Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
144 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 17:45:57
2020-07-29 17:45:57
Hubert Jankowski MARCIANO
  • 1x Championat/4 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ BM HORSE
143 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 17:41:05
2020-07-29 17:41:05
Julia Janecka DESTINO
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 13/C-3 ZO/
  • 1x 21/C-4 ZO/
142 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 13:41:11
2020-07-28 13:41:11
Marcelina Kacprzak CORSO
  • 1x 1RK/L-6 RK/
  • 1x 2RK/L-2 RK/
  • 1x 3/P4 ZR/
141 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 11:35:41
2020-07-27 11:35:41
Larysa Lewandowska DESTINED
  • 1x 1/D-2 ZO/
  • 1x 10/D-3 ZO/
  • 1x 18/D-4 ZO/
140 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 15:37:28
2020-07-22 16:43:37
Magdalena Szablewska GOLDERINE
  • 1x 12R/N-5 ZR/
139 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 15:40:22
2020-07-22 16:42:06
Maja Krygier QUABRIELLA 4
  • 1x 9R/D-3 ZR Dzieci/
138 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 19:21:07
2020-07-20 21:51:01
Natalia Kozłowska EMANOS
  • 1x Championat/5 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ K.PLUS DRESSAGE
137 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 19:21:11
2020-07-20 21:46:46
Helena Kozłowska EMOL
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 13/C-3 ZO/
  • 1x 21/C-4 ZO/
136 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 19:21:17
2020-07-20 16:39:31
Aleksandra Tatak TOTEM
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
135 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 19:21:22
2020-07-20 14:36:55
Agata Włodarczyk RAYA 53
  • 1x 13R/C-1 ZR/
  • 1x 14R/C-2 ZR/
  • 1x 15R/C-4 ZR/
134 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 19:21:27
2020-07-20 14:28:49
Wiktoria Biegała BLACK PEARL R
  • 1x 10R/N-4 ZR/
  • 1x 11R/N-4 ZR/
  • 1x 12R/N-5 ZR/
133 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 10:18:45
2020-07-18 23:10:12
Francesca Blümel AMBER 118
  • 1x 13R/C-1 ZR/
  • 1x 14R/C-2 ZR/
  • 1x 12R/N-5 ZR/
132 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 19:21:32
2020-07-18 22:28:22
Danuta Kosecka WIND LADY
  • 1x 4R/P-1 ZR/
  • 1x 5R/P-2 ZR/
131 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 16:13:42
2020-07-18 15:04:21
Anna Tyrkiel-Baranowska GEORGIE
  • 1x 5/CC-2 ZO/
  • 1x 14/CC-3 ZO/
  • 1x 22/CC-6 ZO/
130 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 16:13:31
2020-07-18 15:03:15
Maja Baranowska SAMURAJ
  • 1x 13R/C-1 ZR/
  • 1x 13/C-3 ZO/
  • 1x 21/C-4 ZO/
129 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 11:58:02
2020-07-18 15:00:42
Piotr Król FIRST MADAME
  • 1x Championat/4 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ BM HORSE
128 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 10:51:20
2020-07-18 14:59:23
Piotr Król FLAHBACK
  • 1x Championat/3 LATKI Półfinał/O NAGRODĘ POMORSKIEGO ZWIĄZKU JEŹDZIECKIEGO
127 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 16:13:59
2020-07-18 13:19:20
Joanna Jawor CORTINA
  • 1x 5/CC-2 ZO/
  • 1x 14/CC-3 ZO/
  • 1x 22/CC-6 ZO/
126 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 19:21:39
2020-07-18 13:06:39
Karolina Borys-Piotrkowska ELEGANT
  • 1x 4R/P-1 ZR/
  • 1x 5R/P-2 ZR/
  • 1x 6R/P-3 ZR/
125 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 19:22:07
2020-07-18 12:26:44
Katarzyna Gęsikowska-Pałuka HEATWAVE
  • 1x 4R/P-1 ZR/
  • 1x 5R/P-2 ZR/
  • 1x 6R/P-3 ZR/
124 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 19:22:26
2020-07-17 17:44:11
Monika Olejniczak ESSORDIA
  • 1x 13R/C-1 ZR/
  • 1x 14R/C-2 ZR/
  • 1x 15R/C-4 ZR/
123 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 16:12:13
2020-07-17 12:45:14
Gabriela Jaworska GINGER
  • 1x 8/CC-1 ZO/
  • 1x 13/C-3 ZO/
  • 1x 21/C-4 ZO/
122 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 16:12:03
2020-07-16 22:14:44
Jagienka Łukomska C.DU REVERDY
  • 1x Championat/3 LATKI Półfinał/O NAGRODĘ POMORSKIEGO ZWIĄZKU JEŹDZIECKIEGO
121 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 16:10:43
2020-07-16 22:11:05
Jagienka Łukomska SAN ESCOBAR
  • 1x Championat/3 LATKI Półfinał/O NAGRODĘ POMORSKIEGO ZWIĄZKU JEŹDZIECKIEGO
120 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 16:10:21
2020-07-16 16:25:06
Michał Mordzelewski BRYLANT
  • 1x Championat/3 LATKI Półfinał/O NAGRODĘ POMORSKIEGO ZWIĄZKU JEŹDZIECKIEGO
119 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 19:22:34
2020-07-16 13:35:23
Maria Ulążka NEPTUN
  • 1x 1R/L-1 ZR/
  • 1x 2R/L-2 ZR/
  • 1x 3R/L-3 ZR/
118 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 09:50:12
2020-07-15 19:41:06
Magdalena Karpowicz ALANCAS
  • 1x Championat/4 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ BM HORSE
117 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 09:51:50
2020-07-15 19:37:35
Magdalena Karpowicz ABERCROMBIE
  • 1x Championat/4 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ BM HORSE
116 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 09:54:51
2020-07-15 13:46:18
Anna-Maria Gawłowska CARDAMON
  • 1x 7/CS-1 ZO/
  • 1x 17/CS-2 ZO/
115 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 19:22:39
2020-07-15 13:02:55
Kinga Rzepka SHERIDAN
  • 1x 10R/N-4 ZR/
  • 1x 11R/N-4 ZR/
  • 1x 12R/N-5 ZR/
114 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 11:54:06
2020-07-15 11:50:14
Aleksandra Zarecka GARDENIA HIPPICA
  • 1x Championat/4 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ BM HORSE
113 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 11:53:47
2020-07-15 11:45:10
Aleksandra Zarecka TEUNIS VAN DE OUDE PLAET
  • 1x Championat/6 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ FIRMY ALKON
112 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 09:36:10
2020-07-15 00:52:14
Monika Olejniczak DADDY COOL 60
  • 1x Championat/5 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ K.PLUS DRESSAGE
111 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 09:35:47
2020-07-14 23:09:10
Anna-Maria Gawłowska TRIBALDI
  • 1x Championat/3 LATKI Półfinał/O NAGRODĘ POMORSKIEGO ZWIĄZKU JEŹDZIECKIEGO
110 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 19:22:47
2020-07-14 22:50:05
Milena Jarecka ATUT
  • 1x 1R/L-1 ZR/
  • 1x 2R/L-2 ZR/
  • 1x 3R/L-3 ZR/
109 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 21:49:03
2020-07-14 20:18:55
Anna Beyger SABIO
  • 1x Championat/5 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ K.PLUS DRESSAGE
108 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 12:07:46
2020-07-14 12:05:50
Paulina Tomczak DONATAN
  • 1x Championat/4 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ BM HORSE
107 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 07:09:05
2020-07-13 22:41:11
Hubert Jankowski CARLOS
  • 1x Championat/4 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ BM HORSE
106 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 07:09:14
2020-07-13 22:40:40
Hubert Jankowski IDWINARETTO
  • 1x Championat/7-8 LATKI, Półfinał/O NAGRODĘ FIRMY MARINO
105 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 07:09:39
2020-07-13 15:37:06
Danuta Kosecka LORD CAPONE
  • 1x Championat/4 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ BM HORSE
104 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 07:10:09
2020-07-13 15:35:23
Danuta Kosecka DRAGONFLY
  • 1x Championat/6 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ FIRMY ALKON
103 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 13:29:48
2020-07-13 13:23:25
Agnieszka Domagała DON KENNEDY
  • 1x 17/CS-2 ZO/
  • 1x 24a/CS-2 ZO/
102 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 20:43:28
2020-07-12 17:22:21
Wiktoria Hanczewska WONDER WORLD
  • 1x 5/CC-2 ZO/
  • 1x 14/CC-3 ZO/
  • 1x 22/CC-6 ZO/
101 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 21:13:15
2020-07-12 16:35:01
Julia Brodziak SAN SISCO II
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 13/C-3 ZO/
  • 1x 21/C-4 ZO/
100 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 20:45:00
2020-07-12 16:33:14
Izabela Kowalska ALL OF HARMONY
  • 1x Championat/6 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ FIRMY ALKON
99 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 20:45:13
2020-07-12 16:31:02
Izabela Kowalska DESIDERIO
  • 1x Championat/7-8 LATKI, Półfinał/O NAGRODĘ FIRMY MARINO
98 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 20:45:17
2020-07-12 16:30:25
Filip Kowalski BEL FLEUR S
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
97 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:32:23
2020-07-11 13:30:35
Grażyna Ścisło PERYKLES
  • 1x 4R/P-1 ZR/
  • 1x 11R/N-4 ZR/
  • 1x 12R/N-5 ZR/
96 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:32:29
2020-07-10 14:09:33
Nikola Stankiewicz EMIS
  • 1x 4R/P-1 ZR/
  • 1x 11R/N-4 ZR/
  • 1x 12R/N-5 ZR/
95 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 14:54:22
2020-07-10 08:58:48
Oliwia Miotke DOLCE VITA
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 13/C-3 ZO/
  • 1x 21/C-4 ZO/
94 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 13:25:43
2020-07-10 08:03:28
Aniela Dlouchy RAINBOW
  • 1x 7R/D-1ZR/
  • 1x 8R/D-2 ZR/
  • 1x 9R/D-3 ZR Dzieci/
93 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 14:54:29
2020-07-10 08:00:02
Aleksandra Lesner FORCE
  • 1x 7/CS-1 ZO/
  • 1x 16/CS-3 ZO/
  • 1x 24/CS-5 ZO/
92 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 19:30:39
2020-07-09 19:01:19
Julia Naumovich-Shabovskaya HADES
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
91 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 19:30:44
2020-07-09 16:41:03
Marzena Chentkowska LINDT
  • 1x Championat/6 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ FIRMY ALKON
90 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 10:21:14
2020-07-09 07:27:21
Konrad Hołodiuk DANCING QUEEN
  • 1x Championat/4 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ BM HORSE
89 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 10:21:18
2020-07-09 00:15:49
Katarzyna Ziemińska-Milanowska NEVERLAND
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
88 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 10:21:39
2020-07-09 00:08:55
Zuzanna Gradowska TIGRA
  • 1x 2/N-2 kuce ZO/
  • 1x 11/N-3 kuce ZO/
  • 1x 19/N-7 kuce ZO/
87 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:32:40
2020-07-08 18:35:33
Michalina Matuszak KRYSZTAŁ J
  • 1x 4R/P-1 ZR/
  • 1x 5R/P-2 ZR/
  • 1x 6R/P-3 ZR/
86 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 12:22:25
2020-07-08 11:12:17
Alicja Michalska TIN ROKO
  • 1x 13R/C-1 ZR/
  • 1x 14R/C-2 ZR/
  • 1x 15R/C-4 ZR/
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 08:21:54
2020-07-07 20:09:29
Ada Stankeviciute CHORDENA MG
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 13/C-3 ZO/
  • 1x 21/C-4 ZO/
84 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 08:22:01
2020-07-07 20:07:28
Dalia Katinaite - Pranckeviciene AMICA
  • 1x Championat/6 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ FIRMY ALKON
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 23:06:40
2020-07-07 19:18:59
Maria Stelmaszyk LONDANO
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 13/C-3 ZO/
  • 1x 21/C-4 ZO/
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 23:06:48
2020-07-07 19:17:24
Maria Stelmaszyk DESPACITO 18
  • 1x 3/N-4 DK ZO/
  • 1x 12/N-5 DK ZO/
  • 1x 20/N-7 DK ZO/
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 23:06:54
2020-07-07 17:29:24
Tomasz Jasiński SHOSHOLOZA
  • 1x 7/CS-1 ZO/
  • 1x 17/CS-2 ZO/
  • 1x 24/CS-5 ZO/
80 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:21:22
2020-07-07 08:37:43
Klaudia Nalepa DŻAJF B
  • 1x Championat/3 LATKI Półfinał/O NAGRODĘ POMORSKIEGO ZWIĄZKU JEŹDZIECKIEGO
79 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:33:38
2020-07-07 06:42:30
Agata Dylewska SUNDAY MORNING
  • 1x 1/D-2 ZO/
  • 1x 10/D-3 ZO/
  • 1x 18/D-4 ZO/
78 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:21:40
2020-07-06 22:06:50
Aleksandra Krywult LARI FARI
  • 1x Championat/5 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ K.PLUS DRESSAGE
77 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 19:23:57
2020-07-06 22:05:38
Aleksandra Krywult A' DIARADO SURPRISE
  • 1x Championat/4 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ BM HORSE
76 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 22:24:09
2020-07-06 22:03:12
Aleksandra Krywult SIMSALABIM 55
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
75 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:32:47
2020-07-06 14:04:34
Angelika Kolarz WERBENA MISS NANDO
  • 1x 10R/N-4 ZR/
  • 1x 11R/N-4 ZR/
  • 1x 12R/N-5 ZR/
74 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:33:00
2020-07-06 13:57:21
Angelika Kolarz SUERTE
  • 1x 4R/P-1 ZR/
  • 1x 5R/P-2 ZR/
  • 1x 6R/P-3 ZR/
73 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 07:55:25
2020-07-06 10:17:00
Olga Masłowska JUST LOVE
  • 1x 10R/N-4 ZR/
  • 1x 11R/N-4 ZR/
  • 1x 12R/N-5 ZR/
72 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 18:42:56
2020-07-05 18:10:07
Agata Kamionka - Flak DESERT ROSE
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 12:47:27
2020-07-05 13:44:41
Daniela Kuczkowska CONSYLIARE
  • 1x Championat/5 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ K.PLUS DRESSAGE
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 12:47:50
2020-07-05 13:44:15
Daniela Kuczkowska BIANCHI
  • 1x Championat/4 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ BM HORSE
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:33:15
2020-07-05 11:51:51
Monika Supeł AKBAR
  • 1x 4R/P-1 ZR/
  • 1x 5R/P-2 ZR/
  • 1x 6R/P-3 ZR/
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 20:04:17
2020-07-04 20:53:02
Karolina Sztylka BRAND M
  • 1x 13R/C-1 ZR/
  • 1x 14R/C-2 ZR/
  • 1x 15R/C-4 ZR/
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 10:22:14
2020-07-04 19:28:54
Anna Błońska DIARADA
  • 1x 1/D-2 ZO/
  • 1x 10/D-3 ZO/
  • 1x 18/D-4 ZO/
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 17:34:56
2020-07-03 23:33:57
Matylda Cybula CHOU CHOU DREAM
  • 1x Championat/3 LATKI Półfinał/O NAGRODĘ POMORSKIEGO ZWIĄZKU JEŹDZIECKIEGO
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 11:11:23
2020-07-03 23:29:21
Kornelia Drewing DISCOVERY
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 13/C-3 ZO/
  • 1x 21/C-4 ZO/
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 11:11:46
2020-07-03 23:28:25
Matylda Cybula BESSIE
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 13/C-3 ZO/
  • 1x 21/C-4 ZO/
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 11:11:55
2020-07-03 23:26:22
Anna Skrzeszewska-Walter VALENTIJIN
  • 1x 17/CS-2 ZO/
  • 1x 24a/CS-2 ZO/
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 11:12:00
2020-07-03 23:06:32
Justyna Stasiulewicz PIKASO
  • 1x Championat/5 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ K.PLUS DRESSAGE
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 11:12:03
2020-07-03 23:05:21
Justyna Stasiulewicz FANTASTIC BOY
  • 1x Championat/5 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ K.PLUS DRESSAGE
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:22:27
2020-07-03 23:03:48
Justyna Stasiulewicz CAJRO
  • 1x Championat/4 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ BM HORSE
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 22:22:19
2020-07-03 20:19:56
Anna Grygier - Wójtowicz SHADOW
  • 1x Championat/7-8 LATKI, Półfinał/O NAGRODĘ FIRMY MARINO
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 22:22:30
2020-07-03 20:17:49
Aleksandra Chorąży RAMMSTEIN
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 22:22:43
2020-07-03 19:02:58
Aleksandra Tomala FLORIS KING
  • 1x Championat/4 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ BM HORSE
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:33:41
2020-07-03 17:49:45
Blanka Osińska WIKTORIA
  • 1x 1RK/L-6 RK/
  • 1x 2RK/L-2 RK/
  • 1x 3/P4 ZR/
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:57:32
2020-07-03 17:48:20
Teresa Osińska PRINCE POLO P
  • 1x 4R/P-1 ZR/
  • 1x 5R/P-2 ZR/
  • 1x 6R/P-3 ZR/
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 09:47:06
2020-07-02 23:14:10
Dominika Żygowska SUMMER HIT
  • 1x 13/C-3 ZO/
  • 1x 21/C-4 ZO/
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 15:17:58
2020-07-02 22:50:27
Inga Bretes BUENOS AIRES
  • 1x Championat/6 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ FIRMY ALKON
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 09:47:04
2020-07-02 20:38:07
Maja Moczadlo NITRO GIRL Z
  • 1x Championat/3 LATKI Półfinał/O NAGRODĘ POMORSKIEGO ZWIĄZKU JEŹDZIECKIEGO
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 20:31:23
2020-07-02 19:55:10
Hubert Jankowski FIRST CLASS
  • 1x Championat/7-8 LATKI, Półfinał/O NAGRODĘ FIRMY MARINO
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:58:55
2020-07-02 11:29:17
Weronika Madej DIAMOND DREAM
  • 1x Championat/5 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ K.PLUS DRESSAGE
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 09:44:52
2020-07-02 09:24:40
Klara Woźnicka B.B KING
  • 1x Championat/5 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ K.PLUS DRESSAGE
  • 1x 1/D-2 ZO/
  • 1x 10/D-3 ZO/
  • 1x 18/D-4 ZO/
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 09:44:56
2020-07-02 09:23:57
Klara Woźnicka GO GO BORNEO
  • 1x 5/CC-2 ZO/
  • 1x 14/CC-3 ZO/
  • 1x 22/CC-6 ZO/
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 15:18:14
2020-07-02 09:08:58
Teresa Tomaszewska HARRY HOLE
  • 1x Championat/6 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ FIRMY ALKON
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 09:47:02
2020-07-02 09:06:05
Teresa Tomaszewska LADY IN RED
  • 1x /8-10 LATKI, I półfinał/O NAGRODĘ FIRMY PRO LINEN
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 21:31:54
2020-07-02 09:05:30
Teresa Tomaszewska AMBROZJO
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 09:47:39
2020-07-02 07:38:50
Sylwia Kolebska SALSA J
  • 1x Championat/4 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ BM HORSE
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 09:48:25
2020-07-02 07:37:05
Sylwia Kolebska LANO
  • 1x Championat/4 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ BM HORSE
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 08:03:09
2020-07-02 06:35:02
Marcin Woldański DAY DREAMER 9
  • 1x Championat/6 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ FIRMY ALKON
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 11:44:35
2020-07-02 06:34:19
Marcin Woldański FÜRSTEN FUTURE
  • 1x /KOŃ TRENINGOWY/
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 21:17:31
2020-07-02 06:33:29
Marcin Woldański ALLYOUNEEDLZ FIRFOD
  • 1x 7/CS-1 ZO/
  • 1x 17/CS-2 ZO/
  • 1x 24a/CS-2 ZO/
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 08:04:51
2020-07-02 06:32:41
Marcin Woldański FANTASTIC SURPRISE
  • 1x Championat/7-8 LATKI, Półfinał/O NAGRODĘ FIRMY MARINO
  • 1x 8/CC-1 ZO/
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 10:50:32
2020-07-02 06:32:17
Izabela Paryska SALADYN
  • 1x 1/D-2 ZO/
  • 1x 10/D-3 ZO/
  • 1x 9R/D-3 ZR Dzieci/
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 08:06:53
2020-07-02 06:31:11
Sylwia Kolebska HERO'S
  • 1x Championat/7-8 LATKI, Półfinał/O NAGRODĘ FIRMY MARINO
  • 1x 8/CC-1 ZO/
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 10:50:51
2020-07-02 06:30:40
Julia Jokiel WU-WEI
  • 1x 1/D-2 ZO/
  • 1x 10/D-3 ZO/
  • 1x 9R/D-3 ZR Dzieci/
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 09:24:10
2020-07-01 22:52:29
Karolina Gałkowska RARA AVIS FSTF
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 09:49:36
2020-07-01 22:51:53
Karolina Gałkowska FRANS N
  • 1x 5/CC-2 ZO/
  • 1x 14/CC-3 ZO/
  • 1x 22/CC-6 ZO/
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 20:45:08
2020-07-01 22:19:27
Katarzyna Porożyńska-Pankau CANDELA
  • 1x 3/N-4 DK ZO/
  • 1x 12/N-5 DK ZO/
  • 1x 20/N-7 DK ZO/
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 15:55:55
2020-07-01 22:13:12
Agata Gietka FOLLOW ME
  • 1x Championat/5 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ K.PLUS DRESSAGE
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 19:52:31
2020-07-01 18:33:04
Aneta Gierszewska BERGS 10-21
  • 1x 1RK/L-6 RK/
  • 1x 2RK/L-2 RK/
  • 1x 3/P4 ZR/
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 21:49:15
2020-07-01 18:31:40
Kamila Gierszewska NÓTA
  • 1x 7R/D-1ZR/
  • 1x 8R/D-2 ZR/
  • 1x 9R/D-3 ZR Dzieci/
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 22:17:06
2020-07-01 17:32:14
Zofia Mordzelewska BARNADO
  • 1x Championat/6 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ FIRMY ALKON
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:59:43
2020-07-01 13:30:17
Jagoda Czop VENTUS
  • 1x 1RK/L-6 RK/
  • 1x 2RK/L-2 RK/
  • 1x 3/P4 ZR/
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:34:12
2020-07-01 13:29:36
Amelia Czop GASPAR
  • 1x 7R/D-1ZR/
  • 1x 8R/D-2 ZR/
  • 1x 9R/D-3 ZR Dzieci/
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:59:49
2020-07-01 13:28:33
Anna Sztokinier BANITA
  • 1x 10R/N-4 ZR/
  • 1x 11R/N-4 ZR/
  • 1x 12R/N-5 ZR/
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:59:52
2020-07-01 13:27:33
Karolina Janek JOEP
  • 1x 1/D-2 ZO/
  • 1x 10/D-3 ZO/
  • 1x 18/D-4 ZO/
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:59:55
2020-07-01 13:26:02
Julia Janecka MUPPET
  • 1x 2/N-2 kuce ZO/
  • 1x 11/N-3 kuce ZO/
  • 1x 19/N-7 kuce ZO/
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 13:09:07
2020-07-01 13:25:14
Julia Maksajda DULCAMERO
  • 1x 4R/P-1 ZR/
  • 1x 5R/P-2 ZR/
  • 1x 6R/P-3 ZR/
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 09:20:58
2020-07-01 13:23:18
Alicja Hadryś HAPPY DANCER
  • 1x 6/CC-4 ZO/
  • 1x 15/CC-5 ZO/
  • 1x 23/CC-7 ZO/
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:34:27
2020-07-01 13:21:30
Oliwia Krzewińska OH MY GOD
  • 1x 4R/P-1 ZR/
  • 1x 5R/P-2 ZR/
  • 1x 6R/P-3 ZR/
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 14:00:05
2020-07-01 13:19:04
Urszula Krzewicka KADAFFI P
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 13/C-3 ZO/
  • 1x 21/C-4 ZO/
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:34:32
2020-07-01 10:50:11
Hanna Bagniewska DONNA PRIMA
  • 1x 13R/C-1 ZR/
  • 1x 14R/C-2 ZR/
  • 1x 15R/C-4 ZR/
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 08:07:22
2020-07-01 06:53:16
Oliwia Laferi-Sapiej FÜRSTIN FRANCESCA G
  • 1x Championat/4 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ BM HORSE
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 21:54:27
2020-06-30 20:24:29
Marta Błażko DAILY DARCO
  • 1x Championat/5 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ K.PLUS DRESSAGE
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 21:54:32
2020-06-30 20:19:29
Marta Błażko DEVINETTE
  • 1x 7/CS-1 ZO/
  • 1x 24a/CS-2 ZO/
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 21:54:35
2020-06-30 20:15:48
Aleksandra Szulc JACKPOT
  • 1x Championat/6 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ FIRMY ALKON
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 21:54:40
2020-06-30 20:13:13
Adrian Seliga FÜRSTEN SPINNE
  • 1x Championat/3 LATKI Półfinał/O NAGRODĘ POMORSKIEGO ZWIĄZKU JEŹDZIECKIEGO
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 21:54:44
2020-06-30 20:11:17
Adrian Seliga ROMEO VON FÜRSTENBALL
  • 1x Championat/3 LATKI Półfinał/O NAGRODĘ POMORSKIEGO ZWIĄZKU JEŹDZIECKIEGO
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 21:54:47
2020-06-30 20:07:28
Aleksandra Szulc BREAKDANCE
  • 1x /8-10 LATKI, I półfinał/O NAGRODĘ FIRMY PRO LINEN
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 21:54:50
2020-06-30 20:06:40
Urszula Krzewicka BOSSA NOVA HIT
  • 1x Championat/4 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ BM HORSE
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 21:54:53
2020-06-30 18:48:16
Halina Gackowska LAMARCK
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 13/C-3 ZO/
  • 1x 21/C-4 ZO/
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 21:55:02
2020-06-30 18:47:47
Halina Gackowska ORIGON
  • 1x 4/C-2 ZO/
  • 1x 13/C-3 ZO/
  • 1x 21/C-4 ZO/
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:26:32
2020-06-30 18:42:57
Gabriela Jaworska LOVID-20
  • 1x Championat/4 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ BM HORSE
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:26:13
2020-06-30 18:41:57
Gabriela Jaworska LORD OF HOLLAND
  • 1x Championat/4 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ BM HORSE
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:25:56
2020-06-30 18:40:50
Gabriela Jaworska JACKSON
  • 1x Championat/6 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ FIRMY ALKON
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 14:35:44
2020-06-30 18:39:19
Gabriela Jaworska DAILY DEAL JUNIOR
  • 1x Championat/6 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ FIRMY ALKON
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:25:18
2020-06-30 18:38:55
Gabriela Jaworska KENIA
  • 1x Championat/5 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ K.PLUS DRESSAGE
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:25:04
2020-06-30 18:38:28
Gabriela Jaworska DREAM BOY
  • 1x Championat/5 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ K.PLUS DRESSAGE
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 22:01:42
2020-06-30 00:32:23
Dominika Siudzińska KNOXVILLE
  • 1x Championat/5 LATKI, I Półfinał/O NAGRODĘ K.PLUS DRESSAGE
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 22:01:46
2020-06-29 18:27:47
Aleksandra Felska ATENA
  • 1x 5/CC-2 ZO/
  • 1x 14/CC-3 ZO/
  • 1x 22/CC-6 ZO/
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bagniewska Hanna Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
S
brak
2. Baranowska Maja KJ BM Horse Tągowie
2005 (JM.)
O038219
3. Beyger Anna WKJ LUBLIN
S
O018476
4. Biegała Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
2002 (J.)
O031885
5. Blümel Francesca JKS STAJNIA BRZÓZKI
2004 (J.)
brak
6. Błażko Marta KJ Golden Dream
S
O013182
7. Błońska Anna KSJ Zagozd
2006 (JM.)
O052307
8. Borys-Piotrkowska Karolina JKS „Rywal
S
O003245
9. Bretes Inga Aromer
S
O001055
10. Brodziak Julia Silesia Dressage Club
S
O000959
11. Chentkowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O001334
12. Chorąży Aleksandra wkj lublin sj zawieprzyce
S
O007763
13. Cybula Matylda KJ AS Dream
2004 (J.)
O031264
14. Cybula Matylda KJ AS Dream
2004 (J.)
.
.
15. Czop Amelia KJ Golden Dream
2005 (JM.)
Brak
16. Czop Jagoda KJ Golden Dream
2011 (Mł.)
Brak
17. Dlouchy Aniela Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
LZRWZJ/6400/19
18. Domagała Agnieszka Pomorska Liga Jeździecka
S
O003304
19. Drewing Kornelia KJ AS Dream
2002 (J.)
O035917
20. Dylewska Agata Varsovia Dressage Club
S
O007010
21. Felska Aleksandra St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
2001 (MJ.)
O035160
22. Gackowska Halina Bpk maz
111111
23. Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA
S
O019149
24. Gawłowska Anna-Maria Klub Jeździecki Golden Dream
S
O001177
25. Gęsikowska-Pałuka Katarzyna Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
S
brak
26. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
27. Gierszewska Kamila KJ Jarużyn
2006 (JM.)
O053471
28. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
S
O027614
29. Gradowska Zuzanna JKS,, Rywal'' Grudziądz
2005 (JM.)
O037622
10196259
30. Grygier - Wójtowicz Anna WKJ Lublin SJ ZAWIEPRZYCE
S
O006954
31. Hadryś Alicja KJ Golden Dream
S
Brak
32. Hanczewska Wiktoria Silesia Dressage Club
1999 (MJ.)
K015493
33. Hołodiuk Konrad Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
S
O012238
34. Janecka Julia KJ Golden Dream
2005 (JM.)
O044306
35. Janecka Julia KJ Golden Dream
2005 (JM.)
O044306
36. Janek Karolina KJ Golden Dream
2006 (JM.)
Brak
37. Jankowski Hubert KSJ Zagozd
S
O013624
38. Jankowski Hubert KSJ Zagozd
S
brak
39. Jarecka Milena wkj lublin
2006 (JM.)
brak
40. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
41. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
brak
42. Jawor Joanna KJ OKOŁY
S
O002106
43. Jaworska Gabriela KJ Lider Radzionków
S
O001467
44. Jokiel Julia Varsovia Dressage Club
2005 (JM.)
Brak
45. Kacprzak Marcelina KJ Stajnia Jarużyn
2009 (Mł.)
Brak
Brak
46. Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
S
O001225
47. Karpowicz Magdalena JKS U Robsonów
S
O006249
48. Katinaite - Pranckeviciene Dalia Klubas Zirgo zingsnis
S
none
49. Kolarz Angelika Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2004 (J.)
O034083
50. Kolebska Sylwia Varsovia Dressage Club
S
O012682
51. Kolebska Sylwia Varsovia Dressage Club
S
O012682
52. Kosecka Danuta LKS Nadwislanin Kwidzyn
S
Brak
53. Kowalska Izabela Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O000927
54. Kowalski Filip Silesia Dressage Club
S
brak
55. Kozłowska Helena JKS Jagodne
2004 (J.)
brak
56. Kozłowska Natalia JKS Jagodne
S
brak
57. Król Piotr Klub Jeździecki BM Horse Tągowie
S
Brak
58. Król Piotr Klub Jeździecki BM Horse Tągowie
S
0021636
59. Krygier Maja Klub Jeździecki Cavalier
2002 (J.)
O038719
60. Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream
S
O021702
61. Krzewicka Urszula KJ Golden Dream
S
O012224
62. Krzewińska Oliwia KJ Golden Dream
2005 (JM.)
Brak
63. Kuczkowska Daniela KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O006233
64. Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
1999 (MJ.)
O040391
65. Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda
S
O021141
66. Lewandowska Larysa KJ Equistars
2003 (J.)
O036921
67. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
68. Madej Weronika bpk maz
S
O008899
69. Maksajda Julia KJ Golden Dream
2007 (JM.)
Brak
70. Masłowska Olga JKS Rywal
S
O006656
10042805
71. Matuszak Michalina KJ Stajnia Jarużyn
1999 (MJ.)
O032624
72. Michalska Alicja KJ Raduszyn
2003 (J.)
O053863
73. Miotke Oliwia KJ Pegaz Reda
2002 (J.)
O034998
74. Moczadło Maja Zaplątani w końskich grzywach
S
Brak
75. Mordzelewska Zofia SJ Stajnia Podolszyn
S
A(II) LZPZJ/184/20
76. Mordzelewski Michał SJ Stajnia Podolszyn
S
O001972
77. Nalepa Klaudia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O019822
78. Naumovich-Shabovskaya Julia JKS Stajnia Jarużyn
S
O014082
79. Olejniczak Monika bpk
S
brak
80. Osińska Blanka KJ Golden Dream
2012 (Mł.)
Brak
81. Osińska Teresa KJ Golden Dream
S
Brak
82. Paryska Izabela Varsovia Dressage Club
2004 (J.)
Brak
83. Porożyńska-Pankau Katarzyna Klub Jeździecki Grodno-Dwór
S
O002749
84. Rzepka Kinga KJ Stajnia Jarużyn
S
LZRWZJ/4446/17
85. Ścisło Grażyna KJ Dobrzyniec
S
O025136
86. Seliga Adrian Equikam Sp. z o.o.
S
Brak
87. Siudzińska Dominika JUKS Abakus Kaczyna
2003 (J.)
O032998
88. Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream
S
O003152
89. Stankeviciute Ada Klubas Zirgo zingsnis
2002 (J.)
none
90. Stankiewicz Nikola Klub Jeździecki ''Equistro'' Wierzawice
2002 (J.)
O043687
91. Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O011480
92. Stelmaszyk Maria KJ LEWADA
2002 (J.)
O026744
93. Supeł Monika JKS Rywal
S
brak
94. Szablewska Magdalena KJ CAVALIER
S
O005866
95. Sztokinier Anna KJ Golden Dream
S
brak
96. Sztylka Karolina Klub Jeździecki Stajnia Przyrzecze
S
O021217
97. Szulc Aleksandra KJ Golden Dream
S
O003378
98. Tatak Aleksandra bpk MAZ
S
O025281
99. Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków
S
O009463
100. Tomaszewska Teresa JKS Equita
S
O001498
101. Tomczak Paulina Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O003849
102. Tyrkiel-Baranowska Anna Klub Jeździecki BM Horse Tągowie
S
0022596
103. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
104. Woldański Marcin Varsovia Dressage Club
S
O003642
10156442
105. Woźnicka Klara KJ Raduszyn
2000 (MJ.)
O034091
106. Zarecka-Kondratiuk Aleksandra CSJ Chraboły
S
brak
107. Ziemińska-Milanowska Katarzyna WKJ Lublin
S
brak
108. Żygowska Dominika KJ Arpav
S
O015053
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

178

A' DIARADO SURPRISE SP POL 2016 wałach kara/162 F: DIARADO
M: AUREA DOOLITTLE I
brak 616 009 54 01162 16
2.

153

ABERCROMBIE TRAKEŃSKA POL 2016 wałach gniada/166 F: Negr trak. /Ajbek
M: Aspiracja trak. / Safran
K029444 616003010082216
3.

139

AKBAR SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Roland
M: Arka
brak
4.

152

ALANCAS TRAKEŃSKA POL 2016 wałach kara/173 F: Casanova trak. / Etos
M: Alana trak. / Agar
K029445 616003010082516
5.

126

ALL OF HARMONY OLD POL 2014 wałach gniada/168 F: Antango
M: Wanda / De Niro
DE433330103714
6.

16

ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Deutsches Sportpferd DNK 2009 Wałach gniada/167 F: Zardin Firfod
M: Annalindh Firfod
K024758 DE410100902209 DE410100902209
7.

163

AMBER 118 WESTFALE GER 2010 wałach gniada/167 F: Ampere
M: Donna Elisa
brak 441410559610
8.

14

AMBROZJO SP POL 2012 Wałach siwa/163 F: Furst Fugger
M: Arriva
Brak
9.

117

AMICA HANN GER 2014 Klacz gniada F: Ampere
M: Rodiwa
none DE 431310425714
10.

80

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
K019651 616009520025811
11.

177

ATUT SP POL 2009 wałach gniada/170 F: Bonaparte
M: Aura Dahomanka
K016412 POL006570002009
12.

89

B.B KING SP POL 2015 Ogier kara/175 F: Ulco
M: Celebra
Brak 616009610067115
13.

83

BANITA Pełna Krew Śląska POL 2008 Wałach kara F: Batat
M: Boomba
Brak
14.

88

BARNADO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/* F: Arriba Z Zangersheide
M: Bakara sp./ Love Affair Han.
K025879 616009580398114
15.

128

BEL FLEUR S BAYER. POL 2011 Klacz kasztanowata/175 F: Boston
M: Die Queen
K023674 DE481810024111
16.

154

BERGS 10-21 KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:134 F: nn
M: nn
K027298 brak
17.

105

BESSIE WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada/. F: Cancoon / Colman
M: Barbara / Dżamir
K021172 616007550143411
18.

37

BIANCHI OLDENBURG POL 2016 klacz kara/167 F: Bernay
M: Frau Fugger
Brak Brak
19.

171

BLACK PEARL R HANOWERSKA GER 2007 Klacz ciemnogniada/166 F: Beluga
M: Euterpe
K025486 Brak
20.

76

BOSSA NOVA HIT SP POL 2016 wałach siwa/162 F: Sandro Hit
M: Bossa Nova / Carbano
Brak Brak
21.

55

BRAND M SP POL 2005 wałach skarogniada/171 F: Grand De La Cour han
M: Bafuria sp/Bas wlkp
K013192 616009520001805
22.

75

BREAKDANCE WIELKOPOLSKI POL 2011 Wałach siwa F: Fred
M: Bossa Nova
K019716 105FK24
23.

157

BRYLANT WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/167 F: Landor old.
M: Branka/ Turbud Quirinus
Brak Oooo
24.

23

BUENOS AIRES OLD POL 2014 Klacz kara/172 F: Bordeaux KWPN
M: Day’s Light, wurt. / Donnerschlag old.
K026426 DE433330590214
25.

159

C.DU REVERDY SP POL 2017 wałach gniada/164 F: If du Reverdy
M: Cytra
brak 616009640074617
26.

31

CAJRO TRAKEŃSKA POL 2016 ogier kara/170 F: Emis
M: Cyrkulacja
brak brak
27.

20

CANDELA WLKP/POCH.TRK POL 2014 Klacz ciemnogniada/165 F: ELOQUENT trk
M: Casona wlkp/p.tr./ Agar wplkp/p.trk
K025858 616007600219914
28.

63

CARDAMON SP POL 2009 Ogier gniada/170 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Chanel / Compliment
K016060 616009610110309
29.

130

CARLOS Deutsches Reitpferd POL 2016 Ogier kasztanowata/170 F: Santana
M: Carla
- -
30.

116

CHORDENA MG LRH LTU 2010 Klacz gniada F: Chanas
M: Chebrina II MG
none 022122
31.

103

CHOU CHOU DREAM SP POL 2017 wałach siwa/167 F: Le Vivaldi
M: Caryca/Machandel
Brak Brak
32.

36

CONSYLIARE SP POL 2015 wałach siwa/173 F: NN
M: NN
Brak Brak
33.

180

CORSO KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach siwa/kuc:brak F: Ramiro
M: Cuppers Merel
brak brak
34.

162

CORTINA WB POL 2012 Klacz gniada F: Gold fiver
M: C
Brak
35.

149

DADDY COOL 60 HANOWERSKA POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Destano
M: Wiesenkind
K029669 DE431310221315
36.

170

DAHA SP POL 2007 Klacz gniada F: Grand Amour
M: Danina
brak
37.

70

DAILY DARCO WESTFALSKA GER 2015 gelding grey/167 F: Daily Motion
M: Cinderella SC / Crastallo I
K029611 DE441410992215
38.

4

DAILY DEAL JUNIOR OLD POL 2014 Ogier gniada F: Daily Deal
M: Rascala / Furst Heinrich
12345
39.

118

DANCING QUEEN HANOWERSKA POL 2016 klacz ciemnogniada/163 F: Diamond Hit
M: St. Pr. Hauptstutbuch Fujairah S.F.
K029201 DE431316897716
40.

8

DARK LADY HANN GER 2015 klacz kara/170 F: Don Index
M: Dorina
Brak Brak
41.

15

DAY DREAMER 9 Deutsche Sport Pferd GER 2014 Wałach kasztanowata/173 F: Diamo Gold
M: Divita II / Don Frederico
K027303 DE 473730240614
42.

109

DESERT ROSE OLD POL 2011 Klacz kara F: De Niro
M: Quadriga
K019288
43.

127

DESIDERIO HAN. POL 2013 Wałach kara/165 F: Don Index
M: Rosi
K026025 DE431311317413
44.

114

DESPACITO 18 HANNOVER POL 11-02-2013 Wałach gniada/170 F: DESPERADOS
M: BELLA CARA PO BELISSIMO M
K027738 DE431310144613
45.

179

DESTINED HANNOVER GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Diamond Hit
M: Fire Queen
K028100 DE431310005911
46.

182

DESTINO HANOWER POL 2010 Wałach kasztanowata F: Desperados / De Niro.
M: Riola Rosso W / Rotspon.
K019043 DE431316970010
47.

87

DESTINO HANOWERSKA GER 2010 Klacz kasztanowata F: Desperados
M: Riola Rosso W
K019043 DE 431316970010
48.

71

DEVINETTE HANOWERSKA GER 2008 mare black/165 F: Dancier
M: Wanja
K017570 DE431315414308
49.

21

DIAMOND DREAM KWPN NED 2015 Ogier skarogniada/167 F: DESPERADO, kwpn.
M: WORLDCADANZA C, kwpn. / Diamond Hit, old.
K026808 528003201502862
50.

32

DIARADA MEKLEMBURSKA POL 2013 klacz gniada/163 F: Diarado
M: Barakuda
K024956 De 427270301513
51.

104

DISCOVERY HANOWER POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Henrico / Don Frederico
M: Allice / Argentan
K012337
52.

123

DOLCE VITA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lou Reed
M: Donnerfee
K018161 616009670108410
53.

129

DON KENNEDY SP POL 2009 Wałach siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Dolina / Caletto`s Son
K014293 616009540179709
54.

145

DONATAN SP POL 2016 ogier kara/164 F: Bon Coeur
M: Dream Girl / Rhytmus S
Brak Brak
55.

143

DONNA PRIMA HAN POL 2006 Klacz ciemnogniada/167 F: Don Primero
M: Way o Way
brak DE 431310348706
56.

87

DONOVAN G OLDENBURG POL 2013 Wałach kasztanowata/165 F: Don Olymbrio
M: Jeszczeniewiemalesiedowiem
Brak Brak
57.

133

DRAGONFLY SP POL 2014 Wałach gniada/173 F: Lyjanero hol
M: Desdemona sp Sofix sp
K028463 616009530109614
58.

3

DREAM BOY WESTFALSKA POL 2015 Ogier kasztanowata/165 F: Destano han
M: Fleury’s Girl westf/ Fleury westf
K027686 DE441410538715
59.

60

DULCAMERO PONY POL 2014 Ogier kasztanowata/kuc:146 F: Dimension AT
M: Baroness
Brak Brak
60.

40

DŻAJF B SP POL 2017 ogier ciemnogniada/165 F: Le Duc SP
M: Dżagara Młp.
Brak 616 009 58 01966
61.

172

ELEGANT TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach gniada/167 F: NN
M: NN
brak brak
62.

167

EMANOS MAŁOPOLSKS POL 2015 Wałach kasztanowata/163 F: Huzar
M: Emarilla
brak 616006580254515
63.

135

EMIS Czysta Krew Arabska POL 2013 Wałach siwa/160 F: Haytham Albadeia
M: Emrida
K025429 K025429
64.

168

EMOL SP POL 2001 Wałach gniada/173 F: Denar
M: Etiuda
brak 08941
65.

174

ESSORDIA SP POL 2008 klacz siwa/164 F: Sword
M: Estella
K014942 POL009690088708
66.

108

FANTASTIC BOY OLDENBURSKA POL 2015 wałach kasztanowata/165 F: Fursten Look
M: Darling
KO248441 brak
67.

17

FANTASTIC SURPRISE Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Florencio I
M: Wordly Grace
K022762 DE455879000112
68.

95

FIRST CLASS OLDENBURG DEU 2012 Klacz gniada/169 F: Foundation
M: Samantha/ Sandro Hit
brak
69.

164

FIRST MADAME HANOWERAKA POL 2016 klacz kara/170 F: Finest
M: Dana / Dancier
Brak DE 431310102216
70.

66

FLASHBACK HANOWERSKA POL 2017 wałach kara/168 F: For Romance I
M: Rieke
0026374 DE0029636
71.

102

FLORIS KING HANN GER 2016 wałach ciemnogniada/175 F: Floris Prince
M: Carla / Conteur
Brak DE431314405916
72.

12

FOLLOW ME OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/166 F: Farbenspiel, westf.
M: Well Done, han./ Weltmeyer, han.
K027001 DE433330899415
73.

124

FORCE KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Johnson
M: Volmie
K017769
74.

94

FRANS N KWPN NED 2010 wałach gniada/165 F: Ampere / Rousseau
M: Aterpenta C / Watermill Scandic
K020905 528003201011531
75.

101

FURST FABULOUS HANN GER 2016 wałach gniada/176 F: Furst Belissaro
M: His Diva
Brak DE431313301316
76.

50

FÜRSTEN FUTURE OLD GER 2015 gelding black/174 F: Fürsten Look
M: Fürsten Classic
0 0
77.

73

FÜRSTEN SPINNE HAN POL 2017 ogier kara/165 F: Fürsten look
M: Christina/Christ
Brak Brak
78.

81

FÜRSTIN FRANCESCA G OLDENBURG POL 2016 klacz gniada/165 F: Franziskus
M: Sandra G/Sieger Hit
K029647 DE433330854116
79.

151

GARDENIA HIPPICA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/168 F: Kooh-I-Noor
M: Grandezza
Brak 616009570033016
80.

141

GASPAR MAŁOPOLSKA POL 2007 Wałach gniada/175 F: Bartnik
M: Gracja
Brak Brak
81.

161

GEORGIE KWPN POL 2011 klacz ciemnogniada/170 F: Bellisimo M
M: Zazou
K027381 105Y071
82.

65

GINGER KWPN NED 2011 wałach kasztanowata/172 F: Vivaldi
M: Sarina v.d Klumpert
1234 528003201101172
83.

90

GO GO BORNEO OLDENBURG NED 2011 Wałach gniada/172 cm F: Belstaff
M: Feiner Gold
K025010 DE433331691911
84.

165

GOLDERINE MECKLENBURG POL 2012 Klacz kasztanowata/159 F: Reiter-Traum
M: Gitana
K021163 brak
85.

121

HADES Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: LANDOR
M: HIACYNTA
K019561 616009520037611
86.

10

HAPPY DANCER HANNOVER POL 2011 Wałach gniada/170 F: Happy
M: Dncer
Brak Brak
87.

13

HARRY HOLE MALOPOLSKA POL 2014 Wałach ciemnogniada/167 F: Huzar
M: Huba / Top Gun
K029413 345563
88.

173

HEATWAVE SP POL 2010 Wałach kasztanowata/160 F: Devin du Maury
M: Harfa
Brak 616009661139010
89.

18

HERO'S KWPN POL 2012 Wałach ciemnogniada/178 F: Dayano
M: Wilana S / Ferro
brak brak
90.

131

IDWINARETTO KWPN POL 2013 Klacz gniada/175 F: Everdale
M: ALISKA K / JOHNSON
- -
91.

72

JACKPOT KWPN POL 2014 wałach ciemnogniada/178 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Andante Vera / Radisson
Brak Brak
92.

5

JACKSON KWPN POL 2014 wałach ciemnokasztanowata/174 F: Firestone
M: Fleur/Freegraf
Wwww wWsw
93.

84

JOEP NN POL 2009 wałach kasztanowata/167 F: NN
M: NN
Brak Brak
94.

64

JUST LOVE SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Solaris
M: Jasmin
K021711 616009660474011
95.

86

KADAFFI P SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:170 F: Ron William
M: Kalipso - P
Brak Brak
96.

2

KENIA KWPN NED 2015 Klacz gniada/164 F: Jazz KWPN
M: Denia / Ufo KWPN
K027652 528003201503636
97.

79

KNOXVILLE KWPN POL 2015 wałach ciemnogniada/166 F: Dream Boy / Vivaldi
M: Arina / Paganini
K027431 528003201504339
98.

136

KRYSZTAŁ J Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: Landor
M: Kanada
K020298 616009520054411
99.

91

LADY IN RED SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Liona
K021669
100.

77

LAMARCK WESTF POL 2008 wałach gniada/168 F: Xxxx
M: Xxxxx
11111 Qqqq
101.

93

LANO KWPN NED 2016 gelding black/180 F: Dylano
M: Ulana
None 528003201605146
102.

39

LARI FARI Deutsches Sportpferd GER 2015 Ogier kasztanowata/170 F: LUIS FIGO, baw.
M: PINK FLOYD, baw. / Don Diamond, wur.
K027804 DE 481 810159315
103.

122

LINDT HANOWER POL 2014 ogier gniada/170 F: Livaldon han
M: Wanda han/Wanda / Worldly
K027996 Brak
104.

113

LONDANO HANOVER GER 2008 Wałach kasztanowata/170 F: LONDONDERRY
M: MYDAM
K013118 DE431318810108
105.

132

LORD CAPONE KWPN POL 2016 wałach skarogniada/166 F: El Capone
M: Alexia / Jazz
Brak 123456789
106.

7

LORD OF HOLLAND KWPN POL 2016 ogier kara/175 F: Hero of Holland / Apache
M: Canoeska / Lord Loxley
1223 1224
107.

6

LOVID-20 OLD GER 2016 ogier gniada/168 F: Vivaldi / Krack C
M: Welinda / Don Schufro
1234 1234
108.

181

Marciano SP 2016 wal gn F: Danciano / Dancier
M: Marchen D / Nuriev
109.

183

MARCIANO SP POL 2016 Ogier gniada F: DANCIANO
M: MARCHEN D po NURJEV
brak 616009610172116
110.

99

MAXIMUS WLKP POL 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: Sword/Glimmerman
M: Morgenrot/Kostolany
K020409 616007580446711
111.

110

MINISTER MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach siwa/kuc:148 F: Jantar
M: Miłka
Brak Brak
112.

85

MUPPET KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Atlantic Magic
M: Muffin
K019486
113.

175

NEPTUN SP POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: Calato Kama
M: Nektaria
K028164 6160096400264
114.

119

Neverlen L SP POL 2011 Wałach skarogniada/175 F: nn
M: nn
brak nn
115.

96

NITRO GIRL Z HOLSZTYN POL 2017 klacz siwa/170 F: Number one 28
M: Louisa/Louis
Brak O
116.

147

NÓTA Węgierska Półkrew POL 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Unnep
M: Nelly
K027761 HUN M FR100170000
117.

142

OH MY GOD SP POL 2014 wałach kasztanowata/175 F: Olivar
M: Oliwia
Brak Brak
118.

78

ORIGON HANN POL 2006 wałach gniada/168 F: Wew
M: Ewew
Dfbbb Ffff
119.

134

PERYKLES TRAKEŃSKA POL 2012 Ogier kara/170 F: Easy Game
M: Pompeja
K021633 POL732010063412
120.

107

PIKASO TRAKEŃSKA LTU 2015 Ogier kara/168 F: Ice Age trk
M: Plasta trk/ Fetisas trk
K028373 LTU00252028751
121.

144

PRINCE POLO P SP POL 2009 wałach gniada/170 F: Barbados
M: Princess P
Brak Brak
122.

166

QUABRIELLA 4 HANOWERSKA GER 2013 Klacz kasztanowata F: Quaterhall
M: Weltfee
K026017
123.

47

RAINBOW HANN POL 2007 Klacz skarogniada/. F: Romancero H
M: Wenzelskrone
LKPZJ/4384/19 DE431316614607
124.

100

RAMMSTEIN HOLSZTYŃSKA GER 2001 Ogier ciemnogniada/165 F: rheinsberg
M: Keylin
K005947
125.

19

RARA AVIS FSTF SP POL 2008 klacz gniada/165 F: Irwing Shaw L
M: Rosilla
K024395 Pol 999600406808
126.

170

RAYA 53 HAN POL 2006 Klacz kasztanowata/176 F: Royal Blend
M: Wienje
Brak
127.

74

ROMEO VON FÜRSTENBALL SP POL 2017 ogier kara/167 F: Fürsteball
M: Rozalinda Wood/Bretton Woods
Brak Brak
128.

146

SABIO SP POL 2015 Wałach gniada/165 F: Rammstein, hol.
M: Skaja, old. / Danone, han.
K027610 616 009 58 03079 15 616009580307915
129.

49

SALADYN SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Wieland
M: S
Brak 616060413
130.

92

SALSA J SP POL 2016 mare bay/168 F: Karbon
M: Serwantka / Leone
None 616009600072516
131.

160

SAMURAJ OLDENBURG POL 2009 wałach kara/172 F: San Amour
M: Woelckchen
K024906 DE43330905209
132.

158

SAN ESCOBAR SP POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Adorator
M: Sri Lanka
brak 616009640073917
133.

46

SAN SISCO II OLD. POL 2009 wałach gniada/170 F: San Amour
M: po Alabaster
brak brak
134.

98

SHADOW SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Rammstein
M: Skaja / Danone
K023050 Brak
135.

176

SHERIDAN WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Roland
M: Sofa
K006842
136.

115

SHOSHOLOZA OLDENBURG POL 2007 Klacz kasztanowata F: Sir Donerhall
M: Fine
brak 104IV20
137.

111

SIMSALABIM 55 REN. GER 2008 Wałach kasztanowata F: Sir Donnerhall
M: Federeweisse RH
K026575
138.

138

SUERTE HANOVER DEU 2009 Wałach ciemnogniada/172cm F: Souvenir
M: Wanja
KO18999 DE431316602009
139.

97

SUMMER HIT HANOWERSKA GER 2009 wałach ciemnogniada/174 F: Sandro Hit
M: Wenni
K019407 DE 431316843009
140.

112

SUNDAY MORNING HANN. GER 2006 Wałach gniada/171 F: Sir Donnerhal
M: Londondery
K029232
141.

150

TEUNIS VAN DE OUDE PLAET FRYZYJSKA NED 2014 Ogier kara F: Maeije 440
M: Aanske Fan le Duc
brak
142.

120

TIGRA Polski Kuc Wierzchowy POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:146 F: Da Capo 154 DRP
M: Tritti po Dethmer
K025247 106MN81
143.

41

TIN ROKO WLKP POL 2013 wałach gniada/168 F: Telco
M: Rapsodia
K025581 616007640023713
144.

169

TOTEM SP POL 2008 Wałach kara/163 F: Le Duc
M: Taka Pani
K012126
145.

148

TRIBALDI OLD POL 2017 ogier kara/170 F: Tolegro
M: Rebelle Beaute
Brak DE433332019317
146.

106

VALENTIJIN KWPN NED 2002 Ogier ciemnogniada F: Flemmingh / Lacapo
M: Roelinde / Rohdiaman
K006502 0201382 104NL54
147.

82

VENTUS KUC POL 2004 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
K009245
148.

137

WERBENA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:140cm F: Nando Super
M: Willoway Miss Minx
Brak POL013520034809
149.

140

WIKTORIA KUC POL 2003 Klacz srokata/kuc: F: NN
M: NN
K015661 616999590248903
150.

155

WIND LADY WESTF POL 2009 klacz kara/170 F: Wind Dancer
M: Po Rotspon
Brak 12345
151.

125

WONDER WORLD WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/178 F: Helanis
M: Wiva
K011797 11639
152.

48

WU-WEI SP POL 2013 wałach siwa/168 F: Qulester
M: Wodna Lilia
Brak 616009592092113
Rider Club
Competition
Prize
Bagniewska Hanna Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
150
SUM:
150.00
Baranowska Maja KJ BM Horse Tągowie
100
SUM:
100.00
Błońska Anna KSJ Zagozd
100
80
SUM:
180.00
Czop Amelia KJ Golden Dream
100
SUM:
100.00
Czop Jagoda KJ Golden Dream
150
SUM:
150.00
Dlouchy Aniela Klub Jeździecki Pegaz Reda
100
SUM:
100.00
Drewing Kornelia KJ AS Dream
100
SUM:
100.00
Dylewska Agata Varsovia Dressage Club
150
SUM:
150.00
Grygier - Wójtowicz Anna WKJ Lublin SJ ZAWIEPRZYCE
500
SUM:
500.00
Hadryś Alicja KJ Golden Dream
50
SUM:
50.00
Hanczewska Wiktoria Silesia Dressage Club
200
SUM:
200.00
Janek Karolina KJ Golden Dream
100
SUM:
100.00
Jankowski Hubert KSJ Zagozd
700
800
SUM:
1500.00
Jarecka Milena wkj lublin
200
SUM:
200.00
Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
300
SUM:
300.00
Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
700
SUM:
700.00
Jawor Joanna KJ OKOŁY
100
100
150
SUM:
350.00
Jaworska Gabriela KJ Lider Radzionków
800
800
200
SUM:
1800.00
Jokiel Julia Varsovia Dressage Club
80
SUM:
80.00
Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
150
50
SUM:
200.00
Katinaite - Pranckeviciene Dalia Klubas Zirgo zingsnis
700
SUM:
700.00
Kolarz Angelika Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
100
SUM:
100.00
Kolebska Sylwia Varsovia Dressage Club
RZECZOWE
Kowalski Filip Silesia Dressage Club
100
200
SUM:
300.00
Kozłowska Helena JKS Jagodne
200
200
SUM:
400.00
Król Piotr Klub Jeździecki BM Horse Tągowie
500
SUM:
500.00
Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream
700
SUM:
700.00
Krzewicka Urszula KJ Golden Dream
500
50
50
SUM:
600.00
Krzewińska Oliwia KJ Golden Dream
200
SUM:
200.00
Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda
100
SUM:
100.00
Masłowska Olga JKS Rywal
200
SUM:
200.00
Miotke Oliwia KJ Pegaz Reda
150
50
SUM:
200.00
Mordzelewska Zofia SJ Stajnia Podolszyn
500
SUM:
500.00
Porożyńska-Pankau Katarzyna Klub Jeździecki Grodno-Dwór
100
100
150
SUM:
350.00
Seliga Adrian Equikam Sp. z o.o.
800
700
SUM:
1500.00
Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
500
SUM:
500.00
Stelmaszyk Maria KJ LEWADA
100
SUM:
100.00
Tomaszewska Teresa JKS Equita
100
200
100
SUM:
400.00
Tomczak Paulina Klub Jeździecki Welt Opypy
800
SUM:
800.00
Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
150
SUM:
150.00
Woldański Marcin Varsovia Dressage Club
150
300
700
SUM:
1150.00
Woźnicka Klara KJ Raduszyn
200
100
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bagniewska Hanna
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2020-07-31
2
2020-08-01
4
2020-08-02
3
2020-08-02
2
150
Baranowska Maja
KJ BM Horse Tągowie
SAMURAJ (160)
2020-08-01
2
100
Beyger Anna
WKJ LUBLIN
SABIO (146)
2020-07-31
12
2020-08-01
12
2020-08-02
2020-08-02
13
Biegała Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
2020-07-31
4
2020-08-01
6
2020-08-02
5
2020-08-02
4
Blümel Francesca
JKS STAJNIA BRZÓZKI
AMBER 118 (163)
2020-07-31
5
2020-08-01
2
2020-08-01
2
2020-08-02
3
2020-08-02
1
Błażko Marta
KJ Golden Dream
2020-07-31
7
2020-08-01
10
2020-08-02
10
2020-08-02
10
2020-07-31
4
2020-08-01
4
2020-08-02
2
Błońska Anna
KSJ Zagozd
DIARADA (32)
2020-07-31
1
100
2020-08-01
2
80
2020-08-02
2
Borys-Piotrkowska Karolina
JKS „Rywal
ELEGANT (172)
2020-07-31
9
2020-08-01
6
2020-08-02
7
2020-08-02
6
Bretes Inga
Aromer
2020-07-31
5
2020-08-01
5
2020-08-02
3
2020-08-02
4
Brodziak Julia
Silesia Dressage Club
2020-07-31
5
2020-08-01
8
2020-08-02
7
Chentkowska Marzena
Klub Jeździecki Welt Opypy
LINDT (122)
2020-07-31
10
2020-08-01
10
2020-08-02
9
2020-08-02
9
Chorąży Aleksandra
wkj lublin sj zawieprzyce
RAMMSTEIN (100)
2020-07-31
9
2020-08-01
9
Cybula Matylda
KJ AS Dream
2020-07-30
Cybula Matylda
KJ AS Dream
2020-07-30
8
2020-08-01
7
2020-08-01
7
Cybula Matylda
KJ AS Dream
BESSIE (105)
2020-07-31
8
2020-08-01
6
2020-08-02
5
Czop Amelia
KJ Golden Dream
GASPAR (141)
2020-07-31
1
2020-08-01
1
2020-08-02
1
100
2020-08-02
2
Czop Jagoda
KJ Golden Dream
VENTUS (82)
2020-07-31
1
2020-08-01
1
2020-08-02
1
150
2020-08-02
1
Dlouchy Aniela
Klub Jeździecki Pegaz Reda
RAINBOW (47)
2020-08-02
1
2020-07-31
2
2020-08-01
1
2020-08-02
1
100
Domagała Agnieszka
Pomorska Liga Jeździecka
2020-08-01
2
2020-08-02
1
Drewing Kornelia
KJ AS Dream
DISCOVERY (104)
2020-07-31
2
100
2020-08-01
7
Dylewska Agata
Varsovia Dressage Club
2020-07-31
3
2020-08-01
3
2020-08-02
1
150
Felska Aleksandra
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
ATENA (80)
2020-08-01
6
2020-08-02
6
2020-07-31
5
Gackowska Halina
Bpk maz
LAMARCK (77)
2020-07-31
10
2020-08-01
12
Gałkowska Karolina
KS AZS AWF WARSZAWA
2020-07-31
2020-08-01
10
FRANS N (94)
2020-08-01
5
2020-08-02
3
2020-07-31
4
Gawłowska Anna-Maria
Klub Jeździecki Golden Dream
2020-07-31
5
2020-08-01
3
TRIBALDI (148)
2020-07-30
3
2020-08-01
4
2020-08-01
4
Gęsikowska-Pałuka Katarzyna
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
HEATWAVE (173)
2020-07-31
10
2020-08-01
8
2020-08-02
8
2020-08-02
7
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
2020-08-02
1
2020-07-31
1
2020-08-01
1
Gierszewska Kamila
KJ Jarużyn
NÓTA (147)
2020-08-02
2
2020-07-31
1
2020-08-01
2
2020-08-02
2
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
2020-07-31
8
2020-08-01
5
2020-08-02
6
2020-08-02
7
Gradowska Zuzanna
JKS,, Rywal'' Grudziądz
TIGRA (120)
2020-07-31
2
2020-08-01
2
2020-08-02
2
Grygier - Wójtowicz Anna
WKJ Lublin SJ ZAWIEPRZYCE
SHADOW (98)
2020-08-01
3
2020-08-02
2
2020-08-02
3
500
Hadryś Alicja
KJ Golden Dream
2020-07-31
3
50
2020-08-01
6
2020-08-02
4
Hanczewska Wiktoria
Silesia Dressage Club
2020-08-01
3
2020-08-02
1
200
2020-07-31
3
Hołodiuk Konrad
Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
2020-07-30
5
2020-07-31
7
2020-08-02
5
2020-08-02
5
Janecka Julia
KJ Golden Dream
MUPPET (85)
2020-07-31
1
2020-08-01
1
2020-08-02
1
Janecka Julia
KJ Golden Dream
DESTINO (87)
2020-07-31
7
2020-08-01
11
2020-08-02
4
Janecka Julia
KJ Golden Dream
DESTINO (182)
2020-07-31
2020-08-01
2020-08-02
Janek Karolina
KJ Golden Dream
JOEP (84)
2020-07-31
4
2020-08-01
1
100
2020-08-02
2
Jankowski Hubert
KSJ Zagozd
2020-08-01
1
2020-08-02
3
2020-08-02
2
700
2020-08-01
2
2020-08-02
1
2020-08-02
1
800
Jankowski Hubert
KSJ Zagozd
MARCIANO (183)
2020-07-30
Jarecka Milena
wkj lublin
ATUT (177)
2020-07-31
1
2020-08-02
2
2020-08-01
1
2020-08-02
1
200
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2020-07-31
6
2020-08-01
1
300
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
CARLOS (130)
2020-07-30
1
2020-07-31
2
2020-08-02
2
700
2020-08-02
2
Jawor Joanna
KJ OKOŁY
CORTINA (162)
2020-08-01
2
100
2020-08-02
2
100
2020-07-31
1
150
Jaworska Gabriela
KJ Lider Radzionków
KENIA (2)
2020-07-31
6
2020-08-01
8
2020-08-02
5
2020-08-02
8
2020-07-31
3
2020-08-01
2
2020-08-02
1
2020-08-02
1
800
2020-07-31
1
2020-08-01
2
2020-08-02
1
2020-08-02
1
800
2020-07-31
12
2020-08-01
2020-08-02
12
2020-07-30
9
2020-07-31
6
2020-08-02
3
2020-08-02
6
2020-07-30
9
2020-07-31
4
2020-08-02
9
2020-08-02
9
GINGER (65)
2020-08-01
1
2020-07-31
1
2020-08-02
4
2020-08-02
1
200
Jokiel Julia
Varsovia Dressage Club
WU-WEI (48)
2020-07-31
2
80
2020-08-01
4
2020-08-02
3
Kacprzak Marcelina
KJ Stajnia Jarużyn
CORSO (180)
2020-07-31
2
2020-08-01
2
2020-08-02
2
2020-08-02
2
Kamionka - Flak Agata
K.S. Centurion
2020-07-31
1
150
2020-08-01
3
50
2020-08-02
3
Karpowicz Magdalena
JKS U Robsonów
ALANCAS (152)
2020-07-30
15
2020-07-31
10
2020-08-02
11
2020-08-02
10
2020-07-30
8
2020-07-31
11
2020-08-02
11
2020-08-02
10
Katinaite - Pranckeviciene Dalia
Klubas Zirgo zingsnis
AMICA (117)
2020-07-31
3
2020-08-01
1
2020-08-02
4
2020-08-02
2
700
Kolarz Angelika
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2020-07-31
1
2020-08-01
1
2020-08-02
1
SUERTE (138)
2020-07-31
5
2020-08-01
4
2020-08-02
3
2020-08-02
2
100
Kolebska Sylwia
Varsovia Dressage Club
HERO'S (18)
2020-07-31
1
RZECZOWE
2020-08-01
4
2020-08-02
4
2020-08-02
4
Kolebska Sylwia
Varsovia Dressage Club
SALSA J (92)
2020-07-30
15
2020-07-31
17
2020-08-02
13
2020-08-02
12
LANO (93)
2020-07-30
17
2020-07-31
12
2020-08-02
13
2020-08-02
14
Kosecka Danuta
LKS Nadwislanin Kwidzyn
2020-07-30
6
2020-07-31
3
2020-08-02
6
2020-08-02
7
DRAGONFLY (133)
2020-07-31
8
2020-08-01
7
2020-08-02
10
WIND LADY (155)
2020-07-31
1
2020-08-01
1
Kowalska Izabela
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2020-07-31
7
2020-08-01
9
2020-08-02
7
2020-08-02
8
DESIDERIO (127)
2020-08-01
5
2020-08-02
5
Kowalski Filip
Silesia Dressage Club
2020-07-31
4
2020-08-01
2
100
2020-08-02
1
200
Kozłowska Helena
JKS Jagodne
EMOL (168)
2020-07-31
6
2020-08-01
1
200
2020-08-02
1
200
Kozłowska Natalia
JKS Jagodne
EMANOS (167)
2020-07-31
8
2020-08-01
7
2020-08-02
3
2020-08-02
6
Król Piotr
Klub Jeździecki BM Horse Tągowie
2020-07-30
6
2020-08-01
3
2020-08-01
3
500
Król Piotr
Klub Jeździecki BM Horse Tągowie
2020-07-30
13
2020-07-31
13
2020-08-02
16
Krygier Maja
Klub Jeździecki Cavalier
2020-08-02
1
Krywult Aleksandra
SKJ Golden Dream
2020-07-31
1
2020-08-01
1
2020-08-02
7
2020-08-02
2
700
2020-07-31
5
2020-08-01
5
2020-08-02
7
2020-07-30
12
2020-07-31
16
2020-08-02
12
2020-08-02
14
Krzewicka Urszula
KJ Golden Dream
2020-07-30
4
2020-07-31
8
2020-08-02
3
500
2020-08-02
4
2020-07-31
3
50
2020-08-01
3
50
2020-08-02
9
Krzewińska Oliwia
KJ Golden Dream
OH MY GOD (142)
2020-07-31
3
2020-08-01
2
2020-08-02
1
2020-08-02
1
200
Kuczkowska Daniela
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2020-07-31
11
2020-08-01
5
2020-08-02
9
2020-08-02
9
BIANCHI (37)
2020-07-30
6
2020-07-31
13
2020-08-02
8
2020-08-02
6
Laferi-Sapiej Oliwia
SKJ Legia-Kozielska
2020-07-30
3
2020-07-31
5
2020-08-02
4
2020-08-02
8
Lesner Aleksandra
KJ Pegaz Reda
FORCE (124)
2020-07-31
2
100
2020-08-01
2
Lewandowska Larysa
KJ Equistars
DESTINED (179)
2020-07-31
5
2020-08-01
5
2020-08-02
4
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
2020-07-30
5
2020-08-01
6
2020-08-01
5
2020-07-30
10
2020-08-01
9
2020-08-01
9
Madej Weronika
bpk maz
2020-07-31
5
2020-08-01
4
2020-08-02
2
2020-08-02
4
Maksajda Julia
KJ Golden Dream
2020-07-31
1
2020-08-01
1
2020-08-02
1
Masłowska Olga
JKS Rywal
2020-07-31
1
2020-08-01
1
2020-08-02
2
2020-08-02
1
200
Matuszak Michalina
KJ Stajnia Jarużyn
2020-07-31
4
2020-08-01
3
2020-08-02
6
2020-08-02
3
Michalska Alicja
KJ Raduszyn
2020-07-31
4
2020-08-01
3
2020-08-02
2
2020-08-02
4
Miotke Oliwia
KJ Pegaz Reda
2020-07-31
1
150
2020-08-01
4
2020-08-02
3
50
Moczadło Maja
Zaplątani w końskich grzywach
2020-07-30
9
2020-08-01
8
2020-08-01
8
Mordzelewska Zofia
SJ Stajnia Podolszyn
BARNADO (88)
2020-07-31
4
2020-08-01
8
2020-08-02
1
2020-08-02
3
500
Mordzelewski Michał
SJ Stajnia Podolszyn
BRYLANT (157)
2020-07-30
7
2020-08-01
5
2020-08-01
6
Nalepa Klaudia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2020-07-30
4
2020-08-01
2020-08-01
10
Naumovich-Shabovskaya Julia
JKS Stajnia Jarużyn
HADES (121)
2020-07-31
8
2020-08-01
4
2020-08-02
5
Olejniczak Monika
bpk
2020-07-31
2020-08-02
ESSORDIA (174)
2020-07-31
Osińska Blanka
KJ Golden Dream
WIKTORIA (140)
2020-07-31
3
2020-08-01
2
2020-08-02
3
2020-08-02
3
Osińska Teresa
KJ Golden Dream
2020-07-31
7
2020-08-01
7
2020-08-02
4
2020-08-02
5
Paryska Izabela
Varsovia Dressage Club
SALADYN (49)
2020-07-31
6
2020-08-01
6
2020-08-02
1
2020-08-02
3
Porożyńska-Pankau Katarzyna
Klub Jeździecki Grodno-Dwór
CANDELA (20)
2020-07-31
1
100
2020-08-01
1
100
2020-08-02
1
150
Rzepka Kinga
KJ Stajnia Jarużyn
SHERIDAN (176)
2020-07-31
5
2020-08-01
7
2020-08-02
7
2020-08-02
5
Ścisło Grażyna
KJ Dobrzyniec
PERYKLES (134)
2020-07-31
2
2020-08-01
3
Seliga Adrian
Equikam Sp. z o.o.
2020-07-30
1
2020-08-01
1
2020-08-01
1
800
2020-07-30
2
2020-08-01
2
2020-08-01
2
700
Siudzińska Dominika
JUKS Abakus Kaczyna
2020-07-31
10
2020-08-01
11
2020-08-02
11
2020-08-02
11
Skrzeszewska-Walter Anna
KJ AS Dream
2020-08-01
5
Stankeviciute Ada
Klubas Zirgo zingsnis
2020-07-31
9
2020-08-01
9
2020-08-02
8
Stankiewicz Nikola
Klub Jeździecki ''Equistro'' Wierzawice
EMIS (135)
2020-07-31
6
2020-08-01
2
2020-08-02
3
Stasiulewicz Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
CAJRO (31)
2020-07-30
14
2020-08-02
17
PIKASO (107)
2020-07-31
2
2020-08-01
3
2020-08-02
8
2020-08-02
3
500
2020-07-31
4
2020-08-01
9
2020-08-02
3
2020-08-02
5
Stelmaszyk Maria
KJ LEWADA
LONDANO (113)
2020-07-31
3
2020-08-01
5
2020-08-02
2
100
2020-07-31
2
2020-08-01
3
2020-08-02
2
Supeł Monika
JKS Rywal
AKBAR (139)
2020-07-31
8
2020-08-01
5
2020-08-02
5
2020-08-02
4
Szablewska Magdalena
KJ CAVALIER
GOLDERINE (165)
2020-08-02
1
Sztokinier Anna
KJ Golden Dream
BANITA (83)
2020-07-31
2
2020-08-01
5
2020-08-02
6
2020-08-02
3
Sztylka Karolina
Klub Jeździecki Stajnia Przyrzecze
BRAND M (55)
2020-07-31
3
2020-08-01
5
2020-08-02
5
2020-08-02
5
Szulc Aleksandra
KJ Golden Dream
JACKPOT (72)
2020-07-31
2
2020-08-01
5
2020-08-02
5
2020-08-02
5
Tatak Aleksandra
bpk MAZ
TOTEM (169)
2020-07-31
6
2020-08-01
7
2020-08-02
6
Tomala Aleksandra
KJ Lider Radzionków
2020-07-30
11
2020-07-31
9
2020-08-02
15
Tomaszewska Teresa
JKS Equita
2020-07-31
5
2020-08-01
4
2020-08-02
6
2020-08-02
6
2020-07-31
2
100
2020-08-01
1
200
2020-08-02
2
100
Tomczak Paulina
Klub Jeździecki Welt Opypy
DONATAN (145)
2020-07-30
2
2020-07-31
1
2020-08-02
1
800
2020-08-02
1
Tyrkiel-Baranowska Anna
Klub Jeździecki BM Horse Tągowie
GEORGIE (161)
2020-08-01
4
2020-08-02
4
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
DAHA (170)
2020-07-31
3
2020-08-01
4
2020-08-02
3
2020-08-02
2
150
Woldański Marcin
Varsovia Dressage Club
2020-07-31
9
2020-08-01
3
2020-08-02
8
2020-08-02
7
2020-07-31
1
150
2020-08-01
1
2020-08-02
1
300
2020-07-31
3
2020-07-31
1
2020-08-01
1
2020-08-02
1
700
Woźnicka Klara
KJ Raduszyn
2020-07-31
13
2020-08-01
13
2020-08-02
12
2020-08-02
12
2020-08-01
1
200
2020-08-02
5
2020-07-31
2
100
Zarecka-Kondratiuk Aleksandra
CSJ Chraboły
2020-07-31
11
2020-08-01
11
2020-08-02
11
2020-07-30
18
2020-07-31
15
2020-08-02
18
Ziemińska-Milanowska Katarzyna
WKJ Lublin
2020-07-31
7
2020-08-01
8
2020-08-02
8
Żygowska Dominika
KJ Arpav
2020-08-01
10
2020-08-02
6

Number of Riders: 108

Number of Horses: 152

The sum of prizes: 16 760.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl