uszyńska ROMANTIC
  • 2x 10/Program Dowolny/ prosimy w komentarzu o podanie jaki program
17 ACCEPTED 2023-01-19 12:48:36
2023-01-17 16:37:18
Marta Serafin EHRENSTEIN
  • 2x 3/L-1/
16 ACCEPTED 2023-01-17 17:08:44
2023-01-17 14:15:48
Anna Deregowska LOVID-20
  • 1x 10/Program Dowolny/ prosimy w komentarzu o podanie jaki program
15 ACCEPTED 2023-01-17 17:08:47
2023-01-17 14:14:49
Anna Deregowska DSP ZOE
  • 1x 10/Program Dowolny/ prosimy w komentarzu o podanie jaki program
14 ACCEPTED 2023-01-17 17:08:51
2023-01-17 14:11:12
Halina Gackowska MOON RAY
  • 2x 10/Program Dowolny/ prosimy w komentarzu o podanie jaki program
13 ACCEPTED 2023-01-17 09:15:48
2023-01-16 20:52:20
Anna Michaś BLUE BERRY
  • 2x 8/C-2/
12 ACCEPTED 2023-01-18 13:58:19
2023-01-16 19:27:11
Nataliya Leshchiy DON'T FORGET CR
  • 2x 6/N-1/
11 ACCEPTED 2023-01-15 18:17:17
2023-01-15 16:37:52
Justyna Brzozowska LORD DRACO
  • 1x 8/C-2/
10 ACCEPTED 2023-01-15 06:12:24
2023-01-14 21:50:57
Justyna Niderla-Bielińska RAMZES
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-3/
9 ACCEPTED 2023-01-14 09:23:55
2023-01-13 23:01:41
Marta Stawowczyk ARMELIN G
  • 2x 2/SOJ/
  • 2x 3/L-1/
8 ACCEPTED 2023-01-15 06:12:27
2023-01-13 14:06:01
Magdalena Gręda KASZMIR
  • 1x 3/L-1/
  • 1x 10/Program Dowolny/ prosimy w komentarzu o podanie jaki program
7 ACCEPTED 2023-01-19 12:48:39
2023-01-13 10:40:19
Małgorzata Urbańska FRANCIS
  • 1x 8/C-2/
  • 1x 10/Program Dowolny/ prosimy w komentarzu o podanie jaki program
6 ACCEPTED 2023-01-13 01:16:26
2023-01-12 19:18:55
Jasmine Polityło Aluwihare MINSKE B.
  • 2x 4/L-3/
5 ACCEPTED 2023-01-19 12:48:59
2023-01-11 20:58:00
Hara Sophia Gudzowaty STEENDIEKS CARPACCIO
  • 2x 5/P-3/
4 ACCEPTED 2023-01-17 09:15:54
2023-01-09 19:10:33
Aleksandra Surdy IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 1/BOJ/
  • 1x 3/L-1/
3 ACCEPTED 2023-01-11 06:40:04
2023-01-08 10:54:17
Monika Kasprzak WASCARDO'S
  • 1x 10/Program Dowolny/ prosimy w komentarzu o podanie jaki program
2 ACCEPTED 2023-01-11 06:40:01
2023-01-08 10:32:05
Justyna Lenart LANDBLUMEN
  • 2x 3/L-1/
1 ACCEPTED 2023-01-11 06:39:59
2023-01-07 21:09:11
Karolina Szczepańska JAGER
  • 2x 10/Program Dowolny/ prosimy w komentarzu o podanie jaki program
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Brzozowska Justyna Skj Becker Sport
S
O024381
2. Deregowska Anna Bez Przynależności Klubowej K P O
S
Brak
3. Gackowska Halina Bez Przynależności Klubowej
S
O001163
4. Gręda Magdalena KJ Malowany Koń
S
O035950
5. Gudzowaty Hara Sophia KS Garo
2009 (JM.)
LZRWZJ/4663/22
6. Kasprzak Monika Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
S
O037052
7. Lenart Justyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
S
O003367
8. Leshchiy Nataliya Klub Jeździecki Grodno-Dwór
S
O023028
10058906
9. Markowska Karolina Bez Przynależności Klubowej
S
021656
10. Masłosz Julia SKJ Beckersport
S
O026481
11. Michaś Anna Klub Jeździecki Cheval Mariampol
2006 (J.)
O043951
12. Milewska Galas Maria Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
ZOO1627
13. Niderla-Bielińska Justyna BPK
S
O062984
14. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
S
O031653
15. Oczachowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin
S
O023171
16. Polityło Aluwihare Jasmine SSKJ Bobrowy Staw
2005 (J.)
Brak
Brak
17. Serafin Marta brak
2007 (J.)
brak
18. Stawowczyk Marta BPK (MAZ)
2003 (MJ.)
O063294
19. Surdy Aleksandra BPK
2010 (JM.)
Brak
20. Szczepańska Karolina SKJ Bajardo
2005 (J.)
O052844
21. Urbańska Małgorzata Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2004 (MJ.)
O054650
22. Uszyńska Karina SKJ Beckersport
S
O002848
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

ARES SP POL 2003 wałach gniada/167 F: Loxley / Lesotho
M: Atena
K009741 K009741
2.

ARMELIN G LITEWSKA POL 2018 wałach gniada/163 F: Arman
M: Merlin Monroe
K034662 LTU005170200818
3.

BLUE BERRY MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach gniada/170 F: Liwiec
M: Baszara
K014812 616006590178508
4.

BUENOS AIRES OLDENBURG GER 2014 klacz kara/172 F: Bordeaux
M: Day’s Light
K026426 DE433330590214
5.

CONTRA DRP POL 2009 klacz kasztanowata/147,5 F: Constantin
M: Welfe
DE 441410563009 DE 441410563009
6.

DON'T FORGET CR Deutsches Reitpony GER 2012 wałach kasztanowata/148 F: Don't Forget
M: Gin Lissy/Golden Dandy
K033091 DE 443435850812
7.

DSP ZOE Deutsches Sportpferd POL 2015 klacz gniada/170 F: Zalando
M: Furstin
Brak DE 473730552415
8.

EHRENSTEIN TRAKEŃSKA POL 2006 wałach skarogniada/173 F: Hohenstein
M: Eureka
brak 11807
9.

FRANCIS MACLENBURG GER 2013 wałach gniada/175 F: Colfosco
M: Tiamo I
K027233 DE427270218913
10.

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 klacz srokata/140 cm F: Santara Danny's Boy
M: Inka
K020879 013 68 00302 08
11.

JAGER Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach skarogniada/174 F: Baldnini II
M: Jenixa
K032292 POL009600428308
12.

KASZMIR TYP SZLACHETNY POL 2012 Wałach siwa/156 F: nn
M: nn
brak brak
13.

KOZAK KUC POL 2012 wałach bułana/- F: Odys /
M: Klara / Kumak
K025508 616013660244012
14.

LANDBLUMEN HANOWERSKA POL 2017 wałach gniada/172 F: Lauscher
M: Hauptstutbuch Chiara
brak DE431316535217
15.

LAST MINUTE HOL GER 2012 klacz siwa/169 F: Last Man Standing
M: Vatanaly
K029933 DE481810204012
16.

LORD DRACO ZWEIBRUCKER GER 1.07.2013 Ogier ciemnogniada F: Lord Leopold
M: Darling / Don Gregory
K024264
17.

LOVID-20 OLDENBURG POL 2016 wałach gniada/172 F: Vivaldi
M: Welinda
Brak DE 433330691616
18.

MINSKE B. FRYZ POL 2012 klacz kara/167 F: Uldrik 457
M: Valeska B.
52800421203779 52800421203779
19.

MOON RAY HANOWERSKA POL 2011 wałach kara/180 F: Hotline
M: Faith
K034656 DE431310378611
20.

RAMZES TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach siwa/170 F: nn
M: nn
K025417 616 999 64 00516 10
21.

ROMANTIC HAN POL 2019 ogier skarogniada/170 F: F
M: D
na 0000
22.

STEENDIEKS CARPACCIO DRP POL 2011 ogier kasztanowata/148 F: Fs Chambertin
M: Miss Et
K035298 DE 422.220045511
23.

WANILIA WLKP POL 2007 Klacz gniada/168 F: Watson
M: Workuta
K013000 POL007520010207
24.

WASCARDO'S SP POL 2008 wałach kasztanowata/170 F: Love Affair
M: Walerii
brak POL009590195508
25.

WINTER QUEEN WLKP POL 2016 klacz gniada/167 F: Malmo
M: Whisky
K034280 616007520004516
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 22

Number of Horses: 25

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2023
design and realization: signus.pl