Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
93 ACCEPTED 2021-02-16 10:37:17
2021-02-13 09:23:41
Michalina Sierakowska ESTRELIA MK
  • 1x 13/L-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 24/L-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
92 ACCEPTED 2021-02-16 11:21:11
2021-02-13 08:13:01
Aleksandra Kilian WINNETOU-U
  • 1x 13/L-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 14/P-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
91 ACCEPTED 2021-02-17 10:15:50
2021-02-10 15:47:05
Tomasz Gałczyński CRISTABELL
  • 1x 7/C-1/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 18/C-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
90 ACCEPTED 2021-02-08 12:18:03
2021-02-07 12:59:34
Karolina Łaszkiewicz DON CORELLI P
  • 1x 6/N-4/
89 ACCEPTED 2021-02-02 10:36:14
2021-02-02 10:35:58
Alicja Hadryś HAPPY DANCER
  • 1x 9/CC-4/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 20/CC-5/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 32/CC-7/
88 ACCEPTED 2021-02-13 09:51:05
2021-02-02 09:53:05
Kaja Dembińska SANDRO STAR
  • 1x 3/L-1/
  • 1x 13/L-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 24/L-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
87 ACCEPTED 2021-02-02 09:36:09
2021-02-01 20:56:10
Lena Sławek DOLLY
  • 1x 1/L-6 Ra/
  • 1x 3/L-1/
  • 1x 11/L-1Ra/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 13/L-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 23/L-2 Ra/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 24/L-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
86 ACCEPTED 2021-02-17 09:56:36
2021-02-01 20:55:40
Anna Michaś BLUE BERRY
  • 1x 4/P-1/
  • 1x 15/D-2/
  • 1x 26/D-3/
85 ACCEPTED 2021-02-03 12:16:59
2021-02-01 20:54:26
Weronika Krysztofiak FREDI
  • 1x 3/L-1/
  • 1x 4/P-1/
  • 1x 13/L-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 24/L-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
84 ACCEPTED 2021-02-16 14:09:23
2021-02-01 18:21:22
Weronika Frąckowiak DREAMCAT
  • 1x 8/CC-1/
  • 1x 19/CC-2/
  • 1x 31/CC-6/
83 ACCEPTED 2021-02-01 19:29:34
2021-02-01 18:18:24
Kamil Puliński HENDERSON
  • 1x 9/CC-4/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 20/CC-5/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 32/CC-7/
82 ACCEPTED 2021-02-16 21:29:56
2021-02-01 15:47:39
Julia Chmaj GINARETTI H
  • 1x 4/P-1/
  • 1x 6/N-4/
  • 1x 14/P-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 15/D-2/
  • 1x 25/P-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 28/N-7/
81 ACCEPTED 2021-02-16 21:30:03
2021-02-01 15:47:17
Julia Chmaj BOLGHERI ZK
  • 1x 4/P-1/
  • 1x 6/N-4/
  • 1x 14/P-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 15/D-2/
  • 1x 25/P-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 28/N-7/
80 ACCEPTED 2021-02-15 10:34:49
2021-02-01 14:35:20
Emilia Rupka TYNPORTH CHACHA
  • 1x 1/L-6 Ra/
  • 1x 11/L-1Ra/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 23/L-2 Ra/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
79 ACCEPTED 2021-02-02 15:16:41
2021-02-01 12:16:43
Laura Drabczyk SISI
  • 1x 4/P-1/
  • 1x 14/P-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 25/P-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
78 ACCEPTED 2021-02-15 09:35:25
2021-02-01 12:16:19
Tatiana Dworacka RASHMI
  • 1x 3/L-1/
  • 1x 4/P-1/
  • 1x 13/L-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 14/P-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 23/L-2 Ra/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 24/L-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
77 ACCEPTED 2021-02-15 09:35:21
2021-02-01 12:14:43
Anna Korek CHICHARITO
  • 1x 5/D-1/
  • 1x 15/D-2/
  • 1x 26/D-3/
76 ACCEPTED 2021-02-01 09:55:30
2021-01-31 21:51:55
Mirzat Sabitov A-FABERGE
  • 1x 7/C-1/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 18/C-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 29/C-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
75 ACCEPTED 2021-02-12 08:34:19
2021-01-31 08:29:42
Paulina Bujnowicz ARGO
  • 1x 3/L-1/
  • 1x 13/L-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 24/L-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
74 ACCEPTED 2021-02-11 21:07:12
2021-01-31 08:29:16
Natasza Kozłowska COLORIS-M
  • 1x 3/L-1/
  • 1x 13/L-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 24/L-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
73 ACCEPTED 2021-02-11 18:50:18
2021-01-31 08:28:17
Wiktoria Andrzejewska KARINO
  • 1x 4/P-1/
  • 1x 14/P-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 25/P-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
72 ACCEPTED 2021-02-11 18:50:13
2021-01-31 08:27:43
Wiktoria Andrzejewska CORONA 123
  • 1x 4/P-1/
  • 1x 14/P-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 25/P-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
71 ACCEPTED 2021-02-11 18:50:06
2021-01-30 18:31:50
Urszula Krzewicka TEQUILA SUNRISE
  • 1x 7/C-1/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 18/C-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
70 ACCEPTED 2021-02-02 10:25:51
2021-01-30 17:20:50
Karolina Janek V - DALLY
  • 1x 7/C-1/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
69 ACCEPTED 2021-02-01 09:54:19
2021-01-30 14:44:42
Weronika Kwiatek DAJLUK
  • 1x 4/P-1/
  • 1x 14/P-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 25/P-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
68 ACCEPTED 2021-02-01 09:54:22
2021-01-30 14:42:31
Weronika Kwiatek RONCEWAL
  • 1x 4/P-1/
  • 1x 14/P-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 25/P-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
67 ACCEPTED 2021-02-01 09:52:29
2021-01-30 14:41:29
Adrian Seliga PAULARED
  • 1x 13/L-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 24/L-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
66 ACCEPTED 2021-02-02 10:38:12
2021-01-30 13:57:53
Marcelina Wojsz I'MARA
  • 1x 7/C-1/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
65 ACCEPTED 2021-02-02 10:38:18
2021-01-30 11:11:18
Urszula Krzewicka DONALD
  • 1x 3/L-1/
64 ACCEPTED 2021-02-14 09:40:04
2021-01-30 11:10:31
Wiktoria Poręba DONALD
  • 1x 11/L-1Ra/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 23/L-2 Ra/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
63 ACCEPTED 2021-02-16 11:18:34
2021-01-30 10:57:27
Michalina Dańczak GANGES
  • 1x 13/L-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 14/P-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 24/L-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 25/P-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
62 ACCEPTED 2021-02-16 11:18:49
2021-01-30 10:56:59
Michalina Dańczak MELLOW JACK MMK
  • 1x 13/L-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 14/P-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 24/L-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 25/P-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
61 ACCEPTED 2021-02-02 10:38:33
2021-01-30 09:54:39
Amelia Czop DONNA
  • 1x 26/D-3/
60 ACCEPTED 2021-02-13 11:20:50
2021-01-29 22:48:59
Kinga Chrzanowska J'02 BAZYL
  • 1x 13/L-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 14/P-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
59 ACCEPTED 2021-02-10 18:26:28
2021-01-29 21:20:34
Daria Zwerzyńska HANNIBAL
  • 1x 5/D-1/
  • 1x 15/D-2/
  • 1x 26/D-3/
58 ACCEPTED 2021-02-09 10:21:57
2021-01-29 21:06:34
Urszula Krzewicka EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 1/L-6 Ra/
  • 1x 11/L-1Ra/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 24/L-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
57 ACCEPTED 2021-02-06 20:44:30
2021-01-29 20:22:15
Aleksandra Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 1/L-6 Ra/
  • 1x 11/L-1Ra/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 23/L-2 Ra/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
56 ACCEPTED 2021-02-03 18:49:09
2021-01-29 20:21:54
Aleksandra Machniewicz WICEK
  • 1x 1/L-6 Ra/
  • 1x 11/L-1Ra/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 23/L-2 Ra/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
55 ACCEPTED 2021-02-02 11:38:16
2021-01-29 20:15:13
Honorata Stromska REVOLUSHKA MB
  • 1x 2/Konkurs dla Młodych Koni/na podstawie konkursu el. MPMK
  • 1x 12/Konkurs dla Młodych Koni/na podstawie konkursu el. MPMK
  • 1x 24/L-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
54 ACCEPTED 2021-02-16 10:39:13
2021-01-29 19:11:04
Karolina Lisowska WILLA NOVA
  • 1x 13/L-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 24/L-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
53 ACCEPTED 2021-02-01 10:00:39
2021-01-29 18:48:16
Weronika Szpruch NOSTALGIA
  • 1x 3/L-1/
  • 1x 4/P-1/
  • 1x 13/L-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 24/L-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
52 ACCEPTED 2021-02-16 11:17:50
2021-01-29 18:45:00
Julia Koziczak FINEZJA
  • 1x 13/L-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 24/L-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
51 ACCEPTED 2021-02-16 11:17:21
2021-01-29 18:44:24
Michalina Sierakowska MALAGA
  • 1x 13/L-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 14/P-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 24/L-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 25/P-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
50 ACCEPTED 2021-02-01 10:00:12
2021-01-29 18:43:39
Marta Żurek HALMA
  • 1x 6/N-4/
  • 1x 16/N-2/
  • 1x 17/N-5/
  • 1x 28/N-7/
49 ACCEPTED 2021-02-01 10:00:04
2021-01-29 16:09:33
Katarzyna Sabitov SHADOW DANCE
  • 1x 7/C-1/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 18/C-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 29/C-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
48 ACCEPTED 2021-02-01 10:00:02
2021-01-29 15:58:13
Nadia Sabitov Mj'01 MOUS
  • 1x 2/Konkurs dla Młodych Koni/na podstawie konkursu el. MPMK
  • 1x 3/L-1/
  • 1x 12/Konkurs dla Młodych Koni/na podstawie konkursu el. MPMK
  • 1x 13/L-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 24/L-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
47 ACCEPTED 2021-02-10 18:25:38
2021-01-29 13:34:07
Ivette Czok LUCKY LOOK
  • 1x 3/L-1/
  • 1x 13/L-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 24/L-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
46 ACCEPTED 2021-02-01 09:59:24
2021-01-29 13:32:20
Ivette Czok TICET
  • 1x 4/P-1/
  • 1x 16/N-2/
  • 1x 27/N-3 kuce/
45 ACCEPTED 2021-02-01 09:59:22
2021-01-29 12:59:24
Lea Zatońska POPPINGS ANNABELL
  • 1x 5/D-1/
  • 1x 15/D-2/
  • 1x 26/D-3/
44 ACCEPTED 2021-02-01 09:51:23
2021-01-29 12:53:29
Zofia Witczak WIKTORIA
  • 1x 1/L-6 Ra/
  • 1x 11/L-1Ra/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 23/L-2 Ra/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
43 ACCEPTED 2021-02-01 09:59:13
2021-01-29 12:51:10
Marcel Ważyński DIACONTINA
  • 1x 3/L-1/
  • 1x 13/L-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 24/L-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
42 ACCEPTED 2021-02-01 09:59:10
2021-01-29 12:41:40
Marcel Ważyński BANDEROLA - P
  • 1x 3/L-1/
  • 1x 4/P-1/
  • 1x 13/L-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 14/P-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 24/L-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 25/P-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
41 ACCEPTED 2021-02-01 09:59:05
2021-01-29 12:12:29
Katarzyna Sabitov TAKA PIĘKNA
  • 1x 4/P-1/
  • 1x 17/N-5/
  • 1x 28/N-7/
40 ACCEPTED 2021-02-01 09:59:03
2021-01-29 12:09:10
Katarzyna Sabitov SAFARI ZK
  • 1x 3/L-1/
  • 1x 13/L-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 24/L-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
39 ACCEPTED 2021-02-01 09:58:59
2021-01-29 12:07:10
Katarzyna Sabitov MYNOVA
  • 1x 3/L-1/
  • 1x 13/L-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 24/L-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
38 ACCEPTED 2021-02-01 09:58:56
2021-01-29 11:50:45
Nadia Sabitov Mj'01 MOMBASA
  • 1x 2/Konkurs dla Młodych Koni/na podstawie konkursu el. MPMK
  • 1x 3/L-1/
  • 1x 12/Konkurs dla Młodych Koni/na podstawie konkursu el. MPMK
  • 1x 13/L-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 24/L-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
37 ACCEPTED 2021-02-01 09:58:53
2021-01-29 11:01:54
Maja Krupa GOLDEN DREAM
  • 1x 4/P-1/
  • 1x 14/P-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 25/P-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
36 ACCEPTED 2021-02-01 09:58:51
2021-01-29 10:59:20
Urszula Krzewicka KADAFFI P
  • 1x 8/CC-1/
35 ACCEPTED 2021-02-01 09:58:49
2021-01-29 10:58:33
Bianka Wicher KADAFFI P
  • 1x 18/C-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 29/C-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
34 ACCEPTED 2021-02-12 22:58:06
2021-01-29 10:54:58
Aleksandra Szulc ROMEO VON FÜRSTENBALL
  • 1x 2/Konkurs dla Młodych Koni/na podstawie konkursu el. MPMK
33 ACCEPTED 2021-02-12 22:57:58
2021-01-29 10:54:04
Iga Sobczak BALOU W
  • 1x 3/L-1/
  • 1x 13/L-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 24/L-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
32 ACCEPTED 2021-02-12 22:57:55
2021-01-29 10:52:56
Adrian Seliga FÜRSTEN SPINNE
  • 1x 2/Konkurs dla Młodych Koni/na podstawie konkursu el. MPMK
31 ACCEPTED 2021-02-01 09:58:43
2021-01-29 10:51:10
Nadia Peruga GASPAR
  • 1x 5/D-1/
  • 1x 15/D-2/
  • 1x 26/D-3/
30 ACCEPTED 2021-02-01 09:58:41
2021-01-29 10:47:50
Blanka Osińska VENTUS
  • 1x 1/L-6 Ra/
  • 1x 11/L-1Ra/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 23/L-2 Ra/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
29 ACCEPTED 2021-02-01 09:58:40
2021-01-29 10:47:18
Teresa Osińska PRINC POLO P
  • 1x 4/P-1/
  • 1x 7/C-1/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 14/P-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 25/P-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
28 ACCEPTED 2021-02-01 09:58:35
2021-01-29 10:44:52
Aleksandra Krywult SIMSALABIM 55
  • 1x 10/CS-1/
  • 1x 22/CS-1/
27 ACCEPTED 2021-02-01 09:58:33
2021-01-29 10:44:29
Aleksandra Krywult GENTLE DARKNESS
  • 1x 10/CS-1/
  • 1x 22/CS-1/
26 ACCEPTED 2021-02-01 09:58:31
2021-01-29 10:43:53
Aleksandra Krywult LARI FARI
  • 1x 7/C-1/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
25 ACCEPTED 2021-02-01 09:56:37
2021-01-29 10:43:17
Aleksandra Krywult GOOGLE
  • 1x 9/CC-4/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 20/CC-5/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 32/CC-7/
24 ACCEPTED 2021-02-01 09:58:29
2021-01-29 10:18:32
Jarosław Wierzchowski DIAMOND VERONA
  • 1x 4/P-1/
  • 1x 14/P-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 25/P-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
23 ACCEPTED 2021-02-01 09:54:08
2021-01-29 10:04:24
Agnieszka Wiśniewska ZALGARII ROYAL
  • 1x 5/D-1/
  • 1x 14/P-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 25/P-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
22 ACCEPTED 2021-02-01 09:58:23
2021-01-29 09:55:05
Emilia Jackowska DISCOVERY
  • 1x 7/C-1/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 18/C-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 29/C-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
21 ACCEPTED 2021-02-01 09:58:21
2021-01-29 09:54:33
Anna Skrzeszewska-Walter FLAGGED BY DARK
  • 1x 8/CC-1/
  • 1x 19/CC-2/
20 ACCEPTED 2021-02-01 09:58:18
2021-01-29 09:54:01
Aleksandra Szulc DONNA
  • 1x 7/C-1/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 18/C-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
19 ACCEPTED 2021-02-01 09:51:48
2021-01-29 09:53:57
Aleksandra Rozesłańska POTER
  • 1x 1/L-6 Ra/
  • 1x 11/L-1Ra/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 23/L-2 Ra/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
18 ACCEPTED 2021-02-01 09:58:15
2021-01-29 09:53:23
Aleksandra Szulc BREAKDANCE
  • 1x 33/CS-2/
17 ACCEPTED 2021-02-01 09:55:45
2021-01-29 09:53:13
Julia Rozesłańska SATURN
  • 1x 7/C-1/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 18/C-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 29/C-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
16 ACCEPTED 2021-02-01 09:55:52
2021-01-29 09:52:35
Anna Marcjanek ABELARD
  • 1x 7/C-1/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 18/C-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 29/C-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
15 ACCEPTED 2021-02-12 22:57:46
2021-01-29 09:52:06
Julia Maksajda DULCAMERO
  • 1x 5/D-1/
  • 1x 15/D-2/
  • 1x 26/D-3/
14 ACCEPTED 2021-02-01 09:51:12
2021-01-29 09:51:36
Hanna Laskowska VENTUS
  • 1x 1/L-6 Ra/
  • 1x 11/L-1Ra/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 23/L-2 Ra/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
13 ACCEPTED 2021-02-01 09:56:14
2021-01-29 09:51:08
Oliwia Krzewińska OH MY GOD
  • 1x 7/C-1/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 18/C-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 29/C-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
12 ACCEPTED 2021-02-01 09:58:12
2021-01-29 09:50:35
Urszula Krzewicka DIVAGIO-P
  • 1x 7/C-1/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 18/C-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 29/C-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
11 ACCEPTED 2021-02-01 09:55:22
2021-01-29 09:49:54
Julia Janecka DESTINO
  • 1x 7/C-1/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 18/C-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 29/C-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
10 ACCEPTED 2021-02-01 09:58:10
2021-01-29 09:48:48
Jagoda Czop MUPPET
  • 1x 1/L-6 Ra/
  • 1x 11/L-1Ra/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 23/L-2 Ra/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
9 ACCEPTED 2021-02-01 09:51:33
2021-01-29 09:48:07
Nina Całka WIKTORIA
  • 1x 1/L-6 Ra/
  • 1x 11/L-1Ra/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 23/L-2 Ra/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
8 ACCEPTED 2021-02-01 09:58:08
2021-01-29 09:45:18
Bogusław Miarecki BOGORIA
  • 1x 7/C-1/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 18/C-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 29/C-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
7 ACCEPTED 2021-02-01 09:58:06
2021-01-29 09:38:12
Julia Mazur BALSAMICA ZK
  • 1x 14/P-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 15/D-2/
  • 1x 25/P-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 26/D-3/
6 ACCEPTED 2021-02-01 09:58:04
2021-01-29 09:28:19
Katarzyna Porożyńska-Pankau CANDELA
  • 1x 6/N-4/
  • 1x 17/N-5/
  • 1x 28/N-7/
5 ACCEPTED 2021-02-01 09:57:58
2021-01-29 09:10:00
Zuzanna Sołtysińska LOOK AT ME
  • 1x 4/P-1/
  • 1x 14/P-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 25/P-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
4 ACCEPTED 2021-02-01 09:57:54
2021-01-29 09:09:49
Dagmara Willamowicz ROMA
  • 1x 13/L-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
  • 1x 24/L-3/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
3 ACCEPTED 2021-02-01 09:57:52
2021-01-29 09:08:51
Hanna Karwowska NICPOŃ NAD STAWAMI
  • 1x 1/L-6 Ra/
  • 1x 11/L-1Ra/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
2 ACCEPTED 2021-02-01 09:57:47
2021-01-29 09:08:07
Celina Urbanowicz LAUREANO
  • 1x 3/L-1/
  • 1x 13/L-2/II kwalifikacja Immergas Salio Winter Dressage CUP
1 ACCEPTED 2021-02-01 09:57:43
2021-01-29 09:07:26
Dominika Siudzińska KNOXVILLE
  • 1x 6/N-4/
  • 1x 16/N-2/
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrzejewska Wiktoria Klub Jeździecki Wiki
2005 (J.)
O046548
2. Bujnowicz Paulina KJ Wiki
2004 (J.)
brak
3. Całka Nina KJ Golden Dream
2012 (Mł.)
Brak
4. Chmaj Julia SKJ Salio
2003 (J.)
O025961
5. Chrzanowska J'02 Kinga KJ Ostoja Kończynka
2002 (MJ.)
O062840
6. Czok Ivette KS Centurion
2006 (JM.)
O040263
7. Czop Amelia KJ Golden Dream
2005 (J.)
Brak
8. Czop Jagoda KJ Golden Dream
2011 (Mł.)
Brak
9. Dańczak Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047648
10. Dembińska Kaja SKJ Salio
S
Brak
11. Drabczyk Laura Klub Jeździecki Pro Horses
2006 (JM.)
602/21
12. Frąckowiak Weronika LKJ Lewada
2000 (MJ.)
O035366
13. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
14. Hadryś Alicja KJ Golden Dream
S
Brak
15. Jackowska Emilia KJ AS Dream
2002 (MJ.)
O033660
16. Janecka Julia KJ Golden Dream
2005 (J.)
O044306
17. Janek Karolina KJ Golden Dream
2006 (JM.)
Brak
18. Karwowska Hanna Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2009 (JM.)
O058247
19. Kilian Aleksandra nz (Ostoja Kończynka)
S
O021111
20. Korek Anna Klub Jeździecki Pro Horses
2002 (MJ.)
O037354
21. Koziczak Julia St. R&S STABLES
2006 (JM.)
brak
22. Kozłowska Natasza KJ WIKI
2006 (JM.)
brak
23. Krupa Maja KJ Golden Dream
2006 (JM.)
Brak
24. Krysztofiak Weronika SKJ Golden Dream
2004 (J.)
brak
25. Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream
S
O021702
26. Krzewicka Urszula KJ Golden Dream
S
O012224
27. Krzewicka Urszula KJ Golden Dream
S
O012224
28. Krzewicka Urszula KJ Golden Dream
S
29. Krzewińska Oliwia KJ Golden Dream
2005 (J.)
Brak
30. Kwiatek Weronika KJ Łąck przy SO Łąck
S
O002350
10010579
31. Laskowska Hanna Klub Jeździecki Golden Dream
2009 (JM.)
Brak
32. Lisowska Karolina St. R&S Stables
2005 (J.)
Brak
33. Łaszkiewicz Karolina SKJ Salio Besiekierz Rudny
2003 (J.)
O031774
34. Machniewicz Aleksandra SKJ Salio
2012 (Mł.)
O058623
35. Maksajda Julia KJ Golden Dream
2007 (JM.)
Brak
36. Marcjanek Anna KJ Golden Dream
S
Brak
37. Mazur Julia Bractwo Konne Św. Marcina
S
O041610
38. Miarecki Bogusław KJ „Bractwo konne św. Marcina”
S
LZPZJ/410/17
39. Osińska Blanka KJ Golden Dream
2012 (Mł.)
Brak
40. Osińska Teresa KJ Golden Dream
S
Brak
41. Peruga Nadia KJ Golden Dream
2007 (JM.)
O042239
42. Poręba Wiktoria KJ Golden Dream
2010 (Mł.)
Brak
43. Puliński Kamil KJ Pro Horses
S
O003896
44. Rozesłańska Aleksandra SKJ Bajardo
2010 (Mł.)
O059700
45. Rozesłańska Julia SKJ Bajardo
2004 (J.)
O047830
10226502
46. Rupka Emilia Klub Jeździecki Pro Horses
2009 (JM.)
O054344
47. Sabitov Katarzyna SKJ Virako-Olimpia
S
O024583
48. Sabitov Mirzat KJ Janowice
S
O006244
49. Sabitov Mj'01 Nadia SKJ Virako-Olimpia
2001 (MJ.)
O024582
50. Seliga Adrian Equikam Sp. z o.o.
S
Brak
51. Seliga Adrian Equikam Sp. z o.o.
S
Brak
52. Sierakowska Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047679
53. Siudzińska Dominika JUKS Abakus Kaczyna
2003 (J.)
O032998
54. Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream
S
O003152
55. Sławek Lena KJ Golden Dream
2011 (Mł.)
O060434
56. Sobczak Iga KJ Golden Dream
2008 (JM.)
Brak
57. Sołtysińska Zuzanna Grodno Dwór
S
O038510
58. Stromska Honorata KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2001 (MJ.)
O026677
59. Szpruch Weronika St. R&S STABLES
2000 (MJ.)
brak
60. Szulc Aleksandra KJ Golden Dream
S
O003378
61. Urbanowicz Celina JUKS Abakus Kaczyna
S
O032997
62. Ważyński Marcel LKJ Gabon Walewice
S
O040073
63. Wicher Bianka KJ Golden Dream
2000 (MJ.)
Brak
64. Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin
S
brak
65. Willamowicz Dagmara JKS Jantar Stryków
2006 (JM.)
O052949
66. Wiśniewska Agnieszka SKJ GoldenDream
S
Brak
67. Witczak Zofia LKJ Gabon Walewice
2009 (JM.)
brak
68. Wojsz Marcelina Klub Jeździecki Pro Horses
S
O020489
69. Zatońska Lea Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O049671
70. Żurek Marta Stowarzyszenie R&S Stables
S
O043221
71. Zwierzyńska Daria KJ Golden Dream
S
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

80

A-FABERGE SP POL 2011 wałach kasztanowata/169 F: For Leo
M: Aza
K019283 616009590056311
2.

82

ABELARD WLKP POL 2008 wałach gniada/171 F: Wawer
M: Arwena
brak POL007660677208
3.

55

ARGO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/165 F: Akrobata
M: Arabeska
K015192 POL009590109605
4.

14

BALOU W KUC POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:144 F: G. Basgier
M: Angelique W
Brak 5280080501011105
5.

91

BALSAMICA ZK WLKP POL 2011 Klacz siwa/168 F: Dakar
M: Balanga
K028830 616007590204811
6.

110

BANDEROLA - P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz siwa/167 F: Corleone Z
M: Boule De Neige
K030333 616009670016115
7.

49

BAZYL MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach siwa/170 F: Brodway
M: Bella
K012315 006580334508
8.

66

BLUE BERRY MALPOLSKA POL 2008 wałach gniada/169 F: Liwiec
M: Baszara
K014812 616006590178508
9.

92

BOGORIA SP POL 2006 Klacz gniada/172 F: Akcent
M: Bataria
K016351 616009610106406
10.

69

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa/173 F: NICE BOY
M: BRYZA
616009590014513 616009590014513
11.

95

BREAKDANCE WIELKOPOLSKA POL 2011 wałach siwa/172 F: Fred
M: Bossa Nova
K019716 105FK24
12.

90

CANDELA WLKP/POCH.TRK POL 2014 Klacz ciemnogniada/165 F: ELOQUENT trk
M: Casona wlkp/p.tr./ Agar wplkp/p.trk
K025858 616007600219914
13.

160

CHICHARITO Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 wałach kasztanowata/175 F: Levon
M: Cishana
K023998 DE456370317612
14.

148

COLORIS-M SP POL 2014 klacz kasztanowata/165 F: Nimmerdor I
M: Charlota
K030346 6160096900574
15.

146

CORONA 123 WESTFALSKA POL 2009 klacz gniada/165 F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
K022531 DE441410837009
16.

65

CRISTABELL WESTFALSKA POL 2010 klacz gniada/163 F: Caratello B
M: Cailustas
1604/21 .
17.

77

DAJLUK ŚLĄSKA POL 2013 ogier kara/169 F: Iluk
M: Daluzja
K024089 616008680007913
18.

79

DESTINO HANNOVER POL 2010 wałach kasztanowata/159 F: Desperados
M: Riola Rosso W
Brak DE431316970010
19.

111

DIACONTINA HANOWERSKA GER 2017 klacz gniada/168 F: Diacontinus
M: Count's Campina
brak DE431317900117
20.

99

DIAMOND VERONA OLDENBURSKA POL 2014 klacz gniada/170 F: Daily Deal
M: Furst Verona
Brak DE433330851614
21.

98

DISCOVERY HANOWER POL 2008 wałach ciemnogniada/180 F: Don Henrico / Don Frederico
M: Allice / Argentan
K012337 .
22.

94

DIVAGIO-P SP POL 2012 wałach gniada/175 F: Ron William
M: Dalay
Brak 616009670082612
23.

119

DOLLY KUC WALIJSKI POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:134 F: Ducat DR
M: nn
K026268 DE434340372304
24.

138

DON CORELLI P SP POL 2007 Wałach siwa/173 F: Correro / Claudio
M: Dunka / Davidoff
K016700 POL009610207007
25.

51

DONALD TINKER POL 2015 wałach tarantowata/kuc:145 F: NN
M: NN
Brak 63910448101
26.

130

DONATAN SP POL 2016 ogier kara/164 F: Bon Coeur han
M: Dream Girl sp/ Rhytmus S westf.
K029804 616009660520616
27.

96

DONNA OLDENBURG POL 2010 klacz kara/175 F: Detroit
M: Vartheja
Brak DE433330120510
28.

67

DREAMCAT KWPN NED 2008 Wałach kara/184 F: Dreamcatcher
M: Zacharel
brak
29.

150

DULCAMERO PONY POL 2014 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Dimension AT
M: Baroness
Brak DE441411142214
30.

136

EQUEENPASSION LAVITA KUC WALIJSKI POL 2012 Klacz izabelowata/kuc:130 F: Carrwood Sunbird 75372
M: Millcroft Lyra
K025127 826046020168643
31.

64

ESTRELIA MK SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/167 F: Rasch
M: Echeveria (LANDOS)
brak 616009600207815
32.

30

FINEZJA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: NOBODY
M: Figurantka
Brak
33.

97

FLAGGED BY DARK WESTFALSKA POL 2012 Wałach inna/. F: Furst Fugger /Furst Heinrich
M: Sandro Hit
K020221 DE441411560711
34.

41

FREDI SP POL 2014 wałach ciemnogniada/173 F: Klasyk
M: Fiona
K030344 6160096100357
35.

1

FÜRSTEN SPINNE HANNOVER POL 2017 ogier kara/167 F: Fürsten Look
M: Christina/Christ
Brak DE431310688317
36.

181

GANGES KUC POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
K019951
37.

2

GANGES KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: Duero PP
M: Gamza
K019951 POL013610240808
38.

104

GASPAR MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/175 F: Bartnik
M: Gracja
Brak POL006510089807
39.

101

GENTLE DARKNESS HOLSZT. POL 2009 wałach kara/168 F: Clinton I
M: Oranka
Brak DE421000603409
40.

68

GINARETTI H KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada F: Andretti /
M: Historie / Belisar
K023910 52800321106486
41.

106

GOLDEN DREAM SP POL 1999 wałach kasztanowata/173 F: Lais
M: Gama
K004861 POL06950
42.

84

GOOGLE KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: APACHE
M: CHIWANDA
LKPZJ/2200/18
43.

116

HALMA SP POL 2009 Klacz gniada/168 F: Pilet
M: Halfa
K013512 POL
44.

142

HANNIBAL TRAKEN POL 2003 wałach gniada/173 F: Gipsy King
M: Hekate III
Brak DE409090075303
45.

121

HAPPY DANCER HANNOVER POL 2011 Wałach gniada/170 F: Happy
M: Dncer
Brak Brak
46.

118

HENDERSON KWPN POL 2012 wałach ciemnogniada/170 F: Johnson
M: Real Magic Ron Magic
Brak Brak
47.

71

I'MARA KWPN NED 2013 klacz kasztanowata/* F: Desperado KWPN
M: Ulricka E. KWPN / OO Seven KWPN
K025152 528003201307573
48.

105

KADAFFI P SP POL 2011 wałach ciemnogniada/kuc:170 F: Ron William
M: Kalipso - P
Brak 616009670019411
49.

147

KARINO SP POL 2010 wałach skarogniada/167 F: NN
M: NN
K027340 616999640102810
50.

85

KNOXVILLE KWPN POL 2015 wałach ciemnogniada/168 F: Dream Boy / Vivaldi
M: Arina / Paganini
K027431 528003201504339
51.

100

LARI FARI Deutsches Sportpferd GER 2015 Ogier kasztanowata/170 F: LUIS FIGO, baw.
M: PINK FLOYD, baw. / Don Diamond, wur.
K027804 DE 481 810159315
52.

86

LAUREANO KWPN POL 2016 wałach gniada/169 F: Grand Galaxy Win
M: Blink
brak 528003201607805
53.

131

LINDT HAN POL 2014 ogier gniada/170 F: Livaldon han
M: Wanda han/ Worldly han.
K027996 Brak
54.

89

LOOK AT ME Bawarski Koń Gorącokrwisty POL 2012 klacz gniada/178 F: Lord Luigi H
M: Rapunzel
K030870 DE 443430038412
55.

22

LUCKY LOOK HANN POL 2016 wałach siwa/166 F: Libertad
M: White Rose
brak DE431310437916
56.

3

MALAGA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:kuc:14 F: Grafos
M: Grażka
K012151 616013661923807
57.

50

MELLOW JACK MMK NEW FOREST PONY BEL 2015 wałach gniada/kuc:146 F: Sulaatik's Valdez
M: Orchid's Golden Sands
K029710 056-011-S20150305
58.

70

MOMBASA KWPN NED 2017 wałach kara/166 F: Dark pleasure
M: Umtali
Brak 52801040127
59.

114

MOUS KWPN NED 2017 wałach kasztanowata/170 F: Harley VDL
M: Haitske
brak 528003201703677
60.

93

MUPPET KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:140 F: Atlantic Magic
M: Muffin
K019486 616013610228209
61.

107

MYNOVA KWPN NED 2017 klacz kasztanowata/170 F: Impression
M: Ulinda
Brak 52801047225
62.

87

NICPOŃ NAD STAWAMI KUC POL 2012 wałach kara/kuc:145 F: Stougjeshoeve Energy
M: Nigra
K028800 616013610057812
63.

117

NOSTALGIA SP POL 08.04.2005 Klacz inna F: Castilio
M: Niezapominajka
POL009640037205 POL009640037205
64.

83

OH MY GOD SP POL 2014 wałach kasztanowata/175 F: Arezzo VDL
M: O'de Corp
Brak 616009510238814
65.

75

PAULARED ŚLĄSKA POL 2017 ogier kara/166 F: Rezydent
M: Passa
Brak 616 008 68 00303 17
66.

112

POPPINGS ANNABELL NEW FOREST PONY POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:146 F: Hoppenhof’s Jasper
M: Poppings Mariëlle
K028733 528018020112098
67.

74

POTER KUC WALIJSKI POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:127 F: Apasjonata Saganek
M: Gemestone Philadelphia
K030092 616013540040510
68.

103

PRINC POLO P SP POL 2009 wałach gniada/170 F: Barbados
M: Princess P
Brak 616009610139409
69.

161

RASHMI KUC NIEMIECKI POL 2006 klacz gniada/kuc:kuc:14 F: MEFISTO
M: ROMI
K028301 DE467-0001642-06
70.

122

REVOLUSHKA MB HANOWERSKA GER 2017 klacz gniada/167 F: Revolution
M: Lauries Crusador
brak DE xxxxxxxxxxxxxxx
71.

88

ROMA TYP PRYMITYWNY POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:kuc:14 F: ROCUS
M: SZAROTKA
K029775 616 999 51 02395 15
72.

15

ROMEO VON FÜRSTENBALL SP POL 2017 ogier kara/167 F: Fürsteball
M: Rozalinda Wood/Bretton Woods
Brak 616009592094217
73.

78

RONCEWAL ŚLĄSKA POL 2014 wałach kara/164 F: Awans
M: Rewia
K027359 616008590079714
74.

139

ROY DE SEMILLY SP POL 2015 Wałach kara/170 F: Talent Charboniere
M: Romina
K027294 616009590076015
75.

108

SAFARI ZK SP POL 2015 klacz ciemnogniada/178 F: Landino
M: Sajonara
12345 616009590056915
76.

151

SANDRO STAR Niemiecki Koń Sportowy POL 2014 wałach kara/174 F: Superstar
M: Donja
Brak 123456789
77.

81

SATURN SP POL 2006 wałach gniada/166 F: Lampart
M: Sauna
K021150 POL 009580658306
78.

115

SHADOW DANCE Niemiecki Sportowy GER 2012 Wałach kara/168 F: Sarto
M: Quelle Belle Noir
K023490 410100657712
79.

102

SIMSALABIM 55 REN. GER 2008 Wałach kasztanowata F: Sir Donnerhall
M: Federeweisse RH
K026575
80.

123

SISI Koń Oldenburski POL 2013 klacz kara/173 F: Suprice
M: Navira
K028425 DE433334038613
81.

109

TAKA PIĘKNA SP POL 2016 klacz gniada/165 F: Cardamon
M: Tigra
Brak A0008110S
82.

145

TEQUILA SUNRISE Slovenský Teplokrevník POL 2014 klacz gniada/173 F: 1855 Lewinski
M: 80/465 Tercja II
Brak 203010238039314
83.

113

TICET KUC POL 2009 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Bolero
M: Totu
brak 616013680092109
84.

164

TYNPORTH CHACHA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:131 F: Celton Jester
M: Tynporth Dancing Maiden
brak 826046020175225
85.

120

V - DALLY KWPN POL 2008 klacz gniada/165 F: Vivaldi
M: Dalhi
Brak 63920038371
86.

10

VENTUS KUC POL 2004 wałach gniada/kuc:130 F: NN
M: Sara
K009245 POL999690068804
87.

129

WICEK KUC WALIJSKI POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:130 F: Wiatr Ponysport
M: Ferie Ponysport
Brak 999610136008
88.

180

WICEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Wiatr Ponysport / Grawer
M: Matka: Veris Ponysport / Nerin
K021884 POL999610136008
89.

72

WIKTORIA KUC POL 2003 klacz srokata/kuc:128 F: NN
M: NN
K015661 616999590248903
90.

73

WIKTORIA KUC POL 2003 klacz srokata/kuc:140 F: NN
M: NN
K015661 616999590248903
91.

179

WILLA NOVA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/176 F: Scandic / Solos Carex
M: Willa / Wilawander
K015561 POL009590045704
92.

48

WINNETOU-U HAFLINGER POL 2014 wałach izabelowata/mk:150 F: Wildbach-B
M: Cyrill
K030839 18067/38000200BZ28287
93.

76

ZALGARII ROYAL Niemiecki Koń Sportowy POL 2015 wałach kara/180 F: Zalando
M: Picadilly
Brak 616098200221731
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Wiktoria
Klub Jeździecki Wiki
2021-02-19
8
2021-02-20
14
2021-02-21
8
KARINO (147)
2021-02-19
12
2021-02-20
11
2021-02-21
10
Bujnowicz Paulina
KJ Wiki
ARGO (55)
2021-02-19
5
2021-02-20
10
2021-02-21
15
Całka Nina
KJ Golden Dream
2021-02-19
3
2021-02-20
9
2021-02-21
4
Chmaj Julia
SKJ Salio
2021-02-19
7
2021-02-19
5
2021-02-20
15
2021-02-21
12
2021-02-21
6
2021-02-19
10
2021-02-19
6
2021-02-20
7
2021-02-20
2
2021-02-21
6
2021-02-21
2
Chrzanowska J'02 Kinga
KJ Ostoja Kończynka
BAZYL (49)
2021-02-20
12
2021-02-20
10
Czok Ivette
KS Centurion
2021-02-19
2
2021-02-20
2
2021-02-21
14
TICET (113)
2021-02-21
1
2021-02-19
1
2021-02-20
1
Czop Amelia
KJ Golden Dream
DONNA (96)
2021-02-21
3
Czop Jagoda
KJ Golden Dream
MUPPET (93)
2021-02-19
4
2021-02-20
3
2021-02-21
5
Dańczak Michalina
St. R&S STABLES
GANGES (2)
2021-02-20
1
2021-02-20
1
2021-02-21
1
2021-02-20
2
2021-02-20
2
2021-02-21
3
2021-02-21
3
GANGES (181)
2021-02-21
1
Dembińska Kaja
SKJ Salio
2021-02-19
12
2021-02-20
1
2021-02-21
1
Drabczyk Laura
Klub Jeździecki Pro Horses
SISI (123)
2021-02-19
14
2021-02-20
6
2021-02-21
9
2021-02-20
15
2021-02-21
9
Frąckowiak Weronika
LKJ Lewada
2021-02-19
2
2021-02-21
1
2021-02-20
2
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
2021-02-19
7
2021-02-20
6
Hadryś Alicja
KJ Golden Dream
2021-02-19
3
2021-02-20
2
2021-02-21
2
Jackowska Emilia
KJ AS Dream
2021-02-19
11
2021-02-20
4
60
2021-02-21
4
Janecka Julia
KJ Golden Dream
DESTINO (79)
2021-02-19
2
100
2021-02-20
3
80
2021-02-21
1
120
Janek Karolina
KJ Golden Dream
V - DALLY (120)
2021-02-19
Karwowska Hanna
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2021-02-19
4
2021-02-20
10
Kilian Aleksandra
nz (Ostoja Kończynka)
2021-02-20
8
2021-02-20
8
2021-02-20
1
Korek Anna
Klub Jeździecki Pro Horses
2021-02-19
1
2021-02-20
1
2021-02-21
1
Koziczak Julia
St. R&S STABLES
FINEZJA (30)
2021-02-20
13
2021-02-21
12
Kozłowska Natasza
KJ WIKI
COLORIS-M (148)
2021-02-19
6
2021-02-20
17
2021-02-21
6
Krupa Maja
KJ Golden Dream
2021-02-19
13
2021-02-20
13
2021-02-21
13
Krysztofiak Weronika
SKJ Golden Dream
FREDI (41)
2021-02-19
1
2021-02-19
4
2021-02-20
16
2021-02-21
2
Krywult Aleksandra
SKJ Golden Dream
GOOGLE (84)
2021-02-19
2
2021-02-20
2021-02-21
1
LARI FARI (100)
2021-02-19
6
2021-02-21
1
2021-02-19
1
180
2021-02-20
1
180
2021-02-19
2
2021-02-20
2
Krzewicka Urszula
KJ Golden Dream
DONALD (51)
2021-02-19
2
2021-02-20
11
2021-02-21
6
2021-02-19
4
KADAFFI P (105)
2021-02-19
3
Krzewicka Urszula
KJ Golden Dream
2021-02-19
3
Krzewicka Urszula
KJ Golden Dream
2021-02-19
8
2021-02-20
12
Krzewicka Urszula
KJ Golden Dream
WICEK (180)
2021-02-19
1
Krzewińska Oliwia
KJ Golden Dream
2021-02-19
13
2021-02-20
9
2021-02-21
10
Kwiatek Weronika
KJ Łąck przy SO Łąck
DAJLUK (77)
2021-02-19
2
2021-02-20
5
2021-02-21
5
2021-02-19
3
2021-02-20
2
2021-02-21
2
Laskowska Hanna
Klub Jeździecki Golden Dream
VENTUS (10)
2021-02-19
4
2021-02-20
2
2021-02-21
3
Lisowska Karolina
St. R&S Stables
2021-02-20
13
2021-02-21
13
Łaszkiewicz Karolina
SKJ Salio Besiekierz Rudny
2021-02-19
3
Machniewicz Aleksandra
SKJ Salio
WICEK (129)
2021-02-20
11
2021-02-21
10
Maksajda Julia
KJ Golden Dream
DULCAMERO (150)
2021-02-19
1
2021-02-20
1
2021-02-21
3
Marcjanek Anna
KJ Golden Dream
ABELARD (82)
2021-02-19
10
2021-02-20
10
2021-02-21
5
Mazur Julia
Bractwo Konne Św. Marcina
2021-02-20
16
2021-02-20
3
2021-02-21
Miarecki Bogusław
KJ „Bractwo konne św. Marcina”
BOGORIA (92)
2021-02-19
12
2021-02-20
13
2021-02-21
9
Osińska Blanka
KJ Golden Dream
VENTUS (10)
2021-02-19
9
2021-02-20
6
2021-02-21
7
Osińska Teresa
KJ Golden Dream
2021-02-19
6
2021-02-19
14
2021-02-20
4
2021-02-21
6
Peruga Nadia
KJ Golden Dream
GASPAR (104)
2021-02-19
1
2021-02-20
1
2021-02-21
2
Poręba Wiktoria
KJ Golden Dream
DONALD (51)
2021-02-20
8
2021-02-21
9
Puliński Kamil
KJ Pro Horses
HENDERSON (118)
2021-02-19
1
150
2021-02-20
1
150
2021-02-21
1
150
Rozesłańska Aleksandra
SKJ Bajardo
POTER (74)
2021-02-19
7
2021-02-20
5
2021-02-21
6
Rozesłańska Julia
SKJ Bajardo
SATURN (81)
2021-02-19
4
60
2021-02-20
2
100
2021-02-21
3
80
Rupka Emilia
Klub Jeździecki Pro Horses
2021-02-19
8
2021-02-20
7
2021-02-21
7
Sabitov Katarzyna
SKJ Virako-Olimpia
MYNOVA (107)
2021-02-19
4
2021-02-20
3
2021-02-21
5
SAFARI ZK (108)
2021-02-19
3
2021-02-20
9
2021-02-21
2021-02-19
9
2021-02-20
2
2021-02-21
4
2021-02-19
9
2021-02-20
7
2021-02-21
8
Sabitov Mirzat
KJ Janowice
2021-02-19
5
2021-02-20
5
2021-02-21
2
100
Sabitov Mj'01 Nadia
SKJ Virako-Olimpia
MOUS (114)
2021-02-19
4
2021-02-19
9
2021-02-20
7
2021-02-21
7
Seliga Adrian
Equikam Sp. z o.o.
2021-02-19
3
Seliga Adrian
Equikam Sp. z o.o.
2021-02-21
4
2021-02-20
2
Sierakowska Michalina
St. R&S STABLES
MALAGA (3)
2021-02-20
3
2021-02-20
3
2021-02-21
2
2021-02-21
2
Siudzińska Dominika
JUKS Abakus Kaczyna
2021-02-19
2
75
2021-02-20
1
Skrzeszewska-Walter Anna
KJ AS Dream
2021-02-19
1
150
2021-02-20
1
150
Sławek Lena
KJ Golden Dream
DOLLY (119)
2021-02-19
1
2021-02-20
1
2021-02-21
2
2021-02-19
1
2021-02-20
4
2021-02-21
5
Sobczak Iga
KJ Golden Dream
BALOU W (14)
2021-02-19
2
2021-02-20
5
2021-02-21
6
Sołtysińska Zuzanna
Grodno Dwór
2021-02-19
5
2021-02-20
9
2021-02-21
3
Stromska Honorata
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2021-02-19
2
2021-02-20
1
Szpruch Weronika
St. R&S STABLES
NOSTALGIA (117)
2021-02-19
11
2021-02-19
15
2021-02-20
11
2021-02-21
10
Szulc Aleksandra
KJ Golden Dream
2021-02-19
1
2021-02-20
1
180
DONNA (96)
2021-02-19
1
120
2021-02-20
1
120
Urbanowicz Celina
JUKS Abakus Kaczyna
2021-02-19
10
2021-02-20
4
Ważyński Marcel
LKJ Gabon Walewice
2021-02-19
7
2021-02-19
11
2021-02-20
6
2021-02-20
12
2021-02-21
11
2021-02-21
11
2021-02-19
8
2021-02-20
5
2021-02-21
8
Wicher Bianka
KJ Golden Dream
KADAFFI P (105)
2021-02-20
7
2021-02-21
7
Wierzchowski Jarosław
WKJ Lublin
2021-02-19
1
2021-02-20
3
2021-02-21
3
Willamowicz Dagmara
JKS Jantar Stryków
ROMA (88)
2021-02-20
6
2021-02-21
4
Wiśniewska Agnieszka
SKJ GoldenDream
2021-02-20
1
2021-02-21
1
2021-02-19
1
90
Witczak Zofia
LKJ Gabon Walewice
2021-02-19
2
2021-02-20
4
2021-02-21
1
Wojsz Marcelina
Klub Jeździecki Pro Horses
I'MARA (71)
2021-02-19
3
80
Zatońska Lea
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2021-02-19
2
2021-02-20
2
2021-02-21
1
Żurek Marta
Stowarzyszenie R&S Stables
HALMA (116)
2021-02-19
4
2021-02-20
1
90
2021-02-21
5
Zwierzyńska Daria
KJ Golden Dream
2021-02-21
4
HANNIBAL (142)
2021-02-19
2021-02-20

Number of Riders: 71

Number of Horses: 93

The sum of prizes: 2 565.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl