Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Clarena Summer Dressage

30.07-1.08.2021

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Clarena Summer Dressage
Biały Las, 30.07-1.08.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
94 ACCEPTED 2021-07-30 09:21:47
2021-07-30 09:21:47
Katarzyna Olkuska EMIR
  • 1x KT/treningowy/
93 ACCEPTED 2021-07-28 12:59:23
2021-07-28 12:59:23
Katarzyna Sabitov MYNOVA
  • 1x /el. MPMK/
  • 1x /el. MPMK/
92 ACCEPTED 2021-07-26 16:45:57
2021-07-26 16:45:57
Nikola Marczak CAYENNE
  • 1x /el. MPMK/
  • 1x /el. MPMK/
91 ACCEPTED 2021-07-24 08:36:58
2021-07-24 08:36:58
Ilona Janas EDAM
  • 1x 6a/C-2 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 14a/C-3 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 24/C-4 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
90 ACCEPTED 2021-07-24 08:59:29
2021-07-18 23:50:14
Aleksandra Sobkiewicz NOBODY IS PERFEKT
  • 1x 3/N-4 ZR/pod patronatem firmy SANTOS
  • 1x 11/N-5 ZR/
89 ACCEPTED 2021-07-28 13:00:25
2021-07-18 23:31:01
Ilona Janas LADYKILLER
  • 1x 3/N-4 ZR/pod patronatem firmy SANTOS
88 ACCEPTED 2021-07-19 13:01:51
2021-07-18 23:29:41
Ewa Apanas FANTASTIC SURPRISE
  • 1x 7a/CC-4 ZO/
  • 1x 16/CC-5 ZO/konkurs pod patronatem firmy Equisystem
  • 1x 26/CC-7 ZO/konkurs pod patronatem Burmistrza Gminy Żarów
87 ACCEPTED 2021-07-19 13:01:53
2021-07-18 23:29:06
Aleksandra Tatak TOTEM
  • 1x 8/CS-1 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 17/CS-2 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 27/CS-5 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
86 ACCEPTED 2021-07-19 13:02:23
2021-07-18 23:28:25
Aurelia Von Mauberg DIAMO DREAM
  • 1x 7a/CC-4 ZO/
  • 1x 16/CC-5 ZO/konkurs pod patronatem firmy Equisystem
  • 1x 26/CC-7 ZO/konkurs pod patronatem Burmistrza Gminy Żarów
85 ACCEPTED 2021-07-19 13:02:26
2021-07-18 23:26:41
Wiktor Wojtarowicz ZADAR
  • 1x 6a/C-2 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 14a/C-3 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 24/C-4 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
84 ACCEPTED 2021-07-19 13:02:29
2021-07-18 23:25:48
Wiktor Wojtarowicz HIGH DANCE
  • 1x /el. MPMK/
  • 1x /el. MPMK/
83 ACCEPTED 2021-07-19 13:02:32
2021-07-18 23:25:16
Ilona Janas ZI-ZI TOP
  • 1x 8/CS-1 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 17/CS-2 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 27/CS-5 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
82 ACCEPTED 2021-07-18 12:48:59
2021-07-18 12:42:30
Olga Mieszczak ONYKS
  • 1x /el. MPMK/
  • 1x /el. MPMK/
81 ACCEPTED 2021-07-18 12:49:06
2021-07-18 12:41:22
Olga Mieszczak SIR SANDRO HZ
  • 1x /el. MPMK/
  • 1x /el. MPMK/
80 ACCEPTED 2021-07-19 13:02:38
2021-07-17 12:57:56
Marek Pawłowicz FJORDVANGENS MICHIGAN
  • 1x 6/C-2 ZR/
  • 1x 14/C-3 ZR/konkurs pod patronatem firmy For Horses
  • 1x 23/C-2 ZR/
79 ACCEPTED 2021-07-19 13:02:40
2021-07-17 12:56:16
Natalia Zabagło-Pawłowicz NOMEY
  • 1x 6/C-2 ZR/
  • 1x 14/C-3 ZR/konkurs pod patronatem firmy For Horses
  • 1x 23/C-2 ZR/
78 ACCEPTED 2021-07-18 12:49:15
2021-07-17 10:30:02
Julia Szczybura WILD ROSE-P
  • 1x 3/N-4 ZR/pod patronatem firmy SANTOS
  • 1x 5a/D-1 ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
  • 1x 13a/D-2 ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
  • 1x 22a/D-3 ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
77 ACCEPTED 2021-07-18 12:49:25
2021-07-16 22:29:17
Taja Zoll AQSEL
  • 1x 6a/C-2 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 14a/C-3 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
76 ACCEPTED 2021-07-18 12:49:29
2021-07-16 20:08:24
Maria Stelmaszyk DESPACITO 18
  • 1x 6a/C-2 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 14a/C-3 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 24/C-4 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
75 ACCEPTED 2021-07-19 13:02:42
2021-07-16 20:01:32
Paulina Salwińska JAK QUMBALL
  • 1x 7/CC-4 ZR/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
  • 1x 15/CC-2 ZR/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
  • 1x 25/CC-3 ZR/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
74 ACCEPTED 2021-07-18 12:49:34
2021-07-15 18:32:32
Martyna Bańska BONO-P
  • 1x /el. MPMK/
  • 1x /el. MPMK/
73 ACCEPTED 2021-07-18 12:49:38
2021-07-15 18:29:06
Martyna Bańska PAVAROTTI-P
  • 1x /el. MPMK/
  • 1x /el. MPMK/
72 ACCEPTED 2021-07-24 09:12:04
2021-07-15 08:30:53
Joanna Kobyłecka-Raczyńska DEBOULE
  • 1x 11/N-5 ZR/
  • 1x 20/N-6 ZR/
71 ACCEPTED 2021-07-19 13:02:51
2021-07-13 09:41:31
Vanessa Kuleszo DIARADA
  • 1x 5a/D-1 ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
  • 1x 13a/D-2 ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
  • 1x 22a/D-3 ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
70 ACCEPTED 2021-07-15 10:02:52
2021-07-13 09:36:03
Martyna Butryn NELANO
  • 1x 6a/C-2 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 14a/C-3 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 24/C-4 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
69 ACCEPTED 2021-07-15 10:02:59
2021-07-13 09:35:27
Nelly Solecka HARNAŚ
  • 1x 5a/D-1 ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
  • 1x 13a/D-2 ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
  • 1x 22a/D-3 ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
68 ACCEPTED 2021-07-24 12:02:59
2021-07-13 09:32:58
Dionizy Polikowski FAIRYTALE
  • 1x 3a/N-4 ZO/pod patronatem firmy SANTOS
  • 1x 11a/N-5 ZO/
  • 1x 20a/N-6ZO/konkurs pod patronatem fimry Equisystem
67 ACCEPTED 2021-07-13 13:34:43
2021-07-13 09:30:48
Maja Polikowska CHELLINA
  • 1x /el. MPMK/
  • 1x /el. MPMK/
66 ACCEPTED 2021-07-13 13:34:47
2021-07-13 07:14:34
Miroslaw Betka ADRENALIN
  • 1x 8/CS-1 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 17/CS-2 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 27/CS-5 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
65 ACCEPTED 2021-07-19 13:03:00
2021-07-12 21:06:57
Tomasz Gałczyński CRISTABELL
  • 1x 7/CC-4 ZR/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
  • 1x 15/CC-2 ZR/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
64 ACCEPTED 2021-07-19 13:03:03
2021-07-12 11:43:43
Doreen Lange FINLAY
  • 1x 7/CC-4 ZR/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
63 ACCEPTED 2021-07-24 09:12:10
2021-07-12 09:52:26
Alicja Stępień DIADER DEVIL DIAMOND
  • 1x 3/N-4 ZR/pod patronatem firmy SANTOS
  • 1x 11/N-5 ZR/
  • 1x 20/N-6 ZR/
62 ACCEPTED 2021-07-24 09:12:32
2021-07-11 20:22:58
Iga Szwedo KEISER RUBIN
  • 1x 3/N-4 ZR/pod patronatem firmy SANTOS
  • 1x 11/N-5 ZR/
  • 1x 20/N-6 ZR/
61 ACCEPTED 2021-07-11 12:05:32
2021-07-11 11:08:31
Kinga Paszkiewicz PRESJA
  • 1x 7a/CC-4 ZO/
  • 1x 15a/CC-2 ZO/
  • 1x 25/CC-3 ZR/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
60 ACCEPTED 2021-07-11 12:05:41
2021-07-11 07:00:39
Justyna Ruda DUBLET
  • 1x /el. MPMK/
  • 1x /el. MPMK/
59 ACCEPTED 2021-07-19 13:03:14
2021-07-08 08:39:33
Izabela Dyrek- Matuszewska SHOOTING STAR
  • 1x 6/C-2 ZR/
  • 1x 14/C-3 ZR/konkurs pod patronatem firmy For Horses
  • 1x 23/C-2 ZR/
58 ACCEPTED 2021-07-24 09:12:38
2021-07-08 08:39:04
Izabela Dyrek- Matuszewska BLUEBERRY
  • 1x 3/N-4 ZR/pod patronatem firmy SANTOS
  • 1x 11/N-5 ZR/
  • 1x 20/N-6 ZR/
57 ACCEPTED 2021-07-19 13:03:20
2021-07-07 22:59:27
Milena Debrovner SOLBAKKENS KERMIT
  • 1x 6/C-2 ZR/
  • 1x 14/C-3 ZR/konkurs pod patronatem firmy For Horses
  • 1x 23/C-2 ZR/
56 ACCEPTED 2021-07-07 20:02:04
2021-07-07 14:51:20
Wiktoria Hanczewska WONDER WORLD
  • 1x 8/CS-1 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 17/CS-2 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 27/CS-5 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
55 ACCEPTED 2021-07-07 20:02:08
2021-07-07 12:47:56
Grzegorz Cichoń DREAMER
  • 1x 17/CS-2 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 27/CS-5 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
54 ACCEPTED 2021-07-07 20:02:13
2021-07-07 11:40:20
Patricia Popławska FAVOURITE DREAM
  • 1x 5a/D-1 ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
  • 1x 13a/D-2 ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
53 ACCEPTED 2021-07-07 20:02:18
2021-07-07 11:37:56
Karolina Pyzik FOPPE
  • 1x 5b/D-1R ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
  • 1x 13b/D-2 R ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
52 ACCEPTED 2021-07-07 20:02:40
2021-07-07 10:46:07
Karolina Mazurek PANAMERA
  • 1x /el. MPMK/
  • 1x /el. MPMK/
51 ACCEPTED 2021-07-07 20:02:45
2021-07-07 10:45:10
Nikola Marczak SNAPCHAT
  • 1x /el. MPMK/
  • 1x /el. MPMK/
50 ACCEPTED 2021-07-07 20:02:52
2021-07-07 10:44:07
Karolina Mazurek LIDER
  • 1x 7a/CC-4 ZO/
  • 1x 16/CC-5 ZO/konkurs pod patronatem firmy Equisystem
  • 1x 26/CC-7 ZO/konkurs pod patronatem Burmistrza Gminy Żarów
49 ACCEPTED 2021-07-26 16:44:01
2021-07-07 10:43:02
Karolina Mazurek BIAŁY KRUK
  • 1x 3a/N-4 ZO/pod patronatem firmy SANTOS
  • 1x 11a/N-5 ZO/
  • 1x 20a/N-6ZO/konkurs pod patronatem fimry Equisystem
48 ACCEPTED 2021-07-06 21:26:14
2021-07-06 16:56:17
Małgorzata Malkusch GRAVIOLA
  • 1x 7a/CC-4 ZO/
  • 1x 15a/CC-2 ZO/
  • 1x 25/CC-3 ZR/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
47 ACCEPTED 2021-07-24 09:12:54
2021-07-06 13:04:45
Alicja Stępień ECLECTICA
  • 1x 3/N-4 ZR/pod patronatem firmy SANTOS
  • 1x 11/N-5 ZR/
  • 1x 20/N-6 ZR/
46 ACCEPTED 2021-07-24 09:12:57
2021-07-06 13:04:16
Karolina Szut EWEREST N
  • 1x 3/N-4 ZR/pod patronatem firmy SANTOS
  • 1x 11/N-5 ZR/
  • 1x 20/N-6 ZR/
45 ACCEPTED 2021-07-06 21:26:41
2021-07-05 16:46:46
Aleksandra Popławska FLASH FIRE
  • 1x 6a/C-2 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 14a/C-3 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
44 ACCEPTED 2021-07-06 21:26:47
2021-07-05 16:46:13
Aleksandra Popławska CAPO 20
  • 1x 8/CS-1 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
43 ACCEPTED 2021-07-06 21:26:55
2021-07-05 16:25:29
Anna Rokosz SANIBEL ISLAND 002
  • 1x 5a/D-1 ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
  • 1x 11a/N-5 ZO/
  • 1x 13a/D-2 ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
  • 1x 20a/N-6ZO/konkurs pod patronatem fimry Equisystem
  • 1x 22a/D-3 ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
42 ACCEPTED 2021-07-06 21:27:00
2021-07-05 16:06:33
Martyna Bańska MONSOON P
  • 1x 7a/CC-4 ZO/
  • 1x 15a/CC-2 ZO/
  • 1x 25/CC-3 ZR/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
41 ACCEPTED 2021-07-24 12:05:15
2021-07-05 16:05:33
Martyna Bańska BALLOUTELLI PRINCE-J
  • 1x /el. MPMK/
  • 1x /el. MPMK/
40 ACCEPTED 2021-07-25 14:40:48
2021-07-05 14:09:02
Małgorzata Święcicka DARK LADY
  • 1x /el. MPMK/
  • 1x /el. MPMK/
39 ACCEPTED 2021-07-19 13:03:28
2021-07-05 09:27:43
Oliwia Grochowska NORWEGIA
  • 1x 6/C-2 ZR/
  • 1x 14/C-3 ZR/konkurs pod patronatem firmy For Horses
  • 1x 23/C-2 ZR/
38 ACCEPTED 2021-07-06 21:27:21
2021-07-04 21:36:15
Aleksandra Tomala MOZART-P
  • 1x 17/CS-2 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 27/CS-5 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
37 ACCEPTED 2021-07-06 21:27:26
2021-07-04 21:35:48
Aleksandra Tomala FLORIS KING
  • 1x /el. MPMK/
  • 1x /el. MPMK/
  • 1x 20a/N-6ZO/konkurs pod patronatem fimry Equisystem
36 ACCEPTED 2021-07-19 13:03:52
2021-07-03 21:48:54
Wiktoria Hanczewska LAUSITZER JUNIOR
  • 1x /el. MPMK/
35 ACCEPTED 2021-07-24 09:13:05
2021-07-03 12:16:05
Katarzyna Janik GISELLE
  • 1x 3/N-4 ZR/pod patronatem firmy SANTOS
  • 1x 11/N-5 ZR/
  • 1x 20/N-6 ZR/
34 ACCEPTED 2021-07-19 13:03:59
2021-07-03 00:11:21
Magdalena Cieślik MONEY PENNY
  • 1x 6/C-2 ZR/
  • 1x 14/C-3 ZR/konkurs pod patronatem firmy For Horses
  • 1x 25/CC-3 ZR/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
33 ACCEPTED 2021-07-24 09:13:09
2021-07-02 19:18:24
Ilona Bigda CASANOVA
  • 1x 11/N-5 ZR/
  • 1x 20/N-6 ZR/
32 ACCEPTED 2021-07-19 13:01:17
2021-07-02 15:22:11
Klaudia Szelechowicz ROYAL RAQEL
  • 1x 5a/D-1 ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
  • 1x 13a/D-2 ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
  • 1x 22a/D-3 ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
31 ACCEPTED 2021-07-19 13:00:29
2021-07-02 15:21:05
Patrycja Szelechowicz TI AMO-P
  • 1x 5a/D-1 ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
  • 1x 13a/D-2 ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
  • 1x 22a/D-3 ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
30 ACCEPTED 2021-07-28 13:04:43
2021-07-02 10:18:53
Dominika Mucha ROMEO KNG
  • 1x /el. MPMK/
  • 1x /el. MPMK/
29 ACCEPTED 2021-07-19 13:04:08
2021-07-02 10:16:12
Dominika Mucha LEXUS
  • 1x 6/C-2 ZR/
  • 1x 23/C-2 ZR/
28 ACCEPTED 2021-07-19 13:08:13
2021-07-02 10:12:28
Dominika Mucha BABILON
  • 1x /el. MPMK/
  • 1x /el. MPMK/
27 ACCEPTED 2021-07-19 13:04:11
2021-07-02 07:10:41
Natalia Templin DANTE
  • 1x 7/CC-4 ZR/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
  • 1x 15/CC-2 ZR/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
  • 1x 25/CC-3 ZR/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
26 ACCEPTED 2021-07-18 19:14:26
2021-07-01 19:45:30
Martyna Olszyńska CARRIE CLAIR
  • 1x 5a/D-1 ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
  • 1x 13a/D-2 ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
  • 1x 22a/D-3 ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
25 ACCEPTED 2021-07-24 18:33:05
2021-07-01 19:17:50
Natalia Badura KAISER FRANZ
  • 1x /el. MPMK/
  • 1x /el. MPMK/
24 ACCEPTED 2021-07-19 13:04:25
2021-07-01 17:33:25
Maria Szmidt-Puć ROMEO G
  • 1x 6/C-2 ZR/
  • 1x 14/C-3 ZR/konkurs pod patronatem firmy For Horses
  • 1x 23/C-2 ZR/
23 ACCEPTED 2021-07-24 12:07:15
2021-07-01 17:26:06
Katarzyna Święcicka WIN
  • 1x 3a/N-4 ZO/pod patronatem firmy SANTOS
  • 1x 11a/N-5 ZO/
  • 1x 20a/N-6ZO/konkurs pod patronatem fimry Equisystem
22 ACCEPTED 2021-07-24 18:32:43
2021-07-01 17:23:48
Maria Szmidt-Puć MISTER VAN BUREVELD
  • 1x /el. MPMK/
  • 1x /el. MPMK/
21 ACCEPTED 2021-07-19 13:04:40
2021-07-01 17:21:20
Maria Szmidt-Puć FIRST SHINE
  • 1x 7/CC-4 ZR/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
  • 1x 15/CC-2 ZR/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
  • 1x 25/CC-3 ZR/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
20 ACCEPTED 2021-07-24 09:13:23
2021-07-01 17:08:07
Dominika Chojecka WHITE LOVE
  • 1x 3/N-4 ZR/pod patronatem firmy SANTOS
  • 1x 11/N-5 ZR/
19 ACCEPTED 2021-07-10 19:23:29
2021-07-01 14:01:04
Marta Stępkowska FÜRST FABULOUS
  • 1x 5a/D-1 ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
  • 1x 13a/D-2 ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
18 ACCEPTED 2021-07-06 21:28:50
2021-07-01 12:58:42
Natalia Badura SOLARIS VENTUS
  • 1x 7a/CC-4 ZO/
  • 1x 16/CC-5 ZO/konkurs pod patronatem firmy Equisystem
  • 1x 26/CC-7 ZO/konkurs pod patronatem Burmistrza Gminy Żarów
17 ACCEPTED 2021-07-24 09:13:32
2021-07-01 11:48:40
Magdalena Wiatr PIKARIA
  • 1x 3/N-4 ZR/pod patronatem firmy SANTOS
  • 1x 11/N-5 ZR/
  • 1x 20/N-6 ZR/
16 ACCEPTED 2021-07-15 10:02:14
2021-07-01 11:23:52
Katarzyna Popiołek GALAPAGOS
  • 1x 17/CS-2 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 27/CS-5 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
15 ACCEPTED 2021-07-06 21:29:05
2021-07-01 11:20:59
Ewelina Gos GOLD QUATERBACK
  • 1x 7a/CC-4 ZO/
  • 1x 16/CC-5 ZO/konkurs pod patronatem firmy Equisystem
  • 1x 26/CC-7 ZO/konkurs pod patronatem Burmistrza Gminy Żarów
14 ACCEPTED 2021-07-24 12:08:54
2021-07-01 10:41:42
Małgorzata Kaminiarz GOLD MEDAL
  • 1x 3a/N-4 ZO/pod patronatem firmy SANTOS
  • 1x 11a/N-5 ZO/
  • 1x 20a/N-6ZO/konkurs pod patronatem fimry Equisystem
13 ACCEPTED 2021-07-06 21:29:25
2021-07-01 10:01:05
Filip Poszumski RAUL
  • 1x 6a/C-2 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 14a/C-3 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 24/C-4 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
12 ACCEPTED 2021-07-06 21:29:29
2021-07-01 10:00:04
Filip Poszumski GRETTON WOODS
  • 1x 6a/C-2 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 14a/C-3 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 24/C-4 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
11 ACCEPTED 2021-07-06 21:29:34
2021-07-01 09:58:45
Michalina Maria Terlecka SULEYKEN
  • 1x 7a/CC-4 ZO/
  • 1x 16/CC-5 ZO/konkurs pod patronatem firmy Equisystem
  • 1x 26/CC-7 ZO/konkurs pod patronatem Burmistrza Gminy Żarów
10 ACCEPTED 2021-07-16 20:37:57
2021-07-01 09:33:37
Krystyna Konarska ROKSANA
  • 1x 5b/D-1R ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
  • 1x 13b/D-2 R ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
  • 1x 22b/D-3 R ZO/konkurs pod patronatem firmy Ziaja
9 ACCEPTED 2021-07-19 13:09:22
2021-07-01 08:40:12
Jagoda Dąbrowska LUCKY BOY-K
  • 1x /el. MPMK/
  • 1x /el. MPMK/
8 ACCEPTED 2021-07-06 21:30:02
2021-07-01 08:38:37
Agnieszka Domagała DON KENNEDY
  • 1x 17/CS-2 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 27/CS-5 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
7 ACCEPTED 2021-07-06 21:30:06
2021-07-01 06:23:13
Maja Gugała HATTRICK CC
  • 1x 6a/C-2 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 14a/C-3 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 24/C-4 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
6 ACCEPTED 2021-07-10 16:13:30
2021-07-01 01:41:41
Aleksandra Matkiewicz CALL ME MAYBE
  • 1x 7a/CC-4 ZO/
  • 1x 16/CC-5 ZO/konkurs pod patronatem firmy Equisystem
  • 1x 26/CC-7 ZO/konkurs pod patronatem Burmistrza Gminy Żarów
5 ACCEPTED 2021-07-10 16:13:27
2021-07-01 01:41:06
Aleksandra Matkiewicz EURO CALMA
  • 1x 6a/C-2 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 14a/C-3 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 24/C-4 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
4 ACCEPTED 2021-07-06 21:30:14
2021-07-01 01:29:35
Aleksandra Błachno TRAVENORT'S DIABOLO
  • 1x 6a/C-2 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 14a/C-3 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 24/C-4 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
3 ACCEPTED 2021-07-06 21:30:58
2021-07-01 00:44:59
Anna Mierzwińska FIBONACCI
  • 1x 6a/C-2 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 14a/C-3 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 24/C-4 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
2 ACCEPTED 2021-07-06 21:31:05
2021-07-01 00:44:16
Anna Mierzwińska DARKO
  • 1x 7a/CC-4 ZO/
  • 1x 16/CC-5 ZO/konkurs pod patronatem firmy Equisystem
  • 1x 26/CC-7 ZO/konkurs pod patronatem Burmistrza Gminy Żarów
1 ACCEPTED 2021-07-06 21:31:10
2021-07-01 00:43:29
Anna Mierzwińska DEAN MARTIN
  • 1x 17/CS-2 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
  • 1x 27/CS-5 ZO/konkurs o puchar firmy CLARENA
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Apanas Ewa Varsovia Dressage Club
S
LZPZJ/1256/19
2. Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów
S
O004448
10091407
3. Bańska Martyna Karkonoski KJ
S
O003829
4. Betka Miroslaw LKJ Lewada
S
O001115
10031673
5. Bigda Ilona Bpk
S
O051702
6. Błachno Aleksandra Wrocławski Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043987
7. Butryn Martyna JKS Stajnia Brzózki
2003 (J.)
O047497
8. Cichoń Grzegorz bez przynależności klubowej
S
O004293
9. Cieślik Magdalena Klub Jeździecki Picador
S
O042129
10. Dąbrowska Jagoda Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O024546
11. Debrovner Milena KJ Picador
2000 (MJ.)
O030694
12. Domagała Agnieszka Pomorska Liga Jeździecka
S
O003304
13. Dyrek- Matuszewska Izabela Clarena Sports Club
S
O003374
14. Fragstein-Niemsdorff Zofia Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
2006 (JM.)
O047870
15. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
16. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
17. Grochowska Oliwia Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O028841
18. Gugała Maja Sudecki LKS Książ
2003 (J.)
O036882
19. Hanczewska Wiktoria Silesia Dressage Club
S
O030587
20. Janas Ilona BPK MAZ
S
21. Janik Katarzyna Bez Przynależności Klubowej S L A
2000 (MJ.)
O040363
22. Jura Magdalena LKJ Lewada
S
O001969
10105117
23. Kaminiarz Małgorzata OSK Michalscy Trzebnica
2001 (MJ.)
2512/21EF
24. Kobyłecka-Raczyńska Joanna LKJ Ostroga Opole
S
brak
25. Konarska Krystyna KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2008 (JM.)
O050742
10231049
26. Lange Doreen RV Landskron Görlitz e. V.
S
O045442
27. Malkusch Małgorzata LKJ Lewada
2001 (MJ.)
O050117
28. Marczak Nikola Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O009898
29. Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O008270
30. Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ
S
O003129
31. Mierzwińska Anna Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O002401
10042939
32. Mieszczak Olga KJ Michałów
S
O014233
33. Mucha Dominika Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O012881
34. Olszyńska Martyna JKS Melloni Horses
2006 (JM.)
O041312
35. Paszkiewicz Kinga KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2000 (MJ.)
O026060
36. Pawłowicz Marek KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
S
O000484
37. Polikowska Maja JKS Stajnia Brzózki
S
brak
38. Popiołek Katarzyna LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
S
O003103
10100046
39. Popławska Aleksandra Clarena Sports Club
S
O004272
10158562
40. Popławska Patricia Clarena Sports Club
S
O007367
41. Poszumski Filip Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O002055
42. Pyzik Karolina Clarena Sports Club
2007 (JM.)
O057296
43. Rokosz Anna Klub Jeździecki Maximus Kowary
2008 (JM.)
brak
44. Ruda Justyna Sudecki Ludowy Klub Sportowy Książ
S
O001811
45. Sabitov Katarzyna SKJ Virako-Olimpia
S
O024583
46. Salwińska Paulina Brak
S
O039650
47. Sobkiewicz Aleksandra SS Vidavia
2001 (MJ.)
brak
48. Solecka Nelly JKS Stajnia Brzózki
2007 (JM.)
O052311
49. Stelmaszyk Maria KJ LEWADA
2002 (MJ.)
O026744
50. Stępień Alicja Stowarzyszenie Sportowe Optimus
2003 (J.)
982/21
51. Stępkowska Marta Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
2002 (MJ.)
O058525
52. Święcicka Katarzyna Sudecki Ludowy Klub Sportowy Książ
S
O009937
53. Święcicka Małgorzata Sudecki Ludowy Klub Sportowy Książ
S
Brak
54. Szczybura Julia KJ Maximus Kowary
2003 (J.)
O049743
55. Szelechowicz Klaudia Karkonoski Klub Jeździecki
2006 (JM.)
Brak
56. Szelechowicz Patrycja Karkonoski Klub Jeździecki
2005 (J.)
Brak
57. Szmidt-Puć Maria OSK Michalscy Trzebnica
S
O007573
58. Szut Karolina Stowarzyszenie Sportowe Optimus
S
O025926
59. Szwedo Iga LKJ Lewada
2002 (MJ.)
O052826
60. Tatak Aleksandra bpk MAZ
S
pzj O025281
61. Templin Natalia Lkj Lewada
S
Brak
62. Terlecka Michalina Maria Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
S
O019382
63. Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków
S
O009463
64. Von Mauberg Aurelia KJ Lider Radzionków
2002 (MJ.)
O024680
10147209
65. Wiatr Magdalena KJ
S
brak
66. Wojtarowicz Wiktor KJ Lider Radzionkow
2004 (J.)
O047275
67. Zabagło-Pawłowicz Natalia KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2002 (MJ.)
O040829
68. Zoll Taja RIO GRANDE Krosinko
2007 (JM.)
O049875
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

76

ADRENALIN HANOWERSKA GER 2005 Klacz kasztanowata/170 F: Weltregent
M: Akita
K009578
2.

87

AQSEL SWB POL 2004 wałach gniada/173cm F: Quite Easy
M: Aromona
KO10175 10970
3.

4

BABILON WLKP POL 2017 wałach jasnokasztanowata/170 F: Sommerhit po Sandro Hit
M: Bochnia po Akcent
3330/29 616007610056017
4.

2

BALLOUTELLI PRINCE-J SP POL 2016 wałach siwa/170 F: Kaiser Karl OLD
M: Birma SP Tic Tac wlkp
K030073 616009670036816
5.

151

BIAŁY KRUK SP POL 2015 ogier tarantowata/170 F: Lenon L westf.
M: Biała Dama, sp. / Lord Alexander, old.
K027594 616 009 67 00672 15
6.

144

BLUEBERRY OLD GER 2011 klacz gniada/168 F: Bordeaux
M: West Virginia
Brak DE433334011211
7.

89

BONO-P SP POL 2017 wałach kasztanowata/168 F: Kaiser Karl
M: Boule De Neige
Brak 0
8.

72

CALL ME MAYBE SP POL 2012 Wałach siwa F: Con Calma hol. / Calato I hol.
M: Colett han. / Contendro I
K022122 Brak
9.

45

CAPO 20 HOLST POL 2006 ogier gniada/170 F: Cracker Jack
M: K-Rose
K031437 DE421000022106
10.

20

CARRIE CLAIR SP POL 2014 klacz gniada/166 F: Quatergold
M: Chantall
brak 616009640078914
11.

148

CASANOVA WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/170 F: Comandor
M: Czita
K019928 616007610012410
12.

152

CAYENNE Duetsches Sportpferde POL 2017 wałach kara/172 F: Contenaro hol / Contender hol
M: Szakira Aron / Glückspilz
K030744 DE 455558720417
13.

75

CHELLINA Deutsches Sportpferd POL 2016 klacz gniada/173 F: Bombardino
M: Chelsea II
K030008 DE 456560533414
14.

80

CORLANDO SP POL 06.04.2011 Wałach siwa/172 F: FALBRUS
M: CONCHITA
BRAK 616009640040811
15.

29

CRISTABELL WESTFALSKA POL 2010 klacz gniada/163 F: Caratello B
M: Cailustas
1604/21 .
16.

136

DANTE LUSITANO POR 2008 ogier siwa/163 F: Violino
M: Uivadora
Brak 724910000021165
17.

3

DARK LADY HANOWESKA POL 2015 klacz kara/170 F: Don Index han
M: Dorina han Don Frederico han.
Brak DE431319503115
18.

60

DARKO SP POL 2013 wałach gniada/166 F: Con Calma
M: Damy Sobie Radę
brak pl0000009
19.

61

DEAN MARTIN WESTFALSKA POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Diarado
M: Pia/ Polydor
brak pl000000
20.

77

DEBOULE WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz kara/172 F: Lord Liberator
M: Duma
Brak 616007690061014
21.

88

DESPACITO 18 HANNOVER POL 11-02-2013 Wałach gniada/170 F: DESPERADOS
M: BELLA CARA PO BELISSIMO M
K027738 DE431310144613
22.

142

DIADER DEVIL DIAMOND HOLSZTYŃSKA POL 2013 wałach gniada/172 F: DIARADO
M: VALERIE I
K023606 DE421000601113
23.

121

DIAMO DREAM OLD POL 2011 Wałach kara/167 F: diamo gold
M: weissenas fuerstin
K027114 jakis
24.

128

DIARADA MECKLENBURGER POL 2013 klacz gniada/163 F: Diarado
M: Barakuda
K024956 DE 427270301513
25.

56

DON KENNEDY SP POL 2009 wałach siwa/176 F: Stakkatol / Stakkato
M: Dolina / Caletto`s Son
K014293 616009540179709
26.

67

DREAMER HANOWERSKA GER 2008 Wałach gniada/175 F: Don Henrico
M: Hauptstutbuch Lena
K021704 DE431314419908
27.

74

DUBLET ŚLĄSKA POL 2017 ogier gniada/164 F: Ryzyk
M: Dracena
K032074 A0022016S
28.

145

ECLECTICA SP GER 2013 Klacz kasztanowata F: ehe
M: ahe
brak
29.

140

EDAM MAŁOPOLSKA POL 2013 Ogier gniada/170 F: CHESTNUT PARK ALLHAT JAZZ
M: Emina / Divisor
K026661 616006580450913
30.

71

EURO CALMA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Con Calma
M: Emilly/Escudo I
0000 00000
31.

146

EWEREST N SP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z /
M: Erina / Escuda I
K016377 616009610049709
32.

28

FAIRYTALE BAYER GER 2013 wałach ciemnogniada/178 F: Feedback
M: Lupine
K030384 DE481810152713
33.

119

FANTASTIC SURPRISE NIEM SPORT POL 2012 wałach kasztanowata/171 F: Florencio I
M: Worldry Grace
Brak 12345
34.

65

FAVOURITE DREAM OLDENBURSKA POL 2010 wałach skarogniada/160 F: Furstenball
M: Lascavella
K032552 DE433330562410
35.

59

FIBONACCI SP POL 2013 wałach ciemnogniada/167 F: First Romancier
M: /Sandro Hit
brak pl000000
36.

129

FINLAY Deutsches Sportpferd DEU 2014 Wałach ciemnogniada F: Fürstenstern
M: Isa
none
37.

138

FIRST SHINE OLD POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Furst Wilhelm / Furst Heinrich
M: Sunshine Of Justice / Sir Oldenburg
K022621 DE433332245113
38.

125

FJORDVANGENS MICHIGAN DWB POL 2005 Wałach gniada/176 F: Milan /
M: Dodo / Dunphy
K019674 208333DW0505368
39.

44

FLASH FIRE Deutsches Sportpferd POL 2012 wałach kasztanowata/173 F: Furst Romancier
M: Melitta
K030983 DE456570148912
40.

49

FLORIS KING HANN GER 2016 wałach ciemnogniada/175 F: Floris Prince
M: Carla / Conteur
Brak DE431314405916
41.

64

FOPPE KWPN POL 2010 wałach kasztanowata/160 F: Chello III VDL
M: Daageraad
K028274 528003201001664
42.

22

FÜRST FABULOUS HANOWERSKA GER 2016 wałach gniada/175 F: Fürst Belissaro
M: His Diva
K029210 DE431313301316
43.

13

GALAPAGOS WLKP POL 2010 Wałach gniada/173 F: Quaterback / Quaterman
M: Gracja / Agar
K017344 616007610019110
44.

147

GISELLE SP POL 2012 klacz gniada/164 F: Ron William / Rohdiamant
M: Gazela / Jim
K029940 616009540060912
45.

21

GOLD MEDAL WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach siwa/165 F: Larron
M: Gaja
2763/21 616007610069613
46.

51

GOLD QUATERBACK WLKP POL 2011 Ogier kasztanowata F: Quaterback
M: Gracja
K020435
47.

43

GRAVIOLA SP POL 2013 klacz kasztanowata/... F: Vulkan
M: Gruzinka
Brak .....
48.

53

GRETTON WOODS SP POL 2014 wałach gniada/171 F: Bretton Woods
M: Gwiazda Hit
K025659 Brak
49.

79

HARNAŚ KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
K028709 616999661768610
50.

57

HATTRICK CC KWPN POL 2012 klacz gniada/170 F: ASTRIX
M: AFFIDAVIT
K029038 528003201203749
51.

123

HIGH DANCE SP POL 2017 ogier kasztanowata/167 F: Florestano
M: Haike Oet Daol’n
K0323353 616009670070517
52.

26

HOPEFUL SUNDANCER BAYER GER 2004 wałach gniada/168 F: Hudson
M: Cosima
K021166 DE 481 810232904
53.

127

JAK QUMBALL Szlachetna Półkrew POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Qumball
M: Jasawa
K014536
54.

10

KAISER FRANZ HANOWERSKA GER 2017 wałach gniada/172 F: Franziskus
M: Sunrise / Sandro Hit
K032550 DE431310708917
55.

143

KEISER RUBIN OLDENBURG POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: Kaiser Franz
M: Hauptstuttbuch
K023934 DE433330587911
56.

37

LADYKILLER KWPN POL 2016 ogier kara/170 F: Glamourdale KWPN
M: Gukevannie KWPN Westpaint KWPN
brak 5555555
57.

133

LAUSITZER JUNIOR Niemiecki Koń Sportowy POL 2017 ogier gniada/169 F: Lausitzer
M: Portina
K031350 DE45550031717
58.

135

LEXUS SP POL 2011 wałach ciemnogniada/168 F: Iterb / Davidoff
M: Leidi / Seigon
K024008 616009670107811
59.

70

LIDER SP POL 2011 Wałach gniada/167 F: Pastisz
M: Lusi / Pegasus HB
K019596 616009670044011
60.

15

LUCKY BOY-K KWPN POL 2016 ogier gniada/181 F: Spilberg
M: Don Primarie
brak brak
61.

23

MISTER VAN BUREVELD KWPN POL 2017 wałach gniada/172 F: Zonik DWB
M: Aida-Mira Van Bureveld
K031231 528003201706257
62.

134

MONEY PENNY Duńska Goraca Krew Dwb POL 2008 klacz ciemnogniada/170 F: Michellino /
M: Askemosens Flica / Heslegards Weltmeister
K022123 208333DW0804788
63.

47

MONSOON P SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Ron William old
M: Magnolia-P sp/ Corleone Z
K028272 616009670024614
64.

48

MOZART-P SP POL 2005 Ogier bułana F: Corleone Z
M: Mojra
K009806 POL009670010505
65.

153

MYNOVA KWPN NED 2017 klacz kasztanowata/170 F: Impression
M: Ulinda
Brak 52801047225
66.

78

NELANO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Liban
M: Niezapominajka
K011526
67.

141

NOBODY IS PERFEKT HANOWERSKA POL 2009 Wałach gniada/168 F: Now or Never M
M: Quinta
K023360 DE431319108309
68.

126

NOMEY SP POL 2005 Wałach siwa/166 F: Correro / Claudio
M: Niagara / Eufrat
K025710 A0022765S
69.

132

NORWEGIA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Bienis /
M: Nekla / Belenus
K021323 POL007670088407
70.

85

ONYKS SP POL 2016 wałach kara/172 F: Ron William
M: Olimpia
K030060 616009670063116
71.

68

PANAMERA SP POL 2017 klacz kara/168 F: Lenon L / Dearm On
M: Pokusa / Lord Alexander
K031900 616009670065117
72.

90

PAVAROTTI-P SP POL 2017 wałach ciemnogniada/170 F: Kaiser Karl
M: Pilgrim Star
Brak 0
73.

150

PIKARIA SP POL 2004 Klacz gniada F: Insider /
M: Pokusa /
brak
74.

73

PRESJA SP POL 2003 Klacz gniada/172 F: Pegasus H B / Flemmingh
M: Pokusa / Lord Alexander
K008887 616009670112503
75.

155

Quick Star van de Guldennagel BWP 2016 og c.gn F: Special Agent Amour
M: Johanna Johnson
76.

52

RAUL HANOWERSKA POL 2013 wałach gniada/178 F: Royal Blend
M: Dora
K027182 DE431315120613
77.

55

ROKSANA Szlachetna Półkrew POL 2006 klacz gniada/172 F: Trefl
M: Regentka
K011168 616009590004806
78.

137

ROMEO G OLD POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Queen Of Poland / Quaterback
K022137 DE433331709812
79.

154

ROMEO KMS BELG POL 2017 og kaszt F: Menko vd Wellington
M: Martynique van't Meulenhof / Arko III
80.

34

ROYAL RAQEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz kasztanowata/166 F: Wolf’s Panter
M: Royal Rubica
Brak 616009681000415
81.

46

SANIBEL ISLAND 002 HANOWERSKA GER 1999 klacz gniada/164 F: Santorini
M: Grit
brak DE316749799
82.

130

SHOOTING STAR Deutsche Sportpferd POL 2012 wałach ciemnogniada/170 F: Surprice
M: Fanfare
Brak DE456570180512
83.

86

SIR SANDRO HZ ZANGERSCHEIDE POL 2017 wałach gniada/170 F: Sommerhit
M: Irlandia
K030756 056015255385117
84.

69

SNAPCHAT SP POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Leon L / Dream On
M: Sekrecja / Insider
K030276 616009670067715
85.

50

SOLARIS VENTUS SP POL 2013 wałach ciemnogniada/167 F: Solaris han.
M: Mejsi V sp. / Welt Gang han.
K023629 616009661000213
86.

131

SOLBAKKENS KERMIT DWB DNK 2008 Wałach gniada F: Kaiser Wilhelm /
M: Sdr.Bjerggaards Pierette / Heslxiards Louis
K017558 208333DW0802682
87.

54

SULEYKEN HANOWERSKA DEU 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: San Amour
M: Della Casa W
K018334 DE431310570710
88.

35

TI AMO-P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach kara/173 F: Ron William
M: Tajka-P
Brak 616009670016615
89.

120

TOTEM SP POL 2008 Wałach kara F: LeLUC
M: Taka Pani
KO12126
90.

58

TRAVENORT'S DIABOLO HOLSZTYŃSKA POL 2011 wałach skarogniada/167 F: Diarado
M: Vieness
K029255 DE421000079211
91.

149

WHITE LOVE HANNOVER GER 2003 wałach kasztanowata/167 F: Westernhagen
M: Caletta
K028579 De 431316992003
92.

82

WILD ROSE-P SP POL 2015 klacz gniada/167 F: Ron William
M: Whoopy
6160096700526 672/20
93.

24

WIN Szlachetna Półkrew POL 2015 wałach kara/166 F: Wizjoner
M: Iza
K029800 tel:616009670086515
94.

66

WONDER WORLD WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/178 F: Helanis
M: Wiva
K011797 11639
95.

122

ZADAR SP POL 2009 wałach siwa/175 F: Larron
M: Zamira
K026503 616009610291809
96.

124

ZI-ZI TOP LWB POL 2009 Ogier gniada/165 F: Zidane Velvet
M: Afina
brak brak
Rider Club
Competition
Prize
Bańska Martyna Karkonoski KJ
300
SUM:
300.00
Betka Miroslaw LKJ Lewada
300
SUM:
300.00
Błachno Aleksandra Wrocławski Klub Jeździecki
100
SUM:
100.00
Fragstein-Niemsdorff Zofia Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
100
150
SUM:
250.00
Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
200
SUM:
200.00
Konarska Krystyna KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
75
100
SUM:
175.00
Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ
300
100
SUM:
400.00
Mierzwińska Anna Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
250
500
SUM:
750.00
Paszkiewicz Kinga KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
200
SUM:
200.00
Polikowska Maja JKS Stajnia Brzózki
50
SUM:
50.00
Popławska Aleksandra Clarena Sports Club
500
SUM:
500.00
Poszumski Filip Ludowy Klub Jeździecki Lewada
200
SUM:
200.00
Pyzik Karolina Clarena Sports Club
75
50
SUM:
125.00
Rokosz Anna Klub Jeździecki Maximus Kowary
100
SUM:
100.00
Solecka Nelly JKS Stajnia Brzózki
100
200
SUM:
300.00
Szelechowicz Patrycja Karkonoski Klub Jeździecki
150
SUM:
150.00
Von Mauberg Aurelia KJ Lider Radzionków
500
SUM:
500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Apanas Ewa
Varsovia Dressage Club
2021-07-30
4
2021-07-31
2021-08-01
Badura Natalia
LKJ Lewada Zakrzów
2021-07-30
2
2021-07-31
3
2021-07-30
7
2021-07-31
2021-08-01
Bańska Martyna
Karkonoski KJ
2021-07-30
3
2021-07-31
2
2021-07-30
6
2021-07-31
2
300
2021-08-01
BONO-P (89)
2021-07-30
7
2021-07-31
6
2021-07-30
8
2021-07-31
10
Betka Miroslaw
LKJ Lewada
2021-07-30
2
300
2021-07-31
2021-08-01
Bigda Ilona
Bpk
CASANOVA (148)
2021-07-31
2021-08-01
Błachno Aleksandra
Wrocławski Klub Jeździecki
2021-07-30
3
100
2021-07-31
2021-08-01
Butryn Martyna
JKS Stajnia Brzózki
NELANO (78)
2021-07-30
11
2021-07-31
2021-08-01
Cichoń Grzegorz
bez przynależności klubowej
DREAMER (67)
2021-07-31
2021-08-01
Cieślik Magdalena
Klub Jeździecki Picador
2021-07-30
2
2021-07-31
2021-08-01
Dąbrowska Jagoda
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2021-07-30
5
2021-07-31
4
Debrovner Milena
KJ Picador
2021-07-30
7
2021-07-31
2021-08-01
Domagała Agnieszka
Pomorska Liga Jeździecka
2021-07-31
2021-08-01
Dyrek- Matuszewska Izabela
Clarena Sports Club
2021-07-30
6
2021-07-31
2021-08-01
BLUEBERRY (144)
2021-07-30
2
2021-07-31
2021-08-01
Fragstein-Niemsdorff Zofia
Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
2021-07-30
2
100
2021-07-31
1
150
2021-08-01
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
2021-07-30
4
2021-07-31
3
Gos Ewelina
Stadnina Koni Dębno
2021-07-30
3
200
2021-07-31
2021-08-01
Grochowska Oliwia
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
NORWEGIA (132)
2021-07-30
3
2021-07-31
2021-08-01
Gugała Maja
Sudecki LKS Książ
2021-07-30
10
2021-07-31
2021-08-01
Hanczewska Wiktoria
Silesia Dressage Club
2021-07-30
3
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-30
5
2021-07-31
5
Janas Ilona
BPK MAZ
2021-07-30
1
ZI-ZI TOP (124)
2021-07-31
2021-08-01
Janas Ilona
KJ. Lider Radzionków
EDAM (140)
2021-07-30
5
Janas Ilona
BPK MAZ
EDAM (140)
2021-07-31
2021-08-01
Janik Katarzyna
Bez Przynależności Klubowej S L A
GISELLE (147)
2021-07-30
9
2021-07-31
2021-08-01
Jura Magdalena
LKJ Lewada
2021-07-30
1
Kaminiarz Małgorzata
OSK Michalscy Trzebnica
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-30
3
Kobyłecka-Raczyńska Joanna
LKJ Ostroga Opole
DEBOULE (77)
2021-07-31
2021-08-01
Konarska Krystyna
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
ROKSANA (55)
2021-07-30
1
75
2021-07-31
1
100
2021-08-01
Lange Doreen
RV Landskron Görlitz e. V.
FINLAY (129)
2021-07-30
2
Malkusch Małgorzata
LKJ Lewada
2021-07-30
9
2021-07-31
4
2021-08-01
Marczak Nikola
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2021-07-30
1
2021-07-31
1
CAYENNE (152)
2021-07-30
4
2021-07-31
4
Matkiewicz Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
2021-07-30
12
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-30
2021-07-31
1
2021-08-01
Mazurek Karolina
Sudecki LKS Książ
2021-07-30
3
2021-07-31
2
LIDER (70)
2021-07-30
2
300
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-30
1
100
Mierzwińska Anna
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2021-07-30
1
250
2021-07-31
DARKO (60)
2021-07-30
1
500
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-31
2021-08-01
Mieszczak Olga
KJ Michałów
ONYKS (85)
2021-07-30
6
2021-07-31
5
2021-07-30
12
2021-07-31
13
Mucha Dominika
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2021-07-30
13
2021-07-31
11
LEXUS (135)
2021-07-30
8
2021-08-01
ROMEO KMS (154)
2021-07-30
10
2021-07-31
8
Olszyńska Martyna
JKS Melloni Horses
2021-07-30
7
2021-07-31
6
2021-08-01
Paszkiewicz Kinga
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
PRESJA (73)
2021-07-30
8
2021-07-31
3
200
2021-08-01
Pawłowicz Marek
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2021-07-30
4
2021-07-31
2021-08-01
Polikowska Maja
JKS Stajnia Brzózki
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-30
2
50
2021-07-30
2
2021-07-31
1
Popiołek Katarzyna
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2021-07-31
2021-08-01
Popławska Aleksandra
Clarena Sports Club
2021-07-30
9
2021-07-31
CAPO 20 (45)
2021-07-30
1
500
Popławska Patricia
Clarena Sports Club
2021-07-30
6
2021-07-31
3
Poszumski Filip
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
RAUL (52)
2021-07-30
6
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-30
2
200
2021-07-31
2021-08-01
Pyzik Karolina
Clarena Sports Club
FOPPE (64)
2021-07-30
1
75
2021-07-31
2
50
Rokosz Anna
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2021-07-30
5
2021-07-31
2021-07-31
2
100
2021-08-01
2021-08-01
Ruda Justyna
Sudecki Ludowy Klub Sportowy Książ
DUBLET (74)
2021-07-30
8
2021-07-31
8
Sabitov Katarzyna
SKJ Virako-Olimpia
MYNOVA (153)
2021-07-30
11
2021-07-31
11
Salwińska Paulina
Brak
2021-07-30
1
2021-07-31
2
2021-08-01
Sobkiewicz Aleksandra
SS Vidavia
2021-07-30
5
2021-07-31
Solecka Nelly
JKS Stajnia Brzózki
HARNAŚ (79)
2021-08-01
2021-07-30
1
100
2021-07-31
1
200
Stelmaszyk Maria
KJ LEWADA
2021-07-30
4
2021-07-31
2021-08-01
Stępień Alicja
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
2021-07-30
7
2021-07-31
2021-08-01
ECLECTICA (145)
2021-07-30
6
2021-07-31
2021-08-01
Stępkowska Marta
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
2021-07-30
3
2021-07-31
7
Święcicka Katarzyna
Sudecki Ludowy Klub Sportowy Książ
WIN (24)
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-30
4
Święcicka Małgorzata
Sudecki Ludowy Klub Sportowy Książ
2021-07-30
2021-07-31
2
Szczybura Julia
KJ Maximus Kowary
2021-07-30
10
2021-07-30
8
2021-07-31
5
2021-08-01
Szelechowicz Klaudia
Karkonoski Klub Jeździecki
2021-07-30
4
2021-07-31
4
2021-08-01
Szelechowicz Patrycja
Karkonoski Klub Jeździecki
2021-07-30
1
150
2021-07-31
2021-08-01
Szmidt-Puć Maria
OSK Michalscy Trzebnica
2021-07-30
6
2021-07-31
7
ROMEO G (137)
2021-07-30
5
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-30
3
2021-07-31
1
2021-08-01
Szut Karolina
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
2021-07-31
2021-08-01
EWEREST N (146)
2021-07-30
4
2021-07-31
2021-08-01
Szwedo Iga
LKJ Lewada
2021-07-30
3
2021-07-31
2021-08-01
Tatak Aleksandra
bpk MAZ
TOTEM (120)
2021-07-30
4
2021-07-31
2021-08-01
Templin Natalia
Lkj Lewada
DANTE (136)
2021-07-30
5
2021-07-31
4
2021-08-01
Terlecka Michalina Maria
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2021-07-30
5
2021-07-31
2021-08-01
Tomala Aleksandra
KJ Lider Radzionków
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
2021-07-30
4
2021-07-31
3
Von Mauberg Aurelia
KJ Lider Radzionków
2021-07-30
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-31
1
500
Wiatr Magdalena
KJ
PIKARIA (150)
2021-07-30
8
2021-07-31
2021-08-01
Wojtarowicz Wiktor
KJ Lider Radzionkow
ZADAR (122)
2021-07-30
8
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-30
1
2021-07-31
1
Zabagło-Pawłowicz Natalia
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
NOMEY (126)
2021-07-30
1
2021-07-31
2021-08-01
Zoll Taja
RIO GRANDE Krosinko
AQSEL (87)
2021-07-30
7
2021-07-31

Number of Riders: 68

Number of Horses: 96

The sum of prizes: 4 600.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl