Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
123 ACCEPTED 2021-11-22 14:21:54
2021-11-22 14:21:54
Małgorzata Bryła SAILOR MOON
  • 1x 2ZO/C-2 ZO/
  • 1x 4O/C-3 ZO/
  • 1x 6O/C-4 ZO/
122 ACCEPTED 2021-11-22 15:40:06
2021-11-22 11:42:37
Klara Woźnicka GO GO BORNEO
  • 1x 5/CC-1 HMP YR/HMP Młodzi Jeźdźcy – I półfinał
  • 1x 14/CC-2 HMP YR/II półfinał - HMP Młodzi Jeźdźcy
  • 1x 18/CC-6 HMP YR/Finał - HMP Młodzi Jeźdźcy
121 ACCEPTED 2021-11-22 15:41:37
2021-11-22 11:41:49
Nelly Oriard STROMBERG
  • 1x 4/C-1 HPM Jun./HMP Juniorzy – I półfinał
  • 1x 13/C-2 HMP Jun/II półfinał - HMP Juniorzy
  • 1x 17/C-4 HMP Jun/Finał - HMP Juniorzy
120 ACCEPTED 2021-11-22 15:40:14
2021-11-22 11:40:48
Hanna Moczkowska FIRST WILLIAM-P
  • 1x 12/D-1R HMP Dzieci DK/I półfinał - HMP Dzieci na dużych koniach
  • 1x 16/D-2R HMP Dzieci DK/II półfinał HMP Dzieci na dużych koniach
  • 1x 27/D-3 HMP Dzieci DK/Finał - HMP Dzieci na dużych koniach
119 ACCEPTED 2021-11-22 15:40:26
2021-11-22 11:38:04
Zuzanna Kołodziejczak VINKENHOVE ZARAH
  • 1x 1/L-6Rb Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-12 lat) na kucach
  • 1x 7/L-1Rb Młodzik na kucach/II półfinał - HMP Młodzicy na kucach
  • 1x 19/L-2Rb HMP Młodzicy kuc/Finał - HMP Młodzicy na kucach (8-12 lat)
118 ACCEPTED 2021-11-22 15:40:33
2021-11-22 11:35:44
Paulina Koszewska ROCKSANADOR
  • 1x 6/CC-4 HMP Sen./HMP w małej rundzie Seniorzy – I półfinał
  • 1x 15/CC-5 HMP Sen./II półfinał - HMP w małej rundzie Seniorzy
  • 1x 26/CC-7 HMP Sen./Finał - HMP w małej rundzie Seniorzy
117 ACCEPTED 2021-11-22 13:46:15
2021-11-22 11:34:58
Izabela Kowalska DESIDERIO
  • 1x 6/CC-4 HMP Sen./HMP w małej rundzie Seniorzy – I półfinał
  • 1x 15/CC-5 HMP Sen./II półfinał - HMP w małej rundzie Seniorzy
  • 1x 26/CC-7 HMP Sen./Finał - HMP w małej rundzie Seniorzy
116 ACCEPTED 2021-11-23 15:13:07
2021-11-22 11:32:06
Maria Stelmaszyk DESPACITO 18
  • 1x 5/CC-1 HMP YR/HMP Młodzi Jeźdźcy – I półfinał
  • 1x 14/CC-2 HMP YR/II półfinał - HMP Młodzi Jeźdźcy
  • 1x 18/CC-6 HMP YR/Finał - HMP Młodzi Jeźdźcy
115 ACCEPTED 2021-11-25 16:49:25
2021-11-22 11:11:24
Mikolaj Ziebicki WESTERN CAMILLA
  • 1x 3/L-6Ra Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-10 lat) na kucach
  • 1x 9/L-1Ra Młodzik na kucach/II półfinał - HPP Młodzicy na kucach (8-10 lat)
  • 1x 21/L-2 Ra HPP Młodzik kuc/Finał - HPP Młodzicy kucach (8-10 lat)
114 ACCEPTED 2021-11-24 13:04:42
2021-11-17 21:45:17
Mateusz Cichoń FURSTENTRAUM
  • 1x 6/CC-4 HMP Sen./HMP w małej rundzie Seniorzy – I półfinał
  • 1x 15/CC-5 HMP Sen./II półfinał - HMP w małej rundzie Seniorzy
  • 1x 26/CC-7 HMP Sen./Finał - HMP w małej rundzie Seniorzy
113 ACCEPTED 2021-11-22 19:08:11
2021-11-17 21:27:47
Aneta Gierszewska BERGS (EX AAD)
  • 1x 10/D-1R HPP Dzieci kuc/I półfinał - HPP Dzieci na kucach
  • 1x 22/D-2R HPP Dzieci kuc/II półfinał - HPP Dzieci na kucach
  • 1x 24/D-3R HPP Dzieci kuc/Finał - HPP Dzieci na kucach
112 ACCEPTED 2021-11-22 19:08:16
2021-11-17 21:26:25
Kamila Gierszewska NÓTA
  • 1x 2R/P-1ZR/
  • 1x 4R/P-2 ZR/
  • 1x 6R/P-3 ZR/
111 ACCEPTED 2021-11-22 14:19:48
2021-11-17 21:24:27
Ewa Czerwińska DREAM SENSATION
  • 1x 10/D-1R HPP Dzieci kuc/I półfinał - HPP Dzieci na kucach
  • 1x 22/D-2R HPP Dzieci kuc/II półfinał - HPP Dzieci na kucach
  • 1x 24/D-3R HPP Dzieci kuc/Finał - HPP Dzieci na kucach
110 ACCEPTED 2021-11-22 19:19:40
2021-11-17 21:03:59
Kalina Kopczewska M'08 LITTLE BEAR
  • 1x 10/D-1R HPP Dzieci kuc/I półfinał - HPP Dzieci na kucach
  • 1x 22/D-2R HPP Dzieci kuc/II półfinał - HPP Dzieci na kucach
  • 1x 24/D-3R HPP Dzieci kuc/Finał - HPP Dzieci na kucach
109 ACCEPTED 2021-11-23 07:17:12
2021-11-17 20:50:44
Hubert Jankowski FIRST CLASS
  • 1x 6/CC-4 HMP Sen./HMP w małej rundzie Seniorzy – I półfinał
  • 1x 15/CC-5 HMP Sen./II półfinał - HMP w małej rundzie Seniorzy
  • 1x 26/CC-7 HMP Sen./Finał - HMP w małej rundzie Seniorzy
108 ACCEPTED 2021-11-22 15:42:03
2021-11-17 20:47:45
Kamil Puliński DREAMCAT
  • 1x 6/CC-4 HMP Sen./HMP w małej rundzie Seniorzy – I półfinał
  • 1x 15/CC-5 HMP Sen./II półfinał - HMP w małej rundzie Seniorzy
  • 1x 26/CC-7 HMP Sen./Finał - HMP w małej rundzie Seniorzy
107 ACCEPTED 2021-11-22 19:22:21
2021-11-17 19:48:05
Katarzyna Ziemińska-Milanowska NEVERLEN L
  • 1x 6/CC-4 HMP Sen./HMP w małej rundzie Seniorzy – I półfinał
  • 1x 15/CC-5 HMP Sen./II półfinał - HMP w małej rundzie Seniorzy
  • 1x 26/CC-7 HMP Sen./Finał - HMP w małej rundzie Seniorzy
106 ACCEPTED 2021-11-26 17:02:33
2021-11-17 19:34:32
Łucja Mielcarz TOTEM
  • 1x 12/D-1R HMP Dzieci DK/I półfinał - HMP Dzieci na dużych koniach
  • 1x 22/D-2R HPP Dzieci kuc/II półfinał - HPP Dzieci na kucach
  • 1x 24/D-3R HPP Dzieci kuc/Finał - HPP Dzieci na kucach
105 ACCEPTED 2021-11-22 10:38:45
2021-11-17 19:31:30
Karolina Mazurek LIDER
  • 1x 6/CC-4 HMP Sen./HMP w małej rundzie Seniorzy – I półfinał
  • 1x 15/CC-5 HMP Sen./II półfinał - HMP w małej rundzie Seniorzy
  • 1x 26/CC-7 HMP Sen./Finał - HMP w małej rundzie Seniorzy
104 ACCEPTED 2021-11-22 11:53:10
2021-11-17 19:30:35
Karolina Mazurek BELINDA
  • 1x 2R/P-1ZR/
  • 1x 4R/P-2 ZR/
  • 1x 6R/P-3 ZR/
103 ACCEPTED 2021-11-22 11:48:53
2021-11-17 19:30:16
Agata Gietka FOLLOW ME
  • 1x 2ZO/C-2 ZO/
  • 1x 4O/C-3 ZO/
102 ACCEPTED 2021-11-25 16:50:51
2021-11-17 19:11:21
Magdalena Szymulańska MOBY DIC
  • 1x 1/L-6Rb Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-12 lat) na kucach
  • 1x 7/L-1Rb Młodzik na kucach/II półfinał - HMP Młodzicy na kucach
  • 1x 19/L-2Rb HMP Młodzicy kuc/Finał - HMP Młodzicy na kucach (8-12 lat)
101 ACCEPTED 2021-11-26 17:12:56
2021-11-17 19:00:17
Aurelia Von Mauberg DIAMO DREAM
  • 1x 5/CC-1 HMP YR/HMP Młodzi Jeźdźcy – I półfinał
  • 1x 14/CC-2 HMP YR/II półfinał - HMP Młodzi Jeźdźcy
  • 1x 18/CC-6 HMP YR/Finał - HMP Młodzi Jeźdźcy
100 ACCEPTED 2021-11-25 16:12:47
2021-11-17 18:05:12
Nadia Cinal KADR PONY SPORT
  • 1x 11/N-1 HMP Jun kuc/I półfinał - HMP Juniorzy na kucach
  • 1x 23/N-2 HMP Jun kuc/II półfinał - HMP Juniorzy na kucach
  • 1x 25/N-7 HMP Jun kuc/Finał - HMP Juniorzy na kucach
99 ACCEPTED 2021-11-23 14:56:27
2021-11-17 16:35:38
Zofia Mordzelewska BARNADO
  • 1x 6/CC-4 HMP Sen./HMP w małej rundzie Seniorzy – I półfinał
  • 1x 15/CC-5 HMP Sen./II półfinał - HMP w małej rundzie Seniorzy
  • 1x 26/CC-7 HMP Sen./Finał - HMP w małej rundzie Seniorzy
98 ACCEPTED 2021-11-22 10:32:05
2021-11-17 14:50:16
Alicja Michalska TIN-ROKO
  • 1x 4/C-1 HPM Jun./HMP Juniorzy – I półfinał
  • 1x 13/C-2 HMP Jun/II półfinał - HMP Juniorzy
  • 1x 17/C-4 HMP Jun/Finał - HMP Juniorzy
97 ACCEPTED 2021-11-22 19:04:46
2021-11-17 09:13:04
Dominika Klimek DOLCE EWITA
  • 1x 11/N-1 HMP Jun kuc/I półfinał - HMP Juniorzy na kucach
  • 1x 23/N-2 HMP Jun kuc/II półfinał - HMP Juniorzy na kucach
96 ACCEPTED 2021-11-22 19:14:11
2021-11-17 08:46:34
Aleksandra Krywult GOOGLE
  • 1x 6/CC-4 HMP Sen./HMP w małej rundzie Seniorzy – I półfinał
  • 1x 15/CC-5 HMP Sen./II półfinał - HMP w małej rundzie Seniorzy
  • 1x 26/CC-7 HMP Sen./Finał - HMP w małej rundzie Seniorzy
95 ACCEPTED 2021-11-22 10:49:44
2021-11-17 07:42:39
Magda Kowaluk ALL YOU NEED
  • 1x 6/CC-4 HMP Sen./HMP w małej rundzie Seniorzy – I półfinał
  • 1x 15/CC-5 HMP Sen./II półfinał - HMP w małej rundzie Seniorzy
  • 1x 26/CC-7 HMP Sen./Finał - HMP w małej rundzie Seniorzy
94 ACCEPTED 2021-11-25 14:27:38
2021-11-17 07:36:16
Aleksandra Kaczmarek GRUZIN
  • 1x 2R/P-1ZR/
  • 1x 4R/P-2 ZR/
  • 1x 6R/P-3 ZR/
93 ACCEPTED 2021-11-25 14:27:48
2021-11-17 07:13:56
Marta Roszkiewicz-Heizer GISELLE
  • 1x 2R/P-1ZR/
  • 1x 4R/P-2 ZR/
92 ACCEPTED 2021-11-25 14:28:13
2021-11-17 04:36:57
Dorota Tyszkiewicz WIWIEN
  • 1x 2R/P-1ZR/
  • 1x 4R/P-2 ZR/
91 ACCEPTED 2021-11-22 14:14:50
2021-11-17 00:03:11
Aleksandra Dorawa RAFAELLO
  • 1x 12/D-1R HMP Dzieci DK/I półfinał - HMP Dzieci na dużych koniach
  • 1x 16/D-2R HMP Dzieci DK/II półfinał HMP Dzieci na dużych koniach
  • 1x 27/D-3 HMP Dzieci DK/Finał - HMP Dzieci na dużych koniach
90 ACCEPTED 2021-11-22 10:50:07
2021-11-16 22:11:29
Anna Śledzik DONATELLA
  • 1x 6/CC-4 HMP Sen./HMP w małej rundzie Seniorzy – I półfinał
  • 1x 15/CC-5 HMP Sen./II półfinał - HMP w małej rundzie Seniorzy
  • 1x 26/CC-7 HMP Sen./Finał - HMP w małej rundzie Seniorzy
89 ACCEPTED 2021-11-22 10:37:00
2021-11-16 21:10:24
Lena Czakańska VICTORY
  • 1x 5/CC-1 HMP YR/HMP Młodzi Jeźdźcy – I półfinał
  • 1x 14/CC-2 HMP YR/II półfinał - HMP Młodzi Jeźdźcy
  • 1x 18/CC-6 HMP YR/Finał - HMP Młodzi Jeźdźcy
88 ACCEPTED 2021-11-22 10:50:29
2021-11-16 19:21:59
Teresa Tomaszewska HARRY HOLE
  • 1x 6/CC-4 HMP Sen./HMP w małej rundzie Seniorzy – I półfinał
  • 1x 15/CC-5 HMP Sen./II półfinał - HMP w małej rundzie Seniorzy
  • 1x 26/CC-7 HMP Sen./Finał - HMP w małej rundzie Seniorzy
87 ACCEPTED 2021-11-22 10:51:10
2021-11-16 19:21:19
Teresa Tomaszewska BELLE COUTURE M
  • 1x 6/CC-4 HMP Sen./HMP w małej rundzie Seniorzy – I półfinał
  • 1x 15/CC-5 HMP Sen./II półfinał - HMP w małej rundzie Seniorzy
  • 1x 26/CC-7 HMP Sen./Finał - HMP w małej rundzie Seniorzy
86 ACCEPTED 2021-11-25 14:28:42
2021-11-16 10:15:48
Ewelina Gos GOLD Q-3
  • 1x 2R/P-1ZR/
  • 1x 4R/P-2 ZR/
  • 1x 6R/P-3 ZR/
85 ACCEPTED 2021-11-22 10:32:18
2021-11-16 10:13:19
Małgorzata Urbańska FRANCIS
  • 1x 4/C-1 HPM Jun./HMP Juniorzy – I półfinał
  • 1x 13/C-2 HMP Jun/II półfinał - HMP Juniorzy
  • 1x 17/C-4 HMP Jun/Finał - HMP Juniorzy
84 ACCEPTED 2021-11-25 14:28:56
2021-11-16 10:09:44
Ewelina Gos GLOBAL-LA
  • 1x 1R/L-1ZR/
  • 1x 3R/L-2 ZR/
  • 1x 5R/L-3 ZR/
83 ACCEPTED 2021-11-22 10:51:25
2021-11-16 08:35:08
Aleksandra Lesner FORCE
  • 1x 6/CC-4 HMP Sen./HMP w małej rundzie Seniorzy – I półfinał
  • 1x 15/CC-5 HMP Sen./II półfinał - HMP w małej rundzie Seniorzy
  • 1x 26/CC-7 HMP Sen./Finał - HMP w małej rundzie Seniorzy
82 ACCEPTED 2021-11-22 16:36:46
2021-11-16 07:28:55
Taja Zoll I'M A DREAMER VH BLOEMENHOF
  • 1x 12/D-1R HMP Dzieci DK/I półfinał - HMP Dzieci na dużych koniach
  • 1x 16/D-2R HMP Dzieci DK/II półfinał HMP Dzieci na dużych koniach
  • 1x 27/D-3 HMP Dzieci DK/Finał - HMP Dzieci na dużych koniach
81 ACCEPTED 2021-11-22 10:32:34
2021-11-16 07:26:29
Taja Zoll BLACKY
  • 1x 4/C-1 HPM Jun./HMP Juniorzy – I półfinał
  • 1x 13/C-2 HMP Jun/II półfinał - HMP Juniorzy
  • 1x 17/C-4 HMP Jun/Finał - HMP Juniorzy
80 ACCEPTED 2021-11-20 09:04:02
2021-11-16 01:25:58
Marcelina Kacprzak DENARO PP
  • 1x 1/L-6Rb Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-12 lat) na kucach
  • 1x 7/L-1Rb Młodzik na kucach/II półfinał - HMP Młodzicy na kucach
  • 1x 19/L-2Rb HMP Młodzicy kuc/Finał - HMP Młodzicy na kucach (8-12 lat)
79 ACCEPTED 2021-11-22 19:21:32
2021-11-15 22:29:36
Katarzyna Wójcik FINAL FANTASY 2
  • 1x 12/D-1R HMP Dzieci DK/I półfinał - HMP Dzieci na dużych koniach
  • 1x 16/D-2R HMP Dzieci DK/II półfinał HMP Dzieci na dużych koniach
  • 1x 27/D-3 HMP Dzieci DK/Finał - HMP Dzieci na dużych koniach
78 ACCEPTED 2021-11-22 10:52:39
2021-11-15 21:26:04
Martyna Bańska MONSOON P
  • 1x 6/CC-4 HMP Sen./HMP w małej rundzie Seniorzy – I półfinał
  • 1x 15/CC-5 HMP Sen./II półfinał - HMP w małej rundzie Seniorzy
  • 1x 26/CC-7 HMP Sen./Finał - HMP w małej rundzie Seniorzy
77 ACCEPTED 2021-11-22 15:42:38
2021-11-15 20:58:11
Agata Chromik WARRIOR GRAND FSTF
  • 1x 6/CC-4 HMP Sen./HMP w małej rundzie Seniorzy – I półfinał
  • 1x 15/CC-5 HMP Sen./II półfinał - HMP w małej rundzie Seniorzy
  • 1x 26/CC-7 HMP Sen./Finał - HMP w małej rundzie Seniorzy
76 ACCEPTED 2021-11-20 09:04:21
2021-11-15 20:03:15
Blanka Okoczuk PEREGRIN
  • 1x 1/L-6Rb Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-12 lat) na kucach
  • 1x 7/L-1Rb Młodzik na kucach/II półfinał - HMP Młodzicy na kucach
  • 1x 19/L-2Rb HMP Młodzicy kuc/Finał - HMP Młodzicy na kucach (8-12 lat)
75 ACCEPTED 2021-11-20 09:04:27
2021-11-15 20:02:18
Blanka Okoczuk FLAWIA GOLD
  • 1x 1/L-6Rb Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-12 lat) na kucach
  • 1x 7/L-1Rb Młodzik na kucach/II półfinał - HMP Młodzicy na kucach
  • 1x 19/L-2Rb HMP Młodzicy kuc/Finał - HMP Młodzicy na kucach (8-12 lat)
74 ACCEPTED 2021-11-25 16:13:09
2021-11-15 16:30:23
Zofia Chrostowska PEPE
  • 1x 3/L-6Ra Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-10 lat) na kucach
  • 1x 9/L-1Ra Młodzik na kucach/II półfinał - HPP Młodzicy na kucach (8-10 lat)
  • 1x 21/L-2 Ra HPP Młodzik kuc/Finał - HPP Młodzicy kucach (8-10 lat)
73 ACCEPTED 2021-11-20 09:04:36
2021-11-15 15:50:12
Julia Sikora AMUR
  • 1x 1/L-6Rb Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-12 lat) na kucach
  • 1x 7/L-1Rb Młodzik na kucach/II półfinał - HMP Młodzicy na kucach
  • 1x 19/L-2Rb HMP Młodzicy kuc/Finał - HMP Młodzicy na kucach (8-12 lat)
72 ACCEPTED 2021-11-22 10:28:04
2021-11-15 15:16:48
Marek Layer WRÓŻKA PONYSPORT
  • 1x 3/L-6Ra Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-10 lat) na kucach
  • 1x 9/L-1Ra Młodzik na kucach/II półfinał - HPP Młodzicy na kucach (8-10 lat)
  • 1x 21/L-2 Ra HPP Młodzik kuc/Finał - HPP Młodzicy kucach (8-10 lat)
71 ACCEPTED 2021-11-22 11:55:09
2021-11-15 13:31:59
Marta Gąsienica Roj FURST ERICH
  • 1x 1R/L-1ZR/
  • 1x 3R/L-2 ZR/
  • 1x 5R/L-3 ZR/
70 ACCEPTED 2021-11-22 10:28:19
2021-11-15 09:53:45
Maria Olejniczak ANGEL QUEEN
  • 1x 3/L-6Ra Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-10 lat) na kucach
  • 1x 9/L-1Ra Młodzik na kucach/II półfinał - HPP Młodzicy na kucach (8-10 lat)
  • 1x 21/L-2 Ra HPP Młodzik kuc/Finał - HPP Młodzicy kucach (8-10 lat)
69 ACCEPTED 2021-11-23 14:46:15
2021-11-14 22:45:42
Zofia Dąbrowska PICOLO
  • 1x 10/D-1R HPP Dzieci kuc/I półfinał - HPP Dzieci na kucach
  • 1x 22/D-2R HPP Dzieci kuc/II półfinał - HPP Dzieci na kucach
  • 1x 24/D-3R HPP Dzieci kuc/Finał - HPP Dzieci na kucach
68 ACCEPTED 2021-11-20 09:04:48
2021-11-14 21:25:07
Olga Rodziak BRUMMERHOEVE'S LEVI H
  • 1x 1/L-6Rb Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-12 lat) na kucach
  • 1x 7/L-1Rb Młodzik na kucach/II półfinał - HMP Młodzicy na kucach
  • 1x 19/L-2Rb HMP Młodzicy kuc/Finał - HMP Młodzicy na kucach (8-12 lat)
67 ACCEPTED 2021-11-22 10:29:16
2021-11-14 21:24:39
Olga Rodziak RONDO'S BLACK BOY
  • 1x 3/L-6Ra Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-10 lat) na kucach
  • 1x 9/L-1Ra Młodzik na kucach/II półfinał - HPP Młodzicy na kucach (8-10 lat)
  • 1x 21/L-2 Ra HPP Młodzik kuc/Finał - HPP Młodzicy kucach (8-10 lat)
66 ACCEPTED 2021-11-22 10:32:48
2021-11-14 13:30:36
Natalia Plata DOLCETTO
  • 1x 4/C-1 HPM Jun./HMP Juniorzy – I półfinał
  • 1x 13/C-2 HMP Jun/II półfinał - HMP Juniorzy
  • 1x 17/C-4 HMP Jun/Finał - HMP Juniorzy
65 ACCEPTED 2021-11-20 09:04:55
2021-11-13 22:28:48
Malina Chodźko TORNADO
  • 1x 1/L-6Rb Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-12 lat) na kucach
  • 1x 7/L-1Rb Młodzik na kucach/II półfinał - HMP Młodzicy na kucach
  • 1x 19/L-2Rb HMP Młodzicy kuc/Finał - HMP Młodzicy na kucach (8-12 lat)
64 ACCEPTED 2021-11-20 09:05:05
2021-11-13 20:40:17
Lena Laskowska KAFEJKA
  • 1x 1/L-6Rb Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-12 lat) na kucach
  • 1x 7/L-1Rb Młodzik na kucach/II półfinał - HMP Młodzicy na kucach
  • 1x 21/L-2 Ra HPP Młodzik kuc/Finał - HPP Młodzicy kucach (8-10 lat)
63 ACCEPTED 2021-11-20 09:05:15
2021-11-13 20:39:20
Lena Laskowska HAWEL
  • 1x 1/L-6Rb Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-12 lat) na kucach
  • 1x 7/L-1Rb Młodzik na kucach/II półfinał - HMP Młodzicy na kucach
  • 1x 21/L-2 Ra HPP Młodzik kuc/Finał - HPP Młodzicy kucach (8-10 lat)
62 ACCEPTED 2021-11-22 11:51:26
2021-11-13 20:06:05
Jagoda Dąbrowska LUCKY BOY-K
  • 1x 1ZO/N-4 ZO/
  • 1x 4R/P-2 ZR/
  • 1x 3O/N-5 ZO/
61 ACCEPTED 2021-11-24 19:41:33
2021-11-12 20:06:11
Barbara Rynkowska LEUNS VELD'S WINSTON
  • 1x 11/N-1 HMP Jun kuc/I półfinał - HMP Juniorzy na kucach
  • 1x 23/N-2 HMP Jun kuc/II półfinał - HMP Juniorzy na kucach
  • 1x 25/N-7 HMP Jun kuc/Finał - HMP Juniorzy na kucach
60 ACCEPTED 2021-11-24 19:42:11
2021-11-12 18:30:14
Karolina Pyzik FOPPE
  • 1x 12/D-1R HMP Dzieci DK/I półfinał - HMP Dzieci na dużych koniach
  • 1x 16/D-2R HMP Dzieci DK/II półfinał HMP Dzieci na dużych koniach
  • 1x 27/D-3 HMP Dzieci DK/Finał - HMP Dzieci na dużych koniach
59 ACCEPTED 2021-11-20 09:05:26
2021-11-12 18:07:33
Hanna Czyżewska MISTER HANEK
  • 1x 1/L-6Rb Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-12 lat) na kucach
  • 1x 7/L-1Rb Młodzik na kucach/II półfinał - HMP Młodzicy na kucach
  • 1x 19/L-2Rb HMP Młodzicy kuc/Finał - HMP Młodzicy na kucach (8-12 lat)
58 ACCEPTED 2021-11-24 10:33:38
2021-11-11 20:51:36
Ivette Czok TICET
  • 1x 11/N-1 HMP Jun kuc/I półfinał - HMP Juniorzy na kucach
  • 1x 23/N-2 HMP Jun kuc/II półfinał - HMP Juniorzy na kucach
  • 1x 25/N-7 HMP Jun kuc/Finał - HMP Juniorzy na kucach
57 ACCEPTED 2021-11-24 19:43:04
2021-11-10 21:48:29
Magdalena Kępka EROTYKA
  • 1x 12/D-1R HMP Dzieci DK/I półfinał - HMP Dzieci na dużych koniach
  • 1x 16/D-2R HMP Dzieci DK/II półfinał HMP Dzieci na dużych koniach
  • 1x 27/D-3 HMP Dzieci DK/Finał - HMP Dzieci na dużych koniach
56 ACCEPTED 2021-11-22 11:51:44
2021-11-10 13:57:58
Katarzyna Legierska GOFFE OAN DE ALDE TRAMDYK
  • 1x 1ZO/N-4 ZO/
  • 1x 3O/N-5 ZO/
  • 1x 5O/N-6 ZO/
55 ACCEPTED 2021-11-22 10:54:01
2021-11-09 22:17:03
Michalina Cieślar ABSOLUT
  • 1x 6/CC-4 HMP Sen./HMP w małej rundzie Seniorzy – I półfinał
  • 1x 15/CC-5 HMP Sen./II półfinał - HMP w małej rundzie Seniorzy
  • 1x 26/CC-7 HMP Sen./Finał - HMP w małej rundzie Seniorzy
54 ACCEPTED 2021-11-23 15:08:26
2021-11-09 17:39:54
Zofia Witczak FAROLERO XLVI
  • 1x 2/L-1Rb Młodzik na koniu/I półfinał HMP Młodzicy na dużych koniach
  • 1x 8/L-2Rb Młodzik na dużych koniac/II półfinał - HMP Młodzicy na dużych koniach
  • 1x 20/P-6R/Finał - HMP Młodzicy na dużych koniach
53 ACCEPTED 2021-11-22 14:38:15
2021-11-09 17:39:08
Blanka Osińska WIKTORIA
  • 1x 3/L-6Ra Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-10 lat) na kucach
  • 1x 9/L-1Ra Młodzik na kucach/II półfinał - HPP Młodzicy na kucach (8-10 lat)
  • 1x 21/L-2 Ra HPP Młodzik kuc/Finał - HPP Młodzicy kucach (8-10 lat)
52 ACCEPTED 2021-11-24 19:34:57
2021-11-09 17:38:27
Julia Maksajda DULCAMERO
  • 1x 10/D-1R HPP Dzieci kuc/I półfinał - HPP Dzieci na kucach
  • 1x 22/D-2R HPP Dzieci kuc/II półfinał - HPP Dzieci na kucach
  • 1x 24/D-3R HPP Dzieci kuc/Finał - HPP Dzieci na kucach
51 ACCEPTED 2021-11-22 10:26:30
2021-11-09 17:37:29
Aleksandra Machniewicz VENTO JCV
  • 1x 2/L-1Rb Młodzik na koniu/I półfinał HMP Młodzicy na dużych koniach
  • 1x 8/L-2Rb Młodzik na dużych koniac/II półfinał - HMP Młodzicy na dużych koniach
  • 1x 20/P-6R/Finał - HMP Młodzicy na dużych koniach
50 ACCEPTED 2021-11-20 09:05:47
2021-11-09 17:35:56
Aleksandra Machniewicz WICEK
  • 1x 1/L-6Rb Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-12 lat) na kucach
  • 1x 7/L-1Rb Młodzik na kucach/II półfinał - HMP Młodzicy na kucach
  • 1x 19/L-2Rb HMP Młodzicy kuc/Finał - HMP Młodzicy na kucach (8-12 lat)
49 ACCEPTED 2021-11-20 09:06:13
2021-11-09 17:34:56
Hanna Laskowska VENTUS
  • 1x 1/L-6Rb Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-12 lat) na kucach
  • 1x 7/L-1Rb Młodzik na kucach/II półfinał - HMP Młodzicy na kucach
  • 1x 19/L-2Rb HMP Młodzicy kuc/Finał - HMP Młodzicy na kucach (8-12 lat)
48 ACCEPTED 2021-11-23 15:09:59
2021-11-09 17:34:08
Jagoda Czop MUPPET
  • 1x 1/L-6Rb Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-12 lat) na kucach
  • 1x 7/L-1Rb Młodzik na kucach/II półfinał - HMP Młodzicy na kucach
  • 1x 19/L-2Rb HMP Młodzicy kuc/Finał - HMP Młodzicy na kucach (8-12 lat)
47 ACCEPTED 2021-11-22 10:30:06
2021-11-09 17:32:20
Nina Całka BALOU W
  • 1x 3/L-6Ra Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-10 lat) na kucach
  • 1x 9/L-1Ra Młodzik na kucach/II półfinał - HPP Młodzicy na kucach (8-10 lat)
  • 1x 21/L-2 Ra HPP Młodzik kuc/Finał - HPP Młodzicy kucach (8-10 lat)
46 ACCEPTED 2021-11-22 10:37:09
2021-11-09 17:31:11
Julia Janecka DESTINO
  • 1x 5/CC-1 HMP YR/HMP Młodzi Jeźdźcy – I półfinał
  • 1x 14/CC-2 HMP YR/II półfinał - HMP Młodzi Jeźdźcy
  • 1x 18/CC-6 HMP YR/Finał - HMP Młodzi Jeźdźcy
45 ACCEPTED 2021-11-22 10:26:46
2021-11-07 15:44:45
Katarzyna Winnicka RAWDAT
  • 1x 2/L-1Rb Młodzik na koniu/I półfinał HMP Młodzicy na dużych koniach
  • 1x 8/L-2Rb Młodzik na dużych koniac/II półfinał - HMP Młodzicy na dużych koniach
  • 1x 20/P-6R/Finał - HMP Młodzicy na dużych koniach
44 ACCEPTED 2021-11-22 19:27:42
2021-11-07 14:23:23
Anna Błońska JAMES GRANT
  • 1x 4/C-1 HPM Jun./HMP Juniorzy – I półfinał
  • 1x 13/C-2 HMP Jun/II półfinał - HMP Juniorzy
  • 1x 17/C-4 HMP Jun/Finał - HMP Juniorzy
43 ACCEPTED 2021-11-23 11:42:39
2021-11-07 11:50:17
Pola Guerquin-Koryzma MILKY WAY PP
  • 1x 11/N-1 HMP Jun kuc/I półfinał - HMP Juniorzy na kucach
  • 1x 23/N-2 HMP Jun kuc/II półfinał - HMP Juniorzy na kucach
  • 1x 25/N-7 HMP Jun kuc/Finał - HMP Juniorzy na kucach
42 ACCEPTED 2021-11-22 10:30:21
2021-11-07 11:48:37
Sonia Guerquin-Koryzma DRUH HROBY HRON
  • 1x 3/L-6Ra Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-10 lat) na kucach
  • 1x 9/L-1Ra Młodzik na kucach/II półfinał - HPP Młodzicy na kucach (8-10 lat)
  • 1x 21/L-2 Ra HPP Młodzik kuc/Finał - HPP Młodzicy kucach (8-10 lat)
41 ACCEPTED 2021-11-22 11:31:26
2021-11-05 11:49:33
Julia Jokiel J’ADORE
  • 1x 4/C-1 HPM Jun./HMP Juniorzy – I półfinał
  • 1x 13/C-2 HMP Jun/II półfinał - HMP Juniorzy
  • 1x 17/C-4 HMP Jun/Finał - HMP Juniorzy
40 ACCEPTED 2021-11-22 10:54:10
2021-11-05 09:24:03
Ewelina Jaworska ENJOY IT
  • 1x 6/CC-4 HMP Sen./HMP w małej rundzie Seniorzy – I półfinał
  • 1x 15/CC-5 HMP Sen./II półfinał - HMP w małej rundzie Seniorzy
  • 1x 26/CC-7 HMP Sen./Finał - HMP w małej rundzie Seniorzy
39 ACCEPTED 2021-11-22 19:22:40
2021-11-05 07:12:42
Hanna Pis SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 1x 1/L-6Rb Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-12 lat) na kucach
  • 1x 7/L-1Rb Młodzik na kucach/II półfinał - HMP Młodzicy na kucach
  • 1x 19/L-2Rb HMP Młodzicy kuc/Finał - HMP Młodzicy na kucach (8-12 lat)
38 ACCEPTED 2021-11-22 10:54:22
2021-11-05 06:58:45
Natalia Badura SOLARIS VENTUS
  • 1x 6/CC-4 HMP Sen./HMP w małej rundzie Seniorzy – I półfinał
  • 1x 15/CC-5 HMP Sen./II półfinał - HMP w małej rundzie Seniorzy
  • 1x 26/CC-7 HMP Sen./Finał - HMP w małej rundzie Seniorzy
37 ACCEPTED 2021-11-22 10:33:11
2021-11-03 16:30:36
Tatiana Bierieżnow ROMANTICA
  • 1x 4/C-1 HPM Jun./HMP Juniorzy – I półfinał
  • 1x 13/C-2 HMP Jun/II półfinał - HMP Juniorzy
  • 1x 17/C-4 HMP Jun/Finał - HMP Juniorzy
36 ACCEPTED 2021-11-25 14:29:21
2021-11-02 11:46:07
Karolina Szut KORSYKA
  • 1x 1R/L-1ZR/
  • 1x 3R/L-2 ZR/
35 ACCEPTED 2021-11-22 10:33:28
2021-11-02 11:44:26
Alicja Stępień DIADER DEVIL DIAMOND
  • 1x 4/C-1 HPM Jun./HMP Juniorzy – I półfinał
  • 1x 13/C-2 HMP Jun/II półfinał - HMP Juniorzy
  • 1x 17/C-4 HMP Jun/Finał - HMP Juniorzy
34 ACCEPTED 2021-11-23 10:19:17
2021-11-01 20:33:28
Zofia Fragstein-Niemsdorff HOPEFUL SUNDANCER
  • 1x 4/C-1 HPM Jun./HMP Juniorzy – I półfinał
  • 1x 13/C-2 HMP Jun/II półfinał - HMP Juniorzy
  • 1x 17/C-4 HMP Jun/Finał - HMP Juniorzy
33 ACCEPTED 2021-11-22 10:23:32
2021-10-31 21:27:04
Iga Chojowska BRAVOUR PP
  • 1x 1/L-6Rb Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-12 lat) na kucach
  • 1x 7/L-1Rb Młodzik na kucach/II półfinał - HMP Młodzicy na kucach
  • 1x 19/L-2Rb HMP Młodzicy kuc/Finał - HMP Młodzicy na kucach (8-12 lat)
32 ACCEPTED 2021-11-22 10:23:38
2021-10-30 21:49:51
Iga Chojowska BENETON
  • 1x 1/L-6Rb Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-12 lat) na kucach
  • 1x 7/L-1Rb Młodzik na kucach/II półfinał - HMP Młodzicy na kucach
  • 1x 19/L-2Rb HMP Młodzicy kuc/Finał - HMP Młodzicy na kucach (8-12 lat)
31 ACCEPTED 2021-11-26 17:02:01
2021-10-30 09:39:09
Tatiana Dworacka RASHMI
  • 1x 1/L-6Rb Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-12 lat) na kucach
  • 1x 7/L-1Rb Młodzik na kucach/II półfinał - HMP Młodzicy na kucach
  • 1x 19/L-2Rb HMP Młodzicy kuc/Finał - HMP Młodzicy na kucach (8-12 lat)
30 ACCEPTED 2021-11-22 10:34:38
2021-10-29 17:46:13
Aleksandra Błachno TRAVENORT'S DIABOLO
  • 1x 4/C-1 HPM Jun./HMP Juniorzy – I półfinał
  • 1x 13/C-2 HMP Jun/II półfinał - HMP Juniorzy
  • 1x 17/C-4 HMP Jun/Finał - HMP Juniorzy
29 ACCEPTED 2021-11-22 10:54:42
2021-10-28 22:07:06
Anna Skrzeszewska-Walter DISCOVERY
  • 1x 6/CC-4 HMP Sen./HMP w małej rundzie Seniorzy – I półfinał
  • 1x 15/CC-5 HMP Sen./II półfinał - HMP w małej rundzie Seniorzy
  • 1x 26/CC-7 HMP Sen./Finał - HMP w małej rundzie Seniorzy
28 ACCEPTED 2021-11-22 10:55:05
2021-10-28 15:47:11
Dr Dorota Opyd SANDRO HERO
  • 1x 6/CC-4 HMP Sen./HMP w małej rundzie Seniorzy – I półfinał
  • 1x 15/CC-5 HMP Sen./II półfinał - HMP w małej rundzie Seniorzy
  • 1x 26/CC-7 HMP Sen./Finał - HMP w małej rundzie Seniorzy
27 ACCEPTED 2021-11-22 10:55:22
2021-10-28 09:34:56
Anna Czeluśniak ANTARES
  • 1x 6/CC-4 HMP Sen./HMP w małej rundzie Seniorzy – I półfinał
  • 1x 15/CC-5 HMP Sen./II półfinał - HMP w małej rundzie Seniorzy
  • 1x 26/CC-7 HMP Sen./Finał - HMP w małej rundzie Seniorzy
26 ACCEPTED 2021-11-26 17:01:04
2021-10-25 12:38:55
Nelly Solecka HIGH BID
  • 1x 12/D-1R HMP Dzieci DK/I półfinał - HMP Dzieci na dużych koniach
  • 1x 16/D-2R HMP Dzieci DK/II półfinał HMP Dzieci na dużych koniach
  • 1x 27/D-3 HMP Dzieci DK/Finał - HMP Dzieci na dużych koniach
25 ACCEPTED 2021-11-26 17:01:08
2021-10-25 12:37:37
Nelly Solecka HARNAŚ
  • 1x 10/D-1R HPP Dzieci kuc/I półfinał - HPP Dzieci na kucach
  • 1x 22/D-2R HPP Dzieci kuc/II półfinał - HPP Dzieci na kucach
  • 1x 24/D-3R HPP Dzieci kuc/Finał - HPP Dzieci na kucach
24 ACCEPTED 2021-11-25 16:18:24
2021-10-25 12:34:35
Lena Sławek GLUCKSPILZ
  • 1x 1/L-6Rb Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-12 lat) na kucach
  • 1x 7/L-1Rb Młodzik na kucach/II półfinał - HMP Młodzicy na kucach
  • 1x 19/L-2Rb HMP Młodzicy kuc/Finał - HMP Młodzicy na kucach (8-12 lat)
23 ACCEPTED 2021-11-22 14:41:44
2021-10-25 12:34:04
Julianna Przybyła FRANCHESCA
  • 1x 12/D-1R HMP Dzieci DK/I półfinał - HMP Dzieci na dużych koniach
  • 1x 16/D-2R HMP Dzieci DK/II półfinał HMP Dzieci na dużych koniach
  • 1x 27/D-3 HMP Dzieci DK/Finał - HMP Dzieci na dużych koniach
22 ACCEPTED 2021-11-22 10:27:03
2021-10-25 12:32:44
Julianna Przybyła FOTON
  • 1x 2/L-1Rb Młodzik na koniu/I półfinał HMP Młodzicy na dużych koniach
  • 1x 8/L-2Rb Młodzik na dużych koniac/II półfinał - HMP Młodzicy na dużych koniach
  • 1x 20/P-6R/Finał - HMP Młodzicy na dużych koniach
21 ACCEPTED 2021-11-22 11:03:28
2021-10-24 18:31:43
Anna Grygier Wójtowicz MAXIMUS
  • 1x 6/CC-4 HMP Sen./HMP w małej rundzie Seniorzy – I półfinał
  • 1x 15/CC-5 HMP Sen./II półfinał - HMP w małej rundzie Seniorzy
  • 1x 26/CC-7 HMP Sen./Finał - HMP w małej rundzie Seniorzy
20 ACCEPTED 2021-11-22 11:03:36
2021-10-24 18:31:17
Anna Grygier Wójtowicz SHADOW
  • 1x 6/CC-4 HMP Sen./HMP w małej rundzie Seniorzy – I półfinał
  • 1x 15/CC-5 HMP Sen./II półfinał - HMP w małej rundzie Seniorzy
  • 1x 26/CC-7 HMP Sen./Finał - HMP w małej rundzie Seniorzy
19 ACCEPTED 2021-11-22 11:49:14
2021-10-22 20:39:31
Karolina Osmańska-Jelonek DOKTRYNA
  • 1x 1ZO/N-4 ZO/
  • 1x 2ZO/C-2 ZO/
  • 1x 3O/N-5 ZO/
  • 1x 4O/C-3 ZO/
  • 1x 5O/N-6 ZO/
  • 1x 6O/C-4 ZO/
18 ACCEPTED 2021-11-23 10:17:06
2021-10-22 13:25:01
Lea Zatońska POPPINGS ANNABELL
  • 1x 11/N-1 HMP Jun kuc/I półfinał - HMP Juniorzy na kucach
  • 1x 23/N-2 HMP Jun kuc/II półfinał - HMP Juniorzy na kucach
  • 1x 25/N-7 HMP Jun kuc/Finał - HMP Juniorzy na kucach
17 ACCEPTED 2021-11-23 10:17:10
2021-10-22 13:23:55
Lea Zatońska DON’T FORGET CR
  • 1x 10/D-1R HPP Dzieci kuc/I półfinał - HPP Dzieci na kucach
  • 1x 22/D-2R HPP Dzieci kuc/II półfinał - HPP Dzieci na kucach
  • 1x 24/D-3R HPP Dzieci kuc/Finał - HPP Dzieci na kucach
16 ACCEPTED 2021-11-22 19:26:55
2021-10-22 12:34:41
Antonina Krzyżak DIAMOND DE LUXE
  • 1x 10/D-1R HPP Dzieci kuc/I półfinał - HPP Dzieci na kucach
  • 1x 16/D-2R HMP Dzieci DK/II półfinał HMP Dzieci na dużych koniach
  • 1x 24/D-3R HPP Dzieci kuc/Finał - HPP Dzieci na kucach
15 ACCEPTED 2021-11-22 10:35:10
2021-10-21 20:35:10
Natalia Głębowska QUEENY 87
  • 1x 4/C-1 HPM Jun./HMP Juniorzy – I półfinał
  • 1x 13/C-2 HMP Jun/II półfinał - HMP Juniorzy
  • 1x 17/C-4 HMP Jun/Finał - HMP Juniorzy
14 ACCEPTED 2021-11-22 10:27:14
2021-10-21 16:55:24
Wiktoria Rembielińska ASESOR
  • 1x 2/L-1Rb Młodzik na koniu/I półfinał HMP Młodzicy na dużych koniach
  • 1x 8/L-2Rb Młodzik na dużych koniac/II półfinał - HMP Młodzicy na dużych koniach
  • 1x 20/P-6R/Finał - HMP Młodzicy na dużych koniach
13 ACCEPTED 2021-11-22 11:54:07
2021-10-20 20:28:06
Alicja Hadryś BE HAPPY
  • 1x 2R/P-1ZR/
  • 1x 4R/P-2 ZR/
  • 1x 6R/P-3 ZR/
12 ACCEPTED 2021-11-22 11:03:52
2021-10-20 20:27:15
Alicja Hadryś HAPPY DANCER
  • 1x 6/CC-4 HMP Sen./HMP w małej rundzie Seniorzy – I półfinał
  • 1x 15/CC-5 HMP Sen./II półfinał - HMP w małej rundzie Seniorzy
  • 1x 26/CC-7 HMP Sen./Finał - HMP w małej rundzie Seniorzy
11 ACCEPTED 2021-11-22 19:26:02
2021-10-19 16:27:58
Martyna Baściuk BARAŻ
  • 1x 4/C-1 HPM Jun./HMP Juniorzy – I półfinał
  • 1x 13/C-2 HMP Jun/II półfinał - HMP Juniorzy
  • 1x 17/C-4 HMP Jun/Finał - HMP Juniorzy
10 ACCEPTED 2021-11-22 10:24:46
2021-10-19 15:02:20
Marcel Wiśniewski TOUAREG
  • 1x 1/L-6Rb Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-12 lat) na kucach
  • 1x 7/L-1Rb Młodzik na kucach/II półfinał - HMP Młodzicy na kucach
  • 1x 19/L-2Rb HMP Młodzicy kuc/Finał - HMP Młodzicy na kucach (8-12 lat)
9 ACCEPTED 2021-11-22 10:25:04
2021-10-19 09:51:51
Aleksandra Rozesłańska DELICIOUS PP
  • 1x 1/L-6Rb Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-12 lat) na kucach
  • 1x 7/L-1Rb Młodzik na kucach/II półfinał - HMP Młodzicy na kucach
  • 1x 19/L-2Rb HMP Młodzicy kuc/Finał - HMP Młodzicy na kucach (8-12 lat)
8 ACCEPTED 2021-11-24 08:33:12
2021-10-19 00:10:50
Zofia Kaczmarek LADY LEGENDE
  • 1x 12/D-1R HMP Dzieci DK/I półfinał - HMP Dzieci na dużych koniach
  • 1x 16/D-2R HMP Dzieci DK/II półfinał HMP Dzieci na dużych koniach
  • 1x 27/D-3 HMP Dzieci DK/Finał - HMP Dzieci na dużych koniach
7 ACCEPTED 2021-11-22 11:49:53
2021-10-18 22:47:37
Monika Cierpicka KEISER WALENTIN
  • 1x 2ZO/C-2 ZO/
  • 1x 4O/C-3 ZO/
6 ACCEPTED 2021-11-22 10:35:48
2021-10-18 22:46:39
Anastazja Solarz MUSKAR
  • 1x 4/C-1 HPM Jun./HMP Juniorzy – I półfinał
  • 1x 13/C-2 HMP Jun/II półfinał - HMP Juniorzy
  • 1x 17/C-4 HMP Jun/Finał - HMP Juniorzy
5 ACCEPTED 2021-11-22 10:30:39
2021-10-18 22:29:47
Iga Fizia VENUS
  • 1x 3/L-6Ra Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-10 lat) na kucach
  • 1x 9/L-1Ra Młodzik na kucach/II półfinał - HPP Młodzicy na kucach (8-10 lat)
  • 1x 21/L-2 Ra HPP Młodzik kuc/Finał - HPP Młodzicy kucach (8-10 lat)
4 ACCEPTED 2021-11-23 07:17:31
2021-10-18 22:15:36
Lila Kulesza JOWISZ
  • 1x 3/L-6Ra Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-10 lat) na kucach
  • 1x 9/L-1Ra Młodzik na kucach/II półfinał - HPP Młodzicy na kucach (8-10 lat)
  • 1x 21/L-2 Ra HPP Młodzik kuc/Finał - HPP Młodzicy kucach (8-10 lat)
3 ACCEPTED 2021-11-23 15:06:10
2021-10-18 22:14:41
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 3/L-6Ra Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-10 lat) na kucach
  • 1x 9/L-1Ra Młodzik na kucach/II półfinał - HPP Młodzicy na kucach (8-10 lat)
  • 1x 21/L-2 Ra HPP Młodzik kuc/Finał - HPP Młodzicy kucach (8-10 lat)
2 ACCEPTED 2021-11-23 15:06:14
2021-10-18 22:14:01
Wiktoria Cwalina LEXUS
  • 1x 1/L-6Rb Młodzik na kucu/I półfinał HMP Młodzicy (8-12 lat) na kucach
  • 1x 7/L-1Rb Młodzik na kucach/II półfinał - HMP Młodzicy na kucach
  • 1x 19/L-2Rb HMP Młodzicy kuc/Finał - HMP Młodzicy na kucach (8-12 lat)
1 ACCEPTED 2021-11-22 11:04:15
2021-10-18 20:02:54
Ewelina Gos GOLD QUATERBACK
  • 1x 6/CC-4 HMP Sen./HMP w małej rundzie Seniorzy – I półfinał
  • 1x 15/CC-5 HMP Sen./II półfinał - HMP w małej rundzie Seniorzy
  • 1x 26/CC-7 HMP Sen./Finał - HMP w małej rundzie Seniorzy
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów
S
O004448
10091407
2. Bańska Martyna Karkonoski KJ
S
O003829
3. Baściuk Martyna Klub Sportowy Centurion
2005 (J.)
O046348
4. Bierieżnow Tatiana Equesta
2004 (J.)
O036896
5. Błachno Aleksandra Wrocławski Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043987
6. Błońska Anna Varsovia Dressage Club
2006 (JM.)
O052307
7. Bryła Małgorzata KJK Szary Michałowice
S
O006799
8. Całka Nina KJ Golden Dream
2012 (Mł.)
Brak
9. Chodźko Malina -
2009 (JM.)
O059844
10. Chojowska Iga BPK - SLA
2010 (Mł.)
O054009
11. Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
S
O002195
12. Chrostowska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
O062723
13. Cichoń Mateusz KJ Lider
S
O003587
14. Cierpicka Monika KJ Megal
S
O002838
15. Cieślar Michalina Klub Jeździecki Golden Dream
S
O007540
16. Cinal Nadia Klub Jeździecki Lider Radzionków
2005 (J.)
O035798
17. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
18. Czakańska Lena LKJ Ochaby
2003 (J.)
O046208
19. Czeluśniak Anna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O028631
20. Czerwińska Ewa JKS BCH
2007 (JM.)
Brak
21. Czok Ivette K.S. Centurion
2006 (JM.)
O040263
22. Czop Jagoda KJ Golden Dream
2011 (Mł.)
Brak
23. Czyżewska Hanna BPK
2009 (JM.)
O062537
24. Dąbrowska Jagoda Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O024546
25. Dąbrowska Zofia Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O048304
26. Dorawa Aleksandra Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2008 (JM.)
O065764
27. Dworacka Tatiana SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2009 (JM.)
O058594
A(w)B(w)LPZJ/1089
28. Fizia Iga JKS Equi Verso
2011 (Mł.)
brak
29. Fragstein-Niemsdorff Zofia Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
2006 (JM.)
O047870
30. Gąsienica Roj Marta KJK Szary Michałowice
2005 (J.)
O038246
31. Gierszewska Aneta KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
32. Gierszewska Kamila KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O053471
33. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
S
O027614
34. Głębowska Natalia KJ Raduszyn
2003 (J.)
0037035
35. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
36. Grygier Wójtowicz Anna Soymax Horse Team
S
O006954
37. Guerquin-Koryzma Pola BPK
2008 (JM.)
O055764
38. Guerquin-Koryzma Sonia BPK
2011 (Mł.)
O062536
39. Hadryś Alicja SKJ Golden Dream
S
O003652
40. Janecka Julia KJ Golden Dream
2005 (J.)
O044306
41. Jankowski Hubert
S
42. Jaworska Ewelina WKJ Lublin
S
O020996
43. Jokiel Julia Varsovia Dressage Club
2005 (J.)
O048620
44. Kacprzak Marcelina KJ Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O056989
45. Kaczmarek Aleksandra Brak
S
O022314
46. Kaczmarek Zofia LKJ LEWADA
2009 (JM.)
O052273
10238318
47. Kępka Magdalena Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2008 (JM.)
O062273
48. Klimek Dominika Krakowska Akademia Sportu
2006 (JM.)
O043783
49. Kołodziejczak Zuzanna Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2009 (JM.)
O058169
50. Kopczewska M'08 Kalina KJ Plejada Stefanówka
2008 (JM.)
O048171
51. Koszewska Paulina Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O013435
52. Kowalska Izabela Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O000927
53. Kowaluk Magda KJ Garo
S
O024858
54. Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream
S
O021702
55. Krzyżak Antonina Majestic Nowy Dwór Wejherowski
2008 (JM.)
O055245
56. Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059337
57. Laskowska Hanna Klub Jeździecki Golden Dream
2009 (JM.)
Brak
58. Laskowska Lena Gminny Klub Jeździecki Bogucin
2010 (Mł.)
O056867
59. Layer Marek K.J.Facimiech
2011 (Mł.)
O054570
60. Legierska Katarzyna Klub Jeździecki Golden Dream
S
brak
61. Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda
S
O021141
62. Machniewicz Aleksandra KJ Golden Dream
2012 (Mł.)
Brak
63. Maksajda Julia KJ Golden Dream
2007 (JM.)
O049354
64. Mazurek Karolina SLKS Książ
S
O003129
10035254
65. Michalska Alicja KJ Raduszyn
2003 (J.)
O053863
66. Mielcarz Łucja SKJ Hawajka
2009 (JM.)
1245
67. Moczkowska Hanna Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2005 (J.)
O060082
68. Mordzelewska Zofia SJ Stajnia Podolszyn
S
O001628
69. Okoczuk Blanka Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (Mł.)
O059545
70. Olejniczak Maria SKJ Horseprofi
2011 (Mł.)
O062041
71. Opyd Dr Dorota KJ Facimiech
S
O041789
10167513
72. Oriard Nelly Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2005 (J.)
O051942
73. Osińska Blanka KJ Golden Dream
2012 (Mł.)
Brak
74. Osmańska-Jelonek Karolina Uczniowski Klub Sportowy "Szkoła Rajska"
S
LZRWZJ/5128/17
75. Pis Hanna OJK Barcice
2010 (Mł.)
O054946
76. Plata Natalia BPK POMORSKIE
2005 (J.)
O038133
77. Przybyła Julianna LKS CWAŁ POZNAŃ
2009 (JM.)
O067248 LZPZJ/2087/21
78. Puliński Kamil KJ Pro Horses
S
O003896
79. Pyzik Karolina Clarena Sports Club
2007 (JM.)
O057296
80. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (JM.)
O049094
81. Rodziak Olga KJ Cavallino Brzoza
2011 (Mł.)
O061894
82. Roszkiewicz-Heizer Marta SJ Kunowo
S
LZRWZJ/4888/21
83. Rozesłańska Aleksandra SKJ Golden Dream
2010 (Mł.)
O059700
84. Rynkowska Barbara Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
2008 (JM.)
O051060
85. Sikora Julia Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
brak
86. Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream
S
O003152
87. Śledzik Anna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O009279
88. Sławek Lena KS Centurion
2011 (Mł.)
O060434
89. Solarz Anastazja Klub Jeździecki Megal
2005 (J.)
O051019
90. Solecka Nelly KS Centurion
2007 (JM.)
O052311
91. Stelmaszyk Maria KJ LEWADA
2002 (MJ.)
O026744
92. Stępień Alicja Stowarzyszenie Sportowe Optimus
2003 (J.)
982/21
93. Szut Karolina Stowarzyszenie Sportowe Optimus
S
O025926
94. Szymulańska Magdalena UKJ Lalin
2010 (Mł.)
brak
95. Tomaszewska Teresa JKS Equita
S
O001498
96. Tyszkiewicz Dorota Brak
S
O012948
97. Urbańska Małgorzata Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2004 (J.)
O054650
98. Von Mauberg Aurelia KJ Lider Radzionków
2002 (MJ.)
O024680
10147209
99. Winnicka Katarzyna KJ Wiktorowo
2009 (JM.)
O062534
100. Wiśniewski Marcel SKJ Golden Dream Łódź
2009 (JM.)
O059701
101. Witczak Zofia KJ Golden Dream
2009 (JM.)
Brak
102. Wójcik Katarzyna Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2008 (JM.)
O054642
103. Woźnicka Klara Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2000 (MJ.)
O034091
104. Zatońska Lea Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O049671
105. Ziebicki Mikolaj Kjk szary michalowice
2011 (Mł.)
O059251
106. Ziemińska-Milanowska Katarzyna wkj
S
O017663
107. Zoll Taja RIO GRANDE Krosinko
2007 (JM.)
O049875
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

ABSOLUT M. POL 2007 Wałach gniada F: Kamp / Berlin Bej
M: Ascona / Larysz
K012453 POL006540007107
2.

ALL YOU NEED SP POL 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Love affair
M: Ascona
KO17304 616009600203610
3.

AMUR Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2012 wałach gniada/146 F: Auenhof's Allstar
M: Eva
Brak DE455-6780071-12
4.

ANGEL QUEEN Deutsches Reitpony POL 2009 klacz bułana/148 F: Argentino
M: Reitlands Flying Angel
K021533 DE434340333409
5.

ANTARES MAŁOPOLSKA POL 2006 Ogier siwa F: Cyborg / Frombork
M: Aura / Vis Versa
K010568 POL006660266006 11177
6.

ASESOR Wlkp Poch. Trakeńskiego POL 2016 ogier skarogniada/160 F: Eloquent
M: Asta
K029215 616007600138916
7.

BALOU W KUC POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:144 F: G. Basgier
M: Angelique W
Brak 5280080501011105
8.

BARAŻ SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Dresk / Przedświt XII-4
M: Beta / Leandro
K019179 616009630079610
9.

BARNADO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/* F: Arriba Z Zangersheide
M: Bakara sp./ Love Affair Han.
K025879 616009580398114
10.

BE HAPPY HANOWERSKA GER 2016 wałach gniada/176 F: Buckingham KWPN
M: Frida Gold\Foundation han.
K032076 DE 431311401916
11.

BELINDA HANN POL 2016 klacz kara/171 F: Bordeaux
M: Romy B / Rubin-Royal
K032294 DE431310706316
12.

BELLE COUTURE M OLDENBURSKA POL 2012 klacz kara/175 F: Bretton Woods
M: Hot Line
Brak De 433330150212
13.

BENETON KUC WALIJSKI POL 2012 wałach gniada/129 F: Tobi
M: Bella / Szaman
K023005 616013610071112
14.

BERGS (EX AAD) KUC POL 2012 wałach kasztanowata/135 F: NN
M: NN
K030221 B0128926S
15.

BLACKY NRPS POL 2011 Klacz kara/mk:155 F: Mikel
M: Begona
K027254
16.

BRAVOUR PP DRP POL 2012 wałach kasztanowata/146 F: Baccarat
M: Niina PP
K022593 DE434340709312
17.

BRUMMERHOEVE'S LEVI H NEW FOREST PONY NED 2009 wałach kasztanowata/148 F: Poppings Macho
M: Offem Feronia
K032795 528018020091208
18.

DELICIOUS PP KUC POL 2006 klacz ciemnokasztanowata/141 F: Dacapo 154
M: Deborah B
brak POL013670111906
19.

DENARO PP DRP GER 2007 wałach kasztanowata/138 F: KELTS DE ANGELO / DE MERELS DEMIS
M: DAISY / DORNIK-DOUBLE
K014326 DE410100631107
20.

DESIDERIO HAN. POL 2013 Wałach kara/165 F: Don Index
M: Rosi
K026025 DE431311317413
21.

DESPACITO 18 HANNOVER POL 11-02-2013 Wałach gniada/170 F: DESPERADOS
M: BELLA CARA PO BELISSIMO M
K027738 DE431310144613
22.

DESTINO HANNOVER POL 2010 wałach kasztanowata/159 F: Desperados
M: Riola Rosso W
Brak DE431316970010
23.

DIADER DEVIL DIAMOND HOLSZTYŃSKA POL 2013 wałach gniada/172 F: DIARADO
M: VALERIE I
K023606 DE421000601113
24.

DIAMO DREAM OLD POL 2011 Wałach kara/167 F: diamo gold
M: weissenas fuerstin
K027114 jakis
25.

DIAMOND DE LUXE Deutsche Reit Pony GER 2007 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Don Pedro
M: Po Oakley
K029184 DE ××××××
26.

DISCOVERY HANOWER POL 2008 wałach ciemnogniada/180 F: Don Henrico / Don Frederico
M: Allice / Argentan
K012337 .
27.

DOKTRYNA SP POL 1998 klacz ciemnogniada/164 F: Clayton
M: Danhara
Brak 103LZ68
28.

DOLCE EWITA DRP POL 2007 Klacz kasztanowata/- F: -
M: -
K029234 -
29.

DOLCETTO HANN GER 2007 wałach kasztanowata/172 F: FREDERICO
M: WELDON E
K024383 DE431312503507
30.

DON’T FORGET CR Deutsches Reitpony POL 2012 wałach kasztanowata/148 F: Don’t Forget
M: Gin Lissy/Golden Dandy
K033091 DE 443435850812
31.

DONATELLA HAN POL 2009 Klacz gniada/180 F: Don Henrico
M: Motte
K015547 DE431313316409
32.

DREAM SENSATION DRP GER 2012 klacz gniada/149 F: Champion de Lux
M: Dream Girl
Brak DE434340703812
33.

DREAMCAT POL wałach kara F:
M:
34.

DRUH HROBY HRON KUC POL 2010 wałach gniada/138 F: NN
M: Hurka
K020960 616999610165210
35.

DULCAMERO PONY POL 2014 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Dimension AT
M: Baroness
K027367 DE441411142214
36.

ENJOY IT HAN GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Escudo I / Espri
M: Grit / Griseldo
K012491 DE431312012407
37.

EROTYKA SP POL 2010 klacz siwa/162 F: Song
M: Evita
K017229 616 009 53 03363 10
38.

FAROLERO XLVI P.R.E POL 2005 ogier ciemnogniada/167 F: Violin II
M: Bolera XXXI
Brak Brak
39.

FINAL FANTASY 2 OLDENBURGER POL 2011 klacz skarogniada/164 F: Furst Fugger
M: Liante
K030356 DE 433332029411
40.

FIRST CLASS OLD POL klacz gniada F:
M:
41.

FIRST WILLIAM-P SP POL 2015 wałach kara/175 F: Ron William
M: Fay II Texel
brak 616009670052515
42.

FLAWIA GOLD KUC POL 2011 Klacz srokata/129,5 F: Folkert
M: Łata
K022258 616013570173811
43.

FOLLOW ME OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/166 F: Farbenspiel, westf.
M: Well Done, han./ Weltmeyer, han.
K027001 DE433330899415
44.

FOPPE KWPN POL 2010 wałach kasztanowata/160 F: Chello III VDL
M: Daageraad
K028274 528003201001664
45.

FORCE KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Johnson
M: Volmie
K017769
46.

FOTON SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Clavius / Caretino
M: Franchesca / Fundament
K025530 616009610173513
47.

FRANCHESCA OLDENBURG POL 1996 klacz gniada/167 F: Fundament
M: Boxberg Cindy
06371 06371
48.

FRANCIS MACLENBURG GER 2013 wałach gniada/175 F: Colfosco
M: Tiamo I
K027233 DE427270218913
49.

FURST ERICH OLDENBURGER GER 2015 wałach gniada/173 F: Fursten-Look
M: Weisse Rose
K032651 DE433330806415
50.

FURSTENTRAUM BAWARSKA GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Furst Heinrich
M: Maikiki
K021794
51.

GISELLE HAN POL 2010 klacz gniada/170 F: Glueckspilz
M: Cualite
Brak Brak
52.

GLOBAL-LA SP POL 2017 klacz gniada/171 F: Gold Quaterback
M: Granada
K032131 616009610005917
53.

GLUCKSPILZ KUC POL 2012 wałach izabelowata/145 F: Brak
M: Brak
Brak DE441411033512
54.

GO GO BORNEO OLD. POL 2011 wałach gniada/167 F: Belstaff
M: Feiner Gold
K025010 DE433331691911
55.

GOFFE OAN DE ALDE TRAMDYK KOŃ FRYZYJSKI POL 2010 Wałach kara F: Mewes 438
M: Teatske Wijpkje
Brak
56.

GOLD Q-3 SP POL 2017 wałach gniada/165 F: Gold Quaterback
M: Gwiazda Hit
K032133 616009610069817
57.

GOLD QUATERBACK WLKP POL 2011 Ogier kasztanowata F: Quaterback
M: Gracja
K020435
58.

GOOGLE KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: APACHE
M: CHIWANDA
LKPZJ/2200/18
59.

GRUZIN MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/164 F: Asumpt
M: Gruzja
K029922 61600658032610
60.

HAPPY DANCER HAN DEU 2011 wałach ciemnogniada F: Heinrich Heine / Hochadel
M: Siri / Sugunas
K021610 DE431311210811
61.

HARNAŚ KUC POL 2010 Wałach gniada/147 F: NN
M: NN
K028709 616999661768610
62.

HARRY HOLE MALOPOLSKA POL 2014 wałach ciemnogniada/167 F: Huzar m(AA)
M: Huba m/ Top Gun xo
K029413 616006590035114
63.

HAWEL KUC WALIJSKI POL 2013 wałach gniada/128 F: APASJONATA RUBICON
M: HAWANA
K030355 616 013 61 00942 13
64.

HIGH BID KWPN NED 2012 wałach kara/176 F: Rousseau
M: Calypsa
000 106XK27
65.

HOPEFUL SUNDANCER BAYER GER 2004 wałach gniada/168 F: Hudson
M: Cosima
K021166 DE 481 810232904
66.

I'M A DREAMER VH BLOEMENHOF KWPN POL 2014 wałach kara/172 F: Dream Boy
M: Congo Rezi (r.d.)
Brak 056007000155543
67.

J’ADORE HANN GER 2014 wałach gniada/170 F: Eye Catcher
M: Polka
K031104 Brak
68.

JAMES GRANT KWPN POL 2014 wałach gniada/176 F: Apache
M: Brokat Granta
K032416 528003201403291
69.

JOWISZ KUC WAL. POL 2006 wałach gniada/141 F: Strayers Samson / Wester Aikemas Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K011731 POL013670007906
70.

KADR PONY SPORT KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:145 F: NICO-K
M: KLISZA
K015101 POL013560316307
71.

KAFEJKA KUC POL 2009 klacz izabelowata/131 F: Frankenhoeh`s Vitalise
M: Korida
K022282 013 52 00208 09
72.

KEISER WALENTIN HANN POL 2011 wałach kasztanowata/174 F: Kaiser Karl
M: Wioletta
PZJ LKPZJ/12934/21 DE 431310628711
73.

KORSYKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Seigon /
M: Karima / Ismael
K013898 POL009670080807
74.

LADY LEGENDE SVKWB CZE 2009 klacz siwa/166 F: GASPARI
M: LACRIMA
K031243 CS203010238073109
75.

LEUNS VELD'S WINSTON KUC WALIJSKI POL 2007 wałach izabelowata/147 F: BODO
M: LEUNS VELD'S HEIDI
K022553 528017 07.00825
76.

LEXUS KUC POL 2012 wałach siwa/149 F: Nemo / Barako
M: L-Brenda / Jasmont
K020887 616013660027212
77.

LIDER PZHK POL 2011 wałach gniada/170 F: Pastisz / Huzar
M: Lusi / Pegasus HB
K019596 616009670044011
78.

LITTLE BEAR KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/145 F: nn
M: nn
K029534
79.

LUCKY BOY-K KWPN POL 2016 ogier gniada/181 F: Spilberg
M: Don Primarie\DON PRIMAIRE
- 528003201600881
80.

MAXIMUS WLKP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Sword / Glimmerman
M: Morgenrot / Kostolany
K020409 616007580446711
81.

MILKY WAY PP Deutsches Reitpony POL 2015 gelding chestnut/146 F: FS Mr. Right
M: Decima
K031697 DE 434340256415
82.

MISTER HANEK DRP POL 2007 wałach kasztanowata/143 F: Durello Top
M: Maskotka
K014016 POL013680046207
83.

MOBY DIC KUC FELIŃSKI POL 2009 wałach siwa/126 F: Wartownik
M: Gucja
brak 616013661209009
84.

MONSOON P SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Ron William old
M: Magnolia-P sp/ Corleone Z
K028272 616009670024614
85.

MUPPET KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:140 F: Atlantic Magic
M: Muffin
K019486 616013610228209
86.

MUSKAR SP POL 2004 wałach gniada/166 F: Lascado
M: Minuta
K016988 POL009611145304
87.

NEVERLEN L SP POL 2011 Wałach kara F: Lansjer L
M: Nadin L
K023346 616009580269811
88.

NÓTA Węgierska Półkrew POL 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Unnep
M: Nelly
K027761 HUN M FR100170000
89.

PEPE KUC POL 2010 wałach kara/125 F: Santana Danny's Boy
M: Pipi
K030698 616013680063310
90.

PEREGRIN M POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: El Djazair
M: Plamka
K012355 POL01357027900712266
91.

PICOLO KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/148 F: SANWAN
M: VIVIERROLAND PECHE
K028839 616013520039210
92.

POPPINGS ANNABELL NEW FOREST PONY POL 2011 klacz jasnokasztanowata/146 F: Hoppenhof’s Jasper
M: Poppings Mariëlle
K028733 528018020112098
93.

QUEENY 87 HAN POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Quaterback
M: Samantha
K026888 LKPZJ/4753/19
94.

RAFAELLO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach gniada/167 F: Colox Cup
M: Roxana
K021452 6160096003279
95.

RASHMI DRP GER 2006 klacz gniada/140 F: Messino / Makuba
M: Romi / Rustan el Afas
K028301 DE467-0001642-06
96.

RAWDAT SP POL 2009 wałach ciemnokasztanowata/173 F: Moravia
M: Jedwabna / Country Club
K014537 POL009670021509
97.

ROCKSANADOR WESTF. POL 2012 wałach gniada/173 F: Rock Forever
M: po Lauries Crusador xx
K031221 DE
98.

ROMANTICA SP POL 2010 klacz kara/170 F: Swarovski
M: Rowa
K017986 616009590204710
99.

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI NED 2005 ogier kara/130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
K027864 5280170500840
100.

SAILOR MOON HAN. GER 2013 Wałach kara F: San Amour I / Sandro Hit
M: Wanja / Warkant
K025491 DE431310773413
101.

SANDRO HERO OLDBG GER 2004 Wałach gniada F: Sandro Hit / Sandro Song
M: Sandblume / Padarco
K021910 DE433331570204 105YT37
102.

SHADOW SP POL 2013 Wałach gniada/* F: Rammstein hol.
M: Skaja old. / Danone han.
K023050 616009580256113
103.

SOLARIS VENTUS SP POL 2013 wałach ciemnogniada/167 F: Solaris han.
M: Mejsi V sp. / Welt Gang han.
K023629 616009661000213
104.

STROMBERG HAN. POL 2009 wałach gniada/170 F: STENOGRAPH
M: Roxana
K030717 DE431317220909
105.

SULAATIK'S PITTSBURGH NFP NED 2012 Wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Sulaatik's Peter Pan
M: Sulaatik's Moody Blue
K025129 528018020121352
106.

SZOGUN KUC POL 2004 wałach siwa/137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
K016587 POL013640020904
107.

TICET KUC POL 2009 wałach kasztanowata/148 F: Bolero
M: Totu
K021286 616013680092109
108.

TIN-ROKO WLKP POL 2013 wałach gniada/168 F: Telco
M: Rapsodia
K025581 616007640023713
109.

TORNADO KUC WALIJSKI POL 1998 wałach kara/110 F: Nn
M: Nn
K004730 616999660018298
110.

TOTEM SP POL 2008 Wałach kara F: LeLUC
M: Taka Pani
KO12126
111.

TOUAREG Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2004 ogier skarogniada/149 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Tosca / Ardahan
K010253 POL013640007704
112.

TRAVENORT'S DIABOLO HOLSZTYŃSKA POL 2011 wałach skarogniada/167 F: Diarado
M: Vieness
K029255 DE421000079211
113.

VENTO JCV P.R.E POL 2010 wałach siwa/161 F: Burton XXIX
M: Siboneya II
Brak UELN 724015100271259
114.

VENTUS KUC POL 2004 wałach gniada/kuc:130 F: NN
M: Sara
K009245 POL999690068804
115.

VENUS KUC POL 2015 klacz myszata/kuc:130 F: NN
M: NN
brak 616999540055615
116.

VICTORY SP POL 2012 klacz kara/168 F: Rock And Roll
M: Whiskey Girl
K019785 616009690080812
117.

VINKENHOVE ZARAH KUC WAL. POL 2013 klacz kara/145 F: Nia Domo's Bolero
M: Vinkenhove Fallon
K031439 056013W020K1312
118.

WARRIOR GRAND FSTF SP POL 2006 wałach siwa/174 F: Don Argentinus
M: Water Lilly / Rubin Royal
K019518 616009600313306
119.

WESTERN CAMILLA CONNEMARA PONY IRL 2005 wałach siwa F: Callowfeenish
M: Westside Camilla
K029190 05065
120.

WICEK KUC POL 2011 wałach kasztanowata/135 F: Witek
M: Władzia
Brak Brak
121.

WIKTORIA KUC POL 2003 klacz srokata/kuc:140 F: NN
M: NN
K015661 616999590248903
122.

WIWIEN SP POL 2008 klacz skarogniada/168 F: Wareg
M: Wieszczka II
K032679 616009540123008
123.

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Nico-K
M: Werwa
K018269 POL013570055706
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 107

Number of Horses: 123

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl