Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZRiT-B
Zakrzów, 05-06.11.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
138 ACCEPTED 2022-11-04 13:35:36
2022-11-03 23:36:58
Dobrosława Janasik UMBERTO
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
137 ACCEPTED 2022-11-04 10:54:53
2022-11-03 19:33:30
Lena Nowak JUDY
  • 2x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
136 ACCEPTED 2022-11-04 10:40:41
2022-11-03 17:13:17
Kinga Wacławczyk PEONIA
  • 1x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
135 ACCEPTED 2022-11-04 13:35:39
2022-11-03 15:05:00
Dobrosława Janasik TOP BIJOU
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
134 ACCEPTED 2022-11-04 10:40:03
2022-11-03 14:40:29
Aleksandra Tracz WIKA
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
133 ACCEPTED 2022-11-04 13:15:57
2022-11-03 13:31:59
Wiktoria Warcholińska BAMBINO
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
132 ACCEPTED 2022-11-04 13:32:26
2022-11-03 13:31:43
Natalia Kopka ELF
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
131 ACCEPTED 2022-11-03 16:44:49
2022-11-03 13:31:25
Julia Buczyńska PALOMA
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
130 ACCEPTED 2022-11-04 13:15:43
2022-11-03 13:31:04
Natalia Kopka PALOMA
  • 1x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
129 ACCEPTED 2022-11-04 13:30:45
2022-11-03 13:02:15
Marcin Olszowski POWIEW
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
128 ACCEPTED 2022-11-04 13:30:42
2022-11-03 13:01:50
Marcin Olszowski HYPNODANCER
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
127 ACCEPTED 2022-11-03 16:44:55
2022-11-03 12:21:06
Marta Kaczka TOSIA
  • 1x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
126 ACCEPTED 2022-11-04 13:29:41
2022-11-03 11:48:03
Vivien Sromek PICASSO
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
125 ACCEPTED 2022-11-04 16:02:17
2022-11-03 10:38:19
Patrycja Lepich ALTAR
  • 2x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
124 ACCEPTED 2022-11-04 16:02:22
2022-11-03 10:33:55
Patrycja Lepich GRACE
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
123 ACCEPTED 2022-11-03 11:10:39
2022-11-02 20:52:28
Magdalena Soboń SANGRITA
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
122 ACCEPTED 2022-11-03 11:12:06
2022-11-02 18:38:28
Ula Tomczak OLLY
  • 2x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
  • 2x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
121 ACCEPTED 2022-11-04 10:51:07
2022-11-02 18:05:12
Katarzyna Garus LACKY
  • 1x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
  • 1x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
120 ACCEPTED 2022-11-04 10:51:09
2022-11-02 18:04:19
Karolina Garus LACKY
  • 1x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
  • 1x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
119 ACCEPTED 2022-11-04 10:39:43
2022-11-02 14:07:05
Martyna Hilla METAXA
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
118 ACCEPTED 2022-11-04 10:39:45
2022-11-02 14:06:47
Martyna Hilla BARSONY
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
117 ACCEPTED 2022-11-03 11:15:03
2022-11-02 12:39:28
Monika Kołodziej INDIANA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
116 ACCEPTED 2022-11-02 16:27:49
2022-11-02 10:05:34
Martyna Poloczek ANABELL ZW
  • 1x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
115 ACCEPTED 2022-11-02 16:28:31
2022-11-02 09:16:10
Natalia Taras PASJA
  • 1x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
114 ACCEPTED 2022-11-03 11:11:28
2022-11-01 20:43:51
Zofia Musiał TYNPORTH CHACHA
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
113 ACCEPTED 2022-11-03 14:49:55
2022-11-01 20:43:34
Bartosz Bomba TEOFIL
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
112 ACCEPTED 2022-11-03 14:50:02
2022-11-01 20:43:11
Emilia Kolasa P-BIG RED
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
111 ACCEPTED 2022-11-03 17:34:28
2022-11-01 20:42:48
Hanna Puda PRINCE
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
110 ACCEPTED 2022-11-04 13:28:19
2022-11-01 20:08:59
Wiktoria Famuła IMPRESSION
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
109 ACCEPTED 2022-11-04 13:28:24
2022-11-01 20:08:24
Viktoria Albertowicz BAJKOWY KSIAŻĘ
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
108 ACCEPTED 2022-11-02 10:53:28
2022-11-01 19:12:47
Irena Grzesik PABLO PAERO
  • 1x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
107 ACCEPTED 2022-11-04 11:36:31
2022-11-01 17:28:28
Aleksandra Szpryngiel H. OBERLINA B
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/zwykły art.238.2.1
106 ACCEPTED 2022-11-02 10:58:41
2022-11-01 17:00:32
Paulina Wielgórska-Zdebel CALISTA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
105 ACCEPTED 2022-11-02 10:56:30
2022-11-01 15:17:20
Emilia Gardeła ALWARO AA
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
104 ACCEPTED 2022-11-03 11:11:55
2022-11-01 15:16:54
Martyna Barczyk ALBERJIM
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
103 ACCEPTED 2022-11-02 10:54:03
2022-11-01 12:58:21
Natalia Hajzyk OCCTOPUS
  • 2x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
102 ACCEPTED 2022-11-03 17:32:01
2022-11-01 12:39:20
Julia Jagielska MILWIA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/szybkości Art. 239
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
101 ACCEPTED 2022-11-02 10:51:34
2022-11-01 11:15:20
Weronika Podleśny B LADY LOOPING
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
100 ACCEPTED 2022-11-03 14:50:46
2022-11-01 11:12:56
Yaroslava Hrabowska KASHMIR HIPPICA
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
99 ACCEPTED 2022-11-03 14:50:58
2022-11-01 11:12:09
Yaroslava Hrabowska CAGLIARI ZAISS
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/szybkości Art. 239
98 ACCEPTED 2022-11-03 14:50:28
2022-11-01 11:11:31
Zbigniew Kostrzewski KANTATA HIPPICA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/szybkości Art. 239
97 ACCEPTED 2022-11-03 14:50:25
2022-11-01 11:10:47
Zbigniew Kostrzewski KALIFORNIA HIPPICA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/szybkości Art. 239
96 ACCEPTED 2022-11-02 16:27:16
2022-11-01 11:01:12
Kinga Drewniany EXCELLENT CHOICE
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
95 ACCEPTED 2022-11-02 16:27:18
2022-11-01 11:00:41
Kinga Drewniany BEAU DU SANCY
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
94 ACCEPTED 2022-11-02 10:54:17
2022-11-01 09:32:25
Alicja Szyndzielorz LEDANAJA II "W"
  • 2x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
93 ACCEPTED 2022-11-03 11:10:09
2022-11-01 09:15:04
Martyna Kot DR HAUSE
  • 1x 13/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
92 ACCEPTED 2022-11-04 11:54:58
2022-11-01 08:49:43
Julia Płocica KASJOPAYA
  • 1x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
91 ACCEPTED 2022-11-04 11:54:51
2022-11-01 08:47:23
Natalia Zając SONATA F
  • 1x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
90 ACCEPTED 2022-11-04 11:55:14
2022-11-01 08:46:45
Judyta Brzoska DORA
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
89 ACCEPTED 2022-11-04 11:55:06
2022-11-01 08:46:30
Zuzanna Baran ANIOŁEK
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
88 ACCEPTED 2022-11-02 10:59:05
2022-11-01 08:08:24
Sara Apostel PEPSI
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
87 ACCEPTED 2022-11-02 10:56:39
2022-11-01 08:07:33
Laura Małkusz KIARA
  • 1x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
86 ACCEPTED 2022-11-02 10:52:01
2022-11-01 08:06:20
Alana Kapłon PEPSI
  • 2x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
85 ACCEPTED 2022-11-03 11:09:52
2022-11-01 07:51:10
Marta Suchecka KINGA
  • 1x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
84 ACCEPTED 2022-11-03 12:28:40
2022-11-01 07:48:40
Zuzanna Mikiel OREGON
  • 2x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
83 ACCEPTED 2022-11-02 10:52:32
2022-11-01 07:47:21
Anna Kurková IKARIA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/szybkości Art. 239
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
82 ACCEPTED 2022-11-02 11:03:31
2022-11-01 07:46:18
Martyna Krawiec LUCKY BOY
  • 2x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
81 ACCEPTED 2022-11-02 10:52:42
2022-11-01 07:45:39
Amelia Jurkiewicz EIRA
  • 1x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
80 ACCEPTED 2022-11-02 10:52:51
2022-11-01 07:44:54
Amelia Jurkiewicz DELI PLAN
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
79 ACCEPTED 2022-11-03 11:12:32
2022-11-01 07:43:54
Tereza Gibesova AGA LADY
  • 1x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
78 ACCEPTED 2022-11-02 10:59:24
2022-10-31 22:36:28
Dominika Kaszuba CAYENNE
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
77 ACCEPTED 2022-11-02 11:02:44
2022-10-31 22:15:44
Martyna Kotwasińska CARGO
  • 2x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
76 ACCEPTED 2022-11-02 18:16:59
2022-10-31 21:56:47
Lena Hoffmann CELINE
  • 2x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
75 ACCEPTED 2022-11-03 17:43:38
2022-10-31 19:23:20
Zofia Welka BOBBY BLUE EYE
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
74 ACCEPTED 2022-11-02 10:54:34
2022-10-31 19:13:05
Wiktoria Kaduk EL CAMP
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
73 ACCEPTED 2022-11-03 11:10:29
2022-10-31 18:39:33
Klaudia Wolańska BABY BOY
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
72 ACCEPTED 2022-11-02 10:54:55
2022-10-31 18:24:38
Grażyna Kozioł KASAFI
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
71 ACCEPTED 2022-11-02 16:28:19
2022-10-31 18:20:01
Leszek Szotek COFFEE 23
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
70 ACCEPTED 2022-11-02 16:28:22
2022-10-31 18:19:36
Dominika Szotek OSKAR BLUE
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
69 ACCEPTED 2022-11-04 13:26:10
2022-10-31 17:26:24
Lena Florkowska BRANDO
  • 2x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
68 ACCEPTED 2022-11-03 10:40:28
2022-10-31 15:29:51
Patrycja Matla CALLIE
  • 2x 06/L/egzaminacyjny art. 7 Reg. B
67 ACCEPTED 2022-11-04 10:40:32
2022-10-31 15:17:13
Martyna Grobelny MAKS
  • 1x 13/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
66 ACCEPTED 2022-11-04 10:40:34
2022-10-31 15:16:40
Martyna Grobelny FREZIE
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
65 ACCEPTED 2022-11-04 13:25:00
2022-10-31 13:59:53
Jolanta Sikacka OLIMPIA
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
64 ACCEPTED 2022-11-04 13:25:04
2022-10-31 13:59:08
Kondysiak Emilia KARINO
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
63 ACCEPTED 2022-11-02 11:03:06
2022-10-31 12:48:14
Natalia Ciechanowicz CHARLOTTE M
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
62 ACCEPTED 2022-11-02 11:03:17
2022-10-31 12:06:15
Joanna Tustanowska EMIR
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
61 ACCEPTED 2022-11-04 10:40:47
2022-10-31 10:35:06
Marcelina Kowolik NARCYZ
  • 2x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
60 ACCEPTED 2022-11-03 11:14:54
2022-10-31 09:14:46
Grzegorz Pasierowski AIRA
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
59 ACCEPTED 2022-10-31 14:57:19
2022-10-31 08:52:44
Mateusz Mrugała HARNAŚ
  • 1x 07/P/szybkości Art. 239
  • 1x 08/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
58 ACCEPTED 2022-11-04 13:44:50
2022-10-30 20:19:34
Emilia Wieczorek ANDROMEDA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/szybkości Art. 239
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
57 ACCEPTED 2022-11-03 11:13:44
2022-10-30 19:56:18
Julia Przybyła ABIGEJ II ZW
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
56 ACCEPTED 2022-11-02 10:52:12
2022-10-30 19:11:44
Wiktoria Wycisk RAVIOLA
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
55 ACCEPTED 2022-11-02 16:28:44
2022-10-30 19:11:05
Julia Sekieta LUNA
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
54 ACCEPTED 2022-11-04 15:04:22
2022-10-30 17:36:12
Wiktoria Fros BONITA
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
53 ACCEPTED 2022-11-03 11:13:09
2022-10-30 17:25:03
Aneta Nogaj MUNDIAL
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
52 ACCEPTED 2022-11-02 10:55:31
2022-10-30 15:15:46
Aleksandra Klimczyk JUST ONE LOVE WIMPY
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
51 ACCEPTED 2022-11-02 10:53:16
2022-10-30 13:39:05
Olimpia Wojtyczka OPIUM W
  • 2x 06/L/egzaminacyjny art. 7 Reg. B
50 ACCEPTED 2022-11-02 10:53:19
2022-10-30 13:38:23
Olimpia Wojtyczka POGORIA W
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
49 ACCEPTED 2022-11-04 11:25:29
2022-10-29 23:22:43
Michalina Czarkowska AKIRA
  • 2x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
48 ACCEPTED 2022-11-04 11:25:34
2022-10-29 23:22:11
Franciszek Czarkowski JACKONDER
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
47 ACCEPTED 2022-11-04 11:54:29
2022-10-29 22:20:00
Wiktoria Pinocy ANAPON MOONLIGHT STAR
  • 2x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
46 ACCEPTED 2022-11-04 10:53:02
2022-10-29 22:19:07
Wiktoria Pinocy FIONA
  • 1x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
45 ACCEPTED 2022-10-31 14:57:30
2022-10-29 14:56:25
Martyna Skrobich GOLIAS
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
44 ACCEPTED 2022-10-31 14:59:34
2022-10-29 10:08:55
Martyna Kasztan DOLMET MILLY LAFORET
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
43 ACCEPTED 2022-10-31 14:58:48
2022-10-28 19:56:22
Antonia Brąclik NIKITA
  • 2x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
42 ACCEPTED 2022-11-03 16:45:44
2022-10-28 18:32:38
Wioletta Polak BIJOU BE
  • 2x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
41 ACCEPTED 2022-11-02 10:59:35
2022-10-28 18:19:43
Olga Piwowar FALCO
  • 2x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
40 ACCEPTED 2022-10-31 14:58:01
2022-10-28 15:05:26
Oliwia Główczyńska EAST WOOD
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
39 ACCEPTED 2022-10-31 09:22:24
2022-10-28 12:35:28
Helena Bartusek GOLDQUIDAME L
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/szybkości Art. 239
38 ACCEPTED 2022-11-03 14:17:49
2022-10-28 08:28:06
Mateusz Mrugała ESSTORIA PP
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
37 ACCEPTED 2022-10-31 14:57:04
2022-10-27 22:08:06
Natalia Pytka DAILY JOY
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
36 ACCEPTED 2022-10-31 14:57:12
2022-10-27 20:41:09
Mateusz Mrugała ERISSA
  • 1x 07/P/szybkości Art. 239
  • 1x 08/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
35 ACCEPTED 2022-10-31 14:57:54
2022-10-27 10:03:59
Aleksandra Wirek POKUSA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
34 ACCEPTED 2022-11-03 14:17:56
2022-10-26 22:00:48
Hanna Piechota HOT SPOT GG
  • 2x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
33 ACCEPTED 2022-10-31 09:24:02
2022-10-26 21:59:57
Rafał Kuczmera EQUESTRIA PP
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
32 ACCEPTED 2022-10-31 09:24:05
2022-10-26 21:59:04
Mateusz Gordzielik TOFIX
  • 1x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
31 ACCEPTED 2022-11-04 15:01:07
2022-10-26 19:38:17
Wiktoria Spek OLEK
  • 1x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
30 ACCEPTED 2022-11-02 10:55:45
2022-10-25 20:28:37
Roksana Walczuch G
  • 1x 07/P/szybkości Art. 239
  • 1x 08/N/zwykły art.238.2.1
29 ACCEPTED 2022-10-31 14:57:48
2022-10-25 19:45:25
Lena Uryga DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 07/P/szybkości Art. 239
  • 1x 08/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
28 ACCEPTED 2022-10-25 14:58:17
2022-10-25 07:24:46
Maria Żukowska TOSKAN
  • 1x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
27 ACCEPTED 2022-10-25 14:58:21
2022-10-24 23:31:25
Urszula Czapla N-OLIMPIA
  • 1x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
26 ACCEPTED 2022-11-02 10:56:10
2022-10-24 23:12:15
Julia Kremer CARLOS
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/szybkości Art. 239
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
25 ACCEPTED 2022-11-02 10:56:12
2022-10-24 23:10:54
Julia Kremer GASPARD
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
24 ACCEPTED 2022-11-03 11:29:50
2022-10-24 07:55:05
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 08/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/zwykły art.238.2.1
23 ACCEPTED 2022-10-31 09:29:19
2022-10-23 21:12:11
Wiktoria Skorupa BAKKOMA
  • 1x 07/P/szybkości Art. 239
  • 1x 08/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
22 ACCEPTED 2022-11-02 10:51:16
2022-10-23 20:36:29
Monika Materlik DECYBEL FIRST
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/szybkości Art. 239
21 ACCEPTED 2022-10-31 09:27:25
2022-10-22 19:52:46
Emilia Korzybska MALIBU
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
20 ACCEPTED 2022-11-02 16:27:58
2022-10-22 12:42:39
Marko Lenart NEQUEL
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
19 ACCEPTED 2022-10-25 14:58:32
2022-10-22 12:41:54
Marko Lenart ROY DAGES
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
18 ACCEPTED 2022-10-31 09:27:55
2022-10-21 20:19:48
Oliwia Brzozowska NERON
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
17 ACCEPTED 2022-10-21 14:39:42
2022-10-21 10:15:56
Magdalena Grodska LANDCASTLE
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
16 ACCEPTED 2022-10-21 14:39:46
2022-10-21 10:15:15
Iga Grodska EL NINO M
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
15 ACCEPTED 2022-11-03 11:29:48
2022-10-20 19:34:52
Marcela Łaskarzewska LOMBIQUEEN
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/szybkości Art. 239
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
14 ACCEPTED 2022-10-31 15:00:13
2022-10-20 17:24:05
Julia Radwańska JACKSON
  • 1x 08/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/zwykły art.238.2.1
13 ACCEPTED 2022-10-31 15:00:03
2022-10-20 17:23:20
Julia Radwańska BATUCADA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/szybkości Art. 239
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
12 ACCEPTED 2022-10-21 14:39:57
2022-10-19 18:30:42
Maja Kucharska VOSSIE
  • 2x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
11 ACCEPTED 2022-10-24 13:08:38
2022-10-19 09:15:16
Julia Jaglarz BLUERO B
  • 1x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
10 ACCEPTED 2022-11-03 11:29:46
2022-10-19 08:55:13
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 07/P/szybkości Art. 239
  • 1x 08/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
9 ACCEPTED 2022-11-03 11:29:44
2022-10-17 20:50:50
Eliza Wachułka ETI QUEEN
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/szybkości Art. 239
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
8 ACCEPTED 2022-10-21 10:20:22
2022-10-16 11:18:35
Sonia Janus SOLERO'S FAIRYTALE K
  • 1x 08/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/zwykły art.238.2.1
7 ACCEPTED 2022-10-31 09:21:04
2022-10-16 08:07:27
Krzysztof Filusz SMUGA M
  • 1x 07/P/szybkości Art. 239
  • 1x 08/N/zwykły art.238.2.1
6 ACCEPTED 2022-10-31 09:21:10
2022-10-16 08:06:12
Martyna Filusz KOLORADO
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
5 ACCEPTED 2022-10-31 09:26:11
2022-10-15 20:04:40
Paulina Wielgórska-Zdebel CORNET’S BAMBINO MZ Z
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
4 ACCEPTED 2022-10-24 13:08:29
2022-10-15 19:27:13
Magdalena Leżucha DISCOVERY
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
3 ACCEPTED 2022-11-03 10:43:50
2022-10-14 16:07:52
Paulina Wielgórska-Zdebel CUBA LIBRE
  • 1x 08/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/zwykły art.238.2.1
2 ACCEPTED 2022-10-24 13:09:05
2022-10-14 16:07:24
Amanda Kolińska GIJSBERTHA
  • 1x 08/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/zwykły art.238.2.1
1 ACCEPTED 2022-10-31 14:58:55
2022-10-14 14:57:28
Danuta Radomska KANION COLORADO
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Albertowicz Viktoria Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
2011 (Mł.)
brak
2. Apostel Sara Stowarzyszenie Jeździeckie GREYS HORSES
S
Brak
3. Baran Zuzanna HiPPo Sports Team
2010 (JM.)
Brak
4. Barczyk Martyna Bpk
S
O011531
5. Bartusek Helena Vanto Jumping Team
2008 (JM.)
O050703
6. Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O049461
7. Brąclik Antonia KJ Trachy Sośnicowice
2013 (Mł.)
O066943
8. Brzoska Judyta HiPPo Sports Team
2008 (JM.)
Brak
9. Brzozowska Oliwia KJ Royal Opole
2008 (JM.)
O055105
10. Buczyńska Julia Piaff Equestrian
2009 (JM.)
brak
11. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
12. Ciechanowicz Natalia Klub Jeździecki Metpol
2006 (J.)
O067323
13. Czapla Urszula LKJ Deresz Siemianowice Śląskie
2011 (Mł.)
O074843
14. Czarkowska Michalina KJ Royal Opole
2009 (JM.)
O053206
15. Czarkowski Franciszek KJ Royal Opole
2007 (JM.)
O058818
16. Drewniany Kinga JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2007 (JM.)
O051070
17. Emilia Kondysiak Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
2011 (Mł.)
O061175
18. Famuła Wiktoria Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
2007 (JM.)
brak
19. Filusz Krzysztof Brak
S
O053793
20. Filusz Martyna Brak
2007 (JM.)
O055286
21. Florkowska Lena Klub Jeździecki Zbrosławice
2008 (JM.)
Brak
22. Fros Wiktoria Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
2006 (J.)
brak
23. Gardeła Emilia Bpk
2007 (JM.)
O057114
24. Garus Karolina brak
2015 (Mł.)
brak
25. Garus Katarzyna Brak
2017 (Mł.)
Brak
26. Gibesova Tereza HF Kravare
2001 (MJ.)
Brak
27. Główczyńska Oliwia KJ Trachy Sośnicowice
2005 (J.)
O047087
28. Gordzielik Mateusz KJ Borycz
2011 (Mł.)
O072705
29. Grobelny Martyna KJ Trachy Sośnicowice
2010 (JM.)
O050095
30. Grodska Iga JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2010 (JM.)
O057054
31. Grodska Magdalena BPK
S
O007480
32. Grzesik Irena BPK
S
brak
33. Hajzyk Natalia Brak
2013 (Mł.)
Brak
34. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (J.)
O039243
35. Hoffmann Lena Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2009 (JM.)
brak
brak
36. Hrabowska Yaroslava bpk mal
S
O069807
37. Hrabowska Yaroslava bpk mal
S
O069807
38. Jagielska Julia LKJ OLIMP Prudnik
2006 (J.)
O064301
39. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
S
O022993
40. Janasik Dobrosława AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
S
O012347
41. Janus Sonia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O041054
42. Jurkiewicz Amelia KJ Pałac Wysoka
2008 (JM.)
O064050
43. Kaczka Marta BPK
2009 (JM.)
---
---
44. Kaduk Wiktoria KJ TRACHY GLIWICE
2001 (MJ.)
O064728
45. Kapłon Alana Stowarzyszenie Jeździeckie GREYS HORSES
2013 (Mł.)
Brak
46. Kasztan Martyna Bez Przynależności Klubowej K P O
2009 (JM.)
O071898
.
47. Kaszuba Dominika Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2001 (MJ.)
O037073
48. Klimczyk Aleksandra Bez Przynależności Klubowej K P O
S
O025685
49. Kolasa Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2008 (JM.)
O062557
50. Kolińska Amanda KJ Vena Rogoźnik
2006 (J.)
O036860
51. Kołodziej Monika KJ Profit Orzesze
S
O018605
52. Kopka Natalia Piaff Equestrian
2012 (Mł.)
O069242
53. Korzybska Emilia bpk
2008 (JM.)
O066072
54. Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O000276
55. Kot Martyna LJKS Eldorado Świerklany
2006 (J.)
O057922
56. Kotwasińska Martyna KJ Trachy Gliwice
S
O070307
57. Kowolik Marcelina Klub Jeździecki Metpol
2012 (Mł.)
--
58. Koza Paulina Trachy Szośnicowice
59. Kozioł Grażyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O045016
76080203185
60. Krawiec Martyna KJ Pałac Wysoka
2009 (JM.)
O063250
61. Kremer Julia LKJ Ochaby
2007 (JM.)
O047814
62. Kucharska Maja Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2010 (JM.)
O060729
63. Kuczmera Rafał Klub Jeździecki Borycz
S
Brak
64. Kurková Anna KJ Pałac Wysoka
S
O079992
65. Lenart Marko LKJ Moszna
S
O024014
66. Lepich Patrycja Bpk
2002 (MJ.)
Brak
67. Leżucha Magdalena KJ VENA Rogoźnik
2011 (Mł.)
O067049
68. Łaskarzewska Marcela LKJ Ostroga Opole
S
O045608
69. Małkusz Laura Stowarzyszenie Jeździeckie GREYS HORSES
2004 (J.)
Brak
70. Materlik Monika Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
S
O028995
71. Matla Patrycja BPK
S
O073525
72. Mikiel Zuzanna KJ Pałac Wysoka
2011 (Mł.)
Brak
73. Mrugała Mateusz LKJ Moszna
S
O001949
74. Mrugała Mateusz LKJ Moszna
S
O001949
75. Mrugała Mateusz LKJ MOSZNA
S
O001949
76. Musiał Zofia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2010 (JM.)
O066192
77. Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
S
O022127
78. Nogaj Aneta JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O063027
79. Nowak Lena ---
2010 (JM.)
---
---
80. Olszowski Marcin Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O039683
81. Pasierowski Grzegorz Niezrzeszony
S
brak
82. Piechota Hanna Klub Jeździecki Borycz
2011 (Mł.)
BRAK
83. Pinocy Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2012 (Mł.)
O064922
84. Piwowar Olga Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2009 (JM.)
O065260
85. Płocica Julia HiPPo Sports Team
2006 (J.)
brak
86. Podleśny Weronika BPK
2005 (J.)
0065791
87. Polak Wioletta Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
S
brak
88. Poloczek Martyna LZJ Drama Zbrosławice
2007 (JM.)
O053115
89. Przybyła Julia Bpk SLA
2005 (J.)
O048669
90. Puda Hanna BPK
2008 (JM.)
.
91. Pytka Natalia BPK
2007 (JM.)
brak
92. Radomska Danuta bpk
2005 (J.)
bark
93. Radwańska Julia Bez Przynależności Klubowej
S
O047813
94. Sekieta Julia Stajnia na Warszawskiej
2010 (JM.)
brak
95. Sikacka Jolanta Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
2006 (J.)
O056388
96. Skorupa Wiktoria LKJ Ochaby
2003 (MJ.)
O044731
97. Skrobich Martyna Klub Jeździecki Metpol
2011 (Mł.)
O063352
98. Soboń Magdalena BPK
S
O036054
99. Spek Wiktoria Ludowy Jeździecki Klub Ludowy Plessówka
2007 (JM.)
none
100. Sromek Vivien Brak
2011 (Mł.)
Brak
101. Suchecka Marta KJ Pałac Wysoka
2009 (JM.)
brak
102. Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O035256
10266929
103. Szotek Leszek Bpk
S
O043264
104. Szpryngiel Aleksandra KJ Royal Opole
S
O023728
105. Szyguła Klara LKJ Deresz Siemianowice
2017 (Mł.)
106. Szyndzielorz Alicja Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2010 (JM.)
O069966
107. Taras Natalia Niezrzeszona
2007 (JM.)
O054255
108. Tomczak Ula KJ Pałac Wysoka
2014 (Mł.)
Brak
109. Tracz Aleksandra AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2001 (MJ.)
brak
110. Tustanowska Joanna AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2005 (J.)
BRAK
111. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
112. Wachułka Eliza LKJ OSTROGA OPOLE
2008 (JM.)
O058031
113. Wacławczyk Kinga Bez Przynależności Klubowej K P O
2005 (J.)
Brak
114. Walczuch Roksana SKJ Omega
S
O033441
115. Warcholińska Wiktoria Piaff Equestrian
2007 (JM.)
O069731
116. Welka Zofia BPK
2004 (J.)
brak
117. Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
2003 (MJ.)
O045616
118. Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
119. Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
120. Wirek Aleksandra Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
S
O033414
121. Wojtyczka Olimpia JKS Desant
2009 (JM.)
O065406
122. Wolańska Klaudia Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
2002 (MJ.)
O044799
123. Wycisk Wiktoria bez przynależności klubowej
2002 (MJ.)
brak
124. Zając Natalia HiPPo Sports Team
2007 (JM.)
O064032
125. Żukowska Maria LKJ Deresz Siemianowice
2002 (MJ.)
O036163
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

104

ABIGEJ II ZW Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 wałach ciemnogniada/170 F: Hippica Andiamo
M: Ajka
Brak 616009540017118
2.

102

AGA LADY Pełne Krwi Angielskiej CZE 2015 klacz skarogniada/163 F: Tiger Cofi(JPN)
M: ABBA (CZE)
Brak *37/15*
3.

105

AIRA SP POL 2009 Klacz skarogniada/164 F: Marafon
M: Alba
brak 616009690061609
4.

136

AKIRA Niemiecki Koń Sportowy POL 2016 klacz gniada/166 F: Aladin
M: Aladina
K031508 DE455879019416
5.

101

ALBERJIM SP POL 2011 wałach gniada/-0 F: -
M: -
K021541 616009540057011
6.

156

ALTAR ŚLĄSKA POL 2009 wałach gniada/170 F: Basza
M: Arabella
Brak POL 008690059409
7.

75

ALWARO AA ANGLOARABSKA POL 2016 wałach gniada/165 F: Barnaba
M: Armenia
K030912 -
8.

87

ANABELL ZW Szlachetna Półkrew POL 2011 klacz gniada/168 F: Pauillac De Meia Lua
M: Ajka
LZRWZJ/2041/22 616009540106811
9.

139

ANAPON MOONLIGHT STAR KUC WALIJSKI POL 2016 wałach kara/kuc:121 F: Karlos II /
M: Anapon Moonlight /
K034119 616013610076416
10.

155

ANDROMEDA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Ekwador / Cajero / Caretino
M: Aria / Candiavolo
K029282 616009690098513
11.

142

ANIOŁEK KOŃ MAŁY POL 2013 Wałach bułana F: NN
M: NN
brak
12.

57

B LADY LOOPING Szlachetna Półkrew POL 2016 klacz gniada/160 F: Böckmann's Looping
M: Borówka
K029706 616009540105016
13.

99

BABY BOY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach siwa/168 F: Pielgrzym / As Trefl
M: Burza / Bój
K033639 616009520102717
14.

148

BAJKOWY KSIAŻĘ KUC FELIŃSKI POL 2014 wałach srokata/kuc:136 F: Wicher / Klejnot
M: Bajka / Waron
K031014 616013670099114
15.

34

BAKKOMA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: HIPPICA KOH I NOOR
M: BAKWARTA
K030768 616009540026015
16.

144

BAMBINO KUC POL 2010 wałach srokata/kuc:145 F: nn
M: nn
K033781 brak
17.

128

BARSONY SP HUN 2013 wałach gniada F: Koszal /
M: Szikrazo Bambi / Szikrazo 1 Zoran
K024247 348199CD1303800
18.

49

BATUCADA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz siwa/173 F: TJUNGSKE
M: BEBEL GILBERTO
K030247 616007590171316
19.

86

BEAU DU SANCY OLD POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Newada / Dido
K018025 DE433331655510
20.

123

BIJOU BE OS POL 2006 ogier kasztanowata/168 F: Balou Du Rouet/Baloubet Du Rouet
M: Caroso/Canabis
brak DE418180151606
21.

17

BLUERO B SP POL 2018 wałach gniada/165 F: Zulus
M: Blue Lady
K034952 616098200243666
22.

9

BOBBY BLUE EYE Irish Cob Partbred NED 2010 wałach srokata/160 F: brak
M: brak
brak 52801098003
23.

24

BONITA SP POL 2011 klacz gniada/160 F: Novum
M: Bianca
brak 616009540040011
24.

7

BRANDO PSP POL 2008 wałach gniada/172 F: Candiavolo
M: Bellinda
K016899 616009690190108
25.

120

CAGLIARI ZAISS UWP UKR 2017 wałach gniada/175 F: Cezar
M: Quinn
K034035 010666
26.

77

CALISTA SP POL 2014 klacz siwa/170 F: Bolero De Revel
M: Charly Z
K031256 Brak
27.

96

CALLIE WESTFALSKA POL 2016 klacz ciemnogniada/175 F: Cotton Club
M: La Gloria
K029663 DE441411199816
28.

80

CARGO HANOWERSKA POL 2005 wałach gniada/155 F: Cashman
M: Glasnost
K009544 DE431316567405
29.

73

CARLOS MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach siwa/168 F: Aperitif
M: Lukrecja
K024288 6160065910922
30.

78

CAYENNE Szlachetna Półkrew POL 2017 ogier gniada/175 F: Cassilano/ Cassini I
M: Abigel/ Accarat
K034213 MMF173440210
31.

70

CELINE KUC POL NN wałach siwa/kuc:131 F: NN
M: NN
K033177 616098100053464
32.

82

CHARLOTTE M Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 klacz gniada/170 F: Bijou Be
M: Copacabana K
K030762 616009690020115
33.

89

COFFEE 23 HOL GER 2011 wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quinara/ Quidam de Revel
K021899 DE421000520311
34.

31

CORNET’S BAMBINO MZ Z ZAN POL 2016 wałach siwa/164 F: Cornet Obolensky
M: W- quinett
Brak Brak
35.

1

CUBA LIBRE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach skarogniada/174 F: TREFL
M: CZATA
K025505 616 009 66 08484 13
36.

39

DAILY JOY WIELKOPOLSKA POL 2018 klacz gniada/168 F: Tjungske
M: Diora ZK
brak 616 007 59 20289 18
37.

43

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 wałach ciemnogniada/178 F: Sam R /
M: Whitney V / Abke
K022875 528003200809086
38.

56

DECYBEL FIRST MŁP. POL 2015 Wałach siwa/166 F: Decybel I
M: Dina
K029852 brak
39.

62

DELI PLAN Pełne Krwi Angielskie CZE 2011 klacz siwa/158 F: Enjoy Plan
M: Delinka
Brak 203CZE000178110
40.

16

DISCOVERY KUC POL 2012 wałach ciemnokasztanowata/kuc:155 F: Strayer’s Samson
M: Dora
K026205 616013670113812
41.

48

DOLMET MILLY LAFORET Szlachetna Półkrew POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: Louis
M: Korys Meduza
. POL009540129806
42.

159

DON CAMILLO SP POL 2004 wałach gniada/168 F: Wiliam
M: Dobrawa
Brak POL 009540088704
43.

143

DORA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
brak
44.

98

DR HAUSE TRAKEŃSKI POL 2013 ogier kara/165 F: Herbskoenig / Interconti
M: Jarosław Skrzypiec
K024042 616003010085113
45.

45

EAST WOOD KWPN POL 2009 wałach gniada/173 F: Lordanos / Landos
M: Lorite / Goodtimes
K026668 528003200907591
46.

61

EIRA KUC CZE 2006 klacz siwa/kuc:134 F: NN
M: Ema
Brak 203011996768006
47.

68

EL CAMP Polski Koń Sportowy POL 2003 wałach gniada/175 F: Campari M
M: Eleine
K007514 POL009690042403
48.

14

EL NINO M PKSP POL 2015 wałach gniada/168 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Elegancja M / Faust Z
K031114 616009690057915
49.

152

ELF KUC FELIŃSKI POL 2002 wałach bułana/kuc:142 F: Camus
M: Emancja
K006585 brak
50.

83

EMIR WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/163 F: BANKIET
M: EPOKA
BRAK 616007670019515
51.

29

EQUESTRIA PP PKS POL 2018 klacz kasztanowata/163 F: Joyride
M: Enigma
Brak 616009670051018
52.

40

ERISSA SP POL 2013 klacz kasztanowata/176 F: Irches
M: Erma
K023444 616009690058313
53.

113

ESSTORIA PP WIELKOPOLSKA POL 2018 klacz kasztanowata/164 F: JOYRIDE
M: EUFORIA
BRAK 616007670051218
54.

107

ETI QUEEN SP POL 2008 klacz gniada/165 F: New World
M: Ethel
K020844 616009530142408
55.

85

EXCELLENT CHOICE SP POL 2016 wałach ciemnogniada/175 cm F: Hippica Koh-I-Noor
M: Escada As Erica
K028925 616009540075916
56.

79

FALCO KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:130 F: Nn
M: Nn
brak 703002004903713
57.

135

FIONA KUC POL 2009 klacz kara/kuc:144 F: .
M: .
Brak .
58.

131

FREZIE KUC POL 2006 klacz gniada/kuc:140 F: Pietrek
M: Frotka / Jantar
K028581 013660581606
59.

72

G KWPN POL 2011 wałach gniada/170 F: Carlton Hill Vdl
M: Wietske Fan De Prajkti Skaolle
Brak Brak
60.

74

GASPARD SP POL 2017 wałach ciemnogniada/178 F: Vector
M: New Ganja
K031883 616009540093017
61.

2

GIJSBERTHA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/162 F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
K019692 528003201111872
62.

28

GOLDQUIDAME L Polski Koń Szlachetnu Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada/158 F: LEVANTINO L
M: GOLDMAEDEL
K018177 616009610241811
63.

42

GOLIAS KUC CZE 2004 wałach kasztanowata/kuc:137 cm F: NN/
M: NN/NN
K029233 000044989
64.

110

GOOD FELLOW SP POL 2011 wałach gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Garantine / nn
K021887 616009690138711
65.

157

GRACE OLDENBURSKA POL 2007 klacz gniada/167 F: Stalon
M: Galatea
K023809 433331562507
66.

138

H. OBERLINA B KWPN NED 2012 klacz skarogniada/163 F: Vleut / Quick Star
M: Toberlina / Voltaire
K021852 528003201203839
67.

41

HARNAŚ SP POL 2014 wałach ciemnogniada/165 F: Farmer
M: Heliana
K032865 616009640073114
68.

114

HOT SPOT GG Duutsches Reitpony POL 2005 ogier kara/kuc:148 F: HATTRICK
M: CROWN IKONE
K027183 DE422220077805
69.

150

HYPNODANCER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 28.02.2016 wałach gniada/183 F: Quinar
M: Gilette
brak 616 009 59 00226 16
70.

60

IKARIA WB CZE 2017 klacz kasztanowata/160 F: Magic Kimberly April
M: Dizzy
Brak 203011998935517
71.

147

IMPRESSION Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 klacz inna/kuc:139 F: Izander
M: Iluzja
brak 616013681030814
72.

106

INDIANA SP POL 2017 klacz kasztanowata/160 F: Tjungske / Carthago Z
M: Ira-J / Lord Star
K033192 616 009 59 20270 17
73.

137

JACKONDER SP POL 2009 wałach gniada/166 F: Contendor / Contendro
M: Jagoda / Jowisz
K015506 616007680104909
74.

50

JACKSON Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2009 wałach gniada/175 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: LIZZY
K029677 056-002-W00293652
75.

126

JUDY TINKER ISL 2009 Klacz srokata/kuc:138 F: -
M: -
-
76.

71

JUST ONE LOVE WIMPY KOŃ MAŁY POL 2016 wałach kasztanowata/kuc:146 F: KS WHIZAWAY
M: JUSTANOTHER LITTLE STEP
brak 616999530180216
77.

117

KALIFORNIA HIPPICA OS POL 2016 klacz gniada/168 F: Kannan
M: California Hippica
K033662 DE 418180318116
78.

47

KANION COLORADO SP POL 2015 wałach kara/162cm F: Santiego
M: Kenia
Brak B0112268S
79.

118

KANTATA HIPPICA OS POL 2015 klacz gniada/169 F: Kannan
M: Casablanca Hippica
K033663 DE418182524915
80.

146

KARINO NN POL None gelding other/mk:155 F: Nn
M: Nn
K025504 None
81.

69

KASAFI SP POL 2009 wałach gniada/175 F: Guffi
M: Kasandra
K022153 616009670088809
82.

119

KASHMIR HIPPICA OS POL 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Kannan
M: Heartbreaker
K023053 Brak
83.

141

KASJOPAYA XX SLO 2005 klacz gniada/165 F: Sebastian
M: Klimke
Brak SLO93850302945
84.

76

KIARA SP POL 2018 klacz kasztanowata/155 F: Adorator
M: Kalipsa
Brak 616009670062018
85.

97

KINGA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2003 klacz gniada/168 F: Graf Quidam
M: Krajka
Brak 616009540078203
86.

27

KOLORADO SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: NN
M: NN
K026857 616098200147275
87.

134

LACKY KUC POL 2005 wałach srokata/kuc:xx F: Czyżyk
M: Lena
xx 013610206505
88.

13

LANDCASTLE PKSP POL 2017 wałach siwa/174 F: Castle Rock
M: Landabell
brak 616009520094417
89.

67

LEDANAJA II W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz siwa/164 F: Desant
M: Lukarina
K0Z2200 POL009540111107
90.

109

LOMBIQUEEN SP POL 2006 klacz gniada/170 F: Qumball
M: Lombardia
K014140 POL009540049706
91.

84

LUCKY BOY TYP KUC POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Nn
M: Nn
Brak 616999520168610
92.

92

LUNA TYP SZLACHETNY POL 2012 klacz skarogniada/165 F: NN
M: NN
brak 616999690073212
93.

130

MAKS KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
K018799 POL013610202007
94.

32

MALIBU Szlachetna Półkrew POL 2012 wałach gniada/167 F: Böckmann's Looping
M: Korys Meduza
K021658 6160090054812
95.

127

METAXA SP POL 2015 klacz gniada/171 F: Nimmerdor I / Nimmerdor
M: Metallica / Faust Z
K030897 616009690046515
96.

8

MILWIA MŁP POL 2011 klacz kasztanowata/164 F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
K019602 616006690084311
97.

103

MUNDIAL WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach kara/170 F: Concord
M: Megi
K033655 616007610107118
98.

19

N-OLIMPIA HUCULSKA POL 2014 klacz srokata/140 cm F: Wigwam
M: N-Oliwia
K035154 616012660366114
99.

133

NARCYZ KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:115 F: torenhoeven's milo
M: niagara
K032385 616013610034314
100.

88

NEQUEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: EULAMAR
M: NEQUITA/QULESTER
K029024 616 009 69 00512 16
101.

33

NERON WLKP POL 2017 wałach gniada/165 F: Kirkor / Mywill
M: Najka / Evento
K031610 616098200229400
102.

158

NIKITA KUC POL 2015 klacz myszata/kuc:140 F: Carmana's Neptun
M: Nokia
K030110 616013600048815
103.

46

NIKITA KUC POL 2015 klacz myszata/kuc:129 F: Carmana’s Neptun
M: Nokia
K030110 616013600048815
104.

66

OCCTOPUS SP POL 2000 wałach gniada/mk:150cm F: Dethmer
M: Osterdooinen
09324 Brak
105.

5

OLEK SP POL 2005 wałach gniada/165 F: NN
M: Olga
None PL 999 54 01061 05
106.

145

OLIMPIA SP POL 2010 klacz siwa/162 F: Kabaret
M: OkazjA
K031061 Brak
107.

108

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
K018730 616007680003111
108.

94

OLLY FELL PONY POL 2009 klacz kara/kuc:140 F: Waverhead Monty II
M: Drybarrows Maise
Brak 528014200900751
109.

63

OPIUM W SP POL 2013 klacz gniada/170 F: Bijou Be
M: Osada W
K024600 K024600
110.

10

OREGON HUCUL POL 2015 wałach gniada/kuc:138 F: Bandita
M: Orfika-Tabun
Nn 616012610172115
111.

90

OSKAR BLUE OLD GER 2009 wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403 DE418180067809
112.

116

P-BIG RED SP POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Bijou be
M: Pamella
K033243 616013690030016
113.

65

PABLO PAERO DRP POL 2016 ogier gniada/kuc:144 F: Coelenhage's Purple Rain
M: Silvermonds Jody Fire
brak .
114.

121

PALOMA KUC FELIŃSKI POL 2009 klacz gniada/kuc:143 F: Harbin
M: Pacynka
brak brak
115.

91

PASJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 24.02.2009 klacz gniada/170cm F: Kirkor
M: Pokusa
K033679 POL 009 61 00049 09
116.

132

PEONIA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/158 F: Patryk
M: Cedra
Brak 616066570097311
117.

58

PEPSI SP POL 2009 klacz skarogniada/162 F: Dantes Blue Mount
M: Tora
Brak 616013690086409
118.

149

PICASSO KUC POL 2012-06-12 wałach srokata/kuc:110 F: Apasjonata Saganek
M: Perełka
Brak 616098100009369
119.

64

POGORIA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz siwa/163 F: Wiking W
M: Princessa W
K014364 009540095106
120.

44

POKUSA SP POL 2017 klacz kasztanowata/164 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Pasja
K032867 616009540014017
121.

151

POWIEW TRAK POL 2013 Ogier kara F: Czar
M: Prowansja
K024107
122.

11

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
K014139
123.

59

RAVIOLA Czeski Gorącokrwisty POL 2004 klacz kasztanowata/170 F: Radegast S.V
M: Regata
brak 203009226585404
124.

20

ROY DAGES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 wałach jasnokasztanowata/160 F: DŻAGAS
M: ROSA
K034326 616098200299800
125.

95

SANGRITA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz kasztanowata/168 F: Sentender
M: Świtezianka
K030922 616006550078212
126.

26

SMUGA M SP POL 2015 klacz gniada/169 F: Cassilio
M: Selene M
K028393 616009690057815
127.

12

SOLERO'S FAIRYTALE K BAYER POL 2010 wałach skarogniada/- F: Samorano
M: Lady Rubma
K029777 DE 481810190910 DE 481810190910
128.

140

SONATA F SP POL 2004 wałach ciemnogniada/170 F: Senat
M: Sentencja
K034351 8482910395004
129.

115

TEOFIL KUC POL 2017 wałach myszata/kuc:140 F: Jawor
M: Telimena pałac
. 616013670063417
130.

30

TOFIX KUC POL 2005 wałach gniada/kuc:148 F: Martell / Maritim
M: Tosca / Ardahan
K015289 POL013660440705
131.

154

TOP BIJOU OS POL 2014 Wałach gniada/172 F: BIJOU BE
M: TOPSYTURVY D
K027171
132.

122

TOSIA NN POL 2008 klacz gniada/mk:150 F: -
M: -
- 616999690191407
133.

18

TOSKAN Polski Koń Szlachetny Pół Krwi POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Ordon
M: Tiffany
K035027 616009540095210
134.

100

TYNPORTH CHACHA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/131 F: .
M: .
1 ***
135.

153

UMBERTO KUC CONNEMARA POL 2018 wałach siwa/kuc:149 F: LORD CASTLEMAINE
M: URSALA
Brak 616013670072118
136.

15

VOSSIE KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:140 F: NN
M: NN
K026681 528015120120257
137.

129

WIKA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/183 F: Cytrus
M: Wenicja
brak 616006570170514
Rider Club
Competition
Prize
Bartusek Helena Vanto Jumping Team
70
120
SUM:
190.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
150
270
150
SUM:
570.00
Ciechanowicz Natalia Klub Jeździecki Metpol
50
SUM:
50.00
Drewniany Kinga JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
50
SUM:
50.00
Filusz Krzysztof Brak
150
SUM:
150.00
Filusz Martyna Brak
100
50
SUM:
150.00
Grobelny Martyna KJ Trachy Sośnicowice
70
100
SUM:
170.00
Grodska Iga JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
70
SUM:
70.00
Hilla Martyna KJ Okoły
120
50
80
SUM:
250.00
Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
50
SUM:
50.00
Janus Sonia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
220
200
SUM:
420.00
Kałwa Kamila Jurajski LKJ w Udorzu
150
SUM:
150.00
Kolińska Amanda KJ Vena Rogoźnik
250
SUM:
250.00
Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
60
SUM:
60.00
Kot Martyna LJKS Eldorado Świerklany
50
SUM:
50.00
Kurková Anna KJ Pałac Wysoka
80
120
SUM:
200.00
Łaskarzewska Marcela LKJ Ostroga Opole
80
SUM:
80.00
Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
60
SUM:
60.00
Olszowski Marcin Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
70
SUM:
70.00
Radwańska Julia Bez Przynależności Klubowej
120
SUM:
120.00
Skorupa Wiktoria LKJ Ochaby
80
220
SUM:
300.00
Szpryngiel Aleksandra KJ Royal Opole
250
270
SUM:
520.00
Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
200
SUM:
200.00
Wojtyczka Olimpia JKS Desant
120
SUM:
120.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Albertowicz Viktoria
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
2022-11-06
1
2022-11-06
16
Apostel Sara
Stowarzyszenie Jeździeckie GREYS HORSES
PEPSI (58)
2022-11-06
26
2022-11-06
24
Baran Zuzanna
HiPPo Sports Team
ANIOŁEK (142)
2022-11-06
22
2022-11-06
18
Barczyk Martyna
Bpk
ALBERJIM (101)
2022-11-06
13
2022-11-06
Bartusek Helena
Vanto Jumping Team
2022-11-05
3
70
2022-11-05
2
120
Bomba Bartosz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
TEOFIL (115)
2022-11-06
20
2022-11-06
1
Brzoska Judyta
HiPPo Sports Team
DORA (143)
2022-11-06
19
2022-11-06
Brzozowska Oliwia
KJ Royal Opole
NERON (33)
2022-11-05
20
2022-11-05
2022-11-06
16
2022-11-06
Buczyńska Julia
Piaff Equestrian
PALOMA (121)
2022-11-06
1
2022-11-06
1
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2022-11-05
3
150
2022-11-05
1
270
2022-11-06
3
150
2022-11-06
3
Ciechanowicz Natalia
Klub Jeździecki Metpol
2022-11-05
3
50
2022-11-05
Czapla Urszula
LKJ Deresz Siemianowice Śląskie
2022-11-05
12
2022-11-05
21
Czarkowska Michalina
KJ Royal Opole
AKIRA (136)
2022-11-05
1
2022-11-05
1
Czarkowski Franciszek
KJ Royal Opole
JACKONDER (137)
2022-11-05
2022-11-05
Drewniany Kinga
JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2022-11-05
1
2022-11-05
1
2022-11-06
13
2022-11-05
4
50
2022-11-05
2022-11-06
24
2022-11-06
19
Emilia Kondysiak
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
KARINO (146)
2022-11-06
1
2022-11-06
1
Famuła Wiktoria
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
2022-11-06
1
2022-11-06
20
Filusz Krzysztof
Brak
SMUGA M (26)
2022-11-05
1
150
2022-11-05
Filusz Martyna
Brak
2022-11-05
1
100
2022-11-05
4
50
Florkowska Lena
Klub Jeździecki Zbrosławice
BRANDO (7)
2022-11-05
1
2022-11-05
1
Fros Wiktoria
Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
BONITA (24)
2022-11-05
24
2022-11-05
1
Gardeła Emilia
Bpk
2022-11-06
13
2022-11-06
Garus Karolina
brak
LACKY (134)
2022-11-05
2022-11-06
Garus Katarzyna
Brak
LACKY (134)
2022-11-05
2022-11-06
Gibesova Tereza
HF Kravare
AGA LADY (102)
2022-11-05
1
2022-11-05
23
2022-11-06
25
2022-11-06
1
Główczyńska Oliwia
KJ Trachy Sośnicowice
2022-11-06
10
2022-11-06
Gordzielik Mateusz
KJ Borycz
TOFIX (30)
2022-11-05
1
2022-11-05
9
2022-11-06
17
2022-11-06
Grobelny Martyna
KJ Trachy Sośnicowice
MAKS (130)
2022-11-06
2
70
2022-11-06
FREZIE (131)
2022-11-06
1
100
2022-11-06
Grodska Iga
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2022-11-05
2
70
2022-11-05
20
2022-11-06
8
2022-11-06
12
Grodska Magdalena
BPK
2022-11-05
36
2022-11-05
21
2022-11-06
1
2022-11-06
1
Grzesik Irena
BPK
2022-11-05
1
2022-11-05
1
Hajzyk Natalia
Brak
2022-11-05
2022-11-05
16
Hilla Martyna
KJ Okoły
METAXA (127)
2022-11-06
2
120
2022-11-06
11
BARSONY (128)
2022-11-06
4
50
2022-11-06
3
80
Hoffmann Lena
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
CELINE (70)
2022-11-05
1
2022-11-05
1
2022-11-06
1
2022-11-06
1
Hrabowska Yaroslava
bpk mal
2022-11-05
2022-11-05
16
2022-11-06
5
2022-11-06
Hrabowska Yaroslava
bpk mal
2022-11-05
16
2022-11-05
11
2022-11-06
20
2022-11-06
18
Jagielska Julia
LKJ OLIMP Prudnik
MILWIA (8)
2022-11-05
14
2022-11-05
2022-11-06
7
2022-11-06
17
Jaglarz Julia
Vanto Jumping Team
2022-11-05
1
2022-11-05
5
2022-11-06
3
50
2022-11-06
Janasik Dobrosława
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
UMBERTO (153)
2022-11-06
21
2022-11-06
16
TOP BIJOU (154)
2022-11-05
25
2022-11-05
2022-11-06
11
2022-11-06
24
Janus Sonia
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2022-11-05
9
2022-11-05
2
220
2022-11-06
2
200
2022-11-06
Jurkiewicz Amelia
KJ Pałac Wysoka
EIRA (61)
2022-11-05
1
2022-11-05
15
2022-11-06
1
2022-11-06
12
2022-11-05
7
2022-11-05
13
2022-11-06
7
2022-11-06
5
Kaczka Marta
BPK
TOSIA (122)
2022-11-05
1
2022-11-05
1
Kaduk Wiktoria
KJ TRACHY GLIWICE
EL CAMP (68)
2022-11-05
24
2022-11-05
1
2022-11-06
2022-11-06
6
Kałwa Kamila
Jurajski LKJ w Udorzu
DENIRO (81)
2022-11-06
1
150
2022-11-06
8
Kapłon Alana
Stowarzyszenie Jeździeckie GREYS HORSES
PEPSI (58)
2022-11-05
14
2022-11-05
14
Kasztan Martyna
Bez Przynależności Klubowej K P O
2022-11-06
1
2022-11-06
1
Kaszuba Dominika
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
CAYENNE (78)
2022-11-06
9
2022-11-06
Klimczyk Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej K P O
2022-11-05
1
2022-11-05
1
2022-11-06
1
2022-11-06
1
Kolasa Emilia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
P-BIG RED (116)
2022-11-05
6
2022-11-05
5
2022-11-06
22
2022-11-06
Kolińska Amanda
KJ Vena Rogoźnik
2022-11-05
1
250
2022-11-05
Kołodziej Monika
KJ Profit Orzesze
INDIANA (106)
2022-11-05
23
2022-11-05
Kopka Natalia
Piaff Equestrian
PALOMA (121)
2022-11-05
1
2022-11-05
15
ELF (152)
2022-11-06
1
2022-11-06
1
Korzybska Emilia
bpk
MALIBU (32)
2022-11-06
1
2022-11-06
1
Kostrzewski Zbigniew
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2022-11-05
7
2022-11-05
2022-11-06
18
2022-11-06
5
2022-11-05
9
2022-11-05
4
60
2022-11-06
2022-11-06
16
Kot Martyna
LJKS Eldorado Świerklany
2022-11-06
4
50
2022-11-06
15
Kotwasińska Martyna
KJ Trachy Gliwice
CARGO (80)
2022-11-05
18
2022-11-05
1
2022-11-06
1
2022-11-06
1
Kowolik Marcelina
Klub Jeździecki Metpol
NARCYZ (133)
2022-11-05
2022-11-05
Koza Paulina
Trachy Szośnicowice
NIKITA (158)
2022-11-05
15
2022-11-05
1
Kozioł Grażyna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
KASAFI (69)
2022-11-05
21
2022-11-05
2022-11-06
21
2022-11-06
Krawiec Martyna
KJ Pałac Wysoka
2022-11-06
1
2022-11-06
24
2022-11-05
1
2022-11-05
1
Kremer Julia
LKJ Ochaby
CARLOS (73)
2022-11-05
8
2022-11-05
15
2022-11-06
8
2022-11-06
9
GASPARD (74)
2022-11-05
10
2022-11-05
11
2022-11-06
18
2022-11-06
23
Kucharska Maja
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
VOSSIE (15)
2022-11-05
1
2022-11-05
1
2022-11-06
27
2022-11-06
1
Kuczmera Rafał
Klub Jeździecki Borycz
2022-11-05
33
2022-11-05
23
2022-11-06
1
2022-11-06
1
Kurková Anna
KJ Pałac Wysoka
IKARIA (60)
2022-11-05
2
80
2022-11-05
7
2022-11-06
1
120
2022-11-06
23
Lenart Marko
LKJ Moszna
2022-11-05
2022-11-05
12
NEQUEL (88)
2022-11-06
20
2022-11-06
9
Lepich Patrycja
Bpk
ALTAR (156)
2022-11-05
15
2022-11-05
1
GRACE (157)
2022-11-05
1
2022-11-05
1
Leżucha Magdalena
KJ VENA Rogoźnik
2022-11-05
13
2022-11-05
18
2022-11-06
19
2022-11-06
Łaskarzewska Marcela
LKJ Ostroga Opole
2022-11-05
6
2022-11-05
2022-11-06
2
80
2022-11-06
22
Małkusz Laura
Stowarzyszenie Jeździeckie GREYS HORSES
KIARA (76)
2022-11-05
15
2022-11-05
24
2022-11-06
1
2022-11-06
1
Materlik Monika
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
2022-11-05
2022-11-05
Matla Patrycja
BPK
CALLIE (96)
2022-11-05
4
2022-11-05
2
Mikiel Zuzanna
KJ Pałac Wysoka
OREGON (10)
2022-11-05
1
2022-11-05
17
2022-11-06
20
2022-11-06
27
Mrugała Mateusz
LKJ Moszna
ERISSA (40)
2022-11-05
6
2022-11-05
2022-11-06
12
2022-11-06
7
Mrugała Mateusz
LKJ Moszna
HARNAŚ (41)
2022-11-05
9
2022-11-05
5
2022-11-06
10
2022-11-06
5
Mrugała Mateusz
LKJ MOSZNA
2022-11-05
1
2022-11-05
33
2022-11-06
14
2022-11-06
Musiał Zofia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2022-11-06
1
2022-11-06
20
Nabiałczyk Natalia
LKJ Ostroga Opole
2022-11-05
5
2022-11-05
7
2022-11-06
4
60
2022-11-06
10
Nogaj Aneta
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
MUNDIAL (103)
2022-11-06
1
2022-11-06
10
Nowak Lena
---
JUDY (126)
2022-11-05
1
2022-11-05
1
Olszowski Marcin
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2022-11-06
3
70
2022-11-06
POWIEW (151)
2022-11-06
14
2022-11-06
14
Pasierowski Grzegorz
Niezrzeszony
AIRA (105)
2022-11-05
24
2022-11-05
24
Piechota Hanna
Klub Jeździecki Borycz
2022-11-05
1
2022-11-05
1
2022-11-06
1
2022-11-06
20
Pinocy Wiktoria
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
FIONA (135)
2022-11-06
1
2022-11-06
1
2022-11-06
1
2022-11-06
1
Piwowar Olga
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
FALCO (79)
2022-11-05
12
2022-11-05
1
2022-11-06
1
2022-11-06
1
Płocica Julia
HiPPo Sports Team
KASJOPAYA (141)
2022-11-05
15
2022-11-05
Podleśny Weronika
BPK
2022-11-05
2022-11-05
Polak Wioletta
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
BIJOU BE (123)
2022-11-05
15
2022-11-05
1
2022-11-06
1
2022-11-06
1
Przybyła Julia
Bpk SLA
2022-11-05
18
2022-11-05
2022-11-06
15
2022-11-06
Puda Hanna
BPK
PRINCE (11)
2022-11-05
1
2022-11-05
1
2022-11-06
1
2022-11-06
19
Pytka Natalia
BPK
2022-11-06
1
2022-11-06
19
Radwańska Julia
Bez Przynależności Klubowej
2022-11-05
12
2022-11-06
6
2022-11-06
8
2022-11-05
8
JACKSON (50)
2022-11-05
4
2022-11-05
3
2022-11-06
4
120
2022-11-06
4
Sekieta Julia
Stajnia na Warszawskiej
LUNA (92)
2022-11-06
20
Sikacka Jolanta
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
OLIMPIA (145)
2022-11-06
26
2022-11-06
1
Skorupa Wiktoria
LKJ Ochaby
BAKKOMA (34)
2022-11-05
3
80
2022-11-05
6
2022-11-06
6
2022-11-06
2
220
Skrobich Martyna
Klub Jeździecki Metpol
GOLIAS (42)
2022-11-05
14
2022-11-05
2022-11-06
11
2022-11-06
Soboń Magdalena
BPK
2022-11-06
1
2022-11-06
1
Spek Wiktoria
Ludowy Jeździecki Klub Ludowy Plessówka
OLEK (5)
2022-11-05
35
2022-11-05
24
Sromek Vivien
Brak
PICASSO (149)
2022-11-06
1
2022-11-06
1
Suchecka Marta
KJ Pałac Wysoka
KINGA (97)
2022-11-05
Szotek Dominika
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2022-11-05
24
2022-11-05
Szotek Leszek
Bpk
2022-11-05
8
2022-11-05
2022-11-06
20
2022-11-06
Szpryngiel Aleksandra
KJ Royal Opole
2022-11-06
1
250
2022-11-06
1
270
Szyguła Klara
LKJ Deresz Siemianowice
2022-11-05
Szyndzielorz Alicja
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2022-11-05
1
2022-11-05
1
2022-11-06
1
2022-11-06
19
Taras Natalia
Niezrzeszona
PASJA (91)
2022-11-06
2022-11-06
1
2022-11-05
1
2022-11-05
1
Tomczak Ula
KJ Pałac Wysoka
OLLY (94)
2022-11-05
2022-11-05
2022-11-06
2022-11-06
Tracz Aleksandra
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
WIKA (129)
2022-11-05
1
2022-11-05
24
2022-11-06
19
2022-11-06
19
Tustanowska Joanna
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
EMIR (83)
2022-11-05
1
2022-11-05
1
Uryga Lena
KJ Jumping Team Brynica
2022-11-05
10
2022-11-05
10
2022-11-06
7
2022-11-06
Wachułka Eliza
LKJ OSTROGA OPOLE
ETI QUEEN (107)
2022-11-05
10
2022-11-05
13
2022-11-06
17
2022-11-06
11
Wacławczyk Kinga
Bez Przynależności Klubowej K P O
PEONIA (132)
2022-11-06
25
2022-11-06
1
Walczuch Roksana
SKJ Omega
G (72)
2022-11-05
14
Warcholińska Wiktoria
Piaff Equestrian
BAMBINO (144)
2022-11-06
1
2022-11-06
1
Welka Zofia
BPK
2022-11-06
2022-11-06
Wieczorek Emilia
KJ Royal Opole
ANDROMEDA (155)
2022-11-05
19
2022-11-05
8
2022-11-06
9
2022-11-06
6
Wielgórska-Zdebel Paulina
KJ Vena Rogoźnik
2022-11-05
2
200
2022-11-05
2022-11-06
Wielgórska-Zdebel Paulina
KJ Vena Rogoźnik
2022-11-05
12
2022-11-05
2022-11-06
CALISTA (77)
2022-11-05
22
2022-11-05
2022-11-06
16
2022-11-06
21
Wirek Aleksandra
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
POKUSA (44)
2022-11-05
15
2022-11-05
2022-11-06
19
2022-11-06
15
Wojtyczka Olimpia
JKS Desant
OPIUM W (63)
2022-11-05
1
2022-11-05
3
2022-11-05
11
2022-11-05
1
120
Wolańska Klaudia
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
2022-11-05
17
2022-11-05
17
Zając Natalia
HiPPo Sports Team
SONATA F (140)
2022-11-05
24
2022-11-05
Żukowska Maria
LKJ Deresz Siemianowice
TOSKAN (18)
2022-11-05
24
2022-11-05
19

Number of Riders: 125

Number of Horses: 137

The sum of prizes: 4 300.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl