Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZRiT-B
Zakrzów, 27-28.11.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
97 ACCEPTED 2021-11-26 11:09:51
2021-11-25 16:03:56
Antonina Respondek BAJKOWY KSIAŻĘ
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
96 ACCEPTED 2021-11-26 16:08:22
2021-11-24 22:14:14
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
95 ACCEPTED 2021-11-26 11:20:52
2021-11-24 20:49:09
Kondysiak Emilia KARINO
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
94 ACCEPTED 2021-11-25 11:58:03
2021-11-24 19:48:59
Natalia Sobota CALIPTO
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
93 ACCEPTED 2021-11-26 11:21:19
2021-11-24 16:52:46
Lena Kruczkowska JUDY
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
92 ACCEPTED 2021-11-26 10:20:06
2021-11-24 16:40:20
Hanna Biernat-Birkowska STAR
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
91 ACCEPTED 2021-11-25 11:59:57
2021-11-24 16:38:59
Marta Bizoń BARBORKA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
90 ACCEPTED 2021-11-26 09:30:21
2021-11-24 16:38:05
Lena Pricop TIM TAM
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
89 ACCEPTED 2021-11-26 09:30:12
2021-11-23 20:02:05
Iga Gajewska CUERLY SUE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
88 ACCEPTED 2021-11-26 11:34:48
2021-11-23 19:35:30
Agata Dapa MAX
  • 1x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
87 ACCEPTED 2021-11-26 11:34:50
2021-11-23 19:05:40
Maja Ruzik MAX
  • 1x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
86 ACCEPTED 2021-11-26 11:34:51
2021-11-23 19:03:47
Iga Wydra MAX
  • 1x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
85 ACCEPTED 2021-11-26 16:04:41
2021-11-23 16:16:40
Marta Galas SZOGUN M
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
84 ACCEPTED 2021-11-26 16:04:36
2021-11-23 16:16:22
Natalia Zając SONATA F
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
83 ACCEPTED 2021-11-26 16:04:44
2021-11-23 16:15:37
Nikola Cichoń ANIOŁEK
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
82 ACCEPTED 2021-11-26 16:04:31
2021-11-23 16:14:12
Alicja Podwysocka LAGUNA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
81 ACCEPTED 2021-11-26 12:02:04
2021-11-23 13:24:44
Agnieszka Wrześniewska C’EST MOI ZW Z
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
80 ACCEPTED 2021-11-26 12:02:06
2021-11-23 13:24:17
Karolina Godoś CZERTA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
79 ACCEPTED 2021-11-25 12:01:05
2021-11-23 11:05:08
Wiktoria Fros BONITA
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
78 ACCEPTED 2021-11-25 12:01:13
2021-11-23 10:48:22
Kaja Morciniec PANICZ
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
77 ACCEPTED 2021-11-23 12:40:56
2021-11-22 23:39:27
Julia Radwańska JACKSON
  • 1x 06/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N1/zwykły art.238.2.1
76 ACCEPTED 2021-11-24 12:33:32
2021-11-22 22:49:03
Dominika Szotek OSKAR BLUE
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
75 ACCEPTED 2021-11-24 12:33:38
2021-11-22 22:48:25
Dominika Szotek COFFEE 23
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
74 ACCEPTED 2021-11-26 11:07:20
2021-11-22 22:21:16
Anna Dołowy CICHA WODA
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
73 ACCEPTED 2021-11-23 12:58:50
2021-11-22 20:38:38
Marta Pławecka MAURO
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
72 ACCEPTED 2021-11-25 11:57:14
2021-11-22 18:30:16
Amelia Koło MISTER GREY
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
71 ACCEPTED 2021-11-23 13:07:25
2021-11-22 14:34:25
Szymon Malejka BELISSIMA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
70 ACCEPTED 2021-11-23 13:08:23
2021-11-22 13:16:39
Przemysław Trawiński CHACCO-BOY
  • 1x 06/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1
69 ACCEPTED 2021-11-23 13:04:58
2021-11-22 11:01:31
Marko Lenart NEQUEL
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
68 ACCEPTED 2021-11-23 13:10:22
2021-11-22 07:29:00
Karolina Kobylec OPIUM W
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
67 ACCEPTED 2021-11-23 13:10:24
2021-11-22 07:28:31
Karolina Kobylec ARYSTOKRATKA W
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
66 ACCEPTED 2021-11-26 11:18:06
2021-11-21 21:56:00
Emilia Jaruszewicz BRAWURA
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
65 ACCEPTED 2021-11-26 11:18:11
2021-11-21 21:51:58
Nikola Grońska DASTIFF
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
64 ACCEPTED 2021-11-26 11:18:16
2021-11-21 21:48:00
Igor Groblica JACKY
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
63 ACCEPTED 2021-11-25 15:42:59
2021-11-21 20:55:31
Kevin Pszowski LUISSOME DESPOIRE
  • 1x 06/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
62 ACCEPTED 2021-11-25 15:43:04
2021-11-21 20:55:13
Kevin Pszowski JACOBSON L
  • 1x 06/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
61 ACCEPTED 2021-11-23 13:12:22
2021-11-21 18:57:33
Maja Rosińska COCO CHANEL
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
60 ACCEPTED 2021-11-23 12:42:20
2021-11-21 16:44:38
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 06/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1
59 ACCEPTED 2021-11-26 15:58:27
2021-11-19 23:20:29
Adam Knot CANDYS BOY
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
58 ACCEPTED 2021-11-23 15:06:36
2021-11-19 21:16:03
Barbara Chlipała HIPOLIT
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
57 ACCEPTED 2021-11-23 13:03:28
2021-11-19 21:14:57
Olga Seredyńska BARCZERO
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
56 ACCEPTED 2021-11-23 12:44:16
2021-11-19 21:14:30
Maja Pluta AQUARTA
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1
55 ACCEPTED 2021-11-22 12:40:39
2021-11-19 17:17:27
Maria Ciszek URANA MELODY
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
54 ACCEPTED 2021-11-23 12:46:40
2021-11-18 21:12:08
Maria Pasińska KOHEILAN BERNI
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
53 ACCEPTED 2021-11-22 12:43:24
2021-11-18 20:24:34
Helena Bartusek GOLDQUIDAME L
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
52 ACCEPTED 2021-11-24 12:32:49
2021-11-18 13:56:41
Monika Kołodziej INDIANA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
51 ACCEPTED 2021-11-22 12:43:46
2021-11-17 22:20:59
Michał Siedlaczek CARL-OTTO IXES
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
50 ACCEPTED 2021-11-23 12:47:55
2021-11-17 13:32:04
Katarzyna Frączek DIOMEDES
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
49 ACCEPTED 2021-11-23 12:47:47
2021-11-17 13:31:00
Barbara Rębalska DIOMEDES
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
48 ACCEPTED 2021-11-23 12:47:40
2021-11-17 13:29:41
Amelia Kamecka KOHEILAN BERNI
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
47 ACCEPTED 2021-11-22 12:46:53
2021-11-16 19:09:02
Adam Krechowicz ARAK
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
46 ACCEPTED 2021-11-24 12:34:01
2021-11-15 23:05:28
Justyna Szczepanska GAUDI
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
45 ACCEPTED 2021-11-17 10:49:36
2021-11-15 16:55:03
Oliwia Lentowicz BASTER
  • 1x 06/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1
44 ACCEPTED 2021-11-23 13:14:56
2021-11-15 16:52:27
Mikołaj Szulakowski STEP
  • 1x 06/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1
43 ACCEPTED 2021-11-17 10:20:50
2021-11-15 13:56:10
Weronika Krywult BETULA
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
42 ACCEPTED 2021-11-26 11:09:11
2021-11-15 12:40:37
Jennifer Lewandowska FREE STAR
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1
41 ACCEPTED 2021-11-23 13:13:04
2021-11-14 21:54:52
Wiesław Piecha CANSYDNEY
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
40 ACCEPTED 2021-11-23 13:12:48
2021-11-14 21:54:03
Wiesław Piecha LIMIT B
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
39 ACCEPTED 2021-11-23 13:13:10
2021-11-14 21:53:10
Wiesław Piecha ORCHID*S ALIAN
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
38 ACCEPTED 2021-11-17 11:03:09
2021-11-14 16:48:55
Zuzanna Przybył BOGRA
  • 1x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
37 ACCEPTED 2021-11-16 15:14:34
2021-11-14 12:03:32
Amela Jurkiewicz STICH
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
36 ACCEPTED 2021-11-22 12:46:39
2021-11-14 12:02:32
Martyna Krawiec OLLY
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
35 ACCEPTED 2021-11-22 12:46:09
2021-11-14 12:00:03
Amela Jurkiewicz EIRA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
34 ACCEPTED 2021-11-23 13:03:07
2021-11-14 11:45:21
Julia Kremer CARLOS
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1
33 ACCEPTED 2021-11-15 11:24:14
2021-11-13 15:58:49
Marta Kawa VARADERO R
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1
32 ACCEPTED 2021-11-15 11:24:17
2021-11-13 15:57:56
Aleksandra Kawa DEEP PURPLE V&V Z
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1
31 ACCEPTED 2021-11-22 12:41:41
2021-11-12 16:07:38
Emilia Wiśniewska POKER
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
30 ACCEPTED 2021-11-25 13:45:51
2021-11-12 12:05:45
Sonia Janus WIFORD AA
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
29 ACCEPTED 2021-11-25 12:23:58
2021-11-12 12:01:37
Wiktoria Skorupa BAKKOMA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
28 ACCEPTED 2021-11-17 10:17:07
2021-11-12 11:56:34
Sonia Janus BALOU BALOU
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N1/zwykły art.238.2.1
27 ACCEPTED 2021-11-14 13:01:17
2021-11-11 14:46:45
Milena Nawrocka ŻABCIO
  • 2x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
  • 2x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
26 ACCEPTED 2021-11-15 11:26:19
2021-11-11 00:42:44
Weronika Kachel LEDANAJA II W
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
25 ACCEPTED 2021-11-16 11:26:22
2021-11-09 18:41:52
Vivien Sromek PICASSO
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
24 ACCEPTED 2021-11-16 15:15:21
2021-11-09 17:18:15
Małgorzata Zoń WIQUELLA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
23 ACCEPTED 2021-11-14 12:54:33
2021-11-09 10:44:36
Marta Jaworska BARTINA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1
22 ACCEPTED 2021-11-24 15:08:36
2021-11-08 21:43:03
Bruno Byra ROMEO
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
21 ACCEPTED 2021-11-09 17:07:18
2021-11-08 19:53:55
Alexander Leda LUCKY M
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
20 ACCEPTED 2021-11-23 12:57:25
2021-11-08 19:50:55
Michalina Sztuka OLYMPIA VAN PRINSEVELD
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N1/zwykły art.238.2.1
19 ACCEPTED 2021-11-23 13:14:38
2021-11-08 15:53:10
Izabela Marchewka VALEA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
18 ACCEPTED 2021-11-15 11:25:06
2021-11-08 14:26:46
Natalia Babicka LIBIA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
17 ACCEPTED 2021-11-09 17:10:06
2021-11-08 13:19:29
Martyna Łakota JACHRANKA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
16 ACCEPTED 2021-11-22 12:42:32
2021-11-08 13:01:12
Hanna Puda PIORUN
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
15 ACCEPTED 2021-11-24 12:33:04
2021-11-08 13:00:48
Zofia Musiał TYNPORTH CHACHA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
14 ACCEPTED 2021-11-23 15:03:02
2021-11-08 13:00:28
Emilia Kolasa CYNARA
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
13 ACCEPTED 2021-11-23 15:03:14
2021-11-08 13:00:12
Bartosz Bomba BIG RED
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
12 ACCEPTED 2021-11-17 10:15:19
2021-11-08 10:26:16
Krzysztof Filusz SMUGA M
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
11 ACCEPTED 2021-11-17 10:15:22
2021-11-08 10:25:26
Martyna Filusz KOLORADO
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
10 ACCEPTED 2021-11-16 11:28:49
2021-11-08 09:53:06
Magdalena Mika-Nowińska KONSOLA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
9 ACCEPTED 2021-11-16 11:28:48
2021-11-08 09:52:42
Lucyna Nowińska TALINA
  • 2x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
  • 2x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
8 ACCEPTED 2021-11-17 10:15:54
2021-11-08 07:41:23
Zofia Bugla AFEKT '' M ''
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
7 ACCEPTED 2021-11-15 11:25:33
2021-11-07 21:05:58
Ida Gajewska GARDENIA
  • 1x 06/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N1/zwykły art.238.2.1
6 ACCEPTED 2021-11-15 11:24:35
2021-11-07 20:55:29
Martyna Rostek BRAVEHEART
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N1/zwykły art.238.2.1
5 ACCEPTED 2021-11-14 13:00:43
2021-11-07 20:49:57
Olimpia Skrok-Wolska G
  • 1x 06/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1
4 ACCEPTED 2021-11-23 13:11:52
2021-11-07 19:41:36
Dominika Marcisz ORION
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
3 ACCEPTED 2021-11-23 12:42:56
2021-11-07 19:10:32
Patrycja Kasprzyk CARAMELLA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
2 ACCEPTED 2021-11-09 17:08:22
2021-11-07 18:27:29
Gabriela Nowak LEVISIONN CONTANGA E.W.P
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1
1 ACCEPTED 2021-11-09 17:07:44
2021-11-07 18:01:59
Monika Duda SEKWANA
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Babicka Natalia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O049368
2. Bartusek Helena Vanto Jumping Team
2008 (JM.)
O050703
3. Biernat-Birkowska Hanna BPK
2011 (Mł.)
---
---
4. Bizoń Marta BPK
2008 (JM.)
Brak
5. Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O049461
6. Bugla Zofia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O036058
7. Byra Bruno Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
8. Chlipała Barbara JKS BCH Międzyrzecze Dolne
S
O011417
9. Cichoń Nikola HiPPo Sports Team
2006 (JM.)
Brak
10. Ciszek Maria BPK (sla)
2011 (Mł.)
O059973
11. Dapa Agata BPK
2012 (Mł.)
Brak
12. Dołowy Anna -
S
brak
13. Duda Monika LKJ Ochaby
S
O009183
14. Emilia Kondysiak Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
2011 (Mł.)
O061175
15. Filusz Krzysztof Brak
S
O053793
16. Filusz Martyna Brak
2007 (JM.)
O055286
17. Frączek Katarzyna Klub Jeździecki Cheval
2008 (JM.)
brak
18. Fros Wiktoria Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
2006 (JM.)
brak
19. Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
2000 (MJ.)
O031691
20. Gajewska Iga JKS Equi Verso
2005 (J.)
O048462
21. Galas Marta HiPPo Sports Team
2007 (JM.)
O054245
22. Godoś Karolina KJ Royal Opole
S
O009247
23. Groblica Igor KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2007 (JM.)
O062743
24. Grońska Nikola Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
2005 (J.)
Brak
25. Janus Sonia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O041054
26. Jaruszewicz Emilia KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2009 (JM.)
O063070
27. Jaworska Marta Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
S
O005107
28. Jurkiewicz Amela Stajnia Pałac Wysoka
2008 (JM.)
O064050
29. Kachel Weronika Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O048882
30. Kamecka Amelia Klub Jeździecki Cheval
2008 (JM.)
brak
31. Kasprzyk Patrycja Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O044062
32. Kawa Aleksandra LKJ Ochaby
2003 (J.)
O039694
33. Kawa Marta LKJ Ochaby
2007 (JM.)
O054053
34. Knot Adam Stajnia Ligota
S
Brak
35. Kobylec Karolina JKS Desant
S
O025708
36. Kolasa Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2008 (JM.)
O062557
37. Koło Amelia LKJ Ochaby
2005 (J.)
O058528
38. Kołodziej Monika KJ Profit Orzesze
S
O018605
39. Krawiec Martyna Stajnia Pałac Wysoka
2009 (JM.)
O041317
40. Krechowicz Adam KJ Vena Rogoźnik
2006 (JM.)
O058453
41. Kremer Julia LKJ Ochaby
2007 (JM.)
O047814
42. Kruczkowska Lena BPK
2011 (Mł.)
---
---
43. Krywult Weronika LKJ Solec Bieruń
2000 (MJ.)
O025105
44. Leda Alexander Brak
2003 (J.)
O057738
45. Lenart Marko LKJ Moszna
S
O024014
46. Lentowicz Oliwia JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O044712
47. Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
2002 (MJ.)
O041049
48. Łakota Martyna Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O024143
49. Malejka Szymon BPK
2005 (J.)
brak
50. Marchewka Izabela JKS Equi Verso
S
O021934
51. Marcisz Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2007 (JM.)
O064382
52. Mika-Nowińska Magdalena BPK
S
brak
53. Morciniec Kaja Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
2006 (JM.)
brak
54. Musiał Zofia BPK
2001 (MJ.)
O066192
55. Nawrocka Milena Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
2011 (Mł.)
brak
56. Nowak Gabriela LKJ Ochaby
S
O055748
57. Nowińska Lucyna BPK
2015 (Mł.)
brak
58. Pasińska Maria Klub Jeździecki Cheval
2005 (J.)
brak
59. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2016 (Mł.)
O000860
60. Pluta Maja JKS BCH Międzyrzecze Dolne
2014 (Mł.)
O048377
61. Pławecka Marta Brak
2004 (J.)
Brak
62. Podwysocka Alicja HiPPo Sports Team
2007 (JM.)
Brak
63. Pricop Lena Kjk ELIZAR
2008 (JM.)
O056018
64. Przybył Zuzanna Niezrzeszona
2010 (Mł.)
brak
65. Pszowski Kevin KJ Jumping Team Brynica
2008 (JM.)
O047502
66. Puda Hanna BPK
2008 (JM.)
.
67. Radwańska Julia Bez Przynależności Klubowej
S
O047813
68. Rębalska Barbara Klub Jeździecki Cheval
2008 (JM.)
brak
69. Respondek Antonina KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2008 (JM.)
O061867
70. Rosińska Maja Jks Equiverso Jastrzębie Zdroj
2010 (Mł.)
O057368
71. Rostek Martyna JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2005 (J.)
O044271
72. Ruzik Maja BPK
2012 (Mł.)
Brak
73. Seredyńska Olga JKS BCH Międzyrzecze Dolne
2008 (JM.)
O055115
74. Siedlaczek Michał Kj Borycz
S
O000974
75. Skorupa Wiktoria LKJ Ochaby
2003 (J.)
O044731
76. Skrok-Wolska Olimpia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O038361
77. Sobota Natalia Bpk
2007 (JM.)
Brak
78. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
79. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
80. Sromek Vivien Brak
2011 (Mł.)
Brak
81. Szczepanska Justyna Bez Przynależności Klubowej
Brak
82. Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2000 (MJ.)
O035256
83. Sztuka Michalina Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2004 (J.)
O044565
84. Szulakowski Mikołaj Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O029147
brak
85. Trawiński Przemysław Jurajski LKJ w Udorzu
S
O033411
86. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (J.)
O036701
87. Wrześniewska Agnieszka KJ ROYAL
2002 (MJ.)
O031745
88. Wydra Iga BPK
2014 (Mł.)
Brak
89. Zając Natalia HiPPo Sports Team
2007 (JM.)
O064032
90. Zoń Małgorzata JKS Czanki
2002 (MJ.)
O047316
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

25

AFEKT '' M '' Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach kasztanowata/-- F: Rhodesian Winner / o.Snurfe
M: Afra '' M '' / o. Faust Z
K030838 616009690054916
2.

104

ANIOŁEK KOŃ MAŁY POL 2013 Wałach bułana F: NN
M: NN
brak
3.

46

AQUARTA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/mk:mk:mk:m F: Davinci
M: Awatra Ex Watra
K025613 616006660905814
4.

42

ARAK TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach gniada/164 F: NN
M: NN
K021246 616 999 53 02791 11
5.

56

ARYSTOKRATKA W SP POL 2017 klacz ciemnogniada/180 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Alexandria Ex Turbud Aria
K032667 616009540072817
6.

87

BAJKOWY KSIAŻĘ KUC FELIŃSKI POL 2014 wałach srokata/kuc:136 F: Wicher / Klejnot
M: Bajka / Waron
K031014 616013670099114
7.

75

BAKKOMA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: HIPPICA KOH I NOOR
M: BAKWARTA
K030768 616009540026015
8.

26

BALOU BALOU SP POL 2013 wałach kasztanowata/168 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Sofia / Wantoz
K023192 616009540029713
9.

72

BARBORKA NN POL 2010 klacz siwa/mk:151 F: Nn
M: Nn
K031126 73002006185709
10.

51

BARCZERO WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/168 F: Czumak
M: Barodia
K033142 616007610004616
11.

8

BARTINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz kasztanowata/169 F: Imequyl
M: Balena
K033160 616009592152317
12.

27

BASTER SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bankiet
M: Batuta
K025781 616 009 61 01153 13
13.

53

BELISSIMA SP POL 2017 klacz siwa/165 F: Masini
M: Blanca
brak 616099690114117
14.

17

BETULA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz kasztanowata/167 F: Bayard d'Elle
M: Balanga
K033023 616098200156841
15.

63

BIG RED SP POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Bijou be
M: Pamella
. 616013690030016
16.

28

BOGRA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/160 F: BIBIGAR
M: BALERINA
brak A0001180S
17.

73

BONITA SP POL 2011 klacz gniada/160 F: Novum
M: Bianca
brak 616009540040011
18.

13

BRAVEHEART SP POL 2010 klacz gniada/168 F: CANDIAVOLO / CANTUS
M: BANDOLA / NIMMERDOR I
K020788 6160096901285
19.

88

BRAWURA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
K031027 6169995703527
20.

94

C’EST MOI ZW Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz siwa/178 F: Chepettano
M: Consula
K032972 056015Z55512816
21.

71

CALIPTO HAFL POL 2011 Wałach izabelowata/mk:mk:mk:m F: Nero
M: Calita von nijhorst
K028941 616013610118511
22.

96

CANDYS BOY DSF POL 2009 wałach siwa/185 F: Lord
M: Golden Lady
Brak DE 456-3702951-09
23.

58

CANSYDNEY HANOWERSKA POL 2005 klacz skarogniada/172 F: xx
M: xx
K032136 123
24.

45

CARAMELLA SVKWB CZE 2014 klacz kasztanowata/170 F: Quäntchen Glück/Quaterback
M: Cordalma/Cordalme
K024772 000079276
25.

39

CARL-OTTO IXES HAN GER 2015 wałach gniada/175 F: Comte /
M: Arosa /
brak DE431316005815
26.

50

CARLOS MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach siwa/168 F: Aperitif
M: Lukrecja
K024288 6160065910922
27.

54

CHACCO-BOY MEKLEMBURSKA GER 2009 wałach gniada/170 F: Chacco Blue
M: Piorella
K030476 DE 427270537609
28.

85

CICHA WODA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/170cm F: Iterb
M: Co to
K033025 POL009670006207
29.

34

COCO CHANEL WURTTEMBERGER GER 2010 klacz gniada/170 F: xxx
M: xxx
K032249 de2789470310
30.

68

COFFEE 23 HOL GER 2011 wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quinara/ Quidam de Revel
K021899 DE421000520311
31.

44

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
32.

82

CUERLY SUE HOLST POL 2002 mare dark bay/170 F: Contender
M: Hanaria
none DE421000274004
33.

62

CYNARA XX POL 2007 klacz gniada/164 F: Special Power
M: Cudna
K024907 070000005081
34.

95

CZERTA SP POL 2015 klacz gniada/163 F: Aladin
M: Clarins
Brak 616 009 69 01124 15
35.

89

DASTIFF SP POL 2002 wałach kasztanowata F: Power Prince / Pilot
M: Doryda / Dywan
K013668 POL009670002502
36.

12

DEEP PURPLE V&V Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach siwa/172 F: Dallas VDL
M: Feloma
K029914 056015Z55560715
37.

47

DIOMEDES SP POL 2007 wałach skarogniada/168 F: Dionizos
M: Diuna
K015929 616009600304307
38.

40

EIRA KUC CZE 2006 klacz siwa/kuc:134 F: NN
M: Ema
Brak 203011996768006
39.

86

FREE STAR SP POL 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
K024481 616009540098310
40.

9

G KWPN NED 2011 wałach gniada/165 F: Phin-Phin / Chin Chin
M: Tiedance / Burggraaf
K028010 528003201107012
41.

15

GARDENIA WLKP. POL 2010 klacz ciemnogniada/166 F: Abke/ Acorado
M: Gala/ Agar
K021197 616007610018710
42.

69

GAUDI Reński Koń Sportowy POL 2015 wałach kasztanowata/175 F: Darshan
M: Galina M
Brak DE431430168015
43.

38

GOLDQUIDAME L Polski Koń Szlachetnu Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada/158 F: LEVANTINO L
M: GOLDMAEDEL
K018177 616009610241811
44.

64

HIPOLIT MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/163 F: -
M: -
K033141 00
45.

65

INDIANA SP POL 2017 klacz kasztanowata/160 F: Tjungske / Carthago Z
M: Ira-J / Lord Star
K033192 616 009 59 20270 17
46.

6

JACHRANKA TRAKEN POL 2006 klacz skarogniada/169 F: Texas
M: Jawajka
K012405 POL732010023306
47.

43

JACKSON Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2009 wałach gniada/175 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: LIZZY
K029677 056-002-W00293652
48.

90

JACKY KUC SVK 2013 klacz ciemnogniada/kuc:- F: nn
M: nn
K030967 703002006107913
49.

80

JACOBSON L KWPN NED 2014 wałach siwa/159 F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Platina / Caretino
K026052 528003201404931
50.

92

JUDY TINKER ISL 2009 Klacz srokata/kuc:138 F: -
M: -
-
51.

91

KARINO NN POL None gelding other/mk:155 F: Nn
M: Nn
K025504 None
52.

29

KOHEILAN BERNI Węgierski Koń Spotowy POL 2008 wałach siwa/163 F: 2987 Koheilan Nagyvezer
M: Kairo
brak HUNMSH080290000
53.

24

KOLORADO SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: NN
M: NN
K026857 616098200147275
54.

20

KONSOLA Polski Koń Sportowy POL 2000 klacz kasztanowata/170 F: Konsul
M: Kokosza
brak 009540027700
55.

101

LAGUNA NN POL 2011 klacz srokata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
Brak 6169996900024561
56.

16

LEDANAJA II W SP POL 2007 klacz siwa/162 F: Desant
M: Lukarna
K012200 POL009540111107
57.

5

LEVISIONN CONTANGA E.W.P OLDENBURSKA GER 2011 klacz siwa/168 F: Levisionn
M: Hauptstutbuch Gitanga
K020860 DE 433330209411
58.

14

LIBIA SP POL 2007 klacz gniada/158 F: Machmuthr Nur
M: Linda
K011759 POL 009540114007
59.

57

LIMIT B KWPN POL 2016 wałach gniada/164 F: X
M: X
K032250 x
60.

3

LUCKY M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/170 F: De Quidams
M: Layla
K023229 616 009 54 00993 13
61.

79

LUISSOME DESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
K015943 616009570342508 104HA04
62.

49

MAURO Czysta Krew Arabska POL 2012 wałach siwa/mk:140 F: Pentagram
M: Maessa
Brak 616POL12009408A
63.

93

MAX TYP KUC POL 1997 ogier siwa/kuc:98 cm F: Nieznany
M: Nieznana
brak 999540005597
64.

70

MISTER GREY DSP POL 2015 wałach siwa/168 F: Monte Bellini
M: La Corada
K031825 DE 456560522615
65.

52

NEQUEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: EULAMAR
M: NEQUITA/QULESTER
K029024 616 009 69 00512 16
66.

41

OLLY FELL PONY POL 2009 klacz kara/kuc:140 F: Waverhead Monty II
M: Drybarrows Maise
Brak 528014200900751
67.

48

OLYMPIA VAN PRINSEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 03/0 klacz kasztanowata/165 F: ARKO
M: DIDA
K030357 981100004072376
68.

55

OPIUM W SP POL 2013 klacz gniada/170 F: Bijou Be
M: Osada W
K024600 616009540042713
69.

59

ORCHID*S ALIAN NEW FOREST PONY NED 2011 wałach gniada/mk:153 F: X
M: X
K032411 XXX
70.

1

ORION TRAK POL 2008 wałach kara/176 F: LORD ODER I
M: ORAWKA
K012147 POL732010035908
71.

67

OSKAR BLUE OLD GER 2009 wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403 DE418180067809
72.

74

PANICZ TYP KOŃ MAŁY POL 2014 wałach gniada/kuc:140 F: Han
M: Potęga
brak 616999540006914
73.

18

PICASSO KUC POL 2012-06-12 wałach srokata/kuc:110 F: Apasjonata Saganek
M: Perełka
Brak 616098100009369
74.

37

PIORUN SP POL 2004 wałach siwa/158 F: Elwerador
M: Pamella
1 .
75.

36

POKER SP POL 2016 wałach ciemnogniada/175 F: Tjungske
M: Parada
K032696 616009660314216
76.

2

ROMEO TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach gniada/163 F: NN
M: NN
K025148 6169995400
77.

4

SEKWANA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/164 F: Hippice-Koh-I-Noor
M: Salzinia
K030431 616009540103417
78.

23

SMUGA M SP POL 2015 klacz gniada/169 F: Cassilio
M: Selene M
K028393 616009690057815
79.

102

SONATA F SP POL 2004 wałach ciemnogniada/170 F: Senat
M: Sentencja
Brak 8482910395004
80.

84

STAR TINKER POL 2011 klacz kara/164 F: NN
M: NN
--- 826069000175501
81.

61

STEP MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/168 F: Aspan
M: Sawana
K028922 616006690036815
82.

21

STICH KUC POL 2016 wałach kasztanowata/kuc:122 F: Torenhoevens Milo
M: Selena
Brak A 0009746 S
83.

105

SYRIUSZ M SP POL 2007 wałach ciemnogniada/170 F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
K013184 12452
84.

103

SZOGUN M KUC POL 2015 ogier siwa/kuc:135 F: Nn
M: Nn
Brak 616999690125215
85.

19

TALINA NN POL 2012 klacz srokata/kuc:130 F: nn
M: nn
616999592005312 616999592005312
86.

83

TIM TAM WELSH POL 1999 Wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Shagya XXVI
M: TIMA
K017761 703001404620199
87.

66

TYNPORTH CHACHA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/131 F: .
M: .
1 ***
88.

35

URANA MELODY KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:148 F: MORS
M: URANIA MELODY
K030943 616013670100711
89.

60

VALEA Szlachetna Półkrew POL 2003 klacz gniada/170 F: Caretino K
M: Vistula
K024385 POL 009 67 00202 03
90.

11

VARADERO R SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Goofi R
M: Viva Ina
K021209 616009540099611
91.

78

WIFORD AA MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Fordel
M: Wita
616006540103617 616006540103617
92.

22

WIQUELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz kasztanowata/172 F: EULAMAR
M: WIQUESTA
K028003 616009690065215
93.

10

ŻABCIO TYP KUC POL 2009 wałach kara/kuc:115 F: NN
M: NN
brak 616999540200109
Rider Club
Competition
Prize
Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
80
SUM:
80.00
Chlipała Barbara JKS BCH Międzyrzecze Dolne
100
SUM:
100.00
Ciszek Maria BPK (sla)
70
SUM:
70.00
Duda Monika LKJ Ochaby
50
SUM:
50.00
Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
60
150
SUM:
210.00
Janus Sonia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
100
200
SUM:
300.00
Kachel Weronika Klub Jeździecki Zbrosławice
80
SUM:
80.00
Kasprzyk Patrycja Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
50
SUM:
50.00
Kobylec Karolina JKS Desant
270
SUM:
270.00
Kremer Julia LKJ Ochaby
50
SUM:
50.00
Krywult Weronika LKJ Solec Bieruń
70
SUM:
70.00
Leda Alexander Brak
100
50
SUM:
150.00
Łakota Martyna Bez Przynależności Klubowej
80
SUM:
80.00
Marchewka Izabela JKS Equi Verso
150
SUM:
150.00
Marcisz Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
120
SUM:
120.00
Pluta Maja JKS BCH Międzyrzecze Dolne
50
120
70
SUM:
240.00
Pszowski Kevin KJ Jumping Team Brynica
150
SUM:
150.00
Rosińska Maja Jks Equiverso Jastrzębie Zdroj
70
SUM:
70.00
Skorupa Wiktoria LKJ Ochaby
60
SUM:
60.00
Skrok-Wolska Olimpia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
80
200
SUM:
280.00
Spychała Marcelina LKJ Moszna
150
SUM:
150.00
Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
250
220
SUM:
470.00
Sztuka Michalina Jeździecki Klub Sportowy Czanki
250
270
SUM:
520.00
Szulakowski Mikołaj Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
120
SUM:
120.00
Trawiński Przemysław Jurajski LKJ w Udorzu
120
SUM:
120.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babicka Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LIBIA (14)
2021-11-27
1
2021-11-27
1
2021-11-28
1
2021-11-28
1
Bartusek Helena
Vanto Jumping Team
2021-11-27
6
2021-11-27
15
Biernat-Birkowska Hanna
BPK
STAR (84)
2021-11-28
1
2021-11-28
1
Bomba Bartosz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
BIG RED (63)
2021-11-27
10
2021-11-27
14
2021-11-28
6
2021-11-28
3
80
Bugla Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2021-11-27
14
2021-11-27
2021-11-28
7
2021-11-28
Byra Bruno
Bez Przynależności Klubowej
ROMEO (2)
2021-11-27
1
2021-11-27
1
2021-11-28
1
2021-11-28
1
Chlipała Barbara
JKS BCH Międzyrzecze Dolne
HIPOLIT (64)
2021-11-27
13
2021-11-27
2021-11-28
1
100
2021-11-28
Cichoń Nikola
HiPPo Sports Team
ANIOŁEK (104)
2021-11-27
1
2021-11-27
6
Ciszek Maria
BPK (sla)
2021-11-27
10
2021-11-27
3
70
Dapa Agata
BPK
MAX (93)
2021-11-27
Dołowy Anna
-
2021-11-28
23
2021-11-28
19
Duda Monika
LKJ Ochaby
2021-11-27
2021-11-27
3
50
2021-11-28
4
2021-11-28
10
Frączek Katarzyna
Klub Jeździecki Cheval
2021-11-27
1
Fros Wiktoria
Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
BONITA (73)
2021-11-28
8
2021-11-28
1
Gajewska Ida
JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
2021-11-27
4
60
2021-11-27
12
2021-11-28
3
150
2021-11-28
4
Gajewska Iga
JKS Equi Verso
2021-11-27
1
2021-11-27
11
Galas Marta
HiPPo Sports Team
SZOGUN M (103)
2021-11-28
15
2021-11-28
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
CZERTA (95)
2021-11-27
1
2021-11-27
1
Groblica Igor
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
JACKY (90)
2021-11-27
13
2021-11-27
Grońska Nikola
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
DASTIFF (89)
2021-11-27
1
2021-11-27
1
Janus Sonia
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2021-11-27
4
100
2021-11-27
3
2021-11-28
2
200
2021-11-28
3
2021-11-27
20
2021-11-28
20
2021-11-28
Jaruszewicz Emilia
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
BRAWURA (88)
2021-11-28
1
2021-11-28
1
Jaworska Marta
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
2021-11-27
12
2021-11-27
2021-11-28
22
2021-11-28
Jurkiewicz Amela
Stajnia Pałac Wysoka
STICH (21)
2021-11-27
7
2021-11-27
8
2021-11-28
1
2021-11-28
1
EIRA (40)
2021-11-27
1
2021-11-27
1
2021-11-28
1
2021-11-28
1
Kachel Weronika
Klub Jeździecki Zbrosławice
2021-11-27
2
80
2021-11-27
19
Kamecka Amelia
Klub Jeździecki Cheval
2021-11-27
Kasprzyk Patrycja
Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-11-27
6
2021-11-27
8
2021-11-28
4
50
2021-11-28
6
Kawa Aleksandra
LKJ Ochaby
2021-11-27
9
2021-11-27
13
2021-11-28
5
2021-11-28
8
Kawa Marta
LKJ Ochaby
2021-11-27
7
2021-11-27
16
2021-11-28
12
2021-11-28
7
Knot Adam
Stajnia Ligota
2021-11-28
1
2021-11-28
24
Kobylec Karolina
JKS Desant
OPIUM W (55)
2021-11-27
5
2021-11-27
1
270
2021-11-27
21
2021-11-27
Kolasa Emilia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
CYNARA (62)
2021-11-27
16
2021-11-28
9
2021-11-28
19
2021-11-27
Koło Amelia
LKJ Ochaby
2021-11-27
2021-11-27
Kołodziej Monika
KJ Profit Orzesze
INDIANA (65)
2021-11-27
12
2021-11-27
1
2021-11-28
19
2021-11-28
1
Krawiec Martyna
Stajnia Pałac Wysoka
OLLY (41)
2021-11-27
12
2021-11-27
8
2021-11-28
1
2021-11-28
13
Krechowicz Adam
KJ Vena Rogoźnik
ARAK (42)
2021-11-27
16
2021-11-27
20
2021-11-28
15
2021-11-28
8
Kremer Julia
LKJ Ochaby
CARLOS (50)
2021-11-27
7
2021-11-27
4
50
2021-11-28
14
2021-11-28
Kruczkowska Lena
BPK
JUDY (92)
2021-11-28
1
2021-11-28
Krywult Weronika
LKJ Solec Bieruń
BETULA (17)
2021-11-27
2
70
2021-11-27
24
2021-11-28
5
2021-11-28
16
Leda Alexander
Brak
2021-11-27
1
100
2021-11-28
3
50
2021-11-27
23
2021-11-28
21
Lentowicz Oliwia
JKS Equi Verso
BASTER (27)
2021-11-27
6
2021-11-27
11
2021-11-28
2021-11-28
5
Lewandowska Jennifer
KJK Elizar Jejkowice
2021-11-27
18
2021-11-27
Łakota Martyna
Bez Przynależności Klubowej
2021-11-27
14
2021-11-27
15
2021-11-28
2
80
2021-11-28
13
Malejka Szymon
BPK
2021-11-27
1
2021-11-27
1
2021-11-28
1
Marchewka Izabela
JKS Equi Verso
VALEA (60)
2021-11-27
5
2021-11-27
10
2021-11-28
13
2021-11-28
1
150
Marcisz Dominika
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
ORION (1)
2021-11-27
25
2021-11-27
2021-11-28
1
120
2021-11-28
Mika-Nowińska Magdalena
BPK
TALINA (19)
2021-11-28
10
2021-11-28
1
KONSOLA (20)
2021-11-28
1
2021-11-28
1
Morciniec Kaja
Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
PANICZ (74)
2021-11-28
10
2021-11-28
1
Musiał Zofia
BPK
2021-11-27
1
2021-11-28
8
2021-11-28
1
2021-11-27
1
Nawrocka Milena
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
ŻABCIO (10)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Nowak Gabriela
LKJ Ochaby
2021-11-27
19
2021-11-27
2021-11-28
18
2021-11-28
Nowińska Lucyna
BPK
TALINA (19)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Pasińska Maria
Klub Jeździecki Cheval
2021-11-27
Piecha Wiesław
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LIMIT B (57)
2021-11-27
13
2021-11-27
9
2021-11-28
6
2021-11-28
11
2021-11-27
5
2021-11-27
17
2021-11-28
7
2021-11-28
14
2021-11-27
13
2021-11-27
1
2021-11-28
19
2021-11-28
1
Pluta Maja
JKS BCH Międzyrzecze Dolne
AQUARTA (46)
2021-11-27
4
50
2021-11-27
1
120
2021-11-28
3
70
2021-11-28
10
Pławecka Marta
Brak
MAURO (49)
2021-11-28
16
2021-11-28
12
Podwysocka Alicja
HiPPo Sports Team
LAGUNA (101)
2021-11-27
2021-11-27
Pricop Lena
Kjk ELIZAR
TIM TAM (83)
2021-11-27
1
2021-11-27
1
Przybył Zuzanna
Niezrzeszona
BOGRA (28)
2021-11-27
2021-11-27
10
2021-11-28
9
2021-11-28
14
Pszowski Kevin
KJ Jumping Team Brynica
2021-11-27
7
2021-11-27
10
2021-11-27
1
150
2021-11-27
8
Puda Hanna
BPK
PIORUN (37)
2021-11-27
10
2021-11-27
1
2021-11-28
11
2021-11-28
1
Radwańska Julia
Bez Przynależności Klubowej
JACKSON (43)
2021-11-27
12
2021-11-27
13
2021-11-28
6
2021-11-28
7
Rębalska Barbara
Klub Jeździecki Cheval
2021-11-27
1
Respondek Antonina
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2021-11-28
19
2021-11-28
1
Rosińska Maja
Jks Equiverso Jastrzębie Zdroj
2021-11-27
13
2021-11-27
12
2021-11-28
1
2021-11-28
2
70
Rostek Martyna
JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2021-11-27
7
2021-11-27
5
2021-11-28
4
2021-11-28
2
Ruzik Maja
BPK
MAX (93)
2021-11-27
Seredyńska Olga
JKS BCH Międzyrzecze Dolne
2021-11-27
1
2021-11-27
13
2021-11-28
1
2021-11-28
1
Siedlaczek Michał
Kj Borycz
2021-11-27
22
2021-11-27
17
2021-11-28
12
2021-11-28
9
Skorupa Wiktoria
LKJ Ochaby
BAKKOMA (75)
2021-11-27
11
2021-11-27
9
2021-11-28
5
2021-11-28
4
60
Skrok-Wolska Olimpia
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
G (9)
2021-11-27
3
80
2021-11-27
2
200
2021-11-28
2021-11-28
Sobota Natalia
Bpk
CALIPTO (71)
2021-11-27
10
2021-11-27
1
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
SYRIUSZ M (105)
2021-11-27
3
150
2021-11-27
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2021-11-27
5
2021-11-28
15
Sromek Vivien
Brak
PICASSO (18)
2021-11-27
10
2021-11-27
1
2021-11-28
11
2021-11-28
11
Szczepanska Justyna
Bez Przynależności Klubowej
GAUDI (69)
2021-11-27
17
2021-11-27
17
2021-11-28
1
2021-11-28
1
Szotek Dominika
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-11-27
1
250
2021-11-27
2
220
2021-11-27
13
2021-11-27
Sztuka Michalina
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2021-11-27
9
2021-11-27
4
2021-11-28
1
250
2021-11-28
1
270
Szulakowski Mikołaj
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
STEP (61)
2021-11-27
2
120
2021-11-27
6
2021-11-28
2021-11-28
Trawiński Przemysław
Jurajski LKJ w Udorzu
2021-11-27
18
2021-11-27
14
2021-11-28
2
120
2021-11-28
Wiśniewska Emilia
bpk
POKER (36)
2021-11-27
8
2021-11-27
2021-11-28
17
2021-11-28
8
Wrześniewska Agnieszka
KJ ROYAL
2021-11-27
15
2021-11-27
Wydra Iga
BPK
MAX (93)
2021-11-27
Zając Natalia
HiPPo Sports Team
SONATA F (102)
2021-11-28
1
2021-11-28
1
Zoń Małgorzata
JKS Czanki
2021-11-27
8
2021-11-27
11
2021-11-28
9
2021-11-28
11

Number of Riders: 90

Number of Horses: 93

The sum of prizes: 4 010.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl