Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZOiR-A & HPŚO-A
Zakrzów, 19-21.11.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
72 ACCEPTED 2021-11-17 11:59:52
2021-11-17 11:59:52
Izabela Kowalska VINKENHOVE ZARAH
  • 1x ZR-2/P-6/Program krajowy (czworobok 20X40m) - I Półfinał HPŚO Juniorów na kucach
71 ACCEPTED 2021-11-17 11:55:54
2021-11-17 11:46:40
Aleksandra Sobik KENDO
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
70 ACCEPTED 2021-11-17 10:33:25
2021-11-17 10:33:25
Filip Kowalski FIRST WILLIAM-P
  • 1x ZR-3/L-1/Program krajowy
69 ACCEPTED 2021-11-16 14:28:13
2021-11-16 14:28:13
Ema Kopuleta AISHA 2
  • 1x ZR-1A/L-6RA/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca, kat. 8-10 lat (czworobok 20X40m)
68 ACCEPTED 2021-11-16 14:26:24
2021-11-16 14:26:24
Natalia Stodoła DRAKAR
  • 1x ZR-1A/L-6RA/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca, kat. 8-10 lat (czworobok 20X40m)
67 ACCEPTED 2021-11-15 16:15:01
2021-11-12 20:53:25
Magdalena Kępka EROTYKA
  • 1x ZR-5/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-19/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-33/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
66 ACCEPTED 2021-11-17 11:21:27
2021-11-12 16:04:44
Lena Paliwoda CHICHARITO
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
65 ACCEPTED 2021-11-17 11:17:31
2021-11-11 20:34:29
Iga Szwedo KEISER RUBIN
  • 1x ZO-11/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO-25/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
64 ACCEPTED 2021-11-17 10:48:29
2021-11-11 19:45:04
Jagoda Dąbrowska LUCKY BOY-K
  • 1x ZR-6/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-20/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
63 ACCEPTED 2021-11-17 11:17:22
2021-11-11 19:38:43
Aleksandra Bagińska AKROPOLIS
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-17/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-31/L-3/Program krajowy
62 ACCEPTED 2021-11-14 12:52:46
2021-11-10 23:44:17
Ewa Czerwińska DREAM SENSATION
  • 1x ZR-2/P-6/Program krajowy (czworobok 20X40m) - I Półfinał HPŚO Juniorów na kucach
  • 1x ZR-16/P-3/Program krajowy - kuce kategoria junior młodszy (czworobok 20X40m) - II Półfinał HPŚO Juniorów na kucach
  • 1x ZR-30/P-4/Program krajowy - kuce kategoria junior młodszy (czworobok 20X40m) - Finał HPŚO Juniorów na kucach
61 ACCEPTED 2021-11-17 10:51:34
2021-11-10 22:45:30
Hubert Jankowski FIRST CLASS
  • 1x ZO-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-27/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZR-36/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
60 ACCEPTED 2021-11-17 10:51:36
2021-11-10 22:42:28
Hubert Jankowski FLASHBACK BM
  • 1x ZR-3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-17/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-31/L-3/Program krajowy
59 ACCEPTED 2021-11-15 16:14:38
2021-11-10 22:17:19
Kamil Puliński DREAMCAT
  • 1x ZO-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-27/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZR-36/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
58 ACCEPTED 2021-11-17 11:54:07
2021-11-10 22:15:23
Kamil Puliński SISI
  • 1x ZR-6/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-20/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-34/N-6/Program krajowy
57 ACCEPTED 2021-11-16 11:24:15
2021-11-10 21:00:18
Kamila Kubiciel CORNELIA
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
56 ACCEPTED 2021-11-17 10:50:07
2021-11-10 20:59:03
Weronika Kaczmarek DAR
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
55 ACCEPTED 2021-11-17 13:14:17
2021-11-10 20:48:01
Julia Jużyca BALBINA
  • 1x ZR-2/P-6/Program krajowy (czworobok 20X40m) - I Półfinał HPŚO Juniorów na kucach
  • 1x ZR-16/P-3/Program krajowy - kuce kategoria junior młodszy (czworobok 20X40m) - II Półfinał HPŚO Juniorów na kucach
  • 1x ZR-30/P-4/Program krajowy - kuce kategoria junior młodszy (czworobok 20X40m) - Finał HPŚO Juniorów na kucach
54 ACCEPTED 2021-11-15 11:23:39
2021-11-10 17:47:30
Marianna Osowska SISAIDA
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
53 ACCEPTED 2021-11-10 15:21:31
2021-11-10 15:21:31
Oliwia Sobel CLEMATIS
  • 1x ZR-3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-17/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-31/L-3/Program krajowy
52 ACCEPTED 2021-11-10 15:01:53
2021-11-10 08:46:35
Aleksandra Pietryszyn AMANITA
  • 1x ZR-7/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR-21/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR-35/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
51 ACCEPTED 2021-11-14 12:53:34
2021-11-09 23:26:50
Marta Sitek MAGICAL MEMORY
  • 1x ZR-7/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR-21/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR-35/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
50 ACCEPTED 2021-11-14 12:52:06
2021-11-09 22:14:04
Michalina Cieślar ABSOLUT
  • 1x ZO-14/CS-1/Program Międzynarodowy Intermediate II
  • 1x ZO-28/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
49 ACCEPTED 2021-11-14 12:53:51
2021-11-09 21:33:08
Zofia Leśniewska MACRIM
  • 1x ZR-6/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-20/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-34/N-6/Program krajowy
48 ACCEPTED 2021-11-16 11:27:07
2021-11-09 20:30:06
Kamil Puliński DREAM DANCE G
  • 1x ZR-3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-17/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-31/L-3/Program krajowy
47 ACCEPTED 2021-11-09 16:54:12
2021-11-09 16:54:12
Oliwia Sobel WIND OF CHANGE
  • 1x ZR-7/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR-21/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR-35/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
46 ACCEPTED 2021-11-09 16:17:17
2021-11-09 16:17:17
Żaneta Skowrońska-Kozubik GRAVIOLA
  • 1x ZO-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-27/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
45 ACCEPTED 2021-11-09 16:15:27
2021-11-09 16:15:27
Żaneta Skowrońska-Kozubik LOVE ME
  • 1x ZO-28/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-42/CS-5/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Grand Prix
44 ACCEPTED 2021-11-10 10:11:55
2021-11-09 13:14:32
Anna Woźnica UNITED FADO
  • 1x ZO-12/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-26/CC-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-40/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
43 ACCEPTED 2021-11-16 15:07:21
2021-11-09 09:13:08
Aleksandra Krywult GENTLE DARKNESS
  • 1x ZO-14/CS-1/Program Międzynarodowy Intermediate II
42 ACCEPTED 2021-11-16 15:07:23
2021-11-09 09:12:05
Aleksandra Krywult GOOGLE
  • 1x ZO-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-27/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO-41/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
41 ACCEPTED 2021-11-10 11:29:53
2021-11-08 15:21:36
Zuzanna Andruszkiewicz MOONSHINE
  • 1x ZR-3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-17/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-31/L-3/Program krajowy
40 ACCEPTED 2021-11-14 12:55:34
2021-11-08 14:49:16
Filip Kowalski BEL FLEUR
  • 1x ZR-1A/L-6RA/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca, kat. 8-10 lat (czworobok 20X40m)
39 ACCEPTED 2021-11-14 12:59:58
2021-11-08 13:42:41
Martyna Bańska MONSOON P
  • 1x ZO-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-27/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO-41/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
38 ACCEPTED 2021-11-17 13:32:29
2021-11-08 09:46:12
Klara Woźnicka NIXON
  • 1x ZO-12/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-26/CC-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Młodych Jeźdźców
37 ACCEPTED 2021-11-14 12:56:05
2021-11-08 09:45:51
Klara Woźnicka GO GO BORNEO
  • 1x ZO-12/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-26/CC-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-40/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
36 ACCEPTED 2021-11-14 12:58:36
2021-11-08 09:45:11
Katarzyna Chrzanowska FEVERDALE
  • 1x ZR-7/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR-21/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR-35/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
35 ACCEPTED 2021-11-14 12:56:28
2021-11-08 09:44:33
Zuzanna Bannert SYRIA M
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
34 ACCEPTED 2021-11-14 12:56:41
2021-11-08 09:43:56
Hanna Moczkowska FIRST WILLIAM-P
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
33 ACCEPTED 2021-11-14 12:56:58
2021-11-08 09:43:14
Julia Brodziak WILLIAM WALLACE-P
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
32 ACCEPTED 2021-11-14 12:57:24
2021-11-08 09:41:28
Agnieszka Kowalik SENNA DA SILVA
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
31 ACCEPTED 2021-11-14 12:57:49
2021-11-08 09:40:37
Zuzanna Kołodziejczak VINKENHOVE ZARAH
  • 1x ZR-1B/L-6RB/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca, kat. 11-12 lat (czworobok 20X40m)
  • 1x ZR-15B/L-1RB/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca, kat. 11-12 lat (czworobok 20X40m)
  • 1x ZR-29B/L-2Rb/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca, kat. 11-12 lat (czworobok 20X40m)
30 ACCEPTED 2021-11-15 15:48:20
2021-11-08 09:39:47
Nelly Oriard STROMBERG
  • 1x ZR-7/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR-21/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR-35/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
29 ACCEPTED 2021-11-14 12:58:22
2021-11-08 09:39:13
Paulina Koszewska ROCKSANADOR
  • 1x ZO-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-27/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO-41/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
28 ACCEPTED 2021-11-14 12:55:25
2021-11-08 08:55:04
Izabela Kowalska DESIDERIO
  • 1x ZO-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-27/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO-41/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
27 ACCEPTED 2021-11-17 11:47:28
2021-11-04 23:03:43
Vanessa Martinez LIDER
  • 2x ZR-20/N-5/Program krajowy
26 ACCEPTED 2021-11-10 16:44:25
2021-11-04 11:45:04
Sara Lewkowicz GERMANIKA - LA
  • 2x ZR-4/P-1/Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
25 ACCEPTED 2021-11-10 16:44:23
2021-11-04 11:42:44
Ewelina Gos GLOBAL-LA
  • 2x ZR-3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-17/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-31/L-3/Program krajowy
24 ACCEPTED 2021-11-10 16:44:20
2021-11-04 11:38:33
Ewelina Gos GOLD QUATERBACK
  • 1x ZO-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-27/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO-41/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
23 ACCEPTED 2021-11-17 11:15:15
2021-11-04 06:33:23
Natalia Badura KAISER FRANZ
  • 1x ZR-3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-17/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-31/L-3/Program krajowy
22 ACCEPTED 2021-11-16 11:24:07
2021-11-04 06:32:16
Natalia Badura SOLARIS VENTUS
  • 1x ZO-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-27/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO-41/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
21 ACCEPTED 2021-11-16 15:56:40
2021-11-03 14:44:00
Aleksandra Popławska BABALOU AS
  • 1x ZO-11/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO-25/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
20 ACCEPTED 2021-11-17 11:13:47
2021-11-02 22:30:23
Dagmara Kopeć BATIDA DE COCO
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
19 ACCEPTED 2021-11-15 21:12:24
2021-10-31 12:20:59
Viktorie Kudelova ICON GRANTA
  • 1x ZO-12/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-26/CC-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-40/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
18 ACCEPTED 2021-11-15 21:11:41
2021-10-31 06:31:42
Ema Kopuleta IKKE
  • 1x ZO-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-27/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO-41/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
17 ACCEPTED 2021-11-09 17:26:02
2021-10-30 14:12:17
Katarzyna Kściuk GENTLEMAN JACK
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
16 ACCEPTED 2021-11-16 13:43:41
2021-10-30 09:00:34
Zofia Kaczmarek LADY LEGENDE
  • 1x ZO-9/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - z oceną stylu
  • 1x ZO-23/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - z oceną stylu
  • 1x ZO-37/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci - z oceną stylu
15 ACCEPTED 2021-11-08 10:17:23
2021-10-29 22:09:39
Zofia Stempniewicz ROYAL RED
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
14 ACCEPTED 2021-11-16 16:12:11
2021-10-28 20:50:32
Patrycja Pieńkos BONO-P
  • 2x ZR-17/L-2/Program krajowy
13 ACCEPTED 2021-11-08 10:13:52
2021-10-28 14:33:33
Iga Fizia VENUS
  • 1x ZR-1A/L-6RA/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca, kat. 8-10 lat (czworobok 20X40m)
  • 1x ZR-15A/L-1RA/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca, kat. 8-10 lat (czworobok 20X40m)
  • 1x ZR-29A/L-2Ra/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca, kat. 8-10 lat (czworobok 20X40m)
12 ACCEPTED 2021-11-08 10:19:55
2021-10-28 11:28:55
Małgorzata Kucharczyk MONACO
  • 1x ZR-6/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-20/N-5/Program krajowy
11 ACCEPTED 2021-11-14 12:51:32
2021-10-28 07:11:07
Anna-Maria Gawłowska BLEUET BORDEAUX
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
10 ACCEPTED 2021-11-14 12:51:10
2021-10-28 07:10:16
Anna-Maria Gawłowska TRIBALDI
  • 1x ZR-3/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-17/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-31/L-3/Program krajowy
9 ACCEPTED 2021-11-08 11:07:42
2021-10-28 07:09:36
Anna-Maria Gawłowska MAXIM KB
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
8 ACCEPTED 2021-11-14 12:51:45
2021-10-28 06:37:41
Anna-Maria Gawłowska CARDAMON
  • 1x ZO-28/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-42/CS-5/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Grand Prix
7 ACCEPTED 2021-11-14 12:59:00
2021-10-27 16:39:35
Magdalena Tomków-Bednarska DIARO
  • 1x ZR-6/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-20/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-34/N-6/Program krajowy
6 ACCEPTED 2021-11-08 10:12:31
2021-10-26 11:58:13
Patricia Popławska SHOWSTAR
  • 1x ZO-11/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO-25/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
5 ACCEPTED 2021-11-08 10:12:43
2021-10-26 11:45:29
Karolina Pyzik FOPPE
  • 1x ZO-9/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - z oceną stylu
  • 1x ZO-23/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - z oceną stylu
4 ACCEPTED 2021-11-08 10:12:34
2021-10-26 11:41:13
Aleksandra Popławska FLASH FIRE
  • 1x ZR-8/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
3 ACCEPTED 2021-11-08 10:11:47
2021-10-24 13:56:40
Monika Cierpicka KEISER WALENTIN
  • 1x ZR-7/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR-21/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
2 ACCEPTED 2021-10-26 11:38:44
2021-10-24 13:55:29
Aleksandra Sołtys KORA
  • 1x ZR-4/P-1/Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-18/P-2/Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR-32/P-3/Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
1 ACCEPTED 2021-10-26 11:56:21
2021-10-24 13:54:26
Anastazja Solarz MUSKAR
  • 1x ZO-11/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO-25/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR-35/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andruszkiewicz Zuzanna Klub Jeździecki Classic
2007 (JM.)
O053006
2. Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów
S
O004448
10091407
3. Bagińska Aleksandra Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O003870
4. Bannert Zuzanna Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2006 (JM.)
O054544
5. Bańska Martyna Karkonoski KJ
S
O003829
6. Brodziak Julia Silesia Dressage Club
S
O000959
7. Chrzanowska Katarzyna Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O006344
8. Cierpicka Monika KJ Megal
S
O002838
9. Cieślar Michalina Klub Jeździecki Golden Dream
S
O007540
10. Czerwińska Ewa JKS BCH
2007 (JM.)
Brak
11. Dąbrowska Jagoda Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O024546
12. Fizia Iga JKS Equi Verso
2011 (Mł.)
brak
13. Gawłowska Anna-Maria Klub Jeździecki Golden Dream
S
O001177
14. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
15. Jankowski Hubert Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
S
16. Jużyca Julia brak
2007 (JM.)
0058452
brak
17. Kaczmarek Weronika Klub Jeździecki Dera
2004 (J.)
O045427
18. Kaczmarek Zofia LKJ LEWADA
2009 (JM.)
O052273
10238318
19. Kępka Magdalena Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2008 (JM.)
O062273
20. Kołodziejczak Zuzanna Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2009 (JM.)
O058169
21. Kopeć Dagmara Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O013038
22. Kopuleta Ema JK Vega Brno
S
none
23. Koszewska Paulina Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O013435
24. Kowalik Agnieszka Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O063315
25. Kowalska Izabela Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O000927
26. Kowalski Filip Silesia Dressage Club
S
O012533
27. Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream
S
O021702
28. Kściuk Katarzyna Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2003 (J.)
none
29. Kubiciel Kamila KJ Dera
2005 (J.)
brak
30. Kucharczyk Małgorzata Katowicki Klub Jeździecki
S
brak
31. Kudelova Viktorie JK Ramir
2003 (J.)
L0296
10225477
32. Leśniewska Zofia Klub Jeździecki Golden Dream
S
0055132
33. Lewkowicz Sara Stadnina Koni Dębno
2004 (J.)
O038916
34. Martinez Vanessa Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O031672
35. Moczkowska Hanna Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2005 (J.)
O060082
36. Oriard Nelly Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2005 (J.)
O051942
37. Osowska Marianna Niezrzeszona
2003 (J.)
0058454
38. Paliwoda Lena LKJ Lewada
2008 (JM.)
Brak
39. Pieńkos Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O029145
40. Pietryszyn Aleksandra KJ Profit Orzesze
2002 (MJ.)
O031245
41. Popławska Aleksandra Clarena Sports Club
S
O004272
10158562
42. Popławska Patricia Clarena Sports Club
S
O007367
43. Pszowski Kamil KJK Elizar
2001 (MJ.)
O045612
44. Puliński Kamil KJ Pro Horses
S
O003896
45. Puliński Kamil Klub Jeździecki Pro Horses
S
O003896
46. Pyzik Karolina Clarena Sports Club
2007 (JM.)
O057296
47. Sitek Marta LKJ Lewada Zakrzów
2001 (MJ.)
O029061
48. Skowrońska-Kozubik Żaneta Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O001035
49. Sobel Oliwia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O020935
50. Sobik Aleksandra JKS Equi Verso
S
O014305
51. Solarz Anastazja Klub Jeździecki Megal
2005 (J.)
O051019
52. Sołtys Aleksandra KJ Megal
2007 (JM.)
O059762
53. Stempniewicz Zofia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O056539
54. Stodoła Natalia Klub Jeździecki DERA
S
O011336
55. Szwedo Iga LKJ Lewada
2002 (MJ.)
O052826
56. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus
S
O005642
57. Woźnica Anna JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O001632
58. Woźnicka Klara Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2000 (MJ.)
O034091
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

40

ABSOLUT M. POL 2007 Wałach gniada F: Kamp / Berlin Bej
M: Ascona / Larysz
K012453 POL006540007107
2.

65

AISHA 2 Slovenský Teplokrevník - Skwb CZE 2008 mare white/164 F: Alias
M: Ibiza
KJ0MOI 703001752110808
3.

76

AKROPOLIS TRAKEŃSKA POL 2016 wałach kara/172 F: Heliopolis/Heleris
M: Amanda/Radiator
K031826 616003010083916
4.

27

AMANITA Czeska Gorącokrw. CZE 2008 Klacz gniada F: Lordano / Lord
M: Amareta / Amaretto D II
K022205 203010237913008
5.

3

BABALOU AS WESTF POL 2011 wałach ciemnogniada/175 F: Balous Bellini
M: Celine As
K030376 DE441411011911
6.

82

BALBINA TYP SZLACHETNA POL 2013 klacz kasztanowata/kuc:139 F: NN
M: NN
brak 616999540128411
7.

74

BATIDA DE COCO HANOWERSKA POL 2011 klacz kasztanowata/172 cm F: Belissimo M
M: Lysann po Londonerry
brak DE431310429211
8.

45

BEL FLEUR BAYER. POL 2011 klacz kasztanowata/175 F: Boston
M: Die Queen
K023674 DE481810024111
9.

38

BLEUET BORDEAUX OLD GER 2015 klacz ciemnokasztanowata/168 F: Bordeaux
M: Soiree
K026956 DE433334016015
10.

68

BONO-P SP POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Kaiser Karl
M: Boule de Neige / Cantanis
K032558 616009670095117
11.

39

CARDAMON SP POL 2009 ogier gniada/170 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Chanel / Compliment
K016060 616009610110309
12.

78

CHICHARITO Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 wałach kasztanowata/175 F: Levon (Zandor VDL)
M: Cishana
Brak 2764563703176120
13.

28

CLEMATIS Cesky Teplokrevnik CZE 2017 klacz ciemnogniada/- F: Monaco
M: Cincinnati
brak 203 009 229050517
14.

62

CORNELIA KWPN NED 2008 klacz gniada/167 F: Unaniem
M: Probe
brak 528003000714395
15.

70

DAR TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach gniada/kuc:171 F: nn
M: nn
brak 616999600319910
16.

44

DESIDERIO HAN. POL 2013 Wałach kara/165 F: Don Index
M: Rosi
K026025 DE431311317413
17.

54

DIARO OLD GER 2010 wałach gniada/176 F: Diarado
M: Dociaccia
K027096 DE 418184086110
18.

64

DRAKAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/171 F: Landjunker S
M: Dextera
brak 11973
19.

63

DREAM DANCE G OLDENBURSKA POL 2017 klacz kara/170 F: Dream Boy
M: Roma G
. .
20.

41

DREAM SENSATION DRP GER 2012 klacz gniada/kuc:149 F: Champion de Lux
M: Dream Girl
Brak DE434340703812
21.

57

DREAMCAT KWPN NED 2008 Wałach kara/184 F: Dreamcatcher
M: Zacharel
brak
22.

57

DREAMCAT POL wałach kara F:
M:
23.

58

EROTYKA SP POL 2010 klacz siwa/162 F: Song
M: Evita
K017229 616 009 53 03363 10
24.

53

FEVERDALE OLD. POL 2014 wałach jasnokasztanowata/170 F: Everdale
M: Fia
K026237 DE433330395214
25.

71

FIRST CLASS OLD POL 2012 klacz gniada F: Foundation / Fidertanz
M: Samantha / Sandro Hit
26.

48

FIRST WILLIAM-P SP POL 2015 wałach kara/175 F: Ron William
M: Fay II Texel
brak 616009670052515
27.

13

FLASH FIRE Deutsches Sportpferd POL 2012 wałach kasztanowata/173 F: Furst Romancier
M: Melitta
K030983 DE456570148912
28.

72

FLASHBACK BM HANN POL 2017 wałach kara F: For Romance I/ Furst Romancier
M: Rieke / Rotspon
29.

14

FOPPE KWPN POL 2010 wałach kasztanowata/160 F: Chello III VDL
M: Daageraad
K028274 528003201001664
30.

66

GENTLE DARKNESS HOLSZT. POL 2009 wałach kara/168 F: Clinton I
M: Oranka
Brak DE421000603409
31.

23

GENTLEMAN JACK OLDENBURG BEL 2015 gelding dark bay/174 F: Sandro Hit
M: Stutbuch1
none DE 433334017915
32.

32

GERMANIKA - LA SP POL 2016 klacz gniada/164 F: Gold Quaterback
M: Germania
K028793 A00133945
33.

31

GLOBAL-LA SP POL 2017 klacz gniada/171 F: Gold Quaterback
M: Granada
K032131 616009610005917
34.

46

GO GO BORNEO OLD. POL 2011 wałach gniada/167 F: Belstaff
M: Feiner Gold
K025010 DE433331691911
35.

30

GOLD QUATERBACK WLKP POL 2011 Ogier kasztanowata F: Quaterback
M: Gracja
K020435
36.

67

GOOGLE KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: APACHE
M: CHIWANDA
LKPZJ/2200/18
37.

21

GRAVIOLA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Vulkan
M: Gruzinka
brak
38.

60

ICON GRANTA KWPN CZE 2013 mare dark bay/165 F: Desperado
M: Lagranta
none 528210002810465
39.

59

IKKE KWPN CZE 2013 gelding bay/175 F: Everdale
M: Ebijntje
KJ0Z6T 528003201303368
40.

75

KAISER FRANZ HANOWERSKA GER 2017 wałach gniada/172 F: Franziskus
M: Sunrise / Sandro Hit
K032550 DE431310708917
41.

77

KEISER RUBIN OLDENBURG POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: Kaiser Franz
M: Hauptstuttbuch
K023934 DE433330587911
42.

11

KEISER WALENTIN HANN POL 2011 wałach kasztanowata/174 F: Kaiser Karl
M: Wioletta
PZJ LKPZJ/12934/21 DE 431310628711
43.

81

KENDO SP POL 2010 ogier gniada/175 F: Guffi
M: Kassandra
K019587 616009670104910
44.

8

KORA SP POL 2006 Klacz gniada/176 F: Rulon
M: Karafka
K026345 POL009610155606
45.

2

LADY LEGENDE SVKWB CZE 2009 klacz siwa/166 F: GASPARI
M: LACRIMA
K031243 CS203010238073109
46.

79

LIDER MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/170 F: Efekt/ Veritas 6
M: Lusi/ Lubań
K022435 616006580240412
47.

20

LOVE ME HANNOVERANER GER 2008 Wałach kasztanowata F: Locksley II
M: Warina
K015231 DE431314300608
48.

69

LUCKY BOY-K KWPN POL 2016 ogier gniada/181 F: Spilberg
M: Don Primarie DON PRIMAIRE
- 528003201600881
49.

43

MACRIM SP POL 2004 wałach gniada/- F: Lactat / Colorado
M: Masza / Solenizant
K024843 POL009540022904
50.

42

MAGICAL MEMORY SP POL 2012 klacz gniada/160 F: Rock And Roll
M: Margot
K023033 6160096900785
51.

18

MAXIM KB DSP POL 2016 wałach kara/162 F: Metall
M: Fanja
123 DE 456560211416
52.

17

MONACO SP POL 2009 wałach kara/168 F: Swarovski
M: Moonrise
K021226 616009580715509
53.

55

MONSOON P SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Ron William old
M: Magnolia-P sp/ Corleone Z
K028272 616009670024614
54.

26

MOONSHINE OLDENBURSKA POL 2015 wałach kara/178 F: Millennium / Easy Game
M: Floriane / Florestan I
K031259 DE433332116315
55.

9

MUSKAR SP POL 2004 wałach gniada/166 F: Lascado
M: Minuta
K016988 POL009611145304
56.

84

NIXON TRAKEŃSKA POL 2011 Wałach gniada F: Heliopolis/Heleris
M: Nordica/Gluosnis
K018655 POL732010064911
57.

52

ROCKSANADOR WESTF. POL 2012 wałach gniada/173 F: Rock Forever
M: po Lauries Crusador xx
K031221 DE
58.

16

ROYAL RED Szwajcarski Koń Sportowy POL 2008 wałach ciemnokasztanowata/177 F: Rubin Royal / Rohdiamant
M: Siena / Sir Scholling
K021252 52AA164
59.

50

SENNA DA SILVA SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Cardamon
M: Sekrecja
K030059 616009670061316
60.

12

SHOWSTAR DWB POL 2009 wałach gniada/170 F: Showtime
M: Parola
K033120 208333DW0901807
61.

56

SISAIDA TYP SZLACHETNY POL 2008 klacz ciemnogniada/170 cm F: San
M: Sasanka
brak 616999540170108
62.

80

SISI OLDENBURG POL 2013 klacz kara F: Surprice / Sir Donnerhall I
M: Navira / Sandro Hit
63.

61

SOLARIS VENTUS SP POL 2013 wałach ciemnogniada/167 F: Solaris han.
M: Mejsi V sp. / Welt Gang han.
K023629 616009661000213
64.

6

STROMBERG HAN. POL 2009 wałach gniada/170 F: STENOGRAPH
M: Roxana
K030717 DE431317220909
65.

47

SYRIA M SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Nice Boy
M: Sylwia
K025692 616009690073010
66.

37

TRIBALDI OLD GER 2017 wałach kara/174 F: Tolegro
M: Rebelle Beaute
123 433332019317
67.

25

UNITED FADO HANOWERSKA GER 2012 Wałach gniada/173 F: United
M: Wera
brak
68.

15

VENUS KUC POL 2015 klacz myszata/kuc:kuc:13 F: NN
M: NN
brak 616999540055615
69.

51

VINKENHOVE ZARAH KUC WAL. POL 2013 klacz kara/kuc:145 F: Nia Domo's Bolero
M: Vinkenhove Fallon
K031439 056013W020K1312
70.

49

WILLIAM WALLACE-P SP POL 2015 wałach kara/170 F: Ron William
M: Wednesday Morning
K029823 61600967016315
71.

22

WIND OF CHANGE SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: SCANDIC
M: WHISKEY GIRL
K024960 616009690097813
Rider Club
Competition
Prize
Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów
110
SUM:
110.00
Bannert Zuzanna Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
200
SUM:
200.00
Cieślar Michalina Klub Jeździecki Golden Dream
300
SUM:
300.00
Gawłowska Anna-Maria Klub Jeździecki Golden Dream
350
SUM:
350.00
Jankowski Hubert Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
130
170
SUM:
300.00
Kaczmarek Zofia LKJ LEWADA
400
SUM:
400.00
Kopuleta Ema JK Vega Brno
90
SUM:
90.00
Kowalska Izabela Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
170
130
200
SUM:
500.00
Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream
150
SUM:
150.00
Kściuk Katarzyna Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
100
SUM:
100.00
Kudelova Viktorie JK Ramir
150
180
SUM:
330.00
Lewkowicz Sara Stadnina Koni Dębno
150
SUM:
150.00
Oriard Nelly Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
500
SUM:
500.00
Pietryszyn Aleksandra KJ Profit Orzesze
250
SUM:
250.00
Puliński Kamil KJ Pro Horses
90
SUM:
90.00
Sitek Marta LKJ Lewada Zakrzów
800
SUM:
800.00
Skowrońska-Kozubik Żaneta Ludowy Klub Jeździecki Lewada
350
SUM:
350.00
Sobel Oliwia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
150
SUM:
150.00
Solarz Anastazja Klub Jeździecki Megal
300
SUM:
300.00
Stempniewicz Zofia Bez Przynależności Klubowej
300
SUM:
300.00
Woźnicka Klara Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruszkiewicz Zuzanna
Klub Jeździecki Classic
2021-11-19
4
2021-11-20
3
2021-11-21
4
Badura Natalia
LKJ Lewada Zakrzów
2021-11-19
4
2021-11-20
5
2021-11-21
3
110
2021-11-19
2
2021-11-20
1
2021-11-21
2
Bagińska Aleksandra
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2021-11-20
6
2021-11-21
7
2021-11-19
8
Bannert Zuzanna
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
SYRIA M (47)
2021-11-19
7
2021-11-20
6
2021-11-21
9
2021-11-21
3
200
Bańska Martyna
Karkonoski KJ
2021-11-19
5
2021-11-20
8
2021-11-21
4
Bartosz Inga
KJ Pro Horses
JOKER (7)
2021-11-20
15
2021-11-21
Brodziak Julia
Silesia Dressage Club
2021-11-19
12
2021-11-20
3
2021-11-21
7
Chrzanowska Katarzyna
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2021-11-19
3
2021-11-20
4
2021-11-21
4
2021-11-21
6
Cierpicka Monika
KJ Megal
2021-11-19
5
2021-11-20
5
2021-11-21
9
Cieślar Michalina
Klub Jeździecki Golden Dream
ABSOLUT (40)
2021-11-19
1
300
2021-11-20
Czerwińska Ewa
JKS BCH
2021-11-19
1
2021-11-20
2
2021-11-21
1
2021-11-21
1
Dąbrowska Jagoda
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2021-11-19
1
2021-11-20
2
2021-11-21
3
Fizia Iga
JKS Equi Verso
VENUS (15)
2021-11-19
1
2021-11-20
1
2021-11-21
1
Gawłowska Anna-Maria
Klub Jeździecki Golden Dream
2021-11-19
2
2021-11-20
2
2021-11-21
2
2021-11-19
6
2021-11-20
5
2021-11-21
1
2021-11-19
3
2021-11-20
5
2021-11-21
11
2021-11-20
2
2021-11-21
1
350
Gos Ewelina
Stadnina Koni Dębno
2021-11-19
7
2021-11-20
6
2021-11-21
7
2021-11-19
7
2021-11-19
2021-11-20
7
2021-11-21
5
Jankowski Hubert
Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
2021-11-19
2
130
2021-11-20
1
170
2021-11-21
2021-11-19
1
2021-11-20
4
2021-11-21
3
Jużyca Julia
brak
BALBINA (82)
2021-11-19
2
2021-11-20
1
2021-11-21
2
2021-11-21
2
Kaczmarek Weronika
Klub Jeździecki Dera
DAR (70)
2021-11-19
10
2021-11-20
11
2021-11-21
10
2021-11-21
6
Kaczmarek Zofia
LKJ LEWADA
2021-11-19
1
2021-11-20
1
2021-11-21
1
2021-11-21
1
400
Kępka Magdalena
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
EROTYKA (58)
2021-11-21
1
2021-11-20
3
2021-11-19
2
Kołodziejczak Zuzanna
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2021-11-19
1
2021-11-20
1
2021-11-21
1
Kopeć Dagmara
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2021-11-19
8
2021-11-20
8
2021-11-21
8
Kopuleta Ema
JK Vega Brno
IKKE (59)
2021-11-19
3
90
2021-11-20
7
2021-11-21
5
Koszewska Paulina
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2021-11-19
10
2021-11-20
9
2021-11-21
8
Kowalik Agnieszka
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2021-11-19
9
2021-11-20
10
2021-11-21
4
Kowalska Izabela
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2021-11-19
1
170
2021-11-20
2
130
2021-11-21
1
200
2021-11-19
1
Kowalski Filip
Silesia Dressage Club
2021-11-19
3
Krywult Aleksandra
SKJ Golden Dream
2021-11-19
GOOGLE (67)
2021-11-19
9
2021-11-20
4
2021-11-21
2
150
Kściuk Katarzyna
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2021-11-19
5
2021-11-20
7
2021-11-21
14
2021-11-21
5
100
Kubiciel Kamila
KJ Dera
2021-11-19
11
2021-11-20
14
2021-11-21
13
2021-11-21
8
Kucharczyk Małgorzata
Katowicki Klub Jeździecki
MONACO (17)
2021-11-19
2
2021-11-20
1
Kudelova Viktorie
JK Ramir
2021-11-19
2
2021-11-20
1
150
2021-11-21
1
180
Leśniewska Zofia
Klub Jeździecki Golden Dream
MACRIM (43)
2021-11-19
4
2021-11-20
4
2021-11-21
3
Lewkowicz Sara
Stadnina Koni Dębno
2021-11-19
2021-11-19
5
2021-11-20
12
2021-11-21
6
2021-11-21
4
150
Martinez Vanessa
Klub Jeździecki Zbrosławice
LIDER (79)
2021-11-20
6
2021-11-20
Moczkowska Hanna
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2021-11-19
13
2021-11-20
9
2021-11-21
12
2021-11-21
7
Oriard Nelly
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2021-11-19
4
2021-11-20
3
2021-11-21
2
2021-11-21
2
500
Osowska Marianna
Niezrzeszona
SISAIDA (56)
2021-11-19
2021-11-20
16
2021-11-21
2021-11-21
10
Paliwoda Lena
LKJ Lewada
2021-11-19
3
2021-11-20
2
2021-11-21
2
Pieńkos Patrycja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
BONO-P (68)
2021-11-20
9
Pietryszyn Aleksandra
KJ Profit Orzesze
AMANITA (27)
2021-11-19
2
2021-11-20
3
2021-11-21
2
2021-11-21
4
250
Popławska Aleksandra
Clarena Sports Club
2021-11-19
1
2021-11-20
1
2021-11-21
7
2021-11-19
1
Popławska Patricia
Clarena Sports Club
2021-11-19
2
2021-11-20
2
2021-11-21
8
Puliński Kamil
Klub Jeździecki Pro Horses
2021-11-19
5
2021-11-20
2
2021-11-21
6
Puliński Kamil
KJ Pro Horses
SISI (80)
2021-11-19
2021-11-20
3
2021-11-21
1
2021-11-19
6
2021-11-20
3
90
2021-11-21
6
Pyzik Karolina
Clarena Sports Club
FOPPE (14)
2021-11-19
1
2021-11-20
1
Sitek Marta
LKJ Lewada Zakrzów
2021-11-19
1
2021-11-20
1
2021-11-21
1
2021-11-21
1
800
Skowrońska-Kozubik Żaneta
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
LOVE ME (20)
2021-11-20
1
350
2021-11-19
8
2021-11-20
Sobel Oliwia
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2021-11-19
3
2021-11-20
2
2021-11-21
3
2021-11-21
5
150
2021-11-19
9
2021-11-20
8
2021-11-21
8
Sobik Aleksandra
JKS Equi Verso
KENDO (81)
2021-11-21
15
Solarz Anastazja
Klub Jeździecki Megal
MUSKAR (9)
2021-11-19
5
2021-11-20
4
2021-11-21
3
300
2021-11-21
1
Sołtys Aleksandra
KJ Megal
KORA (8)
2021-11-19
14
2021-11-20
13
2021-11-21
16
2021-11-21
9
Stempniewicz Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2021-11-19
4
2021-11-20
3
2021-11-21
5
2021-11-21
2
300
Szwedo Iga
LKJ Lewada
2021-11-19
3
2021-11-20
2021-11-21
10
Tomków-Bednarska Magdalena
WLKS Krakus
DIARO (54)
2021-11-19
3
2021-11-20
5
2021-11-21
2
Woźnica Anna
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-11-19
3
2021-11-20
2
2021-11-21
2
Woźnicka Klara
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2021-11-19
1
150
2021-11-20
3
NIXON (84)
2021-11-19
4

Number of Riders: 58

Number of Horses: 71

The sum of prizes: 5 870.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl