Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZRiT-B
Zakrzów, 16-17.10.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
140 PRE-APPROVED 2021-10-15 09:36:45
2021-10-14 17:59:35
Emilia Pietrzak BARACK
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1
139 ACCEPTED 2021-10-14 14:21:13
2021-10-14 14:19:56
Natalia Czaplicka CALIPTO
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
138 ACCEPTED 2021-10-15 14:55:42
2021-10-14 11:34:03
Kaja Fiedeń BALBINA
  • 2x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
137 PRE-APPROVED 2021-10-14 11:54:24
2021-10-14 11:32:41
Julia Kochanek QUINTON
  • 2x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
136 ACCEPTED 2021-10-14 17:06:53
2021-10-13 19:19:52
Bartosz Weigel AVIGEIL
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
135 ACCEPTED 2021-10-14 15:22:07
2021-10-13 15:29:05
Marzena Ferdyn NIWAR
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N1/zwykły art.238.2.1
134 PRE-APPROVED 2021-10-13 11:00:44
2021-10-12 21:36:06
Hanna Biernat-Bierkowska STAR
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
133 PRE-APPROVED 2021-10-13 11:00:39
2021-10-12 21:35:22
Marta Kaczka STAR
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
132 PRE-APPROVED 2021-10-13 11:00:33
2021-10-12 21:29:49
Maja Rosińska MON CHERRY
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
131 ACCEPTED 2021-10-14 09:50:40
2021-10-12 21:16:41
Angelika Woźniak PARADISE BAY
  • 1x 01/zabaw/zabawowy - krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
130 ACCEPTED 2021-10-15 14:55:04
2021-10-12 19:48:06
Oliwia Skwierczyńska QUANTINO RED WINE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
129 ACCEPTED 2021-10-15 14:55:06
2021-10-12 19:47:40
Oliwia Skwierczyńska UNESCO RED WINE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
128 ACCEPTED 2021-10-14 15:19:12
2021-10-12 18:18:32
Martyna Drabczyk HARRY
  • 2x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
127 ACCEPTED 2021-10-14 15:19:14
2021-10-12 18:16:40
Martyna Drabczyk KALINKA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
126 PRE-APPROVED 2021-10-13 10:59:57
2021-10-12 17:12:29
Aleksandra Kwiatkowska OTELLO
  • 1x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
125 PRE-APPROVED 2021-10-12 16:26:09
2021-10-12 15:06:02
Marta Zapalska DIODA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
124 PRE-APPROVED 2021-10-12 12:45:57
2021-10-12 12:17:07
Liliana Czechowicz TORNADO
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
123 ACCEPTED 2021-10-12 17:05:58
2021-10-12 11:42:46
Franciszek Szopa LISETTE V.D. WIERDE
  • 1x 11/zabaw/zabawowy - krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
122 PRE-APPROVED 2021-10-12 12:12:43
2021-10-12 11:37:21
Klaudia Danak VIDAR "M"
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
121 ACCEPTED 2021-10-13 12:40:18
2021-10-12 10:56:59
Antonina Benska CHAMPERELLE M
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1
120 ACCEPTED 2021-10-13 12:38:38
2021-10-12 10:55:36
Kalina Kowolik NARCYZ
  • 1x 01/zabaw/zabawowy - krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
119 ACCEPTED 2021-10-13 12:38:40
2021-10-12 10:55:11
Marcelina Kowolik NARCYZ
  • 1x 01/zabaw/zabawowy - krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
118 ACCEPTED 2021-10-13 15:24:57
2021-10-12 10:54:50
Katarzyna Kurda CHANTI
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
117 ACCEPTED 2021-10-13 12:40:20
2021-10-12 10:54:11
Marcelina Benska ROCK
  • 2x 01/zabaw/zabawowy - krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
116 PRE-APPROVED 2021-10-12 10:59:03
2021-10-12 10:52:17
Julia Szczurek WITAS
  • 2x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
115 ACCEPTED 2021-10-12 17:07:37
2021-10-12 10:50:53
Paweł Szopa MALWINA
  • 1x 11/zabaw/zabawowy - krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
114 ACCEPTED 2021-10-12 17:09:29
2021-10-12 09:58:37
Filip Dziarmaga MALWINA
  • 1x 11/zabaw/zabawowy - krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
113 ACCEPTED 2021-10-12 19:01:47
2021-10-12 09:49:22
Michał Dziarmaga PAXES WERA
  • 1x 11/zabaw/zabawowy - krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
112 PRE-APPROVED 2021-10-12 12:42:52
2021-10-12 09:24:37
Natalia Żurek PANICZ
  • 1x 11/zabaw/zabawowy - krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
111 PRE-APPROVED 2021-10-12 12:40:09
2021-10-12 09:22:43
Kaja Morciniec PANICZ
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
110 ACCEPTED 2021-10-13 12:45:49
2021-10-12 08:17:15
Marta Bizoń BARBORKA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
109 ACCEPTED 2021-10-13 12:45:01
2021-10-12 07:17:25
Lena Pricop TIM TAM
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
108 ACCEPTED 2021-10-12 10:26:35
2021-10-12 06:22:12
Zoja Malik HEKTOR
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
107 ACCEPTED 2021-10-14 15:21:27
2021-10-11 22:29:34
Michalina Czarkowska VOSSIE
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
106 PRE-APPROVED 2021-10-12 10:36:07
2021-10-11 22:22:29
Agnieszka Wrześniewska C’EST MOI ZW Z
  • 1x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
105 PRE-APPROVED 2021-10-12 10:36:10
2021-10-11 22:22:01
Emilia Wieczorek LECOMTE
  • 2x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
104 PRE-APPROVED 2021-10-11 22:12:54
2021-10-11 21:24:43
Nicola Miguła AKACJA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
103 PRE-APPROVED 2021-10-11 22:13:00
2021-10-11 21:21:47
Karolina Kozyra RUMIA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
102 PRE-APPROVED 2021-10-11 22:13:04
2021-10-11 21:21:17
Martyna Łakota JACHRANKA
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
101 ACCEPTED 2021-10-14 15:20:49
2021-10-11 19:36:08
Julia Kądziołka LACOSTA
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
100 PRE-APPROVED 2021-10-11 22:13:32
2021-10-11 18:16:50
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
99 ACCEPTED 2021-10-15 14:57:23
2021-10-11 16:22:23
Julia Bieniek TULIPAN G
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1
98 ACCEPTED 2021-10-12 10:32:15
2021-10-11 12:28:34
Ewa Mniszek MAGIA-P
  • 2x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
97 ACCEPTED 2021-10-13 12:30:37
2021-10-11 11:28:35
Martyna Hilla METAXA
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
96 ACCEPTED 2021-10-13 12:30:39
2021-10-11 11:28:14
Martyna Hilla BARSONY
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
95 ACCEPTED 2021-10-15 14:52:37
2021-10-11 10:13:58
Aleksandra Szpryngiel H. OBERLINA B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
94 ACCEPTED 2021-10-13 12:57:41
2021-10-11 08:59:26
Sandra Jarco BABY JAGA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
93 ACCEPTED 2021-10-13 15:24:16
2021-10-10 21:47:21
Paulina Matuszewska BALBINA
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
92 ACCEPTED 2021-10-15 15:00:48
2021-10-10 19:37:14
Kalina Konior CZESŁAW
  • 2x 01/zabaw/zabawowy - krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
  • 2x 11/zabaw/zabawowy - krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
91 ACCEPTED 2021-10-11 16:33:43
2021-10-10 19:35:23
Julia Tokarczyk ROHAN
  • 2x 01/zabaw/zabawowy - krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
  • 1x 11/zabaw/zabawowy - krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
90 ACCEPTED 2021-10-13 10:36:14
2021-10-10 18:46:50
Maja Kucharska MUNIEK
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
89 ACCEPTED 2021-10-14 15:23:04
2021-10-10 18:20:51
Jagoda Jędrusińska BALLINACLOUGH VIARDOT
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
88 ACCEPTED 2021-10-13 12:36:51
2021-10-10 18:20:31
Martyna Barczyk ALBERJIM
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
87 ACCEPTED 2021-10-11 15:59:39
2021-10-10 18:15:12
Marta Skibińska LATIFIA
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1
86 ACCEPTED 2021-10-15 14:58:52
2021-10-09 20:18:16
Amelia Koło MISTER GREY
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
85 ACCEPTED 2021-10-12 13:38:28
2021-10-09 16:50:44
Maria Jużyca SISAIDA
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
84 ACCEPTED 2021-10-14 09:53:39
2021-10-09 15:43:51
Klaudia Wolańska BABY BOY
  • 1x 01/zabaw/zabawowy - krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
83 PRE-APPROVED 2021-10-11 10:08:10
2021-10-09 15:16:47
Maja Banyś GOLD QUEST
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
82 PRE-APPROVED 2021-10-11 10:08:05
2021-10-09 15:16:05
Julia Swiderska HIDALGO
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
81 PRE-APPROVED 2021-10-11 10:08:01
2021-10-09 15:10:34
Weronika Konopka SUFRAŻ
  • 2x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
80 PRE-APPROVED 2021-10-11 10:07:56
2021-10-09 15:09:27
Kinga Kubasiewicz NICOL
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
79 PRE-APPROVED 2021-10-11 10:07:51
2021-10-09 15:08:22
Julia Karst KEMI
  • 2x 07/L/egzaminacyjny art. 7 Reg. B
78 ACCEPTED 2021-10-15 14:53:54
2021-10-09 13:57:40
Anna Dołowy CICHA WODA
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
77 ACCEPTED 2021-10-13 12:31:51
2021-10-09 10:01:08
Marta Pławecka MAURO
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
76 ACCEPTED 2021-10-14 17:06:34
2021-10-08 21:51:35
Emilia Kolasa CYNARA
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
75 ACCEPTED 2021-10-14 17:06:42
2021-10-08 21:51:03
Bartosz Bomba BIG RED
  • 1x 07/L/egzaminacyjny art. 7 Reg. B
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
74 ACCEPTED 2021-10-12 10:25:21
2021-10-08 18:58:37
Małgorzata Zawadzka BEAUTY MK
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
73 ACCEPTED 2021-10-14 14:20:59
2021-10-08 18:34:47
Damian Zmorek ARTEM
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
72 ACCEPTED 2021-10-11 16:36:13
2021-10-08 18:34:10
Damian Zmorek BACARDI
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
71 ACCEPTED 2021-10-11 16:37:09
2021-10-08 18:01:11
Maja Wnuk KOCZIS
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
70 ACCEPTED 2021-10-13 12:50:44
2021-10-08 15:53:06
Marcin Olszowski POWIEW
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1
69 ACCEPTED 2021-10-13 12:50:47
2021-10-08 15:52:28
Marcin Olszowski HYPNODANCER
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
68 ACCEPTED 2021-10-11 10:24:09
2021-10-08 09:27:50
Dominika Marcisz ORION
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 07/L/egzaminacyjny art. 7 Reg. B
  • 1x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
67 PRE-APPROVED 2021-10-11 10:06:42
2021-10-08 09:14:46
Agnieszka Gierszewska MARCEPAN
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1
66 ACCEPTED 2021-10-13 12:35:05
2021-10-07 23:54:30
Zuzanna Stachura MISTRZ
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
65 PRE-APPROVED 2021-10-13 10:59:46
2021-10-07 23:32:13
Lena Hajduczek COCO CHANEL
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
64 PRE-APPROVED 2021-10-13 10:59:40
2021-10-07 23:29:41
Wiesław Piecha LIMIT B
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
63 PRE-APPROVED 2021-10-13 10:59:34
2021-10-07 23:28:14
Wiesław Piecha ORCHID*S ALIAN
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
62 ACCEPTED 2021-10-13 15:23:23
2021-10-07 22:29:34
Zofia Bugla AFEKT '' M ''
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
61 PRE-APPROVED 2021-10-11 10:06:00
2021-10-07 21:48:07
Kamila Kałwa DENIRO
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N1/zwykły art.238.2.1
60 ACCEPTED 2021-10-11 16:16:23
2021-10-07 21:35:34
Maria Pruś JASIEK
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
59 PRE-APPROVED 2021-10-15 14:38:03
2021-10-07 21:24:13
Przemysław Czekaj RONALDO
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
58 PRE-APPROVED 2021-10-15 14:37:56
2021-10-07 21:16:37
Przemysław Czekaj DEIANEIRA Z
  • 2x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
57 PRE-APPROVED 2021-10-11 10:05:35
2021-10-07 20:31:56
Jerzy Pandel KALYAN L
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N1/zwykły art.238.2.1
56 PRE-APPROVED 2021-10-11 10:05:31
2021-10-07 20:31:23
Anna Pandel CHANEL-N
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
55 ACCEPTED 2021-10-11 16:09:52
2021-10-07 20:08:49
Oliwia Lentowicz BASTER
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
54 PRE-APPROVED 2021-10-11 10:05:22
2021-10-07 20:08:35
Julia Jureczko BRYLANT
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
53 ACCEPTED 2021-10-11 16:30:27
2021-10-07 20:08:15
Kornelia Kubicz LIMERYK
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1
52 ACCEPTED 2021-10-14 09:58:14
2021-10-07 20:07:42
Adam Krechowicz ARAK
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 2x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
51 ACCEPTED 2021-10-12 10:33:16
2021-10-07 15:12:42
Przemysław Trawiński CHACCO-BOY
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1
50 ACCEPTED 2021-10-11 10:34:44
2021-10-07 11:25:18
Szymon Malejka BELISSIMA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
49 ACCEPTED 2021-10-11 10:28:04
2021-10-06 22:45:01
Helena Nielsen GRAND
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
48 ACCEPTED 2021-10-11 10:27:15
2021-10-06 22:44:15
Emma Nielsen ILLAPA L
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1
47 ACCEPTED 2021-10-12 13:39:14
2021-10-06 21:44:34
Maria Fudała JAŚMIN BIAŁY
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
46 ACCEPTED 2021-10-11 09:54:03
2021-10-06 20:18:04
Aleksandra Hajzyk LORENS G.
  • 2x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
45 ACCEPTED 2021-10-12 10:30:55
2021-10-06 16:35:10
Magdalena Leżucha DISCOVERY
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
44 ACCEPTED 2021-10-11 10:32:27
2021-10-06 10:12:37
Julia Żuławska QAIRO M
  • 2x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
43 ACCEPTED 2021-10-15 14:51:03
2021-10-05 22:06:47
Nina Syty BAMBINO
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
42 ACCEPTED 2021-10-15 14:52:00
2021-10-05 22:04:58
Kamila Czartoryska FLEURE D'ELLE
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
41 PRE-APPROVED 2021-10-15 14:37:54
2021-10-05 22:04:07
Agata Winkler CRISPIN CORNET
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
40 ACCEPTED 2021-10-12 14:40:07
2021-10-05 16:22:24
Ludwik Michalski FAUSTINO
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
39 ACCEPTED 2021-10-13 10:29:45
2021-10-05 12:03:43
Maciej Czarnik NIKITA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
38 ACCEPTED 2021-10-11 10:36:06
2021-10-05 11:29:40
Helena Bartusek GOLDQUIDAME L
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
37 ACCEPTED 2021-10-11 16:39:33
2021-10-05 10:24:06
Krzysztof Filusz SMUGA M
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
36 ACCEPTED 2021-10-14 09:52:39
2021-10-05 08:15:27
Marko Lenart NEQUEL
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
35 ACCEPTED 2021-10-13 12:47:00
2021-10-04 21:02:53
Natalia Zdybska DECIDE ON ME
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
34 ACCEPTED 2021-10-13 12:49:45
2021-10-04 19:23:49
Monika Duda SEKWANA
  • 2x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
33 ACCEPTED 2021-10-13 10:23:52
2021-10-04 14:24:58
Magdalena Mika-Nowińska TALINA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
32 ACCEPTED 2021-10-11 10:33:20
2021-10-04 14:24:37
Magdalena Mika-Nowińska KONSOLA
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
31 ACCEPTED 2021-10-11 11:30:20
2021-10-04 14:24:13
Lucyna Nowińska TALINA
  • 2x 01/zabaw/zabawowy - krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
  • 2x 11/zabaw/zabawowy - krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
30 ACCEPTED 2021-10-06 11:42:36
2021-10-04 13:04:21
Agnieszka Kopiec ROMICA R
  • 2x 07/L/egzaminacyjny art. 7 Reg. B
29 ACCEPTED 2021-10-13 10:22:35
2021-10-04 08:33:34
Kevin Nagórka MONTENEGRO
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
28 ACCEPTED 2021-10-13 10:31:23
2021-10-04 08:29:26
Kevin Nagórka HIGH FIVE
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N1/zwykły art.238.2.1
27 ACCEPTED 2021-10-13 10:31:03
2021-10-04 08:22:27
Kevin Nagórka CONTHAGO
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1
26 ACCEPTED 2021-10-13 10:59:14
2021-10-03 21:46:46
Paulina Wielgórska-Zdebel HILTON F
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
25 ACCEPTED 2021-10-12 14:47:46
2021-10-03 21:45:40
Natalia Kania ELASTYNA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
24 ACCEPTED 2021-10-11 16:07:31
2021-10-03 21:45:13
Sandra Jarco KELLENDRIA STAR
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
23 ACCEPTED 2021-10-13 10:59:16
2021-10-03 21:45:02
Paulina Wielgórska-Zdebel CORNET’S BAMBINO MZ Z
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
22 ACCEPTED 2021-10-12 14:16:24
2021-10-03 21:44:55
Amelia Rozmus GRAJCAR
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
21 ACCEPTED 2021-10-12 13:41:59
2021-10-03 21:44:18
Nadia Mlynska KARINO K
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
20 ACCEPTED 2021-10-12 13:42:01
2021-10-03 21:43:53
Nadia Mlynska CANTORA
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/L/egzaminacyjny art. 7 Reg. B
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1
19 ACCEPTED 2021-10-11 16:03:17
2021-10-03 21:43:30
Marta Budzyńska SENTENCJA
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
18 ACCEPTED 2021-10-11 16:04:22
2021-10-03 21:42:44
Aleksandra Wirek POKUSA
  • 2x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
17 PRE-APPROVED 2021-10-07 11:18:30
2021-10-03 19:57:21
Natalia Zając SONATA F
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
16 PRE-APPROVED 2021-10-07 11:18:37
2021-10-03 19:55:46
Dominika Główka WINDA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
15 ACCEPTED 2021-10-11 16:08:20
2021-10-03 19:50:50
Gabriela Strzałka CHACCO Z
  • 2x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
14 ACCEPTED 2021-10-14 15:23:53
2021-10-03 19:41:11
Julia Sztaba TAKSI
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 2x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
13 ACCEPTED 2021-10-13 15:23:42
2021-10-03 18:53:08
Weronika Klimmer BRENDA
  • 2x 07/L/egzaminacyjny art. 7 Reg. B
12 ACCEPTED 2021-10-11 09:47:50
2021-10-03 17:30:16
Wiktoria Wollnik EMAR
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
11 ACCEPTED 2021-10-13 12:49:31
2021-10-03 17:24:55
Paulina Sowa KATANA V/H ELZENHOF
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
10 ACCEPTED 2021-10-13 12:53:01
2021-10-03 15:57:13
Gabriela Nowak LEVISIONN CONTANGA E.W.P
  • 2x 16/L/zwykły art.238.2.1
9 ACCEPTED 2021-10-11 10:17:38
2021-10-03 08:22:56
Jakub Gajdzik K-REWITA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
8 ACCEPTED 2021-10-06 11:40:49
2021-10-02 23:11:03
Zuzanna Wędzińska CICHY
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
7 ACCEPTED 2021-10-11 16:05:48
2021-10-02 23:08:13
Iga Żelazkiewicz ANTONIO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 14/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 15/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
6 ACCEPTED 2021-10-06 11:40:35
2021-10-02 21:37:46
Nikola Samborska VYŠNIA
  • 2x 07/L/egzaminacyjny art. 7 Reg. B
5 ACCEPTED 2021-10-11 10:16:54
2021-10-02 20:35:07
Bruno Byra ROMEO
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
4 ACCEPTED 2021-10-06 11:39:49
2021-10-02 20:33:59
Michalina Sztuka OLYMPIA VAN PRINSEVELD
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N1/zwykły art.238.2.1
3 ACCEPTED 2021-10-11 15:59:52
2021-10-02 20:25:54
Alexander Leda LUCKY M
  • 2x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
2 ACCEPTED 2021-10-12 10:29:09
2021-10-02 20:23:54
Anna Hernik GOSPELLA
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 09/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 18/N/zwykły art.238.2.1
1 ACCEPTED 2021-10-06 11:39:38
2021-10-02 20:19:08
Lena Uryga DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 16/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Banyś Maja LUKJ Antoniówka
2011 (Mł.)
brak
2. Barczyk Martyna Bpk
S
O011531
3. Bartusek Helena Vanto Jumping Team
2008 (JM.)
O050703
4. Benska Antonina Klub Jeździecki Metpol
2008 (JM.)
O047712
5. Benska Marcelina Klub Jeździecki Metpol
2013 (Mł.)
Brak
6. Bieniek Julia Brak
2006 (JM.)
O053101
7. Biernat-Bierkowska Hanna BPK
2011 (Mł.)
---
---
8. Bizoń Marta BPK
2008 (JM.)
Brak
9. Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O049461
10. Budzyńska Marta Bpk
2005 (J.)
O061022
11. Bugla Zofia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O036058
12. Byra Bruno Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
13. Cygan Anna ASK Świerklaniec
2014 (Mł.)
14. Czaplicka Natalia Kjk ELIZAR
2006 (JM.)
Brak
15. Czarkowska Michalina KJ Royal Opole
2009 (JM.)
O053206
16. Czarnik Maciej Bez Przynależności Klubowej Ośrodek Jeździecki Ciężkowice Jaworzno
2007 (JM.)
O057527
17. Czartoryska Kamila PIAFF EQUESTRIAN
2005 (J.)
O052829
18. Czechowicz Liliana LUKJ Antoniówka
2009 (JM.)
brak
19. Czekaj Przemysław Piaff Equestrian
2002 (MJ.)
O034268
20. Danak Klaudia Klub Jeździecki Pro Horses
2004 (J.)
O051126
21. Dołowy Anna -
S
brak
22. Drabczyk Martyna Klub Jeździecki Pro Horses
2009 (JM.)
O059247
23. Duda Monika LKJ Ochaby
S
O009183
24. Dziarmaga Filip Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
2015 (Mł.)
brak
25. Dziarmaga Michał Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
2018 (Mł.)
brak
26. Ferdyn Marzena Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
2000 (MJ.)
O058543
27. Fiedeń Kaja niezrzeszona
2008 (JM.)
O055482
28. Filusz Krzysztof Brak
S
O053793
29. Fudała Maria Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
Brak
30. Gajdzik Jakub brak
2010 (Mł.)
O067117
31. Gierszewska Agnieszka PLKJ Plessówka
S
O033451
32. Główka Dominika HiPPo Sports Team
2006 (JM.)
O061174
33. Hajduczek Lena bpk
2011 (Mł.)
brak
34. Hajzyk Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (J.)
O044054
35. Hernik Anna KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O047375
36. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (J.)
O039243
37. Jarco Sandra Klub Jazdy Konnej Romico
2007 (JM.)
O063249
38. Jędrusińska Jagoda bpk
2009 (JM.)
O055171
39. Jureczko Julia bpk
2006 (JM.)
brak
40. Jużyca Maria bpk
2009 (JM.)
brak
41. Kaczka Marta BPK
2009 (JM.)
---
---
42. Kądziołka Julia brak
2009 (JM.)
brak
43. Kałwa Kamila Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O058571
44. Kania Natalia Bpk
2008 (JM.)
Brak
45. Karst Julia LUKJ Antoniówka
2005 (J.)
O058028
46. Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
2004 (J.)
O045606
47. Kochanek Julia niezrzeszony
2007 (JM.)
brak
brak
48. Kolasa Emilia BPK
2008 (JM.)
O062557
49. Koło Amelia LKJ Ochaby
2005 (J.)
O058528
50. Konior Kalina -
2014 (Mł.)
-
51. Konopka Weronika LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
O055159
52. Kopiec Agnieszka Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O041180
53. Kowolik Kalina Klub Jeździecki Metpol
2012 (Mł.)
--
54. Kowolik Marcelina Klub Jeździecki Metpol
2012 (Mł.)
--
55. Kozyra Karolina ..
2007 (JM.)
..
56. Krechowicz Adam KJ Vena Rogoźnik
2006 (JM.)
O058453
57. Kubasiewicz Kinga LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
O063286
58. Kubicz Kornelia JKS Equi Verso
2000 (MJ.)
O039953
59. Kucharska Maja LKJ Deresz Siemianowice
2010 (Mł.)
O060729
60. Kurda Katarzyna Klub Jeździecki Metpol
2010 (Mł.)
--
61. Kwiatkowska Aleksandra ASK Świerklaniec
S
O054034
62. Leda Alexander Brak
2003 (J.)
O057738
63. Lenart Marko LKJ Moszna
S
O024014
64. Lentowicz Oliwia JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O044712
65. Leżucha Magdalena KJ VENA Rogoźnik
2011 (Mł.)
19177/Z/2021
66. Łakota Martyna Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O024143
67. Malejka Szymon BPK
2005 (J.)
brak
68. Malik Zoja PONY Długomiłowice
2010 (Mł.)
brak
69. Marcisz Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2007 (JM.)
O064382
70. Matuszewska Paulina Niezrzeszona
2008 (JM.)
brak
71. Michalski Ludwik Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
Brak
72. Miguła Nicola ..
2008 (JM.)
..
73. Mika-Nowińska Magdalena BPK
S
brak
74. Mlynska Nadia Bpk
2005 (J.)
O059680
75. Mniszek Ewa BPK
S
O006874
76. Morciniec Kaja Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
2006 (JM.)
brak
77. Nagórka Kevin Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O026038
78. Nielsen Emma BPK - SLA
2006 (JM.)
O055751
79. Nielsen Helena BPK
2009 (JM.)
brak
80. Nowak Gabriela LKJ Ochaby
S
O055748
81. Nowińska Lucyna BPK
2015 (Mł.)
brak
82. Olszowski Marcin Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O039683
83. Pandel Anna Jurajski LKJ w Udorzu
2008 (JM.)
O058484
84. Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu
S
O048204
85. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2016 (Mł.)
O000860
86. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
87. Pławecka Marta Brak
2004 (J.)
Brak
88. Pricop Lena Kjk ELIZAR
2008 (JM.)
O056018
89. Pruś Maria Klub jeździecki Levander
2010 (Mł.)
O055749
90. Rosińska Maja Jks Equiverso Jastrzębie Zdroj
2010 (Mł.)
O057368
91. Rozmus Amelia Bpk
2008 (JM.)
Brak
92. Samborska Nikola Kj Vena Rogoźnik
2009 (JM.)
O054232
93. Skibińska Marta Niezrzeszona
2002 (MJ.)
O053100
94. Skwierczyńska Oliwia Bpk
S
O059372
95. Sowa Paulina BPK SLA
2002 (MJ.)
O031426
96. Stachura Zuzanna LKS Cwał Poznań
S
O013739
97. Stasiulewicz Wiktoria JKS Lauden
2001 (MJ.)
O038702
98. Strzałka Gabriela Kj Vena Rogoźnik
2008 (JM.)
O057529
99. Swiderska Julia LUKJ Antoniówka
2011 (Mł.)
O063287
100. Syty Nina PIAFF EQUESTRIAN
2010 (Mł.)
O063069
101. Szczurek Julia LUKJ Antoniówka
2003 (J.)
O050453
102. Szopa Franciszek Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
2014 (Mł.)
BRAK
103. Szopa Paweł Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
2016 (Mł.)
brak
104. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
105. Sztaba Julia KJ Vena Rogoźnik
2006 (JM.)
O048470
106. Sztuka Michalina Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2004 (J.)
O044565
107. Tokarczyk Julia Klub Jeździecki Hipologia Morów
2010 (Mł.)
O063979
108. Trawiński Przemysław Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O033411
109. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
110. Wędzińska Zuzanna brak przynależności
2008 (JM.)
O059473
111. Weigel Bartosz KJ Facimiech
S
O052737
112. Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
2003 (J.)
O045616
113. Wielgórska Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
114. Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
115. Winkler Agata PIAFF EQUESTRIAN
S
brak
116. Wirek Aleksandra Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
S
O033414
117. Wnuk Maja brak
2003 (J.)
brak
118. Wolańska Klaudia Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
O044799
119. Wollnik Wiktoria brak
2006 (JM.)
O064199
120. Woźniak Angelika KJ Victor
2007 (JM.)
O057170
121. Wrześniewska Agnieszka KJ ROYAL
2002 (MJ.)
O031745
122. Zając Natalia HiPPo Sports Team
2007 (JM.)
O064032
123. Zapalska Marta Gospodarstwo Agroturystyczne Pony
2003 (J.)
O055101
124. Zawadzka Małgorzata Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
Brak
125. Zdybska Natalia Bez Przynależności Klubowej K P O
2005 (J.)
brak
126. Żelazkiewicz Iga BPK SLA
2009 (JM.)
O054257
127. Zmorek Damian KJ Nostro Dąbie Chrobakowe
S
O022673
128. Żuławska Julia KJK ROMICO
2006 (JM.)
O057637
129. Żurek Natalia Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
2007 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

70

AFEKT '' M '' Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach kasztanowata/-- F: Rhodesian Winner / o.Snurfe
M: Afra '' M '' / o. Faust Z
K030838 616009690054916
2.

137

AKACJA .. POL 2015 mare light chestnut/kuc:.. F: ..
M: ..
.. ..
3.

91

ALBERJIM SP POL 2011 wałach gniada/-0 F: -
M: -
K021541 616009540057011
4.

26

ANTONIO OLDENBURSKA POL 2011 wałach gniada/164 F: Alvaro
M: Shania
K027514 DE433331708511
5.

64

ARAK TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach gniada/164 F: NN
M: NN
K021246 616 999 53 02791 11
6.

154

ARTEM MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/173 F: Barnaba
M: Arluba
Brak 6160065802730014
7.

124

AVIGEIL SP POL 2012 klacz gniada/172 F: Guffi
M: Amaretto
X 616009670117209
8.

87

BABY BOY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach siwa/165 F: Pielgrzym
M: Burza
brak 616009520102717
9.

97

BABY JAGA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/166 F: El Bonillo
M: Bogini
Brak 616009530076014
10.

80

BACARDI SP POL 2017 wałach kasztanowata/172 F: Hippica koh-i-noor
M: Batalia
K031564 Pol xxx
11.

126

BALBINA TYP SZLACHETNA POL 2013 klacz kasztanowata/kuc:139 F: NN
M: NN
brak 616999540128411
12.

96

BALBINA TYP SZLACHETNY POL 2013 klacz kasztanowata/kuc:139 F: NN
M: NN
brak 616999540128411
13.

92

BALLINACLOUGH VIARDOT KUC CONNEMARA POL 2012 klacz siwa/kuc:- F: Fairyhill Tomboy
M: Groumna Misty
- M3-3720040029038
14.

51

BAMBINO KUC POL 2010 wałach srokata/kuc:145 F: nn
M: nn
brak brak
15.

156

BARACK Niemiecki Koń Sportowy POL 2014 ogier gniada/166 F: BIG STAR JR K Z
M: ANUK
K028635 Xx
16.

108

BARBORKA NN POL 2010 klacz siwa/mk:151 F: Nn
M: Nn
K031126 73002006185709
17.

100

BARSONY SP HUN 2013 Wałach gniada F: Koszal /
M: Szikrazo Bambi /
K024247
18.

66

BASTER SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bankiet
M: Batuta
K025781 616 009 61 01153 13
19.

82

BEAUTY MK SP POL 2013 klacz gniada/160 F: Rash ex Rekrut
M: Bacardi MK
Brak 616 009 60 02 467 13
20.

61

BELISSIMA SP POL 2017 klacz siwa/165 F: Masini
M: Blanca
brak 616099690114117
21.

83

BIG RED SP POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Bijou be
M: Pamella
1 1
22.

20

BRENDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/160 F: Barbur
M: Barakina
K027000 POL009590201207
23.

127

BRYLANT MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach ciemnogniada/174 F: Bromir
M: Brygida
Brak 006 57 01690 07
24.

143

C’EST MOI ZW Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz siwa/178 F: Chepettano
M: Consula
K032972 056015Z55512816
25.

155

CALIPTO HAFL POL 2011 Wałach izabelowata/mk:mk:mk:m F: Nero
M: Calita von nijhorst
Brak 616013610118511
26.

12

CANTORA HOLSZTYŃSKA POL 2010 Klacz siwa/167 F: Canto
M: Córka III
Brak DE421000083810
27.

18

CHACCO Z HOLSZTYŃSKA POL 2013 ogier gniada/170 F: Centurion
M: Toskana IV
K024931 DE421000120513
28.

62

CHACCO-BOY MEKLEMBURSKA GER 2009 wałach gniada/170 F: Chacco Blue
M: Piorella
K030476 DE 427270537609
29.

112

CHAMPERELLE M OLD POL 2010 klacz kasztanowata/168 F: Canto
M: Havima
K018677 ---
30.

128

CHANEL-N Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz kara/167 F: Diarado
M: Capri
K030477 616009610064915
31.

114

CHANTI KUC POL 2013 klacz srokata/kuc:148 F: .
M: .
. .
32.

86

CICHA WODA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/170cm F: Iterb
M: Co to
K033025 POL009670006207
33.

25

CICHY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 wałach ciemnogniada/175 F: Savage
M: Cicha Toń
K012645 009540040106
34.

74

COCO CHANEL WURTTEMBERGER GER 2010 klacz gniada/170 F: xxx
M: xxx
K032249 de2789470310
35.

5

CONTHAGO MAKLEMBURSKA POL 2014 wałach kasztanowata/175 F: Conthargos
M: Carnera
Brak DE427270250114
36.

9

CORNET’S BAMBINO MZ Z ZAN POL 2016 wałach siwa/164 F: Cornet Obolensky
M: W- quinett
Brak Brak
37.

140

COTTON BOY WESTF POL 2013 wałach gniada/170 F: Cotton Club / Cantus
M: La Le Lu / Landstreicher
K027123 DE441411002013
38.

157

CRISPIN CORNET NIEM. SPORT. GER 2003 Wałach siwa/178 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Liberate / Liberator
K028421 DE487000053003
39.

84

CYNARA XX POL 2007 klacz gniada/164 F: Special Power
M: Cudna
K024907 070000005081
40.

95

CZESŁAW KUC POL 2000 wałach srokata/kuc:100 F: Nn
M: Nn
K031742 6169996901755100
41.

32

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 wałach ciemnogniada/178 F: SAM R
M: WHITNEY V/ABKE
K022875 528003200809086
42.

37

DECIDE ON ME OLDENBURSKA GER 2015 wałach kara/167 F: Diarado
M: Laya Rouge
brak DE 418185013415
43.

67

DEIANEIRA Z ZANGERSHEIDE POL 2014 klacz kara/170 F: Diamant De Semilly
M: Curiosity
K031315 106WZ73
44.

130

DENIRO SP POL 2014 wałach siwa/170 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
K025375 616009570146314
45.

149

DIODA KONIK POLSKI POL 2000 klacz myszata/mk:145 F: Markus
M: Delicja
brak POL 013690014900
46.

59

DISCOVERY KUC POL 2012 wałach ciemnokasztanowata/kuc:155 F: Strayer’s Samson
M: Dora
K026205 616013670113812
47.

7

ELASTYNA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz izabelowata/165 F: Kurhan
M: Ebora
Brak 616006580325917
48.

21

EMAR SP POL 2008 wałach gniada/163 F: Maram
M: Ema
K014527 POL009690089108
49.

43

FAUSTINO SP POL 2009 wałach kasztanowata/170 F: Faust Z
M: Rosa
Brak —-
50.

52

FLEURE D'ELLE OLDENBURG POL 2016 klacz gniada/160 F: Fibonacci S /
M: Dirty Dancing /
K028971 brak
51.

136

GOLD QUEST SP POL 2006 wałach gniada/168 F: Qulester
M: Goldmara
brak POL009690052406
52.

41

GOLDQUIDAME L Polski Koń Szlachetnu Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada/158 F: LEVANTINO L
M: GOLDMAEDEL
K018177 616009610241811
53.

31

GOSPELLA Szlachetna Półkrew POL 28.02.2015 klacz ciemnogniada/165 F: BÖCKMAN’S LOOPING
M: GOSPEL
K028588 616009540026615
54.

10

GRAJCAR MALOPOLAK POL 2013 wałach gniada/163 F: POLDER
M: GRACJA
K025593 616006580360413
55.

55

GRAND KUC FELIŃSKI POL 2004 Wałach bułana/kuc:128 F: MATRIX
M: GRANA
Brak 013580107804
56.

98

H. OBERLINA B KWPN NED 2012 klacz skarogniada/163 F: Vleut / Quick Star
M: Toberlina / Voltaire
K021852 528003201203839
57.

119

HARRY CONNEMARA POL 2012 wałach siwa/kuc:140 F: X
M: X
K030901 826048000064586
58.

141

HEKTOR KOŃ MAŁY POL 2009 wałach ciemnogniada/mk:143 F: Han
M: Lotka
brak 616013540145809
59.

135

HIDALGO OLD POL 2011 wałach siwa/mk:150 F: EKWADOR
M: INDIRA
K018689 DE 433331703311
60.

4

HIGH FIVE KWPN POL 2012 klacz siwa/165 F: Cassini Gold
M: Vonne Joline
Brak 528003201209142
61.

6

HILTON F SP POL 2017 wałach gniada/162 F: Casiro B
M: C
Brak Brak
62.

77

HYPNODANCER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 28.02.2016 wałach gniada/183 F: Quinar
M: Gilette
brak 616 009 59 00226 16
63.

56

ILLAPA L SP POL 2012 klacz gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Cyganka / Cajero
K021423 616009610064512
64.

139

JACHRANKA TRAKEN POL 2006 klacz skarogniada/169 F: Texas
M: Jawajka
K012405 POL732010023306
65.

69

JASIEK KUC WALIJSKI POL 2006 wałach gniada/kuc:136 F: Strayers Samson
M: Abberthomes Judith
K011010 POL013670008006
66.

57

JAŚMIN BIAŁY SP POL 2016 wałach siwa/165 F: Karmel
M: Jaśminowa Noc
Brak -
67.

24

K-REWITA KUC-FELIŃSKI POL 2009 klacz kara/kuc:138 F: MARINERO
M: KERNIA
K020896 616013670103609
68.

118

KALINKA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:134 F: Karmel
M: Karmela
K029484 616 013 58 05940 10
69.

129

KALYAN L KWPN NED 2015 ogier gniada/176 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Vreiminka / Quite Easy I
K029043 528210004122343
70.

11

KARINO K SP POL 2017 wałach siwa/164 F: Nn
M: Nn
Brak Xxx
71.

22

KATANA V/H ELZENHOF BELGIJSKA POL 2010 klacz kasztanowata/175 F: Zidane
M: Ramira Van't Geutje
K031636 967000009220994
72.

8

KELLENDRIA STAR SP POL 2014 klacz kasztanowata/167 F: Nn
M: Nn
Brak Xuz
73.

132

KEMI WKP POL 2014 klacz gniada/167 F: Eloquent
M: Kenia
K029581 61600760021911
74.

79

KOCZIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 wałach tarantowata/167 F: nn
M: nn
brak 616 999 69 01134 14
75.

40

KONSOLA Polski Koń Sportowy POL 2000 klacz kasztanowata/170 F: Konsul
M: Kokosza
brak 009540027700
76.

105

LACOSTA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz gniada/161 F: lancet
M: wanda
K025778 616009540055311
77.

90

LATIFIA SP POL 2011 klacz siwa/165 F: Czuwaj
M: Lady First
K032463 616009540060811
78.

144

LECOMTE KWPN NED 2016 wałach gniada/171 F: Copain
M: Diante P
K032775 528003201604037
79.

23

LEVISIONN CONTANGA E.W.P OLDENBURSKA GER 2011 klacz siwa/168 F: Levisionn
M: Hauptstutbuch Gitanga
K020860 DE 433330209411
80.

65

LIMERYK SP POL 2013 wałach gniada/167 F: Emetyt
M: Liza
K029809 616009580526413
81.

72

LIMIT B KWPN POL 2016 wałach gniada/164 F: X
M: X
K032250 x
82.

116

LISETTE V.D. WIERDE KUC SZETLANDZKI POL 2017 klacz srokata/kuc:95 F: THOBIAS V. 'T ROERDAL
M: FLOORTJE V.D. ZANDKAMP
brak 528009171226725
83.

58

LORENS G. ŚLĄSKA POL 2014 wałach kara/170 F: Lancet
M: Kontesa
brak 616008540088114
84.

30

LUCKY M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/170 F: De Quidams
M: Layla
K023229 616 009 54 00993 13
85.

101

MAGIA-P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz skarogniada/170 F: RON WILLIAM
M: MAGNOLIA-P
K028018 616 009 67 00275 13
86.

106

MALWINA KUC POL 2006 klacz srokata/kuc:105 F: NN
M: NN
brak 616999540163806
87.

131

MARCEPAN MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kara/173 F: Huzar
M: Mocca
K021574 616006580182312
88.

85

MAURO Czysta Krew Arabska POL 2012 wałach siwa/mk:140 F: Pentagram
M: Maessa
Brak 616POL12009408A
89.

99

METAXA SP POL 2015 klacz gniada/171 F: Nimmerdor I
M: Metallica
K030897 616009690046515
90.

89

MISTER GREY DSP POL 2015 wałach siwa/168 F: Monte Bellini
M: La Corada
K031825 DE 456560522615
91.

75

MISTRZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 wałach siwa/172 F: Alabaster
M: Marsylia
K014414 POL009611036704
92.

151

MON CHERRY DRP CZE 1996 Wałach gniada/mk:148 F: Xxx
M: Xxx
Brak
93.

3

MONTENEGRO HANOVER POL 2014 wałach ciemnogniada/178 F: Messenger
M: -
Brak -
94.

93

MUNIEK KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:118 F: Nion
M: Halfweg Milou
K031806 616013690091409
95.

113

NARCYZ KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:115 F: torenhoeven's milo
M: niagara
K032385 616013610034314
96.

35

NEQUEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: EULAMAR
M: NEQUITA/QULESTER
K029024 616 009 69 00512 16
97.

133

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
K022892 616008690139109
98.

42

NIKITA KUC POL 2015 klacz myszata/kuc:132 F: Camana's Neptun
M: Nokia
Brak 616013600048815
99.

125

NIWAR SP POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Vandamme
M: Nimfa
K025037 616 009 61 01238 11
100.

29

OLYMPIA VAN PRINSEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 03/0 klacz kasztanowata/165 F: ARKO
M: DIDA
K030357 981100004072376
101.

71

ORCHID*S ALIAN NEW FOREST PONY NED 2011 wałach gniada/mk:153 F: X
M: X
K032411 XXX
102.

76

ORION TRAK POL 2008 wałach kara/176 F: LORD ODER I
M: ORAWKA
K012147 POL732010035908
103.

150

OTELLO SP POL 2012 Wałach kasztanowata/172 F: Sokrates
M: Oliwia
K024154 616009610030912
104.

142

PANICZ TYP KOŃ MAŁY POL 2014 wałach gniada/kuc:140 F: Han
M: Potęga
brak 616999540006914
105.

123

PARADISE BAY XX POL 2013 klacz ciemnogniada/163 F: Ecosse
M: Princess Of Java
Brak 616POL13008085T
106.

107

PAXES WERA KUC SZETLANDZKI POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:78 F: VESPER V.D. ZANDKAMP
M: WHISKEY V.D. ZANDKAMP
brak POL002000000684
107.

14

POKUSA SP POL 2017 klacz kasztanowata/164 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Pasja
K032867 616009540014017
108.

78

POWIEW TRAK POL 2013 Ogier kara F: Czar
M: Prowansja
K024107
109.

50

QAIRO M SLOW.GORAC. POL 2016 wałach gniada/175 F: Quick Lauro Z
M: Cascada M
K030430 703002782114416
110.

122

QUANTINO RED WINE OS POL 2016 wałach gniada/180 F: Quickly de Kreisker
M: L-Rovinia
brak DE 418180103116
111.

103

QUINTON OLDENBURG GER 2003 wałach siwa/165 F: QUIDAMS RUBIN
M: CARMEN
K019318 DE433330148903
112.

115

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc:128 F: Pietrek
M: --
K022446 ----
113.

94

ROHAN SP POL 2017 wałach ciemnogniada/161 F: ARAGORN
M: RAWA
- 616009630120617
114.

158

Roller Coaster SP Polska wał. F:
M:
115.

28

ROMEO TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach gniada/163 F: NN
M: NN
K025148 616999540094411
116.

1

ROMICA R SP POL 2004 klacz ciemnogniada/166 F: Campari M
M: Romana
K015912 POL009540171404
117.

68

RONALDO KUC FELIŃSKI POL 20014 ogier tarantowata/mk:154 F: Lester
M: Regina
brak brak
118.

138

RUMIA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Rulon
M: R
K032483 00
119.

38

SEKWANA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/164 F: Hippice-Koh-I-Noor
M: Salzinia
K030431 616009540103417
120.

13

SENTENCJA SP POL 2012 klacz kasztanowata/166 F: Goofi R
M: Sonia
K025937 616009540057112
121.

88

SISAIDA TYP SZLACHETNY POL 2008 klacz ciemnogniada/170 F: San
M: Sasanka
brak 616999540170108
122.

33

SMUGA M SP POL 2015 klacz gniada/169 F: Cassilio
M: Selene M
K028393 616009690057815
123.

15

SONATA F SP POL 2004 wałach ciemnogniada/170 F: Senat
M: Sentencja
Brak 8482910395004
124.

152

STAR TINKER POL 2011 klacz kara/164 F: NN
M: NN
--- 826069000175501
125.

134

SUFRAŻ MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/167 F: Rashim
M: Sugestia
K031159 6160066900649
126.

19

TAKSI WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/163 F: Cruzeiro L
M: Tara
K020734 brak
127.

39

TALINA NN POL 2012 klacz srokata/kuc:130 F: nn
M: nn
616999592005312 616999592005312
128.

109

TIM TAM WELSH POL 1999 Wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Shagya XXVI
M: TIMA
K017761 703001404620199
129.

148

TORNADO NN POL 2009 wałach siwa/kuc:123 F: NN
M: NN
brak 616999690200009
130.

102

TULIPAN G SP POL 2011 wałach siwa/175 F: Czumak
M: Tradycja
K032615 616009610049311
131.

121

UNESCO RED WINE OS POL 2017 ogier gniada/174 F: Untouchable
M: Z - Lady Corrida
brak DE418180369117
132.

147

VIDAR M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach gniada/164 F: Cassilio
M: Vitara
K027038 616009690068114
133.

111

VOSSIE KUC NED 2012 wałach kasztanowata/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
K026681 528015120120257
134.

27

VYŠNIA NN LTU 2011 klacz srokata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
K028188 LTU008860012011
135.

17

WINDA HAFLINGERSKA POL 2007 Klacz kasztanowata F: Willord de Voroux
M: Wisper van de Loohoeve
brak
136.

145

WITAS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Sword
M: Witaksa
K013727
Rider Club
Competition
Prize
Bartusek Helena Vanto Jumping Team
120
SUM:
120.00
Benska Antonina Klub Jeździecki Metpol
50
SUM:
50.00
Czartoryska Kamila PIAFF EQUESTRIAN
70
80
SUM:
150.00
Hernik Anna KJ Preria Wilkowice
150
200
150
150
SUM:
650.00
Hilla Martyna KJ Okoły
80
120
SUM:
200.00
Kałwa Kamila Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
250
SUM:
250.00
Krechowicz Adam KJ Vena Rogoźnik
70
SUM:
70.00
Kwiatkowska Aleksandra ASK Świerklaniec
70
SUM:
70.00
Leda Alexander Brak
50
50
SUM:
100.00
Lenart Marko LKJ Moszna
80
80
120
SUM:
280.00
Marcisz Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
100
SUM:
100.00
Nagórka Kevin Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
50
200
SUM:
250.00
Nielsen Emma BPK - SLA
120
SUM:
120.00
Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu
270
SUM:
270.00
Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
100
SUM:
100.00
Stasiulewicz Wiktoria JKS Lauden
50
50
SUM:
100.00
Sztaba Julia KJ Vena Rogoźnik
60
60
SUM:
120.00
Sztuka Michalina Jeździecki Klub Sportowy Czanki
250
270
SUM:
520.00
Żelazkiewicz Iga BPK SLA
70
SUM:
70.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barczyk Martyna
Bpk
2021-10-16
5
2021-10-16
5
Bartusek Helena
Vanto Jumping Team
2021-10-16
13
2021-10-16
1
120
Benska Antonina
Klub Jeździecki Metpol
2021-10-17
4
50
2021-10-17
Benska Marcelina
Klub Jeździecki Metpol
ROCK (115)
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Bieniek Julia
Brak
TULIPAN G (102)
2021-10-17
2021-10-17
Biernat-Bierkowska Hanna
BPK
STAR (152)
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Bizoń Marta
BPK
BARBORKA (108)
2021-10-16
2021-10-16
1
Bomba Bartosz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
BIG RED (83)
2021-10-16
11
2021-10-16
14
Budzyńska Marta
Bpk
2021-10-16
28
2021-10-16
1
2021-10-17
1
2021-10-17
18
Bugla Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-16
2021-10-16
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Byra Bruno
Bez Przynależności Klubowej
ROMEO (28)
2021-10-16
20
2021-10-16
1
2021-10-17
2021-10-17
Cygan Anna
ASK Świerklaniec
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Czaplicka Natalia
Kjk ELIZAR
CALIPTO (155)
2021-10-16
1
2021-10-16
17
Czarkowska Michalina
KJ Royal Opole
VOSSIE (111)
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Czarnik Maciej
Bez Przynależności Klubowej Ośrodek Jeździecki Ciężkowice Jaworzno
NIKITA (42)
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
1
2021-10-17
16
Czartoryska Kamila
PIAFF EQUESTRIAN
2021-10-16
3
70
2021-10-16
10
2021-10-17
2
80
2021-10-17
9
Czechowicz Liliana
LUKJ Antoniówka
TORNADO (148)
2021-10-16
2021-10-16
Czekaj Przemysław
Piaff Equestrian
2021-10-17
5
2021-10-17
RONALDO (68)
2021-10-17
1
2021-10-17
14
Danak Klaudia
Klub Jeździecki Pro Horses
2021-10-16
8
2021-10-16
5
Dołowy Anna
-
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Drabczyk Martyna
Klub Jeździecki Pro Horses
KALINKA (118)
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
1
2021-10-17
1
HARRY (119)
2021-10-17
1
2021-10-17
1
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Dziarmaga Filip
Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
MALWINA (106)
2021-10-17
1
Dziarmaga Michał
Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
2021-10-17
1
Ferdyn Marzena
Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
NIWAR (125)
2021-10-17
6
2021-10-17
4
Fiedeń Kaja
niezrzeszona
BALBINA (126)
2021-10-17
22
2021-10-17
22
Filusz Krzysztof
Brak
SMUGA M (33)
2021-10-16
8
2021-10-16
11
Fudała Maria
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-16
21
2021-10-16
14
2021-10-17
16
2021-10-17
1
Gajdzik Jakub
brak
2021-10-16
1
2021-10-16
17
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Gierszewska Agnieszka
PLKJ Plessówka
MARCEPAN (131)
2021-10-16
6
2021-10-16
2021-10-17
2021-10-17
Główka Dominika
HiPPo Sports Team
WINDA (17)
2021-10-16
26
2021-10-16
14
Hajduczek Lena
bpk
2021-10-17
16
2021-10-17
21
Hajzyk Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-10-16
16
2021-10-16
2021-10-17
13
2021-10-17
Hernik Anna
KJ Preria Wilkowice
2021-10-16
1
150
2021-10-16
2
200
2021-10-17
1
150
2021-10-17
3
150
Hilla Martyna
KJ Okoły
METAXA (99)
2021-10-17
13
2021-10-17
3
80
BARSONY (100)
2021-10-17
1
120
2021-10-17
12
Jarco Sandra
Klub Jazdy Konnej Romico
2021-10-16
1
2021-10-17
1
2021-10-17
22
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
22
2021-10-17
14
Jędrusińska Jagoda
bpk
2021-10-16
1
2021-10-16
Jureczko Julia
bpk
BRYLANT (127)
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Jużyca Maria
bpk
SISAIDA (88)
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Kaczka Marta
BPK
STAR (152)
2021-10-16
2021-10-16
14
Kądziołka Julia
brak
LACOSTA (105)
2021-10-16
2021-10-16
30
Kałwa Kamila
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
DENIRO (130)
2021-10-17
1
250
2021-10-17
3
Kania Natalia
Bpk
2021-10-16
16
2021-10-16
1
2021-10-17
1
2021-10-17
22
Karst Julia
LUKJ Antoniówka
KEMI (132)
2021-10-16
5
2021-10-16
8
Klimmer Weronika
LKJ Ostroga Opole
BRENDA (20)
2021-10-16
5
2021-10-16
3
Kochanek Julia
niezrzeszony
QUINTON (103)
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Kolasa Emilia
BPK
CYNARA (84)
2021-10-16
11
2021-10-16
9
Koło Amelia
LKJ Ochaby
2021-10-16
2021-10-16
Konior Kalina
-
2021-10-16
8
2021-10-16
9
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Konopka Weronika
LUKJ Antoniówka
SUFRAŻ (134)
2021-10-16
19
2021-10-16
Kopiec Agnieszka
Klub Jeździecki Zbrosławice
2021-10-16
13
2021-10-16
11
Kowolik Kalina
Klub Jeździecki Metpol
NARCYZ (113)
2021-10-16
9
Kowolik Marcelina
Klub Jeździecki Metpol
NARCYZ (113)
2021-10-16
1
Kozyra Karolina
..
RUMIA (138)
2021-10-16
2021-10-16
Krechowicz Adam
KJ Vena Rogoźnik
ARAK (64)
2021-10-16
12
2021-10-16
13
2021-10-17
10
2021-10-17
3
70
Kubasiewicz Kinga
LUKJ Antoniówka
NICOL (133)
2021-10-16
28
2021-10-16
14
Kubicz Kornelia
JKS Equi Verso
LIMERYK (65)
2021-10-16
9
2021-10-17
7
2021-10-16
2021-10-17
6
Kucharska Maja
LKJ Deresz Siemianowice
MUNIEK (93)
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Kurda Katarzyna
Klub Jeździecki Metpol
CHANTI (114)
2021-10-16
1
2021-10-16
21
Kwiatkowska Aleksandra
ASK Świerklaniec
OTELLO (150)
2021-10-17
2
70
2021-10-17
6
Leda Alexander
Brak
LUCKY M (30)
2021-10-16
2021-10-16
4
50
2021-10-17
4
50
2021-10-17
Lenart Marko
LKJ Moszna
NEQUEL (35)
2021-10-16
2
80
2021-10-16
3
80
2021-10-17
14
2021-10-17
2
120
Lentowicz Oliwia
JKS Equi Verso
BASTER (66)
2021-10-16
14
2021-10-16
17
2021-10-17
17
2021-10-17
7
Leżucha Magdalena
KJ VENA Rogoźnik
2021-10-16
22
2021-10-16
19
Łakota Martyna
Bez Przynależności Klubowej
JACHRANKA (139)
2021-10-17
19
2021-10-17
5
Malejka Szymon
BPK
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Malik Zoja
PONY Długomiłowice
HEKTOR (141)
2021-10-16
1
2021-10-16
29
Marcisz Dominika
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
ORION (76)
2021-10-16
1
100
2021-10-16
9
2021-10-17
20
2021-10-17
Matuszewska Paulina
Niezrzeszona
BALBINA (96)
2021-10-16
1
2021-10-16
14
Michalski Ludwik
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Miguła Nicola
..
AKACJA (137)
2021-10-16
2021-10-16
21
Mika-Nowińska Magdalena
BPK
KONSOLA (40)
2021-10-16
14
2021-10-16
14
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Mlynska Nadia
Bpk
2021-10-16
27
2021-10-16
14
2021-10-17
11
2021-10-17
CANTORA (12)
2021-10-16
3
2021-10-16
2
Mniszek Ewa
BPK
MAGIA-P (101)
2021-10-17
2021-10-17
12
Morciniec Kaja
Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
PANICZ (142)
2021-10-17
1
Nagórka Kevin
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2021-10-16
17
2021-10-16
2021-10-17
3
50
2021-10-17
2021-10-16
6
2021-10-16
2
2021-10-17
2
200
2021-10-17
6
2021-10-16
12
2021-10-16
7
2021-10-17
15
2021-10-17
17
Nielsen Emma
BPK - SLA
2021-10-16
2
120
2021-10-16
5
2021-10-17
13
2021-10-17
Nielsen Helena
BPK
GRAND (55)
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
10
2021-10-17
1
Nowińska Lucyna
BPK
TALINA (39)
2021-10-16
1
2021-10-16
9
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Olszowski Marcin
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-10-16
8
2021-10-16
15
2021-10-17
7
2021-10-17
12
POWIEW (78)
2021-10-16
7
2021-10-16
4
2021-10-17
11
2021-10-17
8
Pandel Anna
Jurajski LKJ w Udorzu
CHANEL-N (128)
2021-10-17
18
2021-10-17
8
Pandel Jerzy
Jurajski LKJ w Udorzu
KALYAN L (129)
2021-10-17
5
2021-10-17
1
270
Piecha Wiesław
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-10-17
19
2021-10-17
22
LIMIT B (72)
2021-10-17
29
2021-10-17
1
100
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
BARACK (156)
2021-10-17
10
2021-10-17
Pławecka Marta
Brak
MAURO (85)
2021-10-17
10
2021-10-17
10
Pricop Lena
Kjk ELIZAR
TIM TAM (109)
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Pruś Maria
Klub jeździecki Levander
JASIEK (69)
2021-10-16
20
2021-10-16
1
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Rosińska Maja
Jks Equiverso Jastrzębie Zdroj
2021-10-17
1
2021-10-17
8
Rozmus Amelia
Bpk
GRAJCAR (10)
2021-10-16
1
2021-10-16
14
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Samborska Nikola
Kj Vena Rogoźnik
VYŠNIA (27)
2021-10-16
1
2021-10-16
9
Skibińska Marta
Niezrzeszona
LATIFIA (90)
2021-10-17
11
2021-10-17
Skwierczyńska Oliwia
Bpk
2021-10-16
26
2021-10-16
14
2021-10-17
1
2021-10-17
2021-10-16
28
2021-10-16
1
Sowa Paulina
BPK SLA
2021-10-16
11
2021-10-16
2021-10-17
5
2021-10-17
Stachura Zuzanna
LKS Cwał Poznań
MISTRZ (75)
2021-10-16
17
2021-10-16
16
2021-10-17
15
2021-10-17
18
Stasiulewicz Wiktoria
JKS Lauden
2021-10-16
3
50
2021-10-16
4
50
Strzałka Gabriela
Kj Vena Rogoźnik
2021-10-16
18
2021-10-16
Swiderska Julia
LUKJ Antoniówka
HIDALGO (135)
2021-10-16
1
2021-10-16
14
Syty Nina
PIAFF EQUESTRIAN
BAMBINO (51)
2021-10-16
1
2021-10-16
21
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Szczurek Julia
LUKJ Antoniówka
WITAS (145)
2021-10-16
2021-10-16
Szopa Franciszek
Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
2021-10-17
12
Szopa Paweł
Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
MALWINA (106)
2021-10-17
1
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
2021-10-16
10
2021-10-16
9
Sztaba Julia
KJ Vena Rogoźnik
TAKSI (19)
2021-10-16
7
2021-10-16
4
60
2021-10-17
4
60
Sztuka Michalina
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2021-10-16
1
250
2021-10-16
1
270
2021-10-17
9
2021-10-17
2
Tokarczyk Julia
Klub Jeździecki Hipologia Morów
ROHAN (94)
2021-10-16
9
2021-10-16
1
2021-10-17
12
2021-10-17
1
Trawiński Przemysław
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
2021-10-16
15
2021-10-16
3
2021-10-17
14
2021-10-17
4
Uryga Lena
KJ Jumping Team Brynica
2021-10-16
13
2021-10-16
6
2021-10-17
8
2021-10-17
7
Wędzińska Zuzanna
brak przynależności
CICHY (25)
2021-10-16
14
2021-10-16
12
2021-10-17
10
2021-10-17
Wieczorek Emilia
KJ Royal Opole
LECOMTE (144)
2021-10-17
16
2021-10-17
Wielgórska Zdebel Paulina
KJ Vena Rogoźnik
AVIGEIL (124)
2021-10-16
2021-10-16
5
Wielgórska-Zdebel Paulina
KJ Vena Rogoźnik
2021-10-16
14
2021-10-16
1
2021-10-16
2021-10-16
Winkler Agata
PIAFF EQUESTRIAN
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Wirek Aleksandra
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
POKUSA (14)
2021-10-16
10
2021-10-16
Wnuk Maja
brak
KOCZIS (79)
2021-10-16
21
2021-10-16
1
Wolańska Klaudia
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Wollnik Wiktoria
brak
EMAR (21)
2021-10-16
21
2021-10-17
20
2021-10-16
1
2021-10-17
1
Woźniak Angelika
KJ Victor
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Zając Natalia
HiPPo Sports Team
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Zapalska Marta
Gospodarstwo Agroturystyczne Pony
DIODA (149)
2021-10-16
2021-10-16
Zawadzka Małgorzata
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-16
1
2021-10-16
14
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Zdybska Natalia
Bez Przynależności Klubowej K P O
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
1
2021-10-17
22
Żelazkiewicz Iga
BPK SLA
ANTONIO (26)
2021-10-16
1
2021-10-16
2
70
2021-10-17
17
2021-10-17
Zmorek Damian
KJ Nostro Dąbie Chrobakowe
BACARDI (80)
2021-10-16
7
2021-10-16
16
2021-10-17
16
2021-10-17
ARTEM (154)
2021-10-16
6
2021-10-16
18
2021-10-17
9
2021-10-17
16
Żuławska Julia
KJK ROMICO
QAIRO M (50)
2021-10-16
15
2021-10-16
2021-10-17
9
2021-10-17
Żurek Natalia
Stowarzyszenie Klub Ekoaura Siedliska
PANICZ (142)
2021-10-17
1

Number of Riders: 129

Number of Horses: 136

The sum of prizes: 3 590.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl