Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 08:27:19
2017-06-09 08:09:06
Oliwia Stępień M-APOLLO
  • 1x 10/LL-80/zwykły
  • 1x 11/LL-90/dokładności
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 08:26:30
2017-06-09 08:02:49
Zuzanna Krupińska ROBESPIERRE
  • 1x 6/N/dwufazowy
  • 1x 7/N1/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
  • 1x 15/N1/dwufazowy
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 13:37:06
2017-06-08 13:36:00
Malwina Kuzioła GAMA
  • 2x 1/LL-70/z osceną stylu jeźdźca
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 13:37:50
2017-06-08 13:28:00
Andżelika Romanowicz DISNEY
  • 1x 1/LL-70/z osceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/LL-80/dokładności
  • 1x 3/LL-90/dokładności
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 13:38:38
2017-06-08 13:13:37
Oliwia Stankiewicz DOMINIKA
  • 1x 1/LL-70/z osceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/LL-80/dokładności
  • 1x 3/LL-90/dokładności
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 13:39:30
2017-06-08 13:08:52
Gabriela Jurak DRAGON
  • 1x 1/LL-70/z osceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/LL-80/dokładności
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 13:01:02
2017-06-08 13:00:21
Marek Gubernat VISCONTI
  • 1x 3/LL-90/dokładności
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 11/LL-90/dokładności
  • 1x 12/L/zwykły
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 12:48:48
2017-06-07 23:43:48
Przemysław Wójcik HIMENA
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 12/L/zwykły
  • 1x 13/P/zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 12:49:32
2017-06-07 23:43:19
Natalia Gajko TAMONA
  • 1x 1/LL-70/z osceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/LL-80/dokładności
  • 1x 3/LL-90/dokładności
  • 1x 9/LL-70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/LL-80/zwykły
  • 1x 11/LL-90/dokładności
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 12:50:22
2017-06-07 23:42:55
Jakub Fox KOEKOSHOF MISCHEL-W
  • 1x 1/LL-70/z osceną stylu jeźdźca
  • 2x 2/LL-80/dokładności
  • 1x 9/LL-70/z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 10/LL-80/zwykły
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 22:49:03
2017-06-07 22:37:45
Ewa Izdebska HEMOLIZYNA
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 12/L/zwykły
  • 1x 13/P/zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 22:49:17
2017-06-07 21:58:20
Emilia Lewandowska EKWADOR
  • 1x 10/LL-80/zwykły
  • 2x 11/LL-90/dokładności
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 22:49:31
2017-06-07 19:49:51
Fabian Plapis BERETTA
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N/dwufazowy
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 22:49:45
2017-06-07 19:49:16
Fabian Plapis QUENTIN
  • 1x 11/LL-90/dokładności
  • 1x 12/L/zwykły
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 22:49:58
2017-06-07 19:48:35
Fabian Plapis CASSINA ROYALE
  • 1x 6/N/dwufazowy
  • 1x 5/P/zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 22:50:18
2017-06-07 19:45:48
Fabian Plapis CORLEONE
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 22:50:53
2017-06-07 17:20:15
Dawid Dubil SONATA
  • 1x 15/N1/dwufazowy
  • 1x 16/C/zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 16:32:20
2017-06-07 15:03:59
Maria Pyzel MAGNOLIA
  • 2x 2/LL-80/dokładności
  • 1x 3/LL-90/dokładności
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 16:32:33
2017-06-07 14:55:33
Kinga Juśko ZAWISZA
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 16:32:46
2017-06-07 12:13:45
Bartosz Wójcik EFENDI
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 16:33:01
2017-06-07 12:09:24
Dominika Strąk LAK
  • 2x 2/LL-80/dokładności
  • 1x 3/LL-90/dokładności
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 16:33:13
2017-06-07 12:08:46
Dominika Strąk ESPERADO
  • 2x 1/LL-70/z osceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/LL-80/dokładności
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 16:33:29
2017-06-07 12:06:45
Kalina Borys WALOR
  • 1x 1/LL-70/z osceną stylu jeźdźca
  • 2x 2/LL-80/dokładności
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 16:33:51
2017-06-07 12:05:38
Marta Banach ALKA GB
  • 1x 2/LL-80/dokładności
  • 2x 3/LL-90/dokładności
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 16:34:11
2017-06-07 11:54:51
Barbara Skorupa RED ALLEGRA
  • 1x 6/N/dwufazowy
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 14/N/dwufazowy
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 16:34:26
2017-06-07 11:16:45
Kamila Sionkowska MESARIA
  • 1x 6/N/dwufazowy
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N/dwufazowy
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 16:34:51
2017-06-07 11:14:52
Zofia Hetman MATTERHORN
  • 1x 3/LL-90/dokładności
  • 1x 4/L/zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 16:35:03
2017-06-07 11:13:57
Marta Hetman BASKILA
  • 1x 2/LL-80/dokładności
  • 2x 3/LL-90/dokładności
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 16:35:19
2017-06-07 10:50:49
Agnieszka Duszyńska PLAYBOY
  • 1x 3/LL-90/dokładności
  • 1x 4/L/zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 16:35:35
2017-06-07 10:46:58
Agnieszka Duszyńska TIGER
  • 1x 8/C/dwufazowy
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 16:35:51
2017-06-07 10:13:39
Nina Kwiecińska CAIPIRINHA
  • 1x 2/LL-80/dokładności
  • 1x 3/LL-90/dokładności
  • 1x 10/LL-80/zwykły
  • 1x 11/LL-90/dokładności
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 16:36:06
2017-06-07 10:12:46
Nina Kwiecińska AVIGNON
  • 2x 4/L/zwykły
  • 1x 12/L/zwykły
  • 1x 13/P/zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 08:09:27
2017-06-07 00:25:35
Antonina Jaworska TEN ANKERS SHEELAHOM
  • 2x 1/LL-70/z osceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/LL-80/dokładności
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 08:09:42
2017-06-06 23:37:59
Aleksandra Ciesielczuk EDYCJA
  • 1x 3/LL-90/dokładności
  • 1x 4/L/zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 08:09:58
2017-06-06 23:37:30
Aleksandra Ciesielczuk PIRAMIDA
  • 1x 2/LL-80/dokładności
  • 1x 3/LL-90/dokładności
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 08:10:35
2017-06-06 22:30:18
Aleksandra Gajewska PASSO
  • 1x 6/N/dwufazowy
  • 1x 5/P/zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 21:49:15
2017-06-06 21:16:54
Michalina Polak WIRGINIA
  • 1x 2/LL-80/dokładności
  • 1x 3/LL-90/dokładności
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 10/LL-80/zwykły
  • 1x 11/LL-90/dokładności
  • 1x 12/L/zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 21:49:32
2017-06-06 21:13:37
Julia Matysiak SORAJA
  • 2x 12/L/zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 21:49:48
2017-06-06 21:05:25
Oliwia Matysiak ANDALUZJA
  • 2x 11/LL-90/dokładności
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 21:50:17
2017-06-06 20:56:32
Oliwia Kozak TAJGA
  • 1x 9/LL-70/z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 10/LL-80/zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 17:48:47
2017-06-06 16:11:47
Michalina Pachuta KAMEA
  • 2x 1/LL-70/z osceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/LL-80/dokładności
  • 2x 9/LL-70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/LL-80/zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 21:50:37
2017-06-06 15:57:27
Zofia Banaszek SOFIA
  • 1x 12/L/zwykły
  • 1x 13/P/zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 21:51:01
2017-06-06 15:56:56
Julia Bednarczyk TAMIZA
  • 1x 3/LL-90/dokładności
  • 1x 4/L/zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 21:51:17
2017-06-06 15:56:24
Martyna Wosiek MAGNAT
  • 2x 3/LL-90/dokładności
  • 1x 4/L/zwykły
  • 2x 11/LL-90/dokładności
  • 1x 12/L/zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 21:51:39
2017-06-06 09:59:03
Sylwia Początek MAKLER II
  • 1x 6/N/dwufazowy
  • 1x 7/N1/dwufazowy
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 21:52:07
2017-06-06 09:01:34
Karolina Świtakowska MAXELA
  • 2x 11/LL-90/dokładności
  • 1x 12/L/zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 23:52:01
2017-06-06 08:27:32
Zuzanna Grzegorczyk JULIANA
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 12/L/zwykły
  • 1x 13/P/zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 22:01:43
2017-06-05 21:56:47
Wiktoria Konopka HARLEJ W
  • 2x 1/LL-70/z osceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/LL-80/dokładności
  • 2x 9/LL-70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/LL-80/zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 21:53:16
2017-06-05 21:04:16
Patrycja Filipowicz ESENCJA
  • 2x 1/LL-70/z osceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/LL-80/dokładności
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 21:53:30
2017-06-05 10:15:35
Marcin Misiek CRATER
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 12/L/zwykły
  • 1x 13/P/zwykły
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 21:53:42
2017-06-05 10:14:56
Marcin Misiek HATON
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 12/L/zwykły
  • 1x 13/P/zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 21:53:57
2017-06-04 10:50:45
Magdalena Ziętek NASTER
  • 1x 1/LL-70/z osceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/LL-80/dokładności
  • 1x 3/LL-90/dokładności
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 21:54:12
2017-06-02 12:32:43
Katarzyna Reszel NABAB
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N/dwufazowy
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banach Marta SJ Drwal
2005 (JM.)
brak
2. Banaszek Zofia WKJ Lublin
2002 (JM.)
O026467
3. Bednarczyk Julia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O029070
4. Borys Kalina SJ Drwal
2005 (JM.)
brak
5. Ciesielczuk Aleksandra Wojciechowa Stajnia
2000 (J.)
O044050
6. Dubil Dawid WKJ Lublin
S
O003060
7. Duszyńska Agnieszka WKJ Lublin
S
O013555
8. Filipowicz Patrycja SJ DRWAL
2002 (JM.)
Brak
9. Fiuk Ewelina SJ Poniatowa
2000 (J.)
Brak
10. Fox Jakub Wkj Lublin
brak
11. Gajewska Aleksandra Bez przynależności klubowej
brak
12. Gajko Natalia WKJ Lublin
1999 (J.)
brak
13. Grzegorczyk Zuzanna WKJ Lublin SJ Alexander Elizówka
1998 (MJ.)
O023808
14. Gubernat Marek WKJ Lublin
S
brak
15. Hetman Marta SJ Silver Horn
1997 (MJ.)
Brak
16. Hetman Zofia SJ Silver Horn
2000 (J.)
Brak
17. Izdebska Ewa WKJ SJ Fidelius
S
O007773
18. Jaworska Antonina bpk
2005 (JM.)
brak
19. Jurak Gabriela WKJ Lublin SJ Poniatowa
2001 (J.)
brak
20. Juśko Kinga Sekcja Jeździecka Fidelius
2000 (J.)
brak
21. Konopka Wiktoria WKJ Lublin
2000 (J.)
O029071
22. Kozak Oliwia Stadnina w skowronkach
2002 (JM.)
Brak
23. Krupińska Zuzanna WKJ Lublin
2010 (Mł.)
Brak
24. Kuzioła Malwina WKJ Lublin SJ Poniatowa
brak
25. Kwiecińska Nina WKJ LUBLIN SJ koniec burzy
S
O007825
26. Lewandowska Emilia WKJ Lublin
1999 (J.)
brak
27. Misiek Marcin Świętokrzyski KJK BrzezinkI
S
O012892
28. Misztal Luiza WKJ Lublin
29. Pachuta Michalina S.J. Bonanza
2002 (JM.)
brak
30. Plapis Fabian WKJ Lublin
S
O021793
31. Początek Sylwia WKJ Lublin
S
O018489
32. Polak Michalina bpk
2004 (JM.)
O039531
33. Pyzel Maria SJ Pijany Oxer
2003 (JM.)
Brak
34. Reszel Katarzyna WKJ Lublin
2000 (J.)
O025277
35. Romanowicz Andżelika WKJ Lublin SJ Poniatowa
2003 (JM.)
brak
36. Sionkowska Kamila SJ Pijany Oxer
2003 (JM.)
Brak
37. Skorupa Barbara WKJ Lublin, SJ WYLĄGI
S
O005826
38. Stankiewicz Oliwia WKJ Lublin SJ Poniatowa
2005 (JM.)
brak
39. Stępień Oliwia Bpk
2002 (JM.)
Brak
40. Strąk Dominika WKJ Lublin SJ Strong Riders
2006 (Mł.)
O038177
41. Świtakowska Karolina Kielecki Klub Jeździecki
S
O004670
42. Wójcik Bartosz WKJ Lublin SJ Strong Riders
S
Brak
43. Wójcik Przemysław Soymax Horse Team
S
O003717
44. Wosiek Martyna WKJ Lublin
2000 (J.)
O022738
45. Ziemińska-Milanowska Katarzyna WKJ Lublin
46. Ziętek Magdalena SJ WIEŻA DOMINÓW
1999 (J.)
brak
47. Zumski Jakub WKJ Lublin
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

22

ALKA GB KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc: F: Kwestor GB
M: Andalizja GB
O: Małgorzata Banach
B: Wojciech Jachymek
brak
2.

30

AVIGNON SP POL 2007 Wałach gniada/166 F: SALUT
M: ARKADA
O: Nina Kwiecińska
B: Tulisow Jolanta
BRAK
3.

26

BASKILA Małopolska POL 2005 Klacz siwa F: Wifon
M: Batuta
O: Marta Hetman
B: Janusz Stempel
Brak
4.

11

BERETTA HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada/178 F: Cheetano
M: Hagitta
O: Fabian Plapis
B: Timm Peters
K020111 DE421000170409
5.

29

CAIPIRINHA Westfalska POL 2013 Klacz gniada/164 F: Cotton Club
M: Emetyta
O: Nina Kwiecińska
B: Damian Ostrega
BRAK
6.

13

CASSINA ROYALE HOL GER 2010 Klacz kasztanowata/175 F: Claudio
M: Toskana IV
O: Fabian Plapis
B: Timm Peters
K021157 DE421000138510
7.

14

CORLEONE HOL GER 2010 Wałach siwa/178 F: Cachas
M: Winona I
O: Fabian Plapis
B: Timm Peters
K018371 DE421000138610
8.

47

CRATER OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Crown Z
M: Metallica
O: Misiek
B: Siergiej
K019912
9.

2

DISNEY SP POL 2012 Wałach kara F: Stilios
M: Darubina
O: Edyta Romanowicz
B: Piotr Tracz
brak
10.

3

DOMINIKA SP POL 1999 Klacz kasztanowata F: Le Voltaire
M: Delfina
O: Tomasz Stankiewicz
B: Stadnina Koni Moszna
brak
11.

4

DRAGON KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc: F: Dixan
M: Miła
O: Ewa Grudzień
B: Mirosław Blacha
brak
12.

32

EDYCJA Małopolska POL 2007 Klacz gniada/173 F: Hebab
M: Elektra
O: Aleksandra Ciesielczuk
B: Wojciech Ciesielczuk
K023096 POL 006 58 00245 07
13.

18

EFENDI PKSP POL 2010 Wałach gniada F: Acorino
M: Europa
O: Bartosz Wójcik
B: Krzysztof Starościc
Brak
14.

10

EKWADOR SP POL 2011 Wałach gniada F: Corleolord L
M: Europa
O: Iwona Lewandowska
B: Krzysztof Starościc
brak
15.

46

ESENCJA Małopolski POL 2019 Klacz gniada/mk:157 F: Asumpt
M: Essa
O: Piotr Zając
B: Jachymek Wojciech
Brak
16.

20

ESPERADO MŁP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Pluton
M: Elita
O: Krzysztof Strąk
B: Krzysztof Strąk
K012885
17.

1

GAMA SP POL 2004 Klacz gniada F: Celt
M: Gżegżółka
O: Grzegorz Wosik
B: Grzegorz Wosik
Brak
18.

56

Gardenia F:
M:
O:
B:
19.

45

HARLEJ W Małopolska POL 2010 Wałach siwa F: Banknot
M: Hetia
O: Weronika Koszołko
B: Ryszard Szpatuśko
brak
20.

48

HATON SP POL 2008 Wałach kara F: Taunus
M: Holana
O: Misiek
B: SK Nowielice
K020151
21.

9

HEMOLIZYNA SP POL 1997 Klacz gniada/165 F: Cotton Club
M: Hellada
O: Ewa Izdebska
B: Ewa Izdebska
K018740 POL009630082797
22.

6

HIMENA SP POL 2010 Klacz siwa F: Castilio / Cassini I
M: Hita / Talent
O: Soymax Horse Team
B: Józef Parzonka
K018375 616009610048510
23.

53

JULIANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Lord Z
M: Julia Mariner
O: Zuzanna Grzegorczyk
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K014004
24.

39

KAMEA SP POL 2012 Klacz gniada F: Agrest
M: Kadarka
O: Starościc Krzysztof
B: Starościc Krzysztof
brak
25.

8

KOEKOSHOF MISCHEL-W Kuc Walijski POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:135 F: apasjonata aureus
M: koekoshof mariska
O: Wójcik Ryszard
B: Wójcik Ryszard
616013580489510
26.

19

LAK MŁP POL 2010 Ogier gniada/kuc: F: Heban
M: Limita
O: Krzysztof Strąk
B: Krzysztof Strąk
K022923
27.

51

M-APOLLO Małopolska POL 2010 Wałach siwa/170cm F: Audytor
M: Maskara
O: Oliwia Stępień
B: Robert Smalira
brak
28.

42

MAGNAT SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Agrest
M: Mona Liza / Matador
O: Martyna Wosiek
B: Mariusz Wosiek
K021366
29.

16

MAGNOLIA Małopolska POL 2007 Klacz srokata F: Pamir
M: Morwa
O: Joanna Szafranek
B: -
Brak
30.

43

MAKLER II MŁP POL 2000 Ogier ciemnogniada F: Emerson
M: Makala
O: Ewa Brzozowska
B: Lech Brzozowski
K022555
31.

25

MATTERHORN Małopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Top Gun
M: Marakuja
O: Marta Hetman
B: Mirosław Janik
Brak
32.

44

MAXELA XX POL 2006 Klacz gniada F: Leone
M: Marion
O: Karolina Świtakowska
B: Andrzej Zieliński
K019550
33.

24

MESARIA Małopolska POL 2005 Klacz gniada F: Bajt
M: Melisa
O: Joanna Sionkowska
B: Maria Bieńko
Brak
34.

50

NABAB M POL 2008 Wałach gniada F: Barnaba / Emir
M: Nastka / Askar
O: Jacek Reszel
B: SO Białka
K016719 616006580852008
35.

49

NASTER Małopolski POL 2009 Wałach gniada F: Awans
M: Nastka
O: Arkadiusz Ziętek
B: SO BIAŁKA
brak
36.

57

Neverlen L F:
M:
O:
B:
37.

34

PASSO Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Ogier kasztanowata/167 F: Palermo
M: Miranda
O: Aleksandra Gajewska
B: Marta Cząstka
K019480
38.

27

PLAYBOY Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Marino
M: Pirania
O: Magdalena Bicz
B: -
K023617 616007580661810
39.

12

QUENTIN HOL GER 2010 Wałach gniada/175 F: Quirado
M: Ravella I
O: Fabian Plapis
B: Timm Peters
K018745 DE421000137710
40.

23

RED ALLEGRA Sella Italiano ITA 1998 Klacz kasztanowata/160 F: Rommel
M: Karenina
O: Wiesław Rzepkowski
B: Włochy
K005630
41.

52

ROBESPIERRE HAN GER 1999 Wałach ciemnogniada/177 F: LANDCLASSIC
M: RETONIA
O: Arkadiusz Krupiński
B: Hubert Knigge
K007155
42.

55

SANTANA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Lando
M: Sanacja
O: Ewa Grudzień
B: Paweł Pochroń
Brak
43.

40

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris /
M: Sonja / nn
O: Leszek Banaszek
B: Ilona Lubińska
K014194 POL013640083408
44.

15

SONATA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II
M: Symfonia Waro
O: Klaudia Olchowska
B: Justyna Wiese
K013394
45.

38

TAJGA Szlachetna Półkrew POL 2008 Klacz siwa F: Talon
M: Tina
O: Izabela Szpakowska
B: P.Radzik
Brak
46.

41

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Top Evita
M: Farsa
O: Ewa Bednarczyk
B: brak
K014263
47.

7

TAMONA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: candiavolo
M: tuana-s
O: Wójcik Ryszard
B: Wasibauer Rudiger
brak
48.

31

TEEN ANKERS SHEELAHOM New Forest Pony NLD 2013 Ogier gniada/kuc:138 F: Vivienne's Vision Freedom
M: Sheelah
O: Magdalena Hałas
B: Dhr J. Kemkers
brak 528018020131036
49.

28

TIGER SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Dakar
M: Tawerna
O: Marek Duszyński
B: Zbigniew Rzepecki
K012879
50.

5

VISCONTI SP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Ventura
O: Agnieszka Płaczkowska
B: Agnieszka Płaczkowska
brak 08018
51.

21

WALOR KUC POL 2009 Wałach tarantowata/kuc: F: Wiedźmin (Toy sport)
M: NN
O: Tomasz Drwal
B: Polska
brak
52.

54

Wantos F:
M:
O:
B:
53.

35

WIRGINIA Trakeńska POL 2005 Klacz gniada/173 F: Impuls
M: Wiva
O: Mariusz Polak
B: Romanowski Marek
K010897
54.

17

ZAWISZA PKSP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Sapiecha
M: Zadyma
O: Jacek Jaroszyński
B: Mirosław Czapka
K009703 POL 009 52 01082 04
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banach Marta
SJ Drwal
ALKA GB (22)
2017-06-10
14
2017-06-10
1
2017-06-10
1
2017-06-11
1
2017-06-11
6
2017-06-11
Banaszek Zofia
WKJ Lublin
SOFIA (40)
2017-06-11
3
2017-06-11
1
Bednarczyk Julia
WKJ Lublin
TAMIZA (41)
2017-06-10
1
2017-06-10
1
Borys Kalina
SJ Drwal
WALOR (21)
2017-06-10
7
2017-06-10
1
2017-06-10
1
2017-06-11
9
2017-06-11
2
2017-06-11
Ciesielczuk Aleksandra
Wojciechowa Stajnia
EDYCJA (32)
2017-06-10
14
2017-06-10
10
Dubil Dawid
WKJ Lublin
SONATA (15)
2017-06-11
3
2017-06-11
1
Duszyńska Agnieszka
WKJ Lublin
PLAYBOY (27)
2017-06-10
13
2017-06-10
15
TIGER (28)
2017-06-10
1
Filipowicz Patrycja
SJ DRWAL
ESENCJA (46)
2017-06-10
15
2017-06-10
13
2017-06-10
1
Fiuk Ewelina
SJ Poniatowa
SANTANA (55)
2017-06-11
2
2017-06-11
5
Fox Jakub
Wkj Lublin
2017-06-10
3
2017-06-10
14
2017-06-10
14
2017-06-11
2
2017-06-11
2017-06-11
6
Gajewska Aleksandra
Bez przynależności klubowej
PASSO (34)
2017-06-10
5
2017-06-10
5
Gajko Natalia
WKJ Lublin
TAMONA (7)
2017-06-10
4
2017-06-10
14
2017-06-10
14
2017-06-11
4
2017-06-11
13
2017-06-11
13
Grzegorczyk Zuzanna
WKJ Lublin SJ Alexander Elizówka
JULIANA (53)
2017-06-10
4
2017-06-10
2017-06-11
12
2017-06-11
4
Gubernat Marek
WKJ Lublin
2017-06-10
1
2017-06-10
12
2017-06-11
13
2017-06-11
13
Hetman Marta
SJ Silver Horn
BASKILA (26)
2017-06-10
1
2017-06-10
1
2017-06-10
1
2017-06-11
1
2017-06-11
1
2017-06-11
7
Hetman Zofia
SJ Silver Horn
2017-06-10
1
2017-06-10
8
2017-06-11
1
2017-06-11
8
Izdebska Ewa
WKJ SJ Fidelius
2017-06-10
5
2017-06-10
1
2017-06-11
4
2017-06-11
5
Jaworska Antonina
bpk
2017-06-10
2017-06-10
2017-06-10
14
2017-06-11
2017-06-11
2017-06-11
12
Jurak Gabriela
WKJ Lublin SJ Poniatowa
DRAGON (4)
2017-06-10
2017-06-10
9
2017-06-10
Juśko Kinga
Sekcja Jeździecka Fidelius
ZAWISZA (17)
2017-06-10
2017-06-10
Konopka Wiktoria
WKJ Lublin
2017-06-10
2017-06-10
12
2017-06-10
22
2017-06-11
1
2017-06-11
2
2017-06-11
10
Kozak Oliwia
Stadnina w skowronkach
TAJGA (38)
2017-06-11
2017-06-11
10
2017-06-11
8
Krupińska Zuzanna
WKJ Lublin
2017-06-10
2
2017-06-10
1
2017-06-11
2
2017-06-11
2
Kuzioła Malwina
WKJ Lublin SJ Poniatowa
GAMA (1)
2017-06-10
10
2017-06-10
1
Kwiecińska Nina
WKJ LUBLIN SJ koniec burzy
2017-06-10
1
2017-06-10
1
2017-06-11
11
2017-06-11
13
AVIGNON (30)
2017-06-10
11
2017-06-10
2017-06-11
5
2017-06-11
6
Lewandowska Emilia
WKJ Lublin
EKWADOR (10)
2017-06-11
3
2017-06-11
1
2017-06-11
1
Misiek Marcin
Świętokrzyski KJK BrzezinkI
CRATER (47)
2017-06-10
7
2017-06-10
3
2017-06-11
7
2017-06-11
8
HATON (48)
2017-06-10
6
2017-06-10
4
2017-06-11
9
2017-06-11
9
Misztal Luiza
WKJ Lublin
2017-06-11
6
2017-06-11
8
Pachuta Michalina
S.J. Bonanza
KAMEA (39)
2017-06-10
2017-06-10
6
2017-06-10
14
2017-06-11
4
2017-06-11
7
2017-06-11
7
Plapis Fabian
WKJ Lublin
BERETTA (11)
2017-06-11
3
2017-06-11
1
QUENTIN (12)
2017-06-11
21
2017-06-11
11
2017-06-10
6
2017-06-10
3
2017-06-10
2017-06-10
Początek Sylwia
WKJ Lublin
2017-06-10
4
2017-06-10
2017-06-11
4
2017-06-11
Polak Michalina
bpk
2017-06-10
1
2017-06-10
1
2017-06-10
3
2017-06-11
1
2017-06-11
1
Pyzel Maria
SJ Pijany Oxer
2017-06-10
1
2017-06-10
1
2017-06-10
14
2017-06-11
9
2017-06-11
19
2017-06-11
19
Reszel Katarzyna
WKJ Lublin
NABAB (50)
2017-06-10
13
2017-06-10
7
2017-06-11
2017-06-11
7
Romanowicz Andżelika
WKJ Lublin SJ Poniatowa
DISNEY (2)
2017-06-10
11
2017-06-10
1
2017-06-10
14
Sionkowska Kamila
SJ Pijany Oxer
MESARIA (24)
2017-06-10
2
2017-06-10
1
2017-06-11
6
2017-06-11
1
Skorupa Barbara
WKJ Lublin, SJ WYLĄGI
2017-06-10
9
2017-06-10
6
2017-06-11
3
Stankiewicz Oliwia
WKJ Lublin SJ Poniatowa
2017-06-10
5
2017-06-10
14
2017-06-10
1
Stępień Oliwia
Bpk
2017-06-11
4
2017-06-11
13
Strąk Dominika
WKJ Lublin SJ Strong Riders
LAK (19)
2017-06-10
14
2017-06-10
1
2017-06-10
14
2017-06-11
5
2017-06-11
1
2017-06-11
1
2017-06-10
1
2017-06-10
13
2017-06-10
1
2017-06-11
2017-06-11
1
2017-06-11
13
Świtakowska Karolina
Kielecki Klub Jeździecki
MAXELA (44)
2017-06-11
13
2017-06-11
1
Wójcik Bartosz
WKJ Lublin SJ Strong Riders
EFENDI (18)
2017-06-10
14
2017-06-10
8
2017-06-11
8
2017-06-11
9
Wójcik Przemysław
Soymax Horse Team
HIMENA (6)
2017-06-10
2
2017-06-10
10
2017-06-11
2
2017-06-11
Wosiek Martyna
WKJ Lublin
MAGNAT (42)
2017-06-10
1
2017-06-10
16
2017-06-11
1
2017-06-11
10
Ziemińska-Milanowska Katarzyna
WKJ Lublin
2017-06-11
1
2017-06-11
Ziętek Magdalena
SJ WIEŻA DOMINÓW
NASTER (49)
2017-06-10
7
2017-06-10
1
2017-06-10
14
Zumski Jakub
WKJ Lublin
Wantos (54)
2017-06-10
13
2017-06-10
1
2017-06-10
9

Number of Riders: 47

Number of Horses: 54

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-022017-1, Amadeusz Pietrzak Fidelius Events)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl