Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
67 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 09:29:38
2017-10-05 22:59:58
Jarek Grycz KARISMA
  • 2x 2/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
66 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 09:29:25
2017-10-05 22:41:29
Martyna Frąckowiak TOP JUS D'EUSKADI
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 09:29:14
2017-10-05 19:42:04
Laura Kostek C'EST PETITE ANNI
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 09:29:01
2017-10-05 13:17:53
Wiktoria Dżugaj TURBUD CONSUL
  • 1x 11/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 09:28:50
2017-10-05 13:17:24
Henryk Polednia KALISTER
  • 1x 11/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 09:28:39
2017-10-05 12:44:46
Justyna Maciejewska FARAMIR
  • 2x 2/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
61 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 09:28:26
2017-10-05 12:42:57
Justyna Maciejewska CASH
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 13:30:07
2017-10-04 13:24:40
Sylwia Podsiadło QUEEN ISABELL
  • 1x 8/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 9/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
59 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 13:29:49
2017-10-04 13:24:18
Martyna Bryk DUKE OF HOPE
  • 1x 8/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 9/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
58 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 13:29:31
2017-10-04 11:17:38
Mirella Ruczka QUATTRO 16
  • 2x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 22:49:46
2017-10-03 22:47:49
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy Art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 22:49:28
2017-10-03 22:47:13
Karolina Godoś COSIMA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy Art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 22:49:11
2017-10-03 22:46:22
Agnieszka Osińska ARTEMIDA L
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 22:48:52
2017-10-03 22:44:54
Emilia Wieczorek DEJA VU
  • 2x 2/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 9/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
53 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 21:39:57
2017-10-03 21:29:05
Julia Majer POGODNA M
  • 2x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 21:20:24
2017-10-03 21:10:02
Patrycja Klakla WICHAWA
  • 2x 2/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
51 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 21:20:43
2017-10-03 21:08:24
Iga Szpak ROSA PRIMA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 21:21:01
2017-10-03 21:08:04
Iga Szpak MILWIA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 21:21:19
2017-10-03 21:07:41
Kaja Napiórkowska MIWIA
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 21:21:36
2017-10-03 21:07:13
Kaja Napiórkowska EUMARA
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 21:21:55
2017-10-03 21:06:48
Aleksandra Pilatowicz LUCIER
  • 2x 2/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
46 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 21:03:40
2017-10-03 21:02:17
Magdalena Wójcik ZGODA
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 21:04:00
2017-10-03 20:07:44
Wiktoria Skorupa CIUŁALA
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 21:04:19
2017-10-03 20:07:06
Martyna Pawlas PALERMO
  • 1x 11/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 21:04:41
2017-10-03 20:06:11
Roxana Gajdzik GADIA
  • 1x 11/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 21:05:00
2017-10-03 17:26:33
Karolina Pala ROMICA R
  • 1x 9/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 21:05:36
2017-10-03 16:37:38
Agnieszka Ciurzyńska CZAKRAM
  • 1x 11/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 21:06:22
2017-10-03 16:25:08
Ewa Biskupska EVITA
  • 2x 9/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
39 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 14:47:03
2017-10-03 14:42:54
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 14:46:51
2017-10-03 14:42:25
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 14:46:26
2017-10-03 14:41:45
Katarzyna Baherycz GENEZA M
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 21:05:58
2017-10-03 14:02:50
Jaga Silarska WERKA
  • 2x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 09:28:09
2017-10-03 13:54:02
Zuzanna Pawłowska STENTOR D
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 14:25:47
2017-10-03 13:53:18
Zuzanna Pawłowska ENIGMA
  • 2x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 14:25:33
2017-10-03 13:52:32
Stanisława Gawałek SHELBY EVRARD Z
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 14:25:22
2017-10-03 13:51:52
Julia Gawałek FREE STAR
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 14:24:34
2017-10-03 13:51:20
Julia Gawałek CONTINA ELIZAR
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/dwufazowy Art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:41:23
2017-10-03 12:06:40
Magdalena Potysz LAUR
  • 1x 11/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:41:36
2017-10-03 12:06:16
Agnieszka Ciurzyńska LALA
  • 1x 11/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:41:49
2017-10-03 11:51:26
Dorota Lenik LA COSTA
  • 1x 11/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:42:02
2017-10-03 11:15:42
Anna Sosińska EVEREST "M"
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:42:12
2017-10-03 08:11:05
Jakub Lubszczyk DUCHIN
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy Art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:42:29
2017-10-02 22:16:51
Emilia Kolaniak HAKUNA MA TATA
  • 1x 2/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:42:40
2017-10-02 21:11:46
Aleksandra Szpryngiel OTIS
  • 1x 11/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:42:57
2017-10-02 20:48:55
Radosław Pawlas DR HOUSE
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:43:09
2017-10-02 20:44:15
Radosław Pawlas COOL COMICS
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy Art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:43:26
2017-10-02 15:54:50
Aleksandra Ruszkiewicz DAGLEZJA
  • 2x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy Art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:43:37
2017-10-02 10:40:27
Dominika Glück CYNARA
  • 2x 1/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
19 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:43:50
2017-10-02 10:36:44
Natalia Szynkler MEDYNA
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy Art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:44:10
2017-10-02 06:02:57
Iwona Robotycka-Lenczuk SYCYLIA
  • 1x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:44:26
2017-10-01 21:57:38
Przemysław Czekaj ZULUS
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:44:38
2017-10-01 19:33:18
Paulina Matuszczyk EWERTON
  • 1x 2/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 9/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:45:02
2017-10-01 15:40:46
Julia Orszulak SUMAK
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:45:13
2017-09-29 11:59:32
Paulina Biskup ULIANE
  • 1x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:45:24
2017-09-29 11:57:16
Justyna Banach BOHUN
  • 2x 2/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 9/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
11 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:45:33
2017-09-29 09:19:50
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 2x 2/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:45:45
2017-09-29 09:19:22
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 09:27:54
2017-09-27 12:30:00
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy Art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:46:17
2017-09-25 08:15:42
Oliwia Śmigiel LIBELLO-STAR
  • 2x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:46:28
2017-09-25 08:14:52
Amanda Barglik REGENT
  • 2x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:46:39
2017-09-25 08:14:00
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:46:50
2017-09-25 08:13:33
Paulina Adamiec BALOU
  • 2x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:46:59
2017-09-24 15:22:07
Justyna Wacławek MALINA
  • 1x 11/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:47:09
2017-09-24 15:21:35
Justyna Wacławek ETER
  • 1x 13/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 13:48:56
2017-09-19 21:24:12
Przemysław Czekaj ROCCO
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Paulina Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O045600
2. Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
S
O021100
3. Banach Justyna brak
S
brak
4. Barglik Amanda Klub Jeździecki Metpol
2003 (JM.)
O035663
5. Biskup Paulina JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O034216
6. Biskupska Ewa brak
S
brak
7. Bočková Vanda SK Falko Opava
8. Bryk Martyna Klub Jeździecki EQUITEAM
S
brak
9. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
10. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
0013663
11. Czekaj Przemysław KJ Okoły
2002 (JM.)
O034268
12. Dyżewska Ewa Aleksandra Stajnia Sportowa EQUIREX
13. Dżugaj Wiktoria Turbud Brzeg
1996 (MJ.)
O024922
14. Frąckowiak Martyna JKS Hanna
2003 (JM.)
O035367
15. Gajdzik Roxana JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O037352
16. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (J.)
O024285
17. Gawałek Julia Elizar
2001 (J.)
O033416
18. Gawałek Stanisława Elizar
S
O025999
19. Glück Dominika Brak
2005 (JM.)
Brak
20. Godoś Karolina KJ Royal Opole
1997 (MJ.)
O009247
21. Grycz Jarek bpk śląsk
S
brak
22. Kavaliova Kseniya KJ Okoły
1999 (J.)
23. Klakla Patrycja LKJ Olimp Prudnik
1997 (MJ.)
Brak
24. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
25. Kolaniak Emilia KJ Na Górce w Marklowicach
2001 (J.)
O043612
26. Kostek Laura BPK
2000 (J.)
O030695
27. Kurková Anna Stajnia na Warszawskiej
28. Lamlová Kristýna Spolek Jezdecký Caballero
29. Lenik Dorota JKS Equi Verso
S
brak
30. Majer Julia LKJ MOSZNA
S
O011136
31. Matuszczyk Paulina LJKS Eldorado Świerklany
2000 (J.)
O033822
32. Napiórkowska Kaja LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
O024925
33. Orszulak Julia KJ Trachy Gliwice
2002 (JM.)
O023640
34. Osińska Agnieszka KJ Royal
S
O031744
35. Pala Karolina bpk
S
brak
36. Pawlas Radosław LJKS Eldorado Świerklany
S
O007591
37. Pawłowska Zuzanna Kjk ELIZAR
2002 (JM.)
O039442
38. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O035379
39. Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik
S
O018692
40. Piroh Artsion KJ Okoły
S
41. Podsiadło Sylwia Klub Jeździecki EQUITEAM
S
O007660
42. Polednia Henryk Turbud Brzeg
O007664
43. Potysz Magdalena PLKJ PLESSÓWKA
1996 (MJ.)
O024773
44. Przybylska Eliza Stajnia na Warszawskiej
45. Robotycka-Lenczuk Iwona LKJ Olimp Prudnik
S
O011131
46. Ruczka Mirella KJ Turbud Brzeg
S
O000977
47. Ruszkiewicz Aleksandra BPK
2002 (JM.)
brak
48. Skorupa Wiktoria Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (JM.)
brak
49. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (JM.)
O030886
50. Sosińska Anna LKJ Tynka
1999 (J.)
O022994
51. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
52. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
53. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
54. Szynkler Natalia niezrzeszona
S
O014203
55. Wieczorek Emilia KJ Royal
2003 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

68

Alka kuc Czechy 2003 klacz gniada w siwiźnie F: Kentucky
M: Ala
O:
B:
2.

72

Argento F:
M:
O:
B:
K024223
3.

15

ARTEMIDA L SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Lansjer L
M: Alexiana L
O: Osiński Tomasz
B: X
K021288 616009580187406
4.

65

BALOU KWPN NED 2006 Klacz gniada F: SARANTOS
M: PANDORA
O: Katarzyna Garbowska-Adamiec
B: NED
K013846
5.

74

Big Spender F:
M:
O:
B:
6.

58

BOHUN Typ Szlachetny POL 1997 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Aurelia Długosz
B: NN
brak POL 999 54 00568 97
7.

3

C'EST PETITE ANNI Westfalska GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Coco Jambo
M: Anatevka
O: Katarzyna Frunze-Kostek
B: Heinrich Ramsbrock
K024204
8.

70

Canada SWK Czechy 2009 klacz kasztanowata F: Candiavolo
M: Anabel
O:
B:
9.

79

CATAA F:
M:
O:
B:
10.

13

CATOKI SON Hanower GER 2010 Wałach gniada F: Catoki
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Weronika Frydel
B: 00
K022647 DE431316679210
11.

71

Champion De Night old 2010 wałach gniada F: Champion De Cord
M: Perle
O:
B:
K022226 DE433330418910
12.

25

CIUŁALA SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Weronika Chruścicka
B: Weronika Chruścicka
brak
13.

38

CONTINA ELIZAR HOL BEL 10.03.2009 Klacz gniada/165 F: contact me
M: gina
O: Julia Gawałek
B: gerken kai
K021729 DE421000541909
14.

48

COOL COMICS Czes.gor CZE 2008 Wałach gniada F: Comics
M: Gina La Mexico
O: Radosław Pawlas
B: Vaclav Opartny
K017919 K017919
15.

14

COSIMA Niem. Sportowa POL 2011 Klacz siwa/165 F: nn / nn
M: Cosa Che / Caretello B
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020643 DE498870333011
16.

50

CYNARA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada F: Beaconsfield
M: Cudna
O: Beata Glück
B: SK Kozienice spółka z o.o.
Brak
17.

29

CZAKRAM SP POL 2007 Wałach gniada F: Grand De La Cour
M: Czamira
O: Jerzy Dominiak
B: nn
K024384
18.

49

DAGLEZJA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Landos II
M: Desiree
O: Miroslaw Ruszkiewicz
B: Stado Ogierów Skarbu Panstwa Łobez
009540210001
19.

16

DEJA VU SP POL 2007 Wałach gniada F: Scott /
M: Delicja /
O: Izabela Wieczorek
B: Ewa Kisza
brak 616009540085307
20.

47

DR HOUSE Trakeńska POL 2013 Ogier ciemnogniada F: HERBSTKOENIG
M: DARIA II
O: RADOSŁAW PAWLAS
B: JAROSŁAW SKRZYPIEC
BRAK 616003010085113
21.

11

DUKE OF HOPE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata F: CORLEOLORD L
M: DONNA KARAN
O: Martyna Bryk
B: Mateusz Kożuch
brak
22.

77

EAZY BOY F:
M:
O:
B:
23.

76

EDESSO F:
M:
O:
B:
24.

35

ENIGMA SP POL 2009 Klacz gniada/167 F: Ordon
M: Estera
O: Dorota Pawłowska
B: Leszek Kośnik
K022808 Pol 616 999 54 00049 09
25.

22

EUMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram KWPN
M: Eula sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K012195 POL009690089208
26.

42

EVEREST M SP POL 2010 Wałach gniada F: Nice Boy
M: Eneida
O: Anna Sosińska
B: SK Moszna
K020685
27.

31

EVITA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/168 F: Lukas
M: Emilia
O: Dominiak Jerzy
B: Dominiak Jerzy
brak 616999540117313
28.

55

EWERTON Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Emetyt
M: Elegancja
O: Wojciech Matuszczyk
B: Sęczek Grzegorz
K022934 616006660849813
29.

27

GADIA CZEWB POL 2007 Klacz gniada F: GRAND STEP KOLACEK
M: COLETTE
O: Lidia Gajdzik
B: Riha Jaroslav
brak
30.

34

GENEZA M SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: So in Love
M: Generacja
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K018816
31.

64

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
32.

45

HAKUNA MA TATA Małopolska POL 2011 Klacz siwa/168 F: Alczyk
M: Hipnoza
O: Nagrodzka Katarzyna
B: Kowalczyk Zbigniew
brak 616 006 55 01138 11
33.

5

KALISTER SP POL 2004 Wałach kara F: Liguster
M: Kariera
O: Henryk Polednia
B: Jacek Bobik
K009263
34.

1

KARISMA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Ron William
M: Kalina
O: Martyna Prętkowska
B: Martyna Prętkowska
616009670027713 616009670027713
35.

41

LA COSTA SP POL 2010 Klacz siwa/160 F: CASTILIO
M: LA BARCELONA
O: DOROTA LENIK
B: CYSPER WOJCIECH
BRAK 616 009 54 01201 10
36.

40

LALA SP POL 2009 Klacz kara F: Bekas
M: Labelle
O: Agnieszka Ciurzyńska
B: Stanisław Siebielec
K024060
37.

39

LAUR Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Professional
M: Lady In Heaven
O: Agnieszka Ciurzyńska
B: Marian Pokrywka
K012465
38.

63

LIBELLO-STAR HAN. GER 2004 Wałach kasztanowata F: Litas - Star
M: Amazone
O: Anna Śmigiel
B: brak
K011896 DE431316723804
39.

23

LUCIER M POL 2009 Ogier siwa F: Ramadan m
M: Luczia m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z.o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z.o.o.
K016385 616006690134409
40.

69

Luna SP Polska 2012 klacz skarogniada F: NN
M: NN
O:
B:
41.

66

M-Bonario SP 2009 wałach kara F: Marafon
M: Bonita
O:
B:
42.

51

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Mywill
M: Mileszna
O: Piotr Zdybowicz
B: Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
K013169 POL009690043902
43.

67

Mia kuc Czechy 2010 klacz kara F:
M:
O:
B:
44.

20

MILWIA M POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat m
M: Miechelle m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K019602 616006690084311
45.

21

MIWIA M POL 2012 Klacz kasztanowata F: Wiwat m
M: Miechelle m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K021431 616006690015712
46.

78

NUMBER ONE F:
M:
O:
B:
47.

46

OTIS SP POL 2004 Wałach gniada F: Talent
M: Ożanka
O: Ewa Kisielewska
B: Ryszard Berendowicz
K019450 POL009690020304
48.

17

POGODNA M Wielkp POL 2012 Klacz siwa/mk:157 F: FOR LEO
M: POEZJA
O: Julia Majer
B: LEON GAWROŃSKI
K022953 616007520038012
49.

12

QUATTRO 16 OLD POL 2013 Wałach gniada F: .
M: .
O: .
B: .
K022999
50.

10

QUEEN ISABELL Deutsches Sportpferd POL 2012 Klacz gniada F: Quality
M: Incelka
O: Sylwia Podsiadło
B: Alfons Bruggehagen
brak
51.

44

REGENT SP POL 2007 Wałach gniada F: Rubinstern
M: Ruanda
O: Jarosław Barglik
B: NN
K015979
52.

53

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Ulco / Voltaire
M: Rawa / Lider
O: Agnieszka Czekaj
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
53.

28

ROMICA R Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2004 Klacz ciemnogniada/167 F: Camprai M
M: Romana
O: Joanna Gotzmann-Pokorny
B: Roman Hałabuda
brak
54.

19

ROSA PRIMA SP POL 2011 Klacz gniada/164 F: Chef Supreme xx
M: Rosa Brenna sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K019141 616009690084011
55.

60

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: CONUS B / COSINUS
M: SZUBA / BANITA
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616 009 54 01069 11
56.

36

SHELBY EVRARD Z Zangersheide BEL 15.05.2011 Ogier siwa/170 F: chirocco des chaines
M: la fanta
O: stanisława gawałek
B: aurelie evrard
K021797 056015Z55644611
57.

56

SUMAK SP POL 2001 Wałach gniada F: Carbid / Calypso II
M: Surprise / Sao Paulo
O: Paweł Piątkowski
B: Roman Roszkiewicz
K006459 POL009611098201
58.

52

SYCYLIA SP POL 2010 Klacz gniada F: So In Love KWPN
M: Sorbona sp
O: Iwona Robotycka-Lenczuk
B: Dorota Hamarowska-Wypych
K019405 616009690051110
59.

32

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K013184 12452
60.

59

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: PEGASUS HB / FLEMMINGH
M: TIGRA / LORD ALEXANDER
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616 009 67 00750 09
61.

2

TOP JUS D'EUSKADI SF FRA 2007 Wałach kasztanowata F: Jumpy Des Fotaines / Jus De Pomme
M: Jade Des Fontaines / Jus De Pomme
O: Katarzyna Frąckowiak
B: M. Marc Hiriart Durruty
K023150 25000107361206N
62.

8

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo
M: Trixi de Schoenfeld
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE 455-8703629-08
63.

4

TURBUD CONSUL OLD DEU 2005 Wałach ciemnogniada F: Con Capitol
M: Staranda
O: Henryk Polednia
B: X
K015432
64.

57

ULIANE KWPN NED 2001 Klacz gniada F: Limit / Indoctro
M: Poliana / Zeus
O: Aurelia Długosz
B: J. Stegeman
K022973 528003200100620 SUI40285
65.

33

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K020912
66.

18

WICHAWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Wiwat
M: Wiecha
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K023446 616006690057613
67.

54

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis / Le Mexico
M: Zazula / Sztorm
O: Piaff Agnieszka Czekaj
B:
K010844 616009670007999
Rider Club
Competition
Prize
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
100
150
60
SUM:
310.00
Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
50
SUM:
50.00
Czekaj Przemysław KJ Okoły
300
SUM:
300.00
Dyżewska Ewa Aleksandra Stajnia Sportowa EQUIREX
200
SUM:
200.00
Dżugaj Wiktoria Turbud Brzeg
150
SUM:
150.00
Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
300
SUM:
300.00
Gawałek Julia Elizar
80
200
200
SUM:
480.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
70
60
150
SUM:
280.00
Klein Tomasz JKS Przybyszewo
150
200
SUM:
350.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
70
SUM:
70.00
Polednia Henryk Turbud Brzeg
80
SUM:
80.00
Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
50
100
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
Jumping Team Brynica
BALOU (65)
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-08
18
2017-10-08
1
Baherycz Katarzyna
LKJ Moszna
2017-10-08
15
Banach Justyna
brak
BOHUN (58)
2017-10-07
10
2017-10-07
1
2017-10-08
2017-10-08
Barglik Amanda
Klub Jeździecki Metpol
REGENT (44)
2017-10-07
1
2017-10-07
16
2017-10-08
18
2017-10-08
1
Biskup Paulina
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
ULIANE (57)
2017-10-07
7
2017-10-07
1
2017-10-08
1
2017-10-08
1
Biskupska Ewa
brak
EVITA (31)
2017-10-08
2017-10-08
Bočková Vanda
SK Falko Opava
Mia (67)
2017-10-07
2017-10-07
Alka (68)
2017-10-07
6
2017-10-07
1
Bryk Martyna
Klub Jeździecki EQUITEAM
2017-10-08
2017-10-08
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2017-10-07
2
100
2017-10-07
2
150
2017-10-08
16
2017-10-08
4
60
Ciurzyńska Agnieszka
PLKJ PLESSÓWKA
CZAKRAM (29)
2017-10-08
1
2017-10-08
5
LALA (40)
2017-10-08
1
2017-10-08
4
50
Czekaj Przemysław
KJ Okoły
ROCCO (53)
2017-10-07
12
2017-10-07
4
2017-10-08
12
2017-10-08
1
300
ZULUS (54)
2017-10-07
10
2017-10-07
6
2017-10-08
5
Dyżewska Ewa Aleksandra
Stajnia Sportowa EQUIREX
EDESSO (76)
2017-10-07
5
2017-10-07
2
200
2017-10-08
1
2017-10-08
18
CATAA (79)
2017-10-08
25
2017-10-08
28
Dżugaj Wiktoria
Turbud Brzeg
2017-10-08
1
2017-10-08
2
150
Frąckowiak Martyna
JKS Hanna
2017-10-07
8
2017-10-07
11
Gajdzik Roxana
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
GADIA (27)
2017-10-08
2017-10-08
18
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
2017-10-07
7
2017-10-07
1
300
2017-10-08
6
2017-10-08
3
Gawałek Julia
Elizar
2017-10-07
3
80
2017-10-07
3
2017-10-08
1
200
2017-10-08
2
200
Gawałek Stanisława
Elizar
2017-10-07
6
2017-10-07
8
2017-10-08
8
2017-10-08
11
Glück Dominika
Brak
CYNARA (50)
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-07
11
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2017-10-07
3
70
2017-10-07
16
2017-10-08
6
2017-10-08
14
COSIMA (14)
2017-10-07
13
2017-10-07
4
60
2017-10-08
1
150
2017-10-08
10
Grycz Jarek
bpk śląsk
2017-10-07
11
2017-10-07
1
Kavaliova Kseniya
KJ Okoły
Argento (72)
2017-10-07
11
2017-10-07
10
Klakla Patrycja
LKJ Olimp Prudnik
WICHAWA (18)
2017-10-07
15
2017-10-07
11
2017-10-08
2017-10-08
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
2017-10-07
1
150
2017-10-07
1
200
Kolaniak Emilia
KJ Na Górce w Marklowicach
2017-10-07
1
2017-10-07
1
Kostek Laura
BPK
2017-10-07
15
2017-10-07
9
Kurková Anna
Stajnia na Warszawskiej
Luna (69)
2017-10-07
7
2017-10-07
1
2017-10-08
2017-10-08
Canada (70)
2017-10-08
11
Lamlová Kristýna
Spolek Jezdecký Caballero
Canada (70)
2017-10-08
Lenik Dorota
JKS Equi Verso
2017-10-08
1
2017-10-08
9
Majer Julia
LKJ MOSZNA
2017-10-07
13
2017-10-07
16
Matuszczyk Paulina
LJKS Eldorado Świerklany
EWERTON (55)
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-08
2017-10-08
1
Napiórkowska Kaja
LKJ Olimp Prudnik
MIWIA (21)
2017-10-07
1
2017-10-07
2017-10-08
25
EUMARA (22)
2017-10-07
1
2017-10-07
10
2017-10-08
12
2017-10-08
5
Orszulak Julia
KJ Trachy Gliwice
SUMAK (56)
2017-10-07
9
2017-10-07
5
2017-10-08
9
2017-10-08
6
Osińska Agnieszka
KJ Royal
2017-10-07
1
2017-10-07
7
2017-10-08
1
2017-10-08
13
Pala Karolina
bpk
2017-10-08
2017-10-08
1
Pawlas Radosław
LJKS Eldorado Świerklany
2017-10-08
5
2017-10-08
27
2017-10-08
10
2017-10-08
13
Pawłowska Zuzanna
Kjk ELIZAR
ENIGMA (35)
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-08
1
2017-10-08
1
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-08
1
2017-10-08
1
2017-10-07
1
2017-10-07
11
2017-10-08
18
2017-10-08
3
70
Pilatowicz Aleksandra
LKJ Olimp Prudnik
LUCIER (23)
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-08
5
2017-10-08
5
Piroh Artsion
KJ Okoły
2017-10-07
7
2017-10-07
1
Podsiadło Sylwia
Klub Jeździecki EQUITEAM
2017-10-08
2017-10-08
Polednia Henryk
Turbud Brzeg
2017-10-08
1
2017-10-08
3
80
Potysz Magdalena
PLKJ PLESSÓWKA
LAUR (39)
2017-10-08
1
2017-10-08
14
Przybylska Eliza
Stajnia na Warszawskiej
2017-10-07
2017-10-07
1
2017-10-08
2017-10-08
Robotycka-Lenczuk Iwona
LKJ Olimp Prudnik
SYCYLIA (52)
2017-10-07
1
2017-10-07
1
Ruczka Mirella
KJ Turbud Brzeg
2017-10-07
7
2017-10-07
1
2017-10-08
1
2017-10-08
18
Ruszkiewicz Aleksandra
BPK
2017-10-07
2017-10-07
13
2017-10-08
2017-10-08
Skorupa Wiktoria
Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
2017-10-08
5
2017-10-08
1
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2017-10-07
1
2017-10-07
12
2017-10-08
1
2017-10-08
7
Sosińska Anna
LKJ Tynka
2017-10-07
14
2017-10-07
14
2017-10-08
16
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
2017-10-07
13
2017-10-07
7
2017-10-08
4
2017-10-07
6
2017-10-08
8
Szpak Iga
LKJ Olimp Prudnik
2017-10-07
4
50
2017-10-07
15
2017-10-08
15
MILWIA (20)
2017-10-07
5
2017-10-08
2
100
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
OTIS (46)
2017-10-08
18
2017-10-08
Szynkler Natalia
niezrzeszona
MEDYNA (51)
2017-10-08
17
2017-10-08
7
Wieczorek Emilia
KJ Royal
DEJA VU (16)
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-08
2017-10-08

Number of Riders: 55

Number of Horses: 67

The sum of prizes: 2 720.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl