Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
60 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:00:43
2017-08-18 09:59:55
Arleta Konowałek GALISCO DU RICHE Z
  • 1x 3/LL-90/dokładności
  • 1x 4/L/zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:01:02
2017-08-18 09:56:51
Ewelina Fiuk SANTANA
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 6/N/dwufazowy
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:01:17
2017-08-18 09:54:08
Oliwia Stankiewicz DOMINIKA
  • 1x 3/LL-90/dokładności
  • 1x 4/L/zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:01:33
2017-08-18 09:51:20
Luiza Misztal GARDENIA
  • 1x 3/LL-90/dokładności
  • 1x 4/L/zwykły
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:01:49
2017-08-18 09:47:50
Andżelika Romanowicz DISNEY
  • 1x 3/LL-90/dokładności
  • 2x 4/L/zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:02:08
2017-08-18 09:45:01
Inga Wach KARLA
  • 2x 1/LL-70/z osceną stylu jeźdźca
54 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:02:29
2017-08-18 09:42:31
Jakub Fox KOEKOSHOF MISCHEL-W
  • 1x 1/LL-70/z osceną stylu jeźdźca
  • 2x 2/LL-80/dokładności
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:02:48
2017-08-18 09:39:28
Przemysław Wójcik HONDA
  • 1x 6/N/dwufazowy
  • 1x 7/N1/dwufazowy
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:03:02
2017-08-18 09:37:07
Przemysław Wójcik HIMENA
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:03:17
2017-08-18 08:54:01
Tomasz Wójtowicz SHATTI
  • 1x 2/LL-80/dokładności
  • 1x 3/LL-90/dokładności
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:03:31
2017-08-18 08:51:28
Tomasz Wójtowicz BALUSINIA
  • 1x 3/LL-90/dokładności
  • 1x 4/L/zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:03:56
2017-08-18 08:45:16
Anna Beyger KAMELIA
  • 1x 2/LL-80/dokładności
  • 1x 3/LL-90/dokładności
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:04:12
2017-08-18 08:40:50
Aleksandra Fiwek COCODRILLO
  • 1x 1/LL-70/z osceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/LL-80/dokładności
47 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:04:56
2017-08-18 08:37:27
Aleksandra Kochańska MORENA
  • 1x 1/LL-70/z osceną stylu jeźdźca
  • 2x 2/LL-80/dokładności
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:05:21
2017-08-18 08:34:09
Marta Banach ALKA GB
  • 1x 3/LL-90/dokładności
  • 2x 4/L/zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:13:14
2017-08-18 08:29:41
Dominika Strąk ESPERADO
  • 1x 10/LL-80/zwykły
  • 2x 12/L/zwykły
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:15:08
2017-08-18 07:27:35
Dominika Strąk LAK
  • 1x 10/LL-80/zwykły
  • 2x 11/LL-90/dokładności
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:06:09
2017-08-18 07:23:54
Martyna Gajdek HEROS
  • 1x 1/LL-70/z osceną stylu jeźdźca
  • 2x 2/LL-80/dokładności
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:06:24
2017-08-16 23:43:49
Agnieszka Duszyńska PLAYBOY
  • 1x 11/LL-90/dokładności
  • 1x 12/L/zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:06:50
2017-08-16 23:42:32
Agnieszka Duszyńska KARAFINN
  • 1x 3/LL-90/dokładności
  • 1x 4/L/zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:07:18
2017-08-16 23:40:47
Agnieszka Duszyńska TIGER
  • 1x 7/N1/dwufazowy
  • 1x 8/C/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
  • 1x 16/C/zwykły
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:07:41
2017-08-16 22:10:39
Michał Ćwikła TANZANIA
  • 2x 1/LL-70/z osceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/LL-80/dokładności
  • 2x 9/LL-70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/LL-80/zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 22:08:05
2017-08-16 21:54:25
Fabian Plapis QUENTIN
  • 1x 11/LL-90/dokładności
  • 2x 12/L/zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 22:08:16
2017-08-16 21:53:32
Fabian Plapis CORLEONE
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 12/L/zwykły
  • 1x 13/P/zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 22:08:29
2017-08-16 21:52:40
Fabian Plapis CASSINA ROYALE
  • 1x 6/N/dwufazowy
  • 1x 7/N1/dwufazowy
  • 1x 14/N/zwykły
  • 1x 15/N1/zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 22:08:41
2017-08-16 21:51:50
Fabian Plapis BERETTA
  • 1x 6/N/dwufazowy
  • 1x 7/N1/dwufazowy
  • 1x 14/N/zwykły
  • 1x 15/N1/zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 22:08:53
2017-08-16 21:22:38
Anita Orzeł DON CARLOS
  • 2x 11/LL-90/dokładności
  • 1x 12/L/zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 22:09:05
2017-08-16 21:21:56
Bartosz Boś FAVORYT L
  • 1x 11/LL-90/dokładności
  • 2x 12/L/zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:50:55
2017-08-16 19:28:29
Kinga Mirosław TORINO K
  • 1x 10/LL-80/zwykły
  • 1x 11/LL-90/dokładności
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 18:44:44
2017-08-16 15:31:31
Emilia Lewandowska EKWADOR
  • 2x 3/LL-90/dokładności
  • 2x 11/LL-90/dokładności
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 18:44:56
2017-08-16 14:43:13
Nina Kwiecińska SIMPLY BALOU
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 12/L/zwykły
  • 1x 13/P/zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 18:45:09
2017-08-16 14:15:06
Kinga Juśko ZAWISZA
  • 1x 3/LL-90/dokładności
  • 2x 4/L/zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 18:45:20
2017-08-16 12:52:25
Aleksandra Ciesielczuk PASTORAŁKA
  • 1x 11/LL-90/dokładności
  • 1x 12/L/zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 18:45:36
2017-08-16 12:52:00
Iga Patyjewicz EDYCJA
  • 1x 9/LL-70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/LL-80/zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 18:45:50
2017-08-16 09:29:33
Karolina Świtakowska MAXELA
  • 2x 3/LL-90/dokładności
  • 1x 4/L/zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 18:46:02
2017-08-16 09:16:48
Zuzanna Grzegorczyk JULIANA
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N/zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 18:46:16
2017-08-16 01:04:03
Jan Buczek ELDORADO
  • 2x 12/L/zwykły
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 18:46:27
2017-08-15 21:51:32
Barbara Skorupa RED ALLEGRA
  • 1x 6/N/dwufazowy
  • 1x 7/N1/dwufazowy
  • 1x 14/N/zwykły
  • 1x 15/N1/zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 18:46:38
2017-08-15 21:15:23
Julia Rybak EQESTRO
  • 2x 2/LL-80/dokładności
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 18:46:53
2017-08-15 21:11:17
Natalia Michałowska MAESTRO ZK
  • 2x 11/LL-90/dokładności
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 18:47:06
2017-08-15 21:10:54
Mateusz Chojnowski MISISIPI
  • 1x 12/L/zwykły
  • 1x 13/P/zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 18:47:18
2017-08-15 21:10:32
Aneta Chmielewska CARDAMON
  • 2x 12/L/zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 18:47:31
2017-08-15 20:50:33
Łukasz Wysocki TOLEDO
  • 2x 2/LL-80/dokładności
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 18:47:41
2017-08-15 20:42:34
Łukasz Wysocki SYRIA
  • 1x 6/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 18:48:16
2017-08-15 20:41:55
Aleksandra Dudek RASCINA
  • 1x 6/N/dwufazowy
  • 1x 7/N1/dwufazowy
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 18:48:31
2017-08-15 20:41:15
Dominika Czyż CANTER
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 18:48:46
2017-08-15 17:45:35
Antonina Jaworska TEN ANKERS SHEELAHOM
  • 2x 1/LL-70/z osceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/LL-80/dokładności
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 18:32:20
2017-08-15 17:28:49
Dominika Strukowska CAIPIRINHA
  • 1x 2/LL-80/dokładności
  • 1x 3/LL-90/dokładności
  • 1x 10/LL-80/zwykły
  • 1x 11/LL-90/dokładności
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 18:32:33
2017-08-15 17:28:16
Kamila Sionkowska MESARIA
  • 1x 7/N1/dwufazowy
  • 1x 8/C/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
  • 1x 15/N1/zwykły
  • 1x 16/C/zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 18:32:45
2017-08-15 17:27:18
Zofia Hetman MATTERHORN
  • 1x 3/LL-90/dokładności
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 11/LL-90/dokładności
  • 1x 12/L/zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 18:32:58
2017-08-15 17:26:32
Marta Hetman BASKILA
  • 1x 3/LL-90/dokładności
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 11/LL-90/dokładności
  • 1x 12/L/zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 18:33:13
2017-08-15 10:07:45
Magdalena Ziętek NASTER
  • 1x 3/LL-90/dokładności
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 11/LL-90/dokładności
  • 1x 12/L/zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 18:33:33
2017-08-14 18:02:41
Paulina Krasuska DIANA
  • 1x 1/LL-70/z osceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/LL-80/dokładności
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 18:34:00
2017-08-14 17:58:42
Paulina Krasuska FOBIA
  • 1x 1/LL-70/z osceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/LL-90/dokładności
  • 1x 10/LL-80/zwykły
  • 1x 11/LL-90/dokładności
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 18:34:20
2017-08-14 17:57:34
Agnieszka Bącik PARANOJA
  • 1x 10/LL-80/zwykły
  • 1x 11/LL-90/dokładności
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 11:41:14
2017-08-13 10:07:28
Daria Barwińska LONDON
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 6/N/dwufazowy
  • 1x 14/N/zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 11:41:26
2017-08-12 16:32:25
Natalia Pakosz VALENZIA
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 6/N/dwufazowy
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 07:20:06
2017-08-08 21:18:56
Marta Bednarz KASABLANKA R
  • 1x 4/L/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bącik Agnieszka SJ Pszczela Wola
1999 (J.)
brak
2. Banach Marta SJ Drwal
2005 (JM.)
brak
3. Barwińska Daria WKJ Lublin
2000 (J.)
O033555
4. Bednarz Marta WKJ Lublin SJ Viktoria
S
O032548
5. Beyger Anna KJ Młyńska Struga Lubicz
S
O018476
6. Boś Bartosz WKJ Lublin SJ Karino
S
brak
7. Chmielewska Aneta WKJ Lublin
S
O041501
8. Chojnowski Mateusz WKJ Lublin
S
O023447
9. Ciesielczuk Aleksandra Wojciechowa Stajnia
2000 (J.)
O044050
10. Ćwikła Michał WKJ Lublin SJ Baskil FaMaGusta
2007 (Mł.)
Brak
11. Czyż Dominika WKJ Lublin
2002 (JM.)
O036160
12. Dudek Aleksandra WKJ Lublin
2002 (JM.)
O036638
13. Duszyńska Agnieszka WKJ Lublin SJ Fidelius
S
O013555
14. Fiuk Ewelina SJ Poniatowa
2000 (J.)
Brak
15. Fiwek Aleksandra Wkj Lublin SJ Zawieprzyce
S
O012194
16. Fox Jakub WKJ Lublin
brak
17. Gajdek Martyna WKJ Lublin SJ Strong Riders
S
Brak
18. Grzegorczyk Zuzanna WKJ Lublin SJ Alexander Elizówka
1998 (MJ.)
O023808
19. Hetman Marta WKJ Lublin
1997 (MJ.)
O042768
20. Hetman Zofia WKJ Lublin
2000 (J.)
O042765
21. Jaworska Antonina bpk
2005 (JM.)
brak
22. Juśko Kinga Sekcja Jeździecka Fidelius
2000 (J.)
brak
23. Kochańska Aleksandra SJ Drwal
2005 (JM.)
Brak
24. Konowałek Arleta WKJ Lublin SJ Zawieprzyce
1996 (MJ.)
brak
25. Krasuska Paulina SJ Pszczela Wola
1998 (MJ.)
brak
26. Kwiecińska Nina WKJ Lublin
S
O007825
27. Lewandowska Emilia WKJ Lublin
1999 (J.)
O035324
28. Michałowska Natalia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O042649
29. Mirosław Kinga Sj Oxer Lublin
2004 (JM.)
Brak
30. Misztal Luiza SJ Poniatowa
2000 (J.)
brak
31. Orzeł Anita WKJ LUBLIN SJ KARINO
2001 (J.)
brak
32. Pakosz Natalia JKS Pogórze Glinik Zaborowski
1998 (MJ.)
O022168
33. Patyjewicz Iga Wojciechowa Stajnia
2003 (JM.)
brak
34. Plapis Fabian WKJ Lublin
S
O021793
35. Romanowicz Andżelika WKJ Lublin
2003 (JM.)
brak
36. Sionkowska Kamila WKJ Lublin
2003 (JM.)
O037844
37. Skorupa Barbara WKJ Lublin
S
O005826
38. Stankiewicz Oliwia WKJ Lublin
2005 (JM.)
O043841
39. Strąk Dominika WKJ Lublin SJ Strong Riders
2006 (Mł.)
O038177
40. Strukowska Dominika WKJ Lublin
2002 (JM.)
brak
41. Wach Inga Wkj Lublin
2001 (J.)
brak
42. Wójcik Przemysław Soymax Horse Team Lublin
S
O003717
43. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
44. Ziętek Magdalena SJ WIEŻA DOMINÓW
1999 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

17

ALKA GB KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc: F: Kwestor GB
M: Andalizja GB
O: Małgorzata Banach
B: Wojciech Jachymek
brak
2.

13

BALUSINIA NN POL 2000 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Tomasz Wójtowicz
B: nn
nn
3.

52

BASKILA MŁP POL 2005 Klacz siwa F: Wifon
M: Batuta / Oregon
O: Marta Hetman
B: Janusz Stempel
K018871
4.

27

BERETTA HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada/178 F: Cheetano
M: Hagitta
O: Fabian Plapis
B: Timm Peters
K020111 DE421000170409
5.

49

CAIPIRINHA Westfalska POL 2013 Klacz gniada F: Cotton Club
M: Emetyta
O: A. Strukowski
B: Damian Ostrega
Brak
6.

48

CANTER SP POL 2011 Wałach gniada F: Contendro
M: Fhh
O: Dominika Czyz
B: Sławomir Szlachta
Brak
7.

43

CARDAMON SP POL 2012 Wałach siwa F: Correro
M: Ina
O: Aneta Chmielewska
B: Borzyn Jan
K022863
8.

26

CASSINA ROYALE HOL GER 2010 Klacz kasztanowata/175 F: Claudio
M: Toskana IV
O: Fabian Plapis
B: Timm Peters
K021157 DE421000138510
9.

15

COCODRILLO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Rammstein
M: Crazy Coco
O: Aleksandra Fiwek
B: Wójtowicz Anna
Brak
10.

25

CORLEONE HOL GER 2010 Wałach siwa/178 F: Cachas
M: Winona I
O: Fabian Plapis
B: Timm Peters
K018371 DE421000138610
11.

54

DIANA PKSP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Stilios
M: Dobry Anioł
O: Wojciech Jachymek
B: Piotr Tracz
brak
12.

7

DISNEY SP POL 2012 Wałach kara F: Stilios
M: Darubina
O: Edyta Romanowicz
B: Piotr Tracz
brak
13.

5

DOMINIKA SP POL 1999 Klacz kasztanowata F: Le Voltaire
M: Delfina
O: Tomasz Stankiewicz
B: Stadnina Koni Moszna
K005416
14.

28

DON CARLOS SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: POWÓJ
M: DAMULKA
O: TOMASZ ORZEŁ
B: NATALIA DWORNICZAK
brak
15.

35

EDYCJA Małopolska POL 2007 Klacz gniada/173 F: Hebab
M: Elektra
O: Aleksandra Ciesielczuk
B: Wojciech Ciesielczuk
K023096 POL 006 58 00245 07
16.

31

EKWADOR SP POL 2011 Wałach gniada F: Corleolord L
M: Europa
O: Iwona Lewandowska
B: Krzysztof Starościc
K022413
17.

2

ESPERADO MŁP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Pluton
M: Elita
O: Krzysztof Strąk
B: Krzysztof Strąk
K012885
18.

29

FAVORYT L SP POL 2010 Wałach gniada/183 F: Corleolord L
M: Fiona L
O: Bartosz Boś
B: KJ Elizówka
brak
19.

55

FOBIA Małopolska POL 2011 Klacz ciemnogniada/mk: F: Berlin Bej
M: Fabia
O: ZSR Pszczela Wola
B: ZSR Pszczela Wola
brak
20.

3

GALISCO DU RICHE Z Zangersheide BEL 2011 Wałach gniada F: Galisco Du Mesnil
M: Tille Fomia
O: Arleta Konowałek
B: Anja Aerts
brak
21.

6

GARDENIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Acorino
M: Gżegżółka
O: Magda Misztal
B: Grzegorz Wosik
Brak
22.

18

HEROS Małopolska POL 2010 Wałach kasztanowata F: Sword
M: Hebe
O: Martyna Gajdek
B: Polska
Brak
23.

11

HIMENA SP POL 2010 Klacz siwa F: Castilio / Cassini I
M: Hita / Talent
O: Soymax Horse Team
B: Józef Parzonka
K018375 616009610048510
24.

10

HONDA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/174 F: Kabaret / Tytoń
M: Heinola / Nirkan
O: Soymax Horse Team
B: SK Rzeczna
K018148 POL009600001907
25.

37

JULIANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Lord Z
M: Julia Mariner
O: Zuzanna Grzegorczyk
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K014004
26.

14

KAMELIA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/171 F: Landor
M: Kreta
O: Marzena Beyger
B: Ireneusz Ćwik
K011116 616009520091105
27.

21

KARAFINN PKSP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Riviera L
M: Karioka
O: Małgorzata Duszyńska
B: Małgorzata Duszyńska
brak
28.

8

KARLA MŁP POL 2004 Klacz gniada/ 163 cm F: PLASTER
M: KASTYLIA
O: Wójcik Ryszard
B:
brak
29.

19

KASABLANKA R Małopolska POL 2011 Klacz gniada/mk:156 F: Arioso / Hebab
M: Keysi
O: Marta Bednarz
B: Ewa Józefowska
K020112
30.

9

KOEKOSHOF MISCHEL-W Kuc Walijski POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:135 F: Apasjonata Aureus
M: Koekoshof Mariska
O: Wójcik Ryszard
B: Wójcik Ryszard
brak 616013580489510
31.

1

LAK MŁP POL 2010 Ogier gniada/kuc: F: Heban
M: Limita
O: Krzysztof Strąk
B: Krzysztof Strąk
K022923
32.

57

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Lider /
M: Larissa /
O: Piotr Barwiński
B: Jan Krzyżoszczak
K017212 POL009611094104
33.

41

MAESTRO ZK SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cancoon
M: Miss Neel
O: Izabela Michałowska
B: Zbigniew Kruk
K019917 616009590205311
34.

51

MATTERHORN MŁP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Top Gun
M: Maracuja / Toledo
O: Marta Hetman
B: Mirosław Janik
K021441
35.

50

MESARIA MŁP POL 2005 Klacz gniada F: Bajt
M: Melisa
O: Joanna Sionkowska
B: Maria Bieńko
K014261
36.

42

MISISIPI WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Bakalar
M: Montana
O: Izabela Michałowska
B: Izabela Michałowska
K017311
37.

16

MORENA SP POL 2004 Klacz gniada F: Nn
M: NN
O: Artur Kochański
B: Polska
Brak
38.

53

NASTER Małopolski POL 2009 Wałach gniada F: Awans
M: Nastka
O: Arkadiusz Ziętek
B: SO BIAŁKA
brak
39.

56

PARANOJA Małopolska POL 2007 Klacz srokata F: Papuas
M: Presja
O: ZSR Pszczela Wola
B: ZSR Pszczela Wola
brak
40.

34

PASTORAŁKA Małopolska POL 2005 Klacz ciemnogniada/162 F: Tabex
M: Paleta
O: Wojciech Ciesielczuk
B: Wojciech Ciesielczuk
K017890 POL 006 58 02522 05
41.

20

PLAYBOY WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Marino
M: Pirania
O: Magdalena Bicz
B: -
brak
42.

47

RASCINA HAN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rascin /
M: Ratafia /
O: Aleksandra Dudek
B: DCD
K016201 DE431310067906
43.

39

RED ALLEGRA Sella Italiano ITA 1998 Klacz kasztanowata/160 F: Rommel
M: Karenina
O: Wiesław Rzepkowski
B: Włochy
K005630
44.

4

SANTANA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Lando
M: Sanacja
O: Ewa Grudzień
B: Paweł Pochroń
Brak
45.

12

SHATTI HAN POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Sir Shutterfly
M: Walburga
O: Tomasz Wójtowicz
B: Marta Roszkiewicz
K023051
46.

32

SIMPLY BALOU SP POL 2007 Klacz gniada/166 F: Balou du Rouet
M: Seraphina
O: Nina Kwiecińska
B: Nina Kwiecińska
K016164
47.

23

TANZANIA Kuc Feliński POL 08-03-2003 Klacz siwa F: Wersal
M: Tasmania
O: Elżbieta Dorota Ćwikła
B: KJ Kapriola Choiny
Brak
48.

44

TEN ANKERS SHEELAHOM New Forest Pony NLD 2013 Ogier gniada/kuc:138 F: Vivienne's Vision Freedom
M: Sheelah
O: Magdalena Hałas
B: Dhr J. Kemkers
brak 528018020131036
49.

22

TIGER PKSP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Dakar
M: Tawerna
O: Marek Duszyński
B: Zbigniew Rzepecki
K012879
50.

30

TORINO K Kuc Feliński POL 2006 Wałach kara/kuc: F: Karmel
M: Tasmania
O: Janusz Mirosław
B: Janusz Mirosław
Brak
51.

58

VALENZIA HAN POL 2011 Klacz kara/167 F: Now Or Never / Voltaire
M: Cha Cha / Calido
O: Natalia Pakosz
B: Roman Roszkiewicz
K019617 DE431318310611
52.

33

ZAWISZA PKSP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Sapiecha
M: Zadyma
O: Jacek Jaroszyński
B: Mirosław Czapka
K009703 POL 009 52 01082 04
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bącik Agnieszka
SJ Pszczela Wola
2017-08-20
2017-08-20
11
2017-08-20
15
Banach Marta
SJ Drwal
ALKA GB (17)
2017-08-19
12
2017-08-19
6
2017-08-20
1
2017-08-20
2017-08-20
11
Barwińska Daria
WKJ Lublin
LONDON (57)
2017-08-19
6
2017-08-19
6
Bednarz Marta
WKJ Lublin SJ Viktoria
2017-08-19
1
2017-08-19
1
Beyger Anna
KJ Młyńska Struga Lubicz
SHATTI (12)
2017-08-19
1
2017-08-19
12
KAMELIA (14)
2017-08-19
10
2017-08-19
1
Boś Bartosz
WKJ Lublin SJ Karino
2017-08-20
1
2017-08-20
2017-08-20
3
Chmielewska Aneta
WKJ Lublin
2017-08-20
6
2017-08-20
Chojnowski Mateusz
WKJ Lublin
2017-08-20
1
2017-08-20
3
Ciesielczuk Aleksandra
Wojciechowa Stajnia
2017-08-20
17
2017-08-20
2
Ćwikła Michał
WKJ Lublin SJ Baskil FaMaGusta
2017-08-19
7
2017-08-19
11
2017-08-19
1
2017-08-20
5
2017-08-20
12
2017-08-20
Czyż Dominika
WKJ Lublin
CANTER (48)
2017-08-19
9
2017-08-19
6
Dudek Aleksandra
WKJ Lublin
RASCINA (47)
2017-08-19
2
2017-08-19
3
Duszyńska Agnieszka
WKJ Lublin SJ Fidelius
PLAYBOY (20)
2017-08-20
1
2017-08-20
7
2017-08-19
1
2017-08-19
10
TIGER (22)
2017-08-19
7
2017-08-19
2
2017-08-20
1
2017-08-20
Fiuk Ewelina
SJ Poniatowa
2017-08-19
2017-08-19
Fiwek Aleksandra
Wkj Lublin SJ Zawieprzyce
2017-08-19
9
2017-08-19
1
Fox Jakub
WKJ Lublin
2017-08-19
4
2017-08-19
1
2017-08-19
1
2017-08-20
2
2017-08-20
1
2017-08-20
1
Gajdek Martyna
WKJ Lublin SJ Strong Riders
HEROS (18)
2017-08-19
1
2017-08-19
13
2017-08-19
11
2017-08-20
2017-08-20
8
2017-08-20
17
Grzegorczyk Zuzanna
WKJ Lublin SJ Alexander Elizówka
JULIANA (37)
2017-08-19
2
2017-08-19
4
2017-08-20
Hetman Marta
WKJ Lublin
BASKILA (52)
2017-08-19
12
2017-08-19
7
2017-08-20
19
2017-08-20
12
Hetman Zofia
WKJ Lublin
2017-08-19
9
2017-08-19
13
2017-08-20
15
2017-08-20
8
Jaworska Antonina
bpk
2017-08-19
8
2017-08-19
10
2017-08-19
11
2017-08-20
4
2017-08-20
3
2017-08-20
9
Juśko Kinga
Sekcja Jeździecka Fidelius
ZAWISZA (33)
2017-08-19
1
2017-08-19
15
2017-08-19
Kochańska Aleksandra
SJ Drwal
MORENA (16)
2017-08-19
1
2017-08-19
14
2017-08-19
1
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-20
Konowałek Arleta
WKJ Lublin SJ Zawieprzyce
2017-08-19
16
2017-08-19
9
2017-08-20
1
2017-08-20
10
Krasuska Paulina
SJ Pszczela Wola
DIANA (54)
2017-08-19
4
2017-08-19
15
FOBIA (55)
2017-08-19
4
2017-08-19
1
2017-08-19
1
2017-08-20
4
2017-08-20
1
2017-08-20
5
Kwiecińska Nina
WKJ Lublin
2017-08-19
3
2017-08-19
2
Lewandowska Emilia
WKJ Lublin
EKWADOR (31)
2017-08-19
1
2017-08-19
12
Michałowska Natalia
WKJ Lublin
2017-08-20
1
2017-08-20
1
Mirosław Kinga
Sj Oxer Lublin
2017-08-20
2
2017-08-20
2017-08-20
Misztal Luiza
SJ Poniatowa
2017-08-19
1
2017-08-19
11
2017-08-20
1
2017-08-20
13
Orzeł Anita
WKJ LUBLIN SJ KARINO
2017-08-20
1
2017-08-20
1
2017-08-20
9
Pakosz Natalia
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2017-08-19
3
2017-08-19
1
2017-08-20
2
Patyjewicz Iga
Wojciechowa Stajnia
EDYCJA (35)
2017-08-20
2017-08-20
5
Plapis Fabian
WKJ Lublin
2017-08-19
14
2017-08-19
5
2017-08-19
4
2017-08-19
2
BERETTA (27)
2017-08-19
7
2017-08-19
1
Romanowicz Andżelika
WKJ Lublin
DISNEY (7)
2017-08-19
1
2017-08-19
12
2017-08-19
Sionkowska Kamila
WKJ Lublin
MESARIA (50)
2017-08-19
4
2017-08-19
1
2017-08-20
1
2017-08-20
1
2017-08-20
Skorupa Barbara
WKJ Lublin
2017-08-19
3
2017-08-19
5
Stankiewicz Oliwia
WKJ Lublin
2017-08-19
1
2017-08-19
8
Strąk Dominika
WKJ Lublin SJ Strong Riders
LAK (1)
2017-08-20
6
2017-08-20
1
2017-08-20
3
2017-08-20
2017-08-20
Strukowska Dominika
WKJ Lublin
2017-08-19
2017-08-20
2017-08-20
Wach Inga
Wkj Lublin
KARLA (8)
2017-08-19
1
2017-08-19
1
2017-08-19
1
2017-08-20
1
2017-08-20
7
2017-08-20
1
Wójcik Przemysław
Soymax Horse Team Lublin
HONDA (10)
2017-08-19
5
2017-08-19
8
2017-08-20
3
HIMENA (11)
2017-08-19
4
2017-08-19
7
2017-08-20
4
2017-08-20
2
Wójtowicz Tomasz
WKJ Lublin
2017-08-19
9
2017-08-19
5
Ziętek Magdalena
SJ WIEŻA DOMINÓW
NASTER (53)
2017-08-19
2017-08-19
2017-08-20
10
2017-08-20
1
2017-08-20
20

Number of Riders: 44

Number of Horses: 52

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-022017-1, Amadeusz Pietrzak Fidelius Events)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl