Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Ogólnopolskie w Ujeżdżeniu
TOP DRESSAGE TALENTS
Poczernin, 15-18/07/2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
54 ACCEPTED 2021-07-12 16:51:48
2021-07-12 16:51:48
Marcin Woldański INCREDIBLE SUMMER
  • 1x 8 ZO/C2/
  • 1x 22 ZO/C3/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 35 ZO/C4/ARENA A ZEWNĘTRZNA
53 ACCEPTED 2021-07-11 00:00:45
2021-07-10 23:57:23
Ilona Janas EDAM
  • 1x 8 ZO/C2/
  • 1x 22 ZO/C3/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 35 ZO/C4/ARENA A ZEWNĘTRZNA
52 ACCEPTED 2021-07-10 22:58:08
2021-07-10 22:22:08
Evgeniya Shibneva TOSKANIA
  • 1x 8 ZO/C2/
51 ACCEPTED 2021-07-10 22:58:11
2021-07-10 22:20:31
Evgeniya Shibneva POBEDIT
  • 1x 8 ZO/C2/
  • 1x 22 ZO/C3/ARENA A ZEWNĘTRZNA
50 ACCEPTED 2021-07-10 21:53:51
2021-07-10 21:28:16
Dominika Zdunek FARUK
  • 1x 5 ZO/D1/
  • 1x 19 ZO/D2/ARENA B ZEWNĘTRZNA
  • 1x 32 ZO/D3/ARENA B ZEWNĘTRZNA
49 ACCEPTED 2021-07-10 16:41:58
2021-07-10 09:25:31
Anna Błońska JAMES GRANT
  • 1x 5 ZO/D1/
  • 1x 19 ZO/D2/ARENA B ZEWNĘTRZNA
  • 1x 32 ZO/D3/ARENA B ZEWNĘTRZNA
48 ACCEPTED 2021-07-09 14:33:53
2021-07-09 10:16:03
Michał Cichoń DARLING'S DREAM
  • 1x 11ZO/CS1/
  • 1x 25 ZO/CS2/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 39 ZO/CS5/ARENA A ZEWNĘTRZNA
47 ACCEPTED 2021-07-09 14:33:56
2021-07-09 09:28:16
Dominika Zdunek CAPRIO
  • 1x 5 ZO/D1/
  • 1x 19 ZO/D2/ARENA B ZEWNĘTRZNA
  • 1x 32 ZO/D3/ARENA B ZEWNĘTRZNA
46 ACCEPTED 2021-07-09 14:33:59
2021-07-09 09:27:41
Elżbieta Liberda EFRAJM MA-WI
  • 1x 5 ZO/D1/
  • 1x 19 ZO/D2/ARENA B ZEWNĘTRZNA
  • 1x 32 ZO/D3/ARENA B ZEWNĘTRZNA
45 ACCEPTED 2021-07-09 14:34:01
2021-07-09 09:26:40
Elżbieta Liberda ATYLLA L
  • 1x 10 ZO/CC4/konkurs otwarty ZO + eliminacje MŚMK 7-8l
  • 1x 24 ZO/CC5/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 37 ZO/CC7/ARENA A ZEWNĘTRZNA
44 ACCEPTED 2021-07-11 13:16:34
2021-07-08 22:20:09
Daniel Kornacki ASZANTI
  • 1x 8 ZO/C2/
  • 1x 22 ZO/C3/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 35 ZO/C4/ARENA A ZEWNĘTRZNA
43 ACCEPTED 2021-07-08 07:15:27
2021-07-08 04:42:15
Małgorzata Urbańska FRANCIS
  • 1x 8 ZO/C2/
  • 1x 22 ZO/C3/ARENA A ZEWNĘTRZNA
42 ACCEPTED 2021-07-07 20:09:33
2021-07-07 19:12:02
Katarzyna Milczarek GUAPO
  • 1x 25 ZO/CS2/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 39 ZO/CS5/ARENA A ZEWNĘTRZNA
41 ACCEPTED 2021-07-07 18:48:23
2021-07-07 13:23:13
Anna Michaś BLUE BERRY
  • 1x 19 ZO/D2/ARENA B ZEWNĘTRZNA
  • 1x 32 ZO/D3/ARENA B ZEWNĘTRZNA
40 ACCEPTED 2021-07-07 11:37:08
2021-07-07 09:42:02
Gabriela Wójcicka GNL MIRA P
  • 1x 10 ZO/CC4/konkurs otwarty ZO + eliminacje MŚMK 7-8l
  • 1x 24 ZO/CC5/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 37 ZO/CC7/ARENA A ZEWNĘTRZNA
39 ACCEPTED 2021-07-06 15:10:08
2021-07-06 13:51:44
Hanna Swiątkowska-Starawoitowa SCHANEL
  • 1x 10 ZO/CC4/konkurs otwarty ZO + eliminacje MŚMK 7-8l
  • 1x 23 ZO/CC3/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 36 ZO/CC6/ARENA A ZEWNĘTRZNA
38 ACCEPTED 2021-07-06 15:10:12
2021-07-06 13:49:39
Hanna Swiątkowska-Starawoitowa BELLE COUTUAR M
  • 1x 10 ZO/CC4/konkurs otwarty ZO + eliminacje MŚMK 7-8l
  • 1x 23 ZO/CC3/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 36 ZO/CC6/ARENA A ZEWNĘTRZNA
37 ACCEPTED 2021-07-11 09:18:15
2021-07-06 08:46:21
Anna Grygier Wójtowicz SHADOW
  • 1x 10 ZO/CC4/konkurs otwarty ZO + eliminacje MŚMK 7-8l
  • 1x 24 ZO/CC5/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 37 ZO/CC7/ARENA A ZEWNĘTRZNA
36 ACCEPTED 2021-07-05 20:04:33
2021-07-05 19:35:57
Natalia Bujalska LEGERETE 2
  • 1x 8 ZO/C2/
  • 1x 22 ZO/C3/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 35 ZO/C4/ARENA A ZEWNĘTRZNA
35 ACCEPTED 2021-07-05 12:04:57
2021-07-05 09:18:37
Adrianna Drozd ESPLANADA
  • 1x 9ZO/CC2/
  • 1x 23 ZO/CC3/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 36 ZO/CC6/ARENA A ZEWNĘTRZNA
34 ACCEPTED 2021-07-04 20:58:22
2021-07-04 12:45:43
Hubert Jankowski FIRST CLASS
  • 1x 10 ZO/CC4/konkurs otwarty ZO + eliminacje MŚMK 7-8l
  • 1x 24 ZO/CC5/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 37 ZO/CC7/ARENA A ZEWNĘTRZNA
33 ACCEPTED 2021-07-04 11:10:06
2021-07-03 23:16:22
Jagienka Łukomska ADORATOR
  • 1x 10 ZO/CC4/konkurs otwarty ZO + eliminacje MŚMK 7-8l
  • 1x 24 ZO/CC5/ARENA A ZEWNĘTRZNA
32 ACCEPTED 2021-07-02 20:03:52
2021-07-02 16:44:03
Klaudia Hałeła CHIKOTO
  • 1x 8 ZO/C2/
  • 1x 22 ZO/C3/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 35 ZO/C4/ARENA A ZEWNĘTRZNA
31 ACCEPTED 2021-07-11 09:26:44
2021-07-01 19:06:54
Joanna Tragarz HARLEY ZOF
  • 1x 11ZO/CS1/
  • 1x 25a ZO/CS3/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 40 ZO/CS1/ARENA A ZEWNĘTRZNA
30 ACCEPTED 2021-07-02 06:42:50
2021-07-01 16:49:01
Weronika Usiądek MR. DESPO
  • 1x 8 ZO/C2/
  • 1x 22 ZO/C3/ARENA A ZEWNĘTRZNA
29 ACCEPTED 2021-06-30 21:54:43
2021-06-30 19:25:22
Bianka Wicher KADAFFI P
  • 1x 9ZO/CC2/
  • 1x 23 ZO/CC3/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 36 ZO/CC6/ARENA A ZEWNĘTRZNA
28 ACCEPTED 2021-06-30 15:52:42
2021-06-30 15:01:56
Magdalena Doniec GONZO
  • 1x 8 ZO/C2/
  • 1x 22 ZO/C3/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 35 ZO/C4/ARENA A ZEWNĘTRZNA
27 ACCEPTED 2021-06-30 15:52:53
2021-06-30 14:03:05
Julia Moczak RUBINA 395
  • 1x 11ZO/CS1/
  • 1x 40 ZO/CS1/ARENA A ZEWNĘTRZNA
26 ACCEPTED 2021-06-29 19:02:04
2021-06-29 19:01:58
Wiktor Wojtarowicz ZADAR
  • 1x 8 ZO/C2/
  • 1x 22 ZO/C3/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 35 ZO/C4/ARENA A ZEWNĘTRZNA
25 ACCEPTED 2021-06-29 19:02:12
2021-06-29 19:01:01
Ewa Apanas FANTASTIC SURPRISE
  • 1x 10 ZO/CC4/konkurs otwarty ZO + eliminacje MŚMK 7-8l
  • 1x 24 ZO/CC5/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 37 ZO/CC7/ARENA A ZEWNĘTRZNA
24 ACCEPTED 2021-06-29 19:02:20
2021-06-29 16:15:01
Gloria Grudziąż POEZJA-P
  • 1x 8 ZO/C2/
  • 1x 22 ZO/C3/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 35 ZO/C4/ARENA A ZEWNĘTRZNA
23 ACCEPTED 2021-06-29 13:35:49
2021-06-29 11:29:28
Natalia Mańczak HARRISON
  • 1x 7 ZO/N4/
  • 1x 21 ZO/N6/HALA
  • 1x 34 ZO/N5/HALA
22 ACCEPTED 2021-07-09 18:39:10
2021-06-29 11:28:35
Paula Mańczak QUANTUM OF SOLACE
  • 1x 8 ZO/C2/
  • 1x 22 ZO/C3/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 35 ZO/C4/ARENA A ZEWNĘTRZNA
21 ACCEPTED 2021-06-29 08:23:53
2021-06-29 01:07:57
Julia Chmaj BOLGHERI ZK
  • 1x 7 ZO/N4/
  • 1x 8 ZO/C2/
  • 1x 21 ZO/N6/HALA
  • 1x 22 ZO/C3/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 34 ZO/N5/HALA
  • 1x 35 ZO/C4/ARENA A ZEWNĘTRZNA
20 ACCEPTED 2021-06-28 20:23:36
2021-06-28 18:09:35
Pola Czerwińska ARMONA FIDER
  • 1x 6 ZO/D1R/
  • 1x 20 ZO/D2R/ARENA B ZEWNĘTRZNA
  • 1x 33 ZO/D3R/ARENA B ZEWNĘTRZNA
19 ACCEPTED 2021-06-28 20:23:42
2021-06-28 12:15:11
Katarzyna Ziemińska-Milanowska NEVERLEN L
  • 1x 10 ZO/CC4/konkurs otwarty ZO + eliminacje MŚMK 7-8l
  • 1x 24 ZO/CC5/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 37 ZO/CC7/ARENA A ZEWNĘTRZNA
18 ACCEPTED 2021-06-28 11:56:13
2021-06-28 08:35:48
Matylda Kochlewska DIAMOND VERONA
  • 1x 5 ZO/D1/
  • 1x 19 ZO/D2/ARENA B ZEWNĘTRZNA
  • 1x 32 ZO/D3/ARENA B ZEWNĘTRZNA
17 ACCEPTED 2021-06-28 11:56:20
2021-06-26 16:39:57
Karolina Kaźmierczak ŚWIETLIK
  • 1x 7 ZO/N4/
  • 1x 21 ZO/N6/HALA
16 ACCEPTED 2021-06-26 00:14:02
2021-06-25 18:55:04
Magdalena Czepło ARENTO
  • 1x 8 ZO/C2/
  • 1x 22 ZO/C3/ARENA A ZEWNĘTRZNA
15 ACCEPTED 2021-06-26 00:14:06
2021-06-25 14:26:56
Agnieszka Kolek-Kowieska EMARK
  • 1x 10 ZO/CC4/konkurs otwarty ZO + eliminacje MŚMK 7-8l
  • 1x 23 ZO/CC3/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 36 ZO/CC6/ARENA A ZEWNĘTRZNA
14 ACCEPTED 2021-06-24 22:36:18
2021-06-24 13:58:37
Aleksandra Gruszka M-CAS-AS
  • 1x 9ZO/CC2/
  • 1x 23 ZO/CC3/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 36 ZO/CC6/ARENA A ZEWNĘTRZNA
13 ACCEPTED 2021-06-24 22:36:21
2021-06-24 13:56:52
Konrad Wożniak CORRLANDO-CATANI
  • 1x 8 ZO/C2/
  • 1x 22 ZO/C3/ARENA A ZEWNĘTRZNA
12 ACCEPTED 2021-06-21 11:28:48
2021-06-20 21:53:55
Agnieszka Przybylska JULIEN
  • 1x 7 ZO/N4/
  • 1x 21 ZO/N6/HALA
  • 1x 34 ZO/N5/HALA
11 ACCEPTED 2021-06-21 11:28:51
2021-06-20 16:23:12
Jarosław Wierzchowski DIAMOND VERONA
  • 1x 7 ZO/N4/
  • 1x 21 ZO/N6/HALA
  • 1x 34 ZO/N5/HALA
10 ACCEPTED 2021-07-07 20:09:45
2021-06-19 20:44:23
Katarzyna Łukasik KALOO B
  • 1x 5 ZO/D1/
  • 1x 19 ZO/D2/ARENA B ZEWNĘTRZNA
  • 1x 32 ZO/D3/ARENA B ZEWNĘTRZNA
9 ACCEPTED 2021-06-21 11:29:00
2021-06-19 10:00:52
Grzegorz Cichoń DREAMER
  • 1x 25 ZO/CS2/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 39 ZO/CS5/ARENA A ZEWNĘTRZNA
8 ACCEPTED 2021-06-19 07:02:37
2021-06-18 18:10:22
Aleksandra Krywult SIMSALABIM 55
  • 1x 10 ZO/CC4/konkurs otwarty ZO + eliminacje MŚMK 7-8l
  • 1x 24 ZO/CC5/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 37 ZO/CC7/ARENA A ZEWNĘTRZNA
7 ACCEPTED 2021-06-17 21:01:43
2021-06-17 18:57:13
Marta Błażko DEVINETTE
  • 1x 25 ZO/CS2/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 39 ZO/CS5/ARENA A ZEWNĘTRZNA
6 ACCEPTED 2021-06-16 23:09:42
2021-06-16 21:54:33
Tamara Kotowicz RAFAELL BH
  • 1x 8 ZO/C2/
  • 1x 22 ZO/C3/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 35 ZO/C4/ARENA A ZEWNĘTRZNA
5 ACCEPTED 2021-06-15 22:18:39
2021-06-15 22:18:25
Sylwia Kolebska JERRO
  • 1x 8 ZO/C2/
  • 1x 22 ZO/C3/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 35 ZO/C4/ARENA A ZEWNĘTRZNA
4 ACCEPTED 2021-06-15 22:18:42
2021-06-15 22:01:00
Julia Jokiel J’ADORE
  • 1x 8 ZO/C2/
  • 1x 22 ZO/C3/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 35 ZO/C4/ARENA A ZEWNĘTRZNA
3 ACCEPTED 2021-06-15 22:18:44
2021-06-15 22:00:10
Marcin Woldański FÜRSTEN FUTURE
  • 1x 7 ZO/N4/
  • 1x 19 ZO/D2/ARENA B ZEWNĘTRZNA
  • 1x 32 ZO/D3/ARENA B ZEWNĘTRZNA
2 ACCEPTED 2021-06-28 11:56:23
2021-06-12 10:47:57
Julia Rozesłańska SATURN
  • 1x 8 ZO/C2/
  • 1x 22 ZO/C3/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 35 ZO/C4/ARENA A ZEWNĘTRZNA
1 ACCEPTED 2021-06-15 21:58:25
2021-06-11 13:26:58
Hanna Suchan STERNIK
  • 1x 25 ZO/CS2/ARENA A ZEWNĘTRZNA
  • 1x 39 ZO/CS5/ARENA A ZEWNĘTRZNA
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Błażko Marta KJ Golden Dream
S
O013182
2. Błońska Anna JKS stajnia brzózki
2006 (JM.)
O052307
3. Bujalska Natalia JKS Equita
2004 (J.)
O041040
4. Chmaj Julia SKJ Salio Besiekierz Rudny
2003 (J.)
O025961
5. Cichoń Grzegorz bez przynależności klubowej
S
O004293
6. Cichoń Michał KJ Lider
S
O013370
7. Czepło Magdalena Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
03292208723
8. Czerwińska Pola KS Centurion
2007 (JM.)
O045767
9. Doniec Magdalena JKS Cwał
2005 (J.)
O042700
10. Drozd Adrianna SS Golden Horse
2001 (MJ.)
O033073
11. Grudziąż Gloria bpk
2004 (J.)
O026631
12. Grygier Wójtowicz Anna WKJ Lublin
S
O006954
13. Hadryś Alicja KJ Golden Dream
S
Brak
14. Hałeła Klaudia KJ ARPAV
2003 (J.)
O031935
15. Janas Ilona BPK MAZ
S
16. Jankowski Hubert KSJ Zagozd
S
O013624
17. Jankowski Hubert KSJ Zagozd
brak
18. Jawor Joanna KJ Okoły
S
O002106
19. Jokiel Julia Varsovia Dressage Club
2005 (J.)
O048620
20. Kochlewska Matylda Stowarzyszenie KS Chojnów
2006 (JM.)
O043764
21. Kolebska Sylwia Varsovia Dressage Club
S
O012682
22. Kolek-Kowieska Agnieszka Klub Jeździecki Janów Podlaski
S
O006175
23. Kornacki Daniel Varsovia Dressage Club
S
O012681
24. Kotowicz Tamara Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
S
O021349
25. Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream
S
O021702
26. Liberda Elżbieta Prawo i Konie
S
O001400
27. Łukasik Katarzyna Equesta
S
O002402
10112881
28. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
29. Mańczak Natalia SCSJ Coval Pogórze
S
K0
30. Mańczak Paula SCSJ Coval Pogórze
S
O010003
31. Moczak Julia KJ Lider Radzionków
S
O004795
32. Puliński Kamil KJ Pro Horses
S
O003896
33. Rozesłańska Julia SKJ Bajardo
2004 (J.)
O047830
10226502
34. Shibneva Evgeniya Podkowa leśna
S
LZRPPZJ/20/21
35. Stelmaszyk Maria KJ LEWADA
2002 (MJ.)
O026744
36. Stępińska Anna Varsovia Dressage Club
S
O028294
37. Suchan Hanna JKS Cwał
S
O006124
38. Swiątkowska-Starawoitowa Hanna Jeździecki Klub Sportowy Rywal
S
O037667
39. Tomaszewska Teresa JKS Equita
40. Tragarz Joanna Klub Sportowy Centurion
S
O003687
10041909
41. Urbańska Małgorzata Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lipnik Kadyny
2004 (J.)
PZJ O054650
42. Usiądek Weronika KS Centurion
2006 (JM.)
O043579
43. Wicher Bianka KJ Golden Dream
2000 (MJ.)
Brak
44. Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin
S
brak
45. Wojtarowicz Wiktor BPK
2004 (J.)
O047275
46. Woldański Marcin Varsovia Dressage Club
S
O003642
10156442
47. Zdunek Dominika Stowarzyszenie Prawo i Konie
2003 (J.)
O035335
48. Ziemińska-Milanowska Katarzyna wkj
S
O017663
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

253

ADORATOR WESTF GER 2009 ogier kasztanowata/168 F: Arpeggio / Acord II
M: Carina / Casparino
K015581 DE441410446709
2.

133

AGAWA MLP POL 2014 klacz gniada/164 F: Efekt mlp
M: Agrykoka mlp
Brak -
3.

887

AMBROZJO SP POL 2012 wałach siwa/163 F: Furst Fugger
M: Arriva sp Calderon old
K026015 616009661124812
4.

233

ARENTO KWPN NED 2005 gelding bay/168 F: Trento B
M: Galucianne
KO14188 528210000742562
5.

238

ARMONA FIDER SP (HANN) POL 2012 klacz kasztanowata/173 F: Fidertanz
M: Armona/Argentinus
K025029 616009530279512
6.

219

ASZANTI MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach kasztanowata/171 F: Efekt
M: Asyria
K020697 616006580312111
7.

174

ATUT SP POL 2009 wałach gniada/170 F: Bonaparte
M: Aura Dahomanka
K016412 POL006570002009
8.

266

ATYLLA L SP POL 2007 Wałach gniada F: Cruzeiro L
M: Andaluzja
K023487 POL009580430507
9.

101

AVENTADOR L WLKP POL 2015 wałach kara/170 F: Ron William
M: Alpina
K027409 616 007 67 00534 15
10.

129

BANKNOT WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach kasztanowata/172 F: Czardasz
M: Benna
K025857 616007610034014
11.

782

BARNADO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/* F: Arriba Z Zangersheide
M: Bakara sp./ Love Affair Han.
K025879 616009580398114
12.

577

BE HAPPY NANNOWERSKA GER 2016 wałach gniada/176 F: Buckingham
M: Frida Gold
Brak Brak
13.

481

BE MY LOVE OLDENBURG NED 2017 wałach kasztanowata/167 F: Borsalino
M: Manira
Brak Brak
14.

258

BELLE COUTUAR M OLDENBURSKA POL 2012 klacz kara/175 F: Bretton Woods
M: Hot linę
Brak De 433330150212
15.

260

BLUE BERRY MALPOLSKA POL 2008 wałach gniada/169 F: Liwiec
M: Baszara
K014812 616006590178508
16.

240

BOLGHERI ZK SP POL 2013 wałach siwa/173 F: Nice Boy / Lancer II
M: Bryza / Palant
K023105 616009590014513
17.

423

BRAND MAGIC MAŁOPOLSKA POL 2017 ogier gniada/172 F: Mighty Magic hol
M: Berra m
- 616006580370217
18.

393

BRIX FALCON DWB DEN 2018 ogier gniada/166 F: Franklin
M: Florentina
Brak 11111
19.

744

BUENOS AIRES OLDENBURG GER 2014 klacz kara/172 F: Bordeaux
M: Day’s Light
K026426 DE433330590214
20.

400

CAMARO SP POL 2017 wałach gniada/169 F: Grey Flanell
M: Cacharell
Brak Brak
21.

264

CAPRIO HANOWER POL 2005 Wałach kasztanowata F: Calido
M: Silvetta
Nr PZJ: K015340
22.

535

CARLOS DRP POL 2016 ogier kasztanowata/172 F: Santana
M: chantal
brak DE 456560468016
23.

888

CARLOS DSP POL 2016 ogier kasztanowata/170 F: Santana old
M: Chantal DSP Cancoon hol.
- DE456560468016
24.

624

CEDRIK MG SP POL 2015 ogier siwa/168 F: Carlos DZ hol.
M: Cornella old. Lord Sinclair baw
K028654 -
25.

441

CHANA Deutsches Sportpferd POL 2017 klacz siwa/168 F: Santana
M: Chelsea II
Brak Brak
26.

610

CHANTAL M OLDENBURSKA POL 2015 klacz kasztanowata/173 F: Charmeur KWPN
M: Crazy Girl han Crazy Classic han.
K026800 2764333304902158
27.

251

CHIKOTO OLDENBURG POL 2012 wałach kasztanowata/178 F: CHINOOK
M: LA DOLCE VITA
K029820 DE433331664812
28.

220

CINNAMON OS POL 2011 klacz kasztanowata/166 F: Cecotto's As
M: Tiamo I
106YJ87 DE418181112011
29.

663

CONSYLIARE SP POL 2015 wałach siwa/172 F: Samba Boy
M: Casablanca
brak Brak
30.

232

CORRLANDO-CATANI HAN. GER 2009 wałach gniada/174 F: NN
M: NN
brak DE 005468
31.

588

CZANTIS SP POL 2016 wałach ciemnogniada/163 F: Solaris
M: Czantoria
Brak Brak
32.

306

CZEREMCHA SP POL 2018 klacz skarogniada/163 F: Sommerhit
M: Czelsi
Brak 616009610031318
33.

600

DAILY DARCO WESTFALSKA GER 2015 gelding grey/167 F: Daily Motion
M: Cinderella SC / Crastallo I
K029611 DE441410992215
34.

660

DANCE FOR ME OLD POL 2015 wałach gniada/165 F: Diamond Hit
M: Amazing Chica
0 DE 433330729015
35.

695

DARK CRUSADOR HANN POL 2015 wałach kara/169 F: Don Index
M: x Lauries Crusador
Brak DE4333333333
36.

263

DARLING'S DREAM HANOWERSKA POL 2002 Wałach kasztanowata F: Day Dream
M: Anna
K019932
37.

754

DAY DREAMER 9 Deutsche Sport Pferd GER 2014 Wałach kasztanowata/173 F: Diamo Gold
M: Divita II / Don Frederico
K027303 DE 473730240614
38.

245

DESPACITO 18 HANNOVER POL 11-02-2013 Wałach gniada/170 F: DESPERADOS
M: BELLA CARA PO BELISSIMO M
K027738 DE431310144613
39.

226

DEVINETTE HANOWERSKA GER 2008 mare black/165 F: Dancier
M: Wanja
K017570 DE431315414308
40.

229

DIAMOND VERONA OLDENBURSKA POL 2014 klacz gniada/170 F: Daily Deal
M: Furst Verona
Brak DE433330851614
41.

235

DIAMOND VERONA OLDENBURG POL 2013 klacz gniada/180 F: Don Gigolo
M: Veronika
K029605 DE433330770313
42.

562

DONATAN SP POL 2016 ogier kara/164 F: Bon Coeur han
M: Dream Girl sp/ Rhytmus S westf.
K029804 616009660520616
43.

127

DORUS TYP KUC POL 2006 wałach tarantowata/kuc:135 F: nn
M: nn
K032399 616999661510006
44.

230

DREAMER HANOWERSKA GER 2008 Wałach gniada/175 F: Don Henrico
M: Hauptstutbuch Lena
K021704 DE431314419908
45.

403

DŻAJF B SP POL 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Le Duc SP
M: Dżagara Młp.
K030441 616 009 58 01966
46.

270

EDAM MAŁOPOLSKA POL 2013 Ogier gniada/170 F: CHESTNUT PARK ALLHAT JAZZ
M: Emina / Divisor
K026661 616006580450913
47.

265

EFRAJM MA-WI MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/173 F: Huzar
M: Estyma
brak 616006510129315
48.

234

EMARK MAŁOPOLSKA POL 2012 Ogier ciemnogniada F: All That Jazz
M: Emeralda m Divisor xx
K022482
49.

191

EMIS Czysta Krew Arabska POL 2013 Wałach siwa/160 F: Haytham Albadeia
M: Emrida
K025429 K025429
50.

399

ENJOY HANNOVER POL 2018 wałach kasztanowata/167 F: Elton John
M: Don Schufro
Brak DE 431436947918
51.

255

ESPLANADA HOL. POL 2012 Klacz siwa/176 F: Cormint
M: Veltin
K022008 DE421000509112
52.

207

EVENTING DREAM SP POL 2010 Gelding bay/172 F: Ekwador
M: Ratina A
K017754 616009640098510
53.

518

FANCY BOY HANOWERSKA GER 2016 wałach kara/166 F: Finest
M: Dijala
Brak DE 431316743516
54.

244

FANTASTIC SURPRISE NIEM SPORT POL 2012 wałach kasztanowata/171 F: Florencio I
M: Worldry Grace
Brak 12345
55.

267

FARUK LUSITANO POL 2012 wałach kara/. F: .
M: .
K022548 724910000026072
56.

254

FIRST CLASS OLDENBURG DEU 2012 Klacz gniada/169 F: Foundation han
M: Samantha/ Sandro Hit old
brak
57.

522

FIRST IMPRESSION HANOWERSKA GER 2016 wałach gniada/170 F: Fürst Belissaro
M: Wega
brak DE431317306016
58.

132

FORTUNA OLD POL ???? klacz gniada/168 F: Farbenspiel
M: Whitney/Welmeyer
Brak -
59.

262

FRANCIS MACLENBURG GER 2013 gelding bay/175 F: Colfosco
M: Tiamo I
K027233 DE427270218913
60.

402

FRANKIE M OLDENBURG POL 2017 ogier gniada/172 F: Franklin
M: Swarovski
Brak DE 433330865717
61.

450

FRASCATI XXXX POL 2017 wałach gniada/160 F: Florencio
M: Tuana
Xxxx Xxxx
62.

171

FREDI SP POL 2014 wałach ciemnogniada/173 F: Klasyk
M: Fiona
K030344 6160096100357
63.

216

FURST APACHINO OLDENBURG POL 2013 Ogier kasztanowata/170cm F: Apache KWPN
M: Fame han. / Fabriano han.
K023716 DE433335051613
64.

224

FÜRSTEN FUTURE OLD GER 2015 wałach kara/174 F: Fürsten Look
M: Fürsten Classic
0 DE433335065015
65.

556

FÜRSTIN FRANCESCA G OLDENBURG POL 2016 klacz gniada/165 F: Franziskus han
M: Sandra G old/Sieger Hit old
K029647 DE433330854116
66.

555

GENERATION KWPN NED 2016 wałach kasztanowata/166 F: Geniaal
M: Legia
Brak Brak
67.

138

GIOVVANI II KG SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/170 F: Landor S
M: Genewa KG
K021971 616009610116010
68.

259

GNL MIRA P SP POL 2007 klacz gniada/168 F: LE DUC
M: MAXSIMA-P
12710 POL009670042507
69.

247

GONZO SP POL 2013 wałach gniada/163 F: Star Turn
M: Grenada
K025060 616009640072113
70.

112

GRAND TIETSE FRYZ STER VB POL 2010 ogier kara/165 F: Tietse 428
M: Sofie V
K029236 616004201005156
71.

261

GUAPO LUS POL 2011 ogier jelenia/168 F: xarme
M: Valsa
brak 620001002671675
72.

601

HAJDUK MAŁOPOLSKA POL 2015 ogier kara/171 F: Huzar
M: Hala
K028092 616006580252815
73.

875

HAPPY DANCER HANNOVER POL 2011 Wałach gniada/170 F: Happy
M: Dncer
Brak Brak
74.

214

HARLEY ZOF MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach kara/167 F: Chester
M: Helka
K012777 POL006590115107
75.

241

HARRISON SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: JAZZ
M: HOSSA
K021699
76.

796

HEILINE'S ZANZIER DWB DEN 2013 Ogier kasztanowata F: Blue Hors Zack DWB
M: Danceline TS han. De Niro han.
K024290
77.

886

HENDERSON KWPN POL 2012 wałach ciemnogniada/170 F: Johnson
M: Real Magic Ron Magic
Brak Brak
78.

852

HERO'S KWPN POL 2012 Wałach ciemnogniada/178 F: Dayano
M: Wilana S / Ferro
K022009 brak
79.

469

HIGH DANCE SP POL 2017 ogier kasztanowata/167 F: Florestano
M: Haike Onet daoln
K0323353 616009670070517
80.

890

IDEAL UKRAIŃSKA UKR 2013 wałach skarogniada/170 F: Akkora
M: Izouchina
Bram Brak
81.

736

IDWINARETTO KWPN POL 2013 klacz ciemnogniada/177 F: everdale
M: betwina
brak 528210002964623
82.

476

INCOGNITO INC WESTFALSKA GER 2017 wałach kasztanowata/170 F: Asgard's Ibiza
M: Haja ( po His Highness)
PZJ LKPZJ/90/21 DE441410451417
83.

271

INCREDIBLE SUMMER KWPN POL 2013 klacz kasztanowata/173 F: Dream Boy
M: Amilita
Brak 528003201301106
84.

440

INGEBORG TRAKEŃSKA POL 2017 klacz kara/160 F: Helium
M: Ajoa
Brak Brak
85.

223

J’ADORE HANN GER 2014 wałach gniada/170 F: Eye Catcher
M: Polka
Brak Brak
86.

210

JAMES GRANT KWPN POL 2014 wałach gniada/176 F: Apache
M: -
- 528003201403291
87.

222

JERRO KWPN POL 2005 wałach gniada/167 F: Jazz
M: Petra
Brak 528003
88.

128

JULIEN SP POL 20.08.2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Kilian 38
M: Jemioła
none 616009600125615
89.

228

JULIEN SP POL 20.08.2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Kilian 38
M: Jemioła
none 616009600125615
90.

249

KADAFFI P SP POL 2011 wałach ciemnogniada/kuc:kuc:17 F: Ron William
M: Kalipso - P
Brak 616009670019411
91.

173

KALARUS SP POL 2003 Wałach gniada/168 F: Pegasus HB
M: Kalahari
K008136
92.

208

KALOO B KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/173 F: Rousseau
M: Zazoo/Redford/Krack C
K031556 528003201508857
93.

170

KARAOKE - POL 2010 mare bay/170 F: Kałkan
M: Trawiata
KO28086 616999580672910
94.

484

KENTUCKY 17 TRAKEN POL 2017 wałach ciemnogniada/167 F: Easy Game
M: Kolamina (o. All Inclusive)
K032402 616003010088217
95.

520

KORGOLA TRAKEŃSKA POL 2016 klacz skarogniada/167 F: Schwarzgold
M: Korga
brak 616003010087016
96.

439

L-JAGGER SP POL 2017 wałach siwa/166 F: Johnson
M: Lantani
Brak Brak
97.

500

L'AMOUR KWPN POL 2016 wałach kara/177 F: San Amour
M: Horiska
Brak 528003201608021
98.

497

LA MUSICA OLDENBURSKA POL 2017 klacz kasztanowata/183 F: Le Vivaldi
M: Hauptstutbuch Donna
brak DE 433332232417
99.

147

LADY OF WINSTON Kuc Walijski Półkrwi POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:144 F: Leuns Veld’s Winston
M: Miss You
K029443 528008110033611
100.

113

LADYANA KWPN NED 2016 klacz gniada/174 F: Hitmaker
M: Faydiana/Uphill
K031557 528210004427674
101.

568

LADYKILLER KWPN POL 2016 ogier kara/170 F: Glamourdale KWPN
M: Gukevannie KWPN Westpaint KWPN
brak 5555555
102.

659

LARI FARI Deutsches Sportpferd GER 2015 Ogier kasztanowata/170 F: LUIS FIGO, baw.
M: PINK FLOYD, baw. / Don Diamond, wur.
K027804 DE 481 810159315
103.

100

LASSLO Pełna Krew Angielska POL 2006 wałach kasztanowata/174 F: Diamante
M: Loveliness
K030343 276GER000181720
104.

149

LAYRO STW BWP POL 2011 wałach siwa/167 F: Cassander van Het Bremhof
M: Athena
K021391 981100002680724
105.

256

LEGERETE 2 OLDENBURG POL 2007 klacz kasztanowata/170 F: Licotus
M: Flamenco of love
K027100 DE433331009307
106.

519

LEMIRAH-GONDA KWPN NED 2016 klacz ciemnokasztanowata/176 F: Krack C
M: Emirah-Gonda/Sir Oldenburg
brak 528003201609025
107.

236

LINDT HAN POL 2014 wałach gniada/170 F: Livaldon han
M: Wanda han/ Worldly han.
K027996 Brak
108.

189

LITTLE BEAR KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: nn
M: nn
K029534
109.

537

LITVA DSP POL 2016 klacz skarogniada/169 F: santana
M: libra
brak DE 456560367716
110.

502

LORD OF HOLLAND KWPN POL 2016 ogier kara/173 F: Hero of Holland / Apache
M: Canoeska / Lord Loxley
K029558 528003201604178
111.

131

LUDOVIK LATVIJAS LAT 2012 wałach skarogniada/175 F: Liverpul
M: Visluga
brak 428001000001564
112.

231

M-CAS-AS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 wałach kasztanowata/163 F: Corofini
M: Monellina
K028405 616009680079211
113.

117

M-FEINGOLD KWPN POL 2017 ogier kara/174 F: Goldberg
M: Furst Lady
brak 528003201708767
114.

442

MAGICALLY PAINTED BLACK EVO KWPN NED 2017 ogier kara/169 F: Sir donnerhall
M: Alliante
K032548 52801046562
115.

148

MIDORI Pełna Krew Angielska POL 2017 wałach gniada/159 F: October
M: Medicina
Brak 0
116.

889

Miracle Firu 2017 F:
M:
117.

172

MOBY DIC KUC FELIŃSKI POL 2009 wałach siwa/kuc:126 F: wartownik
M: gucja
brak pol 562 670982513
118.

250

MR. DESPO HANOWERSKA POL 2012 Ogier kara/171 F: Desperando
M: po Royal Dance
DE431316791713 brak
119.

192

MURANO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach kara/168 F: Barros
M: Malezja
K026897 616009610023715
120.

407

MY CHOICE SQBS KWPN POL 2017 klacz skarogniada/175 F: Fellini
M: Girginia SQBS
Brak 528003201700320 VB
121.

403

MY DEAL KWPN NED 2017 wałach gniada/168 F: I dont know
M: Podam jak wroce
11111 5555555
122.

378

NEOGEEN KWPN POL 2018 wałach ciemnogniada/163 F: Grand Galaxy Win
M: Anneatrade
Brak 528003201803756
123.

239

NEVERLEN L SP POL 2011 Wałach kara F: Lansjer L
M: Nadin L
K023346 616009580269811
124.

380

NIGIEL KWPN NED 2018 wałach ciemnogniada/165 F: Icellie
M: Cinderella
Brak 528003201805858
125.

457

PARADISE SP POL 2017 ogier siwa/165 F: Salvatore Ferragamo
M: Princess
K0 616
126.

269

POBEDIT UKRAIŃSKA UKR 2011 wałach kasztanowata/166 F: Bursz
M: Prejsi
Brak UA440001059
127.

246

POEZJA-P SP POL 2014 Klacz gniada/180 F: Arriba Z
M: Patyna m/ Vis Versa xo
K028060 616 009 55 01000 14
128.

114

POKLASK MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach kara/163 F: Huzar
M: Potencja
K031920 616006580203317
129.

1

POTER KUC WALIJSKI POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:kuc:12 F: Apasjonata Saganek
M: Gemestone Philadelphia
K030092 616013540040510
130.

242

QUANTUM OF SOLACE HOLSZTYNSKA POL 2011 Ogier kasztanowata F: Quaterback
M: Sunshine XVI
K019443
131.

566

QUICK STAR BWP POL 2016 ogier kara/172 F: Special Agent Amour
M: Johanna/Johnson
K031284 056002W00314539
132.

494

RADIUS SWB POL 2017 ogier ciemnogniada/168 F: Revolution
M: Womanthika M
Brak SW111111
133.

225

RAFAELL BH SP POL 2011 wałach gniada/174 F: Elf
M: Roxy HL
K022946 616009661563611
134.

379

REVEL DREAM Polski Koń Sportowy POL 2018 ogier gniada/165 F: Dream Boy
M: Romanza
Brak 616009592066218
135.

464

REVOLUSHKA MB HANOWERSKA GER 2017 klacz gniada/167 F: Revolution
M: Lauries Crusador xx
brak DE 43310370317
136.

248

RUBINA 395 OLDENBURG GER 2008 Klacz kara/164 F: Hoftanz / His Highness
M: Ramona / Furst Heinrich
K022766 DE433330973008 106AE59
137.

551

SALSA J SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Karbon
M: Serwantka
K029851 616009600072516
138.

465

SANTA LUCIA OLDENBURSKA GER 2017 klacz gniada/170 F: St. Schufro
M: Farewell
brak DE 433333038457
139.

201

SATURN SP POL 2006 wałach gniada/166 F: Lampart
M: Sauna
K021150 POL 009580658306
140.

257

SCHANEL SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/167 F: Rammstein
M: Skaja
K026311 616009580169012
141.

217

SHADOW SP POL 2013 Wałach gniada/* F: Rammstein hol.
M: Skaja old. / Danone han.
K023050 616009580256113
142.

227

SIMSALABIM 55 REN. GER 2008 Wałach kasztanowata F: Sir Donnerhall
M: Federeweisse RH
K026575
143.

483

SIR MORRICONE NIEMCY POL 2017 wałach skarogniada/166 F: Morricone
M: Seniorita (Scolari)
brak DE 455550448917
144.

252

SISI Koń Oldenburski POL 2013 klacz kara/173 F: Suprice
M: Navira
K028425 DE433334038613
145.

146

SMYK KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Szaman
M: Sonia
K023357 013 61 01054 08
146.

221

STERNIK SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Contendor
M: Stella
K015385 616009610218709
147.

237

ŚWIETLIK Pełna Krew Angielska POL 2009 wałach gniada/162 F: Noel
M: Świetlana
K029547 POL 090 000006385
148.

321

TANZGOLD II TRAKEŃSKA POL 2018 ogier skarogniada/166 F: Schwarzgold
M: Tacana
brak 616003010091618
149.

653

TERGAMO SP POL 2015 wałach kara/160 F: Bułat
M: Tekila
LKPZJ/11495/21 616009610077015
150.

268

TOSKANIA UKRAIŃSKA POL 2011 klacz kasztanowata/170 F: Kwarc
M: Twerd'
Brak UA120000846
151.

128

TRAVIATA KUC POL 2001 klacz ciemnogniada/kuc:148 F: Walor
M: Toppolina
K008477 POL013660067601
152.

443

UNE PETITE FLEUR OLDENBURSKA GER 2017 klacz kara/169 F: Indian Rock
M: Une Gribaldi
Brak DE433332244917
153.

485

VIVIENNE G OLD POL 2017 klacz kasztanowata/170 F: Vivaldi
M: balerina/bretton Woods
brak brak
154.

125

WENTO KOŃ MAŁY POL 2017 wałach kasztanowata/mk:150 F: Nordmann
M: Westa
Brak 616 013 64 00440 17
155.

243

ZADAR SP POL 2009 wałach siwa/175 F: Larron
M: Zamira
K026503 616009610291809
156.

609

ZALGARII ROYAL Niemiecki Koń Sportowy POL 2015 wałach kara/180 F: Zalando
M: Picadilly
Brak 616098200221731
157.

67

ZI-ZI TOP LWB POL 2009 Ogier gniada/165 F: Zidane Velvet
M: Afina
brak brak
Rider Club
Competition
Prize
Błażko Marta KJ Golden Dream
100
SUM:
100.00
Błońska Anna JKS stajnia brzózki
100
100
SUM:
200.00
Bujalska Natalia JKS Equita
50
SUM:
50.00
Chmaj Julia SKJ Salio Besiekierz Rudny
100
100
SUM:
200.00
Cichoń Grzegorz bez przynależności klubowej
50
100
SUM:
150.00
Cichoń Michał KJ Lider
200
200
SUM:
400.00
Drozd Adrianna SS Golden Horse
150
150
150
SUM:
450.00
Grygier Wójtowicz Anna WKJ Lublin
100
200
200
SUM:
500.00
Hałeła Klaudia KJ ARPAV
150
150
50
SUM:
350.00
Janas Ilona BPK MAZ
150
50
50
SUM:
250.00
Jankowski Hubert KSJ Zagozd
200
150
150
SUM:
500.00
Kochlewska Matylda Stowarzyszenie KS Chojnów
50
50
SUM:
100.00
Kolek-Kowieska Agnieszka Klub Jeździecki Janów Podlaski
50
50
100
SUM:
200.00
Liberda Elżbieta Prawo i Konie
100
SUM:
100.00
Łukasik Katarzyna Equesta
150
150
SUM:
300.00
Mańczak Natalia SCSJ Coval Pogórze
100
150
150
SUM:
400.00
Moczak Julia KJ Lider Radzionków
150
SUM:
150.00
Suchan Hanna JKS Cwał
150
150
SUM:
300.00
Swiątkowska-Starawoitowa Hanna Jeździecki Klub Sportowy Rywal
100
50
SUM:
150.00
Tragarz Joanna Klub Sportowy Centurion
200
SUM:
200.00
Usiądek Weronika KS Centurion
50
50
SUM:
100.00
Wojtarowicz Wiktor BPK
50
100
150
SUM:
300.00
Woldański Marcin Varsovia Dressage Club
150
100
150
100
100
SUM:
600.00
Zdunek Dominika Stowarzyszenie Prawo i Konie
50
SUM:
50.00
Ziemińska-Milanowska Katarzyna wkj
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Błażko Marta
KJ Golden Dream
DEVINETTE (226)
2021-07-17
3
100
Błońska Anna
JKS stajnia brzózki
2021-07-16
2
100
2021-07-17
4
2021-07-18
2
100
Bujalska Natalia
JKS Equita
2021-07-16
7
2021-07-17
9
2021-07-18
4
50
Chmaj Julia
SKJ Salio Besiekierz Rudny
2021-07-16
16
2021-07-17
2
100
2021-07-17
15
2021-07-18
2
100
2021-07-18
7
Cichoń Grzegorz
bez przynależności klubowej
DREAMER (230)
2021-07-17
4
50
2021-07-18
3
100
Cichoń Michał
KJ Lider
2021-07-16
2021-07-17
1
200
2021-07-18
1
200
Czepło Magdalena
Bez Przynależności Klubowej
ARENTO (233)
2021-07-16
17
2021-07-17
12
Czerwińska Pola
KS Centurion
2021-07-16
1
2021-07-17
1
2021-07-18
1
Doniec Magdalena
JKS Cwał
GONZO (247)
2021-07-16
12
2021-07-17
17
Drozd Adrianna
SS Golden Horse
ESPLANADA (255)
2021-07-16
1
150
2021-07-17
1
150
2021-07-18
1
150
Grudziąż Gloria
bpk
POEZJA-P (246)
2021-07-16
11
2021-07-17
5
2021-07-18
8
Grygier Wójtowicz Anna
WKJ Lublin
SHADOW (217)
2021-07-16
3
100
2021-07-17
1
200
2021-07-18
1
200
Hadryś Alicja
KJ Golden Dream
2021-07-18
4
Hałeła Klaudia
KJ ARPAV
CHIKOTO (251)
2021-07-16
1
150
2021-07-17
1
150
2021-07-18
3
50
Janas Ilona
BPK MAZ
2021-07-16
2
150
2021-07-17
4
50
EDAM (270)
2021-07-16
5
2021-07-17
4
50
Jankowski Hubert
KSJ Zagozd
2021-07-16
1
200
2021-07-17
2
150
2021-07-18
2
150
Jankowski Hubert
KSJ Zagozd
2021-07-16
6
Jawor Joanna
KJ Okoły
CINNAMON (220)
2021-07-18
3
Jokiel Julia
Varsovia Dressage Club
J’ADORE (223)
2021-07-16
10
2021-07-17
5
2021-07-18
6
Kochlewska Matylda
Stowarzyszenie KS Chojnów
2021-07-16
4
2021-07-17
3
50
2021-07-18
3
50
Kolebska Sylwia
Varsovia Dressage Club
HERO'S (852)
2021-07-18
6
Kolek-Kowieska Agnieszka
Klub Jeździecki Janów Podlaski
EMARK (234)
2021-07-16
4
50
2021-07-17
3
50
2021-07-18
2
100
Kornacki Daniel
Varsovia Dressage Club
ASZANTI (219)
2021-07-16
8
2021-07-17
14
Kotowicz Tamara
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2021-07-16
13
2021-07-17
13
2021-07-18
10
Krywult Aleksandra
SKJ Golden Dream
2021-07-16
5
2021-07-17
6
Liberda Elżbieta
Prawo i Konie
ATYLLA L (266)
2021-07-17
3
100
Łukasik Katarzyna
Equesta
KALOO B (208)
2021-07-16
1
150
2021-07-17
1
150
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
ADORATOR (253)
2021-07-16
7
Mańczak Natalia
SCSJ Coval Pogórze
HARRISON (241)
2021-07-16
2
100
2021-07-17
1
150
2021-07-18
1
150
Mańczak Paula
SCSJ Coval Pogórze
2021-07-16
9
2021-07-17
10
Moczak Julia
KJ Lider Radzionków
2021-07-16
2
150
2021-07-18
5
Puliński Kamil
KJ Pro Horses
HENDERSON (886)
2021-07-18
1
Rozesłańska Julia
SKJ Bajardo
SATURN (201)
2021-07-16
6
2021-07-17
11
2021-07-18
5
Shibneva Evgeniya
Podkowa leśna
POBEDIT (269)
2021-07-16
14
2021-07-17
16
IDEAL (890)
2021-07-16
Stępińska Anna
Varsovia Dressage Club
TERGAMO (653)
2021-07-17
8
2021-07-18
9
Suchan Hanna
JKS Cwał
STERNIK (221)
2021-07-17
2
150
2021-07-18
2
150
Swiątkowska-Starawoitowa Hanna
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2021-07-16
6
2021-07-17
2
100
2021-07-18
3
50
Tomaszewska Teresa
JKS Equita
AMBROZJO (887)
2021-07-18
2
Tragarz Joanna
Klub Sportowy Centurion
2021-07-16
1
200
2021-07-17
1
Urbańska Małgorzata
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lipnik Kadyny
FRANCIS (262)
2021-07-16
15
2021-07-17
18
Usiądek Weronika
KS Centurion
MR. DESPO (250)
2021-07-16
4
50
2021-07-17
3
50
Wicher Bianka
KJ Golden Dream
KADAFFI P (249)
2021-07-17
Wojtarowicz Wiktor
BPK
ZADAR (243)
2021-07-16
3
50
2021-07-17
2
100
2021-07-18
1
150
Woldański Marcin
Varsovia Dressage Club
2021-07-16
1
150
2021-07-17
2
100
2021-07-18
1
150
2021-07-16
2
100
2021-07-17
7
2021-07-18
2
100
Zdunek Dominika
Stowarzyszenie Prawo i Konie
CAPRIO (264)
2021-07-16
5
2021-07-17
FARUK (267)
2021-07-16
3
50
Ziemińska-Milanowska Katarzyna
wkj
2021-07-16
8
2021-07-17
5
2021-07-18
3
100

Number of Riders: 48

Number of Horses: 157

The sum of prizes: 6 200.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl