Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
84 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 17:19:48
2017-10-20 17:06:34
Jarek Grycz KARISMA
  • 2x 11/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 10:56:52
2017-10-20 10:26:10
Agnieszka Osińska ARTEMIDA L
  • 1x 04/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 10:56:40
2017-10-20 10:25:37
Karolina Godoś GRANDIOS
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 10:56:26
2017-10-20 10:25:06
Karolina Godoś COSIMA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy art. 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 10:56:11
2017-10-20 10:23:31
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 10:02:23
2017-10-19 21:24:19
Kamil Puliński HANKEE DOODLE
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 10:02:04
2017-10-19 21:14:49
Kamil Puliński GRAN TORINO
  • 1x 11/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 12/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 08:53:51
2017-10-18 22:41:08
Anna Rosińska BOSCH II
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80
  • 2x 11/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 08:53:30
2017-10-18 22:39:14
Wiesław Piecha CLAAS
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/C/zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 14:01:24
2017-10-18 22:28:16
Henryk Polednia KALISTER
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N1/dwufazowy art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 14:00:54
2017-10-18 22:27:53
Wiktoria Dżugaj TURBUD CONSUL
  • 1x 06/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N1/dwufazowy art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 08:52:35
2017-10-18 21:51:12
Wiktoria Wełna DON S
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 08:52:19
2017-10-18 21:50:10
Natalia Wełna SELIMA
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 08:52:01
2017-10-18 21:49:30
Wiktoria Skorupa CIUŁALA
  • 1x 11/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 08:51:38
2017-10-18 21:48:52
Dorota Lenik LA COSTA
  • 1x 12/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 08:51:19
2017-10-18 21:48:13
Roxana Gajdzik GADIA
  • 1x 12/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 08:51:00
2017-10-18 21:10:01
Aleksandra Pilatowicz LUCIER
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 04/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 08:50:42
2017-10-18 21:09:26
Iga Szpak ROSA PRIMA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy art. 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 08:50:22
2017-10-18 21:09:01
Iga Szpak MILWIA
  • 1x 04/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 08:49:59
2017-10-18 21:08:35
Kaja Napiórkowska MIWIA
  • 1x 04/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 08:49:37
2017-10-18 21:08:11
Kaja Napiórkowska EUMARA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 08:49:18
2017-10-18 21:07:49
Patrycja Klakla WICHAWA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80
62 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 16:21:04
2017-10-18 18:31:33
Magdalena Potysz LAUR
  • 1x 12/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 20:04:28
2017-10-18 18:29:19
Agnieszka Ciurzyńska LUKAS
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 04/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 20:03:55
2017-10-18 18:26:18
Agnieszka Ciurzyńska LALA
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 20:03:32
2017-10-18 18:25:09
Agnieszka Ciurzyńska CZAKRAM
  • 1x 04/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 16:20:38
2017-10-18 16:18:37
Idalia Haracz-Ostrowska CALIA "M"
  • 1x 04/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 15:12:40
2017-10-18 14:54:02
Zuzanna Zejer LEVISIONN CONTANGA E.W.P.
  • 2x 04/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 08:49:00
2017-10-18 14:53:36
Agata Skrzypiec ROXY
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 15:12:12
2017-10-18 14:52:46
Julia Wieczorek LADY-S
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 15:11:54
2017-10-18 14:52:12
Julia Dąbrowska DESAND
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 15:11:42
2017-10-18 14:03:58
Kamil Skupień DONNA SUMMER M
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 15:11:29
2017-10-18 14:03:21
Kamil Skupień SIENA M
  • 2x 04/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 2x 12/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 12:53:05
2017-10-18 07:59:42
Nikola Wolny KABILLA V/D BROUWERSHOEVE
  • 1x 04/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 23:34:49
2017-10-17 23:09:31
Alicja Walach OLIWER
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60
49 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 23:08:43
2017-10-17 22:49:17
Marko Lenart MEGUN
  • 2x 12/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 21:58:18
2017-10-17 21:53:23
Przemysław Trawiński ALBERJIM
  • 1x 04/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 21:58:07
2017-10-17 21:46:01
Julia Sobiecka BONUS CANNABIS
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80
46 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 21:57:55
2017-10-17 21:16:25
Lena Gruca MIECIO
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80
45 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 10:01:45
2017-10-17 20:14:51
Natalia Kruczkowska TANIEC
  • 2x 12/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 21:57:33
2017-10-17 19:44:44
Agnieszka Gierszewska BALBINA
  • 1x 11/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 12/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 11:18:05
2017-10-17 10:19:47
Eliza Masny KASANDRA
  • 2x 04/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 12/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 11:17:55
2017-10-17 10:15:09
Mirella Ruczka WAT NU
  • 1x 06/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 11:17:41
2017-10-17 10:14:56
Mirella Ruczka QUATTRO 16
  • 2x 04/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 11:17:29
2017-10-17 10:04:02
Sylwia Podsiadło QUEEN ISABELL
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80
39 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 11:17:13
2017-10-17 10:03:41
Martyna Bryk DUKE OF HOPE
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80
38 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 11:17:00
2017-10-17 09:29:15
Michaela Karpisz BRIANCE
  • 1x 06/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/C/zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 08:41:03
2017-10-16 23:29:31
Monika Piech URGENT GOLD
  • 2x 04/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 08:40:53
2017-10-16 23:28:43
Justyna Kapala ALEGRO
  • 1x 04/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 08:40:42
2017-10-16 23:28:17
Wiktoria Janosz BLANKA
  • 1x 04/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 08:40:32
2017-10-16 20:34:55
Jakub Lubszczyk DUCHIN
  • 1x 14/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N1/dwufazowy art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 08:40:21
2017-10-16 20:26:07
Nikola Hunova REMARQUE
  • 1x 04/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 08:40:11
2017-10-16 20:25:37
Rostislav Hlausek OSKAR BLUE
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 08:39:59
2017-10-16 20:13:05
Dominika Szotek COFFEE 23
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:10:42
2017-10-16 18:18:24
Emilia Kolaniak HAKUNA MA TATA
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 04/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 10:01:26
2017-10-16 11:47:48
Julia Szczurek NICOL
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60
27 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 13:08:25
2017-10-16 11:46:46
Natalia Osysko MAGNAT
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80
26 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 13:08:13
2017-10-16 11:42:11
Żaneta Nawrot NICOL
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80
25 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 13:08:00
2017-10-16 11:41:23
Elżbieta Honysz IWAN
  • 1x 06/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 13:07:48
2017-10-16 11:40:34
Karolina Franas JARLA
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 04/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 09:16:13
2017-10-16 08:53:43
Radosław Pawlas COOL COMICS
  • 1x 15/N1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/C/zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 09:16:03
2017-10-15 21:58:29
Anna Pęciak LEDANAJA II "W"
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/C/zwykły art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 09:15:53
2017-10-15 21:57:55
Anna Pęciak CHICO'S
  • 1x 04/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 09:15:43
2017-10-15 21:42:05
Kaja Starzycka WHISKY
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80
19 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 09:15:32
2017-10-15 21:33:45
Agata Trudzińska INEZ-PRO
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 04/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 09:15:19
2017-10-15 10:06:31
Katarzyna Borowczak GINGERINO L
  • 2x 04/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 09:15:06
2017-10-15 09:33:44
Sandra Sołtys JULIEN
  • 1x 06/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 09:14:54
2017-10-14 17:45:54
Oliwia Śmigiel LIBELLO STAR
  • 1x 04/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-10-14 15:01:29
2017-10-13 20:09:42
Przemysław Czekaj ZULUS
  • 1x 08/C/zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-10-14 15:01:51
2017-10-13 20:09:11
Przemysław Czekaj ROCCO
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/C/zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-10-14 15:02:10
2017-10-13 19:57:13
Katarzyna Romanko SHAMANKA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2017-10-14 15:02:53
2017-10-13 19:56:37
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2017-10-14 15:02:26
2017-10-13 19:31:51
Julia Orszulak SUMAK
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/C/zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 08:39:46
2017-10-12 13:45:11
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 06/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N1/dwufazowy art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 00:38:42
2017-10-11 23:31:29
Kevin Nagórka OSADKOWSKI BORODIN
  • 1x 06/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 08/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/C/zwykły art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 23:24:36
2017-10-11 22:51:35
Aleksandra Skąpska UPTOWN GIRL
  • 1x 06/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N1/dwufazowy art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 23:24:54
2017-10-11 22:51:09
Aleksandra Skąpska CELADINE
  • 1x 04/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 23:25:18
2017-10-11 16:24:00
Oliwia Stolarska VISTA PONYSPORT
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 04/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 23:25:37
2017-10-10 15:20:40
Małgorzata - Kinga Wandzel DABLIN W
  • 1x 06/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/C/zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 23:26:16
2017-10-10 07:37:51
Patryk Mike CHALANDRA
  • 1x 04/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Borowczak Katarzyna Vanto Jumping Team
S
O033421
2. Bryk Martyna Klub Jeździecki EQUITEAM
S
brak
3. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
0013663
4. Czekaj Przemysław KJ Okoły
2002 (JM.)
O034268
5. Dżugaj Wiktoria Turbud Brzeg
1996 (MJ.)
O024922
6. Franas Karolina LUKJ Antoniówka
2000 (J.)
O039003
7. Gajdzik Roxana JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O037352
8. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (J.)
O024285
9. Gierszewska Agnieszka JKS Kasztanka
1997 (MJ.)
O033451
10. Godoś Karolina KJ Royal Opole
1997 (MJ.)
O009247
11. Gruca Lena KJ NA GÓRCE W MARKLOWICACH
2007 (Mł.)
BRAK
12. Grycz Jarek bpk śląsk
S
brak
13. Hlausek Rostislav Jezdecky Klub Silherovice
S
brak
14. Honysz Elżbieta LUKJ Antoniówka
S
O012775
15. Hunova Nikola Jezdecky Klub Silherovice
S
brak
16. Janosz Wiktoria Jeździecki Klub sportowy Kasztanka
1997 (MJ.)
O025742
17. Kapala Justyna PLKJ PLESSóWKA
1997 (MJ.)
O025744
18. Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
S
O021293
19. Kavaliova Ksenia LKJ Okoły
20. Klakla Patrycja LKJ Olimp Prudnik
1997 (MJ.)
Brak
21. Lenart Marko LKJ Moszna
1998 (MJ.)
O024014
22. Lenik Dorota JKS Equi -Verso Jastrzebie Zdrój
S
O020157
23. Masny Eliza BPK
S
O011415
24. Meller Magdalena PLKJ Plessówka
25. Mike Patryk KJ Global Świetochowice
S
O024499
26. Nagórka Kevin KJ Trachy Sośnicowice
2000 (J.)
O026038
27. Napiórkowska Kaja LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
O024925
28. Nawrot Żaneta LUKJ Antoniówka
S
brak
29. Orszulak Julia KJ Trachy Gliwice
2002 (JM.)
O023640
30. Osińska Agnieszka KJ Royal
S
O031744
31. Osysko Natalia LUKJ Antoniówka
2006 (Mł.)
brak
32. Pęciak Anna Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
1996 (MJ.)
O021301
33. Piech Monika PLKJ Pless?wka
S
O015104
34. Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik
S
O018692
35. Piroh Artsion KJ Okoły
S
36. Podsiadło Sylwia Klub Jeździecki EQUITEAM
S
O007660
37. Polednia Henryk Turbud Brzeg
O007664
38. Potysz Magdalena PLKJ PLESSÓWKA
1996 (MJ.)
O024773
39. Romanko Katarzyna WLKS Krakus
S
O009056
40. Ruczka Mirella KJ Turbud Brzeg
S
O000977
41. Skąpska Aleksandra JKS Elcon Szczecin
2000 (J.)
O036344
42. Skorupa Wiktoria Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (JM.)
brak
43. Skrzypiec Agata St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O027059
44. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
45. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (JM.)
O030886
46. Sobiecka Julia Klub jeździecki Na Górce w Marklowicach
2001 (J.)
O045186
47. Sołtys Sandra WLKS Krakus
S
O003760
48. Srokosz Jarosław WLKS Krakus
S
O032222
49. Stolarska Oliwia Katowicki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041510
50. Szczurek Julia LUKJ Antoniówka
2003 (JM.)
brak
51. Szotek Dominika KJ Trachy Sośnicowice
2000 (J.)
O035256
52. Trawiński Przemysław KS SK Krzywopłoty
S
O033411
53. Trudzińska Agata AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
S
O029352
54. Wacławek Justyna BPK - SLA
S
O025900
55. Walach Alicja Lkj Lewada
2005 (JM.)
brak
56. Wandzel Małgorzata - Kinga KJK Szary Michałowice
S
O007609
57. Wieczorek Julia St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (JM.)
O036778
58. Wolny Nikola BPK
2001 (J.)
O034451
59. Zejer Zuzanna bpk
S
O044091
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

38

ALBERJIM SP POL 2011 Ogier gniada F: Analog / Lando
M: Alberina / Jim
O: Przemysław Trawiński
B: Karol Micuła
K021541 616009540057011
2.

49

ALEGRO M POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Grey
M: Auforta
O: Sk Ochaby
B: Sk Ochaby
K022522
3.

80

ARGENTO F:
M:
O:
B:
4.

1

ARTEMIDA L SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Lansjer L
M: Alexiana L
O: Osiński Tomasz
B: X
K021288 616009580187406
5.

82

Azur F:
M:
O:
B:
6.

41

BALBINA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Bożena Gierszewska
B: nn
K023174 616999540143311
7.

81

BIG SPANDER Z F:
M:
O:
B:
8.

50

BLANKA WLKP POL 2007 Klacz siwa F: Dadaj
M: Blaga
O: Beata Janosz
B: Beata Janosz
K019106
9.

39

BONUS CANNABIS Typ Mały Koń POL 2012 Wałach gniada/mk:165 F: NN
M: NN
O: Katarzyna Nagrodzka
B: Katarzyna Nagrodzka
Brak 616999540122112
10.

47

BRIANCE Holsztyn GER 2009 Klacz siwa F: Cassin
M: Sita
O: Michaela Karpisz
B: Sven Voelz
K022938
11.

4

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki /
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Weronika Frydel
B:
K022647 DE431316679210
12.

75

CELADINE WEST GER 2011 Klacz siwa F: Contendro II /
M: Callas / Castillo
O: Sylwia Skąpska
B: MONTIS Sp. z o. o.
K020342 DE441411169511
13.

78

CHALANDRA WURT GER 2011 Klacz gniada F: Ciacomo / Cor De La Bryere / Laval I
M: Salandra / Sandro
O: Patryk Mike
B: Klaus & Edwin Schuster
K023886 DE473730687711
14.

62

CHICO'S Hanowerska GER 2008 Wałach gniada F: Chico's Boy
M: Hauptstutbuch Romea
O: Anna Pęciak, Tomasz Somerla
B: Emil Wolni
K022722
15.

17

CIUŁALA SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Weronika Chruścicka
B: Weronika Chruścicka
brak
16.

55

COFFEE 23 HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quintara/ Quidam de Revel
O:
B: Schwarz Michael
K021899
17.

71

CONNORCA HOL POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Connor /
M: Viance / Carbano
O:
B:
K022288 DE421000213411
18.

3

COSIMA Niem. Sportowa POL 2011 Klacz siwa/165 F: nn / nn
M: Cosa Che / Caretello B
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020643 DE498870333011
19.

28

CZAKRAM SP POL 2007 Wałach gniada F: Grand De La Cour
M: Czamira
O: Jerzy Dominiak
B: nn
K024384
20.

77

DABLIN W SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Quaterman
M: Doxa
O: Aleksandra Rączka
B: Jacek Wilczyński
K015619
21.

84

DAILY QUI Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz siwa F: Novum
M: Davidia Qui
O: Magda Zacharko
B: Dawid Szwetka
Brak
22.

33

DONNA SUMMER M XX POL 2012 Klacz kasztanowata F: Rhodesian Winner
M: Donna Polonia / Colonel Collins
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K021473 616POL12007859T
23.

46

DUKE OF HOPE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata F: CORLEOLORD L
M: DONNA KARAN
O: Martyna Bryk
B: Mateusz Kożuch
brak
24.

24

EUMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram KWPN
M: Eula sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K012195 POL009690089208
25.

19

GADIA CZEWB POL 2007 Klacz gniada F: GRAND STEP KOLACEK
M: COLETTE
O: Lidia Gajdzik
B: Riha Jaroslav
brak
26.

65

GINGERINO L SP POL 2008 Wałach kara F: Levantino L
M: Georgina
O: Katarzyna Borowczak
B: Leszek Adamowicz
K012714
27.

2

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo /
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020840 616009690138811
28.

83

HALIDO F:
M:
O:
B:
29.

64

INEZ-PRO SP POL 2010 Klacz gniada F: Pro-Savage
M: Izyda
O: Joachim Stiborski
B: Anna Błońska
K020810
30.

58

IWAN MŁP POL 2007 Wałach F: Dimax
M: Italika
O: Zofia Krajczy
B: Grzegorz Gawlik
K019055
31.

59

JARLA SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: Luron
M: Jaka
O: Grzegorz Gawlik
B: Grzegorz Gawlik
K021718
32.

66

JULIEN SP POL 2003 Ogier kara F: Landino
M: Josephine
O: Sandra Sołtys
B: polska
K007813
33.

35

KABILLA V/D BROUWERSHOEVE BWP BEL 2010 Wałach gniada F: Harold v/d Brouwershoeve
M: Sabine
O: Maurycy Wolny
B: K.B
K023520
34.

11

KALISTER SP POL 2004 Wałach kara F: Liguster
M: Kariera
O: Henryk Polednia
B: Jacek Bobik
K009263
35.

79

KARISMA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Ron William
M: Kalina
O: Martyna Prętkowska
B: Martyna Prętkowska
616009670027713 616009670027713
36.

42

KASANDRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Hazard
M: Kwesta
O: Eliza Masny
B: Dariusz Franiczek
K022257
37.

18

LA COSTA SP POL 2010 Klacz F: Castilio
M: La Barcelona
O: Wojciech Cypcer
B: Wojciech Cypcer
brak
38.

30

LADY-S Słowacki Gorącokrwisty SVK 2005 Klacz gniada F: Lady's Lower / Lord
M: Sisi / Aldamit
O: Bernadeta Wieczorek
B:
K016143 703001702142005
39.

27

LALA SP POL 2009 Klacz kara F: Bekas
M: Labelle
O: Agnieszka Ciurzyńska
B: Stanisław Siebielec
K024060
40.

9

LAUR Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Professional
M: Lady In Heaven
O: Agnieszka Ciurzyńska
B: Marian Pokrywka
K012465
41.

61

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant
M: Lukarna
O: Andrzej Pęciak
B: Waldemar Wojtyczka
K012200 12548
42.

32

LEVISIONN CONTANGA E.W.P. OLD POL 2011 Klacz siwa F: Levisonn / Levisto
M: Gitanga / Contango
O: Zuzanna Zejer
B: B. Janetzko
K020860 DE433330209411
43.

67

LIBELLO STAR Hanowerski GER 2004 Wałach kasztanowata/165 F: AAA
M: AAA
O: Śmigiel Anna
B: Śmigiel
brak DE 431316723804
44.

20

LUCIER M POL 2009 Ogier siwa F: Ramadan m
M: Luczia m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z.o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z.o.o.
K016385 616006690134409
45.

26

LUKAS SP POL 2010 Wałach gniada F: x
M: xx
O: Jerzy Dominiak
B: x
brak
46.

57

MAGNAT MŁP POL 1998 Wałach gniada F: DAKOTA
M: MINUTA
O: MAŁGORZATA KARNSK
B: MAŁGORZATA KARNSK
POL006600001198
47.

37

MEGUN Małopolska POL 2009 Klacz gniada/165 F: BRE GUN
M: METAXA
O: Marko Lenart
B: Szmalec Jacek
K021873 POL013540006609
48.

40

MIECIO NN POL 0000 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: KATARZYNA NAGRODZKA
B: NN
BRAK
49.

23

MIWIA M POL 2012 Klacz kasztanowata F: Wiwat m
M: Miechelle m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K021431 616006690015712
50.

5

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
O: Grzegorz Gawlik
B: ZUBEK JOANNA
616008690139109
51.

36

OLIWER Konik Polski POL 1998 Wałach inna/kuc: F: nieznany
M: nieznana
O: Lkj Lewada
B: nieznany
brak
52.

73

OSADKOWSKI BORODIN KWPN NED 2006 Wałach siwa F: King Kolibri / Kolibri
M: Renette / Julio Mariner
O: Katarzyna Nagórka
B:
K010836 5280030607998 103FB72
53.

54

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
O: HSS Sp.z o.o
B: Dr. Jobs Hartmann
K022403
54.

44

QUATTRO 16 OLD POL 2013 Wałach gniada F: .
M: .
O: .
B: .
K022999
55.

45

QUEEN ISABELL Deutsches Sportpferd POL 2012 Klacz gniada F: Quality
M: Incelka
O: Sylwia Podsiadło
B: Alfons Bruggehagen
brak
56.

53

REMARQUE Česky Teplokrevnik CZE 2006 Wałach gniada F:
M:
O:
B:
brak
57.

69

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Ulco / Voltaire
M: Rawa / Lider
O: Agnieszka Czekaj
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
58.

12

ROXY Czeski Gorącokrwisty CZE 2007 Klacz F: Rock'n Roll
M: Cita
O: Aleksandra Kościelna
B: -
K017426
59.

70

SHAMANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Calido I / Cantus
M: Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm
O: Katarzyna Romanko
B:
K016729 616009570139909
60.

34

SIENA M SP POL 2012 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Sofia / Le Voltaire
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K020913
61.

72

SUMAK SP POL 2001 Wałach gniada F: Carbid / Calypso II
M: Surprise / Sao Paulo
O: Paweł Piątkowski
B: Roman Roszkiewicz
K006459 POL009611098201
62.

51

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo
M: Trixi de Schoenfeld
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE 455-8703629-08
63.

10

TURBUD CONSUL OLD DEU 2005 Wałach ciemnogniada F: Con Capitol
M: Staranda
O: Henryk Polednia
B: X
K015432
64.

74

UPTOWN GIRL SP POL 2006 Klacz gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Ucayali / Qumball
O: Sylwia Skąpska
B: Bolesław Kuczerawy
K015367 POL009670120106
65.

48

URGENT GOLD SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Egipt
M: Urocza
O: Beata Janosz
B: Beata Janosz
K015054
66.

76

VISTA PONYSPORT Koń Mały POL 2007 Klacz tarantowata/mk:142,5 F: Bakarat
M: Vini ponysport
O: Urszula Jurczyk
B: Barbara Gumowicz
K015767 POL013570315307
67.

43

WAT NU OLD POL 1996 Wałach ciemnogniada F: Welt Hit II
M: Gloriane
O: Mirella Ruczka
B: ..
brak
68.

25

WICHAWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Wiwat
M: Wiecha
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K023446 616006690057613
69.

68

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis / Le Mexico
M: Zazula / Sztorm
O: Piaff Agnieszka Czekaj
B:
K010844 616009670007999
Rider Club
Competition
Prize
Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
70
150
25
80
SUM:
325.00
Czekaj Przemysław KJ Okoły
300
200
200
200
SUM:
900.00
Dżugaj Wiktoria Turbud Brzeg
150
SUM:
150.00
Gajdzik Roxana JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
150
SUM:
150.00
Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
80
SUM:
80.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
200
200
150
150
SUM:
700.00
Hlausek Rostislav Jezdecky Klub Silherovice
150
SUM:
150.00
Honysz Elżbieta LUKJ Antoniówka
60
SUM:
60.00
Hunova Nikola Jezdecky Klub Silherovice
70
SUM:
70.00
Janosz Wiktoria Jeździecki Klub sportowy Kasztanka
100
SUM:
100.00
Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
80
SUM:
80.00
Lenik Dorota JKS Equi -Verso Jastrzebie Zdrój
25
SUM:
25.00
Pęciak Anna Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
200
300
SUM:
500.00
Piech Monika PLKJ Pless?wka
50
SUM:
50.00
Skąpska Aleksandra JKS Elcon Szczecin
100
SUM:
100.00
Szotek Dominika KJ Trachy Sośnicowice
80
SUM:
80.00
Wandzel Małgorzata - Kinga KJK Szary Michałowice
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Borowczak Katarzyna
Vanto Jumping Team
2017-10-21
27
2017-10-21
27
Bryk Martyna
Klub Jeździecki EQUITEAM
2017-10-21
1
2017-10-21
1
2017-10-21
1
Ciurzyńska Agnieszka
PLKJ PLESSÓWKA
LUKAS (26)
2017-10-21
1
2017-10-21
25
LALA (27)
2017-10-22
3
70
2017-10-22
2
150
CZAKRAM (28)
2017-10-21
1
2017-10-21
13
2017-10-22
4
25
2017-10-22
3
80
Czekaj Przemysław
KJ Okoły
ZULUS (68)
2017-10-21
4
2017-10-22
1
300
ROCCO (69)
2017-10-21
4
2017-10-21
2
200
2017-10-22
1
200
2017-10-22
2
200
Dżugaj Wiktoria
Turbud Brzeg
2017-10-21
12
2017-10-21
2
150
2017-10-22
5
2017-10-22
9
Franas Karolina
LUKJ Antoniówka
JARLA (59)
2017-10-21
1
2017-10-21
15
2017-10-21
15
Gajdzik Roxana
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
GADIA (19)
2017-10-22
1
2017-10-22
1
150
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (51)
2017-10-21
16
2017-10-21
7
2017-10-22
7
2017-10-22
3
80
Gierszewska Agnieszka
JKS Kasztanka
BALBINA (41)
2017-10-22
1
2017-10-22
17
2017-10-22
17
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2017-10-21
7
2017-10-21
1
200
2017-10-22
8
2017-10-22
1
200
COSIMA (3)
2017-10-21
1
150
2017-10-21
2
150
2017-10-22
4
2017-10-22
4
2017-10-21
8
2017-10-21
19
2017-10-22
1
2017-10-22
9
Gruca Lena
KJ NA GÓRCE W MARKLOWICACH
MIECIO (40)
2017-10-21
2017-10-21
8
2017-10-21
Grycz Jarek
bpk śląsk
KARISMA (79)
2017-10-22
2017-10-22
4
Hlausek Rostislav
Jezdecky Klub Silherovice
2017-10-21
2017-10-21
7
2017-10-22
8
2017-10-22
2
150
Honysz Elżbieta
LUKJ Antoniówka
IWAN (58)
2017-10-21
4
60
2017-10-21
6
Hunova Nikola
Jezdecky Klub Silherovice
2017-10-21
1
2017-10-21
3
70
Janosz Wiktoria
Jeździecki Klub sportowy Kasztanka
BLANKA (50)
2017-10-21
15
2017-10-21
2
100
Kapala Justyna
PLKJ PLESSóWKA
ALEGRO (49)
2017-10-21
1
2017-10-21
12
Karpisz Michaela
KJ Trachy Gliwice
BRIANCE (47)
2017-10-21
10
2017-10-21
3
80
2017-10-22
7
2017-10-22
6
Kavaliova Ksenia
LKJ Okoły
ARGENTO (80)
2017-10-21
1
2017-10-21
7
Klakla Patrycja
LKJ Olimp Prudnik
WICHAWA (25)
2017-10-21
1
2017-10-21
1
Lenart Marko
LKJ Moszna
MEGUN (37)
2017-10-22
1
Lenik Dorota
JKS Equi -Verso Jastrzebie Zdrój
2017-10-22
13
2017-10-22
4
25
Masny Eliza
BPK
2017-10-21
24
2017-10-21
31
2017-10-22
2017-10-22
Meller Magdalena
PLKJ Plessówka
HALIDO (83)
2017-10-22
14
2017-10-22
11
Mike Patryk
KJ Global Świetochowice
2017-10-21
30
2017-10-21
2017-10-22
2017-10-22
19
Nagórka Kevin
KJ Trachy Sośnicowice
2017-10-21
9
2017-10-21
3
2017-10-22
5
2017-10-22
4
Napiórkowska Kaja
LKJ Olimp Prudnik
MIWIA (23)
2017-10-21
1
2017-10-21
21
EUMARA (24)
2017-10-21
9
2017-10-21
13
Nawrot Żaneta
LUKJ Antoniówka
NICOL (5)
2017-10-21
1
Orszulak Julia
KJ Trachy Gliwice
SUMAK (72)
2017-10-21
8
2017-10-21
7
2017-10-22
8
2017-10-22
7
Osińska Agnieszka
KJ Royal
2017-10-21
27
2017-10-21
17
2017-10-22
1
2017-10-22
Osysko Natalia
LUKJ Antoniówka
MAGNAT (57)
2017-10-21
1
2017-10-21
1
Pęciak Anna
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
2017-10-21
1
200
2017-10-21
1
300
2017-10-22
10
2017-10-22
5
CHICO'S (62)
2017-10-21
15
2017-10-21
18
2017-10-22
1
2017-10-22
14
Piech Monika
PLKJ Pless?wka
2017-10-21
1
2017-10-21
4
50
Pilatowicz Aleksandra
LKJ Olimp Prudnik
LUCIER (20)
2017-10-21
8
2017-10-21
1
2017-10-21
1
Piroh Artsion
KJ Okoły
2017-10-21
1
2017-10-21
15
2017-10-22
1
2017-10-22
1
Azur (82)
2017-10-22
2017-10-22
Podsiadło Sylwia
Klub Jeździecki EQUITEAM
2017-10-21
1
2017-10-21
7
2017-10-21
8
Polednia Henryk
Turbud Brzeg
2017-10-21
17
2017-10-21
2017-10-22
6
2017-10-22
8
Potysz Magdalena
PLKJ PLESSÓWKA
LAUR (9)
2017-10-22
1
2017-10-22
12
Romanko Katarzyna
WLKS Krakus
2017-10-21
11
2017-10-22
7
Ruczka Mirella
KJ Turbud Brzeg
WAT NU (43)
2017-10-21
8
2017-10-21
5
2017-10-21
15
2017-10-21
1
Skąpska Aleksandra
JKS Elcon Szczecin
2017-10-21
18
2017-10-21
2017-10-22
2
100
2017-10-21
13
2017-10-21
2017-10-22
1
2017-10-22
1
Skorupa Wiktoria
Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
2017-10-22
1
2017-10-22
14
Skrzypiec Agata
St. KS KJK Szary Michałowice
ROXY (12)
2017-10-21
2017-10-21
14
Skupień Kamil
LKJ Moszna
2017-10-21
16
SIENA M (34)
2017-10-21
14
2017-10-21
19
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2017-10-21
1
2017-10-21
5
2017-10-22
1
2017-10-22
10
Sobiecka Julia
Klub jeździecki Na Górce w Marklowicach
2017-10-21
1
2017-10-21
8
Sołtys Sandra
WLKS Krakus
JULIEN (66)
2017-10-21
5
2017-10-21
6
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus
2017-10-21
6
2017-10-21
6
2017-10-22
9
Stolarska Oliwia
Katowicki Klub Jeździecki
2017-10-21
1
2017-10-21
1
2017-10-21
1
Szczurek Julia
LUKJ Antoniówka
NICOL (5)
2017-10-21
1
2017-10-21
1
Szotek Dominika
KJ Trachy Sośnicowice
2017-10-21
15
2017-10-21
3
80
Trawiński Przemysław
KS SK Krzywopłoty
2017-10-21
1
2017-10-21
10
2017-10-22
14
2017-10-22
Trudzińska Agata
AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
2017-10-21
1
2017-10-21
1
2017-10-21
25
2017-10-22
5
2017-10-22
21
2017-10-22
1
Wacławek Justyna
BPK - SLA
2017-10-22
1
2017-10-22
6
Walach Alicja
Lkj Lewada
OLIWER (36)
2017-10-21
2017-10-21
Wandzel Małgorzata - Kinga
KJK Szary Michałowice
2017-10-21
15
2017-10-21
5
2017-10-22
6
2017-10-22
3
100
Wieczorek Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
LADY-S (30)
2017-10-21
14
2017-10-21
11
Wolny Nikola
BPK
2017-10-21
15
2017-10-21
20
2017-10-22
19
2017-10-22
13
Zejer Zuzanna
bpk
2017-10-21
15
2017-10-21
15

Number of Riders: 59

Number of Horses: 69

The sum of prizes: 3 620.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl