Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
103 ACCEPTED 2021-12-10 13:32:45
2021-12-09 14:05:30
Amelia Wolna STAR
  • 2x 12/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
102 ACCEPTED 2021-12-10 13:32:48
2021-12-09 14:05:07
Sarah Bieniek JUDY
  • 2x 12/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
101 ACCEPTED 2021-12-09 11:42:28
2021-12-09 11:41:42
Szymon Malejka BELISSIMA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 04/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 15/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
100 ACCEPTED 2021-12-09 11:20:12
2021-12-08 14:55:23
Aleksandra Zasucha MARTAGON
  • 1x 04/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 15/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
99 ACCEPTED 2021-12-08 12:52:23
2021-12-07 20:36:38
Julia Karolczyk FLIP
  • 1x 13/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 15/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
98 ACCEPTED 2021-12-08 12:50:25
2021-12-07 20:36:05
Martyna Barczyk ALBERJIM
  • 1x 19/P/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły art. 238.2.1
97 ACCEPTED 2021-12-09 10:27:43
2021-12-07 18:49:51
Dobrosława Tarabasz HELERINA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 14/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 15/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
96 ACCEPTED 2021-12-09 11:21:03
2021-12-07 15:05:58
Monika Kołodziej INDIANA
  • 1x 04/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 15/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
95 ACCEPTED 2021-12-07 14:21:43
2021-12-07 10:28:51
Wiktoria Kaźmierska KARTOUCHE
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
94 ACCEPTED 2021-12-07 14:22:02
2021-12-07 10:28:23
Wiktoria Kaźmierska BRAVE HEART
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
93 ACCEPTED 2021-12-07 14:23:35
2021-12-07 10:27:36
Dziyana Bubenchyk ŁUCZNIK II ZK
  • 2x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 17/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
92 ACCEPTED 2021-12-07 14:27:24
2021-12-07 10:26:32
Ruslan Niyazov FANTAZJA B
  • 2x 01/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 12/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
91 ACCEPTED 2021-12-09 11:19:33
2021-12-06 22:55:34
Patryk Pawłowicz ENTALPIA M
  • 1x 08/P/szybkości art. 239 i 271 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 09/P/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/P1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
90 ACCEPTED 2021-12-08 10:18:53
2021-12-06 22:07:47
Martyna Hilla METAXA
  • 1x 08/P/szybkości art. 239 i 271 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 09/P/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
89 ACCEPTED 2021-12-08 10:18:56
2021-12-06 22:07:22
Martyna Hilla BARSONY
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
88 ACCEPTED 2021-12-09 10:30:14
2021-12-06 22:06:45
Weronika Klimmer BRENDA
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 19/P/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2021-12-08 10:17:29
2021-12-06 21:44:00
Emma Nielsen ILLAPA L
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 08/P/szybkości art. 239 i 271 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 09/P/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 19/P/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 20/P1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
86 ACCEPTED 2021-12-08 10:17:26
2021-12-06 21:43:00
Helena Nielsen GRAND
  • 1x 01/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 02/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 13/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
85 ACCEPTED 2021-12-09 11:21:21
2021-12-06 21:26:20
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 11/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 22/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły - Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
84 ACCEPTED 2021-12-08 13:01:18
2021-12-06 20:40:57
Sylwia Witek FOXY KNOXY
  • 1x 04/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 17/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
83 ACCEPTED 2021-12-08 13:01:15
2021-12-06 15:54:00
Sylwia Witek QUEEN ISABELL
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
82 ACCEPTED 2021-12-08 13:01:21
2021-12-06 15:53:04
Lena Kotarska LOWITA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 14/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 15/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
81 ACCEPTED 2021-12-09 10:22:45
2021-12-06 10:06:44
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 11/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 21/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły - Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
80 ACCEPTED 2021-12-08 10:24:19
2021-12-05 23:20:12
Marta Liszka PERSON
  • 1x 13/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 15/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
79 ACCEPTED 2021-12-08 10:24:16
2021-12-05 23:19:38
Emilia Mura HARDY
  • 2x 16/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
78 ACCEPTED 2021-12-06 14:52:44
2021-12-05 21:23:45
Paulina Piechota PANAMA
  • 2x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 16/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
77 ACCEPTED 2021-12-08 13:05:48
2021-12-05 20:38:13
Martyna Krawiec OLLY
  • 1x 02/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 13/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
76 ACCEPTED 2021-12-07 10:33:52
2021-12-05 20:36:50
Amelia Jurkiewicz STICH
  • 1x 02/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 13/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
75 ACCEPTED 2021-12-07 10:33:47
2021-12-05 20:35:36
Amelia Jurkiewicz EIRA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 14/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 15/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
74 ACCEPTED 2021-12-07 14:46:33
2021-12-05 19:17:28
Hanna Doszko O BLUE LUNA
  • 2x 12/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
73 ACCEPTED 2021-12-07 14:38:43
2021-12-05 19:17:09
Zofia Doszko SAMSON
  • 1x 12/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
72 ACCEPTED 2021-12-07 14:28:00
2021-12-05 19:16:52
Patrycja Lepich GRACE
  • 1x 13/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 15/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
71 ACCEPTED 2021-12-06 14:51:15
2021-12-05 19:15:18
Natalia Malcherek SAMSON
  • 2x 01/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
70 ACCEPTED 2021-12-07 14:28:02
2021-12-05 18:41:51
Patrycja Lepich ALTAR
  • 1x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 04/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
69 ACCEPTED 2021-12-10 13:35:29
2021-12-05 16:44:16
Oliwia Mołdrzyk CALIPTO
  • 2x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 2x 14/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
68 ACCEPTED 2021-12-07 14:29:19
2021-12-05 16:43:09
Marta Bizoń BARBORKA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 2x 14/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
67 ACCEPTED 2021-12-07 10:27:48
2021-12-05 13:01:24
Vivien Sromek PICASSO
  • 2x 01/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 12/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
66 ACCEPTED 2021-12-06 14:54:00
2021-12-05 12:27:18
Alicja Botorek DRAGON
  • 2x 04/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
65 ACCEPTED 2021-12-08 10:24:10
2021-12-04 21:33:01
Wiesław Piecha COCO CHANEL
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 08/P/szybkości art. 239 i 271 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 20/P1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
64 ACCEPTED 2021-12-10 13:21:11
2021-12-04 14:20:57
Natalia Zając SONATA F
  • 1x 02/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 13/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 15/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
63 ACCEPTED 2021-12-10 13:29:15
2021-12-04 14:20:31
Judyta Brzoska FANTAZJA
  • 2x 12/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
62 ACCEPTED 2021-12-10 13:20:29
2021-12-04 14:20:15
Julia Wiśniowska SZOGUN M
  • 2x 12/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
61 ACCEPTED 2021-12-10 13:20:10
2021-12-04 14:19:45
Julia Płocica ANIOŁEK
  • 1x 02/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 13/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 15/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
60 ACCEPTED 2021-12-10 13:29:08
2021-12-04 14:19:22
Dominika Główka WINDA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 13/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 15/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
59 ACCEPTED 2021-12-10 13:19:27
2021-12-04 14:18:59
Marta Galas DORA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 13/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 15/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
58 ACCEPTED 2021-12-10 13:21:24
2021-12-04 14:18:27
Amelia Adamów SYRENKA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 13/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 15/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
57 ACCEPTED 2021-12-10 13:21:30
2021-12-04 14:18:01
Julia Adamów ZOLKA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 13/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 15/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
56 ACCEPTED 2021-12-06 14:49:19
2021-12-04 10:19:07
Katarzyna Kurda CHANTI
  • 1x 02/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 13/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
55 ACCEPTED 2021-12-06 14:45:06
2021-12-03 18:14:14
Paulina Poniewierska LADY LIMA
  • 2x 04/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
54 ACCEPTED 2021-12-10 13:21:56
2021-12-03 10:41:54
Martyna Drabczyk KALINKA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 14/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
53 ACCEPTED 2021-12-04 15:57:51
2021-12-03 09:27:46
Oliwia Poloczek MISIA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
52 ACCEPTED 2021-12-04 15:58:40
2021-12-03 04:44:16
Sandra Sołtys LUKAS
  • 2x 09/P/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
51 ACCEPTED 2021-12-04 15:59:23
2021-12-02 18:54:51
Maja Wyrwoł PRIMA
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
50 ACCEPTED 2021-12-06 14:52:04
2021-12-02 17:11:24
Helena Górnikowska BAILANDO
  • 1x 02/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 14/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
49 ACCEPTED 2021-12-04 15:56:48
2021-12-02 13:46:21
Maria Pasińska AGAWA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 14/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
48 ACCEPTED 2021-12-04 15:56:40
2021-12-02 13:45:32
Amelia Kamecka DIOMEDES
  • 1x 02/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 14/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
47 ACCEPTED 2021-12-02 15:22:09
2021-12-02 10:54:24
Kamil Skupień EMRUN
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
46 ACCEPTED 2021-12-02 15:22:58
2021-12-02 10:51:19
Julia Jagielska MILWIA
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
45 ACCEPTED 2021-12-02 15:22:29
2021-12-02 10:50:34
Oliwia Szulc LINARIA
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
44 ACCEPTED 2021-12-02 15:22:40
2021-12-02 10:50:03
Maja Kołodziejczyk WICHAWA
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
43 ACCEPTED 2021-12-02 15:22:19
2021-12-02 10:49:15
Martyna Rydz EL MAURA
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 19/P/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
42 ACCEPTED 2021-12-02 15:30:01
2021-12-02 10:48:11
Karolina Kulig LUCIER
  • 1x 08/P/szybkości art. 239 i 271 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 09/P/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/P1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 21/N/zwykły art. 238.2.1
41 ACCEPTED 2021-12-08 10:24:06
2021-12-01 22:37:52
Nikola Pal JACKPOT
  • 1x 17/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 19/P/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
40 ACCEPTED 2021-12-08 10:24:00
2021-12-01 21:41:49
Wiesław Piecha CANSYDNEY
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 08/P/szybkości art. 239 i 271 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 09/P/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 20/P1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
39 ACCEPTED 2021-12-08 10:24:31
2021-12-01 21:40:14
Wiesław Piecha LIMIT B
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 17/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
38 ACCEPTED 2021-12-02 14:40:56
2021-12-01 20:31:08
Iga Gajewska CUERLY SUE
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
37 ACCEPTED 2021-12-06 14:46:41
2021-12-01 19:07:29
Nina Sokalska PIKSEL
  • 1x 01/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 02/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 12/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
36 ACCEPTED 2021-12-10 13:28:52
2021-12-01 13:39:05
Igor Groblica JACKY
  • 1x 02/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 14/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 15/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
35 ACCEPTED 2021-12-10 13:28:54
2021-12-01 13:38:32
Antonina Respondek BAJKOWY KSIAŻĘ
  • 1x 02/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 14/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 15/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
34 ACCEPTED 2021-12-09 11:17:52
2021-12-01 13:21:46
Grzegorz Andrzej Kubiak MARCO POLO
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 11/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
33 ACCEPTED 2021-12-04 16:00:22
2021-12-01 11:46:19
Iga Grodska MAFIA
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
32 ACCEPTED 2021-12-08 10:19:53
2021-12-01 08:59:41
Marko Lenart NEQUEL
  • 1x 08/P/szybkości art. 239 i 271 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 09/P/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 19/P/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 20/P1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
31 ACCEPTED 2021-12-09 10:28:29
2021-11-30 20:40:50
Marta Piszczek MAVANDER
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
30 ACCEPTED 2021-12-08 10:23:32
2021-11-30 13:37:22
Ida Gajewska GARDENIA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 11/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
29 ACCEPTED 2021-12-01 12:54:01
2021-11-30 12:46:24
Karolina Leda SZTORM
  • 1x 08/P/szybkości art. 239 i 271 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 09/P/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/P1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 21/N/zwykły art. 238.2.1
28 ACCEPTED 2021-11-30 15:43:25
2021-11-30 07:40:47
Paulina Selega WIEDŹMIN
  • 1x 08/P/szybkości art. 239 i 271 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 09/P/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 19/P/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 20/P1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
27 ACCEPTED 2021-12-10 13:06:18
2021-11-29 23:28:00
Przemysław Czekaj QUINTUS 93
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 11/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 22/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły - Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
26 ACCEPTED 2021-12-10 13:06:22
2021-11-29 23:25:56
Przemysław Czekaj COSIDO
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 11/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 21/N/zwykły art. 238.2.1
25 ACCEPTED 2021-12-04 16:02:12
2021-11-29 14:31:22
Dominika Marcisz ORION
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 19/P/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
24 ACCEPTED 2021-11-30 15:43:34
2021-11-29 10:15:36
Katarzyna Cieślińska SABRA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 08/P/szybkości art. 239 i 271 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
23 ACCEPTED 2021-12-06 14:58:04
2021-11-28 19:18:24
Dominika Dębiak MIRABELA
  • 2x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
22 ACCEPTED 2021-12-06 14:58:09
2021-11-28 19:04:25
Dominika Dębiak WIVO
  • 2x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
21 ACCEPTED 2021-12-01 12:54:22
2021-11-28 16:27:39
Adam Krechowicz ARAK
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 19/P/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2021-12-10 14:58:24
2021-11-27 19:45:33
Paulina Stankiewicz ARMANI
  • 1x 02/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 13/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
19 ACCEPTED 2021-12-10 14:59:22
2021-11-27 19:45:06
Kondysiak Emilia KARINO
  • 1x 02/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 13/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
18 ACCEPTED 2021-11-29 15:29:04
2021-11-27 14:50:25
Eliza Sas DAFNE
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
17 ACCEPTED 2021-11-29 15:29:28
2021-11-27 14:45:41
Gabriela Nowak LEVISIONN CONTANGA E.W.P
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
16 ACCEPTED 2021-11-29 15:29:35
2021-11-27 14:43:26
Monika Duda SEKWANA
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 17/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2021-11-29 15:28:29
2021-11-27 12:38:13
Szymon Bula CARGAMEL
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
14 ACCEPTED 2021-11-29 15:29:14
2021-11-27 12:18:58
Martyna Witoszek HAVANA
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
13 ACCEPTED 2021-11-29 15:28:17
2021-11-27 10:57:17
Marta Grzyska EASY TO LOVE
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
12 ACCEPTED 2021-11-29 15:28:01
2021-11-27 09:10:13
Dominik Słodczyk DOMARE G
  • 1x 08/P/szybkości art. 239 i 271 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 09/P/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 19/P/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 20/P1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
11 ACCEPTED 2021-11-29 15:28:04
2021-11-27 09:09:35
Dominik Słodczyk UTOPIA BS
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 11/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 22/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły - Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
10 ACCEPTED 2021-11-29 15:34:18
2021-11-26 18:12:12
Hanna Puda PIORUN
  • 1x 02/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 14/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
9 ACCEPTED 2021-12-01 12:50:22
2021-11-26 18:11:49
Zofia Musiał TYNPORTH CHACHA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
  • 1x 14/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 70 cm z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B - Finał HPO w kategorii NADZIEJE JEŹDZIECKIE
8 ACCEPTED 2021-11-29 15:34:10
2021-11-26 18:10:29
Emilia Kolasa CYNARA
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
7 ACCEPTED 2021-11-29 15:34:24
2021-11-26 18:09:43
Bartosz Bomba P-BIG RED
  • 1x 08/P/szybkości art. 239 i 271 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 09/P/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 20/P1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
6 ACCEPTED 2021-11-29 15:28:06
2021-11-26 14:17:44
Dominik Słodczyk CRUMBLE DE QUIRRADO
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
5 ACCEPTED 2021-11-29 15:27:33
2021-11-26 14:17:14
Patryk Mike CURLEY SUE
  • 1x 08/P/szybkości art. 239 i 271 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 09/P/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 19/P/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 20/P1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
4 ACCEPTED 2021-11-29 15:27:36
2021-11-26 14:16:36
Patryk Mike TIORE
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
3 ACCEPTED 2021-11-26 15:08:41
2021-11-25 18:33:44
Dominika Poliwoda CHIANTO
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 18/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
2 ACCEPTED 2021-11-26 11:08:35
2021-11-25 16:07:02
Beata Majer ČETARZO
  • 2x 04/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 15/miniLL/towarzyski wysokość przeszkód do 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
1 ACCEPTED 2021-11-26 10:36:19
2021-11-25 13:52:47
Aleksandra Szpryngiel H. OBERLINA B
  • 1x 08/P/szybkości art. 239 i 271 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 09/P/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 19/P/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1
  • 1x 20/P1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Finał HPO w kategorii ŚREDNIA RUNDA
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamów Amelia HiPPo Sports Team
2006 (J.)
Brak
2. Adamów Julia HiPPo Sports Team
2006 (J.)
Brak
3. Barczyk Martyna Bpk
S
O011531
4. Bieniek Sarah BPK
2008 (JM.)
---
5. Bizoń Marta BPK
2008 (JM.)
Brak
6. Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O049461
7. Botorek Alicja Brak
S
O041516
8. Brzoska Judyta HiPPo Sports Team
2008 (JM.)
Brak
9. Bubenchyk Dziyana Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
2001 (MJ.)
O065021
10. Bula Szymon Klub Jeździecki Profit
2002 (MJ.)
O031734
11. Cieślińska Katarzyna SKJ OMEGA
S
O034437
12. Czekaj Przemysław Piaff Equestrian
2002 (MJ.)
O034268
13. Dębiak Dominika KJ Global
2006 (J.)
O059369
14. Doszko Hanna Bpk
2009 (JM.)
Brak
15. Doszko Zofia Bpk
2009 (JM.)
Brak
16. Drabczyk Martyna Klub Jeździecki Pro Horses
2009 (JM.)
O059247
17. Duda Monika LKJ Ochaby
S
O009183
18. Emilia Kondysiak Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
2011 (Mł.)
O061175
19. Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
S
O031691
20. Gajewska Iga JKS Equi Verso
2005 (J.)
O048462
21. Galas Marta HiPPo Sports Team
2007 (JM.)
O054245
22. Główka Dominika HiPPo Sports Team
2006 (J.)
O061174
23. Górnikowska Helena Klub Jeździecki Cheval
2008 (JM.)
brak
24. Groblica Igor KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2007 (JM.)
O062743
25. Grodska Iga KJ Profit Orzesze
2010 (JM.)
O057054
26. Grzyska Marta Klub Jeździecki Profil
2010 (JM.)
O005055
27. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (J.)
O039243
28. Jagielska Julia LKJ OLIMP Prudnik
O064301
29. Jurkiewicz Amela Stajnia Pałac Wysoka
2008 (JM.)
O064050
30. Kamecka Amelia Klub Jeździecki Cheval
2008 (JM.)
brak
31. Karolczyk Julia -
2010 (JM.)
-
32. Kaźmierska Wiktoria Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (JM.)
O062025
33. Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
2004 (J.)
O045606
34. Kolasa Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2008 (JM.)
O062557
35. Kołodziej Monika KJ Profit Orzesze
S
O018605
36. Kołodziejczyk Maja LKJ OLIMP Prudnik
O064296
37. Kotarska Lena Klub Jeździecki Equiteam
2009 (JM.)
brak
38. Krawiec Martyna Stajnia Pałac Wysoka
2009 (JM.)
O063250
39. Krechowicz Adam KJ Vena Rogoźnik
2006 (J.)
O058453
40. Kubiak Grzegorz Andrzej Bpk śląskie
S
O000311
41. Kulig Karolina LKJ OLIMP Prudnik
2004 (J.)
O051997
42. Kurda Katarzyna Klub Jeździecki Metpol
2010 (JM.)
--
43. Leda Karolina Klub Jeździecki Global
2004 (J.)
O041750
44. Lenart Marko LKJ Moszna
S
O024014
45. Lepich Patrycja Bpk
2002 (MJ.)
Brak
46. Liszka Marta JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O064668
47. Majer Beata Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
S
O003580
48. Malcherek Natalia Bpk
2005 (J.)
Brak
49. Malejka Szymon BPK
2005 (J.)
brak
50. Marcisz Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2007 (JM.)
O064382
51. Mike Patryk KJ Global
S
O024499
52. Mołdrzyk Oliwia Bpk
2006 (J.)
O051953
53. Mura Emilia JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O042522
54. Musiał Zofia BPK
2010 (JM.)
O066192
55. Nielsen Emma BPK - SLA
2006 (J.)
O055751
56. Nielsen Helena BPK
2009 (JM.)
O067283
57. Niyazov Ruslan Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
S
-
58. Nowak Gabriela LKJ Ochaby
S
O055748
59. Pal Nikola JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (MJ.)
O035731
60. Pasińska Maria Klub Jeździecki Cheval
2005 (J.)
brak
61. Pawłowicz Patryk Klub Jeżdziecki Magnum
2006 (J.)
O052003
62. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2016 (Mł.)
O000860
63. Piechota Paulina LKJ Ostroga Opole
2006 (J.)
O055106
64. Piszczek Marta KJK Elizar
2008 (JM.)
O052121
65. Płocica Julia HiPPo Sports Team
2006 (J.)
brak
66. Poliwoda Dominika LKJ przy SK w Ochabach
2002 (MJ.)
O029239
67. Poloczek Oliwia Brak
2009 (JM.)
Brak
68. Poniewierska Paulina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Orzesze
2009 (JM.)
LZPZJ/668/21
69. Puda Hanna BPK
2008 (JM.)
.
70. Respondek Antonina KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2008 (JM.)
O061867
71. Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
2004 (J.)
O050472
72. Sas Eliza Klub Jeździecki Global
2004 (J.)
O045330
73. Selega Paulina LKJ Moszna
S
O018802
74. Skupień Kamil Ludowy Klub Jeździecki Olimp Prudnik
O033468
75. Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice
S
O007598
76. Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice
S
O007598
77. Sokalska Nina St. KJ Profit Orzesze
2007 (JM.)
O043628
78. Sołtys Sandra WLKS Krakus
S
O003760
79. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
80. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
81. Sromek Vivien Brak
2011 (Mł.)
Brak
82. Stankiewicz Paulina Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
2007 (JM.)
O063164
83. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
84. Szulc Oliwia LKJ OLIMP Prudnik27
O064298
85. Tarabasz Dobrosława Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
brak
86. Wiśniowska Julia HiPPo Sports Team
2006 (J.)
Brak
87. Witek Sylwia KJ Equiteam
S
O007660
88. Witoszek Martyna Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2005 (J.)
O049455
89. Wolna Amelia BPK
2009 (JM.)
---
90. Wyrwoł Maja KJ Trachy Sośnicowice
2006 (J.)
O060593
91. Zając Natalia HiPPo Sports Team
2007 (JM.)
O064032
92. Zasucha Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2002 (MJ.)
O057932
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

40

AGAWA SP POL 2004 klacz gniada/162 F: Dakar
M: Aqua
brak 009580101304
2.

88

ALBERJIM SP POL 2011 wałach gniada/-0 F: -
M: -
K021541 616009540057011
3.

74

ALTAR ŚLĄSKA POL 2009 wałach gniada/170 F: Basza
M: Arabella
Brak POL 008690059409
4.

7

ANIOŁEK KOŃ MAŁY POL 2013 Wałach bułana F: NN
M: NN
brak
5.

31

ARAK TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach gniada/164 F: NN
M: NN
K021246 616 999 53 02791 11
6.

105

ARMANI HUCUŁ POL 2006 Wałach gniada/kuc:kuc:ku F: PAW
M: RUSAŁKA
K023227
7.

58

BAILANDO SP POL 2010 wałach kara/172 F: Salazar
M: Bardsey
brak 616009610219010
8.

115

BAJKOWY KSIAŻĘ KUC FELIŃSKI POL 2014 wałach srokata/kuc:136 F: Wicher / Klejnot
M: Bajka / Waron
K031014 616013670099114
9.

75

BARBORKA NN POL 2010 klacz siwa/mk:151 F: Nn
M: Nn
K031126 73002006185709
10.

80

BARSONY SP HUN 2013 Wałach gniada F: Koszal /
M: Szikrazo Bambi /
K024247
11.

104

BELISSIMA SP POL 2017 klacz siwa/165 F: Masini
M: Blanca
brak 616099690114117
12.

25

BIG RED SP POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Bijou be
M: Pamella
. 616013690030016
13.

70

BRAVE HEART SP POL 2016 wałach ciemnosiwa/172 F: Tjungske
M: Bella Donna
K030569 -
14.

98

BRENDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/160 F: Barbur
M: Barakina
K027000 POL009590201207
15.

120

CALIPTO HAFL POL 2011 Wałach izabelowata/mk:mk:mk:m F: Nero
M: Calita von nijhorst
K028941 616013610118511
16.

83

CANSYDNEY HANOWERSKA POL 2005 klacz skarogniada/172 F: xx
M: xx
K032136 123
17.

18

CARGAMEL HANN GER 2014 wałach gniada/167 F: Cola zero
M: Escudo I
DE431316900614 DE431316900614
18.

10

ČETARZO Słowacki Gorącokrwisty CZE 2017 wałach skarogniada/167 F: Tarzan/Libero H
M: Čielsie/Atlas
brak 000089034
19.

56

CHANTI KUC POL 2013 klacz srokata/kuc:148 F: .
M: .
. .
20.

11

CHIANTO SP POL 2017 wałach gniada/163 F: Hippica Koh-I-Nor / Kannan
M: Cassiopea / Nintender
K030538 A0023495S
21.

84

COCO CHANEL WURTTEMBERGER GER 2010 klacz gniada/170 F: xxx
M: xxx
K032249 de2789470310
22.

95

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
23.

107

COSIDO HOL GER 2005 ogier siwa/168 F: Cosimo / Contender
M: Kantate II / Calido I
K030244 DE421000166305
24.

16

CRUMBLE DE QUIRRADO HOLSZTYŃSKA GER 2017 ogier gniada/167 F: Crumble/Colman
M: Wintera I / Quintero
K030373 DE421000543517
25.

33

CUERLY SUE HOLST POL 2002 mare dark bay/170 F: Contender
M: Hanaria
none DE421000274004
26.

12

CURLEY SUE DSP GER 2014 klacz kasztanowata/177 F: Champion / Chacco-Blue
M: La-Le-Lu / Lady’s King
K026366 DE456560525814
27.

23

CYNARA XX POL 2007 klacz gniada/164 F: Special Power
M: Cudna
K024907 070000005081
28.

19

DAFNE TRAKEŃSKA POL 2009 klacz kasztanowata/164 F: Portos
M: Domra
K020644 POL732010066509
29.

41

DIOMEDES SP POL 2007 wałach skarogniada/168 F: Dionizos
M: Diuna
K015929 616009600304307
30.

14

DOMARE G SP POL 2009 wałach gniada/- F: Campari M
M: Dabelia / Bonaparte
K017993 -
31.

108

DORA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
brak
32.

61

DRAGON ŚLĄSKA POL 2017 wałach kara/158 F: Arsenał
M: Diva
Brak 616008610110417
33.

17

EASY TO LOVE SP POL 2012 wałach kasztanowata/166 F: Bijou be
M: Eskada as Erika
K027018 616009540013412
34.

67

EIRA KUC CZE 2006 klacz siwa/kuc:134 F: NN
M: Ema
Brak 203011996768006
35.

35

EL MAURA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Eulamar sp
M: EL Dżaha sp
K028004 brak
36.

34

EMRUN SP POL 2017 ogier gniada F: Homerun /ex Halifax/ / Vivant
M: Emensa / Sword
K032000 616009690066417
37.

100

ENTALPIA M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz kasztanowata/165 F: Cassilio
M: Entropia M
K028198 616009690057715
38.

8

FANTAZJA KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Hermes
M: Fiona
brak
39.

72

FANTAZJA B SP POL 2017 klacz ciemnogniada/167 F: Le Duc
M: Fabella
brak -
40.

89

FLIP Czysta Krew Arabska POL 2011 wałach siwa/kuc:146 F: -
M: -
- -
41.

91

FOXY KNOXY Pełnej Krwi Angielskiej POL 2010 klacz ciemnogniada/156 F: Deceptor /
M: I Don't Do Walkin /
K032180 208DEN201015169
42.

82

GARDENIA WLKP. POL 2010 klacz ciemnogniada/166 F: Abke/ Acorado
M: Gala/ Agar
K021197 616007610018710
43.

73

GRACE OLDENBURSKA POL 2007 klacz gniada/167 F: Stalon
M: Galatea
Brak 433331562507
44.

77

GRAND KUC FELIŃSKI POL 2004 Wałach bułana/kuc:128 F: MATRIX
M: GRANA
Brak 013580107804
45.

9

H. OBERLINA B KWPN NED 2012 klacz skarogniada/163 F: Vleut / Quick Star
M: Toberlina / Voltaire
K021852 528003201203839
46.

85

HARDY KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:134 F: NN
M: NN
K025035 616999540171910
47.

20

HAVANA SP POL 2010 klacz gniada/170 cm F: Califax
M: Hrabina
K025768 616009540098110
48.

96

HELERINA TRAKEŃSKA POL 2012 klacz kara/167 F: Heliopolis
M: Helmainte
K022537 732010062212
49.

78

ILLAPA L SP POL 2012 klacz gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Cyganka / Cajero
K021423 616009610064512
50.

102

INDIANA SP POL 2017 klacz kasztanowata/160 F: Tjungske / Carthago Z
M: Ira-J / Lord Star
K033192 616 009 59 20270 17
51.

32

JACKPOT SP POL 2012 Wałach siwa/171 F: Golden Aviator / Aviano
M: Jasmina N / Jasperado
K024677 616009610140612
52.

114

JACKY KUC SVK 2013 klacz ciemnogniada/kuc:130 F: nn
M: nn
K030967 703002006107913
53.

118

JUDY TINKER ISL 2009 Klacz srokata/kuc:138 F: -
M: -
-
54.

113

KALINKA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:134 F: Karmel
M: Karmela
K029484 616 013 58 05940 10
55.

60

KARINO NN POL None gelding other/mk:155 F: Nn
M: Nn
K025504 None
56.

69

KARTOUCHE SP POL 2005 wałach gniada/170 F: Cotton Club ex Catmaran
M: Kobra
K012612 -
57.

54

LADY LIMA SP POL 2006 klacz gniada/164 F: Grand Amour
M: Lima
K012637 009540039706
58.

21

LEVISIONN CONTANGA E.W.P OLDENBURSKA GER 2011 klacz siwa/168 F: Levisionn
M: Hauptstutbuch Gitanga
K020860 DE 433330209411
59.

87

LIMIT B KWPN POL 2016 wałach gniada/164 F: X
M: X
K032250 x
60.

36

LINARIA M POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rashim m
M: Lilia m
K012196
61.

92

LOWITA Szlachetna Półkrew POL 2004 klacz kasztanowata/165 F: Weltstein
M: Liona
brak 616009660027004
62.

39

LUCIER M POL 2009 Ogier siwa/165 F: Ramadan m
M: Luczia m
K016385 616006690134409
63.

47

LUKAS SP POL 2010 wałach ciemnogniada/170 F: CZORT R / CAMPARI M
M: LUKA / RAHMAN
K019707 616009540144510
64.

71

ŁUCZNIK ZK SP POL 2014 wałach ciemnogniada/164 F: San Moritz
M: Łysica
K026874 -
65.

50

MAFIA MAŁOPOLSKA POL 2002 klacz kasztanowata/- F: Banita
M: Miranda
K012454 -
66.

99

MARCO POLO SP POL 2016 Ogier ciemnogniada F: Santos KWPN /
M: Markiza I sp / Barbur sp
K025208 DE421000600513
67.

101

MARTAGON Pełna Krew Angielska CZE 2012 wałach gniada/162 F: Suteki Shinsukekun
M: Memory of Longing
brak *50/12*
68.

97

MAVANDER SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Vandamme/Guidam
M: Makabi/Maram
K023275 616009530150911
69.

79

METAXA SP POL 2015 klacz gniada/171 F: Nimmerdor I
M: Metallica
K030897 616009690046515
70.

38

MILWIA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
K019602 616006690084311
71.

62

MIRABELA Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 klacz ciemnogniada/175 F: Cpn Calma
M: Metaksa
K024135 DE155870316112
72.

46

MISIA TYP KUC POL 2009 klacz gniada/134 F: NN
M: NN
Brak Brak
73.

81

NEQUEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: EULAMAR
M: NEQUITA/QULESTER
K029024 616 009 69 00512 16
74.

5

O BLUE LUNA TYP SZLACHETNY POL 2005 klacz ciemnokasztanowata/mk:160 F: Dantes Blue Mount
M: Omega
Brak 616999690117115
75.

93

OLLY FELL PONY POL 2009 klacz kara/kuc:140 F: Waverhead Monty II
M: Drybarrows Maise
Brak 528014200900751
76.

2

ORION TRAK POL 2008 wałach kara/176 F: LORD ODER I
M: ORAWKA
K012147 POL732010035908
77.

59

PANAMA WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz kasztanowata/160 F: Blansz
M: Pinola
K033218 pol 007670001508
78.

86

PERSON HUCUŁ POL 2010 wałach gniada/mk:145 F: Gryf
M: Pliska
brak 616012540007210
79.

66

PICASSO KUC POL 2012-06-12 wałach srokata/kuc:110 F: Apasjonata Saganek
M: Perełka
Brak 616098100009369
80.

55

PIKSEL KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:120 F: .
M: .
. .
81.

24

PIORUN SP POL 2004 wałach siwa/158 F: Elwerador
M: Pamella
1 .
82.

49

PRIMA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Pamella / Pamir Av Rabbelugn
K028825 616999690006514
83.

90

QUEEN ISABELL Deutsches Sportpferd POL 2012 Klacz gniada F: Quality
M: Incelka
K025487
84.

106

QUINTUS 93 HOL GER 2006 ogier siwa/170 F: Quinar / Quidam De Revel
M: Grande Nation / Capitol I
K012237 DE421000114906
85.

27

SABRA XX POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Silver Whistle
M: Scandinavia
K026163
86.

57

SAMSON TYP POGRUBIONY POL 2007 wałach gniada/mk:150 F: Smyk
M: Góralka
Brak 616010580653707
87.

22

SEKWANA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/164 F: Hippice-Koh-I-Noor
M: Salzinia
K030431 616009540103417
88.

110

SONATA F SP POL 2004 wałach ciemnogniada/170 F: Senat
M: Sentencja
Brak 8482910395004
89.

117

STAR TINKER POL 2011 klacz kara/164 F: NN
M: NN
--- 826069000175501
90.

68

STICH KUC POL 2016 wałach kasztanowata/kuc:122 F: Torenhoevens Milo
M: Selena
Brak A 0009746 S
91.

111

SYRENKA NN POL 2012 Klacz siwa/mk:145 F: NN
M: NN
Brak 616999600281212
92.

103

SYRIUSZ M SP POL 2007 wałach ciemnogniada/170 F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
K013184 12452
93.

109

SZOGUN M KUC POL 2015 ogier siwa/kuc:135 F: Nn
M: Nn
Brak 616999690125215
94.

30

SZTORM SP POL 2012 wałach gniada/165 F: Böckman's Looping
M: Storia
K023422 616 009 54 00201 12
95.

13

TIORE KWPN NED 2000 klacz gniada/167 F: Numero Uno /Libero H
M: Odior / Habsburg
K026072 BSJA244731
96.

29

TYNPORTH CHACHA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/131 F: .
M: .
1 ***
97.

15

UTOPIA BS OS POL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Ustinov / Achill-Libero H
M: H-Lord Like / Lord
K025829 DE418186633312
98.

37

WICHAWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Wiwat
M: Wiecha
K023446 616006690057613
99.

26

WIEDŹMIN MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/165 F: DaVinci
M: Wiedźma
K025315
100.

116

WINDA HAFLINGERSKA POL 2007 Klacz kasztanowata F: Willord de Voroux
M: Wisper van de Loohoeve
brak
101.

63

WIVO MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/161 F: Veloce de favi
M: Wiquerra
K029070 616006690064615
102.

112

ZOLKA NN POL 2015 klacz kasztanowata/mk:153 F: NN
M: NN
Brak 045679201
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamów Amelia
HiPPo Sports Team
SYRENKA (111)
2021-12-11
25
2021-12-11
23
2021-12-12
18
2021-12-12
13
Adamów Julia
HiPPo Sports Team
ZOLKA (112)
2021-12-11
2021-12-11
2021-12-12
2021-12-12
Barczyk Martyna
Bpk
2021-12-12
10
2021-12-12
Bieniek Sarah
BPK
JUDY (118)
2021-12-12
9
2021-12-12
1
Bizoń Marta
BPK
2021-12-11
22
2021-12-11
1
2021-12-12
9
Bomba Bartosz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
BIG RED (25)
2021-12-11
5
2021-12-11
9
2021-12-12
4
Botorek Alicja
Brak
DRAGON (61)
2021-12-11
9
2021-12-11
10
Brzoska Judyta
HiPPo Sports Team
2021-12-12
11
2021-12-12
8
Bubenchyk Dziyana
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
2021-12-11
10
2021-12-11
1
2021-12-12
15
2021-12-12
8
Bula Szymon
Klub Jeździecki Profit
2021-12-11
10
2021-12-11
9
2021-12-12
2
2021-12-12
5
2021-12-12
2
Cieślińska Katarzyna
SKJ OMEGA
SABRA (27)
2021-12-11
15
2021-12-11
11
Czekaj Przemysław
Piaff Equestrian
2021-12-11
1
2021-12-11
1
2021-12-12
1
COSIDO (107)
2021-12-11
2021-12-11
Dębiak Dominika
KJ Global
2021-12-11
1
2021-12-11
14
2021-12-12
3
2021-12-12
WIVO (63)
2021-12-12
2
2021-12-11
15
2021-12-11
5
Doszko Hanna
Bpk
2021-12-12
2021-12-12
Doszko Zofia
Bpk
SAMSON (57)
2021-12-12
Drabczyk Martyna
Klub Jeździecki Pro Horses
KALINKA (113)
2021-12-11
1
2021-12-11
1
2021-12-12
10
Duda Monika
LKJ Ochaby
SEKWANA (22)
2021-12-11
5
2021-12-11
2021-12-12
14
2021-12-12
8
Emilia Kondysiak
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
KARINO (60)
2021-12-11
1
2021-12-11
1
2021-12-12
4
2021-12-11
2021-12-11
2021-12-12
2
Gajewska Ida
JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
2021-12-11
3
2021-12-11
5
Gajewska Iga
JKS Equi Verso
2021-12-11
9
2021-12-11
8
2021-12-12
11
Galas Marta
HiPPo Sports Team
DORA (108)
2021-12-11
2021-12-11
2021-12-12
2021-12-12
Główka Dominika
HiPPo Sports Team
WINDA (116)
2021-12-11
23
2021-12-11
15
2021-12-12
20
2021-12-12
12
Górnikowska Helena
Klub Jeździecki Cheval
2021-12-11
1
2021-12-11
1
2021-12-12
7
2021-12-12
15
Groblica Igor
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
JACKY (114)
2021-12-11
1
2021-12-11
1
2021-12-12
4
Grodska Iga
KJ Profit Orzesze
MAFIA (50)
2021-12-11
18
2021-12-11
22
2021-12-12
12
2021-12-12
Grzyska Marta
Klub Jeździecki Profil
2021-12-11
1
2021-12-11
1
2021-12-12
1
2021-12-12
8
Hilla Martyna
KJ Okoły
METAXA (79)
2021-12-11
13
2021-12-11
4
2021-12-12
6
BARSONY (80)
2021-12-11
2
2021-12-11
16
2021-12-12
1
2021-12-12
7
Jagielska Julia
LKJ OLIMP Prudnik
MILWIA (38)
2021-12-11
3
2021-12-11
24
2021-12-12
13
Jurkiewicz Amela
Stajnia Pałac Wysoka
EIRA (67)
2021-12-11
1
2021-12-11
1
2021-12-12
1
2021-12-12
1
STICH (68)
2021-12-11
1
2021-12-11
16
2021-12-12
10
2021-12-12
1
Kamecka Amelia
Klub Jeździecki Cheval
2021-12-11
1
2021-12-11
1
2021-12-12
4
2021-12-12
11
Karolczyk Julia
-
FLIP (89)
2021-12-12
17
2021-12-12
1
Kaźmierska Wiktoria
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2021-12-11
13
2021-12-11
21
2021-12-12
10
2021-12-11
4
2021-12-11
2
2021-12-12
4
2021-12-12
1
Klimmer Weronika
LKJ Ostroga Opole
BRENDA (98)
2021-12-11
8
2021-12-11
6
2021-12-12
7
2021-12-12
9
Kolasa Emilia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
CYNARA (23)
2021-12-11
2021-12-12
15
2021-12-12
11
Kołodziej Monika
KJ Profit Orzesze
INDIANA (102)
2021-12-11
1
2021-12-11
2021-12-12
1
2021-12-12
1
Kołodziejczyk Maja
LKJ OLIMP Prudnik
WICHAWA (37)
2021-12-11
26
2021-12-11
2021-12-12
Kotarska Lena
Klub Jeździecki Equiteam
LOWITA (92)
2021-12-11
1
2021-12-11
1
2021-12-12
13
2021-12-12
13
Krawiec Martyna
Stajnia Pałac Wysoka
OLLY (93)
2021-12-11
1
2021-12-11
22
2021-12-12
Krechowicz Adam
KJ Vena Rogoźnik
ARAK (31)
2021-12-11
24
2021-12-11
7
2021-12-12
3
2021-12-12
11
Kubiak Grzegorz Andrzej
Bpk śląskie
2021-12-11
2
2021-12-11
2
2021-12-12
2
Kurda Katarzyna
Klub Jeździecki Metpol
CHANTI (56)
2021-12-11
1
2021-12-11
1
2021-12-12
7
2021-12-12
1
Leda Karolina
Klub Jeździecki Global
SZTORM (30)
2021-12-11
4
2021-12-11
2
2021-12-12
1
Lenart Marko
LKJ Moszna
NEQUEL (81)
2021-12-11
1
2021-12-11
7
2021-12-12
5
Lepich Patrycja
Bpk
GRACE (73)
2021-12-12
1
2021-12-12
1
ALTAR (74)
2021-12-11
16
2021-12-11
7
2021-12-12
13
2021-12-12
13
Liszka Marta
JKS Equi Verso
PERSON (86)
2021-12-12
2021-12-12
Majer Beata
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2021-12-11
1
2021-12-11
7
2021-12-12
15
2021-12-12
8
Malcherek Natalia
Bpk
SAMSON (57)
2021-12-11
2021-12-11
2021-12-12
Malejka Szymon
BPK
BELISSIMA (104)
2021-12-11
16
2021-12-11
1
2021-12-12
1
Marcisz Dominika
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
ORION (2)
2021-12-11
16
2021-12-11
23
2021-12-12
2021-12-12
12
Mike Patryk
KJ Global
2021-12-11
10
2021-12-11
5
TIORE (13)
2021-12-11
1
2021-12-11
14
Mołdrzyk Oliwia
Bpk
CALIPTO (120)
2021-12-11
1
2021-12-11
16
2021-12-12
5
Mura Emilia
JKS Equi Verso
HARDY (85)
2021-12-12
1
2021-12-12
1
Musiał Zofia
BPK
2021-12-11
1
2021-12-11
2021-12-12
8
Nielsen Emma
BPK - SLA
2021-12-11
2021-12-11
6
2021-12-11
11
Nielsen Helena
BPK
GRAND (77)
2021-12-11
1
2021-12-11
1
2021-12-12
17
Niyazov Ruslan
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
2021-12-11
5
2021-12-12
12
2021-12-11
24
2021-12-12
8
Nowak Gabriela
LKJ Ochaby
2021-12-11
20
2021-12-11
11
2021-12-12
5
2021-12-12
15
Pal Nikola
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
JACKPOT (32)
2021-12-12
4
2021-12-12
Pasińska Maria
Klub Jeździecki Cheval
AGAWA (40)
2021-12-11
1
2021-12-11
1
Pawłowicz Patryk
Klub Jeżdziecki Magnum
2021-12-11
9
2021-12-11
6
2021-12-12
7
Piecha Wiesław
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-12-11
14
2021-12-11
10
2021-12-12
9
2021-12-12
2021-12-11
12
2021-12-11
12
2021-12-12
2021-12-12
7
LIMIT B (87)
2021-12-11
1
2021-12-11
22
2021-12-12
8
2021-12-12
1
Piechota Paulina
LKJ Ostroga Opole
PANAMA (59)
2021-12-11
8
2021-12-11
5
2021-12-12
8
2021-12-12
1
Piszczek Marta
KJK Elizar
2021-12-11
5
2021-12-11
3
2021-12-12
12
Płocica Julia
HiPPo Sports Team
2021-12-11
1
2021-12-11
2021-12-12
12
2021-12-12
1
Poliwoda Dominika
LKJ przy SK w Ochabach
CHIANTO (11)
2021-12-11
11
2021-12-11
13
2021-12-12
6
2021-12-12
3
Poloczek Oliwia
Brak
MISIA (46)
2021-12-11
1
2021-12-11
1
Poniewierska Paulina
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Orzesze
2021-12-11
6
2021-12-11
11
Puda Hanna
BPK
PIORUN (24)
2021-12-11
1
2021-12-11
16
2021-12-12
19
Respondek Antonina
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2021-12-11
1
2021-12-11
1
2021-12-12
14
Rydz Martyna
LKJ OLIMP Prudnik
2021-12-11
7
2021-12-11
17
2021-12-12
14
2021-12-12
6
Sas Eliza
Klub Jeździecki Global
DAFNE (19)
2021-12-11
12
2021-12-11
4
2021-12-12
10
Selega Paulina
LKJ Moszna
2021-12-11
8
2021-12-11
8
2021-12-12
3
2021-12-12
3
Skupień Kamil
Ludowy Klub Jeździecki Olimp Prudnik
EMRUN (34)
2021-12-11
19
2021-12-11
12
2021-12-12
6
2021-12-12
LUCIER (39)
2021-12-11
2
2021-12-11
1
2021-12-12
1
Słodczyk Dominik
KJ Preria Wilkowice
2021-12-12
8
Słodczyk Dominik
St. KJ Preria Wilkowice
2021-12-11
3
2021-12-11
13
2021-12-12
2
2021-12-11
4
2021-12-11
4
2021-12-12
3
Słodczyk Dominik
KJ Preria Wilkowice
2021-12-11
25
2021-12-11
19
2021-12-12
2021-12-12
Sokalska Nina
St. KJ Profit Orzesze
PIKSEL (55)
2021-12-11
1
2021-12-11
1
Sołtys Sandra
WLKS Krakus
LUKAS (47)
2021-12-11
15
2021-12-11
14
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
SYRIUSZ M (103)
2021-12-11
5
2021-12-11
3
2021-12-12
4
Sromek Vivien
Brak
PICASSO (66)
2021-12-11
1
2021-12-11
6
2021-12-12
1
2021-12-12
1
Stankiewicz Paulina
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
ARMANI (105)
2021-12-11
21
2021-12-11
1
2021-12-11
2021-12-11
2021-12-12
6
2021-12-12
6
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
2021-12-11
7
2021-12-11
3
2021-12-12
4
2021-12-12
2
Szulc Oliwia
LKJ OLIMP Prudnik27
LINARIA (36)
2021-12-11
23
2021-12-11
20
2021-12-12
8
Tarabasz Dobrosława
Bez Przynależności Klubowej
2021-12-11
1
2021-12-11
1
2021-12-12
3
2021-12-12
1
Wiśniowska Julia
HiPPo Sports Team
SZOGUN M (109)
2021-12-12
1
2021-12-12
1
Witek Sylwia
KJ Equiteam
2021-12-11
21
2021-12-11
10
2021-12-12
9
2021-12-11
1
2021-12-11
8
2021-12-12
1
2021-12-12
1
Witoszek Martyna
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
HAVANA (20)
2021-12-11
17
2021-12-11
18
2021-12-12
1
2021-12-12
5
Wolna Amelia
BPK
STAR (117)
2021-12-12
1
2021-12-12
1
Wyrwoł Maja
KJ Trachy Sośnicowice
PRIMA (49)
2021-12-11
6
2021-12-11
2021-12-12
8
2021-12-12
Zając Natalia
HiPPo Sports Team
SONATA F (110)
2021-12-11
1
2021-12-11
16
2021-12-12
16
2021-12-12
1
Zasucha Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
MARTAGON (101)
2021-12-11
1
2021-12-11
5
2021-12-12
1
2021-12-12
1

Number of Riders: 92

Number of Horses: 102

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl