Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
45 ACCEPTED 2021-09-23 18:21:24
2021-09-23 11:47:12
Maja Wnuk KOCZIS
  • 1x ZT-37/L-1/Program krajowy (Zawody Towarzyskie)
44 ACCEPTED 2021-09-22 11:08:15
2021-09-22 11:04:23
Maciej Bigaj LIVERPOOL
  • 1x PA-02/MPS Para/Konkurs Drużynowy Poziomy I, II, III, IV, V - pierwszy półfinał MP seniorów
  • 1x PA-04/MPS Para/Konkurs Mistrzowski Poziomy I, II, III, IV, V - drugi półfinał MP seniorów
  • 1x PA-06/MPS Para/Konkurs dowolny z muzyką Poziomy I, II, III, IV, V - finał MP seniorów
43 ACCEPTED 2021-09-22 11:12:35
2021-09-21 19:37:38
Lena Markwa SUMAK
  • 1x ZT-37/L-1/Program krajowy (Zawody Towarzyskie)
42 ACCEPTED 2021-09-22 11:13:01
2021-09-21 19:37:11
Nina Kaniepień KANTOR
  • 1x ZT-37/L-1/Program krajowy (Zawody Towarzyskie)
41 ACCEPTED 2021-09-22 11:12:47
2021-09-21 19:36:46
Milena Brzóska ISZA
  • 1x ZT-37/L-1/Program krajowy (Zawody Towarzyskie)
40 PRE-APPROVED 2021-09-23 11:17:19
2021-09-21 16:47:39
Lena Paliwoda CHICHARITO
  • 1x ZR-15/P-1/Pierwszy Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
  • 1x ZR-23/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-38/L-3/Program krajowy
39 ACCEPTED 2021-09-22 11:13:36
2021-09-21 15:18:55
Agnieszka Helbik Kuśmierz COTROSCA
  • 1x ZR-14/CS-1/Program Międzynarodowy Intermediate II
  • 1x ZR-30/CS-2/Program Międzynarodowy Grand PrixI
38 ACCEPTED 2021-09-21 10:55:02
2021-09-20 23:16:28
Dominika Pączek CHOU-CHOU
  • 1x PA-02/MPS Para/Konkurs Drużynowy Poziomy I, II, III, IV, V - pierwszy półfinał MP seniorów
  • 1x PA-04/MPS Para/Konkurs Mistrzowski Poziomy I, II, III, IV, V - drugi półfinał MP seniorów
  • 1x PA-06/MPS Para/Konkurs dowolny z muzyką Poziomy I, II, III, IV, V - finał MP seniorów
37 ACCEPTED 2021-09-23 09:58:05
2021-09-20 23:11:01
Vivien Sromek PICASSO
  • 2x ZT-37/L-1/Program krajowy (Zawody Towarzyskie)
36 ACCEPTED 2021-09-20 13:22:00
2021-09-20 13:22:00
Oliwia Sobel WIND OF CHANGE
  • 1x ZR-16/C-1/Pierwszy Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Seniorzy
  • 1x ZR-32/C-2/Drugi Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Seniorzy
  • 1x ZR-36/C-3/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Seniorzy
35 PRE-APPROVED 2021-09-20 13:23:25
2021-09-20 13:20:30
Iga Szwedo KEISER RUBIN
  • 1x ZR-16/C-1/Pierwszy Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Seniorzy
  • 1x ZR-32/C-2/Drugi Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Seniorzy
  • 1x ZR-36/C-3/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Seniorzy
34 ACCEPTED 2021-09-20 13:19:22
2021-09-20 13:19:22
Żaneta Skowrońska-Kozubik GRAVIOLA
  • 1x ZR-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZR-28/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Drużynowy ME Młodych Jeźdźców
33 ACCEPTED 2021-09-20 13:18:35
2021-09-20 13:18:35
Żaneta Skowrońska-Kozubik LOVE ME
  • 1x ZR-30/CS-2/Program Międzynarodowy Grand PrixI
32 PRE-APPROVED 2021-09-23 11:17:25
2021-09-20 12:38:34
Jagoda Dąbrowska ATTACK WITH ME
  • 1x ZR-16/C-1/Pierwszy Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Seniorzy
  • 1x ZR-32/C-2/Drugi Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Seniorzy
  • 1x ZR-36/C-3/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Seniorzy
31 ACCEPTED 2021-09-21 14:34:14
2021-09-20 12:15:30
Zofia Kaczmarek LADY LEGENDE
  • 1x ZR-15/P-1/Pierwszy Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
  • 1x ZR-31/P-2/Drugi Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
  • 1x ZR-35/P-3/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
30 ACCEPTED 2021-09-21 10:43:41
2021-09-20 11:46:22
Magdalena Pąchalska LUX VIVALDI
  • 1x ZR-15/P-1/Pierwszy Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
  • 1x ZR-31/P-2/Drugi Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
  • 1x ZR-35/P-3/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
29 ACCEPTED 2021-09-22 11:50:28
2021-09-20 11:34:16
Magdalena Cycak SYBILLA
  • 1x PA-02/MPS Para/Konkurs Drużynowy Poziomy I, II, III, IV, V - pierwszy półfinał MP seniorów
  • 1x PA-04/MPS Para/Konkurs Mistrzowski Poziomy I, II, III, IV, V - drugi półfinał MP seniorów
  • 1x PA-06/MPS Para/Konkurs dowolny z muzyką Poziomy I, II, III, IV, V - finał MP seniorów
28 ACCEPTED 2021-09-20 15:57:39
2021-09-20 11:10:13
Agnieszka Giełda SERENA
  • 1x ZR-15/P-1/Pierwszy Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
  • 1x ZR-31/P-2/Drugi Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
  • 1x ZR-35/P-3/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
27 ACCEPTED 2021-09-22 14:03:30
2021-09-20 11:09:03
Nadia Brzyska PRINCESS
  • 1x ZR-01b/L-6Rb/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca, kat. 11-12 lat (czworobok 20X40m), kuce
  • 1x ZR-17b/L-1Rb/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca, kat. 11-12 lat (czworobok 20X40m) kuce
  • 1x ZR-33b/L-2Rb/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca, kat. 11-12 lat (czworobok 20X40m), kuce
26 ACCEPTED 2021-09-20 16:12:54
2021-09-20 00:01:26
Bartosz Kabaciński ALIANS
  • 1x PA-02/MPS Para/Konkurs Drużynowy Poziomy I, II, III, IV, V - pierwszy półfinał MP seniorów
  • 1x PA-04/MPS Para/Konkurs Mistrzowski Poziomy I, II, III, IV, V - drugi półfinał MP seniorów
  • 1x PA-06/MPS Para/Konkurs dowolny z muzyką Poziomy I, II, III, IV, V - finał MP seniorów
25 ACCEPTED 2021-09-20 16:01:55
2021-09-19 11:11:13
Martyna Piwowar ORION
  • 1x ZR-15/P-1/Pierwszy Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
  • 1x ZR-31/P-2/Drugi Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
  • 1x ZR-35/P-3/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
24 ACCEPTED 2021-09-23 09:31:31
2021-09-18 20:03:16
Marta Sitek MAGICAL MEMORY
  • 1x ZR-16/C-1/Pierwszy Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Seniorzy
  • 1x ZR-32/C-2/Drugi Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Seniorzy
  • 1x ZR-36/C-3/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Seniorzy
23 ACCEPTED 2021-09-22 11:14:11
2021-09-18 18:06:06
Julia Jużyca BALBINA
  • 1x ZR-02/P-6/Pierwszy Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy na kucach
  • 1x ZR-18/P-3/Drugi Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy na kucach
  • 1x ZR-34/P-4/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy na kucach (kuce)
22 ACCEPTED 2021-09-20 16:01:17
2021-09-18 17:54:47
Marianna Osowska SISAIDA
  • 1x ZR-15/P-1/Pierwszy Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
  • 1x ZR-31/P-2/Drugi Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
  • 1x ZR-35/P-3/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
21 ACCEPTED 2021-09-20 16:04:24
2021-09-16 19:42:36
Julia Cycak SYBILLA
  • 1x ZT-37/L-1/Program krajowy (Zawody Towarzyskie)
20 ACCEPTED 2021-09-20 16:10:49
2021-09-16 13:33:33
Dominik Ast FEMME DE MATCHO
  • 1x PA-02/MPS Para/Konkurs Drużynowy Poziomy I, II, III, IV, V - pierwszy półfinał MP seniorów
  • 1x PA-04/MPS Para/Konkurs Mistrzowski Poziomy I, II, III, IV, V - drugi półfinał MP seniorów
  • 1x PA-06/MPS Para/Konkurs dowolny z muzyką Poziomy I, II, III, IV, V - finał MP seniorów
19 ACCEPTED 2021-09-20 15:59:03
2021-09-15 11:30:21
Weronika Wiącek BLASK ARON
  • 1x ZR-16/C-1/Pierwszy Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Seniorzy
  • 1x ZR-32/C-2/Drugi Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Seniorzy
  • 1x ZR-36/C-3/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Seniorzy
18 PRE-APPROVED 2021-09-23 09:26:21
2021-09-15 11:01:59
Aleksandra Zamirska HETMAN
  • 1x ZR-15/P-1/Pierwszy Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
  • 1x ZR-31/P-2/Drugi Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
  • 1x ZR-35/P-3/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
17 ACCEPTED 2021-09-21 12:37:23
2021-09-15 07:01:12
Weronika Kaczmarek DAR
  • 1x ZR-15/P-1/Pierwszy Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
  • 1x ZR-31/P-2/Drugi Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
  • 1x ZR-35/P-3/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
16 ACCEPTED 2021-09-22 11:42:17
2021-09-15 07:00:25
Adrianna Dowha ANELI
  • 1x ZR-02/P-6/Pierwszy Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy na kucach
  • 1x ZR-09/N-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Kuców (kuce)
  • 1x ZR-18/P-3/Drugi Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy na kucach
  • 1x ZR-25/N-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Kuców (kuce)
  • 1x ZR-34/P-4/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy na kucach (kuce)
15 ACCEPTED 2021-09-21 10:20:50
2021-09-15 06:59:30
Kamila Kubiciel CORNELIA
  • 1x ZR-07/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-15/P-1/Pierwszy Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
  • 1x ZR-23/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-31/P-2/Drugi Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
  • 1x ZR-35/P-3/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
14 ACCEPTED 2021-09-20 16:11:24
2021-09-13 18:21:10
Monika Bartyś CASPAR
  • 1x PA-02/MPS Para/Konkurs Drużynowy Poziomy I, II, III, IV, V - pierwszy półfinał MP seniorów
  • 1x PA-04/MPS Para/Konkurs Mistrzowski Poziomy I, II, III, IV, V - drugi półfinał MP seniorów
  • 1x PA-06/MPS Para/Konkurs dowolny z muzyką Poziomy I, II, III, IV, V - finał MP seniorów
13 ACCEPTED 2021-09-21 14:27:44
2021-09-13 10:23:47
Lena Sławek GLUCKSPILZ
  • 1x ZR-01a/L-6Ra/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca, kat. 8-10 lat (czworobok 20X40m), kuce
  • 1x ZR-17a/L-1Ra/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca, kat. 8-10 lat (czworobok 20X40m) kuce
  • 1x ZR-33a/L-2Ra/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca, kat. 8-10 lat (czworobok 20X40m), kuce
12 ACCEPTED 2021-09-21 14:32:09
2021-09-12 15:52:15
Oliwia Stolarska VISTA PONYSPORT
  • 1x ZR-40/N-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Kuców (kuce)
11 ACCEPTED 2021-09-21 16:06:43
2021-09-12 13:02:54
Anna-Maria Gawłowska TRIBALDI
  • 1x ZR-04/MPMK 4l/MPMK, 4-latki, pierwszy półfinał
  • 1x ZR-20/MPMK 4l/MPMK, 4-latki, pierwszy półfinał
  • 1x ZR-38/L-3/Program krajowy
10 ACCEPTED 2021-09-21 16:06:47
2021-09-12 13:01:58
Anna-Maria Gawłowska BLEUET BORDEAUX
  • 1x ZR-08/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-24/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-39/N-6/Program krajowy
9 ACCEPTED 2021-09-21 16:06:45
2021-09-12 13:01:08
Anna-Maria Gawłowska CARDAMON
  • 1x ZR-14/CS-1/Program Międzynarodowy Intermediate II
  • 1x ZR-30/CS-2/Program Międzynarodowy Grand PrixI
  • 1x ZR-45/CS-5/Program Międzynarodowy Grand Prix Freestyle
8 ACCEPTED 2021-09-23 13:37:38
2021-09-11 19:21:43
Dominika Kraśko LUCKY LOOK
  • 1x ZR-07/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-23/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-38/L-3/Program krajowy
7 ACCEPTED 2021-09-21 14:27:54
2021-09-11 19:20:20
Dominika Kraśko TIGER WOODS P
  • 1x ZR-16/C-1/Pierwszy Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Seniorzy
  • 1x ZR-32/C-2/Drugi Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Seniorzy
  • 1x ZR-36/C-3/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Seniorzy
6 ACCEPTED 2021-09-23 11:15:28
2021-09-02 21:08:24
Joanna Jawor FRASCATI IRW
  • 1x ZR-07/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-23/L-2/Program krajowy
5 ACCEPTED 2021-09-23 11:14:52
2021-09-02 21:07:46
Joanna Jawor CINNAMON
  • 1x ZR-14/CS-1/Program Międzynarodowy Intermediate II
  • 1x ZR-30/CS-2/Program Międzynarodowy Grand PrixI
4 ACCEPTED 2021-09-20 17:25:15
2021-09-02 21:06:49
Zuzanna Palowska ALUETTE
  • 1x ZR-15/P-1/Pierwszy Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
  • 1x ZR-31/P-2/Drugi Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
  • 1x ZR-35/P-3/Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2021 - Juniorzy (konkurs otwarty)
3 ACCEPTED 2021-09-20 16:00:25
2021-08-26 10:39:33
Magdalena Tomków-Bednarska DIARO
  • 1x ZR-08/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-24/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-39/N-6/Program krajowy
2 ACCEPTED 2021-09-20 16:21:49
2021-08-24 18:48:40
Dominika Cirocka TERA QUICK
  • 1x PA-02/MPS Para/Konkurs Drużynowy Poziomy I, II, III, IV, V - pierwszy półfinał MP seniorów
  • 1x PA-04/MPS Para/Konkurs Mistrzowski Poziomy I, II, III, IV, V - drugi półfinał MP seniorów
  • 1x PA-06/MPS Para/Konkurs dowolny z muzyką Poziomy I, II, III, IV, V - finał MP seniorów
1 ACCEPTED 2021-09-20 16:21:20
2021-08-23 09:57:09
Jacek Respondek PANICZ-O
  • 1x PA-02/MPS Para/Konkurs Drużynowy Poziomy I, II, III, IV, V - pierwszy półfinał MP seniorów
  • 1x PA-04/MPS Para/Konkurs Mistrzowski Poziomy I, II, III, IV, V - drugi półfinał MP seniorów
  • 1x PA-06/MPS Para/Konkurs dowolny z muzyką Poziomy I, II, III, IV, V - finał MP seniorów
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O009826
2. Bartyś Monika Klub Sportowy Centurion
S
O022661
105MN08
3. Bigaj Maciej KS Faruk
S
O007474
4. Brzóska Milena Bpk ślą
2007 (JM.)
Brak
5. Brzyska Nadia Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2009 (JM.)
O055281
6. Cirocka Dominika Bez Przynależności Klubowej
S
O056173
7. Cycak Magdalena PICADOR
S
10076393
8. Dąbrowska Jagoda Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O024546
9. Dowha Adrianna Klub Jeździecki Dera
2005 (J.)
brak
10. Gawłowska Anna-Maria Klub Jeździecki Golden Dream
S
O001177
11. Giełda Agnieszka Klub Jeździecki Nostro Dąbie Chrobakowe
S
O007492
12. Helbik Kuśmierz Agnieszka Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O006968
13. Jawor Joanna KJ Okoły
S
O002106
14. Jużyca Julia brak
2007 (JM.)
0058452
brak
15. Kabaciński Bartosz Bez Przynależności Klubowej
S
O033184
10182194
16. Kaczmarek Weronika Klub Jeździecki Dera
2004 (J.)
O045427
17. Kaczmarek Zofia LKJ LEWADA
2009 (JM.)
O052273
10238318
18. Kaniepień Nina Bpk ślą
2009 (JM.)
Brak
19. Kraśko Dominika KS Centurion
S
O000091
20. Kubiciel Kamila KJ Dera
2005 (J.)
brak
21. Markwa Lena Bpk ślą
2010 (Mł.)
Brak
22. Osowska Marianna Niezrzeszona
2003 (J.)
0058454
23. Pąchalska Magdalena BPK
S
O024775
24. Pączek Dominika Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2003 (J.)
O051946
25. Paliwoda Lena LKJ Lewada
2008 (JM.)
Brak
26. Palowska Zuzanna KJ Okoły
S
O022869
27. Piwowar Martyna Klub Jeździecki Pro Horses
2004 (J.)
O059071
28. Respondek Jacek brak
S
O055658
29. Sitek Marta LKJ Lewada Zakrzów
2001 (MJ.)
O029061
30. Skowrońska-Kozubik Żaneta Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O001035
31. Sławek Lena KS Centurion
2011 (Mł.)
O060434
32. Sobel Oliwia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O020935
33. Stolarska Oliwia Katowicki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O041510
34. Szwedo Iga Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2002 (MJ.)
O052826
35. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus
S
O005642
36. Wiącek Weronika LKJ Lewada
2005 (J.)
O049039
37. Zamirska Aleksandra Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2006 (JM.)
O058588
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

19

ALIANS SP POL 2003 Wałach gniada/156 F: Kanion
M: Afryka
K017009 12265
2.

16

ALUETTE SP POL 2012 klacz gniada/160 F: Ekwador
M: Alma
K027744 6169996900615112
3.

41

ANELI HAFLINGER GER 2006 Klacz kasztanowata/mk: F: Alabaster B
M: Bella Donna
brak
4.

51

ATTACK WITH ME HANNOVER POL 2005 klacz kasztanowata/172 F: Weltregent H
M: Dorothee
K008159 DE431316774603
5.

40

BALBINA TYP SZLACHETNA POL 2013 klacz kasztanowata/kuc:139 F: NN
M: NN
brak 616999540128411
6.

12

BLASK ARON WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/172 F: Meteoryt
M: Bonita / Polonus
K022512 616007610023892
7.

33

BLEUET BORDEAUX OLD GER 2015 klacz ciemnokasztanowata/168 F: Bordeaux
M: Soiree
K026956 DE433334016015
8.

32

CARDAMON SP POL 2009 ogier gniada/170 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Chanel / Compliment
K016060 616009610110309
9.

18

CASPAR SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Landos II
M: Clasica L
K012390
10.

50

CHICHARITO Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 wałach kasztanowata/175 F: Levon (Zandor VDL)
M: Cishana
Brak 2764563703176120
11.

3

CHOU-CHOU TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach siwa/172 F: NN
M: NN
K023188 616999540103910
12.

48

CINNAMON OS POL 2011 klacz kasztanowata/166 F: Cecotto's As
M: Tiamo I
106YJ87 DE418181112011
13.

22

CORNELIA KWPN NED 2008 klacz gniada/167 F: Unaniem
M: Probe
brak 528003000714395
14.

39

COTROSCA KWPN POL 2007 wałach kara/180 cm F: Olmetta
M: Ultrosca
K015328 528003000712135
15.

24

DAR TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach gniada/kuc:171 F: nn
M: nn
brak 616999600319910
16.

13

DIARO OLD GER 2010 wałach gniada/176 F: Diarado
M: Dociaccia
K027096 DE 418184086110
17.

17

FEMME DE MATCHO OLD. POL 2004 klacz kasztanowata/162 F: Furst Heinrich
M: Marusha
K028811 DE443430161404
18.

49

FRASCATI IRW DSP POL 2017 wałach gniada/160 F: Florencio I westf.
M: Tuana-S sBs Warkando Wonderboy han.
K032262 DE455558769217
19.

25

GLUCKSPILZ KUC POL 2012 wałach izabelowata/kuc:145 F: Brak
M: Brak
Brak DE441411033512
20.

9

GRAVIOLA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Vulkan
M: Gruzinka
brak
21.

45

HETMAN MAŁY KOŃ POL 2004 wałach gniada/163 F: Turbud Quirinus
M: Hola
K027393 POL013640027804
22.

55

IDA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Arsenał
M: Inka II
Brak
23.

37

ISZA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Arsenał
M: Inka II
Brak
24.

38

KANTOR KOŃ MAŁY POL 2007 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Paw
M: Kanada
Brak
25.

1

KEISER RUBIN OLDENBURG POL 2011 wałach kasztanowata/duży koń F: Kaiser Franz
M: Rosaria
K023934 DE433330587911
26.

29

LADY LEGENDE SVKWB POL 2009 klacz siwa/166 F: GASPARI
M: LACRIMA
K031243 CS203010238073109
27.

35

LIVERPOOL SP POL 2006 Wałach siwa/180 F: Long Star
M: Pik Dame Z
ParajeździeckaPara/2/19 11930
28.

8

LOVE ME HANNOVERANER GER 2008 Wałach kasztanowata F: Locksley II
M: Warina
K015231 DE431314300608
29.

53

LUCKY LOOK HANN POL 2016 wałach siwa/166 F: Libertad
M: White Rose
brak DE431310437916
30.

23

LUX VIVALDI HANOWERSKA POL 2016 wałach kasztanowata/171 F: Le Vivaldi
M: Destiny
K032351 DE431310185616
31.

46

MAGICAL MEMORY SP POL 2012 klacz gniada/160 F: Rock And Roll
M: Margot
K023033 6160096900785
32.

26

MC GREGOR TC KWPN NED 2017 ogier gniada/172 F: High Five U.S. / Charmeur
M: Roseanne / Glamourdale
brak 528003201708731
33.

15

ORION NN POL 2015 wałach tarantowata/170 F: NN
M: NN
K031807 616999540119215
34.

20

PANICZ-O HUCUŁ POL 2012 ogier kara/kuc:150 F: LOTNIK
M: PALMA-O
K032414 616012630017512
35.

42

PRINCESS HACNEY PONY POL 2014 klacz ciemnogniada/kuc:132 F: Prince of Lisberg
M: Heemhoeve's Lucia
brak DE484840233014
36.

11

SERENA SP POL 2013 klacz siwa/168 F: Captani
M: Sparta V
brak 616009660415813
37.

14

SISAIDA TYP SZLACHETNY POL 2008 klacz ciemnogniada/170 cm F: San
M: Sasanka
brak 616999540170108
38.

36

SUMAK SP POL 2001 wałach gniada/175 F: Carbid
M: Surprise
Brak 009611098201
39.

2

SYBILLA SP POL 2008 Klacz gniada/170CM F: SHERLOCK HOLMES
M: SHAKIRA
BRAK POL 009610247408 105MN99
40.

21

TERA QUICK Kłusak Francuski POL 2007 klacz ciemnogniada/158 F: Jasmin de Flore
M: Kienne / And Arifant
K028327 07318337K
41.

27

TIGER WOODS P SP POL 2004 Wałach skarogniada/170 F: RON WILLIAM
M: TOSCANIA P
B 616009670024814
42.

31

TRIBALDI OLD GER 2017 wałach kara/174 F: Tolegro
M: Rebelle Beaute
123 433332019317
43.

28

VISTA PONYSPORT KOŃ MAŁY POL 2007 Klacz tarantowata/mk:mk:142, F: Bakarat
M: Vini ponysport
K015767 POL013570315307
44.

10

WIND OF CHANGE SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: SCANDIC
M: WHISKEY GIRL
K024960 616009690097813
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ast Dominik
St. KJ Tradycja Siedlnica
2021-09-24
5
2021-09-25
4
2021-09-26
2021-09-26
5
Bartyś Monika
Klub Sportowy Centurion
CASPAR (18)
2021-09-24
1
2021-09-25
1
2021-09-26
2021-09-26
1
Bigaj Maciej
KS Faruk
2021-09-24
3
2021-09-25
3
2021-09-26
2021-09-26
3
Brzóska Milena
Bpk ślą
ISZA (37)
2021-09-26
Brzyska Nadia
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2021-09-24
1
2021-09-25
1
2021-09-26
Cirocka Dominika
Bez Przynależności Klubowej
2021-09-24
6
2021-09-25
6
2021-09-26
2021-09-26
6
Cycak Magdalena
PICADOR
2021-09-24
2
2021-09-25
2
2021-09-26
2021-09-26
2
Dąbrowska Jagoda
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2021-09-24
4
2021-09-25
4
2021-09-26
2021-09-26
4
Dowha Adrianna
Klub Jeździecki Dera
ANELI (41)
2021-09-24
1
2021-09-24
1
2021-09-25
1
2021-09-25
1
2021-09-26
2021-09-26
1
Gawłowska Anna-Maria
Klub Jeździecki Golden Dream
2021-09-24
1
2021-09-25
1
2021-09-24
2
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-24
1
2021-09-25
1
2021-09-26
Giełda Agnieszka
Klub Jeździecki Nostro Dąbie Chrobakowe
SERENA (11)
2021-09-24
6
2021-09-25
2
2021-09-26
Helbik Kuśmierz Agnieszka
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2021-09-24
3
2021-09-25
Jawor Joanna
KJ Okoły
2021-09-24
1
2021-09-25
2021-09-24
1
2021-09-25
1
Jużyca Julia
brak
BALBINA (40)
2021-09-24
2
2021-09-25
2
2021-09-26
2021-09-26
2
Kabaciński Bartosz
Bez Przynależności Klubowej
ALIANS (19)
2021-09-24
4
2021-09-25
5
2021-09-26
2021-09-26
4
Kaczmarek Weronika
Klub Jeździecki Dera
DAR (24)
2021-09-24
3
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
2
Kaczmarek Zofia
LKJ LEWADA
2021-09-24
1
2021-09-25
1
2021-09-26
2021-09-26
1
Kaniepień Nina
Bpk ślą
IDA (55)
2021-09-26
Kraśko Dominika
KS Centurion
2021-09-24
1
2021-09-25
1
2021-09-26
2021-09-26
1
2021-09-24
2
2021-09-25
2
2021-09-26
Kubiciel Kamila
KJ Dera
2021-09-24
4
2021-09-24
7
2021-09-25
3
2021-09-25
5
2021-09-26
2021-09-26
4
Markwa Lena
Bpk ślą
SUMAK (36)
2021-09-26
Osowska Marianna
Niezrzeszona
SISAIDA (14)
2021-09-24
9
2021-09-25
7
2021-09-26
2021-09-26
6
Pąchalska Magdalena
BPK
2021-09-24
2
2021-09-25
2021-09-26
Pączek Dominika
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2021-09-24
7
2021-09-25
7
2021-09-26
2021-09-26
7
Paliwoda Lena
LKJ Lewada
2021-09-25
4
2021-09-26
2021-09-24
3
Palowska Zuzanna
KJ Okoły
ALUETTE (16)
2021-09-24
4
2021-09-25
4
2021-09-26
Piwowar Martyna
Klub Jeździecki Pro Horses
ORION (15)
2021-09-24
8
2021-09-25
6
2021-09-26
2021-09-26
5
Respondek Jacek
brak
2021-09-24
8
2021-09-25
8
2021-09-26
2021-09-26
8
Sitek Marta
LKJ Lewada Zakrzów
2021-09-24
5
2021-09-25
5
2021-09-26
2021-09-26
5
Skowrońska-Kozubik Żaneta
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2021-09-25
2021-09-24
1
2021-09-25
1
Sławek Lena
KS Centurion
2021-09-24
1
2021-09-25
1
2021-09-26
Sobel Oliwia
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2021-09-24
6
2021-09-25
6
2021-09-26
2021-09-26
6
Stolarska Oliwia
Katowicki Klub Jeździecki
2021-09-26
Szwedo Iga
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2021-09-24
3
2021-09-25
2
2021-09-26
2021-09-26
3
Tomków-Bednarska Magdalena
WLKS Krakus
DIARO (13)
2021-09-24
2
2021-09-25
2
2021-09-26
Wiącek Weronika
LKJ Lewada
2021-09-24
2
2021-09-25
3
2021-09-26
2021-09-26
2
Zamirska Aleksandra
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
HETMAN (45)
2021-09-24
4
2021-09-25
3
2021-09-26
2021-09-26
3

Number of Riders: 37

Number of Horses: 44

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl