Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZOiR-A & HPŚO-A
Zakrzów, 18-20.11.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
49 ACCEPTED 2022-11-15 21:44:16
2022-11-15 21:44:16
Jagoda Dąbrowska LUCKY BOY-K
  • 1x ZO 12/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 28/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 44/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
48 ACCEPTED 2022-11-16 10:50:23
2022-11-15 14:44:23
Maja Kubara WHITE STAR
  • 1x ZR 07/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR 23/N-5/Program krajowy
47 ACCEPTED 2022-11-15 11:17:56
2022-11-14 21:40:02
Kamil Puliński JOKER
  • 1x ZO 12/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 28/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 44/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
46 ACCEPTED 2022-11-15 16:11:57
2022-11-14 20:03:21
Milena Piekoszewska CRAZY DREAM
  • 1x ZR 39/N-6/Program krajowy
45 ACCEPTED 2022-11-15 11:51:54
2022-11-14 13:32:07
Zuzanna Andruszkiewicz THOSWIN VELDHOEK
  • 1x ZO 12/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 28/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 44/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
44 ACCEPTED 2022-11-14 21:37:49
2022-11-14 11:59:55
Rugilė Žižniauskaitė RIKARDO
  • 1x ZO 14/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
43 ACCEPTED 2022-11-14 22:17:04
2022-11-09 21:22:38
Doreen Lange FINLAY
  • 1x ZO 13/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO 29/CC-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO 45/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
42 ACCEPTED 2022-11-10 10:59:25
2022-11-09 19:46:19
Anna Czeluśniak - Barańska ANTARES
  • 1x ZO 14/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 30/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO 46/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
41 ACCEPTED 2022-11-15 10:38:33
2022-11-09 16:59:10
Estera Paluch MAGIC MIKE
  • 1x ZR 04/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR 20/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR 36/L-3/Program krajowy
40 ACCEPTED 2022-11-14 11:39:00
2022-11-09 13:59:05
Szymon Nachotko IRWID AA
  • 1x ZR 04/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR 20/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR 36/L-3/Program krajowy
39 ACCEPTED 2022-11-09 10:44:54
2022-11-09 10:44:54
Oliwia Sobel WIND OF CHANGE
  • 1x ZR 08/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 24/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 40/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
38 ACCEPTED 2022-11-14 10:28:26
2022-11-08 23:24:31
Katarzyna Sicinska-Wnukowicz BELLA ROSE PGN
  • 1x ZR 04/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR 20/L-2/Program krajowy
37 ACCEPTED 2022-11-14 18:07:11
2022-11-08 21:30:29
Iga Szwedo KEISER RUBIN
  • 1x ZO 12/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 28/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 44/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
36 ACCEPTED 2022-11-14 18:07:24
2022-11-08 20:07:09
Maria Walczyńska-Graczyk EMANOR
  • 1x ZR 05/P-1/Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 21/P-2/Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 37/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
35 ACCEPTED 2022-11-14 12:26:26
2022-11-08 17:44:02
Laura Anna Mazurek HOPE
  • 1x ZR 05/P-1/Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 21/P-2/Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 37/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
34 ACCEPTED 2022-11-16 09:20:04
2022-11-08 15:23:09
Karolina Szut FÜRST FANTASTIC
  • 1x ZR 05/P-1/Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 21/P-2/Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 37/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
33 ACCEPTED 2022-11-16 09:20:08
2022-11-08 15:21:48
Karolina Szut EWEREST N
  • 1x ZR 08/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 24/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 40/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
32 ACCEPTED 2022-11-14 15:06:21
2022-11-08 14:09:55
Karolina Gerstel SOMARA
  • 1x ZR 36/L-3/Program krajowy
  • 1x ZR 37/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
31 ACCEPTED 2022-11-10 11:05:12
2022-11-08 09:45:46
Anna Woźnica UNITED FADO
  • 1x ZO 30/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
30 ACCEPTED 2022-11-14 15:25:54
2022-11-07 21:11:50
Vanessa Martinez LIDER
  • 1x ZR 23/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-50/N-4/Program krajowy
29 ACCEPTED 2022-11-08 16:27:44
2022-11-07 19:34:39
Aleksandra Popławska RITMO ROYAL
  • 1x ZR 09/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZR 25/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
28 ACCEPTED 2022-11-14 21:46:16
2022-11-07 18:39:52
Julia Walatek S-RUBIN
  • 1x ZR 23/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-50/N-4/Program krajowy
27 ACCEPTED 2022-11-08 16:40:05
2022-11-07 11:23:46
Aleksandra Pietryszyn AMANITA
  • 1x ZR 07/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR 08/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 23/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR 24/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 39/N-6/Program krajowy
  • 1x ZR 40/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
26 ACCEPTED 2022-11-06 14:49:06
2022-11-06 14:49:06
Żaneta Skowrońska-Kozubik CLEMATIS
  • 1x ZR 05/P-1/Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 21/P-2/Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 37/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
25 ACCEPTED 2022-11-06 14:47:50
2022-11-06 14:47:50
Żaneta Skowrońska-Kozubik LOVE ME
  • 1x ZO 32/CS-4/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO 48/CS-8/Program międzynarodowy konkurs dowolny z muzyką GRAND PRIX (FEI 2009) popr. 2022
24 ACCEPTED 2022-11-06 14:47:16
2022-11-06 14:47:16
Żaneta Skowrońska-Kozubik GRAVIOLA
  • 1x ZO 14/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 30/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
23 ACCEPTED 2022-11-06 14:46:42
2022-11-06 14:46:42
Żaneta Skowrońska-Kozubik MAXIM K. B.
  • 1x ZR 07/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR 23/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR 39/N-6/Program krajowy
22 ACCEPTED 2022-11-08 16:27:20
2022-11-06 11:00:19
Ewa Czerwińska DREAM SENSATION
  • 1x ZR 03/P-6/Program krajowy (czworobok 20X40m) - I Półfinał HPŚO Juniorów na kucach
  • 1x ZR 19/P-3/Program krajowy - kuce kategoria junior młodszy (czworobok 20X40m) - II Półfinał HPŚO Juniorów na kucach
  • 1x ZO 27/N-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Kuców
  • 1x ZR 35/P-4/Program krajowy - kuce kategoria junior młodszy (czworobok 20X40m) - Finał HPŚO Juniorów na kucach
21 ACCEPTED 2022-11-09 13:26:21
2022-11-03 11:40:27
Weronika Wiącek BLASK ARON
  • 1x ZO 12/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 28/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 44/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
20 ACCEPTED 2022-11-14 10:29:03
2022-11-02 07:36:17
Joanna Jawor FRASCATI IRW
  • 1x ZR 07/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR 23/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR 39/N-6/Program krajowy
19 ACCEPTED 2022-11-14 10:29:06
2022-11-02 07:35:44
Joanna Jawor CELLO
  • 1x ZR 05/P-1/Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 21/P-2/Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 37/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
18 ACCEPTED 2022-11-10 13:29:33
2022-11-01 16:58:13
Patrycja Klimek VITUS
  • 1x ZR 05/P-1/Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 21/P-2/Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 37/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
17 ACCEPTED 2022-11-15 11:51:57
2022-11-01 13:41:25
Zuzanna Andruszkiewicz MOONSHINE
  • 1x ZR 05/P-1/Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 21/P-2/Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 37/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
16 ACCEPTED 2022-11-08 16:27:46
2022-10-30 10:38:21
Patricia Popławska SHOWSTAR
  • 1x ZO 12/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 28/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
15 ACCEPTED 2022-11-08 16:27:48
2022-10-30 10:37:58
Patricia Popławska FEDERATION CUP
  • 1x ZO 12/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 28/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
14 ACCEPTED 2022-11-14 21:20:56
2022-10-30 10:37:09
Aleksandra Popławska COPERNICO
  • 1x ZR-49/CS-1/Program Międzynarodowy Intermediate II
  • 1x ZO 31/CS-1/Program Międzynarodowy Intermediate II
13 ACCEPTED 2022-11-14 21:20:34
2022-10-30 10:35:27
Aleksandra Popławska CAPO 20
  • 1x ZR-49/CS-1/Program Międzynarodowy Intermediate II
  • 1x ZO 32/CS-4/Program Międzynarodowy Grand Prix
12 ACCEPTED 2022-11-08 16:32:25
2022-10-30 09:11:11
Anna Król SAN SISCO 2
  • 1x ZR 08/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 24/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
11 ACCEPTED 2022-11-15 14:17:11
2022-10-28 09:19:23
Malgorzata Kucharczyk MONACO
  • 1x ZR 23/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-50/N-4/Program krajowy
10 ACCEPTED 2022-11-14 11:30:11
2022-10-26 12:38:29
Aleksandra Krywult GOOGLE
  • 1x ZO 14/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 30/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO 46/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
9 ACCEPTED 2022-11-07 16:10:09
2022-10-25 21:54:13
Izabela Kowalska BOOGIE WONDERLAND
  • 1x ZR 05/P-1/Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 21/P-2/Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 37/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
8 ACCEPTED 2022-11-07 16:10:01
2022-10-25 21:52:11
Filip Kowalski LORD FRANCO
  • 1x ZR 04/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR 20/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR 36/L-3/Program krajowy
7 ACCEPTED 2022-11-14 15:24:24
2022-10-25 21:47:48
Małgorzata Kowalska FEVERDALE
  • 1x ZR 09/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZR 25/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZR-51/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
6 ACCEPTED 2022-11-10 09:54:24
2022-10-25 21:43:19
Filip Kowalski BEL FLEUR
  • 1x ZO 32/CS-4/Program Międzynarodowy Grand Prix
5 ACCEPTED 2022-10-31 09:40:50
2022-10-25 21:20:06
Zuzanna Kołodziejczak VINKENHOVE ZARAH
  • 1x ZO 11/N-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Kuców
  • 1x ZO 27/N-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Kuców
  • 1x ZO 43/N-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Kuców
4 ACCEPTED 2022-10-31 09:30:21
2022-10-25 09:18:01
Iga Fizia VENUS
  • 1x ZR 03/P-6/Program krajowy (czworobok 20X40m) - I Półfinał HPŚO Juniorów na kucach
  • 1x ZR 19/P-3/Program krajowy - kuce kategoria junior młodszy (czworobok 20X40m) - II Półfinał HPŚO Juniorów na kucach
  • 1x ZR 35/P-4/Program krajowy - kuce kategoria junior młodszy (czworobok 20X40m) - Finał HPŚO Juniorów na kucach
3 ACCEPTED 2022-11-15 10:37:48
2022-10-24 10:59:07
Marta Ginda LE PAPILLON NOIR (EX LITVA II)
  • 1x ZR 07/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR 21/P-2/Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 37/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
2 ACCEPTED 2022-11-15 10:37:52
2022-10-24 10:57:10
Marta Ginda DANCE FOR ME
  • 1x ZO 13/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO 29/CC-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO 45/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
1 ACCEPTED 2022-11-03 11:17:42
2022-10-23 21:10:33
Magdalena Tomków-Bednarska DIARO
  • 1x ZR 07/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR 23/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR 39/N-6/Program krajowy
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andruszkiewicz Zuzanna Klub Jeździecki Classic
2007 (JM.)
O053006
2. Czeluśniak - Barańska Anna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O028631
3. Czerwińska Ewa Klub Jeździecki Golden Dream
2007 (JM.)
Brak
4. Dąbrowska Jagoda Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O024546
5. Fizia Iga JKS Equi Verso
2011 (Mł.)
O061498
6. Gerstel Karolina Jumping Team Brynica
S
O022039
7. Ginda Marta WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O005762
8. Jawor Joanna KJ Okoły
S
O002106
9. Klimek Patrycja BPK
2005 (J.)
O045238
10. Kołodziejczak Zuzanna Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2009 (JM.)
O058169
11. Kowalska Izabela Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O000927
12. Kowalska Małgorzata Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2001 (MJ.)
O036911
13. Kowalski Filip Silesia Dressage Club
S
O012533
14. Król Anna Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2005 (J.)
O062606
15. Krywult Aleksandra Silesia Dressage Club
S
O021702
16. Kubara Maja Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2007 (JM.)
O055177
17. Kucharczyk Malgorzata LKJ Ochaby
S
LZRWZJ/1443/22
18. Lange Doreen PSV Gestüt Kodersdorf e. V.
S
O045442
19. Martinez Vanessa Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O031672
20. Mazurek Laura Anna Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2006 (J.)
O042544
21. Nachotko Szymon Klub Jeździecki Maximus Kowary
S
O003911
22. Paluch Estera Klub Jeździecki Zbrosławice
2005 (J.)
O051414
23. Piekoszewska Milena Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
S
O023688
24. Pietryszyn Aleksandra KJ Profit Orzesze
2002 (MJ.)
O031245
25. Popławska Aleksandra Clarena Sports Club
S
O004272
10158562
26. Popławska Patricia Clarena Sports Club
S
O007367
27. Puliński Kamil KJ Pro Horses
S
O003896
28. Sicinska-Wnukowicz Katarzyna SLKS Książ
S
O037210
29. Skowrońska-Kozubik Żaneta Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O001035
30. Sobel Oliwia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O020935
31. Szut Julia JKS Optima
S
O027573
32. Szut Karolina SKJ OPTIMA
S
O025926
33. Szwedo Iga LKJ Lewada
2002 (MJ.)
O052826
34. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus
S
O005642
35. Walatek Julia Katowicki Klub Jeździecki
S
O018841
36. Walczyńska-Graczyk Maria BPK
2006 (J.)
O038706
37. Wiącek Weronika LKJ Lewada
2005 (J.)
O049039
38. Woźnica Anna JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O001632
39. Žižniauskait? Rugil? Paupio žirgynas
76699
76545
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

29

AMANITA Czeska Gorącokrw. CZE 2008 Klacz gniada F: Lordano / Lord
M: Amareta / Amaretto D II
K022205 203010237913008
2.

34

ANTARES MAŁOPOLSKA POL 2006 Ogier siwa F: Cyborg / Frombork
M: Aura / Vis Versa
K010568 POL006660266006 11177
3.

33

BEL FLEUR BAYER. POL 2011 klacz kasztanowata/175 F: Boston
M: Die Queen
K023674 DE481810024111
4.

36

BELLA ROSE PGN WLKP POL 2015 klacz gniada/175 F: Sokrates
M: Bizerta
K028265 616007610089515
5.

32

BLASK ARON WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/172 F: Meteoryt
M: Bonita / Polonus
K022512 616007610023892
6.

23

BOOGIE WONDERLAND OLDENBURG POL 2017 wałach kara/173 F: Blackstage
M: Świnka
K034012 DE431314501513
7.

5

CAPO 20 HOLST POL 2006 ogier gniada/170 F: Cracker Jack
M: K-Rose
K031437 DE421000022106
8.

38

CELLO OLD POL 2018 ogier kasztanowata/170 F: Carambol
M: Tiramisu
Brak ????
9.

20

CLEMATIS Cesky Teplokrevnik CZE 2017 klacz ciemnogniada/- F: Monaco
M: Cincinnati
brak 203 009 229050517
10.

4

COPERNICO OLDENBURG POL 2010 wałach skarogniada/176 F: San Amour I
M: Gestiane
K035114 DE 433330665010
11.

51

CRAZY DREAM WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/160 F: Czuwaj
M: Atlantic Magic
brak Rafał Wójcik
12.

48

DANCE FOR ME OLD POL 2015 wałach gniada/165 F: Diamond Hit old.
M: Amazing Chica old Chico's Boy hol.
K029921 DE 433330729015
13.

16

DIARO OLD GER 2010 wałach gniada/180 F: Diarado
M: Dociaccia
K023500 DE 418184086110
14.

25

DREAM SENSATION DRP GER 2012 klacz gniada/kuc:149 F: Champion de Lux
M: Dream Girl
Brak DE434340703812
15.

12

EMANOR MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach skarogniada/168 F: Vis Versa
M: Eminencja
Brak POL 006580234505
16.

54

EWEREST N SP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z /
M: Erina / Escuda I
K016377 616009610049709
17.

27

FEDERATION CUP REN POL 2012 wałach ciemnogniada/185 F: Feedback
M: Sandrina Classic
K028303 DE443430806912
18.

1

FEVERDALE OLD. POL 2014 wałach jasnokasztanowata/170 F: Everdale
M: Fia
K026237 DE433330395214
19.

46

FINLAY DSP GER 2014 gelding dark bay/164 F: Fürstenstern
M: Isa
DE455878406214 DE455878406214
20.

37

FRASCATI IRW DSP POL 2017 wałach gniada/160 F: Florencio I westf.
M: Tuana-S sBs Warkando Wonderboy han.
K032262 DE455558769217
21.

53

FÜRST FANTASTIC HANOWERSKA POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: FÜRSTBISCHOF
M: DUCHESSE
K033215 DE431311410115
22.

39

GOOGLE KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: APACHE
M: CHIWANDA
LKPZJ/2200/18
23.

18

GRAVIOLA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Vulkan
M: Gruzinka
brak
24.

8

HOPE HANOWERSKA GER 2011 klacz ciemnokasztanowata/168 F: Hochadel
M: Salamanca
K026660 DE431314410711
25.

40

IRWID AA MAŁOPOLSKA POL 2018 ogier gniada/164 F: Dżagas
M: Iriwia
K033368 616006690096018
26.

49

JOKER KWPN POL 2014 wałach kara/167 F: Desperado
M: x/Florencio
Brak Brak
27.

11

KEISER RUBIN OLDENBURG POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: Kaiser Franz
M: Hauptstuttbuch
K023934 DE433330587911
28.

47

LE PAPILLON NOIR (EX LITVA II) Deutsches Sportpferd POL 2017 klacz skarogniada/162 F: Santana old.
M: Libra sp West han.
brak DE 456560371917
29.

10

LIDER MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/170 F: Efekt/ Veritas 6
M: Lusi/ Lubań
K022435 616006580240412
30.

22

LORD FRANCO OLDENBURG POL 2017 wałach kara/168 F: Ron William
M: Syrenka
K034011 DE431314501514
31.

19

LOVE ME HANNOVERANER GER 2008 Wałach kasztanowata F: Locksley II
M: Warina
K015231 DE431314300608
32.

52

LUCKY BOY-K KWPN POL 2016 ogier gniada/181 F: Spilberg
M: Don Primarie
brak 528003201600881
33.

9

MAGIC MIKE WIELKOPOLSKA POL 2016 ogier gniada/172 F: Bolero de Ravel
M: Magma
K035192 616007540070116
34.

17

MAXIM K. B. Deutsches Sportpferd GER 2016 wałach kara/164 F: Metall
M: Fanja po Future 1
brak DE 456560211416
35.

3

MONACO SP POL 2009 wałach kara/170 F: Swarovski
M: Moonrise
K021226 616009580715509
36.

50

MOONSHINE OLDENBURSKA GER 2015 wałach kara/178 F: Millennium / Easy Game
M: Floriane / Florestan I
K031259 DE433332116315
37.

45

RIKARDO OLDENBURGER LTU 2005 stallion black/168 F: Sir Rubenstein
M: Dubai blue
75432 55322
38.

21

RITMO ROYAL OLD POL 2010 wałach skarogniada/172 F: Royal Classic
M: Fascinata
K034590 DE433330327810
39.

7

S-RUBIN Polski Kon Szlachetnej Polkrwi POL 2008 Wałach siwa/162 F: Rosa
M: Silver Dream
K024101
40.

28

SAN SISCO 2 OLD. POL 2009 wałach gniada/170 F: San Amour
M: po Alabaster
K029941 DE433330211309
41.

26

SHOWSTAR DWB POL 2009 wałach gniada/170 F: Showtime
M: Parola
K033120 208333DW0901807
42.

42

SOMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram
M: Sodża
K018165 POL009690090708
43.

41

THOSWIN VELDHOEK BWP POL 2003 Wałach gniada/167 F: Oswin
M: Datania
K009388 056007000T37528
44.

35

UNITED FADO HANOWERSKA GER 2012 Wałach gniada/173 F: United
M: Wera
brak
45.

14

VENUS KUC POL 2015 klacz myszata/kuc:kuc:13 F: NN
M: NN
K030704 616999540055615
46.

15

VINKENHOVE ZARAH KUC WAL. BEL 2013 klacz kara/kuc:145 F: Nia Domo's Bolero
M: Vinkenhove Fallon
K031439 056-013-W0202K1312
47.

6

VITUS SP POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Egzotyk
M: Vega
K023119 POL 009 67 00626 08
48.

56

WHITE STAR SP POL 2015 klacz siwa/168 F: NN
M: NN
K032502 616999540110115
49.

30

WIND OF CHANGE SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: SCANDIC
M: WHISKEY GIRL
K024960 616009690097813
Rider Club
Competition
Prize
Andruszkiewicz Zuzanna Klub Jeździecki Classic
300
300
SUM:
600.00
Dąbrowska Jagoda Ludowy Klub Jeździecki Lewada
500
SUM:
500.00
Ginda Marta WLKS Krakus Kr. Swoszowice
150
150
180
SUM:
480.00
Krywult Aleksandra Silesia Dressage Club
170
170
200
SUM:
540.00
Mazurek Laura Anna Ludowy Klub Jeździecki Lewada
400
SUM:
400.00
Pietryszyn Aleksandra KJ Profit Orzesze
200
SUM:
200.00
Popławska Aleksandra Clarena Sports Club
250
SUM:
250.00
Skowrońska-Kozubik Żaneta Ludowy Klub Jeździecki Lewada
400
400
SUM:
800.00
Szut Karolina SKJ OPTIMA
250
SUM:
250.00
Walczyńska-Graczyk Maria BPK
200
SUM:
200.00
Wiącek Weronika LKJ Lewada
800
SUM:
800.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruszkiewicz Zuzanna
Klub Jeździecki Classic
2022-11-18
5
2022-11-19
6
2022-11-20
1
2022-11-20
3
300
2022-11-18
4
2022-11-19
2
2022-11-20
4
2022-11-20
2
300
Czeluśniak - Barańska Anna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
ANTARES (34)
2022-11-18
3
2022-11-19
2
2022-11-20
2
Czerwińska Ewa
Klub Jeździecki Golden Dream
2022-11-18
2
2022-11-19
2
2022-11-20
3
2022-11-20
2
Dąbrowska Jagoda
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2022-11-18
4
2022-11-19
4
2022-11-20
3
2022-11-20
2
500
Fizia Iga
JKS Equi Verso
VENUS (14)
2022-11-18
1
2022-11-19
1
2022-11-20
2
2022-11-20
1
Gerstel Karolina
Jumping Team Brynica
SOMARA (42)
2022-11-20
4
2022-11-20
6
Ginda Marta
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2022-11-18
3
2022-11-19
1
2022-11-20
3
2022-11-18
1
150
2022-11-19
1
150
2022-11-20
1
180
Jawor Joanna
KJ Okoły
2022-11-18
1
2022-11-19
1
2022-11-20
1
Kołodziejczak Zuzanna
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2022-11-18
1
2022-11-19
2022-11-20
1
Kowalska Izabela
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2022-11-18
1
2022-11-19
1
2022-11-20
1
Kowalska Małgorzata
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2022-11-18
2
2022-11-19
2
2022-11-20
1
Kowalski Filip
Silesia Dressage Club
2022-11-18
1
2022-11-19
2022-11-20
1
2022-11-19
3
Król Anna
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2022-11-18
3
2022-11-19
3
2022-11-20
10
Krywult Aleksandra
Silesia Dressage Club
GOOGLE (39)
2022-11-18
1
170
2022-11-19
1
170
2022-11-20
1
200
Kubara Maja
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2022-11-18
2022-11-18
6
2022-11-20
4
2022-11-19
5
2022-11-19
Kucharczyk Julia
BPK
2022-11-20
Kucharczyk Malgorzata
LKJ Ochaby
MONACO (3)
2022-11-19
5
2022-11-19
3
Lange Doreen
PSV Gestüt Kodersdorf e. V.
FINLAY (46)
2022-11-18
2
2022-11-19
2
2022-11-20
2
Martinez Vanessa
Klub Jeździecki Zbrosławice
LIDER (10)
2022-11-19
6
2022-11-19
2
Mazurek Laura Anna
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
HOPE (8)
2022-11-18
2
2022-11-19
4
2022-11-20
2
2022-11-20
1
400
Nachotko Szymon
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2022-11-18
2
2022-11-19
1
2022-11-20
2
Paluch Estera
Klub Jeździecki Zbrosławice
2022-11-18
4
2022-11-19
3
2022-11-20
3
Piekoszewska Milena
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
2022-11-20
5
2022-11-19
4
Pietryszyn Aleksandra
KJ Profit Orzesze
AMANITA (29)
2022-11-18
4
2022-11-18
2
2022-11-19
4
2022-11-19
2
2022-11-20
3
2022-11-20
5
200
Popławska Aleksandra
Clarena Sports Club
2022-11-18
1
2022-11-19
1
250
2022-11-18
2
2022-11-19
2
2022-11-18
1
2022-11-19
1
Popławska Patricia
Clarena Sports Club
2022-11-18
2
2022-11-19
1
2022-11-18
1
2022-11-19
2
2022-11-20
7
Puliński Kamil
KJ Pro Horses
JOKER (49)
2022-11-18
7
2022-11-19
5
2022-11-20
2022-11-20
8
Sicinska-Wnukowicz Katarzyna
SLKS Książ
2022-11-18
2
2022-11-19
2
Skowrońska-Kozubik Żaneta
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2022-11-18
2
2022-11-19
2
2022-11-20
2
2022-11-18
2
LOVE ME (19)
2022-11-19
1
400
2022-11-20
1
400
2022-11-18
3
2022-11-19
3
2022-11-20
3
Sobel Oliwia
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2022-11-18
4
2022-11-19
4
2022-11-20
2
2022-11-20
6
Szut Karolina
SKJ OPTIMA
2022-11-18
2022-11-18
1
2022-11-19
1
2022-11-20
1
2022-11-20
4
250
Szwedo Iga
LKJ Lewada
2022-11-18
3
2022-11-19
7
2022-11-20
2022-11-20
9
Tomków-Bednarska Magdalena
WLKS Krakus
DIARO (16)
2022-11-18
5
2022-11-19
3
2022-11-20
4
Walatek Julia
Katowicki Klub Jeździecki
2022-11-19
7
2022-11-19
4
Walczyńska-Graczyk Maria
BPK
EMANOR (12)
2022-11-18
5
2022-11-19
6
2022-11-20
5
2022-11-20
3
200
Wiącek Weronika
LKJ Lewada
2022-11-18
6
2022-11-19
3
2022-11-20
2
2022-11-20
1
800
Woźnica Anna
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2022-11-19
3
Žižniauskait? Rugil?
Paupio žirgynas
RIKARDO (45)
2022-11-20
2

Number of Riders: 39

Number of Horses: 49

The sum of prizes: 5 020.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl