Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 08:10:21
2017-09-07 23:11:10
Elżbieta Liberda CAPRIO
  • 1x 9/C1/I półfinał seniorów + otwarty + towarzyski
  • 1x 10/C2/II półfinał seniorów + otwarty + towarzyski
  • 1x 17/C3/Finał seniorów + otwarty + towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 19:58:09
2017-09-07 19:57:02
Inga Wach KARLA
  • 1x 4/P3/II półfinał juniorów młodszych + otwarty + towarzyski
  • 1x 5/P1/I półfinał juniorów + otwarty + towarzyski
  • 1x 11/L3/Finał młodzików + otwarty + towarzyski
  • 1x 13/P1/otwarty + towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 19:58:21
2017-09-07 19:56:08
Jakub Fox KOEKOSHOF MISCHEL-W
  • 1x 1/L1/I półfinał młodzików + otwarty + towarzyski
  • 1x 2/L2/II półfinał młodzików + otwarty + towarzyski
  • 1x 11/L3/Finał młodzików + otwarty + towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 19:58:35
2017-09-07 14:01:27
Kinga Juśko BARYT
  • 1x 5/P1/I półfinał juniorów + otwarty + towarzyski
  • 1x 6/P2/II półfinał juniorów + otwarty + towarzyski
  • 1x 15/N4/Finał juniorów + otwarty + towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 08:42:49
2017-09-07 08:25:31
Dominika Zdunek METEOR
  • 1x 3/L3/I półfinał juniorów młodszych + otwarty + towarzyski
  • 1x 4/P3/II półfinał juniorów młodszych + otwarty + towarzyski
  • 1x 12/P4/Finał juniorów młodszych + otwarty + towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 07:56:52
2017-09-07 07:56:34
Joanna Miłosz-Kropiwiec BARLEY HILL
  • 1x 10a/CC4/otwarty - dodatkowy
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 15:50:49
2017-09-06 15:45:16
Natalia Ciman POMIAN
  • 1x 4/P3/II półfinał juniorów młodszych + otwarty + towarzyski
  • 1x 6/P2/II półfinał juniorów + otwarty + towarzyski
  • 1x 12/P4/Finał juniorów młodszych + otwarty + towarzyski
  • 1x 14/P2/otwarty + towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 15:51:03
2017-09-06 14:51:54
Katarzyna Gruszczyk VITESSE
  • 1x 3/L3/I półfinał juniorów młodszych + otwarty + towarzyski
  • 1x 4/P3/II półfinał juniorów młodszych + otwarty + towarzyski
  • 1x 12/P4/Finał juniorów młodszych + otwarty + towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 14:48:56
2017-09-06 09:10:08
Wojciech Adamek ATYLLA L
  • 1x 7/N4/I półfinał młodych jeźdźców + otwarty + towarzyski
  • 1x 8/N6/II półfinał młodych jeźdźców + otwarty + towarzyski
  • 1x 16/N5/Finał młodych jeźdźców + otwarty + towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 15:51:15
2017-09-05 23:06:50
Agnieszka Kolek-Kowieska ALERT
  • 1x 9/C1/I półfinał seniorów + otwarty + towarzyski
  • 1x 10/C2/II półfinał seniorów + otwarty + towarzyski
  • 1x 17/C3/Finał seniorów + otwarty + towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 07:35:06
2017-09-05 18:51:54
Daria Socha ANASTAZJA
  • 1x 1/L1/I półfinał młodzików + otwarty + towarzyski
  • 1x 2/L2/II półfinał młodzików + otwarty + towarzyski
  • 1x 11/L3/Finał młodzików + otwarty + towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 07:35:19
2017-09-05 18:50:07
Magdalena Pasztaleniec DEDAL
  • 1x 7/N4/I półfinał młodych jeźdźców + otwarty + towarzyski
  • 1x 8/N6/II półfinał młodych jeźdźców + otwarty + towarzyski
  • 1x 16/N5/Finał młodych jeźdźców + otwarty + towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 07:35:30
2017-09-05 16:53:29
Ewa Mirosław LORD BIJOU
  • 2x 11/L3/Finał młodzików + otwarty + towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 08:00:23
2017-09-05 09:33:26
Karolina Badora ETI QUEEN
  • 1x 7/N4/I półfinał młodych jeźdźców + otwarty + towarzyski
  • 1x 8a/D4/otwarty - dodatkowy
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamek Wojciech BPK
1998 (MJ.)
20936/15
2. Badora Karolina bpk
S
O003952
3. Ciman Natalia Klib Jeździecki Janów Podlaski
S
brak
4. Fox Jakub WKJ Lublin
brak
5. Gruszczyk Katarzyna WKJ Lublin SJ Fidelius
2003 (JM.)
O044305
6. Juśko Kinga Sekcja Jeździecka Fidelius
2000 (J.)
brak
7. Kolek-Kowieska Agnieszka Klub Jeździecki Janów Podlaski
S
O006175
8. Liberda Elżbieta Eqiu Club Zamłyniec
S
O001400
9. Miłosz-Kropiwiec Joanna WKJ Lublin
brak
10. Mirosław Ewa WKJ Lublin
S
O002836
11. Pasztaleniec Magdalena WKJ LUBLIN SJ BARIA
1998 (MJ.)
O040115
12. Socha Daria WKJ LUBLIN
2005 (JM.)
O040114
13. Wach Inga Wkj Lublin
2001 (J.)
brak
14. Zdunek Dominika BPK
2003 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

8

ALERT OO POL 2005 Ogier siwa F: Piaff
M: Andaluzja
O: Stadnina Koni Janów Podlaski
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
brak
2.

12

ANASTAZJA Małopolska POL 2001 Klacz kara F: Grey
M: Ansa
O: Ewelina Socha
B: Stadnina Koni Udórz
K023746 616006540042401
3.

11

ATYLLA L SP POL 2007 Wałach gniada F: Cruzeiro L
M: Andaluzja
O: Ireneusz Kołodziejak
B: KJ Alexander
brak
4.

7

BARLEY HILL KWPN POL 2006 Wałach gniada F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
5.

4

BARYT Małopolska POL 2001 Wałach kara/164 F: DECORATION
M: BAWEŁNA
O: Kinga Juśko
B: SK Janów Podlaski
K006152 08193 POL40251
6.

1

CAPRIO Hanower POL 2005 Wałach kasztanowata F: Calido
M: Silvetta
O: ela Liberda
B: ela Liberda
Nr PZJ: K015340
7.

13

DEDAL Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada F: Landor
M: Danina
O: Magdalena Pasztaleniec
B: Włodarczyk Dorota
K013483 POL 009 52 01186 08
8.

6

ETI QUEEN SP POL 2008 Klacz gniada F: New World
M: Ethel
O: Karolina Badora
B: Justyna Jończyk
K020844 616009530142408
9.

2

KARLA MŁP POL 2004 Klacz gniada/ 163 cm F: PLASTER
M: KASTYLIA
O: Wójcik Ryszard
B:
brak
10.

3

KOEKOSHOF MISCHEL-W Kuc Walijski POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:135 F: Apasjonata Aureus
M: Koekoshof Mariska
O: Wójcik Ryszard
B: Wójcik Ryszard
brak 616013580489510
11.

14

LORD BIJOU SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Love Lady / Chestre
O: Ewa Mirosław
B: Leszek Kośnik
K023578 616009540054313
12.

5

METEOR SP POL 2004 Wałach gniada F: -
M: -
O: Aneta Zdunek
B: -
brak
13.

9

POMIAN OO POL 2009 Ogier siwa F: Gazal Al Shaqap
M: Pilar
O: Stadnina Koni Janów Podlaski
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
brak
14.

10

VITESSE Hanowerska POL 2010 Klacz gniada F: Now or Never
M: Grace
O: Krzysztof Gruszczyk
B: SK Kunowo
K017125 DE431318311710
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamek Wojciech
BPK
2017-09-09
1
2017-09-09
1
2017-09-10
2
Badora Karolina
bpk
2017-09-09
3
2017-09-09
1
Ciman Natalia
Klib Jeździecki Janów Podlaski
POMIAN (9)
2017-09-09
3
2017-09-09
1
Fox Jakub
WKJ Lublin
2017-09-09
2
2017-09-09
2
2017-09-10
5
Gruszczyk Katarzyna
WKJ Lublin SJ Fidelius
VITESSE (10)
2017-09-09
2
2017-09-09
2
2017-09-10
2
Juśko Kinga
Sekcja Jeździecka Fidelius
BARYT (4)
2017-09-09
1
2017-09-09
2
2017-09-10
1
Kolek-Kowieska Agnieszka
Klub Jeździecki Janów Podlaski
ALERT (8)
2017-09-09
1
2017-09-09
1
2017-09-10
1
POMIAN (9)
2017-09-10
1
2017-09-10
1
Liberda Elżbieta
Eqiu Club Zamłyniec
CAPRIO (1)
2017-09-09
2
2017-09-09
2
2017-09-10
2
Miłosz-Kropiwiec Joanna
WKJ Lublin
2017-09-09
1
Mirosław Ewa
WKJ Lublin
2017-09-10
2
2017-09-10
3
Pasztaleniec Magdalena
WKJ LUBLIN SJ BARIA
DEDAL (13)
2017-09-09
2
2017-09-09
2
2017-09-10
1
Socha Daria
WKJ LUBLIN
2017-09-09
1
2017-09-09
1
2017-09-10
1
Wach Inga
Wkj Lublin
KARLA (2)
2017-09-09
4
2017-09-09
2017-09-10
4
2017-09-10
1
Zdunek Dominika
BPK
METEOR (5)
2017-09-09
1
2017-09-09
1
2017-09-10
3

Number of Riders: 14

Number of Horses: 14

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-022017-1, Amadeusz Pietrzak Fidelius Events)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl