Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Ujeżdżeniowa Majówka w Białym Lesie (ZOiR-A)
KJ Biały Las, 30.04-2.05.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
97 ACCEPTED 2021-04-22 22:53:50
2021-04-22 22:53:50
Marta Stępkowska FURST FABULOUS
  • 1x 23/L-2 ZR/o nagrodę firmy For Horses
96 ACCEPTED 2021-04-26 11:20:40
2021-04-21 21:30:49
Anna Hajdaniak PATASZON
  • 1x 24/P-3 ZR/o nagrodę firmy Concept Horses
95 ACCEPTED 2021-04-21 15:48:58
2021-04-21 15:39:40
Dorota Wierzbowska CORNE
  • 1x 24/P-3 ZR/o nagrodę firmy Concept Horses
94 ACCEPTED 2021-04-21 15:49:00
2021-04-21 15:29:14
Gabriela Wierzbicka-Kerber BETTY
  • 1x 23/L-2 ZR/o nagrodę firmy For Horses
93 ACCEPTED 2021-04-24 08:19:18
2021-04-20 13:44:47
Aleksandra Popławska CAPO 20
  • 1x 10/CC-4 ZO/o puchar Wójta Gminy Świdnicy
  • 1x 21/CC-5 ZO/
92 ACCEPTED 2021-04-20 09:36:09
2021-04-20 09:34:10
Zofia Fragstein-Niemsdorff RAMIRO
  • 1x 3/N-4 ZR/o nagrodę Stajni Biały Las
  • 1x 14/N-5 ZR/pod patronatem Stajni Biały Las
  • 1x 25/N-6 ZR/o nagrodę sklepu jeździeckiego Dobry Koń
91 ACCEPTED 2021-04-20 09:36:13
2021-04-20 09:32:36
Zofia Fragstein-Niemsdorff HOPEFUL SUNDANCER
  • 1x 5/D-1 ZO/o Puchar Starosty Świdnickiego
  • 1x 16/D-2 ZO/o nagrodę firmy Dobry Koń
  • 1x 27/D-3 ZO/o nagrodę firmy Ziaja
90 ACCEPTED 2021-04-27 17:12:31
2021-04-19 20:06:29
Klara Woźnicka GO GO BORNEO
  • 1x 31a/CC-4 ZR/o nagrodę Equeen
89 ACCEPTED 2021-04-24 08:58:25
2021-04-19 18:51:27
Maja Włodarkiewicz PRIMO J
  • 1x 2/P-1 ZR/o nagrodę firmy For Horses
  • 1x 13/P-2 ZR/o nagrodę Pani Kamy Karst
  • 1x 24/P-3 ZR/o nagrodę firmy Concept Horses
88 ACCEPTED 2021-04-28 08:13:52
2021-04-16 21:30:33
Aleksandra Błachno TRAVENORT'S DIABOLO
  • 1x 8/C-2 ZO/o nagrodę winnicy Silesian
  • 1x 19/C-3 ZO/
  • 1x 30/C-4 ZO/o nagrodę firmy Equisystem
87 ACCEPTED 2021-04-24 11:08:22
2021-04-16 15:55:26
Klaudia Skrzyniarz-Skiba VARADERO I
  • 1x 7/C-1 ZR/o nagrodę sklepu Patataj
  • 1x M6/el. MPMK 6 latki/
86 ACCEPTED 2021-04-19 10:07:00
2021-04-16 12:49:39
Alicja Stępień DIADER DEVIL DIAMOND
  • 1x 2/P-1 ZR/o nagrodę firmy For Horses
  • 1x 13/P-2 ZR/o nagrodę Pani Kamy Karst
  • 1x 24/P-3 ZR/o nagrodę firmy Concept Horses
85 ACCEPTED 2021-04-19 18:28:49
2021-04-16 12:14:48
Paulina Lenkiewicz ZIDAN
  • 1x 18/C-2 ZR/o nagrody firmy ZIAJA
84 ACCEPTED 2021-04-25 19:04:56
2021-04-16 12:03:56
Agnieszka Domagała DON KENNEDY
  • 1x 22/CS-2 ZO/
83 ACCEPTED 2021-04-24 19:13:03
2021-04-16 10:57:12
Aleksandra Matkiewicz EURO CALMA
  • 1x 7/C-1 ZR/o nagrodę sklepu Patataj
  • 1x 29/C-3 ZR/o nagrodę firmy DHORSE
82 ACCEPTED 2021-04-20 08:29:11
2021-04-16 10:33:37
Małgorzata Święcicka DARK LADY
  • 1x M6/el. MPMK 6 latki/
  • 1x 25/N-6 ZR/o nagrodę sklepu jeździeckiego Dobry Koń
81 ACCEPTED 2021-04-19 15:56:16
2021-04-16 10:24:13
Katarzyna Święcicka TAISA
  • 1x 14/N-5 ZR/pod patronatem Stajni Biały Las
  • 1x 25/N-6 ZR/o nagrodę sklepu jeździeckiego Dobry Koń
80 ACCEPTED 2021-04-19 15:56:22
2021-04-16 10:14:34
Katarzyna Święcicka WIN
  • 1x 13/P-2 ZR/o nagrodę Pani Kamy Karst
  • 1x 24/P-3 ZR/o nagrodę firmy Concept Horses
79 ACCEPTED 2021-04-21 09:25:07
2021-04-15 13:19:52
Kinga Paszkiewicz PRESJA
  • 1x 10/CC-4 ZO/o puchar Wójta Gminy Świdnicy
  • 1x 20/CC-2 ZO/
78 ACCEPTED 2021-04-16 20:28:20
2021-04-15 11:11:42
Nikola Łużna DON PEDRO P
  • 1x 12/L-2 ZR/o nagrodę sklepu jeździeckiego Patataj
77 ACCEPTED 2021-04-27 14:41:53
2021-04-15 10:38:38
Filip Poszumski KWINTEN
  • 1x 3/N-4 ZR/o nagrodę Stajni Biały Las
  • 1x 14/N-5 ZR/pod patronatem Stajni Biały Las
  • 1x 25/N-6 ZR/o nagrodę sklepu jeździeckiego Dobry Koń
76 ACCEPTED 2021-04-21 22:11:38
2021-04-15 10:07:58
Wiktoria Nabakowska JARANDER
  • 1x 2/P-1 ZR/o nagrodę firmy For Horses
  • 1x 13/P-2 ZR/o nagrodę Pani Kamy Karst
  • 1x 24/P-3 ZR/o nagrodę firmy Concept Horses
75 ACCEPTED 2021-04-20 08:31:12
2021-04-14 22:56:11
Olga Mieszczak SIR SANDRO HZ
  • 1x M1/el. MPMK 4 latki/
  • 1x M4/el. MPMK 4 latki/
74 ACCEPTED 2021-04-20 07:47:32
2021-04-14 21:04:33
Julia Łużna DON PEDRO P
  • 1x 1/L-1 ZR/o nagrodę firmy Biały Las
  • 1x 23/L-2 ZR/o nagrodę firmy For Horses
73 ACCEPTED 2021-04-15 12:40:11
2021-04-14 15:56:15
Nikola Marczak SNAPCHAT
  • 1x 1/L-1 ZR/o nagrodę firmy Biały Las
  • 1x 2/P-1 ZR/o nagrodę firmy For Horses
  • 1x 13/P-2 ZR/o nagrodę Pani Kamy Karst
  • 1x 23/L-2 ZR/o nagrodę firmy For Horses
72 ACCEPTED 2021-04-15 12:40:16
2021-04-14 15:50:11
Karolina Mazurek LIDER
  • 1x 10/CC-4 ZO/o puchar Wójta Gminy Świdnicy
  • 1x 21/CC-5 ZO/
  • 1x 32/CC-7 ZO/o Puchar Wójta Gminy Świdnica
71 ACCEPTED 2021-04-15 12:40:20
2021-04-14 15:49:22
Karolina Mazurek PARTITA
  • 1x 3/N-4 ZR/o nagrodę Stajni Biały Las
  • 1x 14/N-5 ZR/pod patronatem Stajni Biały Las
70 ACCEPTED 2021-04-15 12:40:24
2021-04-14 15:48:42
Karolina Mazurek BIAŁY KRUK
  • 1x 2/P-1 ZR/o nagrodę firmy For Horses
  • 1x 4/D-1 ZR/o nagrodę Stajni Biały Las
  • 1x 13/P-2 ZR/o nagrodę Pani Kamy Karst
  • 1x 15/D-2 ZR/pod patronatem Stajni Biały Las
69 ACCEPTED 2021-04-15 12:40:28
2021-04-14 15:47:22
Karolina Mazurek ZEUS
  • 1x M1/el. MPMK 4 latki/
  • 1x M4/el. MPMK 4 latki/
68 ACCEPTED 2021-04-14 14:46:25
2021-04-14 13:28:23
Maria Knap GANIMEDES
  • 1x 6/N-1 ZO kuce/o Puchar Burmistrza Miasta Żarów i nagrodę Stajni Biały Las
  • 1x 17/N-2 ZO kuce/o Puchar Starosty Świdnickiego
67 ACCEPTED 2021-04-26 20:33:53
2021-04-14 10:28:20
Magdalena Tomków-Bednarska DIARO
  • 1x 1/L-1 ZR/o nagrodę firmy Biały Las
  • 1x 4/D-1 ZR/o nagrodę Stajni Biały Las
  • 1x 15/D-2 ZR/pod patronatem Stajni Biały Las
  • 1x 24/P-3 ZR/o nagrodę firmy Concept Horses
  • 1x 26/D-3 ZR/o nagrodę firmy BioMagVet
66 ACCEPTED 2021-04-14 11:10:53
2021-04-14 09:38:29
Katarzyna Popiołek GALAPAGOS
  • 1x 11/CS-1 ZO/o Puchar Burmistrza Gminy Żrów, o nagrodę firmy Ziaja
  • 1x 21/CC-5 ZO/
65 ACCEPTED 2021-04-14 11:10:48
2021-04-14 08:50:12
Oliwia Żarczyńska TAILORMADE LOBSTER
  • 1x 2/P-1 ZR/o nagrodę firmy For Horses
  • 1x 13/P-2 ZR/o nagrodę Pani Kamy Karst
  • 1x 24/P-3 ZR/o nagrodę firmy Concept Horses
64 ACCEPTED 2021-04-26 19:57:57
2021-04-14 08:42:54
Izabela Dyrek- Matuszewska BLUEBERRY
  • 1x 3/N-4 ZR/o nagrodę Stajni Biały Las
  • 1x 14/N-5 ZR/pod patronatem Stajni Biały Las
  • 1x 25/N-6 ZR/o nagrodę sklepu jeździeckiego Dobry Koń
63 ACCEPTED 2021-04-24 12:13:20
2021-04-13 22:25:03
Marta Ginda DANCE FOR ME
  • 1x M3/el. MPMK 6 latki/
  • 1x M6/el. MPMK 6 latki/
  • 1x 25/N-6 ZR/o nagrodę sklepu jeździeckiego Dobry Koń
62 ACCEPTED 2021-04-14 08:30:19
2021-04-13 21:08:01
Paulina Salwińska JAK QUMBALL
  • 1x 9a/CC-1 ZR/o nagrodę firmy Equeen
  • 1x 20a/CC-2 ZR/o nagrodę firmy Equeen
  • 1x 31a/CC-4 ZR/o nagrodę Equeen
61 ACCEPTED 2021-04-14 21:06:25
2021-04-13 19:46:00
Amelia Pietraszek DON PEDRO P
  • 1x 2/P-1 ZR/o nagrodę firmy For Horses
  • 1x 13/P-2 ZR/o nagrodę Pani Kamy Karst
  • 1x 24/P-3 ZR/o nagrodę firmy Concept Horses
60 ACCEPTED 2021-04-14 08:30:27
2021-04-13 19:28:57
Amelia Pietraszek FERRARI K
  • 1x 2/P-1 ZR/o nagrodę firmy For Horses
59 ACCEPTED 2021-04-14 08:30:36
2021-04-13 19:28:03
Wiktoria Zakrzewska KASANDRA
  • 1x 1/L-1 ZR/o nagrodę firmy Biały Las
  • 1x 12/L-2 ZR/o nagrodę sklepu jeździeckiego Patataj
  • 1x 23/L-2 ZR/o nagrodę firmy For Horses
58 ACCEPTED 2021-04-14 08:30:40
2021-04-13 19:22:03
Julia Charonska SZARON
  • 1x 1/L-1 ZR/o nagrodę firmy Biały Las
  • 1x 12/L-2 ZR/o nagrodę sklepu jeździeckiego Patataj
  • 1x 23/L-2 ZR/o nagrodę firmy For Horses
57 ACCEPTED 2021-04-14 08:30:56
2021-04-13 17:04:29
Monika Augustyniak VERBENA
  • 1x 1/L-1 ZR/o nagrodę firmy Biały Las
  • 1x 2/P-1 ZR/o nagrodę firmy For Horses
  • 1x 12/L-2 ZR/o nagrodę sklepu jeździeckiego Patataj
  • 1x 13/P-2 ZR/o nagrodę Pani Kamy Karst
  • 1x 23/L-2 ZR/o nagrodę firmy For Horses
  • 1x 24/P-3 ZR/o nagrodę firmy Concept Horses
56 ACCEPTED 2021-04-14 08:31:08
2021-04-13 16:07:29
Izabela Kowalska ROCKSANADOR
  • 1x 10/CC-4 ZO/o puchar Wójta Gminy Świdnicy
  • 1x 21/CC-5 ZO/
  • 1x 32/CC-7 ZO/o Puchar Wójta Gminy Świdnica
55 ACCEPTED 2021-04-14 08:31:14
2021-04-13 16:06:36
Izabela Kowalska DESIDERIO
  • 1x 9/CC-1 ZO/o Puichar Wójta Gminy Świdnica, nagrodę Winnicy Silesian
  • 1x 20/CC-2 ZO/
  • 1x /CC-6 ZO/
54 ACCEPTED 2021-04-24 08:57:28
2021-04-13 16:03:31
Izabela Kowalska EXPRESSO
  • 1x 10/CC-4 ZO/o puchar Wójta Gminy Świdnicy
  • 1x 21/CC-5 ZO/
  • 1x 32/CC-7 ZO/o Puchar Wójta Gminy Świdnica
53 ACCEPTED 2021-04-14 08:36:18
2021-04-13 16:03:13
Filip Kowalski BEL FLEUR
  • 1x 11/CS-1 ZO/o Puchar Burmistrza Gminy Żrów, o nagrodę firmy Ziaja
  • 1x 22a/CS-3 ZO/o Puchar Burmistrza Miasta Żarów i nagrodę firmy ZIAJA
52 ACCEPTED 2021-04-16 19:37:59
2021-04-12 23:15:41
Katarzyna Łukasik KALOO B
  • 1x 5/D-1 ZO/o Puchar Starosty Świdnickiego
  • 1x 16/D-2 ZO/o nagrodę firmy Dobry Koń
51 ACCEPTED 2021-04-13 11:10:52
2021-04-12 23:15:08
Martyna Bańska MONSOON P
  • 1x 9/CC-1 ZO/o Puichar Wójta Gminy Świdnica, nagrodę Winnicy Silesian
  • 1x 20/CC-2 ZO/
50 ACCEPTED 2021-04-19 18:29:44
2021-04-12 18:50:03
Milena Debrovner SOLBAKKENS KERMIT
  • 1x 3/N-4 ZR/o nagrodę Stajni Biały Las
  • 1x 14/N-5 ZR/pod patronatem Stajni Biały Las
  • 1x 25/N-6 ZR/o nagrodę sklepu jeździeckiego Dobry Koń
49 ACCEPTED 2021-04-13 11:11:08
2021-04-12 18:46:47
Aleksandra Tomala IOWA C
  • 1x 9/CC-1 ZO/o Puichar Wójta Gminy Świdnica, nagrodę Winnicy Silesian
  • 1x 19/C-3 ZO/
  • 1x 29/C-3 ZR/o nagrodę firmy DHORSE
48 ACCEPTED 2021-04-13 11:11:10
2021-04-12 18:44:07
Aleksandra Tomala FLORIS KING
  • 1x M2/el. MPMK 5 latki/
  • 1x 14/N-5 ZR/pod patronatem Stajni Biały Las
  • 1x M5/el. MPMK 5 latki/
  • 1x 25/N-6 ZR/o nagrodę sklepu jeździeckiego Dobry Koń
47 ACCEPTED 2021-04-13 11:11:11
2021-04-12 18:42:10
Aleksandra Tomala MOZART-P
  • 1x 22/CS-2 ZO/
  • 1x 33/CS-5 ZO/o Puchar Burmistrza Gminy Żarów
46 ACCEPTED 2021-04-13 11:11:13
2021-04-12 13:03:50
Zofia Koszewicz JAGUAR
  • 1x 2/P-1 ZR/o nagrodę firmy For Horses
  • 1x 13/P-2 ZR/o nagrodę Pani Kamy Karst
  • 1x 24/P-3 ZR/o nagrodę firmy Concept Horses
45 ACCEPTED 2021-04-27 14:40:05
2021-04-12 09:22:53
Iwona Szafir FIGO
  • 1x 2/P-1 ZR/o nagrodę firmy For Horses
  • 1x 13/P-2 ZR/o nagrodę Pani Kamy Karst
  • 1x 24/P-3 ZR/o nagrodę firmy Concept Horses
44 ACCEPTED 2021-04-11 21:15:57
2021-04-11 18:14:46
Wiktoria Hanczewska MONTE CARLO
  • 1x M2/el. MPMK 5 latki/
  • 1x M5/el. MPMK 5 latki/
43 ACCEPTED 2021-04-11 21:16:00
2021-04-11 00:20:47
Julia Szczybura WILD ROSE-P
  • 1x 1/L-1 ZR/o nagrodę firmy Biały Las
  • 1x 2/P-1 ZR/o nagrodę firmy For Horses
  • 1x 13/P-2 ZR/o nagrodę Pani Kamy Karst
  • 1x 24/P-3 ZR/o nagrodę firmy Concept Horses
42 ACCEPTED 2021-04-24 15:01:52
2021-04-10 19:04:22
Dominika Mucha DER LIEBE
  • 1x 4/D-1 ZR/o nagrodę Stajni Biały Las
  • 1x 15/D-2 ZR/pod patronatem Stajni Biały Las
  • 1x 26/D-3 ZR/o nagrodę firmy BioMagVet
41 ACCEPTED 2021-04-11 21:21:26
2021-04-10 15:28:07
Filip Poszumski RAUL
  • 1x 8/C-2 ZO/o nagrodę winnicy Silesian
  • 1x 19/C-3 ZO/
  • 1x 30/C-4 ZO/o nagrodę firmy Equisystem
40 ACCEPTED 2021-04-11 21:21:29
2021-04-10 15:27:37
Filip Poszumski GRETTON WOODS
  • 1x 8/C-2 ZO/o nagrodę winnicy Silesian
  • 1x 19/C-3 ZO/
  • 1x 30/C-4 ZO/o nagrodę firmy Equisystem
39 ACCEPTED 2021-04-09 21:16:46
2021-04-09 18:23:00
Maja Gugała HATTRICK CC
  • 1x 8/C-2 ZO/o nagrodę winnicy Silesian
  • 1x 19/C-3 ZO/
  • 1x 30/C-4 ZO/o nagrodę firmy Equisystem
38 ACCEPTED 2021-04-09 21:16:51
2021-04-09 18:19:39
Liwia Misztal TEJSI
  • 1x 8/C-2 ZO/o nagrodę winnicy Silesian
  • 1x 19/C-3 ZO/
  • 1x 30/C-4 ZO/o nagrodę firmy Equisystem
37 ACCEPTED 2021-04-11 21:21:31
2021-04-09 15:47:18
Anna Dobrowolska CAMARO
  • 1x 10/CC-4 ZO/o puchar Wójta Gminy Świdnicy
  • 1x 21/CC-5 ZO/
  • 1x 32/CC-7 ZO/o Puchar Wójta Gminy Świdnica
36 ACCEPTED 2021-04-09 21:17:05
2021-04-09 15:33:05
Marek Szczur FURST AVALON
  • 1x 10/CC-4 ZO/o puchar Wójta Gminy Świdnicy
  • 1x 21/CC-5 ZO/
  • 1x 32/CC-7 ZO/o Puchar Wójta Gminy Świdnica
35 ACCEPTED 2021-04-24 12:12:49
2021-04-09 11:00:34
Dominika Mucha BABILON
  • 1x M1/el. MPMK 4 latki/
  • 1x M4/el. MPMK 4 latki/
  • 1x 23/L-2 ZR/o nagrodę firmy For Horses
34 ACCEPTED 2021-04-24 15:02:26
2021-04-09 10:53:56
Dominika Mucha LEXUS
  • 1x 7/C-1 ZR/o nagrodę sklepu Patataj
33 ACCEPTED 2021-04-09 21:17:21
2021-04-08 21:11:04
Martyna Olszyńska STORCZYK
  • 1x 8/C-2 ZO/o nagrodę winnicy Silesian
  • 1x 19/C-3 ZO/
  • 1x 30/C-4 ZO/o nagrodę firmy Equisystem
32 ACCEPTED 2021-04-16 19:37:50
2021-04-08 13:17:29
Iga Kamińska HORH
  • 1x 2/P-1 ZR/o nagrodę firmy For Horses
  • 1x 13/P-2 ZR/o nagrodę Pani Kamy Karst
  • 1x 24/P-3 ZR/o nagrodę firmy Concept Horses
31 ACCEPTED 2021-04-24 19:12:36
2021-04-08 11:13:30
Karolina Sekunda TROJA P
  • 1x 3/N-4 ZR/o nagrodę Stajni Biały Las
  • 1x 13/P-2 ZR/o nagrodę Pani Kamy Karst
  • 1x 24/P-3 ZR/o nagrodę firmy Concept Horses
30 ACCEPTED 2021-04-09 21:17:30
2021-04-08 10:44:30
Karolina Pyzik FOPPE
  • 1x 5/D-1 ZO/o Puchar Starosty Świdnickiego
  • 1x 16/D-2 ZO/o nagrodę firmy Dobry Koń
  • 1x 27/D-3 ZO/o nagrodę firmy Ziaja
29 ACCEPTED 2021-04-09 21:17:34
2021-04-08 10:44:02
Aleksandra Popławska FEDOR
  • 1x 7/C-1 ZR/o nagrodę sklepu Patataj
  • 1x 18/C-2 ZR/o nagrody firmy ZIAJA
  • 1x 29/C-3 ZR/o nagrodę firmy DHORSE
28 ACCEPTED 2021-04-08 10:40:34
2021-04-08 10:38:05
Karolina Szut EWEREST N
  • 1x 3/N-4 ZR/o nagrodę Stajni Biały Las
  • 1x 14/N-5 ZR/pod patronatem Stajni Biały Las
  • 1x 25/N-6 ZR/o nagrodę sklepu jeździeckiego Dobry Koń
27 ACCEPTED 2021-04-16 12:38:25
2021-04-08 10:37:35
Karolina Szut CORLANDO
  • 1x 2/P-1 ZR/o nagrodę firmy For Horses
  • 1x 13/P-2 ZR/o nagrodę Pani Kamy Karst
  • 1x 24/P-3 ZR/o nagrodę firmy Concept Horses
26 ACCEPTED 2021-04-08 10:40:37
2021-04-08 10:35:26
Alicja Stępień ECLECTICA
  • 1x 3/N-4 ZR/o nagrodę Stajni Biały Las
  • 1x 14/N-5 ZR/pod patronatem Stajni Biały Las
  • 1x 25/N-6 ZR/o nagrodę sklepu jeździeckiego Dobry Koń
25 ACCEPTED 2021-04-08 09:01:32
2021-04-08 08:44:48
Maria Szmidt-Puć MISTER VAN BUREVELD
  • 1x M1/el. MPMK 4 latki/
  • 1x M4/el. MPMK 4 latki/
  • 1x 23/L-2 ZR/o nagrodę firmy For Horses
24 ACCEPTED 2021-04-08 09:01:36
2021-04-08 08:43:43
Maria Szmidt-Puć DESPERADOS-P
  • 1x 1/L-1 ZR/o nagrodę firmy Biały Las
  • 1x 12/L-2 ZR/o nagrodę sklepu jeździeckiego Patataj
  • 1x 23/L-2 ZR/o nagrodę firmy For Horses
23 ACCEPTED 2021-04-08 09:01:42
2021-04-08 08:43:05
Maria Szmidt-Puć FIRST SHINE
  • 1x 10/CC-4 ZO/o puchar Wójta Gminy Świdnicy
  • 1x 20/CC-2 ZO/
  • 1x /CC-6 ZO/
22 ACCEPTED 2021-04-11 21:21:38
2021-04-07 22:51:31
Agnieszka Borkowska PETIT FUSIL
  • 1x 1/L-1 ZR/o nagrodę firmy Biały Las
  • 1x 12/L-2 ZR/o nagrodę sklepu jeździeckiego Patataj
  • 1x 23/L-2 ZR/o nagrodę firmy For Horses
21 ACCEPTED 2021-04-08 09:01:46
2021-04-07 22:05:16
Wiktoria Siergiej KORIDA
  • 1x 10/CC-4 ZO/o puchar Wójta Gminy Świdnicy
  • 1x 21/CC-5 ZO/
  • 1x 32/CC-7 ZO/o Puchar Wójta Gminy Świdnica
20 ACCEPTED 2021-04-07 09:28:36
2021-04-06 20:06:43
Małgorzata Kaminiarz GOLD MEDAL
  • 1x 3/N-4 ZR/o nagrodę Stajni Biały Las
  • 1x 14/N-5 ZR/pod patronatem Stajni Biały Las
  • 1x 25/N-6 ZR/o nagrodę sklepu jeździeckiego Dobry Koń
19 ACCEPTED 2021-04-07 09:28:38
2021-04-06 19:29:21
Malwina Słowikowska MARK R
  • 1x 1/L-1 ZR/o nagrodę firmy Biały Las
  • 1x 2/P-1 ZR/o nagrodę firmy For Horses
  • 1x 12/L-2 ZR/o nagrodę sklepu jeździeckiego Patataj
  • 1x 13/P-2 ZR/o nagrodę Pani Kamy Karst
  • 1x 23/L-2 ZR/o nagrodę firmy For Horses
  • 1x 24/P-3 ZR/o nagrodę firmy Concept Horses
18 ACCEPTED 2021-04-07 09:28:40
2021-04-06 19:28:18
Malwina Słowikowska BARWINEK
  • 1x 1/L-1 ZR/o nagrodę firmy Biały Las
  • 1x 12/L-2 ZR/o nagrodę sklepu jeździeckiego Patataj
  • 1x 23/L-2 ZR/o nagrodę firmy For Horses
17 ACCEPTED 2021-04-07 09:28:42
2021-04-06 17:37:26
Anna Rokosz SANIBEL ISLAND 002
  • 1x 5/D-1 ZO/o Puchar Starosty Świdnickiego
  • 1x 16/D-2 ZO/o nagrodę firmy Dobry Koń
  • 1x 27/D-3 ZO/o nagrodę firmy Ziaja
16 ACCEPTED 2021-04-22 22:46:19
2021-04-05 08:33:59
Katarzyna Skrzypczak FEANOR MAGIC
  • 1x 9/CC-1 ZO/o Puichar Wójta Gminy Świdnica, nagrodę Winnicy Silesian
  • 1x 19/C-3 ZO/
  • 1x 30/C-4 ZO/o nagrodę firmy Equisystem
15 ACCEPTED 2021-04-05 09:15:56
2021-04-05 08:33:19
Katarzyna Skrzypczak BE MY LIFE TOP
  • 1x 8/C-2 ZO/o nagrodę winnicy Silesian
  • 1x 19/C-3 ZO/
  • 1x 30/C-4 ZO/o nagrodę firmy Equisystem
14 ACCEPTED 2021-04-02 20:25:35
2021-04-02 19:20:49
Agata Gałęziowska-Kalukin FORMAT
  • 1x 2/P-1 ZR/o nagrodę firmy For Horses
  • 1x 3/N-4 ZR/o nagrodę Stajni Biały Las
  • 1x 14/N-5 ZR/pod patronatem Stajni Biały Las
  • 1x 25/N-6 ZR/o nagrodę sklepu jeździeckiego Dobry Koń
13 ACCEPTED 2021-04-02 20:25:39
2021-04-02 12:04:04
Ewa Burnecka LAMIA W
  • 1x 1/L-1 ZR/o nagrodę firmy Biały Las
  • 1x 12/L-2 ZR/o nagrodę sklepu jeździeckiego Patataj
  • 1x 23/L-2 ZR/o nagrodę firmy For Horses
12 ACCEPTED 2021-04-02 20:25:41
2021-04-01 21:15:14
Małgorzata Brodziak KOSTO
  • 1x M3/el. MPMK 6 latki/
  • 1x M6/el. MPMK 6 latki/
11 ACCEPTED 2021-04-02 20:25:43
2021-04-01 21:13:56
Małgorzata Brodziak GARTON
  • 1x 7/C-1 ZR/o nagrodę sklepu Patataj
  • 1x 18/C-2 ZR/o nagrody firmy ZIAJA
  • 1x 29/C-3 ZR/o nagrodę firmy DHORSE
10 ACCEPTED 2021-04-24 12:14:18
2021-04-01 18:32:15
Katarzyna Klein-Fryc SUMMER TIME 7
  • 1x M3/el. MPMK 6 latki/
  • 1x M6/el. MPMK 6 latki/
  • 1x 25/N-6 ZR/o nagrodę sklepu jeździeckiego Dobry Koń
9 ACCEPTED 2021-04-02 20:25:49
2021-04-01 13:40:05
Izabela Jędryczek-Bobowiec WESTA
  • 1x 7/C-1 ZR/o nagrodę sklepu Patataj
  • 1x 18/C-2 ZR/o nagrody firmy ZIAJA
  • 1x 29/C-3 ZR/o nagrodę firmy DHORSE
8 ACCEPTED 2021-04-02 20:25:51
2021-04-01 13:38:53
Wiktoria Bobowiec ALBY'S MOCCA
  • 1x 3/N-4 ZR/o nagrodę Stajni Biały Las
  • 1x 14/N-5 ZR/pod patronatem Stajni Biały Las
  • 1x 25/N-6 ZR/o nagrodę sklepu jeździeckiego Dobry Koń
7 ACCEPTED 2021-04-25 11:00:34
2021-04-01 08:33:57
Anna-Maria Gawłowska CEBRIAN
  • 1x 7/C-1 ZR/o nagrodę sklepu Patataj
  • 1x 18/C-2 ZR/o nagrody firmy ZIAJA
  • 1x 29/C-3 ZR/o nagrodę firmy DHORSE
6 ACCEPTED 2021-04-25 11:00:58
2021-04-01 08:32:40
Anna-Maria Gawłowska BLEUET BORDEAUX
  • 1x 2/P-1 ZR/o nagrodę firmy For Horses
  • 1x 13/P-2 ZR/o nagrodę Pani Kamy Karst
5 ACCEPTED 2021-04-01 09:33:57
2021-04-01 08:31:42
Anna-Maria Gawłowska CARDAMON
  • 1x 22/CS-2 ZO/
  • 1x 33/CS-5 ZO/o Puchar Burmistrza Gminy Żarów
4 ACCEPTED 2021-03-31 11:00:26
2021-03-31 08:16:56
Anna Mierzwińska FIBONACCI
  • 1x 7/C-1 ZR/o nagrodę sklepu Patataj
  • 1x 18/C-2 ZR/o nagrody firmy ZIAJA
3 ACCEPTED 2021-03-31 11:00:30
2021-03-31 08:16:08
Anna Mierzwińska DARKO
  • 1x 10/CC-4 ZO/o puchar Wójta Gminy Świdnicy
  • 1x 21/CC-5 ZO/
2 ACCEPTED 2021-03-31 11:00:31
2021-03-31 08:15:32
Anna Mierzwińska DEAN MARTIN
  • 1x 22/CS-2 ZO/
1 ACCEPTED 2021-03-31 11:00:33
2021-03-31 07:51:04
Natalia Badura SOLARIS VENTUS
  • 1x 10/CC-4 ZO/o puchar Wójta Gminy Świdnicy
  • 1x 21/CC-5 ZO/
  • 1x 32/CC-7 ZO/o Puchar Wójta Gminy Świdnica
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Augustyniak Monika Karkonoski Klub Jeździecki
S
O035541
2. Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów
S
O004448
10091407
3. Bańska Martyna Karkonoski KJ
S
O003829
4. Błachno Aleksandra Wrocławski Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043987
5. Borkowska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice
S
O009374
6. Brodziak Małgorzata Klub Jeździecki PICADOR
S
O000959
7. Burnecka Ewa Klub Jeździecki Picador
S
O035210
8. Charonska Julia KJ Maximus Kowary
2010 (Mł.)
Pol2021
9. Debrovner Milena KJ Picador
2000 (MJ.)
O030694
10. Dobrowolska Anna KJ Picador
S
O026206
11. Domagała Agnieszka Pomorska Liga Jeździecka
S
O003304
12. Dyrek- Matuszewska Izabela Clarena Sports Club
S
O003374
13. Fragstein-Niemsdorff Zofia Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
2006 (JM.)
O047870
14. Gałęziowska-Kalukin Agata Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
O027932
15. Gawłowska Anna-Maria Klub Jeździecki Golden Dream
S
O001177
16. Ginda Marta WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O005762
17. Gugała Maja Sudecki LKS Książ
2003 (J.)
O036882
18. Hajdaniak Anna Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2006 (JM.)
O053489
19. Hanczewska Wiktoria Silesia Dressage Club
S
K015493
20. Jędryczek-Bobowiec Izabela Stowarzyszenie Sportowe Optimus
S
O050276
21. Kaminiarz Małgorzata OSK Michalscy Trzebnica
2001 (MJ.)
2512/21EF
22. Kamińska Iga Klub Jeździecki Ślęża
2004 (J.)
O052091
23. Klein-Fryc Katarzyna Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
O003365
24. Knap Maria Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
O043724
25. Koszewicz Zofia KJ Picador
S
O007403
26. Kowalska Izabela Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O000927
27. Kowalski Filip Silesia Dressage Club
S
O012533
28. Lenkiewicz Paulina Biały Las
2001 (MJ.)
O033284
29. Łukasik Katarzyna Equesta
S
O002402
10112881
30. Łużna Julia Klub Jeździecki Maximus Kowary
2005 (J.)
Brak
31. Łużna Nikola Klub Jeździecki Maximus Kowary
2004 (J.)
Brak
32. Marczak Nikola Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O009898
33. Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O008270
34. Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ
S
O003129
35. Mierzwińska Anna Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O002401
10042939
36. Mieszczak Olga KJ Michałów
S
O014233
37. Misztal Liwia Sudecki LKS Książ
2001 (MJ.)
O028053
38. Mucha Dominika Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O012881
39. Nabakowska Wiktoria -
2003 (J.)
brak
40. Olszyńska Martyna JKS Melloni Horses
2006 (JM.)
O041312
41. Paszkiewicz Kinga KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2000 (MJ.)
O026060
42. Pietraszek Amelia Klub Jeździecki Maximus Kowary
2006 (JM.)
brak
43. Pietraszek Amelia KJ MAXIMUS KOWARY
2006 (JM.)
Pol654
44. Popiołek Katarzyna LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
S
O003103
10100046
45. Popławska Aleksandra Clarena Sports Club
S
O004272
10158562
46. Poszumski Filip Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
Brak
47. Pyzik Karolina Clarena Sports Club
2007 (JM.)
O057296
48. Rokosz Anna Klub Jeździecki Maximus Kowary
2008 (JM.)
brak
49. Salwińska Paulina Brak
S
O039650
50. Sekunda Karolina Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
S
Brak
51. Siergiej Wiktoria KJ Agrohandel Śrem
S
O003116
52. Skrzyniarz-Skiba Klaudia Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
2965/20
53. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
54. Słowikowska Malwina Klub Jeździecki PICADOR
S
O003610
55. Stępień Alicja Stowarzyszenie Sportowe Optimus
2003 (J.)
982/21
56. Stępkowska Marta Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
2002 (MJ.)
O058525
57. Święcicka Katarzyna Sudecki Ludowy Klub Sportowy Książ
S
O009937
58. Święcicka Małgorzata Sudecki Ludowy Klub Sportowy Książ
S
Brak
59. Szafir Iwona Picador
S
Z002103
60. Szczybura Julia KJ Maximus Kowary
2003 (J.)
O049743
61. Szmidt-Puć Maria OSK Michalscy Trzebnica
S
O007573
62. Szut Karolina Stowarzyszenie Sportowe Optimus
S
O025926
63. Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków
S
O009463
64. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus
S
O005642
65. Włodarkiewicz Maja Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
brak
66. Woźnicka Klara Pomorska Liga Jeździecka
2000 (MJ.)
O034091
67. Zakrzewska Wiktoria KJ Maximus Kowary
2008 (JM.)
Brak
68. Żarczyńska Oliwia Klub Jeździecki Maximus Kowary
2005 (J.)
O051824
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

56

ALBY'S MOCCA DWB POL 2010 klacz skarogniada/174 F: Don Romantic
M: Miss M.
K026614 208333DW1002036 DK DV
2.

14

BABILON WLKP POL 2017 wałach jasnokasztanowata/170 F: Sommerhit po Sandro Hit
M: Bochnia po Akcent
3330/29 616007610056017
3.

60

BARWINEK ŚLĄSKA POL 2014 wałach kara/164 F: Nomen
M: Barykada / Turkus
K026911 616008670038014
4.

57

BE MY LIFE TOP SP POL 2006 Wałach inna F: Long Life
M: Baszta
K010445
5.

92

BEL FLEUR BAYER. POL 2011 klacz kasztanowata/175 F: Boston
M: Die Queen
K023674 DE481810024111
6.

111

BETTY SP POL 2014 klacz skarogniada/170 F: Wytze C.
M: Bulin
Brak 616999682020614
7.

100

BIAŁY KRUK SP POL 2015 ogier tarantowata/170 F: Lenon L westf.
M: Biała Dama, sp. / Lord Alexander, old.
K027594 616 009 67 00672 15
8.

2

BLEUET BORDEAUX OLD GER 2015 klacz ciemnokasztanowata/168 F: Bordeaux
M: Soiree
K026956 DE433334016015
9.

32

BLUEBERRY OLD GER 2011 klacz gniada/168 F: Bordeaux
M: West Virginia
Brak DE433334011211
10.

13

CAMARO WLKP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Helanis / Cantanis
M: Cedra / Cedros
K014514 POL007660011906
11.

116

CAPO 20 HOLST POL 2006 ogier gniada/170 F: Cracker Jack
M: K-Rose
K031437 DE421000022106
12.

50

CARDAMON SP POL 2009 ogier gniada/170 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Chanel / Compliment
K016060 616009610110309
13.

1

CEBRIAN Deutsches Sportpferd GER 2014 wałach skarogniada/172 F: Samba Hit I
M: Carina Peternella
K026089 DE456564001114
14.

10

CORLANDO SP POL 06.04.2011 Wałach siwa/172 F: FALBRUS
M: CONCHITA
BRAK 616009640040811
15.

110

CORNE KWPN POL 2007 wałach kasztanowata/170 F: Sydney
M: Odetta
Brak 528003000704732
16.

74

DAGA TYP SZLACHETNY POL 2013 Klacz izabelowata/mk:152 F: NN
M: NN
K028207 616999610208513
17.

29

DANCE FOR ME OLD POL 2015 wałach gniada/165 F: Diamond Hit
M: Amazing Chica
0 DE 433330729015
18.

38

DARK LADY HANOWESKA POL 2015 klacz kara/170 F: Don Index han
M: Dorina han Don Frederico han.
Brak DE431319503115
19.

47

DARKO SP POL 2013 wałach gniada/166 F: Con Calma
M: Damy Sobie Radę
brak pl0000009
20.

48

DEAN MARTIN WESTFALSKA POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Diarado
M: Pia/ Polydor
brak pl000000
21.

21

DER LIEBE Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 wałach skarogniada/164 F: Decurio po Desperados
M: Freie Liebe po Fagott
3329/21 DE455870315312
22.

91

DESIDERIO HAN. POL 2013 Wałach kara/165 F: Don Index
M: Rosi
K026025 DE431311317413
23.

63

DESPERADOS-P SP POL 2015 wałach ciemnogniada/164 F: Ron William
M: Desdemona
K030047 616009670016215
24.

105

DIADER DEVIL DIAMOND HOLSZTYŃSKA POL 2013 wałach gniada/172 F: DIARADO
M: VALERIE I
K023606 DE421000601113
25.

34

DIARO OLD GER 2010 wałach gniada/170 F: Diarado
M: Dociaccia
K027096 DE 418184086110
26.

44

DON KENNEDY SP POL 2009 wałach siwa/176 F: Stakkatol / Stakkato
M: Dolina / Caletto`s Son
K014293 616009540179709
27.

85

DON PEDRO P Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 wałach tarantowata/- F: Corleone Z
M: Drezyna
3061/21 POL009670041307
28.

67

ECLECTICA SP GER 2013 Klacz kasztanowata F: ehe
M: ahe
brak
29.

45

EURO CALMA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Con Calma
M: Emilly/Escudo I
0000 00000
30.

66

EWEREST N SP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z /
M: Erina / Escuda I
K016377 616009610049709
31.

31

EXPRESSO SWB SWE 2009 Wałach ciemnogniada F: Blacka Coffee / Bellini
M: Afrodite / Akribori
K026026 752004040903867
32.

5

FEANOR MAGIC MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach ciemnogniada/mk:* F: Mighty Magic hol
M: Fabia m/ Judym m
K025876 616006570117914
33.

73

FEDOR Deutsches Sportpferd POL 2012 wałach kasztanowata/173 F: Furst Romancier
M: Melitta
K030983 DE456570148912
34.

86

FERRARI K KWPN NED 2010 Wałach gniada/164 F: Cardento
M: Wikita K
K017815 528003201005693
35.

46

FIBONACCI SP POL 2013 wałach ciemnogniada/167 F: First Romancier
M: /Sandro Hit
brak pl000000
36.

25

FIGO HAN POL 2015 Wałach kasztanowata/184 F: Foundation
M: Weidenkätzchen III
Brak
37.

64

FIRST SHINE OLD POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Furst Wilhelm / Furst Heinrich
M: Sunshine Of Justice / Sir Oldenburg
K022621 DE433332245113
38.

81

FLORIS KING HANN GER 2016 wałach ciemnogniada/175 F: Floris Prince
M: Carla / Conteur
Brak DE431314405916
39.

72

FOPPE KWPN POL 2010 wałach kasztanowata/160 F: Chello III VDL
M: Daageraad
K028274 528003201001664
40.

51

FORMAT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach gniada/164 F: Lenon L
M: Falanbergia
K027564 616009670067515
41.

70

FURST AVALON WESTF. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Furst Heinrich / Florestan I
M: Grafin / General I
K016665 DE441411906205
42.

114

FURST FABULOUS HANN GER 2016 wałach gniada/176 F: Furst Belissaro
M: His Diva
Brak DE431313301316
43.

93

GALAPAGOS WLKP POL 2010 Wałach gniada/173 F: Quaterback / Quaterman
M: Gracja / Agar
K017344 616007610019110
44.

95

GANIMEDES KM POL 2010 Wałach gniada/kuc:145 F: Orion
M: Gaja
K025086 616013540113610
45.

54

GARTON SP POL 2010 Ogier siwa F: VOLTAIRE
M: GOLANDA
K018276
46.

42

GO GO BORNEO OLDENBURG NED 2011 Wałach gniada/172 cm F: Belstaff
M: Feiner Gold
K025010 DE433331691911
47.

58

GOLD MEDAL WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach siwa/165 F: Larron
M: Gaja
2763/21 616007610069613
48.

78

GRETTON WOODS SP POL 2014 wałach gniada/171 F: Bretton Woods
M: Gwiazda Hit
Brak Brak
49.

68

HATTRICK CC KWPN POL 2012 klacz gniada/170 F: ASTRIX
M: AFFIDAVIT
K029038 528003201203749
50.

11

HOPEFUL SUNDANCER BAYER GER 2004 wałach gniada/168 F: Hudson
M: Cosima
K021166 DE 481 810232904
51.

17

HORH Ukraiński Koń Wierzchowy POL 2009 wałach kasztanowata/163 F: Orihinal
M: Hlopotunia
K024410 80409800072830
52.

80

IOWA C KWPN NLD 2013 Ogier kara/175 F: Johnson
M: Zatilda
K023795
53.

83

JAGUAR SP POL 2010 wałach gniada/160 F: Moravia
M: Jedwabna
K030929 616098200011681
54.

84

JAK QUMBALL Szlachetna Półkrew POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Qumball
M: Jasawa
K014536
55.

112

JARANDER KWPN POL 2014 wałach kasztanowata/165cm F: Danser
M: Elinda
brak brak
56.

23

KALOO B KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/173 F: Rousseau
M: Zazoo/Redford/Krack C
Brak 528003201508857
57.

87

KASANDRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz kara/165 F: Ron William
M: Kartagina-P
brak 616009670019511
58.

65

KORIDA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz gniada/171 F: Carry Son
M: Karmen
K021810
59.

53

KOSTO KWPN POL 2015 Wałach gniada/165 F: Apache
M: Virginia
KO27624 brak
60.

39

KWINTEN KWPN POL 2015 wałach kara/175 F: DELVIRO HBC
M: GULODIE
K030271 528003201502011
61.

52

LAMIA W SP POL 2011 klacz ciemnogniada/169 F: Alvarez 17
M: Lotty
K018555 616005670028111
62.

19

LAUSITZER JUNIOR Niemiecki Koń Sportowy POL 2017 ogier gniada/169 F: Lausitzer
M: Portina
K031350 DE45550031717
63.

15

LEXUS SP POL 2011 wałach ciemnogniada/168 F: Iterb / Davidoff
M: Leidi / Seigon
K024008 616009670107811
64.

98

LIDER SP POL 2011 Wałach gniada/167 F: Pastisz
M: Lusi / Pegasus HB
K019596 616009670044011
65.

59

MARK R FRYZYJSKA POL 2012 wałach kara/165 F: Jerke 434
M: Nienke Bianca H / Wikke 404
K026880 616004201204260
66.

62

MISTER VAN BUREVELD KWPN POL 2017 wałach gniada/172 F: Zonik DWB
M: Aida-Mira Van Bureveld
K031231 528003201706257
67.

79

MONSOON P SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Ron William old
M: Magnolia-P sp/ Corleone Z
K028272 616009670024614
68.

75

MONTE CARLO OLDENBURSKA POL 2016 wałach gniada/169 F: Morricone
M: Querida ll
K028838 DE433330155216
69.

82

MOZART-P SP POL 2005 Ogier bułana F: Corleone Z
M: Mojra
K009806 POL009670010505
70.

99

PARTITA SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Cardamon / Pegasus HB
M: Parisa / Insider
K027641 616099670013714
71.

41

PATASZON NN POL 2004 Wałach bułana/kuc:135 F: NN
M: NN
brak brak
72.

9

PETIT FUSIL SP POL 2016 wałach kasztanowata/168 F: Hippica Koh I Noor/Kannan
M: Petunia 4/Favory
K029065 616009670044616 Regiona
73.

102

PRESJA SP POL 2003 Klacz gniada/172 F: Pegasus H B / Flemmingh
M: Pokusa / Lord Alexander
K008887 616009670112503
74.

117

PRIMO J SP POL 2012 wałach gniada/168 F: Solaris
M: Platyna
brak 616009660080712
75.

12

RAMIRO SP POL 2012 wałach gniada/172 F: Larron
M: Rebelia
K021097 brak
76.

77

RAUL HANOWERSKA POL 2013 wałach gniada/178 F: Royal Blend
M: Dora
Brak DE431315120613
77.

90

ROCKSANADOR WESTF. POL 2012 wałach gniada/173 F: Rock Forever
M: po Lauries Crusador xx
K031221 DE
78.

61

SANIBEL ISLAND 002 HANOWERSKA GER 1999 klacz gniada/164 F: Santorini
M: Grit
brak DE316749799
79.

96

SIR SANDRO HZ ZANGERSCHEIDE POL 2017 wałach gniada/170 F: Sommerhit
M: Irlandia
K030756 056015255385117
80.

97

SNAPCHAT SP POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Leon L / Dream On
M: Sekrecja / Insider
K030276 616009670067715
81.

49

SOLARIS VENTUS SP POL 2013 wałach ciemnogniada/167 F: Solaris han.
M: Mejsi V sp. / Welt Gang han.
K023629 616009661000213
82.

24

SOLBAKKENS KERMIT DWB DNK 2008 Wałach gniada F: Kaiser Wilhelm /
M: Sdr.Bjerggaards Pierette / Heslxiards Louis
K017558 208333DW0802682
83.

71

STORCZYK SP POL 2006 Wałach gniada/168 F: Owad
M: Senna Julka
K019945 616009640063506
84.

3

SUMMER TIME 7 HANOWERSKA GER 2015 wałach ciemnogniada/173 F: Sarotti Mocca Sahne
M: Wachtel
LKGRPZJ/126/20 DE431319501915
85.

88

SZARON KUC POL 2003 Wałach inna F: Angelo
M: Szampanka
PZJ
86.

94

TAILORMADE LOBSTER OLD GER 2008 Wałach kasztanowata F: Landor S / Landadel
M: Sandra / Silvio I
K023981 DE418180060708
87.

106

TAISA ŚLASKA POL 2006 klacz gniada/170 F: Nomen
M: Tamiza
Brak 616008670046006
88.

69

TEJSI ŚLĄSKA POL 2010 Klacz gniada F: Boneto / Evento
M: Taisa / Nomen
K020158 616008670011510
89.

43

TRAVENORT'S DIABOLO HOLSZTYŃSKA POL 2011 wałach skarogniada/167 F: Diarado
M: Vieness
K029255 DE421000079211
90.

18

TROJA P SP POL 2013 klacz skarogniada/173 F: Ron William
M: Toscania P
Brak 616009670027413
91.

40

VARADERO I SVKWB CZE 2015 Wałach kara/172 F: Escort KWPN / Gribaldi trak.
M: Vecernice / Rotspon hann.
3686/19 brak
92.

89

VERBENA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Lou Reed
M: Vanessa
K022564 616009670022013
93.

55

WESTA SP POL 2008 klacz ciemnogniada/163 F: PEGASUS HB
M: WENDY
K021090 POL 009670057308
94.

76

WILD ROSE-P SP POL 2015 klacz gniada/167 F: Ron William
M: Whoopy
6160096700526 672/20
95.

107

WIN Szlachetna Półkrew POL 2015 wałach kara/166 F: Wizjoner
M: Iza
LKRWZJ/3810/20 tel:616009670086515
96.

101

ZEUS SP POL 2017 ogier izabelowata/172 F: DeLorean / Dancier
M: Zoja / Limal
K030999 616 009 61 00389 17
97.

108

ZIDAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Zhin Zhin
M: Caserta / Cassini I
K016746 616999570332608
Rider Club
Competition
Prize
Błachno Aleksandra Wrocławski Klub Jeździecki
200
SUM:
200.00
Dobrowolska Anna KJ Picador
250
SUM:
250.00
Gawłowska Anna-Maria Klub Jeździecki Golden Dream
250
SUM:
250.00
Gugała Maja Sudecki LKS Książ
150
200
SUM:
350.00
Knap Maria Bez Przynależności Klubowej
200
SUM:
200.00
Kowalska Izabela Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
200
SUM:
200.00
Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ
150
SUM:
150.00
Mierzwińska Anna Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
200
200
SUM:
400.00
Poszumski Filip Ludowy Klub Jeździecki Lewada
100
SUM:
100.00
Siergiej Wiktoria KJ Agrohandel Śrem
100
SUM:
100.00
Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Augustyniak Monika
Karkonoski Klub Jeździecki
VERBENA (89)
2021-04-30
11
2021-04-30
10
2021-05-01
Badura Natalia
LKJ Lewada Zakrzów
2021-04-30
8
2021-05-01
7
2021-05-02
2
Bańska Martyna
Karkonoski KJ
2021-04-30
2
2021-05-01
2
Błachno Aleksandra
Wrocławski Klub Jeździecki
2021-04-30
4
2021-05-01
1
200
2021-05-02
3
Borkowska Agnieszka
KS Pegaz Chwałowice
2021-04-30
6
2021-05-01
4
2021-05-02
3
Brodziak Małgorzata
Klub Jeździecki PICADOR
KOSTO (53)
2021-04-30
2
2021-05-01
5
GARTON (54)
2021-04-30
4
2021-05-01
2
2021-05-02
Burnecka Ewa
Klub Jeździecki Picador
LAMIA W (52)
2021-04-30
7
2021-05-01
5
2021-05-02
6
Charonska Julia
KJ Maximus Kowary
SZARON (88)
2021-04-30
1
2021-05-01
1
2021-05-02
1
Debrovner Milena
KJ Picador
2021-04-30
5
2021-05-01
5
2021-05-02
2
Dobrowolska Anna
KJ Picador
CAMARO (13)
2021-04-30
9
2021-05-01
9
2021-05-02
1
250
Domagała Agnieszka
Pomorska Liga Jeździecka
2021-05-01
3
Dyrek- Matuszewska Izabela
Clarena Sports Club
2021-04-30
3
2021-05-01
2
2021-05-02
Fragstein-Niemsdorff Zofia
Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
2021-04-30
2
2021-05-01
2
2021-05-02
1
RAMIRO (12)
2021-04-30
10
2021-05-01
6
2021-05-02
Gałęziowska-Kalukin Agata
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
FORMAT (51)
2021-04-30
5
2021-04-30
9
2021-05-01
4
2021-05-02
Gawłowska Anna-Maria
Klub Jeździecki Golden Dream
2021-04-30
5
2021-05-01
4
2021-05-02
1
2021-04-30
15
2021-05-01
5
2021-05-01
2
2021-05-02
1
250
Ginda Marta
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2021-04-30
1
2021-05-01
1
2021-05-02
Gugała Maja
Sudecki LKS Książ
2021-04-30
8
2021-05-01
2
150
2021-05-02
1
200
Hajdaniak Anna
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2021-05-02
1
Hanczewska Wiktoria
Silesia Dressage Club
2021-04-30
1
2021-05-01
2
2021-04-30
2
2021-05-01
2
Jędryczek-Bobowiec Izabela
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
WESTA (55)
2021-04-30
8
2021-05-01
5
2021-05-02
Kaminiarz Małgorzata
OSK Michalscy Trzebnica
2021-04-30
4
2021-05-01
6
2021-05-02
9
Kamińska Iga
Klub Jeździecki Ślęża
HORH (17)
2021-04-30
8
2021-05-01
13
2021-05-02
13
Klein-Fryc Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2021-04-30
3
2021-05-01
4
2021-05-02
Knap Maria
Bez Przynależności Klubowej
2021-04-30
1
2021-05-01
1
200
Koszewicz Zofia
KJ Picador
JAGUAR (83)
2021-04-30
17
2021-05-01
16
2021-05-02
4
Kowalska Izabela
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2021-04-30
4
2021-05-01
5
2021-05-02
2021-04-30
6
2021-05-01
6
2021-04-30
1
2021-05-01
1
200
Kowalski Filip
Silesia Dressage Club
2021-04-30
2
2021-05-01
1
Lenkiewicz Paulina
Biały Las
ZIDAN (108)
2021-05-01
7
Łukasik Katarzyna
Equesta
KALOO B (23)
2021-04-30
1
2021-05-01
1
Łużna Julia
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2021-04-30
9
2021-05-02
7
Łużna Nikola
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2021-05-01
7
Marczak Nikola
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2021-04-30
1
2021-04-30
3
2021-05-01
4
2021-05-01
1
Matkiewicz Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
2021-04-30
6
2021-05-02
3
2021-05-01
6
Mazurek Karolina
Sudecki LKS Książ
LIDER (98)
2021-04-30
2
2021-05-01
2
150
PARTITA (99)
2021-04-30
1
2021-05-01
1
2021-04-30
1
2021-04-30
1
2021-05-01
1
2021-05-01
1
ZEUS (101)
2021-04-30
2
2021-05-01
1
Mierzwińska Anna
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2021-04-30
1
2021-05-01
1
DARKO (47)
2021-04-30
1
2021-05-01
1
200
2021-05-01
1
200
Mieszczak Olga
KJ Michałów
2021-04-30
5
2021-05-01
4
Misztal Liwia
Sudecki LKS Książ
TEJSI (69)
2021-04-30
6
2021-05-01
5
2021-05-02
5
Mucha Dominika
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
BABILON (14)
2021-04-30
4
2021-05-01
3
LEXUS (15)
2021-04-30
7
2021-04-30
2
2021-05-01
2021-05-02
1
Nabakowska Wiktoria
-
JARANDER (112)
2021-04-30
10
2021-05-01
17
2021-05-02
11
Olszyńska Martyna
JKS Melloni Horses
2021-04-30
7
2021-05-01
8
2021-05-02
6
Paszkiewicz Kinga
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
PRESJA (102)
2021-04-30
10
2021-05-01
3
Pietraszek Amelia
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2021-04-30
14
2021-05-01
7
2021-05-02
6
Pietraszek Amelia
KJ MAXIMUS KOWARY
2021-04-30
16
Pietraszek Amelia
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2021-05-02
12
2021-05-01
12
Popiołek Katarzyna
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2021-04-30
1
Popławska Aleksandra
Clarena Sports Club
FEDOR (73)
2021-04-30
2
2021-05-01
3
CAPO 20 (116)
2021-04-30
3
2021-05-01
4
Poszumski Filip
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
KWINTEN (39)
2021-04-30
2
2021-05-01
7
2021-05-02
3
RAUL (77)
2021-04-30
5
2021-05-01
9
2021-05-02
2021-04-30
1
2021-05-01
3
100
2021-05-02
Pyzik Karolina
Clarena Sports Club
FOPPE (72)
2021-04-30
1
2021-05-01
1
2021-05-02
Rokosz Anna
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2021-04-30
2
2021-05-01
2
2021-05-02
8
2021-05-02
1
Salwińska Paulina
Brak
2021-04-30
1
2021-05-01
1
2021-05-02
1
Sekunda Karolina
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
TROJA P (18)
2021-04-30
7
2021-05-01
9
2021-05-02
10
Siergiej Wiktoria
KJ Agrohandel Śrem
KORIDA (65)
2021-04-30
5
2021-05-01
3
100
2021-05-02
Skrzyniarz-Skiba Klaudia
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2021-04-30
3
2021-05-01
3
Skrzypczak Katarzyna
KJ Facimiech
2021-04-30
3
2021-05-01
6
2021-05-02
2
150
2021-04-30
3
2021-05-01
4
2021-05-02
4
Słowikowska Malwina
Klub Jeździecki PICADOR
MARK R (59)
2021-04-30
5
2021-04-30
6
2021-05-01
3
2021-05-01
11
2021-05-02
4
2021-05-02
5
2021-04-30
4
2021-05-01
2
2021-05-02
1
Stępień Alicja
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
2021-04-30
8
2021-05-01
9
2021-05-02
2021-04-30
4
2021-05-01
3
2021-05-02
Stępkowska Marta
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
2021-05-02
2
Święcicka Katarzyna
Sudecki Ludowy Klub Sportowy Książ
TAISA (106)
2021-05-01
3
2021-05-02
WIN (107)
2021-05-01
2
2021-05-02
3
Święcicka Małgorzata
Sudecki Ludowy Klub Sportowy Książ
2021-05-01
2
2021-05-02
1
Szafir Iwona
Picador
FIGO (25)
2021-04-30
2
2021-05-01
8
2021-05-02
Szczybura Julia
KJ Maximus Kowary
2021-04-30
3
2021-04-30
13
2021-05-01
14
2021-05-02
7
Szmidt-Puć Maria
OSK Michalscy Trzebnica
2021-04-30
3
2021-04-30
10
2021-05-01
2021-04-30
7
2021-05-01
4
2021-05-02
Szut Karolina
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
2021-04-30
10
2021-05-01
15
2021-05-02
2021-04-30
5
2021-05-01
8
2021-05-02
Tomala Aleksandra
KJ Lider Radzionków
IOWA C (80)
2021-05-01
7
2021-05-02
2
2021-04-30
2
2021-04-30
1
2021-05-01
1
2021-05-02
2021-05-01
4
2021-05-02
2
Tomków-Bednarska Magdalena
WLKS Krakus
DIARO (34)
2021-04-30
2
2021-04-30
3
2021-05-01
2
2021-05-02
1
Włodarkiewicz Maja
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
PRIMO J (117)
2021-04-30
9
2021-05-01
10
2021-05-02
2
Woźnicka Klara
Pomorska Liga Jeździecka
2021-05-02
2021-04-30
11
2021-05-01
8
Zakrzewska Wiktoria
KJ Maximus Kowary
2021-04-30
8
2021-05-01
6
2021-05-02
8
Żarczyńska Oliwia
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2021-04-30
7
2021-05-01
18
2021-05-02
5

Number of Riders: 68

Number of Horses: 97

The sum of prizes: 2 350.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl