Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w ujeżdżeniu ZOiR-A
Wrześniowe ujeżdżenie w Becker Sport (ZOiR-A)
Becker Sport, 23-25/09/2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
130 ACCEPTED 2022-09-20 15:03:05
2022-09-20 15:03:05
Lea Zatońska DON'T FORGET CR
  • 2x /OTWARTE/
129 ACCEPTED 2022-09-20 13:12:44
2022-09-20 13:12:44
Joanna Łabudzka MATADOR
  • 1x 1a/L-1ZR/
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 14/L-2 ZR/
  • 1x 26/L-3 ZR/
128 ACCEPTED 2022-09-20 14:13:19
2022-09-18 12:31:54
Katarzyna Kozerawska ALVARO
  • 1x 15a/P-2 ZR/
  • 1x 26a/L-3 ZR/
127 ACCEPTED 2022-09-17 22:21:36
2022-09-17 22:12:01
Roksana Siarkiewicz RED REVOLUTION CSL
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 15a/P-2 ZR/
  • 1x 27a/P-4 ZR/
126 ACCEPTED 2022-09-17 19:20:08
2022-09-17 19:03:40
Oksana Druzieva DANCER
  • 1x 2a/P-1 ZR/
  • 1x 15a/P-2 ZR/
  • 1x 27a/P-4 ZR/
125 ACCEPTED 2022-09-17 19:20:11
2022-09-17 17:09:28
Barbara Rynkowska LEUNS VELD'S WINSTON
  • 1x 6/N-1 ZO/MWiM JUN kuc + ZO
  • 1x 18a/N-2 ZO/MWiM JUN kuc + ZO
  • 1x 30a/N-7 ZO/MWiM JUN kuc + ZO
124 ACCEPTED 2022-09-17 14:00:39
2022-09-17 11:54:22
Daniel Piątkowski SINDBAD AK
  • 2x 26a/L-3 ZR/
123 ACCEPTED 2022-09-16 23:54:53
2022-09-16 23:24:20
Pola Guerquin-Koryzma DRUH HROBY HRON
  • 1x 6/N-1 ZO/MWiM JUN kuc + ZO
  • 1x 18a/N-2 ZO/MWiM JUN kuc + ZO
  • 1x 30a/N-7 ZO/MWiM JUN kuc + ZO
122 ACCEPTED 2022-09-16 23:54:56
2022-09-16 21:40:30
Michalina Skoczylas CAPRICHOSA
  • 1x 3/L-6 ZR/MWiM-A MŁODZIK kuc + ZR
  • 1x 16/L-8 ZR/MWiM MŁODZIK kuc + ZR
  • 1x 28/L-10 ZR/MWiM MŁODZIK kuc + ZR
121 ACCEPTED 2022-09-16 23:54:58
2022-09-16 21:26:16
Zofia Gryżewska PANICZ
  • 1x /OTWARTE/
  • 1x 4/P-6 kuc/
  • 1x 17/P-3 ZR/JUN. MŁ kuc + ZR
  • 1x 29/P-4 ZR/MWiM JUN. MŁ kuc + ZR
120 ACCEPTED 2022-09-16 19:02:45
2022-09-16 18:33:27
Zofia Owczarek AVILON
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 14/L-2 ZR/
  • 1x 26/L-3 ZR/
119 ACCEPTED 2022-09-16 14:10:23
2022-09-16 12:38:11
Joanna Woźnica Muśnicka FANTAZJA
  • 1x 15a/P-2 ZR/
118 ACCEPTED 2022-09-16 14:10:25
2022-09-16 10:35:38
Katarzyna Lisiak GWINEA
  • 1x 33/N-5 ZR/MWiM JUN DK + ZR
117 ACCEPTED 2022-09-16 14:10:28
2022-09-16 08:00:39
Halina Gackowska MOON RAY
  • 1x 15a/P-2 ZR/
116 ACCEPTED 2022-09-15 22:38:48
2022-09-15 22:21:21
Agnieszka Przybylska POKLASK
  • 1x 1a/L-1ZR/
115 ACCEPTED 2022-09-15 19:39:29
2022-09-15 17:04:16
Maria Charaszkiewicz GENE
  • 1x 7/D-5 ZR/MWiM JUN MŁ DK + ZR
  • 1x 19/D-6 ZR/MWiM-A JUN MŁ DK + ZR
  • 1x 31/D-4 ZR/MWiM JUN MŁ DK + ZR
114 ACCEPTED 2022-09-15 19:39:32
2022-09-15 17:02:52
Łucja Mielcarz TIN ROKO
  • 1x 7/D-5 ZR/MWiM JUN MŁ DK + ZR
  • 1x 19/D-6 ZR/MWiM-A JUN MŁ DK + ZR
  • 1x 31/D-4 ZR/MWiM JUN MŁ DK + ZR
113 ACCEPTED 2022-09-15 19:39:35
2022-09-15 13:33:50
Kinga Kłopotowska RITA
  • 2x 1a/L-1ZR/
  • 2x 14a/L-2 ZR/
  • 2x 26a/L-3 ZR/
112 ACCEPTED 2022-09-15 19:39:39
2022-09-15 10:34:27
Katarzyna Anna Wrona POKLASK AA
  • 1x 1a/L-1ZR/
  • 1x 14a/L-2 ZR/
  • 1x 26a/L-3 ZR/
111 ACCEPTED 2022-09-14 20:59:08
2022-09-14 20:07:05
Agnieszka Terlecka - Ludwiniak DAFER
  • 1x 4/P-6 kuc/
110 ACCEPTED 2022-09-14 20:59:12
2022-09-14 20:05:52
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 1x 4/P-6 kuc/
109 ACCEPTED 2022-09-14 19:22:55
2022-09-14 18:50:23
Julia Preisner SCHÖNE
  • 1x 20/D-2 ZO/
  • 1x 32/D-3 ZO/
108 ACCEPTED 2022-09-20 21:52:37
2022-09-14 18:40:19
Julia Jaworek SANSEN
  • 1x 14a/L-2 ZR/
  • 1x 26a/L-3 ZR/
  • 1x 27a/P-4 ZR/
107 ACCEPTED 2022-09-14 08:49:54
2022-09-14 07:58:50
Zofia Dąbrowska PICOLO
  • 1x 4/P-6 kuc/
  • 1x 17/P-3 ZR/JUN. MŁ kuc + ZR
  • 1x 29/P-4 ZR/MWiM JUN. MŁ kuc + ZR
106 ACCEPTED 2022-09-14 09:17:08
2022-09-13 22:34:50
Elina Dzmitruk BADY
  • 1x /OTWARTE/
  • 1x 1a/L-1ZR/
  • 1x 14a/L-2 ZR/
  • 1x 26a/L-3 ZR/
105 ACCEPTED 2022-09-14 09:17:10
2022-09-13 21:46:22
Amelia Denus FASCINATION
  • 1x 9/N-4 ZR/MWiM-A JUN DK + ZR
  • 1x 21/D-4 ZR/MWiM JUN DK + ZR
  • 1x 33/N-5 ZR/MWiM JUN DK + ZR
104 ACCEPTED 2022-09-14 09:17:13
2022-09-13 20:49:57
Pola Czerwińska BIRBANT
  • 1x 6/N-1 ZO/MWiM JUN kuc + ZO
  • 1x 18a/N-2 ZO/MWiM JUN kuc + ZO
  • 1x 30a/N-7 ZO/MWiM JUN kuc + ZO
103 ACCEPTED 2022-09-17 07:36:19
2022-09-13 20:30:18
Karolina Markowska BUENOS AIRES
  • 1x 12a/CC-4 ZO/PM CC + ZO
102 ACCEPTED 2022-09-16 19:02:50
2022-09-13 19:24:49
Klaudia Zajkowska LADYKRACHER 8
  • 1x 9/N-4 ZR/MWiM-A JUN DK + ZR
  • 1x 21/D-4 ZR/MWiM JUN DK + ZR
  • 1x 33/N-5 ZR/MWiM JUN DK + ZR
101 ACCEPTED 2022-09-17 07:36:25
2022-09-13 19:12:02
Karolina Markowska JAMAL MB
  • 1x 2a/P-1 ZR/
100 ACCEPTED 2022-09-14 22:38:18
2022-09-13 17:33:42
Aleksandra Błach MONNECT
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 14/L-2 ZR/
  • 1x 26/L-3 ZR/
99 ACCEPTED 2022-09-13 17:29:33
2022-09-13 16:19:22
Hanna Staravoitowa GRANNA T
  • 1x /OTWARTE/
  • 1x 2a/P-1 ZR/
  • 1x 15a/P-2 ZR/
  • 1x 27a/P-4 ZR/
98 ACCEPTED 2022-09-13 15:18:39
2022-09-13 15:08:09
Julia Kamont ATREYU Z TARTAKU
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 2x 15a/P-2 ZR/
  • 2x 27a/P-4 ZR/
97 ACCEPTED 2022-09-13 15:10:24
2022-09-13 15:06:35
Marzena Chentkowska CAMARO
  • 1x 2a/P-1 ZR/
  • 1x 15a/P-2 ZR/
96 ACCEPTED 2022-09-13 15:10:30
2022-09-13 15:04:46
Marzena Chentkowska WINNER
  • 1x 11a/C-1 ZO/MWiM-A SENIOR + ZO
  • 1x 23a/C-2 ZO/MWiM-A SENIOR + ZO
  • 1x 35a/C-4 ZO/MWiM SENIOR + ZO
95 ACCEPTED 2022-09-13 15:10:33
2022-09-13 15:02:19
Marzena Chentkowska QUO VADIS
  • 1x 13/CS-1 ZR/
  • 1x 25a/CS-1 ZO/PM CS + ZO
  • 1x 37a/CS-5 ZO/PM CS + ZO
94 ACCEPTED 2022-09-13 13:44:31
2022-09-13 13:34:15
Daniel Kornacki RIDDLE CREEK
  • 1x 15a/P-2 ZR/
93 ACCEPTED 2022-09-13 10:30:22
2022-09-13 09:42:12
Julia Banasik JUNIOR
  • 1x 3/L-6 ZR/MWiM-A MŁODZIK kuc + ZR
  • 1x 16/L-8 ZR/MWiM MŁODZIK kuc + ZR
  • 1x 28/L-10 ZR/MWiM MŁODZIK kuc + ZR
92 ACCEPTED 2022-09-13 10:30:25
2022-09-13 08:07:04
Dominika Kraśko MC GREGOR TC
  • 1x 1a/L-1ZR/
  • 1x 14a/L-2 ZR/
  • 1x 26a/L-3 ZR/
91 ACCEPTED 2022-09-13 10:30:28
2022-09-12 23:17:32
Joanna Woźnica Muśnicka MARAKESZ
  • 1x 9/N-4 ZR/MWiM-A JUN DK + ZR
  • 1x 21/D-4 ZR/MWiM JUN DK + ZR
  • 1x 33/N-5 ZR/MWiM JUN DK + ZR
90 ACCEPTED 2022-09-20 11:51:35
2022-09-12 21:14:26
Alicja Karczmarczuk MURANO
  • 1x 2a/P-1 ZR/
  • 1x 9a/N-4 ZO/MWiM JUN DK + ZO
89 ACCEPTED 2022-09-15 22:38:52
2022-09-12 20:07:12
Zofia Mordzelewska BARNADO
  • 1x 12/CC-4 ZR/PM CC + ZR
88 ACCEPTED 2022-09-12 20:06:42
2022-09-12 20:02:11
Maria Milewska Galas SIR MORRICONE
  • 1x 2a/P-1 ZR/
  • 1x 15a/P-2 ZR/
  • 1x 27a/P-4 ZR/
87 ACCEPTED 2022-09-12 20:06:51
2022-09-12 19:56:22
Jan Mordzelewski KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 3/L-6 ZR/MWiM-A MŁODZIK kuc + ZR
  • 1x 16/L-8 ZR/MWiM MŁODZIK kuc + ZR
  • 1x 28/L-10 ZR/MWiM MŁODZIK kuc + ZR
86 ACCEPTED 2022-09-12 20:06:57
2022-09-12 18:51:26
Daria Bebłot FERHAN
  • 1x 11/C-1 ZR/MWiM SENIOR + ZR
  • 1x 23/C-2 ZR/MWiM-A SENIOR + ZR
  • 1x 35/C-4 ZR/MWiM SENIOR + ZR
85 ACCEPTED 2022-09-12 16:04:54
2022-09-12 15:40:11
Daniel Kornacki ASZANTI
  • 1x 12/CC-4 ZR/PM CC + ZR
84 ACCEPTED 2022-09-15 19:39:43
2022-09-12 14:07:32
Paulina Tomczak FIRST IMPRESSION
  • 1x 11/C-1 ZR/MWiM SENIOR + ZR
83 ACCEPTED 2022-09-12 14:35:40
2022-09-12 13:45:28
Karolina Piechowska RAKIJA
  • 1x 12/CC-4 ZR/PM CC + ZR
  • 1x 24/CC-5 ZR/PM CC + ZR
  • 1x 36/CC-7 ZR/PM CC + ZR
82 ACCEPTED 2022-09-19 10:10:30
2022-09-12 11:06:29
Marcin Woldański JADORE MOI
  • 1x 11a/C-1 ZO/MWiM-A SENIOR + ZO
  • 1x 23a/C-2 ZO/MWiM-A SENIOR + ZO
  • 1x 35a/C-4 ZO/MWiM SENIOR + ZO
81 ACCEPTED 2022-09-12 11:36:49
2022-09-12 11:05:16
Izabela Paryska SALADYN
  • 1x 10/N-5 ZR/
  • 1x 11a/C-1 ZO/MWiM-A SENIOR + ZO
  • 1x 22a/N-6 ZO/MWiM MŁ JEŹ. + ZO
  • 1x 23a/C-2 ZO/MWiM-A SENIOR + ZO
  • 1x 34/N-8 ZR/MWiM MŁ JEŹ + ZR
80 ACCEPTED 2022-09-12 11:36:52
2022-09-12 11:04:13
Hanna Mikołajczyk GENERATION
  • 1x 10/N-5 ZR/
  • 1x 22a/N-6 ZO/MWiM MŁ JEŹ. + ZO
  • 1x 34/N-8 ZR/MWiM MŁ JEŹ + ZR
79 ACCEPTED 2022-09-20 17:32:46
2022-09-12 11:03:01
Michał Karczewski SALSA J
  • 1x 11/C-1 ZR/MWiM SENIOR + ZR
  • 1x 23/C-2 ZR/MWiM-A SENIOR + ZR
  • 1x 35/C-4 ZR/MWiM SENIOR + ZR
78 ACCEPTED 2022-09-12 10:10:16
2022-09-12 08:47:45
Aleksandra Konera DRUMLA
  • 1x 8/D-1 ZO/
  • 1x 20/D-2 ZO/
  • 1x 32/D-3 ZO/
77 ACCEPTED 2022-09-20 12:38:29
2022-09-12 08:47:08
Adam Stasiak FORTUNATO T
  • 1x 1a/L-1ZR/
  • 1x 2a/P-1 ZR/
  • 1x 9/N-4 ZR/MWiM-A JUN DK + ZR
76 ACCEPTED 2022-09-12 10:10:37
2022-09-12 08:46:19
Renata Bąk MEMORIAL DEL JARAMA
  • 1x 1a/L-1ZR/
  • 1x 2a/P-1 ZR/
  • 1x 14a/L-2 ZR/
  • 1x 15a/P-2 ZR/
75 ACCEPTED 2022-09-12 10:10:42
2022-09-11 23:40:57
Marta Waszka ALGO
  • 1x 11/C-1 ZR/MWiM SENIOR + ZR
  • 1x 23/C-2 ZR/MWiM-A SENIOR + ZR
  • 1x 35/C-4 ZR/MWiM SENIOR + ZR
74 ACCEPTED 2022-09-12 10:10:47
2022-09-11 23:30:03
Justyna Turek-Wierzchowska ELNINIO II-P
  • 1x 1a/L-1ZR/
  • 1x 2a/P-1 ZR/
  • 1x 14a/L-2 ZR/
  • 1x 26a/L-3 ZR/
73 ACCEPTED 2022-09-16 20:41:19
2022-09-11 23:28:08
Justyna Turek-Wierzchowska FERRERO-W
  • 1x 1a/L-1ZR/
  • 1x 14a/L-2 ZR/
  • 1x 26a/L-3 ZR/
72 ACCEPTED 2022-09-15 11:10:23
2022-09-11 20:17:05
Matylda Kochlewska DIAMOND VERONA
  • 1x /OTWARTE/
  • 1x 11a/C-1 ZO/MWiM-A SENIOR + ZO
  • 1x 23a/C-2 ZO/MWiM-A SENIOR + ZO
  • 1x 35a/C-4 ZO/MWiM SENIOR + ZO
71 ACCEPTED 2022-09-15 19:39:48
2022-09-11 18:06:22
Klaudia Domżała WEXTREEM
  • 1x 11/C-1 ZR/MWiM SENIOR + ZR
  • 1x 23/C-2 ZR/MWiM-A SENIOR + ZR
  • 1x 35/C-4 ZR/MWiM SENIOR + ZR
70 ACCEPTED 2022-09-11 20:04:28
2022-09-11 16:58:55
Małgorzata Urbańska FRANCIS
  • 1x 9a/N-4 ZO/MWiM JUN DK + ZO
  • 1x 21/D-4 ZR/MWiM JUN DK + ZR
  • 1x 33a/N-5 ZO/MWiM JUN DK + ZO
69 ACCEPTED 2022-09-14 20:49:50
2022-09-11 16:00:22
Agata Kamionka - Flak DUMBLEDORE
  • 2x /OTWARTE/
  • 1x 1a/L-1ZR/
  • 1x 14a/L-2 ZR/
68 ACCEPTED 2022-09-17 09:25:39
2022-09-11 10:54:57
Dominika Maksymowska NEVITA
  • 1x 14/L-2 ZR/
  • 1x 26/L-3 ZR/
67 ACCEPTED 2022-09-12 14:35:45
2022-09-10 22:39:52
Aleksandra Wernerowicz KEES
  • 1x 15a/P-2 ZR/
  • 1x 27a/P-4 ZR/
66 ACCEPTED 2022-09-20 20:51:56
2022-09-10 18:38:25
Oliwia Zając NIGHT LADY
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 14/L-2 ZR/
  • 1x 26/L-3 ZR/
65 ACCEPTED 2022-09-10 14:52:51
2022-09-10 12:58:25
Hanna Czyżewska MISTER HANEK
  • 1x 4/P-6 kuc/
  • 1x 17/P-3 ZR/JUN. MŁ kuc + ZR
  • 1x 29/P-4 ZR/MWiM JUN. MŁ kuc + ZR
64 ACCEPTED 2022-09-10 14:52:53
2022-09-10 10:53:25
Marija Vaškevičiūtė NOTHINGHAM
  • 1x 1a/L-1ZR/
  • 1x 2a/P-1 ZR/
  • 1x 14a/L-2 ZR/
  • 1x 15a/P-2 ZR/
  • 1x 26a/L-3 ZR/
  • 1x 27a/P-4 ZR/
63 ACCEPTED 2022-09-10 14:52:58
2022-09-10 08:42:05
Laura Piwek KISS & GO
  • 1x /OTWARTE/
  • 1x 7/D-5 ZR/MWiM JUN MŁ DK + ZR
  • 1x 19/D-6 ZR/MWiM-A JUN MŁ DK + ZR
  • 1x 31/D-4 ZR/MWiM JUN MŁ DK + ZR
62 ACCEPTED 2022-09-09 22:20:50
2022-09-09 22:13:11
Karolina Zielińska NESKA
  • 1x /OTWARTE/
  • 1x 3/L-6 ZR/MWiM-A MŁODZIK kuc + ZR
  • 1x 16/L-8 ZR/MWiM MŁODZIK kuc + ZR
  • 1x 28/L-10 ZR/MWiM MŁODZIK kuc + ZR
61 ACCEPTED 2022-09-17 09:25:45
2022-09-09 19:12:41
Katarzyna Łukasik KALOO B
  • 1x 23/C-2 ZR/MWiM-A SENIOR + ZR
60 ACCEPTED 2022-09-20 11:10:56
2022-09-09 16:49:36
Melissa Karpe PARCO
  • 1x /OTWARTE/
  • 1x 3/L-6 ZR/MWiM-A MŁODZIK kuc + ZR
  • 1x 16/L-8 ZR/MWiM MŁODZIK kuc + ZR
  • 1x 28/L-10 ZR/MWiM MŁODZIK kuc + ZR
59 ACCEPTED 2022-09-14 16:14:06
2022-09-09 15:28:21
Joanna Mosingiewicz MARTHIN
  • 1x 11/C-1 ZR/MWiM SENIOR + ZR
  • 1x 23/C-2 ZR/MWiM-A SENIOR + ZR
  • 1x 35/C-4 ZR/MWiM SENIOR + ZR
58 ACCEPTED 2022-09-09 11:39:09
2022-09-09 10:36:35
Tatiana Dworacka RASHMI
  • 1x 4/P-6 kuc/
  • 1x 17/P-3 ZR/JUN. MŁ kuc + ZR
  • 1x 29/P-4 ZR/MWiM JUN. MŁ kuc + ZR
57 ACCEPTED 2022-09-09 11:39:17
2022-09-09 10:05:48
Katarzyna Mościbroda FOR MAGIC
  • 1x 1a/L-1ZR/
  • 1x 14a/L-2 ZR/
  • 1x 26a/L-3 ZR/
56 ACCEPTED 2022-09-12 20:06:35
2022-09-09 10:01:27
Grzegorz Cichoń OREIILY
  • 1x 14/L-2 ZR/
  • 1x 26/L-3 ZR/
55 ACCEPTED 2022-09-09 11:39:23
2022-09-09 09:35:20
Lilia Chodźko TORNADO
  • 1x 3/L-6 ZR/MWiM-A MŁODZIK kuc + ZR
  • 1x 16/L-8 ZR/MWiM MŁODZIK kuc + ZR
  • 1x 28/L-10 ZR/MWiM MŁODZIK kuc + ZR
54 ACCEPTED 2022-09-09 09:29:20
2022-09-09 08:50:29
Daria Bebłot IME FAN CHARLEY HOEVE
  • 1x 1a/L-1ZR/
  • 1x 14a/L-2 ZR/
  • 1x 26a/L-3 ZR/
53 ACCEPTED 2022-09-09 07:36:07
2022-09-09 07:36:00
Daria Bebłot RINUS
  • 1x 11/C-1 ZR/MWiM SENIOR + ZR
  • 1x 23/C-2 ZR/MWiM-A SENIOR + ZR
  • 1x 35/C-4 ZR/MWiM SENIOR + ZR
52 ACCEPTED 2022-09-08 22:16:40
2022-09-08 22:05:21
Anna Starowoitowa-Swiątkowska SCHANEL
  • 1x 12a/CC-4 ZO/PM CC + ZO
  • 1x 24a/CC-5 ZO/PM CC + ZO
  • 1x 36a/CC-7 ZO/PM CC + ZO
51 ACCEPTED 2022-09-08 22:16:47
2022-09-08 22:01:18
Joanna De Vecchi ISIS
  • 1x 35/C-4 ZR/MWiM SENIOR + ZR
50 ACCEPTED 2022-09-08 22:17:13
2022-09-08 21:51:34
Piotr Wierzchowski EDEL DAME
  • 1x 2a/P-1 ZR/
  • 1x 15a/P-2 ZR/
  • 1x 27a/P-4 ZR/
49 ACCEPTED 2022-09-08 22:17:24
2022-09-08 21:33:18
Katarzyna Dąbrowska ROMA
  • 1x 9/N-4 ZR/MWiM-A JUN DK + ZR
  • 1x 11/C-1 ZR/MWiM SENIOR + ZR
  • 1x 22/N-6 ZR/ZR
  • 1x 33/N-5 ZR/MWiM JUN DK + ZR
48 ACCEPTED 2022-09-08 22:17:32
2022-09-08 21:31:23
Anna Krawczyk DEDAL
  • 1x 2a/P-1 ZR/
  • 1x 9/N-4 ZR/MWiM-A JUN DK + ZR
  • 1x 15a/P-2 ZR/
  • 1x 22/N-6 ZR/ZR
  • 1x 33/N-5 ZR/MWiM JUN DK + ZR
47 ACCEPTED 2022-09-08 22:17:39
2022-09-08 21:30:31
Karolina Rybicka JAZZ FUTURE
  • 1x 11a/C-1 ZO/MWiM-A SENIOR + ZO
  • 1x 23a/C-2 ZO/MWiM-A SENIOR + ZO
  • 1x 35a/C-4 ZO/MWiM SENIOR + ZO
46 ACCEPTED 2022-09-08 22:17:44
2022-09-08 21:28:09
Karolina Rybicka MR. BROWN
  • 1x 8/D-1 ZO/
  • 1x 20/D-2 ZO/
  • 1x 32/D-3 ZO/
45 ACCEPTED 2022-09-08 22:17:48
2022-09-08 21:27:25
Krzysztof Szalast BOLONIA
  • 1x 2a/P-1 ZR/
  • 1x 15a/P-2 ZR/
  • 1x 27a/P-4 ZR/
44 ACCEPTED 2022-09-08 19:14:32
2022-09-08 17:46:04
Kalina Kopczewska LITTLE BEAR
  • 1x 4/P-6 kuc/
  • 1x 17/P-3 ZR/JUN. MŁ kuc + ZR
  • 1x 29/P-4 ZR/MWiM JUN. MŁ kuc + ZR
43 ACCEPTED 2022-09-17 22:21:39
2022-09-08 16:31:37
Paulina Martynuska FORTIA
  • 1x 1a/L-1ZR/
  • 1x 2a/P-1 ZR/
42 ACCEPTED 2022-09-12 20:09:16
2022-09-08 16:29:23
Paulina Martynuska CARDALCO
  • 1x 12a/CC-4 ZO/PM CC + ZO
  • 1x 24a/CC-5 ZO/PM CC + ZO
  • 1x 36a/CC-7 ZO/PM CC + ZO
41 ACCEPTED 2022-09-08 19:15:19
2022-09-08 16:01:51
Anna Sieńko SERGIO M
  • 1x 9/N-4 ZR/MWiM-A JUN DK + ZR
  • 1x 21/D-4 ZR/MWiM JUN DK + ZR
  • 1x 33/N-5 ZR/MWiM JUN DK + ZR
40 ACCEPTED 2022-09-08 19:14:46
2022-09-08 15:50:41
Ivette Czok ELDOM
  • 1x 6/N-1 ZO/MWiM JUN kuc + ZO
  • 1x 18a/N-2 ZO/MWiM JUN kuc + ZO
  • 1x 30a/N-7 ZO/MWiM JUN kuc + ZO
39 ACCEPTED 2022-09-08 19:14:50
2022-09-08 15:49:01
Ivette Czok TICET
  • 1x 6/N-1 ZO/MWiM JUN kuc + ZO
  • 1x 18a/N-2 ZO/MWiM JUN kuc + ZO
  • 1x 30a/N-7 ZO/MWiM JUN kuc + ZO
38 ACCEPTED 2022-09-08 19:14:58
2022-09-08 15:44:34
Teresa Tomaszewska BELLE COUTURE M
  • 1x 12a/CC-4 ZO/PM CC + ZO
  • 1x 24a/CC-5 ZO/PM CC + ZO
  • 1x 36a/CC-7 ZO/PM CC + ZO
37 ACCEPTED 2022-09-16 09:35:47
2022-09-08 15:44:05
Teresa Tomaszewska CZANTIS
  • 1x 11a/C-1 ZO/MWiM-A SENIOR + ZO
  • 1x 23a/C-2 ZO/MWiM-A SENIOR + ZO
  • 1x 35a/C-4 ZO/MWiM SENIOR + ZO
36 ACCEPTED 2022-09-20 09:30:29
2022-09-08 15:43:39
Agata Górniak HARRY HOLE
  • 1x 2a/P-1 ZR/
  • 1x 9/N-4 ZR/MWiM-A JUN DK + ZR
  • 1x 22/N-6 ZR/ZR
  • 1x 33/N-5 ZR/MWiM JUN DK + ZR
35 ACCEPTED 2022-09-08 19:15:11
2022-09-08 15:42:20
Alicja Piechal CALVADOS M
  • 1x 12/CC-4 ZR/PM CC + ZR
  • 1x 24/CC-5 ZR/PM CC + ZR
  • 1x 36/CC-7 ZR/PM CC + ZR
34 ACCEPTED 2022-09-08 19:15:14
2022-09-08 15:41:35
Natalia Bujalska LEGERETE 2
  • 1x 11a/C-1 ZO/MWiM-A SENIOR + ZO
  • 1x 23a/C-2 ZO/MWiM-A SENIOR + ZO
  • 1x 35a/C-4 ZO/MWiM SENIOR + ZO
33 ACCEPTED 2022-09-14 09:16:46
2022-09-08 14:58:00
Agata Mikołajczyk FRIZZEL B
  • 1x 11/C-1 ZR/MWiM SENIOR + ZR
  • 1x 23/C-2 ZR/MWiM-A SENIOR + ZR
  • 1x 35/C-4 ZR/MWiM SENIOR + ZR
32 ACCEPTED 2022-09-16 14:10:36
2022-09-08 14:43:13
Halina Gackowska LAMARCK
  • 1x /OTWARTE/
  • 1x 11/C-1 ZR/MWiM SENIOR + ZR
  • 1x 23/C-2 ZR/MWiM-A SENIOR + ZR
  • 1x 24a/CC-5 ZO/PM CC + ZO
  • 1x 35/C-4 ZR/MWiM SENIOR + ZR
31 ACCEPTED 2022-09-15 06:50:24
2022-09-08 11:58:19
Agata Dylewska SUNDAY MORNING
  • 1x 11a/C-1 ZO/MWiM-A SENIOR + ZO
  • 1x 23a/C-2 ZO/MWiM-A SENIOR + ZO
  • 1x 35a/C-4 ZO/MWiM SENIOR + ZO
30 ACCEPTED 2022-09-08 07:07:53
2022-09-08 06:52:46
Anna Kuncewicz- Czopowicz PAVAROTTI P
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 14/L-2 ZR/
  • 1x 26/L-3 ZR/
29 ACCEPTED 2022-09-13 17:29:39
2022-09-08 06:51:52
Maria Mackiewicz PAVAROTTI P
  • 1x 8/D-1 ZO/
  • 1x 20/D-2 ZO/
  • 1x 32/D-3 ZO/
28 ACCEPTED 2022-09-07 22:56:15
2022-09-07 20:37:25
Agnieszka Gutkowska A-FABERGE
  • 1x 11/C-1 ZR/MWiM SENIOR + ZR
  • 1x 23/C-2 ZR/MWiM-A SENIOR + ZR
  • 1x 35/C-4 ZR/MWiM SENIOR + ZR
27 ACCEPTED 2022-09-07 22:56:18
2022-09-07 20:36:16
Weronika Borowska NEPTUNO PP
  • 1x 1a/L-1ZR/
  • 1x 14a/L-2 ZR/
  • 1x 26a/L-3 ZR/
26 ACCEPTED 2022-09-19 09:00:11
2022-09-07 20:36:14
Agnieszka Gutkowska GAJAL
  • 1x 9/N-4 ZR/MWiM-A JUN DK + ZR
  • 1x /N-5 ZR/MWiM-A MŁ JEŹ.+ ZR
25 ACCEPTED 2022-09-13 17:29:46
2022-09-07 18:59:01
Magdalena Zbiegniewska ALBA
  • 1x 1/L-1 ZR/
  • 1x 14/L-2 ZR/
  • 1x 26/L-3 ZR/
24 ACCEPTED 2022-09-07 16:51:38
2022-09-07 15:43:57
Karolina Badora ALL IN
  • 1x 1a/L-1ZR/
  • 1x 14a/L-2 ZR/
  • 1x 26a/L-3 ZR/
23 ACCEPTED 2022-09-09 12:41:36
2022-09-07 12:43:13
Oliwia Apolinarska SONIA
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x /P-2 ZR/MWiM AMATOR P
  • 1x /P-4 ZR/MWiM AMATOR P
22 ACCEPTED 2022-09-07 12:54:31
2022-09-07 12:07:00
Gabriela Jaworska JACKPOT
  • 1x 11a/C-1 ZO/MWiM-A SENIOR + ZO
  • 1x 23a/C-2 ZO/MWiM-A SENIOR + ZO
  • 1x 35a/C-4 ZO/MWiM SENIOR + ZO
21 ACCEPTED 2022-09-07 12:54:33
2022-09-07 12:06:15
Gabriela Jaworska DREAM BOY
  • 1x 11/C-1 ZR/MWiM SENIOR + ZR
  • 1x 23/C-2 ZR/MWiM-A SENIOR + ZR
  • 1x 35/C-4 ZR/MWiM SENIOR + ZR
20 ACCEPTED 2022-09-07 12:54:35
2022-09-07 09:57:20
Emilija Ručinskaitė WONDERFULL VANILLA
  • 1x 3/L-6 ZR/MWiM-A MŁODZIK kuc + ZR
  • 1x 16/L-8 ZR/MWiM MŁODZIK kuc + ZR
  • 1x 28/L-10 ZR/MWiM MŁODZIK kuc + ZR
19 ACCEPTED 2022-09-07 12:54:38
2022-09-07 09:56:41
Sandra Sysojeva FERERO ROCHER
  • 1x 1a/L-1ZR/
  • 1x 2a/P-1 ZR/
  • 1x 14a/L-2 ZR/
  • 1x 15a/P-2 ZR/
  • 1x 26a/L-3 ZR/
  • 1x 27a/P-4 ZR/
18 ACCEPTED 2022-09-20 09:54:37
2022-09-07 08:43:37
Dominika Kraśko CASPAR
  • 1x 11a/C-1 ZO/MWiM-A SENIOR + ZO
  • 1x 23a/C-2 ZO/MWiM-A SENIOR + ZO
  • 1x 35a/C-4 ZO/MWiM SENIOR + ZO
17 ACCEPTED 2022-09-07 09:53:39
2022-09-07 08:03:25
Ewa Uta Golubińska STRAHLEMANN
  • 1x 11a/C-1 ZO/MWiM-A SENIOR + ZO
  • 1x 23a/C-2 ZO/MWiM-A SENIOR + ZO
  • 1x 35a/C-4 ZO/MWiM SENIOR + ZO
16 ACCEPTED 2022-09-13 17:29:51
2022-09-06 21:22:41
Aleksandra Kilian WINNETOU-U
  • 1x 11/C-1 ZR/MWiM SENIOR + ZR
  • 1x 23/C-2 ZR/MWiM-A SENIOR + ZR
  • 1x 35a/C-4 ZO/MWiM SENIOR + ZO
15 ACCEPTED 2022-09-06 20:00:36
2022-09-06 17:53:54
Maria Piotrowska BIANKA
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x /P-2 ZR/MWiM AMATOR P
  • 1x /P-4 ZR/MWiM AMATOR P
14 ACCEPTED 2022-09-13 15:50:32
2022-09-06 16:48:52
Klaudia Kostrzębska A-DAME DE PIQUE
  • 1x 11/C-1 ZR/MWiM SENIOR + ZR
  • 1x 23/C-2 ZR/MWiM-A SENIOR + ZR
  • 1x 35/C-4 ZR/MWiM SENIOR + ZR
13 ACCEPTED 2022-09-13 16:26:05
2022-09-06 16:44:49
Klaudia Kostrzębska DOUBLE AFFAIR G
  • 1x 11/C-1 ZR/MWiM SENIOR + ZR
  • 1x 23/C-2 ZR/MWiM-A SENIOR + ZR
  • 1x 35/C-4 ZR/MWiM SENIOR + ZR
12 ACCEPTED 2022-09-13 10:30:30
2022-09-06 15:23:26
Dominika Kraśko MENTOR
  • 1x 9/N-4 ZR/MWiM-A JUN DK + ZR
  • 1x 11/C-1 ZR/MWiM SENIOR + ZR
  • 1x 21/D-4 ZR/MWiM JUN DK + ZR
  • 1x 23/C-2 ZR/MWiM-A SENIOR + ZR
  • 1x 33/N-5 ZR/MWiM JUN DK + ZR
  • 1x 35/C-4 ZR/MWiM SENIOR + ZR
11 ACCEPTED 2022-09-06 17:38:35
2022-09-06 15:21:46
Lena Sławek GLUCKSPILZ
  • 1x 4/P-6 kuc/
  • 1x 17/P-3 ZR/JUN. MŁ kuc + ZR
  • 1x 18a/N-2 ZO/MWiM JUN kuc + ZO
  • 1x 29/P-4 ZR/MWiM JUN. MŁ kuc + ZR
10 ACCEPTED 2022-09-06 14:04:42
2022-09-06 11:53:48
Sandra Sysojeva FOUND BOY
  • 1x 12a/CC-4 ZO/PM CC + ZO
  • 1x 24a/CC-5 ZO/PM CC + ZO
  • 1x 36a/CC-7 ZO/PM CC + ZO
9 ACCEPTED 2022-09-06 14:04:43
2022-09-06 11:52:57
Sandra Sysojeva MAXIMA BELLA
  • 1x 11a/C-1 ZO/MWiM-A SENIOR + ZO
  • 1x 23a/C-2 ZO/MWiM-A SENIOR + ZO
  • 1x 35a/C-4 ZO/MWiM SENIOR + ZO
8 ACCEPTED 2022-09-06 14:04:44
2022-09-06 10:49:54
Matylda Grzelczak TEQUILA DE CHATELAIN
  • 1x 4/P-6 kuc/
  • 1x 17/P-3 ZR/JUN. MŁ kuc + ZR
  • 1x 29/P-4 ZR/MWiM JUN. MŁ kuc + ZR
7 ACCEPTED 2022-09-12 12:05:41
2022-09-06 10:13:02
Grzegorz Cichoń DREAMER
  • 1x 25a/CS-1 ZO/PM CS + ZO
  • 1x 37a/CS-5 ZO/PM CS + ZO
6 ACCEPTED 2022-09-06 14:04:47
2022-09-06 10:04:44
Evgeniya Shibneva DYPLOMATA
  • 1x 12/CC-4 ZR/PM CC + ZR
  • 1x 23/C-2 ZR/MWiM-A SENIOR + ZR
5 ACCEPTED 2022-09-06 14:04:48
2022-09-06 09:33:59
Ewelina Jaworska ENJOY IT
  • 1x 12a/CC-4 ZO/PM CC + ZO
  • 1x 24a/CC-5 ZO/PM CC + ZO
  • 1x 36a/CC-7 ZO/PM CC + ZO
4 ACCEPTED 2022-09-06 14:04:49
2022-09-06 08:55:12
Karolina Szczepańska JAGER
  • 1x 8/D-1 ZO/
  • 1x 20/D-2 ZO/
  • 1x 32/D-3 ZO/
3 ACCEPTED 2022-09-06 14:04:51
2022-09-06 08:52:20
Tamara Kotowicz RAFAELL BH
  • 1x 12a/CC-4 ZO/PM CC + ZO
  • 1x 24a/CC-5 ZO/PM CC + ZO
  • 1x 36a/CC-7 ZO/PM CC + ZO
2 ACCEPTED 2022-09-06 14:04:51
2022-09-05 21:37:29
Sylwia Ruta JACK NICHOLSON EQUESTA
  • 1x 12a/CC-4 ZO/PM CC + ZO
  • 1x 24a/CC-5 ZO/PM CC + ZO
  • 1x 36a/CC-7 ZO/PM CC + ZO
1 ACCEPTED 2022-09-06 14:04:52
2022-09-05 21:36:52
Sylwia Ruta QUINTESSENZ SAS
  • 1x 12a/CC-4 ZO/PM CC + ZO
  • 1x 24a/CC-5 ZO/PM CC + ZO
  • 1x 36a/CC-7 ZO/PM CC + ZO
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Apolinarska Oliwia KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
2005 (J.)
O061655
2. Badora Karolina WKJ Lublin
S
O003952
3. Bąk Renata Stowarzyszenie R&S Stables
S
O006022
4. Banasik Julia Stow. J. Stajnia Podolszyn
2010 (JM.)
O057374
5. Bebłot Daria Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2006 (J.)
O063737
6. Błach Aleksandra Largo Sp. z o.o.
S
O027301
7. Borowska Weronika KJ Corleando-Land
S
O001218
8. Bujalska Natalia JKS Equita
2004 (J.)
O041040
9. Charaszkiewicz Maria Bpk maz
2008 (JM.)
O069052
10. Chentkowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O001334
11. Chodźko Lilia Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2013 (Mł.)
O070326
12. Cichoń Grzegorz bez przynależności klubowej
S
O004293
13. Czerwińska Pola KS Centurion
2007 (JM.)
O045767
14. Czok Ivette K.S. Centurion
2006 (J.)
O040263
15. Czyżewska Hanna BPK
2009 (JM.)
O062537
16. Dąbrowska Katarzyna WKJ SJ Wierzchowscy
S
O018711
17. Dąbrowska Zofia Stow. SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O048304
18. De Vecchi Joanna Klub Jeździecki Aldragho
S
O003405
19. Denus Amelia Jeździecki Klub Sportowy Umiastów
2006 (J.)
O070136
20. Domżała Klaudia KJ Lider
S
O026630
21. Druzieva Oksana Becker Sport Equestrian Center
S
O071602
22. Dworacka Tatiana SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2009 (JM.)
O058594
A(w)B(w)LPZJ/1089
23. Dylewska Agata Equikam Sp. z o.o.
S
O007010
24. Dzmitruk Elina BPK (MAZ)
S
O053890
25. Gackowska Halina Bez Przynależności Klubowej
S
O001163
26. Golubińska Ewa Uta Equesta
2004 (J.)
O032073
27. Górniak Agata Jks equita
2021 (Mł.)
Brak
28. Gryżewska Zofia KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
2009 (JM.)
O063821
29. Grzelczak Matylda KJ Aldragho Piaseczno
2008 (JM.)
O048940
30. Guerquin-Koryzma Pola BPK
2008 (JM.)
O055764
31. Gutkowska Agnieszka SSKJ Bobrowy Staw
S
O000172
32. Jaworek Julia brak
2006 (J.)
O054672
33. Jaworska Ewelina WKJ Lublin SJ Polesie Kock
S
O020996
34. Jaworska Gabriela Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O001467
35. Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
S
O001225
36. Kamont Julia KJ Golden Dream
2002 (MJ.)
O056431
37. Karczewski Michał Varsovia Dressage Club
S
O058673
38. Karczmarczuk Alicja SS Golden Horse
S
O014505
39. Karpe Melissa Žirg? pasaulis
2012 (Mł.)
None
40. Kilian Aleksandra KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
S
O021111
41. Kłopotowska Kinga Niezrzeszony
S
LZRWZJ/4449/22
42. Kochlewska Matylda Stowarzyszenie KS Chojnów
2006 (J.)
O043764
43. Konera Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
2001 (MJ.)
O035204
44. Kopczewska Kalina KJ Plejada Stefanówka
2008 (JM.)
O048171
45. Kornacki Daniel Varsovia Dressage Club
S
O012681
46. Kostrzębska Klaudia Varsovia Dressage Club
S
O022153
47. Kotowicz Tamara Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
S
O021349
48. Kozerawska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O021485
49. Kraśko Dominika KS Centurion
S
O000091
50. Krawczyk Anna WKJLublin SJ Wierzchowscy
2007 (JM.)
O067578
51. Kuncewicz- Czopowicz Anna Varsovia Dressage Club
S
.
52. Lisiak Katarzyna BPK
S
O058269
53. Łabudzka Joanna Stow. SKJ Grobice
S
O013047
54. Łukasik Katarzyna Equikam Sp. z o.o.
S
O002402
10112881
55. Mackiewicz Maria Varsovia Dressage Club
S
O025311
56. Maksymowska Dominika Ks Centurion
S
O013520
57. Markowska Karolina Bez Przynależności Klubowej
S
021656
58. Martynuska Paulina KJ Milord Falenty Nowe
S
O004067
59. Mielcarz Łucja BPK maz
2009 (JM.)
1245
60. Mikołajczyk Agata Klub Sportowy Equiright
S
Brak
61. Mikołajczyk Hanna Varsovia Dressage Club
2006 (J.)
KO047758
62. Milewska Galas Maria SJ Stajnia Podolszyn
S
brak
63. Mordzelewska Zofia SJ Stajnia Podolszyn
S
O001628
64. Mordzelewski Jan St. J Stajnia Podolszyn
2014 (Mł.)
O070484
65. Mościbroda Katarzyna Klub Sportowy Centurion
S
O040146
66. Mosingiewicz Joanna SKJ Podkowa Leśna
S
O015016
67. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (J.)
O032062
68. Owczarek Zofia KJ Aldragho
2009 (JM.)
brak
69. Paryska Izabela Varsovia Dressage Club
2004 (J.)
Brak
70. Piątkowski Daniel brak
S
O026560
71. Piechal Alicja BPK
2002 (MJ.)
O033581
72. Piechowska Karolina Bpk maz
S
O013057
73. Piotrowska Maria KJ Sawanka
2005 (J.)
Brak
74. Piwek Laura Skj Sewan Konstancin
2007 (JM.)
O051356
75. Preisner Julia Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
1621/22
76. Przybylska Agnieszka niezrzeszony
S
O018600
77. Roszkowska Evgeniya Podkowa leśna
S
LZRPPZJ/20/21
78. Ručinskait? Emilija Klub Sportowy Centurion
2013 (Mł.)
X
79. Ruta Sylwia Equesta
S
O032315
80. Rybicka Karolina JKS Equita
S
O008571
81. Rynkowska Barbara Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
2008 (JM.)
O051060
82. Siarkiewicz Roksana Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
S
O004467
83. Sieńko Anna Stow. SKJ Grobice
2004 (J.)
O032718
84. Skoczylas Michalina Stow. J. Stajnia Podolszyn
2010 (JM.)
O070012
85. Sławek Lena KS Centurion
2011 (Mł.)
O060434
86. Staravoitowa Hanna Rywa Grudziądz
S
Brak
87. Starowoitowa-Swiątkowska Anna JKS Grudziadz
S
Brak
88. Stasiak Adam KJ ViART Kampinos
2003 (MJ.)
O047481
89. Sysojeva Sandra Klub Sportowy Centurion
S
NONE
10087086
90. Szalast Krzysztof WKJ Lublin SJ Wierzchowscy
S
Brak
91. Szczepańska Karolina SKJ Bajardo
2005 (J.)
O052844
92. Terlecka - Ludwiniak Agnieszka KJ Kucykowa Zagroda
S
O011399
93. Tomaszewska Teresa KJ Welt Opypy
S
O001498
94. Tomczak Paulina KJ Welt
S
O003849
95. Turek-Wierzchowska Justyna WKJ Lublin SJ Wierzchowscy
S
O018462
96. Urbańska Małgorzata Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2004 (J.)
O054650
97. Vaškeviči?t? Marija Žirg? pasaulis
S
-
98. Waszka Marta KS AZS AWF Warszawa
S
O032552
99. Wernerowicz Aleksandra KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
O055839
100. Wierzchowski Piotr WKJ Lublin SJ Wierzchowscy
S
O002320
101. Woldański Marcin Varsovia Dressage Club
S
O003642
10156442
102. Woźnica Muśnicka Joanna KJ Dworek Okuniew
2005 (J.)
O062053
103. Wrona Katarzyna Anna -
S
LZRWZJ/4399/22
104. Zając Oliwia bpk
S
O063846
105. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (J.)
O041844
106. Zatońska Lea Bez Przynależności Klubowej K P O
2008 (JM.)
O049671
107. Zbiegniewska Magdalena Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
2004 (J.)
O064839
108. Zielińska Karolina KU AZS Politechniki Warszawskiej
2011 (Mł.)
O059207
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

5

A-DAME DE PIQUE OLDENBURG GER 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Dimaggio
M: Achiclarissa
K017984 DE 433330225209
2.

89

A-FABERGE SP POL 2011 wałach kasztanowata/168 F: FOR LEO
M: AZA
K019283 616009590056311
3.

12

ALBA TYP SZLACHETNY POL 2015 klacz siwa/mk:130 F: NN
M: NN
brak 616098200160914
4.

119

ALGO SP POL 2006 wałach gniada/165 F: Himen / Oder
M: Agawa / Pergamon
K013305 616999600322206
5.

88

ALL IN TRAKEŃSKA POL 2018 wałach skarogniada/175 F: All Inclusive
M: Andoria BH / Emetyt AA
brak 616003010090218
6.

71

ALVARO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 wałach kara/173 F: NightCarry
M: Aysha
K035096 616009661195218
7.

124

ASZANTI MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach kasztanowata/171 F: Efekt
M: Asyria
K020697 616006580312111
8.

132

ATREYU Z TARTAKU FRYZYJSKA POL 2016 wałach kara/175 F: Alwin 469
M: Joanne
K032879 52801024659
9.

150

AVILON HAFLINGER POL 2003 wałach jasnokasztanowata/kuc:148 F: Pr Alegro
M: Hauptstutbuch Halina
LKRWZJ/1340/20 DE434340108703
10.

27

BADY SP POL 2013 wałach siwa/164 F: Bartnik
M: Bryza
K032826 616009510066113
11.

54

BARNADO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Arriba Z Zangersheide
M: Bakara sp./ Love Affair Han.
K025879 616009580398114
12.

94

BELLE COUTURE M OLDENBURSKA POL 2012 klacz kara/175 F: Bretton Woods
M: Hot Line
Brak De 433330150212
13.

82

BIANKA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/175 F: Landor
M: Branka
K035223 6160076100276
14.

140

BIRBANT KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Denis
M: Balihara/Folio
K022641 616013600119912
15.

106

BOLONIA PKSP POL 03.10.2007 klacz skarogniada/168 F: Karbon
M: Bazia
brak 009600286107
16.

62

BUENOS AIRES OLDENBURG GER 2014 klacz kara/172 F: Bordeaux
M: Day’s Light
K026426 DE433330590214
17.

96

CALVADOS M OLDENBURG GER 2012 Wałach ciemnogniada/182 F: Cantus
M: JNjk,
K022949
18.

133

CAMARO SP POL 2017 wałach gniada/169 F: Grey Flanell
M: Cacharell
Brak Brak
19.

152

CAPRICHOSA NN POL 2017 klacz siwa/kuc:145 F: nn
M: nn
K034638 724910000052102
20.

21

CARDALCO HOL. GER 2004 wałach gniada/172 F: Carpaccio
M: Hekla II / Carthago
K009028 DE421000007804
21.

9

CASPAR WLKP POL 2007 wałach gniada/166 F: Landos
M: Clasica
K012390 105MN08
22.

95

CZANTIS SP POL 2016 wałach ciemnogniada/163 F: Solaris
M: Czantoria
Brak Brak
23.

141

DAFER KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:146 F: V.I.P. / Visconti
M: Dafra / Dameto
K027068 POL013661811207
24.

154

DANCER LATVIAN UKR 2017 gelding other/175 F: Donnerbube 2
M: Ambera
None 0000028855
25.

103

DEDAL SP POL 2008 Wałach gniada F: Landor
M: Danina
K013483 POL 009 52 01186 08
26.

50

DIAMOND VERONA OLDENBURG POL 2013 klacz gniada/180 F: Don Gigolo
M: Veronika
K029605 DE433330770313
27.

159

DON'T FORGET CR Deutsches Reitpony GER 2012 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Don't Forget
M: Gin Lissy/Golden Dandy
K033091 DE 443435850812
28.

6

DOUBLE AFFAIR G SP POL 2005 klacz gniada/167 F: Love Affair
M: Double D
K010188 10973
29.

85

DREAM BOY WESTFALSKA POL 2015 Ogier kasztanowata/165 F: Destano han
M: Fleury’s Girl westf/ Fleury westf
K027686 DE441410538715
30.

1

DREAMER HANOWERSKA GER 2008 Wałach gniada/175 F: Don Henrico
M: Hauptstutbuch Lena
K021704 DE431314419908
31.

151

DRUH HROBY HRON KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:138 F: NN
M: Hurka
K020960 616999610165210
32.

117

DRUMLA SP POL 2014 klacz kara/172 F: Konkret 2
M: Danina
K032956 616009520025514
33.

43

DUMBLEDORE MEKLENBURDZKA POL 2018 wałach kara/166 F: De Niro Gold
M: Boomerang D
KO35158 DE427270127918
34.

76

DYPLOMATA SP POL 2015 wałach kasztanowata/180 F: Corleolord L
M: Deportacja
LKPZJ/12554/21 616009600059515
35.

101

EDEL DAME SP POL 2017 klacz kara/165 F: Evento
M: Edelvicke
brak 616009540124817
36.

92

ELDOM NRPS POL 2011 wałach gniada/kuc:149 F: Empire
M: Mireille
K023924 528008110032611
37.

120

ELNINIO II-P PKSP POL 2018 ogier gniada/170 F: Hippica KOH-I-NOOR
M: Eńdżel P
brak 616009610017218
38.

77

ENJOY IT HAN GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Escudo I / Espri
M: Grit / Griseldo
K012491 DE431312012407
39.

147

FANTAZJA HOL POL 2017 klacz skarogniada/164 F: Tjungske
M: Floresteen
K034271 616009592027417
40.

139

FASCINATION HANOWERSKA POL 2010 wałach gniada/175 F: Fürst Nymphenburg
M: Louise Victoria
K018173 DE 431312519210
41.

87

FERERO ROCHER OLDENBURG GER 2018 gelding bay/178 F: Valverde
M: Foundation
DE43330033118 DE43330033118
42.

127

FERHAN NN POL 2003 wałach skarogniada/173 F: NN
M: NN
Brak UA480000182
43.

49

FERRERO-W Polski Kuc Wierzchowy POL 2018 wałach ciemnogniada/kuc:142 F: Lak
M: Flika-W
brak 616013580125218
44.

53

FIRST IMPRESSION HANOWERSKA GER 2016 wałach gniada/170 F: Fürst Belissaro
M: Wega
brak DE431317306016
45.

110

FOR MAGIC HANN POL 2017 wałach gniada/165 F: For romance
M: N
000 000
46.

19

FORTIA HANOWERSKA POL 2015 klacz kara/167 F: Fantastic
M: Aysha
K033582 DE431319725415
47.

157

FORTUNATO T KWPN POL 2010 wałach kasztanowata/172 F: Zirocco Blue VDL
M: Anoberlina T
K030863 528003201006457
48.

73

FOUND BOY OLDENBURG LTU 2014 Stallion bay/170 F: Furstenball
M: D
K026399 DE
49.

116

FRANCIS MACLENBURG GER 2013 wałach gniada/175 F: Colfosco
M: Tiamo I
K027233 DE427270218913
50.

17

FRIZZEL B KWPN POL 2010 wałach kasztanowata/174 F: Bernini
M: Kendy
K018941 528003201011850
51.

14

GAJAL SP POL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Kilian 38
M: Gema
PZJ LKPZJ/90/21 6160096002338
52.

143

GENE LUSITANO POR 2011 wałach siwa/155 F: Rico/Hostil
M: Urraca/Jaguar
K033631 620001002840438
53.

122

GENERATION KWPN NED 2016 wałach kasztanowata/166 F: Geniaal
M: Legia
K029347 Brak
54.

4

GLUCKSPILZ KUC POL 2012 wałach izabelowata/kuc:145 F: Brak
M: Brak
K022569 DE441411033512
55.

136

GRANNA T HANNOVERANER POL 2014 klacz gniada/175 F: Graff
M: Hauptstufbuch
brak DE 431316868614
56.

148

GWINEA WLKP POL 2003 klacz siwa/168 F: GROSZ
M: ILUSTRACJA
BRAK 10207
57.

23

HARRY HOLE MALOPOLSKA POL 2014 wałach ciemnogniada/167 F: Huzar m(AA)
M: Huba m/ Top Gun xo
K029413 616006590035114
58.

108

IME FAN CHARLEY HOEVE FRYZYJSKA NED 2018 ogier kara/175 F: Jehannes 484
M: Reńskie Fan Charley Hoveve
Brak 528004201800188
59.

100

ISIS LUSITANO POR 2013 mare chestnut/164 F: XADREZ
M: ZAGAIA
K028110 620001002813977
60.

80

Jack Nicholson HS DV DEN 2012 wałach ciemnogniada/174 F: Jazz Time 2
M: Sinai HS
K022814 208333DW1201002DK
61.

84

JACKPOT KWPN POL 2015 wałach gniada/180 F: Harley VDL
M: Andante VERA
1234 1234
62.

72

JADORE MOI BAVAR GER 2010 Mare Bay F: CONTHARGOS
M: JUANITA/ASI
DE 481810146310 105CC73
63.

78

JAGER Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach skarogniada/174 F: Baldnini II
M: Jenixa
K032292 POL009600428308
64.

65

JAMAL MB WESTFALSKA POL 2017 klacz gniada/170 F: Jack Jones
M: Eterna
brak DE 43144369951517
65.

104

JAZZ FUTURE KWPN NLD 2014 Wałach gniada/167 F: Dream Boy/Vivaldi
M: Esperanza/Jazz
K026407 528003201406179
66.

128

JUNIOR KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:148 F: Red Rock / Top Ewita
M: Jawa / Strayer's Samson
K021265 616013670121909
67.

35

KALOO B KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/173 F: Rousseau
M: Zazoo/Redford/Krack C
K031556 528003201508857
68.

38

KEES KWPN POL 2015 gelding bay/178 F: Latour VDM
M: Gelukkige Vrouw
LKGRPZJ/266/22 528003201509714
69.

115

KISS & GO KWPN POL 2015 wałach kara/174 F: Chippendale
M: Alessi
K029531 5280032015060980
70.

126

KOEKOEKSHOF MARISKA WELSH PONY NED 2003 klacz ciemnokasztanowata/kuc:135 F: Casperhofs Freddy / Woldbergs Bart
M: Koekoekshof Rolette / Eyarth Harlequin
K011976 KWPN0301032
71.

64

LADYKRACHER 8 HAN GER 2002 Ogier gniada/165 F: Landclassic
M: Beresina
K009575 DE431316552402
72.

18

LAMARCK HANOWERSKA POL 2008 wałach gniada/167 F: Lord Pezi
M: DILAMA
K013737 DE431310901808
73.

97

LEGERETE 2 OLDENBURG POL 2007 klacz kasztanowata/170 F: Licotus
M: Flamenco of love
K027100 DE433331009307
74.

155

LEUNS VELD'S WINSTON KUC WALIJSKI POL 2007 wałach izabelowata/kuc:147 F: BODO
M: LEUNS VELD'S HEIDI
K022553 528017 07.00825
75.

91

LITTLE BEAR KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: nn
M: nn
K029534
76.

130

MARAKESZ SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Arcygraf
M: Maracana / Concert
K029109 616009520077216
77.

32

MARTHIN WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/176 F: SWORD
M: MOONLIGHT II
K027516 616007580137712
78.

158

MATADOR WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach tarantowata/173 F: Hagen
M: Molika
brak 616098200005713
79.

74

MAXIMA BELLA OLDENB NED 2016 kumel? tamsiai b?ra/172 F: MILLENIUM
M: CIAU BELLA
DE433330847416 -
80.

129

MC GREGOR TC KWPN NED 2017 ogier gniada/172 F: High Five U.S. / Charmeur
M: Roseanne / Glamourdale
brak 528003201708731
81.

118

MEMORIAL DEL JARAMA Pura Raza Espaniola POL 2018 wałach gniada/165 F: Cobalto Del Jarama
M: Fragata Del Jarama
Brak 724015180338391
82.

3

MENTOR WESTFALSKA GER 2015 wałach gniada/167 F: Millenium
M: Flying Princess/Florestan
000 De 441410901715
83.

113

MISTER HANEK DRP POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:143 F: Durello Top
M: Maskotka
K014016 POL013680046207
84.

61

MONNECT KWPN NED 2017 wałach skarogniada/- F: Connect
M: Fides
none -
85.

149

MOON RAY HANOWERSKA POL 2011 wałach kara/180 F: Hotline
M: Faith
K034656 DE431310378611
86.

105

MR. BROWN KWPN NED 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Guardian S
M: Doryke S Bodyguard
K033625 528003201703043
87.

55

MURANO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach kara/168 F: Barros
M: Malezja
K026897 616009610023715
88.

90

NEPTUNO PP HANOWERSKA POL 2018 wałach kara/168 F: Negro
M: Donnaluna del Colle
. DE 431316851118
89.

112

NESKA KUC POL 2004 klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba
M: Niwka
K021849 POL013520044804
90.

36

NEVITA KWPN POL 2018 klacz gniada/165 F: Icellie
M: Gevita
K034283 528003201803655
91.

42

NIGHT LADY SP POL 2006 klacz kara/167 F: Landino / Landgraf I
M: Nubia / Mors I
K026934 616009590024606
92.

114

NOTHINGHAM KWPN NED 2018-07-04 gelding bay/170 F: JOHNSON
M: BULINDA
528003201806883 528210004721869
93.

30

OREIILY KWPN NED 2019 gelding white/167 F: Jerveaux
M: Unreal
None 528003201908634
94.

153

PANICZ ARABOKONIK POL 2014 wałach bułana/kuc:146 F: Maczo
M: Polonia
K031639 616013630062114
95.

33

PARCO Belgium Warmbloedpaard BEL 2011 gelding bay/kuc:148 F: Principal dream v d Delthoeve
M: F'amonella van de Delthoeve
None P00710579
96.

15

PAVAROTTI P SP POL 2017 wałach ciemnogniada/174 F: Kaiser Karl
M: Pilgrim Star
. 616009670095417
97.

138

PICOLO KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: SANWAN
M: VIVIERROLAND PECHE
K028839 616013520039210
98.

66

POKLASK AA MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach kara/163 F: Huzar
M: Potencja
K031920 616006580203317
99.

146

POKLASK AA MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach kara/163 F: Huzar
M: Potencja
K031920 616006580203317
100.

81

QUINTESSENZ SAS WESTFALSKA GER 2009 wałach kasztanowata/170 F: Quaterback
M: Escada
K021814 DE441410896909 DE441410896909
101.

135

QUO VADIS HANOWER GER 2009 Ogier gniada F: Quaterback
M: Hepburn
K017412
102.

79

RAFAELL BH SP POL 2011 wałach gniada/174 F: Elf
M: Roxy HL
K022946 616009661563611
103.

123

RAKIJA SP POL 2006 klacz ciemnogniada/168 F: Love Affair
M: Reda
K013686 POL009660048406
104.

109

RASHMI DRP GER 2006 klacz gniada/kuc:140 F: Messino / Makuba
M: Romi / Rustan el Afas
K028301 DE467-0001642-06
105.

156

RED REVOLUTION CSL HANOVERIAN POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/175 F: Revolution han
M: Delicia Dancier
K032833 DE431316967217
106.

131

RIDDLE CREEK OLDENBURG POL 2016 wałach gniada/168 F: Le Vivaldi
M: Ravival
brak DE433330871516
107.

107

RINUS FRYZYJSKA POL 2013 ogier kara/170 F: Sipke 450
M: Aukje Boukje
K024285 276004201300998
108.

145

RITA WIELKOPOLSKA POL 2018 klacz ciemnogniada/165 F: Graf Stepp
M: Renata
K034289 616007610120718
109.

102

ROMA WURTEMBERSKA POL 2002 klacz kasztanowata/163 F: lanciano
M: rike
de 473730791602 de 473730791602
110.

121

SALADYN SP POL 2013 wałach ciemnogniada/168 F: Wieland
M: Samira
K025362 616009592092213
111.

52

SALSA J SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Karbon
M: Serwantka
K029851 616009600072516
112.

2

SANSEN Deutsches Sportpferd POL 2017 wałach ciemnogniada/170 F: Accuse
M: Sansevera
K033151 DE 455557962117
113.

99

SCHANEL SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/167 F: Rammstein
M: Skaja
K026311 616009580169012
114.

13

SCHÖNE Niemiecki Koń Sportowy POL 2015 klacz kasztanowata/169 F: Sir Winston Churchill
M: Bellevue
LKRWZJ/2118/22 DE 410101018615
115.

98

SERGIO M SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Rhodesian Winner
M: Sylwia
K027930 616009690068014
116.

39

SINDBAD AK TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach siwa/161 F: ROCOCO L
M: SZIVUGY VII
brak 616999610184615
117.

125

SIR MORRICONE NIEMCY POL 2017 wałach skarogniada/166 F: Morricone old
M: Seniorita han Scolari han.
K031898 DE 455550448917
118.

11

SONIA KM POL 2011 mare blue dun/kuc:140 F: Step
M: Gwida / Maciuś
K030835 616013540029811
119.

142

STARLIGHT OLD GER 2009 klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
K021904 DE418180155209
120.

83

STRAHLEMANN HANNOVERANER POL 2012 wałach gniada/165 cm F: Surprice
M: Flora
K028454 DE431310797312
121.

16

SUNDAY MORNING HANN. GER 2006 Wałach gniada/171 F: Sir Donnerhal
M: Londondery
K029232
122.

75

TEQUILA DE CHATELAIN PFS FRA 2007 klacz kasztanowata/kuc:148 F: Melvin Candy / Linaro (DE)
M: Alvina de Chatelain / Forban de Ravary
K026542 07389054T
123.

93

TICET KUC POL 2009 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Bolero
M: Totu
K021286 616013680092109
124.

144

TIN ROKO WLKP POL 2013 wałach gniada/168 F: Telco
M: Rapsodia
KO25581 6160070023713
125.

111

TORNADO KUC WALIJSKI POL 1998 wałach kara/kuc:110 F: Nn
M: Nn
K004730 06823
126.

46

WEXTREEM Czysta Krew Arabska POL 2003 Ogier gniada/mk: F: Om El Extreem
M: Wiersza
K015090
127.

134

WINNER SP POL 20015 ogier gniada/170 F: Weltstein
M: Winona II
Brak Brak
128.

7

WINNETOU-U HAFLINGER POL 2014 wałach izabelowata/mk:mk:151 F: Wildbach-B
M: Cyrill
K030839 18067/38000200BZ28287
129.

86

WONDERFULL VANILLA POLISH PONY POL 2007 mare bay/kuc:149 F: X
M: X
POL POL
Rider Club
Competition
Prize
Banasik Julia Stow. J. Stajnia Podolszyn
50
50
SUM:
100.00
Charaszkiewicz Maria Bpk maz
50
50
50
50
SUM:
200.00
Chentkowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy
100
100
SUM:
200.00
Chodźko Lilia Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
50
50
SUM:
100.00
Cichoń Grzegorz bez przynależności klubowej
50
SUM:
50.00
Czerwińska Pola KS Centurion
50
50
SUM:
100.00
Dąbrowska Zofia Stow. SKJ Bobrowy Staw
50
50
SUM:
100.00
Golubińska Ewa Uta Equesta
30
50
50
SUM:
130.00
Górniak Agata Jks equita
50
SUM:
50.00
Guerquin-Koryzma Pola BPK
50
SUM:
50.00
Konera Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
50
20
150
SUM:
220.00
Kopczewska Kalina KJ Plejada Stefanówka
50
50
SUM:
100.00
Kraśko Dominika KS Centurion
50
30
50
50
SUM:
180.00
Mackiewicz Maria Varsovia Dressage Club
30
SUM:
30.00
Martynuska Paulina KJ Milord Falenty Nowe
50
SUM:
50.00
Mielcarz Łucja BPK maz
100
100
100
100
SUM:
400.00
Mikołajczyk Hanna Varsovia Dressage Club
50
50
50
SUM:
150.00
Paryska Izabela Varsovia Dressage Club
50
SUM:
50.00
Piwek Laura Skj Sewan Konstancin
50
50
SUM:
100.00
Ručinskait? Emilija Klub Sportowy Centurion
100
100
SUM:
200.00
Ruta Sylwia Equesta
30
50
SUM:
80.00
Rybicka Karolina JKS Equita
50
100
SUM:
150.00
Rynkowska Barbara Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
100
50
100
100
SUM:
350.00
Sławek Lena KS Centurion
30
100
100
SUM:
230.00
Sysojeva Sandra Klub Sportowy Centurion
50
50
100
100
100
50
100
100
SUM:
650.00
Tomaszewska Teresa KJ Welt Opypy
30
50
50
SUM:
130.00
Urbańska Małgorzata Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
100
100
100
SUM:
300.00
Woźnica Muśnicka Joanna KJ Dworek Okuniew
50
SUM:
50.00
Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
50
50
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Apolinarska Oliwia
KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
SONIA (11)
2022-09-25
2022-09-23
1
2022-09-24
1
Badora Karolina
WKJ Lublin
ALL IN (88)
2022-09-22
10
2022-09-23
6
2022-09-24
2022-09-25
2022-09-25
Bąk Renata
Stowarzyszenie R&S Stables
2022-09-22
8
2022-09-22
7
2022-09-23
2022-09-24
Banasik Julia
Stow. J. Stajnia Podolszyn
JUNIOR (128)
2022-09-23
3
2022-09-24
4
2022-09-25
2022-09-23
2
50
2022-09-25
3
2022-09-24
3
50
Bebłot Daria
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
RINUS (107)
2022-09-22
9
2022-09-23
7
2022-09-25
2022-09-22
19
2022-09-25
17
2022-09-23
16
2022-09-22
2022-09-23
11
2022-09-24
7
FERHAN (127)
2022-09-22
14
2022-09-22
22
Błach Aleksandra
Largo Sp. z o.o.
MONNECT (61)
2022-09-23
3
2022-09-24
2
2022-09-25
Borowska Weronika
KJ Corleando-Land
2022-09-22
12
2022-09-23
7
2022-09-24
8
Bujalska Natalia
JKS Equita
2022-09-22
2022-09-23
10
2022-09-25
2022-09-22
2022-09-25
21
2022-09-23
14
Charaszkiewicz Maria
Bpk maz
GENE (143)
2022-09-23
2
2022-09-24
2
2022-09-25
2022-09-25
2
2022-09-23
2
50
2022-09-24
2
50
Chentkowska Marzena
Klub Jeździecki Welt Opypy
CAMARO (133)
2022-09-22
5
2022-09-24
9
WINNER (134)
2022-09-22
7
2022-09-23
5
2022-09-25
2022-09-22
11
2022-09-25
8
2022-09-23
9
QUO VADIS (135)
2022-09-23
1
2022-09-24
1
100
2022-09-25
1
2022-09-24
1
100
Chodźko Lilia
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
TORNADO (111)
2022-09-23
4
2022-09-24
3
2022-09-25
2022-09-23
3
50
2022-09-25
4
2022-09-24
2
50
2022-09-24
Cichoń Grzegorz
bez przynależności klubowej
2022-09-24
2
2022-09-25
2022-09-25
2
2022-09-24
2
50
OREIILY (30)
2022-09-24
2022-09-25
Czerwińska Pola
KS Centurion
BIRBANT (140)
2022-09-23
3
2022-09-24
3
2022-09-25
2022-09-25
3
2022-09-23
3
50
2022-09-24
2
50
Czok Ivette
K.S. Centurion
ELDOM (92)
2022-09-23
5
2022-09-24
6
2022-09-25
2022-09-25
5
2022-09-23
5
2022-09-24
5
TICET (93)
2022-09-23
4
2022-09-24
5
2022-09-25
2022-09-25
4
2022-09-23
4
2022-09-24
4
Czyżewska Hanna
BPK
2022-09-23
5
2022-09-24
6
2022-09-25
2022-09-25
5
2022-09-23
5
2022-09-24
6
Dąbrowska Katarzyna
WKJ SJ Wierzchowscy
ROMA (102)
2022-09-22
11
2022-09-23
8
2022-09-24
3
2022-09-23
1
2022-09-25
Dąbrowska Zofia
Stow. SKJ Bobrowy Staw
PICOLO (138)
2022-09-23
2
2022-09-24
2
2022-09-25
2022-09-25
2
2022-09-23
2
50
2022-09-24
2
50
De Vecchi Joanna
Klub Jeździecki Aldragho
ISIS (100)
2022-09-25
Domżała Klaudia
KJ Lider
2022-09-22
12
2022-09-23
8
2022-09-25
2022-09-23
17
Druzieva Oksana
Becker Sport Equestrian Center
DANCER (154)
2022-09-22
2
2022-09-24
5
2022-09-25
Dworacka Tatiana
SKJ Bobrowy Staw Augustówek
RASHMI (109)
2022-09-23
4
2022-09-24
5
2022-09-25
2022-09-25
4
2022-09-23
4
2022-09-24
5
Dylewska Agata
Equikam Sp. z o.o.
2022-09-22
9
2022-09-23
9
2022-09-25
2022-09-22
15
2022-09-25
13
2022-09-23
13
Dzmitruk Elina
BPK (MAZ)
BADY (27)
2022-09-22
7
2022-09-23
12
2022-09-24
6
Gackowska Halina
Bez Przynależności Klubowej
LAMARCK (18)
2022-09-22
5
2022-09-23
5
2022-09-25
2022-09-22
12
2022-09-25
9
2022-09-24
2
2022-09-23
8
2022-09-24
8
Golubińska Ewa Uta
Equesta
2022-09-22
3
30
2022-09-23
3
2022-09-25
2022-09-22
3
50
2022-09-25
3
2022-09-23
3
50
Górniak Agata
Jks equita
2022-09-23
4
2022-09-24
2
2022-09-25
2022-09-23
2
50
Gryżewska Zofia
KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
PANICZ (153)
2022-09-23
6
2022-09-24
7
2022-09-25
2022-09-25
6
2022-09-23
6
2022-09-24
7
Grzelczak Matylda
KJ Aldragho Piaseczno
2022-09-23
7
2022-09-24
4
2022-09-25
2022-09-25
7
2022-09-23
7
2022-09-24
4
Guerquin-Koryzma Pola
BPK
2022-09-23
2
2022-09-24
4
2022-09-25
2022-09-25
2
2022-09-23
2
50
2022-09-24
3
Gutkowska Agnieszka
SSKJ Bobrowy Staw
GAJAL (14)
2022-09-23
3
2022-09-25
2022-09-22
2
2022-09-23
2
2022-09-25
2022-09-22
5
2022-09-25
4
2022-09-23
5
Jaworek Julia
brak
SANSEN (2)
2022-09-23
8
2022-09-24
10
2022-09-25
Jaworska Ewelina
WKJ Lublin SJ Polesie Kock
2022-09-23
4
2022-09-24
3
2022-09-25
Jaworska Gabriela
Stowarzyszenie KS Chojnów
JACKPOT (84)
2022-09-22
4
2022-09-23
4
2022-09-25
2022-09-22
6
2022-09-25
5
2022-09-23
4
2022-09-22
6
2022-09-23
3
2022-09-25
2022-09-22
13
2022-09-25
6
2022-09-23
6
Kamionka - Flak Agata
K.S. Centurion
2022-09-22
5
2022-09-23
4
Kamont Julia
KJ Golden Dream
2022-09-23
2
2022-09-23
1
2022-09-24
2022-09-24
2022-09-25
2022-09-25
Karczewski Michał
Varsovia Dressage Club
SALSA J (52)
2022-09-22
3
2022-09-23
4
2022-09-25
2022-09-22
8
2022-09-25
7
2022-09-23
7
Karczmarczuk Alicja
SS Golden Horse
MURANO (55)
2022-09-22
5
2022-09-23
2
Karpe Melissa
Žirg? pasaulis
PARCO (33)
2022-09-23
2
2022-09-24
1
2022-09-25
2022-09-25
2
Kilian Aleksandra
KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
2022-09-22
8
2022-09-23
9
2022-09-22
18
2022-09-25
16
2022-09-23
18
2022-09-25
Kłopotowska Kinga
Niezrzeszony
RITA (145)
2022-09-22
11
2022-09-23
5
2022-09-24
9
Kochlewska Matylda
Stowarzyszenie KS Chojnów
2022-09-22
10
2022-09-23
6
2022-09-25
2022-09-22
17
2022-09-25
12
2022-09-23
10
Kociołek Julia
BPK
2022-09-23
Konera Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
DRUMLA (117)
2022-09-22
1
50
2022-09-23
3
20
2022-09-24
1
150
Kopczewska Kalina
KJ Plejada Stefanówka
2022-09-23
3
2022-09-24
3
2022-09-25
2022-09-25
3
2022-09-23
3
50
2022-09-24
3
50
Kornacki Daniel
Varsovia Dressage Club
ASZANTI (124)
2022-09-23
1
2022-09-23
4
2022-09-24
3
Kostrzębska Klaudia
Varsovia Dressage Club
2022-09-22
15
2022-09-23
11
2022-09-25
2022-09-22
23
2022-09-25
19
2022-09-23
21
2022-09-22
10
2022-09-23
2022-09-25
2022-09-22
20
2022-09-25
22
2022-09-23
Kotowicz Tamara
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2022-09-23
8
2022-09-24
8
2022-09-25
2022-09-23
9
2022-09-25
7
2022-09-24
7
Kozerawska Katarzyna
BPK (MAZ)
ALVARO (71)
2022-09-24
14
2022-09-24
Kraśko Dominika
KS Centurion
MENTOR (3)
2022-09-22
4
2022-09-23
1
2022-09-24
3
2022-09-23
2022-09-25
2022-09-22
10
2022-09-25
20
2022-09-23
CASPAR (9)
2022-09-22
2
50
2022-09-23
2
30
2022-09-25
2022-09-22
2
50
2022-09-25
2
2022-09-23
2
50
2022-09-22
3
2022-09-23
3
2022-09-24
2
Krawczyk Anna
WKJLublin SJ Wierzchowscy
DEDAL (103)
2022-09-23
7
2022-09-24
6
2022-09-24
1
2022-09-25
Kuncewicz- Czopowicz Anna
Varsovia Dressage Club
2022-09-22
Lisiak Katarzyna
BPK
GWINEA (148)
2022-09-25
Łukasik Katarzyna
Equikam Sp. z o.o.
KALOO B (35)
2022-09-23
1
Mackiewicz Maria
Varsovia Dressage Club
2022-09-22
4
2022-09-23
2
30
2022-09-24
4
2022-09-25
Maksymowska Dominika
Ks Centurion
NEVITA (36)
2022-09-24
1
2022-09-25
Markowska Karolina
Bez Przynależności Klubowej
2022-09-23
2022-09-23
2022-09-22
Martynuska Paulina
KJ Milord Falenty Nowe
FORTIA (19)
2022-09-22
13
2022-09-22
8
2022-09-23
5
2022-09-24
4
2022-09-25
2022-09-23
5
2022-09-25
4
2022-09-24
3
50
Mielcarz Łucja
BPK maz
TIN ROKO (144)
2022-09-23
1
2022-09-24
1
2022-09-25
2022-09-25
1
2022-09-23
1
100
2022-09-24
1
100
Mikołajczyk Agata
Klub Sportowy Equiright
2022-09-22
2022-09-22
Mikołajczyk Hanna
Varsovia Dressage Club
2022-09-24
1
50
2022-09-25
2022-09-23
1
50
2022-09-25
1
2022-09-24
1
50
Milewska Galas Maria
SJ Stajnia Podolszyn
2022-09-22
3
2022-09-24
6
Mordzelewska Zofia
SJ Stajnia Podolszyn
BARNADO (54)
2022-09-23
3
2022-09-23
8
Mordzelewski Jan
St. J Stajnia Podolszyn
2022-09-23
7
2022-09-24
2022-09-23
6
Mościbroda Katarzyna
Klub Sportowy Centurion
FOR MAGIC (110)
2022-09-22
15
2022-09-23
13
2022-09-24
12
Mosingiewicz Joanna
SKJ Podkowa Leśna
MARTHIN (32)
2022-09-22
7
2022-09-23
6
2022-09-25
2022-09-22
16
2022-09-25
14
2022-09-23
15
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
STARLIGHT (142)
2022-09-23
1
Owczarek Zofia
KJ Aldragho
AVILON (150)
2022-09-25
2022-09-23
1
2022-09-24
1
Paryska Izabela
Varsovia Dressage Club
SALADYN (121)
2022-09-22
6
2022-09-24
2
2022-09-23
8
2022-09-25
2022-09-22
9
2022-09-23
2
2022-09-25
10
2022-09-25
2
2022-09-23
12
2022-09-24
2
50
Piechal Alicja
BPK
2022-09-23
5
2022-09-24
3
2022-09-25
2022-09-23
11
2022-09-25
8
2022-09-24
9
Piechowska Karolina
Bpk maz
RAKIJA (123)
2022-09-23
2
2022-09-24
1
2022-09-25
2022-09-23
7
2022-09-25
6
2022-09-24
6
Piotrowska Maria
KJ Sawanka
BIANKA (82)
2022-09-23
3
2022-09-24
9
2022-09-25
Piwek Laura
Skj Sewan Konstancin
KISS & GO (115)
2022-09-23
3
2022-09-24
3
2022-09-25
2022-09-23
3
50
2022-09-24
3
50
2022-09-25
3
Preisner Julia
Bez Przynależności Klubowej
SCHÖNE (13)
2022-09-23
5
2022-09-24
5
Przybylska Agnieszka
niezrzeszony
2022-09-22
5
Roszkowska Evgeniya
Podkowa leśna
2022-09-23
4
2022-09-23
10
Ručinskait? Emilija
Klub Sportowy Centurion
2022-09-23
1
2022-09-24
2
2022-09-25
2022-09-23
1
100
2022-09-25
1
2022-09-24
1
100
Ruta Sylwia
Equesta
2022-09-23
2
30
2022-09-24
5
2022-09-25
2022-09-23
2
50
2022-09-25
3
2022-09-24
4
2022-09-23
6
2022-09-24
6
2022-09-25
2022-09-23
6
2022-09-25
5
2022-09-24
5
Rybicka Karolina
JKS Equita
2022-09-22
5
2022-09-23
11
2022-09-22
7
2022-09-25
15
2022-09-23
20
MR. BROWN (105)
2022-09-22
2
2022-09-23
1
50
2022-09-24
2
100
Rynkowska Barbara
Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
2022-09-23
1
100
2022-09-24
1
50
2022-09-25
2022-09-25
1
2022-09-23
1
100
2022-09-24
1
100
Siarkiewicz Roksana
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2022-09-23
1
2022-09-24
4
Sieńko Anna
Stow. SKJ Grobice
2022-09-23
6
2022-09-24
5
2022-09-25
2022-09-23
4
2022-09-25
4
2022-09-24
Skoczylas Michalina
Stow. J. Stajnia Podolszyn
2022-09-23
6
2022-09-24
6
2022-09-25
2022-09-23
5
2022-09-25
6
2022-09-24
5
Sławek Lena
KS Centurion
2022-09-23
1
2022-09-24
1
2022-09-24
2
30
2022-09-25
2022-09-25
1
2022-09-23
1
100
2022-09-24
1
100
Staravoitowa Hanna
Rywa Grudziądz
GRANNA T (136)
2022-09-22
9
2022-09-24
8
2022-09-22
4
2022-09-24
5
Starowoitowa-Swiątkowska Anna
JKS Grudziadz
SCHANEL (99)
2022-09-23
7
2022-09-24
7
2022-09-25
Stasiak Adam
KJ ViART Kampinos
2022-09-22
13
2022-09-22
12
Sysojeva Sandra
Klub Sportowy Centurion
2022-09-23
1
50
2022-09-24
1
50
2022-09-25
2022-09-23
1
100
2022-09-25
1
2022-09-24
1
100
2022-09-22
1
100
2022-09-23
1
50
2022-09-25
2022-09-22
1
100
2022-09-25
1
2022-09-23
1
100
2022-09-22
1
2022-09-22
1
2022-09-23
1
2022-09-24
1
2022-09-24
1
Szalast Krzysztof
WKJ Lublin SJ Wierzchowscy
BOLONIA (106)
2022-09-22
13
2022-09-24
12
2022-09-25
Szczepańska Karolina
SKJ Bajardo
JAGER (78)
2022-09-22
3
2022-09-23
4
2022-09-24
3
Terlecka - Ludwiniak Agnieszka
KJ Kucykowa Zagroda
DAFER (141)
2022-09-23
2
Tomaszewska Teresa
KJ Welt Opypy
2022-09-23
3
30
2022-09-24
2
2022-09-25
2022-09-23
3
50
2022-09-25
2
2022-09-24
2
50
CZANTIS (95)
2022-09-22
8
2022-09-23
7
2022-09-25
2022-09-22
14
2022-09-25
11
2022-09-23
11
Tomczak Paulina
KJ Welt
2022-09-22
1
2022-09-22
4
Turek-Wierzchowska Justyna
WKJ Lublin SJ Wierzchowscy
2022-09-22
1
2022-09-23
1
2022-09-24
1
2022-09-22
9
2022-09-22
10
2022-09-23
9
2022-09-24
3
Urbańska Małgorzata
Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
FRANCIS (116)
2022-09-23
1
100
2022-09-24
1
2022-09-25
2022-09-23
1
100
2022-09-25
1
2022-09-24
100
Vaškeviči?t? Marija
Žirg? pasaulis
2022-09-22
2
2022-09-22
4
2022-09-23
2
2022-09-24
2
2022-09-24
4
2022-09-25
Waszka Marta
KS AZS AWF Warszawa
ALGO (119)
2022-09-22
13
2022-09-23
10
2022-09-25
2022-09-22
21
2022-09-25
18
2022-09-23
19
Wernerowicz Aleksandra
KJ Akademia Kucania Dawidy
KEES (38)
2022-09-24
13
2022-09-25
Wierzchowski Piotr
WKJ Lublin SJ Wierzchowscy
EDEL DAME (101)
2022-09-22
10
2022-09-24
11
2022-09-25
Woźnica Muśnicka Joanna
KJ Dworek Okuniew
MARAKESZ (130)
2022-09-23
9
2022-09-24
2
2022-09-25
2022-09-23
5
2022-09-25
3
2022-09-24
50
FANTAZJA (147)
2022-09-24
15
Wrona Katarzyna Anna
-
2022-09-22
2022-09-23
10
2022-09-24
11
Zając Oliwia
bpk
2022-09-23
2
2022-09-24
2
2022-09-25
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
2022-09-23
5
2022-09-24
4
2022-09-25
2022-09-23
3
50
2022-09-25
2
2022-09-24
50
Zbiegniewska Magdalena
Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
ALBA (12)
2022-09-25
2022-09-23
2
2022-09-23
1
2022-09-24
1
Zielińska Karolina
KU AZS Politechniki Warszawskiej
NESKA (112)
2022-09-23
5
2022-09-24
5
2022-09-25
2022-09-23
4
2022-09-25
5
2022-09-24
4

Number of Riders: 108

Number of Horses: 129

The sum of prizes: 4 600.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl