Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Ogónopolskie i Regionalne w ujeżdżeniu
Listopadowe ujeżdżenie w Becker Sport (HZOiR-A)
Becker Sport, 4-6/11/2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
88 ACCEPTED 2022-11-01 07:21:56
2022-10-31 21:11:00
Zofia Jankowska WAGA
  • 2x 20a/L-3 ZT/
87 ACCEPTED 2022-11-01 07:22:24
2022-10-31 18:52:13
Jarosław Wierzchowski SCHÖNE
  • 1x 1b/P-1 ZR/
  • 1x 11/P-2 ZR/
  • 1x 21/P-3 ZR/
86 ACCEPTED 2022-11-02 07:42:15
2022-10-31 17:03:52
Lena Rasztawicka AMANDA
  • 1x 10a/L-2 ZT/
  • 1x 20a/L-3 ZT/
85 ACCEPTED 2022-10-31 17:59:02
2022-10-31 14:42:10
Matylda Januszewska DANAWAY EVANDER 89885
  • 1x 20/L-3 ZR/
  • 1x 21/P-3 ZR/
84 ACCEPTED 2022-11-02 07:42:08
2022-10-31 11:36:14
Dominika Maksymowska NEVITA
  • 1x 11/P-2 ZR/
  • 1x 21a/P-3 ZT/
83 ACCEPTED 2022-11-02 07:42:28
2022-10-30 18:32:37
Hara Sophia Gudzowaty STEENDIEKS CARPACCIO
  • 2x 10/L-2 ZR/
  • 2x 20/L-3 ZR/
82 ACCEPTED 2022-11-02 20:34:48
2022-10-30 17:34:39
Julia Moczak LADY OF WINSTON
  • 1x 1b/P-1 ZR/
81 ACCEPTED 2022-11-02 20:34:52
2022-10-30 17:33:51
Julia Moczak JESSI
  • 1x 1b/P-1 ZR/
80 PRE-APPROVED 2022-11-02 09:44:11
2022-10-30 11:01:41
Anna Rogalska L-JAGGER
  • 1x 2a/N-4ZO/
  • 1x 4a/D-1 ZO/
  • 1x 12a/N-5 ZO/
  • 1x 14a/D-2 ZO/
  • 1x 23/N-7 ZR/
  • 1x 24a/D-3 ZO/
79 ACCEPTED 2022-10-29 21:00:22
2022-10-29 20:29:59
Zofia Dziduch ESKULAP
  • 2x 10/L-2 ZR/
  • 2x 20/L-3 ZR/
78 ACCEPTED 2022-10-29 17:57:59
2022-10-29 13:29:18
Wiktoria Andrzejewska CORONA 123
  • 1x 26/C-3 ZR/
  • 1x 27/C-4 ZR/
77 ACCEPTED 2022-10-29 11:59:29
2022-10-29 11:49:35
Julia Naumovich-Shabovskaya BESARIAN
  • 1x 2a/N-4ZO/
  • 1x 4a/D-1 ZO/
  • 1x 12a/N-5 ZO/
  • 1x 14a/D-2 ZO/
  • 1x 23a/N-7 ZO/
  • 1x 24a/D-3 ZO/
76 ACCEPTED 2022-11-02 09:43:13
2022-10-29 08:06:50
Anna Rogalska DANTE
  • 1x 2/N-4 ZR/
  • 1x 4/D-1 ZR/
  • 1x 12/N-5 ZR/
  • 1x 14/D-2 ZR/
  • 1x 22/N-6 ZR/
  • 1x 24/D-3 ZR/
75 ACCEPTED 2022-11-01 19:31:02
2022-10-28 22:24:22
Agata Kamionka - Flak DESERT ROSE
  • 1x 9a/CS-1 ZO/
74 ACCEPTED 2022-11-01 13:01:40
2022-10-28 19:53:46
Katarzyna Koprowska-Pyzel GUTER GEIST
  • 2x 20a/L-3 ZT/
73 ACCEPTED 2022-10-29 17:57:47
2022-10-28 17:45:01
Olga Rodziak BRUMMERHOEVE'S LEVI H
  • 1x 5/D-5 ZO/
  • 1x 33/P-8 ZR/
  • 1x 15/D-6 ZO kuce/
  • 1x 34/P-10 ZR/
  • 1x /D-7 ZO/
  • 1x 35/P-11 ZR/
72 ACCEPTED 2022-10-28 18:16:18
2022-10-28 17:42:25
Nadia Rodziak RONDO'S BLACK BOY
  • 1x 33/P-8 ZR/
  • 1x 36/L-6/
  • 1x 34/P-10 ZR/
  • 1x 37/L-8/
  • 1x 35/P-11 ZR/
  • 1x 38/L-10/
71 ACCEPTED 2022-10-27 23:27:24
2022-10-27 23:25:08
Marcelina Kacprzak DENARO PP
  • 1x 5/D-5 ZO/
  • 1x 33/P-8 ZR/
  • 1x 15/D-6 ZO kuce/
  • 1x 34/P-10 ZR/
  • 1x /D-7 ZO/
  • 1x 35/P-11 ZR/
70 ACCEPTED 2022-10-27 23:27:28
2022-10-27 22:52:53
Marzena Chentkowska LINDT
  • 1x /CC-1 ZO/
  • 1x 16a/C-2 ZO/
  • 1x 27a/C-4 ZO/
69 ACCEPTED 2022-10-27 22:24:39
2022-10-27 20:55:47
Barbora Jakilaitė BARTOLOMEO
  • 1x 6/C-1 ZR/
  • 1x 16/C-2 ZR/
  • 1x 27/C-4 ZR/
68 ACCEPTED 2022-10-27 20:49:31
2022-10-27 20:15:05
Antonina Wierzchowska MOBY DIC
  • 1x 36/L-6/
  • 1x 37/L-8/
  • 1x 38/L-10/
67 ACCEPTED 2022-10-27 20:49:35
2022-10-27 19:54:57
Barbora Jakilaitė WHAT A MAN MP
  • 1x 6/C-1 ZR/
  • 1x 16/C-2 ZR/
  • 1x 27/C-4 ZR/
66 ACCEPTED 2022-10-27 18:50:09
2022-10-27 17:46:26
Agata Rosak LADY OF WINSTON
  • 1x 11/P-2 ZR/
65 ACCEPTED 2022-10-27 18:50:11
2022-10-27 17:45:57
Agata Rosak JESSI
  • 1x 11/P-2 ZR/
64 ACCEPTED 2022-10-27 14:24:51
2022-10-27 13:38:00
Gabriela Jaworska JACKPOT
  • 1x 8/CC-4 ZR/
63 ACCEPTED 2022-10-27 14:24:54
2022-10-27 13:25:41
Antonina Marcinkowska NEW GEORGIA
  • 2x 1b/P-1 ZR/
  • 2x 11/P-2 ZR/
  • 2x 21/P-3 ZR/
62 ACCEPTED 2022-10-27 11:46:14
2022-10-27 10:30:52
Jarosław Wierzchowski RAMBLER
  • 1x 8a/CC-4 ZO/
  • 1x 17a/CC-2 ZO/
  • 1x 26/C-3 ZR/
61 ACCEPTED 2022-10-27 09:17:36
2022-10-26 23:15:58
Marta Waszka ALGO
  • 1x 7/CC-1 ZR/
  • 1x 16/C-2 ZR/
  • 1x 26/C-3 ZR/
60 ACCEPTED 2022-10-27 09:17:43
2022-10-26 23:13:57
Laura Kłos RAPSODIA FSTF
  • 1x 1b/P-1 ZR/
  • 1x 1v/P-1 ZT/
  • 1x 11/P-2 ZR/
  • 1x 11a/P-2 ZT/
  • 1x 21/P-3 ZR/
  • 1x 21a/P-3 ZT/
59 ACCEPTED 2022-10-30 17:42:29
2022-10-26 19:23:29
Milda Lisauskaitė SEA CLOUD 5
  • 1x 6a/C-1 ZO/
  • 1x 16a/C-2 ZO/
  • 1x 27a/C-4 ZO/
58 ACCEPTED 2022-10-26 18:41:29
2022-10-26 18:37:26
Anna Deregowska LOVID-20
  • 1x 1b/P-1 ZR/
  • 1x 4/D-1 ZR/
  • 1x 11/P-2 ZR/
  • 1x 14/D-2 ZR/
  • 1x 21/P-3 ZR/
  • 1x 24/D-3 ZR/
57 ACCEPTED 2022-10-26 18:41:32
2022-10-26 18:36:04
Halina Gackowska LAMARCK
  • 1x 7/CC-1 ZR/
  • 1x 17/CC-2 ZR/
  • 1x 28/CC-6 ZR/
56 ACCEPTED 2022-10-26 15:08:30
2022-10-26 12:56:06
Magdalena Zbiegniewska ALBA
  • 2x 10a/L-2 ZT/
55 ACCEPTED 2022-10-26 12:42:16
2022-10-26 11:47:04
Daria Bebłot RINUS
  • 1x 6/C-1 ZR/
  • 1x 16/C-2 ZR/
  • 1x 27/C-4 ZR/
54 ACCEPTED 2022-10-26 11:25:34
2022-10-26 11:05:52
Daria Bebłot IME FAN CHARLEY HOEVE
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 10/L-2 ZR/
  • 1x 20/L-3 ZR/
53 ACCEPTED 2022-10-25 22:49:50
2022-10-25 22:15:31
Zuzanna Dąbrowska ORINOKO
  • 1x 4/D-1 ZR/
  • 1x 5/D-5 ZO/
  • 1x 10a/L-2 ZT/
  • 1x 14/D-2 ZR/
  • 1x 24/D-3 ZR/
52 ACCEPTED 2022-10-25 22:49:55
2022-10-25 22:12:06
Teresa Tomaszewska ANIMA
  • 1x 19/CS-4 ZO/
  • 1x 30/CS-8 ZO/
51 ACCEPTED 2022-10-25 22:49:59
2022-10-25 22:11:32
Teresa Tomaszewska CZANTIS
  • 1x 6a/C-1 ZO/
  • 1x 16a/C-2 ZO/
  • 1x 27a/C-4 ZO/
50 ACCEPTED 2022-10-25 16:14:26
2022-10-25 15:46:54
Antonina Walicka DON MATEO
  • 2x 10a/L-2 ZT/
49 ACCEPTED 2022-10-25 07:43:03
2022-10-24 23:35:18
Marzena Chentkowska QUO VADIS
  • 1x 9a/CS-1 ZO/
  • 1x 19/CS-4 ZO/
48 ACCEPTED 2022-10-25 07:43:06
2022-10-24 23:33:10
Marzena Chentkowska CAMARO
  • 1x 1b/P-1 ZR/
  • 1x 11/P-2 ZR/
  • 1x 21/P-3 ZR/
47 ACCEPTED 2022-11-02 15:35:08
2022-10-24 18:58:20
Aleksandra Szostak ASLAN
  • 2x 11/P-2 ZR/
46 ACCEPTED 2022-10-24 19:43:07
2022-10-24 17:19:27
Roksana Siarkiewicz RED REVOLUTION CSL
  • 1x 1b/P-1 ZR/
  • 1x 11/P-2 ZR/
45 ACCEPTED 2022-10-24 16:29:02
2022-10-24 15:22:26
Maja Strzeszewska GAUS
  • 2x 1a/L-1 ZT/
  • 2x 10a/L-2 ZT/
44 ACCEPTED 2022-10-24 16:29:05
2022-10-24 15:16:01
Natalia Wisiałkowska BIEBOSSCHEN DANDY’S BLUE DIAMOND
  • 2x 1b/P-1 ZR/
  • 2x 11/P-2 ZR/
43 ACCEPTED 2022-10-24 16:29:08
2022-10-24 14:35:35
Alicja Karczmarczuk MURANO
  • 2x 2/N-4 ZR/
  • 2x 16/C-2 ZR/
42 ACCEPTED 2022-11-02 08:26:26
2022-10-23 22:58:24
Karolina Sadowska DIRK
  • 1x 10/L-2 ZR/
  • 1x 11/P-2 ZR/
41 ACCEPTED 2022-10-24 08:31:14
2022-10-23 16:31:03
Justyna Garbal DON CORRIDO P
  • 2x 1b/P-1 ZR/
  • 2x 11/P-2 ZR/
  • 2x 21/P-3 ZR/
40 ACCEPTED 2022-10-24 08:31:16
2022-10-23 16:24:51
Katarzyna Dąbrowska ROMA
  • 1x 2/N-4 ZR/
  • 1x 6/C-1 ZR/
  • 1x 12/N-5 ZR/
  • 1x 16/C-2 ZR/
  • 1x 22/N-6 ZR/
  • 1x 26/C-3 ZR/
39 ACCEPTED 2022-10-24 08:31:19
2022-10-23 16:23:02
Justyna Turek-Wierzchowska FERRERO-W
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 1b/P-1 ZR/
  • 1x 10/L-2 ZR/
  • 1x 11/P-2 ZR/
  • 1x 20/L-3 ZR/
  • 1x 21a/P-3 ZT/
38 ACCEPTED 2022-10-24 08:31:22
2022-10-23 16:21:59
Justyna Turek-Wierzchowska ELNINIO II-P
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 1b/P-1 ZR/
  • 1x 10/L-2 ZR/
  • 1x 11/P-2 ZR/
  • 1x 20/L-3 ZR/
  • 1x 21/P-3 ZR/
37 ACCEPTED 2022-10-24 08:31:26
2022-10-23 16:19:27
Elżbieta Krawczyk DEDAL
  • 1x 5/D-5 ZO/
  • 1x 15/D-6 ZO kuce/
  • 1x /D-7 ZO/
36 ACCEPTED 2022-10-24 08:31:29
2022-10-23 14:52:10
Zuzanna Kalinowska SOLO PAVIA XXII-9
  • 1x 10/L-2 ZR/
  • 1x 11/P-2 ZR/
35 ACCEPTED 2022-10-23 06:21:19
2022-10-22 21:51:49
Zuzanna Konieczny MORELIOM AMERICUM DINGO
  • 1x 10/L-2 ZR/
34 ACCEPTED 2022-10-23 06:21:22
2022-10-22 16:17:49
Julia Masłosz ARES
  • 1x 12/N-5 ZR/
  • 1x 22/N-6 ZR/
33 ACCEPTED 2022-10-22 10:59:44
2022-10-22 00:12:20
Michał Karczewski SALSA J
  • 1x 6/C-1 ZR/
  • 1x 6a/C-1 ZO/
  • 1x 16/C-2 ZR/
  • 1x 16a/C-2 ZO/
  • 1x 27/C-4 ZR/
32 ACCEPTED 2022-10-22 10:59:47
2022-10-22 00:11:32
Marcin Woldański J’ADORE
  • 1x 1/L-1 ZR/
31 ACCEPTED 2022-10-22 10:59:49
2022-10-22 00:10:14
Hanna Mikołajczyk GENERATION
  • 1x 6/C-1 ZR/
  • 1x 6a/C-1 ZO/
  • 1x 16a/C-2 ZO/
  • 1x 22/N-6 ZR/
30 ACCEPTED 2022-10-22 10:59:52
2022-10-21 20:45:42
Aleksandra Kocięcka ANDOS
  • 2x 11a/P-2 ZT/
29 ACCEPTED 2022-10-21 20:17:45
2022-10-21 13:50:38
Joanna Tragarz IOWA
  • 2x 1/L-1 ZR/
  • 2x 10/L-2 ZR/
28 ACCEPTED 2022-10-21 20:17:48
2022-10-21 12:49:42
Aleksandra Błach MONNECT
  • 2x 1/L-1 ZR/
  • 2x 10/L-2 ZR/
27 ACCEPTED 2022-10-19 14:00:06
2022-10-19 12:57:54
Katarzyna Wójcik HECBEKAS
  • 1x 10a/L-2 ZT/
  • 1x 20a/L-3 ZT/
26 ACCEPTED 2022-10-19 14:00:07
2022-10-19 12:53:39
Matylda Mikołajczak CHAD
  • 2x 1/L-1 ZR/
  • 2x 10/L-2 ZR/
  • 2x 20/L-3 ZR/
25 ACCEPTED 2022-10-19 07:28:18
2022-10-18 22:45:14
Iryna Mikhalko ISABEL
  • 2x 1/L-1 ZR/
  • 2x 10/L-2 ZR/
  • 2x 20/L-3 ZR/
24 ACCEPTED 2022-11-02 15:34:39
2022-10-18 22:37:05
Aleksandra Kilian WINNETOU-U
  • 1x 6/C-1 ZR/
23 ACCEPTED 2022-10-18 14:40:37
2022-10-18 12:58:11
Grzegorz Cichoń OREIILY
  • 2x 1a/L-1 ZT/
  • 2x 10a/L-2 ZT/
  • 2x 20a/L-3 ZT/
22 ACCEPTED 2022-10-18 09:41:09
2022-10-18 08:53:30
Grzegorz Cichoń REPLIKA
  • 1x 1a/L-1 ZT/
  • 1x 10a/L-2 ZT/
  • 1x 20a/L-3 ZT/
21 ACCEPTED 2022-10-18 09:43:16
2022-10-18 08:50:59
Grzegorz Cichoń IRUKSOL
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 10/L-2 ZR/
  • 1x 20/L-3 ZR/
20 ACCEPTED 2022-10-18 09:43:19
2022-10-18 08:18:14
Zuzanna Kowalska TOSKANIA
  • 1x 1a/L-1 ZT/
  • 1x 10a/L-2 ZT/
  • 1x 20a/L-3 ZT/
19 ACCEPTED 2022-10-18 09:43:22
2022-10-18 08:15:18
Ewa Okrutniak POBEDIT
  • 1x 1a/L-1 ZT/
  • 1x 10a/L-2 ZT/
  • 1x 20a/L-3 ZT/
  • 1x 21a/P-3 ZT/
18 ACCEPTED 2022-10-18 09:43:26
2022-10-18 08:14:18
Evgeniya Roszkowska ANSZLAG
  • 2x 1/L-1 ZR/
  • 2x 10/L-2 ZR/
  • 2x 20/L-3 ZR/
17 ACCEPTED 2022-10-18 09:43:30
2022-10-18 08:10:55
Evgeniya Roszkowska SWOBODA
  • 1x 1v/P-1 ZT/
  • 1x 11a/P-2 ZT/
  • 1x 21a/P-3 ZT/
16 ACCEPTED 2022-10-18 09:43:33
2022-10-18 08:10:08
Evgeniya Roszkowska DYPLOMATA
  • 1x 8/CC-4 ZR/
  • 1x 17/CC-2 ZR/
  • 1x 26/C-3 ZR/
15 ACCEPTED 2022-10-18 09:43:39
2022-10-18 07:43:14
Grzegorz Cichoń DREAMER
  • 1x 19/CS-4 ZO/
  • 1x 30/CS-8 ZO/
14 ACCEPTED 2022-10-24 19:43:11
2022-10-17 20:00:09
Sylwia Ruta QUINTESSENZ SAS
  • 1x 8a/CC-4 ZO/
  • 1x 18a/CC-5 ZO/
  • 1x 29a/CC-7 ZO/
13 ACCEPTED 2022-10-24 19:43:19
2022-10-17 19:59:30
Sylwia Ruta JACK NICHOLSON EQUESTA
  • 1x 8a/CC-4 ZO/
  • 1x 18a/CC-5 ZO/
  • 1x 29a/CC-7 ZO/
12 ACCEPTED 2022-10-16 21:57:19
2022-10-16 21:35:44
Aleksandra Lemańska GROM
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 10/L-2 ZR/
  • 1x 20/L-3 ZR/
11 ACCEPTED 2022-10-16 14:06:18
2022-10-16 12:09:13
Tamara Kotowicz RAFAELL BH
  • 1x 8a/CC-4 ZO/
  • 1x 18a/CC-5 ZO/
  • 1x 29a/CC-7 ZO/
10 ACCEPTED 2022-11-02 07:41:11
2022-10-16 09:51:41
Martyna Więckowska NORENA
  • 2x 1b/P-1 ZR/
  • 2x 11/P-2 ZR/
  • 2x 21/P-3 ZR/
9 ACCEPTED 2022-11-02 07:41:10
2022-10-16 08:08:10
Wiktoria Cwalina LEXUS
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 4/D-1 ZR/
  • 1x 10/L-2 ZR/
  • 1x 14/D-2 ZR/
  • 1x 24/D-3 ZR/
8 ACCEPTED 2022-11-02 07:41:09
2022-10-16 08:06:39
Wiktoria Cwalina DIARADOS
  • 1x 4a/D-1 ZO/
  • 1x 5/D-5 ZO/
  • 1x 14a/D-2 ZO/
  • 1x 15/D-6 ZO kuce/
  • 1x /D-7 ZO/
7 ACCEPTED 2022-10-15 18:07:35
2022-10-15 17:45:30
Karolina Szczepańska JAGER
  • 1x 4a/D-1 ZO/
  • 1x 14a/D-2 ZO/
  • 1x 24a/D-3 ZO/
6 ACCEPTED 2022-10-14 21:53:40
2022-10-14 20:35:12
Katarzyna Winnicka RAWDAT
  • 1x 5/D-5 ZO/
  • 1x 15/D-6 ZO kuce/
  • 1x /D-7 ZO/
5 ACCEPTED 2022-10-14 11:34:03
2022-10-14 09:40:07
Katarzyna Mościbroda FOR MAGIC
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 10/L-2 ZR/
  • 1x 20/L-3 ZR/
4 ACCEPTED 2022-10-13 23:15:59
2022-10-13 19:26:54
Lena Sławek GLUCKSPILZ
  • 1x 13a/N-2 ZO/
  • 1x /D-7 ZO/
3 ACCEPTED 2022-10-13 23:16:00
2022-10-13 19:25:37
Dominika Kraśko GLUCKSPILZ
  • 1x 3/N-1 ZR/
2 ACCEPTED 2022-10-13 23:16:02
2022-10-13 19:24:07
Dominika Kraśko MC GREGOR TC
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 10/L-2 ZR/
  • 1x 20/L-3 ZR/
1 ACCEPTED 2022-10-13 23:16:03
2022-10-13 19:23:24
Dominika Kraśko MENTOR
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 1b/P-1 ZR/
  • 1x 10/L-2 ZR/
  • 1x 11/P-2 ZR/
  • 1x 20/L-3 ZR/
  • 1x 21/P-3 ZR/
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrzejewska Wiktoria Klub Jeździecki Wiki
2005 (J.)
O046548
2. Bebłot Daria Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2006 (J.)
O063737
3. Błach Aleksandra Largo Sp. z o.o.
S
O027301
4. Chentkowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O001334
5. Cichoń Grzegorz bez przynależności klubowej
S
O004293
6. Cichoń Grzegorz Brak
S
0004294
7. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
8. Dąbrowska Katarzyna WKJ SJ Wierzchowscy
S
O018711
9. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051361
10. Deregowska Anna Bez Przynależności Klubowej K P O
S
Brak
11. Dziduch Zofia Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2011 (Mł.)
O081547
12. Gackowska Halina Bez Przynależności Klubowej
S
O001163
13. Garbal Justyna Wkj Lublin SJ Wierzchowscy
S
Brak
14. Gudzowaty Hara Sophia KS Garo
2009 (JM.)
LZRWZJ/4663/22
15. Jakilait? Barbora UAB Žirg? pasaulis
2004 (J.)
10136894
16. Jankowska Zofia Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
2010 (JM.)
BRAK
17. Januszewska Matylda Sportowy Klub Jeździecki Hawajka
2007 (JM.)
O057756
18. Jaworska Gabriela Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O001467
19. Kacprzak Marcelina KJ Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O056989
20. Kalinowska Zuzanna CSJ Chraboły
2002 (MJ.)
O064613
21. Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
S
O001225
22. Karczewski Michał Varsovia Dressage Club
S
O058673
23. Karczmarczuk Alicja SS Golden Horse
S
O014505
24. Kilian Aleksandra KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
S
O021111
25. Kłos Laura Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
2010 (JM.)
Brak
26. Kocięcka Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
Brak
27. Konieczny Zuzanna BPK maz
2009 (JM.)
Brak
28. Koprowska-Pyzel Katarzyna Brak przynależności
S
Brak
29. Kotowicz Tamara Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
S
O021349
30. Kowalska Zuzanna Brak
S
Brak
31. Kraśko Dominika KS Centurion
S
O000091
32. Krawczyk Elżbieta WKJ Lublin SJ Wierzchowscy
2008 (JM.)
O067577
33. Lemańska Aleksandra Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O048647
34. Lisauskait? Milda Idgi
2006 (J.)
none
10177734
35. Maksymowska Dominika Ks Centurion
S
O013520
36. Marcinkowska Antonina SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2007 (JM.)
O056462
37. Masłosz Julia SKJ Beckersport
S
O026481
38. Mikhalko Iryna Baker Sport
2009 (JM.)
None
39. Mikołajczak Matylda KJ Wiktorowo
S
O055607
40. Mikołajczyk Hanna Varsovia Dressage Club
2006 (J.)
KO047758
41. Moczak Julia KJ Cheval Mariampol
S
O004795
42. Mordzelewski Michał SJ Stajnia Podolszyn
S
O001972
43. Mościbroda Katarzyna Klub Sportowy Centurion
S
O040146
44. Naumovich-Shabovskaya Julia JKS Stajnia Jarużyn
S
O014082
45. Okrutniak Ewa Bez Przynależności Klubowej K P O
S
Brak
46. Pawlak Waleria Rio Grande
47. Rasztawicka Lena Brak
2011 (Mł.)
O070933
48. Rodziak Nadia KJ Cavallino
2013 (Mł.)
O067865
49. Rodziak Olga KJ Cavallino
2011 (Mł.)
O061894
50. Rogalska Anna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O004466
51. Rosak Agata Klub Jeździecki Cheval Mariampol
2010 (JM.)
O054343
52. Roszkowska Evgeniya Podkowa leśna
S
LZRPPZJ/20/21
53. Ruta Sylwia Equesta
S
O032315
54. Sadowska Karolina Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2007 (JM.)
brak
55. Siarkiewicz Roksana Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
S
O004467
56. Sitak Kamila
57. Sławek Lena KS Centurion
2011 (Mł.)
O060434
58. Strzeszewska Maja Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2010 (JM.)
Brak
59. Szczepańska Karolina SKJ Bajardo
2005 (J.)
O052844
60. Szostak Aleksandra Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
2007 (JM.)
O061689
61. Tomaszewska Teresa KJ Welt Opypy
S
O001498
62. Tragarz Joanna Klub Sportowy Centurion
S
O003687
10041909
63. Turek-Wierzchowska Justyna WKJ Lublin SJ Wierzchowscy
S
O018462
64. Walicka Antonina bpk
2009 (JM.)
brak
65. Waszka Marta KS AZS AWF Warszawa
S
O032552
66. Więckowska Martyna KJ Wiktorowo
S
O014576
67. Wierzchowska Antonina WKJ Lublin SJ Wierzchowscy
2013 (Mł.)
brak
68. Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin
S
O000828
69. Wierzchowski Jarosław Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
S
0000828
70. Winnicka Katarzyna KJ Wiktorowo
2009 (JM.)
O062534
71. Wisiałkowska Natalia Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2008 (JM.)
O063240
72. Wójcik Katarzyna Stow. KJ Podkowa Leśna
S
O010118
73. Woldański Marcin Varsovia Dressage Club
S
O003642
10156442
74. Zbiegniewska Magdalena Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
2004 (J.)
O064839
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

68

ALBA TYP SZLACHETNY POL 2015 klacz siwa/mk:130 F: NN
M: NN
brak 616098200160914
2.

71

ALGO SP POL 2006 wałach gniada/165 F: Himen / Oder
M: Agawa / Pergamon
K013305 616999600322206
3.

94

AMANDA HAFLINGER POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:148 F: Silver
M: Arleta
K023720 POL013670073507
4.

47

ANDOS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Landos II
M: Asteria
brak
5.

64

ANIMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Empire
M: Asuana
K022707 616009661131009
6.

34

ANSZLAG UKRAIŃSKA POL 2013 ogier kasztanowata/173 F: Kwarc
M: Arsh
Brak AB0003496
7.

49

ARES SP POL 2003 wałach gniada/167 F: Loxley / Lesotho
M: Atena
K009741 K009741
8.

11

ASLAN MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/170 F: Barnaba
M: Astra
K030315 616006580149913
9.

80

BARTOLOMEO OLDENBURGER LAT 2014 gelding bay/165 F: Beaulieu
M: Stutbuch 1
none DE 433331705814
10.

84

BESARIAN WLKP POL 2015 wałach gniada/167 F: Numerus/Numero Uno ex Norton
M: Bonasera/Biskwit
K030690 616007610106115
11.

57

BIEBOSSCHEN DANDY’S BLUE DIAMOND AES GBR 2017 wałach cremello/kuc:146 F: Biebosschen Dandy Lion
M: Golden Gini
K033670 826002170879113
12.

15

BRUMMERHOEVE'S LEVI H NEW FOREST PONY NED 2009 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Poppings Macho
M: Offem Feronia
K032795 528018020091208
13.

61

CAMARO SP POL 2017 wałach gniada/169 F: Grey Flanell
M: Cacharell
Brak Brak
14.

41

CHAD Pełna Krew Angielska POL 2016 wałach ciemnogniada/165 F: Enjoy The Silence
M: Chelsa
K035013 616POL16008850T
15.

86

CORONA 123 WESTFALSKA POL 2009 klacz gniada/165 F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
K022531 DE441410837009
16.

65

CZANTIS SP POL 2016 wałach ciemnogniada/163 F: Solaris
M: Czantoria
Brak Brak
17.

88

DANAWAY EVANDER 89885 WELSH COB GBR 2010 wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango / Tireinon Triple Crown
M: Danaway Janella / Trevallion Harry
K026831 826046010089885
18.

17

DANTE OLDENBURG POL 2016 wałach gniada/167 F: Ron William
M: Grease
// //
19.

54

DEDAL SP POL 2008 Wałach gniada F: Landor
M: Danina
K013483 POL 009 52 01186 08
20.

81

DENARO PP DRP GER 2007 wałach kasztanowata/kuc:138 F: KELTS DE ANGELO / DE MERELS DEMIS
M: DAISY / DORNIK-DOUBLE
K014326 DE410100631107
21.

92

DESERT ROSE OLD POL 2011 Klacz kara F: De Niro
M: Quadriga
K019288
22.

4

DIARADOS OS GER 2016 wałach kara/mk:157 F: Diarado / Diamant De semilly
M: Rosa / Calico
K028892 DE418184230016
23.

10

DIRK Plski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach gniada/172 F: Rubin
M: Dacza
K023417 POL 009 54 00689 03
24.

50

DON CORRIDO P SP POL 2002 Wałach gniada F: Corofini / Corofino
M: Dunka / Davidoff
K025176 POL009580130602
25.

62

DON MATEO KUC POL 2012 wałach kara/kuc:148 F: Turbina's Gismore
M: Diamentina
K033909 616013520046912
26.

37

DREAMER HANOWERSKA GER 2008 Wałach gniada/175 F: Don Henrico
M: Hauptstutbuch Lena
K021704 DE431314419908
27.

36

DYPLOMATA SP POL 2015 wałach kasztanowata/180 F: Corleolord L
M: Deportacja
LKPZJ/12554/21 616009600059515
28.

53

ELNINIO II-P PKSP POL 2018 ogier gniada/170 F: Hippica KOH-I-NOOR
M: Eńdżel P
brak 616009610017218
29.

87

ESKULAP Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach ciemnogniada/162 F: Stilios
M: Elba
brak 616009580397814
30.

52

FERRERO-W Polski Kuc Wierzchowy POL 2018 wałach ciemnogniada/kuc:142 F: Lak
M: Flika-W
brak 616013580125218
31.

25

FOR MAGIC HANN POL 2017 wałach gniada/165 F: For romance
M: N
000 000
32.

56

GAUS SP POL 1999 wałach gniada/173 F: Renommee
M: Gaisma
K007518 009520069899
33.

98

GENERATION F:
M:
34.

46

GENERATION KWPN NED 2016 wałach kasztanowata/166 F: Geniaal
M: Legia
K029347 Brak
35.

22

GLUCKSPILZ KUC POL 2012 wałach izabelowata/kuc:145 F: Brak
M: Brak
K022569 DE441411033512
36.

29

GROM MAŁY KOŃ POL 2016 wałach gniada/mk:mk:mk:1 F: Brego
M: Gloria
K030887 616999661099816
37.

16

GUTER GEIST OLDENBURGER POL 2018 wałach gniada/160 F: Sir Europe
M: Georgia
Brak 276433330888718
38.

40

HECBEKAS TRAKEŃSKA POL 2010 wałach gniada/168 F: Vikis
M: Heiga
K016527 POL 732010068110
39.

66

IME FAN CHARLEY HOEVE FRYZYJSKA NED 2018 ogier kara/175 F: Jehannes 484
M: Reńskie Fan Charley Hoveve
Brak 528004201800188
40.

42

IOWA KWPN NED 2013 wałach gniada/173 F: El Capone
M: Bahia Blanca
K028596 528003201306613
41.

31

IRUKSOL UKRAIŃSKA POL 2018 wałach kara/180 F: Ser Diamant
M: Izobilnaja
Brak BB009051
42.

39

ISABEL UKR UKR 2016 mare black/168 F: Zitanik
M: Igarka
None 704654
43.

45

J’ADORE KWPN NED 2014 wałach gniada/170 F: Eye Catcher
M: Polka
K031104 528003201407298
44.

6

JACK NICHOLSON EQUESTA DV DEN 2012 wałach ciemnogniada/174 F: Jazz Time 2
M: Sinai HS
K022814 208333DW1201002DK
45.

74

JACKPOT KWPN POL 2015 wałach gniada/180 F: Harley VDL
M: Andante VERA
1234 1234
46.

27

JAGER Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach skarogniada/174 F: Baldnini II
M: Jenixa
K032292 POL009600428308
47.

77

JESSI KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K028448 528019090008527
48.

96

JESSI KUC POL 2014 klacz siwa/kuc:148 F: nn
M: nn
K028448 528019090008527
49.

99

KINGSTON SP 2012 wałach gniady F:
M:
50.

19

L-JAGGER Szlachetna Półkrew POL 2017 wałach siwa/167 F: Johnson
M: Lantani
// //
51.

76

LADY OF WINSTON RIJPONY POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:144 F: Leuns Velds Winston
M: Miss You
NRPS 52800811003361
52.

95

LADY OF WINSTON RIJPONY POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:144 F: Leuns Velds Winston
M: Miss You
brak 52800811003361
53.

70

LAMARCK HANOWERSKA POL 2008 wałach gniada/167 F: Lord Pezi
M: DILAMA
K013737 DE431310901808
54.

3

LEXUS KUC POL 2012 wałach siwa/149 F: Nemo / Barako
M: L-Brenda / Jasmont
K020887 616013660027212
55.

82

LINDT HAN POL 2014 wałach gniada/170 F: Livaldon han
M: Wanda han/ Worldly han.
K027996 Brak
56.

69

LOVID-20 OLDENBURG POL 2016 wałach gniada/172 F: Vivaldi
M: Welinda
Brak DE 433330691616
57.

23

MC GREGOR TC KWPN NED 2017 ogier gniada/172 F: High Five U.S. / Charmeur
M: Roseanne / Glamourdale
brak 528003201708731
58.

24

MENTOR WESTFALSKA GER 2015 wałach gniada/167 F: Millenium
M: Flying Princess/Florestan
000 De 441410901715
59.

78

MOBY DIC KUC FELIŃSKI POL 2009 wałach siwa/kuc:126 F: wartownik
M: gucja
K021352 pol 562 670982513
60.

43

MONNECT KWPN NED 2017 wałach skarogniada/- F: Connect
M: Fides
brak -
61.

48

MORELIOM AMERICUM DINGO NEW FOREST PONY NED 2005 Wałach gniada/kuc:140 F: Vivienne's Vision of Freedom
M: Marloes
K012310 527018p20051037 104NN74
62.

58

MURANO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach kara/168 F: Barros
M: Malezja
K026897 616009610023715
63.

93

NEVITA KWPN POL 2018 klacz gniada/165 F: Icellie
M: Gevita
K034283 528003201803655
64.

75

NEW GEORGIA KUC POL 2013 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Sydenham George 54053
M: Najra / Mirt
K024742 616013640055613
65.

2

NORENA KWPN NED 2018 klacz skarogniada/167 F: Icellie KWPN TP
M: Dilonda KWPN /Ulandro KWPN
K034211 528003201802595
66.

38

OREIILY KWPN NED 2019 gelding white/167 F: Jerveaux
M: Unreal
None 528003201908634
67.

63

ORINOKO KM POL 2013 wałach gniada/168 F: Orion / Genius
M: Oriona / Turbud Quirinus
K024904 616013640030713
68.

33

POBEDIT UKRAIŃSKA UKR 2011 wałach kasztanowata/166 F: Bursz
M: Prejsi
Brak UA440001059
69.

5

QUINTESSENZ SAS WESTFALSKA GER 2009 wałach kasztanowata/170 F: Quaterback
M: Escada
K021814 DE441410896909 DE441410896909
70.

60

QUO VADIS HANOWER GER 2009 Ogier gniada F: Quaterback
M: Hepburn
K017412
71.

28

RAFAELL BH SP POL 2011 wałach gniada/174 F: Elf
M: Roxy HL
K022946 616009661563611
72.

73

RAMBLER SP POL 2014 wałach gniada/166 F: Rammstein hol.
M: Roma wurt Lancino De L reń.
K025908 616 009 58 03788 14
73.

72

RAPSODIA FSTF SP POL 2009 klacz gniada/167 F: Irwing Shaw L
M: Rosilla
K030280 616009600388509
74.

26

RAWDAT SP POL 2009 wałach ciemnokasztanowata/173 F: Moravia
M: Jedwabna / Country Club
K014537 POL009670021509
75.

59

RED REVOLUTION CSL HANOVERIAN POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/175 F: Revolution han
M: Delicia Dancier
K032833 DE431316967217
76.

30

REPLIKA UKRAIŃSKA POL 2017 klacz kara/168 F: Inspektor
M: Riwjera
Brak BB008948
77.

67

RINUS FRYZYJSKA POL 2013 ogier kara/170 F: Sipke 450
M: Aukje Boukje
K024285 276004201300998
78.

51

ROMA WURTEMBERSKA POL 2002 klacz kasztanowata/163 F: lanciano
M: rike
de 473730791602 de 473730791602
79.

83

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI NED 2005 ogier kara/kuc:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
K027864 5280170500840
80.

44

SALSA J SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Karbon
M: Serwantka
K029851 616009600072516
81.

8

SCHÖNE Niemiecki Koń Sportowy POL 2015 klacz kasztanowata/169 F: Sir Winston Churchill
M: Bellevue
LKRWZJ/2118/22 DE 410101018615
82.

12

SEA CLOUD 5 OLDENBURG LTU 2010 gelding dark bay/172 F: Sir Donnerhall I
M: Meerrose
DE433330932910 276433330932910
83.

97

SIR MORRICONE NIEMCY POL 2017 wałach skarogniada/166 F: Morricone old
M: Seniorita han Scolari han.
K031898 DE 455550448917
84.

55

SOLO PAVIA XXII-9 STAROKLADRUBSKA CZE 2007 wałach kara/175 F: Solo Elea XXII
M: 440 Pavia (S XLIX)
K032257 203006447592407
85.

20

STEENDIEKS CARPACCIO DRP POL 2011 ogier kasztanowata/kuc:148 F: Fs Chambertin
M: Miss Et
K035298 DE 422.220045511
86.

35

SWOBODA UKRAIŃSKA POL 2016 klacz kara/165 F: Bombardir
M: Sofia Diamant
Brak BB005925
87.

32

TOSKANIA UKRAIŃSKA POL 2011 klacz kasztanowata/170 F: Kwarc
M: Twerd'
Brak UA120000846
88.

89

WAGA HUCULSKA POL 2015 mare dark bay/kuc:145 F: Promień
M: Wicka
BRAK 616012610151715
89.

79

WHAT A MAN MP DWB DEN 2015 gelding chestnut/172 F: WELL DONE
M: BELLEZA
528008150081515 -
90.

7

WINNETOU-U HAFLINGER POL 2014 wałach izabelowata/mk:mk:151 F: Wildbach-B
M: Cyrill
K030839 18067/38000200BZ28287
Rider Club
Competition
Prize
Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
50
SUM:
50.00
Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
200
SUM:
200.00
Karczewski Michał Varsovia Dressage Club
150
SUM:
150.00
Kotowicz Tamara Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
300
SUM:
300.00
Krawczyk Elżbieta WKJ Lublin SJ Wierzchowscy
100
150
SUM:
250.00
Lisauskait? Milda Idgi
150
200
SUM:
350.00
Rogalska Anna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
120
100
200
150
150
SUM:
720.00
Ruta Sylwia Equesta
200
SUM:
200.00
Sławek Lena KS Centurion
100
SUM:
100.00
Tomaszewska Teresa KJ Welt Opypy
250
300
250
SUM:
800.00
Woldański Marcin Varsovia Dressage Club
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Wiktoria
Klub Jeździecki Wiki
2022-11-06
3
2022-11-06
5
Bebłot Daria
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2022-11-04
8
2022-11-05
8
2022-11-06
8
2022-11-06
2022-11-06
7
RINUS (67)
2022-11-05
6
2022-11-06
4
2022-11-04
2
Błach Aleksandra
Largo Sp. z o.o.
MONNECT (43)
2022-11-04
4
2022-11-04
2022-11-05
5
2022-11-05
Chentkowska Marzena
Klub Jeździecki Welt Opypy
2022-11-04
2
2022-11-05
4
CAMARO (61)
2022-11-04
8
2022-11-05
6
2022-11-06
7
2022-11-06
6
LINDT (82)
2022-11-06
3
2022-11-04
3
2022-11-05
5
Cichoń Grzegorz
bez przynależności klubowej
DREAMER (37)
2022-11-06
2
2022-11-05
3
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
LEXUS (3)
2022-11-04
1
2022-11-04
1
2022-11-05
1
2022-11-05
1
2022-11-06
1
2022-11-04
3
2022-11-04
1
50
2022-11-05
3
2022-11-05
2
2022-11-06
2
Dąbrowska Katarzyna
WKJ SJ Wierzchowscy
ROMA (51)
2022-11-04
3
2022-11-05
2
2022-11-05
7
2022-11-06
4
2022-11-06
4
2022-11-06
2
2022-11-06
1
2022-11-04
5
Dąbrowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
ORINOKO (63)
2022-11-04
3
2022-11-04
4
2022-11-05
1
2022-11-05
3
2022-11-06
3
2022-11-06
3
Deregowska Anna
Bez Przynależności Klubowej K P O
2022-11-04
3
2022-11-04
1
2022-11-05
2
2022-11-05
1
2022-11-06
2
2022-11-06
2
2022-11-06
2
2022-11-06
1
Dziduch Zofia
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
ESKULAP (87)
2022-11-05
4
2022-11-05
2022-11-06
7
2022-11-06
Gackowska Halina
Bez Przynależności Klubowej
LAMARCK (70)
2022-11-04
1
2022-11-05
2
2022-11-06
1
Garbal Justyna
Wkj Lublin SJ Wierzchowscy
2022-11-04
6
2022-11-04
2022-11-05
7
2022-11-05
2022-11-06
6
2022-11-06
2022-11-06
5
Gudzowaty Hara Sophia
KS Garo
2022-11-05
2
2022-11-05
2022-11-06
1
2022-11-06
Jakilait? Barbora
UAB Žirg? pasaulis
2022-11-05
1
2022-11-06
1
2022-11-04
1
2022-11-05
5
2022-11-06
2
2022-11-04
4
Jankowska Zofia
Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
WAGA (89)
2022-11-06
6
2022-11-06
Jaworska Gabriela
Stowarzyszenie KS Chojnów
JACKPOT (74)
2022-11-04
1
Kacprzak Marcelina
KJ Stajnia Jarużyn
2022-11-04
2
2022-11-05
1
2022-11-05
2
2022-11-06
2
2022-11-04
2
2022-11-06
2
2022-11-06
3
Kalinowska Zuzanna
CSJ Chraboły
2022-11-05
13
2022-11-05
10
Kamionka - Flak Agata
K.S. Centurion
2022-11-04
1
200
2022-11-05
2
Karczewski Michał
Varsovia Dressage Club
SALSA J (44)
2022-11-04
5
2022-11-05
2
2022-11-05
2
150
2022-11-06
3
2022-11-04
3
Karczmarczuk Alicja
SS Golden Horse
MURANO (58)
2022-11-04
1
2022-11-05
3
Kilian Aleksandra
KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
2022-11-04
6
Kłos Laura
Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
2022-11-04
9
2022-11-04
2
2022-11-05
10
2022-11-06
11
2022-11-06
Kocięcka Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
ANDOS (47)
2022-11-05
1
2022-11-05
Konieczny Zuzanna
BPK maz
2022-11-05
4
Koprowska-Pyzel Katarzyna
Brak przynależności
2022-11-06
4
2022-11-06
Kotowicz Tamara
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2022-11-04
4
2022-11-05
3
2022-11-06
1
300
Kowalska Zuzanna
Brak
2022-11-04
3
2022-11-05
8
2022-11-06
3
2022-11-05
4
2022-11-06
2
2022-11-06
Kraśko Dominika
KS Centurion
2022-11-04
1
2022-11-04
7
2022-11-05
3
2022-11-06
2
2022-11-06
3
MENTOR (24)
2022-11-04
1
2022-11-04
1
2022-11-05
1
2022-11-05
1
2022-11-06
1
2022-11-06
1
2022-11-06
1
2022-11-06
1
Krawczyk Elżbieta
WKJ Lublin SJ Wierzchowscy
DEDAL (54)
2022-11-04
2
2022-11-05
1
100
2022-11-06
1
150
Lemańska Aleksandra
Klub Jeździecki Wiktorowo
GROM (29)
2022-11-04
9
2022-11-05
11
2022-11-06
2022-11-06
9
2022-11-06
8
Lisauskait? Milda
Idgi
2022-11-04
1
150
2022-11-05
1
200
2022-11-06
2
Maksymowska Dominika
Ks Centurion
NEVITA (93)
2022-11-05
5
2022-11-06
3
Marcinkowska Antonina
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2022-11-04
1
2022-11-04
2022-11-05
2
2022-11-05
2022-11-06
1
2022-11-06
Masłosz Julia
SKJ Beckersport
ARES (49)
2022-11-05
3
2022-11-06
3
Mikhalko Iryna
Baker Sport
ISABEL (39)
2022-11-04
10
2022-11-04
2022-11-05
15
2022-11-05
2022-11-06
12
2022-11-06
2022-11-06
9
Mikołajczak Matylda
KJ Wiktorowo
CHAD (41)
2022-11-04
5
2022-11-04
2022-11-05
7
2022-11-05
2022-11-06
4
2022-11-06
2022-11-06
4
Moczak Julia
KJ Cheval Mariampol
2022-11-04
1
JESSI (96)
2022-11-04
3
Mordzelewski Michał
SJ Stajnia Podolszyn
2022-11-06
8
Mościbroda Katarzyna
Klub Sportowy Centurion
2022-11-04
6
2022-11-05
6
2022-11-06
6
2022-11-06
6
Naumovich-Shabovskaya Julia
JKS Stajnia Jarużyn
2022-11-04
2
2022-11-04
2
2022-11-05
2
2022-11-05
2
2022-11-06
2
2022-11-06
1
Okrutniak Ewa
Bez Przynależności Klubowej K P O
POBEDIT (33)
2022-11-04
2
2022-11-05
7
Pawlak Waleria
Rio Grande
2022-11-05
2022-11-05
14
Pawlak Waleria
SS GoldenHorse
2022-11-06
2022-11-06
10
Rasztawicka Lena
Brak
AMANDA (94)
2022-11-05
5
2022-11-06
5
Rodziak Nadia
KJ Cavallino
2022-11-04
2
2022-11-04
2022-11-05
3
2022-11-06
3
2022-11-05
1
2022-11-06
2
2022-11-06
2
2022-11-06
3
Rodziak Olga
KJ Cavallino
2022-11-04
1
2022-11-05
2
2022-11-05
1
2022-11-06
1
2022-11-04
1
2022-11-06
1
2022-11-06
2
Rogalska Anna
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
DANTE (17)
2022-11-04
2
2022-11-04
2
2022-11-05
1
2022-11-05
2
2022-11-06
2
2022-11-06
1
2022-11-06
2
2022-11-06
1
2022-11-04
1
120
2022-11-04
1
100
2022-11-05
1
200
2022-11-05
1
150
2022-11-06
1
150
2022-11-06
1
Rosak Agata
Klub Jeździecki Cheval Mariampol
2022-11-05
1
JESSI (77)
2022-11-05
3
Roszkowska Evgeniya
Podkowa leśna
REPLIKA (30)
2022-11-05
ANSZLAG (34)
2022-11-04
3
2022-11-04
2022-11-05
9
2022-11-05
2022-11-06
5
2022-11-06
2022-11-06
5
SWOBODA (35)
2022-11-04
1
2022-11-05
2
2022-11-06
2022-11-04
2
2022-11-05
1
2022-11-06
2
Ruta Sylwia
Equesta
2022-11-04
3
2022-11-05
1
2022-11-04
1
200
2022-11-05
2
Sadowska Karolina
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
DIRK (10)
2022-11-05
12
2022-11-05
11
Siarkiewicz Roksana
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2022-11-04
2
Sitak Kamila
IRUKSOL (31)
2022-11-04
1
2022-11-05
3
2022-11-06
1
2022-11-04
2022-11-06
1
Sławek Lena
KS Centurion
2022-11-05
1
100
2022-11-06
1
Szczepańska Karolina
SKJ Bajardo
JAGER (27)
2022-11-04
4
2022-11-05
4
2022-11-06
3
Szostak Aleksandra
Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
ASLAN (11)
2022-11-05
9
2022-11-05
Tomaszewska Teresa
KJ Welt Opypy
ANIMA (64)
2022-11-05
1
250
2022-11-06
1
300
CZANTIS (65)
2022-11-04
4
2022-11-05
4
2022-11-06
1
250
Turek-Wierzchowska Justyna
WKJ Lublin SJ Wierzchowscy
2022-11-04
1
2022-11-04
2
2022-11-05
3
2022-11-05
1
2022-11-05
1
2022-11-06
1
2022-11-06
1
2022-11-04
2
2022-11-04
5
2022-11-05
2
2022-11-05
4
2022-11-06
5
2022-11-06
3
2022-11-06
2
2022-11-06
4
Walicka Antonina
bpk
2022-11-05
6
2022-11-05
Waszka Marta
KS AZS AWF Warszawa
ALGO (71)
2022-11-04
2
2022-11-05
4
2022-11-06
5
Więckowska Martyna
KJ Wiktorowo
NORENA (2)
2022-11-04
7
2022-11-04
2022-11-05
8
2022-11-05
2022-11-06
9
2022-11-06
2022-11-06
7
Wierzchowska Antonina
WKJ Lublin SJ Wierzchowscy
2022-11-04
1
2022-11-05
2
2022-11-06
1
2022-11-06
1
Wierzchowski Jarosław
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2022-11-04
4
2022-11-05
3
2022-11-06
3
2022-11-06
3
Wierzchowski Jarosław
WKJ Lublin
RAMBLER (73)
2022-11-04
2
2022-11-05
1
2022-11-06
1
Winnicka Katarzyna
KJ Wiktorowo
RAWDAT (26)
2022-11-04
3
2022-11-05
3
2022-11-06
3
Wójcik Katarzyna
Stow. KJ Podkowa Leśna
2022-11-05
2
2022-11-06
1
Woldański Marcin
Varsovia Dressage Club
2022-11-04
2
100
2022-11-05
3
Zbiegniewska Magdalena
Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
ALBA (68)
2022-11-05
9
2022-11-05

Number of Riders: 74

Number of Horses: 90

The sum of prizes: 3 220.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl