Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZRiT-B
Zakrzów, 26-27.11.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
102 ACCEPTED 2022-11-24 09:40:42
2022-11-23 23:16:54
Lena Hoffmann CELINE
  • 2x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
101 ACCEPTED 2022-11-24 11:14:01
2022-11-23 21:54:05
Marta Gemza CANDY GIRL
  • 2x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
100 ACCEPTED 2022-11-24 11:14:17
2022-11-23 21:39:05
Dominika Jabrzyk - Sztuka JULIEN
  • 1x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
99 ACCEPTED 2022-11-25 15:43:53
2022-11-23 21:15:41
Wiktoria Maras CANDY GIRL
  • 1x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
98 ACCEPTED 2022-11-25 15:26:49
2022-11-23 21:12:26
Kinga Cichoń BALBINA
  • 1x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
97 ACCEPTED 2022-11-25 15:26:38
2022-11-23 20:08:51
Agata Dapa BALBINA
  • 1x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
96 ACCEPTED 2022-11-25 15:26:13
2022-11-23 20:08:30
Iga Wydra MAX
  • 2x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
95 ACCEPTED 2022-11-24 11:14:34
2022-11-23 14:51:40
Szymon Malejka BELISSIMA
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
94 ACCEPTED 2022-11-25 09:28:59
2022-11-23 08:46:28
Natalia Bernacka AMOREK
  • 2x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
93 ACCEPTED 2022-11-23 14:51:55
2022-11-22 21:45:10
Leszek Szotek COFFEE 23
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
92 ACCEPTED 2022-11-23 11:37:12
2022-11-22 20:46:33
Paulina Koza KONTADOR VD MOOLENDREF
  • 1x 07/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
91 ACCEPTED 2022-11-24 11:14:53
2022-11-22 20:00:24
Daria Weiss-Mossakowska LANDOS-T
  • 2x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
90 ACCEPTED 2022-11-23 11:31:53
2022-11-22 19:21:03
Julia Błażusiak CZARNY RUMIANEK
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
89 ACCEPTED 2022-11-23 14:49:56
2022-11-22 17:54:05
Aleksandra Łakomska QUATTRO HIPPICA
  • 1x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
88 ACCEPTED 2022-11-24 15:10:56
2022-11-22 17:42:39
Aleksandra Szpryngiel H. OBERLINA B
  • 1x 07/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
87 ACCEPTED 2022-11-23 10:28:23
2022-11-22 16:01:30
Sara Maksymiuk PATAGONIA
  • 1x 07/N/zwykły art.238.2.1
86 ACCEPTED 2022-11-23 11:37:00
2022-11-22 15:30:51
Maja Poręba EL CAMP
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
85 ACCEPTED 2022-11-23 18:16:19
2022-11-22 09:56:05
Alicja Szyndzielorz LEDANAJA II "W"
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
84 ACCEPTED 2022-11-23 10:33:45
2022-11-22 09:18:07
Grzegorz Pasierowski AIRA
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
83 ACCEPTED 2022-11-23 11:37:29
2022-11-22 09:17:44
Marko Lenart ROY DAGES
  • 2x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
82 ACCEPTED 2022-11-23 11:48:38
2022-11-22 09:16:15
Marko Lenart NEQUEL
  • 1x 06/P/szybkości Art. 239
  • 1x 07/N/zwykły art.238.2.1
81 ACCEPTED 2022-11-23 11:33:48
2022-11-21 21:49:54
Emilia Wieczorek ANDROMEDA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/szybkości Art. 239
80 ACCEPTED 2022-11-22 11:53:39
2022-11-21 20:59:36
Mateusz Mrugała HARNAŚ
  • 1x 06/P/szybkości Art. 239
  • 1x 07/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1
79 ACCEPTED 2022-11-22 11:56:33
2022-11-21 20:16:58
Sara Apostel PEPSI
  • 2x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
78 ACCEPTED 2022-11-25 10:49:39
2022-11-21 19:07:13
Anna Dołowy CICHA WODA
  • 2x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
77 ACCEPTED 2022-11-22 11:55:58
2022-11-21 18:45:34
Konstancja Smykowska CONSTANTINE
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
76 ACCEPTED 2022-11-22 09:53:16
2022-11-21 18:10:20
Patrycja Kozołup N-LADY
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
75 ACCEPTED 2022-11-23 11:38:47
2022-11-21 17:45:43
Laura Małkusz KIARA
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
74 ACCEPTED 2022-11-25 10:48:19
2022-11-21 12:38:43
Julia Szczurek GIGANT
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
73 ACCEPTED 2022-11-25 10:48:20
2022-11-21 12:37:48
Julia Szczurek WITAS
  • 1x 07/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
72 ACCEPTED 2022-11-25 11:15:18
2022-11-21 12:36:44
Wiktoria Gełgut NICOL
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
71 ACCEPTED 2022-11-25 11:15:34
2022-11-21 12:36:03
Wiktoria Buczkowska CERA Ł
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
70 ACCEPTED 2022-11-25 10:49:04
2022-11-21 12:26:35
Weronika Klimmer BRENDA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/szybkości Art. 239
69 ACCEPTED 2022-11-24 11:15:15
2022-11-21 12:24:48
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 07/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
68 ACCEPTED 2022-11-22 11:53:55
2022-11-21 06:57:46
Mateusz Mrugała ERISSA
  • 1x 06/P/szybkości Art. 239
  • 1x 07/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1
67 ACCEPTED 2022-11-24 11:13:37
2022-11-20 22:51:07
Karolina Garus LACKY
  • 1x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
  • 1x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
66 ACCEPTED 2022-11-24 11:13:41
2022-11-20 22:50:44
Katarzyna Garus LACKY
  • 1x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
  • 1x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
65 ACCEPTED 2022-11-25 10:49:22
2022-11-20 22:28:38
Zuzanna Dąbrowska WIEDŹMIN
  • 2x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
64 ACCEPTED 2022-11-22 09:55:03
2022-11-20 20:54:36
Weronika Podleśny B LADY LOOPING
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
63 ACCEPTED 2022-11-22 09:55:06
2022-11-20 20:52:53
Stefania Podleśny MALIBU
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1
62 ACCEPTED 2022-11-21 15:22:46
2022-11-20 19:26:59
Paulina Matuszewska BALBINA
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
61 ACCEPTED 2022-11-21 13:51:46
2022-11-20 18:21:17
Pola Piechnik MONA
  • 1x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
60 ACCEPTED 2022-11-23 10:30:16
2022-11-20 12:48:42
Anna Kurková IKARIA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/szybkości Art. 239
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
59 ACCEPTED 2022-11-23 10:30:07
2022-11-20 12:46:49
Amelia Jurkiewicz EIRA
  • 1x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
58 ACCEPTED 2022-11-22 09:54:04
2022-11-20 10:31:28
Milena Ball OLLY
  • 2x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
57 ACCEPTED 2022-11-21 13:52:47
2022-11-20 10:30:46
Wiktoria Młot OREGON
  • 1x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
56 ACCEPTED 2022-11-23 10:32:06
2022-11-20 10:16:20
Martyna Krawiec LUCKY BOY
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
55 ACCEPTED 2022-11-23 10:30:09
2022-11-20 10:13:43
Amelia Jurkiewicz DELI PLAN
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
54 ACCEPTED 2022-11-24 15:11:19
2022-11-19 21:27:53
Patrycja Konieczny RAPSODY
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
53 ACCEPTED 2022-11-24 15:11:22
2022-11-19 21:27:29
Patrycja Konieczny INDIA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/szybkości Art. 239
52 ACCEPTED 2022-11-21 13:51:25
2022-11-18 20:43:11
Maciej Cypliński BANDI
  • 2x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
51 ACCEPTED 2022-11-25 15:32:29
2022-11-18 18:31:57
Hanna Kordek ANIOŁEK
  • 2x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
50 ACCEPTED 2022-11-25 15:31:48
2022-11-18 18:30:46
Weronika Pokorska MOLLY
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
49 ACCEPTED 2022-11-25 15:32:02
2022-11-18 18:29:35
Matylda Kühnel FANTAZJA
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
48 ACCEPTED 2022-11-25 15:31:29
2022-11-18 18:29:02
Marta Galas SZOGUN M
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
47 ACCEPTED 2022-11-25 15:32:11
2022-11-18 18:28:34
Maja Wójcik ANIOŁEK
  • 1x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
46 ACCEPTED 2022-11-25 15:31:22
2022-11-18 18:28:05
Lena Szary MOLLY
  • 1x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
  • 1x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
45 ACCEPTED 2022-11-25 15:31:10
2022-11-18 18:27:30
Laura Stanitzek DORANKA
  • 2x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
44 ACCEPTED 2022-11-25 15:31:03
2022-11-18 18:27:05
Lena Burska WINDA
  • 1x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
43 ACCEPTED 2022-11-23 11:39:17
2022-11-18 12:10:33
Natalia Rączka TOSCA
  • 1x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
42 ACCEPTED 2022-11-22 11:54:24
2022-11-17 22:34:54
Dorota Łubiarz LAUR
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1
41 ACCEPTED 2022-11-17 14:52:33
2022-11-17 10:27:15
Zofia Zdziebko PORTOS
  • 2x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
40 ACCEPTED 2022-11-21 13:52:02
2022-11-17 08:54:19
Agnieszka Gierszewska TORNÁDÓ
  • 2x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
39 ACCEPTED 2022-11-17 13:34:41
2022-11-16 15:55:37
Lena Florkowska BRANDO
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
38 ACCEPTED 2022-11-23 10:33:17
2022-11-16 15:53:28
Aleksandra Klimczyk JUST ONE LOVE WIMPY
  • 1x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
37 ACCEPTED 2022-11-25 10:48:46
2022-11-16 07:50:52
Justyna Kapała ALEGRO
  • 1x 06/P/szybkości Art. 239
  • 1x 07/N/zwykły art.238.2.1
36 ACCEPTED 2022-11-24 11:15:40
2022-11-15 19:45:45
Michalina Czarkowska AKIRA
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
35 ACCEPTED 2022-11-24 11:13:21
2022-11-15 19:00:27
Milena Nowak KAMELA
  • 1x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
34 ACCEPTED 2022-11-21 13:52:57
2022-11-15 16:05:42
Klara Księżyk SAMBA
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
33 ACCEPTED 2022-11-21 15:22:56
2022-11-14 10:10:27
Marta Zapalska DASTAN
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
32 ACCEPTED 2022-11-14 11:34:38
2022-11-13 23:08:10
Paulina Selega WIEDŹMIN
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1
31 ACCEPTED 2022-11-15 11:51:34
2022-11-13 16:46:22
Wiktoria Skorupa BAKKOMA
  • 1x 07/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N1/zwykły art.238.2.1
30 ACCEPTED 2022-11-21 13:52:36
2022-11-13 08:45:08
Krzysztof Filusz SMUGA M
  • 1x 06/P/szybkości Art. 239
  • 1x 07/N/zwykły art.238.2.1
29 ACCEPTED 2022-11-21 13:52:39
2022-11-13 08:44:40
Martyna Filusz KOLORADO
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/szybkości Art. 239
28 ACCEPTED 2022-11-14 11:38:41
2022-11-12 19:56:09
Wiktoria Zdebel BALBINA
  • 2x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
27 ACCEPTED 2022-11-15 11:52:14
2022-11-12 19:55:56
Weronika Przetacznik - Stacha AMAROSO
  • 1x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
26 ACCEPTED 2022-11-23 09:45:54
2022-11-12 19:55:36
Laura Kost ABIDŻAN
  • 2x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
25 ACCEPTED 2022-11-21 13:53:12
2022-11-12 19:55:04
Oliwia Gintrowicz LARRY PONYSPORT
  • 2x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
24 ACCEPTED 2022-11-23 11:35:36
2022-11-11 17:06:33
Adam Krechowicz ARAK
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/szybkości Art. 239
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
23 ACCEPTED 2022-11-10 11:02:07
2022-11-09 15:40:28
Julia Radwańska JACKSON
  • 1x 07/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N1/zwykły art.238.2.1
22 ACCEPTED 2022-11-10 11:02:10
2022-11-09 15:39:03
Julia Radwańska BATUCADA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/szybkości Art. 239
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
21 ACCEPTED 2022-11-17 13:34:07
2022-11-07 22:21:56
Milena Nawrocka ARIAN
  • 2x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
20 ACCEPTED 2022-11-14 11:27:09
2022-11-07 22:10:12
Zuzanna Klose BALLET DIOR
  • 1x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
19 ACCEPTED 2022-11-16 13:31:42
2022-11-07 22:05:03
Judyta Kuk CANNON
  • 1x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
18 ACCEPTED 2022-11-14 10:29:47
2022-11-07 22:04:23
Zofia Gwóźdź NADOK
  • 2x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
17 ACCEPTED 2022-11-10 10:57:32
2022-11-07 22:02:28
Wanessa Brzóska CANNON
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
16 ACCEPTED 2022-11-22 12:01:20
2022-11-07 21:50:48
Katarzyna Zawalska-Furtak WESNA
  • 1x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
15 ACCEPTED 2022-11-14 11:38:05
2022-11-07 21:50:05
Aleksandra Urbaniec L.S.CANALETTO
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/szybkości Art. 239
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
14 ACCEPTED 2022-11-15 11:51:26
2022-11-07 21:49:10
Weronika Popiel ORINA
  • 2x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
13 ACCEPTED 2022-11-14 11:26:58
2022-11-07 21:48:22
Aleksandra Krupa BALLET DIOR
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
12 ACCEPTED 2022-11-15 16:09:14
2022-11-07 21:47:48
Kamila Kantor WANESSA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/szybkości Art. 239
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
11 ACCEPTED 2022-11-15 11:51:43
2022-11-07 21:46:55
Olimpia Bachrach FADO
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1
10 ACCEPTED 2022-11-10 10:56:36
2022-11-07 17:06:30
Oliwia Lentowicz BASTER
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
9 ACCEPTED 2022-11-25 16:01:02
2022-11-07 17:02:18
Kornelia Kubicz LIMERYK
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
8 ACCEPTED 2022-11-25 15:59:09
2022-11-07 16:00:35
Ewa Szopa ETOS
  • 2x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
7 ACCEPTED 2022-11-25 15:59:14
2022-11-07 15:57:15
Wiktoria Fros BONITA
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
6 ACCEPTED 2022-11-21 13:51:04
2022-11-07 14:09:34
Zuzanna Przybył BOGRA
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
5 ACCEPTED 2022-11-21 13:51:10
2022-11-07 07:57:18
Paulina Miszka GAMETA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1
4 ACCEPTED 2022-11-08 16:41:45
2022-11-06 15:46:46
Julia Kasperska SATURN M
  • 2x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
3 ACCEPTED 2022-11-07 16:09:10
2022-11-06 15:46:10
Olga Seredyńska BARCZERO
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1
2 ACCEPTED 2022-11-07 16:08:57
2022-11-06 15:45:35
Barbara Chlipała GARRINCHA L
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/szybkości Art. 239
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
1 ACCEPTED 2022-11-08 16:41:58
2022-11-06 15:45:10
Liliana Brandys ZMROK
  • 1x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Apostel Sara Stowarzyszenie Jeździeckie GREYS HORSES
S
Brak
2. Bachrach Olimpia KJK Solka Międzyrzecze Górne
2005 (J.)
O051046
3. Ball Milena KJ Pałac Wysoka
2010 (JM.)
Brak
4. Bernacka Natalia BPK
S
brak
5. Błażusiak Julia KJ Trachy Sośnicowice
2007 (JM.)
O064729
6. Brandys Liliana JKS BCH Międzyrzecze Dolne
2009 (JM.)
O067459
7. Brzóska Wanessa KJK Solka Międzyrzecze
2007 (JM.)
O050616
8. Buczkowska Wiktoria LUKJ Antoniówka
2003 (MJ.)
O058027
9. Burska Lena Hippo Sports Team
2008 (JM.)
Brak
10. Chlipała Barbara JKS BCH Międzyrzecze Dolne
S
O011417
11. Cichoń Kinga BPK
2011 (Mł.)
Brak
12. Cypliński Maciej Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
2005 (J.)
brak
13. Czarkowska Michalina KJ Royal Opole
2009 (JM.)
O053206
14. Czekaj Przemysław Piaff Equestrian
2002 (MJ.)
O034268
15. Dąbrowska Zuzanna Bpk
2010 (JM.)
Brak
16. Dapa Agata BPK
2012 (Mł.)
Brak
17. Dołowy Anna -
S
brak
18. Filusz Krzysztof Brak
S
O053793
19. Filusz Martyna Brak
2007 (JM.)
O055286
20. Florkowska Lena Klub Jeździecki Zbrosławice
2008 (JM.)
O068508
21. Fros Wiktoria Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
2006 (J.)
O055767
22. Galas Marta HiPPo Sports Team
2007 (JM.)
O054245
23. Garus Karolina brak
2015 (Mł.)
brak
24. Garus Katarzyna Brak
2017 (Mł.)
Brak
25. Gełgut Wiktoria LUKJ Antoniówka
2003 (MJ.)
O055169
26. Gemza Marta Bez Przynależności Klubowej
2012 (Mł.)
brak
27. Gierszewska Agnieszka PLKJ Plessówka
S
O033451
28. Gintrowicz Oliwia Katowicki Klub Jeździecki
brak
29. Gwóźdź Zofia KJK Solka Miedzyrzecze Górne
2010 (JM.)
Beak
30. Hoffmann Lena Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2009 (JM.)
O076001
brak
31. Jabrzyk - Sztuka Dominika Piaff Equestrian
S
O071629
32. Jurkiewicz Amelia KJ Pałac Wysoka
2008 (JM.)
O064050
33. Kantor Kamila KJK Solka Międzyrzecze
2005 (J.)
O051950
34. Kapała Justyna PLKJ Plessówka
S
O025744
35. Kasperska Julia Jeździecki Klub Sportowy BCH Międzyrzecze Dolne
-
36. Klimczyk Aleksandra Bez Przynależności Klubowej K P O
S
O025685
37. Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
2004 (J.)
O045606
38. Klose Zuzanna KJK Solka Miedzyrzecze Gorne
2005 (J.)
O052752
39. Konieczny Patrycja LKJ Ochaby
S
O023108
40. Kordek Hanna HiPPo Sports Team
2011 (Mł.)
Brak
41. Kost Laura Ośrodek Jeździecki 'Junior' Ruda Śląska
2012 (Mł.)
brak
42. Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
S
O001974
43. Kozołup Patrycja bpk
S
O051944
44. Krawiec Martyna KJ Pałac Wysoka
2009 (JM.)
O063250
45. Krechowicz Adam KJ Vena Rogoźnik
2006 (J.)
O058453
46. Krupa Aleksandra Kjk Solka Miedzyrzecze Górne
2009 (JM.)
O067559
47. Księżyk Klara Gospodarstwo Agroturystyczne ,, Pony
2010 (JM.)
Brak
48. Kubicz Kornelia JKS Equi Verso
S
O039953
49. Kühnel Matylda HiPPo Sports Team
2012 (Mł.)
Brak
50. Kuk Judyta Kjk Sola Międzyrzecze górne
2007 (JM.)
O063731
51. Kurková Anna KJ Pałac Wysoka
S
O079992
52. Lenart Marko LKJ Moszna
S
O024014
53. Lentowicz Oliwia JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O044712
54. Łakomska Aleksandra KJ Trachy Sośnicowice
2006 (J.)
O067603
55. Łubiarz Dorota Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O034449
56. Maksymiuk Sara Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2008 (JM.)
O063815
57. Malejka Szymon JKS Equi Verso
2005 (J.)
O069723
58. Małkusz Laura Stowarzyszenie Jeździeckie GREYS HORSES
2004 (J.)
Brak
59. Maras Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2017 (Mł.)
brak
60. Matuszewska Paulina Niezrzeszona
2008 (JM.)
brak
61. Miszka Paulina KJ Maciejówka MOSiR Zabrze
2006 (J.)
O062257
62. Młot Wiktoria KJ Pałac Wysoka
2010 (JM.)
Brak
63. Mrugała Mateusz LKJ Moszna
S
O001949
64. Mrugała Mateusz LKJ Moszna
S
O001949
65. Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
S
O022127
66. Nawrocka Milena Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
2011 (Mł.)
O065258
67. Nowak Milena Gospodarstwo Agroturystyczne Pony
brak
68. Olszowski Marcin Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O039683
69. Pasierowski Grzegorz Niezrzeszony
S
brak
70. Piechnik Pola BPK
2012 (Mł.)
Brak
71. Podleśny Stefania Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (J.)
0065792
72. Podleśny Weronika BPK
2005 (J.)
0065791
73. Pokorska Weronika HiPPo Sports Team
2011 (Mł.)
Brak
74. Popiel Weronika Kjk Solka Międzyrzecze Górne
2009 (JM.)
O060580
75. Poręba Maja KJ Trachy Sosnicowicie
2007 (JM.)
0066067
76. Przetacznik - Stacha Weronika Katowicki Klub Jeździecki
S
O020693
77. Przybył Zuzanna Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
2010 (JM.)
O071509
78. Rączka Natalia LJKS Eldorado Świerklany
S
O042231
79. Radwańska Julia Bez Przynależności Klubowej
S
O047813
80. Selega Paulina LKJ Moszna
S
O018802
81. Seredyńska Olga JKS BCH Międzyrzecze Dolne
2008 (JM.)
O055115
82. Skorupa Wiktoria LKJ Ochaby
2003 (MJ.)
O044731
83. Smykowska Konstancja brak
S
brak
84. Stanitzek Laura HiPPo Sports Team
2009 (JM.)
Brak
85. Szary Lena HiPPo Sports Team
2013 (Mł.)
Brak
86. Szczurek Julia LUKJ Antoniówka
2003 (MJ.)
O050453
87. Szopa Ewa Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
S
brak
88. Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O035256
10266929
89. Szotek Leszek Bpk
S
O043264
90. Szpryngiel Aleksandra KJ Royal Opole
S
O023728
91. Szyndzielorz Alicja Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2010 (JM.)
O069966
92. Urbaniec Aleksandra KJK SOLKA Miedzyrzecze
S
O026210
93. Weiss-Mossakowska Daria brak
S
O037739
94. Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
2003 (MJ.)
O045616
95. Wójcik Maja HiPPo Sports Team
2010 (JM.)
Brak
96. Wydra Iga BPK
2014 (Mł.)
Brak
97. Zapalska Marta Gospodarstwo Agroturystyczne ,,Pony
2003 (MJ.)
O055101
98. Zawalska-Furtak Katarzyna KJK Solka Międzyrzecze
S
O005736
99. Zdebel Wiktoria Ośrodek Jeździecki 'Junior' Ruda Śląska
2012 (Mł.)
brak
100. Zdziebko Zofia Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
2007 (JM.)
O062251
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

52

ABIDŻAN Szlachetna Półkrew POL 2002 wałach gniada/162 F: Nektar
M: Afra
brak 009540130302
2.

60

AIRA SP POL 2009 Klacz skarogniada/164 F: Marafon
M: Alba
brak 616009690061609
3.

81

AKIRA Niemiecki Koń Sportowy POL 2016 klacz gniada/166 F: Aladin
M: Aladina
K031508 DE455879019416
4.

88

ALEGRO MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/174 F: Grey
M: Auforta
K022522 616 006 54 00176 10
5.

22

AMAROSO MAŁY KOŃ POL 2010 wałach gniada/162 F: nn
M: nn
brak 616999540134210
6.

3

AMOREK MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach siwa/165 F: DIMAX
M: ACZA
brak 006690010807
7.

62

ANDROMEDA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Ekwador
M: Aria
K029282 616009690098513
8.

100

ANIOŁEK KOŃ MAŁY POL 2013 Wałach bułana F: NN
M: NN
brak
9.

63

ARAK TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach gniada/164 F: NN
M: NN
K021246 616 999 53 02791 11
10.

25

ARIAN KUC POL 2010 wałach gniada/pony:136 F: Jasmont
M: Albrecht's Hoeve Linda
brak brak
11.

42

B LADY LOOPING Szlachetna Półkrew POL 2016 klacz gniada/160 F: Böckmann's Looping
M: Borówka
K029706 616009540105016
12.

20

BAKKOMA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: HIPPICA KOH I NOOR
M: BAKWARTA
K030768 616009540026015
13.

37

BALBINA TYP SZLACHETNY POL 2013 klacz kasztanowata/pony:139 F: NN
M: NN
brak 616999540128411
14.

94

BALBINA TYP SZLACHETNY POL 2013 klacz kasztanowata/pony:139 F: NN
M: NN
Brak 616999540128411
15.

18

BALBINA TYP KUC POL 2013 klacz jasnokasztanowata/pony:125 F: NN
M: NN
brak 616999540123313
16.

15

BALLET DIOR SP POL 2015 klacz kara/160 F: Baloun
M: Rebaca
Brak 804002201500004
17.

24

BANDI ŚLĄSKA POL 2007 wałach siwa/170cm F: Santos
M: Baskala
Brak 008680015507
18.

6

BARCZERO WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/168 F: Czumak
M: Barodia
K033142 616007610004616
19.

9

BASTER SP POL 2013 wałach gniada/167cm F: Bankiet
M: Batuta
K025781 66009610115313
20.

12

BATUCADA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz siwa/173 F: TJUNGSKE
M: BEBEL GILBERTO
K030247 616007590171316
21.

78

BELISSIMA SP POL 2017 klacz siwa/165 F: Masini
M: Blanca
brak 616099690114117
22.

108

BLACK BERRY BEAUTY SP POL 2011 klacz ciemnogniada/165 F: Nn
M: Nn
- -
23.

28

BOGRA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/160 F: BIBIGAR
M: BALERINA
K028897 A0001180S
24.

103

BONITA SP POL 2011 klacz gniada/160 F: Novum
M: Bianca
brak 616009540040011
25.

26

BRANDO PSP POL 2008 wałach gniada/172 F: Candiavolo
M: Bellinda
K016899 616009690190108
26.

89

BRENDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/160 F: Barbur
M: Bakarina
K027000 POL009590201207
27.

74

CANDY GIRL KUC POL 2016 klacz siwa/pony:140 F: Apel
M: Cherry
brak 616013590028416
28.

10

CANNON SP POL 2013 wałach /170 F: Imequyl
M: Chmura
K026383 616007600155013
29.

39

CELINE KUC POL NN wałach siwa/pony:131 F: NN
M: NN
K033177 616098100053464
30.

92

CERA Ł SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Corleone Z
M: Carmen
K027275 616009670048309
31.

90

CICHA WODA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/170cm F: Iterb
M: Co to
K033025 POL009670006207
32.

72

COFFEE 23 HOL GER 2011 wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quinara/ Quidam de Revel
K021899 DE421000520311
33.

47

CONSTANTINE Niemiecki Koń Sportowy POL 2017 wałach skarogniada/180 F: Contenaro
M: Sonata
brak 276455558710817
34.

61

CZARNY RUMIANEK WLKP POL 2015 klacz kara/164 F: Rumianek
M: Czarka/Aron
K034421 -
35.

38

DASTAN KOŃ MAŁY POL 2018 wałach gniada/pony:147 F: Dantes Blue Mount
M: Dioda
Brak B0104273S
36.

107

DEIANEIRA Z ZANGERSHEIDE POL 2014 klacz kara/170 F: Diamant De Semilly
M: Curiosity
K031315 106WZ73
37.

56

DELI PLAN Pełne Krwi Angielskie CZE 2011 klacz siwa/158 F: Enjoy Plan
M: Delinka
Brak 203CZE000178110
38.

96

DORANKA XX POL 2013 klacz gniada/155 F: -
M: -
Brak 6978896467513
39.

55

EIRA KUC CZE 2006 klacz siwa/pony:134 F: NN
M: Ema
Brak 203011996768006
40.

64

EL CAMP Pokski Koń Szlachetny Półkrew POL 2003 wałach gniada/170 F: Campri M
M: Eleine
K007514 POL009690042403
41.

45

ERISSA SP POL 2013 klacz kasztanowata/176 F: Irches
M: Erma
K023444 616009690058313
42.

4

ETOS KUC FELIŃSKI POL 2015 wałach tarantowata/pony:125 F: HAN
M: ELBA
BRAK 616012540043615
43.

21

FADO MŁP POL 2015 wałach kasztanowata/162 F: Nuisain/Fusain Du Defey
M: Fargola / Kanion
K028174 616006580385115
44.

99

FANTAZJA KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Hermes
M: Fiona
brak
45.

29

GAMETA KM POL 2013 klacz kara/156 F: Nn
M: Nn
K031050 616 999 54 01223 12
46.

5

GARRINCHA L Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Arpeggio II L
M: Grenlandia
K035263 616009610094316
47.

86

GIGANT HANN BEL 2012 wałach kasztanowata/167 F: DON BOLERO
M: CHARLOTTE
K033804 056007000G52970
48.

82

H. OBERLINA B KWPN NED 2012 klacz skarogniada/163 F: Vleut / Quick Star
M: Toberlina / Voltaire
K021852 528003201203839
49.

44

HARNAŚ SP POL 2014 wałach ciemnogniada/165 F: Farmer
M: Heliana
K032865 616009640073114
50.

105

HYPNODANCER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 28.02.2016 wałach gniada/183 F: Quinar
M: Gilette
brak 616 009 59 00226 16
51.

57

IKARIA WB CZE 2017 klacz kasztanowata/160 F: Magic Kimberly April
M: Dizzy
K032152 203011998935517
52.

84

INDIA SP POL 2015 klacz siwa/160 F: Goethe / Ulco
M: Inez / Erkon
K032438 616009610159315
53.

11

JACKSON Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2009 wałach gniada/175 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: LIZZY
K029677 056-002-W00293652
54.

77

JULIEN SP POL 2003 ogier kara/174 F: Landino
M: Josephine
K007813 BRAK
55.

59

JUST ONE LOVE WIMPY KOŃ MAŁY POL 2016 wałach kasztanowata/pony:146 F: KS WHIZAWAY
M: JUSTANOTHER LITTLE STEP
brak 616999530180216
56.

75

KAMELA KUC POL 2010 klacz srokata/pony:103 F: Vulkan
M: Kaja
brak 616 013 67 005 98 10
57.

68

KIARA SP POL 2018 klacz kasztanowata/155 F: Adorator
M: Kalipsa
Brak 616009670062018
58.

33

KOLORADO SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: NN
M: NN
K026857 616098200147275
59.

65

KONTADOR VD MOOLENDREF BWP BEL 2010 wałach gniada/168 F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Urga / Heartbreaker
K020516 056002W00295461
60.

17

L.S.CANALETTO HAN POL 2014 wałach ciemnogniada/175 F: Long star
M: Capri zen
K027129 616 009 63 00601 14
61.

76

LACKY KUC POL 2005 wałach srokata/pony:xx F: Czyżyk
M: Lena
xx 013610206505
62.

79

LANDOS-T Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach skarogniada F: COLA
M: LEGACY
K028026 616009690075014
63.

36

LARRY PONYSPORT KUC POL 2004 wałach gniada/pony:145 F: Witalis / Fawor
M: Lucy / Edukt
brak 616013570039004
64.

46

LAUR Pełna Krew Angielska POL 2007 wałach gniada/165 F: Professional
M: Lady In Heaven
K012465 388/2010
65.

54

LEDANAJA II W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz siwa/164 F: Desant
M: Lukarina
K012200 POL009540111107
66.

1

LIMERYK Szlachetna Półkrew POL 2013 wałach gniada/171 F: Emetyt
M: Liza
K029809 616009580526413
67.

58

LUCKY BOY TYP KUC POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Nn
M: Nn
Brak 616999520168610
68.

43

MALIBU Szlachetna Półkrew (Polski Koń POL 2012 wałach gniada/164 F: Böckmann's Looping
M: Korys Meduza
brak 616009540054812
69.

93

MAX TYP KUC POL 1997 ogier siwa/pony:98 cm F: Nieznany
M: Nieznana
brak 999540005597
70.

97

MOLLY KUC POL 2018 klacz srokata/pony:120 F: Nn
M: Nn
Brak 66619169333808
71.

30

MONA TYP KUC POL 2009 klacz kara/pony:110 F: Nn
M: Nn
Brak 616999670151005
72.

40

N-LADY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz kara/164 F: Limak
M: Nike
Brak 616009540130811
73.

14

NADOK AES POL 2014 wałach /162 F: Eurocommerce
M: Sunny
K030723 826002140873463
74.

70

NEQUEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: EULAMAR
M: NEQUITA/QULESTER
K029024 616 009 69 00512 16
75.

91

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
K022892 616008690139109
76.

80

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
K018730 616007680003111
77.

41

OLLY FELL PONY POL 2009 klacz kara/pony:140 F: Waverhead Monty II
M: Drybarrows Maise
Brak 528014200900751
78.

34

OREGON HUCUL POL 2015 wałach gniada/pony:138 F: Bandita
M: Orfika-Tabun
Nn 616012610172115
79.

19

ORINA TYP PIERW POL 2008 klacz ciemnogniada/pony:kuc:k F: Nn
M: Nn
K020486 616 999 57 03473 08
80.

104

OSKAR BLUE OLD GER 2009 wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403 DE418180067809
81.

53

PATAGONIA SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Abraxis-Z-Plus-S/ Elvis
M: Platyna/ Mabant
K018275 616007670117910
82.

48

PEPSI SP POL 2009 klacz skarogniada/162 F: Dantes Blue Mount
M: Tora
Brak 616013690086409
83.

27

PORTOS TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach kara/brak F: nn
M: nn
brak brak
84.

106

POWIEW TRAK POL 2013 Ogier kara F: Czar
M: Prowansja
K024107
85.

71

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 wałach gniada/171 F: Quidam's Rubin
M: Hippica
K020970 2764181825363114
86.

83

RAPSODY Angielska Pełna Krew POL 2018 klacz kasztanowata/167 F: October /
M: Raaga Jam / Jape
K034053 616POL18010249T
87.

66

ROY DAGES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 wałach jasnokasztanowata/160 F: DŻAGAS
M: ROSA
K034326 616098200299800
88.

35

SAMBA KOŃ MAŁY POL 31.07.2016 klacz gniada/145 F: Almos
M: Sarna
Brak 616 013 61 01548 16
89.

7

SATURN M Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach siwa/170 F: Faust Z
M: Salwa
- 009 69 00779 08
90.

32

SMUGA M SP POL 2015 klacz gniada/169 F: Cassilio
M: Selene M
K028393 616009690057815
91.

98

SZOGUN M KUC POL 2015 ogier siwa/pony:135 F: Nn
M: Nn
Brak 616999690125215
92.

31

TORNÁDÓ NN POL 2017 wałach gniada/163 F: Nn
M: Nn
Brak HUN M QC00504BS22
93.

69

TOSCA SP POL 2007 Klacz gniada F: NN
M: Troska
K012166
94.

23

WANESSA WLKP POL 2014 klacz tarantowata/162 F: Tabasko
M: Wełtawa
K029203 616 007 61 01171 14
95.

2

WESNA SP POL 2018 klacz tarantowata/162 F: X
M: Wanessa
Brak X
96.

16

WIEDŹMIN MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/165 F: DaVinci
M: Wiedźma
K025315
97.

95

WINDA HAFLINGERSKA POL 2007 Klacz kasztanowata F: Willord de Voroux
M: Wisper van de Loohoeve
brak
98.

87

WITAS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Sword
M: Witaksa
K013727
99.

8

ZMROK MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/168 F: Malibu
M: Zafira
K030865 616006580070415
Rider Club
Competition
Prize
Bachrach Olimpia KJK Solka Międzyrzecze Górne
80
120
SUM:
200.00
Brandys Liliana JKS BCH Międzyrzecze Dolne
100
SUM:
100.00
Fros Wiktoria Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
70
SUM:
70.00
Jurkiewicz Amelia KJ Pałac Wysoka
50
SUM:
50.00
Kantor Kamila KJK Solka Międzyrzecze
120
SUM:
120.00
Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
120
120
SUM:
240.00
Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
200
200
270
SUM:
670.00
Krechowicz Adam KJ Vena Rogoźnik
50
SUM:
50.00
Krupa Aleksandra Kjk Solka Miedzyrzecze Górne
50
SUM:
50.00
Kurková Anna KJ Pałac Wysoka
70
SUM:
70.00
Lenart Marko LKJ Moszna
150
150
SUM:
300.00
Malejka Szymon JKS Equi Verso
100
SUM:
100.00
Mrugała Mateusz LKJ Moszna
80
SUM:
80.00
Mrugała Mateusz LKJ Moszna
150
SUM:
150.00
Olszowski Marcin Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
80
SUM:
80.00
Rączka Natalia LJKS Eldorado Świerklany
70
SUM:
70.00
Radwańska Julia Bez Przynależności Klubowej
220
SUM:
220.00
Selega Paulina LKJ Moszna
80
SUM:
80.00
Seredyńska Olga JKS BCH Międzyrzecze Dolne
70
50
SUM:
120.00
Skorupa Wiktoria LKJ Ochaby
120
220
250
SUM:
590.00
Szpryngiel Aleksandra KJ Royal Opole
250
270
SUM:
520.00
Weiss-Mossakowska Daria brak
50
SUM:
50.00
Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
60
SUM:
60.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Apostel Sara
Stowarzyszenie Jeździeckie GREYS HORSES
PEPSI (48)
2022-11-26
11
2022-11-26
11
Bachrach Olimpia
KJK Solka Międzyrzecze Górne
FADO (21)
2022-11-26
2
80
2022-11-26
2022-11-27
9
2022-11-27
2
120
Ball Milena
KJ Pałac Wysoka
OLLY (41)
2022-11-26
1
2022-11-26
1
2022-11-27
1
2022-11-27
9
Bernacka Natalia
BPK
AMOREK (3)
2022-11-26
1
2022-11-26
1
Błażusiak Julia
KJ Trachy Sośnicowice
2022-11-26
1
2022-11-26
1
Brandys Liliana
JKS BCH Międzyrzecze Dolne
ZMROK (8)
2022-11-26
1
2022-11-26
1
2022-11-27
1
2022-11-27
1
100
Brzóska Wanessa
KJK Solka Międzyrzecze
CANNON (10)
2022-11-26
4
Buczkowska Wiktoria
LUKJ Antoniówka
CERA Ł (92)
2022-11-26
6
2022-11-26
Burska Lena
Hippo Sports Team
WINDA (95)
2022-11-26
1
2022-11-26
1
Chlipała Barbara
JKS BCH Międzyrzecze Dolne
2022-11-26
11
2022-11-26
2022-11-27
5
2022-11-27
Cichoń Kinga
BPK
BALBINA (94)
2022-11-27
Cypliński Maciej
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
BANDI (24)
2022-11-26
1
2022-11-26
11
2022-11-27
27
2022-11-27
1
Czarkowska Michalina
KJ Royal Opole
AKIRA (81)
2022-11-26
1
2022-11-26
1
2022-11-27
1
2022-11-27
1
Dąbrowska Zuzanna
Bpk
2022-11-26
1
2022-11-26
1
Dapa Agata
BPK
BALBINA (94)
2022-11-27
Filusz Krzysztof
Brak
SMUGA M (32)
2022-11-26
6
2022-11-26
Filusz Martyna
Brak
2022-11-26
17
2022-11-26
10
Florkowska Lena
Klub Jeździecki Zbrosławice
BRANDO (26)
2022-11-26
1
2022-11-26
1
Fros Wiktoria
Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
BONITA (103)
2022-11-26
7
2022-11-26
2022-11-27
2
70
2022-11-27
Galas Marta
HiPPo Sports Team
2022-11-27
10
2022-11-27
25
Garus Karolina
brak
LACKY (76)
2022-11-26
2022-11-27
Garus Katarzyna
Brak
LACKY (76)
2022-11-26
2022-11-27
Gełgut Wiktoria
LUKJ Antoniówka
NICOL (91)
2022-11-26
9
2022-11-26
Gemza Marta
Bez Przynależności Klubowej
2022-11-26
2022-11-26
Gierszewska Agnieszka
PLKJ Plessówka
2022-11-26
1
2022-11-26
11
2022-11-27
1
2022-11-27
25
Gintrowicz Oliwia
Katowicki Klub Jeździecki
2022-11-26
2022-11-26
Gwóźdź Zofia
KJK Solka Miedzyrzecze Górne
NADOK (14)
2022-11-26
1
2022-11-26
1
2022-11-27
1
2022-11-27
1
Hoffmann Lena
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
CELINE (39)
2022-11-26
1
2022-11-26
1
2022-11-27
7
2022-11-27
1
Jurkiewicz Amelia
KJ Pałac Wysoka
EIRA (55)
2022-11-26
1
2022-11-26
2022-11-27
1
2022-11-27
1
2022-11-26
6
2022-11-26
7
2022-11-27
3
50
2022-11-27
15
Kantor Kamila
KJK Solka Międzyrzecze
WANESSA (23)
2022-11-26
15
2022-11-26
9
2022-11-27
1
120
2022-11-27
Kapała Justyna
PLKJ Plessówka
ALEGRO (88)
2022-11-26
12
2022-11-26
Kasperska Julia
Jeździecki Klub Sportowy BCH Międzyrzecze Dolne
2022-11-26
1
2022-11-26
1
2022-11-27
1
2022-11-27
1
Klimczyk Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej K P O
2022-11-26
1
2022-11-26
8
2022-11-27
1
2022-11-27
Klimmer Weronika
LKJ Ostroga Opole
BRENDA (89)
2022-11-26
1
120
2022-11-26
2
120
Klose Zuzanna
KJK Solka Miedzyrzecze Gorne
2022-11-26
20
2022-11-27
1
Konieczny Patrycja
LKJ Ochaby
RAPSODY (83)
2022-11-26
12
2022-11-26
2022-11-27
10
2022-11-27
INDIA (84)
2022-11-26
16
2022-11-26
2022-11-27
14
2022-11-27
7
Kordek Hanna
HiPPo Sports Team
ANIOŁEK (100)
2022-11-27
2022-11-27
Kost Laura
Ośrodek Jeździecki 'Junior' Ruda Śląska
2022-11-26
2022-11-26
Koza Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
2022-11-26
2
200
2022-11-26
6
2022-11-27
2
200
2022-11-27
1
270
Kozołup Patrycja
bpk
N-LADY (40)
2022-11-26
2022-11-26
Krawiec Martyna
KJ Pałac Wysoka
2022-11-26
20
2022-11-26
1
2022-11-27
19
2022-11-27
1
Krechowicz Adam
KJ Vena Rogoźnik
ARAK (63)
2022-11-26
4
50
2022-11-26
5
2022-11-27
17
2022-11-27
9
Krupa Aleksandra
Kjk Solka Miedzyrzecze Górne
2022-11-26
3
50
2022-11-27
12
Księżyk Klara
Gospodarstwo Agroturystyczne ,, Pony
SAMBA (35)
2022-11-27
1
2022-11-27
1
Kubicz Kornelia
JKS Equi Verso
2022-11-26
1
2022-11-26
25
2022-11-27
10
2022-11-27
Kühnel Matylda
HiPPo Sports Team
2022-11-27
11
2022-11-27
10
Kuk Judyta
Kjk Sola Międzyrzecze górne
CANNON (10)
2022-11-26
1
2022-11-27
7
Kurková Anna
KJ Pałac Wysoka
IKARIA (57)
2022-11-26
3
70
2022-11-26
8
2022-11-27
16
2022-11-27
5
Lenart Marko
LKJ Moszna
2022-11-27
9
2022-11-27
11
NEQUEL (70)
2022-11-26
1
150
2022-11-26
3
150
Lentowicz Oliwia
JKS Equi Verso
BASTER (9)
2022-11-26
13
2022-11-26
2022-11-27
18
2022-11-27
6
Łakomska Aleksandra
KJ Trachy Sośnicowice
2022-11-26
1
2022-11-26
2022-11-27
11
2022-11-27
1
Łubiarz Dorota
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LAUR (46)
2022-11-27
13
2022-11-27
Maksymiuk Sara
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2022-11-26
11
2022-11-26
4
2022-11-27
6
2022-11-27
5
Malejka Szymon
JKS Equi Verso
2022-11-26
20
2022-11-26
1
100
2022-11-27
2022-11-27
13
Małkusz Laura
Stowarzyszenie Jeździeckie GREYS HORSES
KIARA (68)
2022-11-26
1
2022-11-26
1
Maras Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
2022-11-26
2022-11-26
Matuszewska Paulina
Niezrzeszona
BALBINA (37)
2022-11-26
20
2022-11-26
20
Miszka Paulina
KJ Maciejówka MOSiR Zabrze
GAMETA (29)
2022-11-26
8
2022-11-26
2022-11-27
8
Młot Wiktoria
KJ Pałac Wysoka
OREGON (34)
2022-11-26
1
2022-11-26
1
2022-11-27
2022-11-27
Mrugała Mateusz
LKJ Moszna
HARNAŚ (44)
2022-11-26
3
80
2022-11-26
8
2022-11-27
5
2022-11-27
Mrugała Mateusz
LKJ Moszna
ERISSA (45)
2022-11-26
7
2022-11-26
7
2022-11-27
1
150
2022-11-27
4
Nabiałczyk Natalia
LKJ Ostroga Opole
2022-11-26
5
2022-11-26
3
Nawrocka Milena
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
ARIAN (25)
2022-11-26
1
2022-11-26
1
2022-11-27
1
2022-11-27
1
Nowak Milena
Gospodarstwo Agroturystyczne Pony
KAMELA (75)
2022-11-27
Olszowski Marcin
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2022-11-27
2
80
2022-11-27
4
POWIEW (106)
2022-11-27
7
2022-11-27
4
Pasierowski Grzegorz
Niezrzeszony
AIRA (60)
2022-11-27
1
2022-11-27
1
Piechnik Pola
BPK
MONA (30)
2022-11-27
2022-11-27
Podleśny Stefania
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
MALIBU (43)
2022-11-27
12
2022-11-27
Podleśny Weronika
BPK
2022-11-27
19
2022-11-27
8
Pokorska Weronika
HiPPo Sports Team
MOLLY (97)
2022-11-27
2022-11-27
1
Popiel Weronika
Kjk Solka Międzyrzecze Górne
ORINA (19)
2022-11-26
1
2022-11-26
1
2022-11-27
1
2022-11-27
1
Poręba Maja
KJ Trachy Sosnicowicie
EL CAMP (64)
2022-11-26
1
2022-11-26
1
Przetacznik - Stacha Weronika
Katowicki Klub Jeździecki
AMAROSO (22)
2022-11-26
1
2022-11-26
Przybył Zuzanna
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
BOGRA (28)
2022-11-26
27
2022-11-26
26
2022-11-27
19
2022-11-27
1
Rączka Natalia
LJKS Eldorado Świerklany
TOSCA (69)
2022-11-27
5
2022-11-27
3
70
Radwańska Julia
Bez Przynależności Klubowej
JACKSON (11)
2022-11-26
6
2022-11-26
5
2022-11-27
3
2022-11-27
2
220
2022-11-26
11
2022-11-27
7
2022-11-27
8
2022-11-26
Selega Paulina
LKJ Moszna
2022-11-27
3
80
2022-11-27
Seredyńska Olga
JKS BCH Międzyrzecze Dolne
2022-11-26
2
70
2022-11-26
10
2022-11-27
6
2022-11-27
4
50
Skorupa Wiktoria
LKJ Ochaby
BAKKOMA (20)
2022-11-26
4
120
2022-11-26
2
220
2022-11-27
1
250
2022-11-27
3
Smykowska Konstancja
brak
2022-11-27
1
2022-11-27
1
Stanitzek Laura
HiPPo Sports Team
DORANKA (96)
2022-11-26
20
2022-11-26
1
Szary Lena
HiPPo Sports Team
MOLLY (97)
2022-11-26
2022-11-26
Szczurek Julia
LUKJ Antoniówka
GIGANT (86)
2022-11-26
14
2022-11-26
WITAS (87)
2022-11-26
10
2022-11-26
Szopa Ewa
Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
ETOS (4)
2022-11-26
1
2022-11-26
19
2022-11-27
9
2022-11-27
7
Szotek Dominika
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2022-11-26
2022-11-26
9
Szpryngiel Aleksandra
KJ Royal Opole
2022-11-26
1
250
2022-11-26
1
270
Szyndzielorz Alicja
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2022-11-26
1
2022-11-26
1
2022-11-27
1
2022-11-27
19
Urbaniec Aleksandra
KJK SOLKA Miedzyrzecze
2022-11-26
2022-11-27
6
2022-11-27
2022-11-26
Weiss-Mossakowska Daria
brak
2022-11-27
4
50
2022-11-27
Wieczorek Emilia
KJ Royal Opole
2022-11-26
5
2022-11-26
4
60
Wójcik Maja
HiPPo Sports Team
ANIOŁEK (100)
2022-11-26
21
2022-11-26
Wydra Iga
BPK
MAX (93)
2022-11-27
2022-11-27
Zapalska Marta
Gospodarstwo Agroturystyczne ,,Pony
DASTAN (38)
2022-11-27
1
2022-11-27
19
Zawalska-Furtak Katarzyna
KJK Solka Międzyrzecze
WESNA (2)
2022-11-26
1
2022-11-26
5
2022-11-27
11
2022-11-27
Zdebel Wiktoria
Ośrodek Jeździecki 'Junior' Ruda Śląska
BALBINA (18)
2022-11-26
2022-11-26
Zdziebko Zofia
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
PORTOS (27)
2022-11-26
1
2022-11-26
11
2022-11-27
1
2022-11-27
19

Number of Riders: 100

Number of Horses: 99

The sum of prizes: 4 040.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl