Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
76 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 23:51:53
2017-08-31 23:51:37
Ewelina Polska KEEN ON PLEASURE
  • 1x 16/P/zwykły - otwarty
  • 1x 19/N/zwykły - otwarty
75 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 22:57:37
2017-08-31 22:53:03
Łukasz Wysocki BAJARD
  • 1x 11/L/zwykły-otwarty/ZT/
  • 1x 16/P/zwykły - otwarty
  • 1x 31/L/zwykły - otwarty /ZR/
  • 1x 36/P/zwykły - otwarty
74 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 22:58:47
2017-08-31 22:48:48
Katarzyna Reszel NABAB
  • 1x 9/LL/I półfinał open senior (16+)
  • 1x 10/L/II półfinał open senior (16+)
  • 1x 32/L/I nawrót finału open senior
  • 1x 33/L1/II nawrót finału open senior
73 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 22:59:07
2017-08-31 22:44:58
Agnieszka Duszyńska PLAYBOY
  • 1x 11/L/zwykły-otwarty/ZT/
  • 1x 16/P/zwykły - otwarty
72 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 22:59:28
2017-08-31 22:41:16
Agnieszka Marciniak PAQUITO GO
  • 1x 9/LL/I półfinał open senior (16+)
  • 1x 10/L/II półfinał open senior (16+)
  • 1x 32/L/I nawrót finału open senior
  • 1x 33/L1/II nawrót finału open senior
71 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 22:59:48
2017-08-31 22:37:45
Agnieszka Duszyńska KARAFINN
  • 1x 31/L/zwykły - otwarty /ZR/
  • 1x 36/P/zwykły - otwarty
70 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 23:44:49
2017-08-30 23:43:53
Ewa Izdebska HEMOLIZYNA
  • 1x 9/LL/I półfinał open senior (16+)
  • 1x 10/L/II półfinał open senior (16+)
  • 1x 32/L/I nawrót finału open senior
  • 1x 33/L1/II nawrót finału open senior
69 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 21:57:09
2017-08-30 23:16:49
Fabian Plapis CORLEONE
  • 1x 11/L/zwykły-otwarty/ZT/
  • 1x 16/P/zwykły - otwarty
68 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 21:57:25
2017-08-30 23:15:06
Fabian Plapis QUENTIN
  • 1x 8/LL/zwykły-otwarty/ZT
  • 1x 11/L/zwykły-otwarty/ZT/
67 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 21:57:45
2017-08-30 23:13:53
Fabian Plapis CASSINA ROYALE
  • 1x 19/N/zwykły - otwarty
66 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 21:58:06
2017-08-30 23:13:07
Michał Ćwikła TANZANIA
  • 1x 1/LL/I półfinał młodzików (9-13 lat)
  • 1x 2/LL/II półfinał młodzików (9-13 lat)
  • 1x 23/LL/I nawrót finału młodzików
  • 1x 24/LL/II nawrót finału młodzików
65 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 22:44:30
2017-08-30 22:12:03
Jan Buczek ELDORADO
  • 2x 11/L/zwykły-otwarty/ZT/
64 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 22:38:45
2017-08-30 22:06:12
Kinga Mirosław TORINO K
  • 1x 5/LL/I półfinał juniorów młodszych kuce (12-15 lat)
  • 1x 6/LL/II półfinał juniorów młodszych kuce (12-15 lat)
  • 1x 25/LL/I nawrót finału junior młodszy (kuce)
  • 1x 26/LL/II nawrót finału junior młodszy (kuce)
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:23:58
2017-08-30 19:35:44
Karolina Świtakowska MAXELA
  • 2x 8/LL/zwykły-otwarty/ZT
  • 1x 11/L/zwykły-otwarty/ZT/
62 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:24:21
2017-08-30 19:15:20
Paulina Krasuska PARANOJA
  • 1x 9/LL/I półfinał open senior (16+)
  • 1x 10/L/II półfinał open senior (16+)
  • 1x 32/L/I nawrót finału open senior
  • 1x 33/L1/II nawrót finału open senior
61 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:24:38
2017-08-30 19:14:16
Paulina Krasuska FOBIA
  • 1x 9/LL/I półfinał open senior (16+)
  • 1x 10/L/II półfinał open senior (16+)
  • 1x 32/L/I nawrót finału open senior
  • 1x 33/L1/II nawrót finału open senior
60 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 21:49:58
2017-08-30 18:51:21
Przemysław Wójcik HONDA
  • 1x 16/P/zwykły - otwarty
  • 1x 19/N/zwykły - otwarty
  • 1x 36/P/zwykły - otwarty
  • 1x 41/N/zwykły - otwarty
  • 1x 43/C/I nawrót finału seniorów
  • 1x 44/C1/II nawrót finału seniorów
59 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 21:49:45
2017-08-30 18:50:52
Przemysław Wójcik HIMENA
  • 1x 9/LL/I półfinał open senior (16+)
  • 1x 10/L/II półfinał open senior (16+)
  • 1x 16/P/zwykły - otwarty
  • 1x 32/L/I nawrót finału open senior
  • 1x 33/L1/II nawrót finału open senior
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 19:09:18
2017-08-30 18:50:15
Inga Wach KARLA
  • 1x 3/LL/I półfinał open junior (9-18 lat)
  • 1x 4/LL/II półfinał open junior (9-18 lat)
  • 1x 28/LL/I nawrót finału open junior
  • 1x 29/LL/II nawrót finału open junior
57 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 19:09:51
2017-08-30 18:49:32
Natalia Gajko GIACOMO
  • 1x 3/LL/I półfinał open junior (9-18 lat)
  • 1x 4/LL/II półfinał open junior (9-18 lat)
  • 1x 28/LL/I nawrót finału open junior
  • 1x 29/LL/II nawrót finału open junior
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 19:10:05
2017-08-30 18:47:38
Jakub Fox KOEKOSHOF MISCHEL-W
  • 1x 1/LL/I półfinał młodzików (9-13 lat)
  • 1x 2/LL/II półfinał młodzików (9-13 lat)
  • 1x 23/LL/I nawrót finału młodzików
  • 1x 24/LL/II nawrót finału młodzików
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 15:41:05
2017-08-30 15:36:51
Kinga Juśko ZAWISZA
  • 1x 9/LL/I półfinał open senior (16+)
  • 1x 10/L/II półfinał open senior (16+)
  • 1x 32/L/I nawrót finału open senior
  • 1x 33/L1/II nawrót finału open senior
54 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 15:11:52
2017-08-30 14:31:17
Nina Kwiecińska SIMPLY BALOU
  • 1x 11/L/zwykły-otwarty/ZT/
  • 1x 16/P/zwykły - otwarty
  • 1x 31/L/zwykły - otwarty /ZR/
  • 1x 36/P/zwykły - otwarty
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 15:12:19
2017-08-30 14:22:55
Malwina Kuzioła GAMA
  • 1x 1/LL/I półfinał młodzików (9-13 lat)
  • 1x 2/LL/II półfinał młodzików (9-13 lat)
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 15:36:43
2017-08-30 14:05:04
Ewelina Fiuk SANTANA
  • 1x 14/P/I półfinał juniorów (14-18 lat)
  • 1x 15/P/II półfinał juniorów (14-18 lat)
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 15:41:19
2017-08-30 14:02:25
Luiza Misztal GARDENIA
  • 1x 9/LL/I półfinał open senior (16+)
  • 1x 10/L/II półfinał open senior (16+)
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 15:41:42
2017-08-30 14:00:58
Andżelika Romanowicz DISNEY
  • 1x 3/LL/I półfinał open junior (9-18 lat)
  • 1x 4/LL/II półfinał open junior (9-18 lat)
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 15:41:54
2017-08-30 14:00:00
Oliwia Stankiewicz DOMINIKA
  • 1x 1/LL/I półfinał młodzików (9-13 lat)
  • 1x 2/LL/II półfinał młodzików (9-13 lat)
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 12:45:41
2017-08-30 12:44:34
Alicja Ciereszko FARAON
  • 1x 7/LL/zwykły-otwarty/ZT
  • 1x 8/LL/zwykły-otwarty/ZT
47 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 12:45:59
2017-08-30 12:27:58
Wiktoria Konopka HARLEJ W
  • 1x 3/LL/I półfinał open junior (9-18 lat)
  • 1x 4/LL/II półfinał open junior (9-18 lat)
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 11:20:48
2017-08-30 11:15:17
Karolina Sagan PALIWODA
  • 1x 27/LL/zwykły - otwarty /ZR/
  • 1x 30/LL/zwykły - otwarty /ZR/
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 11:20:59
2017-08-30 10:55:19
Iga Patyjewicz EDYCJA
  • 1x 27/LL/zwykły - otwarty /ZR/
  • 1x 30/LL/zwykły - otwarty /ZR/
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 11:20:28
2017-08-30 10:55:02
Aleksandra Ciesielczuk POLDEK
  • 1x 27/LL/zwykły - otwarty /ZR/
  • 1x 30/LL/zwykły - otwarty /ZR/
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 10:24:44
2017-08-30 10:23:23
Paulina Kalinowska BAZYL
  • 2x 7/LL/zwykły-otwarty/ZT
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 10:25:06
2017-08-30 10:04:28
Gabriela Wawerek SANTA WELT
  • 1x 1/LL/I półfinał młodzików (9-13 lat)
  • 1x 2/LL/II półfinał młodzików (9-13 lat)
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 10:25:20
2017-08-30 10:03:48
Ewelina Polska DALAJLAMA
  • 2x 7/LL/zwykły-otwarty/ZT
  • 1x 27/LL/zwykły - otwarty /ZR/
  • 1x 30/LL/zwykły - otwarty /ZR/
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 10:25:37
2017-08-30 08:34:10
Michalina Pachuta KAMEA
  • 1x 3/LL/I półfinał open junior (9-18 lat)
  • 1x 4/LL/II półfinał open junior (9-18 lat)
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 08:25:14
2017-08-30 08:18:32
Emilia Lewandowska EKWADOR
  • 1x 30/LL/zwykły - otwarty /ZR/
  • 1x 31/L/zwykły - otwarty /ZR/
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 08:25:28
2017-08-29 23:03:13
Michalina Polak WIRGINIA
  • 1x 12/L/I półfinał juniorów młodszych (duże konie)(12-15 lat)
  • 1x 13/P/II półfinał juniorów młodszych (duże konie)(12-15 lat)
  • 1x 34/P/I nawrót finału junior młodszy (duże konie)
  • 1x 35/P/II nawrót finału junior młodszy (duże konie)
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 08:25:40
2017-08-29 21:37:12
Patrycja Filipowicz ESENCJA
  • 2x 7/LL/zwykły-otwarty/ZT
  • 2x 27/LL/zwykły - otwarty /ZR/
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 08:25:52
2017-08-29 20:55:10
Barbara Skorupa RED ALLEGRA
  • 1x 19/N/zwykły - otwarty
  • 1x 41/N/zwykły - otwarty
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 13:03:55
2017-08-29 12:38:14
Małgorzata Jaroszyńska RED WHITE
  • 1x 20/N/I półfinał seniorów (18+)
  • 1x 21/C/II półfinał seniorów (18+)
  • 1x 43/C/I nawrót finału seniorów
  • 1x 44/C1/II nawrót finału seniorów
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 13:04:08
2017-08-29 12:37:36
Małgorzata Jaroszyńska BERRY N
  • 1x 16/P/zwykły - otwarty
  • 1x 19/N/zwykły - otwarty
  • 1x 36/P/zwykły - otwarty
  • 1x 41/N/zwykły - otwarty
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 11:24:57
2017-08-29 11:07:27
Dominika Strąk ESPERADO
  • 1x 1/LL/I półfinał młodzików (9-13 lat)
  • 1x 2/LL/II półfinał młodzików (9-13 lat)
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 11:25:21
2017-08-29 11:04:36
Dominika Strąk LAK
  • 1x 1/LL/I półfinał młodzików (9-13 lat)
  • 1x 2/LL/II półfinał młodzików (9-13 lat)
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 11:25:33
2017-08-29 11:04:07
Martyna Gajdek HEROS
  • 1x 7/LL/zwykły-otwarty/ZT
  • 2x 8/LL/zwykły-otwarty/ZT
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 11:50:47
2017-08-29 11:03:00
Aleksandra Kochańska MORENA
  • 1x 1/LL/I półfinał młodzików (9-13 lat)
  • 1x 2/LL/II półfinał młodzików (9-13 lat)
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 11:50:59
2017-08-29 11:02:03
Kalina Borys WALOR
  • 1x 5/LL/I półfinał juniorów młodszych kuce (12-15 lat)
  • 1x 6/LL/II półfinał juniorów młodszych kuce (12-15 lat)
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 11:51:12
2017-08-29 11:00:35
Marta Banach ALKA GB
  • 1x 5/LL/I półfinał juniorów młodszych kuce (12-15 lat)
  • 1x 6/LL/II półfinał juniorów młodszych kuce (12-15 lat)
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 11:51:25
2017-08-29 09:42:21
Anna Stach SHY BOY
  • 1x 7/LL/zwykły-otwarty/ZT
  • 1x 8/LL/zwykły-otwarty/ZT
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:16:17
2017-08-28 12:00:13
Dominika Strukowska CAIPIRINHA
  • 1x 3/LL/I półfinał open junior (9-18 lat)
  • 1x 4/LL/II półfinał open junior (9-18 lat)
  • 1x 28/LL/I nawrót finału open junior
  • 1x 29/LL/II nawrót finału open junior
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 08:57:57
2017-08-28 08:48:48
Julia Bednarczyk TAMIZA
  • 1x 5/LL/I półfinał juniorów młodszych kuce (12-15 lat)
  • 1x 6/LL/II półfinał juniorów młodszych kuce (12-15 lat)
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 08:58:09
2017-08-28 08:48:08
Zofia Banaszek SOFIA
  • 1x 5/LL/I półfinał juniorów młodszych kuce (12-15 lat)
  • 1x 6/LL/II półfinał juniorów młodszych kuce (12-15 lat)
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 08:58:23
2017-08-28 08:27:29
Natalia Pakosz VALENZIA
  • 1x 16/P/zwykły - otwarty
  • 1x 19/N/zwykły - otwarty
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 22:57:03
2017-08-28 06:54:07
Maria Pyzel MAGNOLIA
  • 1x 3/LL/I półfinał open junior (9-18 lat)
  • 1x 4/LL/II półfinał open junior (9-18 lat)
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 08:58:57
2017-08-27 21:03:54
Sylwia Początek MAKLER II
  • 1x 19/N/zwykły - otwarty
  • 1x 41/N/zwykły - otwarty
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 18:30:23
2017-08-27 15:22:59
Łukasz Wysocki TOLEDO
  • 2x 8/LL/zwykły-otwarty/ZT
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 15:12:27
2017-08-27 15:08:17
Łukasz Wysocki SYRIA
  • 1x 20/N/I półfinał seniorów (18+)
  • 1x 21/C/II półfinał seniorów (18+)
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 15:13:14
2017-08-27 15:07:29
Aleksandra Dudek RASCINA
  • 1x 14/P/I półfinał juniorów (14-18 lat)
  • 1x 15/P/II półfinał juniorów (14-18 lat)
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 15:14:10
2017-08-27 15:06:31
Dominika Czyż CANTER
  • 1x 12/L/I półfinał juniorów młodszych (duże konie)(12-15 lat)
  • 1x 13/P/II półfinał juniorów młodszych (duże konie)(12-15 lat)
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 15:14:56
2017-08-27 13:03:47
Antonina Jaworska TEN ANKERS SHEELAHOM
  • 1x 1/LL/I półfinał młodzików (9-13 lat)
  • 1x 2/LL/II półfinał młodzików (9-13 lat)
  • 1x 23/LL/I nawrót finału młodzików
  • 1x 24/LL/II nawrót finału młodzików
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 15:15:44
2017-08-27 09:08:52
Dariusz Sulowski COLA LADY
  • 1x 30/LL/zwykły - otwarty /ZR/
  • 1x 31/L/zwykły - otwarty /ZR/
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 15:16:09
2017-08-27 09:02:37
Dariusz Sulowski BRAVE HEART S
  • 1x 31/L/zwykły - otwarty /ZR/
  • 1x 36/P/zwykły - otwarty
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 14:29:03
2017-08-26 14:27:11
Wojciech Stasiuk JOKER
  • 1x 7/LL/zwykły-otwarty/ZT
  • 1x 8/LL/zwykły-otwarty/ZT
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 14:27:00
2017-08-26 14:26:20
Wojciech Stasiuk CEDRIC
  • 1x 7/LL/zwykły-otwarty/ZT
  • 1x 8/LL/zwykły-otwarty/ZT
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 14:25:14
2017-08-26 14:24:34
Wojciech Stasiuk KORINA
  • 1x 20/N/I półfinał seniorów (18+)
  • 1x 21/C/II półfinał seniorów (18+)
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 14:24:12
2017-08-26 14:23:21
Aleksandra Kurdej CELT
  • 1x 11/L/zwykły-otwarty/ZT/
  • 1x 16/P/zwykły - otwarty
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 08:26:08
2017-08-26 14:22:32
Wojciech Stasiuk JASTINE
  • 1x 11/L/zwykły-otwarty/ZT/
  • 1x 16/P/zwykły - otwarty
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 08:26:21
2017-08-26 14:21:45
Wojciech Stasiuk ELANO
  • 1x 11/L/zwykły-otwarty/ZT/
  • 1x 16/P/zwykły - otwarty
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 08:26:33
2017-08-26 14:20:35
Wojciech Stasiuk ARISTA
  • 1x 11/L/zwykły-otwarty/ZT/
  • 1x 16/P/zwykły - otwarty
  • 1x 31/L/zwykły - otwarty /ZR/
  • 1x 36/P/zwykły - otwarty
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 14:26:29
2017-08-25 18:57:14
Kamila Sionkowska MESARIA
  • 1x 14/P/I półfinał juniorów (14-18 lat)
  • 1x 15/P/II półfinał juniorów (14-18 lat)
  • 1x 37/N/I nawrót finału juniorów
  • 1x 38/N/II nawrót finału juniorów
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 22:29:37
2017-08-24 22:28:31
Sonia Czerwińska DAUGUST
  • 2x 30/LL/zwykły - otwarty /ZR/
  • 1x 31/L/zwykły - otwarty /ZR/
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 22:27:47
2017-08-24 22:25:29
Sonia Czerwińska LAPIS
  • 1x 30/LL/zwykły - otwarty /ZR/
  • 2x 31/L/zwykły - otwarty /ZR/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banach Marta SJ Drwal
2005 (JM.)
brak
2. Banaszek Zofia WKJ Lublin
2002 (JM.)
O026467
3. Bednarczyk Julia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O029070
4. Borys Kalina SJ Drwal
2005 (JM.)
brak
5. Buczek Jan bpk
S
brak
6. Ciereszko Alicja niezrzeszony
S
brak
7. Ciesielczuk Aleksandra Wojciechowa Stajnia
2000 (J.)
O044050
8. Ćwikła Michał WKJ Lublin SJ Baskil FaMaGusta
2007 (Mł.)
Brak
9. Czerwińska Sonia KJ Skarb Kozienice
S
O042193
10. Czyż Dominika WKJ Lublin
2002 (JM.)
O036160
11. Dudek Aleksandra WKJ Lublin
2002 (JM.)
O036638
12. Duszyńska Agnieszka WKJ Lublin SJ Fidelius
S
O013555
13. Filipowicz Patrycja SJ Drwal
2002 (JM.)
Brak
14. Fiuk Ewelina SJ Poniatowa
2000 (J.)
Brak
15. Fox Jakub WKJ Lublin
brak
16. Gajdek Martyna WKJ Lublin SJ Strong Riders
S
Brak
17. Gajko Natalia WKJ Lublin
1999 (J.)
brak
18. Izdebska Ewa WKJ SJ Fidelius
S
O007773
19. Jaroszyńska Małgorzata WJK Lublin SJ Fidelius
S
O005102
20. Jaworska Antonina bpk
2005 (JM.)
brak
21. Juśko Kinga Sekcja Jeździecka Fidelius
2000 (J.)
brak
22. Kalinowska Paulina Sj Drwal
2002 (JM.)
Brak
23. Kochańska Aleksandra SJ Drwal
2005 (JM.)
Brak
24. Konopka Wiktoria WKJ Lublin
2000 (J.)
O029071
25. Krasuska Paulina SJ Pszczela Wola
1998 (MJ.)
brak
26. Kurdej Aleksandra WKJ Lublin
S
O019150
27. Kuzioła Malwina SJ Poniatowa
2005 (JM.)
Brak
28. Kwiecińska Nina WKJ Lublin
S
O007825
29. Lewandowska Emilia WKJ Lublin
1999 (J.)
O035324
30. Marciniak Agnieszka WKJ Lublin
S
O022267
31. Mirosław Kinga Sj Oxer Lublin
2004 (JM.)
Brak
32. Misztal Luiza SJ Poniatowa
2000 (J.)
brak
33. Pachuta Michalina WKJ Lublin
2002 (JM.)
O039675
34. Pakosz Natalia JKS Pogórze Glinik Zaborowski
1998 (MJ.)
O022168
35. Patyjewicz Iga Wojciechowa Stajnia
2003 (JM.)
brak
36. Plapis Fabian WKJ Lublin
S
O021793
37. Początek Sylwia WKJ Lublin
S
O018489
38. Polak Michalina BPK (LUL)
2004 (JM.)
O039531
39. Polska Ewelina Soymax Horse Team Lublin
S
O023459
40. Pyzel Maria Wkj Lublin SJ Pijany Oxer
2003 (JM.)
Brak
41. Reszel Katarzyna WKJ Lublin
2000 (J.)
O025277
42. Romanowicz Andżelika WKJ Lublin
2003 (JM.)
brak
43. Sagan Karolina Bez przynależności
1998 (MJ.)
O026081
44. Sionkowska Kamila WKJ LUBLIN
2003 (JM.)
O037844
45. Skorupa Barbara WKJ Lublin
S
O005826
46. Stach Anna WKJ Lublin
S
brak
47. Stankiewicz Oliwia WKJ Lublin
2005 (JM.)
O043841
48. Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
S
O003861
49. Strąk Dominika WKJ Lublin SJ Strong Riders
2006 (Mł.)
O038177
50. Strukowska Dominika WKJ LUBLIN
2002 (JM.)
brak
51. Sulowski Dariusz WKJ Lublin SJ Sulowski Team
S
O000605
52. Świtakowska Karolina Kielecki Klub Jeździecki
S
brak
53. Wach Inga Wkj Lublin
2001 (J.)
brak
54. Wawerek Gabriela WKJ Lublin
2004 (JM.)
brak
55. Wójcik Przemysław Soymax Horse Team Lublin
S
O003717
56. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

52

ALKA GB KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc: F: Kwestor GB
M: Andalizja GB
O: Małgorzata Banach
B: Wojciech Jachymek
brak
2.

41

ARISTA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Dalet
M: Arenda
O: Robert Stasiuk
B: Jacek Tokarski
Do uzupełnienia
3.

2

BAJARD MAŁ. POL 2011 Wałach gniada F: St Luis
M: Bajaderka
O: Maria Pyzel
B: Sk Janów Podlaski
Brak
4.

34

BAZYL Małopolski POL 2008 Wałach siwa/172 F: Brodway
M: Bella
O: Weronika Rozmus
B: Paweł Wójtowicz
brak 006580334508
5.

46

BERRY N HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Cassin
M: Katja XV / Cor De La Bryere
O: Jacek Jaroszyński
B: Jochen Neidhardt
K020206 DE421000549009
6.

65

BRAVE HEART S PKSP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Sword xx/Glimmermann xx
M: Bonaqua/West han.
O: Dariusz Sulowski
B: Dariusz Sulowski
K020975 616 009 580 356 012
7.

54

CAIPIRINHA Westfalska POL 2013 Klacz gniada F: Cotton Club
M: Emetyta
O: Andrzej Strukowski
B: Damian Ostrega
brak
8.

62

CANTER SP POL 2011 Wałach gniada F: Contendro
M: Fhh
O: Dominika Czyz
B: Sławomir Szlachta
Brak
9.

10

CASSINA ROYALE HOL GER 2010 Klacz kasztanowata/175 F: Claudio
M: Toskana IV
O: Fabian Plapis
B: Timm Peters
K021157 DE421000138510
10.

67

CEDRIC SP POL 2010 Wałach gniada/172 F: Stakkato Gold
M: Cherryl
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
Brak
11.

69

CELT SP POL 2006 Ogier gniada/168 F: Love Affair
M: Casablanca
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K011429 11575
12.

64

COLA LADY PKSP POL 2011 Klacz gniada/169 F: Palermo wurt./Paradiesfalter old.
M: Chaline han./Carbid han.
O: Maja Gronowska
B: Dariusz Wiórko
K022209 616 009 580 146 411
13.

8

CORLEONE HOL GER 2010 Wałach siwa/178 F: Cachas
M: Winona I
O: Fabian Plapis
B: Timm Peters
K018371 DE421000138610
14.

36

DALAJLAMA MŁP POL 2008 Wałach siwa F: Jagielończyk
M: Dalaji
O: Gabriela Wojtaszewska
B: .
brak
15.

71

DAUGUST SP POL 2001 Ogier siwa/173 cm F: Carbano
M: Daglezja
O: Sonia Czerwińska
B: Michał Tomaszek
K023874
16.

27

DISNEY SP POL 2012 Wałach kara F: Stilios
M: Darubina
O: Edyta Romanowicz
B: Piotr Tracz
brak
17.

28

DOMINIKA SP POL 1999 Klacz kasztanowata F: Le Voltaire
M: Delfina
O: Tomasz Stankiewicz
B: Stadnina Koni Moszna
K005416
18.

32

EDYCJA Małopolska POL 2007 Klacz gniada/173 F: Hebab
M: Elektra
O: Aleksandra Ciesielczuk
B: Wojciech Ciesielczuk
K023096 POL 006 58 00245 07
19.

38

EKWADOR SP POL 2011 Wałach gniada F: Corleolord L
M: Europa
O: Iwona Lewandowska
B: Krzysztof Starościc
K022413
20.

42

ELANO KWPN NLD 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Zavall VDL
M: Violet
O: Robert Stasiuk
B: NED
K016424 528003200907210
21.

12

ELDORADO SP POL 2009 Wałach gniada F: Dalet
M: Ekspresja
O: Jan Buczek
B: Jan Procajlo
brak
22.

40

ESENCJA Małopolski POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Asumpt
M: Essa
O: Piotr Zając
B: Wojciech Jachymem
Brak
23.

47

ESPERADO MŁP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Pluton
M: Elita
O: Krzysztof Strąk
B: Krzysztof Strąk
K012885
24.

29

FARAON Małopolak POL 2011 Ogier gniada/171 F: Jurand
M: Fryga
O: Mariusz Warda
B: Mariusz Warda
Brak 616006580516211
25.

18

FOBIA Małopolska POL 2011 Klacz ciemnogniada/mk: F: Berlin Bej
M: Fabia
O: ZSR Pszczela Wola
B: ZSR Pszczela Wola
brak
26.

24

GAMA SP POL 2004 Klacz gniada F: Celt
M: Gżegżółka
O: Grzegorz Wosik
B: Grzegorz Wosik
Brak
27.

26

GARDENIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Acorino
M: Gżegżółka
O: Magda Misztal
B: Grzegorz Wosik
Brak
28.

20

GIACOMO SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Garibaldi
M: Arabesque
O: Gruber-Plotkowiak Ywonne
B: Gruber-Plotkowiak Ywonne
171-0090-02
29.

30

HARLEJ W MŁP POL 2010 Wałach siwa F: Banknot
M: Hetia
O: Weronika Koszołko
B: Ryszard Szpatuśko
brak
30.

7

HEMOLIZYNA SP POL 1997 Klacz gniada/165 F: Cotton Club
M: Hellada
O: Ewa Izdebska
B: Ewa Izdebska
K018740 POL009630082797
31.

49

HEROS Małopolska POL 2010 Wałach kasztanowata F: Sword
M: Hebe
O: Martyna Gajdek
B: Polska
Brak
32.

14

HIMENA SP POL 2010 Klacz siwa F: Castilio / Cassini I
M: Hita / Talent
O: Soymax Horse Team
B: Józef Parzonka
K018375 616009610048510
33.

15

HONDA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/174 F: Kabaret / Tytoń
M: Heinola / Nirkan
O: Soymax Horse Team
B: SK Rzeczna
K018148 POL009600001907
34.

43

JASTINE SP POL 2005 Klacz kara F: Ever for Pleasure
M: Jurta
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
Do uzupełnienia
35.

66

JOKER SP POL 2012 Wałach kara/166 F: Sword/Glimmerman
M: Jurta
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
Brak
36.

37

KAMEA SP POL 2012 Klacz gniada F: Agrest
M: Kadarka
O: Starościc Krzysztof
B: Starościc Krzysztof
brak
37.

6

KARAFINN PKSP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Riviera L
M: Karioka
O: Małgorzata Duszyńska
B: Małgorzata Duszyńska
brak
38.

19

KARLA MŁP POL 2004 Klacz gniada/ 163 cm F: PLASTER
M: KASTYLIA
O: Wójcik Ryszard
B:
brak
39.

73

KEEN ON PLEASURE SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Kamasutra / Lubań
O: Ewelina Polska
B: Ewelina Polska
K013937 616009580441609
40.

21

KOEKOSHOF MISCHEL-W Kuc Walijski POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:135 F: Apasjonata Aureus
M: Koekoshof Mariska
O: Wójcik Ryszard
B: Wójcik Ryszard
brak 616013580489510
41.

68

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjunker S
M: Kostaryka
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K018566
42.

48

LAK MŁP POL 2010 Ogier gniada/kuc: F: Heban
M: Limita
O: Krzysztof Strąk
B: Krzysztof Strąk
K022923
43.

72

LAPIS SAKS. GER 2000 Ogier ciemnogniada F: Lagaro
M: Ramira
O: Sonia Czerwińska
B: Mike Bindernagel
K005426 07491 102NK09
44.

1

MAGNOLIA Małopolska POL 2007 Klacz srokata F: Pamir
M: Morwa
O: Joanna Szafranek
B: -
Brak
45.

58

MAKLER II MŁP POL 2000 Ogier ciemnogniada F: Emerson
M: Makala
O: Ewa Brzozowska
B: Lech Brzozowski
K022555
46.

16

MAXELA XX POL 2006 Klacz gniada F: Leone
M: Marion
O: Karolina Świtakowska Robert Domański
B: Andrzej Zieliński
brak
47.

70

MESARIA Małopolska POL 2005 Klacz gniada F: Bajt
M: Melisa
O: Joanna Sionkowska
B: j
K014261
48.

50

MORENA SP POL 2004 Klacz gniada F: Nn
M: NN
O: Artur Kochański
B: Polska
Brak
49.

3

NABAB M POL 2008 Wałach gniada F: Barnaba / Emir
M: Nastka / Askar
O: Jacek Reszel
B: SO Białka
K016719 616006580852008
50.

31

PALIWODA Małopolska POL 2011 Wałach gniada F: Nort
M: Paleta
O: Karolina Sagan
B: Wojciech Ciesielczuk
Brak 616006580525011
51.

5

PAQUITO GO Trakeńska POL 2002 Ogier ciemnogniada F: Maizauber
M: Paquita II
O: Agnieszka Duszyńska
B: Trakhener Gestut Gorlo
K012872
52.

17

PARANOJA Małopolska POL 2007 Klacz srokata F: Papuas
M: Presja
O: ZSR Pszczela Wola
B: ZSR Pszczela Wola
brak
53.

4

PLAYBOY Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Marino
M: Pirania
O: Magdalena Bicz
B: -
K023617 616007580661810
54.

33

POLDEK Małopolska POL 2012 Wałach siwa/164 F: Polder
M: Paleta
O: Kamil Ciesielczuk
B: Wojciech Ciesielczuk
brak
55.

9

QUENTIN HOL GER 2010 Wałach gniada/175 F: Quirado
M: Ravella I
O: Fabian Plapis
B: Timm Peters
K018745 DE421000137710
56.

61

RASCINA HAN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rascin /
M: Ratafia /
O: Aleksandra Dudek
B: DCD
K016201 DE431310067906
57.

44

RED ALLEGRA Sella Italiano ITA 1998 Klacz kasztanowata/160 F: Rommel
M: Karenina
O: Wiesław Rzepkowski
B: Włochy
K005630
58.

45

RED WHITE SP POL 2006 Wałach gniada/168 F: Cajero
M: Rakuza
O: Jacek Jaroszyński
B: Stanisław Grygier
K014248 616009610284606
59.

35

SANTA WELT PKSP POL 2006 Klacz gniada F: WELTSTEIN
M: Sirga
O: Gabriela Wawerek
B: Zbigniew Rzepecki
brak
60.

25

SANTANA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Lando
M: Sanacja
O: Ewa Grudzień
B: Paweł Pochroń
Brak
61.

53

SHY BOY SP POL 2012 Wałach gniada F: Landstreicher
M: Szecherezada/Quamiro
O: Patrycja Boś
B: Andrzej Szeremeta
brak
62.

23

SIMPLY BALOU SP POL 2007 Klacz gniada/166 F: Balou du Rouet
M: Seraphina
O: Nina Kwiecińska
B: Nina Kwiecińska
K016164
63.

56

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris /
M: Sonja / nn
O: Leszek Banaszek
B: Ilona Lubińska
K014194 POL013640083408
64.

60

SYRIA SP POL 2008 Klacz gniada F: Cautanis / Cantus
M: Sanacja / Szuan
O: Emilia Wysocka
B: Arkadiusz Mazurek
K018872 POL009580326408
65.

55

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Top Evita
M: Farsa
O: Ewa Bednarczyk
B: brak
K014263 POL013630041605
66.

11

TANZANIA Kuc Feliński POL 08-03-2003 Klacz siwa F: Wersal
M: Tasmania
O: Elżbieta Dorota Ćwikła
B: KJ Kapriola Choiny
Brak
67.

63

TEN ANKERS SHEELAHOM New Forest Pony NLD 2013 Ogier gniada/kuc:138 F: Vivienne's Vision Freedom
M: Sheelah
O: Magdalena Hałas
B: Dhr J. Kemkers
brak 528018020131036
68.

59

TOLEDO SP POL 2013 Wałach gniada F: Casilio
M: Tessa
O: Łukasz Wysocki
B: Andrzej Szeremeta
brak
69.

13

TORINO K Kuc Feliński POL 2006 Wałach kara/kuc: F: Karmel
M: Tasmania
O: Janusz Mirosław
B: Janusz Mirosław
Brak
70.

57

VALENZIA HAN POL 2011 Klacz kara/167 F: Now Or Never / Voltaire
M: Cha Cha / Calido
O: Natalia Pakosz
B: Roman Roszkiewicz
K019617 DE431318310611
71.

51

WALOR KUC POL 2009 Wałach tarantowata/kuc: F: Wiedźmin (Toy sport)
M: NN
O: Tomasz Drwal
B: Polska
brak
72.

39

WIRGINIA TRK POL 2005 Klacz gniada/173 F: Impuls
M: Wiva
O: Mariusz Polak
B: Romanowski Marek
K010897
73.

22

ZAWISZA PKSP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Sapiecha
M: Zadyma
O: Jacek Jaroszyński
B: Mirosław Czapka
K009703 POL 009 52 01082 04
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banach Marta
SJ Drwal
ALKA GB (52)
2017-09-02
2017-09-02
Banaszek Zofia
WKJ Lublin
SOFIA (56)
2017-09-02
2017-09-02
Bednarczyk Julia
WKJ Lublin
TAMIZA (55)
2017-09-02
2017-09-02
Borys Kalina
SJ Drwal
WALOR (51)
2017-09-02
2017-09-02
Buczek Jan
bpk
2017-09-02
2017-09-02
Ciereszko Alicja
niezrzeszony
FARAON (29)
2017-09-02
2017-09-02
Ciesielczuk Aleksandra
Wojciechowa Stajnia
POLDEK (33)
2017-09-03
2017-09-03
Ćwikła Michał
WKJ Lublin SJ Baskil FaMaGusta
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
Czerwińska Sonia
KJ Skarb Kozienice
DAUGUST (71)
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
LAPIS (72)
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
Czyż Dominika
WKJ Lublin
CANTER (62)
2017-09-02
2017-09-02
Dudek Aleksandra
WKJ Lublin
RASCINA (61)
2017-09-02
2017-09-02
Duszyńska Agnieszka
WKJ Lublin SJ Fidelius
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
Filipowicz Patrycja
SJ Drwal
ESENCJA (40)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
Fiuk Ewelina
SJ Poniatowa
SANTANA (25)
2017-09-02
2017-09-02
Fox Jakub
WKJ Lublin
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
Gajdek Martyna
WKJ Lublin SJ Strong Riders
HEROS (49)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
Gajko Natalia
WKJ Lublin
GIACOMO (20)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
Izdebska Ewa
WKJ SJ Fidelius
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
Jaroszyńska Małgorzata
WJK Lublin SJ Fidelius
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
BERRY N (46)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
Jaworska Antonina
bpk
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
Juśko Kinga
Sekcja Jeździecka Fidelius
ZAWISZA (22)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
Kalinowska Paulina
Sj Drwal
BAZYL (34)
2017-09-02
2017-09-02
Kochańska Aleksandra
SJ Drwal
MORENA (50)
2017-09-02
2017-09-02
Konopka Wiktoria
WKJ Lublin
2017-09-02
2017-09-02
Krasuska Paulina
SJ Pszczela Wola
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
FOBIA (18)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
Kurdej Aleksandra
WKJ Lublin
CELT (69)
2017-09-02
2017-09-02
Kuzioła Malwina
SJ Poniatowa
GAMA (24)
2017-09-02
2017-09-02
Kwiecińska Nina
WKJ Lublin
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
Lewandowska Emilia
WKJ Lublin
EKWADOR (38)
2017-09-03
2017-09-03
Marciniak Agnieszka
WKJ Lublin
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
Mirosław Kinga
Sj Oxer Lublin
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
Misztal Luiza
SJ Poniatowa
2017-09-02
2017-09-02
Pachuta Michalina
WKJ Lublin
KAMEA (37)
2017-09-02
2017-09-02
Pakosz Natalia
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2017-09-02
2017-09-02
Patyjewicz Iga
Wojciechowa Stajnia
EDYCJA (32)
2017-09-03
2017-09-03
Plapis Fabian
WKJ Lublin
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
Początek Sylwia
WKJ Lublin
2017-09-02
2017-09-03
Polak Michalina
BPK (LUL)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
Polska Ewelina
Soymax Horse Team Lublin
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-02
2017-09-02
Pyzel Maria
Wkj Lublin SJ Pijany Oxer
2017-09-02
2017-09-02
Reszel Katarzyna
WKJ Lublin
NABAB (3)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
Romanowicz Andżelika
WKJ Lublin
DISNEY (27)
2017-09-02
2017-09-02
Sagan Karolina
Bez przynależności
2017-09-03
2017-09-03
Sionkowska Kamila
WKJ LUBLIN
MESARIA (70)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
Skorupa Barbara
WKJ Lublin
2017-09-02
2017-09-03
Stach Anna
WKJ Lublin
SHY BOY (53)
2017-09-02
2017-09-02
Stankiewicz Oliwia
WKJ Lublin
2017-09-02
2017-09-02
Stasiuk Wojciech
WKJ Lublin
ARISTA (41)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
ELANO (42)
2017-09-02
2017-09-02
JASTINE (43)
2017-09-02
2017-09-02
JOKER (66)
2017-09-02
2017-09-02
CEDRIC (67)
2017-09-02
2017-09-02
KORINA (68)
2017-09-02
2017-09-02
Strąk Dominika
WKJ Lublin SJ Strong Riders
2017-09-02
2017-09-02
LAK (48)
2017-09-02
2017-09-02
Strukowska Dominika
WKJ LUBLIN
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
Sulowski Dariusz
WKJ Lublin SJ Sulowski Team
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
Świtakowska Karolina
Kielecki Klub Jeździecki
MAXELA (16)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
Wach Inga
Wkj Lublin
KARLA (19)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
Wawerek Gabriela
WKJ Lublin
2017-09-02
2017-09-02
Wójcik Przemysław
Soymax Horse Team Lublin
HIMENA (14)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
HONDA (15)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
Wysocki Łukasz
WKJ Lublin
BAJARD (2)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
TOLEDO (59)
2017-09-02
2017-09-02
SYRIA (60)
2017-09-02
2017-09-02

Number of Riders: 56

Number of Horses: 73

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-022017-1, Amadeusz Pietrzak Fidelius Events)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl