Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZRiT-B
Zakrzów, 02-03.10.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
53 PRE-APPROVED 2021-09-29 21:40:54
2021-09-29 21:13:00
Paweł Piątkowski EXICON
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
52 ACCEPTED 2021-10-01 13:43:06
2021-09-28 23:48:42
Maciej Cypliński USARIO
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
51 PRE-APPROVED 2021-09-28 23:00:43
2021-09-28 21:21:23
Oliwia Kweiser HASIA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
50 PRE-APPROVED 2021-09-28 16:50:38
2021-09-28 16:33:05
Anna Kapuścinska TOSIA
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
49 ACCEPTED 2021-09-28 16:25:05
2021-09-28 16:21:50
Magdalena Nieświec JUDY
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
48 ACCEPTED 2021-09-30 16:13:21
2021-09-28 14:35:56
Oliwia Semkowicz KUBUŚ
  • 2x 10/zabaw/zabawowy - krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
47 ACCEPTED 2021-09-28 11:27:46
2021-09-28 11:14:15
Szymon Malejka BELISSIMA
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
46 PRE-APPROVED 2021-09-28 11:37:59
2021-09-27 21:15:21
Lucyna Banik LOMBIQUEEN
  • 2x 15/L/zwykły art.238.2.1
45 ACCEPTED 2021-09-30 14:37:03
2021-09-27 20:28:29
Wacław Wiesner LUCARDIA
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1
44 PRE-APPROVED 2021-09-28 11:38:10
2021-09-27 20:16:20
Eliza Wachułka ETI QUEEN
  • 2x 14/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
43 PRE-APPROVED 2021-09-28 11:38:15
2021-09-27 19:56:57
Agnieszka Wrześniewska C’EST MOI ZW Z
  • 2x 14/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
42 ACCEPTED 2021-09-30 16:12:25
2021-09-27 19:12:46
Paulina Matuszewska BALBINA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
41 ACCEPTED 2021-10-01 11:24:19
2021-09-27 18:59:04
Julia Kądziołka LACOSTA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
40 ACCEPTED 2021-09-30 20:15:30
2021-09-27 15:03:53
Weronika Klimmer BRENDA
  • 1x 14/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
39 ACCEPTED 2021-09-28 11:27:33
2021-09-27 11:46:16
Nadia Owczarek JACK
  • 2x 10/zabaw/zabawowy - krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
38 ACCEPTED 2021-10-01 10:32:16
2021-09-27 11:30:55
Zuzanna Przybył BOGRA
  • 2x 10/zabaw/zabawowy - krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
37 ACCEPTED 2021-10-01 11:24:37
2021-09-27 11:00:05
Martyna Hilla METAXA
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
36 ACCEPTED 2021-10-01 11:24:39
2021-09-27 10:59:28
Martyna Hilla BARSONY
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
35 ACCEPTED 2021-09-29 11:13:48
2021-09-27 10:55:27
Karolina Kisiel BREGO
  • 2x 14/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
34 ACCEPTED 2021-10-01 11:21:55
2021-09-27 09:48:33
Klaudia Wolańska LOZANO
  • 2x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
33 ACCEPTED 2021-09-28 14:07:58
2021-09-27 08:48:04
Paulina Miszka GAMETA
  • 2x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 14/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
32 PRE-APPROVED 2021-09-28 11:39:00
2021-09-26 20:44:53
Karolina Godoś PACO VOM VELLBERG
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
31 ACCEPTED 2021-10-01 11:22:54
2021-09-26 20:44:29
Weronika Urbaniak SAKIEWKA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
30 PRE-APPROVED 2021-09-28 11:39:09
2021-09-26 20:44:11
Karolina Godoś CHRYSOS SR Z
  • 2x 15/L/zwykły art.238.2.1
29 ACCEPTED 2021-10-01 11:22:51
2021-09-26 20:43:59
Nikola Grońska DASTIFF
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
28 ACCEPTED 2021-09-28 11:30:50
2021-09-26 19:24:01
Maja Wyrwoł PRIMA
  • 2x 15/L/zwykły art.238.2.1
27 ACCEPTED 2021-09-29 11:17:12
2021-09-25 22:57:51
Natalia Hoffman ESENCJA
  • 2x 01/zabaw/zabawowy - krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
26 ACCEPTED 2021-10-01 10:15:27
2021-09-25 22:20:52
Katarzyna Kurda CHANTI
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
25 ACCEPTED 2021-09-28 11:31:12
2021-09-25 22:20:29
Kalina Kowolik NARCYZ
  • 1x 01/zabaw/zabawowy - krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
24 ACCEPTED 2021-09-28 11:31:14
2021-09-25 22:20:09
Marcelina Kowolik NARCYZ
  • 1x 01/zabaw/zabawowy - krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
23 ACCEPTED 2021-10-01 11:28:13
2021-09-25 11:41:37
Emilia Wacławczyk PRIMA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
22 ACCEPTED 2021-09-30 16:11:12
2021-09-23 20:17:57
Kondysiak Emilia KARINO
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
21 ACCEPTED 2021-09-29 11:17:01
2021-09-23 11:35:59
Natalia Bęcała ATUT
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
20 ACCEPTED 2021-09-28 14:33:35
2021-09-22 16:40:29
Maja Mendel BORÓWKA
  • 1x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
19 ACCEPTED 2021-09-28 14:34:06
2021-09-22 16:39:45
Aleksandra Szpryngiel H. OBERLINA B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
18 ACCEPTED 2021-09-29 11:16:37
2021-09-22 07:41:34
Magdalena Smółka TORI
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
17 ACCEPTED 2021-09-29 11:15:48
2021-09-21 14:10:17
Anna Szendzielorz KLAIRON AA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
16 ACCEPTED 2021-09-29 11:14:25
2021-09-21 14:08:47
Helena Liberacka SACRAMENTO
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 04/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
15 ACCEPTED 2021-09-29 11:16:50
2021-09-21 14:07:52
Natalia Kamińska JAGNA
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 15/L/zwykły art.238.2.1
14 ACCEPTED 2021-09-29 11:16:06
2021-09-21 14:06:36
Wiktoria Sadowska PINIO S AA
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 15/L/zwykły art.238.2.1
13 ACCEPTED 2021-09-29 11:14:16
2021-09-21 14:02:07
Julia Sojka HORKA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
12 ACCEPTED 2021-09-28 11:34:08
2021-09-20 13:41:33
Magdalena Mika-Nowińska KONSOLA
  • 2x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
11 ACCEPTED 2021-09-28 11:34:11
2021-09-20 13:36:20
Lucyna Nowińska TALINA
  • 2x 10/zabaw/zabawowy - krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
10 ACCEPTED 2021-09-29 11:13:07
2021-09-20 08:43:02
Marko Lenart NEQUEL
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
9 ACCEPTED 2021-09-28 11:26:49
2021-09-19 14:53:27
Monika Duda EMBASSY BASSY
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/N1/zwykły art.238.2.1
8 ACCEPTED 2021-09-28 11:26:58
2021-09-19 14:53:06
Monika Duda SEKWANA
  • 2x 14/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
7 ACCEPTED 2021-09-28 12:27:59
2021-09-19 11:13:21
Gabriela Nowak LEVISIONN CONTANGA E.W.P
  • 2x 14/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
6 ACCEPTED 2021-10-01 11:29:13
2021-09-18 11:31:30
Agnieszka Gierszewska MARCEPAN
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 15/L/zwykły art.238.2.1
5 ACCEPTED 2021-09-28 11:33:16
2021-09-18 08:10:05
Krzysztof Filusz SMUGA M
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
4 ACCEPTED 2021-09-28 11:35:43
2021-09-16 07:05:08
Antonina Krawczyk LEDANA S
  • 2x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 15/L/zwykły art.238.2.1
3 ACCEPTED 2021-10-01 10:16:29
2021-09-15 08:45:10
Zofia Musiał TYNPORTH CHACHA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
2 ACCEPTED 2021-10-01 10:13:33
2021-09-15 08:44:49
Emilia Kolasa CYNARA
  • 2x 05/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
1 ACCEPTED 2021-10-01 10:14:17
2021-09-15 08:44:28
Bartosz Bomba BIG RED
  • 1x 06/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Banik Lucyna LKJ Ostroga Opole
2004 (J.)
O041173
2. Bęcała Natalia Bpk
2007 (JM.)
O053873
3. Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O049461
4. Cypliński Maciej Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
2005 (J.)
brak
5. Duda Monika LKJ Ochaby
S
O009183
6. Emilia Kondysiak Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
2011 (Mł.)
O061175
7. Filusz Krzysztof Brak
S
O053793
8. Gierszewska Agnieszka PLKJ Plessówka
S
O033451
9. Godoś Karolina KJ Royal Opole
S
O009247
10. Grońska Nikola Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
2005 (J.)
Brak
11. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (J.)
O039243
12. Hoffman Natalia Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
2007 (JM.)
O062250
13. Kądziołka Julia brak
2009 (JM.)
brak
14. Kamińska Natalia Bpk
2005 (J.)
O053876
15. Kapuścinska Anna Bpk
2008 (JM.)
---
16. Kisiel Karolina AZS KŚ Politechniki Śląskiej OJ Lukasyna
S
O036222
17. Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
2004 (J.)
O045606
18. Kolasa Emilia BPK
2008 (JM.)
O062557
19. Kowolik Kalina Klub Jeździecki Metpol
2012 (Mł.)
--
20. Kowolik Marcelina Klub Jeździecki Metpol
2012 (Mł.)
--
21. Krawczyk Antonina BPK
2008 (JM.)
O064213
22. Kurda Katarzyna Klub Jeździecki Metpol
2010 (Mł.)
--
23. Kweiser Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
Brak
24. Lenart Marko LKJ Moszna
S
O024014
25. Liberacka Helena Bpk
2007 (JM.)
Brak
26. Malejka Szymon BPK
2005 (J.)
brak
27. Matuszewska Paulina Niezrzeszona
2008 (JM.)
brak
28. Mendel Maja Zawodnik niezrzeszony
2006 (JM.)
O061860
29. Mika-Nowińska Magdalena BPK
S
brak
30. Miszka Paulina KJ Maciejówka MOSiR Zabrze
2006 (JM.)
O062257
31. Musiał Zofia BPK
2001 (MJ.)
.
32. Nieświec Magdalena BPK
2007 (JM.)
----
33. Nowak Gabriela LKJ Ochaby
S
O055748
34. Nowińska Lucyna BPK
2015 (Mł.)
brak
35. Owczarek Nadia SK Folwark Chudów
2010 (Mł.)
brak
36. Piątkowski Paweł WLKS Krakus
S
O000941
37. Przybył Zuzanna SK Folwark Chudów
2010 (Mł.)
brak
38. Sadowska Wiktoria Bpk
2006 (JM.)
O062610
39. Semkowicz Oliwia Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
2010 (Mł.)
None
40. Smółka Magdalena Bpk
2007 (JM.)
Brak
41. Sojka Julia Bpk
2011 (Mł.)
O057928
42. Szendzielorz Anna Bpk
S
Brak
43. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
44. Urbaniak Weronika KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
O047478
45. Wachułka Eliza LKJ OSTROGA OPOLE
2008 (JM.)
O058031
46. Wacławczyk Emilia brak
2000 (MJ.)
O043667
47. Wiesner Wacław LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
S
O041084
48. Wolańska Klaudia Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
O044799
49. Wrześniewska Agnieszka KJ ROYAL
2002 (MJ.)
O031745
50. Wyrwoł Maja KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O060593
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

6

ARIA ŚLĄSKA POL 2008 klacz kara/155 F: Awans
M: Andżela
Brak pol008690028508
2.

13

ATUT WLKP POL 2015 wałach tarantowata/160 F: Szaman
M: Alfa
K032315 616007600012115
3.

5

BALBINA TYP SZLACHETNY POL 2013 klacz kasztanowata/kuc:139 F: NN
M: NN
brak 616999540128411
4.

46

BARSONY SP HUN 2013 Wałach gniada F: Koszal /
M: Szikrazo Bambi /
K024247
5.

34

BELISSIMA SP POL 2017 klacz siwa/165 F: Masini
M: Blanca
brak 616099690114117
6.

25

BIG RED SP POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Bijou be
M: Pamella
1 1
7.

8

BOGRA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/160 F: BIBIGAR
M: BALERINA
brak 6160065804722
8.

2

BORÓWKA Szlachetna Półkrew POL 2012 klacz gniada/167 F: NN
M: NN
K023042 616999670121812
9.

9

BREGO SP POL 2014 wałach ciemnogniada/162 F: Ron William
M: Bella
K026623 616009540053714
10.

7

BRENDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/160 F: Barbur
M: Barakina
K027000 POL009590201207
11.

43

C’EST MOI ZW Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz siwa/178 F: Chepettano
M: Consula
K032972 056015Z55512816
12.

11

CHANTI KUC POL 2013 klacz srokata/kuc:148 F: .
M: .
. .
13.

50

CHRYSOS SR Z ZANGERSHEIDE BEL 2009 Wałach siwa/170 F: Clinton I
M: Hella XVIII
K026950 Brak
14.

24

CYNARA XX POL 2007 klacz gniada/164 F: Special Power
M: Cudna
K024907 070000005081
15.

51

DASTIFF SP POL 2002 wałach kasztanowata F: Power Prince / Pilot
M: Doryda / Dywan
K013668 POL009670002502
16.

31

EMBASSY BASSY HANOWER GER 2011 wałach kasztanowata/184 F: Embassy I
M: Dornocella
K021475 DE431311414811
17.

10

ESENCJA KUC FELIŃSKI POL 2011 klacz gniada/kuc:137 F: Wiedźmin
M: Emma
K031117 616013540063411
18.

42

ETI QUEEN SP POL 2008 klacz gniada/165 F: New World
M: Ethel
K020844 616009530142408
19.

58

EXICON KWPN POL 2009 Wałach siwa/170 F: E
M: A
K017389 BRAK
20.

30

GAMETA KM POL 2013 klacz kara/mk:156 F: Nn
M: Nn
K031050 616 999 54 01223 12
21.

14

H. OBERLINA B KWPN NED 2012 klacz skarogniada/163 F: Vleut / Quick Star
M: Toberlina / Voltaire
K021852 528003201203839
22.

57

HASIA TYP KOŃ MAŁY POL 2009 klacz kara/mk:130 F: NN
M: NN
Brak 616999690195009
23.

20

HORKA KUC POL 2014 klacz tarantowata/kuc:132 F: Irokez
M: Haga
K031052 616098200157037
24.

33

JACK TINKER POL 2016 wałach srokata/kuc:150 F: nieznany
M: nieznany
brak 826021
25.

18

JAGNA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/170 F: Ekoton
M: Janda
K032296 616006550091415
26.

55

JUDY TINKER ISL 2009 Klacz srokata/kuc:138 F: -
M: -
-
27.

12

KARINO NN POL None gelding other/mk:155 F: Nn
M: Nn
K025504 None
28.

16

KLAIRON AA MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/167 F: Sword
M: Kaberlina
Brak 616006630077517
29.

38

KONSOLA Polski Koń Sportowy POL 2000 klacz kasztanowata/170 F: Konsul
M: Kokosza
brak 009540027700
30.

26

KUBUŚ KUC POL 1.01.2011 Wałach inna/kuc:117 F: NN
M: NN
No
31.

44

LACOSTA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz gniada/161 F: lancet
M: wanda
brak 616009540055311
32.

40

LEDANA S SP POL 2009 klacz siwa/164 F: Desant
M: Lukarna
K027664 616009540163109
33.

1

LEVISIONN CONTANGA E.W.P OLDENBURSKA GER 2011 klacz siwa/168 F: Levisionn
M: Hauptstutbuch Gitanga
K020860 DE 433330209411
34.

41

LOMBIQUEEN SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Qumball
M: LOMBARDIA
K014140
35.

47

LOZANO Szlachetna Półkrew POL 2004 wałach siwa/170 F: Lubicz
M: Ratina
K030919 POL 009611078204
36.

4

LUCARDIA Małopolska Xxoo POL 2013 klacz kasztanowata/168 F: Ramadan
M: Luczia
K026889 616006690058413
37.

53

MARCEPAN MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kara/173 F: Huzar
M: Mocca
K021574 616006580182312
38.

45

METAXA SP POL 2015 klacz gniada/171 F: Nimmerdor I
M: Metallica
K030897 616009690046515
39.

36

NARCYZ KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:115 F: torenhoeven's milo
M: niagara
K032385 616013610034314
40.

21

NEQUEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: EULAMAR
M: NEQUITA/QULESTER
K029024 616 009 69 00512 16
41.

48

PACO VOM VELLBERG WARMBLUT SUI 2012 wałach gniada/161 F: Plot - Blue /
M: Tanorah - W / Tanael du Serein
K032921 62AA155
42.

19

PINIO S AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/168 F: Dionizos
M: Polonia
K031053 616006540035316
43.

35

PRIMA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Pamella / Pamir Av Rabbelugn
K028825 616999690006514
44.

52

PRIMA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz siwa/164 F: Arbon
M: Periba
K032204 POL006590068309
45.

17

SACRAMENTO Słowacka Gorącokrwista POL 2009 wałach gniada/mk:153 F: Senator Scampolo
M: Samura
Brak 10385
46.

49

SAKIEWKA KUC POL 2014 klacz srokata/kuc:140 F: Oskal
M: Sarah
Brak 616 013 52 00917 4
47.

32

SEKWANA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/164 F: Hippice-Koh-I-Noor
M: Salzinia
K030431 616009540103417
48.

37

SMUGA M SP POL 2015 klacz gniada/169 F: Cassilio
M: Selene M
K028393 616009690057815
49.

39

TALINA NN POL 2012 klacz srokata/kuc:130 F: nn
M: nn
616999592005312 616999592005312
50.

15

TORI MAŁY KOŃ POL 2017 klacz bułana/mk:145 F: Don Mateo
M: Tara
brak 616013690055317
51.

56

TOSIA NN POL 2008 klacz gniada/mk:150 F: -
M: -
- 616999690191407
52.

23

TYNPORTH CHACHA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/131 F: .
M: .
1 ***
53.

59

USARIO SP POL 2001 wałach gniada/Brak F: Raibat II Turbud Z
M: Ultigra
Brak Pol009540006901
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banik Lucyna
LKJ Ostroga Opole
2021-10-03
2021-10-03
11
Bęcała Natalia
Bpk
ATUT (13)
2021-10-02
2021-10-02
2021-10-03
5
2021-10-03
Bomba Bartosz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
BIG RED (25)
2021-10-02
5
2021-10-02
6
2021-10-03
5
2021-10-03
3
Cypliński Maciej
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
USARIO (59)
2021-10-02
9
2021-10-02
9
2021-10-03
1
2021-10-03
1
Duda Monika
LKJ Ochaby
SEKWANA (32)
2021-10-03
7
2021-10-03
Emilia Kondysiak
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
KARINO (12)
2021-10-03
1
2021-10-03
1
Filusz Krzysztof
Brak
SMUGA M (37)
2021-10-02
3
70
2021-10-02
3
Gierszewska Agnieszka
PLKJ Plessówka
2021-10-02
7
2021-10-02
2021-10-03
13
2021-10-03
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2021-10-03
7
2021-10-03
7
2021-10-03
8
2021-10-03
Grońska Nikola
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
DASTIFF (51)
2021-10-02
1
2021-10-02
1
Hilla Martyna
KJ Okoły
METAXA (45)
2021-10-02
2
80
2021-10-02
4
2021-10-03
10
2021-10-03
4
BARSONY (46)
2021-10-02
6
2021-10-02
2
120
2021-10-03
1
120
2021-10-03
6
Hoffman Natalia
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
ESENCJA (10)
2021-10-02
2
2021-10-02
1
2021-10-03
1
2021-10-03
1
Kądziołka Julia
brak
LACOSTA (44)
2021-10-02
1
2021-10-02
1
Kamińska Natalia
Bpk
JAGNA (18)
2021-10-02
8
2021-10-02
2021-10-03
2
80
2021-10-03
Kapuścinska Anna
Bpk
TOSIA (56)
2021-10-03
1
2021-10-03
1
Kisiel Karolina
AZS KŚ Politechniki Śląskiej OJ Lukasyna
BREGO (9)
2021-10-03
4
2021-10-03
12
Klimmer Weronika
LKJ Ostroga Opole
BRENDA (7)
2021-10-03
2
70
2021-10-03
3
70
Kolasa Emilia
BPK
CYNARA (24)
2021-10-02
1
100
2021-10-02
12
2021-10-03
1
100
2021-10-03
6
Kowolik Kalina
Klub Jeździecki Metpol
NARCYZ (36)
2021-10-02
4
Kowolik Marcelina
Klub Jeździecki Metpol
NARCYZ (36)
2021-10-02
3
Krawczyk Antonina
BPK
2021-10-02
9
2021-10-02
2021-10-03
16
2021-10-03
Kurda Katarzyna
Klub Jeździecki Metpol
CHANTI (11)
2021-10-02
14
2021-10-02
1
Kweiser Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
HASIA (57)
2021-10-02
1
2021-10-02
9
Lenart Marko
LKJ Moszna
NEQUEL (21)
2021-10-02
1
120
2021-10-02
1
150
2021-10-03
9
2021-10-03
1
150
Liberacka Helena
Bpk
2021-10-02
1
2021-10-02
4
2021-10-03
2021-10-03
1
Malejka Szymon
BPK
2021-10-02
1
2021-10-02
9
Matuszewska Paulina
Niezrzeszona
2021-10-02
1
2021-10-02
1
Mendel Maja
Zawodnik niezrzeszony
2021-10-02
2
2021-10-02
11
2021-10-03
4
50
2021-10-03
Mika-Nowińska Magdalena
BPK
KONSOLA (38)
2021-10-03
1
2021-10-03
1
Miszka Paulina
KJ Maciejówka MOSiR Zabrze
GAMETA (30)
2021-10-02
1
2021-10-02
1
2021-10-03
6
2021-10-03
Musiał Zofia
BPK
2021-10-02
1
2021-10-02
1
2021-10-03
7
2021-10-03
1
Nieświec Magdalena
BPK
JUDY (55)
2021-10-03
1
2021-10-03
5
Nowak Gabriela
LKJ Ochaby
2021-10-03
3
50
2021-10-03
Nowińska Lucyna
BPK
TALINA (39)
2021-10-03
1
2021-10-03
1
Owczarek Nadia
SK Folwark Chudów
JACK (33)
2021-10-03
1
2021-10-03
1
Piątkowski Paweł
WLKS Krakus
2021-10-03
8
Przybył Zuzanna
SK Folwark Chudów
BOGRA (8)
2021-10-03
1
2021-10-03
1
Sadowska Wiktoria
Bpk
2021-10-02
10
2021-10-02
2021-10-03
15
2021-10-03
Semkowicz Oliwia
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
KUBUŚ (26)
2021-10-03
1
2021-10-03
1
Smółka Magdalena
Bpk
TORI (15)
2021-10-02
1
2021-10-02
9
2021-10-03
1
2021-10-03
1
Sojka Julia
Bpk
HORKA (20)
2021-10-02
1
2021-10-02
1
2021-10-03
1
2021-10-03
1
Szendzielorz Anna
Bpk
2021-10-02
8
2021-10-02
3
2021-10-03
8
2021-10-03
5
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
2021-10-02
4
2021-10-02
5
2021-10-03
2021-10-03
5
Urbaniak Weronika
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2021-10-02
8
2021-10-02
11
Wachułka Eliza
LKJ OSTROGA OPOLE
2021-10-03
5
2021-10-03
Wacławczyk Emilia
brak
PRIMA (52)
2021-10-02
8
2021-10-02
Wiesner Wacław
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2021-10-03
2
120
2021-10-03
1
250
Wolańska Klaudia
Bez Przynależności Klubowej
LOZANO (47)
2021-10-02
2021-10-02
Wrześniewska Agnieszka
KJ ROYAL
2021-10-03
8
2021-10-03
Wyrwoł Maja
KJ Trachy Sośnicowice
PRIMA (35)
2021-10-03
14
2021-10-03

Number of Riders: 50

Number of Horses: 53

The sum of prizes: 1 700.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl